Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

George Soros a Klaus Schwab na poslednú chvíľu zrušili účasť na tohtoročnom samite v Davose


Print Friendly, PDF & Email

George Soros a Klaus Schwab na poslednú chvíľu zrušili účasť na tohtoročnom samite v Davose

(Baxter Dmitry, Newspunch) Klaus Schwab rýchlo nasledoval Georgea Sorosa s vyhlásením o zrušení svojej účasti na výročnom samite Svetového ekonomického fóra (WEF) v Davose, ktorý sa koná od pondelka tohto týždňa do 20. januára.

Soros cez víkend oznámil, že vzhľadom na neočakávaný „plánovací konflikt“ sa v pondelok nezúčastní na stretnutí WEF a že svoj prejav prednesie až v marci na bezpečnostnej konferencii v Mníchove.

Ohľadne svojej neúčasti Schwab oznámil, že trpí nešpecifikovaným „zdravotným problémom“, a preto predpokladá, že sa nebude môcť zúčastniť samitu v Davose.

Nečakané oznámenia dvoch vysoko postavených globalistov rozvírili rôzne fámy. Mnohí účastníci samitu v Davose boli údajne znepokojení tým, čo sa v skutočnosti deje v zákulisí.

Dostala globálna „elita“ strach?

Známy internetový guru Kim Dotcom citoval novinovú správu, ktorú predtým zverejnil portál Newspunch. Tá naznačovala, že „elity“ sú vystrašené.

Vo svojom twíte Kim Dotkom napísal:

„Klaus Schwab potrebuje 5000 vojakov, aby chránili tohtoročné stretnutie Svetového ekonomického fóra. Podľa vás, čoho sa tak boja?“

Neprítomnosť Sorosa a Schwaba však nezabránila ostatnej „elite“ v tom, aby sa vyrojila do centrály globalistov vo švajčiarskom meste a zúčastnila sa výročného samitu.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Stovky globalistických elít pristáli počas posledných dní so svojimi súkromnými lietadlami na letiskách v okolí Davosu, aby za zatvorenými dverami diskutovali o takzvaných globálnych výzvach, ako sú klimatické zmeny.

„Bohatí a mocní sa hrnú do Davosu, aby diskutovali o klíme a nerovnosti za zatvorenými dverami, pomocou najnerovnejšej a najznečisťujúcejšej formy dopravy – súkromných tryskových lietadiel,“ povedala pre spravodajskú webovú stránku Politics.co.uk Klara Maria Schenková, aktivistka pre kampaň za európsku mobilitu z organizácie Greenpeace.

Greenpeace tiež zverejnilo novú správu, ktorá ukázala, že na minuloročné stretnutie priletelo na letiská v okolí Davosu 1 040 súkromných lietadiel, čo spôsobilo, že emisie CO2 z týchto lietadiel vzrástli oproti týždennému priemeru až na 4-násobok!

Hnutie DiEM25 píše vo svojom twíte, že svetová „elita“, ktorá pricestovala do Davosu na 1000 súkromných lietadlách, vás chce poučovať o zmene klímy:

Záver

Skutočnosť, že účastníci WEF prichádzajú v zástupoch súkromných lietadiel len preto, aby diskutovali o klimatickej kríze, je v najlepšom prípade pokrytectvom.

Ak by tu skutočne bola klimatická kríza, nejazdili by títo takzvaní bojovníci za klímu verejnou dopravou, aby zachránili planétu? Možno, že kríza, ktorú WEF podporuje, je len falošný vykonštuovaný humbuk.

Stop Candida

Autor: Baxter Dmitry, Zdroj: newspunch.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Objektívne

  Tak už aj Peter Staněk prišiel na to, že zmena prostredia môže byť rýchla a dramatická vzhľadom na slabnúce magnetické pole Zeme a približujúcu sa galaktickú supervlnu. https://cz24.news/profesor-peter-stanek-dystopicka-budoucnost-a-la-klaus-schwab-video-cz-3-hod-2-min/ (je to od 41 min)

  • DŮLEŽITOU INFORMACI !!! V r. 2028 již nebude země téměř obyvatelná !!! kvůli obrovským klimatickým změnám !!! Zveřejněno na žádost Rotary International. Dne 15.10.22 Rotary club informuje celý svět – Zpráva o budoucnosti lidstva!!! Prosím šiřte tuto informaci !!!
   ***
   Pokud by jste měl zájem rozšiřování těchto informací, můžeme nasdílet vzájemně odkazy na sociálních sítích na nové online forum, kde se vše dozvíte, a co s tím dělat!
   Globální krize Naše záchrana je ve sjednocení
   ***
   ukázka na webu Jen zdravě + další sítě
   ***

   • Linky vo vašom komentári sme zmazali. Poprosíme nespamujte tu s odkazmi na tú ukrajinskú sektu „Creative Society“ s islamistickým pozadím. Ďakujeme.

    Viac info tu: https://otevrisvoumysl.cz/tvoriva-spolecnost-creative-society-a-allatra-cesta-nebo-slepa-ulicka/

    • Vážená redakce, věrně vás sleduji už několik let, a nemyslím že by jsem byl sektář, a ani si to nemyslí p.Petr Hampl o Allatře, který provedl kompletní analýzu a vydal k tomu oficiální stanovisko! Dále si to nemyslí spoustu dalších významných osobností jako je pí. Mudr. Sona Peková molekulární genetik, se kterou byl dnes natočený krásný rozhovor, brzo bude vydaný a plně tuto platformu podporuje, ví proč ! Allatra pouze Tvořivou společnost podpořila, není součástí platformy Creative society a nic to nemění na tom že se nejedná o sektu. Napište mě prvky sekty, které hnutí Allatra vykazuje a už vás dále nebudu na vašem webu obtěžovat? Ještě k platformě TS, je to jediné hnutí na světě které již 10 ket poukazuje na nadcházející kataklyzmata a v kokem r. 2030 bude země téměř neobyvatelná. Stačí se podívat co se děje ve světě… zachtante svoje rodiny a děti, odhoďte EGO ! Doporučuji se o tom poinformovat. přeji pěkný den

 2. Zato tam exceloval otrok WEF a spojenec satanistu Zeleneskeho – Andrzej Duda ! Teraz aspoň vieme, kto ovláda a vládne Poľsku ! Tto by už malo Poliakom otvoriť oči. Duda chce polať pod nôž na Ukrajinu Poliakov rovnako, ako to urobil Zelenský. Prvý pokus mu však kokotovi nevyšiel ! https://cz24.news/vzbura-v-polsku-polsti-vojaci-odmitli-jet-s-leopardy-na-ukrajinu-a-podali-hromadne-vypovedi-a-odchazeji-do-civilu-protoze-polska-vlada-chtela-nemecke-tanky-leopard-dodat-na-ukrajinu-spolecne-s-vycvic/ ! Zo Slovenska tam budú politici, ktorými pohŕda väčšina národa – zakomplexovaní tupci bez svedomia a charakteru ako Heger a Káčer !

 3. mariankosmac

  Ani zástupcovia ruska tam nebudú keďže majú zákaz účasti. Tak asi sa Séreš so Šwábom posrali že by im tam putin poslal raketu alebo čo… Zároveň vedia že tie samoty v Davose za moc nestoja a nestojí to za to tam liezť. Takže Soros so Schwabom budú teda asi praví – a nie že sú mŕtvy a nahradení dvojníkmi ako tvrdia konšpirátori – lebo asi len tí praví by sa takto báli. Alebo sú to predsalen len nejaké nevydarené klony a boja sa, že by sa to zistilo, že sú len nepodarky.

  • Soros stoji v hierarchii parazitov nad svabom o dost vyssie.
   Svab je len……..no proste len svab.
   Inak ten soros – to bude aj v jemnej hmote mimo nas hruby fyzicky svet nejaka vacsia ryba, to nebude len nejaky obycajny trabant.

  • Jeden Kindžal alebo Zirkón by to poriešil.

   • Tie „elity“ nie sú bez svojich nakradnutých peňazí nikto. Nuly. Nestojí zato na nich posielať drahé Zirkóny. Radšej poslať jeden na ich privátne jety, aby išli domov pešky. To by stálo zato vidieť :).

    • Tak tak, skoda drahych zbrani eliminaciu tych smejdov, staci pozinkovana trubka alebo este lacnejsie – cinska plastova stolicka. Trafit jemne ale presne.
     Svabov nespecifikovany problem urcite suvisi s tym ze Rusko este dycha a USA uz dodychavaju a potrebuju kazdy chvilu transfuziu krvi z Europy a za chvilu aj z Brazilie/Juznej Ameriky.. Takze svab ma teraz dolezitejsie stretnutia – skolenia nez nejaky davos.

   • Mohli by im pekne prikúriť termobarikou…🤔

    • Istota by bola konverzia vodíka na hélium.

     • mě spíš zarazila tato věta–kdo ví, co tím myslel..:Soros cez víkend oznámil, že vzhľadom na neočakávaný „plánovací konflikt“

     • To je odborne povedané, že mu do toho prišlo niečo iné. Len čo také mohlo byť dôležitejšie ako výročné stretnutie vrcholových satanistov… Skôr ten strach.

   • Presne tak, veď už bolo vedecky dokázané, že tie zmeny klímy, ku ktorým dochádza v poslednom období nespôsobuje človek svojou činnosťou, alel sú výsledkom zmien obežnej dráhy zeme, čím sa v určitej svojej fáze približuje viacej k slnku a v inej zase oddialuje. Čítala som niečo o tom, dá sa to nájsť na internete.
    Druhý aspekt zmien, ktoré môžu niekde lokálne nastať je pôsobenie rôznych chemtrails postrekov, využívaných globalistami na zamedzenie lúčom slnka dostať sa do atmosféry a tým aj na našu zem.
    Bolo by dobré urobiť výskum a porovnať koľko CO2 vyprodukujú do ovzdušia denne všetky lietadlá, ktoré prelietavajú ovzduším na tejto planéte /ja ich denne napočítam na desiatky/ a koľko CO2 vyprodukujú pri kúrení /a to len v zime/ obyvatelia tejto planéty pri kúrení drevom či uhlím /čo nám chcú zakázať!

  • Schwab skapal 18.12.nad ránom. A nič na tom nezmení tvoja úvaha. Naráz nemocný 😅. Snáď si len nemyslíš, že by taký potkan ako Schwab, by si nechal ujsť Davos?

  • Zakonspirujem si.Co ak najvyssi v Rothschildovskej hierarchii spolu so Sorosom a Schwabom chcu v Davose odstranit bohate podnikatelske velke ryby,oligarchov napriklad s pomocou novicoku,alebo nejakeho chemtrails silneho jedu a potom po ich smrti prevziat ich majetok samozreje tento biologicky utok zvalit na ruskych agentov.

   • O majetky tam vobec nejde – to niesu poulicne gangy ktore si medzi sebou vybavuju ucty. Svab to je nikto – je to len nalepka na obale nejakeho produktu – v hierarchii bohatych nic neznamena, to je taka marioneta ako zelensky ale na trocha lepsej pozicii lebo pochadza zo zapadu a z ich hniezda. Doba jeho posobenia na Zemi nezavisi ciste od neho samotneho – nieje panom svojho osudu – ale zas je pravda ze moc tych kadrov v zalohe elitarski smejdi nemaju – inak by ho uz davno odstranili – si myslim.

 4. Galaxia andromeda

  Obaja sa snazia odvratiti pozornost budu tam online. Uz zakazali pisať mediam. Prechadza sa do dalšieho levelu

 5. KANADA so sadistickym premierom a ziakom Schwaba je uplnym dnom genocidy… od eutanazie cez ockovanie… https://www.czechfreepress.cz/amerika/pomalymi-a-postupnymi-krokmi-ku-legalizacii-tvrdych-drog.html !

 6. Israismael
 7. Klaus Schwab byl zjevne na sumitu. Včera ho bylo vidět , když byla reportáž ve zprávach v tv.

 8. Matka tohoto dítěte mu nechala aplikovat toxickou kovid vakcínu. Poté začaly vedlejší účinky.
  Jeho stav dobře vidíte na videu… KOLIK DĚTÍ JE JEŠTĚ POTŘEBA OBĚTOVAT?!

  APLIKACE spásné kovid vakcíny:
  hrdinovesteckou.cz/files/1_3478.mp4

  ZDRAV. STAV PO APLIKACI:
  hrdinovesteckou.cz/files/1_3479.mp4

  • + aby toho nebylo málo.. Dvouleté dítě zemřelo den poté, co mu byla aplikována tahle „vakcína“+ současně i proti chřipce..:
   thegatewaypundit.com/2023/01/2-year-old-child-dies-suddenly-one-day-receiving-covid-vaccine-annual-flu-vaccine/

   „..dítěti z New Hampshire 15. prosince 2022 aplikováno obojí očkování. Dostalo jednu dávku mRNA vakcíny COVID-19 společnosti Moderna a druhou dávku kvadrivalentní vakcíny Flulaval od společnosti GlaxoSmithKline. Dívka zemřela následující den, 16. prosince 2022, aniž by byla hospitalizována. Její úmrtí bylo nahlášeno do systému hlášení nežádoucích účinků vakcín (VAERS) 19. prosince 2022 – tři dny po jejím úmrtí…“

   KOLIK DĚTÍ JE JEŠTĚ POTŘEBA OBĚTOVAT?!

 9. No, jestli loutkářům už nedošly „kádry a tihle jsou tak kontraproduktiví tak že už i je bijí do očí? 🙂

 10. hľadač pravdy

  Je známe, že na obálkach časopisu ,,The Economist”, za ktorým stoja slobodomurárske lóže, najvyšší slobodomurári zobrazujú zašifrované predpovede ich plánov aj na desiatky rokov dopredu!

  Časopis ,,The Economist” je označovný aj za globálnu hlásnu trúbu Rothschildovcov – najstaršieho finančného klanu na planéte, ktorý je súčasťou jednosvetovej protikresťanskej vlády.

  K téme (jedno)svetovej inštitúcie ,,World Economic Forum”, čo je jeden z oficiálnych pomocných nástrojov najvyšších nadnárodných slobodomurárov, slúžiaci im k poslušnému prevádzaniu ich rozhodnutí na verejnosti a zároveň je im ako ,,krycia clona” k presadzovaniu ich jednosvetových cieľov, je vhodné tu opäť pripomenúť niekoľko obálok časopisu ,,The Economist” a jednu obálku najznámejšieho ženského časopisu na svete. Najprv v prehľade:

  1.) The Economist – 01/1988: Pripravte sa na svetovú menu!
  2.) The Economist – 05/2002: Budúcnosť kontroly mysle!
  3.) The Economist – 09/2021: ,,Nebezpečenstvo” decentralizovaného financovania!
  4.) The Economist – 05/2022: Blížiaca sa potravinová katastrofa!
  5.) VOGUE ………… – 07/2022: Druhý jazdec apokalypsy sa blíži?
  ==========================================================
  1.) The Economist – január 1988:

  ,,Get ready for a world currency” => Pripravte sa na svetovú menu!

  ,,Phoenix standing on Burning Money” => Fénix vstáva z popoľa horiacich peňazí

  Digitálne otroctvo má nastať v momente, keď bude zavedená programovateľná digitálna mena centrálnej banky (CBDC) napojená na ID (digitálna identita) a sociálne kredity. Keď zrušia hotovosť, potom už nebude existovať cesta, ktorou by bolo možné sa z tohoto otroctva dostať von (vlastne jedna bude….).

  Obálka ,,The Economist 1988”:
  https://external-preview.redd.it/xzUacADxOoDQCM_RjkMKnwLpgcsM2jVPUIxwkQ9ARqI.jpg?auto=webp&s=bd23452de10d4e5067558f5c6e77a0776d91c4b7

  Obálka ,,The Economist 1988” a ceremoniál olympijských hier v r.2012:
  https://4.bp.blogspot.com/-5oxh07f1_cc/WhgWoOnN2VI/AAAAAAAATT8/CQ9WWZm9E3gOsgwkgniEpK2t8XlHF9ljQCLcBGAs/s1600/Rise%2Bof%2Bthe%2BPHOENIX%2B-%2BNWO.jpg
  ————————————————————————————————————
  2.) The Economist – máj 2002:

  ,,The future of mind control” => Budúcnosť kontroly mysle!

  Obálka časopisu ,,The Economist” z mája roku 2002 (!!), teda pred viac ako 20-timi rokmi, predpovedá úplné ovládanie ľudskej mysle v roku 2029!

  Na obrázku je na otočnej stupnici na čele muža zobrazený v tom čase aktuálny rok 2002, keď si odrátate stupnicu – do červeného poľa, ktoré začalo rokom 2020 (C-19!!), čiže satanistami odštartovaná záverečná fáza nasúvania NWO, ktorej ukončenie a zavŕšenie ukazuje na rok 2029!
  Detailnejšie zobrazenie uvedenej obálky časopisu z mája r.2002 je na tomto odkaze: https://3rm.info/main/91186-satanisty-vse-chetko-splanirovali-anons-velikoj-perezagruzki-byl-za-18-let-do-ee-nachala.html

  ,,Keď myšlienky ovládajú stroje“:

  ,,Snahy o prepojenie ľudských mozgov s počítačmi urobili v posledných rokoch veľký krok vpred. Spojenie našej mysle so strojmi by mohlo priniesť najväčšie zlepšenie ľudskej inteligencie od čias, keď sa náš druh vyvinul. Sme však pripravení?” (The Economist, 2018). Video, 8min,5s (v angličtine):
  https://www.youtube.com/watch?v=91qx0LMdJtI
  ———————————————————————————————————-
  3.) The Economist – september 2021:

  ,,The promise and perils of decentralised finance” => Prísľub a nebezpečenstvo decentralizovaného financovania!

  Na obálke časopisu zo septembra 2021 je veľmi jasne a jednoznačne znázornený blížiaci sa globálny ekonomický, finančný kolaps a celosvetový krach:

  Na obrázku sú (okrem iného) zlaté mince, ktoré postupne v určitom poradí ,,padajú do diery“ (králičej nory):

  1. ?
  2. kryptomena Ethereum (ETH)
  3. americký dolár
  4. kryptomena Bitcoin (BTC)
  5. akciové trhy
  6. burzy (?)
  7. banky.

  Prvá minca, ktorá padá nám nie je ukázaná – bude to mena EUR-o?
  Zobrazenie uvedenej obálky časopisu zo septembra r.2021 je napríklad na tomto odkaze: https://3rm.info/main/86494-grjadet-krah-vsego.html
  ———————————————————————————————————-
  4.) The Economist – máj 2022:

  ,,The coming food catastrophe” => Blížiaca sa potravinová katastrofa!

  Na obálke časopisu ,,The Economist” z mája r.2022, nám svetová vláda, ktorá už pôsobí zo zákulisia, ohlasuje blížiacu sa potravinovú katastrofu:
  https://3rm.info/main/89204-grjadet-golod-zaplanirovannyj-novaja-oblozhka-the-economist-foto.html
  ———————————————————————————————————-
  5.) VOGUE – júl 2022:

  Druhý jazdec apokalypsy sa blíži? Slobodomurári to ukazujú svetu!

  Nižšie je obálka dámskeho módneho časopisu Vogue. História časopisu se začala písať už v devätnástom storočí a po mnoho desaťročí bol časopisom číslo jedna. Americká speváčka Beyoncé Knowles-Carter bola vyfotografovaná pre obálku časopisu Vogue. Beyoncé, 22-násobná držiteľka ceny Grammy, ktorá je známa aj častým ukazovaním slobodomurárskych symbolov, je na obálke najznámejšieho ženského časopisu na svete prezlečená za červeného jazdca!

  Obálka časopisu Vogue, júl 2022:
  https://content.assets.pressassociation.io/2022/06/16143255/9547b60b-92c3-47af-8f8f-3afc5cd46355.jpg?w=1023

  Zj 6,3-4
  ,,Keď otvoril druhú pečať, počul som druhú bytosť volať: ,,Poď!“ A vyšiel iný
  ohnivočervený kôň a ten, čo sedel na ňom, dostal moc vziať pokoj zo zeme, aby sa ľudia navzájom zabíjali, a dostal veľký meč.“
  ==========================================================

 11. …tady je vidět jaké mají „čisté“ svědomí… musí je chránit tisícovky policajtů a vojáků a nejnovější technika, VVP se na ně nechystá, to mu za to nestojí – bude bránit evropu a US ? To ne. Ale sevřenou p…l mají všichni.

  • hľadač pravdy

   Putin je najvyšší nadnárodný slobodomurár, je členom protikresťanskej tieňovej svetovej vlády, ktorý plne spolupracuje s jedvosvetovými spiklencami na ich jednosvetových plánoch – to vám ale manipulátor ,,VK” samozrejme nepovie!
   WEF je iba oficiálny pomocný nástroj najvyšších slobodomurárov na presadzovanie ich propagandy plebsu! Na ,,Svetovom ekonomickom fóre“ sa o NIČOM NEROZHODUJE!! WEF je iba divadlo pre plebs!! ROZHODUJE sa v zákulisí na NEMEDIALIZOVANÝCH stretnutiach najvyšších nadnárodných slobodomurárov v najvyšších nadnárodných pra-lóžach!!! V Rusku najvyšší slobodomurári taktiež zavádzajú všetko to, čo sa zavádza všade inde vo svete – programovateľnú digitálnu menu (CBDC), ID (digitálna identita), pozri napríklad nižšie bod b.) ,,Elektronické vodičské preukazy od 1.3.2023”, a tak ďalej, atď.
   =========================================================
   a.) Putin a Schwab

   AKO ŽIAK PRED SVOJÍM UČITEĽOM… Pozrite sa na Putinovu tvár počas jeho správy Schwabovi

   ,,Poznámka redakcie – Drahí bratia a sestry! Putin sa podieľal, podieľa a bude podieľať na všetkých projektoch antikristovských globalistov. Je ako podriadený, ktorý pred svojím šéfom presviedča satanistu Schwaba: „Berieme si z teba príklad, pracujeme s tebou v jednote, nesklameme ťa.

   A jeho lojalitu globálnej protikresťanskej vláde potvrdil Putin plným vykonaním všetkých svojich pokynov, keď dva roky páchal najreálnejšiu genocídu ľudí prostredníctvom kovidobesnenia a vakcínofašizmu. Niet pochýb o tom, že v budúcnosti bude pokračovať v ničení obyvateľov krajiny ešte usilovnejšie.

   Počas kovidobesnenia sa počet dôchodcov znížil o milión a v nasledujúcich rokoch už milión dôchodcov vymrel. Ale netreba pochybovať, Putin sa nezastaví pri dôchodcoch… Nech ho Boh odmení podľa jeho skutkov. Kráľ prichádza!”

   Zdroj:
   https://3rm.info/main/90624-kak-uchenik-pered-uchitelem-posmotrite-na-lico-putina-vo-vremja-otcheta-pered-shvabom-video.html
   ———————————————————————————————————
   b.) V Rusku zavádzajú od 1.3.2023 elektronické vodičské preukazy:

   ,,Elektronické vodičské preukazy od 1. marca 2023 v Rusku prostredníctvom spoločnosti Gosudli-Auto”

   ,,Telefón nahradí vodičský preukaz a osvedčenie o evidencii vozidla. Od prvého marca nebudú musieť mať motoristi pri sebe vodičské preukazy a doklady od auta. Budú ich môcť ukázať prostredníctvom špeciálnej elektronickej aplikácie vo forme QR kódu. Registrácia na Gosudli-Auto je už k dispozícii. Ivan Sarafanov zistil, ako bude elektronický vodičský preukaz fungovať a aké sú jeho výhody”.

   videoreportáž, 1min, 58s:
   https://www.youtube.com/watch?v=ICT1kErUdyk&t=118s

   • u slováka

    Hotovosť existuje len preto že dosť ľudí platí peniazmi?

    • hľadač pravdy

     Pred pár dňami som tu dával dlhší text o programovateľnej digitálnej mene (CBDC), kde som odkazoval priamo na Bidenov exekutívny príkaz o zavedení CBDC v USA. Jeden ,,inteligent“ pod ten mnou zverejnený text napísal niečo ako ,,že koho to zaujíma, čo sa deje v USA“!!! Programovateľnú digitálnu menu pomáha zavádzať aj Putin v Rusku. Putin v Rusku robí to isté, čo napríklad jeho najvyšší pra-lóžový ,,brat“ Biden v USA. Väčšinovo tupé stádo absolútne nechápe, čo to bude znamenať, keď sa úplne zruší hotovosť a ako blízko k tomu už sme!

     Postupné rušenie hotovosti prebieha koordinovane celosvetovo už desaťročia, približne od osemdesiatych rokov dvadsiateho storočia. Priebeh postupného odvykania ľudí od peňazí v hotovosti prebiehal približne takto:

     Iba hotovosť => cestovné šeky (napr. American Express) => platobné karty s reliéfovým záznamom => platobné karty s magnetickým prúžkom => platobné karty s čipom => platobné karty s bezkontaktnou technológiou => platba ,,smartfónom“ => platba ,,smart hodinkami” => CBDC => čip v ruke (znak na ruke alebo na čele).

     Ku všetkým tu uvedeným možnostiam platenia (samozrejme okrem CBDC, ktoré sa teraz celosvetovo zavádza a KONEČNÉHO ,,znaku” na/v ľudskom tele) doposiaľ existovala a ZATIAĽ ešte existuje aj možnosť platenia v hotovosti, ale ten trend totálneho zrušenia hotovosti je už dlhšiu dobu úplne zjavný – postupné rušenie pobočiek bánk, znemožňovanie narábať hotovosťou na pobočkách bánk, nemožnosť použiť hotovosť v ,,zdravotných poisťovniach”, eKolok (,,moderný” spôsob úhrady správnych a súdnych poplatkov), vo svete odstraňovanie bankomatov, a tak ďalej, atď.

     Tu vyššie v príspevku (o 14:13 hod.) v bode číslo 1.) som uviedol obálku ,,The Economist“ z r.1988, kde najvyšší slobodomurári 30 rokov dopredu zjavne už plánovali jednu svetovú menu v r.2018 (čo sa zatiaľ ešte nestalo). Satanisti by už hotovosť dávno zrušili, keby to záviselo iba od nich. Všetko, čo sa vo svete odohráva dopúšťa Všemohúci Boh! Satanisti slúžia svojmu pánovi pekelnému kniežaťu, ale otroci diabla aj sám Satan plnia iba to, čo im Boh dovoľuje a čo je v Božom pláne.

     Keď bude celosvetovo zavedená výlučne iba digitálna programovateľná mena – veľmi pravdepodobne vtedy prepukne aj otvorené 3 ½ panstvo falošného mesiáša!

   • V.V.Putin a svab su na jednej lodi?
    Tak to mna teda pobavilo.
    A co ta rusofobia od r 2007 kedy V.V.Putin v mnichove vyhlasil/oznamil ze sa Rusko ubera cestou hajenia svojich zaujmov?
    To mu odvtedy zo zapadu rusofobiou robili reklamu ci obraz mucednika? Take blaboly uz na nete prezentoval aj P.Kamas.

 12. Jourová v DAVOSU
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/jourova-na-wef-brzy-budeme-mit-zakony-o-nenavistnych-projevech/
  *****
  okumenty FOIA odhalují, že pandemie COVID byla operací ministerstva obrany. Vakcína byla uvolněna jako součást „protiopatření“.

  Více informací ve videu níže:
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/nove-dokumenty-odhaluji-ze-covid-byla-operace-americkeho-ministerstva-obrany/

 13. Staněkove galaktické vlny sú pravdivé, svetové elity sú len bábkoherci Georgijských kameňov a granity ich smerníc …..celé je to ľudovo povedané cirkus Humberto….

 14. Kurvy dali veci do pohybu a zaliezli. Preto necitia potrebu o com kolvek uz hovorit. Kecy nechali na tych, co si to mozno za nich zliznu … Falosni farizeji a spolupachatelia ZLA :
  https://zvedavec.news/komentare/2023/01/9503-masivni-vybijeni-kurat-muze-byt-predzvesti-neceho-horsiho.htm a pod.

 15. Nech sa paci, pekne podla planu uz aj u nas!!!
  https://www.cas.sk/clanok/2760261/veterinari-potvrdili-vtaciu-chripku-na-slovensku-kde-sa-ochorenie-objavilo/ a ti co s tym budu suhlasit budu debilmi !

  • Pocitam, ze ak ludia budu drzat pri sebe a budu sa kryt navzajom a nebonzovat tak na odhalovanie „nelegalnych chovov hydiny“ bude musiet CIA na Slovensku nasadit „dialkovych patracov“, hehe.
   Inak ti ktori toto svinstvo hore vymyslaju a ti ktori to na statnej urovni zavadzaju (kolaboranti – tetoristi) – tak ti nemaju v skutocnosti cenu ani toho smradlaveho kurinca ktory sa obcas lepi chovatelom na boty.

  • Ono to tiez nieje len tak zabit zviera zo zabavy ci z podleho/falosneho dovodu. To v akom vnutornom stave je clovek pri zabijani zvierat – tak taku karmicku zataz si navija na svoje eneregeticke tela. Nejeden vedec, politik ci technik – likvidator v skafandri ktory si je vedomy jak sa veci s tou „vtacou chripkou“ naozaj maju – tak ten sa moze dozit hodne tazkej smrti alebo zaciatku dalsieho zivota napr. ako dieta ktore napadnu, zohavia ci usmrtia domace ci dive zvierata.
   Potom vyjdu titulky ze sa stal obetou utoku…
   Ziadnou obetou sa nestal, sam si to sposobil.
   To nieje len tak zabit zbytocne milony zvierat a este k tomu z podleho dovodu v satanistickych „virusovych“ orgiach za ucelom vyhladovania ludstva!
   Za toto na vas satanisti z akademickej a politickej obce dopadne tazke kladivo spravodlivosti, tazsie nez bolo kedysi vase jezuitske stredoveke kladivo na carodejnice, omnoho tazsie!

  • Staci,ked sa im pozrieme na ucty,hned bude vsetko jasne

 16. mariankosmac

  Niekto tvrdí že tam tí dvaja v tom Davose boli a niekto neboli, tak čomu sa tu dá veriť? Bol v Davose aj niekto z našich politikov? Mohli by sme sa ho potom spýtať či tam videl Švába a toho druhého zlodědka. Aj keď politikom sa nedá veriť ale za pokus by to stálo. Alebo asi ani nie.

  • Keď dostali pozvánku z SK – Heger a Káčer, mám za to, že niet takej sily, ktorá by im zabránila – sa tohto – „sabatu“ – nezúčastniť! Ovšem – títo – „dôležití“ – človiečikovia – prídu, v rámci globálnej témy – odrecitujú (zaštekajú) – čo im je prikázané a idú naspäť – pokračovať ďalej v likvidácii SK – v zmysle pokynov Švába. To znamená, že sa tam nemusia osobne stretnúť – ani vidieť.

   P.S. Sabat trvá od 16.1.2023 – 20.1.2023 vr.

 17. Samozrejme že zmena klímy je zbytočný humbuk. Tieto teórie začali v EÚ, lebo nemá vlastné zdroje energie a dovážať energiu znamená zmieriť sa s vyváženou obchodnou bilanciou a teda byť závysly na dolároch a tým byť v podriadení postavení voči olifarchii USA! V konečnom dôsledku USA stačí len rozoštvavať Európu a nedovolíť jej v stabilnom raste!

Pridajte komentár

*