Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Pfizer potichu varuje investorov o prichádzajúcej vlne odhalení podvodov


Print Friendly, PDF & Email

Pfizer potichu varuje investorov o prichádzajúcej vlne odhalení podvodov

(Ethan Huff, Natural News) Farmaceutická firma Pfizer a americký Úrad pre lieky a potraviny (FDA) zažívajú momentálne ťažké chvíle po tom, ako súd nariadil zverejňovať každý mesiac 55 000 strán dokumentov týkajúcich sa schvaľovania „vakcíny“ Pfizer.

Úrad FDA pôvodne súd žiadal, aby mohol zverejňovať len 500 strán mesačne počas nasledujúcich vyše 50 rokov, čo by znamenalo, že pravda by zostala pred verejnosťou utajená celé desaťročia.

Súd však žiadosti FDA nevyhovel, zverejnenie urýchlil a Big Farma je zo situácie veľmi nešťastná.

Pfizer doteraz zarábal po celom svete na svojej „vakcíne“ proti Covid-19 obrovský koláč. Len tento rok očakáva predaj vo výške 54 miliárd amerických dolárov. Odhalenie podvodu však tieto očakávania môže kompletne zboriť.

Varovania investorom Pfizeru v kvartálnej správe

Vo svojej správe investorom za posledný kvartál roku 2021 Pfizer varoval, že do budúcnosti veci nevyzerajú príliš sľubne. Z toho je zrejmé, že čokoľvek bude obsahom odhalení, pre firmu a jej „vakcíny“ to nebude pozitívne.

Mnohí očakávajú, že zverejnené dokumenty odhalia zásadné podvody a klamstvá prezentované firmou ako „veda“, aby získala povolenia pre núdzové použitie a následné plné schválenie svojej experimentálnej génovej terapie, klamlivo označovanej za „vakcínu“.

Ako uvádza správa Pfizeru za štvrtý kvartál 2021:

„Môžu sa objaviť nepriaznivé dáta z predklinických, klinických a bezpečnostných štúdií, nepriaznivá analýza týchto dát alebo nepriaznivé ďalšie informácie z auditu.“

Správa tiež zmieňuje, že výzvy vyplývajúce z „dezinformácií“ (ako napríklad z tohto článku) môžu v budúcnosti ovplyvniť cenu firemných akcií.

Inými slovami, Pfizer dáva investorom dopredu vedieť, že ich spanilá jazda sa môže čoskoro skončiť kvôli „obavám z integrity klinických dát“.

Stop Candida

Po zarobení miliárd na podvode, Pfizer zrazu pripúšťa úplné vymiznutie covidu

Zaujímavé tiež je, že Pfizer vo svojej správe pripúšťa, že pandémia sa možno čoskoro skončí. Ale im to prišlo vhod! V skutočnosti sa pandémia skončí preto, lebo celosvetovo sa kritická masa ľudí prebudila do skutočnosti, že celá pandémia je podvod!

Pfizer v správe pripúšťa, že plandémia sa teraz zníži čo do závažnosti aj výskytu, prípadne, že zanikne úplne. Opäť, aké výhodné, že?

Vyzerá to, že po celý čas bolo hlavným cieľom Pfizeru podojiť planétu a dosiahnuť obscénne finančné zisky. A robiť to tak dlho, ako len bolo možné, dokým sa podvod neprevalí.

Vedeli totiž, že ľudia sa skôr či neskôr pravdu dovtípia, preto chceli utajiť dokumenty až do roku 2076, kedy by už väčšina dnešných ľudí bola aj tak mŕtva. To by umožnilo Pfizeru a jeho investorom utiecť s nepoctivo zarobenými peniazmi (poznámka redakcie: Teraz v rámci súdov o odškodné o všetky zisky zrejme prídu).

Tieto ich plány sa ale teraz zhatili, nakoľko zrýchlené publikovanie dokumentov a prebiehajúce súdne spory posunuli termín plného odhalenia z roku 2076 na rok 2022. Plné zverejnenie bude pre Pfizer a cenu jeho akcií znamenať „bozk smrti“.

Jeden čitateľ sa na stránke Zero Hedge spýtal:

„Ako ovplyvní tribunál pre zločiny proti ľudskosti ich biznis?“

Ďalší sa vyjadril k vytrvalosti lockdownov a tlačenia ľudí do očkovania takto:

„Nebolo to pre nič za nič. Bolo to pre depopuláciu, zisky a kontrolu nad ľuďmi. Zrejme sa im podarilo zistiť najvhodnejší recept pre vakcínu, aby čo najviac populácie zomrelo v ten istý čas. Smrť vám priniesla firma Pfizer.“

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Nuz oni ,to okraslia a urcite maju plan B,C, atd. Tiez na koho tu vinu zvalit,ak by k tomu doslo,budu sa kryt navzajom,tiez niekoho vyberu ako na „odstrel“,obetneho Baranka,stareho,mozno ako Fauci . Stale s porovnani s populaciu,je vacsina na ich strane a proste nebudu tomu verit,nuz a media budu cusat,ak by to predsa im vyslo z ruk,tak Vojny su uz pripravene. Vsade po svete su rozmiestneni,vo velkych funkciach Klaus Swab,“mladi Lidri“ z jeho University,vcetne Putina,Macrona,Merkel Besos,Bill Gates,Martin Guzman ,finance minister in Argentina,ako aj President,su ich tisice,za tie roky a su uzasne ,za transhumanism,atd.. Je mozne ze sa to na chvilu „uvolni“ a vyhlasia Novy Normal,co je to iste

  • Také jsem četla,že se chystají vypustit „marburg“ a že se už chystají testy a vakcíny s jedovatým ricinem myslím že se jmenují nějak jako Rivax nebo nějak tak…prý prostřednictvím olympiády….

   • Nic nevypustia tak ako corona nebola vypustena, je to len medialny virus, ludia nezomierali na virus. Umrtia hodia na covid, stres, novu variantu AIDS a pod. Umrti nebude nejak vela – ciel je ocipovat, v tejto faze zatial nie zabijat.

 2. KOVIDBARÓN!

  ,,,,toto nič nemení na situácii-že akcia splnila svoj cieľ a chemický a pharma priemysel dokáže na hlúposti ľudstva vždy dobre zarobiť a zasa sa všetko ututlá a vinník nebude vinný,ešte som nevidel a nepočul o tom,aby niekto tu na tejto planéte mal potrestať niekoho zo slobodumurárskej,alebo iluminátskej elity,alebo lóži-fakt najivné!,ešte toto tu neskončilo a už sa chystá na vás ďalšia pokusná aktivita s manipuláciou počasia,majú to všetko tak premyslené,že bežný človek o tom ani nesníval ako „oni“ tu fungujú,,,,pripadá mi to čo detaraz tu prediedli ako odmeny a výhody pre očkovancov-že je to niečo ako splnenie poslednej vôle,alebo niečo ako posledná cigaretka pred popravou,,,,

 3. Tyhle korporace jako Pfizer atd. to jsou všechno jen zástěrky. Kdo vyvolal celosvětovou pandemii? No Pfizer atd. určitě ne, ti byli jen od toho aby na tom vydělali. Pokud se má vyřešit tenhle obrovský problém je potřeba se šťourat v historii a najít opravdového viníka který se skrývá za velmi těmi korporacemi a známými jmény. To jsou jen loutky a pokaždý místo nich přijde jiná loutka. Je potřeba překopat úplně celý systém. Hlavně politický, finanční atd. Protože je vše nastaveny tak aby se problém nikdy nevyřešil, jen to odskáče loutka která byla naučená jak se chovat.

 4. Ako už bolo povedané, prečo pandemické zákony v krajinách EU platia do leta 2023? Prečo EU komisia predĺžila platnosť covid passov ndo leta 2023 atď. A Krčméry už tiež hovorí o jeden a zime a nových dvoch variantoch ! Ešte nie je GAME OVER of Covid !

  • Ona je odnoz Slobodomurarov judeoKrestanu kteri buduji a vse ucini pro blahobit a budoucnost lidstva
   V lete jsem byl na velke podobne oslave Brnenske smotanky v Bauerove vile Lipova .

   Take jsme Tam probirali snad nejlepsich super do r 2028 vybudovanych laznich
   MORAVIA AQUAPARK 60 km od u Pasohlavek asi 60 km od Blavy Wien…
   Ano vse take od murrowtech dobrych pro zdravi a dlouhovekost Nas vsech.

   • Bohuzel potkal jsem se tam s mnoha Slovaky zblbnutych a jiz zockovanych nebo se pripravujici.
    V Bratislave na mne chteli volat policii, ze nemam rusku ale jen G4 kyslikovy generator.
    Sklaman jsem odjizdel do Wiedne kde mne skupina ilegalnich pricmouhlych obklopili a okradli u Sv Stepana.
    Jeden moudry MI rekl ze by asi open potrebovali Jen na 4 roky nejakeho Fyrera aby udelal poradek, mnozi jiz souhlasi.
    Terroristi kriminalnici prizivnici tvoritele zhn illegally deportovat . do pracovnich taboru jako za komunizmu kde jsme meli rozmach bezpeci… pod ochranou CCCP.
    Co se vybudovalo a imperialisty rozkradlo,

  • KOVIDBARÓN-7!

   ,,,,táto akcia pandémie je iba prototyp-kovid je vysokointeligentná existencia,ktorá sa dokáže rozvíjať a má schopnosti myslieť-čiže niečo ako umelá IQ,,,,čiže už je zasiate a už všetko si to samo bude tu robiť čo to-ono chce a má v poveloch od svojho bossa,,,,kovid riadi centrálna inteligencia-niečo ako božstvo (pre katolíkov vysvetlené),každý človek si počas života sám postupne vytvoril svojho nevidiaceho dvojníka,ktorý sa neskôr stáva lepším a svojím tvorcom neprekonateľným hrobníkom,,,,

  • Zachytili ste termínus technikus „Ústava WHO“?
   Dva roky testovali. Prišli na to, že ústavy štátov bránia zavádzaniu „protipandemických“ opatrení. Takže teraz to uvoľnia, a potichu pripravia „právnu“ pôdu – štáty potichu podpíšu zmluvy, v ktorých v oblasti zdravia zveria legislatívu WHO. Ústava WHO bude ako Lisabonská zmluva – bude mať prednosť pred ústavami štátov. Taký je plán – jedna pani povedala…
   Už len chýba, aby si mimovládky spísali ústavy a spravili zmluvy so štátmi, že ich „Ústavy“ v oblasti ľudských práv, gender ideológie… budú mať prednosť pred ústavami štátov.
   Tu vidno, ako súvisí zdravie s politikou! A že badatel sa nemá montovať do politiky!
   Bez montovania do politiky badatel nabudúce možno NEBUDE!

  • Bambulka,do 31 Marca,2025 a potom bude SPARS Pandemic,na 3 roky

 5. „Existují dva rizikové faktory úmrtí na COVID: Je to lékař, kterého si vyberete, a vláda, pod kterou žijete. Kromě toho neexistuje žádný důvod, proč by měl člověk na COVID umírat, nikdy tady nebyl..“

  Nové informace ohledně zinku:
  Zinek je cenným nástrojem v boji proti různým virům chřipkám nachlazení atd.. Je důležité si uvědomit, že ačkoli může být zinek účinný, pokud jde o zabíjení viru, není vždy snadné dostat se tam, kde je třeba, aby měl tento účinek..
  A tady hraje velkou roli „zinkový ionofor“ který pomáhá zinku dostat se dovnitř buněk, aby mohl působit. I samotný Ivermektin je také zinkový ionofor, to je jeden z (mnoha jiných) důvodů, proč je účinný.
  A tady dodám, že existuje prokazatelně „přírodní látka“ s podobným účinkem v podobě kvercetin/quercetin
  https://www.zbozi.cz/hledej/?q=Quercetin&sgId=&thru=&aq=#utm_source=seznam.cz&utm_medium=referral
  A díky kvercetinu není třeba navštěvovat lékaře, protože každý může zajít do lékárny a koupit si kvercetin + zinek. Doporučuji je kombinovat s vitaminy C a D, aby vznikl silný posilovač imunity.
  „Zinek je kulka – zabíjí virus. Jediným problémem je, že se kulka nedostane na místo, kam potřebuje. Virus je uvnitř buňky. Enzym je uvnitř buňky. A zinek se sám o sobě do buňky nedostane. Máte kulku bez zbraně – k ničemu.“
  A Hippokrates před více než 2000 lety řekl: „Ať je jídlo tvým lékem a lék tvým jídlem“.

  • no moc nove to nie je, uz takto fungujeme 2 roky a virus len tak prebehol okolo, takze mozem len potvrdit 🙂

   • Zinek sam o sobe nema smysl, aby se umocnil jeho ucinek atd.stejne je to se vsemi vitaminy apod. I u bylin, protoze pit samostatne jen jednu neni tak efektivni, jako si jich udelat vic dokupy, ale clovek musi vedet co muze s cim kombinovat atd. Ohledne bylin to zas vim hodne ja a za dva roky taky muzeme i u nas doma potrvdit ze stale nic. Hlavne je to v mozku a psychice, kdo uveri, uveril a kdo doposud ne a je ok a bere to jako vsechny nachlazeni tak mu nic nebude..

  • nech strava je tvojim liekom

  • Vynikajúci, prínosný príspevok od CZkotas – ako vždy.

   (Iba na okraj: mám pocit, že malá chybička se vloudila – v druhej časti Hippokratovho výroku „Ať je jídlo tvým lékem a lék tvým jídlem“ – medzi spojkou „a“ a slovkom „lék“ chýba záporná častica „ne“.)

 6. Článok mi pripomína stav – tajné vyjednávanie časti nacistov so spojencami za chrbtom Hitlera – avšak – presnejšie ako keď turecký Erdogan – na rozdiel od Hitlera – sám Inicioval a vyprovokoval zradnú opozíciu – aby ju mohol včas zlikvidovať! Vnútrofiremná hra – kto je kto vo Pfizer. Purim.

  „Kajúcnici“ by mohli Pfizer – ako nástroj globalistov – zachrániť. Na zbabelcoch, ktorí podľahnú šeptande nezáleží. Ide o verných globalistickej idei – nie o verných len peniazom.

  • Čo má spoločné „uvoľňovanie“ a vakcíny s obdobím sub-židovskej „Samovej“ ríše v Európe, keďže „Slovania si nevedia = NESMÚ vedieť vládnuť sami!“ ???
   https://aeronet.cz/news/rakousko-zrusi-5-brezna-temer-vsechna-opatreni-proti-covid-19-a-to-vcetne-povinneho-ockovani-vyjimkou-bude-viden-ktera-si-opatreni-ponecha-vetsinu-opatreni-ke-konci-brezna-zrusi-i-slovensko/

   Torzo textu:
   „Země chazarská, domov můj? Odkud se vzalo české a pražské propojení na Izrael?

   Vídeň má v Rakousku stejnou cizorodou povahu jako Praha ve vztahu ke zbytku České republiky. Čechy a Morava nejsou prostorem založeným, jinak v Jiráskových dílech kouzelně vykresleným, praotcem Čechem, ale židovským obchodníkem jménem Samuel Ben-Chaeth. Upozorňuji, že jde o fonetický přepis z hebrejštiny do latinky. V talmudických textech, které se mi už před časem dostaly do ruky, je česká země označována za proto-národ Izraele, tedy předchůdkyni země Izraele. V gójské literatuře je Samuel Ben-Chaeth označován jen a pouze zkráceně jako Samo, což je hebrejská hovorová obdoba české odvozeniny Honza od jména Jan. Jeho celé jméno nikde v českých gójských knihách nenajdete.

   Výslovnost příjmení Chaeth ve staroslověnštině je přibližně jako “Čaet” nebo případně “Čecht”, což podle hebrejských textů vedlo později ke vzniku velice sporného příběhu o Praotci Čechovi a o jeho polském bratru Lechovi (v textech bernského Talmudu je Lech uváděn původním jménem L’achim Ben-Yadi). Samuel Ben-Chaeth byl mocný židovský obchodník a původem židovský Chazar. O Sámovi je v gójských textech uváděno, že mohl mít různé původy, od původu ve Francké říši, že mohl být i Avar, ale i Slovan atd. Tyto informace naprosto ignorujte. Samo byl Samuel, a tím je to dané!“

   „Chazari (iné názvy: Kazari, Kozári, Kozari, Kavari, Kabari, Kovari, staršie Chazarovia, po hebrejsky Kuzarim) boli staroveké kmene altajského pôvodu, pôvodne zrejme z Priuralia, ktoré v rokoch 650 – 965 mali Chazarskú ríšu medzi Dneprom, Krymom, Kaukazom, Kaspickým morom a južným Uralom. Po roku 800 Chazari, alebo len ich vládnuca vrstva vyznávali judaizmus. Konštantín a Metod sa ich v rokoch 861/2 snažili získať pre kresťanstvo. Typickou zbraňou bola šabľa. Časť z nich roku 895 spolu so starými Maďarmi zaútočila na Karpatskú kotlinu, usadili sa pravdepodobne v dolnom Potisí, kde postupne splynuli s ostatným obyvateľstvom. Chazarskú ríšu zničil v roku 965 kyjevský knieža Sviatoslav Igorevič. “
   https://sk.wikipedia.org/wiki/Chazari
   ——————————————————–
   Teda – VK z Aeronetu tvrdí, že
   „Samuel Ben-Chaeth byl mocný židovský obchodník a původem židovský Chazar.“

   A keďže Chazari sa judaizovali až v období „Cyrila a Metoda“, t. j. v roku 800 – v roku 631 „Samuel Ben-Chaeth byl mocný židovský obchodník“ ale původem NIE!!! – židovský Chazar! Ups!

   Odporúčam trilógiu slovenského spisovateľa, historika a znalca výroby kovov – pána Milana Augustína, držiteľa Pulitzerovej ceny za „Hľadanie súvislostí“ – jeho trilógiu Križovatky /kovovej/ pani histórie, kde podrobne rozoberá tzv. západnú industriálnu – kovovú – spoločnosť a úlohu židovských obchodníkov v iniciovaní exploatácie prírodných zdrojov v nimi ovládnutých zemiach, čo súčasne iniciovalo aj zvýšenú potrebu pracovnej sily – otrokov a nevoľníkov. Sloweni „Samovej ríše“ teda vtedy zjavne zažili historickú top expanziu vlastného vojenského a otrokárskeho obdobia – šikovne cez vlastnú chamtivosť manipulovaní židovskými obchodníkmi. Podobne zmanipulovali Rimania Keltov.
   Sloweni – ako najkrutejší a najvýbojnejší západní Slovania /sám Svätopluk mal problém udržať pohromade svoju družinu pre nedostatok koristi – a Slowenov zapriahli do pluhu až Avari a Maďari a Chazari/ sa živili eskortom skupín obchodníkov na Jantárovej ceste, vrátane eskortom otrokov! Takže aj my máme svoju karmickú „koloniálnu“ minulosť! Žiaden holubičí národ!

   Zhrniem -Samova ríša nemohla byť ríšou už len preto, že Samo sa nesnažil – podobne ako Attila – vybudovať štátny útvar. Teda – táto ríša nemala ani hierarchiu, ani dynastiu – rodové pokračovanie moci. Zároveň presne v tomto období sa židia naučili aj Slovanov ovládať ich vlastnou chamtivosťou! Chváliť sa teda obdobím Samovej ríše je pre Skovákov vyslovene HLÚPE!

   A preto je dodnes jednou z nekrvavých ciest k vnútornej slobode – skromnosť!
   Na ňu nemá vplyv žiaden lockdown!

   Čo znamená „uvoľňovanie“ pandemických opatrení podľa Bidermanovej tabuľky donucovania!

   Covid teror a Bidermanova tabuľka donucovania.pdf
   https://ulozto.net/file/CkefpTPluMgQ/covid-teror-a-bidermanova-tabulka-donucovania-pdf#!ZJZ4LmR2ZmywMzZ1AwZ2BTR1ZJSxMySaGKIjHaOhFmq0YzV2Zt==

   • Samo risu nemal kedze zil v drzave a knieza Sviatoslav nebol z Kyjevskej rusi kedze ten nazov je vymysleny presne ako Velka morava. A nrdaj sa vysmiat ze v obdobi Sama sa nechali nasi ovladat zidmi, na to si ako prisuel? Ze to povedal niekto s pulitzerovou cenou? A dostal ju za co ze sa podpisal pod takyto blud ako tua pises opat len odvadza od pravych dejin? A ked je chvalenie sa Samovou rusou pre Slovakov hlupe cize chvalenie sa vlastnymi predkami, tak sa chval tymi svojimi chazarmi. Aspon si sa krasne vyfarbil, dlho som ta nevedel zaradit.

    • Kraken – zjavne si kvôli svojmu „slovanskému“ neo-romantickému šatôčku od svojej milej cez oči – nezavadil o súvislosti.

     Sloweni boli v čase najväčšieho výboja za Samovej neríše navnadení korisťou rovnako, ako Húni pred nimi, alebo pokolumbovskí kolonizátori Ameriky na zlato a pôdu tam, akurát Sloweni – na rozdiel od ruských Wikingov nemali lode. Inak – Maďari sa dostali až k Atlantiku.

     „A ked je chvalenie sa Samovou rusou pre Slovakov hlupe cize chvalenie sa vlastnymi predkami, tak sa chval tymi svojimi chazarmi. Aspon si sa krasne vyfarbil, dlho som ta nevedel zaradit.“ – ty máš rodokmeň z tej doby, alebo aspoň DNA slovanského raba?

     Kraken – mýtická chobotnica – slovanského pôvodu? Dosť infantilné a nedovzdelané – tam som ťa zaradil ja! Buduješ si autoritu tým, že preberáš mená mýtického pôvodu? A prečo nie Batman?!

     „Samotný název Kyjevská Rus s přídomkem Kyjevská vytvořili až historici v 19. století, aby definovali období dějin Ruska, kdy byl Kyjev hlavním centrem Rusi až do jeho vypálení chánem Bátů. Původně se tento raně středověký stát nazýval Rus, což je dokonce v současnosti v ruštině synonymem pro Rusko.!
     „Nejvýznamnějšími osadami byly Novgorod, Smolensk, Černigov a Kyjev.“
     „Počiatky Kyjevskej Rusi sa spájajú so slovanským obyvateľstvom, ktorého pôvodné sídla boli medzi riekami Visla a Dneper. Okolo 4. a 5. storočia sa aj Slovania pohli zo svojich pôvodných území. Tí, ktorí ostali na pôvodných sídlach, dostali označenie Slovania východní.“
     „Ve 2. polovině 9. století vznikla ruská civilizace spojená s vládou Vikingů (zde nazývaných Varjagové) nad obchodními centry na Ukrajině. Po roce 860 se vlády na Kyjevem a nad celou Rusí zmocnil varjagský princ Oleg, který postupně dobýval území všech východních Slovanů.“
     „Kijevskú Rus založili Vikingovia, Kým Veľkomoravská ríša ( Magna Moravia, alebo Regnum Sclavorum ) existovala od roku 833 do roku 907, teda asi 70 rokov, Kyjevská Rus vznikla okolo roku 860 a ako taká zanikla v roku 1240, pokračovala v Ruskom kniežatstve a jeho nasledovníkmi až dodnes. Samotná Kyjevská Rus bola asi 2,5 x väčšia ako Veľkomoravská ríša a existovala 380 rokov.“
     ————————————–
     Zhrniem – ty sa chceš ako Madar-„Hún“ – chváliť svojimi výpaľníckymi predkami? Iné – krajšie a múdrejšie obdobie Sloweni – nemajú?

     Ak sa nepletiem – kraken by mal žiť v nejakej tmavej podvodnej nore. A sem tam si niečo uchňapne. Ty „slovan“!

     • Regnum Sclavorum = rímske-latinské označenie Ríša otrokárov – keďže otroci ríše netvoria!

      „Sclavorum‎ (Latin): meaning, origin, definition …
      [Prehľadávať doménu wordsense.eu] https://www.wordsense.eu › Sclavorum
      This is the meaning of Sclavus: Sclavus (Latin)Alternative forms. Slavus; Origin & history Late and Medieval Latin. From Byzantine Greek Σκλάβος‎, probably from earlier Σλαβῆνος, from plural Σλαβῆνοι, from Proto-Slavic *slověne‎ (plural; the singular form Proto-Slavic *slověninъ‎ is derived from it). Noun Sclavus (genitive Sclavī) (masc.)“
      ———————————————————–
      Čiže „sclavi“ sú otroci a Slávi sú tí, ktorí slávia Boha!
      Mne osobne pripadá celé toto slowenské lúpežné obdobie ako ríša afrických otrokárov, ktorí lovili iné africké národy a predávali ich najprv portugalským, potom židovským obchodníkom s otrokmi.

      Dodnes nemá zapredaný koristnícky Slovák problém Slováka zotročiť a predať! Tak sa doboha aspoň nepyšnite touto temnou históriou „vašich-našich predkov“!

      „Obchodovanie s otrokmi bolo v židovských rukách
      Bulvár nedávno podsúval verejnosti názor, že „Slovania boli preslávení otrokári“. Vraj (citát): „Naši predkovia podnikali lúpežné výpravy na otrokov a obchod s otrokmi ich preslávil v celom vtedajšom svete. Určujúcim bol zisk, ľudská dôstojnosť šla bokom.“ Nuž, prinášam na otrokárstvo trochu iný pohľad. Na rozdiel od článku v spomínanom plátku nie je podložený subjektívnymi dojmami spriatelených pánov dejepiscov, ale dokumentmi. Spravte si názor…“
      http://prekladyodlesa.sk/obchodovanie-s-otrokmi-bolo-v-zidovskych-rukach

     • Oprava – „Regnum“ = presne kráľovstvo, aj keď myslené ríša lebo. Svätopluk – Rex Sclavorum.
      Inak obdobie slowenskej demokracie – teda práva slobodných ľudí vlastniť otrokov. Až doteraz.

   • Maroš zasa študoval a založil nový GRAL, obul gáloš do blata, zem je zlobou posiata …ovčím strachom zosratá, taký príbeh sa tu stal a z Maroša bude kráľ, aleluja…

    • Aleluja – pieseň chuja.
     Aby sa to nestratilo – Norbert Lichtner včera 16.02.2022 nemohol odolať sa nepochváliť, že okrem diváckej-poslucháčskej návštevnosti z Českej republiky má Infovojna – DESIATKY TISÍC EXKLUZÍVNYCH pripojení priamo z USA!

     Tá exkluzivita spočíva v možnosti pozerať na jeho nefotogenický ksicht cez video za poplatok neviem koľko – tuším minimálne 10 euro za mesiac. Takže mám tomu rozumieť, že Infovojna má príjem niekoľko sto tisíc euro mesačne?

     Vôbec na to nepozerám pohľadom závistlivca, ale tak, že kde sa točia veľké peniaze – točí sa aj veľká špina – jednoducho preto, že peniaze kazia človeka. A malá kopa pýta viac! A vydierať sa dá aj odstavením Infovojny – či?

     • Zjednoduším – Lichtner takto mohol naznačiť druhej strane, že ak do toho má v správny čas hodiť vidly – jeho cena bude v miliónoch eur! Nemožné?!

 7. ,,,,nič dobré nikdy nečakajte od človeka-človek je nepodarok a slaboch a vzhľadom na to,že sa jedná o premnožené spoločenstvo-tak je preto nejasné,že čo má byť ľudské a čo nie,to je tak chaotické,že ako keby fungoval zákon že dovolené je všetko a to čo dovolené nieje-je ospravedlniteľné,,,,skôr by vám malo vadiť to,že žijete v EU ktorá klame kde sa len dá a platí vás z nekrytých financií a požičiava krajinám EU nekryté financie-čiže ak sa toto prevalí,tak si celý dlh EU kúpi hocikto kto na to bude mať! ani neviete komu už budete patriť a aké zákony a zvyklosti sa tu budú potom postupne uplatňovať a to nehovorím o drahých nákupoch energií,ropy a potravín,ešte vám upravia vodné zdroje a už ste total v prdeli,jakmile euro strratí na hodnote-tak sa rozlúčte s touto úrovňou života-ste všetci spoluvinníci tohoto stavu,neni medzi vami ani jeden dobrý,či aspoň lepší človek,ste iba súčasťou davu.

 8. Kanadský premiérsky hopslík zaviedol výnimočný stav a chce trestať kamionistov a ľud zato, že sa v zmysle ústavy postavili na odpor čo majú zaručené? Toto je zneužitie právomocí verejného činiteľa (nie je v tom sám, vrátane politikov, samosprávy a sudcov!), lebo zvrhnutie tyranskej a nedemokratickej vlády podľa ústavy má prednosť, pred tým, čo nazval a zaviedol kanadský hopslík. To by mali konečne vy Trúda konečne vytiahnuť právnici !!! A začať voči nemu impeachment ! Takže ak tu číta niekto z Kanada, posuňte toto ďalej !
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/kanadska-policie-rozdava-letaky-s-varovanim-reakce-kamionaku-je-necekana/

 9. A čo tak nariadenie súdu, aby museli vrátiť peniaze štátom, ktoré o to požiadajú. A aby museli odškodniť rodiny obetí vakcíny a ľudí, ktorím preukázatelne poškodila zdravie ich vakcína. Takto by na tom prerobili stovky miliárd zelených žabích koží (peniaze).

 10. …takže teraz je to ,,na ústupe“ a do jesene sa ,,porieši“….je tu veľmi dobrý prehľad aj o politike aj o zdraví, vďaka…..

Pridajte komentár

*