Obrovský podvod: Svetová banka už v roku 2018 evidovala testy na COVID-19


Print Friendly, PDF & Email

Obrovský podvod: Svetová banka už v roku 2018 evidovala testy na COVID-19

Je súčasná pandémia výsledkom náhodného objavenia sa nového koronavírusu alebo ide o riadenú akciu, ktorá bola naplánovaná už dlho vopred a terajšie udalosti sa už len odvíjajú od tohto plánu?

Táto otázka sa mnohým môže zdať ako pravá nefalšovaná konšpiračná teória. No namiesto dohadov a hypotéz sa poďme teraz pozrieť priamo na fakty.

Čo sa o COVID-19 tvrdí oficiálne

Najprv si povedzme, aká je oficiálna verzia tejto „pandémie“.

Takže, podľa oficiálnych informácií sa nový koronavírus SARS-CoV-2 objavil niekedy koncom roka 2019 v čínskej provincii Wuhan na trhu so živými zvieratami.

Pôvodným hostiteľom nového koronavírusu mali byť netopiere. No a z nich mal vírus preskočiť na človeka a následne vyvolať celosvetovú pandémiu ochorenia COVID-19.

Vedci začiatkom roka 2020 tento nový vírus údajne izolovali a geneticky sekventovali.

Na základe toho potom vyrobili genetické RT-PCR testy, pomocou ktorých sa dnes zisťuje, či konkrétny človek je týmto vírusom aktuálne nakazený.

Toľko oficiálny príbeh…

Odkedy existujú PCR testy na COVID-19

Keďže vírus bol izolovaný a genetický sekventovaný niekedy začiatkom roka 2020, tak testy logicky môžu existovať až od daného času. Nie skôr, lebo pre výrobu testu musí byť známy genóm vírusu.

Tak? Zdá sa, že nie celkom.

Pred pár týždňami investigatívci odhalili na stránke Svetovej banky niečo veľmi zaujímavé. Tu sa žiada pripomenúť, že Svetová banka nie je žiadna pochybná organizácia, ale jedna z najprestížnejších svetových inštitúcií.

A čo to vlastne objavili?

Neuveríte, ale na stránke Svetovej banky sa našli informácie o tom, koľko rôzne krajiny nakúpili PCR testov na COVID-19 už v roku 2018!

Tu je dôkaz (prípadne tu v plnom PC rozlíšení):

Kliknite pre zväčšenie alebo tlač

Ale ako je to možné? Veď predsa, ak sa vírus prvýkrát objavil koncom roka 2019 a jeho gény boli sekventované až začiatkom roku 2020, ako je potom možné, že testy na neho existovali už v roku 2018?

Veru, táto otázka by zaujímala aj nás.

Ako sme uviedli, tento fakt sa podarilo odhaliť len pred pár týždňami na tejto stránke Svetovej banky.

Čo sa však medzitým stalo?

Keď sa na stránku Svetovej banky pozriete dnes, tak oni to zmenili! Už tam nie je, že v roku 2018 krajiny nakupovali „COVID-19 Test kits“ (Testovacie súpravy na COVID-19), ale „Medical Test kits“ (Medicínske testovacie súpravy):

Kliknite pre zväčšenie alebo tlač

Čo sa nám to snažia zatajiť?

Svetová banka bola nachytaná na hruškách a teraz sa to snažia zahmlievať. Našťastie sme stihli urobiť kópie obrazoviek a tak sa ich podvod dá teraz ľahko dokázať.

Fuj, Svetová banka, takto klamať a zavádzať svetovú verejnosť! Práve sme vás usvedčili z klamstva a podvodu!

Koľko COVID-19 testov nakúpilo v roku 2018 Slovensko

Inak zaujíma vás, za koľko dolárov nakúpilo COVID-19 testov v roku 2018 Slovensko? Aj to máme našťastie zaznamenané.

Je to okolo 62 miliónov amerických dolárov. A bolo to vyše roka predtým, než sme sa oficiálne dozvedeli, že nejaký nový koronavírus a ochorenie COVID-19 vôbec existujú!

Nákupy Slovenska v roku 2018 si pozrite aj sami na nasledujúcom obrázku (čísla v tabuľke sú v tisícoch USD):

Kliknite pre zväčšenie alebo tlač

Záver

Čo tieto odhalenia znamenajú? Záver nech si spraví každý sám.

Podľa nás ide o jeden z ďalších dôkazov, ktorý krásne zapadá do mozaiky toho, že celá táto pandémia je falošná. Inými slovami, ide o gigantický podvod.

Niekto na celom svete rozohral túto šialenú hru na falošnú pandémiu. Prečo? O tom sme už podrobnejšie písali v našom predchádzajúcom článku.

Na tomto mieste to zhrnieme len tak v krátkosti – ide hlavne o dve veci:

 • peniaze
 • moc a kontrolu nad ľudmi

(1) Čo sa týka peňazí, tak globálne korporácie sa snažia zarobiť. Len si vezmite, že iba za 1 deň testovania na Slovensku je to biznis za cca 350.000 Eur (5000 testov x 70 Eur za test). Koľko je to celosvetovo?

Ďalej sa bude zarábať na vakcínach, na liekoch, ktoré budú liečiť vedľajšie účinky týchto vakcín, na rúškach, dezinfekcii a množstve ďalších vecí, ktoré s tým všetkým súvisia.

(2) No a čo sa týka moci a kontroly, tak si myslíme, že o tie ide ešte viac ako o peniaze.

To, čo sa teraz celosvetovo deje, predstavuje odstraňovanie demokracie a zavádzanie celosvetovej technokratickej diktatúry. Doslova diktatúry, ak nie priamo fašizmu.

A čím sa vyznačuje táto novodobá diktatúra?

Jej znaky je možné pozorovať už dnes – bezbrehé sledovanie občanov (na začiatok cez mobily), neustála a všadeprítomná kontrola, rúška, zatváranie hraníc, karantény, izolácie, obmedzenia, buzerácia, týranie a každodenná šikana.

Ako ďalej?

Tak ako, páči sa vám vízia takejto blízkej (či už prítomnej) budúcnosti? Alebo nadišiel čas povstať a rázne povedať „DOSŤ!“?

Výber je na nás. No musíme sa rozhodnúť rýchlo, inak čoskoro už môže byť neskoro.

Stop Candida

Zdroj: wits.worldbank.org, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ak bol Covid 19 dávno patentovaný – nebolo ho treba objaviť v roku 2020!
  https://patents.justia.com/patent/10130701

  Problém spočíva inde – a to v rôznorodosti „názorov“ konkrétnych /hlavne kúpených/ vedcov na to, či Covid 19 je prirodzenou mutáciou – v tom prípade ide o neoprávnený patent, alebo ide o výsledok genetického inžinierstva – čo razia Fauci, Gates a WHO a CDC – lebo je to podstata tohto mega biznisu. V dokumente Plandemic 2 máte celý mechanizmus podvodu po lopate! Ja len znovu pripomeniem, že skúškou na súčasnú situ bolo podľa Pjakina vypustenie HIV v roku 1980/1981/ – komentár myslím z prelomu februára a marca 2020. Ešte dodám, že podľa Plandemic 2 – PCR testy môžu vykonávať len patentovo zazmluvnené labáky, a teda MUDr.Soňa Peková sa vezie na Fauciho vlne tohto biznisu!!! A sama presadzuje tzv. umelý pôvod Covid 19 – no lebo celé je to postavené na patentovatelnosti! Vedecká SVIŇA!

  Keďže tieto operácie sa pripravujú roky dopredu – čumák v tom má namočený aj Fico a jeho smeráci-penťáci – aj Georg Michael Pellegrini. Spravodajský orgazmus zažijeme, keď sa aj u nás prevalia úplatky WHO za lockdown, tak ako v Srbsku, Bielorusku – onedlho to vylezie v Taliansku – tak si myslím, že dobrý biznis bude onedlho s baseballovými pálkami a roxormi! Ty kokso! Sudca Lynch bude v siedmom nebi! Odbočím – trest smrti si syndikátoví zmrdi na seba zrušili, ale prakticky ho na ich pokyny vykonávajú na ich odporcoch rôzne mafiánske skupiny – takže načo oficiality, že. Karyho Mullisa – autora PCR testov kvôli spusteniu celého podvodu zavraždili – a nie že nie – v auguste 2019!
  Takže opäť obligátne „Mor ho!“
  https://www.infovojna.sk/article/video-plandemia-cenzurovany-dokument-o-pandemii-covid-19-a-vakcinacnej-agende

  „Czech Lives Matter: Strážníci v pražském metru klečeli na krku cestujícího, který si odmítal nasadit roušku! Fašizace v české společnosti je tady, na Aeronetu jsme před tímto vývojem varovali už na jaře! Covidové Gestapo srazilo muže k zemi, klečeli mu na krku, nemohl dýchat a naříkal! Nemáš roušku, dobytku, pořvávali na muže ostatní cestující! Další žena křičela, aby muže zavřeli na hodně dlouho, že je terorista a chce je všechny nakazit smrtelným virem! A co je nehorší, nikdo se muže nezastal a všichni jen čuměli, jak mu Covidové Gestapo klečí na krku a dusí ho!“
  https://aeronet.cz/news/czech-lives-matter-straznici-v-prazskem-metru-kleceli-na-krku-cestujiciho-ktery-si-odmital-nasadit-rousku-fasizace-v-ceske-spolecnosti-je-tady-na-aeronetu-jsme-pred-timto-vyvojem-varovali/

  „Proč se tak rázně prosazuje očkování proti covidu-19? Jaké zájmy a cíle za tím stojí? A jaké nové technologie tato nová vakcína bude mít? Dr. Carrie Madej dává do souvislostí novou vakcínu proti covidu-19, téma transhumanismu a jak je na nás, abychom se rozhodli, kam chceme, abychom se jako lidstvo vydali:“
  https://www.infovojna.sk/article/video-transhumanismus-vakcina-na-covid-19-a-clovek-20

  Ten dokument Plandemic 2 je kľúčový na pochopenie celého podvodu – inak sa z toho nevysomárite.

  • Tak fajn – je to tu…

  • Dobré a teraz čo, zbytočné tu tliachate, preto už ste mali zobrať lopaty, hrable, krompáče a ísť do ulíc, alebo do tej svetovej banky či kde ste to boli a urobili poriadok.

   • Sten-ly – problém je v zasekávaní – krompáč sa môže pri rozmachu zaseknúť do hlavy niekomu s lopatou za tebou. Pri atentáte na Heydricha sa zasekol kto? Gabčík? No – ten váš britský samopal Sten. Takže prosím – nevnucuj nám zbrane, ktoré zbraňami nie sú. Ja tu nemôžem napísať čo zbraňou je. Vrátane tých „čo dom dal“ v domácnosti. Teraz inak…

    Sten-ly – ty vieš, alebo nevieš, ako dopadli sedláci u Chlumce?! Lebo len zvrhnúť panstvo nestačí – musíš mať projekt, program – ako riadiť krajinu ďalej. Podstatou „Majdanu“ je – zvrhnutie vlády – o jej nahradenie sa potom postarajú tí, ktorí tento majdan podnecujú – ako sedlákov u Chlumce.

    Ty si roboš pracujúci v kanalizáciách? Ty nepoznáš vidly, cepy, kosy a iný sedliacky vercajg? Ale my sme v podstate poľnohospodárska krajina vieš – takže s tým vaším sion trockizmom permanentných platených revolucionárov to tu neskúšaj! Dav má IQ baranidla! Tou správnou cestou je neustále informovať a prebúdzať ľudí, aby keď sa rozhodnú zobrať to do rúk – vedeli prečo, vedeli čo bude ďalej, vedeli, že to musia urobiť, lebo to nikto iný za nich neurobí! Takže Stan-ly – nepodnecuj tu davy na útok tým najprimitívnejším spôsobom – takým, aký vyhovuje vám, aby ste tu vy ku.vy mohli vyhlásiť výnimočný stav! Nie náhodou sa tu buduje EU garda, ktorá má suplovať chýbajúce exekučné sily v jednotlivých štátoch – na Slovensku máme 20 tisíc policajtov a 14 tisíc vojakov, čo je 1 uniforma proti koľkým civilom? My si pekne počkáme – až tá vlna odporu narastie čo najvyššie a až nebudeme stáť proti policajtom a vojakom, ale pekne spolu proti vašej sku.venej Deep State svetovláde organizovaného zločinu!

    Krompáče a lopaty používajú gangstri na zakopávanie svojich obetí. Ako hovoril inšpektor Vacátko z Hriešnych ľudí mesta pražského – podľa vercajgu poznáš delikventa. Už vieš – „Sten-ly“ o čom hovorím?
    https://www.novinky.cz/cestovani/tipy-na-vylety/clanek/pribeh-sedlaku-co-skoncili-u-chlumce-nad-cidlinou-v-rybniku-52731

    Analogická pandemická historická skúsenosť!
    „Prof. D. Rapant vo svojom dnes už klasickom diele Sedliacke povstanie na východnom Slovensku v roku 1831 (vydané v troch dieloch: prvý diel venovaný histórii, druhý a tretí diel venovaný dokumentom) prezentuje jednak príčiny, priebeh a dôsledky cholerového povstania v roku 1831 na východe Slovenska“
    „Sedliacke povstanie roku 1831, niekedy nazývané aj „cholerovým“ – keďže spúšťačom vzbury sedliakov boli proticholerové opatrenia vo východoslovenských obciach, ktoré si sedliaci mylne interpretovali ako travičské zo strany šľachty – podľa Rapanta nemalo ako svoju hlavnú príčinu epidémiu cholery (ktorá vypukla v danom roku), ale príčiny videl v širšom a hlbšom sociálnom kontexte, predovšetkým v neúnosných a neriešených sociálno-mocenských pomeroch vládnucich medzi sedliakmi a šľachtou v celom (a špecificky v hornom) Uhorsku.“
    „Opis priebehu povstania, obzvlášť zbesilé výčiny sedliakov voči svojim zemepánom mali v určitých okamihoch priam hororový nádych. Osobitým príkladom je Rapantov opis (s. 116) beštiálneho správania sedliakov v obci Merník (Zemplín) voči osadenstvu domu tamojšieho zemského pána Jozefa Szulyovszkého: „Ešte väčšiu krutosť prejavuje Pavol Metľár, 22-ročný z Jastrabia, ktorý vychovávateľku Szulyovszkých, zrazenú na zem úderom Juraja Baloga (Čaklov), bije po bokoch hlavicovou palicou a proti 16-ročnej dcére Szulyovszkého priam zúri. Nielen že ju nemilosrdne mláti palicou, ale keď dievča, ktoré sa márne vrhá pred nám na kolená, zrazil k zemi, vidiac, že ešte žije, vráža jej končitý koniec palice do pohlavia takou silou, že palica vychodí jej bokom. Pomáha mi pritom (19-ročný) Ján Capko (Trada), ktorý nadvihuje dievčaťu nohu a sám jej strká do tela svoju pipku. Potom vyťahuje svoj nôž a odrezuje jej jednu prsko. Nato vidiac, že ešte vždy prejavuje známky života, vyťahuje z nej palicu a mláti ju dokiaľ, kým nevypúšťa dušu.““

    https://www.databazeknih.cz/knihy/sedliacke-povstanie-na-vychodnom-slovensku-roku-1831-348454

    De ja vu!

 2. Prosim vas mozem sa spytat to ste videli na vlastne oci? Teda na stranke svetovej banky?

  • No samozrejme, že sme to tam videli na vlastné oči. Veď sme z toho urobili aj fotky obrazovky, ktoré sme zverejnili v tomto článku.

   A dokonca časť z toho tam stále je. Oni síce zmenili popis v tabuľke, ale zabudli zmeniť názov „COVID-19“ v popiske za tabuľkou (sú to babráci). Choďte sa tam teraz pozrieť, kým neopravia aj to. Tu je odkaz:

   https://wits.worldbank.org/trade/comtrade/en/country/ALL/year/2018/tradeflow/Imports/partner/WLD/nomen/h5/product/382200

   • Redakcia – pokúsil som sa sem dostať 2 x za sebou identický komentár – nezobrazilo mi ho „na schválenie“ – ale tuším v čom je problém – že som v ňom použil názov jedného xxxxxxxxxxxxxx dokumentu – kľúčové slovo, takže ma to zvonku zrejme prefiltrovalo. Ak to ku vám teda neprešlo /hneď po zverejnení tohto článku – dôkazy/, tak vám to pošlem znovu e-mailom a zaveste to prosím sami. Niekto sa tu veľmi snaží – lebo ten kruh sa už uzavrel a hrajú o čas!

    • Na moderáciu systém dáva tie komentáre, ktoré obsahujú linky na iné weby. Momentálne ale neevidujeme žiadne vaše komentáre, ktoré by čakali na moderáciu. Nemáme nastavený ani filter na nejaké kľúčové slová.

     • Nehovorím, že ma blokujete vy, ale tá Godova-Krajčího sviňa na vrátnici pred vašimi dverami. Problémový dok. P……..2
      Poslal som vám to teraz mailom.

     • Redakcia – tak dostali ste ten môj koment mailom, alebo to zablokovali aj tam? Hádam toto prejde /bez linku/ – jednalo sa o problematiku patentovania Covid 19 – a všetky súvislosti podvodu vysvetľujú dokumenty Plandemic 1 – aj o tom HIV, a Plandemic 2 – /infovojna a otevřisvoumysl/ – ktorý je priamou obžalobou a ktorý sa zúfalo snažia v sieti zlikvidovať – aj jeho zdieľanie. Odporúčam naštudovať si možnosti pre štát, alebo skôr pre Deep State pracujúcich hackerov – to čo je pre iného trestný čin, pre nich je to good job pod ochranou. Teda – vedia nás blokovať tak na odosielaní e-mailov, ako na prijímaní e-mailov – v podstate prednastavia „spam“. Toto určite funguje na doméne centrum.sk napríklad. Sorosom koontrolovaná hackerská skupina OCCRP, ktorá sa vydáva za „novinárov proti korupcii“, so sídlom v Bosne a Hercegovine hackovala v kauze Panama Papers tých, ktorých predtým nejakým spôsobom Soros podplatil. Kuciak – zásobovaný Holzovou cez Prahu týmito vybranými hacknutými materiálmi – teda získanými kriminálnym spôsobom, bol ich užitočný idiot – rovnako ako je užitočný idiot Deep State – Krajčího agilný pes Goda! Takže vás ešte raz poprosím – dostali ste ten môj mail včera, alebo nie? Lebo ak nie – niekto sa nám tu hrabe kriminálnym spôsobom v počítačoch!

      Oni sú už v podstate odhalení – kruh sa uzavrel – teraz sa len snažia zatĺkať! Počítajú s tým, že ľudia sú natoľko sebeckí, že to tu nikto nezoberie kvôli ochrane väčšiny do vlastných rúk. Ale už nepočítajú s tým, ako v hlavách „sebcov“ dokáže explodovať ich vlastná deep doktrína – nenávisť a závisť! Nenávisť kvôli stupňujúcemi sa masovému a zároveň individuálnemu útlaku – teroru Deep State – závisť kvôli ich chucpe bezočivému chrapúnskemu arogantnému elitárstvu – ktoré sa stupňuje od „papalášstva“ komunistov už desiatky rokov – a ich „liberálna“ bohorovnosť nepozná mieru!

      Áno vy zmrdi! Zožnete, čo ste zasiali! Mlátiť a čistiť budeme my!

   • Ved sa tam pise: The data here track previously existing medical devices that are now classified by the World Customs Organization as critical to tackling COVID-19

    Taky postup je logický, ze z existujúcich objednávok sa snažia odhadnúť zásoby pcr testov použiteľných na covid.

    • Nám to nepríde ako vierohodné vysvetlenie. Skôr ako zúfalá výhovorka niekoho, kto bol načapaný a teraz sa snaží zmierniť škody. Taký „damage control“.

     Prečo inak by popisy tých produktov tak narýchlo menili? Ak bolo všetko v poriadku, nebol dôvod na opravy po odhalení. Či?

     • Ono sa stopy zametajú hlavne pomocou obetných baránkov – konkrétne na štátnych hmotných rezervách je poriadne zakalená voda!

      „Správa štátnych hmotných rezerv bude môcť opäť predávať majetok vo svojej správe po viac ako šiestich mesiacoch. Zastavenie predaja schválila ešte v novembri minulého roku bývalá vláda pod vedením Ivety Radičovej. Dôvodom bola kauza sporného predaja platinových sitiek súkromnej firme. Vláda vtedy uložila úradu s okamžitou platnosťou zastaviť predaje a všetky scudzovania majetku, okrem nevyhnutnej obmeny zásob. To sú potravinové články, ktoré sa obmeňujú pravidelne.

      Vládny kabinet pod vedením Roberta Fica predaj opäť povolila, keďže v apríli vymenovala po viac ako piatich mesiacoch nového predsedu SŠHR. Tým sa stal bývalý predseda Okresného súdu v Čadci Kajetán Kičura. „V súvislosti s vymenovaním nového predsedu Správy štátnych hmotných rezerv Slovenskej republiky navrhujeme úlohu z uznesenia vlády SR z 2. novembra 2011 zrušiť, nakoľko dôvody, ktoré viedli k prijatiu uvedenej úlohy, pominuli vymenovaním nového predsedu,“ uviedla vláda v schválenom materiáli.“
      https://ekonomika.pravda.sk/ludia/clanok/199971-sprava-statnych-hmotnych-rezerv-moze-opaet-predavat-majetok/

      „Kičurovo odvolanie Matovič avizoval už v nedeľu potom, ako si preveril nákupy štátnych hmotných rezerv. Podľa premiéra ich šéf Kičura konal nehospodárne, ohrozujúc verejný záujem aj zdravie obyvateľov.

      „Dnes po tejto kontrole pán predseda Správy štátnych hmotných rezerv nepožíva našu dôveru. Takýto človek nemá čo ďalej zastávať takúto dôležitú funkciu,“ povedal ešte v nedeľu Matovič.

      „Kajetán Kičura odvolaný. Takto reaguje vláda, ktorá to myslí s bojom proti rozkrádaniu vážne,“ napísal na facebooku Juraj Šeliga zo strany Za ľudí.

      Matovič už v nedeľu poukázal na to, že Kičura napríklad uzavrel dve zmluvy dokopy za 35 miliónov eur s firmou, ktorá mala dovtedy obrat 74-tisíc eur. Tiež mali byť objednané nepotrebné a predražené testy.“REPLAY – lakonicky „Tiež mali byť objednané nepotrebné a predražené testy.“ – koľko testov a zakoľko?!
      https://slovensko.hnonline.sk/2118124-vlada-v-noci-odvolala-sefa-statnych-hmotnych-rezerv-kajetana-kicuru

      “ Kabinet premiéra Igora Matoviča vymenoval do funkcie predsedu Správy štátnych hmotných rezerv Jána Rudolfa. Zrušil tak poverenie na dočasné riadenie SŠHR Lucii Gocníkovej.

      Nový predseda SŠHR doteraz pôsobil ako poradca ministra hospodárstva Richarda Sulíka a ako expert liberálov na eurofondy. “

      “ „Dokážeme občanom Slovenska, že Správa štátnych hmotných rezerv bude transparentná inštitúcia pripravená na krízové situácie, keby také niekedy v budúcnosti nastali,“ dodal nový predseda SŠHR.
      Nová podpredsedníčka úradu

      Sulík predstavil aj pravdepodobnú novú podpredsedníčku úradu. Má sa ňou stať bývalá pracovníčka Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Zuzana Šubová, ktorá je známa zverejnením kauzy rezortu v súvislosti s čerpaním eurofondov. “
      https://doma.markiza.sk/clanok/1997301-novym-predsedom-spravy-statnych-hmotnych-rezerv-je-jan-rudolf

      René , já a Rudolf – chodievame na golf!
      https://www.youtube.com/watch?v=UUcSBVsshGM

 3. Ďakujeme za veľmi výstižný článok. Bohužiaľ musí byť veľmi pravdivý. Včera keď som si vypočula video od Dr. Sherri Tenpenny na http://www.banned.video ona to vidí podobne. Na tejto web stránke sú videa, kde sa tento podvod odhaľuje.
  Prepáčte, že sa stále opakujem ale už na začiatku marca tohto roku na webe http://www.infowars.com bol uverejnený dokument Rockefellerovcov, strana 18 kde to bolo presne napísané, ako sa to naplánovalo, prečo…
  Dokument mal názov: Scenarios for the future of technology and international development.

 4. liberalizmus je fasizmus
 5. Prečo si deep state (hlboký skrytý štát) vybral nášho ministra zdravotníctva pre NWO (pre Nový svetový poriadok)
  https://vk.com/@-197866783-marek-kraj-diabol-si-nemohol-vybra-lepieho

 6. Takze ono je to tak, ze hned ako to badatel.sk objavil na ich strankach, tak oni zmenili Description pre produkt 382200?

  • Nie badatel.sk ale badatel.net. A neobjavili sme to len my, ale aj iní investigatívci (hlavne v zahraničí), ktorí o tom referovali. No a keď to začalo byť verejne pretriasané, tak vtedy to zmenili (teda snažili sa zahladiť stopy, ale zle, keďže si ľudia už porobili kópie ich stránky)

 7. Koronateror SK Deep State na „veseliciach“!
  O či ide? Tradične – koho nepozvete – toho urazíte! Viac hostí – viac darov! ???
  Otázka – kto je starejší a kto je prevádzkovateľ?! Osobne by som svatbu organizoval tradične – v dome nevesty alebo v dome ženícha – a keď by taký nebol – tak niekde v súkromí určite! No tam do môjho domu nech príde niekto kontrolovať mojich bohov – mojich hostí! Na správnej svadbe predsa musí tiecť krv!
  https://diva.aktuality.sk/clanok/61893/erika-mokry-silny-odkaz-nestastnym-slovenskym-nevestam-svadba-je-o-tom-byt-s-vasou-polovickou-nie-o-hostine/

  Viac ako 150 miliónov detí postihla kvôli tomuto podvodu chudoba! Presne podľa plánu Deep State – výroba hladovej generácie!
  https://www.aktuality.sk/clanok/822628/viac-ako-150-milionov-deti-postihla-z-dovodu-pandemie-chudoba/

  “ Ve Fyzikálním ústavu AV ČR vzniká jedinečný biotest na covid-19. Bude měřit lidi i povrchy. A mohl by stát pod tisícovku. Šéfkou týmu, který biosenzor vyvíjí, je navzdory svému handicapu Hana Lísalová. „Spolehlivost by měla být velice vysoká, čemuž odpovídají dosavadní měření,“ tvrdí vědkyně.“ – čiže agilná ajťácka slepkyňa vyvíja senzor na kontrolu „bacilonosičstva“ ľudí! Pokiaľ viem – v Číne ho už majú. K tomu bude treba samozrejme osobné QR kódy, 5G a sieť umelej inteligencie.
  https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/hana-lisalova-rozhovor-vedkyne-biotest-na-covid-19.A200916_200006_domaci_mama

  „Dr. Carrie Madej dává do souvislostí novou vakcínu proti covidu-19, téma transhumanismu a jak je na nás, abychom se rozhodli, kam chceme, abychom se jako lidstvo vydali. “
  https://www.infovojna.sk/article/video-transhumanismus-vakcina-na-covid-19-a-clovek-20

  • Čiže – tu mi prešiel koment úplne normálne s obligátnym „Your comment is awaiting moderation.“
   Takže ten cenzor filter na zakázané dokumenty tam je! Takže ak neuverejníte môj cenzurovaný koment aj s linkami – urobím ho bez nich – ľudia si ich budú musieť vyhľadať cez názvy článkov, atď.

   • Váš komentár sme napokon našli v koši. Náš systém to z nejakého dôvodu nedal do fronty na schválenie, ale rovno do koša. Ten systém je externý plugin a sám si tieto veci vyhodnocuje.

    Je možné, že má nastavené nejaké filtre (do ktorých my nevidíme), ako napríklad slovo „Plandemic 2“. Takže, ak vám nejaký komentár nevojde do fronty na moderáciu, pošlite nám email a pohľadáme ho, či nie je v koši.

    • Jaroslav D M

     Cenzury, ano musite si take vyhledavat pod ruznymi jmeny, treba Koncentraky dnes v Kanade a USA asi pres 720 plne vybavenych az po rakve a spalovny mrtvcol… a jsou stale veskere informace mazany) Nejste sami, podobne s cenzurou se setkavame celosvetove stava take priznivcum prezidentu, a specificke vrstve obyvatel az podporovatelu jako D J Trump. V V Putin, V Orban ale nikdy necenzurovat tem silencum propagujicim HOAX COVID-19, BLM, ANTIFA, Imperialistickym krvelacnym (pneumoniich u starsich) Gangstrerum, Piratu, Slunickarum, Parazitum … az Banksterum…

     Diky snad Velkokriminalnikovi presidentovi W. Willson ktery v 1912-3 povolil zalozeni Mezinarodni svetove banky a IMF v NYC, a tim dal otevrene dvere k 1. Svetove, Noveho Svetoveho Bordelu … Ruske revoluce kterou financovali az po rozbiti Carskeho Ruska, Rakouske Rise, Osmanske rise az po nedavne podvody pro zblbnute obyvatelstvo, ktere si treba dodnes mysli, ze vse dosahli „treba chrastenim klicu?“ Zajimave, ja stal se svym autem proti CCCP tanku a neutrpel jsem zraneni, jako dnesni objeti „COVID-19 Gangster-Policisty/podlidi“
     (prosim prestante jiz urazet Gestapo)
     Uvedomte si prosim, ze v 1987 byly jiz splaceny „Warsavskym Paktem“ Rorschildovcum/IMF veskere Valecne pohledavky z 2. Svetove Valky, vcetne naklady lecenbi az pohrbu CSR letcu v RAF. Ano, asi se platilo 15% produkce take CSSR… A proto se takovy mozny rozvoj SOCIALIZMU S NAPRAVAMA A ROZMACHEM SPOLECNOSTI 15% rocne EXTRA vyvijejici se ekonomiky, prumyslu nemohl dale nechat rozkvetat blahobyt tak se vse rozbilo, vytunelovalo, vybombardovalo a nadelali se prevraty az vrazdy a totalni vykradeni … NSR a DDR se ale spojili, to bylo OK, vyroba, financni instituce, tovarny zmodernizovaly nic nevykradlo?

     Lide jsou stale opili s propagandama „revoluci podvodu od 1989 az podnes vsech tech Jar“ rozbiti CSR, CCCP, napadeni bez vypovezeni valek Jugoslavie, Afganistanu (aby Soros a spol se opet zavedlo pestovani a obchod s makovicema) Iraq – nafta -USA a BP…; Lybie a odstranovani az vrazdeni zakonnych zastupitelu zemi v poradku a prosperite.
     Srovnejte si dnes Zpustosenou a vykradenou jiz Ukrajinu (Byl jsem v Uzhorode az Mukacevu v 1962-relativni prosperita a v 2017 – neuveritelny bordel az zoufalstvi) s jeste sporadanou snad Beloruskem, Krym.. Jde vazeni o hodne, planu kompletni likvidaci Slovanstva, Recka a dalsich.

     Srovnejte si dnesni USA/ Anglie/NATO „osvobozeny a sporadany“ Afganistan, Libye, Iraq s bezpravnim Iran „ktery se musi osvobodit obyvatel stale v terroru, bide obyvatelstvo -a CO?popremyslejte …“?
     D J Trump je 1. prezidentem za stoleti ktery jeste nezacal zadny svetovy konflikt k nenavisti tem krvalacnym impetrialistickym banksterum az „zelebym mozkum“

     • Pán Jaroslav D M, veľmi dobre ste to popísali.

     • Václav Morávek

      „A proto se takovy mozny rozvoj SOCIALIZMU S NAPRAVAMA A ROZMACHEM SPOLECNOSTI 15% rocne EXTRA vyvijejici se ekonomiky, prumyslu nemohl dale nechat rozkvetat blahobyt…“

      Proč jste z toho ráje emigroval (jako statisíce dalších)?

  • Už sme sa raz k tomu vyjadrili v komentári vyššie, ale dáme to tu znova:

   Nám to nepríde ako vierohodné vysvetlenie. Skôr ako zúfalá výhovorka niekoho, kto bol načapaný a teraz sa snaží zmierniť škody. Taký „damage control“.

   Prečo inak by popisy tých produktov tak narýchlo menili? Ak bolo všetko v poriadku, nebol dôvod na opravy po odhalení. Či?

   • Preco sa nepise v clanku o akych investigativnych ludi ide co odhalili tento takzvany podvod? Mena su dolezite, s nimi by to znelo realnejsie.

    • Pretože nevieme presne, kto prvý to objavil. Vám záleží viac na forme, než obsahu?

    • Tiana – v tomto sa obvykle vŕtajú ľudia, ktorí fungujú na zašifrovanom Deep Web Internete. Pre tvoju predstavu – vrchný internet, na ktorom sme my – predstavuje cca 15% verejne dostupných informácií. Tak si predstav obsah tých zvyšných utajených 85%.
     https://www.freefilm.to/film/hacker
     https://www.freefilm.to/film/do-hloubky-webu

     Najväčšiu cenu majú vždy tie utajené informácie. Ľudia sú našťastie idioti, takže robia chyby a info unikajú. Ale existujú ľudia, ktorí sa ako idioti tvária a umožňujú únik týchto info cielene. Inak – aj na verejnom internete sa dá natrafiť na weby, ktoré okamžite vedia, že nie ste autorizovaná osoba a z návštevy vás vykážu.

     Sorosova hackerská OCCRP so sídlom v Bosne a Hercegovine – dodávala do pražského centra hacknuté info vo veci Panama Papers Holzovej, ktorá riadila Kuciaka.
     https://www.occrp.org/en
     https://www.occrp.org/en/component/tags/tag/1375-george-soros
     George Soros hacked, documents posted online
     https://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/216382

     Všetko toto kriminálne hackovanie spomenul a naivne sa ním pochválil Kuciak sám – už za toto ho mohli dať dole vlastní ľudia! Takto sa pripravovalo informačné pole v roku 2017 na slovenský majdan 2018. Z podstaty veci – elektronická pošta je stále pošta a platí na ňu zákonná ochrana listového-poštového tajomstva. V dokumente si všimnite výhradne nosatých počerných organizátorov tejto prezentácie.

     Storytelling Ján Kuciak 2017
     https://www.youtube.com/watch?v=3BAVafHeyOU

 8. Jaroslav D M

  https://www.today.com/health/connecticut-flesh-eating-bacteria-health-officials-issue-warning-t191676;
  https://www.today.com/health/connecticut-flesh-eating-bacteria-health-officials-issue-warning-t191676

  Zazili jsme letos 2020 terroru casti zavrenych plazi neb jde o novy vyskyt bakterii ktere pry zerou lidske telo, (odvolavka) a pak zvyseny vyskyt zraloku …
  A idioti / moroni se take koupali v mori, jezdili na kolach skeybordech s rouskama, vcetne temer nemluvnat – zblbnute masy ovci ktere zkuseny „pastyr vede na jatka“ a ony jen spokojene beci, dostavaji, deti a penziste zdarma nekvalitni zradlo … Goim -ove, Gojove, neb Krestansti psy s dobrovolnymi nahubky jako non koser psy urceni k vyhlazeni ! ???
  Pritom vam staci vitaminy D-Ca-K + C-E a pak stopove mineraly, zinek horcik s citronovou vodou, ZOONO pri nejhorsim a Kolojidnim / nano Stribro, ktere vyrobim si doma 1Liter za 0.6EU
  Vazena Jean, v pristim mesici mi jiz bude 78, mam deti pod 12 roku a manzelku o 3.5 desetileti mladsi… a tak jsem prezil jen zazrakem kobercove bombardovani od podzimu 1944 az Maje 1945.
  Ale hlavcne opakovane napadeni, temer zabiti policii, 4x vazne az kriyticke krvacenbi do moizku az 14 hodin v COMA,, s 2.5 minutovym zastavenim srdce po zakroku Policie a dodmnes nevim proc? az nasilne drzeni v nemocnicich po napadfenbi policajty a oznacen Vozraly, zdogovany nemuze se postavit ani na nohy a stale se opakujici se lzi, presto, ze v zivote jsem enbyl opity, pouzil drogy, nekouril a nemel take chripku… a v nemocnici nasilne zdrogovani, do stavu Zombie, Depersonalizace dokud nam podlitiny od policajtu trochu nevymizeli, a ne sam bylo nas tam postizenych policajty USA vice. To je USA nove bezohledne vytrenovane MORONI-Policie-Gangstersky stat bUltra-Liberalizmnu!!!
  Ano od 1944 videl jsem roztrhane telicka take deti, ze zebriku sbirali zajatci kusy lidskych tel ze stromu … Ano kobercove nalety civilistu = 3x USAF, 3x RAF (-bomby z Bileho Fosforu jako Hamburg, Drazdany …) a pak jako hrajici si deti byli odstrilovani na loukach a palouccich nas jen pro srandy a sprymy tech USA letcu hrdinu – asi jiz se nudili a nemeli zadne „bezpecne “ cile a proc v Ruske zone osvobozeni, rozbijeli dco se dalo hlavne likvidace prumyslu … a to CCCP vojska nam neudelali) 2-Mustang a 1-Lighting tech dvouocasnych bestiji, a likvidaci vlaku vcetne Cerveneho krize s ranenyma civilisty do mestske nemocnice ano vse Imperialisty za penize Rotchildu jen part dnu od konce 2. Svetove …

  Na Drazdanech mela byt vytestovana 1. Atomova Bomba proto rychle osvobozenecke akce CCCP a tim znali obyvatel Drazdan jsou dodnes vdecni Rude Armade???

  Ziji v zahranici jiz pres 40 roku tedy cestina/ slovencina je pro mne jiz temer „Spanelkskou vesnici“
  Bylo by toho premiru. Emigroval jsem do USA v nadeji, ze se vseho dnes co zazivanem vyhnu. V 1978 jsem byl v Bruselu a Oxfordu a nechtekl jsem „nasledovat“ jako vlastizradce -ale zatim dostal jsem se do MLYNU terroru, muceni, gangsterismus, bezpravi v USA ktery byl neznaly v CSSR ale take v Protektoratu a Slobodnom Slovenskem Statu! Projel, pracoval v 5 kontinentech …
  Nic ze znarodneni rodiny a pribuzenstva nam nikdy nebylo vraceno, nejsem Havlojid?
  Nektere moje calnky byly „take ztracenbe, nejen MAROSE“…

  • Jaroslav D M – ako vidíš súčasnú situ v Oregone z pohľadu globálneho riadenia? Stret Oregončanov pred 2 rokmi/?/ s vládou je mi známy – aj zabitie ich predáka políciou na diaľnici – keď sa im vzdával so zdvihnutými rukami – jeden ho strelil priamo do brucha.

   Podľa „konšpiračných teoretikov“ – požiare v Austrálii boli založené úmyslne vládou, aby vyhnala osadníkov nezávislých na vláde od zdrojov ich existencie a zároveň aby ich koncentrovala v mestách, kde budú pod kontrolou a zároveň budú závislí na vláde – a práci, ktorú môžu aj nemusia dostať – aj podľa svojich politických postojov. Je to v súlade s agendou NWO a s agendou výroby závislej hladovej generácie.

   Detto Oregon – ako semenište /ozbrojených!!!/ protivládnych postojov – vypáliť a nahnať do koncentrákov!

   Ide o to, pochopiť názor konceptualistu V.V.Pjakina – Otázky a Odpovědi na You Tube – na tzv. plánované preformátovanie USA na úroveň sovietskej moci a celkovo znížiť spotrebu obyvateľstva USA na nevyhnutné minimum. Podľa Pjakina – Trump riadi procesy v USA jednak proti parazitickému Deep State – Pax Americana, ale zároveň riadi procesy smerom k marxizácii USA – čo nie je nič nové pod slnkom, keďže projekt ZSSR vyšiel z dielne kápov Wall Street. Americký sen končí a červených boľševikov nahradili liberálni a zelení /viac v EU/ neomarxisti. Málokto si uvedomuje, že neomarxistická internacionála je viac než realitou – dokonca funguje aj v islámskom a arabskom svete – je to hlavná hnacia sila smerom k NWO – systém monarchistický marxizmus /už aj potomok Habsburgovcov sa hlási k marxistom a po Jalte 2 má byť Nemecko uvedené do právneho stavu v roku 1871 – do cisárstva – samozrejme marxistického – nepliesť si to s komunizmom/ – viď sociálny experiment s dynastiou Kimovcov v KĽDR /u nás na Slovensku – hoci je to na prvý pohľad smiešne – to reprezentuje OĽaNO so zakladateľom experimentálnej totalitnej dynastie Matovičovcov – aj Kimovci si budovali k sebe lojálnu vrstvu jednoduchým výberom vhodných osôb, ktorým udelili privilégia!!!/ a systémom totálnej kontroly. V Číne to také jednoduché nie je – tam bojujú proti sebe 3 mocenské klany – červení komunisti Mao ‚ce tungovi prívrženci, členovia Triády a súčasný prezident odtrhnutý od Triády, ale už s vlastným klanom prívržencov. A v pozadí čínsky Deep State klanu LI prepojený s britskou korunou.

   Čiže – treba vedieť rozlíšiť kto je kto – podľa Pjakina je pedofil Biden rovnako zástupcom globalistov /kryptomarxistov/ a jeho úlohou je včas ustúpiť Trumpovi, ktorého úlohou je preformátovať USA na USovietSA. Takže – na žiadne pozitívne sociálne reformy sa bratku neteš – myslím, že si sa útekom z komunistického ČSSR dostal z blata do kaluže amerického neomarxizmu. My sme v jeho ľavicovej podobe – v liberálnom neomarxistickom fašizme. Takže…

 9. Jaroslav D M

  Byvaly Senator a Doktor ktery je u Ultraliberalu, CHOBOTNICE Z MOCALU KTERE SE MUSI SEKAT CHAPADLA JEN JAK SE OBJEVI … je ve velke nelibosti! Prikladam jak jsem prave obdrzel… a jeste necetl…
  Ron Paul Blows The Lid Off The Worldwide Coronavirus SCAM
  SENATOR DR R. Paul ODHALUJE DEKL COVID-19 ZASMRADLE MRSINY PODVODU! TI IDIOTI CO DNES SPOLUPRACUJI VCETNE COVID-19 MORON-terroristicke – POLICIE AZ TEM PRODEJNYM POLITIKUM SI NEUVEDOMUJI, ZE BUDOU ODSTARNOVANI STEJNE SNAD TROCHU POZDEJI V DALSICH FAZICH DEPOPULACI JAK NA NE DLE PLANU NEPOTREBNOSTI DOJDOU RADY?
  The liberal media is desperate to keep this shocking message undercover until the 2020 election…

  What’s happening in America right now is being taken advantage of by those who want to profit politically from the panic.
  NEJEN ALE MASIVNE VYDELAT NA UKOR BIDY, NESTESTI, VRAZD, ZDRAVI A ZIVOTU BLIZNICH DLE SILENI SIL LUCIFEROVA EFEKTU = ULTRA-LIBERALNI IMPERTIALISTE, BANKSTERTI – PSYCHO.
  SAMI VSE POVAZUJEME ZA VYSOCE NEMORALNI TAK V TECHTO OBORECH SE NEZUCASTNIME FIANNCOVANIM NA BURZE…

  To them, it’s a perfect chance to steal more of our constitutional freedoms and set America up for a socialist future.
  DRAHY PANE RON TO NENI SOCIALIZMUS, NENI FASISMUS KYTERY MEL ZAJEM NA ZITRKY, RUST A PROSPECHU OBCANU. TOTO JE NEO-LIBERALISTICKY GAN/BANK-STERISMUS DEPOPULACE, MICHANI RAS A ZOTROCENI, NIC SPOLECNEHO SE SOCIALIZMEM, FASICMEM NEBO KOMUNIZMEM.
  PROLETARI A GOIM-ove VSECH ZEMI SPOJME SE, BRANME SE DOKUD JESTE ZIJEME NAJDEME NOVE FORMY K PREZITI, OBRANE A VITESTVI (VIENCEREMOS ) … A PREDAVEJME ZPRAVY DO VICE JAZYKU, JE NAS 2000:1 NEJMENE A VYSVETLEME KOLABORANTUM ZE SI KOPOU SAMY HROBECKY VCETNE PRO SVE DETI A VNOUCATA? PREKLADY DALE VE SPANELSTINE, RUSTINE , MADARCINE …

  If that sounds too extreme, just consider:

  The Department of Justice recently asked Congress for the ability to detain Americans—without trial—during „emergencies“ like this…
  TO ZNAMENA ZADRZENI AZ VEZNENI KOHOKOLIV V USA BEZ SOUDU NEBOLI LYNCOVANI V PRIPADE NASTRCENE UMELE VYVOLANE POHOTOVOSTI?
  POLICIE A JINE SLOZKY SE JIZ V NOCI MASOVE CVICI NA UZAVIRANI MEST, SEKCI SNAD NE ZATYKani ???
  ALE AZ VSE PROVEDOU A LIDE BUDOU TREBA V KONCENTRACICH TAK PRIJDE RADA PO FAZICH TAKE NA NE PRACOVNIKU Z FAZI 1, 2, 3, 4, … ?
  Others have proposed we „eliminate all political borders“…
  CHTEJI SNAD ELIMINOVAT VSECHNY NEPOHODLNE JAKO ZA KRISTALOVE NOCI?
  And according to a recent story in Politico, the White House Coronavirus Task Force is considering creating a national surveillance system to track Americans‘ health information – essentially a healthcare Patriot Act!

  Don’t forget: In many states, it’s now illegal to publicly worship at a church. A blatant disregard for the First Amendment. (And many state constitutions, as well.)

  But this is just a foreshadowing of an even greater crisis…

  One former Trump advisor is warning that this could spark the next Great Depression.

  But I think the results could be even worse…

  I explain why – and the #1 first step every American should take to prepare right now – in a short new video I put together.

  You can watch it right here.

  Sincerely,

  Dr. Ron Paul

  VYVOLAT UMELE BESNENI, KOLAPSY EKONOMIKY, FINANCI, MENY S NASLEDUJICIM HLADOMOREM, NEPOKOJU, ZNEUZITIM PRISTEHOVALCU ?
  HLADOMOR KTERY BYL JIZ USPESNE VYZKOUSEN KCHAZARY NA UKRAJINE 1924? GMO POTRAVINY SE JIZ SAMY NE-RE-PRODUKUJI A JSME LAPENI U LIKVIDACE ZDROJU… KDO SI ENDA „666“?
  ANO PRY SAM ROCKEFELLER MEL 7X TRANSPLANTACI JEN SRDCE NEZ HO CERT ZEBRAL A TO Z MLADYCH CHLAPCU?
  Z KRVE DETI DO 12 ROKU PRY JIZ DELAJI ELIXIRY VECNEHO MLADI PRO TY VYVOLENE! TESTY COVID-19 SE ZISKAVA DNA, CELA DATABAZE TEDY GENETIKA KAZDEHO VYTESTOVANEHO DO SKATULKOVANI O JEHO POUZITIM, DALSIM ZARAZENIM A ORTELEM ZIVOTA, SMRTI, KRIZENIM??? PRILIZ HODNE O VSEM PSAT.
  Pres novy mobil se da kazdy sledovat a pres TV pocitac a druzice na tiusice take videt do vaseho soukromi, kde jste… take je mozne pres G5 aktivovat Andela Smrti ktery bude ve Vakcinach jako Nano spici likvidator zivota?

 10. Jednoduchá

  Je to veľmi smutné a veľmi desivé, aké plány majú – s obyčaj.väčšinou – tá ,,nadrad.menšina“ plány…..ďakujem p.Marošovi za výborné videá s Dr.Judy Mikovitsovou a Dr.Carie Madejovou……kiež by takých ľudí – a nielen doktorov, ale celkovo tých s čo najlepším úmyslom bolo čo najviac !…..
  ……je tu kopec veľmi dobrých aj menej dobrých – presnejšie pravd.no zároveń aj nepríjem.príspevkov :-(………
  Želám všetkým ,,skutočne bádajúcim“, a aj tým menej bádaj. – nevzdávajme sa a snažme sa ,,spoznávať pravdu“…tá vie byť krutá a občas, no aj dosť niekedy bolí :-(……………………………,,ZARÚŠKOVANÍ “ otvorte viac oči !!!………želám dobrú noc ……….

 11. Milá pani Jednoduchá, aj ja som za slušné vyjadrovanie. Nebuďte smutná.

 12. „Štátna aplikácia Moje eZdravie má údajne obsahovať vážnu dieru v bezpečnosti. Hackeri sa mohli dostať k citlivým údajom viac ako 390-tisíc osôb testovaných na koronavírus. Unikať mohli údaje ako meno, priezvisko, rodné číslo či dokonca aj to, či boli pozitívne testovaní. Na problém dnes upozornila slovenská bezpečnostná IT firma Nethemba.

  Rozprávali sme sa o tom so šéfredaktorom portálu Živé.sk Filipom Hankerom.Útočníci vraj pritom ani nepotrebovali špeciálne technické znalosti a nie je to ani prvý raz, čo má štát bezpečnostný problém s dátami o testovaných na koronavírus.“
  https://www.aktuality.sk/clanok/822868/stat-ma-problem-osobne-udaje-390-tisic-testovanych-na-internete-urobil-detinske-chyby-podcast/

  „Premiér Matovič po pol roku pandemickej krízy zmenil ihrisko. Už nie je lídrom kampane za stupňovanie opatrení. Nastavil to inak. Experti z krízových štábov sú zlí policajti, ktorí navrhujú pritvrdiť. Premiér je dobrý policajt, ktorý ich návrhy tlmí. Aj keď len trochu a s nie veľmi premyslenými závermi.

  Je to dobrý trend. Presne takto by to malo byť.

  Epidemiológovia môžu smelo navrhovať, aby sme sa nespoliehali len na rúška a aby sme chodili v skafandroch. Alebo aby sme zahádzali školy a pracoviská vápnom, pili len prevarenú vodu cez prevarenú slamku a aby sme použité šatstvo čistili v spaľovni. Lebo inak nákazu nikdy nevyhubíme.

  Úlohou politikov – zástupcov verejnosti – je ich nápady editovať červenou ceruzkou. Teda hľadať rovnováhu medzi rizikami virózy a rizikami kolapsu ekonomiky, kultúry, športu, slobody a života.“
  https://www.aktuality.sk/clanok/822921/tyzden-v-kocke-daga-danisa-matovic-sa-meni-na-dobreho-policajta/

  „Vo štvrtok pribudlo 235 nových prípadov, vykonali vyše 5500 testov“
  “ Ministerstvo zdravotníctva na sociálnej sieti priblížilo, že pozitívne testovaných bolo 116 žien a 119 mužov, sú vo veku od niekoľkých mesiacov do 89 rokov“
  REPLAY pre tých, čo majú radi slušné vyjadrovanie!!! – “ sú vo veku od niekoľkých mesiacov“ – čiže KU.VA! to pchajú do nosa malým bábätkám – ale Matovičovi a spol. do nosa nie?! Choďte všetci už do prdele z tou vašou slušnosťou – lepšoľudia!
  https://www.aktuality.sk/clanok/822975/koronavirus-online-slovensko-18-september-2020/

  • No nevieme, či je dobrý trend to, ak ten, čo to tlmí, je psychopat.

   • Redakcia – Ten psychopat a jeho mediálni sluhovia reagujú len na priebežný prieskum verejnej mienky a nálady ľudí – je to had, ktorý potrebuje prežiť a momentálne si zvlieka starú kožu.

    Novinár Dag Daniš pracuje pre MSM – jeho úlohou je pufrovať – korigovať napätie. V branži sa tomu hovorí tolerovaná opozícia – napr. Cmelár. Sú to samozrejme ich ľudia.

    Tu sme relatívne slušní, ale nebojte sa – oni sú veľmi ostražití – aby im raz niekto nevrazil rúčku od lopaty do zadku, alebo ako sa to robí v drsnejších kruhoch – nestrelil cez konečník do hlavy – čo je len babrácka analógia veľmi sofistikovaného Húnskeho napichovania na kôl – prednostne vlastných zradcov. Na rozdiel od streľby do konečníka – takto exekuovaný bol napichnutý na kôl, ktorý bol precízne vyhladený a namastený – nepoškodil životne dôležité orgány, takže odsúdený mohol takto rozjímať niekoľko dní /John Mann – Attila – muž ktorý vyzval na súboj Rím/.

    Ja by som teraz hlavne sledoval to Matovičove budovanie si lojálneho zázemia – inak neprežije.
    Ide o to, že ak nadnárodné riadenie Deep State od neho očakávajú výrazný posun-výkon-timing – pokiaľ to bude Matovič brzdiť – ako neschopného ho odstránia sami. Lenže on môže byť premiérom len tu – nie na Malorke, takže ak si zvolí vlastné lokálne politické prežitie tu na úkor svojej očakávanej úlohy zradcu – zomrie na „Covid 19“. Na FreeFilm.to idú pravidelné provokačné sugestívne vsuvky-štítky – napr. už dlhodobo „Koniec Matovičovej vlády“ – čo je v podstate vytváranie informačného pola a budovanie novej reality. V Axel Rotschieldových Aktuality.sk samozrejme pravdivé info neočakávam, ale treba sledovať aj tieto médiá.

    Ešte poznámka – tá skazka o Slovákoch – holubičom národe je len ovládač – aby ste sa nečudovali potom tej brutalite, ktorú vedia Slováci zo seba dostať! A tí hore to vedia veľmi dobre. Boja sa!!!

 13. Olga Rizova

  Len jedna vec je mi to divna, to uz v roku 2018 ten Covid mal pridelene cislo 19? Akoze Covid -19 v 2018?

 14. Jaroslav D M

  Tato varianta a nejsou ty $billiony v zokach Ultra-liberalnicgh Terroristum q Big Pharma, rtak se to musi enjak zdiskreditovat?
  !
  COVID-19 Has Met Its Match as Killer Antibody is Found
  1 day ago rachel

  The race for a COVID-19 cure has taken a massive turn for the better as new information has come out, showing that COVID-19 can be stopped dead in its tracks. For several months the virus has made many people fear being out in public and even being around other people, but that is all starting to change as researchers at the University of Pittsburgh School of Medicine have found some significant facts.

  What they have found is being reported as “the smallest biological molecule, completely and specifically neutralizes” SARS-CoV-2, the virus that causes COVID-19.” What this means is that a way has been discovered to keep the virus from making people sick.

  People who have been stating that there is not going to be an end soon have to recant as ways are showing up to fight the virus. The antibody part is small but mighty. It is currently being used to make a drug called Ab8. It is being praised as a way to keep the virus in check.

  One report on the finding states that the drug is “’highly effective in preventing and treating’ the SARS-CoV-2 infections in mice and hamsters during tests. The drug also reportedly does not bind to human cells, which suggests it will not have negative side effects in people.”

  Some vaccines under development have been shown to have severe and lethal side effects. But this one seems to be easy on the human body. There is still a lot of work that needs to be done, but it is progressing.

  The Democrats hate this kind of reporting as it robs them of their ability to create fear in people. John Mellors is the chief of the Division of Infectious Diseases at Pitt and UPMC. He has stated that “Ab8 not only has potential as therapy for COVID-19, but it also could be used to keep people from getting SARS-CoV-2 infections. Antibodies of larger size have worked against other infectious diseases and have been well tolerated, giving us hope that it could be an effective treatment for patients with COVID-19 and for protection of those who have never had the infection and are not immune.”

  The drug is being seen as a way to keep people from getting the virus completely. If the tests prove safe and effective, then this is good news for people that have yet to catch and beat the virus. It sounds so much like a chickenpox treatment. It keeps the person from ever developing the disease.

  Scientists are having to think around traditional ways of treating these new China diseases that keep popping up. Viruses are becoming immune to the old ways of treating them. But the ingenuity of mankind keeps prevailing over the most lethal bugs that keep showing up.

  The drug keeps the virus from being able to enter into human cells. The mice treated showed that they had ten times fewer infection rates than those that were never treated. This is the miracle drug that the world has been waiting for.

  President Trump has said for months that a treatment is going to be ready soon. He has beefed up research studies all around the country and empowered people with what they need to find a cure for the virus.

  All along the path to wellness, the Democrats have tried to derail any and all efforts of finding a cure and a way back to normal. They do not want to see a treatment developed because it means they will lose control over people in their liberal domains. But this will be the same reason why many Democrats will lose in the upcoming election.

  Joe Biden and his cohorts in crime have no plan for a return to normal. They would rather see Americans live under the thumb of the coronavirus for many more years to come. They would love to see Americans masking up like Muslims that are forced to cover their faces or die in the streets. Biden is the sore that will crush America and keep the nation from ever being well again or great.

 15. Jednoduchá

  Pre p.Jean- máte zaujímavý dotaz, rozmýšľam, ako ste k nemu prišla……….
  Pre p.Maroša – máte výborné príspevky, no občas ich prezentujete dosť ,,drsným spôsobom“ :-(((……………….a tiež tie ,,menej pekné slová“ respekt.NEVHODNÉ, mohli by ste ich z textov úplne vynechať a nahradiť primeraným, hlavne NiE VULGÁRNYM ?….koniec koncov ku tak rozumnej osobe, ako ste Vy, mi tie slová vôbec ,,nesedia“ !…………………. Ďakujem.
  Želám pekný večer ,,všetkým skutočne bádajúcim“……

  • Vulgárny = ľudový.
   Ordinárny = čeľadínsky, sprostý služobnícky.

   Kedysi vedúca protokolu sa vyjadrila – „Pravá dáma nemá problém s ničím – kvázi dáma má problém so všetkým!“

   Občasné ľudovosti sú vecou slobody emocionálneho vyjadrovania. Pre mňa sú sprosté v textoch tie vaše /všeobecne/ Mac’Donalds volské oká! 🙂 🙂 🙂 To sú akože emócie?!

   „Héj! – Keď som išiel z Kerestúra!“

 16. Tu sa mi dačo nezdá,tie testy musela objednat Ficova vláda a Matovič pokračuje vo Ficových projektoch ? Hlavne ked si idú vzájomne po krku.Čo vy na to ?

  • Milan, máte pravdu, že jedna vláda začala, a tá druhá pokračuje. Plus zosilňuje, navršuje… Odpoveď rovnako nepoznám ani ja, a tak svojou úvahou len rozšírim Vašu otázku.
   Ak dakto pod vplyvom stresu či z čírej nevedomosti na uhasenie požiaru schmatne fľašu s benzínom… – no neznalosť neospravedlňuje, ale odpustiť sa dá. Ak urobí niečo také pre vlastné vrecko nehľadiac pritom na obete, tak by sa mal prestať nazývať človekom. A ešte prichádza do úvahy aj iná možnosť: Čo ak vydá národ napospas „vyššej moci“ vo chvíli, keď pocíti chlad cudzej pištole tesne pri hlave?

  • Milan – sú to dve krídla – tandem tej istej marxistickej organizácie!

   Systém pokračuje dopredu takto. Liberáli a progresívci chcú urobiť vždy dva kroky-skoky dopredu. Konzervatívci = boľševici, socani majú za úlohu prehnané akcie korigovať – teda vrátiť späť o krok. Teda systém ide vždy len jeden krok dopredu. OĽaNO vystriedalo ficovcov práve preto, aby systém mohol urobiť tie dva kroky dopredu – a potom sa uvidí. Ak by mala úplne ruchnúť spoločnosť – Matovič bude odinštalovaný a nastúpia Ficovi udržbári.inštalatéri. Ale – už sme k NWO postúpili o krok – Owertonovo okno – ľudia si zvykajú na obmedzenia.

   Existuje o tomto v podstate satanistická /lebo marxisti sú satanisti/ pesnička „Nohami šúchajúci Egypťan“

   Walk like an Egyptian – na YT existuje práve tá satanistická verzia – mňa to nepustí, lebo neakceptujem to sledovanie
   https://www.youtube.com/results?search_query=Walk+like+an+Egyptian

   Takže. Zvykli nás akceptovať globálny podvod uhlobarónov bratov Kochovcov s emisnými kvôtami – teda zdieranie cez štát a v prospech vlády – teraz to budú zosobňovať JEDNOTLIVCOM! Osobná daň za teplo – alebo skapte! Áno – po čase príde aj platenie za právo dýchať – o tom sú rúška!

   http://www.nwoo.org/2020/09/20/europarlament-navrhuje-aby-si-domacnosti-musely-kupovat-emisni-povolenky-na-topeni/

 17. Vlady zapredanych krajin, kto vas bude sudit za vlastizradu? Vas demokraticky, sudny system negunguje pre ludi…. A o ustave uz ani nehovoriac.

 18. webarchive

Pridajte komentár

*