Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Šéfka Medzinárodného menového fondu hovorí, že ich globálna CDBC mena bude povinná pre všetkých


Print Friendly, PDF & Email

Šéfka Medzinárodného menového fondu hovorí, že ich globálna CDBC mena bude povinná pre všetkých

(Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice) Šéfka Medzinárodného menového fondu (MMF) Kristalina Georgievaheová vyhlásila, že táto globalistická organizácia „tvrdo pracuje na globálnej platforme CBDC meny“, ktorá bude povinná pre všetkých občanov sveta.

Georgievaheová hovorí, že digitálne meny centrálnych bánk musia byť kompatibilné medzi krajinami, pričom tiež poznamenala: „Ak máme byť úspešní, CBDC meny by nemali byť roztrieštené národné návrhy.“

„Aby boli transakcie efektívnejšie a spravodlivejšie, potrebujeme systémy, ktoré spoja krajiny,“ povedala Georgievaheová v prejave a dodala: „Inými slovami, potrebujeme interoperabilitu.“

Článok na stránke Summit.news uvádza:

Šéfka MMF tvrdí, že globálne digitálne meny CBDC „poskytnú väčšiemu množstvu ľudí prístup k finančným službám a znížia náklady. Môžu tiež poskytnúť odolnejšie a efektívnejšie platobné systémy. Budú lacnejším a rýchlejším spôsobom, ako uskutočňovať cezhraničné platby, posielať prevody… a tiež zjednodušiť iné prevody.“

Tu si môžete pozrieť klip video, kde o tom hovorí:

Niektorí ľudia varujú, že globálna digitálna mena v rukách globalistických subjektov by mohla vyvolať hypercentralizovanú technokraticko-fašistickú dystópiu, ktorá umožní sledovať všetky naše nákupy a dokonca ich prepojiť so systémom sociálneho kreditu.

Slávni ľudia varujú pred digitálnou CBDC menou

Autor bestselleru „Bohatý otec, chudobný otec“ Robert Kiyosaki nedávno varoval, že CBDC mena otvorí dvere pre bezprecedentnú úroveň dohľadu nad obyvateľstvom.

Stop Candida

„Sledovaním každej finančnej transakcie budú mať prístup ku každému detailu o našich výdavkoch, príjemcovi našich peňazí a o tom, ako si rozdeľujeme naše zdroje,“ povedal Kiyosaki.

Tu si môžete pozrieť Kiyosakove video:

„V podstate to kopíruje dystopickú spoločnosť Georgea Orwella zobrazenú v románe 1984. Veľký brat bude neustále monitorovať našu finančnú aktivitu, a presne toto je hlavný problém digitálnej meny centrálnej banky,“ dodal.

„Ako jednotlivec som pri pomyslení na to nervózny. Nechcem, aby monitorovali každú moju transakciu alebo boli zasvätení do toho, ako zvyknem míňať svoje peniaze. Je to porušenie môjho súkromia a ich do toho nič nie je, ako sa rozhodnem rozdeliť svoje zdroje,“ varoval autor.

Poslanec amerického Kongresu za Republikánov Tom Emmer v reakcii na tieto obavy nedávno predstavil návrh zákona, ktorý by zakázal Federálnemu rezervnému systému (FED) zaviesť CBDC menu, ako aj prinútil FED, aby zostal transparentný voči Kongresu vo svojom výskume tejto otázky.

Záver

CBDC meny sa propagujú na základe toho, že zvýšia finančnú slobodu, ale kritici tvrdia, že systém by oprávnil štát obmedzovať výdavky a rozhodovať o tom, čo si ľudia môžu kúpiť a čo nie.

Úspory človeka by bolo tiež možné kontrolovať aj prostredníctvom záporných úrokových mier naprogramovaných na sporiacich účtoch. To znamená, že ak by človek ušetril nejaké peniaze, časť z nich by mu štát vzal.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Sean Adl-Tabatabai, Zdroj: The People’s Voice, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Záver? Veď otvorené je to /podľa zdrojov Infovojny a ruských hackerov – rozhovor s šéfkou EU Banky/ 23.9.2023!
  ————————–
  Dnes som po ceste stretol nádherné dievčatko – anjelik – ani nie 2 rôčky – mamina ju viezla vpredu na bicykli – nádherným spôsobom sa na mňa potuteľne usmievala – už len mi zamávať! Jej máti sa odhodlala na riskantný manéver – a prebehnúť pred kamiónom – bol som z toho na nervy! Keby vedeli ľudia, ako málo majú času – a preto niet sa kam ponáhľať!

 2. Objektívne

  Aký problém je v 21.storočí používať konverznú tabuľku národných mien na CBDC a naopak, vieď aj tak všetky transakcie prebiehajú na počítačoch, ľudská ruka sa toho ani nedotkne.

  • Ty stále nechápeš, čo je to ID index tvojich peňazí?

   • Objektívne

    —pre osobné útoky komentár vymazaný—

    • —pre osobné útoky komentár vymazaný—

    • Pár dní nazad som bol na dedičskom konaní a bolo tam veru rušno. Niektorí sme sa ani nepoznali. Boli tam tiež dvaja vypečení Bratislavskí intelektuálovia, ten starší mal 75r a typoval by som mu 55r., mladší do 50 tky. Ten starší nemal šedivé vlasy, len vzácne exempláre. Hustá hriva aj v kútoch ako u dospievajúceho mladíka. V debate – dohadovaní začal vynikať nad všetkými sa mal naozaj vysokú mienku o sebe.
     Po 30 min ho mali všetci plné zuby vrátane úradníčky.
     Po konaní mi povedal, že vždy riadil svoj život sám a pôsobil v rôznych organizáciách a zarábal veľa peňazí.
     Má sa dobre, systém mu to umožnil.
     Vždy si chcel udržať nezávislosť a vysoký štandard a hlavne akúsi osobnú nedotknuteľnosť.
     A tak sa pýtam čo všetko bude musieť taký vypečený Bratislavský intelektuál a sčítaný suverén urobiť aby sa mal stále dobre keď nebude hotovosť ale len digitálna mena, ktorá ho po čase iste oberie o všetko ak nebude „poslúchať“? Veď takí nadobudli svoje sebavedomie len zásluhou systému v ktorom by sa vedeli obratne pohybovať ako ryby vo vode. Dokáže potom poprosiť o chlieb či deku? Žiť ako parazit s notbukom na kolenách a za a čachry machry zarábať ťažké € to by som vedel aj ja ale niesom taký individualista.
     Ak by bola zavedená digitálna mena tak práve vrstva takýchto darmožráčov by sa stala nebezpečnou lebo pre zachovanie ich vysokého štandardu by boli schopní urobiť čokoľvek.

     • Tiež ma to obcas napadne, keď sa stretnem s takýmto typom človeka….

    • Objektívne

     Redakcia, som rád, že ste si to všimli. Odteraz by to malo byť pravidlom mazať príspevky s osobnými utokmi a invektívami voči diskutujúcim. Každý má niekedy slabú chvíľku, ale podaktorí to robia permanentne. Ako tak pozorujem, tak to trvá od chvíle kedy som sem prišiel, to bude hádam aj viac pol roka.

 3. Israismael

  Dám to aj sem ,čo už raz bolo napísané v komentároch v inom článku ..viacmenej je to odpoveď pre Achnatona ,možno niekto porozumie ..
  Ospravedlnujem sa ak to niekoho otravuje ,ale súvisí to tak trochu aj s týmto novým článkom, lebo všetko čo chce chytať ľudstvo do pazúrov temnôt je potrebné najskôr spoznať a oslobodiť sa od toho ! Najlepšie by bolo keby sa oslobodilo všetko ľudstvo ale iba individuálnym poznaním sa dá dostať k oslobodeniu od temna a nie zázrakom alebo čakať na zázraky…TIE SA NEUDEJU podľa predstáv človeka …Je to tak ako je to v PG: SPOZNAJ PRAVDU A TA TA OSLOBODI !
  ***************
  Vieš čo je zaujímavé ACHNATON?..Že k tomu PG sa vacsinou ľudia dostali okolo roku 1998-99 ..Nebolo ich veľa ale aspoň boli najaki ,a určite ich u nás bolo viac ako hocikde inde vo svete ..No a asi to spôsobila aj kniha od pani Natalie Makedonovej(aký máš názor na ňu ak vieš o nej niečo?) .Najskôr som aJ ja začal čítať jej knihu ,kde boli popísané Zákony Stvorenia , dokonale a samocinne sa tiahnuce až k našej planéte ,spoznal som sféry a svety od Zhora až po našu Zem+plus všetky stvorenia žijúce v jednotlivých sférach a svetoch ,tak ako boli popísané Synom Človeka či iné veci o ktorých som dovtedy nemal ani šajnu ..až to má potom naviedlo na PG od Abdrushina( v preklade,čo ty iste vieš , značí Syn Svetla ) a to v roku 1999 ..A keď teraz človek napíše že to bol Duch Pravdy v ľudskom tele s božou iskrou a duchom ,ktorý to všetko spísal a ,ktorý je zapísaný v biblii ako Ježišom oznamovany bozi boží =Syn Človeka(nebolo myslené že to má byť Ježiš ),tak asi tušís ako to dopadne so mnou ..Že čo si asi ľudia ibudú mysliet,že či mi nesinie azda 😉
  Pritom správne si našiel v PG že ani božie v ľudskom tele nebude vyzerať inak ako človek(či JEŽIŠ vyzeral ako 10 metrov vysoký Boh. s nejakým majestatom a korunou zo samých diamantov ?)
  Nik sa nechce vystatovat tu poznaním nad ľuďmi ,iste ani ty nie , ani ja ..Čo viem a spoznal som ako dar ,tak aj dávam ….to bol príkaz z HORA že kto dostane má aj dávať ..akurát že čo človeka mrzí je ten fakt ,že to nepozná viac ľudí nielen u nás ,ale hlavne vo svete,napriek tomu že to Slovo žije na Zemi skoro 100 rokov… Kebyže ľudia spoznajú vo veľkom Pravdu SLOVA z PG, temno by muselo ustúpiť od ľudí ,a neotravovat už viac ľudstvo, kebyze ma vôľu spoznať Abdrushinovo bozie SVETLO(SLOVO ) a okamžite by sa skupinove vedomie ducha ľudstva dostalo nad temno …A tým ,že by to temno ľudia spoznali,tak tým pádom ľahúčko by vedelo s nim bojovať v pozemskom(čo sú rôzne spinave organizácie ako WHo ,WEF ,OSN) a nedopustili by ľudia žiadne manipulácie ake bežia posledné roky a mesiace !
  Napadlo by dnes ľudí vo svete ale aj u nás , že OSN kolaborujes s čistým temnom a nerobia to čo majú robiť pod vedením toho portugalca ?..z knihy PG to musí spoznať každý jeden čo má poznanie ..To isté platilo aj o vakcinach ,aj tejto vojne teraz na UKR, že ako to bolo a je všetko bludne zavádzajúce temnom a ako sa takto chytajú ľudia do PASCE..

  • Všetko ide podľa plánu a ovečky budú súhlasiť a potom im dajú čip na ruku alebo čelo a budú sa tešiť aké je to super a moderne.. Mne sa až rozum zastavuje že ľudia si to vôbec neuvedomujú čo sa ide diat. Samozrejme keď niekto povie pravdu je sektársky troll alebo hoaxer Kdo ma rozum nech rozmysla kdo ma uši nech počúva kdo ma oči nech ich nezatvara. Som zvedavá kdo bude ten falošný had ktorého vytiahnu ako ide pomoc celému svetu aj všetkým ľuďom ktorého budú obdivovať všade vo svete ..

   • chyba je v tebe, v tvojom vnímaní „ľudí“
    nie sú to ľudia, sú to bezduché BioRoboty v ľudských telách
    nenazývaj tu „ľudia“ a uvidíš podstatu
    80% z toho, čo ty nazývaš „ľudia“ sú v tejto „realite/simulácii/škole“ BioRoboty.
    Včítane mnohých tvojich „blízkych“ a takzvaných „rodinných príslušníkov“.
    Nie „blízki“, nie „rodinní príslušníci“, väčšina BioRoboty

    • Aj na teba dôjde.

     • hore mali predohru Maroš s Objektívne.
      Očuj, oplan, priznaj sa, že tu vystupuješ aj pod nickom Objektívne, aj pod nickom Názor

     • Jop – oplan? To si myslíš, že tu je niekto, kto povinne čítal Čenkove deti? Lebo ani sa som ich nečítal.

  • keď si v Ba, dajne cafe…
   [email protected]

 4. Injekce vitaminu K se rutinně doporučuje dávat dětem ihned po narození. Tvrdí se, že jde o „neškodnou injekci”. Jenže je to vážně tak? Brandy Vaughanová, bývalá pracovnice ve farmacii, odhaluje fakta o vitaminu K, která jste možná nevěděli.

  https://otevrisvoumysl.cz/brandy-vaughanova-nebezpeci-injekce-vitaminu-k-podavane-novorozencum/

 5. Ukradli nám médiá, tak sa našli statoční ľudia, ktorí založili vlastné. Máme tu Bádateľa, Infovojnu, Hlavné správy, Dannyho Kollára, Kulturblog – dočasne vymazaný.

  Ak nám ukradnú peniaze, časom sa nájdu statoční ľudia, ktorí prídu s vlastnou menou. Už to tu malo byť dávno.
  Verím, že nás nedokážu zničiť, už nás je príliš veľa prebudených a narastá to.

  • Tvorivosť – ako esenciálnu schopnosť Stvoriteľa a Vesmíru nie je možné zničiť – tak sa zameriavajú na nositeľov tvorivosti tu na Zemi. O tom je aj depopulácia „nosičov“!
   Lebo „človek vymyslí aj boha“!

   • Človek má schopnosť tvoriť ale:
    Jedine Boh – Stvoriteľ dokáže má schopnosť Stvoriť – vyplýva to z podstaty Jeho Ducha. Človek dokáže len tvoriť – niečo vytvoriť a nie Stvoriť a človek tvorí tiež len z jednotlivostí, ktoré sú už Bohom Stvorené. Človek tieto jednotlivosti dočasne vo Vesmíre (na Zemi) využíva za účelom vývoja svojho ducha – a tak tvorí a tvorí a ako a čo tvorí tak tým si tvorí budúcnosť, ktorú bude musieť skôr či neskôr prežiť a tiež ovplyvňuje prostredie a životy iných a napokon celého ľudstva – za čo je tiež plne zodpovedný. Pravda je taká, že len Boh je jediný skutočne Živý – je Zdrojom – On je skutočný Život. Všetko ostatné ním stvorené je na ňom absolútne závislé – na Jeho dare – neutrálnej energii, ktorú pravidelne zosiela dolu do celého Stvorenia až na samé maličké „dno“ Stvorenia – do Vesmíru – do školy Života ľudských duchov – ľudí – k nám. Celé Stvorenie (a všetky Bytosti v ňom vrátane Božských bytostí – (Božský nieje Boží)) tnemá nič spoločné s podstatou Božieho Ducha. Celé Stvorenie vzniklo len z vyžarovania Ducha Boha – samo teda nenesie v sebe Život – Zdroj a je na neutrálnej životnej sile zosielanej Bohom do Stvorenia absolútne závislé.
    Preto človek, dokonca ani Archanjel v Božskej sfére nieje sám sebe Zdrojom, Pravdou a Cestou a ani nikdy nebude. Človek sa vždy musí pýtať či jeho (akákoľvek) činnosť je v súlade so Zákonmi, ktoré Boh Stvoriteľ do Stvorenia vložil – teda s Jeho vôľou. A Jeho vôľou sú večné dokonalé Zákony Stvorenia, ktoré riadia všetko vo Stvorení a všetko v ňom im podlieha. Vychodzím bodom existencie človeka – jeho ducha nie je „pramatéria obsahujúca všetky formy života v základnej podobe“ – ona nemá schopnosť či plán „Stvoriť“ – i tá bola Bohom Stvorená a dokonca nenesie ani prášok z podstaty Ducha Boha. Ona je dokonca len „hutnejsí“ prejav činnosti vyšších bytostí vo Stvorení. Pre vedcov takých i onakých je tento bod, semienko alebo „pramatéria v sebe „obsahujúca všetko“ pre „samostvorenie“ tým záhadným „Zdrojom všetkého“. Ale ich pozornosť je zameraná len na semeno či pramatériu z ktorej vznikol vesmír a tak sa pitvajú len vo výsledku – prejavu činnosti vyšších duchovných bytostí, ktoré pri tvorení a udržiavaní vesmíru plnia plán Boha Stvoriteľa a ktoré pôsobia nad Vesmírom hmotným či jemnohmotným – energetickým. Stále sa pitvajú len v hmote.
    Nech tú (nesprávne nazývanú) „pramatériu“ vnímame akokoľvek tak tá tiež vznikla len z vyžarovania Božieho Ducha ako všetko ostatné. A táto „pramatéria“ je dokonca len súčasťou najspodnejšej časti Stvorenia – Vesmíru – jak hmotného tak i Jemnohmotného (ktorý skoro všetci považujú za svet duchovný čo je absolútny blud z nevedomosti pretože duchovné – večné dokonalé svety, ktoré nepodliehajú zmene sú vysoko nad pominutelným Vesmírom – nad školou Života).

    ____________________________________
    Nikto na ľudstvo na Zemi/Vesmíre neútočí tak, že by bola úplne vylúčená možnosť ľahkej prirodzenej bezhriešnej obrany v rámci Božích Zákonoch vo Stvorení – ľudstvo si tvorí svoj osud tým aké prichádzajúce energie si vyberá a pretavuje do myšlienok a hmoty na Zemi. Osud ľudstva závisí na tom ako každý jeden jediný človek vedie svoj život a nie na tom ako sa dokážeme vyburcovať proti tým ktorých z nevedomosti púšťame druhými dverami púšťame našich životov na Zem a do jej jemnohmotnostého okolia.
    Cieľom „temných“ elít a entít je odrezať každého jednotlivca na Zemi od svojho Zdroja – od Boha Stvoriteľa – od Pravdy – od duchovnej cesty aby sa duchovne nevyvinul a podľahol procesom duchovného zániku spolu s nimi – s pokusitelmi. Oni tiež mali rovnaké možnosti vývoja ako každý iný. Ale nechali sa oklamať, že nejakým spôsobom môžu na iných parazitovať bez toho, že by upadala ich duchovná úrovneň a vyhli by sa pôsobeniu Božích zákonov vo Stvorení. Aká naivita!
    A dôvod pokúšania – ničenia ľudstva? Nič komplikované – je to obyčajná pomsta Bohu za to že ich – parazitov Jeho Zákony trestajú s absolútnou istotou a presnosťou. Postupne sa z nich stali škodcovia a nepotrební vo Stvorení – a to len vďaka ich odklonu od Božej vôle – od Pravdy. Oni sa už nikdy nevrátia do večných duchovných svetov – do svojho skutočného domova a navždy zahynú v Svetovom súde, ktorý práve beží v plnom prúde. Je len otázkou času kedy na Zemi prebehnú jeho obrovské hmotné prejavy.
    Len človeku na Zemi sa zdá, že prejavy a pôsobenie Zákonov Božích nejako nefunguje – ale ako som už písal Pravda nieje závislá na nikom a ničom vo Stvorení a všetko ostatné sa môže s ňou vo svojej podstate (nech už je akákoľvek) len zachvievať – rezonovať ale nikdy ju nebude mať v sebe ako esenciu podstaty Boha Stvoriteľa. Preto by sa mal každý pýtať nie len aká je ľudská pravda ale či sa aj zachvievať – rezonuje so skutočnou Pravdou – Zdrojom – Bohom Stvoriteľom lebo ak nie tak to je odsúdená na zánik – tak ako temné elity a entity.
    Je to naivita alebo trúfalosť či rúhanie keď človek tvrdí, že v sebe nesie niečo z podstaty Stvoriteľa ale On zároveň nemôže byť osoba alebo vedomá existencia s názorom ako človek?
    Alebo, že sa Boh nevie hnevať alebo aktívne zasahovať či vyčkávať? Podľa takých spáčov je Boh Stvoriteľ akási energia, pramatéria či čokoľvek iné len nie niečo tak dokonalé a sformované ako človek na Zemi s jeho nadupaným mozgom. Vraj človek – dielo Boha Stvoriteľa je tým klenotom – tým drahokamom, ktorý sa sformoval síce z Božej matérie ale má v sebe tak dokonalú matricu – človek, že tú matériu – Boha Stvoriteľa dokonca prevyšuje.
    Takže sa človek vlastne stvoril sám len na základe toho že v sebe nesie esenciu Stvoriteľa, ktorého však berie ako nejakú matériu – ktorá mu k jeho „dokonalosti“ dopomohla a teraz tam niekde po práci nedotknuteľná čučí v kúte vesmíru a stará sa len do čoho sa má starať. Ale o človeka sa starať už nesmie – ani ho hodnotiť či súdiť – lebo on už je „hotový“ a tým pádom si môže robiť čo chce bez toho aby sa pýtal aký má na jeho činy a názory tá skutočná žijúca Pravda z ktorej v sebe nenesie absolútne nič a na ktorej je úplne závislý.

    • Israismael

     To sú tak nove veci pre ľudí ACHNATON že síce vývojom ľudstva a ľudského ducha v pozemských telách tieto pojmy už dnes mali byť úplne v malicku človeka ..ale nie sú..Veď dnes nevie vacsinova časť ľudstva, že človek nefunguje ako oživená bytosť tejto planety na batérie alebo cez stabilizátor aký mala Majka z Gurunu ale že ľudské pozemské tela oživuje duch ,ktorý je živy ,,softvare“ pre každé pozemské ľudské telo ..Jedine ľudský duch je to živé JA TY ON ,a ľudské telo je len ozivene pôsobením živého ducha a je len obal ,schránka pre pôsobenie ducha v pozemskom …No že ho nie je vidieť ,ešte neznamená že nie JE že neexistuje ..bez neho by sa nepohlo nič na ZEMI čo má oživene dušou /duchom ľudské telá ,.. ..je to teda duchovné …a odtiaľ pochádzajúce a na Zemi vyvíjame ,ale spatne žiaľ

     • Israismael

      A ešte jedna vec : Duch Boha nie je taký istý ako Duch Človeka ..a Duch v Prastvoreni je tiež iný ako ten čo je v ľudskom pozemskom tele ..
      PREHĽAD STVORENIA :
      1. Na samom vrchu je takzvaná BEZBYTOSTNA RISA – kde je samotný Boh ,večná prasila ,Zdroj všetkého ..Je bezbytostny ,čiže nepotrebuje obal ,telo a keď je potrebné sa prejaviť do nižšej BYTOSTNEJ božej sféry (rozdiel bezbytostne versus bytostne) tak sa zahalí ,,plášťom“ bytostnosti aby bol zjaveny sa archanjelom ,Prakralovnej (nie MARII) a pod ..BEZBYTOSTNA sfera je absolútne najväčšia so všetkých sfér .. tam sa prejavuju aj synovia Ježiš a Imanuel ..Ježiš vysiela lásku a Imanuel spomínaný v biblii ako Alfa a Omega vysiela luče Spravodlivosti a preto bude aj sudcom nad ľuďmi ,lebo ovplyva lucom spravodlivosti ..
      2.BOZIA RISA ODVODENA SFERA Z JEHO BOZIEHO VYZAROVANIA …Ako uzáver tejto druhej
      sféry po Bozej prvej sféry , je tzv Hrad Grálu ..Cez tento bod,ktorým je Gral -vacsi priestor ako naša planéta ,aj keď sa nazýva ako ,,miska“ a kde je večný boží Parsifal (pán stvorenia ) sa dostáva ďalším sferam a aj svetom ozivovacia Božia sila .Keby nebolo tohto aktu vylievania sily cez Grál na božej hranici tesne pred Prastvorenim tak by nikto nikdy neexistoval ,…ani človek samozrejme..
      3.PRASTVOTENIE : Tu na tretej sfere od Božej bezbytostnej ,ktorá je teda tá najvyššia kde sídli Boh Vecny ,teda v tejto TRETEJ sfere konečne začína niečo s duchom Človeka ..ale nie tohoto človeka, ako sme my tu na zemi ale žijú tu Prastvorení duchovia ,čo sú ľudské bytosti dokonale -stvorené ,ktoré nikdy neboli a nemuseli pre vývoj na Zem ..Tam je napr aj Prastvoreny duch menom Ismael ..tam je aj spomínaný ostrov blazenych duchov Patmos
      4. DUCHOVNA SFÉRA/RISA/…Štvrtá sfera tu už žijú ľudski duchovia ,z ktorých sme sa vyvinuli aj my pozemský ľudia …priebeh vývoja však bol pred miliardami rokov a začínal sa pre nás ľudí tiež v Duchovnej sfere(,ale ešte ako nevyvinute bytosti ktoré musia po vývoj do nižších sfér )..v knihe Vo svetle PRAVDY je presne popísaný vývoj ..
      5 .sféra BYTOSTNYCH malých aj veľkých ,..tu sa nachádza Olymp alebo aj Valhala ,najvyšší bod Bytostnych ,kde kraľuje Zeus ako najvysi kráľ,ktorý nie je rozprávkou ale skutočnosťou.. títo bytostní majú čo to do cinenia už s nami ľuďmi a aj našou Zemou..Oni napomahali s vývojom Zeme a aj planet našej slnečnej sústavy ..Na spodu tejto ríše sa nachádza miesto odkiaľ k nám prichádzajú inkarnacne všetky zvieratá ..z takzvaných skupinových duši ..
      6, Jemnohmotnost – tu žijú ďalej duse všetkých ktorý už neprebyvaju na zemi ,teda našich pozemský zomrelých
      7.Hrubohmotnost – tu je naša planéta Zem a všetky planéty našej slnečnej sústavy ..život pre vývoj ľudských duchov ako sme my je iba na Zemi v tejto časti stvorenia zvanej Efezus ..
      Tieto posledné dve sféry sú teda hmotné ,už nie duchovné ,prvé dve na VRCHU STVORENIA sú teda božie sféry .TREBA SI TO ZAPAMATAT ..a pozrite sa ako je človek nízko a ako veľmi si namysla byť božským ,a aké malinke zrniecko sme ako ľudia v celom vesmíre..úplne na spodu ..úplne na konci vývoja DNES UZ MAL BYT CLOVEK VYVOJOM PRIPRAVENY PREJST PO POZEMSKEJ SMRTI DO SFERY C.4
      Kde tak asi je ľudstvo vývojom..? ..položte si otazku

     • Israismael

      Dodám že všetko čo bolo tu písané o prehľade stvorenia je len stručne vysvetlený prehľad ,všetko bez môjho nejakého kopírovania odniekiaľ alebo opisovania pod..Ide o naucenost ,ktorá bola darom a pokladom pre mňa ! .Je toho omnoho viac čo by bolo treba vysvetliť ,pretože každá sféra sa ešte skladá z ďalších 7 stupňov čo sú tiež obrovské celky ,kde žijú stvorenia …Je to všetko tak mnohotvarne že to by trebalo celé hodiny pisania ..A TO JE LEN CAST O STVORENI ..Koľko je toho ešte iného a dôležitého pre ten čas ,ktorý príde a bude záverečná skúška vývoja a poznania…
      Treba dodať že všetky sféry od vrchu až po našu Zem sú pod sebou ..a naša hrubá Zem patrí na spodok stvorenia ,ako som už písal ..Ak je teda človek tak nízko tu na zemi tak je tu preto že vývoj nebol dosiahnutý a kolobeh pre ľudí nedokončený .. ,aj keď už uplynula doba vývojového cyklu,Boh nechal ešte kratky čas …teraz však v týchto blízkych MESIACOCH
      ROKOCH už bude rozhodovať o ľuďoch len Božia moc a Spravodlivosť..ľudia to už po dlhom vývoji nemajú v rukách !

 6. Israismael

  Niečo pridám k tej prebiehajúcej vojne na ukr medzi NATO a ruskom ..Toľko veľa ľudí si myslí že keď Rusko NAPADLO UKR tak to je čisté temno a pod..Samozrejme že ľudia tak uvažujú lebo bolo jasné že kto koho napadol a vieme ako sa správajú aj médiá hlavného prúdu k tejto problematike na Ukrajine..
  ALE že aby ľudia spozorovali ďalšiu lesť diabla je treba povedať nasledujúce: že síce agresor je rusko… ale len do momentu ,keď sa zistí kto sú Ukrajinci ,čo robili pred rokom 2022 ako sa správali ich špičky vo vláde ,čo kuli s amerikou a anglosasmi ,čo robili od 2014 na DONBASE ,v Odese ,koľko ľudí,teda etnických Rusov a z toho deti bolo zabitých počas etnických cistiek Ukrajinskych banderovcov na Tom DONBASSE apod..Potom keď toto človek spozná začne rozmýšľať inak ako to hovorí MSM ..A tiež človek spozná prečo sa muselo stať to že Rusi prešli na Ukrajinu toho 24.2.2022
  *****************
  https://cz24.news/neuveritelne-predpovedi-norskeho-jasnovidneho-vedce-vestce-galtunga-o-rusku-a-usa-se-zacinaji-naplnovat/

  • Nikto nie je agresor, ale tzv. chazari postvali Slovanov proti sebe

   • Israismael

    My to vieme ..ale povedz to ľuďom u nás a na západe ,ktorí veria iba v jedno , to čo hovoria media hlavného prúdu a vlády u nás a na západe ..oni berú Rusko ako zlo a agresora ..

    • Potrebuju vyprazdnit to urodne uzemie aby obnovili chazarsku risu, a Odesa ma byt novy Jeruzalem, preto kazdy liberalny žid u nas fandi Ukrajine a akoze mu zalezi na ukrajinskom lude. Druha skupina zidov zas podporuje „dobré“ Rusko, ale vsetci sleduju ten isty ciel

  • Mnoho ľudí tvrdí, že neverí médiám – hlavne TV. Alebo že ich berú s rezervou a jedným uchom dnu a druhým von. Alebo že sa dnes nijakým médiám nedá veriť. Akési povedomie o tom že médiá sú rovnako prolhané ako tento svet alebo ako ľudia sami v niektorých ohľadoch – to ludia majú a to im aj stačí – lebo „veď kto dnes nekradne keď môže“? alebo „ktorá z mocností nezabíja keď na to má a môže ukradnúť miliardy“? alebo „čo narobím“? alebo „veď sa nedeje nič nové pod slnkom, to tu bolo už tisíce rokov, veď v telke to stále dávajú“. Takže všetko je im známe a je to akosi v norme – pokiaľ im niekto z tých médií neoznámi, že niečo v norme nieje. A tak sa aj stalo – zrazu z toho mediálneho informačne priemerného, dlhodobého hypnotického vysielania maistreamu sa vynorí alarmujúca správa, že Rusko – ruskí vojaci – „okupanti“ napadli okrajinu – cudzí, vraj suverénny štát. A potom je to dennodenne v ľuďoch živené napriek tomu, že oni tú telku a rádio Expres počúvajú – podľa nich len tak letmo, pri práci, či doma jedným uchom dnu a druhým von. Takže u nich o nejaké cielené a vedomé vyhľadávanie informácií nejde ale to cielené oblbovanie ľudí zo strany médií jede na plné obrátky – a to si neuvedomujú. Takže aj keď oni tie médiá neberú nejak smrteľne vážne tak stejne si do vedomia a podvedomia nechávajú denne nasypať tony hnoja a jedov. Ale budú tvrdiť, že ich to v úsudku neovplyvňuje, pretože si z toho nič nerobia a majú iné starosti. Lenže problém je v tom, že oni žiadne podstatné informácie z tv nedostávajú a to si už neuvedomujú.
   A čia je to chyba? Len tých satanistických médií? Nie, je to hlavne ich chyba, že sú bez dostupných informácií.
   A keď im povieš čo očí, že je len ich chyba, že nevedia nič o tom či inom tak to berú ako osobný útok lebo kto si ty keď ich ideš upozorňovať . Najhoršie pochodíš keď im v dobrom povieš : nevyhováraj sa, klameš mne aj sebe, Ty o žiadne informácie v skutočnosti záujem nemáš, spamätaj sa. Potom sa ti väčšinou dostane odpovedi pravdivej: “ daj mi pokoj s tvojimi….“. A je to vonku – ten ich prístup.
   Samozrejme, že v takom stave nieje celá spoločnosť. Ale mainstream chce udržať v hypnóze a nezáujme o všetky dostupné informácie aj tých ktorí sú vnútri dobrí ale ešte „spia“ lebo takí ak sa raz prebudia z hypnózy tak utečú z košiara mainstreamu a už sa doňho nikdy nevrátia (a tiež už nikdy „nezaspia“).
   Nemohol by som mať zapnutú telku alebo rádio celý deň ako celodenný podmaz.
   Alebo keď kedykoľvek prídem u nás do samošky tak celý deň od rána do večera tam hrá nejaké mainstreamové rádio …a každú chvíľu správy a propaganda. A tetušky predavačky celé hodiny počúvajú ten fašistický podmaz – ale ako som už spomenul – jedným uchom dnu a druhým von. A všetci sú spokojní, vrátane zákazníkov, ktorí ten propagandistický podmaz a „správy“ o ruských okupantoch „ani nepočúvajú“ – lenže všetko sa im to zapisuje do ich vymytých gebulí – to si neuvedomujú. Už desiatky rokov prebieha debilizácia spoločnosti a na nezáujme ľudí o informácie je to fakt vidieť.

   • A ked neboli židomédia, tak sa nenápadne debilizovalo v kostoloch a pripravovala sa pôda pre parazitov? Po 2 vatikánskom koncile sa cirkev zjudaizovala keď splnila svoj cieľ

    • „Privlastniť“ si postavenie Pána Boha na Zemi a robiť v Jeho mene svinstvá aby bol dosiahnutý istý nejaký cieľ – to sa v konečnom dôsledku vráti každému prešpekulovanému chytrákovi. Neexistuje taká mocenská štruktúra nielen na Zemi ale ani kdekoľvek vo vesmíre ale ani akákoľvek mocná bytosť vo vesmíre vrátane Lucifera (najsilnejšieho ducha vo vesmíre), ktorá by sa mohla vyhnúť trestu za svoje aktivity smerujúce k ničeniu Božieho plánu.
     Problém mnohých je v tom, že v žiadneho Boha – Stvoriteľa neveria a hlupejší a indoktrinovaní si nabehli tým, že prijali jednoduchý podvod, že existenciu Boha – Stvoriteľa kedysi vytvorili nejaké zákulisné mocenské štruktúry ovládajúce svet tisícročia.

     • Israismael

      Ľahšie je uveriť človeku že Boh vytvorí nejaké bytosti hadieho výrazu ,či s rohami a že tie ho otravujú .Ale že temnotu vytvára človek na základe Zákona príťažlivosti rovnorodeho o tom nemajú ani páru ..Nevedia že tie nitky osudu =dobre či temné nitky -a žiaľ mnohonásobne viac je tých temných ako svetlých ,ktoré dávajú ľudia zo seba von do priestoru nad ními a dávajú to zo svojho vnútra(ducha) pomocou emócií a vlastnosti ,tak tie nitky teda ťahajú ešte iné neviditeľné ruky a to ruky bytostnych sluzobnikov Boha ,ktorí boli ešte skôr ako je Zem a ako bol pozemský človek ..Je to spracovávanie ľudských energií,emócií,vibrácií (ťahanie nahor alebo dolu do temna ) na báze pritiahnutia energie do ZDROJA -ako oblasti (PLANET) nad zemskou sférou , pomocou bytostnych,ktorí to do zdroja ,,pricvakavaju“ … ,Nie žeby to ozaj ťahali bytostne ruky (to bolo obrazne povedané),pracujú energiou ,priťahujú všetko ako magnetami. Tzv malí bytostní sú najbližšie človeku a prírode aj keď žijú v jemnohmotnom neviditeľnom prostredí planéty ! Keď človek vysiela emócie strachu ,nenávisti ,závisti ,špinavosti všetkého druhu malí bytostní ktorých je nespocet ťahajú presne nitky do zdroja tam,kam podľa formy(každá emócia sa sformuje do formy) a obsahu patria ..tým či chce človek či nie ,je proste takto spojený s tým centrom a zdrojom ,kde vládne sila jednotlivých zlých alebo dobrých temných foriem podľa obsahu,lebo bytostny to tam spoja s človekom ešte žijúcim na zemi ….oni len pracujú na základe vôle Boha ,oni musia ťahať nitky či sú temné alebo svetle a nič nie je nespravodlivé !! ..Oni to vidia podľa vyžarovania kam ta forma emócie človeka patrí ,keď ju vyšle človek z ducha myšlienkou alebo slovom a nakoniec aj činom (hmotne vykonaným,napr vražda ,znasilnenie) ..To iste sa robí a vykonáva bytostnymi aj vtedy keď človek vysiela silu lásky ,šťastia,láskavosti a pod ..mali bytostní uchytia vlákna ako som už popísal a ukotvia ich presne na to miesto kam patria..A takto si človek tvorí osud už na Zemi …a keď opustí človek tento pozemský svet a mnohí už vedia že sa pokračuje ďalej životom ,tak tým čo vytvorili za zivota na ZEMI ,tak presne to čo najviac chceli a vytvárali tak tie nitky ich dovedu ,podobne ako keď ide vlak po koľajniciach na miesta pekneho žitia alebo spatneho žitia v jemnohmotnych sférach ,kde žijú naši tzv zosnulý(vyťahovanie po tých nitkach osudu už ide paralelne na základe tiaze jemnohmotneho tela po smrti pozemského tela = ľahké stúpa ,ťažké klesá ).alebo teda človek odchádza na druhý breh ako sa ľudovo hovorí …..toľko v skratke mojimi slovami a mojím duchom ozrejmene pre vás ,neviem či sa nájdu ľudia ktorí pochopia keďže ja nič nekopirujem všetko píšem ako to ide z ducha na klávesnicu ..toho je moc na vysvetľovanie..A to bola len taká omrvinka čo treba ešte spoznať ..či už veríte či nie to už záleží od vás..ja som dostal,no a tak zadarmo aj dávam .VO SVETLE PRAVDY

     • Israismael

      Aby ste pochopili čo sú to za nitky tiahnuce sa od človeka cez bytostnych( apropo majú podobu človeka ,len sú mali vzrastom,preto sa volajú malí bytostní),tak to sú tzv nitky energetické vyžarovania vychádzajúce od človeka ! ,..nie nejaké nitky ako v babkovom divadle ,ktorými vodi babkovodic bábky..

  • V stoke oficiálnych médií na Slovensku je povolená výlučne ukrajinská vojenská propaganda. Každopádne je užitočné poznať postoj druhej strany. Zaznel 20-6-2023 od prezidenta Ruskej federácie Putina na stretnutí s vojenskými korešpondentmi a blogermi.
   Z celého textu pre nás stačí vybrať jednu časť:

   Pravdepodobne najvýstižnejším citátom celého stretnutia je Putinovo stručné, mrazivé hodnotenie toho, kde sa práve na šachovnici nachádzame:

   „Boli sme nútení pokúsiť sa ukončiť vojnu, ktorú Západ začal v roku 2014, silou zbraní. A Rusko túto vojnu ukončí silou zbraní a oslobodí celé územie bývalej Ukrajiny od Spojených štátov a ukrajinských nacistov. Žiadne iné možnosti neexistujú. Ukrajinská armáda Spojených štátov amerických a NATO bude porazená bez ohľadu na to, aké nové typy zbraní dostane od Západu. Čím viac zbraní, tým zostane menej Ukrajincov a toho, čo bývalo Ukrajinou.
   Priama intervencia európskych armád NATO výsledok nezmení. V tomto prípade však vojnový oheň zachváti celú Európu. Vyzerá to tak, že USA sú na to pripravené.“ Toľko citácia V.V.Putina.

   P.S: To len aby sme neboli prekvapení, keď zaryjeme hubou do zeme. Amerických kamarátov Čaputovej, Naďa, Hegera, krvilačného Káčera a celého zástupu prostoduchých blbečkov, ktorí absolvovali „intenzívne rozhovory“ v USA, nebude ani najmenej trápiť, že sme prví na rane.
   Veď nám to predsa hovorili (čoho sú schopní Rusi).

 7. A ešte ďalšia téma:
  PREČO TREBA PRESADIŤ DEŇ GENOCÍDY SLOVANOV dňa 22.6.

  Za II.svetovej vojny genocída Slovanov prebiehala v plnom rozsahu.
  Prvou obeťou tejto plánovanej genocídy boli lužickí Srbi, Poliaci a Kašubovia. Podľa rôznych odhadov stratili Poliaci a Kašubovia cca 6 miliónov občanov. Nepočítajúc do toho židovský holokaust, ktorý ako jeden z popredných vojnových zločinov III.ríše musí byť počítaný zvlášť!
  Rovnako južní Slovania, najmä vtedajší Juhoslovanci – Srbi, Chorváti, Slovinci, Macedónci – stratili najmenej 3-4 milióny občanov. Koncentračné tábory ako Jasenovac boli vyhladzovacími továrňami, kde zahynulo najmenej poldruha milióna Srbov a Slovincov, tiež Chorvátov.
  Najväčšie obete genocídy Slovanov však utrpel ZSSR. 20 miliónov Slovanov z celkového počtu 27 miliónov strát. Hitlerovci proti ruskému, ukrajinskému a bieloruskému národu vyhlásili tie najneľudskejšie formy vyvražďovania ako vojenských síl, tak najmä civilného obyvateľstva. Stovky bieloruských, ukrajinských a veľkoruských Lidic, kde sa so Slovanmi rovnako ako so Židmi zaobchádzalo satanským spôsobom. Ďalšou taktikou hitlerovcov popri programovom vraždení bolo vyhladovanie, vyskúšané na Leningrade. Hladom bolo zavraždených milión obyvateľov mesta hrdinu – Leningradu. Mužov, žien i malých detí…
  To všetko sú len príklady najstrašnejšej genocídy Slovanov v nedávnej minulosti. Všetci Slovania by si ich mali každoročne pripomínať práve v deň 22. júna, t.j. Práve DNES !
  Čo treba urobiť, aby Pamätný deň Genocídy Slovanov bol trvalo pripomínaný u nás?
  Vlastenecké organizácie vydávajúce kalendáre, ho zaradia do svojich pamätných dní. Vlastenecké časopisy každoročne pripomenú toto výročie, ktoré má pre Slovanov rovnaký význam ako holokaust pre našich židovských spoluobčanov. Vlastenecké organizácie budú každoročne konať pietne akty na pamäť Genocídy Slovanov. A konečne vlastenecké organizácie postupne budú presadzovať v parlamente a v senáte oficiálne zaradenie Dňa Genocídy Slovanov medzi Pamätné dni republiky.
  O tom, či vlastenecké organizácie splnia tieto navrhované úlohy, je možné diskutovať. Avšak ako naliehavá úloha stojí Deň Genocídy Slovanov pred všetkými vlastencami a civilizovanými občanmi republiky.

  https://zemavek.sk/preco-treba-presadit-den-genocidy-slovanov/

  P.S: A vidíme to v súčasnosti v priamom prenose, ako prebieha genocída Slovanov (Ukrajincov vs. Rusov) na Ukrajine, evokovaná anglo-saskými globalistickými židmi.
  A ktorý ďalší slovanský národ je na rade?!

 8. Nacistická WHO Gaťesa je už tak nadržaná, že pravdepodobne nesplní Gaťesovu predpoveď o ďalšej plandémii v roku 2025, ale spustí to všetko už skôr. Ruský generál už varoval pred komármi, ktoré majú rozniesť nebezpečné choroby, a tu https://www.cas.sk/clanok/2812333/who-sa-pripravuje-na-sirenie-nebezpecnych-ochoreni-zhorsenie-ma-prist-uz-tento-rok-moze-za-to-klimaticky-jav/ sa už o tom píše. Každému inteligentnému a sčítanému je jasné, že na týchto komároch pracovali ľudia rovnakého Gaťesa, ktorý ovláda WHO, a ktorého dobrým priateľom je okrem Schwaba aj spoločný priateľ prezident Číny (covid a očkovanie to len potvrdzujú). Zatiaľ to vyzerá na to, že sa idú zamerať najmä na najmenej zaočkované regióny vo svete, pre začiatok, hoci čo buchne na Ukrajine ešte nevieme !
  Nuž a na Slovensku sa spúšťa cenzúra debilov u mnohých zamestnávateľov – najmä štátnych, takže príspevkov bude cez deň evidentne menej ako doteraz… ale prežijeme.

 9. zapredana SR

  Nech už idú všetci do pi.če. Keď sa k tomu postavíme všetci, že Beeeeee je otroctvo a tupo bez rozmýšľania zabečíííme, tak nám niet pomoci.

 10. + mimo téma
  https://i.postimg.cc/2jGNRYcj/p-loha-foto.jpg

  Orig. text v angličtině (níže stručný překlad do CZ):
  jci.org/articles/view/170682
  sciencealert.com/most-covid-19-deaths-may-be-the-result-of-a-completely-different-infection

  Krátký překlad do CZ:
  Téměř všichni pacienti s COVIDEM-19, kteří zemřeli v nemocnici, byli zabiti v přímé příčině tím, že byli nasazení na ventilátory

  Nová analýza naznačuje, že u většiny pacientů, kteří byli nuceni být připojeni k ventilátoru kvůli infekci COVIDU-19, se také vyvinula sekundární bakteriální pneumonie. Tato pneumonie byla zodpovědná za vyšší úmrtnost než infekce COVID-19.

  Takže zatímco COVID-19 mohl být záminkou umístit tyto pacienty do nemocnice, skutečnou hrozbou byly ventilátory, které způsobily jejich smrt.

  Pomocí přístupu strojového učení k procházení dat vědci seskupili pacienty na základě jejich stavu a množství času, který strávili v intenzivní péči.

  Zjištění vyvracejí myšlenku, že cytokinová bouře po COVID-19 – ohromující zánětlivá reakce způsobující selhání orgánů – byla zodpovědná za významný počet úmrtí. U sledovaných pacientů nebyly žádné známky multiorgánového selhání.

  „Naše údaje naznačují, že úmrtnost související s tímto chřipkovým virem samotným je relativně nízká, ale jiné věci, které se dějí během pobytu na JIP, jako sekundární bakteriální pneumonie, to kompenzují.“

  Jak autoři píší ve své práci: „Delší doba pobytu na ventilátoru je primárni příčinou prodlouženého respiračního selhání, které je vystavuje vyššímu riziku VAP.

  …Věř vědě, nech se naočkovat, nos roušku a dodržuj dvoumetrové rozestupy…

  NIC NESKONČILO – NASUNOVÁNÍ TOTÁLNÍ KONTROLY POKRAČUJE – NEUSTÁLOU MANIPULACÍ SKRZE MÉDIA

 11. História sa opakuje…už po koľký krát ?

  Kto chce, ten z nej už vystúpi a v ďalšom matrixe už môže možno inak.

  Poznaj a to Ťa oslobodí…

  • Oslobodí ťa Samo.

   • Veru tak, aj TO akože oslobodí a aj Samo a Sato z Japonska na ceste poznania dosť často asistujú, že sa človek iba čuduje. A ani netreba asistenčné služby extra platiť.

    Alebo ako povedal Samo – MOR HO a aj to možno bude pre niekoho nutné a velice pomôže a bude účinné…uvidíme.

    A kto si čo vyberie, tak sa bude aj v kvantovej singularite opäť hrať…

    https://www.youtube.com/watch?v=a4LqoG9uwG8

    Možno MOR HO, alebo aj nie…lebo sused suseda, brat brata, človek človeka, Homo homini lúpus – človek človeku vlkom.

 12. Satanisti tlačia všade na pílu a všetko chcú zaviesť podľa ich planov, kašlú na ľudí, plebs ! „Oni“ si myslia, že to čo vnútia silou bude mať nejakú dlhú životnosť? OSN ktoré nie je žiadnym výkonným orgánom a nadrianeným orgánom všetkých vlád sa ústami jeho šéfa vyhráža a žiada zavedenie vo všetkých štátoch digitálnu identitu a ďalšia satanistka, šéfka MMF to isté v oblasti digitálnej meny. Títo niktoši nedostali od žiadneho národu mandát na takéto konanie !!!
  Centrálne banky jednolivých štátov podliehajú MMF (Medzinárodnému menovému fondu) a naša NBS podlieha ešte k tomu aj ECB (Európskej centrálnej banke) ! Takže Kažimír je dvojnásobný riťolez a lotor, ktorý schválí čokoľvek k čomu dostane notičku z Bruselu, ani nebude čakať na MMF, ten sa bude baviť len ECB. Všetci guvernéri centrálnych bank a vlády, ktoré zavedú to vyššie požadované satanskými múmiami je preto potrebné považovať za zločincov a vlastizradcov !
  „Oni“ vidia, že väčšina ľudí je tak dementna, tupá, alibistická a vykastrovaná, a že sa im veľa ľudí ani nepostaví ! Otestovali ofce počas covidu, a preto varenie ďalších žiab (digitálnej meny a identity – úžťasných vecičiek) pre opice sa už začalo a „oni“ sa cítia tak na koni, že sa už so svoji plánmi ani netaja, ich pýcha im to nedovolí !

  • Israismael

   Správa z Hall Turner : /pre istotu keďže človek nikdy nevie čo sa môže stať ,tak to zdieľam tu na stránke/

   Ukrajinský prezident verejne varuje Rusko pred „teroristickým útokom“ proti jadrovej elektrárni; Hovorí, že spôsobí únik žiarenia

   Myšlienka, že Rusko zaútočí na elektráreň , je na prvý pohľad absurdná, keďže Rusko má kontrolu nad touto JE a územím okolo nej. Rusko si je tiež vedomé toho, že akýkoľvek únik radiácie z elektrárne __môže__ smerovať vetrom do samotného Ruska. Žiadna racionálna osoba by nesposobila radiáciu vo svojej vlastnej krajine. Ukrajina však toto tvrdenie robí.

   Len pred pár dňami som poslucháčom v rádiu povedal, že spravodajské okruhy od mojich bývalých kolegov z FBI Joint Terrorism Task Force hlásili chýry o akomsi „útoku“ proti jadrovej elektrárni v Záporoží, ale tieto reči naznačovali, že Ukrajina to plánuje – a z konkrétneho dôvodu.

   Pred niečo vyše rokom americký senátor Lindsay Graham objasnil, že ak by z Ukrajiny vychádzalo nejaké žiarenie, možno z ruského taktického jadrového výbuchu, USA by radiáciu (cestovanie vetrom) považovali za „útok na NATO. “ NATO by teda zrejme vstúpilo do rusko-ukrajinského konfliktu na strane Ukrajiny.

   Ak teda dôjde k nejakému útoku proti jadrovej elektrárni v Záporoží v držbe Ruska, je to Ukrajina, ktorá profituje z akéhokoľvek úniku radiácie, pretože takýto únik dostane NATO do boja na strane Ukrajiny.

   Rozhlasová relácia Hala Turnera
   Svet
   Ukrajinský prezident verejne varuje Rusko pred „teroristickým útokom“ proti jadrovej elektrárni; Hovorí, že spôsobí únik ž

   Ukrajinský prezident verejne varuje Rusko pred „teroristickým útokom“ proti jadrovej elektrárni; Hovorí, že spôsobí únik žiarenia
   Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj vydal dnes ráno verejné vyhlásenie!

   Myšlienka, že Rusko zaútočí na JE je na prvý pohľad absurdná, keďže Rusko má kontrolu nad touto elektrárňou a územím okolo nej. Rusko si je tiež vedomé toho, že akýkoľvek únik radiácie z elektrárne __môže__ smerovať vetrom do samotného Ruska. Žiadna racionálna osoba by nestratila radiáciu vo svojej vlastnej krajine. Ukrajina však toto tvrdenie robí.

   Len pred pár dňami som poslucháčom v rádiu povedal, že spravodajské okruhy od mojich bývalých kolegov z FBI Joint Terrorism Task Force hlásili chýry o akomsi „útoku“ proti jadrovej elektrárni v Záporoží, ale tieto reči naznačovali, že Ukrajina to plánuje – a z konkrétneho dôvodu.

   Pred niečo vyše rokom americký senátor Lindsay Graham objasnil, že ak by z Ukrajiny vychádzalo nejaké žiarenie, možno z ruského taktického jadrového výbuchu, USA by radiáciu (cestovanie vetrom) považovali za „útok na NATO. “ NATO by teda zrejme vstúpilo do rusko-ukrajinského konfliktu na strane Ukrajiny.

   Ak teda dôjde k nejakému útoku proti jadrovej elektrárni v Záporoží v držbe Ruska, je to Ukrajina, ktorá profituje z akéhokoľvek úniku radiácie, pretože takýto únik dostane NATO do boja na strane Ukrajiny.

   „Cvičenie“ NATO sa končí zajtra!

   Keď čítate tento príbeh, NATO vykonáva svoje najväčšie letecké „cvičenie“ vo svojej histórii s názvom „Air Defender 2023“. Minimálne 225 vojenských lietadiel NATO, z toho 190 bojových lietadiel, je zapojených do simulovanej bitky nad nemeckým nebom. Cvičenie sa začalo 12. júna a jeho ukončenie je naplánované na zajtra, 23. júna.

   Existovali extrémne obavy, že NATO spôsobí na Ukrajine nejaký „incident“, ktorý môže NATO použiť ako zámienku na vstup do boja proti Rusku. „Útok“ proti jadrovej elektrárni Záporozyhe – ktorý uvoľňuje radiáciu – by dokonale zodpovedal popisu „incidentu“.

   Keďže cvičenie NATO sa zajtra končí, zdá sa, že každý takýto „incident“ sa bude musieť odohrať skôr, ako bude musieť NATO poslať všetky tie bojové lietadlá domov. To nevyhnutne znamená, že ak sa má nejaký typ „incidentu“ použiť ako provokácia na vstup NATO do vojny, potom sa táto provokácia MUSÍ odohrať v priebehu nasledujúcich 36 hodín.

   . . . . a Zelenskyj pohodlne tvrdí, že Rusko zaútočí na vlastnú jadrovú elektráreň a spôsobí únik radiácie.

   Páni, aké pohodlné; a do očí bijúce!

   Ľudia, Rusko od začiatku hovorilo, že ak NATO vstúpi do situácie s Ukrajinou, Rusko nebude mať inú možnosť, ako použiť svoje jadrové zbrane. Možno nebudeme musieť dlho čakať, kým to zistíme.

   Úprimne dúfam, že ste pripravení s núdzovým jedlom, vodou, liekmi, generátorom, palivom a komunikačným zariadením, ako je CB alebo rádio. Váš život môže závisieť od toho, či máte zásoby, ak budú rakety lietať.

   • No veď sledujem a konečne som si dilino kúpil jodid draselný- jedna tabletka jedno euro – pretože kontaminované bylinky sú vám nahovno! Ale je to o inom!

    Týmto aktom som sa psychicky pripravil na vojnu! Spracoval som to! Prijal som vojnu ako fakt! Lenže táto vojna skončí, až nie že porazíme nacistov a satanistov – ale až keď ich všetkých pozabíjame! Mor ho!

   • Trochu mám snahu tú ťažkú vojnovú tému „vtipne“ odľahčiť, aby sme už teraz nežili v depresiách, pričom BYŤ bdelý(í) – áno, to sa určite – počíta!!
    Takže,
    Vtípek č. 1/
    Bača kričí z jedného kopca na druhý -inému bačovi. Počul si, že nám Číňania vyhlásili vojnu? Nie, a koľko ich je ? Asi dve miliardy. A bača zase kričí : A nevieš, kde ich budeme, do boha, na tak malom Slovensku – pochovávať?

    A vtípek č. 2/ – o Dežkovi:

    Dežo, kam ideš?
    Ta na vojnu.
    Čo tam budeš robiť?
    Ta zabijac.
    A čo keď teba zabiju?
    Mne…. a za co ??

    No a – na záver pridávam v odkaze jedno životné Múdro:

    https://www.instagram.com/p/Csjkw5rtHZW/

 13. Dnes sa napijem na mier! Predtým som slopal kvôli vojne. Dnes budem asi dobre spať. Potom budem riešiť potom.

  • Len keby mi tu nad hlavou nelietali tie sku.vené stíhačky a deň ešte neskončil!

  • Napi sa na mier dobrého vína budeš spat ako zasvätený do dobrého sna až do bieleho rána prebudíš sa ako vfák a vyletíš ako sokol do oblakov +++

   • Ja sa napjem bazovej vody a kedže baza odvodnuje nebudem spat tuhým spánkpm iba tak v alte DDD

   • Ja sa napjem bazovej vody a kedže baza odvodnuje nebudem spat tuhým spánkpm iba tak v alte DDD

   • Do oblakov lieta fták, ktorý tak veľa pi.uje – škovránok – sokol lieta strmhlav – a ide mu o držku!

    • Jemu je jedno, že príde o držku ved si dá do držky za držku , držky si zoženie a uvarí si držkovú do držky +++ to majú ftáky radi°°

Pridajte komentár

*