Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Výskum zistil, či očkovanie proti chrípke bráni úmrtiam starších ľudí. Výsledok vás prekvapí


Print Friendly, PDF & Email

Výskum zistil, či očkovanie proti chrípke bráni úmrtiam starších ľudí. Výsledok vás prekvapí

Iste ste si dávno všimli masívne bombardovanie očkovacími reklamami všade, kde sa pohnete. Nastala totiž chrípková sezóna, ktorú sa “očkovacie firmy” snažia čo najlepšie využiť.

Očkovacie reklamy všakovakých druhov vedia zaútočiť na city každého človeka a nasledovne vyvolať obavy, strach a často aj paniku (ako pri vtáčej chrípke), veď s týmto úmyslom je vypracovaný marketing a reklama každej jednej vakcíny.

Viete napríklad, že farmaceutické firmy už tvrdo pracujú aj na vakcíne proti zubnému kazu?! Zdá sa vám to neuveriteľné? Nuž, spomínané centrum pre kontrolu chorôb stále propaguje zubný kaz ako prenosnú infekciu a samozrejme, tam, kde je infekcia, sa neuveriteľne rýchlo objaví aj vakcína.

Veru, toto už ďaleko presahuje hranice humánnosti a morálky, hlavne keď si vezmete do úvahy svetové kultúry, kde zubný kaz nikdy neexistoval a neexistuje a verte mi, nie vďaka chemickým vakcínam. Je to preto, lebo tieto kultúry nejedia spracované (kúpené, hotové na konzumáciu, industriálne spracované) jedlá a cukry a konzumujú len jedlá z prírody a jedlá pripravené doma.

Buďte si istí, že, ako tvrdí Dr. Weston Price, ak by ste jedli poriadne, kvalitné a domáce pripravené jedlá s dostatkom zeleniny, ovocia, strukovín a plodov, predídete akémukoľvek zubnému kazu počas celého života.

Žiaľ, toto jednoducho nie je pravda u mnohých z nás a tak máme zuby vyplnené sivými plombami z jedovatej ortuti a to často ešte pred začatím strednej školy. Tieto ortuťové plomby majú na svedomí toxicitu nášho tela a napokon rôzne ochorenia a poruchy imunity. Ortuť je tiež častou zložkou vakcín!

Prečo ľudia stále veria chrípkovej vakcíne?

Farmaceutické giganty sa môžu javiť ako idiotické, ale určite nie sú neinteligentné. Oni totiž dobre vedia, že každý človek chce záruku zdravia. “Hľa, vpichnite si túto vakcínu a nič zlé sa vám nestane”, smelo kričia z televíznych reklám.

A mnohí sú radi a uveria a to aj napriek nespočetným dôkazom potvrdzujúcim pravý opak. Ľudia totiž podvedome chcú, aby ich “zázračná” injekcia bola pravdou.

Jeden zo závažných dôkazov, ktorý sa objavil nedávno, by mal pomôcť zamyslieť sa každému, kto rozmýšľa dať sa zaočkovať a rozmyslieť si to dvakrát.

Výskum totiž jednoznačne odhalil, že žiadna chrípková vakcína nijako nemôže ovplyvniť a zabrániť chrípkou spôsobeným úmrtiam ľudí starších ako 65 rokov.

Nezabudnime, že vakcína sa odporúča najviac práve tejto vekovej skupine.

Boli by ste prinajmenšom šokovaní, keby ste vedeli, ako centrum pre kontrolu chorôb (CDC) manipuluje číslami. Na ich hlavnej stránke ich štatistiky uvádzajú 36 tisíc chrípkou spôsobených úmrtí ročne. Ak by ste ale hľadali trochu lepšie, dostali by ste sa k pravdivým číslam úmrtí. Chcete vedieť, aké tie čísla sú?

V roku 2005 podľahlo chrípke v USA 1806 ľudí, nie 36 tisíc. V roku 2004 to bolo o niečo menej – 1100 ľudí.

Liečba osteoporózy

Ako je teda možné, že sa čísla takto rozchádzajú? Štatistiky sú silne skreslené preto, lebo ľudia, ktorí podľahli zápalu pľúc sú tiež zaradení do rubriky chrípkových úmrtí (nik nevie prečo), čo je hrubo zavádzajúce a nepresné.

Napriek tomu, úrady neprestávajú vedome a nárokom strašiť populáciu s každoročnými varovaniami o nespočetných úmrtiach z chrípky.

A masové média (silne kontrolované gigantickými korporáciami), ktoré samozrejme tiež zarábajú na reklamách a predaji vraj zdraviu prospešných vakcín, zároveň inými reklamami propagujú celú škálu jedál a nápojov, ktoré nepriamo chrípku spôsobujú.

Ako sa vyhýbať chrípke prirodzeným spôsobom?

Zvyčajne vakcína chrípke absolútne nezabráni, ba práve naopak!

Vakcína vážne poškodzuje imunitný systém. Vedia to aj samotní zdravotníci, väčšina ktorých nie je a nebola nikdy zaočkovaná proti chrípke a ani iným podobným ochoreniam.

Väčšou pravdou je, že ak budete zdravšie jesť a vôbec, zdravšie žiť, nebudete sa musieť chrípky vôbec obávať.

Vedzte, že napriek tomu, že ja osobne som nebol nikdy proti chrípke zaočkovaný, za posledných 20 rokov som nevynechal ani jeden deň v práci a nepamätám sa, aby som mal čo len nádchu.

Základné pravidla prevencie proti chrípke

 • dbajte na dostatok slnka (ak to nie je možné, zabezpečte si kvalitný vitamín D)
 • pite aspoň 2 a pol litra čistej, nebublinkovej vody denne (okrem iných nápojov)!
 • jedzte zdravo – ovocie, zeleninu, strukoviny, plody, orechy, menej živočíšnych jedál a nepite kravské mlieko
 • pohyb, dbajte o telesnú kondíciu
 • dostatok oddychu a spánku
 • duševná pohoda
 • umývajte si ruky čo najčastejšie

Predtým, než sa slobodne a dobrovoľne rozhodnete…

Či sa dáte alebo nedáte zaočkovať proti chrípke (a aj iným vakcínam), je dôležité rozhodnutie.

Prosím vás, pred akýmkoľvek rozhodnutím si pozorne danú problematiku naštudujte, zvážte všetky fakty a argumenty za a proti a až potom pristúpte k tomuto dôležitému rozhodnutiu.

Slepo podľahnúť ziskuchtivým, agresívnym marketingovo-reklamným tlakom a trikom, môže mať nedozerne následky na vaše zdravie, hlavne kvôli zanedbaným upozorneniam na vedľajšie účinky chemických vakcín.

Vedzte tiež, že vo väčšine vyspelých krajín máte právo odmietnuť akúkoľvek vakcínu, či už pre dieťa, alebo pre dospelých.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Je mi 86 let, pravidelně se nechávám očkovat proti chřipce a už více než 30 let jsem chřipku neměl. Při tom se nestravuji „zdravě“ ale nekouřím.

 2. ziadne ockovanie nie je potrebne
  pri chripke vyborne funguje Oscilococcinum, doporucujem

 3. Pari špekulantka

  Occillococcinum je OK. Pred dvoma týždňami som bola u svojho všeobecného lekára. Mal na ústach veľký herpes, ktorý sa mu vraj vyhodil deň po očkovaní proti chrípke. Nie je pravda, že zdravotníci sa nedávajú očkovať. Pri očkovaní proti chrípke je to riziko, že dostanete chrípku iného kmeňa, ako ste zaočkovani. Vtedy bude jej priebeh horší, ako keby ste očkovaní neboli. Iná vec sú prísady vo vakcínach, hliník napr.

 4. Aké výsledky nás mali prekvapiť ? Očkovanie proti chrípke je zbytočné , a ľudia to už dávno vedia.

 5. Ja som po zaočkovaní skončila v nemocnici. V piatok ráno mi pichli vakcínu a poobede už som nemohla udržať rovnováhu a v sobotu som už musela ísť na pohotovosť. Odtiaľ ma poslali do nemocnice, kde ma hneď hospitalizovali a ležala som tam týždeň. S tou rovnováhou som mala problémy skoro 40 dní. Moja sestra sa však dáva pravidelne očkovať. Myslím, že to záleží od organizmu, ako sa vysporiada s touto vakcínou.

 6. Tlamka Jozef

  Názor-hypotéza:
  Najúčinnejšia preventívno-liečivá aplikácia proti chrípke
  je aktivizácia epifýzy na báze kvantovej duality
  s Jacobsonovým orgánom /VNO/ v synchronicite s
  aktivizáciou sleziny …….kognitívna imunologia…
  Základom je aktívna orálna konzumácia medovej zmesi – kvantová geronto-apiterapia …je to na dlhšiu reč…..Jozef

 7. MILAN SKLANÁŘ

  APLIKACÍ MMS A CDS NENÍ POTŘEBA ŽÁDNÉ OČKOVÁNÍ LIKVIDUJE VEŠKERÁ VIROVÁ ONEMOCNĚNÍ MMS A CDS FUNGUJE STOPROCENTNĚ. JE TO ODZKOUŠENÉBEZ NEŽÁDOUCÍCH ŮČINKŮ

 8. Vakciny zachranili milióny životov a v malom pocte maju aj vedľajšie ucinky

  • A máte k tomu aj nejaký dôkaz alebo je to len taký zúfalý výkrik do tmy či propagandistické klišé, ktoré ste sa naučili z mainstreamových médií?

Pridajte komentár

*