Do Európy prichádza nedostatok potravín a stopy vedú k Američanmi zničeným plynovodom Nord Stream


Print Friendly, PDF & Email

Do Európy prichádza nedostatok potravín a stopy vedú k Američanmi zničeným plynovodom Nord Stream

(Ethan Huff, Natural News) Náklady na energie vo Veľkej Británii sú teraz také vysoké, že poľnohospodársky systém krajiny vykazuje známky kolapsu.

Mnohí farmári tento rok nemohli použiť skleníky na pestovanie ozimných plodín, pretože náklady na ne dosiahli impozantnú výšku. V dôsledku toho musia byť teraz podľa BBC niektoré čerstvé potraviny na prídel.

„Plodiny ako paradajky, paprika, šalát, karfiol alebo uhorky sa niekedy predávajú len v obmedzenom množstve,“ uviedol portál Free West Media.

„Veľkoobchodníci medzitým hľadajú nových dodávateľov z iných krajín – to však znamená, že úroda musí cestovať do Európy na oveľa väčšie vzdialenosti, čo nie je v záujme životného prostredia.“

Verejnosť bola zatiaľ málo zapojená do riešenia energetickej krízy, pretože kríza ju doraz kvôli dotovaným cenám energií pre domácnosti výraznejšie nepostihla. Teraz, keď ceny mnohých produktov prudko rastú a dostupnosť prudko klesá, ľudia si to naozaj začínajú všímať.

„Už to začína mať vplyv na spotrebiteľov,“ vysvetľujú správy. Lacné jedlo, ktoré je dostupné po celý rok, bude čoskoro v Európe minulosťou.

(Súvisiace: Pozrite si príbeh sabotáže plynovodov Nord Stream 1 a 2.)

Orgány Veľkej Británie obviňujú z prehnaných cien energií „zmenu klímy“, nie korupciu globalistov

Podľa vládnych predstaviteľov Veľkej Británie je príčinou vysokých cien elektriny a chaosu na potravinových trhoch „zmena klímy“, nie globalistická finančná korupcia.

Hovorí sa, že „zlé počasie“ v Maroku je dôvodom, prečo Európa nie je schopná udržať dostatočné dodávky potravín. Existujú aj správy o tisíckach potravinových priestupkov, ktoré odhalila marocká vláda, vrátane zlých cien a nekvalitných produktov.

Zhabaných a zničených bolo asi 400 ton výrobkov, ktoré „nespĺňali platné normy“. Všetky použiteľné produkty, ktoré zostali, boli predané vo verejnej dražbe. Potravinové trhy Veľkej Británie sú podľa ministra potravín údajne „dobre zásobené základnými produktmi“.

Medzitým sa vládne orgány Veľkej Británie rozhodli využiť túto príležitosť na presadenie legalizácie geneticky modifikovaných (GMO) potravinárskych plodín, ktoré sú tam v súčasnosti nelegálne.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Riaditeľ centrálnej banky Bank of England Andrew Bailey vlani v júni varoval pred „apokalyptickým“ rastom cien potravín, ktorý sa presunie do roku 2023.

Asociácia pestovateľov Lea Valley (LVGA), ktorá produkuje približne 75 percent plodín v krajine, uviedla, že najmenej polovica jej skleníkov je v súčasnosti prázdna a očakáva sa, že produkcia sa zníži až o 60 percent.

Problémy s produkciou potravín hlásia aj ďalšie európske krajiny

„Mnohí výrobcovia skleníkov opúšťajú podnikanie kvôli neschopnosti pokryť svoje súčasné náklady na vykurovanie a prácu,“ dodal Bulharský zväz skleníkových farmárov, podľa ktorého sa podobné problémy šíria po celom Bulharsku.

„Štát zatiaľ neprijal absolútne žiadne opatrenia na podporu sektora skleníkových producentov. Ako všetci vieme, je to jedno z najdrahších odvetví v poľnohospodárskom sektore a priamo súvisí s cenami plynu a elektriny.“

Holandské poľnohospodárstvo tiež trpí, keďže energie predstavujú 20 až 30 percent nákladov spojených s pestovaním plodín v skleníkoch. V porovnaní s tým, čo zaplatili v roku 2019, minú holandskí farmári tento rok na plyn a elektrinu približne päťnásobok bežnej sumy, teda 22 miliárd eur.

„Medzi najviac postihnuté sektory patrí produkcia v skleníkoch, ktorej ročný obrat dosahuje približne 8 miliárd eur, ale energie predstavujú 20 až 30 percent nákladov,“ vysvetľujú správy.

„Už 40 percent členov farmárskej skupiny Glastuinbouw Nederland funguje so stratou v dôsledku nadmerných nákladov na energie.“

Záver

V komentároch niekto spomenul, že sabotáž ropovodu Nord Stream zo strany Západu je oveľa väčšou príčinou všetkých týchto energetických problémov, a nie „globálne otepľovanie“.

Kolaps globálnych finančných, potravinových a energetických trhov je v plnom prúde. Ak chcete držať krok s najnovšími správami, navštívte stránku Collapse.news.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Ethan Huff, Zfroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. + Jaké “náhody”, že tyto “nehody” v emérice postihují pouze červené státy – jako právě Ohio a Florida.. Již čtvrtá -průmyslová- katastrofa se stala na severovýchodě Ohia během několika týdnů po sobě. Ve středu 1.3 vypukl v továrně na výrobu kovů v Clevelandu ve státě Ohio požár, při kterém došlo k několika výbuchům. Na místě zasahovalo více než 50 hasičů a specialistů na nebezpečný materiál. Požár způsobil exploze dusíku a propanu, při nichž se do okolního ovzduší uvolnily jemné prachové částice a neznámé vedlejší produkty.

  thelibertydaily.com/another-disaster-in-northeast-ohio-as-several-explosion-hit-cleveland-warehouse-50-firefighters-respond/

  Taková “náhodná” smůla nemůže být tak rychle. Je to jistě sabotáž. Navíc vzhledem k tomu, že jde o silně rudý stát = bidetovi to také nedělá příliš velké starosti.
  A ohledně bideta – okrajinská plynárenská firma Burisma fungovala podle vyšetřovatelů jako pračka peněz “Bidenovy rodiny”

  + Florida: DeSantis zaútočil na Floridě proti globalistické LGBTQ+ společnosti Disney, která na Floridě provozuje Disney World atrakce a měla výjimku z placení daní a dokonce na pozemcích Disney neplatily zákony státu Florida, firma měla pozemky jako vlastní samosprávný distrikt, podobně jako Washington D.C. ve státě Columbia.

  No a koncem února podepsal guvernér Ron DeSantis nový zákon, kterým např. právo společnosti Disney odejímá, pozemky se dostávají pod běžnou jurisdikci státu Florida a globalistická firma Disney, která jede LGBTQ+ toxickou genderovou woke produkci pro děti a mládež, musí začít na Floridě platit daně. Není divu, že globalistům praskly pojistky a Republikánská strana, která ještě v února neskrytě DeSantise podporovala proti Trumpovi, najednou obrátila o 180 stupňů a v tu ránu vedení strany podporuje Trumpa, což ukazují i poslední průzkumy v USA.

  No a proto průzkumy v emérice začínají favorizovat Trumpa jak došlápne na deep state, nastolí pořádek atd. (prostě lži na lidi/voliče, jako všude po světě) .. Protože “globalistům” vyhovuje více než zmíněný DeSantis.. Donald Trump je pro Republikány paradoxně přijatelnější než “radikál” Ron DeSantis z Floridy, který šlape po krku už i Disney. A začíná další divadlo na lidi. A Trumpeta není žádná spása. Vše běží…

  + Perlička, kdy vojáci skupiny PMC Wagner Group v Bachmutu během bojů našli..:

  Ukrajinská pravoslavná církev Kyjevský patriarchát Vinnická diecéze
  Jsi obránce Ukrajiny
  Tvojí povinností je chránit nezávislost od ruských útočníků
  Tvým úkolem je vymazat ruský národ z povrchu zemského
  Tvým nepřítelem je ruský svět, který způsobil hříšnou škodu lidské duši
  Zabíjet Rusy není hřích

  https://i.postimg.cc/1XThGv9X/Dead-AFUboy-Blesser.jpg

  = Je to stejný proces, na okrajině se prostě nic nezměnilo a po rozpadu SSSR se Západ pouze rozhodl, že tento protiruský narativ po II. sv. válce po porážce nacismu oživí.

  • Všetko pekne že Donaldove preferencie stúpajú ale ako vieme z minulosti v Amerike nie je problém zastreliť prezidenta

  • Objektívne

   Môžete si všimnúť, že príčinu týchto nehôd nevedia ani najlepší experti, snáď okrem toho vlaku, kde NTSB hovorí, že nehode sa dalo predísť.

 2. Pozrite si dátum – článok hotový 2 dni pred ŠVO 24.2.2022.

  „22. 2. 2022, 14:10 • Aktualizováno 25. 2. 2022, 9:37
  Kristýna Tomšů, Novinky

  České neziskové organizace vyhlásily sbírky na pomoc Ukrajincům v souvislosti s eskalujícím rusko-ukrajinským konfliktem. Zájemci mohou přispět neziskovým organizacím, jako je Charita Česká republika, Člověk v tísni, ADRA, Červený kříž nebo Post Bellum, která podporuje obránce Ukrajiny dodávkami ochranných pomůcek. Lze přispět i přímo ukrajinské centrální bance na podporu ukrajinských ozbrojených sil. “
  https://www.novinky.cz/clanek/domaci-charity-vyhlasuji-sbirky-na-pomoc-ukrajine-40387969
  ————————————————
  Takže 2023 ako? Zbrane áno – jedlo nie?

  • mariankosmac

   A nezačala ŠVO práve 22.2.22? Aspoň ja si to tak pamätám, ale v poslednom čase sa v diskusiách stretávam s názormi že to bolo 24.2. Tak teraz neviem. Možno mám Mandelov efekt.

   • Začala sa v noci z 23.2.2022 na 24.2.2022. A par dni predtým už Rusi vstúpili na Donbas a začali evakuovať obyvateľov, lebo tvrdili, že hrozí invázia Ukrajiny.

    • Tu ide o to, že každej vojne predchádza vytváranie informačného pola. Česká vláda mesiac pred ruskou ŠVO uzatvorila dohodu s ukrajinskou vládou o poskytovaní zdravotnej pomoci ukrajinským vojakom – teda vedela, že Ukrajinci začnú s provokáciu – myslím 18.2.2022 začali ostreľovať sídliská Donbasu. Takže ten článok napísala už 22.2. nejaká členka Think Thanku – v rámci masovej prípravy informačného pola na vojnu – vojnové obete. A článok pustili až 25.2. – ako „vnímavú iniciatívu“ neziskoviek – samozrejme v emocionálne vyšpičkovanej situácii. „Oni sú tí správni – kto rýchlo dáva -2 krát dáva!“ A tá chujovina o posielaní peňazí banke na financovanie vojny – to obšlahli od guvernéra SNB v prvej Slovenskej republike Karvaša – „Ako som financoval Slovenské národné povstanie“.

     A fakticky mám otázku – či mnohí z tých 750 tisíc mŕtvych Ukrajincov nepošli hladom – aj ako rukojemníci – živé terče, keď bola UK armáda zašitá v sídliskách.

     • Ak sa neskôr oficiálne preukáže, že Ukrajina páchala vojnové zločiny, tak potom všetci tí, ktorí posielali Národnej banke Ukrajiny peniaze pre ukrajinskú armádu môžu byť stíhaní za financovanie terorizmu. Už aj tak je morbídne, ak armáda jedného štátu prosí obyvateľov iného štátu o finančnú zbierku.

 3. O svetelnom koreni
  „Píše sa rok 1924. Práve sa skončil poľnohospodársky kurz, vedený Rudolfom Steinerom na želanie mnohých poľnohospodárov, na hospodárstve Kobierzyce počas svätodušných sviatkov. Auto stojí pred vstupnou halou zámku a čaká na prednášajúceho, aby ho odviezlo na vlakovú stanicu do Wroclavi. Podľa svedectva syna hostiteľky Johanny von Keyserligk, udial sa ešte tento krátky, ale mimoriadne významný rozhovor. Skôr, než Rudolf Steiner nastúpil do auta, zastavili ho Johanna von Keyserligk a Günther Wachsmuth:
  „Pán doktor, mali by sme ešte jednu otázku.“
  „Ak sa podarí podľa Vami daných pokynov ošetriť pôdu a naše plodiny a oživiť ich, potom to, čo takto vypestujeme, bude v dostatočnej miere primeranou výživou pre človeka dnešnej doby zodpovedajúcou jeho duchovnej podstate? “
  „To nemôže stačiť ani za najpriaznivejších okolností,“ odpovedal Rudolf Steiner.
  „Malo by sa usilovať o to, aby sa v Európe udomácnila Dioscorea batata a nahradila zemiaky ako hlavnú potravinu.“
  Obaja boli vďaka Bohu dostatočne bdelí a pýtali sa ďalej.
  „Kde tá rastlina rastie a čo je na nej tak osobitého?“
  Rudolf Steiner mohol na otázku odpovedať len krátko, vodič už čakal. Všetci však pocítili dôležitosť a vážnosť jeho stručnej odpovede.
  „Táto rastlina je ako jediná schopná vo svojich častiach rastúcich pod zemou ukladať svetelný éter*. A ten bude pre ľudí v budúcnosti nenahraditeľný. “
  Bude čoraz ťažšie prijímať svetelný éter v dostatočnom množstve prostredníctvom zmyslov, preto potrebujeme pre výživu túto rastlinu. Rastie v Číne. „**)
  To muselo pre začiatok stačiť, vodič sa ponáhľal, aby im neušiel vlak.

  *) Éter: S fyzickým svetom – pevným, tekutým a plynným – hraničí svet Éterna čiže elementárny, ktorý je nazývaný tiež svet utvárajúcich síl. Éter je druh nemateriálnej prasubstancie, čisto silového pôsobenia, z ktorej vzniklo v priebehu stvorenia Zeme všetko materiálne. Éter dnes preniká fyzické telá rastlín, zvierat i človeka a spôsobuje, že sa v nich z mŕtvej hmoty stáva živý organizmus. Tak ako je materiálny svet rozdelený do skupenstiev, tak je svet Éterna rozčlenený podľa „jemnosti“ utvárajúcich síl do štyroch éterných druhov (vodný éter, svetelný éter, chemický čiže zvukový éter a životný éter).“
  https://www.svetlokoren.sk/index.php/svetelny-koren

  „Tento jednoročný koreň je vypestovaný z pacibuľky a zvyčajne sa cez zimu uskladní v pivnici a v d’alšej sezóne z neho vyrastie dvojročný koreň, ktorý je vhodný na zber a môže byť 1 až 1,5 metra dlhý.“
  https://www.svetlokoren.sk/e-shop/jednoro%C4%8Dn%C3%BD-sveteln%C3%BD-kore%C5%88-k-sadbe-men%C5%A1%C3%AD
  ———————————–
  Tomuto sa hovorí „mačka vo vreci“. Ak je niečo vypestované z pacibuľky – má to pôvod zo samičej rastliny, ale len samčie rastliny majú vlastnosť svetelného koreňa /detto konopa indická – mariška – len samčie rastiny s THC/. Teda – až ich zasadíte viac jedincov – vyberiete si potom samčiu – s peľničkami – a tú potom namnožíte koreňovými rezkami ako chren. Koreň nesmie vyschnúť /v priebehu pár hodín/ – je citlivý podobne ako cibuľky medvedieho cesnaku s veľmi tenučkou šupkou.

  Neklaďte mi otázky – naštudujte si to sami. V podstate ide o zdroj látok pre tzv. svetelný metabolizmus – odhadujem, že ide o nejaké špecifiké cukry.

  Rastlina je príbuzná povoji a batátom.
  „Jak rozmnožit batáty
  Batáty množíme buď výše zmíněným způsobem, kdy rozdělíme hlízy na několik částí podle toho, kde jsou očka s budoucími výhonky. Nebo je množíme z výhonků matečných hlíz předpěstovaných ve skleníku.

  Těchto výhonků je vždy několik na jedné hlíze a jejich životaschopnost je po výsadbě opravdu velká. Řízkování je u rostlin obecně velmi úspěšnou metodou množení“
  https://www.skrblik.cz/navod/jak-pestovat-bataty/

  • to je jedno kto

   takze si uz nejake bataty vypestoval? vies k tomu dat aj svoju osobnu skusenost? vdaka za info..

   • Mal som dobré 3 roky kalamitu s povojou /2 krát horšie ako pupenec/, takže mi ani nenapadne pestovať bataty. A vysvetľovať golfáčskemu susedovi, čo mi to rastie v záhrade za burinu – keďže si ich môžem kúpiť v supermarkete. Bataty som uviedol len kvôli tomu množeniu svetelného koreňa – ako príbuzné – opakujem – musia to byť výhradne samčie rastliny – nie hociaký čínsky jam. Osobne dávam prednosť topinambure.

    Niektorí chemici tvrdia, že každý cukor, ktorý z podstaty veci vzniká fotosyntézou – viaže na seba fotony svetla a tie počas metabolizmu uvoľňuje, čo je významné pre ten vnútorný svetelný metabolizmus. Keďže aj huby tvoria špecifické sekundárne liečivé cukry – zrejme to nebude cukor ako cukor.

    Povoja plotná – niekedy až 8 metrové výhony
    https://snaturou2000.sk/cached/720×720-scale/uploads/2011/05/evidence/1908_original.jpg

    https://www.vybavzahradu.cz/clanky/wp-content/uploads/2022/05/bataty-na-poli.jpg
    ———————————–
    Už som likvidoval u tety úporné topinambury. Batátmi by som len prikrmoval myši. Ono nech si to rastie v horách. Isto – keď bude hladomor – zmením názor.

    Inak v gastronómii neodporúčam prebíjať sladkosť soľou – sladkosť treba „priznať“ a naopak ju zvýraziť a zárove zlepšiť – usmerniť! Polievka z karasov, čo sú vyslovene sladké ryby – je výborná s množstvom cibule a sladkej papriky, resp. kápie napr.
    Detto čínska kačica na karamelovej omáčke – k tomu sladké veci. Ak napríklad poznáme kapustové fliačky nasladko /dusená kapusta na karameli a cibulke/ – môžme si uvariť aj granadír marš z batátov. Nedávno som po 20 rokoch uvaril z vyslovene šalátovej odrody zemiakov a super voňavej mletej papriky taký, že som zožral 8-litrový hrniec v priebehu jedného dňa. Základ sú dobré fliačky /teraz maďarské/ a taliansky spôsb varenia – nenechať ich rozvariť a 15 minút im dať „dôjsť“. zemiakový základ na cibuľke /Všetana je neprekonatelná/ a krvavej paprike som robil z najprv zaparených zemiakov – v kuchte na knedlíkovom vejári. Výhoda granadíru je, že na rozdiel od bryndzových halušiek – tiež to vyzerá ako psí grc – chutí aj ohrievaný.

  • Princíp éteru je v skutočnosti „akáša“. Je to piaty živel, z ktorého zvešli ďalšie štyri živly – živeľ ohňa, živeľ vody, živeľ vzduchu a živeľ zeme. Pripájam knihu Tatvické hodiny. Tatva = živeľ, alebo pricíp.

   https://ulozto.sk/file/4oxxE68NLIyp/tatvicke-hodiny-pdf#!ZJHjZQR2ATD0BGVmMzLmAQEyAwZmBUO5FHkgFmIIFwS+rGNkZN==

  • Svetlemu koreňu som uplne podlahla má veľa pozitívneho Cítala ;som s velkým záujmom .Chcem ho dopestovat .Ty Maroš určite más z neho dačo v zásobe. Napíš ako chutí°°

  • Svetelný koreň som si všimla v tvojom článku ktorý ma zaujal je vhodný na pestovanie má hodne zaujmavých vlastnosti vyyskúšam ho pestovať°°°vďaka za link

 4. JaromírJaroslav

  Do Európy sa nedostava dosť potravín preto, lebo koncom 2023 planujú Globalisti HLADOMOR, ako 3.koňa židovskej Apokalypsi…Neveríte? Uvidíte!!!

 5. svatoslav butora

  V Globálnej Márnici pod koncepčným vedením Globálneho Smrtihlava bude dosť miesta v každom možnom kúte Globálneho Koncentráku pre pestovanie batátov a chrenu, aby sa zabránilo hladomoru premnožených otrokov Sveta Kapitálu. Optimisticky naladení záhradkári budú v utajených tieňoch Moci rozoberať detaily ekologického ohrevu pomocou úsporne ekologicky spaľovaných stránok z dekarbo-nizovaného Mein Kamfu…

 6. Tady se hodí tohleto: Ceny potravin nadále porostou a pulty se zeleninou a ovocem se brzy vyprázdní!
  VIDEO na PARALELNE:
  paralelne.cz/2023/03/04/ceny-potravin-nadale-porostou-a-pulty-se-zeleninou-a-ovocem-se-brzy-vyprazdni/

  + umírání a mrzačení (nejen) na „vakcíny“ stále pokračuje….:
  NA ÚVOD KRATIČKÉ VIDEO (30sekund):
  hrdinovesteckou.cz/rip/80/r-i-p-80

  Ve věku 6 až 13 let náhle umírají: „Vakcína COVID-19“ pro děti, které sportují – viz:
  i.postimg.cc/brZRkMbC/00.jpg

  = Tyto děti zemřeli jen za poslední 3 měsíce. A toto je pouze potvrzené úmrtí, na vakcínu, resp. toxikozu, krevní sraženiny a mrtvice umírají tisíce lidí denně…

  > Presley Clara Rose Wilchuck (13 let) (zemřel 13. ledna 2023)
  Presley hrál fotbal v Regina, Saskatchewan. Zemřela avhli 13. ledna 2023.

  > Jeremy Riendeau (10 let) (zemřel 3. ledna 2023)
  Jeremy byl hokejista v Sainte-Martine, Quebec. Zemřel avhli 3. ledna 3023. Místní noviny lhás: „mladý băiat byl nadšený pro hokej“

  > Slade Smith (7 let) (zemřel 29. října 2022)
  Slade byl hokejista z Calgary, Alberta. Zemřel avhli 29. listopadu 2022.

  > Ayla Grace Loseth (9 let) (narozena 29. října 2022)
  Ayla žila ve West Kelowna proti Britské Kolumbii.
  „Ayla byla dokoná jezdkyně, která milovala své poly Holly a koně Titanium“

  > Danielle Mei Cabana (6 let) (narozen 26. října 2022)
  Danielle žila proti Richmondu proti Britské Kolumbii. Byla hokejistkou, členkou dívčího hokejového času Richmond Ravens U7. Říjen náhle zemřel. 26. 2022

  > Eric Homersham (13 let) (narozen 9. října 2022)
  Eric byl hokejista, který hrál v Calgary a Albertu.

  + Trudeauova vláda (KANADA) chce eutanazii pro kanadské děti bez souhlasu rodičů, stejně jako pro duševně nemocné…
  makismd.substack.com/p/interview-with-stew-peters-trudeau?

  Dne 15. února 2023 Zvláštní smíšený výbor pro lékařskou pomoc při umírání doporučil rozšíření eutanazie v Kanadě o „zralé nezletilé“.
  V prosinci 2022 se objevil šokující příběh o 65letém Kanaďanovi, kterému lékař schválil eutanazii pro chudobu.
  Kanada vede svět v dárcovství orgánů z eutanazie.
  „Studie zveřejněná v prosinci 2022 v časopise American Journal of Transplantation zjistila, že Kanada je světovou jedničkou v odebírání orgánů od těch, kterým byla poskytnuta lékařská pomoc při umírání.“
  „Dlouholetý odpůrce jakékoli formy eutanazie Scheidl řekl, že jí to připomíná podezřelé odebírání orgánů popraveným vězňům v místech, jako je Čínská lidová republika.“
  Vláda Trudeau Liberal je posedlá rozšířením přístupu k eutanazii neboli MAID (Lékařská pomoc při umírání) tak, aby zahrnovala děti (bez souhlasu rodičů) a duševně nemocné.

  + Dr. Tenpenny: za 30 dní máme přes 40 000 nežádoucích příhod nahlášených do databáze nežádoucích účinků vakcín…
  forbiddenknowledgetv.net/dr-sherri-tenpenny-explains-how-the-depopulation-covid-vaccines-will-start-working-in-3-6-months/

  + Piloti a letušky umírají…
  makismd.substack.com/p/pilots-and-flight-attendants-who?

 7. Dám to sem ještě jednou . Má to souvis i se zemědělstvím ,potravinami a jejich kontaminací jedy a následnými nemocemi. Jednou z nemocí která má souvis s jedy v prostředí je i obrna. Naše zdraví je závislé na čistém životním prostředí a zdravých potravinách ne na povinném očkování a zaprodaných dílerech drog v bílých pláštích.
  https://www.topcz.net/toxikologie-vs-virologie-rockefelleruv-institut-kriminalni-podvod-obrnou-plus-video/

  • Očkování je velký podvod.Protože naši předci se téměř všichni setkali s tuberou,tak na ni máme imunitu.Proto ten úspěch s jejím vymýcením.Protože ale v dalších generacích vrozená imunita slábne,tak se to svede na zmutované odolné kmeny bakterií . Díky očkování se významně zkracuje život a jeho kvalita.

   • Očkovanie je podvod preto, že obsahujú brutálne jedy ktoré preukázateľne škodia a nepomáhajú. Či má niekto imunitu alebo ako sú nebezpečné baktérie je druhá vec. Zločin je to preto, že je to nanucované alebo podvodom poskytované. O škodlivosti sa vie, takže je to úmyselný čin.

 8. Starověké technologie 2 hodiny s titulkama
  https://youtu.be/U_xKHPgTTzE
  *****
  HOVORY ZE ZEMĚ – Elektromagnetické pole a volná energie – Jan Rak, Ph. D.
  hodina třináct minut
  https://www.youtube.com/watch?v=9InYlU1URRE

  • teď akorát zajistit, aby byly skutečně zničeny a nemohly dál škodit lidstvu na celém světě; může se stát, že vakcínky mohou být vyvezeny z ruska na základě zfalšovaných dokladů……

   • Slovenská vláda už tak koná – myslím do Kazachstanu predala 600 tisíc. Ono to celé vyzerá tak, akoby každá „národná“ vláda musela urobiť aspoň niečo v prospech genocídy národa, a tak si odovzdávajú štafetu ďalej. Astana – v Kazachstane, je mestom illuminátov, takže aj tam treba hodiť hrudu do hrobu.

  • Rada by som tomu verila – az na vetu : „Putin také nařídil popravit 130 vědců odpovědných za vytvoření vakcín Sputnik. » Da sa to niekde overit ?

   • Objektívne

    Nemyslíte si, že Putin by snáď nevedel o tom, že vakcíny C-19 nie sú to, za čo ich deklarujú, teda ako životy zachraňujúce, že? https://videopress.com/v/5v8l3rQk

    Všetci na vyšších stupňoch pyramídy moci majú zlatý lístok prežitia, ak niekto vie čo to znamená. To len v rusku idú na to humánnym spôsobom až do posledného okamžiku. Načo zbytočne stresovať ľudí.

   • Putin je oligarcha. Viď skupina Ozero.

  • Putin hovorí jedno a ruskí oligarchovia robia druhé. Je to divadlo pre ovce, be-e-e-e-e.

 9. HOVORY ZE ZEMĚ – Jak se vyrovnat s tím, že jsme se na svět narodili jako otroci? – Odpověď na otázku
  rok staré video – 30 minut
  https://www.youtube.com/watch?v=9e0910f6yww&list=TLPQMDYwMzIwMjP7PUj4Oh3m1g&index=2

 10. Voľne prekladám z ruského webu rozhovor Prigožina k ŠVO – ako ďalej?! – 5.3.2023 12:19

  „Prigozhin: špeciálna operácia sa môže skončiť aj zajtra!

  V záujme Ruska a jeho obyvateľov je mimoriadne dôležité doviesť vojnu na Ukrajine, trvajúcu viac ako rok k logickému záveru, t.j k Víťazstvu. Tento názor zdieľa ruský podnikateľ, verejná a politická osobnosť, tvorca Wagnerových PMC Jevgenij Prigozhin, ktorý komentoval, ako dlho bude jeho kampaň pokračovať a usmerňuje diskusiu o konci vojenskej kampane.

  Špeciálna operácia sa samozrejme môže skončiť aj zajtra, ak pôjdete štandardnou byrokratickou cestou. Je možné stiahnuť všetky tie línie, na ktorých sa teraz nachádzajú naše jednotky. Je žiaduce nakresliť ich tučnou čiarou, aby ste nezachytili plus alebo mínus kilometer nesprávne. V tomto bode opravte ruskú hranicu a postavte na ňu pohraničnú stráž. Ďalej bude treba poďakovať najvyššiemu vojenskému vedeniu za vynikajúce výsledky v demilitarizácii a denacifikácii Ukrajiny, usporiadať prehliadku na Červenom námestí, predstaviť nové rozkazy s novými profilmi, vyslať jednotky na cvičenia Čukotka-2023 a Wagnerove PMC-na cvičenia Kolyma-2023 a naďalej sa radovať – povedal.

  Prigozhin si je zároveň istý, že radosť z predčasného ukončenia jeho práce nebude trvať dlho. Je presvedčený, že Ukrajina sa s podporou „mierumilovného“ bloku NATO prezbrojí, pričom využije oddych, po ktorom začne získavať späť z Ruska Krym, Donbass a ďalšie krajiny, ktoré Kyjev kontroloval do roku 2014, možno dokonca „s bonusom“.
  Západ a Ukrajina sú ľahostajní k záujmom Ruska, nestarajú sa o všetky „červené čiary“, ktoré nakreslila Moskva a dosiahnuté dohody.

  Prigozhin o tom nepochybuje, ako aj o tom, že konflikt s Ukrajinou vzplanie s obnovenou silou, ale Ruská federácia sa môže ocitnúť v zložitejšej situácii, ako je teraz. Samotná nová konfrontácia bude krvavejšia, takže je potrebné bojovať za Rusko „tu a teraz“ a nie s nepredvídateľnými následkami neskôr.

  Pripomíname vám, že predtým ruské vedenie opakovane uviedlo, že sa nezastaví, kým nebudú dokončené všetky úlohy.“

  https://topcor.ru/32762-prigozhin-specoperacija-mozhet-zakonchitsja-hot-zavtra.html?yrwinfo=1678130095825545-6418343364766635525-vla1-4653-vla-l7-balancer-8080-BAL-8996

  P.S. Každý z politikov (konkrétne včera Remišová v RTVS, dnes Naď s káčerom v Michalovciach) trepú, že ak sa stiahnu Rusi za svoje hranice, nastane okamžitý mier. Ale po všetkých tých podvodoch USA + NATO, kde má Rusko bezpečnostné záruky, že sa stiahnu amíci z UA a nebudú – akože v mieri – vyzbrojovať banderistan ďalej a nanovo sa pokúšať vojensky získať Donbas ?
  Možno – za predpokladu, že by vyhral voľby v USA – Trump. Možno..

 11. Israismael

  Tak ti dvaja stvacikovia to tam schytali od ľudí …A že sa takto opovazia medzi ľudí….chodiace arogancie a vojnostvači..
  A to sa čudujem že ich tam ľudia nevyfackali..Nebyť drahých vajec ,tak ich možno zopár pristane na tých hlúpych nalestenych hlavách ..

Pridajte komentár

*