Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

10 geniálnych nápadov, ako ukončiť túto pandémiu z večera do rána


Print Friendly, PDF & Email

10 geniálnych nápadov, ako ukončiť túto pandémiu z večera do rána

Súčasná pandémia nového koronavírusu spôsobila nepredstaviteľný zmätok a devastačné škody tak na ekonomikách, ako aj u jednotlivcov na celom svete. A ušetrené neostali ani naše občianske slobody.

Ukazuje sa, že napriek beznádejne vyzerajúcej situácii, existuje 10 jednoduchých riešení, ako by sa dala táto pandémia ukončiť v priebehu jedného dňa, doslova z večera do rána.

Mnohé z týchto riešení zahŕňajú vziať na zodpovednosť politikov, biznismenov, byrokratov a štátnych úradníkov za vzniknutú situáciu.

Takže, tuto uvádzame 10 geniálne jednoduchých nápadov na ukončenie celej tejto smutnej tragikomédie:

1. Vyhlásme všetky štátne inštitúcie za „nie nevyhnutné“

To by samozrejme zahŕňalo pozastavenie platenia všetkých daní a odvodov, až dokým sa neukončia všetky pandemické obmedzenia. Veď ak občania nemôžu zarábať či podnikať, prečo by mali svoje výplaty dostávať štátni úradníci?

Preto je potrebné okamžite pozastaviť vyplácanie miezd tým politikom a štátnym úradníkom, ktorí pretláčajú reštrikcie a lockdowny.

Mimochodom, čo vlastne vláda počas tejto pandémia urobila? Teda okrem ničenia ekonomiky a obživy obyvateľov, zatvárania kostolov, reštaurácii, fitiek, športových akcií, osláv, svadieb a množstva ďalších podujatí?

Množstvo našich peňazí z daní naopak presmerovala do nákupu produktov farmaceutických kartelov, či už na testy, ochranné pomôcky alebo ako dary pre „vývoj vakcín“.

Urobili štát a vláda vlastne niečo, čo sa dá považovať za „nevyhnutné“?

2. Zámerne kontaminujme vakcíny proti koronavírusu

Tieto vakcíny by sme mali kontaminovať látkami, ktoré vyvolávajú sterilitu. To preto, aby sa prestali rozmnožovať ľudia, ktorí sú natoľko hlúpi, že sa tým svinstvom dajú zaočkovať.

Och, počkajte, Bill Gates to vlastne už aj robí, takže pre nás je to o jednu starosť menej.

(Tento bod je samozrejme satira).

3. Na zastavenie vymývania mozgov začnime používať správnu terminológiu

Veci by sa mali pomenovať pravým menom – ide o anti-sociálne odstupy, nie sociálne odstupy či sociálny dištanc.

A tiež prítomnosť vírusu v tele neznamená, že je človek „chorý na ochorenie COVID-19“.

Choroba je označenie pre niekoho, kto je chorý, kto má klinické príznaky, nie označenie pre vírus samotný.

4. Ak rúška fungujú, tak ukončime zatvorenie prevádzok

Veď predsa, ak rúška tak skvelo fungujú, tak budú chránení tak zamestnanci, ako aj zákazníci.

No a v prípade, že rúška nefungujú, tak sú zbytočné a prestaňme ich nosiť.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

5. Prestaňme podporovať farmaceutické firmy

Namiesto finančnej podpory farmaceutickým firmám za každú pandémiu, ktorú pomáhajú vytvoriť, začnime ich pokutovať.

Momentálne sú farmaceutické firmy podporované za šírenie pandémie a produkciu nespoľahlivých vakcín. Pandémie sa doslova stali ich biznis modelom.

6. Prestaňme hysterčiť okolo „pozitívne testovaných“

Dnes je niekto „pozitívne testovaný“ často iba preto, že ho tak označil nejaký kompletne nespoľahlivý test.

Byť nositeľom vírusu bez prítomnosti klinických príznakov ochorenia nevytvára pandémiu. A pritom práve toto je dnes základom pre takzvanú „druhú vlnu“ pandémie.

Všetko to navyše poháňajú nečestné média, ktoré terorizujú svet správami, že „pozitívne prípady explodujú“ a to za situácie, keď reálne veľmi málo ľudí vykazuje nejaké skutočné príznaky choroby.

7. Namiesto okresávania rozpočtov pre ľudí okrešme rozpočty pre WHO, EÚ a podobne

Ukončime členstvo v týchto komunistami vedených organizáciách, ktoré nám celý čas len klamú a zakrývajú skutočných vinníkov tejto pandémie.

Ako nám taká WHO (Svetová zdravotnícka organizácia) skutočne pomohla okrem toho, že nám poslala vadné testy a vyťahuje z nás dary pre výrobcov vakcín?

8. Zaočkujme najprv politikov a ich deti

Predtým, než sa akékoľvek nové vakcíny uvoľnia pre verejnosť, zaočkujme nimi politikov, poslancov, hygienikov, epidemiológov, vládnych byrokratov a ich rodiny naživo v televízii.

Potom počkajme pár dní a uvidíme. Bude to také živé overenie si bezpečnosti tých vakcín. Ak prežijú, vakcína je bezpečná. Ak neprežijú, my sme v bezpečí.

9. Nech podnikatelia žalujú štát o všetky škody

Dovoľme všetkým firmám, živnostníkom i zamestnancom súdiť vládu a štátne úrady o škody, ktoré im spôsobili lockdownami a všetkými tými uvalenými reštrikciami.

Spravme politikov hmotne zodpovednými za finančnú devastáciu, ktorú spôsobili svojimi chorými rozhodnutiami.

10. Súďme pôvodcov nového koronavírusu

Či už sú to čínske alebo americké laboratória, ktoré sú zodpovedné za skonštruovanie a vypustenie nového koronavírusu do obehu.

Nech sú to aj oni a na nich napojení Billovia Gatesovia, Fauciovia a ďalší „humanisti“ zodpovední za svoje činy a škody, ktoré napáchali.

Záver

Takže vinníkov by sme mali poriešených. Teraz už len zastaviť šírenie toho vírusu. Na to potrebujete dve veci – zinokvitamín D.

Účinok zinku môžete ešte podporiť kvercetínom, hydrochychlorochínom alebo zeleným čajom (stačí jedno z toho).

Vitamín D zasa môžete posilniť vitamínom K2.

A ak ste náhodou už nedajbože ochoreli, tak k hore uvedeným veciam pridajte vitamín C a B-komplex. No a to je všetko, problém je vyriešený.

Divíte sa, prečo nikto nespomína výživu a vitamíny? No predsa preto, lebo na rozdiel od vakcín tieto veci nezarobia miliardy vakcinačným kartelom.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Zdroj: NaturalNews.com, Foto kredit: TheCrowhouse, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Plošné testovanie proti „Covid 19“ je podvod Matovičovej vlády a navádzanie obyvateľstva Slovenskej republiky na SELF LOCKDOWN!

  Celý problém má viacero vrstiev – od genocídy, NWO kontroly populácie až po – zahladenie stôp po pôvodcoch cyklického krachu ekonomiky, ktorý im produkuje zisky a prelieva majetok. Volá sa to behaviorálna ekonomika trhu – reaktívna psychológia účastníkov trhu. Takže z pohľadu PSY OP – aký behaviorálny efekt má konkrétne plošné testovanie na Covid 19 – zaklínadlo trhu?

  1/ Treba si naštudovať tzv. Milton Friedmanove monetárne pravidlá trhu /Václacv Klaus – likvidátor českej ekonomiky – pomocou lži o neviditeľnej ruke trhu – v podstate darwinistická ekonomika bezuhľadnej konkurencie – židovina/.

  Milton Friedman v 70-80-tych rokoch minulého storočia analyzoval tzv.Vietnamský syndróm. Vietnamský syndróm je reakcia na burze akcií vojensko-priemyslového komplexu – na odpor verejnosti proti vojne vo Vietname. Keďže vojna vo Vietname „zamestnávala“ kopu ľudí vo výrobe zbraní a spol. – USA verejnosť si sama zlikvidovala zdroje obživy. Nastala obrovská nezamestnanosť. To, čo Friedman objavil, bol mechanizmus reakcií na burze, t. j., že ak došlo k poklesu ceny akcií na hodnotu blízkej 80% ceny – nastala panika a hromadný výpredaj a ceny akcií klesali prudko dolu. Toto využili žraloci na ich skupovanie a ovládnutie tohoto odvetvia. Takýmto spôsobom zbohatol Soros, a takýmto spôsobom ovládol Rotschield Londýnsku burzu a celé anglické hospodárstvo, keď jeho agenti vypustili nepravdivú informáciu /vďaka telegrafu/, že Briti prehrali s Francúzmi pri Trafalgare a Francúzi vtrhnú do Anglicka a ovládnu hospodárstvo. Podotýkam, že vtedy džentlmeni držali slovo – a keď sľúbili, že predali – tak predali, aj keď sa situ zmenila a Rotschielld, aj keď nemal kapitál – postupne získaval prostriedky, pretože už získal prísľub istiny. Dodnes banky „vyrábajú“ peniaze vďaka prísľubu splácania dlhu!

  Odbočím – Friedmanove pravidlá sú podobné tzv. Paretovým pravidlám – ide o zadefinovanie vzťahov v podobe tzv. magických čísiel – 80 ku 20, napr. že 20% zákazníkov nám prináša 80% zisku, že 80% špiny sa nachádza na 20% plochy, že 80% ľudí nereaguje a 20% ľudí je aktívnych, atď. Pre nás je podstatné, že od rozdelenia republiky, ministerstvá práce robili všetko preto, aby na trhu práce bolo aspoň 20% nezamestnaných, teda, aby existovala panika na trhu práce a cena práce – podľa Friedmanových burzových pravidiel – bola čo najnižšia. Ale nemáme čas, tak späť ku podvodu Covid 19, ktorý má zakryť jednak zrútenie sa svetovej ekonomiky „z dôvodu pandémie“ a umožniť svetovým žralokom – ZOŽRAŤ CELÉ NÁRODY – CELÉ ŠTÁTY!!! Ako prvé je na rane Slovensko! Je to sociálny experiment s komoditou – štát-národ!

  2/ Ak ste si nevšimli – prebehli a stále prebiehajú agendy sebapoškodzovania v rúznych vrstvách, úrovniach /pre jednoduchých – drogy, debilizácia školstva napr./ spoločnosti. Na Slovensku konkrétne prebieha agenda Hate Slovakia – nenávidím, že som Slovák, Slovenka, nenávidím Slovensko, lebo…- chudoba, primitivizmus, mafia, korupcia, atď., nedostatok povedomia o svojej histórii, kultúre atď. Čiže – „nie sme schopní sa spravovať – musí prísť nový Samo“ – z vonku samozrejme. Skrátim.

  3/ Matovič a celá jeho banda, sú nástrojom nadnárodného riadenia na uskutočnenie sociálneho experimentu – ako nie vláda, ale ako si ľudia sami svojou idiociou zlikvidujú svoju krajinu – ktorú potom ako handru ovládnu – Rotschieldovci /Soros/ tak, ako už predtým – podvodom s panikou – ovládli Veľkú Britániu! Ak už je jasné, že podvodom Covid 19 a podvodnými testami naň dokážu vyfabrikovať 10% „nakazených“ – je jasné, že ak sa obyvateľstvo dobrovoľne zúčastní plošného testovania – ľudia si sami vyhlásia svoj lockdown – a nemusí ho vyhlasovať táto podvodnícka podliacka vláda! Ekonomika a jej výkon – a rating krajiny sa zrúti pod 80% – a ďalej to už poznáte! O to drahšie peniaze na jej obnovu!

  Teraz nejde – aj keď ide – len o nejakých dôchodcov, ktorí akože pozitívne testovaní budú musieť zostať doma a spoliehať sa na nákupy a služby od ľudí v okolí – teraz ide o tých, ktorí pracujú a nebudú môcť – a ktorí pracujú v kolektívoch – a zlikvidujú si následnou karanténou aj vlastné firmy, prevádzky! Ľudia si sami zlikvidujú ekonomiku vlastného štátu! No a potom samozrejme prídu o strechu nad hlavou – lebo neplatené hypotéky. A budú sa musieť znovu zadĺžiť, aby prežili. A teraz si predstavte, že ľudia medzičasom vytvorili sieť rôznych prevádzok a služieb, ktoré niekto skúpi za facku /Steinhubelov mafiánsky poskok Kollár postavil svoj vlastný hotel?/! A matovičovci, sulíkovci, kollárovci a investori Syndikátu za ich chrbtom tak ovládnu krajinu! S rehotom!

  Už teraz je jasné, že za firmou Eurolab Lambda sú ľudia blízki Matovičovej manželke Pavlínke a Sulíkovi – ktorý sa tvári, že je Matovičov oponent. Hovno! Je to spiknutie sociopatov, zločincov, ktorí chcú zmanipulovať národ k ekonomickej samovražde, aby tieto zku.vené biele goliere mali čisté ruky!

  Plošné testovanie proti „Covid 19“ je podvod Matovičovej vlády a navádzanie obyvateľstva Slovenskej republiky na SELF LOCKDOWN! Každý starosta či primátor, ktorý toto vo svoje správe pripustí, si plošným testovaním zlikviduje svoju dedinu, svoje mesto na „dobrovoľný“ HLADOVÝ koncentrák!

  Odporúčam pozrieť film
  https://www.freefilm.to/film/stavka-na-neistotu

  • Toto co pises by si mal kazdy Slovak vytlacit a kady vecer sa z toho modlit,absolutna pravda,ja pisem na HS a varujem Slovakov,aby sa tohto podvodu nezucastnily,ale sa obavam ze sa dost OVIEC najde na tento hrozny podvod

  • Mám dojem, že už chybí jen chocholoušek, každopádně v obou vládách by měl spoustu klientů 🙂

  • Ešte dôležitá poznámka ku tomu Vietnamskému syndrómu.

   Vďaka jeho analýze vzniklo mediálne odvetvie PUBLIC RELATIONS = PR = RIADENÉ vzťahy s verejnosťou!
   Aby sa situ s VS neopakovala – vláda manipulovala verejnosťou prostredníctvom PR napríklad Vojnu v zálive, vojnu v Iraku, bombardovanie Juhoslávie – akože vojna v priamom prenose – cez CNN /nástroj Deep State, BBC patrí Globalistom/.

   Takže ľudkovia – to tzv. „informovanie“ verejnosti pomocou mainstreamovách médií nie je nič iné ako PR – riadené vzťahy s verejnosťou! Preto Matelko Psychopatovič poriada svoje Plačovky a riadi štát cez ten podrbaný Facebook!

   A keďže som tu už spomínal vysoko pravdepodobnú možnosť, že voľby boli už zmanipulované PODPRAHOVOU DIGITÁLNOU TECHNOLÓGIOU – položte si otázku, ako je v tomto bezpečné rozhodovanie sa občanov počas referenda – a momentálne aktuálne – „slobodným a dobrovoľným“ prístupom k celoplošnému testovaniu. Táto otázka smeruje k SIS, vojenskému spravodajstvu, k vojenskej kontrarozviedke! Audiovizuálne médiá sú povinné archivovať svoje produkty pokiaľ viem len 1 mesiac od odvysielania. Takže záznamy, záznamy, analýzy, analýzy a EMG monitoring podprahových vysielačov v krajských mestách. Na strechy vysokých budov sa dá umiestniť hocičo na „šeptandu“.

  • Otázka – viete prečo pri irelevantných testoch na „Covid 19“ pchajú ľuďom tie zasraté tyčinky s nanotechnológiami rovno do Jacobsona?

   „Jacobsonov orgán (ďalej len ako JO, inak tiež Vomeronazálny orgán ) je prídavný čuchový orgán, nachádzajúci sa v oblasti medzi ústnym podnebím a nosovou dutinou. U človeka je zarastený v kosti s krásnym slovenským názvom – čerieslo. Nachádzajú sa v ňom receptory pre špecifické veľké molekuly, hlavne feromóny. Feromóny sú molekuly, ktorými prebieha chemická signalizácia medzi jedincami toho istého druhu a informácia v nich obsiahnutá ovplyvňuje správanie alebo fyziológiu prijímateľa.“
   https://paulech.blog.sme.sk/c/354157/jacobsonov-organ-a-chemia-milencov.html

  • Anastazia Szegedy

   Ano je to tak!!! Treba sa zapriet ptoti všetkým týmto zpiknutiam, lebo tími blbmi vládnú´´ len peniaze a nie vlstný rozum. Všetky testy sú úžasný´´ podvod !
   Čipy a vaccíny ??? Nedovoľme ! Aby ku tomu došlo !!!
   Už im nestačia pokusné´´ myši ???

 2. K článku – rozvratná židovina!!! 80% „pravdy“ – 20% lži – presnepodľa Paretových pravidiel!

  „1. Vyhlásme všetky štátne inštitúcie za „nie nevyhnutné““ – vyhláste seba za nie nevyhnutných!
  Sion zmrd Martin Daňo vás niečo naučil!

  „9. Nech podnikatelia žalujú štát o všetky škody“ – a zaplatia to Číňania – židia Východu – áno?!

  Pod toto ste sa podpísali – „kreatívci“?! ??? Ste zhulení – alebo už idete s farbou von?!

 3. Ďakujeme za preloženie ďalšieho článku z môjho obľúbeného webu naturalnews.com, ktorý čítam snáď 15 rokov. Mike Adams, čo vedie tento web ovplyvnil môj životný štýl. Lenže dnes veľa ľudí nie je ochotných urobiť zmeny vo svojom živote, radšej útočia, povedia že nemajú čas (ale denne 3 hodiny pred televízorom), nemajú peniaze – ale kupujú nenormálnosti…

  • Ja hodne pisem do Natural News,dokonca som aj kupil Manuka honey,atd. ale Mike Adams,nie je 100%,z niekolko dovodov: zautocil dost ostro voci David Icke ,,mysli si ze Ttrumpstein je spasitel a chce zachranit Ameriku,tiez veri ze tento virus existuje,a suhlasi s maskami,len tak z hlavy narychlo, je mojim potesenim s tebou komunikovat,janko,Los SAngeles

   • Milý pán Jackhod, ja som sa veľa naučila od Mike Adams čo sa týka naturálnej medicíny. Sama vidím, že čo sa týka politiky – nemá v tom jasno. Ja som vypočula viac videí David Icke a tým dosť verím.
    Manuka Honey (med) som roky „papala“ denne 1 lyžičku, keď som žila v zahraničí. Teraz si dávam med lesná medovica, nepasterizovaná (raw) priamo od včelára.
    Keď žijete v Los Angeles tak na youtube sú zaujímavé videá o tomto meste, robí ich Michal Sopor, Čech čo žije v tomto meste (toto meno treba dať do vyhľadávača).

 4. Google, youtube odstraňujú články, videa, kde sa odhaľuje čo s nami urobí vakcína proti Covidu. Aj toto video sa už nedá otvoriť
  https://word-of-truth.wistia.com/medias/efnvwlht63?fbclid=IwAR20pwXsJvReFDurpfiZzU2gw2TtowN7IXfdHPhoEBMv6mzgEeNADAFYWEw
  V tomto videu americkí lekári presne vysvetľovali čo s nami urobí tá depopulačná vakcína proti Covidu, bol tam český dabing. No comment (bez komentára)

 5. Tá 0.0001 percentná elita čo riadi túto zemeguľu nás oberá o 70 percent našich peňazí. Toto im nestačí, potrebujú ešte viac.

 6. Ahojte
  1.
  nosiť rúška načo. poškodzujú deti, veľa ľudí má prolémy s dýchaním. Nie je správne robiť žiadne kompromisy. Keď sú rúška škodlivé načo ich nosiť.
  Už ich viac ľudí na ulici vôbec nenosí ..
  2
  Zamyslite sa prečo toľko ochoty testovať – veľmi nápadné, To jednoznačne znamená že testy PCR sú infikované.
  https://tadesco.org/dulezita-data-o-testovani-a-naslednem-ockovani/

  https://tadesco.org/marneho-okenko-19-1q-2q2q-myslici-lide-se-zacinaji-bourit-dokonce-i-u-statnich-slozek/

  ZIADNE KOMPROMISY.
  Védy slovansko aríjske neuznávali žiadne kompromisy.
  Žreci, ktorí chránili a chránia Slovanov a planétu neuznávajú kompromisy. Pravda vo svete Najvyššej spravodlivosti je len jedna.
  Sme pod ochranou Véd. Tak sa naučme žiť čestne.
  https://www.jaks.sk/dokumenty/sidorov/Chronologicko-ezoterick%C3%A1%20anal%C3%BDza%202.pdf
  Čitajte Sidorova

  Tiež ste si všimli že v tých správach TV nebol stále prizvaný Harabin
  Nepriateľa treba zničiť od základu od koreňov. Inak sa vymeni len forma.
  FICO deň pred štrajkom hovorili ,len že ľudia môžu byť zavretý na 25 rokov ak sa nejako dotknú policajta.
  SMER KLAME. SNS zapredala štát.

  Zrušiť núdzový stav okamžite.
  https://www.infovojna.sk/article/video-lukasenko-je-odvar-diktatora-matovica-ktory-sa-dopusta-psychickeho-nasilia-na-ludoch-obcania-maju-pravo-postavit-sa-na-odpor-podla-cl-32-ustavy

 7. Pacienti prijímaní do nemocnice sa pacientov pýtajú či dostali to určité očkovanie a keď odpovie záporne, počítač im okamžite tieto očkovanie naordinuje. Nemocnice nechajú pacientov podpísať súhlas s procedúrami, kde nepoužívajú slovo „očkovanie,“ ale nahrádzajú je slovom iným, ako na príklad „Biologika.“ Pacienti podpisujú a vôbec nevedia k čomu tým dávajú súhlas. Tak na príklad s očkovaním proti chrípke – keby ľudia vedeli, že toto očkovanie má iba 23% účinnosť, málokto by sa asi nechal zaočkovať.

  • A ešte keby ľudia vedeli, Marika, že po tejto vakcíne môžu ochrnúť a zostať na vozíku, príp. vôbec nevstanú z postele – len vo Vilovom Rozborilovom Modrom z neba sa pred očami nášho národa rozvinuli minimálne dva takéto osudy – a možno aj viac, neviem, málokedy nechávam TV po skončení správ ďalej zapnutý.

 8. Definitiva

  Na likvidáciu pandémie stačí prestať testovať. Politická zberba testuje falošnými testami s min 85% chybovosťou neexistujúci vírus! Covid z chorého človeka dodnes nikto neizoloval! Pandémia medicínsky neexistuje, existuje len štatistická pandémia, falošné čísla pozitívnych na základe falošných testov. Klinicky choroba neexistuje, ľudia sú rovnako zdraví aj chorí ako pred pandémiou tak aj počas nej. Matovič, daj štatistiiky!

  tadesco,Harabin: Matovič do basy na doživotie: pred pár minútami som to otvoril, teraz to už nejde, skúšajte:
  https://tadesco.org/dulezita-sdeleni/

  tadesco, Dr Janco, konečne sa ozvali doktori, aj kleď len veľni slušne a bojazlivo: tiež už nejde otvoriť, tadesco je na indexe, vojna zúri:

  https://tadesco.org/dulezita-sdeleni/

 9. Zastaviť nosenie rúšok
  Ziadne kompromisy.
  Ziadny SMER, SNS, KOTLEBA
  Harabin nikde v spravach nie je? Preco?
  Uz mazu videa ….
  Su v koncoch
  Testy infikovane .. toto je teraz najdolezitejsie.
  Ziadne Testy, Ziadne ruska, Ziadna karantena
  Dr. Pekova ide s nimi …
  citajte aj infovojnu.sk , tadesco.org

 10. páči sa mi bod č. 8. a potom uvidíme čo sa bude diať

 11. Najkomickejsie a zaroven najtrapnejsie na celej tejto kauze je, ze lieky na Covid existuju. Homeopatika. Podobne ako na chripku.
  V mnohych krajinach sa nimi ludia vyliecili, svetovi homeopati maju kopy pacientov, a na weboch absotutne ticho.
  Viem, ze mnohi tomu neveria, ved propaganda v tomto pripade je enormna, ale preco to neskusit, ked blizky clovek umiera? Alebo je ta propaganda taka ucinna, ze ludia na Slovensku to neskusia, radsej umru s blazenym pocitom, ze odolali takemu nezmyslu?

  • Edita, možno preto niektorí ľudia homeopatiká neskúsia (prípadne ich prestali užívať, ako kedysi dávno napr. ja), lebo nepoznajú svoje diagnózy a už tobôž svoj metabolický typ – a tak nevedia, ktoré z nich by boli vhodné práve pre nich. (Podobne je to aj s rozličnými druhmi čajov, ale aj s bežnými potravinami – stále platí „čo jedného vylieči, to druhého zabije“…a na základe vlastných skúseností to posledné svoje konštatovanie ešte rozšírim o preverenú skutočnosť „čo dnes mi prospieva, o týždeň mi už môže škodiť“.) My ľudia totiž už dávno máme narušenú homeostázu. Začiatok tej skazy sa začína krátko po narodení sa…

   To najdôležitejšie, čo vedia všetky voľne žijúce zvieratá, vďaka čomu sú zdravé a odolné, to nás ľudí nenaučil nik: ani rodičia, ani škola… A naši lekári? Ich úlohou je donekonečna ľudí liečiť. A nie vyliečiť.
   Čo sa týka homeopatík – verím, že majú liečivé účinky. No okrem toho, ktoré z nich sú v danej chvíli vhodné práve pre mňa, vyvstávajú ešte ďalšie otázky: Od ktorej firmy ich kúpiť? Komu ešte veriť? Už dávno ich ponúkajú aj naši lekári…

   • Emily, áno, na bežné choroby sa tie homeopatiká ťažko hľadajú, keďže závisia od mnohých faktorov.
    Toto je ale trošku iný prípad. Tie príznaky pri covide sú v podstate rovnaké u všetkých ľudí, keďže ide o vírus, nie o vlastnú chorobu.
    Je definovaných 5 typy príznakov a teda 5 liekov. Ja kupujem v Homeo Nitra, dá sa tam zavolať, je to slovenská a veľmi dobrá výroba.
    Napíšem aj tie lieky, keď ich má človek doma, covid vyliečia.
    Eupatorium perfoliatum – bolesti svalov, kĺbov, kostí, celého tela.
    Bryonia – adynamia, človek sa nechce hýbať, chce ležať nehybne v posteli
    Gelsemium – veľká únava, ťažké viečka
    Arsenicum album – vracanie, hnačka, strach, chlad

    Prípady ťažkého priebehu (niektoré prípady v zahraničí) zodpovedajú lieku Antimonium arsenicosum.
    Je to kombinácia zápalu pľúc s vyplavením sekrétov do dýchacích ciest, následkom čoho vznikne dušnosť.
    Môže byť pritom hnačka.
    Tento liek je dobré mať pri sebe, lebo priebeh môže byť akútny.

    • Norovírus – aktuálny teraz – recidíva bez imunity:
     1/ vracanie, hnačka, strach, chlad /zimnica a extrémne potenie/
     2/ adynamia, človek sa nechce hýbať, chce ležať nehybne v posteli.

     Nedá sa to liečiť – len prekonať. Je to záchvat – „skúška ľadom“ – „čo ťa nezabije – to ťa posilní“ – ako koho!

     „Norovirus (původním názvem Norwalský virus) je RNA virus, který je častou příčinou průjmů a zvracení u dospělých i u dětí. Často se mu také říká „virus zimního zvracení“, protože se nejčastěji vyskytuje v zimě, i když norovirovou infekcí se můžete nakazit po celý rok. Nákaza noroviry může být velmi nepříjemná, virus má poměrně krátkou inkubační dobu (24 – 48 hodin), ale potíže naštěstí obvykle ustoupí do několika dní bez nutnosti další léčby.“

     „Pokud vy sami nebo vaše dítě onemocníte norovirovou infekcí, není obvykle nutné navštívit praktického lékaře, protože na norovirus není žádná konkrétní léčba.“
     https://cs.medlicker.com/1186-norovirus

 12. Virus SARS-CoV-19 nepochází z Číny ale téměř jistě z USA, z armádní bio laboratoře Fort Detrick

  V roce 2018, v srpnu byla tato laboratoř zaplavena při záplavách

  Následně, jak se zjistilo až v srpnu 2019, celý rok nefungovalo dekontaminační zařízení

  V USA měli již na jaře a v létě 2019 velké množství případů „záhadného onemocnění“ s příznaky úplně přesně jako covid

  Na podzim přichází americké CDC s „vysvětlením“, že jde o nemoc z elektronických cigaret
  Taková nemoc se ale nikde jinde na světě neobjevila

  V říjnu až prosinci je již velké množství podobně záhadných onemocnění v Itálii

  Až na konci října 2019 jsou armádní hry ve Wuhanu

  A první případ ve Wuhanu je zaznamenán až na začátku prosince 2019

  Zpětně dohledaný první připad v Číně je pak půlka listopadu – přesně odpovídá zavlečení viru do Wuhanu americkou armádou na konci října

  Takže tak – vše se dá dohledat a doložit.

  Tohle jsou fakta

  • Mike – možno ťa bude zaujímať, o aký druh korupčného kšeftu ide teraz s celoplošným testovaním.

   1/ Mám prakticky z prvej ruky, ako po roku 1989 zbohatol podnikateľ Majský – pôvodným menom Marhuľa.
   Majský založil firmu, ktorá mala doviezť do vtedajšej republiky – v USA vyraďované zastarávané PC. Isto – pre naše štátne a verejné úrady to bol technologický skok /aj keď vlády po tom zdržiavali internetizáciu – aby ľudia nepresedlali z TV k PC a aby neboli príliš rozhľadení.

   Majský na tento kšeft nemal ani fuka! VŠETKY PLATBY ZA TENTO DOVOZ GARANTOVAL VTEDAJŠÍ ÚRAD VLÁDY – ktorý bol pred politickým rozsypaním, takže peniaze sa míňali potokmi! Z tých obrovských odmien – aj radovým zamestnancom – aby držali huby – by sa vám ešte dnes pretáčali panenky!

   A máme to tu zase!

   2/ Podľa už mediálnych info – firma Eurolab Lambda – tá, ktorá nemala pol roka na platby Sociálnej poisťovni – vykešovala 17 tisíc pred podpisom zmluvy.

   Otázka – myslíte si, že jej nejaká banka požičala tých 42 miliónov na nákup pochybných testov – údajne z Juznej Kórei – alebo to opäť vykešuje – ako za Majského – Matovičov úrad vlády!

   Aj keby toto bola súkromná investícia ľudí za „Pavlínkou a Sulíkom“ – toto nikto nerobí zadarmo!
   Otázka na Richarda Sulíka – odborníka na obchod so štátom – to si Riško nevedel objednať tie testy v tej Kórei sám, pretože neovládaš kórejsky?! Ale veď choď do Samsungu a tam si tlmočníka nájdeš!

   Toto bol posledný váš kšeft v tejto zostave! „Nedotknuteľní“. Len tak som si spomenul na tiež „nedotknuteľného“ Duckého.
   V kauze sa symbolicky mihlo známe meno – Kalašnikov.
   https://nastope.sk/2019/05/06/vrazda-exministra-duckeho-ukrajinci-omietli-stihat-olega-kalasnikova-spis-nam-vratili/

   3/ Otázka – vieme názov tej Kórejskej firmy? No lebo tu ide o zdravie ľudí a navyše sme v EU – a existujú nejaké pravidlá!

   • Takže lietadlo s tým bordelom už je na Slovensku – a bolo by načim vedieť, ako sa ten bordel volá – či?
    No a tiež je načim vedieť – ako tiekli geršle! Nech je zločin dokonaný!

    Dokonalý príklad „opičej labky“!

    V Indonézii odchytávajú opičky, ktoré potom cvičia – takým spôsobom, že do ťažkej vydlabanej tekvice vyvŕtajú dierku, cez ktorú dokáže prestrčiť malá opička labku. Tekvicu najprv naplnia varenou ryžou a neuzavrú ju – aby opice navnadili. Potom ich odplašia a tekvicu uzavrú. Opička príde a strčí do diery labku a naberie si ryžu. Lenže labku zavretú v päsť nedokáže z diery vytiahnuť. A ryžu ani zaboha nepustí. A tak chytená na vlastnú chamtivosť skončí v zajatí. Ako tá opičia chamtivá banda okolo Eurolab Lambda. Ešte sa to aj rymuje. He – „Bože! – Som ja ale dobrý!“

 13. Pročpak zde cenzurují přípsěvky, které nejsou nijak sprosté a zakládají se čistě na faktech?

  • Necenzuruje. Komentáre podliehajú moderácii, čo môže trvať 5 minút, ale aj 24 hodín (podľa toho, ako je moderátor usilovný alebo lenivý).

 14. Edita Robska

  Korinavurus nie je nový vírus . Nie je na to klíma aby sa take niečo ujalo a spôsobilo pandemii… ľudia sa nechali uniesť katastrofickými filmami z telky? korona vírus je u každého z nás na 7 chromozóme… tak že tento celosvetovo blázinec je len bitka mocných o biznis a totalitu .?

 15. „Když během jedné záchranné operace jeho stroj spadl do oceánu, byl Louis jedním ze tří členů posádky, kteří havárii přežili. Víc než měsíc strávil v záchranném člunu, než ho zachránila kolem plující loď. Bohužel, ta loď byla japonská. Zamperini se ocitl v zajateckém táboře, který připomínal peklo na zemi. Už tak těžké podmínky k životu se Louisovi ještě zhoršily, když se jeho věznitelé dozvěděli, že je to slavný sportovec. Chtěli ho zničit, chtěli ho zlomit. Jenže on byl prostě nezlomný.“
  https://www.freefilm.to/film/nezlomny

  „Zastavme SA v duchu bratia! Veď sa oni stratia! Už ich nieto! Amen!“

 16. Jednoduchá

  Pre p.Maroša – toto číslo mi je dosť známe, myslím že som o ňom čítala aj v rubrike o finančníctve – je 20% bohat.a 80 % chudob., resp.týchto 80% robí aj na tých 20% :-(……a áno, ak to takto bude pokračovať, tak s ekon.to pôjde dolu kopcom – pre tých obyč.ľudí, elite sa budú naopak zvyšovať :-(…….smutné a otrasné ! …… áno, o tej vôni som už aj ja čítala, priťahujú sa ňou ľudia vzájomne príťažliví, tiež rodičia a deti….v takýchto prípadoch si vlastne navzájom vońajú :-)……….
  P.Jean , vďaka za videjká, no mne hlas vôbec NEFUNGUJE :-(…..
  p.Vonomira -ďakujem moc za poskyt.stránku – posunula som ďalej, svoj.ďalš.príbuzným a známym :-)………
  p.Marika – toho p.Sidorova myslím že spomínal už p.Maroš – je to zaujímavý človek, dokonale pozná hist.svojej krajiny, je úplne výnimočný, rada ho čítam a počúvam
  :- )………a presne ako ste to v bodoch povedala, presne tak to je a aj tak treba robiť ……..
  p.Edita -homeopatikou sa tak ľudia nezaoberajú, a to je VEĽKá CHYBA !…….som rada, že ste to tu spomenula :-)……………
  p.Emily – myslím si, že treba viac študovať literat. , tu na Bádateľovi viem, že výbornú a to rozhodne – odporúča p.Jean a podobne aj páni Defintíva a Maroš :-)….no ja som napr.doteraz nekúpila tú Makrobiotikou ku zdraviu- jednoducho v kníhkup.nie je ! :-(….musím ešte pozrieť na net, len tam keď som skúšala, tak mi ukázalo, že mám objednať toho viac 🙁 a načo, keď chcem akurát túto knihu ?:-(….no a títo p.Defn.+Maroš majú výbor.vyjadrenia ku zdrav.strav.a výžive – skúste pozrieť do min.článkov :-)…………..
  ..hm, je to veľmi všetko prepojené podľa Vás p.Maroš a to je veľmi, ale veľmi smutné, že to takto funguje – ruka ruku mije :-(……. a ten film Nezlomný vyzerá byť zaujímavý v tom, že je tam podob.situácia ako tu a teraz ……………………. no ja stále verím, že to prejde ,,hladšie“a pre nás všet.jednod.ľudí lepšie, ako sa tie scenáre rysujú ………………
  Želám všet.skut.bádajúcim pekný večer :-)……………………..

  • „p.Emily – myslím si, že treba viac študovať literat.“

   Všeobecné rady konkrétnym čitateľom asi veľmi nepomôžu, Pani Jednoduchá. Ktoré z rád a varovaní makrobiotikov – napr. najvýznamnejšieho z nich Michia Kushiho – by ste mi odporučili Vy?

   • Emily – keďže vychádzaš z múdrosti zvierat, povedal by som – „Žer na čo máš chuť!“ Problém spočíva v začarovanom kruhu moderného – marketingom kŕmeného človeka. V okamihu, keď niekto žerie to, čo chcú jeho oči – zmení to zloženie črevného mikrobiómu, ktoré si začne pýtať už len toto! Príklad – je sezóna broskýň – a kto si nedá, že. Akurát po čase jeho črevá chcú žrať už len broskyne. To je tá návykovosť – na klobásy napr. Základným problémom stravovania je nadbytok čohokoľvek. V núdzi si črevá nemajú ako zvyknúť na stereotyp. Takže najlepšou „makrobiotickou potravou“ je – nežrať nič! Pôst!

    • Keď si zahryzol do toho mikrobiómu, Maroš, trojdňový pôst je vynikajúca metóda liečby napr. pri boji s candidou. Tá potvora zdochne od hladu – zatiaľ čo chemické zbrane lekárov ona vytrvalo ignoruje. No ale čo s hypoglykemikmi? Tí pri hladovke ľahko môžu skončiť s anafylaktickým šokom. (Rovnako diabetici, ktorí si pichnú inzulín a namiesto škrobov skonzumujú iba čisté mäso.)
     Inak, ja sa makrobiotickým zložením stravy neriadim – 50 % pšenice mne v mojom dennom jedálničku nesedí (neviem, či kvôli kvantu toho najagresívnejšieho typu lepku, alebo preto, že je geneticky modifikovaná). Uprednostňujem viac zeleniny, hlavne zelenej.
     A možno – po covidpichačkách – nám ľuďom zachutí aj obhrýzanie plotov. Ktovie. Uvidíme. Ak uvidíme.

     • …opravujem v 2. riadku: PROTI candide.

     • Emily – „No ale čo s hypoglykemikmi? Tí pri hladovke ľahko môžu skončiť s anafylaktickým šokom.“ – anafylaksia súvisí s alergénmi – nie s hypoglykémiou!

      Hypoglykémia pri diabetes melitus 2 je strašiak! Nevoľnosť je spôsobená trávenými tukmi a uvoľnenými autotoxínmi! Po 48 hodinovom hladovaní sa minú všetky zásoby glykogénu v pečeni – a nastáva trávenie tukov. Organizmus dokáže vytvárať cukry pre mozog aj z tukov – a z hľadiska energie je to efektívnešie 9 : 4 z gramu oproti cukrom!

      Ja viem – všetci sa boja pred pôstom hypoglykémie – aj ja som sa bál! JE TO MÝTUS!!! STRAŠIAK!

      Pôst je cesta k fyziologickej aj mentálnej slobode!

  • Milá pani Jednoduchá, je mi veľmi ľúto, že vám nefunguje hlas pri videách. Prekontrolujte aj ikonky na lište, ikonky na videu…poproste o pomoc mladších, zdatných v PC. Ja dôchodkyňa som bohužiaľ nie veľmi zdatná v počítačoch, ale zatiaľ to aj veľakrát uhádnem, keď skúšam.
   Držím palce.
   Ja mám veľký stolový počítač, zvlášť reproduktory (kde dobre počujem)…

 17. Jednoduchá

  …myje …………….,,chybička se vloudila“ :-(…:-)…..

 18. He! Strojový preklad – ale pochopí aj hlúpy!

  „DOH: Juhokórejský test na antigén COVID-19 zlyhá v miestnom hodnotení

  MANILA, Filipíny – Antigénna súprava vyrobená juhokórejskou spoločnosťou – zaradená do zoznamu Svetovej zdravotníckej organizácie pre núdzové použitie – neprešla hodnotením miestnych vedcov, informovalo v stredu ministerstvo zdravotníctva.

  Zástupkyňa DOH Maria Rosario Vergeire uviedla, že súprava na testovanie antigénu od spoločnosti SD Biosensor nespĺňala požadované štandardy diagnostického výkonu.

  Na základe overenia Výskumným ústavom pre tropickú medicínu priniesla testovacia súprava z Južnej Kórey iba 71% citlivosť. WHO odporučila, aby súpravy na testovanie antigénu museli mať 80% citlivosť.

  Citlivosť meria, ako často test správne prinesie pozitívny výsledok u ľudí, ktorí majú ochorenie, na ktoré sa testuje, v tomto prípade koronavírusové ochorenie.
  Len na „núdzové použitie“

  Vergeire uviedol, že DOH teraz koordinuje s WHO, keďže zdravotnícka agentúra OSN zaradila SD Biosensor medzi „produkty núdzového použitia“ pre testovanie COVID-19.

  „Neprešiel miestnou validáciou citlivosti, ale bol schválený WHO ako produkt na núdzové použitie,“ uviedol Vergeire vo filipínčine.

  Súprava na testovanie antigénu SB Biosensor patrí medzi 120 miliónov testovacích súprav na báze antigénu, ktoré budú dostupné pre krajiny s nízkym a stredným príjmom.

  Antigénové testy rýchlo detegujú fragmenty bielkovín nachádzajúcich sa na vírusu alebo vo vnútri vírusu testovaním vzoriek odobratých z nosovej dutiny pomocou tampónov.

  Aj keď testy na antigén môžu poskytnúť výsledky v priebehu niekoľkých minút, tento typ testovania nemusí odhaliť všetky aktívne infekcie, pretože nie je taký citlivý ako testovanie pomocou reverznej transkripčnej polymerázovej reťazovej reakcie (RT-PCR) – „zlatý štandard“ pri testovaní na koronavírusy.

  DOH vykonáva pilotnú štúdiu o použití skríningu antigénov v Baguio City s cieľom znovuotvoriť turistický priemysel v krajine.“
  https://www.philstar.com/headlines/2020/09/14/2046258/doh-south-korean-covid-19-antigen-test-fails-local-evaluation

  Takže – čím sme bližšie ku Kórei – tým sme bližšie ku Gatesovi a k bráne do Pekla!

  „Gates tvrdí, že kórejská firma by mohla do júna vyrobiť 200 miliónov vakcín

  SK Bioscience , juhokórejská farmaceutická spoločnosť podporovaná Billom Gatesom, môže byť schopná vyrobiť 200 miliónov súprav s vakcínami proti koronavírusu do budúceho júna, spoluzakladateľ spoločnosti Microsoft Corp. v liste juhokórejskému prezidentovi Moon Jae-inovi.

  Gates sa snaží úzko spolupracovať s Južnou Kóreou, uviedla v nedeľu prezidentská kancelária v Soule s odvolaním sa na list z 20. júla, bez bližšieho vysvetlenia. Nadácia amerického miliardára dala v máji spoločnosti SK Bioscience 3,6 milióna dolárov na urýchlenie vývoja vakcín Covid-19. Okrem práce na vlastných kandidátoch na vakcíny je spoločnosť tiež jedným zo zmluvných výrobcov, ktorých výroba očkovacej látky využíva spoločnosť AstraZeneca Plc . Spoločnosť v pondelok odmietla ďalšie komentáre.

  Vakcína Astrazeneca, vyvinutá na Oxfordskej univerzite, je v tretej a poslednej fáze testovania na ľuďoch a je jednou z popredných priečok v globálnych pretekoch imunizácie.

  Akcie spoločnosti SK Chemicals, ktorá vlastní 98% -ný podiel v spoločnosti SK Bioscience, vyskočili v pondelok až o 25% v súvislosti so správou o kapacite spoločnosti na výrobu vakcín.

  Po celom svete sa vyvíjajú stovky vakcín na imunizáciu proti Covid-19, pretože je čoraz jasnejšie, že krajiny nemôžu bezpečne znovu otvoriť svoje ekonomiky a bez nich sa vrátiť do normálneho života. Niekoľko vakcín, vrátane vakcíny Astrazeneca-Oxford a dve z Číny, je v záverečnej fáze testovania, čo zvyšuje nádej, že do konca roka bude k dispozícii dávka .“
  https://www.bloomberg.com/news/articles/2020-07-26/bill-gates-says-korean-firm-could-make-200m-vaccines-by-june

  • Maroš, vrátim sa k hypoglykémii a anafylaktickému šoku. Máš krvnú skupinu A? Užil si hypoglykemickú vakcínu ráno na prázdny žalúdok po cca štyri a pol hodine si sa zvíjal v anafylaktickom šoku so všetkými jeho sprievodnými znakmi, pričom si po celý ten čas nič nejedol? A následne Ťa trafila mŕtvica? A po oživení si sa s oceľovomodrou farbou pleti zvíjal ešte ďalších niekoľko hodín v neskutočných kŕčoch? Pritom úplne stačilo dať si kocku cukru a nemuselo k tomu dôjsť…stačilo na to len vopred upozorniť…
   Vieš, teória našich lekárov je jedna vec, no a prax – druhá. Ak chceš niečo vedieť o tejto problematike – študuj Michia Kushiho. Jeho „Cukr a sůl – dva bílé jedy“ je tá najhodnotnejšia kniha, aká sa mi kedy dostala do rúk. Jej druhá a tretia časť nevyšli. Pochopiteľne. Škoda, že sa mi ten skvost nedostal do rúk o niekoľko desaťročí skôr. Vieš, koľko zbytočne odumretých mozgových buniek som si mohla zachrániť?
   Maroš, teória našich nevedomých odborníkov je jedna vec, a prax je druhá.
   Vidíme všetci, že máš kvantum načítaných vedomostí zo všetkých možných oblastí a zdrojov, ale všetkým si nepreskákal.

   • Ešte doplním – daj si na prázdny žalúdok pol kg liči a ak si A-krvná skupina, uvidíš, čo sa bude diať. A je to len obyčajné ovocie.

 19. Uno Universus

  O senilitu je uz postarano, je vsude antikoncepce. Ve vakcinach i v lecich typu Remdesivir. Navod musel trvat trochu nez byl sepsan. Neni jak branit se proti nanotechnologii v nasi krvi. Bud je aktivni, nebo ne. AKtivuje se svetlem a kyselym prostredi. Kysele prostredi zvysuje elektriku v tele, ktera aktivuje program technologie. A programem je destruce nervoveho systemu. Telo bude zasazeno tam, kde je nemocne. Alkalizace krve, aby clovek nebyl kysely. A kysely je kazdy, kdo kysele mluvi. V ten moment, soda, ocet a magnesium chloru. Ten posledni pomaha od bolesti. Jedno baleni a kycle opet bolesti. Deaktivuje se taky scenerem, ale tato technologie je v rukach buhvikoho. Jestli je neco aktivovane svetlem, bude antidotum svetlo, ne chemie apod. taskarice. VIce svetla do tela, hlavy a srdce. A je.

  • Uno Universus

   Uzivejme zivot po kapkach, aby k nam mohlo prijit more zivota.Uzivame/li plnymi dousky, zacneme kaslat, dusit se a umreme mladi nebo stari, mrtvi davno.

 20. Jsem daleko od civilized. Mistni making disinfectant USTNI vodu a prirodni pramen vody se stopovym Fibrem, Cr, S … A vsichni jsme supdrzdravi bez rousek a stal s neco slavime pri vecernich fat rack a veseli, Dr Antony FaUcKy je ohromne SSomarisko, USA , snad Terrorista?

 21. Jestli vam udelaji neco nezakoneho, skolabujte a nereagujte, dalsi dle situace neostavajta samotni

 22. Zbavme se celosvstovych band a terroristu WHO, NSP… Paazitu… Ti kdo to cini, zbavme moci, zdroju, posleme do jejich podzemnich luxusnich der. Rothschildovy maji jednu z mnoha na ostrove Corfu pry NZ az Puerto Rico…

 23. Jednoduchá

  Pre p.Jean – vďaka za radu, milé od vás ako vždy :-)….
  P.Emily – ako vidím , moja rada pre vás je úplne zbytočná, Vy máte toho viac naštudované ako ja ! .-(…..takže Vy si poradíte hravo aj sama, bezo mňa….. :-)……..
  želám pekný večer všet.skutoč.bádajúcim :-)…….

  • Čo aké kvantum literatúry má človek načítané, nestačí to, pani Jednoduchá. Teória je jedna vec, a jej správne použitie v praktickom živote je záležitosť úplne, ale úplne iná. Pisatelia si navzájom odporujú, často sa stáva, že aj jeden a ten istý autor si sám sebe napľuje do úst (poslednú časť tohto súvetia na 100 % spĺňa „svätá“ biblia – v nej sa nenájde hádam jediný citát, ktorý by nemal svoj proticitát…v tejto knihe to bolo evidentne zámerom – na zmätenie ľudských myslí a na vyvolanie chaosu i nevraživosti medzi nami navzájom).
   V odbornej literatúre sa v poslednom čase deje niečo podobné (aj keď zďaleka nie v takej miere, ako v kresťanstve v „knihe kníh“). Neviem, či je to spôsobené nedôslednosťou prekladu, alebo či ten, v koho záujme bolo nasekať kopec náboženstiev, potrebuje chaos vnášať aj do inej pre nás dôležitej literatúry. Raz sa to hádam dozvieme.
   Všetko nové, čo nemám ešte prebádané, skúšam sama na sebe. Pre druhého človeka to však už platiť nemusí, ani pre mňa samotnú o niekoľko dní neskôr. Je milión okolností, ktoré túto problematiku ovplyvňujú. Najväčším kameňom úrazu je to, že sme stratili prirodzený inštinkt; obrali nás oň lekári hneď po narodení prvým zaočkovaním, a potom naša vlastná mamina prvým namočením cumla do medu či prvou fľaškou s prevareným kravským mliekom.
   Za odklon od prírody draho platíme, a čím ďalej, tým viac…
   Zrazu mi – pri písaní tohto textu – nabehol oznam, že na Slovensku na covid pribudlo 17 obetí. No, akosi rýchlo sa začali navyšovať počty mŕtvych…niekomu asi tečie do topánok a potrebuje ihneď sprísniť opatrenia, lebo ovce sa preberajú…

 24. Chýba v článku dosť podstatná vec, ten kto ovlada media, ten manipuluje s ludmi, cize treba zariadit aby nas verejnopravne media pravdivo informovali o situacii, potom sa nemoze diat to co sa dnes deje. Ja viem ,ze to je naivna poziadavka, zvlast v nasej skvelej demokracii, ked zlodeji a mafiani riadia slovensko, ale asi to inak ako natlakom nepojde, nechcem rovno napisat silou, ale je to tak.

 25. A este mi povedzte ked ste taki mudri a propagujete tu predaj vitaminov…preco nepropagujete urinoterapiu?ta je uplne zdarma a nema z toho profit ani predajca vitaminov ani farmateuticke spolocnosti, no na to by musel byt narod trochu viac inteligencne vyspely, co nieje aby take nieco pochopil…

  • O urinoterapii máme na stránke niekoľko článkov, len ich treba nájsť. Špeciálne ju nepropagujeme preto, lebo nie každý je na takú terapiu pripravený.

 26. MUDr. Anka

  POZOR- ľudia-nezahrávajte sa sami s homeopatikami!!!!!!! Je to vrcholne nebezpečné. Aj super dobrí homeopati sa občas seknú-. A kto tvrdí, že homeopatia je neškodná- je totálny diletant v homeopatii. Dokonca aj malá zmena v tzv. riedení/nie v koncentrácii/ môže mať úplne protichodné účinky. A dokonca zhoršiť chorobný stav, alebo ho aj vyvolať.!!! A najmä u starých, polymorbídnych ľudí môže to -údajne bežné a neškodné-prechodné zhoršenie klinického stavu spôsobiť smrť-lebo sa z toho prechodného zhoršenia nemusí spamätať. POZOR.

 27. Mam zaujem o clanky o urinoterapii…podla moznosti aj kontakty na ludi ktory to uz uzivaju…vdaka…vasa citatelka …

Pridajte komentár

*