Každoročný génový rituál: USA začalo testovať univerzálnu chrípkovú mRNA vakcínu


Print Friendly, PDF & Email

Každoročný génový rituál: USA začalo testovať univerzálnu chrípkovú mRNA vakcínu

(Ethan Huff, Natural News) Teraz, keď je „pandémia“ Covid-19 u konca, farmaceutický priemysel a jeho partneri v americkom Národnom ústave zdravia (NIH) usilovne pracujú na univerzálnej mRNA „vakcíne“ proti chrípke. Následne chcú tlačiť verejnosť k tomu, aby sa ňou každý rok preočkovala.

Aby nahradili ušlé zisky z covidových „vakcín“, o ktoré už nie je záujem, farmaceutický drogový kartel dúfa, že nový každoročný rituál mRNA očkovania proti chrípke túto prácu splní a poskytne miliardy dolárov v nových a stabilných ziskoch už v dohľadnej budúcnosti.

Skúšobní pacienti sa už zapisujú, aby im boli podané experimentálne injekcie. Nové „vakcíny“ sú založené na rovnakej mRNA technológii, aká bola použitá pri očkovaní proti covidu od spoločností Pfizer a Moderna.

„Univerzálna vakcína proti chrípke (teda proti všetkým kmeňom chrípky naraz) by mohla slúžiť ako dôležitá obranná línia proti šíreniu budúcej chrípkovej pandémie,“ povedal Dr. Hugh Auchincloss, súčasný riaditeľ Národného inštitútu pre alergie a infekčné choroby (NIAID), ktorý predtým viedol známy kariérny zločinec Tony Fauci.

(Súvisiace: Aby mohli študenti navštevovať vysokú školu, budú akademickými inštitúciami pravdepodobne nútení absolvovať každoročné mRNA očkovanie proti chrípke.)

Chcú vám vpichovať mRNA injekcie každý rok až do konca vášho života

Očakáva sa, že až 50 zdravých dospelých vo veku od 18 do 49 rokov sa zúčastní testovania novej „vakcíny“. Testovanie vykoná NIH v mene svojich farmaceutických spojencov a partnerov.

Niektorí z účastníkov dostanú univerzálne mRNA „vakcíny“ proti chrípke, zatiaľ čo iní dostanú klasickú vakcínu proti chrípke, ktorá údajne chráni pred štyrmi rôznymi kmeňmi chrípky.

Testované univerzálne mRNA „vakcíny“ proti chrípke boli vyvinuté výskumníkmi z NIAID, zatiaľ čo klinické skúšky prebiehajú na Duke University v Durhame v Severnej Karolíne.

Po mnohých desaťročiach klamstiev o „dôležitosti“ pravidelného očkovania proti chrípke, zločinecké farmaceutické firmy a skorumpované vlády teraz tvrdia, že tradičné očkovanie proti chrípke má malý účinok, pretože sa z roka na rok menia kmene chrípky.

Teraz však zrazu tvrdia, že univerzálna mRNA „vakcína“ je riešením tohto problému, pretože údajne zvládne akúkoľvek formu chrípky, ktorá aktuálne cirkuluje v populácii.

Stop Candida

Vláda zároveň pripúšťa, že tradičné očkovanie proti chrípke je väčšinou zbytočné (odrazu) a poskytuje len 19-percentnú mieru účinnosti u tých, ktorí ho užívajú.

Americké Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) používa svoje obvyklé šírenie strachu v očakávaní uvoľnenia tejto novej univerzálnej mRNA vakcíny proti chrípke. Agentúra, ktorá je v skutočnosti len maskovanou súkromnou korporáciou, tvrdí, že v Spojených štátoch amerických na chrípku zomrie každý rok 12 000 až 52 000 ľudí.

Pravda je samozrejme taká, že za väčšinu úmrtí na chrípku môžu komplikácie chrípky, čo je do značnej miery faktor celkového zdravotného stavu ľudí a celkovej funkčnosti ich imunitného systému.

Ak by ľudia trávili viac času na slnku, užívali doplnky vitamínu D, jedli menej cukru a menej geneticky modifikovaných potravín (GMO), pili veľa čistej vody a zároveň veľa odpočívali, chrípka by sa nevyrovnala ich silnej imunite, ktorú poskytuje zdravý životný štýl.

Záver

„Nikdy nie je dobrý nápad nechať si vpichnúť ortuť a bunky potrateného plodu priamo do tela a krvného obehu,“ napísal jeden z komentujúcich o nebezpečenstve očkovania proti chrípke.

„Nestarajú sa o zdravie ľudí – všetko je to o peniazoch,“ napísal ďalší o skutočnej motivácii všetkých týchto injekcií, ktoré falošne nazývajú „vakcínami“.

„Vyhlásili vojnu vám a vašej rodine. „Urob to alebo hento, inak zomrieš!“ Toto sú ich reklamné posolstvá. A takto sú farmaceutickou reklamou zaplatené všetky spravodajské médiá.“

Najnovšie správy o plánoch zločineckých farmaceutických firiem vytvoriť a presadiť každoročné očkovanie proti chrípke mRNA „vakcínami“ môžete nájsť na stránke FluShot.news.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. adamkratochvil

  strcte tie americke vakciny do, ved viete kam!!!

 2. Přirozená selekce homo sapiens.

  • Prirodzená manipulácia s homo sapiens sapiens? Keď niekto = subjekt – vykonáva selekciu – tak nemôže byť prirodzená!

 3. Uz vieme preco sa Frantisek stretol so sefom Pfizeru a nasledne podporil ockovanie, stretava sa so Zelenskym a pozehnal aj tzv. Great reset, nazyvany aj inkluzivnym kapitalizmom. Vsetko do seba zapada a pravda neudrzitelne vychadza na javo, ako aj hraci ZLA a DOBRA, avsak len ludom pravdy, nepodliehajucim diablovej hypnoze a klamstvam! Viac tu:
  https://protiproud.info/duchovni-svet/7203-papez-frantisek-se-prihlasuje-k-revoluci-je-povinnost-uchovat-posvatnou-tradici-skonci-nostalgicti-zpatecnici-znovu-na-popravistich-satan-je-puvodcem-vsech-revoluci-v-dejinach-kontrarevoluce-spojena-s-modlitbou-pan-vcas-zasahne.htm .

  • Ono sa to vie už nejaký čas.
   https://imgur.com/a/Agh7BGb

  • Občas musíš prijať fakt, že..

   https://www.instagram.com/p/CCguk3RJqJz/

   • Vidím, že po odpálení môjho odkazu vyššie z Instagramu, ostal odkaz v t.č. – hluchý a slepý – neviem sa tam spätne k ničomu – „dopracovať“.
    Pointa myšlienky vyššie bola:

    Občas musíš prijať fakt, že ..
    „mnoho ľudí sú dnes svine a hľadať v nich Dobro, by bolo zbytočným mrhaním Času!“

    To bolo ku komentu Oľgy – k pápežovi Ferimu..

    • Zaujímavé čítanie https://zvedavec.news/komentare/2023/05/9643-rozhovor-se-satanem-v-predvecer-jeho-odchodu-do-duchodu.htm ale pyšnému Satanovi nedochádza, že tak či tak prehral a jednoducho nemôže zvíťaziť. Mnoho ľudí na tomto svete zabije, mnoho duší získa, ale konečný výsledok nebude v konečnom dôsledku v jeho prospech.
     Infiltrácia Vatikánu slobodomurármi od druhého vatikánskeho koncilu bola dávno jasná, ako aj rast ich sily vo vnútri, aj očakávaný rozklad samotnej cirkvi od vnútra, však o tom hovorí aj samotné sv. písmo, ktoré však hovorí aj iné… a žiadne pekelné brány ho nepremôžu… Takže sa nedeje nič, o čom by sčítaný človek nevedel a nečakal ! Nemiešajme si však samotnú kresťanskú vieru s cirkevnou organizáciou a jej hodnostármi, to by sme boli potom skutočným amatérmi a nevzdelancami !

     • hľadač pravdy

      citácia:
      ,,Infiltrácia Vatikánu slobodomurármi od druhého vatikánskeho koncilu bola dávno jasná,…”

      Tá infiltrácia samozrejme neprebiehala ,,OD” II. vatikánskeho koncilu, ale oveľa skôr, ako som to stručne v odrážkach naznačil napríklad v tomto odkaze:
      https://www.badatel.net/svetove-ekonomicke-forum-vyhlasilo-ze-pedofili-zachrania-ludstvo/#comment-168303

      Na II. vatikánskom koncile, tá infiltrácia bola ,,iba” dokončená, čiže zavŕšená!

      citácia:
      ,,a žiadne pekelné brány ho nepremôžu…”

      Do katolíckej Cirkvi patria dnes len tí veriaci, ktorí zachovávajú neporušený poklad katolíckej viery, pravovernú Cirkevnú Tradíciu a úplne sa oddelia od apostatov, čiže od odpadlíkov, presnejšie od celej odpadlej hierarchickej štruktúry ,,RKC”.
      Tí, ktorí ostali verní Kristovmu evanjeliu napriek tomuto odpadu a zrade a oddelili sa podľa Božieho príkazu od tých, ktorí zradili a slúžia záujmom a plánom globalistov, takýto verní boli a sú Kristova cirkev a na nich platia Božie prísľuby, že ich brány pekelné nepremôžu!
      =================================================
      Rímsko-katolícku Cirkev postupne infiltrovali slobodomurári a zasvätenci Satanovej synagogy na najvyšších miestach. Táto infiltrácia započala už koncom 19. storočia a bola zavŕšená na prekliatom II. vatikánskom koncile v roku 1965. Infiltrovaní slobodomurári a marrani (*poznámka nižšie) po tomto prekliatom koncile celkom zmenili omšu, sviatosti a aj učenie rímskych katolíkov. Takto sa z rímsko-katolíckej Cirkvi – Kristovej nevesty, stala z Božieho dopustenia ,,cirkev II. vatikánskeho koncilu” – neviestka Antikrista.

      Posledným skutočným Petrovým nástupcom na pápežskom stolci bol svätý Pius X. pp. (Giuseppe Sarto, pontifikát mal v rokoch 1903-1914), ktorý všetkými prostriedkami bránil katolícku vieru a rímsko-katolícku Cirkev.

      Namiesto sv. Pia X. pp. mal byť vlastne zvolený slobodomurársky najvyššie zasvätený kardinál Mariano Rampolla del Tindaro, ktorý aj skutočne docielil väčšinu hlasov v konkláve r.1903, ale jeho definitívnemu zvoleniu zabránilo iba veto rakúskeho cisára. Kardinál Rampolla bol usvedčený po svojej náhlej smrti 16.12.1913. Dokumenty, ktoré Rampollu jednoznačne usvedčili ako člena satanistického slobodomurárskeho spolku O.T.O. (Ordo Templi Orientis), sa našli v zásuvke jeho opusteného písacieho stola. Svätý Pius X. pp., ktorému boli dokumenty predložené, ich vzal na vedomie a s odporom prikázal na mieste a pred jeho očami spáliť. Neskôr o tom vypovedalo niekoľko hodnoverných priamych svedkov. Rampolla aj keď sa nakoniec nestal pápežom podarilo sa mu dosadiť na významné miesta mnoho svojich lóžových bratov, ktorí zas podporovali a dosadzovali ďalej svojich.

      K Rampollovej sieti kumpánov priamo patrili napríklad: Benedikt XV. (Giacomo Della Chiesa) 1914-1922, Pius XII. (Eugenio Pacelli) 1939-1958, Ján XXIII. (Angelo Roncalli – zvolal II. vatikánsky koncil) 1958-1963 a Pavol VI. (Giovanni Battista Montini – doviedol do konca II. vatikánsky koncil) 1963-1978.

      Vo Vatikáne tak už dnes vládnu lóžoví bratia a najvyšší zasvätenci Satanovej synagogy, ktorí patria k najvyšším vodcom satanskej hierarchie a s celou odpadlíckou a zradnou pokoncilovou štruktúrou ,,RKC” plne spolupracujú na pláne ,,NWO” a pomáhajú svetovládcom nahnať ľudské stádo do celosvetového elektronického koncentráku, najstrašnejšej protikresťanskej diktatúry v dejinách ľudstva – panstva Antikrista.

      ,,Cirkev II. vatikánskeho koncilu” je perfektne slobodomurárstvom vlastnenou protikresťanskou konštrukciou, a s Bohočlovekom Ježišom Kristom založenou nadprirodzenou inštitúciou spásy, rímsko-katolíckou Cirkvou, nemá spoločné vôbec nič, ako len isté klamné zdanie! Preto od oficiálnych cirkevných predstavených nijaké varovania neprichádzajú, pretože ,,smilnia s králmi zeme” (Zj 17,2), to znamená kolaborujú, spolupracujú s vládcami zeme a pomáhajú im zotročiť ľudstvo – vytvoriť jednu svetovú vládu, výlučne elektronickú svetovú menu a jedno spoločné satanistické náboženstvo – veľký Babylon náboženstiev, v ktorom po verejnom vystúpení Antikrista budú všetci nútení uctievať falošného mesiáša a prijať jeho znamenie. Božie slovo tých, ktorí sú z pravdy vyzýva, aby sa oddelili od apostatickej štruktúry ,,RKC” – veľkej neviestky, od odpadlíkov a zradcov, ktorí nevarujú Boží ľud, ale naopak vedú ľudí do zatratenia: ,,Vyjdite z neho, môj ľud, aby ste nemali účasť na jeho hriechoch a aby sa vám nedostalo z jeho rán” (Zj 18,4).

      Najvyšší zasvätenci Satanovej synagogy: Wojtyla, Ratzinger, Bergoglio

      * marran Wojtyla,
      existuje vynikajúci takmer 50 minútový videodokument o tomto Kristovom nepriateľovi, ktorý teraz hneď zrejme nedohľadám, preto pre záujemcov apoň v stručnom prehľade o tomto najvyššom zasvätencovi Satanovej synagogy – ,,Dialektický sled papežů posledních 100 let”
      https://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Dialekticky_sled_papezu_poslednich_100_let.pdf

      * marran Ratzinger,
      spomenutý taktiež v prehľade ,,Dialektický sled papežů posledních 100 let” a tiež napríklad v textovej časti aj v obrazovej prílohe v
      ,,Malý přehled velkého spiknutí”
      https://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Maly_prehled_velkeho_spiknuti_Zaroven_ospravedlneni_vydavatelskeho_programu_Pro_Fide_Catholica.pdf

      * najvyššie lucifersky zasvätený Bergoglio,
      počiny tohto satanistu ani nie je nutné tu podrobnejšie uvádzať, iba pár príkladov: ,,pačamama”, spoluzakladateľ sídla jedného spoločného svetového náboženstva, podporovateľ satanských foriem ,,falického kultu”, a tak ďalej atď. Uvedené tiež v ,,Dialektický sled papežů posledních 100 let”.

      Poznámky:

      * Čo sú to marrani?

      ,,Původem španělský výraz označuje takové Židy, kteří se sice navenek hlásí ke katolické víře, přijali křest a také se formálně podílejí na životě Církve, ba často dokonce usilují o kněžské i biskupské svěcení a nakonec i o vysoké, neli přímo nejvyšší církevní úřady, přitom však niterně zůstávají naprosto neobrácení, potají nadále holdují talmudismu resp. kabbalismu a mnohdy nesledují jiný cíl, než systematické oslabování a ničení nenáviděné pravé Církve zevnitř. Potomek devíti rabínů Joseph Ratzinger je toho extrémním příkladem.”
      (citácia z ,,Malý přehled velkého spiknutí” uvedené uz vyššie).

      * Ján XXIII., vlastným občianskym menom Angelo Roncalli (1881-1963), bol pseudopápež v rokoch 1958-1963. Prvý ,,pápež”, ktorý bol zasvätený v nadnárodných slobodomurárskych pra-lóžach, bola mu doprianá strmá kariéra z ,,profánneho” okamžite na slobodomurára najvyšších stupňov. Roncalli bol dvojnásobný nadnárodný slobodomurár, bol členom pra-lóží: ,,GHEDULLAH” (viď nižšie), do ktorej bol prijatý na jeseň roku 1940 v Istanbule. Ako nuncius v Paríži vstúpil tiež v roku 1949 do pra-lóže ,,MONTESQUIEU”. Angelo Roncalli, známejší ako ,,pápež” Ján XXIII. zvolal v r.1962 Druhý vatikánsky koncil s dovtedy neslýchanou premisou už neodsudzovať bludy!! Celý II. vatikánsky koncil prebiehal v slobodomurárskom duchu, ktorý ako je známe skončil v r.1965. Po tomto slobodomurárskom koncile nastal prudký celosvetový masový odpad od jedinej pravej katolíckej viery. Roncalli ako prvý z ,,pápežov” oficiálne prijal delegáciu slobodomurárskej lóže B’nai B’rith.

      ,,GHEDULLAH” je pra-lóža ,,demokratická/progresívna”, je tradične činná v Stredomorí a na Blízkom východe. Pomenovanie pra-lóže ,,Ghedullah” vychádza z kabalistickej tradície – je jedným z dvoch hlavných názvov štvrtého sefirotu, nazvaného tiež Chesed, čo znamená ,,láska“ alebo ,,milosť“.
      Sefirot sa prekladá aj ako ,,sféra“. Sefiry sú podľa kabalistického spisu ,,Knihy stvorenia“ desiatimi cestami, ktoré tvoria základ všetkého existujúceho. Sefira je podľa kabaly božská tvorivá sila, jedna z desiatich koncentrických sfér, ktoré podmieňujú jestvovanie všetkého súcna a prostredníctvom ktorých sa odhaľuje a poznáva božstvo.

      Pseudopápeža Jána XXIII. označil za najvyššie zasväteného slobodomurára Giole Magladi, ktorý je veľmajstrom talianskej lóže ,,Grande Oriente Democratico” a zároveň je členom najstaršej nadnárodnej slobodomurárskej pra-lóže sveta ,,THOMAS PAINE”, ktorý je oficiálnym autorom knihy:
      Massoni – Società a responsabilità illimitata. La scoperta delle Ur-Lodges
      (prvé vydanie je z novembra 2014), kde uvedeného pseudopápeža Jána XXIII. Takto označuje. Neoficiálnym spoluautorom uvedenej knihy je napríklad aj Zbigniew Brzezinski.

      Niekoľko najvyšších slobodomurárov obrazom, ako ich uviedol Magaldi, medzi nimi aj ,,Ján XXIII.“
      https://www.illibroignorante.it/wp-content/uploads/2016/07/Massoni.jpg

     • hľadač pravdy

      DOPLNENIE:
      ——————
      ,,Najvyšší zasvätenci Satanovej synagogy: Wojtyla, Ratzinger, Bergoglio

      * marran Wojtyla,
      existuje vynikajúci takmer 50 minútový videodokument o tomto Kristovom nepriateľovi, ktorý teraz hneď zrejme nedohľadám“

      => už som ten videodokument našiel. Na najznámejších platformách pre videá je ,,úspešne“ odstraňovaný, zatiaľ ešte existuje napríklad na tu nižšie uvedenom odkaze:

      => marran Wojtyla, pseudo-pápež, apostata, odpadlík a heretik tzv. ,,Ján Pavol II.“ vo vysvetľujúcom videodokumente ,,Pravá tvár cirkvi“, český dabing, 46min,48s:
      https://gloria.tv/post/2Kme3ovpEtbc1ZXm7EZ2hxjKY#35

      Ďalší podobný vysvetľujúci videodokument ,,Babylón v Assisi“, český dabing, 13min,29s:
      https://www.youtube.com/watch?v=vGEr8gFpcfI

    • BONUS: https://www.inenoviny.sk/skryte-aj-satanisticke-symboly-na-bankovkach/ a ako sa hovorí, zase a zase toľko náhod… Prečo asi?! Prečo nie iné symboly a pod. – lebo to tak jednoducho JE !

     • Kvôli tomu, že v krátkom čase sa má p-rezidentka vyjadriť, či bude kandidovať i na ďalšie volebné obdobie na post prezidenta SR, tak mám vôľu znovu poukázať v odkaze nižšie na jej satanistické symboly v rôznych kreáciách hlavne preto, aby si ľudia veľmi dobre rozmysleli, či jej dajú znovu svoj hlas..
      I keď môj vnútorný názor je, že prezidentské, parlamentné ale i komunálne voľby boli SW -zmanipulované..

      P.S: Opozičná strana v NR SR dávala pozmeňovák v zákone v zmysle, aby bolo možné si zápisnice z volieb v jednotlivých okrskoch fotiť a využívať ich pre vlastné štatistické účely. Myslím, že OLANO, SAS za to – nehlasovalo.. Konečné slovo by tam mala mať Čapútová, ktorá slúži určite nie – Slovákovi.. Je to služobníčka pána U-SAtana!!

      https://www.inenoviny.sk/caputova-a-jej-pochmurne-symboly/

    • Tento komentár je ohľadne kandidatúry Z. Čaputovej na ďalšie volebné obdobie. Obávam sa, že ak bude kandidovať, vyhrá. Nevidím totiž na Slovensku žiadnu osobu, ktorá by ju mohla napriek jej klesajúcej popularite ohroziť. Najsilnejšie opozičné strany zaháľajú, nikoho neuvádzajú ako silného protikandidáta. Smer SD už nato doplatil, keď svojho kandidáta Šefčoviča predstavil na poslednú chvíľu. Ten však, ako sa ukázalo, nemal voči Sorosovej kandidátke šancu zvíťaziť. Bude sa rovnaký scenár za výdatnej podpory mainstreamových médií opakovať??

   • Ten fakt príjmam °°°°°°

  • Papa Feri požehnal aj sektu Allatra, takže bacha na nich.

 4. Ten grafen tam už cpali dávno.

 5. Po doterajších skúsenostiach sa dá očkovať už len totál-debil a tích je viac než dosť ako sa ukázalo pri kovid vrahcíne,takže o zisky majú postarané,naša rodine určite neprispeje.

  • Jedy jsou ve všech vakcínách i v těch povinných dětských aplikovaných pod klamstvem kolektivní ochrany.

   • Rado Suchy

    Ziane povinne vakciny neeyistuju Magdus. Nedam nikomu ziaden svoj sekret vyter vlas ci chlp, ziadne diagnostiky, ziadne leiky mi nevlozi do tela nik a ani mojim detom…necitil som tu povinnost a ten kto chce, moze zvysoka kaslat narativ farmabiznisu a MUDr.lantov dealujucich ich toxicke sracky. Nudry clovek sa spolieha sam na seba, prevencia, uvedomele stravovanie, cista hlava a emocny svet.

 6. Co je chřipka? Je to jen reakce těla na negativní působení EMF radiace, přichází hlavně na podzim a v zimě kdy je imunitní systém oslaben a má potíže se s EMF vyrovnat, Naštěstí existují jedy moderní medicíny, které PROJEVY boje těla s EMF umí POTLAČIT, neboť to se dá vykoumat. Tělo si pro boj zvýší třeba teplotu a my umíme tu teplotu hezky rychle “moderními léky” srazit dolů…Člověk si vezme toxické atb a zvolá jsem vyléčen!

 7. Dobrovoľní očkovanci sa po záhadnom zmiznutí smrteľnej pandémie ubezpečujú a navzájom uspokojujú tým, že tak je to vlastne v poriadku, vírus už vlastne určite zmutoval natoľko, že je to zrazu niečo ako celkom bežná chrípka a nezabudnú aj tak odpľuť jedovaté sliny na tzv. antivaxerov a zároveň teda určite aj nevzdelancov. Popravde situácia sa ďalej nehrotí len vďaka tomu, že tí tzv. antivaxeri sú obvykle ľudia, ktorí nemajú potrebu vyskakovať, vychvaľovať sa so svojou pravdou a vnucovať svoje názory.
  Avšak po tom ako včera vonku prišiel ku mne bez bližšej príčiny nejaký chlap, opľul ma a udrel ma do hrude tak, že som spadla na zem, som sa rozhodla zaviesť tvrdý boj proti ľudskej zlobe, hlúposti a napodobneniu fašizmu. V okolí som známa svojím postojom a to tohto človeka zrejme vyprovokovalo. Som mladá, zdravá žena a nikdy sa mi podobná situácia nestala, že by som v niekom vzbudila až takú nenávisť.
  Ľudia sú rozdelení na dve skupiny a možno aj nejaké tie podskupiny, ale faktom zostáva, že to čo tu s nami robili posledné roky sa nedá a nemalo by sa vymazať (ako si to zrazu média, politici a farmaceuti želajú).

  • BioRobot, nemá to dušu, je to len ovládané ľudské telo

  • Lžou ,oblbují a drží v nevědomosti po staletí a lidi jim to baští i když už dnes jsou přístroje na vysoké úrovni které dokážou staré lži například o tvaru země vyvrátit . Nevědomí lidé stejně jako se vysmívali antivaxerům vysmívají se i těm který nevěří na kulatý tvar země i když byl vědci udělán výzkum, měření špičkovými přístroji a výsledky jsou veřejnosti dostupné .To co nás učili ve škole je všechno velká manipulace a lež pro ofce ,programování. Nejen že má země jiný tvar ale i rozlohu ,některé kontinenty jsou větší ,některé menší + území neprobádané ale existující . Protože lidi chtějí věřit politikům ,televizi ,přemýštet je namáhavé je lepší přijmout jedinou omílanou lež než začít přemýšlet a dávat si věci dohromady .Každý jiný i když logický názor zesměšnit bez argumentů . Proč by nám lhali o tvaru zemně, rozloze a velikosti kontinentů ? Například aby mohli lidem logicky odůvodnit že všechno je kvůli záchraně planety ,klimatickým změnám,přelidnění tak proto ta depopulace ,eutanázie ,interupce atď. . Aby mohli nasadit klimatickou agendu zotročující a ožebračující lidi ,vést je k uskromění omezení v jídle ,teple, bydlení, cestování za účelem nesmyslného znížení CO2 na zemi .Cílem je naše zotročení a odebrání práv a svobod ,majetku všeho co jsme znali . Ten počítačově vytvořený hezký modrý model země je velká lež a jen oni znají co všechno za tou lží je plánováno .Proto ty jejich tajné porady a spolky. Já si myslím že orné půdy a zdrojů je dost pro všechny, ostatní je jen propaganda které lidstvo uvěřilo . Takže zbytečně budete přepočítávat kolik se na koho ujde orné půdy když oficiální čísla o rozloze země jsou lež . Pro některé to bude těžké pochopit to ale na tom záleži celkové přežití lidstva odhalení jejich lží ,přemýšlení, propojování ,podporování se navzájem ne rozdělování. Pokud se nespojíme aspoň ty probuzený příjdeme i o to poslední.

  • Angelika: Ten čo ťa napadol si predtým overil že sa nevieš brániť. Asi si trochu hlúpa.

 8. svatoslav butora

  Je potrebné vedieť, že prirodzená od vekov sa vyskytujúca chrípka poskytuje po jej prekonaní dostatok protilátok, ktoré následne niekoľko rokov chránia telo človeka do času vzniku ďalšieho kmeňa chrípky tz. do času vzniku ďalšieho ochorenia chrípkou. Tento liečivý obnovujúci sa cyklus obnovy a udržiavania imunity ľudského tela nepotrebuje žiadne umelé zásahy akýmkoľvek systémom očkovania, ktorým sa prirodzený cyklus obnovy imunity ruší a ničí. Preto je možné označiť aktivity nazi-USA elementov z oboru svetovej závadnej zdravotnej starostlivosti zo strany WHO a spol. za priamy útok proti životu a proti Zemi. Sú to Idioti s titulmi v službách závadnej nazi-ideólogie.

 9. WHO varuje před novými smrtelnými srdečními problémy u dětí od očkovaných matek:

  who.int/emergencies/disease-outbreak-news/item/2023-DON465#:~:text=Situation%20at%20a%20glance&text=Between%20June%202022%20and%20April,B3%20or%20coxsackie%20B4%20identified

  Podle nouzového varování trpí Velká Británie obrovským nárůstem „neobvyklé“ myokarditidy mezi kojenci. Mezi červnem 2022 a březnem 2023 došlo ve Walesu k „nárůstu těžké myokarditidy u novorozenců spojeného s enterovirovou infekcí“. WHO také připouští, že jedno dítě zemřelo na myokarditidu, kterou zdravotnická agentura OSN popisuje jako „neobvyklou“.
  Znepokojivé varování přichází uprostřed celosvětového nárůstu případů myokarditidy u plně očkovaných dětí. Začátkem tohoto roku, během slyšení výboru o zvýšení cen vakcíny Covid, generální ředitel společnosti Moderna Stéphane Bancel připustil , že jeho společnost věděla o zvýšeném riziku myokarditidy pro příjemce vakcíny, ale záměrně tuto informaci před veřejností skrývala.

 10. Človek je stavaný tak, že NEPOTREBUJE k životu žiadne vakcíny! To len nenažranci sa snažia všelijakými spôsobmi vnútiť dôverčivcom používanie ich „gebuzín“ hlavne preto, aby na nich zarobili. Konšpiratívci v tom vidia ešte aj iné, pre ľudstvo neprijateľné dôvody! A obávam sa, že majú pravdu!

Pridajte komentár

*