Podľa oficiálnej britskej analýzy môžu covid pasy podporovať šírenie covidu


Print Friendly, PDF & Email

Podľa oficiálnej britskej analýzy môžu covid pasy podporovať šírenie covidu

(tapnewswire.com) – U nás sú covid pasy (ako súčasť covid automatu) zavedené už od augusta 2021, vo Veľkej Británii o nich zatiaľ len uvažujú.

Avšak na rozdiel od nás, kde ich vláda zaviedla úplne bezhlavo, bez analýzy a bez akýchkoľvek podporných dát, vláda Veľkej Británie si dala aspoň dopredu vypracovať štúdiu o tom, aký dopad môže mať tento nástroj na šírenie pandémie.

Čo zistila britská analýza ohľadne zavedenia covid pasov

Správa s výsledkami analýzy nedávno unikla na verejnosť a prekvapivo tvrdí presný opak toho, čo vyhlasuje naša vláda, ktorá covid pasy už stihla zaviesť.

Záverom britskej analýzy je, že covid pasy, respektíve očkovacie pasy, ako ich oni nazývajú, pandémiu nielenže nespomaľujú, ale dokonca majú na ňu negatívny vplyv. Správa poukazuje na nezamýšľaný efekt covid pasov u tých, ktorí sa očkovaniu nehodlajú podriadiť.

Ako tvrdí, neočkovanci sa môžu vyhýbať oficiálnym miestam a snažiť sa (či už riadne alebo „po tajme“) navštevovať rôzne neoficiálne podujatia v stiesnených priestoroch so zle vetraným vzduchom.

Okrem toho správa poukazuje aj na ekonomické škody, keď majitelia rôznych prevádzok budú nútení minúť viac peňazí na kontroly svojich zákazníkov, čo bude skombinované so zníženým počtom zákazníkov.

Inými slovami, podnikatelia budú mať vyššie náklady, no nižšie príjmy.

Britský denník The Telegraph mal možnosť držať v rukách celú internú analýzu vlády ohľadne ekonomických a sociálnych dopadov cetrifikácie pre Covid-19, ktorá bola vypracovaná Útvarom pre digitálne služby, kultúru, mádiá a šport (DCMS).

Na 13 stránkach správy označenej ako „oficiálna, dôverná“, ktorá je datovaná na začiatok septembra 2021, sa píše o sérii obáv z toho, či vakcinačné pasy budú fungovať a aké môžu mať následky.

Jedna sekcia z odhadu následkov sa zaoberá tým, či tieto potvrdenia môžu spôsobiť efekt vytlačenia jedných typov podujatí druhými, ktoré nebudú zahrnuté do schémy.

V dokumente sa píše:

Stop Candida

„Existuje potenciálne riziko vytláčania medzi rôznymi podujatiami a udalosťami.

Hlavnou obavou sektora služieb a podujatí je, že napríklad príde k odlivu ľudí z koncertov a festivalov do povedzme krčiem a barov s hudbou, čo môže byť kontraproduktívne.

Dokument ďalej uvádza:

„Podobne môže používanie covid pasov vytlačiť fanúšikov zo štruktúrovaných a dobre vetraných športových štadiónov do neštruktúrovaných a zle vetraných krčiem, kde budú mať dokonca ľahší prístup k alkoholu ako keby boli na štadióne.

Dôkazy z Európy ukazujú, že dochádzalo k nárastu počtu infekcií v prípadoch krčiem a barov, a to aj vtedy, keď Anglicko hralo v zahraničí.“

Záver

Ako je aj z tohto príkladu zrejmé, covid pasy a covid automaty nemajú absolútne nič spoločné so znižovaním epidemického rizika či predchádzaním šírenia infekcie.

Ich účelom je diskriminácia a šikanovanie tých, ktorí sa odmietli podrobiť diktátu vlády a nedali sa napichať ich experimentálnou génovou terapiu (úmyselne to nenazývame očkovaním, lebo tie toxické kokteily nespĺňajú definíciu vakcíny).

Je najvyšší čas povstať proti tejto už otvorenej a neskrývanej vládnej tyranii – protestami, štrajkami a ignorovaním všetkých nezmyselných a protizákonných opatrení.

Ak by sme všetci svorne povedali „Nie!“, do týždňa by celá pandémia a šikana okolo nej skončila. Neveríte? Skúste to a uveríte.

Mor ho!

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Zdroj: tapnewswire.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme tímu Bádateľa za preloženie ďalšieho článku.

  https://www.naturalblaze.com/2021/10/brought-to-you-by-pfizer-how-big-pharma-sponsors-mainstream-media.html
  “Brought To You By Pfizer” — How Big Pharma Sponsors Mainstream Media
  „Prinesené spoločnosťou Pfizer“ – Ako Big Pharma (farmaceutický priemysel) sponzoruje (podpláca) médiá hlavného prúdu

  The question that everyone should ask themselves. How much of our health decisions are impacted by marketing?
  Otázka, ktorú by si mal položiť každý. Do akej miery sú naše rozhodnutia v oblasti zdravia ovplyvnené marketingom?

 2. SLOVENSKO: Úmrtie bývalého poslanca a člena Slovenskej národnej strany Jaroslava Pašku súvisí s očkovaním proti koronavírusu. Televízii JOJ informáciu potvrdil Štátny ústav pre kontrolu liečiv.

  „Štátny ústav prijal v mesiaci júl hlásenie o úmrtí muža s iniciálami J.P vo veku 67 rokov, očkovaného vakcínou Comirnaty. ŠÚKL dané hlásenie následne posúdil, spracoval a zaslal do európskej databázy podozrení na nežiaduce účinky EudraVigilance na základe v tom čase známych informácií,“ uviedol vo svojom stanovisku Štátny ústav pre kontrolu liečiv.
  https://cz24.news/slovensky-exminister-poslanec-jaroslav-paska-zomrel-kvoli-ockovaniu-na-covid-19-potvrdil-to-sukl/

  • Tak aj Paška odletel do „neznáma“. Vakcína je sloboda, vakcína oslobodzuje…Nech žije vakcína (nech žije smrť).
   Nesmiem byť ironická. Ale koľko útokov som si zažila (som konšpirátorka, rozširujem hoaxy…) a teraz vidíme ako ľudia umierajú, ochorejú z tejto „vakcínočky“.

 3. https://www.banned.video/watch?id=617805b37031df173f85c2d9
  Medical Bombshell: Pfizer Vax Attacks Human Blood Creating Clots Under Microscope
  Lekárska bomba: Vakcína Pfizer útočí na ľudskú krv, vytvára krvné zrazeniny pod mikroskopom

  Highly respected medical doctor and inventor, Richard Fleming, has released a 32-minute detailed presentation documenting his shocking findings
  Fleming zverejnil 32-minútovú podrobnú prezentáciu dokumentujúcu jeho šokujúce zistenia.

 4. v česku je také veselo:

  Diváky StarDance a fanoušky herečky po oznámení pozitivního výsledku testu začalo v první řadě zajímat, zda je očkovaná, či nikoliv. V diskuzích pod články a na sociálních sítích se objevily tisíce komentářů, mezi nimi řada spekulací. Pro ŽivotvČesku.cz poskytla Tereza Kostková první vyjádření od momentu, kdy zjistila, že její test na covid-19 vyšel pozitivně. „Ano, jsem očkovaná,“ napsala oblíbená moderátorka v SMS.

  V jiné souvislosti pro ŽivotvČesku.cz ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (35) uvedl, že nakazit se může i člověk, který je očkovaný. „Je pravdou, že nakazit se může i očkovaný člověk, ale přenos nemoci mezi očkovanými jedinci je méně pravděpodobný než v případě přenosu mezi očkovaným a neočkovaným člověkem,“ upřesnil s tím, že vakcína chrání před těžkým průběhem nemoci. Navíc u očkovaných lidí je menší riziko, že nakazí někoho dalšího.
  https://zivotvcesku.cz/prvni-vyjadreni-terezy-kostkove-po-pozitivnim-testu-na-covid-ano-jsem-ockovana-sverila-moderatorka-stardance/?fbclid=IwAR2OYGbCSvM1Vt60jODo60M3KyDXJ-oMk262BoBJ95en4N1zbOYP5H8fv7k

 5. Keby všetci povedali nie … Ale tak to nikdy nefungovalo, ináč by sa dejiny utvárali inak. Elity v podstate dosiahli svoj cieľ. Nikdy im nešlo o to, aby ľudia boli 100% za, alebo proti. Cieľom je fifty – fifty. Tak tomu bolo aj v obidvoch svetových vojnách. Bankári financovali obidve strany a vždy na tom zarobili. Ba z dlhodobého hľadiska aj dosiahli svoje ciele. Tým konečným je NWO.

 6. „U nás sú covid pasy (ako súčasť covid automatu) zavedené už od augusta 2021, vo Veľkej Británii o nich zatiaľ len uvažujú.“

  VB má 68 miliónov obyv., SK až 5 a pol – ergo sociálny experiment predsa nebude prebiehať na 68 mil. obyv. – či?!

  V Afrike obľúbený expert-polyhistor Krčméry nedávno zajebal, že okrem xy výhod má vakcinácia aj tú ekonomickú! Keďže vakcinácia má priamu spojitosť s dobytčími pasmi, tak nech ma tí sprostí Briti neserú s nejakými analýzami! Veď to nemôže byť zase až taký problém to tlsté prasa poslať Britom cez La Manche – nech im to vysvetlí sám doboha!

  Inak – skúma sa hovno efektivita šírenia „výrusu“ – skúma sa či a ktoré obyvateľstvo je už ochotné povešať svoju kovid fašistickú vládu!

  • Mily Maros,
   citam clanky a vase komenty denne, ale nezapajam sa. Zijem v Anglicku 20 rokov, 20 rokov pracujem pre jednu firmu, poslednych 11 rokov ako riaditelka jedneho z najobtiaznejsich domovov dochodcov, kde sa starame o starsich s pokrocilou demenciou a mentalnymi poruchami…. som jedina NEockovana medzi priblizne 110 ludmi. Prve ockovanie prebehlo u nas 9/1/2021. 10-teho sme mali prvy pripad C19, do desiatich dni sa nakazilo 68 ludi, 20 zomrelo. Horor. Predtym sme nemali jediny pripad. Pred prvym ockovanim sme museli dostat suhlas alebo od starkych, alebo od ich zastupcov, ak su nesvojpravni (99% je, takze ich zastupcovia mali svojich pribuznych na svedomi). Teraz na nas tlacia tretiu davku. Medzitym zmenili zakon. Uz netreba suhlas, lekar vyhlasi, ze sleduje „ich najlepsi zaujem“ a davku dostanu. Ja osobne cakam, kedy ma vyhodia. Zatial ma majitelia kryju, rozsiruju o mne, ze mam zdravotne dovody (u lekara som nebola 38 rokov a kartu mam zalostne prazdnu – niezeby som nebyvala chora – liecim sa bylinami), ale od Vianoc sa vidim na ulici (mam 61 rokov….). O pasoch sa uz vela rozprava, od 11/11 musime vyzadovat od vsetkych, ktori chcu vstupit do budovy, potvrdenie o dvoch ockovaniach… chodia k nam lekari, zdravotne sestry, pribuzni, najati robotnici… no, bude to hooodne zaujimave… Covid som prekonala v januari….

   • Moju matku napichali v DDS – „keďže nikto neprotestoval“. Všetko je to otrocký, delegovaný a preberaný nátlak. Ty na ňom nemáš podiel – nesmieš to riešiť ako svoj vnútorný konflikt – inak ochorieš.
    Stále plartí – „Radšej pykajme za to, čo sme vykonali, ako by sme mali ľutovať, čo sme nevykonali!“

    Keď ťa vyhodia – urobia ti službu, pretože Prozreteľnosť ti otvorí nové dvere! Ja som sa roky sužoval, keď som stratil prácu snov v televízii,resp v reklame – dnes by som sa cítiľ ako hovädo!

    Drž sa! Prajem ti, aby si si našla pre zmenu prácu s malými deťmi – v súkromnej nezarúškovanej „na čierno“ škôlke. Tam načerpáš energiu. Budeš musieť deckám odpovedať na veľa otázok – ale predsa o to ide. ???

   • holistický prístup

    Milá krajanka,

    ďakujem za pravdivé data z „prvej ruky“.

    PS: Uviedla si príliš veľa dát o sebe – otvorila si dvere a okná dokorán – veľa síl v žití a v boji s démonmi.

   • Zijem 15 rokov v Irsku – dceara asi 17 v Uk, ako krajanka s tymto pristupom v dnesnej dobe, mate moj hlboky obdiv v branzi ktoru robite ale aj tym ze nechodite k lekarom , ktorym sa uspesne uz vyhybam aj ja i mapriek k roznym zdrav. problemom- nebojte sa- i ked vy pracu urcite mate sancu najst ( ja uz nie) da sa zit aj z podpory,.

 7. https://www.infovojna.sk/article/video-rostas-o-tom-co-vam-v-spravach-o-kauze-politickeho-procesu-s-nim-za-clanok-citujuci-slovenskych-dejatelov-nepovedia
  VIDEO: Rostas o tom, čo vám v správach o kauze politického procesu s ním za článok citujúci slovenských dejateľov nepovedia

 8. https://www.banned.video/watch?id=617874baee556118cff32551
  Respected Research Scientist Who Tested Pfizer’s Covid “Vax” Has Made Multiple Nightmare Discoveries – FULL SHOW 10/26/21
  Rešpektovaný vedecký pracovník, ktorý testoval Covid „Vakcínu“ od Pfizeru, objavil viaceré nočné mory

 9. https://www.banned.video/watch?id=61789617f0a50d19240e15a9
  Blood Tests Reveal And Confirm Covid Vaccines Unsafe For Humans
  Krvné testy odhaľujú a potvrdzujú, že vakcíny proti Covid nie sú pre ľudí bezpečné

  More scientific research is being published by doctors on the ingredients in the vaccines, showing unidentifiable contaminants that are unsafe for humans. They also publish the results on the blood of the vaccinated and the immune system of the vaccinated.
  Lekári publikujú ďalšie vedecké výskumy o zložkách vakcín, ktoré ukazujú neidentifikovateľné kontaminanty, ktoré nie sú pre ľudí bezpečné. Zverejňujú aj výsledky o krvi očkovaných a imunitnom systéme očkovaných.

 10. Připomínka PRAVDY o falešní pandemii od Relentless Truth.
  https://gab.com/Lebronsonroids/posts/107158729560762660
  Devět milionů lidí ročně zemře hlady. Tři miliony z nich jsou děti.
  To se nepovažuje za krizi, ale virus s 99,98% mírou přežití změnil celou planetu.
  Viděli jste celosvětovou spolupráci na očkování každého člověka, ale nikdy ne celosvětovou snahu nakrmit každého člověka.

  Nikdy nešlo o vaše zdraví.

  Už se konečně probuďte.

 11. Krátké video vysvětluje přímou finanční motivaci vlády k vylidňování světa. Nápověda: důchody.

  https://gab.com/BeachMilk/posts/107165253036344491

  PS Kto vie angl. nech vypočuje toto video – odborníci vysvetľujú. Robí sa depopulácia vakcínami, dôchodkové fondy sú vykradnuté, nebudú peniaze na dôchodky.

 12. Myslím, že v souvislosti s povinným očkováním budeme svědky mnoha podobných příběhů.

  https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/107163154226315260

  Vrací se jim to, přímo do jejich fašistických tváří. To mě rozesmálo. Před dvěma týdny jsem dal výpověď a už jsem dostal novou práci bez povinného očkování s 60% nárůstem platu.

 13. https://zemavek.sk/cekan-siril-poplasne-spravy-bude-aj-on-za-konspiracie-potrestany/
  Čekan šíril poplašné správy. Bude aj on za konšpirácie potrestaný?

  Komu slúžia takéto „konšpirácie“? Prečo pán Čekan straší ľudí? Aby sa míňali jeho testy a predávali vakcíny, ktoré Čekan neustále propaguje?

 14. https://www.hlavnespravy.sk/the-jerusalem-report-sme-laboratorne-potkany-sveta/2731132
  The Jerusalem Report: „Sme laboratórne potkany sveta“

  V prvej epizóde od childrenshealthdefense.org „The Jerusalem Report“ moderátorka Ilana Rachel Danielová vysvetlila, ako jej krajina strávila najdlhší čas s lockdownami na svete a podrobne opísala, ako to bolo minulý rok

  Danielová opísala, ako Izraelčania reagovali na dohodu, ktorá sa uskutočnila za zatvorenými dverami medzi spoločnosťou Pfizer a ministerstvom zdravotníctva, v rámci ktorej bola poskytnutá zľava na covid vakcíny výmenou za súkromné ​​zdravotné a osobné údaje izraelských občanov, čím sa Izrael stal prvou krajinou, ktorá sa stala masívnym experimentom s vakcínami.

 15. Pavelkovych Milan

  Kovid pas bol vytvorený za účelom šírenia choroby, lebo držitelia sa nemusia nikde testovať. Povedal by som, že sa NESMÚ testovať….

  • Presne tak.., je vela pripadov okolo mna, zaockovany su pozivny na covid.., roznasaju ho dalej do aleluja.., ale “nevie sa o tom lebo sa nemusia testovat”

   • tie testy sú neraz – a nepochybujem o tom, že zámerne – falošne pozitívne…
    a covid v skutočnosti neexistuje, keďže izolovať „vírus“ sa ešte nikomu nepodarilo (ani sa nepodarí)

  • Ono to má viacej vrstiev – zámerov – globalisti nikdy nevynaložia námahu na jediný efekt – v každom prípade ide „aj“ o Total Contol! Plandémia Covid-19 JE NÁSTROJ GLOBÁLNEHO RIADENIA – nasúvanie totalitnej svetovlády!

   Zároveň je to korupčnícky proces – s benefitom podielu na moci – s ktorým sa stotožňujú všetci, ktorí trpia KOMPLEXOM MOCI!

   Komplex moci – je jedna zo 16 /15 – rôzna interpretácia dvoch korelujúcich motivácií/ geneticky podmienených motiváci podľa S.Reissa – 16 Basic Desires.

   16 Basic Desires Theory – Explorable
   [Prehľadávať doménu explorable.com] https://explorable.com › 16-basic-desires-theory
   After conducting studies that involved more than 6,000 people, Professor Reiss came up with these 16 basic desires: Acceptance – the need to be appreciated Curiosity, the need to gain knowledge Eating, the need for food Family, the need to take care of one’s offspring Honor, the need to be faithful …

   Ako zmeniť vnútornú motiváciu
   [Prehľadávať doménu sk.business-extreme.com] https://sk.business-extreme.com › how-change-internal-motivation
   Psychológovia správania sa pozerajú na to, čo vnútorne motivuje dosiahnutie. Podľa Štefana Reissa, profesora psychológie na Štátnej univerzite v Ohiu, 16 základných túžob motivuje ľudské správanie. Tvrdí, že všetci túžia po prijatí, vzdelávaní, výživách, rodine, cti, sociálnej spravodlivosti, nezávislosti, poriadku, cvičenia, moci, romantiky, priateľov …
   ———————————
   Čiže – treba vedieť, že genetická dispozícia /genotyp/ je zadefinovaná určitým počtom dominantných /podporujúcich/ a recesívnych alel – ktoré tvoria gén, a teda – existuje vysoká variabilita týchto génov – čo ovplyvňuje celkovú motiváciu osobnosti – ktorá sa prejaví eugenicky v určitom vhodnom, či nevhodnom prostredí ako fenotyp.

   Globálny mocenský systém GMS cielene vytvára prostredie, ktoré podporuje prejav – naplnenie motivácie moci – tým, že korumpuje podielom na moci /a nedotknuteľnosťou/ tých, ktorí si chcú uplatňovať svoj podiel moci nad inými – „v mene boja proti pandémii“! Idiot SBS-kár, blbá predavačka, sprostý učiteľ či policajt, starosta – organizátor testovania a pojazdnej vakcinácie, lekár, politik – aj sko.otený sused!

   Dobrá správa je, že takáto nabudená totalita vytvára prostredie aj pre naplnenie tých ďalších motivácií, ako je odpor a odmietanie, rodina, atď. – a toto celé je teda test! Provokácia, aby sa prejavili geneticky disponovaní odporcovia takéhoto systému! Lebo keď jeden musí – musí aj ten druhý!

   Logická otázka – faraón, dozorcovia, otroci – akú toto má životnosť? Lebo faraóni aby prežili, ako prvé likvidovali mocenskú konkurenciu – aj vo vlastnej rodine!

   Iste – dozorcovia s podielom na moci najprv udržiavali parazitický systém brutálne. Ale ich moc potenciálne ohrozovala moc faraónov. Systém sa teda musel modernizovať „ovládačmi“ tak, aby si otrok prestal uvedomovať svoje otroctvo – a aby nebolo treba toľko dozorcov! Komunisti tomu hovorili angažovanosť, uvedomelosť – dobrovoľné otroctvo vďaka ovládaču na 1. priorite – svetonázore – ideológii, čo sa spätne zapísalo do genómu spoločnosti – odbočím – pes je oproti divému vlku infantilný, nedospelý vlk – teda jeho domestikácia je výsledkom potlačenia jeho prirodzeného genómu divokého, ale zároveň sociálneho zvieraťa, prirodzene podliehajúcemu alfa jedincovi, pričom vlk je vždy vnútrodruhovým konkurentomalfa a tnto alfa je rešpektovaný len dovtedy, pokiaľ vie svorku viesť tak, aby prosperovala. Preto aj „alfa“ komunisti – verchuška – zabezpečovali základné potreby. A preto sa tak báli sabotáže! Pozor! – aj dnes systémgarantuje dostatok „koristi“ v supermarketoch!

   Manipulácie s potrebami vlka, ako aj človeka /marketing/ sú eugenické = prostredím potlačené a zároveň výberom vlastností uprednostnené dispozície – výberom recesívnych alel! Prečo nie tých dominantných? No myslíte si, že parazitickému systému vyhovije váš vyhranený zmysel pre poriadok a česť, ak potrebuje spoločenský chaos?! Alebo váš vyhranený odpor a odmietanie? Vyhranený vzťah k rodine? Viď rozvrat rodiny! Iste – systémmomentálne podporuje vyhranenú potrebu moci a spoločenskej prestíže – aby získal bojových psov na vaše-naše zotročenie – ale títo psi sú zároveň na reťazi, s náhubkami, dostávajú nažrať na dlhých paliciach, a čo len jediné zavrčanie alebo pohryzenie pánečkovej ruky je pre nich rrozsudok smrti! Je to tzv. periféria moci GMS.

   Zkrátim – 2-generačný pobyt židov izolovaných na púšti a kŕmených manou viedol eugenicky k strate ich kognitívnych schopností – živiť sa prácou, detto u kŕmeného šteňaťa vlka izolácia a kŕmenie viedlo k jeho domestikácii – k dobrovoľnému /“pohodlnému“/ otroctvu za žrádlo – ako podiel na „koristi“ – pričom viac podriadenosti znamenalo viac žrádla – a pokiaľ sa takáto vlastnosť spájala s nejakým vonkajším znakom – napr. sklopenými ušami, hnedými očami – tak sa to podchytilo! Prečo to hovorím?!

   Absencia trestu /kopanec psovi do rebier/ – príliš veľký podiel na moci, príliš „veľa žrádla“ – sa po čase stáva pre psa samozrejmosťou – typická nenažranosť – chýba tu schéma „koláč, alebo bič“, teda sa eugenicky stráca kognitívna schopnosť – zmysel pre mieru – /rozmaznaný pes – rozmaznané dieťa/ a v spoločnosti vzniká doslova genetická línia chucpe /absolútne drzích/ infantilných parazitov a potenciálnych predátorov! Teda – ak ich dnes za ich zločiny nepotrestáme – v ďalšej generácii nás títo psi – ako „klárky, marfušky, igorkovia“ budú chcieť úplne samozrejme vlastniť!!! Ako svojich psov! Minimálne 3 a pol milióna psov testovaných na poslušnosť! Lebo ovládačom je voľno od pánička! Pes držaný doma v byte musí držať moč! Zaloužičku kopanec! Vonku náhuboka vôdzka! Privlastniť si – ošťať si – až s dovolením! Voľný výbeh – ako najväčšia odmena! Žrádlo – áno,inak bysi neposlúchal, ale vo vymedzených hodinách! Starí psy len raz za deň – medzi 9,00 a 11,00!

   Vnímajte si eugeniku prostredia tejto už teraz chorej kovid fašistickej spoločnosti! Postavte sa tomu na ODPOR!

   Ešte raz – kultúra je prostredie = EUGENIKA – vytvorená človekom! = Spätná väzba! To vy všetci ste spolutvorcovia tejto pošahanej kovid fašistickej kultúry! Nie pár zasraných politikov a psi GMS! Uplatnite aj vy svoj podiel na moci! Ako zmysel pre poriadok, štát, rodinu – zmysel pre mieru! Psychopati nemajú zmysel pre mieru! Ak si neudržíte slovanskú-slovenskú kultúru = zmysel pre mieru – vaši potomkovia eugenicky bez zmyslu pre mieru – budú ďalší psychopati!!!

   T.E.Rostasa odsúdili za citácie Ľudovíta Štúra!
   A prezident/ka rozdáva ako najvyššie vyznamenanie Cenu Ľudovíta Štúra – aj protislovenským „osobnostiam! Chucpe! PSYCHOPATIA!!! Schizofrénia!!!

   A tá začína ambivalenciou – nerozhodnosťou! A tá začína dezorientáciou a demoralizáciou! A tá začína v sku.vených médiách! Koho médiách?!

   • holistický prístup

    Reakcia na:
    „Ešte raz – kultúra je prostredie = EUGENIKA – vytvorená človekom! = Spätná väzba! To vy všetci ste spolutvorcovia tejto pošahanej kovid fašistickej kultúry! ..“

    KULT-U-RA = život, sloboda, spolupráca, vývoj, súnaležitosť, rovnosť, spolužitie, s-vedomie (spoločné vedomie), česť, …, dŕžava, prirodzené autority, každý je na správnom mieste v rámci vývoja = RODOBOŽIE (nie-teizmus), prí-ROD-a, … – každá kult-u-ra to sĺňa a napĺňa.

    CI-VILI-ZÁ-CIA = parazitizmus, otroctvo, smrť, rozdelenie, „eugenika“, náboženstvá, sekty, strany, „republiky“, „štáty“, všetky -izmy, …, dosadené psychicky narušené „autority“ – SIVÍ, ZMESKOVIA a podobné entity, …, TEIZMY – cudzí „bohovia“ – všetky „TEIZMY“ aj A-TEIZMUS, …, …

    Každé slovo je nositeľom OB-RAZ-ov – každá bukva je dôležitá …

    • holistický prístup

     SIVÍ = bytosti podobné človeku VYMODELOVANÉ diablom z HLINY!!!! – viď „BIBLIA“ …

    • Toto je „bukvičák“!
     http://www.iprostejov.cz/obrazky/prase.jpg

     Toto je staroslovanská bukvica a jej matrica 7 x 7 = 49 bukv, z ktorých nám agenti Vatikánu zrušil 5 významných z hľadiska kimatiky /kreatívne vlastnosti zvuku – slova/ a vlnovej genetiky a mnohé prepísali do kreatívne chudobnej gréckej abecedy – dnes by so to volalo subverzný Font Cyrila a Metoda.

     Шрифты буквица 49
     https://sk.pinterest.com/pin/198299189829271906/

     Славянская буквица: 49 букв с расшифровкой (70 фото) –
     https://sk.pinterest.com/pin/429108670742824709/
     ———————
     Tu neotravuje Pinterest
     Древнеславянская буквица

     Для прочтения Буквицы необходимо установить на свой компьютер щрифт Ижица.
     http://www.anaslav.ru/forum/download/file.php?id=501

     Инструкция по установке шрифтов:
     ПУСК > Настройка > Панель управления > „Шрифты“ > в „Шрифтах“ выберите „Добавить“ (или „Установить шрифт“) > установите флажок „Копировать шрифты в папку Fonts“, затем выберите ту папку, в которую вы сохранили файлы шрифтов и найдите в маленьком окне „Список шрифтов“ эти файлы, выделите их мышкой и нажмите ОК.
     https://dennisfox.livejournal.com/10337.html
     ———————-
     K tomu poznámka – bukva „Iža“ – na Slovensku je obec Iža – hneď pod ústím Váhu do Dunaja pri Komárne. Polohou analogicky ako Devín pod sútokom Moravy a Dunaja. Historicky silno záplavová oblasť so zriedkavými veľmi zničujúcimi zemetraseniami. Za socíku miesto využívané ako trenažér pre ženistov a tanky. Bolo tam odkryté staroslovanské oppidum – nie keltské! „Historia“ obce – ako sa na zmiešaný „Komárom“ patrí – o starých Slovanoch – Lužičanoch /sme tu už 8 tisíc rokov/ len toto:

     „Predstavitelia severného impéria provincie Panónia svojich mŕtvych spopolnili, popol uložili do popolových vedier a ukladali do hrobov v hĺbke iba 40-60 cm. Okrem popolových vedier /urien/ dávali do hrobu i rôzne iné nádoby.. Tieto boli rôznych veľkostí a počtov Bol i taký hrob, v ktorom našli archeológovia 40 nádob.“ – nekomentujem – takto ospostievajú nielen deti. Takže sa voláme „Predstavitelia“.

 16. MAP 1018 Zachránit EU už může jenom Putin, vzkázaly včera USA do Bruselu! V Praze to nepochopili!
  http://cztube.eu/video/3546/map-1018-zachranit-eu-uz-muze-jenom-putin-vzkazaly-vcera-usa-do-bruselu-v-praze-to-nepochopili
  domovská stránka http://michalapetr.cz/

 17. …skutočná vďaka Portál Bádateľovi, aj tebe milá Jean za kopec informácii….stále verím, že sa čo najviac ľudí prebudí a prestane s očkovaním….

 18. Ako narastajú čísla v ČR: „Srovnání očkovaných a neočkovaných za posledních 7 dní“…

  https://ockovani.opendatalab.cz/statistiky

 19. https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/nenechme-se-rozdelit-pruser-mame-vsichni-apeluje-daniel-landa/
  „Nenechme se rozdělit, průser máme všichni,“ apeluje Daniel Landa

 20. https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/ockovani-maji-nula-protilatek-ceska-laborantka-vynesla-cenzurovane-informace/
  Očkovaní mají nula protilátek. Česká laborantka vynesla „cenzurované“ informace

 21. https://cz24.news/kokain-maturita-a-ranc-v-australii-sulikovi-bolo-pri-odvolavani-horuco/
  Kokaín, maturita a ranč v Austrálii! Sulíkovi bolo pri odvolávaní horúco

 22. 6. fáz Nového svetového poriadku od vzniku pandémie, po zrušenie dlhov a dematerializovanie peňazí a aktivovanie „Veľkého resetu“
  https://www.dolezite.sk/clanky/6-faz-noveho-svetoveho-poriadku-od-vzniku-pandemie-po-zrusenie-dlhov-a-dematerializovanie-penazi-a-aktivovanie-velkeho-resetu

 23. holistický prístup

  Dovolím si vložiť skvelý úlovok z diskusie na inom portáli – síce sa viac hodí pod iný článok, ale kto sa už len vráti na staré články …

  Ing. UJO

  Jsme aerobní organismy .Bez nepřetržité ,plynulé a ničím neomezované respirace se okamžitě začneme rozkládat. Je jen respirace a funkční život anebo rozklad a smrt. Mezi těmito stavy nás dělí jen fáze čerpání adaptační rezervy. pak strádání s doprovodnou hypoxii, a nakonec onemocnění. Nezvládnutým pokračováním onemocnění, je zmíněný rozklad a smrt . Doktoři si nevšimnou fáze čerpání adaptační rezervy ,v lepším případě zaznamenají strádání , s ohromnými náklady bojují s onemocněním ,někdy a často za cenu funkčního omezení či postižení zpomalí nebo časově zdánlivě zastaví rozkladovou fázi .Nad smrtí nevyhráli a nikdy nevyhrají. To co je v přístupu doktorů zcela nové ,zákeřné, zbabělé a odporné , je jejich sprostý útok na respiraci . Dovolím si tyto idioty v doktorských pláštích upozornit , že respirační svaly ( ” A DO RESPIRACE , JSOU ZAPOJENY VŠECHNY SVALY , OD PRSTŮ NA NOHOU , PO VRCHOLEK TEMENE HLAVY ” ) mají tréninkovou paměť . Špatný nácvik zkráceného a zrychleného dýchání v masce , si pamatují, a vrací se k němu často i po sundání masky, a dokonce i ve fázích spánku ! ! ! Dochází tak k čerpání naší adaptační rezervy.Při jejím snížení hůře snášíme adaptační změny (teplotní a tlakové rozdíly zejména ty umocněné silnějším vzdušným prouděním , a vlastní režimové fyziologické zatížení, včetně emocí a strachu ). Pouhé sklopení hlavy šikanou,omezeními a strachem frustrovaného doposud zdravého , ale jen neočkovaného člověka , má bezprostřední vliv na jeho respirační výkon a tím i na jeho zdraví. Nikdy nebyl veden tak podlý a zákeřný útok na tréninkovou adaptační schopnost doposud zdravých lidí , s cíleným omezováním jejich aktivit.Jak se chcete divit,že strádají a častěji onemocní ! ! ! A i umírat budou čím dál mladší! ! ! Pro zvládnutí adaptace ( i obyčejného života) musíte jednoduše trénovat . Kdo jen trochu běhá nezvládne bez řádnějšího tréninku maraton . Kdo jen posedává , nedá ani běh . Kdo polehává , vyčerpá ho byť jenom stát či sedět . A co si tedy slibujete od lockdaunu ? ? ? Pokud olympijského vítěze , jakým byl náš Roman Šebrle v době své nejlepší formy , zavřete , byť jen na poloviční dobu lokdaunu našich dětí , na orbitální stanici . Bez možnosti trénovat . Nebude schopen po návratu , ani stát natož běhat .Může mít i dokonalou “imunitu” včetně vakcíny . Pokud by přesto závodil , a vydal se ze všech sil , zemře na Sars (syndrom akutního respiračního selhání) . Jediným důvodem je časově nezvládnutá respirační adaptace, bez předchozího tréninku . A máte tady ten Váš covid , idioti ! ! ! Umím ho i fyzikálně popsat , včetně evolučních příkladů z přírody ,jak jej predátoři využívají k usmrcení větší kořisti. Nevidím v tom rozdíl ! Mezi léčbou “virologů” a evolučním získáváním potravy . Smůlu má jen oběť . Ta v přírodě , má větší šance ,utíká bez masky ! ! ! Rozdíl mezi doktorem a lékařem je tento : ” lékař je člověk s empatii,o němž vím ,že má schopnosti své pacienty zachraňovat,léčit a uzdravovat , a jehož pouhá přítomnost , mi umožňuje uvolněně a klidně dýchat . ” Banda kolem Kubka s MESES či Sníh , to není ! ! !

 24. https://www.infovojna.sk/article/slavna-australska-herecka-utrpela-mrtvici-po-ockovani-proti-covidu-ztratila-pohyblivost-na-prave-strane-tela-i-schopnost-mluvit
  Slavná australská herečka utrpěla mrtvici po očkování proti covidu. Ztratila pohyblivost na pravé straně těla i schopnost mluvit

 25. https://www.infowars.com/posts/immunocompromised-people-may-need-to-take-a-fourth-covid-19-vaccine-dose-cdc-guidelines-say/
  Immunocompromised people may need to take a FOURTH COVID-19 vaccine dose, CDC guidelines say
  Imunokompromitovaní ľudia možno budú musieť užiť ŠTVRTÚ dávku vakcíny proti COVID-19, hovoria usmernenia CDC

  Americans who are moderately or severely immunocompromised may need to take a fourth injection of the COVID-19 vaccine at least six months after receiving a third dose, according to the Centers for Disease Control and Prevention.
  Američania, ktorí sú stredne alebo ťažko imunokompromitovaní, možno budú musieť prijať štvrtú injekciu vakcíny COVID-19 najmenej šesť mesiacov po podaní tretej dávky, podľa Centra pre kontrolu a prevenciu chorôb.

 26. http://www.nwoo.org/2021/10/27/byli-jsme-podvedeni-s-covidem-a-politikove-to-dobre-vi-a-jsme-podvadeni-i-nadale-a-ve-velkem/
  Byli jsme podvedeni s Covidem a politikové to dobře ví. A jsme podváděni i nadále a ve velkém.

  • Proč doopravdy nikdo neprotestoval?

   V Evropě je do mléka a do mléčných produktů přidáváno velké množství hormonu oxytocinu. Oxytocin je normálně produkován spodní částí mezimozku (hypothalamus) a vyměšován podvěskem mozkovým (hypofýzou). Je to hormon, podporující lásku, přátelství mezi lidmi, snižuje vztek a zlost. Všecky mléčné produkty, jako jsou sýry, zmrzlina, smetana, tvaroh, jsou tímto hormonem prosyceny.

   Přidávají to tam snad proto, abychom všecko co se děje přijali bez reptání?

   • V současné době uspořádali lékaři a vědci mezinárodní konferenci v Římě, kde byly diskutovány zločiny ve formě léčebné strategie proti Covidu. Kdyby totiž nebyly všecky skutečně účinné a prověřené léky zakázány a násilně staženy z prodeje, bylo by mnohem méně těžce nemocných a mrtvých. Na závěr této třídenní konference vydalo shromáždění tří tisíc zúčastněných zdravotních odborníků prohlášení, kde obviňují ty, kteří všecka ochranná nařízení proti Covidu zavedli, ze „zločinů proti lidstvu.“

    Jejich obvinění zahrnuje zákaz léčby Covidu, z důvodů, že žádné účinné léky neexistují, což byla nehorázná lež. Spolu s tím šel zákaz vykonávání léčitelské činnosti lékaři samotnými, popírání nálezů epidemiologů, patologů a farmakologů a zabraňování profesionálům ve vyjádření jejich názorů.

    • Informátoři, kteří Renzovi dodali informace přiznali, že v nemocnicích je pro pacienty uplatňován dvojí status. Očkovaní dostanou Ivermectin, který je prokazatelné osvědčený a léčivý prostředek, zatím co neočkovaní dostanou Remdesivir a je očekáváno, že zemřou. A když ne Remdesivir, tak je dají na ventilátor a tam je smrt zaručena.

 27. https://www.hlavnespravy.sk/banky-zacinaju-podliehat-tlaku-green-deal-zrusit-ucet-nedopustit-zrusenie-hotovosti-hovori-matocha/2731282
  Banky začínajú podliehať tlaku Green Deal: Zrušiť účet, nedopustiť zrušenie hotovosti, hovorí Matocha

  Publicista a predseda Rady Českej televízie Pavel Matocha na svojich sociálnych sieťach navrhol riešenie situácie, keď banky začínajú podliehať tlaku novej Zelenej dohody EÚ a chcú cez pohyby na účtoch monitorovať uhlíkovú stopu klientov

 28. Prekopírovala som jeden blog:
  Smrtiaca injekcia obsahuje viac ako 47 patogénov vrátane proteínov HIV, oxidu grafénového, mRNA, luciferázy, ľudskej DNA, tkanív plodu, DNA zvierat, opičích buniek, tekutých kovov, ako je ortuť, a zoznam pokračuje ďalej a ďalej.

 29. A JE TO!!!

  „Já jsem si řekl o mikrofon (čas 2:28:00), stručně jsem představil svou práci v nezávislých médiích, své zkušenosti a závěry z politiky i masmediálního prostoru, popsal jsem závěry o neexistenci koronaviru, ke kterým ve své výzkumné práci došel spolek Resetheus a prohlásil jsem, že celé současné lékařství je zkorumpované a obsahuje jedno nevědecké dogma vedle druhého. Vyzval jsem přítomné a samozřejmě především Soňu Pekovou, zdali by se chtěla podílet na vědeckém zkoumání a definitivním zodpovězení otázky existence koronaviru Sars-Cov 2.
  K mému překvapení k tomu neřekla ani slovo a takticky mlčela. Pouze senátor Žaloudík odpověděl ve smyslu známého Voltairova výroku: Nesouhlasím s Vámi, ale budu dělat vše pro to, abyste mohl své myšlenky svobodně vyjadřovat.
  Daniel Solis (čas 51:30) položili podobnou otázku: Jak je možné, že existuje názor, že viry neexistují, jejichž nejznámějším protagonistou je německý virolog Stefan Lanka?
  Ani na tuto otázku nedostal relevantní odpověď a také na ni odpovídal pouze senátor Jan Žaloudík.
  Co k tomu dodat? Měl jsem pravdu v tom, že prakticky všichni lékaři a obzvlášť ti mediálně známější se strašlivě bojí byť jen zabývat se otázkou existence koronaviru Sars-Cov-2 a otázkou platnosti virologické teorie jako takové.
  Přitom i Soňa Peková v průběhu diskuze prohlásila, že také zjistila, že koronavirus Sars-Cov-2 nikdo ve skutečnosti neizoloval a nikdo ho tedy fyzicky nemá. Také prohlásila, že často pracovala s genomem mikrobiologických organismů pouze tak, že si nahrála do počítače soubor s jejich genomem, který pak přístroj sestavil, tj. nikoliv s fyzicky existujícím vzorkem získaným přirozeně, ale pouze s virtuálním.
  http://www.nwoo.org/2021/10/17/sona-pekova-se-boji-odpovedi-na-otazku-existence-koronaviru-sars-cov2-jako-cert-krize/

 30. https://otevrisvoumysl.cz/statni-zamestnanci-v-usa-bojuji-proti-povinnemu-ockovani-proti-covidu-19/
  Státní zaměstnanci v USA bojují proti povinnému očkování proti covidu-19

  Ve zkratce…
  Státní zaměstnanci z různých oborů v USA bojují proti povinnému očkování proti covidu-19 a někteří z nich zaznamenávají úspěchy. Více ve videu.

 31. Súdny dvor Európskej únie nariadil Poľsku, aby platilo milión eur za každý deň dlhotrvajúceho sporu tejto krajiny s EÚ týkajúceho sa nezávislosti súdnictva

  Súd uviedol, že finančný postih je „nevyhnutný, aby sa predišlo vážnemu a nenapraviteľnému poškodeniu právneho poriadku Európskej únie a hodnôt, na ktorých je EÚ založená, najmä princípov právneho štátu“.

  https://www.hlavnespravy.sk/sudny-dvor-eu-nariadil-polsku-platit-milion-eur-za-kazdy-den-sporu-o-nezavislosti-sudnictva/2732226
  *****
  Nutné je, aby Polsko začalo následovat anglii a odešlo ze spolku jménem „Evropská Unie“ a tím začne konečně její rozpad….Anglie ukázalo, že lze odejít…a různé následky se dají vždy překonat…

  • Lenže Poľsko nie je veľmoc, ako UK. Podľa môjho názoru Veľká Británia opustila EÚ aj preto, že si nechcela dať diktovať naďalej Nemeckom, ktoré je ekonomickým lídrom EÚ (nie nadarmo volajú EÚ aj IV. Ríša). U nás na Slovensku nechce opustiť EÚ nikto, možno zopár členov bývalej ĽSNS a v ČR je Okamurova SPD príliš slabá, aby tento cieľ (vystúpenie z EÚ a NATO) dosiahla.

 32. Milá redakce, vážení diskutující, dnes mi od kamarádky přišel příspěvek z diskuse, který Vám sem kopíruji. Slyšel jste o tom někdo, máte k tomu nějaké informace? Jestli je to pravdivé, tak by to byla jedna z mála pozitivních informací :
  Vydržte, přátelé, všichni, kdo jste věrní svému přesvědčení a neuhnete nátlaku. Pokud je to skutečně pravdivý zdroj , je to zároveň i velký příslib naděje a konce:

  VY KDO JSTE DOSUD VYDRŽELI, NENECHTE SE NATLAČIT DO INJEKCE, VYDRŽTE DO KONCE ROKU 2021.
  Převzato z Technikus News: Vydržte do konce roku !!! Nucené očkování Corona:
  Podmíněné schválení platí jeden rok a lze je každoročně obnovovat. Všechny vakcíny proti COVID-19 schválené v EU a tedy v Německu získaly podmíněné schválení (k 23. dubnu 2021). Platnost schválení vyprší v prosinci 2021 a lednu 2022. Protože žádný výrobce podmíněně schválených vakcín nepodal novou žádost, vakcíny již od prosince 2021 / ledna 2022 nesmí být použity – musí být zničeny.
  Z toho plyne obrovský tlak na dříve neočkovanou a neoprávněnou a nezákonnou očkovací kampaň pro děti a mládež. Proč si myslíte, že výrobci nepožádali o další schválení podmíněně schválených používaných vakcín? Protože pravděpodobně nedostanou žádné další (podmíněné) schválení kvůli nesčetným vedlejším účinkům a vysokému počtu úmrtí!
  např. Moderna – podmíněné schválení: 06.01.2021, BioNTech – podmíněné schválení: 21.12.2020, AstraZeneca – podmíněné schválení: 29.01.2021. V BioNTech by dvanáctiměsíční období znamenalo, že tento produkt již od 22. prosince 2021 nebude možné používat.
  Žádná z podmíněně schválených vakcín nesmí být použita po uplynutí doby schválení (12 měsíců od data schválení). Rychle zde tedy rozdejte milion dávek vakcíny a vyvíjejte enormní tlak na vlastní populaci. Protože vše, co je pak ještě na skladě, musí být po uplynutí doby schválení zničeno.“

 33. ČESKO: Poté, co se porušování Rezoluce 2361(2001) Rady Evropy o lidských právech, která zakazuje nedobrovolnou nebo vydíráním vnucenou vakcinaci proti COVID, rozběhlo do šílených otáček a vyvrcholilo návrhem Hamáčka+expertů zakázat chodit do práce neočkovaným, se leckdo zlomil a nechá si to píchnout. Nikdo jim to nemůže být za zlé, tlak je existenčně likvidační. Ale potom počkejte na tradiční inaktivovanou vakcínu Valneva VLA2001- protože je výrazně méně nebezpečná pro vše zdraví a život, než všechny adenovirové a mRNA vakcíny.

  https://cz24.news/existuje-covid-vakcina-ktera-je-tak-bezpecna-ze-vas-nezabije-ihned-anebo-vam-nezkrati-zivot-o-desitky-let-tady-je-odpoved/

  • kdysi jsem učinil na patřičných místech dotaz ohledně rezolucí Rady Evropy, a bylo mi sděleno, že nejsou právně závazné pro českou republiku. Zajímavé!

 34. https://www.naturalnews.com/2021-10-27-fda-hiding-data-pfizer-covid-vaccine-injuries.html
  FDA trying to hide data showing Pfizer’s covid “vaccine” is seriously injuring children
  FDA sa snaží skryť údaje, ktoré ukazujú, že Pfizer covid „vakcína“ vážne zraňuje deti

  Why is the federal government ignoring the covid injection genocide?
  Prečo federálna vláda ignoruje genocídu covid vakcínami?

 35. https://www.infovojna.sk/article/video-australske-sestry-ktorym-zapchavali-usta-formuju-skupinu-informatorov-aby-odhalili-co-sa-skutocne-deje-v-nemocnicach-v-suvislosti-s-poskodeniami-po-vakcinach-proti-covidu-19
  VIDEO: Austrálske sestry, ktorým zapchávali ústa, formujú skupinu informátorov, aby odhalili, čo sa skutočne deje v nemocnicach v súvislosti s poškodeniami po vakcínach proti Covidu-19

  Zdravotné sestry z Austrálie zdieľali rôzne príbehy so zaočkovanými, s ktorými sa stretli počas vykonávania svojich povolaní.

 36. …koronacirkus sa ,,vyfarbuje“…podstatné je vydržať vo svojom názore a ,,super rady očkov.“ nechať ,,plávať“ mimo seba….naopak, ten článok o motivácii je ozaj dobrý, kopec zauj.infor….a ešte cov.neexistuje, iba ak by v ,,dákych hlavách“…

 37. co se ještě musí stát, aby tento umělý nešvar skončil? vždyTˇ je nás dost, co se tomu nešvaru nedokážeme ubránit? nežijeme ve středověku !!!!!!!!

 38. Len stále pripomínam, že tu nešlo a nejde o zdravie občanov:

  https://www.inenoviny.sk/lengvarsky-ockovanie-obcanov-je-politicka-otazka/ !!!

 39. Každý, kto má naštudovaný tzv. Great Reset a jeho jednotlivé etapy a ciele už dávno pochopil, že covid agenda bola spustená, aby zrealizovanie niekoľko vecí z toho plánu globálnych zločincov a vyznávačov Lucifera (osvietencov – slobodomurárov).
  Po prvé ide o tunelovanie štátnych rozpočtov (nákup testov, vakcín, a pod.), a tým zadlženie štátov, likvidáciu malých a stredných podnikateľov, strednej vrstvy a tým aj zúboženie a zadlženie väčšinového obyvateľstva každej krajiny. Dokončí to tzv. zelená agenda EU, ktorá sa tu zavádza z rovnakého dôvodu! Po druhé ide o depopuláciu národov, ktorá je vakcínami tak rafinovane spustená, že národy sa rozdelením a vymytím časti (tých za očkovanie) sama zničí… Portugalsko je tomu krásnym príkladom. Nuž a nakoniec tu máme prípravu podmienok na likvidáciu hotovostných peňazí a systému totálnej kontroly obyvateľstva ! Nič sa nedeje náhodne a podpora nelegálnej migrácie (EU ju chce riešiť zlegalizovaním) je ďalším puzzle do tohto plánu likvidácie národov, kresťanstva, tradičnej rodiny, všetkého, čo dáva ľuďom zmysel života, čo ich spája v boji za správnu vec. Preto podpora všetkého, čo uvedené rozdeľuje, rozkladá a ničí, od islamu, cez LGBTI či GENDER ideológie až po feminizmus, individualizmu či egoizmus… Veľmi stručne povedané.
  A ak si niekto myslí, že sa ho to netýka alebo nedotkne je na sakramentskom omyle ! Vykonávači – posluhovači tejto agendy tancujú na nitkách slobodomurárov zo Svetového ekonomického fóra len dovtedy, kým sú potrební a páni nitky neprerežú ! Ale následky ich konania, ktoré zmenia tento svet na horší sa dotknú života ich všetkých potomkov rovnako, lebo ako menšina budú musieť žiť v rozvrátenom svete väčšiny, ak si nezvolia život v uzavretom gette, čo za víťazstvo a slobodu považovať určite nemožno !

Pridajte komentár

*