Floridský minister zdravotníctva volá po urgentnom zákaze covidových mRNA vakcín


Print Friendly, PDF & Email

Floridský minister zdravotníctva volá po urgentnom zákaze covidových mRNA vakcín

(Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice) Minister zdravotníctva Floridy Dr. Joseph Ladapo vyzval na urgentný zákaz všetkých covidových vakcín kvôli drvivým dôkazom, že mRNA technológia, keď sa vstrekne ľuďom do tela, môže byť smrteľná.

Podľa novej štúdie Kevina McKernana sa zistilo, že mRNA vakcíny obsahujú miliardy až stovky miliárd cudzorodých DNA molekúl v každej dávke týchto vakcín.

Použitím fluorometrie všetky vakcíny prekračujú smernice pre zvyškovú DNA stanovené americkým Úradom pre kontrolu potravín a liečiv (FDA) a Svetovou zdravotníckou organizáciou (WHO) na 10 ng/dávku 188- až 509-násobne.

Portál Vigilantnews.com k téme uvádza:

Dňa 6. decembra 2023 floridský minister zdravotníctva Dr. Joseph Ladapo poslal list americkému Úradu pre kontrolu potravín a liečiv (FDA) týkajúci sa bezpečnostných obáv po objavení miliárd fragmentov DNA v každej dávke mRNA vakcíny proti Covidu-19 od spoločností Pfizer a Moderna.

S odvolaním sa na usmernenia vydané FDA v roku 2007 Dr. Ladapo prezentoval nasledujúce obavy týkajúce sa regulačných limitov pre zvyškovú DNA vo vakcínach:

 • Integrácia zvyškovej DNA do ľudskej DNA by teoreticky mohla ovplyvniť ľudské onkogény – gény, ktoré dokážu premeniť zdravú bunku na rakovinovú.
 • Integrácia cudzorodej DNA môže viesť k chromozomálnej nestabilite.
 • Usmernenia pre priemysel pojednávajú o biodistribúcii vakcínovej DNA a o tom, ako by takáto integrácia mohla ovplyvniť rôzne časti tela, vrátane krvi, srdca, mozgu, pečene, obličiek, kostnej drene, vaječníkov/semenníkov, pľúc, drenážnych lymfatických uzlín, sleziny, miesta podania vakcíny a podkožia v mieste vpichu.

Dňa 14. decembra 2023 FDA odpovedala hlavnému zdravotníkovi Floridy Dr. Josephovi Ladapovi listom, v ktorom neposkytla žiadne uistenia, že bolo vykonané posúdenie rizík integrácie DNA, ktoré v roku 2007 načrtla samotná FDA.

Doktor Joseph Ladapo preto v stredu 3. januára 2024 vyzval na urgentný zákaz používania všetkých mRNA vakcín proti Covidu-19. Vydal nasledujúce vyhlásenie:

„Odpoveď FDA neposkytuje údaje ani dôkazy, že zhodnotenie rizík integrácie DNA, ktoré sami odporučili, boli vykonané. Namiesto toho poukázali na štúdie genotoxicity, ktoré však nepredstavujú dostatočné zhodnotenie rizika integrácie DNA.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Okrem toho zahmlili rozdiel medzi promótorom/zosilňovačom opičieho vírusu SV40 (ktorý bol tiež nájdený v mRNA vakcínach) a proteínmi zo SV40, teda dvoma prvkami, ktoré sú odlišné.

Integrácia DNA predstavuje jedinečné a zvýšené riziko pre ľudské zdravie a integritu ľudského genómu vrátane rizika, že DNA integrovaná do spermií alebo vajíčkových gamét by sa mohla preniesť na potomkov príjemcov mRNA vakcíny proti Covidu-19.

Ak riziká integrácie DNA pre mRNA vakcíny proti Covidu-19 neboli posúdené, potom tieto vakcíny nie sú vhodné na použitie u ľudí.

Poskytovatelia zdravotnej starostlivosti, ktorí sa obávajú zdravotných rizík spojených s ochorením Covid-19 u svojich pacientov, by mali uprednostniť pre týchto pacientov vakcíny a liečby Covidu-19, ktoré nie sú založené na technológii mRNA.

Dúfam, že v súvislosti s Covidom-19 FDA jedného dňa vážne zváži svoju regulačnú zodpovednosť za ochranu ľudského zdravia, vrátane integrity ľudského genómu.

V duchu transparentnosti a vedeckej integrity bude minister zdravotníctva Floridy Dr. Joseph A. Ladapo pokračovať v hodnotení výskumu týkajúceho sa týchto rizík a Floriďanom bude poskytovať aktualizácie.“

Celý bulletin ministerstva zdravotníctva Floridy si môžete prečítať tu.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Sean Adl-Tabatabai, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. „Dúfam, že v súvislosti s Covidom-19 FDA jedného dňa vážne zváži svoju regulačnú zodpovednosť za ochranu ľudského zdravia, vrátane integrity ľudského genómu.“ – no – ako minister zdravotníctva dúfaj – ako dúfa stroskotanec. Patenty ku korona“vírusu“ vlastní prakticky súkromná CDC – tváriaca sa ako vládna – otázka – prečo neoslovil CDC, ale FDA, ktorá vie úplné hovno o tomto?

  „zváži svoju regulačnú zodpovednosť “ – tak má regulačnú povinnosť, alebo len keď ju zváži? Regulačný úrad je nad ministerstvom? Príklad – regulácie v energetike – kto rozhoduje?

  Takéto bezzubé aktivity slúžia na vytváranie precedensov v prospech korporáciíí a čičíkanie verejnosti, „že to niekto rieši“ – a teda nájomný politik vie čo robí – určite nie v prospech „genómu“ verejnosti.

  • Marosko,NIKTO to tuna v uS,neriesi,len par bezvyznamnych vyrokov,picha sa veselo,moj Svagor uz ma cislo 5 a uz mal aj porazku,ale veri tym vrahom

 2. Moskva pokracuje v deportacii ukrajinskych deti
  https://www.youtube.com/watch?v=SydpnCjV3bM

  • čitateľ,
   mám za to, že tie ukrajinské deti, keby boli deportované smerom na pedofílny Západ, tak by mali oveľa ťažší životný osud (a neviem, či by vôbec mnohé z nich prežili), ako keď boli premiestnené – pre deti – do bezpečnejšej zóny, akou je určite RF.

   P.S.1 – Ty máš svoj názor, ktorým žiješ a ktorý Ti brať nemienim, ale ja si dovolím mať tiež svoje vnútorné videnie v danej veci..

   P.S. 2 – Si už len jeden z mála „veriacich“ (Pozn.: dokonca už i niektorí svetoví západní politici priznávajú porážku UA), ktorý verí vo víťazstvo Ukrajiny. Dúfam, že Ťa Tvoja viera nikdy neopustí..

   Prajem všetko dobré!

   • ajša
    entita/kreatúra/skupina entít píšucich pod nickom čitateľ, ktorému odpovedáš, nemá svoj „názor“. On/oni plní/a pokyny.
    Toto je riadená snaha manipulácie a ovplyvňovanie tejto diskusie.
    Čitateľ je alebo nejaká mimovládka, alebo americká ambasáda, alebo niekto z tajných služieb, ktorí kontrolujú/manipulujú túto diskusiu.
    Skupinový „čitateľ“ je organizácia.
    Ja keď čítam diskusie, ja často úplne vycítim takúto kreatúru/ry.
    Tieto entity/kreatúry píšu inak, má to iný energetický odtlačok, má to znaky cieleného organizovaného vplyvu

    • Hlavne to nemá vlastný komentár – tým je to taký „nejednoznačný“ had. Pretože z hladiska psycholigvistiky by sa v prípade vlastných komentárov – a rozvitých viet – štýlovo zjednotil. To sú šteky. A zamestnáva nás.

     • by sa v prípade vlastných komentárov – a rozvitých viet – štýlovo zjednotil.

      „čitateľ“ preto nemá „štýlovú jednotu“ lebo je to skupina. Raz píše jeden, raz druhý – alebo raz ako entita, druhýkrát pod „vplyvom“.
      Preto žiadny jednotný štýl

     • Maros, co to taras, si myslis , ze som bot? Ved som ti pomohol aj s torentami aj s odkazmi, co sa ti stalo?

     • Som to stale ja, jeden a ten isty, mozeme aj na pivo zajst

    • Nehnevajte sa, ale vam uz riadne hrabe, vzdy som to ja, jeden a ten isty

     • Keďže máme Troch kráľov, tak aj Mečiar – hoci bol ten istý – bol „trojjediný“ – v zmysle štruktúr moci a vplyvu, ktoré si privlastnil. Čo myslíš, o čom je tímová práca „ako jeden muž“?

    • A máš pravdu, aby si vedela 🙂

   • Ajša – výraz „mám za to“ je čechizmus opísatelný ako „stojím si za týmto, myslím si že“. V slovenčine máme na to jednoduchý výraz – som presvedčený, som presvedčená, že. Otázne je, či poznáš pravdu, alebo ťa niekto len presvedčil. „Mám za to“ je v slovenčine nezmysel. Jedine, že ti niekto dá facku a povie – „To máš za to!“

    • Ďakujem za vysvetľujúce gramatické okienko.
     Môj názor je, dokonca som o tom presvedčená, (Pozn.: všímaj si, akým pohodlným spôsobom už eliminujem slovné spojenie: „Mám za to..“) že človek sa učí celý Život a každou efektívne využitou minútou, sa duchovne i mentálne posúva ďalej..

     Pretože:
     P.S. JEDINÉ, čo niektorí ľudia vo svojom živote robia je to, že – stárnu! (Ed Howe)

   • dobra odpoved,tomu blaznovi

  • Deportacia deti do ruk pedofilov, otrokarov a vykoristovatelov, nachadzajuci sa v Rusku. Rusi budu zarabat na obchodovani s organmi… Strasne nieco… Niesom zidofil ani rusofil… Z mojho pohladu je to jedna a ta ista satanisticka pliaga.. Club ,,vyvolenych,, ktory SA navzajom poznaju od narodenia… Zapad nici LGBT liberalizmus, no a ak sa rusi nechcu podvolit LGBT tak ich znicime vojnou

  • To sem teraz budeš vešať tú sku.venú Freedom Ukro propagandu?

   • Davaj na seba pozor, bud opatrny
    https://youtu.be/QAmCsyJ98no?feature=shared&t=810

   • https://wwitv.com › tv_channels › b6956.htm
    Live: Watch UA TV Freedom TV (Ukrainian) from Ukraine. – wwiTV
    Watch UA TV Freedom TV (Ukrainian) Live from Ukraine. UA TV – Inomovlennya of Ukraine. UATV is the Ukrainian state foreign language broadcaster providing international audiences with news from Ukraine in a range of languages. This TV station is fincanced by the Ukrainian Government.

    REPLAY – „This TV station is fincanced by the Ukrainian Government.“

    • A co? Lepsie byt financovany kremlom ako ua?

     • mariankosnac

      Nie je lepšie ani jedno, ani druhé, ani tretie a ani to štvrté. UA, USA, západ či rusko, každý má svoju propagandu. A o Ukronacistoch sa vie dlhodobo, kedysi o nich normálne písal nemecký tisk ale po roku 2022 zakázali písať pravdu, už je iba propaganda.

     • Zelensky sa obratil s pomocou na zapad, pretoze niet ineho, kto by dokazal pomoct Ukrajine pred kremlovskym terorom. Dzinovia stavaju chramy.

     • Žid „Zelensky sa obratil s pomocou na zapad, pretoze niet ineho, kto by dokazal pomoct Ukrajine“ – v prospech ukrajinských židov.

    • Marek Košice

     citatel, páľ do p*če. Načo sem chodíš? Ak si „proukrajinský“ (ja nie som ani proukrajinský, ani proruský, ale viac sa prikláňam k Rusku, keby som si už musel vybrať), choď diskutovať pod články na aktuality, denník N a podobné mainstreamové sr*čky. Pamätám ako moja mamka a sestra šli pred asi 10 rokmi na ukrajinu a nechápali aká „divočina“ to tam je… Tam normálne funguje niečo ako „mýto“, a taxikári tam absolútne že vôbec nedodržujú povolenú rýchlosť (nasadol som pred pár mesiacmi u nás v meste do taxíka kde som mal „šťastie“ na ukrajinského vodiča, a overil som si to na vlastnej koži). Obraňuješ tu Ukrajinu, a pritom je to STOKA. A radšej stoka patriaca „pod krídla“ Ruska, než stoka pripojená k Európskej únii a k NATO.

     • Drahy Marek, ked je Ukrajina stoka , to ty si potom co? Budes sa zodpovedat za svoje slova. Prajem ti krasny den.

     • Marek Košice

      tento skupinový smrad „čitateľ“ ťa už zastrašuje.
      Píše: „Budes sa zodpovedat za svoje slova.“
      Vy „čitatelia“ sa bojíte, podvedome cítite, že je pre vás zle, neviete čo ďalej. Zatiaľ to cítite len podvedome, ešte to nechápete.

      čitateľ, nikto sa ťa/vás nebojí
      Vaši vlastní páničkovia vás obetujú a nechajú vás zdochnúť.
      Nechápeš?
      Myslíš že nie, že ty/vaša organizácia patríš/te medzi vyvolených.
      Ale hovno, máte len nasrané v hlave, lebo „veríte“ tým rozprávkam, ktoré majú vaši páničkovia pre vás, aby ste boli poslušní.
      Idete na výmaz.
      Pre vašich páničkov ste len dočasné hovno na ich podrážkach.

     • Marek Košice

      Budem sa zodpovedať za svoje slová? TY TROLL…… Už si „jasný“. tou vetou „Budeš sa zodpovedať za svoje slová.“ si sa preukázal…… Dúfam, že si sa nestihol rozmnožiť.

     • citatel aj ty sa budeš zodpovedať Ľudovému tribunálu, nezabudnem na teba ty zmrd satanistický.

   • tak to vypada Marosko

  • citatel, to povedzte rodičom tých tisícov detí na Donbase, ktorých ukrofašisti zavraždili ešte pred ruskou špeciálnou vojenskou operáciou medzi rokmi 2014-2022 po Majdane.

   • A co ked to neboli ukrofasisti?

    • cielene vraždiť deti dokážu len fašisti

     • Ani sa mi nechce Vam odpovedat, pretoze vsade vidim tych nasich pridurkov, fasisti sem fasisti tam

     • Kremlovska propaganda vam zalepila oci jedovatym slizom a nedokazete triezvo mysliet.

     • Ved sa len pozrite na to osadenstvo, co rozpravaju, ako sa vyjadruju, ich mimika

     • Česká republika je podle ruských orgánů sponzorem mezinárodního terorismu, protože prý dovolila ukrajinské armádě použití českých zbraní proti “všem” ruským cílům bez rozdílu, včetně civilní infrastruktury na ruském území! Právě proto Lipavský nechtěl, aby český zástupce vystoupil v RB OSN ve věci vyšetřování teroristického útoku Ukrajiny fragmentační a kazetovou municí proti civilním cílům v Belgorodu?
      https://aeronet.news/ceska-republika-je-podle-ruskych-organu-sponzorem-mezinarodniho-terorismu-protoze-pry-dovolila-ukrajinske-armade-pouziti-ceskych-zbrani-proti-vsem-ruskym-cilum-bez-rozdilu/

      Čechovi za slovní výhrůžku Ukrajincům 15 měsíců natvrdo, ale dvěma Ukrajincům za rozbití lebky českého zákazníka taxikáře jen “zkušební doba” a zrušení trestního stíhání! Poškozenému prý uhradí bolestné penězi, které si do ČR přivezli z Ukrajiny! Naprosto neuvěřitelný protekcionismus Ukrajinců před českými soudy vychází z politické objednávky Fialovy vlády, potvrzuje pod podmínkou důvěrnosti advokát seznámený s případem!
      https://aeronet.news/cechovi-za-slovni-vyhruzku-ukrajincum-15-mesicu-natvrdo-ale-dvema-ukrajincum-za-rozbiti-lebky-ceskeho-zakaznika-taxikare-jen-zkusebni-doba-a-zruseni-trestniho-stihani-poskozenemu-pry-uhradi/
      —————————-
      David Icke to povedal polopate – „V okamihu, keď si vyberiete jednu zo strán konfliktu – prestanete vidieť pravdu!“
      Náš problém za socíku boli židovské soviety ZSSR – nie Rusi ako takí. Lenže teraz židovské soviety – a neomarxizmus – ovládajú EU! Kto teraz ovláda Ukrajinu – znovu židovské /chazarské, aškenázi/ soviety, ale používajúce nie komunizmus, ale fašizmus. Fašizmus aj komunizmus vytvorili aj vlastnia sabatisti, židovské elity – Kult smrti a rozvratu, ktoré tento konflikt riadia, pretože je zdrojom ich obrovských ziskov a zároveň zdrojom energie pre temné sily, o ktorých moc sa sabatisti-satanisti opierajú. Takže kto sú to ukrajinci? Z našej strany Rusíni, potom Poliaci, Chazari-aškenázi, Maďari, Moldavci – ale Rusi už nie?
      No tak potom keď si mám vybrať stranu – ako národ, tak Rusi, pretože Poliaci a Maďari si nás budú chcieť rozobrať raz dva – Rusi nie. Problém je v tom – čo s tými „sovietmi“, ktoré sa snažia riadiť Rusov a „Ukrajincov“ v proxy vojne, a ktoré vysia každému Rusovi na krku? Áno – máme skúsenosť, že s Rusom aj s „Ukrajincom“ sem opäť vtrhne soviet. Preto je jedno, koho chceš podporovať – vždy si do domu pozveš soviet. Takže ani Rus ani „Ukrajinec“! No ale Čitateľ by rád pozval ukrajinský soviet do veľkej európskej rodiny sovietov. Oslavná večera zjednotených kmeňov sovietov?

      https://extraslovensko.sk › spravy › 1666-vykupenie-prostrednictvom-hriechu
      1666 Vykúpenie prostredníctvom hriechu | Poznanie je moc
      Frankizmus, náboženské hnutie 18. a 19. storočia, sa sústredil na jeho vedenie a jeho tvrdenie, že je reinkarnáciou Mesiáša Sabbataia Zeviho. Rovnako ako Zevi vykonával „čudné činy“, ktoré porušovali tradičné náboženské tabu, ako napríklad jesť tuky zakázané židovskými zákonmi o stravovaní, rituálne obete a …

      https://extraslovensko.sk › spravy › sabateansky-frankizmus-mesias-sabbatai-zevi
      Frankizmus, Sabbatai Zevi | Poznanie je moc
      Frankizmus bolo heretické sabateánske židovské náboženské hnutie z 18. a 19. storočia. Frankizmus je spojený s tureckými Sabbateans, náboženským hnutím, ktoré identifikovalo židovského rabína Sabbatai Zeviho zo 17. storočia ako Mesiáša.

      „Podstata politiky ľavice je ideológia Frankizmu, všetko zničiť, ako sme písali v minulom článku Sabbatai Zevi: Požehnaný si, Pane, Bože náš, Kráľ vesmíru, ktorý robíš zakázané veci dovolené.​ Okrem toho, Sabbatean-Frankizmus tiež negatívne ovplyvnil celý západný zasvätený systém a všetky tajné spoločnosti v ňom, priniesli do rúk satanské používanie sexuálnej mágie na dosiahnutie svojich zlých cieľov. Aj podstata politiky ľavičiarov SMERu, Chmelára a magora Bláhu.
      Podstata politiky ľavice je ideológia Frankizmu

      1. Komunizmus (Marx)
      2. Sexuálna skazenosť (Freud)
      3. Korporátne ľavičiarstvo (Bernays)
      4. Multikulturalizmus (Horace Kallen)
      5. Dekonštruktivizmus/kritická teória (Walter Benjamin)
      6. Frankfurtská škola (Adorno)
      7. Radikálna jurisprudencia (Brandeis, Frankfurter a Cardozo)
      8. Rozsiahla, neselektívna imigrácia (Izrael Zangwill, Emma Lazarus)

      Čo majú všetky tieto vplyvné ideológie spoločné?

      Odpoveď je jasná a jednoduchá, že všetky sú spojené so sabbateanským frankistom, výraznou kvázi satanskou schizmou v rámci židovstva, ktorá hlboko ovplyvnila slobodomurárstvo aj iluminátov, ktorú začal samozvaný mesiáš Sabbatai Zevi (1626-1676) a Jacob Joseph Frank (1726-1791), ktorý vyhlásil, že je jeho reinkarnáciou.

      Mimoriadna prevaha sabatejsko-frankovského vplyvu medzi špičkovými židovskými intelektuálmi v rokoch 1850-1950 štatisticky znemožňuje poprieť jeho úlohu kvôli nemožným náhodám okolo neho. Pamätajte, že Sabbatean-Frankisti sa snažia prevrátiť tradičné židovsko-kresťanské hodnoty, vrátane 10 prikázaní, obmedzení zhýralej sexuality, nadvlády človeka nad prostredím atď.

      Ďalej, vzhľadom na apokalyptickú povahu Sabbatean-Frankizmu, je moderná ľavica rozbitá iracionálnym deštruktívnym impulzov.

      Okrem toho, Sabbatean-Frankizmus tiež negatívne ovplyvnil celý západný zasvätený systém a všetky tajné spoločnosti v ňom, priniesli do rúk satanské používanie sexuálnej mágie na dosiahnutie svojich zlých cieľov.

      Túto všeobecnú tézu len čiastočne preskúmali historici Paul Johnson a Gershom Scholem (1897 – 1982), ale nikdy tak podrobne, aby sa dozvedeli o všetkých interakciách medzi sabbateanskými frankistami, rôznymi tajnými spoločnosťami siete Iluminátov a samozrejme svet politiky. V skutočnosti existuje niekoľko dôsledkov tejto tézy, ktoré tu musím zdôrazniť: Neúspechy súčasnej ľavice nepredstavujú „dobrú vieru“ sekulárne humanistické snahy, ktoré sa pokazili.

      Najvyšší súd USA bol silne ovplyvnený sabbateanskými frankistami. Ich vplyv pomohol vyvolať revolúciu prostredníctvom súdu v 50. – 70. rokoch, ktorý krajine nedemokraticky vnútil dekadentné/protižidovsko-kresťanské (t.j. frankistické) hodnoty. Keďže ľavica je v podstate kvázi satanským hnutím oddaným ničeniu tradičnej židovsko-kresťanskej civilizácie, je prirodzeným spojencom s podobne zmýšľajúcim islamom, napriek povrchným rozdielom (feminizmus, práva homosexuálov).

      Islam, ľavica, Vatikán a slobodomurárstvo budú hladko spolupracovať na zničení Západu tak, ako už raz spolupracovali na zvrhnutí šacha v iránskej revolúcii. Každá civilizácia nakoniec začne pohŕdať jej prísnymi základnými cnosťami.

      Rezonancia Sabbatean-Frankizmu je súčasťou cyklu, v ktorom sa civilizácie uspokojujú a v konečnom dôsledku sú sebadeštruktívne a to je, žiaľ fakt, nie hypotéza. Zdá sa, že gróf Radetzsky, ktorý v roku 1848 porazil napoleonských aj Frankistami inšpirovaných rebelov, pochopil podstatu ľavice, ktorou nie je sekulárny humanizmus alebo obyčajný nihilizmus, ale deštruktívnosť ako samoúčelná, to sú jeho slová. :

      Vojaci! Otvorte oči do priepasti, ktorá sa vám otvára pri nohách; všetko je v nás; hlavné piliere spoločenského poriadku boli zničené; majetok, morálka, náboženstvo sú ohrozené zničením. Všetko, čo je človeku sväté a milé, všetko, na čom štát stojí a čo zastáva, sú ľudia odhodlaní zničiť. To, nie sloboda, je cieľom každého buriča, ktorý vás chce strhnúť do záhuby a hanby.

      Ak je Frankizmus ideológiou ničenia, ako oživuje ľavicu? Saul Alinksy nám hovorí, že svoju prácu venuje Luciferovi. To je dôvod, prečo Ilumináti alebo rôzne vetvy slobodomurárstva, Zlatý úsvit alebo O.T.O. majú dokonca všetky spojenia so Sabbatean-Frankistami.

      Zosnulý učenec a výskumník Jonathan Sellers, zakladateľ dnes už neexistujúcej stránky Antiquities of the Illuminati, ktorý nedávno zomrel na to, čo predpokladáme, že to boli komplikácie COVID, napísal nejaký materiál pre sériu Čierna kniha od Christophera Hyatta, ako aj niekoľko vlastných kníh, vrátane Jah-Bul-On, The Legacy of the GIFT a niekoľkých kompilácií a prekladov historických zdrojových materiálov sledujúcich vývoj ezoterického myslenia cez nusairskú, jezídsku a nabatejskú kultúru, hovorí v úvodných poznámkach ku knihe Allena H. Greenfielda, The Roots of Modern Magick: Glimpses of the Authentic Tradition z rokov 1700-2000:

      Sú to myšlienky, ktoré nie sú nové, ale sú čerstvé, keďže sa nimi nezaoberáme tak často ako inými líniami v autentickej tradícii, ako sú Ilumináti alebo rôzne vetvy slobodomurárstva, Zlatý úsvit alebo O.T.O. Možno o sto rokov nikoho nebude zaujímať, že luriánska škola v Safede zdedila bohaté tradície languedocskej kabaly, alebo že ovplyvnila zrod a vývoj sabatského hnutia; alebo Dönmeh, alebo Frankisti; alebo že Bekhtashi Order je ďalším vplyvom v tejto línii a má korene v Nusairi v Sýrii, ktoré sami siahajú do starovekej Fenície, kde skutočne praktizovali detské obete.“
      https://extraslovensko.sk/spravy/podstata-politiky-lavice-je-ideologia-frankizmu/
      —————–
      Čiže korene sovietov a kultu smrti.

    • Marek Košice

     Pitchus, ak hovoríš o mimike a vyjadrovaní, prečo nespomínaš fetku Zelenského a proukrajinských primitívov z našej politiky?

     • Ani ty nechapes. Byt proukrainskym neznamena bolet za Ukrainu.

     • Marek Košice

      Ty si proukrajinský LEN A JEDINE PRETO, lebo MAINSTREAM zavelil, že je to tá správna cesta. Ty obyčajný OTROK. 🙂

     • Čitateľ.
      A aký máš názor na rok 2014, keď sa na Ukrajine vraždili Ukrajinci?

    • takze porosenko,jazenjuk,klicko,zeleny tvoja krvna skupina?tak ako kisko,captava,atd.jedine co si sa trafil vsetko je inak aj o ,,plochej zemi,, alebo s kopulou mozno sa v kratkom case stihneme dozvediet ako to je.

   • Bravo,Redakcia

 3. citatel ty si si zrejme sem odskočil z iného fóra……zdá sa že veci sa nevyvíjajú tak ako by si chcel, hľadáš podporu pre svoj pohľad a názor. Dúfajme že vojna na Ukrajine čím skôr skončí a potom sa dozvieme viac.

 4. Ukraina sa chce oslobodit od kremlovskeho klejma, chce volne cestovat, byt tak povediac slobodna, preco im nepomoct? Oni uz maju skusenosti s putlerovym rezimom a viac nechcu. Ja osobne by som ich rad videl v europskej rodine a aj napriek mnohym narazkam si myslim, ze nam maju co ponuknut, su to nasi bratia, k tomu aj susedia.

  • kdy naposledy jsi byl v rusku?

   • Bol som par rokov nazad. Bol som v Moskve, Petrohrade aj v Dagestane

    • Na Ukraine som este nebol, dufam, ze odolaju teroru a bude hej

     • Nie dufam, a verim

     • Marek Košice

      Veď to, že na Ukrajine si ešte nebol….. Myslíš, že z návštevy akého štátu majú ľudia väčší zážitok (teraz sa nebavíme o súčasnosti, ale o čase pred vojnou) – z návštevy Ukrajiny alebo z návštevy Ruska? … Hlupák…

     • Tak okrajinci nie sú teroristi a podľa teba neboli ani v rokoch 1945 až 1948 keď v ČSR zavraždili 100 000 civilistov, tak tvoja viera stojí za ho*no. A naše vlády z našich peňazí platia vrahov Slovenského národa a posielajú im zbrane. Toto sa skončí spravodlivým Ľudovým tribunálom, tešte sa vlastizradcovia dôjde aj na vás.

    • Ešte otázočka….keď si bol pár rokov nazad v Moskve…… aká je tam životná úroveň, ako by si to zhodnotil?

  • citatel zober si bukovú pušku a choď bojovať , keď si taký múdry. Padol si z veľkej výšky a to rovno na hlavu a odvtedy si taký ako si. Mňa okrádajú takí kokoti ako ty o peniaze, ktoré putujú Banderovcom na okrajinu. V rokoch 1945 až 1948 zavraždili Ukrajinský Banderovci v ČSR cca 100 000 ľudí a ty si ten hajzel, ktorý ich ešte vo vraždenie ľudí podporuje.

   • Veru,tak,aj moj otec skoro zahynul v boji,proti tymto vrahom,ktori ZHOVADILI upalili za ziva vyse 150 tisic Mixovanych Manzelstiev rodin v oblasti WOHYN a inde

  • Preco dala ta zidovka Nulan 5 Bilionov na zmenu rezimu v ukraine?

 5. Skuste dat nepriatelovi usmev. Skuste mu dat teplo, je to nebezpecne, no stoji to za to. Nepriatelia su velmi cenni, pretoze maju energiu, a ta sa da transformovat na pozitivium, kdezto tepli ani maso ani ryba nemaju nic.

  • Marek Košice

   Ty si riadny retard, človeče… Tipujem to na nedostatok testosterónu a prebytok slniečKÁRstva.

  • ,,,Nepriatelia su velmi cenni, pretoze maju energiu, a ta sa da transformovat na pozitivium,,,, V tomato ma pravdu…===STOICIZMUS…

   • Marek Košice

    Angličan : Existuje veľa „izmov“…. a názory tých „izmov“ sa môžu diametrálne odlišovať. Vysvetli ty aj „citatel“ V PRAXI ako energiu nepriateľa transformovať na pozitívum, A ČO VLASTNE ZNAMENÁ TO „TRANSFORMOVAŤ NA POZITÍVUM“. Dovtedy budete obaja len papagájovať myšlienku ako takú, a to nemá žiadnu hodnotu.

 6. Jednoduchá

  …vďaka za zauj.infor. …

  • …aj za dnešné ukážkové čitateľsko-pisateľské mlátenie prázdnej slamy…

  • Marek Košice

   Jednoduchá, nie si ty dvojča Boži? Komenty s nulovou hodnotou & jedna poondiata jednoduchá/krátka veta, a aj to napísaná skratkovito. To je tak, keď tupelo „šetrí čas“, ale nakoniec ho neušetrí, pretože to, čo napísalo skratkovito, to „doženie“ bodkami za a pred príspevkom. Gratulujem.
   PS : Nezabudni ešte 100x napísať tú istú vetu, z ktorej musí aj redakcia „zívať“. Myslíš, že im dobre padne štvorslovné poďakovanie, ktoré je zároveň písané v skratkách? Ale načo ti to vysvetľujem, že? …

 7. Majte sa krasne. Slava Slovanom!

  • Pravý Slovan by zvolal „Sláva Bohu!“ – keď už.

   • Slava bohom, alebo Slava rodu.. Slovania sice boli pohania( viacbozstvo).Slovania SA svojich bohov nikdy nebali, nepripisovali im nejaky vacsi vyznam. Slovan sa modlil k bohom tak, ze si lahol natravu a pozoroval oblohu.. Samozrejme cerpali odvahu od Peruna pred vojnou. Ale zidovsky boh nieje Nas. Perun Ilka gromovnik ( prorok Elias)

    • Taky kolik bylo prolito slovanské krve v době násilného šíření křesťanství.Jako dětsko školou povinné,jsem si lámala hlavičku nad tím,jak se mohla Velká Morava tak rychle rozpadnout,když začali věřit na Ježíška .

  • Marek Košice

   Určite ale nie sláva ukrajincom… Na mojom sídlisku sa ich pred 26 rokmi nasťahovalo na jednu ulicu stovky rodín. Samozrejme na škole (základka) robili takmer všetci z nich problémy. A väčšina z nich skončila (ako dospelí) zle… Prečo? Lebo Ukrajina je a aj bola DIVOČINA, a to sa zapíše do krvi väčšiny, ktorá z divočiny pochádza. Na rozdiel od Slovenska. Tu máme „divočinu“ len v osadách a na Luniku IX.

   • Marek Košice

    všetci z nich – z detí. No a samozrejme ak boli nejakí bitkári (žiadi základných škôl a ich starší bratia – stredoškoláci), tak v najväčšom percente (slovák : ukrajinec) tam patrili ukrajinci. Slováci v zahraničí majú „stiahnutí chvost“ (lebo majú zdravý rozum – v zahraničí sú cudzincami, nemajú si čo vyskakovať), ale ukrajinci naopak. Takže nimi „obohatená Európa“ akurát tak zanedlho zaplače ešte viac….

    • Takz ukrajinci su vacsie hovada nez litvinci?? Neverim, alebo vacsie hovada ako poliaci?? Neverim.

     • Marek Košice

      Angličan : Litvincov nepoznám, ale keď vkročíš do Poľska, tak tam nebude žiadna „divočina“ na akú natrafíš na Ukrajine. To myslím hovorí za všetko…

     • ze na tvojom sidlisku, skaranec

   • Trepes man, a seba povazujes za jedna? Co si o sebe myslis man, ze si nieco extra?

   • dalsi suhlas,Marek

 8. Neurazaj Ukrajincov. Kedysi Kijevska Rus a Kral Siatoslav Roz..eval Chazarske imperium… Kijevska rus matka vsetkych Slovanov. Ked zidia Nicia narody najskor vybiju Intelligenciu a nasledne degeneruju cely narode. V kazdom narode su hlupaci a mudrosi, dobri a zli. Akurat zidia su vsetci zli, Lebo od mala su vychovavany rasistickou doktrinou vyvoleneho naroda

  • ale teraz sa znova Ukrajina pripravuje pre novu Kazarsku Risu,(cisty sa od ukrajincov,atd.)lebo zidovcina v IsraHell,sa necity uz bezpecne na strednom Vychode a situacia teraz,na to vypada

 9. Čerešnička na torte:
  „Slovenskí právnici a jazykovedci z komisie pre právnu terminológiu už v roku 1952 v Právnickom terminologickom slovníku konštatovali, že namiesto výrazu mať za to treba používať výraz predpokladať, ak sa vyjadruje domnienka, alebo byť (toho) názoru, byť (toho) presvedčenia, ak sa vyjadruje presvedčenie.“ Koniec konštatovania skupiny odborníkov.
  V danom, napadnutom prípade kto jednoznačne posúdi, či ide o domnienku, alebo o presvedčenie?
  Ó, slovenčina naša dôsledná! V skutočnosti nejednoznačná, o to viac zbytočne komplikovaná.
  Obdivujem cudzincov, ktorí sú schopní tento náročný jazyk zvádnuť.

 10. Pochadzam zo Sniny, Ukrajinci boli vzdy najvacsi chudaci…A kedysi boli Top… Tu v Anglicku su litvinci a poliaci najvacsia zgerba.. Litvinci v Anglicku strasne mnozstvo sociopatov, a poliaci kazdy treti byvali trestanec.

  • A ty si normalny?

   • Chudak si ty, a nie ukrainci

    • sa z toho pokakate, no UKRAJINA vyhra!

     • Tym ze som ich oznacil za chudakov so mysel biedni ludia. Ukrainsky colinici sa daju lahko skorumovat par hrivien im do vrecka a dovolia ti preniest velke mnozstvo cigriet … Ukraina uz davno prehrala… Ukraina uz he davno skupena zapadom … Urodna poda co tam je musi byt ovladana zapadom , ak chcu hladomor

     • Ukrajina nie je subjekt – ukrajina je objekt – ty debil! Ako môže vyhrať objekt – ty virtuálny debil!

     • To je otázka,jak to myslíte.Němci taky prohráli válku a kde jsou dnes.Tedy hlavně byli před migrací.

     • U Nemcov je to irónia osudu. Chceli byť čistou rasou a nakoniec vlastnou vinou ako národ zaniknú v islamskom kalifáte.

     • Tá radioaktívne zamorená krajina už skončila. Mocní docielili to čo chceli, už žiadne zdravé potraviny z úrodnej okrajiny. Potraviny už odtiaľ nikdo nechce.

     • Podľa toho ako sa vyvíja situácia, Ukrajina nevyhrá. Vlastne šance nemala od samého začiatku, konflikt sa mohol skončiť mierovými jednaniami hneď na začiatku. Lenže západ nebol otvorený jednaniam s Putinom a samotná Merkelová sa vyjadrila, že mierový plán z Minska bol uzavretý len preto, aby Ukrajina získala čas na zbrojenie a prípravu na vojnu s Ruskom. To si nikde nečítal?

     • Podľa toho ako sa vyvíja situácia, Ukrajina nevyhrá. Vlastne šance nemala od samého začiatku, konflikt sa mohol skončiť mierovými jednaniami hneď na začiatku. Lenže západ nebol otvorený jednaniam s Putinom a samotná Merkelová sa vyjadrila, že mierový plán z Minska bol uzavretý len preto, aby Ukrajina získala čas na zbrojenie a prípravu na vojnu s Ruskom. To si nikde nečítal?

  • Ja som kedysi byval vo wiedni s poliakmi,velmi spatna rasa,tiez su profesionalni podvodnici

 11. Každý druhý pomalu křičí „zakažme vakcíny“, ale nic se stejně neděje, cirkus pro ofce běží dál.. První zvedly ceny v obchodech neexistující pandemie, potom okrajina a potom požáry?:
  https://i.postimg.cc/D0yd9vbX/specifood.jpg

 12. + dokumentarista Jason Bermas ve spolupráci s Alexem Jonesem z Infowars připravil film, který oba označují za „nejhlubší ponor, který kdy vznikl“ ve světě pedofilního vydírání.. Nechvalně proslulý „seznam“, který vyšel na světlo světa a který podrobně popisuje všechny zvrhlíky ve vládě, médiích, zábavním průmyslu, náboženství a dalších pilířích společnosti, kteří s Epsteinem zneužívali děti, teď v médiích dělá pořádné vlny.. Jak ministerstvo spravedlnosti (DoJ) a Federální úřad pro vyšetřování (FBI) Bidenova režimu ukrývají pevné disky a videozáznamy natočené pedofilním obchodníkem s dětmi Jeffreym Epsteinem a jeho partnery ze zpravodajské komunity, které zachycují jejich bezuzdné zneužívání dětí – podívejte se níže:

  infowars.com/posts/breaking-exclusive-biden-justice-dept-fbi-hiding-hard-drives-tapes-shot-by-jeffrey-epstein-intel-agencies-chronicling-their-abuse-of-children-2/

  +
  +
  + švábovo WEF aspol. už nám předpovídá, že do pěti let už bude 44% lidských dovedností nahrazeno umělou inteligencí.. Odpovědí globalistů je, že „data“ jsou novou ekonomikou a že nakonec se o fyzický svět postarají roboti.. Brzy se stane lidská existence stane triviální… zbytečnou.

  zerohedge.com/technology/fobo-wef-predicts-44-human-skills-will-be-replaced-ai-five-years

  = Takže, ty svi*ně, nikým nevolené svi*ně už si představují plány, jak nahradit prakticky každého, kdo není považován za „elitu“, robotem bez duše. Pro zamyšlení – „umělá inteligence v podstatě automatizuje datové aplikace a umožňuje i laikovi jednoho dne „kódovat“ způsobem, který se kdysi programátoři učili roky, dokonce i PROFI vývoj webových stránek se v dnešní době natolik začíná automatizovat, že nebude trvat dlouho a webdesignéři budou bez práce.. Samozřejmě, v tuto chvíli to není možné – alespoň pokud vím – ale v nepříliš vzdálené budoucnosti může přijít den, kdy se to může změnit. Oni vlastně nepotřebují vytvářet roboty, kteří by nahradili dělníky. Stačí vytvořit umělou inteligenci, která bude obsluhovat stroje vykonávající práci, a tím minimalizovat počet skutečných lidí potřebných k dokončení úkolu, jako je např. stavba domu, vedení elektrického vedení, instalatérské práce atd., a přesně to se už děje! KAŽDÁ práce bude brzy nahrazena roboty nebo AI, dokonce i práce na vytváření AI a stavbě robotů.

  +
  +
  + Bývalý vědec Billa Gatese zabývající se vakcínami předpovídá prudký pokles populace: „až 30-40 % ve vysoce proočkovaných zemích“. Dosavadní zdravotní krveprolití způsobené „očkovací“ kampaní proti koronaviru je pouze prvním kolem v řadě hrůz, které ještě brzy přijdou..

  armstrongeconomics.com/world-news/population/former-bill-gates-vaccine-scientist-forecast/

  twitter.com/VacSafety/status/1735741766257754346

  „V důsledku toho, co s imunitou a veřejným zdravím udělaly „očkovací látky kovid“, zemře třetina až polovina všech „očkovaných lidí, kteří neobdrželi placebo“.“

  „V některých vysoce proočkovaných populacích … bych se nedivil, že budeme mít co do činění s vážným zdecimováním populace, v některých populacích možná až o 30 nebo 40 procent,“ komentoval Bossche.

  „Dokonce i soudkyně Ginsbergová prohlásila, že v případu Roe v. Wade šlo o snížení počtu obyvatel, nikoli o práva žen.“

  „Globální oteplování a klimatické změny jsou zástěrkou pro narůstající úmrtnost na očkování kovid a pro to, co znamenají pro světovou populaci.“

  „Bude to svedeno na klimatické změny, Rusy nebo Číňany, nadřazenost bílé rasy atd. a ‚elity‘ odejdou jako hrdinové (ve svých vlastních očích),“

  „Válka a s ní spojená cenzura budou použity k ukrytí mrtvol,“

  = Když si ty statistiky přečtete, téměř každý zná alespoň jednoho člověka, nejen člena rodiny, kteří již buď zemřeli nebo v nejbližších letech zemřou, případně kdo byl „zatím“ zdravotně poškozen z vakcín. Kdybych byl na místě některé z Jelit nebo odpovědného „lékaře“, neustále bych si hlídal záda. Nejnebezpečnější jsou lidé, kteří už nemají co ztratit.. Kdo se zdravým rozumem by přijal experimentální vakcínu financovanou potvrzeným eugenikem (Gatesem)?

  • Objektívne

   Benjamin Fulford má zaujímavých informátorov a píše vo svojom článku, že zdroje Mossadu, trvajú na tom, že Epstein bol dobrý človek, ktorý sa infiltroval medzi vražednú elitu, aby získal úplný zoznam ich mien. Tiež tvrdia, že jeho smrť bola sfalšovaná.

   • Ale tomu bych klidně věřila .Z těch hodných se dělají lumpové a ti zlí jsou velebeni.Myslím si,že příkladů by se našlo dost.

    • Objektívne

     No ja teda neviem, ale manželka Billa Gatesa sa dala s ním rozviesť práve na základe jeho pedofílnych aktivít. Je ale pravda, že osobne som sa jej na to nepýtal ako to bolo, tak neviem či to bol až tak dobrý človek ako hovoria spravodajcovia z Mossadu.

  • To placebo při třech dávkách je asi nereálné.Myslím si,že bylo obsaženo hlavně v prvních dávkách.

   • Prvé dávky ako placebo dostávali tzv. „marketéri“ – „Aha – nič mi nie je – daj si aj ty!“

  • Ja mam zaregistrovanych aspon 15 ludi,co skapali na Pichnutie a vela,co su chori a tiez dostalo porazky,ako moja neter(v dobrom zdravi,po pichnuti Johnsona). Do 10 rokov vsetci budu mrtvi,podla MYla,co drzi patent na mRNA,do pichacky

 13. NATO plánuje falešnou vlajku v Černém moři, aby rozpoutalo třetí světovou válku

  https://aktax.cz/nato-planuje-falesnou-vlajku-v-cernem-mori/

 14. EU pokračuje v zavádění kontroverzního, centrálně řízeného digitálního eura

  https://aktax.cz/eu-pokracuje-v-zavadeni-digitalniho-eura/

 15. ja ockovana nie som, ale vsetci co poznam ockovani su a su v plnom zdravi, absolutne nic nekale im nie je , ani sa im nic zle co sa zdravotneho stavu tyka, nedeje. Takze neviem. Zeby vakciny sposobili nejaku spust sa mi nezda.

  • Sú to binárne zbrane. Keď spustia 5G, začne interakcia. 68% obyvateľov planéty!

   • Vraj ten proces depopulácie má riadiť umelá inteligencia. Začne spúšťať určité 5G frekvencie (5G už je spustené aj teraz) na určitých miestach a ľudia začnú umierať. Potom iné miesta a takto to bude rotovať. Ak by ľudia umierali príliš rýchlo a zvyšok populácie si to začal všímať, mieru vymierania spomalí. Keď zistí, že je „čistý vzdych“, mieru vymierania zrýchli – tak, aby to bolo dostatočne rýchle, ale nie zasa tak rýchle, aby to vzbudzovalo podozrenie. Podobný pokus tu už bol s HIV/AIDS, ale sa nie celkom vydaril, pretože populácia rástla rýchlejšie ako umierala na AIDS. Pri tomto novom pokuse to už má byť riadený proces a rýchlejší.

    • 5G bude ešte väčšia „sranda“, ako šmakuláda. So šmakuládou to bude čertovská kombinácia. Stačí si len oprášiť vedomosti o vlnení a frekvenciách. Bravúrne zrealizované !!! A ľudia si to ešte budú pýtať…viac dát…viac žiarenia…rýchlejšia a kvalitnejšia deštrukcia. Frekvenčne to nemá na Gama žiarenie, ale energeticky áno.

     Sú tu už dávno frekvenčné zbrane, ale dnes už na to stačí výkonný smartfon.
     V podstate základné znalosti fyziky a pochopíte, prečo je lepšie mať total obyčajný mobil, poprípade žiadny mobil.

     Kto chce kam, pomôže si tam…a možno sa mu potom rozsvieti a možno aj nie…ono to trvá nejaký ten pátek.

    • Suhlas,Redakcia

  • Vela ludi,hlavne ti na zaciatku dostali len Saline,lebo by to bolo „sproste“,keby ludia zacali kapat okamzite a vo velkom.Ja mam zaregistrovanych aspon 15 Ludi(4 susedia,co zomreli),vela co dostalo porazku vcetne mojej neteri(v plnom zdravi),mala 2 operacia a z hlavy jej vytiahli „krvne“ zrazeniny-2 0peracie,atd.

 16. br
  Alica,som zdravotna sestra a za posledny mesiac sme mali tri rakoviny,aleze turbo ,rakoviny, takze mala by si viac citat

Pridajte komentár

*