11 príznakov, že sa vo vašej blízkosti nachádzajú energetickí upíri


Print Friendly, PDF & Email

11 príznakov, že sa vo vašej blízkosti nachádzajú energetickí upíri

Základom bytia mnohých ľudí je živenie sa energiou iných. Na to, aby ste boli schopní sa pohybovať a normálne fungovať, potrebujete energiu.

Všetky ľudské bytosti si vyžadujú energiu, aby existovali a aby dokázali čokoľvek robiť. Keď hovoríme o energetických upíroch, nemyslíme tým klasických upírov z filmov, ktorí sajú krv.

Odkaz na upírov používame ako výraz na označenie nedobrovoľného odčerpávania životnej energie zo živých bytostí a to buď vo fyzickej, alebo nefyzickej rovine, teda na všetkých úrovniach – fyzickej, emocionálnej, mentálnej a duševnej.

Niekedy sa to označuje aj ako psychický útok. Avšak psychický útok je trocha niečo iné a dokáže vyvolať ešte viac mizérie než energetické upírstvo.

Rozdiel medzi fyzickým a nefyzickým upírstvom

Než prejdeme k samotnej podstate článku, je potrebné si zadefinovať, čo je to fyzické a čo ne-fyzické upírstvo.

1. Fyzickí upíri sú ľudia. Niektorí ľudia sa nedokážu sami prenášať životom bez toho, aby vysávali energiu od iných.

Môžu mať fyzickú, emocionálnu alebo mentálnu poruchu, ktorá ich vyčerpáva, preto si ju potrebujú dopĺňať. Vo väčšine prípadoch sa nejedná o úmyselné vysávanie energie druhých ľudí.

Energetický upír môže byť ktokoľvek – priateľ, kolega v práci, vaše deti, iní rodinní príslušníci, intímni partneri, náhodná známosť, skupinové stretnutia či iní ľudia.

2. Nefyzickí upíri predstavujú viac ezoterický pohľad na vec, niekto na to veriť môže, iný nie.

Vo všeobecnosti ide o bytosti z neviditeľného a nehmotného sveta okolo nás. Títo zvyčajne majú úmysel kradnúť a využívať našu energiu. To je hlavný spôsob, ako prežívajú.

Energiu vysávajú napríklad vytvorením detskej alebo dospelej fyzickej či sexuálnej traumy, závislosti, úrazu, extrémneho strachu či krátkych období extázy.

Ďalšími spôsobmi sú vyslovené či nevyslovené dohody vo fyzickom aj nefyzickom svete, tomto či predošlých životoch alebo spoločné dohody s inými.

Často ide o oportunistov, ktorí sa prisajú na zdroje už využívané na odstávanie energie druhými ľudskými bytosťami. Čiže pôjde o dvojnásobných parazitov pre tých, ktorí sú ich obeťami.

Príznaky energetického upírstva

Teraz sa už však poďme pozrieť na príznaky, že ste sa stali obeťou energetického upíra v tom prvom, fyzickom ponímaní (do ezoteriky v tomto článku viac do hĺbky nepôjdeme):

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

1. Cítite sa vyčerpaní po tom, ako ste sa ocitli v niekoho prítomnosti alebo po telefonickom rozhovore s takouto osobou. Vaša energia je odstávaná hlavne vtedy, ak niekto hovorí „na vás“, namiesto „s vami“.

2. Pokúšate sa niekam zapadnúť. Ide o situácie, keď sa musíte zmrštiť, aby ste zapadli do nejakej skupiny či kolektívu, aby vás tam mali radi a akceptovali vás.

3. Cítite sa doma vinní kvôli tomu, že nie ste tým, kým vaša rodina chce, aby ste boli. Prípadne, ak máte pocit, že pre rodinu nerobíte toho dosť.

4. Ak ste človekom, ktorý na všetko povie „áno“ a preto za vami ľudia radi chodia. Respektíve, ste ako rohožkou, ktorá pre druhých vždy urobí, čo chcú, aj keď to sami nechcete. A vy z toho občas až šaliete, pretože viete, že ste manipulovaní, no nič s tým nerobíte.

5. Keď majú intímny styk dvaja partneri, ktorí sa vzájomne neľúbia alebo nie sú spolu radi.

6. Ak chcete ukončiť vzťah, no zdá sa, že to nemá konca. Vládne vám zmätok a neexistuje jasná myseľ, pretože dochádza k vysávaniu energiu. Nedokážete nájsť cestu von, prípadne si nie ste istí, či cesta von vôbec existuje.

7. Zúčastňovať sa alebo podporovať drámu. Ide o obrovský vysávač energie.

8. Ak sa nachádzate v situácii zneužívania. Narcistické osobnosti sú známi energetickí upíri, ktorí berú, no nedávajú. Obťažujú druhých, či už fyzicky alebo psychicky, znevažujú, mätú a vo všeobecnosti vytvárajú zlú atmosféru. Uviaznutie v energetickej pasci s narcistom si vyžaduje veľa úsilia a námahy sa oslobodiť a utiecť.

9. Vyznávanie guru, celebrity alebo iných fyzických či nefyzických bytostí mimo vás. V týchto prípadoch sa vaša energia úmyselne smeruje mimo vás. Je v poriadku čítať knihy a nasledovať niekoho kvôli viac vedomostiam, no ak zájdete ďalej, môže to byť pre vás škodlivé.

10. Ak niekto dôležitý vo vašom živote vám hovorí, že nedokáže bez vás žiť alebo, že nevie, ako bez vás žiť, či ak používa známu vetu: „Keby si ma ľúbil, potom by si pre mňa urobil…“.

11. V prípade, že pociťujete chronickú únavu a bez ohľadu na to, ako veľa zdravých nápojov, jedla, doplnkov stravy alebo cvičenia vykonávate, stále máte málo energie. V týchto prípadoch je vhodné skontrolovať, či nie je prítomná aj fyzická príčina únava, ako napríklad premnoženie kvasinkovej infekcie Candidy. Oboje môže významne odčerpávať energiu.

Záver

Ak sa nachádzate v niektorej z vyššie popísaných situácii, príčinou môže byť energetické upírstvo.

Preto to nikdy nezanedbajte a usilujte sa to vždy zavčasu riešiť.

Zbohom vysoký krvný tlak

Spracoval: Badatel.net, Zdroj: thespiritscience.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ja to mám všetko rodina kamoši práca.

 2. Dobry clanok, dakujem. Trosku mi, bohuzial, nesedela slovencina/preklad.
  Na konci davate radu, ze to treba nacas riesit, ale ako?
  Clanok robi z ludi, ktorych energia je (vraj) vysavana, obete a z tych, co energiu (vraj) vysavaju, zlocincov. Ale take jednoduche to asi nie je. V prirode plati zakon, ze vsetko sa snazi dostat do rovnovahy. Ak niektori ludia nemaju pevne hranice v tom co chcu oni sami, v tom, pokial si ti druhi mozu nieco voci nim dovolit (nielen fyzicky, aj psychicky a emocionalne), nie su dobre uzemneni, atd., tito ludia su lahko manipulovatelni a to ich vycerpava, pretoze nerobia to, co je pre nich najlepsie. Iba ti, ktori su silnymi osobnostami mozu vela davat druhym bez toho, aby si sami sebe skodili.
  Energeticki upiri energiu nevysavaju vzdy umyselne, maju, ako pisete, casto nejaku psychicku poruchu (klasicky priklad su narcisti). Obet odovzda energiu, pretoze nema vlasne pevne stanovene hranice a energia moze prudit.
  Najlepsou cestou bude neprijat poziciu obete ale uvedomit si, ze je to v nasich rukach. Upevnit si sebavedomie, vediet jasne co chceme a co nie, vediet povedat nie, byt nohami na pevnej zemi, urobit niekedy bolestive rozhodnutia, byt pozitivni v tom, ze aj po tychto rozhodnutiach sa zivot na nas bude usmievat.

  • Dovolím si reagovať.
   „“V prirode plati zakon, ze vsetko sa snazi dostat do rovnovahy. Ak niektori ludia nemaju pevne hranice v tom co chcu oni sami…““
   Ja osobne mám veľmi zlé skúsenosti s vysávaním enenrgie. A to nie preto, žeby som nemala pevné hranice. Práve naopak, ak chceš vyhovieť panovačnej, mrzutej, starej a chorej matke, a nebyť pritom zlá, drzá, je to ťažké, lebo všetci máme voči rodičom povinnosti. Nakoniec, nikto nevie, aký bude on sám, ak zostarne.
   Je pravdou, že každému rupnú nervy, ale ako sa hovorí, pre pokoj rodiny treba byť niekedy ticho. A nech si ten druhý vraví čo chce. Teraz tu vyzerám, akoby som sa skrývala do úzadia. Možne je to tak, za tých niekoľko päťdesiat rokov „vyciciavania“ si človek alebo zvykne (čo je podľa mňa veľmi ťažké), alebo bude slabnúť a mať obrovský hnev na upíra. Občas trochu poplakať, niekomu sa posťažovať, chvíľu sa s tým vysávačom nestretávať – možno toto sú pevné hranice, ako to vydržať a ísť ďalej. V prírode sú slabí aj silní.

   • Píšete presne to, čo sa deje aj mne. Rozumiem vám a dávam vám za pravdu.Komentár kopíruje moje pocity.Musíte s tým vedieť žiť. A

 3. Jednoduchá

  Čítam samé zaujímavé komentáre….. pridám svoj, svoju osob.skúsenosť.
  Súhlasím s Vami, p.Zlamík.
  Pri blíz.človeku ako je Vaša mama, kt.je už staršia, mrzutejšia a aj chorá sa človeku véééľmo ťažko robia dáke hranice, pretože predsa len, je to Vaša mama. Tá je len jedna na svete a preto si ju človek váži, má ju rád, pomáha jej podľa možností…..
  Ale! dovolím si Vám trošku oponovať, a to tým, že neznamená, že ak je aj Vaša mama, má právo ,,strpčovať“ či ,,znepríjemňovať ? “ Vám Váš život !
  V tomto súhlasím s bebe! 🙂
  Pokiaľ je ako sa hovorí ,,pri zdravom rozume“, že nie je ,,dementná“, tak si myslím, že Vy by ste si tie hranice mala dať. Myslím to s Vami dobre.
  Vy sama máte zodpovednosť za svoj život, a len na Vás záleží, ako si ho zariadite!
  Bola som v podob.situácii ako Vy.Mama zostala vo svoj.dome sama, navrhla nám deťom, kto ju doopatruje, bude bývať s ňou, postará sa o ňu a tým mu nechá aj pol.domu. Bývala som u nej urč.čas z osob.dôvodov, myslela som si, že by to bolo vhodné aj pre ňu aj pre mňa .Ako veľmi som sa mýlila! Akonáhle som to mala na seba napísané, zdalo sa mi, že musím všetko robiť len tak, ako si mama želá ! a najhoršie bolo, že pri mojej najlepš.snahe,, vidieť aspoň kúsok dňa ruž.okuliarmi“ sa mi nič nedarilo :-(…….
  ……svoju mamu mám veľmi rada, no napriek tomu som jej všetko vrátila a mám oveľa viac chuti do života ako pri bývaní s ňou, samozrejme navštevujem ju, pomôžem jej, no už s ňou nie som denno- denne, takže ma jej pesim.povaha? neovplyvňuje….všetko je o tom nastavení hraníc, pokiaľ niekto nie je ich ochotný akceptovať, treba s ním kontakt skutočne minimalizovať, pretože Vás to ,,vnútorne začne ubíjať “ a ,,koledujete si tak o ochorenie“…..a je jedno, či je to mama alebo deti alebo Váš iný blíz.človek…..pretože ak sa Vy sami necítite v pohode, práve vďaka týmto ,,energ.upírom“, nikto iný to za Vás ,,neporieši“, len Vy sami :- (…..:-)…………možno akurát deťom by sa dalo dohovoriť, no ak sú už dospelé, a majú len svoju pravdu, tak aj tu treba ,,nastaviť hranice „……..
  Každý si má v 1.rade vážiť samého seba, až po ňom sú všetci ostatní……………….
  …. pretože ak si nevážim sám seba, a nemám sa dostatočne rád, nemám rád nikoho, ani si nikoho nevážim :-(…..prajem pek.večer 🙂

 4. Jednoduchá

  p.s.Nemá právo ,,strpčovať Vám život “ !….
  A ešte, keď je to blízka osoba, ani by som ju nenazvalatak ,,energ.upírom“, skôr osobou ,,naladenou na inú nôtu“ ako ja :-(…..takže tak :-).

 5. Neviete prosím, ako sa zbaviť nefyzického energet.upíra, ktorý vysáva vytvorením úrazu, či choroby? Nie každý verí, že je to možné, ale JE.
  Ako mu zablokovať prístup ak to robí nadiaľku?

  Redakcia prosím, nemáte nejaký overený zdroj či info? ďakujem

Pridajte komentár

*