Po očkovaní proti chrípke bol senátor štátu New York dva týždne chorý, potom zomrel


Print Friendly, PDF & Email

Po očkovaní proti chrípke je senátor štátu New York dva týždne chorý, potom zomiera

Minulý rok, v predvečer amerického sviatku Dňa vďakyvzdania, vo veku 47 rokov tragicky a neočakávane zomrel senátor štátu New York Jose Peralta na takzvaný „septický šok“.

Článok v New York Post uverejnil rozhovor s Peraltovou manželkou Evelyn, ktorá poskytla niekoľko podrobností.

„Všetci hovoria, že dostal sepsu, otravu krvi“, povedala Evelyn Peraltová v piatok popoludní po stretnutí s predstaviteľmi úradu Súdneho lekára v meste.

„A to viedlo k zlyhaniu jeho orgánov“, uviedla o svojom 47-ročnom manželovi, prvom členovi Senátu v štáte, ktorého rodina pochádzala z Dominikánskej republiky.

„Potrebujú spraviť ďalšie testy“, pokračovala. „Konečný záver zatiaľ nemajú. Čo spôsobilo smrtiacu krvnú infekciu, nevedia,“ povedala.

„Jeho telo sa otrávilo samo.“

Uslzená dodala:

„Práve idem z obhliadky tela. Lekár povedal, že je to nezvyklé, vzhľadom k jeho veku a že sa to stalo tak rýchlo… bol zdravý. Bol to zdravý chlap.“

Článok v New York Post sa vôbec nezmieňuje o očkovaní proti chrípke, ktoré Peralta absolvoval dva týždne predtým.

Peralta sa nazdával, že ochorenie vyvolalo očkovanie proti chrípke

Podľa Chrisa Sosu, riaditeľa jeho odboru pre komunikáciu, bol chorý najmenej dva týždne predchádzajúce úmrtiu, zdráhal sa však navštíviť lekára. Po pokračujúcich výčitkách nakoniec na prehliadku šiel.

„Dostať ho k tomu, aby povedal, že mu nie je dobre, bolo ako trhať zub“, povedal pán Sosa. „Myslel si, že jeho príznaky súvisia s očkovaním proti chrípke.“

Ten posledný bod je dôležitý. Keď je človek chorý, zvyčajne má celkom jasnú predstavu o tom, čo to spôsobilo. Keď máme opicu, očividne sa pozeráme na to, čo sme vypili.

Keď sa otrávime jedlom, dokážeme zvyčajne presne určiť, čo zo skonzumovaného jedla nám problém spôsobilo.

Keď si Peralta myslel, že trpí príznakmi súvisiacimi s očkovaním proti chrípke, znamená to, že sa pred očkovaním musel cítiť dobre a príznaky začal pociťovať neskôr, možno dokonca hneď po podaní očkovania.

Iróniou je, že Peralta bol silným zástancom očkovania a že vlastne len pár dní predtým koordinoval vo svojom obvode seminár o očkovaní proti chrípke.

Možno práve to, že sa očkovania zastával, prispelo k jeho zdráhavosti vyhľadať pri symptómoch lekársku pomoc.

Spôsobilo Peraltovu smrť očkovanie proti chrípke?

My, samozrejme, nemôžeme nijako s istotou vedieť, či bolo očkovanie proti chrípke príčinou smrti Joseho Peraltu alebo faktorom, ktorý k nej prispel.

Prírodná liečba osteoartritídy

Čo by sme však radi zdôraznili, je mŕtve ticho, aké o tomto možnom prepojení zachovávajú mainstreamové médiá.

Keby išlo o niečo, čo nemá vplyv na mnohomiliardový biznis, zúrivo by sa pretriasali všetky možné teórie, preberali by sa príčinné súvislosti a podnikali by sa varovné a preventívne kroky (ako nedávno tie, týkajúce sa hlávkového šalátu a baktérie E. coli).

Ak je niečo zaručené, tak potom to, že mainstreamové médiá NIKDY nepoukážu na možnú spojitosť medzi očkovaním a ľudským ochorením, chorobou či smrťou.

Už len pri tejto skutočnosti by sme mali spozornieť. Najmä v tomto prípade, keď bol septický šok predtým spájaný s chrípkou.

Spôsobuje očkovanie proti chrípke smrtiacu chrípku?

Článok Národnej zdravotníckej federácie nám dáva dôvod na podozrenie, že očkovanie proti chrípke je v prevencii proti tomuto ochoreniu nielen neúčinné, ale v skutočnosti môže do ľudí zaviesť smrtiaci druh chrípkového vírusu.

8. januára 2018 uverejnil týždenník Santa Barbara Independent správu, že na chrípku zomrelo osem obyvateľov okresu Santa Barbara, až na jedného všetci vo veku nad 65 rokov, ktorých nedávno očkovali a ktorí tiež dostali na pohotovosti lieky proti chrípke.

Porovnávajú to s troma s chrípkou súvisiacimi úmrtiami z minulého roka. Ako hlavná vírusová zložka bol pri týchto úmrtiach uvedený chrípkový kmeň H3N2, ktorý je proti očkovaniu údajne rezistentný.

12. januára priniesli Los Angeles Daily News správu, že v tomto ročnom období bolo iba v Kalifornii 36 s chrípkou súvisiacich úmrtí dospelých vo veku do 65 rokov, v porovnaní s 13 za rovnaké obdobie minulého roka. O tom, či títo ľudia boli čerstvo zaočkovaní, neboli poskytnuté žiadne údaje.

Ten istý článok do istej miery potvrdzuje tušenie, že príčinou infekcie a smrti bola najnovšia verzia očkovacej látky proti chrípke.

Rozpráva príbeh výskumníka Centier pre kontrolu a prevenciu ochorení (CDC), ktorý pred svojím „zmiznutím“ začal rozprávať o tom, že očkovanie proti chrípke v skutočnosti prenášalo smrtiaci kmeň chrípky rezistentný proti očkovaniu.

Našlo sa telo nezvestného výskumníka Centra pre kontrolu a prevenciu ochorení (CDC). 25-ročný Timothy Cunningham bol naposledy videný 12. februára. V CDC viedol Cunningham výskumný tím oddelenia zdravia populácie.

Krátko pred svojím zmiznutím Cunningham vyhlásil, že príčinou tohtoročnej smrtiacej chrípkovej epidémie, ktorá údajne zabila tisíce ľudí, bolo „katastrofálne“ očkovanie proti chrípke.

Cunningham sa údajne zmienil, že „keby sa mu niečo stalo“, chce, aby sa jeho meno dozvedela verejnosť. Bol epidemiológ, ktorý študoval na Harvarde a bol tiež dôstojník Vojenského námorníctva USA.

Jeho telo bolo objavené v rieke Chattahoochee v severozápadnej časti Atlanty 3. apríla, viac ako päťdesiat dní po jeho ohlásenom zmiznutí.

Záver

Množstvo dôkazov spochybňujúcich bezpečnosť očkovacej látky je také rozsiahle, že sa všetky nedajú uviesť ani vo veľkej knihe a riadia sa až príliš dobre známym modelom: máme dočinenia s priemyslom, ktorý si necení ľudí, ale zisk.

Dejinný nárast propagácie a používania očkovania je v súlade s nárastom ochorení a úmrtí na ochorenia, ako je chrípka. Už len samotný tento fakt by nám mal stačiť na úplné zastavenie očkovania.

Vysvetľujeme to princípom Hippokratovej prísahy „V prvom rade, neškoď“.

A keby sa establišment západnej medicíny naozaj riadil týmto krédom, tak by bezpečnosť svojich vakcín vždy poriadne testoval a s najväčšou pravdepodobnosťou by sa už od väčšiny z nich, alebo aj všetkých, dávno odstúpilo.

Stop Candida

Zdroj: prepareforchange.net, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Pridajte komentár

*