Štúdia dokázala, že telá ľudí zaočkovaných proti covidu už nikdy neprestanú tvoriť toxický proteín


Print Friendly, PDF & Email

Štúdia dokázala, že telá ľudí zaočkovaných proti covidu už nikdy neprestanú tvoriť toxický proteín

(Baxter Dmiry, The People’s Voice) Väčšina ľudí, ktorí boli zaočkovaní mRNA „vakcínou“ proti Covid-19, nikdy neprestane produkovať smrtiaci hrotový proteín napriek tomu, že im výrobcovia vakcín sľúbili, že tento proteín bude telo vyrábať len niekoľko dní.

Pamätáte si, keď vám tvrdili, že „vakcína zostáva v ruke“ a že „neškodný hrotový proteín telo vyrába len niekoľko dní“? Hovorili, že sú si tým istí, a to aj napriek žiadnym testom alebo údajom, ktoré by potvrdzovali ich tvrdenia.

O tri roky neskôr už máme údaje k dispozícii a zdá sa, že veľa očkovaných ľudí sa zmenilo na továrne produkujúce toxické proteíny, ktoré sa už nikdy nezastavia. Údaje tiež dokazujú, že farmaceutické firmy, regulačné orgány a vlády nám bohapusto klamali.

Vedecká štúdia od Brogna et al., ktorá bola práve publikovaná, zistila prítomnosť hrotového proteínu u ľudí očkovaných proti covidu 6 mesiacov po očkovaní – a vylúčila možnosť krížovej kontaminácie dát štúdie voľne cirkulujúcimi infekciami covidu.

Čo urobili vedci

Igor Chudov uvádza:

Autori štúdie použili citlivý test, nazývaný hmotnostná spektrometria, na detekciu špecifickej aminokyselinovej sekvencie, ktorá existuje iba v hrotovom proteíne vyprodukovanom po vakcíne.

Aby sme čitateľom pripomenuli, mRNA „vakcíny“ proti covidu obsahujú genetický kód na produkciu „hrotového proteínu“, zložky vírusu SARS-CoV-2, ktorá umožňuje vírusu preniknúť do ľudských buniek a infikovať ich.

Počas procesu penetrácie, nazývaného „fúzia“, vírusový hrotový proteín mení tvar, stáva sa akousi kopijou, ktorá preniká cez povrch bunky.

Jedinou úpravou, ktorú Pfizer aj Moderna urobili, bola „predfúzna stabilizácia“ hrotového proteínu kódovaného vakcínou, aby sa zabránilo zmene jeho tvaru a aby bol v ľudskom tele stabilnejší. (Viac si o tom môžete prečítať tu)

Vedci sa preto rozhodli hľadať túto špecifickú, geneticky modifikovanú proteínovú zložku. Na detekciu prítomnosti špecifických fragmentov rekombinantného hrotového proteínu u jedincov, ktorí dostali vakcíny na báze mRNA, sa použila hmotnostná spektrometria biologických vzoriek.

Nahradenie pomocou dvoch prolínových aminokyselín je autormi štúdie označované ako „PP“ (PP znamená prolín-prolín). Nakoľko vedci sú Taliani, tak si možno neuvedomili, že „PP“ znie v angličtine neslušne. Preto vo väčšine anglickej literatúry sa sekvencia nazýva „2P“.

Ponechajúc humor bokom, autori štúdie sa zamerali na proteínovú zložku, ktorá existuje iba v hrotovom proteíne vyprodukovanom na základe covidovej vakcíny a nevyskytuje sa v prirodzene existujúcom víruse SARS-CoV-2.

Aby si boli istí, že ich nález nie je falošný, vedci zaradili kontrolnú skupinu ľudí, ktorí neboli nikdy očkovaní proti covidu.

Zbohom vysoký krvný tlak

Študijnú skupinu z južného Talianska tvorilo 40 jedincov. Z nich 20 bolo plne očkovaných celým cyklom mRNA vakcín k aprílu 2022, ktorí sú súčasťou zdravotníckeho sektora a 20 bolo neočkovaných s negativitou na nazofaryngeálny test Covid-19 a bez titeru akýchkoľvek protilátok. Pribudlo ďalších 20 neočkovaných osôb, ktorí boli pozitívni na Covid-19.

Vedci sa následne pozreli sa na tieto 3 skupiny.

Ukázalo sa, že iba ľudia v očkovanej podskupine mali hrotový proteín získaný z vakcíny. A čo je horšie, proteín z vakcíny bol u nich nájdený aj šesť mesiacov po poslednej dávke!

Špecifický fragment PP sa našiel v 50% analyzovanej biologickej vzorky. Táto prítomnosť bola nezávislá od titra protilátok IgG proti SARS-CoV-2. Titre protilátok mali geometrický priemer 629,86 BAU/ml. Minimálny čas detekcie PP bol 69 dní po očkovaní, zatiaľ čo maximálny čas bol 187 dní.

Všetky kontrolné vzorky od neočkovaných jedincov boli negatívne. Kontrolná skupina (20 neočkovaných osôb) bola tiež testovaná po nákaze Covid-19 a bola negatívna na PP.

Štúdia však nikde neuvádza, že produkcia hrotového proteínu končí po 187 dňoch – horná hranica času po očkovaní bola daná len časom, kedy sa štúdia vykonávala.

Ako je možné, že telo tak dlho produkuje hrotový proteín?

Autori vysvetľujú pravdepodobný mechanizmus pretrvávajúcej produkcie hrotového proteínu tým, že mRNA sekvencia z vakcíny sa zrejme prepísala do DNA niektorých buniek a tie následne produkujú tento neustále aktívny proteín.

Všimnite si tú hrozivú možnosť, že „mRNA môže byť integrovaná alebo re-transkribovaná v niektorých bunkách“.

Čo je znamená? Stala sa vakcína proti covidu súčasťou ľudskej DNA?

Hypotéza takzvanej reverznej transkripcie, teda stavu, keď sa vakcínová mRNA stáva súčasťou genómu ľudskej DNA v niektorých postihnutých bunkách, bola pôvodne odmietnutá bez dôkazov takzvanou „vedou o covide“, kým sa to nepreukáže v experimentoch in vitro.

Ak k tomu došlo, existuje znepokojivá možnosť, že produkcia hrotového proteínu sa nikdy nekončí.

Na ilustráciu, vírus HIV, ktorý spôsobuje AIDS, sa tiež reverzne prepisuje a integruje do ľudskej DNA, takže preprogramované bunky nakazených ľudí donekonečna produkujú kópie HIV vírusu. To je dôvod, prečo sa HIV nedá vyliečiť, iba potlačiť liekmi.

Podobne ľudské bunky s reverzne prepísaným genetickým kódom z covidovej vakcíny môžu tiež donekonečna produkovať hrotový proteín po celý život zaočkovaných jedincov.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Baxter Dmiry, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Lidská DNA je plná retrovirů, ale většina už nefunguje, protože se množením poškodil enzym reverzní transkriptázy. Ale HIV a asi i Covid, jsou infekční retroviry, které se můžou začít v těle množit v době, kdy je IS oslabený.

  • Marek Košice

   „Ale HIV a asi i Covid, jsou infekční retroviry…“
   Tieto rozprávky si nechaj pre pekovcov.

   • https://www.wikiskripta.eu/w/Retroviry
    Aspoň si něco o tom přečti než něco napíšeš ty rozprávko.

    • Marek Košice

     Mainstreamové informácie považuješ za pravdivé, a pritom chodíš diskutovať na Badatel.net? Pomýlil si si stránku. Pamätám, že si muž. Už si tu totiž prispel pár krát… Byť mužom a z takmer nekonečnej palety možností názvu svojho nicku si vybrať nick MACECHA (slovensky macocha – prakticky hanlivé označovanie nevlastnej mamy, poznáme hlavne z rozprávok, ktoré ty asi rád…), to ukazuje na nejakú menšiu-väčšiu poruchu. A na základe tej poruchy sa oháňaš „mainstream vedou“ na alternatívnej stránke.

    • Marek Košice

     Muž s nickom „Macecha“ (čo označuje macochu & nevlastnú mamu, ktorá je k dieťaťu/deťom zlá)? … Áno, tvoje „pravdy“ by sme mali brať na zreteľ…možno tak v nejakom šialenom sne, v ktorom sa učíme od schyzofrenikov.

     • A jak to souvisí s tématem? Zadej si slova „infekční retrovirus“ do vyhledávače a přesvědč se sám. A nemel tady zbytečné svoje úvahy o názvu nicku. Jsi úplně mimo.

  • ZIADNY COVID,NIKDY NEEKZITOVAL,HIV,DOSTALI LUDIA Z TYCH VAXXOV A PREDTYM ICH VYROBIL FAUCI

 2. Mňa by tiež zaujímalo, nakoľko je kontakt s opichancami pre neopichaných nebezpečný, príp., aký druh kontaktu je ešte bezpečný. Napríklad v bazéne. Alebo už pri podaní ruky a pod.

  • asi tak zlé to nebude, v bežnom kontakte, ani v bazéne
   ani s dýchaním a kvapôčkami, lebo telo má bariéry, bráni sa
   asi najhoršie bude očkovaný muž – semeno – neočkovaná žena

   • Marek Košice

    jop : Súhlasím. Ale pri oráli („úplnom“, či ako slušne to napísať) to žiadnu škodu neurobí. Kyseliny v žalúdku rozložia spike proteín.

   • i kombinace očkovaná žena muž bezočkování je špatná! z důvodu „výměny tekutin“…

    • Kašlem na takéto fantasmagórie. Určite by som si dal povedať od krásnej ženy aj keby mala v sebe hockoľko mRNA vakcín. Ani by ma nenapadlo sa jej pýtať či je alebo nie je očkovaná. Účelom článku je vyvolať strach a strach je sebazničujúca emócia, určite toxickejšia ako spike proteín.

     • Marek Košice

      Oldo : čiastočne s tebou súhlasím. Akurát, že ja som neschopný „dať si povedať“ od krásnej ženy, ak by šlo len o sex. 😀
      10-15 rokov dozadu by to hravo šlo, teraz mi to niečo vo mne nedovolí.

  • nAJNEBEZPECNEJSI JE PRI SULOZI,TIEZ ORALNOM SEXE,TREBA SA VAXOVANYM VYHYBAT,AKO CERTOM

   • Marek Košice

    John : Nesúhlasím s tebou, preháňaš to. „Treba sa vaxovaným vyhýbať ako čertom“ – to je prehnané. Ak je pravda, že sa nejaké „vakcinačné“ látky rozprašujú aj pomocou chemtrails, dávajú sa do potravín, pichajú hospodárskym zvieratám, atď, a GMO rastliny (ktoré sú určite aj v produktoch, kde sa o ich prítomnosti nepíše) menia DNA konzumenta, tak už máš v sebe tieto veci aj TY (a ja).

    • Galaxia andromeda

     A načo by potom pichali injekcie? Ved to nedava zmysel!!!!

     • Marek Košice

      A ejakulovať s*meno aj so sp*rmiami (dávam hviezdičky, niektoré ľudia sú na to „alergickí“) do kondómu, WC misy či servítky dáva zmysel?
      Zažívať orgazmus na WC-ku či v sprche dáva zmysel?

      Injekcie by pichali z dôvodu mikro/nanočipov. Napríklad.

  • Galaxia andromeda

   Prenasa sa tak ako AIDS krvou transplantacia a pohlavnym stykom tot vsjo.

   • Po roce 1990 byly v českých lékařských časopisech převzaté články o AIDS z německých lékařských periodik,… a tam bylo napsáno, že kdo má AIDS/HIV má zákaz do bazenů! V případě poškození pokožky mohl infikovat vodu a následně zdravé jedince. Koho to zajímá ať hledá na německých webech.

 3. Na túto tému je veľmi zaujímavý rozhovor so špičkovým českým odborníkom prof. Turánkom, ktorého ani tí najväčší zástanci génovej manipulácie sa neodvážili argumentačne napádať. Jednoducho ho, ako on hovorí, vymlčovali. Stojí za to si ten rozhovor vypočuť.
  https://youtu.be/Hxb3B3oV0TM?si=1AtNqIM5Jsh5wZtI

 4. Dnes na Infovojne – katastrofálna situ s imigrantmi – táto skurvená vláda im poskytuje preukazy, podľa ktorých ich môžu vrátiť práve na Slovensko! Lebo Turci ani Maďari im bumašky nedávajú.
  Dnes o sfalšovanom referende o NEvsupe Slovenska do EU! Reálna účasť bola len 48ˇvoličov – toto bolo upravené na 52%. Pri sčítaní bolo v urnách o 10 až 20% hlasov viac ako bolo registrovaných voličov! No a teraz tie dôsledky – podmienkou prijatia do EU bola zahraničná privatizácia kľúčových odvetví! Plus riadená imigrácia. Plus korupčné fondy. Atď.
  https://www.infovojna.bz/

 5. Myslim, ze na cz24.news bol clanok o tom, ako sa neockovani mozu nakazit od ockovanych a obdrzat od nich mRNA a spike proteiny, a tym za tiez zaockovat a zmenit si DNA. Mne to nedava zmysel. Pokial by to bola pravda a fungovalo to, preco GaťeS a sef WHO chcu nadalej za kazdu ceny injekcne zaockovat kazdeho cloveka na Zemi a dostat don co najviac toho svinstva? Dnes som inak pocul od znamej, ktorej zaockovana kamoska v 7 mesiaci potratila a podla nalezu malo vraj dieta v sebe vela tazkych kovov… Tak kde je pravda a ako to naozaj je?

 6. Očkovanci sa môžu aspoň utešovať, že položili svoje zdravie na oltár vedy a progresu pri vývoji génovej terapie.

 7. V mnohém jsou to vykladači pohádek. Lidská DNA je naprosto unikátní ( obsahuje autoregulaci ) není to zmetek, jak se nám medicína neustále snaží vsugerovat.

  A pokud se kdokoliv dobrovolně nechá chemicky kontaminovat – pak toto jsou důsledky.

  Všechny problémy mají jen jedinou příčinu – odtržení se od prazákladu t. j. dobrovolný odchod z Biblické Rajské Zahrady – tedy odtržení se od přírody.

  P.S. Pořád hledáme berličky, hlavně t kde nejsou – není jednodušší stát na vlastních nohách ????

  • Niečo do seba to má +°°

  • Marek Košice

   Citujem z jedného textu : „Normálna sexualita znamená zadržať a udržať sexuálnu energiu. Toto je v gnóze považované za normálne, pretože to bolo pravidlo, ktoré bolo v rajskej záhrade dané ľudu. Toto pravidlo je napísané v Biblii a v každej inej posvätnej knihe.“

   Takže vedz, Alter, že keď je to tak ako to tvrdí tento text (a nie len tento text), potom si (ak rozlievaš svoj elixír častejšie než raz za dlhšiu/dlhú dobu, ideálne ale vôbec) za to zodpovedný v malej miere (ako jeden zo stámiliónov či miliárd) aj ty. Zmeníš to, či ostaneš navždy otrokom takejto neprirodzenej túžby? (Nič proti sexu, ale spájať si ho s orgazmom a ejakuláciou aj mimo obdobia rozmnožovania sa je……totálnou pomýlenosťou).

   • S tým už nič neurobíš Marečku – podejte mi péro°°

   • Vzhľadom k tomu, že od určitého augustového dátumu začala byť diskusná platforma nevyvážená z dôvodu, že Mareček z Košíc sa tu denno-denne „odbavuje“ na sexistickej téme – ako neejakulovať, (čím tu pre mnohých diskutujúcich i čitateľov otravuje ovzdušie), pretože ak poviem, niečo 1x, 2 x, 5 x – O.K. – tolerujem to, ale ak 60% veškerých príspevkov na tomto diskusnom webe za 1 deň, má byť o – neejakulácii, tak mám za to, že toho nášho Marečka, ktorý tu silou mocou má vôľu presadzovať jeho životno-sexualistické pohľady na Svet, ktorý by mali všetci – bez výnimky akceptovať – tak mám vôľu túto diskusiu (pokiaľ to ten „náš“ Mareček nepochopí, že jeho vôľa – nie je moja vôľa), tak som ochotná – nie mojou vlastnou vôľou – ho tu v danej téme – vyvažovať.

    Pretože – ak to nejde pochopením v Marečkovej hlavičke, že nemôže tu nasilu vsugerovávať a inplantovať jeho vlastné sexuálne postoje, ktoré – ako vidím, počujem a čítam – v ničom ho nerobia šťastnejším od iných ľudí (viď jeho agresívne vystupovanie voči ostatným), a ak niečomu ja osobne verím, tak tu nebudem o tom každého človeka silou mocou – presviedčať, že MUSÍ tak – konať!

    A v tom je základný Marečkov Lapsus. Veríš tomu, tak si tak ŽI a kto ďalší bude chcieť ochutnať Tvoju „medicínu“, tak – nech si to skúsi, posúdi a rozhodne sa, ako ďalej.. O TOM TO CELÉ JE!!
    Ale nie tak, Marečku (podaj si péro), že tu každý MUSÍ a MUSÍ, pretože inak je to pre Teba – zhúlený blázon, debil, schizofrenik..
    Skús si sám nastaviť zrkadlo a dlhšie ako minútu sa doň pozeraj bez toho, aby si si pomyslel na niečo iné, ako na svoju Tvár.. Skúmaj najskôr sám Seba, aby si pochopil ostatných! Si tak strašne MIMO, že Ty vlastne ani nevieš, že si mimo a najhoršie na tom je, že to Tvoje MIMO – tu nasilu presadzuješ ako Tvoju záchrannú brzdu..

    P.S: Myslím, že takto (verbálno-agresívne) tu na tejto platforme – presadzovaním svojej vlastnej a jedinej správnej „pravdy“, nik tak nevystupuje, ako Ty ! Sorry, ak sa Ťa v tom komente niečo dotklo..

    • Vzhľadom na skutočnosť – vzhliadať s obdivom k niekomu – podvedome si však vystihla modus operandi tohto exhibicionistického úchyla – lebo túži po tom aby vzhliadali k nemu, keď si ho honí. A hodiny a hodiny a mesiace a mesiace. Tak ako niekto píše pornografickú literatúru podnecujúcu predstavivosť – tento úchyl využíva písomnú formu svojho exhibicionizmu – dúfajúc, že v nás to bude vyvolávať vzrušenie, keď si ho začneme predstavovať, ako si celý den pohoňkáva. Čiže nepohoňkáva si to pred materskou škôlkou – pohoňkáva si to tu na webe – redakcia zrejme s takýmto druhom pornografie či exhibicionizmu nemá skúsenosť.
     Odbočím – deti sú podľa neho špongie nasávajúce toxíny z tela matky a potrat je údajne účelový, takže jeho matka musí byť čistá ako panenka mária, keď stihla ten svoj ortuťový sajrajt aj porodiť a pomenovať. Žije len preto, že ho foter, ktorého nemá alebo nežije s nimi – ešte neprizabil.
     Chvíľu som sa pohrával s myšlienkou, aby redakcia tej svojej filtrujúcej A.I. naordinovala aspoň 2 slová – ejakulát a orgazmus – a tak vyšachovala z hra tohto úchyla, ale prečo by sme si mali sami obmedzovať slovnú zásobu len kvôli situácii, ktorá prerástla redakcii cez hlavu. V podstate ide o spam, háčkovanie, trolling a sexuálny exhibicionizmus dohromady.

     A ty Boža – rež a rúbaj do krve – vytrhnu mi ko.kot – ako rakovi aj s tým črevom, čo ho spája s tým ortuťovým úchylným „mozgom“!

     Len si spomeňte, ako tu už dávno prezentoval, ako rady ženy čuchajú jeho spodky!
     Totálny úchyl: Mladík na záchodoch očuchával cikajúcim zadky!
     https://www.topky.sk/cl/13/1336505/Totalny-uchyl–Mladik-na-zachodoch-ocuchaval-cikajucim-zadky-
     ——————————
     Redakcia – kedy si to začnete dávať dohromady – aj s kontextom na šírenie LGBT a s výchovou malých detí k masturbácii – veď toto je toho protagonista S VAŠIM SÚHLASOM doboha!

     „Takýto jedinec by podľa nej mal byť podrobený sexuologickému vyšetreniu a liečbe. Radí, že reakcia by mala byť pokojná, neutrálna, až nevšímavá. „Ak nadviažete rozhovor a mužovi navrhnete, aby vyhľadal odborníka, urobíte tiež správne,“ vraví Caisová. Ženy však podľa nej často reagujú smiechom, pokrikom alebo nadávkami, čo ho môže, paradoxne, povzbudiť v činnosti.“
     https://kosicednes.sk/spravy/v-uliciach-ciha-exhibicionista-pisu-kosicanky-na-facebooku/
     ———————————-
     Na margo „povzbudiť v činnosti“
     „Boža
     04/09/2023 at 15:11
     S tým už nič neurobíš Marečku – podejte mi péro°°
     Odpovedať

     Marek Košice
     04/09/2023 at 15:43
     Podám, ale nesmie sa z teba v ten moment stať vampírka, súhlasíš? “
     ——————————————-
     Tak ho podaj mne a ja ti ho utrhnem aj s kostrčou!

     • Oprava a zároveň príklad, ako sa „po ceste“ dokážu písmenká poprehadzovať
      „vytrhnu mi “ – správne vytrhni mu! Čurák je „rak“.

     • S tymi pismenkami sa to tu často stáva ,to musí mat na svedomi jedine kompetentná osoba ktorá má právo s tym manipulovat

    • Marek Košice

     Ajša, nedodržala si našu „dohodu“ že nebudeme na seba reagovať.
     Moja agresivita je hraná, je to len technika. Nie som agresívny k človeku, ale k jeho „bioprocesoru“. Maroško sa k tebe schuti pridal, tak si spoločne pohrkútajte.
     Keby si osobne spoznala mňa a Maroša, brala by si mňa miesto neho všetkými desiatimi. A o tom nepochybujem. Ale pohrkútajte si, aspoň cez písmená sa ti z neho (očividne) nezdvihne žalúdok.
     PS : nezabudni sa dnes poriadne „vyskratovať“, pekne „zosmilni“, sprav satanský rituál mrhania sexuálnou & duchovnou energiou, a nezabudni si pripomenúť, že žiješ duchovný život. Jedna radosť.

     Čau. 😉

     • Marek Košice

      Pre Maroša : teba už nečítam, takže som nečítal ani tvoju reakciu na Ajšu (okrem asi prvých 5 slov), kde si ma na 100% začal „intelektuálne“ zhadzovať.
      Ale vieš čo, Maroš? … Hádaj, akú má pre mňa váhu kritika mojej osoby od človeka, ktorý musí takmer (alebo doslova) denne orgazmovať, a ktorý by nevydržal týždeň bez kvapky alkoholu…… Takže si môžeš aj naďalej spriadať svoje choré úvahy (nepíšem, že všetko čo píšeš je choré, to by som klamal, máš aj dobré postrehy, ale vo mne sa mýliš), do jedného príspevku natrepať množsto výkričníkov, a deň zakončiť pivom/panákom a orgazmom. Ako také správne ZVIERA. Gratulujem :-*

     • Mareček,
      vidím, že nič si nepochopil z môjho vyššieho mailu. Znovu sa Ťa slušnou formou pýtam, či máš tak silnú vnútornú erotickú potrebu tu komentujúcim a čitateľom prezentovať každý deň v 8 komentoch Tvoje sexistické zvyklosti? Pýtam sa PREČO? Robí Ti to dobre? Ukľudňuje (uspokojuje) Ťa to? Si to aspoň pre seba samého – vo vnútri – vysvetli..

      Takže – nezahováraj tu stupiditami, že by som Ťa brala 10-imi! Neblázni! Odkiaľ berieš tú bohorovnosť? Aha, už viem! Veď Ty čerpáš „múdra“ od toho svojho Boho-Satana, takže to danú situáciu úplne vysvetľuje.

      P.S: Pokiaľ si tu budeš obtierať ďalej svoju klávesnicu o ejakuláty, tak ver, že reagovať – budem! Ak budeš písať k téme, ako všetci tu ostatní normálni ľudia, tak vtedy Ťa budem – ignorovať! Chápeš ma?

     • Marek Košice

      Ajša : Ajša, to TY si nič nepochopila. Mne absolútne nejde o „exhibovanie“ a o to písať o MOJICH zvyklostiach. To že som si ich osvojil, to je už vedľajšie. Nevystatujem sa nimi. Nemám teda žiadnu silnú erotickú potrebu exhibovať ohľadom neejakulovania. Ty to tak vidíš (aj s Marošom), to je už vaše zahmlené videnie, nie moje.

      Ja si klávesnicu o ejakuláty neobtieram (viem, že to myslíš v čiastočne prenesenom význame), ty si ich (manželove/partnerove) obtieraš kdekoľvek, resp. on si ich obtiera o teba (myslené doslova).
      Z tvojej pozície ženy, ktorá prevádzkuje zvierací typ sexuality (a teda rozmnožovací) aj mimo obdobie rozmnožovania sa, sú tvoje pripomienky k mojim príspevkom ohľadom neorgazmovania absolútne irelevantné.
      Nezabúdaj – píšem ti to s úplným kľudom, píšem to tvojmu bioprocesoru. To, že si to berieš osobne (nevieš oddeliť svoj bioprocesor od teba ako bytosti), to je už tvoj problém.

     • Marek Košice

      Ajša : A ešte niečo – kde vidíš, že by som praktizoval „Bohorovnosť“? Keby si mala viac rozumu, videla by si rozdiel medzi mojim porovnávaním sa s Marošom, a mojim porovnávaním sa s mužmi ako takými. Keby som napísal, že z pomedzi 100, 1000 alebo 1000 000 mužov by si si vybrala mňa všetkými desiatimi, vtedy by sa dalo hovoriť o mojej „Bohorovnosti“ (o mojom namýšľaní si, že som rovný Bohu). V takom prípade (keby som mal v niečom takom istotu) by som bol idiot. Ty ho zo mňa chceš mať, ale „bohužiaľ“…
      Mimochodom, keď tak uvažujem….Boha vlastne predčievam. V tom, že nie som bezcitný a nevšímavý ako on. Dúfam, že ho v tomto predčievaš aj ty. Ak nie, tak si rovná bezcitnej „Umelej inteligencii“ (a teda Bohu), akurát bez schopnosti vytvoriť svet, zasadiť Slnko na oblohu, atď.
      Pretože v tom jedinom nás ľudí náš Stvoriteľ predčieva.
      Či by si nezachránila milióni detí (za tie dekády), ktoré boli ukradnuté, zneužívané, týrané, zabité? Lebo to ten tvoj Boh, ktorého považuješ za „najvyššieho“, dopustí, bez mihnutia oka.

     • Marek,
      Ty si tu pre mňa osobne – taký už pomerne silno obohratý verklík. Preto, lebo dokolečka tu púšťaš tie svoje už doškrábané platne, ktoré tu už boli pustené z toho Tvojho gramogónu aj 100 x. A ver, že všetko sa raz – obohrá..
      Je to tá Tvoja bezorgazmickú sexualita, ďalej téma: Boh a jeho nespravodlivosť voči ľuďom bez toho, že by si duchovne poznal historické súvislosti, ktoré si tu vysvetľuješ ako prváčik v ZŠ.
      Skús pustiť aj nejakú novú platňu, ktorú sme tu od Teba ešte nepočuli. Snaž sa nás o niečo viac duchovne i rozumovo obohatiť. O tom by to tu predsa malo byť.
      A píšem to tiež v kľude a v rozvahe Tvojmu bioprocesorovi, ak to tak myslíš, že je to O.K.

  • alter,
   áno, človek bol ranený nedokonalosťou presne vďaka „odtržení se od prazákladu t. j. dobrovolný odchod z Biblické Rajské Zahrady – tedy odtržení se od přírody“.

   V podstate súhlasím. Dovolím si poopraviť „iba“ podstatu a pravú príčinu – nie dobrovoľného, ale bohom sionu vynúteného odchodu prvých ľudí z Raja: Prvý pár bol z Raja vyhnaný.
   Stvoriteľ Otec poskytol tzv. Rajskú záhradu pre ľudstvo, aby ju užívalo. No kde sa vzal – tu sa vzal, akýsi samovyvolený boh sionu ZAKÁZAL, hneď na začiatku, „jesť“ prvým ľuďom z tzv. „Stromu Poznania“ – a to pod hrozbou smrti. Podľa boha sionu človek nemal mať rozhľad, ale mal zostať nevedomý ako to najtupšie zviera: ovca. Adam s Evou sa rozhodli pre múdrosť (rozlišovaciu schopnosť) – a neuposlúchli boha sionu, ale počúvli hlas bystrého „Hada“, ktorý im hovoril Pravdu: „Nezomriete, ale otvoria sa vaše oči a budete ako bohovia, ktorí vedia, čo je dobré, a čo zlé.“ A presne to sa stalo: po „zjedení“ obrazného „jablka“ Otvorili sa ich oči – a došlo im, že sú – takisto obrazne povedané – „nahí“ (čiže odkrytí, odhalení…) – a ďalej to už poznáme.
   Výsledok? Bystrý Had mal Pravdu. Klamal samovyvolený boh sionu, ktorý strhol na seba všetku moc, po celý čas nás tu bezhlavo súdi, trestá a vraždí…a je to tak dodnes.
   Ľudstvo bolo oklamané. Odsúdený by mal byť Podvodník, a nie my, jeho obete. Ja si myslím, že nebude odsúdený ani on, pretože rodičovská láska neodsúdi žiadne svoje dieťa. Najväčším trestom preňho bude to, keď sa raz bude musieť pozrieť do očí nám všetkým, ktorých tu po stáročia neprestajne týra, trestá a vraždí.
   To, že boh sionu = Stvoriteľ Otec, a rovnako aj to, že falošný židovský kristus je Pravý, Rímom odsúdený a zavraždený Ježiš bez národnosti – to sú najväčšie podvody v dejinách ľudstva. Nejaký covid, opakujúce sa volebné podvody či falošné správy a podobné nezmysly – to sú už iba slabé odvary Obludného superpodvodu, ktorý tu spáchal „boh“ sionu na samom začiatku.
   Bibliu treba čítať s veľkou dávkou železných nervov, ale stojí za to prečítať si ju.
   Veď koho odsúdil Pravý Ježiš (=ten Ježiš, bez prívlastku kristus)? Nikoho! Tzv. ježiš-kristus – to bol už falzifikát, pozemšťan, žid, ktorý nastúpil na trón v Ježišovom mene, aby obrátil Pravdu na Víno – a v tomto jeho opiáte sa topí ľudstvo dodnes.

   • S biblí je jeden velmi velký problém, stačí se ponořit do relevantní historie a vyjde toto: Jde o kompilát a to velmi starých textů. (Hebrejština. Aramejština, Starořečtina, Egyptské Hyeroglify). Jsou zde zašifrovány odkazy na antiku – gnostiky) I tak má velmi mystický význam. Zajímavé jsou i nekanonizované texty. (Kniha Henochova, Píseň o Perle, Apokalypsa sv. Jana.)

    Proto ji nelze brát jakožto etalon ale jen jako historický podklad.

 8. Primítívny slobodomurári so svojou tupou gnózou v mysliach pokračujú ďalej v pretláčaní Great reset ! Portugalský tupec v OSN už bankám zatrúbil!
  https://www.vipnoviny.cz/organizace-spojenych-narodu-naridila-bankam-po-celem-svete-aby-vytvorily-digitalni-id-jako-povinne-pro-vsechny-zakazniky/
  A čo tak si zrušiť účty vo všetkých bankách a žiadať od zamestnávateľov platenie mzdy len v hotovosti ? To by sa každá naša vláda z toho poriadne posrala !

 9. Tento článek vlastně říká, že „C19 vakcíny“ byly mohutně kontaminovány expresním vektorem (ds DNA), ze kterého se transkribovala kazeta mRNA, takže se velmi pravděpodobně jedná o náhodnou integraci tohoto vektoru (který k integraci nepotřebuje reverzní transkriptázu). Náhodná integrace je navíc ještě spojena s vysokým rizikem nádorové transformace. To jsou vlastně všechno školní informace, o nic převratného se nejedná, z tranzientní transfekce bezprostředně po očkování se stala stabilní transfekce cílových tkání, kdy integrovanou nukleovou kyselinou nebyla kazeta mRNA, ale neodstraněný expresní plasmidový vektor. „C19“

  • Marek Košice

   Otázne je, o koľko je taká vakcína škodlivejšia než nízkotučná strava (hormonálne problémy, mozgové problémy), alebo strava plná spracovaných jedál a rastlinných nenasýtených olejov (hormonálne, mozgové problémy, obezita, „brainfog“) + sladených nápojov, neprirodzených typov E-čiek, umelých farbív…
   Možno o nič… To len taká úvaha.

 10. Migranty ilegaly nemocne debilni potrebuji neziskovky aby
  Jejich spinavou cinnost satanizmu Bola ospravedlnena.
  Major NYC a dalsi cinitele udelali snizeni fondu zakernych organizaci vic nez 15%

  MIGRANTI vybrani nakazeni s kriminalni minulosti byli poslani zpet do mist svych puvodu po vrazdach ve skolach znasilnovani strelba policajtu ….
  Z se take nepaple…..

 11. Vazeny Badatel
  Diky vam vsem tem cennym prspevku ktere mi oteviraji obzor vedeni ruznych nazoru
  Jen se divime v ruznych casti Sveta s rozbehlou proukrajinskym salenstvpm propagandou satanizmu depopulace niceni slovanstva jak Alex souros jeho zenka Chelsie Clinton si Preji
  Proc Ukrajonsti olygarchove se nechali podplatit a u Hranic Riske federace zacali stavet NATO USA zakladny
  Dary Ukrajine se promenuji v tucna of shore konta ukrajonskych olygarchu satanizmu
  Odpovedi je mnoho Jen at s vadim pro ukrajinskym jasotem nemame 2024 WW3
  Rusove to betou NATO ANGLANI ZACALI SVUJ DRANK PN OST 2.

  BRIKS na poskozeni USD EU….
  S CINOU obnovy modernization vojenskych zakladen na Kube a Tim novy rozkvet Kuby Afriky jizni Afriky….
  Katastrofa pro Rotshildovce
  Putin se zbavil vyplatil z jejich okovu
  Proto vyvplali valky na ukrajine strednim vychode libye ….
  A ty vsechny ….jara….. ppdvodu

  Az to vyjde na svetlo bozi
  USA MA pry ve Ford Knox imitate zlarych cihel ne prave zlato ako BRIKS
  Barbarosa 2 COVODY je asi jiz nezachrani
  Rusti students udelali pocitacovy krach cryptocurrencies se zisky presahujuci konfiskace embarga
  RUSKE fedetace
  Us Wall Street dtzi Jen nove technologie robotizace AI
  H2 energie a pod
  RUSOVE CINAME AFRIKA MAJI SUPER vzacne kovy
  $80 000 za jeden carat
  Dovedete si predstavit o co vse ve svete jde
  Kdyz se dobre investuje dnes do super innovaci za 10 roku muzete mit az 10 000x zisku
  Jen investovat cekat
  Udelaji se kratkodobe propady aby vyd

 12. Mejte se drazi badatelove
  Vse se temer dnes jiz da vygooglovat
  Duck duck..

Pridajte komentár

*