Popredný nemecký lekár varuje, že hrotový proteín z covidových vakcín nahrádza spermie u očkovaných mužov


Print Friendly, PDF & Email

Popredný nemecký lekár varuje, že hrotový proteín z covidových vakcín nahrádza spermie u očkovaných mužov

(Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice) Spermie u mužov, ktorí dostali mRNA vakcínu proti covidu, sú podľa popredného nemeckého súdneho lekára nahradzované vírusovými hrotovými proteínmi.

Počas nedávnej prednášky dnes už zosnulý patológ prof. Dr. Arne Burkhardt podrobne opísal, ako po preskúmaní vzoriek tkaniva od mladých aj starých mužov, ktorí zomreli po covidovom očkovaní, zistil, že hrotové proteíny im zaplavili orgány produkujúce spermie a dokonca z nich vytlačili aj samotné spermie.

Časť prednášky si môžete pozrieť na nasledovnom videu (v angličtine):

Stránka Infowars.com k téme uvádza:

„Na tomto príklade môžete vidieť semenníky pod mikroskopom,“ povedal profesor Burkhardt a ukázal na snímku.

„Ide o semenníky 28-ročného muža, ktorý mal zdravého syna a zomrel 140 dní po očkovaní. Hrotový proteín je v spermatogénnom orgáne silne exprimovaný a môžete tiež vidieť, že tu nie sú takmer žiadne spermatozidy (smermie). Vidno tam hlavne silnú expresiu hrotového proteínu v spermatokonickom tkanive.“

Dr. Burkhardt ďalej opísal rovnaký problém u staršieho zosnulého pacienta:

„Takže aj u tohto staršieho človeka môžete vidieť silnú expresiu hrotového proteínu v spermatogónii. V tomto prípade tu však nie je jediná spermia, nachádza sa tu len hrotový proteín.“

Prírodná liečba osteoartritídy

Forenzný patológ ďalej varoval ženy pred plodením potomkov s očkovanými mužmi:

„Keby som bol ženou v plodnom veku, neplánoval by som tehotenstvo s osobou, s mužom, ktorý bol zaočkovaný proti covidu.“

Výskum sa zhoduje s ďalšími údajmi, ktoré ukazujú, že ženské vaječníky sú tiež zničené hrotovým proteínom vytváraným po očkovaní, čo naznačuje, že mRNA vakcíny vyvolali úplnú degradáciu ľudského reprodukčného systému.

O rizikách neplodnosti z covidových vakcín rozpráva aj ďalší špičkový lekár-kardioóg Dr. McCullough:

Záver

Pozorovania Dr. Burkhardta dokazujú, aký zničujúci vplyv na ľudstvo a rozmnožovanie nášho druhu majú vakcíny proti covidu. Jeho objavy si prinajmenšom vyžadujú ďalšie skúmanie tejto témy.

Podľa názoru redakcie za túto genocídu gigantických rozmerov by mali byť odsúdení na trest smrti všetci, ktorí sa vo svete aj u nás podieľali na schvaľovaní covidových vakcín, organizácii očkovacej kampane a propagácii vakcín.

A ak by bolo len čisto na nás, po odsúdení na trest smrti by mali nasledovať verejné popravy týchto ľudí ako memento pre budúce generácie, aby sa takéto zverstvo spáchané štátom a medicínou už nikdy neopakovalo!

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Sean Adl-Tabatabai, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Miroslav Čižmár

  To je sexuálna alchýmia.

  • Marek Košice

   Bol si taký plný jednovetných irónií (ktoré používaš už veľmi často) aj pred trojnásobným zavaxovaním, kocúr Miroslav?

   • Miroslav Čižmár

    Vakcína je sexuálna alchýmia.

    • Marek Kosice

     Zblaznil si sa. Skoda.

     • Miroslav Čižmár

      Vakcína umožňuje sex bez orgazmu, ba čo viac, aj orgazmus bez sexu.

     • Marek Košice

      Si zdrogovaný, ALEBO si na pokraji samovraždy v depresii? Píšeš doslova ako zmyslov zbavený, Miroslav…… Normálne si si dal svoj halucinačný „freestyle“….. Jedna vec je tvoriť si taký „freestyle“ v hlave vrámci „zábavy pre seba samého“, druhá vec to je písať do diskusie. Keby si sa vyjadroval k farbám, napísal by si asi toto : „Zmiešanie modrej so žltou vytvorí červenú farbu, a tá je farbou stromov.“…

     • Miroslav Čižmár

      Začal som praktizovať sexuálnu alchýmiu a prebudil som v sebe kritické myslenie.

 2. Dokument nabitý informacemi. Dr. David Martin odhaluje skrytou síť zlověstných plánů nečekanou optikou – prostřednictvím patentů. Tento dvoudílný dokumentární seriál slouží jako výzva k probuzení a nabádá diváky, aby přehodnotili důsledky slepého přijímání toho, co jim bylo řečeno, aniž by se ptali na důsledky. David Martin rozplétá pevně utkanou strukturu tajné agendy, která překračuje hranice.
  https://otevrisvoumysl.cz/dr-david-martin-velky-pandemicky-podvod-1-cast/

 3. Dr. Lee Merrittová: O otázce neplodnosti z covid vakcín a geneticky zaměřených látkách (CZ tit. + dabing)
  https://otevrisvoumysl.cz/dr-lee-merrittova-o-otazce-neplodnosti-z-covid-vakcin-a-geneticky-zamerenych-latkach/

  Patolog dr. Roger Hodkinson: O covid očkování a obávách z neplodnosti a dalších rizicích
  https://otevrisvoumysl.cz/patolog-dr-roger-hodkinson-o-covid-ockovani-a-obavach-z-neplodnosti-a-dalsich-rizicich/

  Dr. Bridle hovoří o nové studii a informacích z Japonska prokazující, že spike protein, který tělo produkuje po covid injekcích, je jako takový toxický, dostává se do krevního oběhu a akumuluje se v některých orgánech, a nejvíce ve vaječnících u žen. Více ve videu.
  https://otevrisvoumysl.cz/dr-byram-bridle-nebezpeci-spike-proteinu-v-covid-injekcich-nova-studie/

 4. No – keď si predstavím tú masu ejakulátu – ejakulát plus spermie, keď oddelím ejakulát – koľko % hmoty sú spermie? Takže – je tu také hromadenie spike proteínov, že predstavuje určitú masu, „ktorá by sa mohla zbierať lyžičkou“? A čo potom tvorí takýto ejakulát? Už niekto skúmal živý ejakulát? Čo obsahuje? Inak – máme tu na to odborníka. Práve som dostal chuť na býčie gule! Mňam!

  • Marek Košice

   Býčie gule som jedol desiatky krát (kupoval som si sám), surové (ak sú čerstvé) dokonca VOŇAJÚ (na rozdiel od akejkoľvek časti smradľavého bravčového mäsa….brrrr…), ale inak mi (samozrejme varené) vôbec nechutia…. Príliš mäkučké, divná štruktúra (dalo by sa to zjesť asi aj bez zubov), býčia pečeň mi chutí viac. A najviac mi chutí tuhá svalovina, ktorá je zároveň šťavnatá (hovädzia slabina – logicky z býka). Pri tom úpornom žutí (varím len hodinu celý kus mäsa) sa mi fajne okysličuje mozog, hypertrofujú žuvacie svaly a posilňujú ďasná + zuby (vyvíjaným tlakom na ne). 🙂

   • Býčie gule – plátky – sa vyprážajú ako obalovaný rezeň – s hranolkami a majonézou. Existuje aj aziatsky spôsob – magi, cesnak, zázvor /kari/, čierne korenie – ale opäť vyprážané. Varené jedine z núdze. Pre mňa je zaujímavá chuť býčich gulí ako kombinácia vyprážaného syra a húb.

    Inak každému tu odporúčam strážovskú salámu – kombi bravčové s hovädzím – lahôdka.

    • Magdalena

     Přesně tak .V bývalém režimu se tahle pochoutka dala sehnat přes známého v masokombinátu, vyvážela se do zahraničí. Měla jsem tu možnost připravovat je i degustovat vypražené.

  • O tých žlazách… nedávno som videl na Bazoši inzerát darujem psa – ochráni vás a váš majetok a blablabla. Na fotke to bol krásny väčší pes a na konci inzerátu bolo že je vykastrovaný. Nechce sa mi veriť, že vykastrovaný pes to má v hlave čo sa týka stráženia v poriadku. Alebo sa mýlim? To že s láskou priľne k novému majiteľovi o tom nepochybujem ale že by z neho bol trhač a ochranca ako keď ešte nebol vvykastrovaný? Tým ľuďom musí strašiť vo veži čo také inzeráty píšu. Nedávno si jeden mladý kolega z práce kúpil trhača a pes ešte ani nevyrastol a ten exot rozmýšľa, či ho má dať vykastrovať. Uvažuje tak že si dáva na papier výhody a potom nevýhody a potom si to škrtá…a pritom si zadumane poťahuje z elektronickej cigarety ako nejaký mysliteľ. To som ešte teda nevidel – také praktické „uvažovanie“ v takej veci – výhody vs nevýhody jak keby si vyberal nejaký kávovar.
   Samozrejme psa vždy odloží do koterca a neberie ho von keď sa ide s kamošmi zhuliť a ani na Pohodu ho nebude brať keď tam pôjde.
   Povedal som mu že keď ho dá vykastrovať tak už nebude mať psa. A on že „a čo budem mať?“. A ja že neviem čo budeš mať ale psa určite nie. Kukal na mňa jak a nič na to nepovedal len ťahal z tej elektrickej cigarety.

   • Achnaton tvoj kolega má a určite bude mať je totálne prázdna hlava!

    • A vieš čo je ešte horšie? Že on je fakt dobrák – naivný liberál taký strašne zmanipulovaný ale aj kamarátsky a vždy nezištne pomôže, nieje vypočítavý …ale tou propagandou je tak oblbnuty, že vôbec nevie kde je sever ani v tých najjednoduchších veciach. A tí najväčší liberálni hajzli čuduj sa svete majú vo všetkom jasno. Aj o tom psovi majú jasno aj snáď vo všetkých veciach – a vedia sa v tom pohybovať na ťažiť z toho napriek tomu, že majú vždy zlé zámery. Ale tento naivný liberálny dobracik si to odniesol a asi sú to odnesie aj ten pes.

   • Galaxia andromeda

    Bude mat fešaka😂😂😂

   • no tak ked chodi na Pohodu, to je jasne, co je to zac…

  • Maroš poraď neviem zohnať u nás gule.

   • Nemal som ich v hube od 80-tych rokov – kamarát – spolužiak študujúci zootechniku ich priniesol z praxe. Zdroj býva tam. kde chovajú býčkov na výkrm – používajú sa /hruď/ ako prát – pojivo do klobás a salámov.

    • Maroš myslel som že máš zdroj gule jedávam od malička je to delikatesa len to nevieš len tak kúpiť .

   • Marek Kosice

    Sunimona : gule myslim nezozenies uplne kazdy mesiac v roku (mozem sa ale mylit)… A mimochodom, naco ti ich? Su plne testosteronu (hoci znacnu cast z neho znicia traviace stavy predpokladam)… Takze ak ich nahodou chces pre seba, pripada mi to v takom pripade, ako by to bolo z dovodu nejakeho „fetisu“, ze ked uz nie zjest byci penis, tak jeho gule… Muzi automaticky (ak nemaju nejaky „blok“) tiahnu k testosteronovej potrave…ALE ZENY??? Zozen si radsej kravske vajecniky… a 100% muzske jedlo prenechaj muzom. Ci z pomyslenia na kravske vajecniky sa ti dviha zaludok? V takom pripade sa len potvrdi, ze ta bycie gule lakaju z dovosu sexualne zafarbeneho fetisu. Mne sa napriklad z pomyslenia ze konzumujem kravske vajecniky obracia zaludok. A myslim, ze to tak ma 99% z tych hetero (asi tu orientacia ma nejaky vplyv?) muzov, ktori nemaju problem zjest bycie zlazy. A tych 99% spominanych muzov to nerobi z dovodu fetisu, ale (ako som pisal) z dovodu prirodzenej potreby doplnat/udrzovat testosteron, alebo prinajmensom zdravie semennikov. Ti muzi chcu lizat zeny, chutnat ich vylucky, a nie jest kravske POHLAVNE vnutornosti. Preto radsej zostan u cmulania muzskych gul, papania vies coho (ak partner rad ejakuluje), ale bycie gule nechaj muzom. 😉

    PS : slepacie (a ine skrupinove) vajicka su svojim zlozenim „unisex“, kedze to nie su ZLAZY, a jedavame ich neoplodnene.

    • Marek mám rád gule chutia mi a neviem ich nikde zohnať hotovo.

     • Marek Košice

      Aha, ty si MUŽ? O.k. … Len ten výber nicku je dosť nešťastný (telepat teda nie som), „….mona“…. Asi tými býčimi guľami chceš riešiť svoju nežadúcu ženskú energetiku? V tom prípade schvaľujem dvojnásobne. 🙂

    • MzK – surnimona je podľa skloňovania v jeho komentári muž, ak sa nemýlim. Pletieš si býčie pohlavné orgány s kravskými – to by museli byť vaječníky. Sušený býčí penis – v jednej časti narezaný a posplietaný ako kožený „na hlavičku“ používali policajti – ako býkovec, ešte aj krátko po vojne. Spomínal mi otec, ako to chutilo po chrbáte. Nepliesť si s americkým koženým bičom honákov na dobytok.
     https://gardens.desigusxpro.com/sk/krs/kastratsiya-bychkov.html
     ——————–
     Prvý krát som jedol originál býčie gule – vyprážané – na kanoistickom sústredení v Komárne – myslím v hoteli Európa /?/ – a to sme jedli povinne VŠETCI! Boli to dva menšie rezne veľkosti ako dlaň bez prstov – určite z dospelých býkov. Vysoko pravdepodobné, že túto špecialitu za socíku ponúkal hotel vďaka zdrojom z jatky na druhom brehu Váhu, tesne pred vtokom do Dunaja. Inak sa tam vyskytovali neskutočne veľké ryby kŕmené týmto odpadom. Druhýkrát som jedol gule – polovičné, vďaka kamarátovi na štúdiách – vtedy napácované na ázijský spôsob. Lepšie boli tie komárňanské.

     Oficiálne gule nezoženieš – veterinár to neskúma a nepotvrdzuje. Jedine ak máš na bitúnku kamaráta a riskneš, že sú OK a nie z nejakej mršiny. Alebo od chovateľov – priamo pri kastrácii.

     • Marek Košice

      Nič si nepletiem, Maroš. Jasne som písal – pre mužov býčie žľazy, pre ženy vaječníky…Ako si to teda pletiem? Nepozorne si prečítal môj komentár, preto si napísal tento nezmysel.
      Mimochodom, sušený býkovec sa predáva napríklad v sieti „zverimexu“ PetCenter. Aspoň sa teda predával pred X rokmi, keď som tam šiel kúpiť potravu pre papagája a pri pokladni mi sušený balený býkovec „vybil oči“…

 5. Netvoria sa spermie….čo by asi mohol obsahovať ejakulát ???

  • Marek Košice

   Ešte si nepočul o ejakuláte bez spermií? …. Pozri si koľko percent v priemere tvoria spermie v ejakuláte (priznávam, nepátral som po tom), no a odober si to percento… Tipujem, že nebude vyššie než 5% (fakt „strieľam“/tipujem)….

   • V článku sa píše,že spermie sú v semenníkoch nahradené S proteinom, čiže sa netvoria . Nebavíme sa o zložení ejakulátu, čo je nepodstatné v tomto prípade.

    • Prakticky – spermie sa uvoľňujú až po dozretí v nadsemeníkoch. Spermia – ak je pohyblivá – funguje ako baktéria s rotujúcim bičíkom.
     Existujú dokumenty o ataku mRNA a spike proteínov práve voči reprodukčným orgánom žien! Mužom až tak na oplodňovaní nezáleží – uvítal by som článok týkajúci sa práve ženských pohlavných orgánov – aspoň sa domnievam, že ženy sú citlivejšie na svoj atribút materstva – ako muži sú citliví na svoj atribút – falus – bez ohľadu na svoju plodnosť.

 6. Súhlasím s redakciou. Tí, čo sa aktívne zúčastňovali kovidového teroru by mali byť odsúdení na smrť. Počet úmrtí po očkovaní a závažné vedľajšie účinky vakcín sú histoeicky bezprecedentné.

 7. Začína byť “normálne” že sa bavíme o tom, že na očkovanie nezomrelo (obrazne) 20% ale len 10%…
  Kedysi za starých dobrých časov bolo nemysliteľné, aby sme sa bavili o očkovaní (alebo lieku) na ktoré zomreli 1-2 ľudia! Také očkovanie by bolo neprípustné. Myslím, že to čo sa deje, je naozaj plánované vyvražďovanie ľudstva.

  • Veď to sú teraz tie HPV! Treba si uvedomiť, ako funguje katolícka cirkev ako vojenská organizácia, a ako funguje virotologická-medicinálna cirkev ako vojenská organizácia! Biele plášte? To sú biele sutany! Čelíme organizovanému vrahovi! Ktorý koná na povel!

 8. adamkratochvil

  som nuteny zase uz ixtý raz zopakovat ako som tad, ze tento rok budem mat 77 rokov…

  • 77? Pekné sa v zdraví toľko dožiť..a inak má to aj výhodu – to je človek už za vodou – už má vyplatené všetky úvery, hypotéky a nestojí pred problémom ako dnešní mladí – za čo si kúpiť vlastné bývanie.
   Ja myslím, že každý normálny človek je rád, že má toľko rokov koľko práve má. Keď niekto naplákal nad tým, že by chcel mať menej alebo viacej rokov – tak keď som to od dotyčného vyzistil prečo napláka tak vždy za tým bola nejaká úplná hovadina. Ale uznávam, že v krátkodobej chvíli môže dôjsť u človeka ku skratu a narobí si tak veľa problémov.
   Vraj je vek človeka biologicky nastavený na 144 rokov. Inak to číslo 144 je naozaj veľmi zvláštne – myslím že je symbolom pozitívneho než naopak.

   • Ano, 144 rokov je tzv. životný cyklus človeka. Z hľadiska matematiky je 144 veľmi významné číslo. Náš slovanský kalendár bol založený na číslach 9, 16 a 144 (9×16). Židokalendár je tiež založený na 144, ale nie ako 9×16, ale 12×12.

   • Objektívne

    Číslo 144 sa považuje za základnú geometriu vesmíru, pričom 72 je polovica Boha. Prvá polovica je mužský prístup k Bohu (explozívny), druhá polovica je ženský prístup k Bohu (implozívny). https://www.centrumserafin.cz/kosmicky-kod-144-144-000/

    • Objektívne napr.aj slnko je od zeme vzdialené 144000000 km.

     • Marek Košice

      sunimona : TRTKO, ako a kto zistil túto vzdialenosť (a ešte pred mnohými rokmi, s technológiou „kalkulačka = superpočítač“? …. VŠETKO JE LEN VECOU MECHANICKEJ/EMOCIONÁLNEJ VIERY…..Proste si naletel obyčajnému MATEMATICKÉMU KONŠTRUKTU menom „Heliocentrický model vesmíru“.

     • Objektívne

      Môže byť, keďže tvorcom vesmíru nie je nikto iný ako sám najvyšší stvoriteľ. K tomuto je dobré zhliadnuť dokument o skrytej matematike. Aj keď s niektorými prezentovanými závislosťami by som nesúhlasil, je to dobré na rozmýšlanie o rôznych podivnostiach.
      https://www.youtube.com/watch?v=R7oyZGW99os

   • mariankosnac

    To je dosť možné že je vek človeka biologicky nastavený na 144 rokov, keďže tí úplne najstarší ľudia na zemi sa dožívajú približne takéhoto čísla ale môže to byť takisto 146 rokov. Viď článok: Zomrel najstarší človek, aký kedy žil. Indonézan mal mať až 146 rokov

    Na otázku, za čo vďačí svojej dlhovekosti, Mbah Ghoto povedal vlani BBC, že kľúčová je trpezlivosť a že mal „dlhý život, pretože sa o mňa starajú ľudia, ktorí ma ľúbia“.

    Mbah Ghoto bol celý svoj život silný fajčiar, prežil štyri manželky, 10 súrodencov a všetky svoje deti. V dedine bol považovaný za hrdinu, preslávil sa rozprávaním o vojnách s Japonskom a holandskými kolonizátormi.

    Jeho vnuk Suryanto povedal, že starého otca pochovali v pondelok na miestnom cintoríne na mieste, ktoré si sám vybral a kúpil pred niekoľkými rokmi. Na hrob mu dali náhrobný kameň, ktorý po dlhé roky čakal pripravený pri jeho dome. „Nepýtal veľa. Kým zomrel, chcel iba, aby sme ho my ako jeho rodina nechali odísť,“ zveril sa vnuk.

    Ak sa jeho vek podarí overiť z nezávislého zdroja, bol by Mbah Ghoto starší ako Francúzka Jeanne Calmentová, ktorá zomrela vo veku 122 rokov a je považovaná za najdlhšie žijúceho človeka v záznamoch.

   • mariankosnac

    Normálny človek by to jednoducho zaokrúhlil na 140, 145 či 150. Takže tých 144 musí mať nejaký symbolický význam. Možno aj to že 4 je číslo človeka, 5 číslo boha, 6 číslo diabla.

    • Marek Kosice

     Marian : v takom pripade je na najvyssom trone bud clovek (najnizsie cislo, cize cislo 4) ako bytost SO SUCITOM (ten Stvoritel absolutne nijak neprejavuje, a teda ho NEMA), alebo Diabol/Satan (najvyssie cislo, cize cislo 6). A Boh (v tomto pripade len stvoritel DUSE) je „niekde v strede“ v hierarchii (cislo 5)…

    • – č. 144 mohli prevziať aj zo židovskej biblie; semeno ženy: 144 tisíc božích vyvolených pomazaných synov / otrokov

   • V Rusku se dožívali někteří jedinci i 150 let a v tomhle věku normálně pracovali a jezdili na koni.Prý byli likvidováni,asi jejich děti,aby zlikvidovali tu dlouhověkou genetiku.
    A nebo chyba v matrice.

    • Ako to teda bolo s dĺžkou života našich predkov? V cárskych časoch sa narodenie a smrť zapisovali do cirkevných kníh. Uvádza sa tam vek reálnych ľudí s menami od 100 do 180 rokov života…
     https://www.biosferaklub.info/vypis-z-cirkevnej-knihy-ruskej-rise-o-narodeni-a-umrti-ludi-zo-17-18-storocia/

     pokračování
     https://www.biosferaklub.info/kolko-rokov-sa-dozivali-nasi-predkovia/

     • Není zájem aby knechti tady strašili moc dlouho.Prý ,pokud je člověk zdráv,tak po dovršení 100 let se u lidí vyvíjí mimosmyslové vnímání. Proto ty legendy o moudrých starcích Často to byli jedinci,kteří celý život pracovali a neměli čas ležet v knihách a přesto se ve vysokém věku u nich nějak vyvinula inteligence,takže dokázali vidět mnohé souvislosti různých událostí či přírody a předvídat budoucnost.Zkrátka to byli duchovní giganti ,studnice vědění.
      Nejsem si ale moc jistá,jestli by se to týkalo i dnešních lidí plných rtuti,těžkých kovů,fluoru a zvápenatělé šišinky.

     • Miroslav Čižmár

      Pohoda

      Múdrosť syarcov spočíva v schopnosti nepoužívať rozum. Najväčšia životná múdrosť je uvedomiť si, že čerešne rozkvitnú aj bezo mňa.

  • gratulujem 🙂

 9. Dominantnej časti očkovaných to už tak či tak nevysvetlíte! Ani dnes nepripustia inú pravdu, len tú, ktorá sa IM páčila. Nech sa stalo, čo sa stalo, každý nesie zodpovednosť za svoje rozhodnutia (neodpustiteľné očkovanie vlastných detí, či staručkých seniorov v domovoch), ale musím tiež priznať, že doba covidu bola neuveriteľným testom pudu sebazáchovy a inteligencie populácie naraz. Všetko dokopy. Tam, kde chýbalo druhé, tam len zvieracím pudom bez rozumu… ale: game is not over ! Prichádza chorobaX a rok 2024/2025 zubatá nebude vedieť kam skôr skočiť ! A dátum naplnenia Deagle corporation prognózy (viac či menej) sa nezávratné približuje.

 10. Čína, lokaj WEF, ktoré ma v Šanghaji aj svoju pobočku, vedenú synom Klausa Schwaba nie je výnimkou ani v depopulácií. Nie nadarmo sa tam očkovalo a terorizovalo ľudí ako divé zvery ! Výsledky prichádzajú… komunistickí satanisti sa tešia.
  https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/696198-miliardova-cina-zaznamenala-druhy-rok-po-sebe-pokles-poctu-obyvatelov/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_bleskove_spravy

 11. Podle zprávy zveřejněné v časopise bioRxiv byl skupině myší podán koronavirus GX_P2V příbuzný SARS-CoV-2 pangolina, aby se otestoval jeho účinek. Šokující výsledky naznačují potenciální nebezpečí a riziko přenosu viru na člověka.
  Všechny čtyři myši vystavené viru uhynuly do osmi dnů po infekci, což odhalilo rychlý a fatální průběh onemocnění.
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/cina-experimentuje-s-novym-100-smrticim-kmenem-covid/

  • Marek Kosice

   Aha, takze ac24.cz rozsiruje NEPRAVDY o „virusoch“, ked doveruje v ich existenciu. Dokaz ze mysiam bol podany „virus“ a nie nejaky TOXIN (v smrtelnej davke) NIKDY NIKTO NEDOSTANE. 🙂

   • Virus v té podobě predátora letícího vzduchem asi neexistuje.Ale pokuď je věda tak daleko,že umí píchnutím vpravit do buněčného jádra pomocí nějakých nosičů gen.informaci( kus DNA),,tak to by se mohlo nazývat vir.Ale já si stejně myslím,že hlavní roli tu bude hrát nějaké adjuvans čímsi záhadným obohacené .

 12. Satanisti si myslia, že keď zavedú cenzúru a všetky média budú spievať rovnakú pesničku, tak im to všetci s navijakom zožerú?! Ani náhodou! Z princípu neverím a nebudem veriť tomu, čo píše mainstream, najmä v otázkach zdravia, klímy, bezpečnosti, hodnôt, viery, … Od covidu TV správy nepozerám a je mi fajn, správy v denníkoch mainstream si niekedy prečítam len s úsmevom a rádio správy prepínam. A nejaká zasraná Lajnová a pod. to nezmení, primitívna psychopatická hus satanská !
  https://cz24.news/leyenova-odhalila-v-davosu-nejvetsi-hrozbu-uz-ne-klima-ani-valky-ale-sireni-dezinformaci-video/

 13. Pre Objektívne – čo nepoznáš USA a Západ? USA kom nešlo o skutočné pristátie na Mesiaci tak ako im nejde o zdravie ľudí ktorým nanuútili vaxx 19. Oni potrebovali rozložiť ZSSR. Žiadna studená vojna v zmysle boja USA a Ruska nebola. Bol to boj USA a ruskej zradcovskej elity proti ruskému národu a všetkému čo vybudovali Stalin a čo ešte predstavovalo pre Západ/USA a ich tvorcu – Globalistov hrozbu Všetky filmy o nejakej studenej vojne sú západné namotávky.
  Zožeň si tú knihu od V.V.Pjajkina „O světe křivých zrcadel“, zavri sa niekde kde budeš mať skutočne kľud, trebárs u babky v stodole a trpezlivo si prečítaj všetky fakty a súvislosti aby vsi mohol aspoň trochu objektívne nahliadať na tú záležitosť amerického „pristátia“ na Mesiaci.
  Američanom bolo jedno čo je na Mesiaci, oni potrebovali aby v každom tv v každej domácnosti a vôbec všade plápolala na Mesiaci americká vlajka. Zrada ruských elít, propaganda a Hollywood sa o to postarali.
  A najviac – ak by nikto na Zemi neusiloval o pokrok ako Stalinove ZSSR tak by ani USA nemuseli robiť také divadlo – kašlali by na celý Mesiac keby im išla karta na Zemi. Čo nepoznáš mafiánov? Tí sa niečím zaoberajú až musia inak to majú na háku keď im kšefty a ovládanie druhých ide jednoduchšie.

  • Objektívne

   To ale nevysvetluje odkiaľ sa dozvedeli molekulárne zloženie povrchu a aj to, čo je pod povrchom. Rozhodne by sme to na začiatku 70′ rokov nemali vedieť keď sme tam nikdy neboli. Pjakin má jasno v politike, vedecké štúdie idú mimo neho. Veda nie je jeho doménou.

   • Marek Kosice

    Achnaton, Objektivne, boze…..VY STE ALE TUPCI (hlavne asi ty, Objektivne 🙂 …. Samozrejme nebude nadavat BEZ ofdovodnenia…to by totiz nemalo ziaden zmysel.

    „To ale nevysvetluje odkiaľ sa dozvedeli molekulárne zloženie povrchu a aj to, čo je pod povrchom.“ … A AKO SI TY OVERIS, ZE TO MOLEKULARNE ZLOZENIE POVRCHU A „PODPOVRCHU“ nie je ROZPRAVKA/VYMYSEL???? Si fakt taky naivny???? Orgazmovy celibat je NAJLEPSIIIIIM liekom proti naivite. Odporucam ti zacat a tym…. Moje „kriticke myslenie“ (nie automaticke, ale UVEDOMELE) je obdivuhodne. Mna proste nikto neoj*be. A ELITY CHCU NAIVNYCH PODDANYCH….preto sa vsade v mainstreame odporuca orgazmovat idealne kazdy den…. UZ TO POCHOPTE, OVCE.

    KAZDY clovek, ktory prejde na orgazmovy celibat, je ovela ostrazitejsim a ovela tazsie je ho oklamat. Zisti si to na forach po celom svete….. TOTO JE SILA LUDSTVA.

    • Miroslav Čižmár

     Je to jasné. Zem je plochá, lebo Marek z Košíc má kritické myslenie.

     • Marek Košice

      Miroslav, iróniu a (hlavne) sarkazmus pravidelne používajú ĽUDIA S TEMNOU DUŠOU (bez ohľadu na ich skutky v hmotnom svete – môžu „zlo“ v sebe pracne potláčať). To je ZÁKON. Takže ti „gratulujem“…

     • Miroslav Čižmár

      Aký sarkazmus? Aká irónia? My všetci s kritickým myslením praktizujeme sexuálnu alchýmiu na plochej Zemi.

     • Marek Košice

      Z Miroslava Čižmára sa stala „Boža 2“. Pokrok nezastavíš…

   • Ruská sonda priniesla vzorky z povrchu Mesiaca a vraj ich priniesli aj USA – tak to amíci v médiách tvrdili svetu a v rámci „spolupráce“ si USA a Rusko pod riadením CIA vymenili vzorky. Rusi im poslušne za korupčný bonbónik odovzdali skutočné vzorky pôdy Mesiaca a USA im dali obyčajný šutr.
    Ale aj ten obyčajný šutr časom zmizol keď sa normálni vedci – ruskí vlastenci (a nie poplatna vlasovská háveď) pokúšali dokázať, že išlo o podvod. Mnohí za takú „spoluprácu“ a snahu sa dopátrať pravdy zaplatili životom.
    Od roku 1953 do roku cca 2000 či 2007 bolo riadené Západom. V tom období prebiehala riadená demontáž ruského kozmického odvetvia a po 89 to nabralo obrátky.- ale Západ nechcel zničiť ruské vesmírne odvetvie úplne lebo by na Západe nemali do vesmíru na čom lietať keďže nedokázali vyrobiť ani ten spacehajzel ktorý by sa dal použiť. A o motoroch ani nepíšem.
    Západ – „Západný projekt“ na čele s USA – projekt Globálnej elity – to je jedna veľká „oje.bávka“ sama o sebe a aby tej oje.bávke každý podobrotky či pozlotky veril tak musí prebiehať komplexná debilizácia ľudstva a zároveň musí prebiehať aj na všetko mysliaca propaganda a to permanentne bez ud
    ustania. Niekoho treba mučiť a zabiť aby sa ho systém zbavil a niekomu – aby sa ho systém zbavil a upratal ho – stačí ponúknuť rôzne nesystémové filmy, dokumenty, knihy a všetko možné čo ukojí každú jeho naivnú predstavu a túžbu – to ale znamená, že je riadený niekým a nie svojou túžbou po poznaní . No a výsledok je potom taký, že človek / objekt sám vyhľadáva pripravenú manipuláciu a lož, ktorou sa do neho triafa subjekt riadenia . A to má aj duchovný duševno – duchovný rozmer a ukazatel a to, že obyčajná jednoduchá číra pravda o čomkoľvek je pre propagandou spracovaných ľudí nezaujímavá, vyblednutá, nekontrastná.

    • Marek Košice

     „Ruská sonda priniesla vzorky z povrchu Mesiaca a vraj ich priniesli aj USA – tak to amíci v médiách tvrdili svetu a v rámci „spolupráce“ si USA a Rusko pod riadením CIA vymenili vzorky.“ ……

     DOBRÁ ROZPRÁVOČKA, ktorej si (s miliónmi iných) naletel……..VŠETKY VEĽMOCI (teda ich predstavitelia) MAJÚ JEDNO SPOLOČNÉ, a tým je SILOU MOCOU ZNEMOŽNIŤ ľudom poznať pravdu. Preto tie TRÁPNE „vesmírne lety na Mesiac, Mars“ a podobné ROZPRÁVOČKY….. PRETOŽE : LETY DO VESMÍRU = ZEM JE GUĽATÁ = NA ZEMI NEEXISTUJÚ INÉ SVETY NEŽ TIE KTORÉ POZNÁME…… Kedy ti to už „docvakne“, človeče? 😀

     • Takže každý človek, tým, organizácia či štát, ktorý niečo na Zemi dokázal je podľa teba len ničomnik? A tí bežní ľudia ako ty sú chytrejší ako tí čo sa zaoberajú vývojom technológií? To chceš tiež povedať? Takže ten technológiami prešpikovaný život okolo teba je len ilúzia, klam a podvod pretože nieje možné aby človek posúval hranice ktoré sa zdajú byť nemožné? To čo máš v hlave – to je presne ten jedovatý odvar, ktorý má nálepku „Made in Západ“, to je ich robota aby v nič nedúfal a neveril. Tak isto to robia aj s rusmi na okrajine od doby Rakúska Uhorska – prerábajú ich na odrodilcov.

     • Marek Košice

      Achnaton, „tam hore na Mesiac“ sa NEDÁ letieť….. Mesiac je len OPTICKÝ, nie hmotný. „Nebeské telesá“ nie sú hmotné. Ani Mesiac, ani Slnko, ani planéty, ani hviezdy…. ALE „ELITY“ SILOU MOCOU CHCÚ, ABY ĽUDIA BOLI PRESVEDČENÍ, ŽE HMOTNÉ SÚ……..Pretože LEN HMOTNÉ „guľové“ (mimochodom, na nebi aj tak vidíš len KRUHY, nie gule…ehmmm…) nebeské teleso „teoreticky dokazuje“ Zemeguľu & hmotnú guľu….
      Žijeme na plochej Zemi, na ktorej je VEĽKÉ MNOŽSTVO (možno desiatky? Možno stovky?) iných „svetov“, a sme od seba oddelení nohými „Antarktídami“, alebo JEDINOU Antarktídou, ktorá je „dierkovaná“, a v tých „gigadierkach“ sú oceány a kontinenty……Život na Zemi je proste UMELÝ KONŠTRUKT, nevznikol „prírodnými dejmi“ a „Veľkým Treskom“….JE TO PROGRAM, JE ZHOTOVENÝ.

     • Miroslav Čižmár

      Keď je Mesiac len optický, tak čo spôsobuje príliv a odliv?

     • MČ – „Keď je Mesiac len optický, tak čo spôsobuje príliv a odliv?“
      ZOOM!

   • Galaxia andromeda

    Vy si fakt myslite ze astronauti robilo nejake molekularne rozbory?
    Uz ste citali aky kus mesiaca vystavovali v holandsku???
    Po 60 rokoch ich napadlo zrobit analyzu??
    Co myslite aky bol vysledok.
    Ok ina otazka kedy vstupi prvy clovek na mars???
    A pre vas preco myslite ze to bude american???
    V skutocnosti ak sa to podari bude to rus alebo cinan.
    Mimochodom pockajte 10 rokov Cina a Rusko tam maju zacat budovat zakladnu.😉

  • Objektívne

   Jo, a ak chceš vedieť ako funguje politika doporučujem pozrieť prepisy nahrávok od Dr.Peter Beter. Dozvieš sa čo robili američania na mesiaci a čo tam robili rusi. Dr. Peter Beter bol generálnym poradcom Export-import banky (1961 – 1967) a mal zdroje na vysokej úrovni, ktoré mu zverili, čo sa deje za scénami vo vesmíre od šesťdesiatych rokov do začiatku osemdesiatych rokov. V tejto modernej ére informátorov je potrebné zdôrazniť, že Beter bol prvým skutočným zasväteným, ktorý predložil podrobnosti o tajných vesmírnych programoch. Pri čítaní sa oplatí dobre rozmýšlať a dávať si veci do súvislostí. O tomto Pjakin nehovorí, prečo asi, že?

 14. Nemci sú naozaj jebnutý národ ! Česť výnimkám… https://www.napalete.sk/sud-v-nemecku-odsudil-byvaleho-ucitela-za-prirovnanie-holokaustu-k-vakcinam-proti-covidu/ ! Tak nech sa sudcovia pekne len ďalej očkujú a pravidelne ! Debily !

 15. „Nový účastník“ WEF řekl teď na setkání v Davosu 2024 nemyslitelné!! 18sekund, než ho vypnuli, ale stojí to za to!!!

  https://rumble.com/v47if1q-nov-astnk-wef-ekl-na-setkn-v-davosu-2024-nemysliteln.html

  „Vážím si toho, že Světové obchodní fórum WEF mi poskytla možnost být na této scéně a říct, jdi do prdele Klausi Schwabe, jdi do prdele Nový Světový Řáde NWO.
  My lidé jsme se narodili volní, zůstaneme volní a vy a všichni globalističtí přátelé, včetně všech v této místnosti, se mohou jít vysrat.“

  – Pak nastala ztráta spojení .. Davos 2024

  • Miroslav Čižmár

   A čo čakal za tie vulgarizmy?

   • No keď Davos podporuje narkomana, úchyláka hulváta a bendeovského zmetka p- rezidenta okrajiny Xelenského a spol. tak nejaké to nekorektné slovíčko ich vnútorne nepobúri. Ak by tam ten mladík ale vytiahol aj svatojiřskou zástavu tak to by už bolo niečo iné.

    • Miroslav Čižmár

     Teraz môžu argumentovať, že ho vypli preto, lebo bol vulgárny.

     • Galaxia andromeda

      Vy ste pokrytec vypli ho pretoze povedal pravdu!!!
      Nevymyslajze za satana vyhovorky.

  • Trochu mi to pripomína „rebéliu“ Petra Rajchla akurát, že P.Rajchl mieri vyššie než ten poslíček špatnych správ pro Londýn v Davosu.

  • Marek Košice

   TUPCI NALETELI…. 🙂

   Originál kanál toho „čierneho zmätka“ (to nie je rasistická poznámka), a FAKE video z neho : https://www.youtube.com/watch?v=1uXUNRlE_BU

   ČIŽE : NIČ TAKÉ SA V DAVOSE NESTALO!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Radím vám, prestaňte orgazmovať, a kritické myslenie sa stane vašou neodmysliteľnou súčasťou + SLEPÁ/MECHANICKÁ/EMOCIONÁLNA VIERA vás OPUSTÍ!

  • Marek Košice

   CZkotas : (ak ešte budeš čítať túto diskusiu) ZAMYSLI SA NAD SEBOU…… staň sa obozretnejším. Pretože si OVCA, akurát z opačnej strany. „ALTERNATÍVNA OVCA“ miesto „MAINSTREAMOVEJ OVCE“.

 16. Ja som mal v októbri 2023 už 78 rokov. Zatiaľ sa cítim dobre. Mám už vymenené obidve kolená – totálne endoprotézy. Našťastie neužívam žiadne lieky.

  Pre ostatných :
  Podľa Františka Bardona, v knihe (učebnica) Brána k opravdovému zasvěcení, opisuje, ako oživiť každý orgán v tele, ako mu dodať energiu. Dá sa aj vtlačiť zo slnka energia do semenníkov (gúl), aby sa začal tvoriť testosteron. Ale opisuje aj, ako na diaľku chorému človeku poslať ozdravujúcu energiu. Je to všetko o silnej koncentrácii. Ale pozor !!! nesmieš posielať zlú deštruktívnu energiu. Lebo všetko sa človeku raz vráti. Ak prijímateľ nepríjme odoslané, sa to vráti odosielateľovi. Myseľ je staviteľ. Ďalej opisuje pomocou siderického kyvadla styk so zomrelou osobou (duchom zomrelého). Ale to dokáže človek len taký, ktorý je humánne čistý a už dobre a dlhšie vycvičený. Po fyzickej smrti sa hmotné telo človeka zozloží na tie súčiastky, z ktorých vznikol (zhnije). Ale duch je nesmrteľný. Ten potom pobýva v inej dymenzii.
  Opisuje aj ako astrálne a mentálne cestovať. Sú to všetko ťažké cvičenia.

 17. Problém je trochu jinde a je velmi závažný. Nejprve je třeba si uvědomit, že tu stojíme proti technologické převaze – jde o technologie a stovky dál než je současný oficiální stav. Je zde zneužíváno velmi vyspělé genetické inženýrství – jednak pro výrobu smrtících látek maskovaných jako léky – dále pak čelíme naprogramovaným strukturám — t. j. vládnoucí nomenklatuře – zde jakákoliv jurisdikce se míjí účinkem, protože jsou naprogramovány na autodestrukci všeho.

  • „protože jsou naprogramovány na autodestrukci všeho“ – bo nevedia čo činia. Medzi slepými je jednooký kráľom. Keby ľudia boli zorientovaní – neexistovala by žiadna technologická prevaha! Ľudia majú obrovský ničiaci potenciál – preto ho obracajú proti ľuďom samým.

   • Marek Košice

    „Ľudia majú obrovský ničiaci potenciál“ …. Veru tak….niektorí každý deň zničia skratom svoju sexuálnu & duchovnú energiu „orgazmickým kýchnutím“, ktoré ich úplne ovláda, resp. CEZ KTORÉ ICH OVLÁDA TEMNOTA, Antikrist.

 18. Objektívne

  Vyzerá to tak, že je to ešte inak. Priamy účastník (obeť) programu Montauk, Stewart Swerdlow hovorí, že 100% ľudí je rôzne naprogramovaných cez médiá (tlač, tv, rozhas, internet, EM vyžarovanie) a 8-13% je naprogramovaných veľmi špecificky napr.ako zabijaci… Hovorí o experimentoch Mind Control, vytváraní otrokov s kontrolovanou myslou, napr.“Female Monarch“…

  • Marek Košice

   Objektívne, čo myslíš tým „Female Monarch“? Buď tým myslíš vládnuce ženy (& kráľovné), alebo tým myslíš nejaké „vampy“ (& ženy, ktoré dokážu úplne ovládnuť mužov, hlavne mužov veľmi vplyvných). Tretia možnosť mi nenapadá.

 19. Zelenskyj na zasedání WEF v Davosu vyzval k přímému vojenskému zásahu Evropských zemí na Ukrajině

  https://aktax.cz/zelenskyj-vyzval-k-primemu-vojenskemu-zasahu-evropskych-zemi-na-ukrajine/

 20. Co je vedle naší Země? Celé souostroví neprobádaných ostrovů
  https://odysee.com/@lesapan5:a/10000000_1049812159632926_1676434499980869697_n:8

 21. Prezident Kanadské LGBT organizace zatčen kvůli obvinění ze sexuálního zneužívání dětí

  https://aktax.cz/prezident-kanadske-lgbt-organizace-zatcen-kvuli-obvineni-ze-sexualniho-zneuzivani-deti/

 22. Tony Morava

  No, vyzerá to, že neočkované sperma sa bude vyvažovat zlatom??

  Je to až biblicky strašné “ DNA sajrajt jako“ „strašlivá ohavnost v Chrámu(lidského těla)“““

Pridajte komentár

*