Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Toto musíte vidieť: Nezabíja kovid, ale lockdowny, hlavne mladých ľudí!


Print Friendly, PDF & Email

Toto musíte vidieť: Nezbíja kovid, ale lockdowny, hlavne mladých ľudí!

Média na celom svete strašia, ako ochorenie COVID-19 vyvoláva tisíce úmrtí. Následne sa tieto počty úmrtí spolu s „novými pozitívnymi prípadmi“ využívajú na stále sa rozširujúce obmedzenia a okliešťovanie ľudských práv.

Britský dátový analytik Ivor Cummins, špecializujúci sa na oblasť bio-inžinieringu, podrobne vyhodnotil dáta nadmerných úmrtí v Anglicku počas celej pandémie. No a to, čo objavil, všetkým vyrazilo dych.

Čo je to „nadmerné úmrtie“

Na úvod si vysvetlíme, čo sa vlastne rozumie pod pojmom „nadmerné úmrtie“.

Takže, najprv si vezmime všetky úmrtia (bez zisťovania príčiny úmrtia) v krajine, napríklad v jednotlivých kalendárnych týždňoch za posledných pár rokov a urobme si z toho priemer.

Teraz počas epidémie nebudeme sledovať, koľko ľudí v jednotlivých týždňoch zomrelo na COVID-19 či iné choroby (rakovina, choroby srdca a podobne), ale opäť vezmeme všetky úmrtia bez rozdielu.

Následne porovnáme počet súčasných týždenných úmrtí s priemerom za predošlé roky. Ak zistíme rozdiel, tak ide o „nadmerné úmrtia“, ktoré budeme považovať za úmrtia spôsobené COVID-19.

Tento spôsob sledovania úmrtí má tú výhodu, že odpadajú pochybnosti, či nejaký človek zomrel „s“ kovidom, kde primárnou príčinou bolo iné ochorenie (napríklad infarkt) alebo či zomrel „na“ kovid, ktorý bol hlavnou príčinou úmrtia.

K takýmto pochybnostiam totiž často dochádza, keď sa odborníci hádajú, koho do štatistík úmrtí na COVID-19 zaradiť a koho nie.

Pri nadmerných úmrtiach tento problém odpadá, keďže sledujeme koľko ľudí zomrelo v tomto roku viac ako po minulé roky a automaticky predpokladáme, že ich má na svedomí COVID-19.

Samozrejme, nie je to úplne ideálne riešenie, ale lepšie ako sa handrkovať pri určovaní príčiny úmrtia.

Čo zistil dátový analytik

V nasledujúcom videu si môžete pozrieť krátku, ani nie 3 minútovú prezentáciu spomínaného britského dátového analytika (v angličtine):

Tí z vás, ktorí nehovoria anglicky, v následujúcom texte uvádzame prepis hlavných zistení.

Graf č.1: Týždenné nadmerné úmrtia v nemocniciach

Na prvom grafe je vidieť po jednotlivých týždňoch vývoj nadmerných úmrtí v nemocniciach.

Kým na začiatku pandémie počas prvej vlny od marca do mája 2020 sa vyskytli v priebehu asi 7 týždňov nadmerné úmrtia, po zvyšok roka až do októbra pozorujeme dokonca nižší počet úmrtí ako po minulé roky.

Zhodnotenie: K nadmerným úmrtiam počas druhej vlny pandémie nedochádza v nemocniciach, takže zrejme starí ľudia nezomierajú viac ako inokedy, nakoľko tí tvoria väčšinu nemocničných pacientov.

Graf č.2: Týždenné nadmerné úmrtia v DDS-kách (domovoch sociálnych služieb)

Podobne ako v predchádzajúcom grafe, aj v domovoch sociálnych služieb boli zaznamenané nadmerné úmrtia počas prvej vlny, no žiadne počas druhej vlny.

Dokonca počas druhej vlny vidíme mierne zníženie počtu úmrtí.

Zhodnotenie: Starí ľudia neumierajú počas druhej vlny pandémie vo zvýšenej miere ani v domovoch sociálnych služieb.

Stop Candida

Graf: č.3: Týždenné nadmerné úmrtia doma (vo vlastných domoch či bytoch ľudí)

Na tomto grafe je už jasne vidieť nadmerné počty úmrtí kontinuálne od marca až po koniec októbra 2020.

Zhodnotenie: Ľudia umierajú na COVID-19 vo zvýšenej miere hlavne doma, čiže vo svojich vlastných domovoch.

Graf č.4: Týždenné nadmerné úmrtia „inde“

Uvedený graf ukazuje, že na „iných miestach“ zomieral nadmerný počet ľudí hlavne počas prvej vlny pandémie a menej, ale stále zreteľne, aj počas druhej vlny.

Zaujímavý je pokles na nulu nadmerných úmrtí počas krátkeho obdobia medzi lockdownami prvej a druhej vlny.

Zhodnotenie: Tuto ide zrejme nie o úmrtia na COVID-19, ale o samovraždy (žeby v dôsledku lockdownov?)

Grafy č.5, 6, 7 a 8: Týždenné nadmerné úmrtia podľa príčiny úmrtia

Tieto 4 grafy zobrazené naraz na obrazovke ukazujú nadmerné úmrtia podľa príčiny úmrtia na:

 • Graf 5 – ischemické choroby srdca
 • Graf 6 – iné príčiny
 • Graf 7 – kardiovaskulárne ochorenia
 • Graf 8 – cirhóza a iné ochorenia pečene

Všetky grafy vykazujú zvýšený výskyt úmrtí počas obidvoch vĺn pandémie.

Zhodnotenie: Tu jasne vidieť, že ľudia nadmerne počas prvej i druhej vlny pandémie neumierali na COVID-19, ale na iné choroby. Nepravdepodobnejším dôvodom boli obmedzenia bežnej zdravotnej starostlivosti.

Graf č.9: Týždenné nadmerné úmrtia podľa veku (15-44, 45-64 a 85+ rokov)

Na tomto troj-grafe vidíme, že nadmerné úmrtia sa vyskytovali počas prvej aj druhej vlny vo zvýšenej miere v mladších vekových kategóriách.

Viac v kategórii 15-44 ročných a o niečo menej v kategórii 45-64 rokov.

V kategórii starších ako 85 rokov boli nadmerné úmrtia iba počas prvej vlny, no žiadne, dokonca negatívne počas druhej vlny.

Zhodnotenie: Keďže nadmerné úmrtia v druhej vlne sú hlavne u mladších ročníkoch (15-44 rokov), musí to znamenať, že to nie sú úmrtia na COVID-19, keďže mladí na toto ochorenie neumierajú. Na akú príčinu potom zomierajú títo mladí ľudia? Pravdepodobne na následky lockdownu.

Záver

Aj vás tieto informácie šokovali?

Lockdowny ničia ekonomiku, životy a doslova majú krv na svojich rukách. A čím dlhšie trvajú, tým sú ich následky horšie.

Ak teda ľudia vo zvýšenej miere neumierajú na COVID-19, ale na následky pandemických obmedzení a lockdownov, načo ich potom pre Boha zavádzame? Veď to nedáva žiadny vedecký zmysel!

Nie práve preto, aby tam tie úmrtia boli, no neprávom sa vina zvalila na COVID-19? A aby týmto spôsobom potom vlády ospravedlňovali ďalšie lockdowny?

Veď toto je doslova špirála do pekla! Čím viac obmedzení tým viac falošných úmrtí na COVID-19 a tým viac ďalších obmedzení.

Čo za hru tu s nami mocní hrajú? Úmyselne nás chcú šikanovať, terorizovať či nebadaj vykántriť?

Odpoveď na to si dajte sami.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Zdroj: youtube.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme za ďalší článok, za ďalšie otváranie našich očí.
  Ivor Cummins má veľa videí kde rozoberá ako nezdravý je cukor pre srdce, cievy, dať pozor aby sme nemali inzulínovú rezistenciu, aj Dr. Mercola mal s ním video.
  Na http://www.banned.video sa oplatí pozrieť videa s David Icke ako napr. dnešné
  https://banned.video/watch?id=5fbfb7ccc77bbc4fc3d0265e
  You Need To Accept That You Have Been Scammed On A Monumental Scale – David Icke
  Prekladám názov:
  Musíte akceptovať, že ste boli obrovsky podvedení.
  David Icke rozoberá celý Covid-19 podvod, vraj takýto vírus vôbec neexistuje, rozoberá podvodné testy…

 2. Dnešný článok na naturalnews.com:
  https://www.naturalnews.com/2020-11-26-covid19-test-kits-only-good-for-illegally-collecting-human-dna.html#
  Voľný preklad názvu:
  Jediná vec na čo sú dobré Covid-19 testy (súpravy) je zbieranie a ilegálne pozorovanie (sledovanie) ľudskej DNA.

 3. Pozor máte tlačovú chybu v nadpise.

  • Anastazia Szegedy

   No to je už len tak veľmi doležité´´ pri týchto zločinoch pachajúcich na ľudoch …? To ste tomu dali teda korunu… achchch ľudia zobuďte sa !!!

  • Eva, s objektívnym konštatovaním Anastazie asi väčšina z nás čitateľov súhlasí; dôležité je odlišovať podstatné od nepodstatného. (Máme medzi sebou aj neľútostnejšieho kritika, ako ste Vy – veľa vie, no aj on sa sem-tam zmýli.)

   Chyby robíme VŠETCI !! (…mimochodom, máte ju aj Vy – za citoslovcom výzvy „pozor“ sa píše čiarka)
   V nadpise príspevku, priznám sa, chybu ani nevidím… ak máte na mysli „kovid“ – súčasným slovenským trendom je prevzaté slová poslovenčovať, a tak máme tu čechizmy (zmluva), ale aj anglicizmy – a teda koronu, aj kovid. Navyše, slovenská gramatika povoľuje aj slang, takže ak sa Vám nepozdáva jazykový hybrid „lockdowny“, aj takýto tvar náš nadmieru benevolentný (pritom dodnes logicky krivkajúci) jazyk prežije: Ak našim jazykovedcom dodnes neprekáža, že pacientov na Slovensku namiesto zdravotníckych sestier ošetrujú sestry „zdravotné“… no. A takýchto nedôsledností má naša slovenčina niekoľko stovák – pomenované sú slovkom „ÚZUS“.
   Eva, nadpis je v poriadku.

 4. protiproud.cz/politika/5473-samoobsluha-zotroceni-valka-proti-lidem-je-ve-druhe-fazi-vakcina-je-vic-nez-jen-jeji-symbol-pravdy-recene-omylem-strach-a-nadeje-jako-zbrane-hromadneho-niceni-kdo-bude-stat-ve-fronte-vsechno-dobre-dopadne.htm

 5. Definitiva

  1. Minule som písal o 5000 ročnej svetovláde sociálnych parazitov na základe ich sociálno parazitickej ideológie. Sociálno parazitická ideológia dodnes delí ľudí na kategóriu elít a davu, svetovládu a otrokov. Elity nepracujú, len si užívajú hodnoty vytvorené otrokmi. Západ a kapitalizmus je dedičom tejto ideológie.

  2. Biblické cirkvi min. 2000 rokov slúžia svetovláde ako nástroj na ovládnutie ľudstva. Cirkevné udalosti svedčia o tom, že vždy, od svojho vzniku, bola vatikánska cirkev podriadená svetskej moci. Čiže cirkev slúži sociálne parazitickým elitám.
  Vznik náboženstva vid: Viktor Timura, Dávnoveká Európa.

  3. Dnešný postoj ľudí ku korona je typickou slepou vierou bez dôkazov, vierou v neexistujúce ochorenie a strachom zo smrti. Viera a náboženstvo sú nerozlučne späté. Cirkev v minulosti predávala odpustky, odpustenie hriechov, kupovali si ich zo strachu o život králi a šľachta, boli a sú to dodnes len blbci.
  Dnes ľudia namiesto odpustkov dostanú Covid test a vakcínu v nádeji, že neochorejú a nezomrú.

  4. Politici a ich pseudo odborné komisie nám doteraz nedali žiadne dôkazy o existencii Covid ochorenia, neexistuje metodika o vykazovaní údajov, o pitevných dôkazoch úmrtia, totálny medzištátny bordel, mätenie mysle.
  Ľudia sa nedožadujú dôkazov, slepo veria, aj neveriaci v Boha.

  Ak ste nepochopili súvislosti,. tak si dovolím spojiť body 1 až 4 ako jeden logický a na seba nadväzujúci reťazec udalostí. A pridám bod 5.

  5. Čínsky prezident oficiálne požaduje celosvetové trasovanie ľudí, centrálnu databázu všetkých 7,5 mld. ľudí na svete. Dôvodom pre dobrovoľnosť ľudí je ochrana pred neexistujúcim Covid ochorením.

  Už sa vám otvorili oči? NWO, globálne otroctvo a Covid!

  Dnes doplním Pjakina a poznamenám, nech je Pjakin akokoľvek napádaný, jeho analytika a predpovede sú presné.
  Teda globalisti sledujú definitívne zotročenie ľudstva, aby už naveky mali poslušných otrokov slúžiacich záujmom elít, otrokov, ktorí sa nebudú búriť a rebelovať.
  Čiže otrok musí stratiť osobnú slobodu, nesmie mať na výber, musí byť nevzdelaný, aby si nikdy neuvedomil súvislosti spoločenského usporiadania a nikdy ho nenapadlo obviňovať elity zo sociálneho parazitizmus.
  Ideálny je nevzdelaný a dogmám veriaci fanatický islamista, ktorý sa rýchle rozmnožuje.
  Súbežne s otroctvom je ich cieľom ovládnuť energie a surovinové zdroje, všetko bohatstvo Zeme, ktoré bude slúžiť tisícky rokov len záujmov svetovlády.

  Tento cieľ je plánovaný a realizovaný už tisícročia. Dielčie plány tohoto cieľa sú:
  Zbaviť štátne elity USA s.r.o. Pax Americana, ktoré vládli nad svetom zbraňami, vydieraním a terorom, z USA sa stane štát ako každý iný, musí si na seba vyrobiť a nesmie okrádať celý svet ničím nekrytým falošným dolárom.
  Zničiť bielu rasu, Slovanov, lebo ona je najväčšou prekážkou realizácie NWO, resetu. Biely človek je /občas/ inteligentný, tvorivý, vzdelaný a nemožno mu vŕtať dierky do nosa.
  Zničenie bielej civilizácie sa deje všade, najviac v USA a v Európe, bojom proti kresťanom, migráciou moslimov. Migráciu politicky zabezpečuje Turecko, islamisti sú extrémistami, zabíjajú, znásilňujú, ponižujú, ničia kultúru, kresťanstvo, množia sa ako myši a o pár desať rokov demokraticky vyhrajú voľby a nastane teror, ako počas maďarizácie Slovákov, iba nedávno.
  Islam vyvolá u kresťanov strach o život a vynúti si ich poslušnosť.
  Biele elity ohýbajú zákon, pričom migrantov pozitívne diskriminujú, biely človek nemá práva, prehrá súd, aj keď je zákon na jeho strane.

  S.Chalúpka: „A človek nad človeka u nás nemá práva: sväté naše heslo je: Sloboda a sláva!“

  Migrácia moslimov sa zavŕši vytvorením európskeho islamského chalifátu. Po zmätení bielej rasy nastúpi Irán, ten bude diktovať Európe. Šiíti, dobrí moslimovia, vyprášia kožuch extrémistom aj Turkom, Turecko zanikne a územie bude rozdelené. Erdogan robí všetko pre zničenie a zánik Tureckého štátu. Turecko bolo založené Západom ako vojenská sila proti Rusku, je to tak dodnes. Ale dnes sa Rusom stačí prizerať a vo vhodný moment mierovo zasiahnuť. Ale pozor, NIE V EURÓPE. To by museli mať Európania záujem o prežitie a konať v zhode s Ruskom, TO NEHROZÍ, lebo kresťan je poslušný a nevzdelaný a stratil pud sebazáchovy.

  Biblické náboženstvá.
  Chazarská elita znova používa proti sebe kresťanov a moslimov, ako vždy v minulosti. Biblické náboženstvá od svojho založenia slúžia elitám na realizáciu cieľov. Vid. aj činy a skutky posledného pápeža, jezuitu, podporuje migráciu LGBTI, BLM… Jezuiti, odveké tajné vojsko, polícia, ktorí dozerajú na čistotu cirkvy.

  Čipovanie je totálne otroctvo ducha a tela človeka, ovládanie mysle a tela.
  LGBTIQ, BLM, KORONA PANDÉMIA sú nástroje elít na zničenie bieleho človeka a depopuláciu sveta. Rovnako aj klimatické dohody, podvod otepľovania, zelený program EÚ, likvidácia spaľovacích motorov…, slúžia len na okrádanie, ničenie ekonomiky. na ožobráčenie ľudstva.

  Že biely človek zanikne a moslim a čierny prežije? Ale po splnení úlohy budú likvidovaní aj tí preživší, stačí ich poštvať proti sebe nejakým extrémom, politickým, náboženským a tupé moslimské stádo sa vyzabíja samp, stačí sa prizerať.

  Pracoval som pre viaceré zahraničné firmy a záver z toho: Západ nepotrebuje človeka mysliaceho, ale poslušného, ktorý do bodky splní príkazy. Nie uvedomelého a duchovne vyspelého, ale sprosté jelito. Postoj Západu k Slovanom sa za tisíc rokov nezmenil, sme otroci, pracovití, ale zbytočne vzdelaní a rebelujúci.

  Ostatný svet nepopisujem. O úlohe Európy sa nikde nehovorí, ona bola odvekov len kolóniou svetovlády, doteraz štátnej elity USA, do budúcna ich vymenia globálne elity, NWO. Úlohou EÚ je všetkými spôsobmi donútiť štáty k poslušnosti, čím väčší nezmysel EÚ diktuje, tým je vyšší efekt poníženia a zotročenia obyvateľstva. Matovič si myslí, že ak bude poslúchať EÚ, tak ho bude Boh a národ milovať, áno, ale palicou po hlave.
  EÚ vo svete nemá slovo, nemá právnu subjektivitu, je len nástrojom na plnenie úloh globalistov.

  Naivní sú všetci, čo snívajú o rekonštrukcii EÚ. EÚ je nerekonštruovateľná, jej majitelia to nedovolia.
  Slovania sa musia zjednotiť, vytvoriť Slovanské impérium, ktoré bude zdrojove zabezpečené a musia poraziť EÚ, tak ako Barbari Rím a vybudovať nový svetový poriadok podľa slovanských princípov, bratstvo, rovnosť, sloboda, rodina, národ, štát, kultúra, poznanie predkov.
  A
  človek nad
  človeka u nás nemá práva:
  sväté naše heslo je: Sloboda a sláva!

  Čína bude, už je centrom svetovej moci, čipovanie a totálna kontrola človeka je tam realitou, čínsky prezident už toto korona preventívne zdravotné čipovanie navrhuje svetu, skorumpovaní politici to prijmú! Vďaka Matovičovi sme prví na rane, lebo Matovič je najposlušnejší hlupák pri moci.

  Tento web o zdraví. Teda ak si Slováci, Sloveni, chcú zachovať zdravie, životy a budúcnosť detí, tak nie je iné východisko, ako jednota Slovanov. Malé štáty nikdy neboli a nebudú suverénne, to je iba naivita hlupákov.
  Európu ovládali tri mocnosti, Rím, Frankovia poslušní Rímu a nikomu neposlušná Svätoplukova Moravská ríša, ktorá zahŕňala aj Slovákov. Veľká Morava sa rozpadla a rozpadáva dones, naposledy sa dobrovoľne bombami rozpadla Juhoslávia. Stáročia je medzi Slovanov zasievaná nenávisť a Slovania sú riadení židovským princípom, rozdeľuj a panuj, kde sa dvaja bijú, tam sa tretí prizerá a víťazí. Prizeranie je zadarmo!

  Procesy ničenia došli tak ďaleko, že v našej politike sa nevedia dohodnúť ani malé národne orientované strany, chýba štátna dlhodobá ideológia prežitia národa, politiku nám určuje USA a EÚ, sluha korporácií.

  Ideme demonštrovať a nemáme vodcu, nemáme požiadavky na vládu, termín plnenie, kroky v prípade neplnenia, chýba vôľa národa nepodvoliť sa zradcom a neustúpiť ani krok. Ventil sa otvorí, energia sa vypustí do luftu a národ sa s dobrým pocitom rozíde domov. Ani náhodou sa to nepodobá odpúšťania emócii na futbale, je to to isté, futbal a demonštrácia. Lebo nielen zdravie je o politike, ale aj šport.
  Elity plánujú vývoj sveta dlhodobo, stovky a desiatky rokov dopredu a dav nie je schopný odolávať ani pár dní, napr tým, že odmietne nezmyselné a podvodné testovanie a vyženie Vantajma na Sejšely.
  Nová politická strana nie je riešením, máme ich prebytok a nikto im neverí. Hnutie by mohlo byť, aj bolo, napr. Mečiar a HZDS. Harabin by bol zárukou zákona pre všetkých. Zahraničnú politiku by sme zverili Lavrovovi a zradcom, Lajčákovi a Korčokovi zobrať diplomy. Odborové a profesné organizácie by to mohli zastrešovať. Ak zotrváme v našej politike, tak o chvíľu bude Orbán otvárať hranice trojmoria s Poľskom a nové Rakúsko Uhorsko bude bez Slovenov.

  Vaše životy závisia od vášho odporu voči neexistujúcej hrozbe Covid podvodu, testovania, čipovania, vakcinácie.
  Covid epidémia je podvod, doteraz ani vláda ani lekári nedali dôkazy o opaku, ani len jeden vírus SARS CoV2, ani dokázateľné klinické príznaky a úmrtia na Covid! Covid choroba neexistuje! Matovič je šialenec, protirečí si v každej vete, ktorú vypustí. Protirečí kresťanstvu, odbornosti aj ľudskosti, je to ohava v ľudskej koži, monštrum s psychikou ničiteľského démona.

  Ak ste pochopili, že Covid podvod je len malá epizóda v tisícročných v cieľoch svetovlády, tak je to dobrý začiatok. Ak neodoláte Covid podvodu, tak nemáte šancu vzdorovať globalistickým cieľom, ktoré v mene otroctva zničia ducha slobodného človeka, jeho rodinu, národ, dedičstvo predkov. Sloveni, pôvodní obyvatelia, ktorí min. 8 – 10 tis. rokov osídľujú Európu, ktorých gény siahajú až do obdobia vzniku človeka, budú vymazaní z mapy!

  Opakujem, svetovláda má moc preto, lebo jej to dovolíte, zvolíte a potvrdíte jej zákonnosť vo voľbách! Na Slovensku musí platiť Slovenský zákon a žiadny iný. Mor ho musí byť hymnou Slovenov a Štúrova a Štefínikova socha musia stáť v každej dedine.
  PS: Písal som o duševnom a telesnom zdraví, o šťastnom a bohatom človeku a nie o politike.

  • Vážený pán Definitíva, zase ste to veľmi dobre zhrnuli.
   Lenže bohužiaľ je obrovská nevedomosť – mne dnes jedna pani stredného veku povedala, že sa nevie dočkať vakcíny proti Covidu, aby už mohla cestovať. Ja som jej povedala, že aké to má vedľajšie účinky, ona mi odpovedala, že ju to nezaujíma – ona chce cestovať.
   Okrem toho bohužiaľ veľa Slovákov užíva psychiatrické lieky, ktoré zmenia myslenie človeka.
   Takže je to veľmi ťažké.

   • Zial je to tak. Stale su ludia, ktori veria, ze vsetko okolo covidu, co vlady na celom svete robia vratane vakciny je pre dobro ludi. Proste si ziju „svoje“ zivoty a nad nicim sa nezamyslaju hlbsie. Nosia ruska aj v aute! Ale aj tak vacsina vakcinu nechce a ani opatrenia. Napriek tomu, ze vlady vedia, ze ludia vedia, ze ide o zvelicovanie a zneuzivanie pandemie aj tak si „idu“ svoje a budu chciet presadit svoj sialeny plan. Divim sa len policajtom, sudcom, lekarom a komukolvek, ze asi tiez neriesia, kam to cele smeruje a ze tie covid certifikaty a pasy su pri tej smrtnosti uplne zbytocne. To sa nad tym oni nezamyslaju, ze kvoli covidu pridu nasledujuce generacie o slobodu, nehovoriac o tom, ze nam budu vladnut psychopati zo zahranicia.

    Este chcu aj testovat deti v skolach, to je proste nenormalne. Chudata deti sa dusia v ruskach uplne zbytocne .. a kazdy kto nosi rusko tiez. Mohlo by to uz cele skoncit, ale ako vidime este to potrva ktovie do kedy.

    • Pred chvíľkou som čítala, že francúzsky prezident sa vyjadril, že aj po zaočkovaní, ľudia budú musieť nosiť rúška.
     Takže plán Rockefellerovcov pokračuje.

 6. Lockdown nemá subjektivitu – lockdown nezabíja – zabíja Matovič, jeho banda poskokov a tí, ktorí ktorí toto všetko subjektívne nadnárodne riadia – ako lockdown!

 7. Pán Matovič sa chce dať zaočkovať až ako úplne posledný. Má teda rozum k sebe. Má už podobné myslenie ako Bill Gates. Keď bude vidieť ako ľudia z vakcíny zomierajú, môže „odskočiť“.
  https://www.hlavnespravy.sk/matovic-zaockovat-sa-dam-ale-pripadalo-by-mi-ferove-aby-som-ako-kapitan-lode-bol-zaockovany-uplne-posledny/2362076

  • Predpisy ktoré vydáva pán Matovič neplatia pre neho a pre ďalších politikov. On nemusí nosiť rúško (ale nás ovečky za to finančne trestajú), on mohol navštíviť Kolára v nemocnici (ale my ovečky nemôžeme navštíviť svojich príbuzných v nemocnici). Nám ide pretláčať depopulačnú vakcínu proti Covidu-19 ale on si ju chce dať pichnúť až úplne ako posledný (a aj to bude len nejaký izotonický roztok – alebo ako sa to povie, niečo nezávadné).
   Keď začal tento Korona cirkus vlastníkov bufetov finančne trestali keď všetky predpisy nedodržali, poznám prípad vlastníka bufetu ktorý kvôli pokute skrachoval. Ale v tom istom čase bufet v parlamente fungoval bez problémov (bolo video na zemavek.sk)
   Toto je viac ako doba otrokárska.

  • To je IDIOT!

   Pravidlo, že kapitán musí z potápajúcej sa lode odchádzať posledný a po povele „Opustiť loď!“ – zaviedla Loydova poisťovacia spoločnosť po tom, ako začali mnohí kapitáni svoje schátrané lode potápať – spravidla takým spôsobom, že všetko cenné z prepravovaného tovaru odcudzili a často potápali svoje lode v plytkých vodách, kde nekaziaci sa náklad odcudzili neskôr – udávali zámerne nesprávne súradnice vraku – takže Loyd ich týmto nariadením prinútil riskovať svoj život kvôli záchrane lode a nákladu, resp. ak by išlo o podvod, tak s vysokým rizikom straty života pre takéhoto kapitána. Ak by kapitán po svedectve neopustil loď posledný – stratil by poistku a bol by súdený podľa námorného práva za opustenie lode a posádky /viď film „Lord Jim“ s Petrom O’Toolom/.

   Aby Loyda nezruinoval prípadný komplot takýchto nečestných podvodníkov – kapitánov a majiteľov zastaralých lodí – poisťovacích podvodníkov – s jeho poisťovacími agentmi – každý agent musel mať zakúpený určitý počet zlatých akcií – takže ak by Loyd išiel do straty – oni by s ním išli do straty tiež – je to analógia hmotnej zodpovednosti politikov za krach štátu – ktorú títo zmrdi nechcú ani za boha prijať!

   Existuje protizločinecký model volieb – žiadne voľby, ale žrebovanie mentálne a morálne a duchovne a KOMPETENTNE spôsobilých uchádzačov za poslancov, ktorí by si síce mohli presadzovať určitý skupinový, či jednotlivý politický záujem, ale museli by prisahať vernosť štátu, krajine a národu-občanom a sľúbiť, že budú pracovať výhradne v prospech štátu, krajiny a občanov, a byť si vedomí, že v prípade zneužitia právomoci budú exeukovaní – na majetku, doživotným väzením, trestom smrti exkomunikáciou ich rodín!

   Takže toto podlé podvodnícke luhárske prasa Matovič používa významový newspeak – zamieňa pôvodnú podstatu a kontext a zjavne nepozná už historické pravidlá Loyda pri jeho boji proti primitívnym prvoplánovým podvodníkom.

   Kedysi sa ko.ot Matovič zastrájal, že si dá demonštratívne pichnúť „niečo“ ako prvý, ale dnes sa zjavne bojí, že keďže končí a že už je nefunkčný, a ak ho nadnárodné riadenie nedá dole teraz – zvrhne ho dav a plány sa im zrútia, alebo časovo posunú – pokiaľ včas nenájdu za Matoviča sofistikovanejšiu náhradu, ktorá bude pokračovať v timingu agendy – taký Pellegrini, Sulík /sion servil Krajňák na to mentálne ani charizmaticky nemá/, skrátka niekto schopnejší a rovnako ochotný – tak Matovič nedostane „obyčajnú“ injekciu, ale smrtiacu injekciu!

   V.V.Pjakin ešte vo februári t. r. označil „pandémiu“ Covid 19 za „globálne divadlo, ktorého neúčasť /politikov a hláv štátov/ sa trestá smrťou“! Takže aj tí naši zmrdi v čele štátu dostali na výber – buď zdochnú na „Covid 19“, alebo budú za podiel na moci a zisku – ktoré im „láskavo“ dovolí nadnárodný Syndikát zločincov nakradnúť! Lebo v podstate fungujú hlavne tie jednoducho pochopiteľné veci. Matovič sa bojí o život! Buď ho zabije dav, alebo nejaká skupina či jednotlivec, alebo ho zabije Syndikát! On už je fakticky v prdeli! KAŽDÝ – KOMU BY POŠKODIL ZDRAVIE JEHO, ČI JEHO BLÍZKYCH – HO BUDE CHCIEŤ ZABIŤ!

   Ak si táto banda myslí, že sľúbi každému finančné odškodnenie za poškodenie zdravia a DNA potomkov – ktoré už teraz nemieni dodržať – lebo ten fond nebude mať kto naplniť, alebo ho vytunelujú – prosto vyj.bú s ľuďmi tak, ako pri povodniach, odškodneniach poľnohospodárov, cestárov, s 13-tymi dôchodkami, s obcami za testovanie – odbočím – ak si niekto myslí, že štát garantuje vklady do 100 tisíc – tak je blbec, lebo by v ňom najprv muselo byť dosť peňazí – a kto nechá z týchto bankstrov peniaze cudzích na pokoji? – detto podvody s dôchodkovými piliermi – keď sa ich dožije len málokto a keď ruchne zdravotný aj sociálny systém v dôsledku obrovskej – cielenej chorobnosti národa?!

   Zatiaľ sa im nepodarilo zmeniť newspeak vo vojnovom pravidle – že vodca-veliteľ ide príkladom a ostatní za ním – čo samozrejme neplatí pre bunkrových a salónnych fašistov – a Matovič aspol – aj s náhradníkmi – sú len poj.baná tlupa opíc – bez skutočného vodcu – teda sebe rovné, ktoré mlátia okolo seba palicami, škriekajú a robia hluk, lebo sa neskutočne boja všetkého v džungli okolo seba! Preto nás nazvali „tiež opice“ – lebo vedia, že ľudia opice LOVIA! A my ich loviť budeme – tak ako nacistických zločincov! Amen!

   https://prehrajto.cz/lord-jim-1965/5ab4e7dded9ca
   „Když nastupoval jako námořní kadet na jednu z obchodních lodí Jejího Veličenstva královny Viktorie, zdálo se, že má před sebou úctyhodnou, jistou kariéru. A první léta na moři dávala tomuto zdání za pravdu. Jenomže pak přišel ten den, který měl změnit celý jeho život. Člověk se nerodí jako hrdina nebo jako zbabělec, a nikdo si nemůže být jistý, jak se v mezní situaci zachová. Jim selhal. V tom jednom jediném okamžiku, v němž jej ovládl nepřekonatelný, děsivý strach ze smrti, v okamžiku, kdynení čas na rozumovou úvahu a člověk jedná pouze pudově, zakolísal…“ – čiže na rozdiel od podvodníckeho „kapitána“ Matoviča – toto je príbeh stratenej a znovu nadobudnutej cti! Tento film si zapamätáte do konca života. Plná verzia, český dabing.

   • Ten film Lord Jim sa po nejakom čase na tej stránke Prehrajto.cz zastaví a stránka vyžaduje predplatné. Časť filmu o morálnom zlyhaní a odsúdení kapitána – v kontexte s „kapitánom“ Matovičom je však kompletná. K veci som sa vyjadril ako bývalí lodník vo veliteľskej funkcii.

    Celý film – 548 MB, 2:34:06 h.
    https://ulozto.net/file/G63murmVZNtR/lord-jim-1965-avi
    —————————————————-
    Podstatné – musíme si uvedomiť, že taký generál Franco, Pol Pot, Generál Pinochet – sa dožili vysokého veku, pretože títo totalitní vládcovia plnili plány a príkazy nadnárodného riadenia tak, ako mali. Teda – hráme vabank, pretože ak si bude musieť – a musí si – Matovič vybrať medzi sebou a svojou rodinou – a medzi nami a vlasťou – a keďže je to zbabelý sociopat s modrou knižkou / detto modrá knižka Naď, a Krajňák – ktorý už od strachu asi aj spáva v ochrannom talizmane – vojenských maskáčoch – naser si do nich – „vojačik“!/ – vyberie si seba – a myslím že ako top podliak je schopný opustiť v kritickej situácii aj vlastnú rodinu! Takže MUSÍ PREČ Z NAŠICH ŽIVOTOV!

  • To je istá forma recesie.

   Pointa je v tom, že ak núdzový stav mohla neplatným uznesením vyhlásiť vláda, tak ho rovnako neplatným uznesením môže zrušiť hocikto, trebárs aj JUDr. Krajníková. Alebo Jožko Mrkvička z Hornej Maríkovej.

  • A ako „pekne“ to farmaceutické firmy vymysleli, že keď ľudia začnú vo veľkom umierať od vakcíny proti Covidu-19 povie sa, že zomreli kvôli Covidu aby sa mohli podávať ďalšie a ďalšie vakcíny.

 8. Jednoduchá

  Ďakujem všetkým za výborné príspevky, najmä p.Jean, p.emily, p.Definitívovi, – výborne napísané, p.Marošovi – tiež výbor.postreh, p.Ľubomírovi…….nech by sme sa my VŠETCI ĽUDIA SPAMATALI a ignorovali rúška, test., očkovania!….a to ako má naraz Matelko súcit s nami všetkými, lebo sa chce zaočkovať posledný, je len potvrdenie jeho CHRAPÚŇSKEHO CHARAKTERU !!! A čo tak zaočkovať sa ako 1.,,veľaváž.p.I:M“??? čo tak ísť SVOJ.OSOB.PRÍKLADOM pre nás všetkých??? SAMOZREJME ŽIADNY NEBUDE, on dobre vie, akú ,,POMOC nám PONÚKA“ !!!
  Tak milí Slováci a milé Slovenky! IGNORUJTE nariadenia našej vlády a vážte si seba a svoje zdravie …………………………..

 9. Vážený p. Definitíva, z celého svojho bytia súhlasím so všetkým, čo v tak obsiahlom svojom príspevku uvádzate. Je v tom však jeden veľký „háčik“. Tej prevážnej väčšiny dospelých Slovákov, ktorej sa to týka, tieto články ani prislúchajúce komentáre k nim NEČITAJÚ. Sú to práve tí, v produktívnom veku 20-45 r., ktorí nevidia ďalej ako meter od svojho nosa, teda do svojich mobilov a trávia nad nimi denne celé hodiny. Je to už zdegenerovaná generácia, ich myseľ je na míle od reality a slepo absorbujú všetko, čo im ich zamestnávateľ nariadi, či ráno predostrie na pracovný stôl /tzv. najnovši aktuality zo sveta a z domova, ktoré si majú urýchlene prečítať, lebo práve to je pre nich prospešné vedieť a nič iné ich nemá čo zaujímať, nakoľko ich čaká plné pracovné nasadenie až do večera, ak si chcú udržať prácu, aby mohli splácať hypotéky a tešiť sa na hojné nákupy v hypermarketoch, kde si po večeroch narýchlo nakúpia nezdravé hotové jedlá, ktoré potom pri večernej TV konzumujú až do prasknutia. HURÁ ZDRAVÝ životný štýl! Obéznych čím dalej pribúda /len sa okolo seba pozrite, na tie mladé rodinky, čo sa dali na cestu konzumu počas tejto nezmyselnej „pandémie“/. Chce sami z toho plakať. S touto generáciou sa revolácia urobiť nedá. Chcelo by to rozumne organizované „Hnutie uvedomelých Slovákov“s jasným programom a cieľmi, s vodcami typu T.R.Rostas, JUDr. Harabin, JUDr. Krajníková a pod. Čas uteká a vyplakávať neustále nad „rozliatym mliekom“ nič nerieši. My seniori to za mladých už nevyriešime a vsadiť na ich uvedomenie je ako „hrach na stenu hádzať“, hoci sme pripravení sa pridať, keď bude ten správny čas. Prepáčte mi všetci cca 6 diskutéri, je nás príliš málo!

Pridajte komentár

*