Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

7 vecí robiace ženu krásnou, ktoré mejkap spraviť nedokáže


Print Friendly, PDF & Email

veci robiace ženu nádhernou

Mnohé ženy si myslia, že kľúč k ich kráse leží naspodku taštičky s mejkapom. Je milión a jeden dôvodov, prečo si to ženy myslia.

Sú posudzované na základe svojho vzhľadu či popovej kultúry. Najhoršie na tom je, že média toto podporujú a veľké firmy zarábajú svoje peniaze nehanebným prezentovaním obrázkov pred a po použití ich „zázračných“ produktov.

Pravdou však je, že krása nevychádza z trubičky rúžu na pery, paličky riasenky či štetca na púder.

Nasledujúcich sedem faktorov vytvára trvácnejší dojem, ako akékoľvek množstvo mejkapu:

1. Jej vášeň

Žena, ktorá je bez vášne, je fádna žena. Občas sa môže život zdať ako nákladiak, ktorý sa cez nás prerúti bez varovania.

Pre ženu je ťažké sa na chvíľu zastaviť a robiť veci, ktoré jej prinášajú radosť. Ak však zabudne na tú časť svojho vnútra, ktoré ju rozpaľuje, potom žije život bez vášne.

Žena, ktorá si vždy nájde hoci len kúsok času pre nasledovanie svojej vášne, rozumie jednej dôležitej veci. A to, že život je príliš vzácny na to, aby cez neho prefrčala bez toho, aby si ho užila.

Žena, ktorá si užíva všetko, čo môže život ponúknuť a nielen svojho partnera alebo vzťah, je ženou, ktorú druhí obdivujú.

Prečo?

Pretože vášeň je nákazlivá. Keď vidíte iného, ako ide za svojimi snami, je to ten najkrajší pocit, aký môžete mať.

2. Jej súcit

Chladná žena sa síce môže mať rada, no kto má rád ju? Porozmýšľajte nad tým… Ak žena nie je schopná súcitiť s inými, kto bude súcitiť s ňou?

Bez ohľadu na to, či je žena matkou, milenkou, kolegyňou, učiteľkou alebo priateľkou, súcit je lepidlom, ktoré drží vzťahy pokope.

Hoci celebritami plných samých sebou sú oblepené predné stránky všetkých magazínov, pre väčšinu mužov nie sú narcistky vôbec príťažlivé.

Skutočnosť je taká, že ak žena ľúbi seba viac, ako je schopná milovať druhých, potom jej jediná krása, ktorou sa dokáže honosiť, je hlboká len na hrúbku kože.

Žena rozumejúca tomu, ako dávať a prijať lásku, je oveľa žiadanejšou ako žena, ktorá jej nemá príliš veľa na rozdávanie.

3. Jej myseľ

V našej kultúre existuje populárny mýtus, že pekná žena nie je múdra. Tento stereotyp zatracuje ženy hneď dvoma spôsobmi, pretože z neho vyplýva aj to, že múdra žena nie je pekná.

Ide o situáciu prehra – prehra. Ak žena vyzerá príťažlivo, potom je zrejme hlúpa. A zasa naopak, ak má nos neustále v knihách, tak nemôže byť pekná.

Žena, ktorá sa nestará o zveľaďovanie svojej mysle, je ako spisovateľ, ktorý nikdy nečíta knihy iných autorov. Zanedbávanie svojho intelektu je ako vykrikovanie „Ja nepotrebujem rozumieť svetu, svet potrebuje rozumieť mne!“

Život, bohužiaľ, takto nefunguje. Vyhľadávanie znalostí a pravdy je pre ľudskú existenciu nielen atraktívne, ale aj nutné.

Vedomosti sú samostatnosť a samostatnosť je sexi.

Liečba osteoporózy

4. Jej zábavu obľubujúci duch

Pokúsili ste sa niekedy mať zábavu s Debbie Downer (fiktívna postava, ktorá na všetko stále odpovedá „Nie“)?

Je naozaj veľmi ťažké zdieľať spoločný priestor s negatívnou Norkou. A poviem vám prečo: Nikto nemá rád neustálu nudu, depresiu či deprimovanosť.

Týmto nechceme povedať, že žena by mala byť neustále pozitívna. Žena môže a aj zakúsi v živote sklamanie tak, ako ktokoľvek iný.

Pointou tu je, že zmysel pre dobrodružstvo a ocenenie všetkého, čo môže život ponúknuť, je viac atraktívne ako držanie sa rutiny a branie všetkého za samozrejmosť.

Ak žena nedokáže byť natoľko uvoľnená, aby sa vybrala na spontánnu prechádzku so svojimi deťmi alebo aby spievala svoju obľúbenú pesničku v sprche, kto by s ňou chcel tráviť spoločné chvíle?

5. Jej odolnosť

Nič nie je nádhernejšie ako žena, ktorá sa odmieta vzdať. Húževnatosť, či už v kariére, manželstve alebo fyzickom zdraví je inšpirujúca.

Svet miluje bojovníčky!

Prosím, nepochopte to zle. Toto nie je výzva do zbrane či nejaká ultra-feministická mantra.

Bojovať o to, čo si dať na večeru alebo aký film si pozrieť po nej, nie je vôbec pekné. Húževnatosť nie je o ženskej kontrole alebo o jej odovzdaní druhým.

Je to o viere, že ju život nikdy nedokáže poraziť, pokiaľ to ona sama nedovolí.

Akceptácia rovnako najlepšieho, ako aj toho najhoršieho a správanie sa tak, že žiadna udalosť ju nedokáže kontrolovať – to je nádherné.

6. Jej sebadôvera

Keď už hovoríme o kráse, spomeňme aj pýchu. Existuje totiž veľmi tenká hranica medzi sebadôverou a namyslenosťou.

Namyslenosť je, keď žena sa zámerne opisuje v štýle gratulácií samej sebe, aby aj ostatí robili to isté – gratulovali jej.

Vyhľadávanie pochvál na povzbudenie vlastného ega nie je iba sebecké, ale aj škaredé.

Na druhej strane, sebadôvera je vyčkanie na druhých, aby si nás všimli a túžba po tom, aby nám povedali ako dobre vyzeráme, hovoríme, myslíme či konáme.

Sebadôvera je o tom, že sa žena cíti hrdá na to, ako vyzerá, hovorí, myslí alebo koná.

Žena, ktorá nepotrebuje uistenie druhých ľudí na to, aby sa cítila na seba hrdá, je nekonečne viac príťažlivá ako žena, ktorá neustále vyhľadáva uznanie druhých.

7. Jej energia

Konečne, najkrajšou kvalitou krásnej ženy môže byť zhrnutie všetkých vyššie spomenutých vlastností. A tým je jej energia.

Žena, ktorá má vitalitu a chuť do života ako nikto iný, by mala byť idealizovaná.

Vyryte jej meno do kameňa či mramoru, aby dlhšie vydržala. Spodobnite ju v brozne alebo niečom nadčasovom.

Keď žena nasleduje svoju vášeň, ukazuje svoj súcit, riadi sa svojim intelektom, udržiava si zmysel pre dobrodružstvo, odmieta sa vzdať a považuje sa za hodnotnú, potom jej energia bude iskrou, ktorá rozsvieti každého a všetko okolo seba.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Zdroj: 7 Things That Make a Woman Beautiful That Makeup Can’t Do

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Pridajte komentár

*