Vedci tvrdia, že chiméry zacielené na ribonukleázy dokážu deaktivovať covidové mRNA vakcíny a zastaviť produkciu hrotového proteínu


Print Friendly, PDF & Email

Vedci tvrdia, že chiméry zacielené na ribonukleázy dokážu deaktivovať covidové mRNA vakcíny a zastaviť produkciu hrotového proteínu

(Ethan Huff, Natural News) Štúdia vykonaná výskumníkmi z nadácie McCullough Foundation tvrdí, že našla spôsob liečby následkov mRNA (modRNA) „očkovania“ proti Covidu-19 a súvisiacej produkcie hrotových proteínov vyvolenej vakcínou.

Twít nadácie vysvetľuje, že malá interferujúca RNA, tiež známa ako siRNA, ako aj chiméry zacielené na ribonukleázy známe ako RIBOTAC, by mohli „zamieriť, inaktivovať a degradovať zvyškovú a perzistentnú mRNA z vakcíny, čím by potenciálne zabránili nekontrolovanej produkcii hrotového proteínu a znížili tak jeho toxicitu“.

Inými slovami, ak ste vy alebo niekto, koho poznáte, boli zaočkovaní proti covidu toxickou mRNA vakcínou, možno existuje na to riešenie. Hoci slovo chiméra je v tomto kontexte trochu znepokojujúce, pretože si neviete presne predstaviť, čo to spraví s telom a či je to vôbec bezpečné. Dúfame, že áno.

Podľa štúdie sú siRNA a RIBOTAC vo svojej podstate natoľko cielené, že umožňujú „presný zásah“, čo dúfajme neznamená žiadne negatívne vedľajšie účinky.

„Tieto dve technológie tiež ponúkajú cestu na prevenciu a zmiernenie nežiaducich následkov terapií založených na mRNA technológií,“ hovorí McCullough Foundation.

(Súvisiace: Vedeli ste, že takzvaný „dlhý covid“ je priamym dôsledkom „očkovania“ proti covidu?)

Conlustro Research hovorí, že PROTAC dokáže hrotový proteín aj rozložiť

Ďalšia skupina vedcov s názvom Conlustro Research sa na sociálnej sieti X (bývalý Twitter) pripojila ku konverzácii o novej technológii. Počas diskusie predstavili vlastnú technológiu s názvom PROTACs, o ktorej spoločnosť hovorí, že „dokáže rozkladať hrotový proteín“.

„Máme protokol – pričom telo to robí samo prostredníctvom svojho vlastného metabolizmu,“ uviedla spoločnosť. „Nasledujte génovú terapiu a jednoducho ju zvráťte. Volá sa to dráha NAD plus sirtuíny. Dokážeme ukončiť továreň na hrotové proteíny telu prirodzeným spôsobom.“

Cielené proteínové degradátory zvyčajne nevyžadujú silnú väzbovú afinitu k svojim cieľom kvôli ich substechiometrickej povahe. To jednoducho znamená, že na vykonanie úlohy v predtým nedostupných cieľoch je potrebných menej molekúl.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

„Chiméry zamerané na proteolýzu (PROTAC) sú triedou cielených degradátorov proteínov, ktoré podporujú degradáciu využitím cieľového proteínu do komplexu E3-ligázy prostredníctvom heterobifunkčnej molekuly,“ vysvetľuje článok.

„Modulárna povaha PROTACu umožňuje jeho racionálny dizajn a systematickú optimalizáciu.“

Reakcie ľudí na nové zistenia vedcov

Používateľ sociálnej siete X menom Ron Reece (@Mujhunter) sa spýtal skupiny Conlustra Research na úlohu, ktorú zohráva nedostatok zinku v správnej funkcii SIRT1 a NAD, pričom nedostatok zinku sa počas celej „pandémie“ spomínal ako silný faktor pri „infekcii covidu“.

„Očakávame, že ľudia budú užívať multivitamíny, ktoré obsahujú vitamíny A-K, zinok, selén, železo, meď a jód na pokrytie 100% odporúčanej dennej dávky. Je tiež potrebné dodať horčík s denným príjmom 375 mg, ktorý podávame pre základné zdravie,“ reagovala spoločnosť ohľadne svojho protokolu.

Ďalší komentátor polemizoval, že snáď protokol nadácie McCullough Foundation nebude horší ako problém, ktorý sa snaží vyriešiť – ako sa to často stáva v prípade umelých mechanizmov liečenia, t.j. liekov a biotechnológií.

„Ako hovoríte vo svojom príspevku: 1. Prekážkou úspešnej implementácie siRNA sú účinky mimo cieľa [80] a 2. Sú potrebné aplikačné systémy na báze lipidov (LNP) [84,85].“

Ukazuje sa, že technológie siRNA a miRNA boli pôvodne vyvinuté ako „vakcínové technológie“, ale považovali sa za príliš komplikované, a tak svet neskôr skončil pri súčasnej technológii modRNA použitej v covidových vakcínach.

„Nie je to ani bezpečné, ani efektívne,“ pridal skeptický komentár ďalší diskutujúci.

Záver

Najnovšie správy o rozsiahlych škodách na verejnom zdraví spôsobených „vakcínami“ proti Covidu-19 nájdete na stránke ChemicalViolence.com.

Stop Candida

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Nerozumiem ani hovno.

 2. Ale to dokáže práve ivermektín! Teraz neviem ku tomu nájsť dokument. Ivermektín je detox spike proteínov! Zrejme práve preto bol zakázaný.

 3. Invermektin podla mna zaberal na mikroparazity, co bola na tych testovacich palickach a ruskach

 4. Archeológovia pri Hradci Králové objavili zatiaľ najdlhšiu pravekú mohylu objavenú v Európe, ktorá je stará minimálne 6000 rokov. Dejiny Slovenov aj datovanie našej starodávnej kultúry sa pod ťarchou dôkazov, vyplývajúcich z nových archeologických objavov, budú musieť revidovať
  https://www.infovojna.bz/article/archeologovia-pri-hradci-kralove-objavili-zatial-najdlhsiu-praveku-mohylu-objavenu-v-europe-staru-6000-rokov
  —————————–
  1/ A to nám chýba ešte 2 tisíc rokov našej 8-tisícročnej histórie našej prítomnosti tu.
  2/ A keď je cieľom globalistov zničiť národné štáty – najprv zničia ich históriu! A kvôli tomuto zavraždili aj Martinu Kušnírovú, lebo objavila niečo obdobné v Cinobani – starobylý kamenný artefakt s písmom.

  • Na Slovensku sa nachádza ľudská stopa ako po topánke v hornine starej 60 000 000 rokov, na nete sa o tom nedá absolútne nič nájsť. Je zaujímavé, že za socializmu sa o nej robili dokonca aj prednášky. Skúmali ju aj pražáci. Ak by ju chcel niekto vidieť, tak som ho tam schopný ku nej doviesť, ak budem mať viac času. Dufam že ju nikto nestihne zlikvidovať, lebo čert nkdy nespí.

   • Keď som robil na Dunaji, vybágrovali sme – lokalita Kravany Čenkov-Mužla – obrovské kamenné gule. Keďže rozteč katamaránu telies bagra bol-je 180 cm – väčšie sme nevybrali. Prvý krát som sa o tomto fenoméne v zahraničí dozvedel z Kostariky – až 2,5m priemer. Potom som sa dozvedel o Čadci.
    https://www.mojekysuce.sk/turistika/co-vidiet-a-zazit/kamenne-gule-megonky
    —————
    Ide o to, že na Dunaji to neboli len gule, ale aj akési torzá sôch. Takže – na Dunaji to mohli byť náboje do balíst – dobíjacích zariadení povedzme Rimanov z potopenej lode. Ďalší aspekt – tie obrovské gule mohli byť použité /keďže v riekach – Kostarika, Slovensko/ na ryžovanie zlata – za nimi sa po povodniach „nasávalo“ zlato.

    A teraz Čadca. Poznám názor geológov, že pieskovec občas vytvára takéto guľovité útvary. Avšak na Dunaji to nebol pieskovec, ale špeciálny zlepenec s prímesou vápenatých fosílií. Kompakt – niečo ako betón. Technologicky – podľa mňa je možné vyrezať-vytaviť akýkoľvek tvar, napr. „laserom“ alebo nejakým 3D frekvenčným zariadením, ktoré môže sústreďovať lúče do hĺbky hmoty – napr. vyrezávanie nádorov – jeden lúč nestačí, ale kde sa stretnú – v bode 3D lúče – už to „taví“. No a vypadne guľa. Takže možno mimozemská technológia.
    Poznámka – gule skončili v záhradách v Mužli a v okolí.
    http://www.hradiska.sk/2011/09/muzla-cenkov.html

   • Aj keby tú „šlapu“ donesiete a ukážete, nebudú veriť. Ne-vedomé ľudské bytosti uveria iba v rámci svojho vedomého poznaného. A o tom je tá hra tu v hmote.

    Kto chce, ten bude VEDIEŤ. A kto chce, tomu stačí iba veriť.

    Toto tu všetko je tak úžasne vymyslené, že to sa ani nedá povedať, len akosi vnímať …

   • Marek Košice

    Vladimír, píšeš : „Na Slovensku sa nachádza ľudská stopa ako po topánke v hornine starej 60 000 000 rokov“ ……

    😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ……….

    Vieš ty vôbec ako funguje „datovanie“ hornín, rôznych predmetov, kostí, a podobne? …
    NAKALIBROVANIE TAKÉHO PRÍSTROJA (ktorého kalibrácia sa stala normou pre ostatné prístroje) JE VECOU DOHODY……………..
    POLČAS ROZPADU IZOTOPOV ATÓMU (jeho hodnota) JE VECOU DOHODY……………. DOHODY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    NIE REALITY, ALE DOHODY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ROZUMIEŠ????? …………
    Rovnako ako s hviezdami, atď………..TO AKO ĎALEKO JE HVIEZDA „X“, TO JE DOHODA, NIČ VIAC, LEN A IBA DOHODA…….. (zmerať vzdialenosť hviezdy JE NEMOŽNÉ, ale tupé ovce si to neuvedomili)….
    To, že „taká a hentaká úroveň/priebeh polčasu rozpadu izotopu atómu“ sa rovná MILIÓN ROKOV, to je vecou DOHODY…………
    Zobrali horninu, určili že má vek 50 miliónov rokov, a hodnoty polčasu rozpadu izotopu jej atómov (konkrétneho minerálu, asi uhlíka dajme tomu) tejto horniny SLÚŽILI NA NAKALIBROVANIE PRÍSTROJA………..Pritom tá hornina mohla mať 5 TISÍC ROKOV, ale PRÍSTROJU JE TO JEDNO….. Rovnako ako VÁHE je jedno, či 1 gramový maličký kamienok nakalibrujete ako závažie o hmotnosti 1kg, alebo ako 339g či 6,1kg………
    Takže sa už spamätaj, človeče…………
    Datovanie veku hornín, kostí, džbánov a podobne JE NA TOĽKO NEPRESNÉ, NAKOĽKO NEPRESNÉ (a vyfantazírované – V PROSPECH FAKE „VEĽKÉHO TRESKU“) BOLO KALIBROVANIE PRÍSTROJA, KTORÝ URČUJE VEK PREDMETOV……..

    • Najmúdrejší z najmúdrejších Marek Košice napísal, že Zem je plochá ale nepredložil žiadny dôkaz. Najväčší kritik, sociopat a psychopat rád všetkých presvedčuješ o svojej jedinej pravde, ale každý na teba serie, lebo pravdu nemáš.

  • V okolí Sniny sa našli egyptské artefakty, ktore majú niekoľko tisíc rokov. Ako je to možné? Aká je skutočná história? Ak mozes Maros, co este vies o naleze Martiny?
   Ako je možné, že na hradoch sú vyobrazený draci a plazy, ktoré majú stovky rokov a sprievodcovia Absolútne nevedia ani vysvetliť, čo to je.

   • No – veľa článkov o Martine zmizlo. Jeden – o jej jebnutej matke Zuzane, ako odovzdala 2 dni po vražde jej prácu jej zamestnávateľovi. SAV ovládajú illumináti!

    Naši predkovia – Lužičania – udržiavali žiarovú kultúru – teda nič po nás – len urnička z kameňov nad potokom nad dedinou. A v nej 3 šálky – mlieko, voda med. A 3 mosadzné figúrky. Po vražde Martiny ostali na mieste 3 šálky kávy a 3 nábojnice. Tak si to daj symbolicky dohromady.

    V Cinobani vykopali kameň s nápisom.

 5. Presne tak, vsetko sfalsuju a podsuvaju nam tu dejiny lenivej juzanskej cvargy, ako staroveky Egypt, Grecko, Rim, Mezopotamiu,…Len zaujimave ze ten „velky“ Rim nesiahal na slovanske uzemia

  • Rimania mali des z hôr a lesov /“Germánov“ – Slovenov/ – oni neboli cvičení na gerilovú vojnu – v podstate dokázali zvíťaziť len v uzavretých šíkoch „ako buldozér“. Ani Húni si nedovolili vojenské operácie v lese – tzv. „guľomet“ tisícov vystrelených šípov. Odbočím – starí Germáni trestali vyťatie liesky smrťou – jednak úžitkový strom, jednak duchovný strom. Les nás odjakživa chránil – preto nás z neho počas lockdownov vyháňali, teraz medveďmi.

   Mám prejdené kilometre v mestskej hore v BA. Kopec mohýl. Kamene vyložene z vodného prostredia – obliaky – niekto ich tam musel cielene povynášať. Pritom okolité kamene zlomové, hranaté.

   • A ci nakoniec tych dvoch curakov neposlali na Velku Moravu, ked vojensky nas nemohli ovladnut?

    • Však to prebieha dodnes, aj keď tých dvoch vatikánskych čurákov nahradili židia. He – predstav si, že by v tej dobe bola k dispozícii telka!

     • To boli kryptozidia, len sa museli zamaskovat, aby ojebali vtedajsie kniezata a panovnikov

     • No – zober si – Pellegriniho poradcom bude žid Banáš. Nemusí to byť rabín – stačí, že je to žid.

 6. Tak businessmani jsou s tahem na zisk kádři.
  Než začala kovidovka tak kapacity v oboru tvrdili že léky jsou na úplně vše a vyjde to společnost mnohem laciněji než očkovací „globálka.
  Nebuďte paranoidní že to byl záměr. A celé týmy teď dávají že spíchanci budou mít o 25. let nižší dožití. Ale mažou vše podobně jak inkvizice s pálením knih.
  https://necenzurovanapravda.cz/2024/05/rakovina-je-nas-novy-covid-rika-sef-spolecnosti-pfizer-video/?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR1TVb5OwrBkCdlgVcymjZyqkZEHqSrU3HobzIecHIDI68cuAp2cXJa3Ar0_aem_AZDAqKKtl2koCDzHHOFjk7S2WAwtcaVpVSK0heypvLokAX-M7z5PCXovkKAWl9BmfNRaY-QZ3KYgxaI0ZkNrg-U9

 7. Příběh sekty Allatra Tvořivá společnost
  https://odysee.com/@sektycz:0/p%C5%99%C3%ADb%C4%9Bh-sekty-allatra-tvo%C5%99iv%C3%A1:0
  —————
  Bez komentára, až na to, že sa k nim hlási Soňa Peková.

 8. Nuž povedzme to už konečne mainstreamové krysy otvorene! V auguste zbankrotuje na totálku Ukrajina a bodka ! Investícia BlackRocku nevyšla napriek rozkrádačke štátneho majetku zeleným mužíkom !
  https://www.trend.sk/spravy/ukrajina-nedosiahla-dohodu-veritelmi-restrukturalizacii-dlhu?itm_brand=trend&itm_template=news&itm_modul=denny_suhrn_sprav&itm_position=11

 9. A niečo ešte k transhumanizmu ďalšieho psychopata! Nech si mobil strčí do riti, debil ! Dokážeme žiť aj bez nich !
  https://lipovylist.cz/wordpress/elon-musk-mozkove-implantaty-neuralink-nahradi-telefony/

 10. EU/WHO/OSN cíl: zvýšit „proočkovanost..“
  ..Od dětí po důchodce – očkovat všechny na HPV, HBV a další „nemoci“, viz:

  youtube.com/watch?v=sWgbF7lkFNM

  = !Očkování ve školách, vzdělávácích zařízeních (kroužky, družiny) v rámci očkovacích kampaní. Zdravotní personál zde bude přítomný kde bude děti očkovat. A veškeré výhody pro migranty, kde stačilo aby doktor řekl „ok“ a kdy se migranti nemuseli testovat ani očkovat pominou a naopak, oni sami teď budou také hlavním cílem – migranti, žadatelé pro azyl, vysídlené osoby z okrajiny, romové, posižení, LQBT-IQ, apod… neunikne ani vězeňská služba a další personál, dětské domovy…bude také kladen důraz na mladé nebo na ty co nebyli očkování v plném rozsahu… Programy vymývání mozků s virama HPV na mládež v rámci sexuálního zdraví. Posílení cílené úsilí v oblasti komunikace a osvěty prostřednictvím důvěryhodných partenrů (neziskovek), zdravotních pracovníků, resortu vzdělávání.. Globální digitální očkovací průkaz – která přebírá technologii digitálního certifikátu EU Covid. Můžeme se tedy těšit na další různá omezení na které si ofce zvykli za kokovidismu – kultura, cestování, ubytování, stravování.. =

  Nejsem občan tohodle prolhaného komunistického režimu. Jsem právoplatný spolumajitel této země a bez jakýchkoliv zákonů, nařízení a smlouvy jsem správce této země a budu se tak i chovat, tedy tak jak uznám za vhodné.
  Pokud mě nebo mé děti někdo bude chtít zabít, zabiju já jeho. Tečka.

 11. Tak som si po čase zasek pozrel, čo nové v „matrixe“ tunáka v našej gubernii a aj celo globálnom dianí akože na alternatíve a vcelku o zábavu neni núdza.

  Ľudkovia budú tak prekvapení, lebo aj tu sa im ťahajú popod nos také medové motúzy a sprostosti, že až. Ale čo už, kto sa nemá chuť učiť a rozmýšľať, tak si zvolí a pripraví takých a také podmienky, že sa predsa chtiac, nechtiac, čo to troška voľačo naučí a posunie vo svojej vlastnej osobnej evolúcií.

  No ništ, idem pozbierať marhule a podobné produkty, ktoré ešte stále nechápem, že jak to NIEKTO stvoril, kurňa keby mi tak TEN NIEKTO také kaleráby natlačil do hlavy…a nemusel by byť ani gigant, čo sme od susedy nafasovali, bo susedoviec sliepočky majú odo mňa maškrty vo forme čerešní a moruší.

  …kurňa moruše, maliny, kaleráb, mrkva, uhorky…jak TO robí ?

 12. Objektívne

  Stále platí, že je lepšie si nedať vakcínu ako napravovať jej účinky.

 13. A digitálna identita bude znakom šelmy, najskôr v mobile a neskôr na ľudskom tele! Pamätajte !
  https://www.ac24.cz/komentare/svetove-banky-nam-rikaji-ze-konec-dolaroveho-systemu-je-blizko/#goog_rewarded

 14. Moskva: Zelenského režim je neschopný vyjednávat

  https://aktax.cz/moskva-zelenskeho-rezim-je-neschopny-vyjednavat/

 15. Saúdská Arábie se odvrací od Washingtonu a dolaru

  https://aktax.cz/saudska-arabie-se-odvraci-od-washingtonu-a-dolaru/

Pridajte komentár

*