Trump varuje: očkovanie proti chrípke je najväčší „podvod“ v dejinách medicíny

Print Friendly, PDF & Email

Trump varuje: očkovanie proti chrípke je najväčší „podvod“ v dejinách medicíny

Podľa prezidenta Trumpa je očkovanie proti chrípke najväčším podvodom v dejinách medicíny, vytvoreným farmaceutickým priemyslom v snahe zarobiť na zraniteľných ľuďoch a spraviť ich chorými.

V rozhovore s Opie a Anthonym v rádiu Sirius XM Trump skritizoval očkovanie proti chrípke ako „totálne neúčinné“ a vyhlásil, že sám sa očkovať nikdy nedal.

Čo konkrétne uviedol Donald Trump

Trump sa vyjadril k vakcínam nasledovne:

„Ja som sa očkovať nikdy nedal. A preto som zatiaľ nikdy nemal chrípku.

Nepáči sa mi predstava, že vám do tela vstreknú niečo zlé. A to je v podstate to, čo robia. A hlavne toto (najnovšia vakcína proti chrípke) nie je veľmi účinné už od začiatku.

Mám priateľov, ktorí sa svedomito nechávajú očkovať, a potom dostanú chrípku.

Viete, pomáha mi to v premýšľaní. Videl som veľa správ, že posledné očkovanie proti chrípke je prakticky úplne neúčinné.“

Prezident Trump má pravdu aspoň sčasti – očkovanie proti chrípke je plné „zlých vecí“, vrátane formaldehydu a ortuti – dvoch silných neurotoxínov

(A čo sa týka toho, že sa nikdy nedal očkovať… nuž, nikdy neklamal ani o ničom inom, však?).

Vakcíny sú liekom, kde nikto nevyžaduje žiadny vedecký dôkaz o jeho bezpečnosti či účinnosti – ani Správa potravín a liečiv (FDA), ani Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC), ani médiá.

Záver

Každý vie, že ortuť je toxická a nemala by sa vstrekovať do ľudského tela.

Prečo potom výrobcovia ortuť napriek tomu z vakcín neodstránia?

Spracoval: Badatel.netPodobné články

Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok v žiadnom prípade nenahrádza konzultáciu ani vyšetrenie lekárom v zdravotníckom zariadení. Príspevky môžu vyjadrovať názory, ktoré sa nemusia zhodovať s názormi redakcie.

 

Komentáre

 1. Konečne to povedal niekto, koho počuť na celom svete. Nie som vedec v oblasti súvisiacej s medicínou, ale nejde mi do hlavy, ako môže byť vakcína proti vírusovej chrípke účinná, keďže chrípkový vírus mutuje.

  • nehnevaj sa to je zas ,niečo čo následne bude propagovať iné , ale čo si niečo čo s zaplatíš – mám 75 rokov t.r., mal som chrípku skoro každé dva roky ked som začal jazdiť po europe a afrike / je v tom aj ZSSR/ prisšla doba oddychu včítane ešte lozenie po europe viac ako 10 rokov – chrípku som nedostal a dúfam že ani teraz , lebo som sa dával očkovať, netvrdím, že v čase vyhlásenia epidémie som sa nesnažil zvýšiť príjem z citrusov a najmä grepu, ale aby pán Trump bol taký super čo nechce očkovanie – ja s spýtam pán prezident a čo pomôže ? – aká vakcína ?, to už nemáte dosť grešlíkov ? aby ster aj nejakej farmacetiuckej firme robil reklamu ?

   • ešte som nedoplníl – predsa nie každých 30 rokov je tá istá vakcína, ale až chceš usporiť a najmä si tu zakecať tak si v tom, že sa vakcína voči chrípke snaží nájsť si vždy novú cestu na jej potlačenie , – samozrejme nie vždy to na 100 perc sa nepodarí a nepodarťí sa u tých lajdákov, ako taký o tu píšu, že je na nič, len životospráva je riti a , no hybaj vakcína a ja si budem …… – tak to neide – vakcína a k tomu spráívna životosprávas v danom období a nie kecania aby som niečo povedal, ako pán prezident – no on je mi super lekár – a že ich má len pre seba 5-tich to už kulkoš nenapíše.

    • terezkaterka

     jsk, to si napísal, ako reklama na drahé pirulky na schudnutie, kde píšu, ale treba aj cvičiť a zlepšiť životosprávu. Ak budem cvičiť a dodržovať spravnu životosprávu nemusím pirulky na schudnutie.

 2. Oldo , to relevantne nevedia vysvetliť ani odborníci v očkovaní a vakcinácii. V posledných rokoch sa veľa o očkovaní a vakc. hovorí a veľmi sa odsudzujú odporcovia očkovania. No pravda je taká , nie očkovanie samotné ale očkovacia látka je to , čo spôsobí problém. Nevieme čo očkovacia látka obsahuje !!! Nevedia to garantovať lekári ani farmaceuti . . . . to je v skratke všetko .

 3. A ti čo sa zaočkovali a náhodou ju nedostali vyspevuju ake je to účinne…

  • tak to velebia ako aj tych ktory zarabaju na tom miliardy, a uz su chyteny a urobia to zas, trump by sa mal dat kazdu sezonu ockovat, bola by to super reklama ako to funguje kedze nemava chripku

 4. liečiteĺka

  Vírusy sa budu ďalej mutovať takže treba vyrábať také vakcíny ktoré nebudú toxické a účinné aspon na určitú dobu,Zem sa pohybuje v galaxii uz teraz v dosť toxickom prostredí, takže vírusov bude pribúdať,ak sa nebude znečisťovať zemeguľa a prostredie okolo osi Zeme nebude tolko nežiadúcich nových baktérií.

 5. ja som jui nedostal náhodou – dal som s očkovať a nie posledný rok – čítaj môj príspevok, ale nie len očkovanie je nato aby sompotom mpohol srať na životosprávu. len na okraj – ožral som sa ako slovák a rus s ukrainom – chlastali sme do 23 hod a potom podla Teba dali sme si čajík s s kofeinmom a boli sme fit no žandárikovia nás poslali do kakatky – a tak je aj s očkovaním – nespolieham sa že môžem čo hccem, ale chcem a dodržiavam režim a som v poriadku aj dnes . pekný večer

 6. Nie som v očkovaní vedec, ako som už uviedol. Ale nikdy som sa nedal dobrovoľne očkovať proti chrípke ani inej chorobe a očkovanie proti tetanu som tiež odmietol. Naposledy som bol očkovaný ako žiak na ZDŠ či stredoškolský študent (už sa presne nepamätám), lebo to bolo povinné. Ani neviem, či som niekedy chrípku mal a ak áno, muselo to byť veľmi dávno. O mojej žene, ktorá sa proti chrípke očkovala, sa to povedať nedá.

Pridajte komentár

*