Žaloba tvrdí, že nemocnice neočkovaným nasilu dávali ventilátor a remdesivir – rozsudok smrti


Print Friendly, PDF & Email

Žaloba tvrdí, že nemocnice neočkovaným nasilu dávali ventilátor a remdesivir - rozsudok smrti

(Ethan Huff, Natural News) Rozhodnutie podať remdesivir (extrémne nebezpečný experimentálny liek) pacientom s covidom a udusiť ich ventilátorom bol plán s použitím protokolovej „liečby“, o ktorej dnes vieme, že mnohých zabila. Táto liečba pritom nebola podložená žiadnou vedou, tvrdí žaloba v novom súdnom spore.

Nemocnice sa selektívne zameriavali na neočkovaných pre tento druh smrtiaceho protokolu, uvádza ďalej žaloba. Neočkovaní pacienti boli nútení užívať remdesivir a dýchať pomocou ventilátora takmer ako druh trestu za nedodržiavanie vládnych očkovacích nariadení.

Je pravda, že aj mnohým zaočkovaným pacientom bol naordinovaný rovnaký protokol. To preto, lebo federálna vláda platila nemocniciam hromady peňazí za každého pacienta, ktorý ho dostal.

Zdá sa však, že neočkovaní ho dostávali častejšie ako očkovaní. (Súvisiace: Ukázalo sa, že užívanie remdesiviru zvyšuje riziko hospitalizácie a smrti pacienta.)

„Ak existuje nejaká skupina, na ktorú sa zamerali, tak sú to práve neočkovaní,“ hovorí právnik Dan Watkins, ku ktorému sa nedávno pripojil Michael Hamilton v relácii „The Alex Jones Show.“

„Akonáhle zistili, že nie ste zaočkovaní, okamžite vás presunuli do tohto protokolu, starostlivosť o vás šla dole kopcom a nikto vám nevenoval pozornosť, dokým ste neumreli.“

Alex Jones z portálu Infowars odpovedal Watkinsovi slovom „wow“, šokovaný týmto zjavným prejavom toho, čo opísal ako „bio neetické eugenické cielenie“ na neočkovaných.

Zavraždila nemocnica niekoho, koho poznáte, remdesivirom, ventilátorom a vyhladovaním? Podniknite právne kroky!

Dňa 7. septembra Watkins a Hamilton oficiálne oznámili podanie žalôb na národnej tlačovej konferencii.

Prvá žaloba, ktorá sa má podať, sa stane „prvým medzníkom v krajine“ proti trom nemocniciam, ktoré boli prichytené pri vraždách nezaočkovaných pacientov za „odmeny“, ktoré im poskytla federálna vláda.

Tieto nemocnice boli platené z peňazí daňových poplatníkov za vraždenie pacientov pomocou smrteľnej kombinácie obmedzenia jedla a tekutín (boli vyhladovaní a dehydrovaní), remdesiviru, mechanickej pľúcnej ventilácie a vysokých dávok morfínovo-midazolamového koktailu na potlačenie dýchania.

(Poznámka: A keď pacient zomrel, tak ešte cynicky vyhlásili, že „mal sa dať zaočkovať“ alebo, že „keby sa dal zaočkovať, mohol ešte žiť“.)

Všetky tri nemocnice sa nachádzajú v meste Fresno v Kalifornii. Obžaloby obviňujú každú z nich z úmyselného zabitia, lekárskych pochybení, týrania starších a rôznych iných porušení práv pacientov.

„Nadácia Truth for Health Foundation (Pravda pre zdravie) prisľúbila finančnú podporu pre tento súdny proces ako jednu z našich snáh na obranu ľudských práv, ktorá slúži verejnému blahu tým, že pomáha chrániť bezpečnosť verejnosti, brániť práva pacientov a brániť život,“ oznámila nadácia Truth for Health Foundation, verejná charitatívna organizácia založená v Arizone.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

„Právnik Watkins aj právnik Hamilton boli poverení nadáciou Truth for Health Foundation, aby pomáhali pri niekoľkých právnych iniciatívach na ochranu ľudských a občianskych práv chránených zákonom.“

Reakcie ľudí na novú súdnu žalobu

V sekcii komentárov na stránke The Liberty Daily’s na Substacku niekto poukázal na to, že nemocnice v celej Amerike a na celom svete tiež odmietali poskytnúť pacientom včasnú liečbu, t.j. odmietli pacientom povoliť jednoduché, bezpečné a osvedčené lieky, ako je ivermektín. a hydroxychlorochín (HCQ).

„Nemocnice ich poslali domov a povedali im, aby čakali,“ napísala táto osoba.

„Keď sa im zdravotný stav výrazne zhoršil, boli už príliš chorí na liečbu. Ak má niekto zápal pľúc v počiatočnom štádiu, liečte ho včas, pretože ak sa mu zhorší, môže zomrieť. To dá zdravý rozum.“

Niekto iný odpovedal na tento komentár otázkou, kedy bol zdravý rozum niekedy súčasťou plandémie.

„Od začiatku to bol podvod, ktorý zarábal peniaze a zisk riadil všetky rozhodnutia, z ktorých väčšina boli nesprávne rozhodnutia z hľadiska etiky a zdravotnej starostlivosti,“ dodala táto osoba.

„V pekle je špeciálne miesto pre kreténov ako Herr Fauci (odkaz na Herr Hitler), ktorý zosnoval tento zločinecký plán proti ľudskosti (čiže proti nám).“

Viac najnovších správ o podvodémii covidu nájdete na stránke Pandemic.news.

Záver

Tento článok píše o situácii v USA, no na Slovensku sa mali diaľ presne rovnaké veci. Písali sme o tom aj v článku, v ktorom mladá lekárka z Košíc vypovedala, ako jej v košickej nemocnici zavraždili otca, tiež lekára, údajne preto, lebo nebol očkovaný.

Uvedený článok nájdete tu: Šokujúce svedectvo lekárky o úmrtí jej otca na covidovom ARO v Košiciach

Áno, čítali ste správne. Lekári mali zavraždiť lekára. Ak sa lekári takto správajú k vlastným, ako sa potom asi správajú k bežným ľuďom?

Liečba osteoporózy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Peter Staněk 17 minut
  k současnému dění,…o elektřině,….přírodních zdrojích,…
  https://www.youtube.com/watch?v=Kn1JRoeB1Gs&t=32s

  • zvrhlý deduško večerníček

   Staněkove názory nie sú na zahodenie. len ja neviem vystáť ten jeho starodávny naftalínom páchnuci „dramatický“ prejav. Ten chlap si asi myslí že je niekde v 50-tych rokoch minulého storočia keď na to skákali mladé zväzáčky. Na druhej strane je pravda, že dôležitý je obsah, nie forma. (….to si vždy opakujem keď sa pozriem na moju starú)

   • Mne to přišlo že všem nadával jako by týraní lidé mohli za spekulace kazisvětů kapitálových šmejdů s s defraudací čehokoliv a mrháním hodnotami s materiály čeho se zmocnili. Ty popelnice nepřeplňují pracující lidé, staněk ale darmožrouti..

    • kdysi jsem se bavil s jedním slovákem žijícím na moravě a shodli jsme se, že lidstvo potřebuje zažít hladomor, aby si začalo vážit toho co má k jídlu i toho co má doma….
     *****
     darmožrouti = osoby nevážící si toho co mají!

     • jirik, velice výstižné

     • Ale to je už obehraná písníčka že učí „modlit se nejtýranější a nějak se mi zdálo že ten falešný tón v té rétorice je. Pokud je přetížený ať zavře klapačku ale zdá se že zrovna tím trpí většina mlátičů pantem a poskuhů, čemukoliv. Ono takhle v dnešní době se zachází s lidmi jak s dobytkem a jestliže jsem u před 10? lety četl že zrovna u vás na slovensku parlament povolil korporátníkům fyzické tresty na pracovišti tak to je na nabít a odjistit. A víme že pod hladinou se dnes skrývá ledacos a ani presstituti nebeknou a notabene nevolníci za klerofeudálního absolutismu dělali od vidím do nevidím, ale ovšem dnes pořád na tři směny. Navíc po sezóně leželi zhusta půl roku za pecí a mentorský tón si dnešní lidé kteří z choutek povznesených nepokryjí základní věci jsou na vážkách a vyčítat třeba vyhození tvrdého chleba, komu se to nestalo navíc z doby jedové pochybné kvality je blbost. A tedy lidé jsou přetížení hovady. Kterých ano je patrně čím dál víc ale zdálo se mi že pláče na špatném hrobě. A to se mi dosud zdál vyvážený s postoji.
      Time 2:00
      https://www.youtube.com/watch?v=BVYncPJPtOo

     • A víme co podporují 1% neoliberálové s užitečnými idioty liberály vlastně na zavedení great resetu, nevídané totality ode zdi ke zdi a mnozí si nesrovnají v hlavě co dělá levá a pravá ruka těch samých podvodníků s podporou „soroš bendů malou domů s.r.o. mimovládek a paralelních řízení států. Potom ano, je snadné sklouznout k blbosti.
      .. K zavedení škůdci národa či zemí a o tom jsem někde tedy již jako zavedeného institutů na vyhledání darebáků četl i slyšel že už měli ale dnes je to s patrně zaváděným neofeudalismem aktuální a bude jich podporovaných zřejmě mnoho.
      https://zvedavec.news/komentare/2022/09/9332-san-francisco-na-dunaji.htm

     • Jo vzpomněl jsem si na termín: zemský škůdce a řekl bych že instituty komorníků & „zákonodárci jsou jich plné až tak že ztratili sebereflexi. brutopýrace 🙂

     • No a dám z ae, kde tedy občas ho tam netřou co nezachytí a je ochrana „maskota organickým akismetem mechanického ještě toto.

      Bezjmenov
      Dokument
      – nosati filantropove financovali “narodni bataliony” kazdy nosatec jeden batalion, v cele s Kolomojoskym https://en.wikipedia.org/wiki/Ihor_Kolomoyskyi
      – “narodni bataliony” byli dale trenovani Izraelskymi armadnimi specilsty v oblasti muceni a teroru civilistu. Ukazky jak spravne mlatit vezne tyci aby ses moc neunavil.
      – video “tajemnych” ostrelovacu z majdanu, masakrjuci civilisty – hadejte kdo je plati ?
      – upaleni 30 rusu v odese organizovane a provedene”narodnimi bataliony” a za ucasti Ukrajinske statni policie
      – ukazky hromadnych hrobu, vypovedi ocitych svedku a prezivsich muceni

      Od zacatku je to plan nosatych jak povrazdit co nejvic slovanu:
      https://odysee.com/@RTDocumentary:4/Operation-Ukraine-Crime-without-Punishment:6

      34 OdpovězZář 24, 2022 21:20
      ezlen otkat
      Návštěvník
      ezlen otkat
      Dřív jim na to stačilo pár brutopýráků, tedy v čele a s nahrazením rozvinutého a komunikativního jazyku symbolismu run a sdílení vědomí “kony- zá-kon návazných souvislostí primitivní abecedou písmenky. Jo a samozřejmě – mečem a křížem.
      https://www.youtube.com/watch?v=2hoqfTCsHew
      Teda, že jsem to hledal až přes
      https://tachyon-ostrava.webnode.cz/news/zakazana-historie-slovanu/
      Na yo už nenašel, “elfové se asi činí.

      0OdpovězUpravZář 25, 2022 10:09

     • Svet je prežraný,ludia si nevážia ani základných potravin.

   • A ona čo si pomyslí, keď sa pozrie na starého ?

    • zvrhlý deduško večerníček

     Ty si nepočula Boženka o tom, že pre spokojný život a dobrú psychickú pohodu je lepšie niektoré veci nevedieť ? 😛

     • Počula, však keď ma zvedavost prenasleduje a núti ma aby som sa pýtala ked chcem niečo vediet tak sa pýtam to už je tak s nami ženami tak radšej budem počúvat tvoju radu deduško zvrlý večerníček a uspokojim sa s tým čo viem +++

 2. …vďaka za článok aj príspevky, tiež aj za linky, kt.mi VOBEC NEFUNGUJÚ…asi budem musieť zrušiť aj internet ???…..

  • aj hustotu bodiek redukuješ…no to už nie je s kostolným poriadkom

   • Emily ty ovládaš morzeovku, ked sa vyznáš v bodkách

    • Pre Alenku:
     .- / .-.. / . / -. / -.- / .- / –..– // … / — / . // .-. / .- / -.. / .. / –..– // –.. / . // –… / – / ..- / -.–.- // … / .. / –..- /

     to v Morseovej reči znamená:
     „Alenka, sme radi, že (tu) Si!“

     P.S. Používaj v Tvojich komentoch bodko-čiarky – podľa Tvojho najlepšieho vedomia! Kto má vôľu – pochopí..

    • skôr v niečom inom, Boženka🙂

 3. Tak, aby vám neshořel „procik. 🙂
  https://pravyprostor.net/?p=149702#comments

 4. …vďaka za vysiel.Slob.vysielača, pani zo spomín.relácie je ozaj bojovníčka, jej manžel môže byť na ňu právom hrdý…ono v každ.povolaní sa nájdu rôzne typy ľudí, nie všetci robia svoju prácu podľa najlepš.svedomia a vedomia…samozrejme, nechcem tých lekárov v spom.príbehu ospravedlňovať, avšak aj medzi nimi sa nájdu lekári s veľ.L…sama mám podob.skúsenosť s lek.služ.1.pomoci, teraz nedávno, no našťastie nie až takú nepríjemnu ako som si teraz vypočula…no čo mnňa zarazilo, p.dokt.v okr.nemoc.mi ,dohovárala“ načo som si na takú diag.volala záchr., že možno iný v tej chvíli zomiera :-(ako keby som ju volala len tak z rozmaru…pričom som sama nevedela, ako si mám poradiť, keďže som vracala, nemohla som nič jesť ani piť…po infuz.bolesti prestali, ešte to riešim…bol z toho prekv.aj môj syn, kt.sa za lek.učí…preto hovorím, že každ.minca má 2 strany, pretože aj star.je zubár, viem o jeho začiat.v práci aj to, ako to ,,vlastne chodí medzi nimi“….a ml.syn po hľadaní praxe počas leta v krajs.nemoc.BOL NEPOTREBNÝ, a týždeň nato vyšlo v krajs.novinách, ako je málo zdravot.personálu ….TAKŽE AKÁ JE PRAVDA?….zisťujeme to všetci, ,,na vlast.koži“…. TAKŽE TAK.

  • Ali, ty si tu v poslednom čase nejako zmenila rétoriku; čože sa, moja, stalo?😟
   A žeby sa naša lekárčina prekoprcla z fakúlt na učňovky??🤔…aj keď na súčasnú náplň jej hlavného pracovného zamerania by jej to hádam aj vystačilo…

   No tak vylez už spod tohto pseudonymu, srandista🙂

 5. … :-)))….pre Ajšu- v ,,mojej reči“ – je to od Teba veľmi milé a dob.noc…

 6. K článku: nie je v poriadku, že autor obviňuje nemocnice z vraždenia. Jednak preto, že ich je obrovský počet (desaťtisíce) a nie vo všetkých liečia rovnakým spôsobom (všeobecné tvrdenia sú k ničomu) a jednak preto, že nepochybnými dôkazmi na takéto tvrdé obvinenia autor nedisponuje. V demokratickych krajinách majú právo vynášať rozhodnutia iba súdy, autor sa však stavia do pozície vševediaceho najvyššieho sudcu 👺 na Zemi 🙄🙉. Je smutné, že redakcia tieto základné poučky neovláda… A navyše, článok sa vôbec netýka slovenských nemocníc, situáciu v ktorých dobre poznám (je síce neutešená, ale…).
  Keby každý, kto niečo povie či zverejní, musel súčasne predložiť seriózne fakty, nastalo by tu príjemné ticho a prevažná väčšina článkov a najmä komentárov k nim by nemohla byť zverejnená! 🙂

  • Článok neobviňuje konkrétne nemocnice, ale píše o obsahu súdnej žaloby, v ktorej sú tie obvinenia. Vidíte ten rozdiel?

  • Wilibald,
   nepochybnými dôkazmi Redakcia nedisponuje? Veď dôkazy – a relevantné !! – má už dnes kvantum ľudí. A na celom svete. Žiaľ.

   Rešpektujte Slobodu Slova, prosím.

Pridajte komentár

*