Trump varuje: očkovanie proti chrípke je najväčší „podvod“ v dejinách medicíny

Print Friendly, PDF & Email

Trump varuje: očkovanie proti chrípke je najväčší „podvod“ v dejinách medicíny

Podľa prezidenta Trumpa je očkovanie proti chrípke najväčším podvodom v dejinách medicíny, vytvoreným farmaceutickým priemyslom v snahe zarobiť na zraniteľných ľuďoch a spraviť ich chorými.

V rozhovore s Opie a Anthonym v rádiu Sirius XM Trump skritizoval očkovanie proti chrípke ako „totálne neúčinné“ a vyhlásil, že sám sa očkovať nikdy nedal.

Stop Candida

Čo konkrétne uviedol Donald Trump

Trump sa vyjadril k vakcínam nasledovne:

„Ja som sa očkovať nikdy nedal. A preto som zatiaľ nikdy nemal chrípku.

Nepáči sa mi predstava, že vám do tela vstreknú niečo zlé. A to je v podstate to, čo robia. A hlavne toto (najnovšia vakcína proti chrípke) nie je veľmi účinné už od začiatku.

Mám priateľov, ktorí sa svedomito nechávajú očkovať, a potom dostanú chrípku.

Viete, pomáha mi to v premýšľaní. Videl som veľa správ, že posledné očkovanie proti chrípke je prakticky úplne neúčinné.“

Prezident Trump má pravdu aspoň sčasti – očkovanie proti chrípke je plné „zlých vecí“, vrátane formaldehydu a ortuti – dvoch silných neurotoxínov

(A čo sa týka toho, že sa nikdy nedal očkovať… nuž, nikdy neklamal ani o ničom inom, však?).

Vakcíny sú liekom, kde nikto nevyžaduje žiadny vedecký dôkaz o jeho bezpečnosti či účinnosti – ani Správa potravín a liečiv (FDA), ani Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC), ani médiá.

Záver

Každý vie, že ortuť je toxická a nemala by sa vstrekovať do ľudského tela.

Prečo potom výrobcovia ortuť napriek tomu z vakcín neodstránia?

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Spracoval: Badatel.net

Podobné články

Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok v žiadnom prípade nenahrádza konzultáciu ani vyšetrenie lekárom v zdravotníckom zariadení. Príspevky môžu vyjadrovať názory, ktoré sa nemusia zhodovať s názormi redakcie.

 

Komentáre

 1. Konečne to povedal niekto, koho počuť na celom svete. Nie som vedec v oblasti súvisiacej s medicínou, ale nejde mi do hlavy, ako môže byť vakcína proti vírusovej chrípke účinná, keďže chrípkový vírus mutuje.

  • nehnevaj sa to je zas ,niečo čo následne bude propagovať iné , ale čo si niečo čo s zaplatíš – mám 75 rokov t.r., mal som chrípku skoro každé dva roky ked som začal jazdiť po europe a afrike / je v tom aj ZSSR/ prisšla doba oddychu včítane ešte lozenie po europe viac ako 10 rokov – chrípku som nedostal a dúfam že ani teraz , lebo som sa dával očkovať, netvrdím, že v čase vyhlásenia epidémie som sa nesnažil zvýšiť príjem z citrusov a najmä grepu, ale aby pán Trump bol taký super čo nechce očkovanie – ja s spýtam pán prezident a čo pomôže ? – aká vakcína ?, to už nemáte dosť grešlíkov ? aby ster aj nejakej farmacetiuckej firme robil reklamu ?

   • ešte som nedoplníl – predsa nie každých 30 rokov je tá istá vakcína, ale až chceš usporiť a najmä si tu zakecať tak si v tom, že sa vakcína voči chrípke snaží nájsť si vždy novú cestu na jej potlačenie , – samozrejme nie vždy to na 100 perc sa nepodarí a nepodarťí sa u tých lajdákov, ako taký o tu píšu, že je na nič, len životospráva je riti a , no hybaj vakcína a ja si budem …… – tak to neide – vakcína a k tomu spráívna životosprávas v danom období a nie kecania aby som niečo povedal, ako pán prezident – no on je mi super lekár – a že ich má len pre seba 5-tich to už kulkoš nenapíše.

    • terezkaterka

     jsk, to si napísal, ako reklama na drahé pirulky na schudnutie, kde píšu, ale treba aj cvičiť a zlepšiť životosprávu. Ak budem cvičiť a dodržovať spravnu životosprávu nemusím pirulky na schudnutie.

  • Uno Universus

   Jasne, ale je rok 2020, bude tak mluvit tento rok? Tenkrat se to oplatilo, dnes to uvidime.

   • Tento rok este stale to hovori a dokonca ani s vakcinou na covid nesuhlasi.
    Trump stale tvrdi ze Hydroxychloroquin je to zastavi pandemiu, lenze ma oproti sebe upirov z pekla ktory chcu pokazit svet a su infiltrovany zmiesany pohadzany vsade! Ludia nevedia pochopit skym alebo s Cím on ma docinenia.
    Jeho vystupovanie je zvlastne lenze to pretoze on sa nesnazi vypratat falosne rybki z rieki , on sa snai vycistit cele more. Chce spravit Amerikus opät spravit vynikajucu….ako to bolo pred tym nez ti upiri prevzaly a skazili krajinu ked zavrazdili JFK. Nieje nahoda ze po JFKho smrti na dolarovke sa objavila zrazu zvlastna pyramida s okom a so zvlastnym nadpisom. Nieje to anglicky a pyramida tiez nema nic s USA spolocne, no ten nadpis hovori, Novy Svetovy Poriadok. (NewWorldOrder) oni su diabol ktory chce vlastnit a riadit svet. pozor, slovo ORDER neznamena len poriadok,.. ina definicia je POKYN ci ROZKAZ ,,, hah to je skryti uhol podladu toho nadpisu. Len ten kto chce mat ludi „pod kontrolou“ sa snazi infikovat a zcipovat ludi. Trump sluboval pred 4my rokmy ze ich vsetkych dostane do väzenia.. Nech mu Boh pomoze ten slub splnit.

 2. Oldo , to relevantne nevedia vysvetliť ani odborníci v očkovaní a vakcinácii. V posledných rokoch sa veľa o očkovaní a vakc. hovorí a veľmi sa odsudzujú odporcovia očkovania. No pravda je taká , nie očkovanie samotné ale očkovacia látka je to , čo spôsobí problém. Nevieme čo očkovacia látka obsahuje !!! Nevedia to garantovať lekári ani farmaceuti . . . . to je v skratke všetko .

 3. A ti čo sa zaočkovali a náhodou ju nedostali vyspevuju ake je to účinne…

  • tak to velebia ako aj tych ktory zarabaju na tom miliardy, a uz su chyteny a urobia to zas, trump by sa mal dat kazdu sezonu ockovat, bola by to super reklama ako to funguje kedze nemava chripku

   • Škodia adjuvanty vo vakcinach ako napr. hlinik, formaldehyd, ortut. Samotny virus chripky ktory he vo vakcine by imunitny system zabil. Bez adjuvantu by vakcina nefungovala

 4. liečiteĺka

  Vírusy sa budu ďalej mutovať takže treba vyrábať také vakcíny ktoré nebudú toxické a účinné aspon na určitú dobu,Zem sa pohybuje v galaxii uz teraz v dosť toxickom prostredí, takže vírusov bude pribúdať,ak sa nebude znečisťovať zemeguľa a prostredie okolo osi Zeme nebude tolko nežiadúcich nových baktérií.

 5. ja som jui nedostal náhodou – dal som s očkovať a nie posledný rok – čítaj môj príspevok, ale nie len očkovanie je nato aby sompotom mpohol srať na životosprávu. len na okraj – ožral som sa ako slovák a rus s ukrainom – chlastali sme do 23 hod a potom podla Teba dali sme si čajík s s kofeinmom a boli sme fit no žandárikovia nás poslali do kakatky – a tak je aj s očkovaním – nespolieham sa že môžem čo hccem, ale chcem a dodržiavam režim a som v poriadku aj dnes . pekný večer

 6. Nie som v očkovaní vedec, ako som už uviedol. Ale nikdy som sa nedal dobrovoľne očkovať proti chrípke ani inej chorobe a očkovanie proti tetanu som tiež odmietol. Naposledy som bol očkovaný ako žiak na ZDŠ či stredoškolský študent (už sa presne nepamätám), lebo to bolo povinné. Ani neviem, či som niekedy chrípku mal a ak áno, muselo to byť veľmi dávno. O mojej žene, ktorá sa proti chrípke očkovala, sa to povedať nedá.

 7. Mojho otca uz na dochodku nahovoril na ockovanie proti chripke jeho obvodny lekar. Otec zil zdravy zivot, plny pohybu, mal stihlu postavu, nemal ziadne choroby, ake mavaju ludia v jeho veku. Po ockovani dostal chripku, nasledne zapal priedusiek, neprestaval kaslat, velmi sa trapil, lebo ten kasel bol vysilujuci, v trencianskej nemocnici ho rok liecili silnymi liekmi na tuberkulozu, ktoru mu na vysetreni v Hagoch nepotvrdili. Ale potvrdili mu najhorsiu diagnozu, rakovinu pluc. Otec uz zomrel po dvoch rokoch utrap, ktore spustilo ockovanie proi chripke.

 8. jozef hruzik

  …..možno, že je problém práve v tom , že po očkovaní čaká organizmus na patogénny mikroorganizmus. Jeho zaočkovaný imunitný systém je pri napadnutí schopný vyrábať protilátky proti konkrétnemu patogénu /momentálne vírusu covid 19/ a protilátky nedovolia, aby organizmus ochorel. Organizmus je teda odolný, ale mikroorganizmus si žije v ňom s menšími väčšími problémami ďalej. Teda očkovanie ochránilo do istej miery organizmus ,ale neublížilo patogénu. Takýto organizmus /keby nebol poškodený adjuváns očkovacieho séra/ ZOSTÁVA TEDA NOSIČOM NÁKAZY ďalej aj keď necíti príznaky nemoci! V tejto súvislosti ma napadlo /a nielen mňa!/: Prečo keď poznáme niekoľko látok , ktoré skoro na 100% zabíjajú všetky patogény bez rozdielu ako sú zmutované, oficiálne nijaké laboratória nepracujú na vytvorení cesty, ktorá by išla smerom k priamej likvidácii patogénov, už pred vstupom do organizmu a v organizme?! Poznám mnoho ľudí ,ktorí už roky používajú preventívne aj cielene pri akútnych príznakoch mikrobiálneho napadnutia takéto rokmi a podľa všetkého storočiami osvedčené a lacné prostriedky!

 9. jozef hruzik

  Donald aj keď ho ako predstaviteľa najagresívnejšieho štátu nemusím má zrejme v tomto ohľade pravdu. Neviem aký ma záujem v pozadí ako obchodník, ale či chcem či nechcem musím s ním teraz súhlasiť!

  • Trump dle mne vi, ze cely ockovaci system pujde do kytek… lide budou chtit fakta, jistoty, podlozene vyzkumy…nezavisle pozorvatele atd… a tak on je Trump trochu napred ☺️

  • Presne tak .ja osobne si to svinstvo nedám pichnúť .všetko je len o veľkých prachoch ktoré chcú získať na ľuďoch ,vždy to bolo o tom aj bude ,a po druhé musia preriediť ľudí veď nás je už priveľa na túto planétu .súhlasím s Tramphom hoc ho veľmi nemusím ale v tom má pravdu.

 10. Uno Universus

  Vsichni, kdo se narodili v nemocnici, dostali hned po narozeni injekci. Co tam je, to nevi nikdo. Pokud nekdo je pro 5G a vice, bude i pro injekce pro spojeni mozku cloveka s technologii, ktera bude pracovat pro ty, kteri budou mit. Novy clovek napojeny na technologii bude myslet nove, bude genius bez emoci. Bude jen masina dobre zapojena, elektricky dratek, pres ktery bude protekat know how nesmrtelnosti.

 11. irena mládková

  můj bratranec pracoval v německu,tak se nechal očkovat proti chřipce,aby byl zdravý…když jsem s ním po čase mluvila,tak mi řekl,že dostal takovou chřipku,jakou v životě ještě neměl,myslel jsem že chcípnu-pronesl…

  • Mira Krsakova

   Ja som sa pred 16rokmi len raz dala zaočkovať pretože som začala v zahraničí pracovať a aby som tam náhodou nedostala chrípku
   O asi dva mesiace dostala som takú chrípku že som myslela idem už zomrieť srdce pichanie problém s dýchaním nemohla som ani na nohách stáť ani nadýchnuť nemohla myslela som že sa zadusím
   Rychlo som hľadala lekársku pomoc
   A odvtedy nemála som žiadnu chrípku ani pred očkovaním ak mandle
   To je hnus čo do tela pichajú a aj nemecky špičkový lekár mal prednášku že Corona je podvod aby sa predali vakcíny a Bill Gates a ešte jeden meno som zabudla su najväčší zločinci v dejinách sveta tisíce ľudí zabili podvodom očkovania …..

 12. Trump je diletant jeho názor ako deifikovať organizmus otravou je primitívny aj na škôlkára

Pridajte komentár

*