Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Dr. Fuellmich poskytol podrobné informácie k svojmu väzneniu a súdu


Print Friendly, PDF & Email

Dr. Fuellmich poskytol podrobné informácie k svojmu väzneniu a súdu

(Ethan Huff, Natural News) Nemecký právnik Dr. Reiner Fuellmich je jeden z kľúčových lídrov projektu „Druhý Norimbergský tribunál“, ktorého cieľom je priviesť zosnovateľov „pandémie“ koronavírusu (Covid-19) na zodpovednosť za ich zločiny proti ľudskosti.

Pred pár mesiacmi bol z pomsty unesený z Mexika a aktuálne s ním v Nemecku prebieha súd. Dr. Fuellmich sa rozhodol poskytnúť pre svojich priaznivcov aktualizáciu o svojom procese.

V súčasnosti stále sedí vo väzení v Göttingene pre obvinenia zo sprenevery. Doteraz sa zúčastnil piatich súdnych dní pojednávania.

Občianska novinárka Daniela Goekenová, ktorá bola prítomná na súde počas všetkých piatich dní, uvádza, že zatknutie doktora Fuellmicha bolo „sprisahaním a koordinovanou akciou mnohých ľudí s cieľom jeho umlčania“.

Kolegovia Dr. Fuellmicha z Korona výboru sa spriahli s nemeckou prokuratúrou a zapojili do honu naňho. Hon napokon vyvrcholil jeho zatknutím.

„Neváhali ho niekam nalákať, nastražiť mu pasce a pozývať ho na rôzne akcie, len aby dostali príležitosť zatknúť ho, nakoľko Fuellmicha nebolo možné zatknúť zákonným spôsobom, keďže sa nachádzal v mimoeurópskej krajine a nebol na neho vydaný medzinárodný zatykač,“ hovorí Goekenová.

„Ako je vôbec možný takýto ‚hon‘ na ľudí v civilizovanej krajine, akou je Nemecko? Prečo môžu sťažovatelia, ktorí sú v podstate iba obyčajní občania, aktívne pomáhať pri zatýkaní a uväznení osoby, ktorú nahlásili?“ dodáva Goekenová a poznamenáva, že Dr. Fuellmich nie je zločinec a že v celej veci ide o občianskoprávnu záležitosť – tak prečo to pátranie?

(Súvisiace: Pozrite si naše predchádzajúce spravodajstvo a dozviete sa viac o zatknutí Dr. Fuellmicha nemeckou vládou v Mexiku.)

Predzločinový hon na čarodejnice

Čo sa týka súdneho procesu, tak „zločin“, z ktorého spáchania je Dr. Fuellmich obvinený, by sa dal ľahko napraviť. Hovorí, že po predaji majetku môže splatiť to, čo si požičal z účtu Korona výboru.

Ukázalo sa tiež, že trestné oznámenie podané na Dr. Fuellmicha bolo podpísané 2. septembra 2022, teda ešte predtým, ako bol vôbec spáchaný akýkoľvek údajný „zločin“. Ako je to možné? A čo je ešte dôležitejšie, stalo sa niečo podobné už niekedy predtým?

Keď bol dom Dr. Fuellmicha predaný, nebolo mu dovolené splatiť to, čo si požičal, pretože sťažovateľom sa nejakým spôsobom podarilo „previesť peniaze na jeden z ich vlastných účtov,“ vysvetľuje Goekenová.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

„Predstavte si, že ľudia podajú „preventívne“ trestné oznámenie a potom sami zabezpečia, aby obvinený nemal inú možnosť, ako „zločin“ skutočne spáchať,“ dodáva.

„Ide tu aj o peniaze, alebo je za tým niečo úplne iné?“ pýta sa Goekenová.

Jedna zo sťažovateliek, Viviane Fischerová, počas takmer dvoch celých dní pojednávania poskytovala mätúce svedectvá, pričom naznačovala, že Dr. Fuellmich ukradol peniaze, ale nebol schopný ich splatiť, pretože výťažok z predaja jeho domu ukradla sama Fischerová a ďalší sťažovatelia.

Na štvrtý a piaty deň súdneho procesu Fischerová vzniesla divoké obvinenia Dr. Fuellmichovi z toho, čo urobil s peniazmi, pričom nepriznala, že pôvodne peniaze prijala, aby ich ochránila pred zabavením štátom.

V tomto procese sa Fischerová prezentovala v zlom svetle po tom, čo bola zverejnená história chatu, v ktorom sa Dr. Fuellmich pýtal Fischerovej na jej časť peňazí v úschove, o ktorých priznala, že „už sú preč“.

„Skoro to vyzerá, že ste tieto peniaze minuli?“ sudca sa následne opýtal Fischerovej, na čo ona reagovala rôznymi výhovorkami.

„Stojíme pred hádankou,“ vysvetľuje Goekenová o tom, ako sa prípad proti Dr. Fuellmichovi začal v tomto bode počas súdneho konania rozpadať.

„Môžeme jasne vidieť, že ide o sprisahanie. Ide o skoordinovanú akciu mnohých ľudí, ktorá nakoniec viedla k tomu, že najaktívnejší člen malej komunity hľadačov pravdy je teraz odstavený, úplne bezmocný v prísne stráženom väzení a zaobchádza sa s ním ako so závažným zločincom.“

Celá Goekenovej aktualizácia Fuellmichovho prípadu je k dispozícii na stránke Truth Summit.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. franta záruba

  Smutná pravda, kdo chce psa bít hůl vždy najde.😢

 2. Jána Husa vlákali do Kostnice.

 3. WEF nacisti nás dostali do začarovaného kruhu, v ktorom nás chcú točiť dovtedy kým nebudeme nič vlastniť. Šichtářová to krásne vysvetlila na reália v Česku! A ako podobne je to u nás??? A čo nenápadná práca Kažimíra, skutočného „zamestnanca“ MMF???
  https://www.ac24.cz/blog/marketa-sichtarova-co-se-to-deje-s-uroky/

 4. V 2025-30 má byť tsunami turbo rakoviny? Nebude spúšťačom presne určená frekvencia 5G u očkovaných? Koncept zapadá do tohto: https://cz24.news/extremne-dulezite-video-musite-videt-sdilet-a-varovat-vsechny-dr-rashida-buttara-kvuli-tomuto-videu-zavrazdili-video-cz-titl-23-min/ . To, že sa už objavuje turbo rakovina očkovaných môže súvisieť aj s nadmerným kontaktom s 5G, kedy dochádza ku skoršiemu spustenie ako naplánovali psychopati ! Rok 2025 sa približuje… tak uvidíme… snáď sa to nenaplní…

 5. Ad Fuellmich – nikdy neľutuj právnika! Zavreli Mesiáša?!

  • My musíme začať hľadať riešenie mimo – dnešného alternatívneho mainstreamu /Infovojna napr./! Teoreticky – keby nebolo chemtrails, mal by som sa uzdraviť tak, že si sadnem ráno na slniečko – na lavičku ako predkovia – ale nemôžem, keďže viem, že sa mi od rána sype ten jed z chemtrails na hlavu! Takže „baptisticky“ – ten jed neprijímať! Medveďa – zabiť! Huliaka – Tarabu – vytrestať!

  • Poncius Pilát si umyl ruky ked mal vyriect rozsudok smrti nad Mesiášom

  • galaxie andromeda

   Ich to nezaujima maju v plane rozputať vojnu a armagedon ludia budu umierať nikoho nebude zaujimať ekonomicka situacia. Ešte raz toto je možne len preto že už je o vojne rozhodnute.Pozrite sa ako vyzera GAZA a potom sa pozrite na svoje okolie po vojne bude vyzerať rovnako!!! Beži depopulacia!

 6. Nacizmus bol pred deväťdesiatimi rokmi len v jednej krajine. Dnes je rozlezený po celom svete a tvári sa ako demokracia.

 7. Podľa mňa ide o projekt Globalistov – jak väznenie,súd tak celé vystupovanie Dr. Fuellmich proti kovidfašizmu. Už to, že v minulosti vyhral súdy nad megakoporáciami je blikajúca kontrolka. Takých ľudí bolo viac, ktorých systém z druhej strany začal vypúšťať na odstavovanie moci sionneokonov a spúšťanie nových procesov. Samozrejme, že Globalisti majú v paži čo sa nakoniec stane s Dr. Fuellmichom ale najprv musí zohrať potrebnú úlohu a je im jedno či to robí z presvedčenia alebo z vypočítavosťi – Globalisti berú – používajú aj čestných ľudí ale držia ich neustále pod kontrolou.
  Jednoducho nejde čisto i nejakú pomstu či umlčanie nepohodlného, tak jednoduché to nebude – bude za tým omnoho viac.

  • Zaujímavé video z KOB fóra, dĺžka 28 min, CZ titulky.

   „Únorová revoluce Návrat k tomu, co tu bylo, je nemyslitelný – Zachar Prilepin
   BY: IRENA ON: 19. 3. 2024 IN: GLOBÁLNÍ POLITIKA, HISTORIE

   V Rusku se nyní rozhoduje o tom, kam přesně bude směřovat a vzhledem k tomu, že uši vystrkují neustále i zastánci Bílého projektu, jsem přeložila půlhodinové video Zachara Prilepina o únorové revoluci roku 1917, které je velmi poučné zejména pro ty, kteří rádi používají slovo BOLŠEVIK jako nadávku. Myslím, že pro ty to bude obzvlášť poučné i s ohledem na dnešní reálie.

   Jako doplněk k tomu, co se dozvíte ve videu, jsem vám vybrala úryvek z práce Fondu konceptuálních technologií, týmu Valerije Viktoroviče Pjakina, z jejich čtyřdílné série O světě křivých zrcadel a konkrétně ze třetího dílu Válka. Nemusím asi připomínat, že celá tato série je v překladu do českého jazyka k dispozici na Zakázaném vzdělání:

   https://www.zakazanevzdelani.cz/titul/O-svete-krivych-zrcadel-3/

   https://vk.com/video351663392_456239478

   (Soubory s přepisem titulků v poznámce pod videem na VKontaktu)“.

   • Marxistický židovský illuminátskly ojeb – akože nákaza pochádza z Petriho misky – a z agaru! Vidíš – tak veríš! Lebo V.V.Pjakin ti povedal, čo máš vidieť na agare v Petriho miske! Ja KSB ako riadiaci nástroj rešpektujem – ale musíš vedieť – kto si! Choď do pi.e s Pjakinovým boľševizmom – je to stále židomarxizmus – ty idiot! Ty nákaza z Petriho misky! Tfuj tajbl!

    • Ale houby, ty dobrodruh! Boľševizmus nieje marxizmus a raz sa ti tento tvoj zvrhlý sen rozplynie pred očami pretože na konci časov – vo fáze odhaľovania podstaty všetkého bude nakoniec každému na Zemi jasné kto za čo bojoval a s akými ideálmi. A tie ideály, na ktoré je napojené Rusko nevychadzajú z jeho zištných cieľov a tiež to nieje to čisto o prežití ale o ideáloch na ktoré sú napojení dobrí a svetlí ľudia. Ale to by si ty musel niečo vedieť o tzv Prastvorených! Vieš houby. Nakoniec všetko bude odhalené a každému bude jasné za čo bojuje Rusko v SVO pretože sám prejde lámaním chleba – odhalením svojho vnútra. Sme na konci časov, Maroš! Oslobodzovacia ŠVO nieje o Židovstve ale je vyprovokovaná Židovstvom! A v SVO to Židovstvo nakoniec aj prehrá. A to dokonca aj s tými, ktorí ho majú na svedomí.

  • Objektívne

   Viac menej to bude ešte aj tak, že tí na vrchole majú v paži globalistov a elitu, pretože vedia čo sa za nedlho stane. Používajú ich len ako figúrky na šachovnici. Niektorí tomu hovoria 5-dimenzionálny šach a myslia si ako dobre veci fungujú, oslobodenie ľudstva a zlatý vek je už za rohom.

   • Človek na Zemi je stále v zajatí nepochopenia Stvorenia. Pochopiť sa však dá len vtedy keď sa nestal obeťou vlastného obmedzeného rozumu – produktu mozgu, nástroja ktorý NIKDY nepochopí čo je mimo hmoty – teda duchovného.
    Veď rozum a jeho celá činnosť je čisto o hmote a to vrátane myšlienkovej činnosti pretože aj ona je len hmotná. Preto ak sa rozum stretne s niečím čo je prejavom nehmotného – teda duchovného tak nech pracuje akokoľvek tak vždy bude všetko duchovné posudzovať a hodnotiť len zo svojej hmotnej úrovne pretože tak je v rámci Božích Zákonov „koncipovaný“.
    Ale aby tento obmedzený rozum, ktorý nikdy nedokáže zachytiť nič duchovné a tiež žiadny prejav ľudskosti a vyšších dejov nenarobil na Zemi šarapatu a zkázu (čo sa na Zemi aj stalo) tak musí byť VŽDY po kontrolou duchovného – nehmotného – v prípade človeka pod kontrolou ľudského ducha napojeného na duchovnú MÚDROSŤ. A MÚDROSŤ, KTORÁ JEDINÁ DOKÁŽE LUDSTVU ZABEZPEČIŤ SPRÁVNY VÝVOJ A ŠŤASTNÝ ŽIVOT V DOSTATKU NA ZEMI – ŠKOLE ŽIVOTA SA NACHÁDZA NAD HMOTNÝM SVETOM – VESMÍROM – A NA TÚ DUCHOVNÚ MÚDROSŤ SA Z ÚROVNE HMOTNÉHO VESMÍRU MÔŽE NAPOJIŤ ZASA LEN TO ČO JE V ČLOVEKU NEHMOTNÉ – TEDA JEHO ĽUDSKÝ DUCH.
    ROZUM SA NA ŽIADNU MÚDROSŤ NEDOKÁŽE NAPOJIŤ ALE MAXIMÁLNE NA MYŠLIENKOVÉ POLIA vyprodukované samotným rozumom a TIE SÚ ZASA LEN ČISTO HMOTNÉ! Takže rozum sa môže úspešne či neúspešne pohybovať len v čisto hmotnom prostredí. A preto aby človek, ktorého rozum nie je pod kontrolou nehmotného Ducha nezostal na Zemi stáť odstrčený a neakceschopný bokom a nemusel sa podriadiť človeku vedeného duchom tak sa taký človek – a sú ich už miliardy – „zariadil“. Za pomoci práce obmedzeného rozumu začal na Zemi vytvárať systém – svet odtrhnutý od nehmotných Duchovných ideálov, od vôle Boha, od Jeho Zákonov. A tak vznikli aj pozemské vedy a náuky postrádajúce akúkoľvek nehmotnú duchovnú MÚDROSŤ. Zrada ľudí vedených čisto svojim hmotným rozumom tkvie v tom, že keď sa s určitým prehľadom pohybujú v tom nepredstaviteľne veľkom gigantickom haraburdí vzniknutého z práce rozumu tak majú pocit, že majú POZNANIE. PRAVDA je ale taká, že majú len určité poznanie ale to tiež len v rámci hmotného. No a to je potom veľké nešťastie pre všetkých pretože absolútne nechápu nič z duchovného, ktoré je pre človeka a jeho vývoj v hmote smerodajné. Preto sú to vlastne brzdy vývoja aj keď sa na prvý pohľad môže zdať, že práve oni, ktorí do detailu dokážu rozpitvať a analyzovať hmotné informačné prostredie na Zemi majú to pravé poznanie. A je to ešte horšie a viac na ich hanbu pretože z úrovne hmoty tu na Zemi pozorovať a analyzovať samotnú hmotu a jej formy je tiež absolútne nedostačujúce v zmysle jej plného pochopenia. Preto rozumári nikdy nemôžu pochopiť nič duchovné a to jak v ľuďoch, v politike či v prírode – Život ide okolo nich, snažia sa ho naberať do rúk, niečo z neho mať ale preteká im medzi prstami…ale sa svoje trápenia vinia druhých. Je to najstrašnejší mor a najnebezpečnejšia sekta na Zemi! Je to ešte nebezpečnejšie ako samotný Sionizmus!

    • Takýchto bezhlavých chujovín sa dá napísať tony na papier…Do toho “ duchovného“ sa vprace celý vesmír, ale len na úbohom nízkom ponímani sveta a vesmiru, takže si tam kde si začinal prve slovo, je to prázdna slama…

     • A este navyše, takýto Achnatom pôsobil v duchovne vyšinutých USA novín: Contact, the Phoenix Project…Tam písavali taketo chujoviny cez dekadu, až ich opustil každý čo pochopil ze to bol odžub na peniaze a čas…Vydávali to 80 rokoch v Las Vegas…

 8. Viktor Orbán: Vzniká Nový světový řád, který ukončí nadvládu Západu

  https://aktax.cz/viktor-orban-vznika-novy-svetovy-rad-ktery-ukonci-nadvladu-zapadu/

  • Neexistuje Západ a Východ – existuje len židovstvo a nežidovstvo – židovský chtonizmus – oproti duchovnej véde!

   • Aké jednoduché budeme sa môct orientovat vo véde duchovnej ?

    • Nauč sa Boža – orechovať!!!
     Neexistuje žiadna veda – len vedomie!

     • Všetko so všekym súvisí aj orechovat s vedou je veda a ty to dobre vieš ked tvoríš svoje cukrovinky pre svoje detinky a oni si to cenia ked ťa vidia °° °°°

    • Duchovná veda je jedna veľká blbosť a duchovedci sú podvodníci a falošní proroci, rovnako ako vedci, ktorí tvrdia, že všetko hmotné vrátane duchovna sa dá vysvetliť na základe pozemskej vedy. Lenže pozemská veda je produkt rozumu teda hmoty nič viac.
     A ani akákoľvek duchovná východná véda na tom nieje na inak.
     Pozri sa Božia na Východ – kam to dotiahli si ich védami, meditáciami „duchovným“i praktikami a mystkou – je to jeden veľký úpadok! A pozri sa tiež na Západ – to je to isté ale naruby.
     Východ – dnešný Východ je presne to čo Západ ale ako som napísal naruby, naopak – iba v tom je ten dnešný rozdiel. Ale v minulosti bol Východ významný tým, že sa tam inkarnovalo viacero duchovných učiteľov – vodcov – prorokov, ktorí pripravovali príchod toho Najvyššieho na Zem, ktorý tu už bol a žil!. Cez toto všetko sveté dianie na východe si tamojší ľudia, ktorí vtedy žili namiesto pochopenia Pravdy prinesenej prorokmi – vyslancami Svetla nevzali tú Pravdu do svojích životov ale urobili z každého pôsobenia vyslanca Svetla modlu, kult osobnosti – mŕtve náboženstvá – hmotárstvo.
     Preto jak Západ tak aj východ sú duchovne mŕtve. Ale toto nieje o Židovstve ale i ľuďoch! A naviac sa to dialo v dobách tisícročia pred starým Egyptom. Z každého zrnka duchovnej Pravdy ľudia urobil duchovný smer pretože im bolo pohodlnejšíe uctievať ich výtvor rozumu – teda ich védy ako to čo bolo vyslancami Svetla prinesené.
     Východ, Západ sú duchovne mŕtve, Rusko živé. A Rusko – Ruská civilizácia nieje v skutočnosti len dnešné územie a dokonca ani to jeho pôvodné historické územie ale zasahuje aj vyšší rozmer – buď tú „ruskosť“ v sebe máš alebo nie nech sa nachádzaš kdekoľvek na Zemi.
     Po Veľkej Očiiste Zeme – po odstránení všetkých temných ľudí zo Zeme zostanú na nej žiť len ľudia, ktorí vibrujú na frekvenciách, ktoré sú „lepidlom“ a základom Ruskej civilizácie – Slovanskej – pôvodnej.

 9. Německá vláda vyzývá děti, aby se připravily na třetí světovou válku

  https://aktax.cz/nemecka-vlada-vyzyva-deti-aby-se-pripravily-na-treti-svetovou-valku/

 10. Královský Insider: Kate Middleton byla obětována a nahrazena dvojnicí

  https://aktax.cz/kralovsky-insider-kate-middleton-byla-obetovana-a-nahrazena-dvojnici/

Pridajte komentár

*