Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Izraelskí experti varujú, že vakcíny od Pfizeru „ničia všetky systémy ľudského tela“


Print Friendly, PDF & Email

Izraelskí experti varujú, že vakcíny od Pfizeru „ničia všetky systémy ľudského tela“

(dailyexpose.co.uk) – Z Izraela, jednej z najzaočkovanejších krajín prevažne vakcínou od Pfizeru, prichádza varovanie, že táto vakcína spôsobuje nespočetné množstvo úmrtí.

Izraelská ľudová komisia (IPC), občanmi vedená skupina izraelských odborníkov na zdravotníctvo, vydala už v apríli 2021 správu s naliehavým varovaním, že vakcína Pfizer/BioNTech poškodzuje v ľudskom tele doslova všetky systémy.

Kým sa svet sústredil na AstraZenecu, Pfizer v tichosti zabíjal

Hoci sa väčšina pozornosti ohľadom vakcín sústreďovala na vakcínu AstraZeneca, spájanú so smrtiacimi krvnými zrazeninami, v skutočnosti, podľa najnovších údajov, je oveľa nebezpečnejšia vakcína Pfizer.

Správa IPC uvádza, že zaočkovanie vakcínou Pfizer by mohlo viesť ku katastrofálnym zdravotným problémom, ktorých dôkazom je nespočetné množstvo izraelských životov poškodených očkovaním.

Správa uvádza:

„Žiadna vakcína doteraz neublížila toľkým ľuďom! Dostali sme 288 hlásení o úmrtiach, ku ktorým došlo krátko po očkovaní (v 90% do 10 dní po očkovaní). 64% z nich sú muži.“

Údaje izraelského ministerstva zdravotníctva však tvrdia, že krátko po očkovaní došlo len k 45 úmrtiam. Ako uvádza správa, táto „dymová clona“, tento nedostatok transparentnosti a klamstvo, povedie len k ďalším úmrtiam.

Ak sú údaje obsiahnuté v správe IPC správne, potom na vakcínu Pfizer zomrelo viac Izraelčanov než Európanov na vakcínu AstraZeneca v celej Európe.

Správa ďalej varuje:

„Podľa údajov Ústredného štatistického výboru (CBS) došlo v Izraeli v období mesiacov január-február 2021, uprostred prebiehajúceho očkovania, k 22%-nému nárastu celkovej úmrtnosti oproti dvojmesačnej priemernej úmrtnosti v minulom roku.

V skutočnosti je obdobie január-február 2021 tým najsmrtiacejším za posledné desaťročie, s najvyššími celkovými mierami úmrtnosti, v porovnaní s príslušnými mesiacmi za posledných desať rokov.“

Liečba osteoporózy

Kto je najviac ohrozený vakcínou od Pfizeru?

Správa upozorňuje, že demografickou skupinou, v ktorej dochádza po aplikovaní vakcíny Pfizer k najdramatickejšiemu zvýšeniu úmrtnosti, sa javia byť mladí ľudia vo veku 20-29 rokov.

„U tejto skupiny, počas rovnakého vakcinačného obdobia, január-február 2021, došlo v porovnaní s dvojmesačnou priemernou úmrtnosťou v roku 2020 k 32%-nému nárastu priemernej mortality.“

Štatistická analýza informácií Ústredného štatistického výboru, v kombinácii s informáciami Ministertsva zdravotníctva, vedie k záveru, že odhadovaná miera úmrtnosti medzi zaočkovanými je asi 1 : 5000. Konkrétne:

 • 1 : 13000 u ľudí vo veku 20 – 29 rokov
 • 1 : 6000 vo vekovej skupine 50 : 69 rokov
 • 1 : 1600 vo vekovej skupine nad 70 rokov)

Na základe týchto údajov IPS odhaduje, že počet úmrtí, ku ktorým došlo v Izraeli krátko po podaní vakcíny Pfizer, je asi 1000 až 1100. Správa upozorňuje, že riziko úmrtia po druhom očkovaní je vyššie, než riziko úmrtia po prvej dávke.

„Existuje vysoká korelácia medzi počtom denne zaočkovaných ľudí a počtom denných úmrtí, v rozpätí do 10 dní po vakcinácii, u všetkých vekových skupín.

Pre vekovú skupinu 20 – 49 rokov v rozpätí 9 dní od dátumu očkovania do úmrtia; pre vekovú skupinu 50 – 69 rokov v rozpätí 5 dní od zaočkovania do úmrtia; vo veku nad 70 rokov v rozpätí 3 dní od zaočkovania do úmrtia.“

Záver

Vďaka publikovaniu tejto správy IPC dúfa, že si izraelská vláda a vlády celého sveta uvedomia, že „nedostatok transparentnosti ľudí zabíja“.

IPC dospieva k záveru, že:

„Klamstvo a zatajovanie vedú ľudí k invalidite a strate života. Odstráňte všetko utajovanie, vytvorte transparentné a regulované nahlasovacie mechanizmy; iba vtedy môžu byť zachraňované životy a bude možné vyhnúť sa ďalšiemu poškodzovaniu práve tým nástrojom, ktorý má zdravie chrániť.“

Ide o prípad, kedy je liek smrtiacejší než choroba?

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Zdroj: dailyexpose.co.uk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. „že si izraelská vláda a vlády celého sveta uvedomia, že „nedostatok transparentnosti ľudí zabíja““ = čisté zúfalstvo samotnej podstaty lži!

  • Kedže nikto…
   1/ Nemôže byť nič transparentnejšie, ako „právo na názor“ globálnej propagandy, ktorá vrchom-spodom pretláča oficiálnu mňamku, za ktorú oficiálne nikto neručí! Vlády transparentne nakupujú toľko mňaky, aby sa dostalo na každého!
   2/ „Až si ľudia celého sveta uvedomia“, že pre tieto transparenty nevidia, že ich vlády sveta zabíjajú.
   3/ „skupina izraelských odborníkov na zdravotníctvo, vydala už v apríli 2021 správu s naliehavým varovaním“ – komu prosím vás?

 2. Ďakujeme za preloženie ďalšieho článku. Veru aj u nás skutočnú úmrtnosť zistíme ak porovnáme rok 2021 s predošlými rokmi.
  Ale aj to som čítala, ak sa nemýlim v Amerike, že ak niekto zomrie do 14 dní po podaní vakcíny nesmie sa to brať, že zomrel z vakcíny.

 3. https://blog.hlavnespravy.sk/27695/antimanual-pre-ziakov-rodicov-ale-aj-pre-riaditelov-skol-a-ucitelov-ktori-nepodlahli-tlaku-covid-fasistov/
  Antimanuál pre žiakov, rodičov, ale aj pre riaditeľov škôl a učiteľov, ktorí nepodľahli tlaku Covid fašistov.

 4. Jednoduchá

  …to, že sa svet ,,upriamil“ na Astra Zenecu a naraz zistil, aké má účinky, určite nebola náhoda, tie totiž neexistujú…,,riešila“ sa 1 vakcína, ďalšími sa naďalej ,,pomáhalo“ a pritom všetci tí hore vedeli, ,,odkiaľ vietor fúka“ a aj ,,bude fúkať“….vlády majú od globalistov nariadené, tak poslúchajú a nechcú si ,,robiť problémy“…už pri rúškach sa mali pristavovať a mali dať úplný zákaz výberu hocakej vakcíny…áno, ono to vyzerá, že teraz je už ,,kde-kto generálom“, no oni od samého začiat.vedeli, ako to je všetko vymyslené a navzájom prepojené….a ,,vďaka“ hodnotám, kt.uznávajú je im úplne jedno, ako to s ľuďmi v ich štáte bude vyzerať…keď život ako najvyšš.dar pre nich nemá žiadnu hodnotu, čo možno od takých ľudí očakávať ?….obávam sa, že, nič dobré…sú to veľmi smutné, nevhodné a bezcharakterné nariadenia… my všetci ľudia sa musíme voči tomu ohradiť, najlepšie začať tým jednoduchým, čo človek môže urobiť a to ignorovať ich nezmysel.príkazy…..nech sa nám v tom darí čo najlepšie….

  • Dovoľte filozofickú úvahu:
   všakáno – veľmi trefne opísané, v skratke to možno vyjadriť aj citátom z jednej pesničky známej slovenskej skupiny – „…peniaze nesmrdia…“. Majú to dokonale vymyslené a všetci do jedného.
   Odkedy totiž peniaze vymysleli, tak to tak funguje. Do toho prišla demokracia a sme v prdeli….Síce, kto ako, ale na každého raz dôjde.
   Áno, aj ja ignorujem nezmyselné príkazy, ale dokedy a do akej miery? Predstavujem si situáciu, že za tie „smradľavé“ peniaze, ktoré ťažko zarobím, by som sa mohol vykúpiť, napr. že by sa dal zohnať kovid pas, alebo aspoň test na kovid (myslím bez samotného absolvovania….), alebo potvrdenie o prekonaní. Aby som mohol ísť tam a robiť to, na čo som bol zvyknutý. Ale zvyky sa musím naučiť meniť, žiaľ.
   Takže uznajte – nesmrdia. Ani mne, ale zabíjať druhých (svojimi rozhodnutiami, keby som mal tú možnosť) zatiaľ nemienim, ani keby mi platili. Mám svoje hranice, ako väčšina z nás. Ale ani to nestačí. Menšina, totiž, má moc bez hraníc.

   • Marek Košice

    „na každého raz dôjde“……… To platí jedine ak tým myslíš, že každý raz zomrie……

 5. https://www.banned.video/watch?id=612e628d4ac9577b5b00eb51
  WHO Endorses New Universal Social Credit Vaccine Passport
  WHO schvaľuje nový univerzálny očkovací pas pre sociálne kredity

 6. https://www.infowars.com/posts/gates-foundation-working-with-chinese-govt-to-promote-beijings-global-medical-clout-report/
  Gates Foundation ‘Working With Chinese Gov’t’ to Promote Beijing’s Global Medical Clout: Report
  Gatesova nadácia „Spolupráca s čínskou vládou“ na podpore Pekinského globálneho zdravotného vplyvu: Správa

  In January 2020, the Bill and Melinda Gates Foundation announced that it would donate $10 million to contain the spread of the coronavirus in China and Africa.
  V januári 2020 Nadácia Billa a Melindy Gatesovcov oznámila, že daruje 10 miliónov dolárov na ovládnutie šírenia koronavírusu v Číne a Afrike.

 7. Jednoduchá

  …presne tak, je to čis.zúfalstvo samot.lži…vďaka za ďalš.informácie do škôl….WHO sa už načisto ,,vyznamenáva“…

 8. https://www.infowars.com/posts/bombshell-who-releases-plan-for-global-digital-vaccine-passports-funded-by-bill-gates-rockefeller-foundation/
  Bombshell: WHO Releases Plan for Global Digital Vaccine Passports Funded by Bill Gates & Rockefeller Foundation
  WHO zverejňuje plán globálnych digitálnych očkovacích pasov financovaný Billom Gatesom a Rockefellerovou nadáciou

 9. Jednoduchá

  …jedna vec je chcieť a 2.to ozaj urobiť, stále verím tomu, že ľudia sa budú ,,čoraz viac prebúdzať“ a tento ,,mimor.nápad“ skončí v koši…

  • áno, viera je veľmi silná vec. Ale nemám pocit, že by sa ľudia dobrovoľne „zobúdzali“. Ani náhodou. Je to úplne naopak. Ide to presne podľa plánov – dokonalo. Že sa objavujú čoraz viac správy o pochybnosti a nebezpečnosti vakcín? Žiaden strach – príde nová, ktorá to všetko zachráni….samozrejme, hlavne z peňazí nás – nezaočkovaných. Musíme si predsa pomáhať.

  • …mám obavy, že keby sa teraz prebudila hoc aj celá zemeguľa, nám pozemšťanom to nepomôže; všetky nadzvukové vzdušné zbrane hromadného ničenia držia v rukách globalisti.
   Nám pomôže jedine zásah z desiatej planéty – nie ničiacimi zbraňami, ale odkrytím celej Pravdy. Veľkého odhalenia sa tieto figúrky obávajú najviac. Až vtedy, keď k nemu dôjde, zo strachu títo pandrláci odhodia zbrane do žita a konečne si vydýchnu. Lebo oni sa najviac boja jeden druhého medzi sebou navzájom.

   • Marek Košice

    No a teraz si Emily predstav, že podvod je aj Zemeguľa. Tento fakt už ale nestráviš, preto tento FAKT nezačneš študovať a sama si ho jednoduchými pokusmi overovať…. Žijeme na plochej Zemi, a vedia to aj ľudia s titulmi pred aj za menom, ktorí vôbec nemusia navštevovať kostoly či modliť sa, takže nie sú ovplyvňovaní žiadnym náboženstvom. Obrovské množstvo dôkazov nájdeš na placata-zeme.cz

    • Marek, my pozemšťania – vďaka nahlavupostavenej výžive (+ vrchnosťou nariadeného povinného zaočkovania novorodencov ihneď po príchode na tento choromyseľný svet) – si nedokážeme ani len predstaviť nekonečnosť vesmíru; o to menej všetky jeho komponenty – vrátane desiatich planét našej, tretej planéty slnečnej sústavy. Presvedčiť sa sami o skutočnosti nemáme možnosť, odborníci – tí múdri a čestní boli popravení, a tí druhí, ktorí odnepamäti držia v rukách všetku moc, nám pravdu na nos určite nepovesia. A tak môžeme jedine špekulovať, ako to celé je; kým sa mýlime, nechajú nás na pokoji, ak však z utajovaného čo len odrobinku poodhalíme, hneď nám idú po krku. Ja dôverujem skôr tým, ktorým zo strachu pred odhalením nepohodlnej Pravdy navždy zavreli ústa.
     Podľa mňa Austrálčania sú našimi protinožcami (svedčí o tom aj tá skutočnosť, že keď u nich je noc, my máme deň, a tak postupne stále dookola). Z rovnakého dôvodu dôverujem aj Pravému Ježišovi, nášmu návštevníkovi z inej, dodnes utajovanej planéty: tomuto dokonalému Človeku taktiež siahli na život, a to len a len preto, lebo prišiel povedať „Pravdu o svojom Otcovi“, s ktorým spoločne žijú „v nebi“- a to v absolútnej názorovej jednote, vo vzájomnej oddanosti a v bezpodmienečnej Láske. Ježiš zrušil farárskych „desatoro“ aj celé ich prekomplikované, jednostranne výhodné učenie, a nahradil ich jedinou, všetkým zrozumiteľnou vetou: „Milujte sa navzájom.“ Ďalšia z obetí Pravdy. Ľudí potom oklamali falzifikátom kristom, prostredníctvom ktorého slepo veriacim podsunuli vlastné, jednostranne výhodné učenie. Oklamali takmer všetkých, Ježišovho najvernejšieho učeníka Tomáša však nie. „Nástupca“ Pravého Ježiša – tzv. Ježiš-kristus – učeníkov nemal (a mal matku, zatiaľ čo Pravý Ježiš matku nemal; žil dávno pred Máriou). Pozemšťan Kristus už mal 12 apoštolov = 12 pilierov, na ktorých postavil svoju cirkev, so svojím vlastným, úplne iným učením, ako mal mimozemský Pravý Ježiš, návštevník z neznámej planéty…
     Pravdu sa raz určite všetci dozvieme. A budeme prekvapení, aká je jednoduchá. Jedinou skutočnou a víťaznou zbraňou je Láska skrz-naskrz pretkaná Pravdou.

 10. https://tadesco.org/pravnik-radi-chcete-ochranit-sve-dite-pred-tyranim-jaka-je-aktualni-legislativa-pro-reditele-skolskych-zarizeni/
  Právník radí: Chcete ochránit své dítě před týráním? Jaká je aktuální legislativa pro ředitele školských zařízení?

 11. https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/delta-vam-udela-jen-nudli-zadne-rousky-zpet-do-prace-a-skoly-chce-pekova/
  Delta vám udělá jen nudli, žádné roušky, zpět do práce a školy, chce Peková

  Mutace koronaviru delta vám udělá jen nudli u nosu a je třeba se přestat trapně bát o svůj život, zemřít můžete i ve výtahu.

 12. https://cz24.news/ako-dlho-budu-zaockovani-zit-drzitel-patentu-na-oxid-grafenu-v-covid-injekciach-dr-mylo-canderian-globalisti-klaus-schwab-a-bill-gates-jednohlasne-nechajte-ich-vsetkych-zomriet/
  AKO DLHO BUDÚ ZAOČKOVANÍ ŽIŤ? Držiteľ patentu na oxid grafénu v Covid injekciách Dr. Mylo Canderian, globalisti Klaus Schwab a Bill Gates jednohlasne: NECHAJTE ICH VŠETKÝCH ZOMRIEŤ!

 13. To je jedno. Predaju liek. Toto je bezna praktika alá liek na cholesterol.

 14. https://cz24.news/nejvetsi-a-nejzakernejsi-pokus-v-historii-lidstva-lzive-vydavany-za-covid/
  NEJVĚTŠÍ A NEJZÁKEŘNĚJŠÍ POKUS V HISTORII LIDSTVA, LŽIVĚ VYDÁVANÝ ZA COVID

 15. https://cz24.news/jak-pusobi-oxid-grafenu-na-lidske-telo-patentovane-zarizeni-a-programy-vojensko-prumysloveho-komplexu-prave-testovane-na-vas/
  JAK PŮSOBÍ OXID GRAFENU NA LIDSKÉ TĚLO. PATENTOVANÉ ZAŘÍZENÍ A PROGRAMY VOJENSKO-PRŮMYSLOVÉHO KOMPLEXU PRÁVĚ TESTOVANÉ NA VÁS

 16. Náčrt štruktúr globálneho mocenského systému v novodobých dejinách.
  2021-08-30 – J.Chvátal_Gorgona II
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-08-30-j-chvatal_gorgona-ii/

  • Ku tomu:
   1/ Tzv. Čierna šľachta – Black Nobility – je pri moci o niekoľko storočí dlhšie, ako Illumináti a slobodomurári, s čím súvisí, kto koho kontroluje.
   2/ Čierna šľachta je známa tým, že nemá absolútne žiadne morálne zábrany ani zásady. To znamená, že sú schopní všetkého. Tu neplatí „podľa teba súdim seba“ – to je fatálny omyl! Na infantilnú otázku „prečo by to robili“ = našu genocídu, je len jedna odpoveď – PRE SEBA!

 17. https://www.naturalnews.com/2021-08-31-fauci-deadly-spike-protein-injections-mandatory-children.html
  PFIZER COLLUSION: Fauci says deadly spike protein injections should be mandatory for all children under age 12
  PFIZER KOLÚZIA: Fauci hovorí, že smrtiace hrotovo proteinové injekcie (vakcíny) by mali byť povinné pre všetky deti mladšie ako 12 rokov

  Fauci says “fully vaccinated” Americans should wear masks outside
  Fauci hovorí, že „plne očkovaní“ Američania by mali vonku používať masky (rúška)

  More related news about Fauci’s death jabs can be found at ChemicalViolence.com
  Ďalšie súvisiace správy o Fauciho smrteľných vakcínach nájdete na ChemicalViolence.com

 18. https://www.naturalnews.com/2021-08-31-nz-woman-dies-after-getting-pfizer-vaccine.html
  New Zealand government confirms woman died from the Pfizer vaccine
  Novozélandská vláda potvrdila, že žena zomrela kvôli Pfizer vakcíne

 19. https://tadesco.org/zpravy-od-meldy-1-9-2q21/

  Odborník na mikroskopii: Lahvičky s „vakcínou“ obsahují oxid grafenu, PARAZITY, nerezovou ocel.

  Dr. Robert Young, odborník na mikroskopii, který má dva doktoráty, říká, že prozkoumal obsah čtyř veřejně dostupných „vakcín“ na CoV-19 a určil, že lahvičky obsahují oxid grafenu (všechny čtyři), smrtící parazity a nerezovou ocel mimo jiné kovy a další obsah.

 20. jednoduchá

  …vďaka za ďalš.vzác.informácie, treba si prečítať a vypočuť….

 21. https://cz24.news/extremne-preockovany-izrael-zaznamenal-najvyssi-denny-pocet-nakaz-od-vypuknutia-pandemie-posilnovacia-booster-davka-nielenze-nepomaha-ale-uplne-likviduje-zvysky-prirodzenej-imunity/
  EXTRÉMNE PREOČKOVANÝ IZRAEL ZAZNAMENAL NAJVYŠŠÍ DENNÝ POČET NÁKAZ OD VYPUKNUTIA PANDÉMIE! Posilňovacia “Booster” dávka nielenže nepomáha, ale úplne likviduje zvyšky prirodzenej imunity oslabené predošlými smrtiacimi Covid injekciami. Pred týmto varovali všetci ozajstní, neskorumpovaní vedci

 22. https://www.infovojna.sk/article/pokusy-a-omyly-vlady-slovenskej-republiky
  POKUSY A OMYLY VLÁDY SLOVENSKEJ REPUBLIKY 01.09.2021

 23. https://www.banned.video/watch?id=612f1c9ba3522e7ebee12005
  Bill Gates – The Undiluted Evil Investing In The ‚Vaccine‘ & Funding Those Approving Its Safety
  Bill Gates – Neriedené zlo investujúce do „vakcíny“ a financovania osôb, ktoré schvaľujú jeho bezpečnosť

 24. https://www.banned.video/watch?id=612ebbcde0a43c7d3655a44b
  Powerful Interview! Dr. Judy Mikovits Exposes Fauci’s Cancer Causing Injections
  Silný rozhovor! Doktorka Judy Mikovitsová odhaľuje Fauciho rakovinu spôsobujúcu vakcínu

  Dr. Judy Mikovits of https://plaguethebook.com/ joins The Alex Jones Show to expose the cancerous dangers that come with COVID injections and why the people can’t trust Tony Fauci.
  Dr. Judy Mikovits z https://plaguethebook.com/ sa pripája k rozhovoru Alexa Jonesa, aby odhalila rakovinové nebezpečenstvá, ktoré spôsobujú COVID vakcíny, a prečo ľudia nemôžu dôverovať Tonymu Faucimu.

 25. https://www.banned.video/watch?id=612f0295962c797ddecd9860
  Vaxxed Lady Develops Huge Busted Blood Vessels Inside Mouth and On Body
  U zaočkovanej dámy sa objavili obrovské krvavé cievy v ústach a na tele

 26. pamätate na knihu Neprebudení. A je to tu! Akosi veľa ich tu knihu čítalo, nie a nie sa zobudiť. Viem,že povedať a konať nie je zodpovednejšie ako povedať áno. Ale na to treba dozrieť. Veríť sebe a nie kazateľským bludom, ktoré často majú hodnotu smradľavého a splesnivelého hovna. Asi tak, vážení spiaci…

 27. K článku – PRESNE OPAČNÁ INFORMÁCIA – príklad českého astroturfingu /= trolling v prospech farmakomafie/ na Babišovom Seznam.cz – už prvá veta je lož, ktorú neinformovaný hlupák nemá ako postrehnúť! Samozrejme – pod týmito dezinformáciami je podpísaná mladá elévka presstitúcie. Poďme na to!

  Velká studie vedlejších účinků vakcíny má výsledky, zkoumala miliony lidí
  Daniela Přádová

  Studie izraelských a britských vědců přidává důležitý dílek do debaty o vedlejších účincích vakcíny Comirnaty.

  Z 25 vedlejších účinků, které vědci zkoumali, se spojitost s očkováním potvrdila u čtyř. U neočkovaných lidí, kteří se covidem-19 nakazili, ale byla rizika potíží násobně vyšší.

  Vědci z izraelského výzkumného ústavu Clalit společně s kolegy z Harvardovy univerzity přinesli zatím nejrozsáhlejší recenzovanou studii zaměřenou na bezpečnost vakcíny Comirnaty od společností Pfizer/BioNTech.

  Výzkumníci se rozhodli nespoléhat na dobrovolná aktivní hlášení nežádoucích účinků, která mohou být nepřesná. Místo toho analyzovali komplexní zdravotnické záznamy lidí. Celkem se jich zapojilo 1,7 milionu.

  Jak vědci připomínají – jde také o první studii, která široké spektrum možných vedlejších účinků a zdravotních komplikací zkoumá nejen u očkovaných, ale také u neočkovaných lidí, kteří se novým koronavirem nakazili. Díky těmto dvěma separátním analýzám tak k datům získali i potřebný kontext.
  Zánět srdce a otoky uzlin

  K nejdůležitějším a základním závěrům rozsáhlé analýzy podle autorů patří fakt, že je vakcína bezpečná. Shodují se tak s už dříve nasbíranými daty a výsledky klinických testů či následných studií. Pokud jde o konkrétní výsledky, celkem u čtyř z 25 zkoumaných potenciálních vedlejších účinků konstatovali vědci spojitost s vakcínou.

  /Třetí dávka vakcíny: kdy a kde se registrovat a kdo může na přeočkování, včera 12:15/ pozn. = zámer článku!!!

  Mezi potíže, u kterých se tato spojitost odhalila, patří zánětlivé onemocnění srdce (myokarditida). Zánět se vyskytl ve 2,7 případu na 100 tisíc očkovaných. Zpravidla šlo o muže mezi 20 a 34 lety. Naproti tomu ve skupině neočkovaných, kteří nákazu prodělali, ale bylo riziko zánětu mnohem vyšší. Koronavirová infekce byla spojena s 11 případy myokarditidy na 100 tisíc.

  Na to, že Comirnaty vyšší počet zánětů srdce nezpůsobuje, upozornili při své konferenci i čeští kardiologové. „Tento zánět není vzácným onemocněním a vyskytuje se běžně i mimo pandemii – takže reálně je riziko vakcíny jako příčiny komplikací ještě menší. Případy myokarditidy byly mimochodem popsány i při vakcinaci proti neštovicím, chřipce či papilomaviru,“ uvedl Aleš Linhart, šéf České kardiologické společnosti.

  Co je myokarditida a perikarditida

  Myokarditida a perikarditida jsou zánětlivá onemocnění srdce, která se mohou objevit po infekcích nebo při imunitních onemocněních. Incidence myokarditidy a perikarditidy v evropském hospodářském prostoru se v závislosti na zdroji pohybuje od 1 do 10/100 tisíc osob za rok. Příznaky myokarditidy a perikarditidy se mohou lišit, ale často zahrnují dušnost, silný tlukot srdce, který může být nepravidelný, a bolest na hrudi. Onemocnění odezní samo nebo za pomoci léčby. (SÚKL)

  Další komplikací, u které se spojitost s vakcínou ukázala, je podle vědců otok lymfatických uzlin. Mírný příznak, který bývá součástí obvyklé imunitní reakce na očkování. Výzkumníci zaznamenali 78 případů na 100 tisíc očkovaných. Dalším účinkem s pravděpodobnou souvislostí byl zánět slepého střeva, který vědci zaznamenali v pěti případech na sto tisíc. Čtvrtou zdravotní komplikací byl pásový opar, který se objevil v 16 případech na sto tisíc.

  /Šéf týmu české vakcíny se zlobí na vládu: Ať řeknou, jak to je, 28. 8. 7:19/ – pozn. = ďalší účelový zmätok a chaos v informáciách!

  Výzkumníci podotýkají, že v porovnání s malým počtem vedlejších účinků spojených s vakcínou byl počet komplikací v neočkované skupině lidí, kteří se koronavirem nakazili, poměrně vysoký. Jmenují srdeční arytmie (166 případů na 100 tisíc, 3,8krát vyšší pravděpodobnost oproti nenakaženým), poškození ledvin (125 případů na 100 tisíc a 14,8krát vyšší pravděpodobnost), perikarditida (11 případů na 100 tisíc, asi 5krát vyšší pravděpodobnost) nebo plicní embolie (62 případů na 100 tisíc, víc než 12krát vyšší pravděpodobnost). Mezi další častější komplikace se řadila hluboká žilní trombóza, infarkt myokardu nebo mozková mrtvice.

  Jak výzkum probíhal

  Studie se soustředila na krátkodobé až střednědobé vedlejší účinky s klinickým významem. Vynechala krátkodobé lehčí potíže po samotném vpichu jako bolest ramene nebo únava. V první řadě porovnávala data 884 828 očkovaných s údaji 884 828 neočkovaných lidí, přičemž zohlednila řadu doprovodných faktorů. Výzkum trval od prosince 2020 do května 2021. Pro přesnější kontext bezpečnostních údajů vědci provedli ještě separátní analýzu dat 173 106 neočkovaných osob, které prodělaly covid-19, a srovnali je s daty 173 106 lidí, kteří nákazou neprošli.

  „Výsledky přesvědčivě ukazují, že je tato mRNA vakcína velmi bezpečná a že alternativa tzv. přirozeného promoření koronavirem vystavuje člověka významnému, vyššímu a častějšímu riziku nežádoucích účinků,“ uvedl Ran Balicer, šéf výzkumného ústavu a vedoucí studie.

  „Tato data by měla usnadnit informované individuální rozhodování o poměru rizika a prospěchu. Podle našeho názoru jsou pádným argumentem pro to nechat se očkovat. A to zejména v zemích, kde je nyní virus silně rozšířen,“ dodal.

  V Česku má očkování proti covidu-19 dokončeno přes 5,71 milionu lidí. Třetí dávkou, která má ochranu před nemocí posílit, se lidé budou moci očkovat od 20. září, nejdříve osm měsíců po podání druhé dávky. Podezření na případné nežádoucí účinky vakcín mohou lidé hlásit Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv, který přehled těchto hlášení pravidelně zveřejňuje.
  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/velka-studie-vedlejsich-ucinku-vakciny-ma-vysledky-zkoumala-miliony-lidi-173583#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_id=173583&source=hp&seq_no=2&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
  —————————————
  Rozbor:
  1/ „Štúdia“ – štúdia je cielený proces výskumu – podobne ako kontrola – má buď niečo zakryť, alebo odkryť. Zásadne tu chýbajú základné parametre štúdie, ako je abstrakt, zadávateľ štúdie.

  2/ „Bola vykonaná na miliónoch ľudí“ – nebola!!! Jednak žiadne milióny, jednak by tie „milióny“ museli o tom vedieť a zber dát by musel byť personalizovaný – nie poskladaný z neúplných dát.

  3/ „Z 25 vedlejších účinků, které vědci zkoumali, se spojitost s očkováním potvrdila u čtyř.“ – otázka – prečo práve 25, a nie 26, 27, 205, 631 – „očakávaných“ vedľajších účinkov?! Je to presne naopak! Tých „25“ – a je ich viac ako 30 – sú najčastejšie pozorované vedľajšie účinky! Akomože niekto doboha očakávať presne 25 vedľajších účinkov, ak priamo nevyrába biologickú zbraň s očakávanými 25 negatívnymi účinkami?!
  4/ „Výzkumníci se rozhodli nespoléhat na dobrovolná aktivní hlášení nežádoucích účinků, která mohou být nepřesná. Místo toho analyzovali komplexní zdravotnické záznamy lidí. Celkem se jich zapojilo 1,7 milionu.“ – toto dáva „logiku“, že tých 1,7 miliónu sú dobrovoľníci zapojení do výskumu, akurát nedobrovoľne očkovaní vládou!

  „Jak vědci připomínají – jde také o první studii, která široké spektrum možných vedlejších účinků a zdravotních komplikací zkoumá nejen u očkovaných, ale také u neočkovaných lidí, kteří se novým koronavirem nakazili. Díky těmto dvěma separátním analýzám tak k datům získali i potřebný kontext.“ –

  „Studie se soustředila na krátkodobé až střednědobé vedlejší účinky s klinickým významem. Vynechala krátkodobé lehčí potíže po samotném vpichu jako bolest ramene nebo únava. V první řadě porovnávala data 884 828 očkovaných s údaji 884 828 neočkovaných lidí, přičemž zohlednila řadu doprovodných faktorů. “ – prosím vás – čo môžete chcieť „na vakcíne“ skúmať u nevakcinovaných?! No jedine priebeh choroby! Toto sú absolútne irelevantné čísla „o vedľajších účinkoch“!!!

  5/ Veta „U neočkovaných lidí, kteří se covidem-19 nakazili, ale byla rizika potíží násobně vyšší.“ – tak RIZIKÁ, alebo POTIAŽE?! Možnosti – alebo skutočnosti! Zámena pojmov – lož! Riziko je len riziko! Takže ak „riziká boli“ – už nie sú! Pretože riziká môžu byť len v prítomnom čase! = u nevakcinovaných riziká „nie sú“!
  ———————
  Záver:
  1/ Neexistuje aby – skrátka nikdy nemôže vzniknúť – pri tých miliónoch nakazených – ŽIADEN IZRAELSKÝ variant mutácie čohokoľvek negatívneho, pretože Izrael NEMÔŽE byť zdrojom čohokoľvek negatívneho!
  2/ Ergo – keďže Izrael náš vzor – aj samotná vakcinácia v Izraelije len a len pozitívny proces s pozitívnymi výsledkami!
  3/ A preto – každému to čo patrí – izraelskí vedci prinášajú len tie pravdivé informácie – tak pre odporcov vakcín, tak pre priaznivcov vakcín!

  Som rád, že sa mi na týchto stránkach podarilo – vďaka izraelským vedcom – zjednotiť celý vakci a antivakci elektorát! Keďže jednou zo stratégií globálneho mocenského systému je udržiavanie zmätku a dezorientácie – myslím, že sa mi spolu s redakciou podarilo tento cieľ naplniť! Odborník žasne – blbec se diví!

 28. https://otevrisvoumysl.cz/masova-psychoza-jak-se-cela-spolecnost-stava-dusevne-nemocnou/
  Masová psychóza – Jak se celá společnost stává duševně nemocnou

  Ve zkratce…
  V tomto videu prozkoumáme nejnebezpečnější psychickou epidemii – masovou psychózu. Masová psychóza je epidemie šílenství a dochází k ní, když velká část společnosti přijde o kontakt s realitou a upadá do přeludů. Více v tomto podnětném videu.

 29. Aké peknučké, odpracuj 45 rokov a potom ihneď umri:

  https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/neockovanym-duchodcum-bych-stopl-penzi-uvedl-horak/
  Neočkovaným důchodcům bych stopl penzi, uvedl Horák

  „Stopl bych jim penzi a mohli by si ji vybírat, až projdou očkováním,“ prohlásil v nadsázce marketingový expert, Jakub Horák.

 30. https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/nalezeni-jedineho-covid-19-pozitivniho-zaka-stalo-pul-milionu-korun/
  Nalezení jediného Covid-19 pozitivního žáka stálo půl miliónu korun

 31. https://aeronet.cz/news/video-klaus-schwab-zacal-na-webu-wef-propagovat-bonzovaci-respirator-vyvinuty-harvardskou-univerzitou-modul-pripevneny-na-respiratoru-nahlasi-nositele-v-pripade-pozitivniho-testu-ktery-je-zabudovan/
  VIDEO: Klaus Schwab začal na webu WEF propagovat bonzovací respirátor vyvinutý Harvardskou univerzitou, modul připevněný na respirátoru nahlásí nositele v případě pozitivního testu, který je zabudovaný v respirátoru! Respirátor půjde propojit s mobilním telefonem a aplikací, která okamžitě nahlásí nositele respirátoru příslušným orgánům! Kdo nebude očkovaný, bude muset nosit bonzovací respirátory? Nechcete si nechat strkat nepříjemné špejle každý den do nosu? Noste respirátor se zabudovaným senzorem na Covid-19, který vás bude testovat a sledovat bez špejlování celý den!

  VIDEO: Respirátor se zabudovaným senzorem vyhodnocujícím váš dech formou mobilního a nepřetržitého PCR testování

  Respirátor se senzorem váš pozitivní nález z dechu nahlásí okolojdoucím, ale i bezdrátově orgánům a šéfům

  Kdo se nedostaví na booster injekci, přestane mu platit Covidový pas

 32. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/zadne-rousky-covid-pasy-dansko-rusi-vsechna-opatreni-a-vraci-se-k-normalu/
  Žádné roušky, covid pasy. Dánsko ruší všechna opatření a vrací se k normálu

 33. Kto vie angl. nech prečíta dnešný článok MUDr. Mercolu:
  https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/09/01/bill-gates-vaccine-heist.aspx
  Bill Gates and the Vaccine Heist
  Bill Gates a očkovacia lúpež

 34. https://www.hlavnespravy.sk/v-domovoch-dochodcov-v-berline-zacali-ockovat-tretou-davkou-vakciny/2661180
  V domovoch dôchodcov v Berlíne začali očkovať treťou dávkou vakcíny

  Blogy pod týmto článkom:
  A zase sa ošetrovatelia vrhajú na bezbranných dôchodcov a znehybňujú ich, aby sestry mohli „štepiť“? A ak si to nejaký iný dôchodca natočí, tak mu rozbijú alebo zoberú mobil, aby sa to nedostalo von? Ešte že sú takí šikovní, ktorí to pred útokom na seba stihnú poslať deťom alebo vnukom.

  https://uploads.disquscdn.com/images/bbc27076ea00ac8cccad60711b6e6704b4a633b4f3fd9cadc385909b1edde211.png

  Nemci v plnej parade ukazuju svoje skusenosti v oblasti vyhladzovania urcitych vrstiev obyvatelstva.

 35. https://blog.hlavnespravy.sk/27699/plati-vopred-urceny-termin-19-9-2021-na-novy-lockdown/
  Platí vopred určený termín 19.9.2021 na nový lockdown?

 36. https://zemavek.sk/antimanual-pre-ziakov-rodicov-ale-aj-pre-riaditelov-skol-a-ucitelov-od-judr-harabina/
  Antimanuál pre žiakov, rodičov, ale aj pre riaditeľov škôl a učiteľov od JUDr. Harabina

 37. Účinný spôsob obrany:

  Na závěr překvapivý příklad, že občanská statečnost ve své primární podobě občanské neposlušnosti je možná, dokonce tam, kde by ji málokdo očekával. V jednom dvanáctimilionovém hlavním městě primátor nařídil, že každý, kdo chce chodit do restaurací, na fotbal, do opery, jezdit podzemkou, zkrátka žít normálně, musí mít od 1. července 2021 průkaz, že byl očkován. I stalo se, že možná většina obyvatelů města se zřekla návštěvy všech podniků a využití všech služeb, kde se vyžadoval ten průkaz podrobení. Primátor byl doslova bombardován ze všech stran žalobami z hrubého porušení lidských práv a peticemi, aby neústavní a nezákonné opatření okamžitě zrušil. Když se odvážil objevit na veřejnosti, byl vypískán. Obchodníci a podnikatelé hrozili, že přestanou platit městské daně, protože jdou ke dnu.

  Po třech týdnech bojkotu primátor Moskvy Sergej Sobyanin ostudnou bumážku zrušil.

  Reference:

 38. V spoločnosti rezonuje návšteva pápeža. Politici aj biskupi sú ako na strunkách, lebo sa boja fiaska z malej návštevy.
  No ale pozastavili sme sa nad jednou skutočnosťou a to, že naši známi a hneď zaočkovaní vraj nepôjdu, lebo sa boja nákazy. No v skutku sa musí človek nad tým nielen pozastaviť, ale aj zasmiať.

  No ale koho sa boja veď tam budú samí zaočkovaní a že by ONi boli aj prenášači väčší ako nezaočkovaní? A ONI sa boja jeden druhého zavakcínovaného? Smutné!

  Ja sa teraz začnem naozaj báť zavakcínovaných, lebo nákaza. Doteraz sa hovorilo zaočkuj sa lebo vakcína je zdravie a ochráni Ťa, čo ani nie je pravda ako sa ukázalo, že aj výherkyňa v odpornej losovacej súťaži zaočkovaná a je nakazená.

  Samozrejme, že ak toto už nebude platiť, tak sa definuje, že ak sa aj nakazíš, budeš mať ľahší priebeh, no ani toto neplatí, lebo veľa nakazených napr v Izraeli a na Islande leží po nemocniciach. A čo bude platiť neskôr?

  Áno očkuje sa aj proti kiahniach, osýpkam, čiernemu kašlu a vakcíny fungujú.
  A ako fungujú tieto covidové? Očkuj sa a nakazíš, očkuj nie raz, ale nespočetne a výsledok nula a môžeš sa obávať ako to vydržíš.

  A bude sa vakcínovať ako o preteky a efekt žiadny, len oči pre plač? A účty farma firiem a ich prisluhovačov sa budú plniť, toto je ten cieľ.

  • „A účty farma firiem a ich prisluhovačov sa budú plniť, toto je ten cieľ.“ – cieľ je genocída! Dokedy to treba opakovať?! „Účty“ sú len pre závistlivých primitívov! Lebo debil nechápe genocídu – debil chápe len svoju závisť! Účty! Choďte doboha s účtami!

   • Možno tam chýbal dovetok:
    A účty farma firiem a ich prisluhovačov sa budú plniť, toto je ten cieľ, aby sa dosiahla genocída?
    Je to otázka a zároveň aj odpoveď? Nech by sa vyjadrili tí,ktorí riadia celú covid plandémiu. Ale odpovede sa od nich iste nedočkáme.
    Však čas do 5 rokov ukáže , čo vakcína spôsobí, ako povedal Krčméry.

    • Debatu som nesledoval, ale ak povedal „Však čas do 5 rokov ukáže , čo vakcína spôsobí, ako povedal Krčméry.“ – tak je to priznanie „nedbalosti“= zámeru v priamom prenose!

  • Marek Košice

   K poslednej vete tvojho príspevku asi toľko……… Zárobok je len sekundárny cieľ. Primárny cieľ je očipovať (grafénom, atď) ľudstvo, a pomocou 5G manipulovať zdravím a mentalitou zaočkovaného obyvateľstva.

 39. Dnes sú v Bratislave a v Košiciach veľké protesty za naše práva a slobodu. Všetci ústavní činitelia sú zalezení ako potkani v norách.

  Vidím aj zásahy ťažkoodencov-policajtov proti demonštrantom a pýtam sa či sa toto dialo aj keď protestovali sopliaci Šeliga a Farská na základe čoho ľudia uverili a teraz sa zmietame v nedemokratickom systéme.Kde sú teraz kaviarenskí bratislavskí akože umelci a herci, kde je Stanke?

  Nechápem prečo celá polícia a ťažkoodenci vyvíjajú enormnú oddanosť tomuto chorému systému. Ja viem je to ich práca, ale ich správanie nemôže presahovať formu násilia proti ľuďom,ktorí vyjadrujú svoju nespokojnosť.

  To mali teda robiť aj proti ŠELIGOVI a FARSKEJ a celému „Neslušnému Slovensku“ .

 40. https://www.infovojna.sk/article/video-pribeh-byvaleho-stratega-prodeje-a-marketingu-ve-farmaceutickem-prmyslu-mvdr-jiriho-urbanka
  VIDEO: Příběh bývalého stratéga prodeje a marketingu ve farmaceutickém průmyslu MVDr. Jiřího Urbánka

 41. Jednoduchá

  …pamätám na tú knihu…určite ju veľa ľudí čítalo, no nie a nie sa zobudiť…máš pravdu, treba veriť hlavne sebe, svojmu vnútornému ja…treba veriť v to lepšie, hodnotnejšie, krajšie po ,,duchov.stránke“ a celý náš život sa bude uberať iným smerom, pretože aký si ho urobíme, taký ho budeme mať…švďaka za kopec zaujím.inform, okrem iného aj za tie o výživ.doplnkoch…tá mas.psychóza prebieha teraz v ,,priamom prenose“, ,,vďaka koronocirkusu“….

 42. Slovenský vedec Páleš jasne povedal, že vzniká nová doba digitalizácie sveta a pri nej samozrejme vznikne veľa ľudí nezamestaných a nepotrebných, takže špičky preferujúce digitalizáciu nového spôsobu žitia začali z opačného konca a to znížiť populáciu, zostanú len ľudia so silnou imunitou, teda silné jedince a potom nastupuje už dávno pripravená digitalizácia sveta. Všetko sa bude vybavovať s automatmi, to už aj teraz vidíte pri mobilných operátoroch, že zanikajú collcentrá a prechádzajú na vybavenie problémov cez automatizáciu, stlačte 1, stlačte 2 a nič nevybavíte akurát Vás to naštve a zložíte sluchátko, proste ničia psychiku ľudí a zmení sa aj človek ako taký, zaniknú morálne hodnoty, mozog teraz pracuje na 5% a 95% nám ho zablokovali pseodotvorcovia pri vyklonovaní ľudí žijúcich na tejto planéte. Všetko vedie k víťazstvu negativity, až potom zlikviduje negativita sama seba a nastupuje krátke obdobie pozitivity a planéta Nula skončí svoju existenciu, lebo splní svoje poslanie to je celá situácia, ktorá teraz začala.

 43. Jaroslav Kukla

  Zaočkovaní vykapú, a nám zostane priestor, až do Apokalypsi a Novus Ordo Seclorum v roku 2033, čo je aj VEĽKÝ JUBILEJNÝ ROK KRISTA, JEHO 2.PRÍCHOD, ktorý nás spasí a zničí satanov plán moci nad svetom!

Pridajte komentár

*