Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Covidová agenda je taká diabolská, že je až neuveriteľná


Print Friendly, PDF & Email

Covidová agenda je taká diabolská, že je až neuveriteľná

(Elva Thompsonová, wakingtimes.com) – Rok 2020 bol rokom prudkej zmeny. Vyvolaný strach bol obrovský a realita ľudstva sa v zlomku sekundy zmenila.

Ulice boli prázdne, obchody nasilu zatvorené, ľudia dostali náhubky a boli odlúčení jeden od druhého. Umierajúci boli ponechaní bez útechy svojich blízkych a nebolo už žiadne „schádzanie sa“, spev, tancovanie a smiech na verejnosti.

Dotýkanie sa, bozkávanie a objímanie sa stali tabu. Obyvateľstvo sveta bolo zahalené do rúšok, spútané okovami a v niektorých prípadoch aj väznené. Vydesené k podvoleniu sa; uväznené strašidlom – údajným hromadným zabijakom.

Ukazuje sa však, že tento „supersmrtiaci úkladný vrah“ má vyše 99%-nú mieru prežitia. Tu sa na chvíľu zastavme, nech nám tá absurdnosť dôjde…

„Nič nie je desivejšie ako nevedomosť v akcii“ – Goethe

Deň 8. apríl 2021. Začiatkom tohto týždňa predstavitelia štátneho zdravotníctva pre The Detroit New spovedali, že 246 obyvateľom štátu Michigan, považovaným za plne zaočkovaných proti ochoreniou COVID-19, neskôr diagnostikovali koronavírus a traja zomreli.

Toto je len jedna z mnohých správ po očkovaní.

Vyzerá to, že zázračná rýchlená vakcína má nedostatočný výkon – a že dokonca zabíja ľudí. A napriek tomu sa masy stavajú do radu na experimentálnu vakcínu, vydávajú sa očkovacie pasy a kým tu my rozprávame, prispievajú k ďalšiemu deleniu medzi ľuďmi.

A zatiaľ v tom hlbokom štáte propagandistický stroj jezuitu Fauciho (pozn. redakcie: aj slovenský Krčméry je jezuit) vyhlasuje, že zaočkovaní musia ďalej nosiť rúška a že kvôli mutácii vírusu budú možno na rade následné očkovania.

Je toto začiatok totalitného nástupu Agendy 21, Veľkého resetu všetkého… kde nebudete nič vlastniť a budete šťastní?

Konečné riešenie

Predpokladajme hypotézu, že pandémia korony a jej následné vakcíny boli vytvorené elitou ako nástroj depopulácie.

Démonkracia, ako ich nazývam, vymýšľa príbeh, potláča akékoľvek námietky a využíva svoje lokajské hlavy štátov a spoluvinníckych médií na roztáčanie obrovského strachu, založeného na podvode, mätúceho masy k podriadeniu sa ich agende… diabolskému plánu, fungujúcemu posledných dvesto rokov.

A hoci je súčasťou Agendy 21 zníženie počtu obyvateľov, je tu ešte ďalšia, desivejšia možnosť.

Agenda, ktorá je taká diabolská, že je až neuveriteľná.

Zabitie dvoch múch jednou ranou

Plandémia je pokračujúci diabolský rituál, načasovaný tak, aby sa presne zhodoval s Posunom vekov – časom vzostupu – Nanebovstúpením a evolúciou životných vĺn.

Táto starostlivo vytvorená udalosť slúži dvom temných agendám, jednej spirituálnej a jednej fyzickej.

„Cítim v kostiach, že sa blíži niečo zlé.“

Podľa duchovnej vedy sa na konci každých dvadsaťšesťtisíc rokov človek vyvíja k vyššej frekvencii existencie. Nazýva sa to „evolúcia životných vĺn“.

Ubieha však Vek za Vekom a my sa ako druh nevyvíjame – v skutočnosti upadáme, stále uviaznutí v matrixe zmyselnosti a nestriedmosti.

Živí len napoly

Dôvod, prečo sme spomalení v našom evolučnom vývoji, je ten, že nám bola pred celými vekmi ukradnutá naša spiritualita, takže žijeme len napoly…

V dôsledku toho boli oslabené naša pineálna žľaza (šišinka) a temená čakra. Toto zablokovanie duchovného spojenia so Zdrojom nás spravilo bezbrannými voči neviditeľným temným entitám, ktoré si uzurpovali našu energetickú realitu a v zastúpení vládnu tejto rovine.

A mne sa zdá, že akékoľvek zvyšky duchovnej reality a psychických schopností, ktoré nám zostali, sú pod totálnym útokom – zavŕšením hry je zabiť v ľudstve ľudskosť, pretrhnutím nášho elektromagnetického spojenia s tvorcom Zdroja a s nekonečným vedomím.

Proroci, médiá a šamani všetkých kultúr sa nás snažili varovať pred bezduchými „ľuďmi“, ktorí nám vládnu a pred ich diabolskou agendou pre ľudstvo. Spomeňme aspoň Gurdžijeva, Mourieffeho, Goetheho, Rudolfa Steinera a Georgea Trevelyana.

Jasnozrivosť

Rudolf Steiner bol filozof a mystik 19. a 20. storočia, nazývaný niektorými „najlepšie stráženým duchovným tajomstvom 20. storočia“.

Zbohom vysoký krvný tlak

Vo svojej sérii prednášok „Pád duchov temnoty“, ktoré predniesol v roku 1917 v Dornachu, varoval pred tým, že v budúcnosti bude povinne zavedená antispirituálna vakcína, ktorú budú podávať ľudským bytostiam.

Látka, ktorá bude konkrétne kódovaná na pretrhnutie nášho energetického spojenia s Tvorcom Zdroja a vytvorenie odlúčenia našich fyzických a duchovných tiel.

Priškrtené miesto medzi fyzickou a duchovnou realitou bude stále niesť energetický odtlačok pôvodných kódov našich duší, čo diabolským entitám umožní vniknúť do nášho priestoru a zmocniť sa myslí a zmyslových chutí miliárd ľudí.

Zem sa stane superpeklom.

Tých z nás, ktorí si uvedomujú, že nás ako druh vlastní a vykorisťuje veľmi negatívna sila, nijako neprekvapí, že sa naši majitelia pokúšajú blokovať čas nášho vzostupu, ničiť našu duchovnú realitu a brániť nám v úniku z „ľudskej farmy“.

A potom nás geneticky modifikovať novou sústavou inštrukcií.

Mediátorová RNA (mRNA)

Vakcíny proti korone sú prvé svojho druhu, ktoré budú verejnosti podávané hromadne.

Sú experimentálne a obsahujú molekuly rekombinantnej RNA. Mediátorová RNA (mRNA) je súbor pokynov prikazujúcich bunkám tela vytvárať bielkoviny, ktoré môžu ochoreniu zabraňovať… alebo ho vyvolávať.

Kto môže povedať, že sa „kreatúry“, ktoré tomuto výtvoru velia, nebudú angažovať v biznise utajeného triedenia obyvateľstva programovaním mRNA tak, aby bujnela v našich telách?

Alebo že nezablokujú čas vzostupu a nezbavia človeka ľudskosti prerušením elektromagnetického spojenia medzi telom a dušou?

Nový vek, Nový poriadok, Nový matrix

Zem prechádza svojím vlastným procesom vzostupu. Búria sa sily živlov. Krajiny sa budú dvíhať a klesať, z púští sa stanú lúky a z lúk púšte. Budú požiare a záplavy a všetko sa zmení. Vynorí sa celkom nový svet.

Je možné, že na dekódovanie tejto novej reality bude potrebné aktualizovať náš ľudský biologický softvér… geneticky ho modifikovať, aby sme mohli reagovať na hru.

Môžu na nás zamerať všetky druhy frekvencií zo svojich nesmiernych mikrovlnných šíkov, no ak tie signály neprijmeme, sú porazení. Čo ak by bolo potrebné implantovať do našich tiel nejaký prijímač….

Je niečo lepšie, než hromadné očkovanie? Iba sa zamýšľam!

Nepekná realita

Mnohí terapeuti a liečitelia energiou hlásia u tých, ktorí boli zaočkovaní vakcínami mRNA, zmeny ľudského energetického poľa.

Všimli si pokles frekvencie a objavenie sa hustej, ťažkej energetiky. Niektorí prírodní liečitelia uviedli, že svetelné telá zaočkovaných jednotlivcov už nie sú spojené s fyzickým.

Zaujímavý článok na túto tému (v češtine) nájdete TU.

Nemať spojenie s duchovnou realitou znamená, že títo ľudia budú pomaly degradovať na predátorské zvery, otrokov primitívnych inštinktov, inými slovami, na zombie.

Sú filmy o zombie jasnozrivým programovaním?

To čoskoro sami zistíme.

Plavba riekou lží

Ak sa máme bezpečne plaviť riekou okolo plynúcich lží, budeme potrebovať používať svoje schopnosti súdnosti a intuície – posilniť naše spojenie s duchovnou realitou, vyslovovať naše myšlienky vetru, kričať do dažďa a žiadať o smer a vedenie, aby sme sa vyhli nebezpečným skalám v perejach.

 „Majte na pamäti veľkú pravdu, že akokoľvek nesmierna je temnota, akokoľvek nesmierna je noc, plameň jednej malej sviečky dokáže tú veľkú tmu potlačiť. Je vo svojej nepatrnosti nepremožiteľný, lebo je svetlom.“ – Brat Filip

Prajem vám veľa lásky.

Nateraz sa s vami lúčim. Zostaňte bdelí, hovorte svoju pravdu a uchovajte si lásku k svojmu životu.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autorka: Elva Thompsonová, Zdroj: wakingtimes.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme za preloženie ďalšieho článku. Ak sa nemýlim tak aj pápež František je jezuita – nečudo že chce zaočkovať celú zemeguľu.

  • John falusi

   Tiež ozubené koleso, ktoré spoločnosti nepomôže dlhodobo. Myslím na Franti….ška vodcu jezuitov.vela biskupov aj na Slove…nsku sú jez..
   uiti.
   mal som kamaráta pána farára, keď som mu povedal že arci…biskup…….. je jezuita nič dobrého neveštil do budúcnosti.

  • ano je vazena pani Jean,janko

 2. Ono toho je tolik prevratnem pokroku v dnesnim prevratenem svete, ze je velice tezke vse sledovt A NA NECO pro mnohe nenaletnout.
  jde jasne, ze jde dlouho satanisty plnovane zniceni cele Zapadni kultury, Recko_Zidovsko_krestanske svetove civilizace pokroku take valkama, a hnutim drogy, sex rocken – roll, rozvraty rodiny .
  Prosim uvedomte si, ze nam vladnout rikejme jim jak chceme, Kchazri, Kabaliste, Annunki, Satanova synagovaga vse se da najit a prostudovat; jak ve Zjeveni Sv. Jana az Proroka Daniela…
  Jde ale asi o ty kdo a co jiz Geneticky svedl zprznil Evu, asi stvoril 1. vraha Kajna… v Raji?, ano pak ty kteri udelali podvodem smlouvu pei nojzisovem putovanbi Sinaji s Lidem pri Exodusu, presto, ze Buh jim, Mojzisovi, vbojevudci Jashoa a vsem nakazal neslouzit zdnym modlam a vsechny vyvrazdit vceten jejich dobytku a oni tak s temato satanisty, jejim opetnym podvodem neucinili a udelali smlouvu. A Buh jim rekl ano udelali jste smlouvu o pratelstvi se svymi a mymi nepratekli a oni vam budou jako pisek v oci po cele vasi existence, jak take jsou vice podnes. Ano meli byt ze zeme vycisteny aby zustal lid Bozi v cele plne zemi zaslibenou Boziho lidu… A ZA TA LETA SE INFILTRUJI DO VSECH sferach lidstva.
  Procital jsem NY volebni kandidatury, no hruzy.
  Kanditdti maji volebni tema, zlikvidovat pobliz elektrarny ktere jsou dosti vykonne, zajistuji dostatek levneho elektrickeho proude… celkem vykonne, moderni a ciste…, dalsi podporuje aby se stal na univerzite sefem 1. otevreny homosexual nic o jeho vzdealni, znalostech a planech, nic o kvalite vzdelavani, sportu, a jine univerzitni cinnosti tak bezne za komunizmu, zvysovani urovene skolstvi a zdravi lidu jako #1!
  Pak krome vakcinace jsou cimz take ja jsem prosel nasilne Psycho zdrogovani, hypnosy a pod, a take budte praipraveni kdyz se daem, Nove Koncentracni tabory horsi nez Holocaust, coz jsme svedky dnes!
  Jeste dnes po temer 5 rocich nasilnem zdrogovani, hypnosy, muceni, lzi, nemam plne vycistenou bytost z temer zdeformovaneho Zombies… atd, atd, pak vsudepritomny terror, obavy, vyhruzky, strach, stress Poluce 5G, manipulace, za vsim je klamy, podvody , kradeze, nasili, ne jen BLM, a lzi.. Nejvetsi vtip byl clanek kolem Klimaticke zmeny, oteplovani (jako by za Jury nebyly) jsou tam publikovane pozary, devastace pri BLM plundrovani, paleni to je teda moc drsna manipulacem a demagogie! Ale Hejhulum se to libi. HlVNE , ZE ETM vAKCINOVANYM BUDE UMOZNENO JIT ZDARMA NA BASEBALL!!!

  Jde jestli se Jen NEChame, prijde k naproste zniceni Bile rasy, dnesni civilizace, jak asi kolapsovala jiz mnohokrate pred tou nasi. Nasi pratele muslimove, pani odmitaji nosit rousky a vsichni zavrhuji vakcinace, takze se zda, ze nasi muslimsti pratele budou bez ujmy a preziji, jak jim take slibuje Koran? Budeme to i my?

 3. https://duckduckgo.com/?q=how+to+neutralize+mRNA+vaccine&atb=v275-1&ia=web

  Organický časopis o životnom štýle

  Blog
  Časopis
  Jedlo
  Zdravie
  Životné prostredie
  Infografika
  DIY
  Nakupujte
  Kontakt

  obrázok-10027_featured
  Ako sa detoxikovať a vyliečiť z očkovania – pre dospelých a deti

  22. mája 2015autor: Michael Edwards
  Posledná aktualizácia: 8. novembra 2018

  Detoxikácia od vakcín je proces bez konkrétneho časového harmonogramu. Ber to ako pokračujúcu cestu. Akumulácia toxínov, najmä ťažkých kovov, ako je ortuť, sa môže z tela odstrániť dlho. Vakcínové toxíny môžu byť kumulatívne a zvyšovať sa pri každom očkovaní, čo zvyšuje záťaž toxínmi, ktoré získavame z enormného množstva environmentálnych toxínov, s ktorými sa každý deň stretávame.

  Ak ste boli očkovaní a trpíte vážnym poškodením očkovaním, najlepšie je žiť životným štýlom, ktorý podporuje detoxikáciu po celý život. Pravdou je, že nikdy nebudete schopní rozptýliť všetky toxíny, ktoré spôsobili škody. Žiť čo najzdravším životným štýlom môže byť jediný spôsob, ako žiť bez príznakov. Ale potom, v tej či onej miere, to platí pre všetkých.
  Obsah

  Zložky, ktoré je potrebné detoxikovať a prečo
  Aká škoda je spôsobená vakcínami
  Predvakcína – maximalizujte bezpečnosť očkovania
  Protokoly o detoxikácii vakcínami pre dospelých
  Detoxikácia pre deti
  Doplnenie enzýmu pri poškodení vakcínou
  Odporúčané doplnky

  Riešením je očistenie poranenia vakcínou pomocou naturopatických a homeopatických liekov. Čas medzi začiatkom protokolu a úplným zotavením závisí od závažnosti poškodenia, dĺžky závažného poškodenia a množstva podanej supresívnej liečby (farmaceutiká). Bude potrebné vypustiť z tela všetky liečivá a tiež sa musia liečiť spôsobené škody.

  Zatiaľ čo niektorí sa často môžu zotaviť z poranenia vakcínou v priebehu niekoľkých týždňov alebo mesiacov, detoxikácia a oprava tela môžu trvať roky, ak je poškodenie vážne (poškodenie mozgu) alebo ak sa striktne nedodržuje protokol a strava (napríklad deti odmietnuť jesť surovú zeleninu.)
  Zložky, ktoré je potrebné detoxikovať a prečo

  Medzi prísady a odvodené od zložiek patrí thimerosal (áno, existuje veľa vakcín, ktoré stále obsahujú ortuť), hliník (niektoré tvrdia, že je to ešte horšie ako thimerosal), MSG, GMO a ľudská DNA. Každá vakcína je toxická a mnoho ďalších zložky sú známe karcinogény alebo neurotoxíny. Vakcíny sú svojou povahou toxické; vakcína je navrhnutá tak, aby vzrušovala imunitný systém. V skutočnosti je každá zložka vakcín tak či onak toxická.

  Zvážte, že konzervačné látky sú navrhnuté tak, aby zabíjali alebo zabraňovali množeniu mikroorganizmov. To robia konzervačné látky. Je však potrebné, aby to robili vakcíny pri zachovaní antigénu. Takže máme antigén, ktorý je samozrejme pre telo toxický, a máme konzervačný prostriedok, ktorý je všeobecne veľmi ťažký a veľmi toxický, ktorý je určený na ničenie organizmov, a máme prísady, ktoré spôsobujú poškodenie tak, aby imunitný systém systém je vzrušený. Vedca netreba pochopiť, aké škodlivé to môže byť pre organizmus, najmä keď sa to opakuje stále dokola.
  Reakcia jednotlivca na vakcínu je často podobná reakcii tela na prírodné ochorenie

  Časť poškodenia je dôsledkom úplnej akumulácie toxínov, časť poškodenia je výsledkom imunitnej odpovede, časť poškodenia je výsledkom nemej šťastie, kde sa toxíny usadzujú v tele. Je potrebné poznamenať, že tieto toxíny sa môžu kedykoľvek zmeniť, a preto môže dôjsť k poraneniu vakcínou niekoľko dní, týždňov alebo dokonca rokov po skutočnom očkovaní.

  Osoba, ktorá by ochotne podala alebo dostala imunizáciu, je osoba, ktorá nechápe úplne význam mikróbov v našej biológii, ako funguje imunitný systém a prírodný výber a ako toxíny ovplyvňujú biológiu.

  Máme formaldehyd (pravdepodobný ľudský karcinogén), ortuť (neurotoxín a druhá najtoxickejšia látka známa pre človeka), hliník (známy neurotoxín, z ktorého 75% je zadržaných u novorodenca a až 40% u dospelých) , skladované v obličkách, slezine, pečeni, srdci, mozgu, lymfatických uzlinách a svaloch), cetyltrimetylamóniumbromid (nebezpečná látka), MSG (neurotoxín), 2-fenoxyetanol (nebezpečný toxín) a polysorbát 80 (toxín) závažné nežiaduce účinky vrátane smrti) a tento zoznam nie je úplný.

  Mnoho z týchto toxínov je synergicky toxických, napríklad toxicita thimerosalu sa znásobuje prítomnosťou hliníka a niektorých antibiotík. S vašimi imunizáciami z minulých vakcín môžete mať škodlivé reakcie.

  Aj keby sa dokázalo, že každá vakcína je bezpečná a účinná napriek jej toxickým zložkám, nikto nevie, koľko škody sa spôsobí kombináciou viacerých vakcín.

  strach smútok osamelý depresívny
  obrázok-10028

  Aká škoda je spôsobená vakcínami

  Reakcia jednotlivca na vakcínu je často podobná reakcii tela na prírodné ochorenie. Vo väčšine prípadov sú ľudia, ktorí sú najviac náchylní na poškodenie vakcínou, oslabení imunitný systém – tí istí jedinci, ktorí by utrpeli najviac škody z prírodnej choroby, keby ju ochoreli.

  Všeobecne platí, že čím je jedinec zdravší pred výstrelom, tým menej je reakcia prudká. Pokyny v príbalovom letáku (príbalové letáky, ktoré poskytujú lekárske pokyny pre lekárov a informácie pre pacientov) konkrétne hovoria o neočkovaní chorého dieťaťa. Očkovanie chorých detí a dospelých dramaticky zvyšuje riziko nežiaducej reakcie.

  Menšie poškodenie vakcínou zvyčajne zahrnuje horúčky, infekcie uší, infekcie dutín, hnačky a ďalšie podobné príznaky. Toto je pokus tela o vypustenie látky z vakcíny. Tieto reakcie sú často potlačené antibiotikami a inými liekmi. Keď sa podajú antibiotiká, črevo ochorie na plesne a patogénne mikróby rezistentné na antibiotiká. Samotné zložky vakcíny môžu stále pôsobiť na choré črevá kvôli svojej silnej antimikrobiálnej povahe.
  … ak si myslíte, že vakcíny sú „úplne bezpečné“ alebo „zdravé“, nerozumiete zdraviu …

  V tele pretrváva veľa zložiek vakcín, najmä vírusov. Vakcíny sú koktaily konzervačných látok, patogénov a adjuvans. Pomocné látky sú určené na stimuláciu vašej imunitnej odpovede na patogény zavedené vakcínou a úspešne stimulujú váš imunitný systém, ale ničia tkanivá. Ortuť a hliník sa používajú ako adjuvans a konzervačné látky, takže v tomto prípade môže byť liečba choroby (vakcína) horšia ako choroba.

  Teraz by malo byť ľahké pochopiť, prečo bude väčšina toxínov z vakcín musieť byť vylúčená z tela predtým, ako telo prestane reagovať na chorobu, pred ktorou bola vakcína chránená.

  Vakcínové zložky môžu tiež spôsobiť ťažké alergické reakcie na určité proteíny, ktoré sa vstrekli do tela, a vytvárajú tak okamžitú alergickú reakciu (anafylaxiu) alebo citlivosť na potraviny, ako napríklad alergiu na arašidy alebo vajcia. Telo neprestane reagovať na alergény, kým nevylúči zložky očkovacej látky a kým sa nevráti k plnému zdraviu.

  Vakcíny vážne narúšajú rovnováhu minerálov v tele, čo spôsobuje tiež nerovnováhu vitamínov a ďalších živín. To vedie k oslabeniu endokrinného systému, ktorý spolu s únavou spôsobuje hormonálnu nerovnováhu a zlú funkciu mozgu. Nakoniec, ak sa črevo nezahojí, telo sa zhorší do autoimunitného stavu. (Niekedy sa to stane veľmi rýchlo a inokedy veľmi pomaly.) Takmer všetky choroby sú založené na zápaloch. Vakcíny sú určené na vyvolanie imunitnej odpovede, ktorá spôsobuje zápal. Až do vylúčenia zložiek vakcíny z tela je telo v neustálom zápalovom stave. Niet divu, že sklerózu multiplex, rakovinu, fibromyalgiu, lupus, cukrovku a toľko ďalších autoimunitných chorôb možno spojiť s očkovaním.

  Pochopením základnej biológie, fungovania buniek a toho, čo robí len niekoľko zložiek vakcíny (ako to dokazuje veda), možno len konštatovať, že vakcíny sú pre telo toxické. Opäť platí, že ak si myslíte, že vakcíny sú „úplne bezpečné“ alebo „zdravé“, nerozumiete zdraviu, a preto bude oveľa ťažšie sa dostať dobre.

  Medzi ďalšie bežné príznaky poškodenia vakcínou patria, ale nie sú nimi obmedzené, anafylaxia, horúčka, kŕče, kašeľ, ktorý nevymizne, kŕče, rozklad krvi, oneskorenie vývoja, degeneratívne stavy, akné, ADD, ADHD, potravinové alergie, sezónne a environmentálne problémy alergie, Aspergerova choroba, astma, autizmus, dutiny, prechladnutie a chrípka (často prebiehajúce), zmätenosť a dezorientácia, problémy s trávením, záškrt, infekcie uší, ekzém, vychudnutie, epilepsia, erupcie, búchanie do hlavy, problémy so správaním, rakovina, bolesti hlavy, hepatitída , žihľavka, neschopnosť jesť rôzne jedlá, neschopnosť sústrediť sa, nespavosť, poruchy učenia, problémy s pečeňou a obličkami, osýpky, neurologické deficity, obrna, opakujúce sa choroby, meningitída, roztrúsená skleróza, neuralgie, nepokoj, reumatické stavy, septikémia, pásový opar, šok SIDS, kožné vyrážky, neustále spanie, nespavosť, sklon k chorobe, tiky, prudké výbuchy a bradavice.

  Dôvodom, prečo vakcíny spôsobujú poškodenie a telo môže reagovať na toľko rôznych chorôb a chorôb, je to, že vakcíny zhoršujú imunitný systém a hromadia sa toxíny z vakcín; nerozptyľujú sa ľahko.
  Predvakcína – maximalizujte bezpečnosť očkovania

  Ak je vám očkovanie vynútené, nesúhlaste s tým, aby ste ho zaplatili, a nepodpisujte nijaký formulár na uvoľnenie alebo súhlas. Ak sa chystáte očkovať alebo máte pocit, že riziká sú lepšie ako následky (strata zamestnania, CPS, zákony o mandáte na očkovanie), môžete riziko minimalizovať detoxikáciou tela od ťažkých kovov, posilnením imunitného systému a zabezpečením črevná flóra je vyvážená a zdravá. To všetko je možné dosiahnuť zahájením protokolu o detoxe pár týždňov pred podaním vakcíny.

  V deň očkovania si vezmite so sebou ľadový obklad. Aplikujte ho na miesto vpichu ihneď po podaní injekcie, aby sa znížila imunitná odpoveď.
  Protokoly o detoxikácii vakcínami pre dospelých

  Prvým krokom je správne sa stravovať. Konzumácia správneho druhu potravín podporuje neustálu, správnu, jemnú a zdravú detoxikáciu. Odporúčame tiež doplnky z trhu Green Lifestyle Market. Pokiaľ ide o výrobky spoločnosti Shillington, uvádzame recepty, pomocou ktorých si môžete tieto výrobky vyrobiť sami (skontrolujte dolnú časť tohto článku ). Ak sa rozhodnete pre použitie v tomto protokole použiť produkt inej značky, uistite sa, že sú ingrediencie čisté a účinné! Existuje veľa harabúrd, takže nakupujte opatrne.

  Medzi naše obľúbené značky patria Shillington’s Organic Solutions, Wise Woman Herbals, Gaia Herbs, Thorne, Progressive Labs, Pure Encapsulations, Douglas Labs, Standard Process, Allergy Research Group a Professional Complementary Health Formulas. Green Lifestyle Market predáva väčšinu z týchto značiek, ale nie všetky. S výrobkami spoločnosti Shillington tiež dávame recept, kedykoľvek je to možné, aby ste si mohli tinktúry, čaje a ďalšie recepty pripraviť sami.

  Nejde o konkrétny protokol a prírodná medicína nemusí byť exaktnou vedou. Niektorí ľudia uvidia väčší úžitok z jedného aspektu programu ako z iného. Je však dôležité správne stravovať. Nejedz svinstvo a čakaj, že sa uzdravíš. Takto to nefunguje. Pre detoxikáciu a liečenie je strava oveľa dôležitejšia ako doplnky. V skutočnosti by väčšina ľudí, ktorí utrpeli poranenie vakcínou, mohla úplne vyliečiť iba pomocou diéty a limonádového receptu a bez doplnkov, hoci by to trvalo dlhšie, a bude sa líšiť v závislosti od závažnosti poranenia. A hoci suplementácia bez diéty môže zmierniť a dokonca zvrátiť niektoré príznaky, trvá to oveľa dlhšie a človek sa nedostane na miesto vitality a pohody.
  Jedzte na detoxikáciu

  Ovocie a zelenina majú určitú formu detoxikačných vlastností. Jediným problémom ovocia je jeho vysoký obsah cukru. Ak je niekomu poškodené črevo, cukor môže podporovať nadmerný rast Candida. Ak teda príznaky Candida existujú, ovocie by malo byť prísne obmedzené a konzumované pomocou plesňových doplnkov.

  Zelenina by mala byť pestrá a bohatá. Každý deň jedzte veľký šalát s množstvom rôznej zeleniny. Skúste do každého šalátu vložiť do šalátov novú zeleninu a čerstvé bylinky. Jedlo má synergické vlastnosti, a to platí najmä pre zeleninu (a ovocie, ktoré je tiež známe ako zelenina).

  Zdravá výživa pozostáva z minimálne 80% čerstvých čerstvých produktov s oveľa väčším počtom zeleniny ako ovocia. Pridajte do svojho varenia bylinky, ako je cesnak, oregano, škorica, kurkuma a ďalšie koreniny a bylinky, ktoré majú úžasné zdravotné výhody. Na rozdiel od práškových verzií skúste nájsť celé bylinky, ako je kurkuma, koreň zázvoru a škoricová kôra. Vaše jedlo bude chutiť oveľa lepšie a vaše telo pocíti rozdiel tiež. Koriander (koriander), cesnak a petržlen sú dobre známe pre svoju schopnosť chelatovať kovy a majú veľa výhod vrátane obrovských vlastností zvyšujúcich imunitný systém.

  Vylúčte rafinované jedlá, fajčenie (vrátane marihuany) a obmedzte alebo vylúčte čokoľvek iné, čo môže do vášho tela zaviesť ťažké kovy a iné toxíny. To, bohužiaľ, môže zahŕňať ryžu a veľa druhov rýb. Za normálnych okolností sú to zdravé jedlá, ale príliš často sú kontaminované ťažkými kovmi. Ak konzumujete ryžu alebo ryby, urobte si prieskum a nájdite značky, ktoré sa osvedčili ako čisté (arzén v ryži) a ryby s najnižšou kontamináciou (ortuť). Vyhýbajte sa koreňovej zelenine a bylinám, ktoré sa nepestujú v čistej pôde. To znamená zvoliť si ekologickú zeleninu a vyhnúť sa všetkej zelenine pestovanej v Číne! Väčšina cesnaku predávaného v USA sa pestuje v Číne a je často vysoko toxický.

  Jedzte veľa zeleniny bohatej na zlúčeniny síry, ako je kapusta, karfiol, ružičkový kel, bok choy, brokolica, cibuľa, šalotka, cesnak a pór.
  Galon za deň

  Tu je to, čo budete potrebovať pre brusnicovú limonádu:

  Sklenená galónová dóza
  14 šálok (takmer galón) bezpečnej, čistej, pramenitej vody alebo destilovanej vody
  1 šálka bio brusnicového džúsu, nie z koncentrátu
  3 čerstvé bio citróny – odšťavte ich
  Odšťavovač citrusov
  Tekutá stévia – podľa chuti
  Tekutý kajan – podľa chuti

  Väčšina ľudí by mala vypiť galón denne. Niektorí ľudia nemôžu kvôli zdravotným problémom alebo kvôli svojej menšej veľkosti, ale napriek tomu ich môžete piť veľa a pomôže vám to vypláchnuť a vyčistiť celé telo. Tento recept má veľa výhod, ale musíte používať zdravé, organické prísady a bezpečnú a čistú pitnú vodu.
  Vyvážte a uzdravte črevný trakt

  Udržujte jeden pohyb čriev na každé jedlo alebo najmenej dva až tri pohyby denne. Ak je to ťažké, mali by ste použiť Shillington’s Intestinal Cleanse alebo produkt podobného zloženia s vysoko kvalitnými prísadami. Črevné pohyby u väčšiny ľudí prídu s ľahkosťou krátko po prijatí vyššie spomenutej vysoko výdatnej stravy. Každý, kto má problémy s vylučovaním po niekoľkých dňoch pri tejto diéte alebo má ťažkosti s trávením, príznaky premnoženia Candidy alebo pravdepodobnosť „netesnosti v črevách“, bude mať prospech aj z Shillingtonovej očisty čreva .

  Odkazy na všetky odporúčané produkty, kde kúpiť a ako vyrobiť a ďalšie informácie pre tých, ktorí majú konkrétne ochorenia, sú tiež uvedené pod článkom.

  Ak pohyby čriev neprišli ľahko, najmä u každého, kto konzumuje surové produkty a iné potraviny bohaté na vlákninu, môže byť problémom hypotyreóza. Je veľmi časté, že ortuť ovplyvňuje štítnu žľazu. Ak je vaša funkcia štítnej žľazy v poriadku, ďalším pravdepodobným dôvodom ťažkých pohybov čriev pri správnej strave je nedostatok horčíka. (Tento nedostatok sa pravdepodobne napraví správnou stravou.)

  Wellness sa nezaobíde bez vyváženej črevnej flóry. Užívanie probiotika a doplnkov, o ktorých je známe, že zabíjajú Candidu a iné kvasinky ( SF722 ), môže vyvážiť flóru. Črevná očista tiež vyrovnáva a ničí Candidu a ďalšie parazity. Akékoľvek probiotikum by malo byť formulované alebo zapuzdrené tak, aby prešlo cez žalúdočnú kyselinu zaživa.

  Doprajte si toľko odpočinku a spánku, koľko vaše telo potrebuje. Počas detoxikácie veľa ľudí potrebuje viac ako zvyčajne odporúčaných 8 hodín spánku.
  Ďalšie odporúčané detoxikačné doplnky

  Správna strava je zďaleka najdôležitejším aspektom zdravia, liečenia a detoxikácie. V prípadoch, keď je poškodenie vážne alebo ak chcete skutočne len urýchliť alebo urýchliť proces, doplnky vám môžu pomôcť pri detoxikácii. Doplnky nie sú a nikdy nebudú náhradou správnej stravy. Sú doplnkom správnej stravy a nič viac. V skutočnosti nefungujú dobre so zlou stravou.

  Niacín, drevené uhlie, vitamín C, spirulina, chlorella , kremelina, jedlé hlinité hliny a prospešné tuky a ďalšie živiny a byliny môžu radikálne urýchliť proces detoxikácie, keď sú súčasťou zdravej výživy.
  Sčervenanie s niacínom.

  Niacín , inak známy ako B3, je veľmi lacný spôsob, ako zvýšiť účinnosť detoxu. Chcete druh flush, nie „flush“. Lekári zvyčajne odporúčajú začať s dávkou 100 mg, ale až 5 000 denne sa použilo na závažnú detoxikáciu drog a na ďalšie urgentné detoxikačné účely (napríklad chemická otrava).

  Neberte niacín príliš dlho. Dlhodobé užívanie jedného jedného vitamínu B spôsobuje nerovnováhu alebo nedostatok ostatných vitamínov B. Dlhodobé užívanie B3 vo vysokých dávkach môže tiež poškodiť pečeň.

  Vezmite si to ráno. Za 30 až 45 minút, keď sa rozbehne, zacvičte si alebo urobte saunu. Vyskúšajte horúci čaj. Pite veľa tekutín (napríklad brusnicovú limonádu) a vypotte toxíny. Niacín vám veľmi neurobí dobre, ak nevyprázdňujete haraburdu, kým to robíte. Je to silné. Budete svrbieť, byť horúci a červenať sa dookola. Väčšina ľudí bez vážne poškodených pečene môže ľahko zvládnuť 500 mg niekoľko dní. Účinky trvajú asi hodinu.

  Možno 15 – 25 mg zabráni nováčikom kričať na krvavú vraždu a umožnilo by to jemnejší a prospešnejší zážitok.

  Môže byť tiež vhodné slovo o tomto postupe, pretože sa nezdalo, že by pacienti, u ktorých som pracoval sedem rokov, nemali potuchy o tom, ako čo najlepšie využiť tento vitamín na očistenie. (Vezmite malé množstvo na zahájenie liečby, ak nie sú pozorované žiadne účinky, tj. Nával, zvyšujte dávku v rovnakých krokoch, až kým nedôjde. Potom zostaňte na tejto dávke, až kým nepocítite ďalšie účinky, a potom dávku zvyšujte až do ďalšieho premytia. . Udržiavajte až do dosiahnutia žiadneho účinku, potom až tretíkrát a tento postup opakujte. Potom by ste mali trikrát vydržať až na dva alebo dva alebo dva mesiace, v závislosti od zdravotného stavu, skôr ako začnete znova.) Dúfajme, že doplnok alebo poznámka pod čiarou, ušetrí začiatočníkom túto bolesť a frustráciu pred prvým predávkovaním, tj. jednoduché slovo so silnou opatrnosťou. Táto poznámka vzbudzuje obavy od toho, kto používa túto očistu už mnoho desaťročí a pomáha ostatným v tomto procese. “ – Richard

  Detoxikujte aktívnym uhlím na úrovni potravín

  Potravinárske aktívne uhlie sa získava spaľovaním čistých, nepoškvrnených organických látok, ako sú kokosové orechy alebo niektoré dreviny, bez použitia toxických chemikálií. Drevené uhlie vytvára chemickú väzbu s ťažkými kovmi a mnohými ďalšími toxínmi a ľahko sa z tela vylučuje.

  Účinkom aktívneho uhlia je adsorpcia, nie absorpcia toxínov. Adsorpcia je elektrická príťažlivosť toxínov a ťažkých kovov, ale nie prospešných živín, na povrch jemných častíc dreveného uhlia. Jedná sa skôr o chelatačný proces. Samotné uhlie sa neabsorbuje do tela, takže toxíny viazané na častice dreveného uhlia odchádzajú cez črevá. Nebuďte prekvapení čiernymi stoličkami. “ – Prírodná spoločnosť

  Pre vitamín C, spirulinu a chlorellu vyvinul Dr. Shillington výživový vzorec . Obsahuje čistú, vysoko kvalitnú spirulinu a chlorellu spolu s vysoko biologicky dostupným vitamínom C v najlepších formách – mleté ​​šípky a citrusy. Pozrite sa na recept tu alebo pozri odkaz nižšie. Ak si vyberiete iný výživový doplnok s plnou výživou, dôrazne odporúčame používať značku, ktorou je prášok na výživu vyrobený z mletého, čistého, nutrične kompletného jedla so stále neporušenými enzýmami. Chlorella a spirulina sú nielen úžasné superpotraviny, ktoré chelatujú a detoxikujú organizmus, sú to vysoko biologicky dostupné proteíny a majú synergický účinok s ostatnými zložkami. Uistite sa, že každá chlorella alebo spirulina pochádza z dôveryhodného zdroja. Je známe, že tieto zložky pochádzajú z lacných zdrojov, že obsahujú kontaminanty.

  Dr. Shillington tiež vyrába črevný detox , ktorý obsahuje psyllium, ľan, pektín, bentonitový íl a drevené uhlie.
  Epsomové soli, hlinené kúpele a horúca a studená vodoliečba

  Epsomské soli a ílové kúpele pomáhajú vytiahnuť toxíny z tela, zatiaľ čo čistia pokožku a uvoľňujú póry, aby umožnili odtok väčšieho množstva toxínov. Horúca a studená vodoliečba zvyšuje prietok krvi v tele. Horúca voda tlačí a zvyšuje prietok krvi na povrch pokožky, zatiaľ čo studená voda ženie krv hlboko do jadra.

  Striedanie teplej a studenej vody prináša čerstvú krv s kyslíkom a živinami do orgánov a žliaz a odvádza toxíny a patogény. Doktor Shillington navrhuje začať s vodou tak horúcou, ako vydržíte minimálne dve minúty. Potom vypnite horúcu vodu na dve minúty chladu – čím chladnejšia, tým lepšie. Striedajte tam a späť celkovo 20 minút, končiac chladom.
  Detoxikácia pre deti

  Je zrejmé, že správna strava a doplnky môžu byť pre menšie deti zložité. Smoothies sú skvelým spôsobom, ako sa vplížiť do superpotravín a doplnkov, ako je napríklad výživový vzorec, kurkuma, zázvor a malé množstvo Shillingtonových doplnkov pre dospelých. Shillington ponúka aj detskú črevnú očistu vyrobenú z figového sirupu, slivkového sirupu, listu senny, koreňa zázvoru, feniklového semena, divokej čerešne, pomarančovej kôry, koreňa rebarbory ​​morky a kôry cascara sagrada v javorovom sirupe. U detí s vyrážkami alebo inými prejavmi Candidy by sa tento vzorec mal užívať so silným probiotikom. Pre deti, ktoré nebudú brať kapsuly, vyskúšajte Bio-K . Sú to malé jogurty dostupné v Whole Foods a v iných obchodoch zameraných na zdravie. Nedávajte si žiaden jogurt, ktorý vidíte; väčšina jogurtov narobí viac škody ako úžitku. Bio-K je špeciálne navrhnutá baktéria vyvinutá tak, aby prešla cez žalúdočnú kyselinu živá a zdravá.

  DETSKÉ DÁVKY – 150 PRAVIDIEL

  Doc Shillington odporúča pre stanovenie dávok pre deti nasledujúce pravidlo:

  „Bylinné lieky, ktoré sa používajú pre dospelých, sa väčšinou dajú použiť aj pre deti. Ja osobne mám iba 1 (jeden) vzorec, ktorý je navrhnutý špeciálne pre deti a je to môj Intestin Kleanse pre deti. Jediným dôvodom je, že môj pravidelný prípravok na čistenie čreva je v kapsule a má v sebe veľmi silný Habanero Cayenne. Je to jednoducho príliš veľká a horúca dávka pre malé dieťa. Okrem toho je nemožné dostať kapsulu dolu 6-mesačnému dieťaťu nemožné. Ale všetky ostatné moje vzorce je možné dať deťom podľa nasledujúcich pokynov pre dané dávky. “

  Toto pravidlo 150 je veľmi jednoduché. Umiestnite váhu svojho dieťaťa na viac ako 150 a znížte ju na najnižší zlomok. Tu je niekoľko príkladov, za ktorými nasleduje všeobecná tabuľka hmotnosti / dávky.

  Povedzme, že hmotnosť dieťaťa = 50 libier. Dajte 50 na 150 ako do 50/150 a uvidíte, že sa to zníži na 5/15 alebo 1/3.

  Kliknutím zobrazíte všetky odporúčania pre dávkovanie detí.

  Ak sú peniaze obmedzené, môžete si kúpiť iba jeden výrobok pre dieťa, ktoré bude alebo bolo očkované, probiotiká sú jedna vec. Vyvážené črevo je nevyhnutné. Keď dojčíte, nezabudnite do svojej stravy zahrnúť veľa cesnaku, kurkumy, zázvoru, avokáda a kokosového oleja spolu s dobrým práškovým výživovým vzorcom.
  Ako zvrátiť poškodenie vakcínou

  Okrem vyššie uvedeného protokolu musia byť endokrinný systém (štítna žľaza, nadobličky atď.) A črevné mikróby ošetrené pri akomkoľvek závažnom ochorení, či už ide o poškodenie vakcínou alebo autoimunitný problém. Silné a kvalitné probiotiká by sa mali užívať každý deň, kým sa nezmiernia všetky príznaky. Je potrebné sa úplne vyhnúť gluténu, kazeínu, GMO, MSG, umelým prísadám a iným toxínom vrátane prísad z komerčnej kozmetiky a výrobkov na starostlivosť o telo. (BTW, nižšie nájdete konkrétny protokol s konkrétnymi odporúčaniami, ak nechcete kliknúť na všetky tieto jednotlivé odkazy.)
  Musíte si prečítať: Ako sa vyhnúť GMO v roku 2018 – a všetko, čo by ste mali vedieť o genetickom inžinierstve

  Preplňte imunitný systém echinaceou , olejom z oregana , vysokými dávkami vysoko biologicky dostupného vitamínu C a enzýmami . Naše dve najdôležitejšie odporúčania pre vitamín C sú Total Nutrition Formula a lipozomálny vitamín C. Vysoko kvalitná echinacea vytvára na jazyku „fuzzy“ pocit. Tieto doplnky sú obzvlášť prospešné pre antioxidačnú a imunitnú podporu, ideálne pre každého, kto je náchylný na infekcie a bojuje s detoxikačnými záťažami. Cayenne, cesnak, koreň zlatožlčeka a semeno a koreň lopúcha sú všetky silné čističe krvi. Čistá krv sa rovná silnejšiemu imunitnému systému.

  Uistite sa, že tuky sú vyvážené a má telo dostatok vitamínu D . To je nevyhnutné pre liečenie a pre vybudovanie silného imunitného systému, ako aj pre umožnenie tela správne asimilovať ďalšie živiny.

  V mnohých prípadoch sa zlepšenia prejavia až po vyliečení čriev a štítnej žľazy. Prísna strava je nevyhnutná. S poškodením vakcínou a netesnosťou v črevách sa pokrok môže rýchlo zvrátiť, ak človek upustí od stravy. Telo, ktoré už reaguje na cudzích útočníkov a na poškodenie toxínmi, nemusí bojovať s novým množstvom Candidy, iných cudzích proteínov a ďalších toxínov vstupujúcich do krvi cez netesné črevo.
  Vitamíny skupiny B a horčík pre autizmus

  Dr. Gaby uvádza nasledujúce informácie týkajúce sa vitamínu B6 a horčíka .

  V niekoľkých štúdiách bolo pre autistov prospešné 10–15 suplementácie vitamínom B6, samotným alebo v kombinácii s horčíkom. Medzi vylepšenia patrila zvýšená bdelosť, lepšia komunikácia a sociálne interakcie, vyšší inteligenčný kvocient (IQ), menej emocionálnych výbuchov a menšie mrzačenie. Väčšina štúdií používala veľké dávky pyridoxínu (30 mg / kg telesnej hmotnosti denne, v niektorých štúdiách maximálne 1 g / deň; v iných štúdiách 75 – 3 000 mg / deň). Jedna štúdia však uvádzala pozitívne výsledky pri použití relatívne nízkej dávky pyridoxínu (0,6 mg / kg / deň) v kombinácii s horčíkom. Keď sa používal horčík, dávkové rozpätie bolo 6–15 mg / kg / deň. Kombinácia vitamínu B6 a horčíka sa javila ako účinnejšia ako ktorákoľvek zo živín samotných. U malého počtu pacientov, ktorých počiatočná priaznivá odpoveď na pyridoxín vyprchala, bolo znovu vidieť zlepšenie po zmene liečby na pyridoxalfosfát (biologicky aktívna forma vitamínu B6). Aj keď mechanizmus účinku vitamínu B6 a horčíka nie je známy, predpokladá sa, že tieto živiny čiastočne fungujú moduláciou metabolizmu dopamínu. “ – Gaby, Alan R., MD. Nutričná medicína

  Doplnok enzýmov na poškodenie vakcínou, autizmom a inými chorobami

  Enzým je veľká molekula proteínu, ktorá sa nachádza vo všetkom živom, od jedla cez človeka až po mačky a psy. Enzýmy riadia rýchlosť chemických reakcií vo vašom tele. Sú zodpovední za chemický proces, ktorý premieňa jedlo na mikroskopické častice alebo živiny, ktoré vytvárajú vaše tkanivá a orgány, vaše vlasy, pokožku a nechty. Bez enzýmov nedôjde k žiadnej metabolickej aktivite. Niektoré enzýmy, ako napríklad tie vo vašom čreve, štiepia veľké molekuly na menšie. Iné, ako napríklad enzýmy, ktoré vytvárajú DNA, používajú malé molekuly na vytvorenie veľkých zložitých molekúl. Enzýmy tiež pomáhajú bunkám navzájom komunikovať a udržiavajú bunkový rast, život a smrť pod kontrolou. Enzýmy sú pre život nevyhnutné.

  Tráviace enzýmy rozkladajú jedlo. Rastlinné enzýmy štiepia potravu v pred tráviacej fáze trávenia predtým, ako ich žalúdočná kyselina deaktivuje. Metabolické enzýmy, tiež známe ako systémové enzýmy , rozkladajú cudzie bielkoviny a fibrín a čistia vašu krv od nečistôt. Zvážte dôsledky tohto. Fibrín sa hromadí, keď je telo poškodené. Je to dôležitá súčasť liečebného procesu. Enzýmy eliminujú toto zjazvené tkanivo. Enzýmy tiež eliminujú vírusy.

  Keď sa vírus dostane do kontaktu s ľudskou bunkou, jeho vonkajšia vrstva sa spojí s bunkou a vírus sa dostane do kontaktu s DNA. Toto spojenie s DNA umožňuje rýchlu reprodukciu vírusu. Proteolytické enzýmy spotrebovávajú vonkajšiu vrstvu vírusu, čím sa vírus stáva permanentne inertným. Tiež rozkladajú cirkulujúce imunokomplexy v krvi. Zvyšujú pružnosť erytrocytov a znižujú agregáciu krvných doštičiek, zvyšujú tekutosť krvi a jej cirkuláciu v tkanivách. Enzýmy sú to, čo vynáša odpadky, a sú nástrojmi na prestavbu tela. Telo ich ale dokáže vyprodukovať iba toľko.

  Keď telo prestane produkovať proteolytické alebo bielkoviny štiepiace enzýmy zodpovedné za kontrolu hladín fibrínu v tele, telo zomrie do 24 hodín. Čím viac enzýmov doplníme telo do stravy, tým dlhšie žijeme. Je to také jednoduché. Srdcový infarkt, mozgová príhoda, niekde nejako prestane telo fungovať. “ – Dr. Tim Kelly

  Enzýmy sú prameňom mladosti, ak vôbec nejaký bol. Zdá sa, že starnutie začína medzi 27. a 35. rokom, keď sa začne znižovať produkcia enzýmov, ktoré rozpúšťajú bielkoviny. Jazvy sa držia dlhšie a zostávajú výraznejšie. Bolesti blednú dlhšie, zranenia sa liečia pomalšie a zdá sa, že sa naše telo nezotavilo ako kedysi, pretože sa tak už nestalo. Poškodzujeme svoje telo jednoducho tým, že sme nažive. Čím viac poškodíme, tým viac enzýmov potrebujeme na odstránenie.

  Každý môže použiť viac enzýmov. Nemôžeme získať optimálne množstvo v potrave, pokiaľ si nepestujeme väčšinu svojich vlastných potravín s osvedčenými postupmi na výrobu plodín s najvyššou výživnou hodnotou. Aj potom by sme mohli použiť viac. Naše telo produkuje enzýmy, ale iba konečné množstvo. Čím viac potravín konzumujeme bez enzýmov, tým viac vyčerpávame naše obmedzené zásoby.

  Enzýmové doplnky spadajú do dvoch kategórií: tráviaca a systémová. Tráviace enzýmy sa užívajú spolu s jedlom a pomáhajú tráveniu. V surových potravinách sú tiež enzýmy, ktoré uľahčujú vstrebávanie a správnu asimiláciu výživy.

  Systémové enzýmy (pankreatické enzýmy, proteolytické enzýmy, metabolické enzýmy) sú o niečo komplikovanejšie. Dostať enzýmy z tráviaceho traktu do krvi nie je ľahké. Enzýmy uvoľňované v žalúdku pomôžu stráviť jedlo, ale neprežijú žalúdočnú kyselinu. To je dôvod, prečo sa systémové enzýmy typicky ponúkajú v kapsule odolnej voči kyselinám. Kapsula je navrhnutá na uvoľňovanie do alkalickejšieho prostredia črevného traktu. Pokiaľ sa enzýmy užívajú nalačno, ukázalo sa, že výsledky sú vynikajúce.

  Systémové enzýmy sa používajú na liečbu problémov a úspešné odstránenie chorôb od fyzických zranení, artritídy, srdcových chorôb, rakoviny, vysokého krvného tlaku, autizmu, herpesu, HIV (zdá sa, že účinkujú proti akýmkoľvek vírusom), fibromyalgie, astmy a oveľa viac . Väčšina výskumov bola publikovaná v neanglických časopisoch. Toto systematické užívanie perorálnej suplementácie enzýmov sa v Spojených štátoch ešte len začína rozvíjať.

  Nie sú hlásené vedľajšie účinky systémových enzýmov. Masívne dávky nespôsobujú žiadne problémy ani vedľajšie účinky, na rozdiel od vysokých dávok farmaceutických liekov alebo extrémne vysokých dávok doplnkov a bylín. Počiatočná dávka, ktorou je často jedna silná tableta enzýmu, užívaná trikrát denne, 45 minút pred alebo 45 minút po jedle, sa môže zvýšiť o tri tablety denne každých niekoľko dní, kým sa nevyvinie požadovaná terapeutická odpoveď. Osoba, ktorej bolo v priebehu jedného dňa podaných viac ako 3 700 tabliet s enzýmami, mala hnačku, ale to sa pripisovalo kapsulám, nie obsahu. Jedinými vedľajšími účinkami samotných enzýmov budú zmiernenie zápalu a redukcia poškodených a rozpadajúcich sa buniek, fibrínu, vírusov a iných proteínov, ktoré boli zavedené z netesného čreva alebo vlastných mutovaných proteínov v tele (k čomu dochádza pri strese).

  Doplnenie enzýmu nie je rýchlou opravou, ale časom prinesie úžasné výsledky. Zvážte systémovú suplementáciu enzýmov na nápravu škôd spôsobených na tele vakcínami, infekciami, toxínmi alebo čímkoľvek, čo by spôsobilo akékoľvek poškodenie. Enzýmy môžu pomôcť telu zvrátiť jeho vek. Aký je vek, ak sa nehromadí poškodenie?
  Rob to ďalej

  Ako som už spomenul vyššie, väčšina ľudí s akýmikoľvek zdravotnými problémami je úplne schopná vrátiť svoje zdravie na oveľa lepšie miesto iba pomocou stravy. Patrí sem aj poškodenie vakcínou. Ak ste dostali vakcínu, vakcína vás poškodila. Otázkou je, do akej miery a či to už telo kompenzovalo alebo uzdravovalo.

  Výhodou koncentrovanej bylinnej a doplnkovej liečby je ich schopnosť urýchliť proces hojenia a detoxikácie. Ale väčšina z týchto protokolov robí pre väčšinu ľudí veľmi málo, keď ich strava nie je v poriadku. Čím horšia je strava, tým viac doplnkov bude potrebných na jej kompenzáciu, až do okamihu, keď bude strava taká zlá, že doplnky v najlepšom prípade iba spomalia rozpad tela.

  Pre tých, ktorí sú veľmi chorí a nemôžu dostatočne dobre jesť vyváženú stravu, môže byť doplnkový protokol rozdielom medzi životom a smrťou, alebo prinajmenšom mizerným životom a dobrým stavom.

  Týmto procesom nesmie brániť liečba zameraná na potlačenie príznakov. Aj keď za určitých okolností nemusí byť rozumné prestať brať lieky, najlepším, v čo dúfame, je dokonca aj s tým najradikálnejším programom na detoxikáciu a generálnu opravu výživy (ako je tento) telo, ktoré funguje lepšie. Ale aby sme boli skutočne zdraví, človek nemôže pokračovať v konzumácii vysokej hladiny toxínov, ako sú farmaceutické výrobky.

  Niektoré z vyššie uvedených spôsobov liečby nebudú platiť a veľa z nich môže byť pre priemerného človeka prehnaných, keď sa len chcú zbaviť rozpočtu. Ale vyberte si a vytiahnite, čo vám vyhovuje. Alebo ak ste obzvlášť chorí, urobte všetko pre to, aby ste pochopili celý proces, a zapojte čo najviac, aby to fungovalo pre váš rozpočet a vaše zdravie. Bez ohľadu na ochorenie môže tento protokol vyliečiť takmer každého, ak sa cvičí dostatočne dlho. Vakcíny nás poškodzujú z mnohých rôznych uhlov pohľadu a na zvrátenie poškodenia je nevyhnutný holistický prístup k liečbe.

  Viaceré poranenia vyvolané očkovaním si vyžadujú, aby sa každé zranenie alebo choroba liečili a vyliečili zo systému. Keď sa imunitný systém stane viac v rovnováhe, bude schopný vyčistiť toxicitu. Alergické príznaky sa znížia a kognitívne funkcie sa zvýšia po vylúčení zložiek vakcíny, na ktoré reaguje aj telo . Ďalšie informácie nájdete v ďalšom čítaní nižšie.

  Nenechajte sa vystrašiť nasledujúcim zoznamom doplnkov. Väčšina ľudí môže úplne detoxikovať a zotaviť sa z vakcín správnou stravou a veľmi malou, ak vôbec nejakou doplnkovou výživou, ak dostane dostatok času. To predovšetkým platí pre ľudí, ktorí boli zdraví. Ak potrebujete detoxikáciu od vakcín s obmedzeným rozpočtom, pozrite si tento recept na výživový vzorec a pozrite si tiež tieto recepty . Choďte po SF722 a Abzorb . Ak ste ohromení alebo si chcete vybrať zopár najlepších doplnkov pre svoje problémy, porozprávajte sa s Green Lifestyle Market o vašom rozpočte a obavách. Správne stravovanie je prvoradé, a pokiaľ ide o liečenie, doplnky výživy nie sú bez správnej stravy veľmi účinné veľmi dlho. Ak trpíte autoimunitnými zdravotnými problémami, či už súvisia s vakcínami alebo nie, určite si pozrite Najlepšie doplnky na zabitie Candidy a všetko, čo ste kedy chceli vedieť o plesňových infekciách . Každý, kto trpí chronickým ochorením, má do činenia s množstvom Candidy a telo sa nebude mať dobre, kým nebude črevo v rovnováhe.

  Diéta je rozhodujúca – ešte dôležitejšia ako doplnky. Prečítajte si články o stravovaní nižšie. Každý deň jedzte rozmanitý veľký šalát. Recepty sú uvedené nižšie.
  Odporúčané doplnky:

  VitalzymX – svetová výživa – alebo – systémový enzým Fibrenza – HCP vzorce ( systémové enzýmy )
  Ešte lepšie: Abzorb – je to probiotikum a systémový enzým, ak sa užíva na prázdny žalúdok, pomáha tráviť, keď sa užíva s jedlom.
  Shillingtonova intestinálna očista (zabíja parazity, kandidy a čistí črevný trakt)
  Shillingtonov črevný detox (bentonitový íl, ľan, pektín, drevené uhlie a ďalšie na detoxikáciu a elimináciu hromadných a ťažkých kovov)
  Recept na celkovú výživu (Detoxikuje, cheláty, bielkoviny a mulitvitamín / minerál)
  Shillingtonova detoxikácia krvi
  Formula SF722 – Thorne (zabije Candidu )
  FloraMend – Thorne (probiotikum, prechádza žalúdočnou kyselinou)
  Organický koreňový mušt Matky Zeme – Organický bariérový ostrov
  Niacín s výplachom (vitamín B3)
  Komplex vitamínov B6
  Shillington’s Intestinal Kleanse pre deti
  Olej z oregana – bylinky Gaia (antimikrobiálna podpora, antioxidanty)
  Shillingtonova Echinacea + (podpora imunitného systému)
  Čínska zlatá niť – Wise Woman Herbals (Imunitný systém a antimikrobiálna podpora – ak vyskúšate, vyskúšajte Berbercap )
  Tekuté svetlo – Sunwarrior (minerály)
  Shillingtonova rovnováha tela (železo, jód, rovnováha PH)
  Arctic Omega – severské prírodné produkty
  Horčík

  Strava:

  Detoxikácia lacná a jednoduchá bez pôstu – recepty sú v cene
  Prestaňte takto jesť a začnite sa stravovať takto – váš sprievodca homeostázou prostredníctvom diéty
  Ako pripraviť najzdravšie smoothies – 4 recepty
  Ako sa vyhnúť GMO v roku 2018 – a všetko ostatné, čo by ste mali vedieť o genetickom inžinierstve
  Najlepšie oleje na varenie – zdravotné výhody, bod dymu, ktorý treba používať a vyhnúť sa mu
  Domáce recepty na mlieko z vegánskych orechov
  Spôsobuje mäso rakovinu? Áno a nie…

  Autor
  Michael Edwards
  Michael Edwards
  Majiteľ v ekologickom životnom štýle
  Michael Edwards je zakladateľom, majiteľom, šéfredaktorom a správcom časopisu Organic Lifestyle Magazine. V 17 rokoch vážil Michael viac ako 360 libier. Trpel alergiou, častými chorobami a chronickou vyčerpávajúcou nespavosťou. Konvenčná medicína nefungovala. Zatiaľ čo si obnovoval zdravie alternatívnou medicínou, študoval prírodné zdravie a ponoril sa do neho.

  Preložené strojovo z originálu:
  How To Detoxify and Heal From Vaccinations – For Adults and Children
  May 22, 2015 by Michael Edwards
  https://www.organiclifestylemagazine.com/issue/17-how-to-detoxify-and-heal-from-vaccinations-for-adults-and-children

  • Len doplním – opäť aktuálny Vetom 2 a Vetom 1 ako črevné probiotikum. Mňa zaujali tie systémové enzýmy.

   Serapeptáza Serretia 250000
   [Prehľadávať doménu enzymovaterapia.sk] http://www.enzymovaterapia.sk/serapeptaza-serretia-250000.html
   Hoci Serretia obsahuje veľmi silný a výkonný enzým serapeptáza. môže sa používať s väčšinou produktov bezpečne dohromady. Neexistuje žiadny dôkaz, že systémové enzýmy, ako serepeptáza, by bolo predávkované. Je však dôležité dodržiavať pokyny na dávkovanie, podľa letáku alebo podľa pokynov lekára. Čo je kapsula?

   • Tak nie je to lacná záležitosť – balenie cca 90 eurinky, ale tí zmrdi z EU nás potrebujú chrániť pred detoxom!

    „Predaj serrapeptázy bol z dôvodu nariadenia EU zakázaný!
    Ekvivalentom s podobnou účinnosťou je Nattokinase 2000 FU (enzým Nattokináza)!
    Je veľmi podobná svojimi zdravotnými benefitmy s enzýmom serrapeptáza, len nattokináza má navyše aj viacero kardiovaskulárnych výhod.“
    https://www.ezopress.sk/2016/06/spravte-si-terapiu-enzymov-pomocou-serretie/

    Odporúčam ísť do článku.

    • Tak beriem späť!
     Enzým nattokináza je izolovaný z tradičnej japonskej fermentovanej sóje Natto. Je čisto prírodného charakteru a získava sa pomocou nepatogénnej baktérie Bacillus subtilis natto. Nattokináza je používaná na rôzne účely v ľudovej, tradičnej medicíne, pričom v Japonsku sa používa už vyše 2000 rokov.
     Enzým Nattokinase Plus je vhodná alternatíva enzýmu Serrapeptáza.

     Dôvod „späťvzatia“ je – získava sa pomocou nepatogénnej baktérie Bacillus subtilis natto – čo je komponent aj ruského vetomu – ale iného kmeňa. A cena 52 eur.

     Čiže – vyzerá to tak, že Bacillus subtilis z Vetomu by mal produkovať aj tento enzým.
     https://www.naturlekaren.sk/product/16285/nattokinaza_plus/
     ——————
     Dlhovekosť Japoncov tda asi nebude založená na ortuťových a rádioaktívnych rybách.

   • Ja beriem uz dlhsie asi 480 tisic serrapeptyze z Motyla,ktory vyraba Hodvab denne,tiez beriem Nattonicase, tiez enzym z DAZDOVIEK je uzasne dolezity,silny a drahy

    • To sú veľmi drahé mono-enzýmy. Polyenzymatické zloženie (9 vysokoúčinných enzýmov za „babku“ je v LUCERKE siatej) účinnosť porovnateľná s tými za 54 až 114€.
     Pridáte najemno sekanú Lucerku do šalátov a máte chutné, zdravé polyenzymatické jedlo ktorému sa nevyrovná žiaden monoenzym !

 4. Zaočkovaní majú nosiť rúška?
  Kde to nájdem napísané prosím?

 5. Pravdoľub

  Sám sa presviedčam o tom, že celý covid je dielom satanistov. Používajú rôzne rituály napr. aj vo filmoch a v seriáloch. Sám som sa divil, keď som pred pár mesiacmi pozeral seriál Patriot (z roku 2015) a bol v ňom spor o parkovacie miesto s číslom C-19. Prečo nie B-13? Na ďalší odkaz som narazil pri horore The Conjuring 3 – pri pokuse o samovraždu bol človek v cele C-19. Náhoda? Na náhody neverím. Myslím, že sa takto snažia programovať vedomie ľudí… Boh s nami a zlé preč!

 6. http://www.nwoo.org/2021/06/11/ockovani-jsou-nebezpecna-i-odbornici-to-priznavaji-ale-byli-jsme-varovani/
  Očkovaní jsou nebezpečná, i odborníci to přiznávají, ale – byli jsme varováni!

 7. https://aeronet.cz/news/naprosty-sok-nemecko-ma-ve-svem-zakone-o-prevenci-a-kontrole-infekcnich-nemoci-u-lidi-uz-leta-paragraf-ktery-legalizuje-aerobni-ockovani-pomoci-mikroorganismu-vydechovanych-z-ockovanych-lidi/

  V českém překladu zní paragraf takto:
  “V případě ochranného očkování nařízeného na základě tohoto zákona, nebo očkování veřejně doporučeného nejvyšším zemským zdravotním úřadem, nebo očkování podle § 17a odst. 2 zákona o vojácích z povolání, lze použít očkovací látky, které obsahují mikroorganismy, jež mohou být očkovanou osobou vylučovány a jinými osobami požívány. Základní právo na tělesnou integritu (čl. 2 odst. 2 první věta Ústavního zákona) je v tomto ohledu omezeno.“
  Paragraf je v zákoně již od roku 2001 a legalizuje de facto vektorovou vakcinaci z jedné osoby na druhou pomocí šíření virů z očkované osoby…

 8. nastal čas zobudiť spiacu armádu a začať nemilosrdný boj

 9. http://www.nwoo.org/2021/06/12/kam-jsme-se-dostali-za-posledni-rok-a-co-jsme-vsemi-temi-nasilnymi-opatrenim-docilili/
  Kam jsme se dostali za poslední rok a co jsme všemi těmi násilnými opatřením docílili?

 10. https://otevrisvoumysl.cz/ockovaci-propaganda-mirena-na-deti-plna-lzi-4-potvrzena-hlaseni-o-umrti-deti-po-vakcine/
  Očkovací propaganda mířená na děti plná lží & 4 potvrzená hlášení o úmrtí dětí po vakcíně

  Ve zkratce…
  Ve Velké Británii ve školách pouští dětem video s očkovací propagandou plnou lží. Kromě toho v posledním týdnu jsou hlášená 4 úmrtí dětí po vakcíně. Více ve videu.

 11. https://tadesco.org/mz-sr-otvorilo-ockovanie-pre-deti-od-12-roku-zivota-a-uz-sa-objavili-uvahy-ze-nezaockovane-deti-by-nemali-mat-od-septembra-moznost-ucasti-na-prezencnej-vyucbe/
  MZ SR otvorilo očkovanie pre deti od 12. roku života a už sa objavili úvahy, že nezaočkované deti by nemali mať od septembra možnosť účasti na prezenčnej výučbe

  • A v ktorej hlave „už sa objavili úvahy, že“?! Kto je ten subjekt?!

   • Film – Jsem všechny dívky (2021)
    Neoblomná detektivka najde pochopení pro vražedkyni, která se snaží systematicky likvidovat vedoucí členy vlivného kartelu obchodujícího s dětmi. /Podľa skutočných udalostí/
    https://www.freefilm.to/film/jsem-vsechny-divky

    K tomu asi toľko – obchod s vakcínami pchanými do detí je obchod s deťmi a „ich potrebami“. Akurát, že to nie je o jogurtoch, ale chazarské výpaľníctvo chazarmi ovládaného nájomného štátu = štátu nájomných politikov a ich straníckych-štátnych nomenklatúr.

    2021-06-07 – Jiří Doležal a Petr: Jak to bylo doopravdy s údajně mezinárodními pašeráky nosorožčích rohů?
    https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-06-07-jiri-dolezal-a-petr-jak-to-bylo-doopravdy-s-udajne-mezinarodnimi-paseraky-nosorozcich-rohu/

    K tomu toľko – zlaté pravidlo „sleduj tok – cestu peňazí“ platí stále! Úboho platená polícia je platená úboho preto, aby bola korumpovateľná. „Úbohí“ – v zmysle úbohí duchovne – policajti – si „musia“ na seba zarobiť vyberaním pokút alebo skorumpovanosťou. Lenže oni takto nevytvárajú zdroje pre mafiánsku nomenklatúrnu verchušku. Na to slúži colná správa – ktorá „má prst na tepe globálneho obchodu“ – a preto „Pomáhať a chrániť“ musia policajti colnú správu – cez ktorú preteká všetok miestny globálny biznis! Preto na akýkoľvek útok na colnú správu musia policajti reagovať jej ochranou – ako je to v prípade legálneho odstrelu /eticky diskutabilné – a či nie pôvod celého biznisu s chránenými živočíchmi/ nosorožcov v JAR a zabavenia ich rohov v ČR – 24 ks, kg konečnej ceny 50 tisíc USD v Číne – ktoré niekto chcel zadržať, aby ich colná správa mohla po 3 mesiacoch „posunúť“ vyššiemu záujemcovi. Dobre – to je biznis s chránenými živočíchmi – ale máme tu aj obchod s drogami, zbraňami, bielym mäsom, s deťmi. Aj s liekmi – viď zadržiavaný ivermectín vs. mRNA vakcíny, vrátane zadržiavania vakcín Sputnik V.

    Takže čakám už len idiotskú otázku – „A pre čo by to robili?“

 12. Jágr udelil FACKU Babišovi: Nechcem sa stať tvárou vakcinačnej kampane! Dôvod je jednoduchý…
  Legendárny hokejista Jaromír Jágr odmietol ponuku premiéra Andreja Babiša, aby sa zapojil do vládnej kampane za očkovanie proti COVID-19. Jagr však kampaň rázne odmietol, pretože sa vakcínovať nechce. Dôvodom má byť dostatok protilátok
  Cieľom vakcinačnej kampane je zaočkovať viac ako 70 percent populácie. Babišovi však tento krok rozhodne nevyšiel
  My jsme se o tom s panem premiérem bavili, že mu pan Jágr odmítl dělat figuranta na propagaci vakcinace z toho důvodu, že má protilátky,“ povedala pre Seznam Správy Martina Vašáková.

  Jagr je rozumne uvažujúci človek,ktorý sa nepoddá novodobým majstrom na
  vnucovanie vakcíny. Vakcíny na rôzne choroby sa pichajú raz za života, alebo preočkovanie napr. na tetanus je po 20 rokoch a tu sa vakcínuje 2x za sebou po krátkom čase a to nie je koniec, lebo každoročne chcú farma firmy hlavne zarábať a nie liečiť.
  Počul už niekto, že pri iných vakcínach bolo toľko nežiadúcich účinkov po ich podaní. Na Slovensku je hlásených okolo 6 000 prípadov a tiež i úmrtia. No nie všetci sa tiež s nežiadúcimi účinkami prihlásili, poznám ich i z okolia.
  A ešte sa nájde aj „primitívny“ novinár zo SME,ktorý praje to najhoršie tomu kto nenabehne na tento pokus. A že nepôjdeme do sveta sa rekreovať, no však aby tam mal kto následne chodiť keď sa bude do človeka pichať a pichať tá „dobrota“.

  • V našej obci z prvých šiestich očkovaných osôb nad 55 rokov do jedného týždňa štyria umreli rovnakým spôsobom – zrazená krv ich zabila ! Predtým žily príkladným Zdravým životným štýlom ! Jeden z preživších čiastočné ochrnutie, druhý má poškodenú pamäť ! ! ! ! !

 13. https://www.ac24.cz/blog/nova-legislativa-v-nemecku-beztrestny-prenos-vakcin-z-ockovanych-na-neockovane/
  Nová legislativa v Německu? Beztrestný přenos vakcín z očkovaných na neočkované

  Pripravuje sa legislatívny rámec pre situácie, že Vás vakcínovaný doslova nakazí „vakcínou“ a pre prípady napríklad ujmy na zdraví alebo smrti sa nebudete môcť právne brániť.

 14. Jednoduchá

  ….presne Vladko, treba zobudiť tu armádu a začať bojovať……….
  ….milá Jean, to čo sa len ,,uvažuje“ ešte neplatí, a verím tomu, že ani PLATIŤ NEBUDE….tie deti sú budúcnosť nášho národa, pevne verím aj v .,,zobudenie ľudí – rodičov“……………………….. vďaka za enzým.typy……………….

 15. MENGELENIZMUS sa opäť rozmáha v štátoch pod vplyvom politiky usa. V štátoch mimo politický vplyv usa nebola ani epidémie a žiadne blbnutie ! ! ! Žiadne očkovanie a žiadne obmedzovanie ! ! !

Pridajte komentár

*