Včasná detekcia, predčasná smrť: Mamogramy sú spojené s 84% vyššou úmrtnosťou na rakovinu prsníka


Print Friendly, PDF & Email

(Ethan Huff, Natural News) Nový výskum publikovaný v medicínskom žurnále JAMA Oncology odhaľuje, že mamografia je zodpovedná za ohromujúcu, až o 84% vyššiu mieru úmrtí na rakovinu prsníka počas sledovaného 20-ročného obdobia.

Zdá sa, že vzhľadom na veľmi vysokú mieru falošných pozitívnych nálezov, mamografy zabíjajú oveľa viac žien, než by inak zomrelo na rakovinu prsníka, ak by sa nikdy nezúčastnili mamografického vyšetrenia.

Mamografia spôsobuje pacientkam traumu, a to tak fyzicky v prsnom tkanive, ako aj psychicky, emocionálne a dokonca aj duchovne u tých žien, ktorým sa nakoniec povie, že musia podstúpiť ešte invazívnejšiu „liečbu“, aby prežili.

Fyzický tlak, ktorý mamografia vyvíja na prsné tkanivo, môže byť sám osebe príčinou rakoviny, nehovoriac o všetkej chemoterapii, ožarovaní a chirurgických zákrokoch, ktoré zvyčajne nasledujú po pozitívnej diagnóze.

Pre ženy je to hrozne traumatizujúci zážitok, ktorý mnohým z nich zanechá jazvy na celý život, teda za predpokladu, že vôbec prežijú.

(Súvisiace: V roku 2016 niektorí chirurgovia publikovali štúdiu, ktorá ukázala, že mamografia nie je bezpečná ani účinná a že ženy by nemali chodiť na toto „zastarané“ vyšetrenie.

Rakovina je ziskový priemysel

Mamografia je nebezpečná aj v tom, že je založená na röntgenovej technológii, ktorá ožaruje prsné tkanivo v prístroji a fyzicky ho stláča. Samotné lúče sú pre prsník známym karcinogénom, ktorý sa týka najmä žien s takzvanými „mutáciami génov BRCA1 alebo BRCA2“.

Oficiálne odporúčanie medicínskych postupov definovaných v US Preventive Services Guidelines (Predpisy pre preventívne služby) tlačí ženy k tomu, aby začali byť vyšetrované mamografiou každý druhý rok od veku 40 rokov.

„Tieto usmernenia vystavujú milióny zdravých žien riziku nežiaducich zmien prsníkov spôsobených žiarením, ako aj psychobiologickým škodám, ktorým sa venuje tento článok,“ tvrdí Sayer Ji z portálu GreenMedInfo.

V podstate sa lekársky establišment snaží predstierať, že mamografia je bez rizika, ignorujúc mnohé známe riziká, ako sú vystavenie röntgenovému žiareniu, falošne pozitívne diagnózy, nadmerné diagnózy a samozrejme všetky invazívne „liečby“, ktoré nasledujú.

Asi pred desiatimi rokmi sa zistilo, že viac ako 1,3 miliónu žien v USA bolo nesprávne odstránené prsné tkanivo v dôsledku nerakovinového stavu nazývaného duktálny karcinóm in situ (DCIS), ktorý sa v súčasnosti považuje za benígny (nezhubný).

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Príliš dlho sa však DCIS liečil ako rakovina a mnoho žien kvôli tomu podstúpilo mastektómiu (odstránenie prsníka) bez dobrého dôvodu.

„Nadhodnotená diagnóza sa od falošne pozitívnej líši v tom, že pri nadmernej diagnóze sa u asymptomatických a zdanlivo zdravých žien pozorujú abnormality zistené skríningom, ktoré by nespôsobili poškodenie zdravia, ak by sa nedetekovali. Prípadne, ak diagnostikovanie a následné liečenie takýchto zmien spôsobí viac škôd, ako keby zostali neobjavené alebo ponechané bez liečby (takzvané ‚bdelé čakanie‘),“ píše ďalej Ji.

„Na druhej strane k falošným pozitívam dochádza vtedy, keď vyjde pozitívny skríningový mamografický posudok, ktorý vedie k ďalším diagnostickým vyšetreniam, ale nie k diagnóze rakoviny prsníka.

Aj keď sa falošne pozitívne výsledky nakoniec ukážu ako falošný poplach, už medzičasom mohlo dôjsť poškodeniu zdravia pacientky, ktoré spôsobila sila podvedomia a takzvaný nocebo efekt, čo je opakom placebo efektu.

Nocebo efekt môže spôsobiť hlbokú emocionálnu a telesnú ujmu tým ľuďom, ktorí si myslia, že majú život ohrozujúcu diagnózu rakoviny, ale v skutočnosti chorí nie sú.“

Alebo povedané v krátkosti – kým placebo efekt lieči, nocebo efekt poškodzuje.

V Spojených štátoch amerických má približne 11% žien falošne pozitívny výsledok len z jedného mamografického skríningu.

V Európe je toto číslo nižšie, len asi 2,5%, ale stále zodpovedá oveľa väčšiemu kumulatívnemu riziku v tom, že už po 10 skríningoch dostane približne 20% európskych žien aspoň jeden falošne pozitívny výsledok.

Záver

Rakovina prsníka zostáva jednou z najobávanejších a bežne diagnostikovaných chorôb. Každý rok je len v USA hlásených približne 240 000 nových prípadov a 42 000 úmrtí ročne. Na Slovensku je to približne 3 000 nových prípadov a 300 úmrtí ročne.

Viac súvisiacich správ o rakovinovom priemysle nájdete na stránke CancerScams.com.

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Liga proti rakovine?! Tí debili spúšťajú všetky strachy, ktoré spúšťajú rakovinu, a ešte na tom zarábajú! To je prvá neziskovka, ktorú bolo treba hneď zrušiť! Osobne som ich pred 20 rokmi kontaktoval, čo to majú za blbú desivú kumunikáciu – ani sa neozvali. No a zas príde nejaký Deň narcisov a osprostené decká budú vymáhať peniaze, a na každého, kto im ich nedá – čumieť ako na vraha. A tie sprosté učky!

 2. Strach je najvacsim pozieracom psychickej energie, a rakovina je dosledok silneho upadku energie. Kdezto tuberkuloza je presny opak, tam ma pacient nadbytok psychickej energie, lica cervene, kopu zivota v nom, no ta energia ho z vnutra poziera.

  • No – ja som v tom, že TBC je typická exozómová záležitosť. Reakcia tela na zlé a bezvýchodiskové prostredie. Klasika – manufaktúry – na TBC trpeli manželky a dcéry podnikateľov – fakticky zdieľali celú eugeniku otrockého prostredia – z ktorého nevedeli – ako závislé na živiteľoch – ujsť. Ochorenie pľúc je syndróm strachu zo smrti, z chudoby.

   • Mys nikdy ne RaZmysljaet

    • Ale je zas vybita. Minule som bol svedkom, ako dve macky nahanali mys, a ta im sikovne zdrhla. Rozmyslala?

     • Je mýtus, že predátor chytí 100% toho, čo chce chytiť. Úspešnosť je údajne 1/8-10 útokov. Ruský film „Jediná, která přežila“ – zranená baba, ktorá prežila leteckú haváriu, prežila v tajge 2 útoky tigra. Určite by som nechcel stretnúť medveďa, keď pôjdem na bicykli. Lebo sú aj medvede – cirkusantské – ktoré vedia jazdiť na bicykloch – takže treba spracovať výraz „stretnúť medveďa na bicykli“.

     • mariankosnac

      Medveď môže jazdiť na bycikli ale nikdy sa na ňom nenaučí jazdiť rýchlo! Ten bicykel je vlastne jeho handicap. Ale myslím že už medvede na bicykloch nejazdia, liberáli zakázali.

   • Medved na bycikli je v pohode, no ten co z hustavy na teba vybehne, to davaj nohy na plecia.Zijem medzi nimi

    • na bicykli

     • Treba mu proste pastou pohrozit a zakricat padaj z tade!

     • Ja mu pohrozím x-milion chili pastou, ktorú mu strčím päsťou do zadku! Inak medveď sa považuje za jedno z najnebezpečnejších cirkusových zvierat, pretože má úplne mizernú mimiku – nevieš, čo z neho vypáli.

 3. K téme:

  Práve v týchto dňoch, konkrétne – 27.11.2023 – som dostala Pozvánku zo VšZP na bezplatné skríningové mamografické vyšetrenie prsníkov, ktoré, ako píšu, je zamerané na aktívne vyhľadávanie skorých štádií rakoviny prsníka, ktoré znižuje úmrtnosť na toto ochorenie až o 30%. Veková hranica pozývaných žien je od 50 – 69 rokov.
  „Pozývací list“ (ako to krásne poisťovňa pomenovala) je platná 6 mesiacov od jej obdržania. Doporučujú ho ženám absolvovať každé 2 roky (sic!).

  P.S. V mojom živote som MAMO-grafiu absolvovala 2 x niekedy v rozpätí rokov 2010 -2014 a povedala som si – NIKDY viac!!

  Skutočne som mala z toho fyzickú i psychickú traumu ešte 2 dni – Potom.

  • Bezplatny je len syr v pasci na mysi.

  • Mě to taky přišlo a ještě k tomu nabídka na bezplatnou kolonoskopii.Obě velkolepé nabídky nevyužiji.

   • Do tretice – i krčka maternice..
    Tiež a-priori mnou – odmietnuté..

   • Rakovina má 3 spúšťače – toxíny, žiarenie, psychosomatika. Tkanivo prsníka je veľmi plastické – variabilné. Poznal som babu s fakt veľkými kozami – keď sa dozvedela, že už nebude mať deti – tak z nich boli sušienky. Myslím, že táto – atribútová – disfunkcia – môže spustiť určité procesy. A sú ženské, ktoré sú šťastné ženské a pripravené kojiť aj deti vlastných dcér, a tie rakovinu pŕs nikdy nedostanú.

   • Tady pozor, mamograf je toxický atp., tam je to jasné, ale koloskopii – proč ne, navíc je fajn udělat si před ní i min. jedno denní půst = berte to jako takovou očistu těla, takový klystýr je občas taky fajn, navíc se u ní dá dost věcí na místě opravit. Např. menší závadné polypy aj..
    Já provádím téměř denně přerušované půsty, občas i jedno denní a déle :))

  • máte pravdu. Taky jsem byla 2x,abych se ujistila,že to bylo obojí hnusně bolestivé a od té doby si o tom myslím to, co se „vybádalo.“

 4. mariankosnac

  Nič tu asi nie je zadarmo, aj za tie bezplatné skríningové mamografické vyšetrenia prsníkov a dalšie, zaplatíme poisťovni nemalé peniaze.

  Ministerka zdravotníctva Zuzana Dolinková (Hlas-SD) zdôraznila, že zdravotníctvo musí byť prioritou a musí ísť doň viac peňazí. „Našli sme riešenie, ktoré umožní, že do zdravotníctva pôjde v budúcom roku o 357 miliónov eur viac. Bude to na základe zvýšenia zdravotného odvodu,“ priblížila. Dolinková doplnila, že ide o dodatočné zdroje nad rámec toho, čo by do zdravotníctva išlo. Ak pôjdeme touto cestou, na ktorej sa zhodla vláda, je isté že všetky tieto peniaze pôjdu na poskytovanie zdravotnej starostlivosti,“ poznamenala ministerka. Verí, že počas roka budú ešte hľadať ďalšie dodatočné zdroje na dofinancovanie zdravotníctva.

  Keďže minimálny vymeriavací základ vzhľadom na rast priemernej mzdy na Slovensku stúpa z tohtoročných 605,50 eura na budúcoročných 652 eur, minimálne zdravotné odvody pre živnostníkov a ostatných SZČO vzrastú z tohtoročných 84,77 eura na budúcoročných 97,80 eura mesačne.

  Tak to pekne ďakujeme za všetku Vašu starostlivosť, Zuza Hrůza žiadna múza.

  • Podnikaj v zdravotníctve! Ale tam je tiež konkurencia! Zdravotníctvo je biznis prostredie ako každé iné. Právo na zdravie neexistuje – to by nemohli predávať všetky tie toxíny. A teraz si predstav povinosť byť zdravý – ako zákaz fajčenia, alkoholu! Fu – a nerobiť niekde v zlievarni hliníka!

   • Miroslav Čižmár

    Povinnosť byť zdravý. Všetko by muselo byť košér. Chorí by sa museli presunúť do karantény mimo obce a zostať tam až do uzdravenia.

    • Marek Košice

     MČ : s tou karanténou uvažuješ ako covid-ovca… Vlastne…tie 4 včeličky niečo musia vypovedať….

     • Miroslav Čižmár

      Uvažujem o povinnosti byť zdravý ako je opísaná v Tóre. Všetko musí byť košér a nakazení leprou musia žiť mimo tábora.

    • Ty si debil – komunistický debil! Človek v chorobe sa potrebuje utiahnuť tam, kde sa cíti v bezpečí! Čiže doma! A ty navrhuješ, aby každý, kto dostane horúčku a oslabne – treba ho vytiahnuť za uši do nejakého karanténneho tábora. Ja to vidím jednoduchšie – že ťa niekto rovno strelí do hlavy! A tábory sme vyriešili. Lebo v tábore majú žiť tí zdraví. Chorí budú doma.

     • Miroslav Čižmár

      Maroš

      Nepíšem, že je to môj názor. Reagujem na povinnosť byť zdravý. Táto povinnosť je ustanovená v Tóre.

      Urobili ste si na mňa názor podľa svojho subjektívneho hodnotenia. V skutočnosti reagujete na svoje subjektívne pocity a nazývate ich „debil“.

     • MČ – Nemusíš mi vykať, len mi vyvráť, že Tóra nie je tvoja TOTALITNÁ indoktrinácia. A vychádzaš z Tóry. A to je tvoja paradigma. Keby si nikdy neštudoval Tóru – ako by si sa vyjadril? Kľudne sa vyjadri ako amazonský indián. To kto tu má neustálu snahu vytvárať tie vaše totalitné tábory?! Židovstvo stvorilo komunizmus aj nacizmus! Ja mám to vymedzovanie sa denne v dedine na očiach! Tie betónové ploty ku.va!

     • Miroslav Čižmár

      Maroš

      Napísal som to preto, aby som Vás upozornil na to, že tu propagujete židokomunizmus, ktorý zároveň odsudzujete, čím si protirečíte.

     • MČ – treba niečo vedieť o slovanskom občinovom svete. A ten práve – už ako iluzórny sociálne spravodlivý systém – židomarxisti zaradili do teórie komunizmu. Lenže v komunizme stále vládne ideologická stranícka menšina, zatiaľ čo v občinovom systéme vládne vládca ako vodca-manažér, ale až po rozhodnutí absolútnej väčšiny. A preto nám židia do toho hodily vidly – aby bol rozkol. Posledné zbytky občinového systému sa teraz likvidujú v EU likvidáciou práva veta.

     • Slovanský občinový systém bol založený zároveň na stavovských záujmoch – čiže nešlo ani tak o záujmy absolútne každého jednotlivca, ale o záujmy profesného stavu ako takého – ktorý bol organizovaný svojsky profesne-remeselne. Dnes sa to lživo zamieňa za záujem korporácie – avšak už v konkurenčných „medzinárodných“ globálnych stavoch. Táto konkurencia však nie je skutočná – Pepsi aj Coca Colu vlastnia tí istí ľudia – ktorí vlastnia korporácie v inych stavoch- takže už o stavy nejde. Stavy by za normálnych okolností predstavovali vyváženosť toho, čo spoločnosť skutočne potrebuje – viď desaťisíce áut zaparkovaných na púšti. Do všetkého sa infiltroval stav peňažníkov – už organizovaný ako stav bangstrov. A to je tá menšina, ktorá ovláda väčšinu. Za komunistov to boli stranícki papaláši, ktorí ešte dali bežným ľuďom priestor, ale systém už je rovnaký – progresívna menšina či boľševická menšina, sa pokúšajú ovládnuť – v nájomnom zástupníctve – väčšinu, ktorá už nie je stavovsky vyvážene organizovaná. Spoločnosť s parazitom v bruchu prestala plniť organickú funkciu. Ozaj – kam zmizol triedny boj? Alebo tu už máme iné „triedy“, len sa o nich nehovorí? Stavovský systém sa môže obnoviť jedine izoláciou – národa-štátu – a zbavením sa parazita.

    • O čom je palio „liečba“? Že systém, ktorý ťa nedokáže zabiť chemoterapiou, ťa nechá na krku doma príbuzným. Suseda mala umrieť na rakovinu pred 4 rokmi – a koťuha si to doma užíva. Ona totižto už raz rakovinu prekonala, tak vie ako na to. Rakovina slúži na „upratanie si šuplíkov“ – spracovanie konfliktu. Niekto to urobí správne hneď, niekto nie hneď správne, a niekto to poserie vôbec.

 5. Mohlo a malo by vás zaujímať!

  „Sociálno-emocionálna agnózia, známa aj ako emocionálna agnózia alebo expresívna agnózia, je neschopnosť vnímať výrazy tváre, reč tela a intonáciu hlasu. Osoba s touto poruchou nie je schopná neverbálne vnímať emócie iných v sociálnych situáciách, čo obmedzuje normálne sociálne interakcie. Tento stav spôsobuje funkčnú slepotu voči jemným neverbálnym sociálno-emocionálnym signálom v hlase, gestách a mimike. Ľudia s touto formou agnózie majú ťažkosti pri určovaní a identifikácii motivačného a emocionálneho významu vonkajších sociálnych udalostí a môžu sa javiť ako bez emócií alebo agnostickí (neistota alebo všeobecná nerozhodnosť v súvislosti s určitou vecou). Príznaky tejto agnózie sa môžu líšiť v závislosti od postihnutej oblasti mozgu. Sociálno-emocionálna agnózia sa často vyskytuje u jedincov so schizofréniou a autizmom. Sociálno-emocionálnu je ťažké odlíšiť od alexitýmie a zistilo sa, že sa vyskytuje súčasne s ňou.

  Sociálno-emocionálna agnózia je spôsobená najmä abnormálnym fungovaním určitej oblasti mozgu nazývanej amygdala. Táto agnózia sa zvyčajne vyskytuje len u ľudí s bilaterálnym poškodením amygdaly, teda s poškodením oblastí amygdaly v oboch mozgových hemisférach. Môže byť sprevádzaná pravým alebo obojstranným poškodením spánkového laloku. Dysfunkcia amygdaly spôsobuje neschopnosť vybrať si vhodné správanie v konkrétnom sociálnom kontexte. Príznaky môžu zahŕňať zníženú agresivitu, bojazlivosť, súťaživosť a sociálnu dominanciu. Osoby so sociálno-emocionálnou agnóziou majú problém rozoznať emocionálny význam a dôležitosť predmetov, čo spôsobuje stratu náklonnosti a známosti. Obojstranné poškodenie amygdaly sa tiež spája so sociálnou necitlivosťou, čo vedie k vyhýbaniu sa sociálnym interakciám a uprednostňovaniu izolácie od vlastného druhu. Dôkazy naznačujú, že poškodenie amygdaly a limbického systému (konkrétne dráhy amygdala-hypotalamus) má za následok stratu základnej schopnosti rozpoznávať a interpretovať duševné stavy iných, čo je dôležitá schopnosť v sociálnych interakciách. Amygdala vyvoláva veľmi osobné emocionálne spomienky a strata tejto funkcie spôsobuje hypoemocionalitu, všeobecný nedostatok emócií pri rôznych podnetoch. Hypersexualita bola pozorovaná aj u osôb s odpojením v dráhe amygdala-hypotalamus. Ukázalo sa, že epilepsia spánkových lalokov spôsobuje bilaterálne poškodenie amygdaly, čo by mohlo mať za následok príznaky podobné sociálno-emocionálnej agnózii, ale presný vzťah medzi týmito dvoma poruchami nie je známy.
  Doporučujeme: 7 dôvodov, prečo sa cítite tak osamelo

  Sociálno-emocionálna agnózia sa zvyčajne diagnostikuje pomocou dvoch testov, Faux Pas testu a Testu zvláštnych príbehov. Oba tieto testy sa používajú na preukázanie deficitu v teórii mysle, teda v rozpoznávaní duševných stavov iných ľudí. Pre ľudí so sociálno-emocionálnou agnóziou je ťažké rozpoznať najmä emocionálne stavy. Štúdie ukázali, že osoby s poškodením amygdaly dosahujú slabé výsledky v teste Faux Pas aj v teste Podivné príbehy.

  Test Faux Pas meria, ako je človek sociálne zručný v určitých situáciách. V tomto teste sa za faux pas považuje výrok alebo čin, ktorý náhodne urazí inú osobu. Počas testu sa subjektu alebo pacientovi rozprávajú rôzne sociálne situácie a neskôr sa ho pýtajú, či by sa niektorá z osôb v príbehu v danej situácii urazila. Osoba s narušenými sociálnymi schopnosťami by mala problém odhaliť faux pas, ktoré urobili postavy v príbehoch.

  Ďalším testom, ktorý by sa mohol použiť na diagnostiku emočných deficitov, je Test rozpoznávania tváre, v ktorom sa subjektom predloží niekoľko obrázkov tvárí s rôznymi výrazmi a majú určiť, akú emóciu zobrazujú.

  Na opiciach rodu Rhesus sa uskutočnilo množstvo štúdií, ktoré zisťovali účinky obojstranného odstránenia amygdaly. U opíc rodu Rhesus sa ukázalo, že bilaterálna deštrukcia amygdaly výrazne narúša schopnosť správať sa sociálne normálnym spôsobom s deficitmi v detekcii motivačných a emocionálnych stavov iných opíc. Opice s poškodenou amygdálou, ktoré sú znovu privedené do svojej kolónie, sa zámerne vylučujú zo sociálnej interakcie a izolujú sa od skupiny. Zdá sa, že matky primátov s poškodením amygdaly strácajú materinskú náklonnosť voči svojim potomkom. Zdá sa, že potomstvo považujú za cudzí predmet a niekedy zachádzajú tak ďaleko, že mladým opiciam ubližujú alebo ich hádžu okolo seba.

  Boli vykonané ďalšie štúdie s opicami rodu Rhesus, ktoré skúmali Klüver-Bucyho syndróm, ktorý vykazuje podobné patologické javy a príznaky ako sociálno-emocionálna agnózia (porovnanie u ľudí nájdete v časti Súvisiace poruchy). Opice s Klüverovým-Bucyho syndrómom vykazovali stratu strachu a agresivity, hyperorálnosť a hypersexualitu. Na rozdiel od už spomínaných štúdií týkajúcich sa lézií amygdaly tieto opice vykazovali problémy s vizuálnym vnímaním.
  Doporučujeme: Vanoxerín

  Poškodenie pravej temporálnej okcipitálnej oblasti u ľudí sa spája s neschopnosťou rozpoznať tváre blízkych, priateľov a domácich zvierat (považuje sa za formu prozopagnózie). To obmedzuje schopnosť primerane komunikovať so známymi ľuďmi, čo môže vážne poškodiť medziľudské vzťahy. Ľudia so sociálno-emocionálnou agnóziou sa môžu dištancovať od interakcie s inými ľuďmi a uprednostňujú izoláciu. Závažne postihnuté je aj správanie matiek, čo spôsobuje, že matky nedokážu rozpoznať svoje deti ako vlastné. U ľudských detí boli pozorované deficity v napodobňovaní a reagovaní na sociálne interakcie rovesníkov. U detí s touto agnóziou sa zistila aj hyperorálnosť, zvýšená tendencia skúmať predmety ústami, čo je tiež častým príznakom Klüver-Bucyho syndrómu.

  Konštelácia príznakov sociálno-emocionálnej agnózie sa môže vyskytovať aj pri rôznych poruchách správania. “
  https://menstruacne-pomocky.sk/socialna-emocionalna-agnozia/
  ——————–
  A to toho si zaraďte všetky respirátory a tých zločincov, čo ich deťom nariadili! Ale o tomto nikto „nevedel“! Ku.va!

 6. Rakovina tu je proto ze bastite ty farma jedy a spatne jiídlo. A kdyz uz ji dostanete tak lecba je velice jednoducha a rychla. Jenze media a lekari s toho udelaly masaz mozku a drtiva vetsina obyvatel teto planety se vydesi k smrti a bezi si to nechat vyoperovat a pak dorazit na chemce aby jejich autoimunitni system zmizel uplne . par lidi to sice prezije zbytek do 5 let umre na cokoliv jineho. Chce byt zdrav??? Tak prestante chodit k doktorum.

  • Ladislav Biely

   Souhlasím, v 45 letech jsem ukončil návštěvy obvoďáka a stal jsem se součástí přírody. Dnes žádný prášek, jen meditace a klid a světe div se, jsem úplně zdráv, fyzicky zdatný jako před 20 -ti lety. Já jsem spokojený a opět šťastný. Děkuj Ti matko přírodo.

 7. ANO TO JE PRAVDA! Těch důkazů je už za ty roky tolik.. Stejně jako např. alzheimerova choroba je způsobena těžkými kovy v mozku! Všude samé svinstva a jedy. Propaganda dnes a denně. Green deal v praxi:
  https://hrdinovesteckou.cz/files/1_4644.jpg
  „Ví předpověď počasí na roky dopředu, ale neví jaké bude zítra či o víkendu.“

 8. Israismael

  Výber z nového článku na aeronete :

  Arestovič bývalý poradce Zelenskeho prohlásil, že Ukrajina je podle jeho názoru na špatné straně války, protože Putina vítají v Abú Dhabí na koních jako krále, časopis Time ho zvažoval za osobnost roku a na summitu G20 nic nepřipomínalo, že by Rusko bylo v izolaci! Německý prezident přitom čekal v letadle na letišti v Dauhá přes půl hodiny, než ho někdo přijde přivítat, což podtrhuje úpadek vlivu západních zemí! Svět se rozdělí na globální sever a globální jih!

  Svět se láme na globální sever (vplyv USA na západné štáty) a globální jih(vplyv Ruska a zostatku sveta)
  Rozdělení světa podle nového světového řádu je možné specifikovat jako geografické a geopolitické rozčlenění na země tzv. kolektivního Západu, které reprezentují tzv. globální sever, a na země globálního jihu, což je v podstatě a doslova a do písmeně zbytek světa, přibližně tři pětiny států v čele se skupinou BRICS. Poměr je definovaný zhruba jako 1:3 ve prospěch globálního jihu. Starý světový řád byl řízen židokřesťanským modelem.

  Veškeré západní země byly řízeny z Londýna (konceptuálně) a z Washingtonu (silově), přičemž veškerou mocí nad globálním severem dodnes disponují sionisté, tedy ti židé, kteří nemohou být podle Tóry nazýváni Židy, neboť popírají Smlouvu z hory Sinaj, která Židům zakazuje vlastní stát Izrael. Tento starý svět končí a moc bude nově rozdělena. Židokřesťanský svět oslabí a dojde k jeho deindustrializaci.

 9. Davam opat do pozornosti Viktora Coja, ktory tragicky zahynul v auguste 1990.Draheho rock muzikanta, autora piesni,basnika a umelca
  https://www.youtube.com/watch?v=514KdwMcBTs

 10. A presne vtedy prisiel do Moskvy aj M. Jackcon na plasticku operaciu.
  https://www.youtube.com/watch?v=6i7zxpbOcaI

 11. Henry Kissinger zosnoval globalistickou válku Deep State proti lidem

  https://aktax.cz/henry-kissinger-zosnoval-globalistickou-valku-deep-state-proti-lidem/

  • Zuza – prečítaj si to 10 x a vyselektuj lži, ktoré majú kamuflovať to skryté globálne riadenie. To je článok, na ktorom sa môžeš niečo naučiť. Ak ho len preberieš, ako informáciu, že takto to je – nemáš tu čo robiť.

   • Gnostickí illumináti sú nad Deep State. Mocenskú časť majú spoločnú, ale detaily status quo už nie. Tento článok nepísal zástupca Deep State o Kissingerovi, ale globalisti o Kissingerovi. Kissinger zastupoval globalistov – aj keď ako židák.

 12. Německo dnes používá proti příznivcům Palestiny v Berlíně stejnou nacistickou taktiku, jaká byla používána proti Židům v nacistickém Německu

  https://aktax.cz/nemecko-dnes-pouziva-proti-priznivcum-palestiny-v-berline-stejnou-nacistickou-taktiku-jaka-byla-pouzivana-proti-zidum-v-nacistickem-nemecku/

 13. Ku mamografii pár “ bodov „:
  1. O žiadnu prevenciu či včasné zachytenie tu nejde, kým niečo “ objaví “ od 0,5 cm rozvíjalo sa to už niekoľko rokov či desaťročí. Mamografia ukáže len veľkosť a tvar lezie, nie jej biológiu.
  Nie je pravda že malá lezia sa lieči lepšie či šetrnejšie, teda okrem operácie, podľa motta – viditeľné vyrezať…
  2. Je veľmi populárne okamžite naháňať strach – nálezom. Pričom jedine histologicke vyšetrenie môže vniesť svetlo ohľadne biológie lezie, a nie subjektívna mienka senologa bez tohoto laboratórneho výsledku.
  K tomu musím ale dodať, že spracované vzorky z nádorovej lezie, mikroskopické sklíčka sa okamžite stávajú majetkom histopatologie, aj keď tkanivo lezie je majetkom pacientky… Čiže preverenie na inom oddelení histológie, v inej nemocnici je prakticky nemožné…
  3. Pri tomto bolestivom a nebezpečnom vyšetrení sa prsníky stláčajú medzi dvoma plexisklovymi platňami váhou až do 25 kg a sú vystavené tzv. mäkkému žiareniu, ktoré je veľmi škodlivé, oveľa viac ako tvrdé žiarenie, používané pri bežnom rontgene.

  • Na histologii posoudí,jestli se jedná o předrakovi ový stav a nebo už o rozjetou nemoc.
   A protože se ten odborník chce posichrovat,tak předrakovinový stav prohlásí z rozjetou rakovinu a už to jede.Ozařováni a mučeni chemoterapií jsou zatím zdraví lidé,u kterých by se nemoc možná ani neprojevila .Proto tak velký úspěch v léčbě.Dřív se začali léčit lidí,kteří iž nemocní byli.
   Ale kdo už má rozjetýho raka,tak toho klasická léčba dodělá.Samozřejmě psychika udělá dost.

  • Málo komu dôjde, čo je to jeden z tisíc. Zvlášť keď žiješ na dedine, ktorá má ten tisíc obyvateľov. Stalo sa, ide sa ďalej. Niekoho zrazilo auto? Ide sa ďalej. Zmrdi presne vedia, ako mali úmrtnosť nastaviť. Hlavne nenápadne. Na VŠ som mal štatistiku – ako predmet, a tam bolo podľa odvetví práve zdravotníctvo nastavené ako najprísnejšie – čo je štatistická preukázateľnosť, a čo je štatistická významnosť. Lebo ľudský život je to naj. Išlo to rádovo 10 x dole. Predtým jeden z 10.000 bol vážny problém. Teraz nie je problém jeden z tisíc. Salámová metóda.

Pridajte komentár

*