Lovec antivaxerov, čo terorizoval vodičov z Konvoja slobody, skolaboval priamo pred kamerou


Print Friendly, PDF & Email

(Ethan Huff, Natural News) Kanadský právnik, ktorý bol v minulom roku zaneprázdnený naháňaním a stíhaním kanadských kamionistov z hnutia „Konvoj slobody“, omdlel a skolaboval počas nedávneho vypočúvania ohľadne kanadského zákona o mimoriadnych udalostiach práve v tejto veci.

Ide o zjavný akt božej spravodlivosti, ktorá tentokrát zapracovala pomerne rýchlo.

Video záznam s incidentom

Tesne pred incidentom právnik Gabriel Poliquin vypočúval Maria Di Tommasa, zástupcu generálneho prokurátora štátu Ontário. Pri kontrole ručne písaného dokumentu s Di Tommasom požiadal Poliquin o vysvetlenie, či sa skratka „CMV“ týka úžitkových vozidiel.

Následne na zázname vidíme Poliquina ako otvára plastovú fľašu s vodou, potom náhle stráca vedomie a padá na svoj ľavý bok. Keď Poliquinovo telo dopadlo na zem a spôsobilo hlasný náraz, Di Tommaso vyjadril šok, rovnako ako žena v pozadí, ktorú bolo počuť lapať po dychu.

Celý incident si môžete pozrieť na videu nižšie:

Keď Poliquin hlasno narazil na podlahu, ľudia mu bežali na pomoc. V priamom prenose je tiež počuť ťahavý zvuk stonania.

Na stretnutie, ktoré sa konalo v budove Library and Archives Canada (Knižnica a archvívy Kanady) v centre Ottawy, boli následne privolaní záchranári.

Je Poliquin stále nažive? Zdá sa, že to nikto nevie a médiá to nepovedia

Poliquinov súčasný stav zostáva neznámy, pretože nikto informovaný nie je ochotný nič povedať. Dokonca aj kanadská tlač, ktorá bola na mieste, odmieta poskytnúť akékoľvek ďalšie podrobnosti „z úcty k nemu a jeho rodine“.

Tento incident je veľmi podobný incidentu Tiffany Doverovej z nemocnice CHI Memorial Hospital (video), ktorá, ako si možno spomínate, omdlela a spadla na zem počas televízneho vysielania, keď pred svetom propagovala „očkovanie“ proti Covid-19.

Doverová bol jednou z prvých ľudí, ktorí sa zaočkovali proti covidu po tom, čo Trumpova administratíva spustila masovú očkovaciu kampaň pod operáciou s názvom Warp Speed (nadsvetelná rýchlosť).

Liečba osteoporózy

O Doverovej už nikto nikdy nepočul a jej účty na sociálnych sieťach zostali odvtedy neaktívne, hoci nikto nepotvrdil, že Doverova je skutočne mŕtva. Predpokladáme, že to zapadá do spôsobu, akým sa celá vec riešila. A keďže Poliquinov podobný kolaps a pád je tiež zahalený neistotou, je možné, že aj on už nie je medzi nami.

Reakcie ľudí na najnovší prípad kolapsu priamo pred kamerami

„Je to skutočne mimoriadne znepokojujúce na viacerých úrovniach,“ napísal na Twitteri ďalší kanadský právnik a YouTuber menom David Freheit.

„To je úplne normálne,“ dodal Maxime Bernier, zakladateľ pravicovej Ľudovej strany Kanady, v sarkastickom žartíku. „Stáva sa to neustále. Niet sa čomu čudovať.“

Niekoľko hodín po incidente pokračovalo pojednávanie s ďalším svedkom. Komisia by mala fungovať do 25. novembra 2022 a bude tiež vyšetrovať, ako režim Justina Trudeaua použil zákon o mimoriadnych udalostiach na terorizovanie demonštrantov proti pandemickým opatreniam.

Prvýkrát v histórii Kanady bol totiž použitý zákon o mimoriadnych udalostiach s cieľom okamžite ukončiť všetky protesty v Ottawe, ako aj blokády na hraničných priechodoch do Spojených štátov.

„Na vrchole protestov organizovaných vodičmi nákladných áut, ktorých rozzúrili požiadavky na očkovanie proti covidu pri preprave nákladu cez hranice medzi kanadskými provinciami, prilákali protesty do hlavného mesta 15 000 ľudí a inšpirovali napodobňovanie hnutia aj v iných krajinách,“ vysvetľujú správy.

Núdzové právomoci kanadskej vlády zahŕňali možnosť bez súdneho príkazu zmraziť bankové účty tých, ktorí sú podozriví z podpory blokád Konvoja slobody.

Záver

Aktivisti za občianske slobody dnes žalujú Trudeauov režim za toto zneužívanie právomocí a nazývajú to „budzogáňom“, ktorý má potlačiť všetku opozíciu voči blokádam, povinnému očkovaniu a povinným rúškam.

S Poliquinovou pomocou ten istý režim pokračuje v prenasledovaní všetkých, ktorí protestovali.

Najnovšie správy o očkovaní proti covidu nájdete na stránke ChemicalViolence.com.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Pri tak frekventovanej medializácii to vyzerá ako božia spravodlivosť, ale je to len štatistická pravdepodobnosť! A to nikoho nepresvedčí! Musia začať zároveň kapať vakci-abonenti doma na gaučoch pred TV!

  • Musia začať zároveň kapať vakci-abonenti doma na gaučoch pred TV!

   vakci-abonenti masovo kapú, len sa to schováva za infarkty, a množstvo iných zvýšených smrťákov.
   lenže táto informácia nie je v televízore, preto pre BioRobotov neexistuje

   redakcia, článok som nečítal, už kvôli názvu.
   Je to také bezvýznamné, že nejaký mediálne známejší BioRobot išiel do kytek.
   Držte si úroveň, svoju vnútornú morálnu úroveň, a serte na mediálne známe „osobnosti“ jednotlivých BioRobotov.
   A ak chcete, zberajte tieto informácie, a dajte info o vypnutí takýchto BioRobotov ucelene, masovo, bez jednotlivých pokazených súčiastok.
   BioRobot je len súčiastka systému, ovládaná systémom, bez osobnosti, bez duše.
   Mŕtvy BioRobot je pokazená súčiastka.

   na Zvedavcovi je diskusia: https://zvedavec.news/nazory-9424.htm
   sú v diskusii tieto otázky:
   JAK JE MOŽNÉ ŽE TO 90% OVCÍ NECHÁPE?
   preco ovce treba takto zdecimovat? a ze chcu ludi ovladnut, ale ved oni (globalne elity?) ich uz davno ovladaju.

   moje vysvetlenie, zamyslite sa prosím:
   Si v škole, v Matrixe.
   To čo nazývaš „ľudia“, to sú len NPC/BioRoboti/bezduchí.
   Sú tu preto, aby si sa ty niečomu naučil. Vytvárajú pre teba interaktívne prostredie, aby si sa učil.
   Takže učitelia/Tvorcovia ovládajú BioRobotov, a tak pomáhajú tvojmu výcviku/školeniu/vývoju/postupu/učeniu.
   Vytvorili virtuálny svet, v ktorom je tvoja energetická podstata (duša) vložená do bioskafandra/ľudského tela, aby sme mohli precítiť túto virtuálnu realitu a niečomu sa naučili.
   Čo je vlastne náboženská koncepcia nebo – očistec – peklo (večný oheň)?
   Nebo – urobil si v škole skúšku, ideš na vyššiu úroveň (vyšší level hry)
   Očistec – neurobil si skúšku, ale opakuješ ročník, máš ešte šancu
   Peklo – bez šance, ideš na energetický výmaz do vysokých energií (pekelný oheň), osobnosť/duša bude vymazaná/defragmentovaná

   Je ešte jedna vysoko pravdepodobná možnosť, že nie sme v škole, ale vo vesmírnom väzení, odčiňujeme tu svoje skutky za nejaké vyššie „niečo“, čo sme porušili

   A tretia možnosť s vysokou pravdepodobnosťou, že sme naozaj farma, doja z nás energiu.
   Z nás, z ľudí.
   A to množstvo entít/kreatúr/výtvorov, ktoré my nazývame „ľudia“, alebo OVČANIA/OBČANIA, to sú stále len tie isté ovládané BioRoboty, určené na to, aby sme produkovali tie správne energie na kŕmenie parazitov

   takže žiadna debilizácia „ľudí“.
   To čo nazývaš debilizáciou, to si len ty nakoniec uvidel riadiace programy BioRobotov, ktorých programujú cez televízor. Čo nie je v televíznom programe, to pre BioRobota neexistuje.
   Čo nie je v programe, ktorý nainštaluješ do svojho počítača s Windowsom, to predsa počítač nevie, nedokáže, nevie spracovať, nevie fungovať. Najprv to musíš nainštalovať.
   Rozdiel medzi BioRobotom a počítačom:
   Tvoj počítač má riadiaci program Windows 10.Počítačové programy sa inštalujú cez disk alebo stiahneš z Inetu.
   BioRobotom sa inštalujú ovládacie programy cez televízor.
   BioRobot je chodiaci Windows 25 v ľudskom bioskafandri. Nie je to ovčan/občan. Nie je to debilizovaný „človek“. Je to BioRobot/chodiaci Windows 25.

   Nie žiadni debilní ľudia, ale BioRoboty/chodiace Windows 25-tky – s inštaláciou ovládania cez televízor

   Nemusíš mi „veriť“.
   Sám si prejdi procesom chápania, je to súčasť tvojho vývoja.
   Ale ak toto odmietaš vidieť, že to nie je možné, tak sám k BioRobotom patríš, napriek tomu, že diskutuješ na Zvedavcovi.
   Alebo, v tom lepšom prípade, ak odmietaš vidieť túto realitu, tak skončíš v „Očistci“, lebo si neurobil skúšku

   je to na vás, choďte na diskusiu. Aj článok je čitatelný, len má chybu v koncovke, kde sa odvoláva na BRICS, ktorý je konkurencia voči USA.
   Brics je len ďalší globalistický ročildovský projekt

   aj toto je celkom slušné čítanie, len čítajte aj diskusiu:
   https://zvedavec.news/komentare/2022/11/9394-blackrock-a-velky-reset-wef.htm

   • Rostschild a klany na ich úrovni sú len otroci, podradná otrocká vrstva, otroci s vyšším postavením – dozorci. Nič viac. Aj oni zomierajú či sú korigovaní ak neplnia príkazy z vrchu – od Globalistov. Sú to len židia s veľkým Ž a nie Globálna elita – to úplne iná úroveň.
    Sú tiež určení na likvidáciu ako nepotrebný nefunkčný nástroj.
    To sú skutoční bioroboti neuvedomujúc si, že sú niekým riadení – riadení bezštruktúrne. Oni si naozaj myslia, že sú vládcami planéty lebo nad sebou nikoho nevidia a pritom sú len spotrebný materiál tak ako všetci ostatní sionisti, jezuiti, ilumináti a všetky lóže. Nedisponujú konceptuálnou mocou a znalosťami ako Globálna elita.

    • ročildi sú podľa teba len židia s veľkým Ž a nie Globálna elita – to úplne iná úroveň.
     prosím o vysvetlenie, kto je podľa teba Globálna elita.
     Plus či sú Globálna elita ľudia z tejto planéty, alebo sú to mimozemšťania, alebo energetické inteligentné nemateriálne entity, či z paralelného vesmíru, či …….?
     Ja sa nechcem hádať, len obyčajný brainstorm (viac hláv viac rozumu)

     • Len treba vedieť, že tzv. brain/mozog/storming/útok = „útok mozgov“/ správne funguje výhradne v nekritickom prostredí, t. j. ide o „vývoj“ akýchkoľvek uletených myšlienok – pozor – na dobu možno uletených a nepochopených – akože „cesta na Mesiac“ – v tých časoch na rebriňáku – čo ti drbe – skrátim – brainstorming musí niekto kompetentný viesť s cieľom vyprodukovať myšlieky riešiace problém, a zároveň musí byť zablokovaná -neprípustná akákoľvek kritika! Pretože to, čo najviac blokuje produkciu aj tých tzv. „uletených“ myšlienok – je 1/ kritika spoluhráča-spolutvorcu, 2/ AUTOCENZÚRA!

      No a teraz si dajte dohromady – 1/ nekritické myslenie v prípade islamofašizmu – lebo doktrína status quo, a 2/ zakázaná kritika protinázorov nesúhlasiacich s liberalistickým fašizmom a tlak na autocenzúru = strach otvoriť si papuľu „a čo len pomyslieť“! Takže!

      Fašizmus bráni kritike jeho doktríny a vytvára nekritické prostredie doktríny – a fašizmus bráni slobodnému mysleniu /pôvodný liberalizmus/ a tlačí mysliace bytosti k autokritike vlastných myšlienok /väčšinou na báze výhod a nevýhod/ – a tak táto skurvená dystopická a reálne NEliberálna spoločnosť NIE JE SCHOPNÁ fungovať v systéme brainstormingu – v chŕlení myšlenok na riešenie problému! Toto je absolútne ustrnutie tvorivých myšlienok v spoločnosti – saturované „dodávaním tých správnych myšlienok“! Demencia a degenerácia myslenia! Takže do piče s ovládačom „viac hláv viac rozumu“! Toto nefunguje ani pri plnej vlečke kapustných hláv! Už samotné tvrdenie, že žijeme v liberálnej spoločnosti je lož! Rovnako, akože demokracia je vláda ľudu, a že znamená slobody občanov! Žijeme vo väzení myslenia, v ktorom na počte hláv už nezáleží!

     • „Fašizmus bráni kritike jeho doktríny a vytvára nekritické prostredie doktríny “ – a tým pádom prenecháva volné pole fantáziám naplňovania fašizmu – známe zverstvá „od výmysli sveta“, a neviem, či je v koráne jasne napísané, že „buzerantov treba zhadzovať z výškových budov“ – ale niekto to tak skrátka vymyslel!

     • No – musím upresniť, pretože pojmy determinujú vzťahy a aj vo filozofii treba pomenovať – čo je čo!
      1/ Nekritické myslenie – všeobecne – znamená prijímanie doktríny a tým aj predsudkov – dogiem!
      2/ Predsudky a dogmy predstavujú zábranu tomu inému slobodnému mysleniu – inému pohľadu na svet! Teda!
      3/ V BRAINSTORMINGU – znamená NEKRITIZOVANIE technicky = NEHODNOTENIE!!!
      Nehodnotenie z pohľadu-pozície paradigmy = predsudku uvažovania. Zem je guľatá – Zem je plochá, teda z toho vyplývajú určité závery.

      Brainstorming – ten profesionálny a v zmysle lege artis – je-musí byť teda úplne odosobnený! inak to nie je brainstorming!

      Celý problém sa dá pripodobiť napr. čo znamená „nevedomie, podvedomie, bezvedomie“! To všetko treba presne zadefinovať – inak si nerozumieme! Aj preto mnohé zákony začínajú VÝKLADOM POJMOV!
      Dnes sme v situ, že nekritické myslenie spočíva v zámene pojmov, t. j. – čierna už po dohode neplatí ako čierna! A to už je chaos v chaose! Kurva chaos! Newspeak! Kto s tým prišiel? Anarchisti! Kto sú anarchisti? Odnož židovskej sekty – frankisti!

   • dobry clanok,Janko

   • Tereza Rückerová

    Takže já jsem tady skoro jediná člověk, a ostatní většina jsou bioroboti? Takže skoro každej koho potkám je biorobot? A ti mi mají dávat určité lekce? Třeba rodiče, partner, pokladní v krámě?

  • Marosko,to sa tiez deje,ale tiez to nie je publikovane,ja som uz stratil dvoch priamych susedov,samozrejme ze sa to drasticky zvysi

  • ale o tych sa nedozvieme, o tych obycajnych ludkoch z nasho okolia…

 2. KOVIDBARÓN!

  ,,,,vakcíny sa nechytajú na ľudský idiotizmus,ktorý prebieha v plnom prúde a všade v priamom prenose a teraz už konečne aj na slovensku,lebo pre získanie štatútu-idiot XXI.storočia nepotrebujete ani vakcíny,ani rekvalifikáciu-stačí mať neustále pri sebe moderný výkonný dotykový mobilček,ktorý vám v tichosti vypaľuje trávniky v hlavách a nad hlavami kopu satelitov a neustále preletujúce práškovacie lietadlá nato,,,,rozumu ste nikdy dostatok nemali,ale teraz je to už aj pre vás aj nepotrebná pomôcka-poradíte si aj bez rozumu a ani dušu už nepotrebujete,postačia vám qr a pin.

  • tak náhodou – dnes – po celý deň – výnimočne krásna, čistá, jasná obloha – bez čmúh, aj bez rozprašovačov posýpok…globáčom už došli sily? Alebo materiál? Alebo vykapali ich otroci?
   …ešte LED slnko by bolo treba kamsi odpratať a vrátiť nám to naše oranžové…kým neprídeme všetci o zrak

   • Emily,asi nakladaju tie lietadla tttttym vrazednym svinstvom,tuna striekaju nad Califrniu,“jedna radost“

    • takže iba nakladacia prestávočka, džony…no, príliš si nepotešil – ale čo iné sa dá od týchto šialencov čakať

   • Lítají u nás v Česku. Poslední dny tu máme nebe šíleně počmárané a plno lidí včetně mě se cítí úplně na nic a neskutečně unavení. Jenže když řeknu, že to tím, co na nás sypou, tak se na mě dívají jako na magora…. 🙁

    • Zrejme sú už viackrát vaxnutí – s mozgom mimo reality. Ešte oni nás budú mať za bláznov!
     Budeme tu ako herci divadla pre globalizátorov.

 3. …je to smutné, že mnohí tak ,,slepo“ tomu uverili…niekt.z nich už našťastie precitli a uvažujú, ako sa toho ,,zbaviť“…žiaľ, aj z moj.rodiny a aj dobré priateľky…veľmi im držím palce, aby z toho bolo len placebo….

  • Áno, sůhlasim s Tebou. Mám nielen na mysli, ale aj v srdci tých nie veľa ľudí z môjho okolia, ktorí sa napriek mojim prosbám a varovaniu dali zapichnút. A nech mi nikto nehovorí, že sú to hlupáci a patrí im to. Mám ich stále rada a nechcem im mojim vadným myslením privádzať ten chystaný koniec.

   • Každý je hlupák.kto sa nechal zapichnút.Bez rozdielu,či cudzí alebo blízky.

    • Mozgy máme osprostené, to je fakt – a dokrvavili nám ich biele beštie tými ich toxickými povinnými očkovaniami…a nedalo sa z toho vyvliecť.
     Ešte aj mandle odstraňovali „preventívne“ už trojročným deťom – aby nemuseli „potom“. Lebo mandle nám narástli zrejme iba preto, aby tie trúby mali čo vyšklbnúť. Idiotizmus n-tého rangu.

  • alenka,uz je pozde,mily drozde,Luciferase(enzyme svetla) a ine permanentne jedy sa uz nedaju 100% odstranit,snad len zmiernit a to len na nejaky cas

   • budeme chodiť so šungitovou pyramídou na hlave a pre každý prípad aj s generátorom ozónu v ruke či v ruksaku

 4. Kedy budú na Slovensku stíhaný politici a pandemicky teroristi ako čaputova,mikas,lengvarsky Matovič a ostatná USA luza pôsobiaca na Slovensku

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,vtedy budú stíhaný,keď sfetovaný sľubotechnaježíško konečne trafí na túto planétu a splní svoj prísľub,,,,táto planéte patrí temnote-takže temnota si tu robí čo ona-ono chce a vy s týmto nič nenarobíte,netrebalo sa naodiť a už keď narodiť tak celý život iba pred nimi utekať a neprijímať skrze nich v pohodlí výhody a materiálne odmeny-čo vy všetci dookola robíte viď ich dary a výdobytky-zamestnanie a odmeňovanie a možnosť za peniaze skoro všetko,,,,amenček!

  • Kto ich bude stíhať? Vystrašené ovce, ktoré chcú vyhrať vojnu vo voľbách alebo na súde? Alebo rusi, ktorí postúpili na Donbase o 15 km za 8 mesiacov?

   • Keď niekedy v apríli Rusi vyhlásili, že sa sťahujú z Kyjeva a presúvajú sa na Donbas, mysleli sme si, že za pár dní až týždňov bude celý Donbas oslobedený. Vôbec sme nerátali s tým, že ešte aj teraz v novembri budú Ukrajinci ostreľovať mesto Doneck z neďalekej Avdivky (10 km), kde sú stále zakopaní a opevnení. Toto je asi najdivnejšia vojna, akú sme kedy pozorovali.

    • Ako každá proxy vojna. Fakticky aj žijeme v proxy štátoch. Odbočím – chodím do proxy krčmy – pôvodní majitelia ju prenajali cez C-19. Majú z toho aspoň nájomné a zamestnanci sa uživia – zatiaľ, ale aj tu prebehla čistka – tá akresívnejšia vytlačila kolegyne a spoločníčky a teraz zamestnáva rodinu. Je fajn, že to funguje vôbec – „ako štát“ – Chec point – Treft punkt – a takto fungujeme aj my – o prenájom SK štátu bujujú politici – aby sa uživili práve ich rodiny a klany a vycucali z domácich lówe. Čiže – niekto vybudoval štát-krčmu – a čaká sa na prežitie krízovej situ – lebo zavrieť krčmu-štát a otvárať novú-nový po rokoch v konkurenčnom prostredí nejde len tak! Ukrajina a Rusko sú prenajaté proxy štáty, proxy bojiská, proxy krčmy /jeľcin, Heger/ ktoré kontrolujú ich veritelia – a výpalníci! Hrajte sa ako chcete na čo chcete – pokiaľ nám to sype! Spotreba zbraní je to isté čo spotreba chastu – aj s mŕtvolami k tomu!

     Existujú analogické modely – len ľudia ich ako modely nevnímajú. Každý podvod aj zločin má modelovú analógiu! To len blbci si myslia, že vymysleli niečo nové! A toto je presne o tých životných skúsenostiach „od malého mačiatka“!
     A preto útoky slobodomurárov EU smerujú na „mačiatka“ – do EU parlamentu budú môcť voliť už 16-ročné mačiatka s čerstvo vylízanými konečníkmi! Ktoré si ešte nedokážu uvedomiť jedinú modelovú analogiu – TOTO /“historicky“/ POZNÁM!!!

  • Toho sa asi nedočkáme Jojo

  • Jojo,odpoved uz vieme:; na stareho dindy,ked nebude nikdy

 5. Karma si nasla cents

 6. kvakcína je sloboda

  žiaden boží zásah sa nekonal – to je výsledok idiocie kvočkovancov!!!

  • kvakci… ty si taká rozhľadená, zorientovaná osôbka – hneď na začiatku covidcirkusu si nás tu upozornila na podvodnú kvázi vakcínu, za čo ti patrí vďaka:
   Prekopírovala som ťa sem:

   „COVID-19 nie je vírus!!!! COVID-19 je cieľ!!!!
   C – certificate
   O – of
   V – vaccine
   I – indeficacion
   D – date
   1 – A – artificial
   9 – I – inteligence“

   Kvakci, už sme konečne rozhľadenejší – premýšľam, akú informáciu by to „O“ (druhé písmeno v poradí pomenovania tejto zločineckej biologickej zbrane) mohlo mať v sebe ukrytú… lebo predložka – navyše uvedená kapitálkou – veľmi nezvykne tvoriť súčať odborných názvov…
   …a mohla by to byť veľmi zaujímavá informácia…

   certifikát AKEJ „vakcíny“ by to mohol byť? …order? to by znamenalo nariadenej… certifikát nariadenej vakcizbrane…

   Dnes – po dlhom čase – po celý deň čistá obloha…čo sa deje?

   a práve mi sem vbehla Soňa Peková: https://www.ac24.cz/

   • Je nedela, kedy aj panbozko oddychoval. Zato vcera sa isli pretrhnut.

   • kvakcína je sloboda

    mojenko, tu nejde o gramatickú presnosť/bezchybnosť a tiež to nie je môj výmysel!!
    o aké vakcíny? no predsa na covid-19!!! :DDDDD
    a tí, ktorí sa nepôjdu dať „dobrovoľne“ opichať, tak tí to dostanú v potravinách, nasypú a možno už sypú to na nás zhora!!
    pamätám si, v lete 2020, keď všade pred obchodmi boli šóry, lebo bol obmedzený počet nakupujúcich, tiež som si všimla, aká bola čistá modrá obloha nad nami a trvalo to tak asi týždeň, možno viac – takže v tomto nič nové!!!
    a s tou rozhľadenosťou si nerob zo mňa prdel!!!
    daj sem aj ty niečo – čokoľvek – nad čím by som mala uvažovať pravda/nepravda!!! veď snáď ide o to – zdieľať poznatky s ostatnými

    • kvakcínka…nie ja z teba (to v žiadnom prípade, no čo si!) – ale ONI z NÁS všetkých sa rozhodli robiť si z prdel (podobne ako farári zo svojich ovečiek – údaje zamotať alebo aspoň znepresniť a vyrábať zámerný chaos). Podľa mňa ten ich COVID-19 má až priveľmi presné zameranie, len my to máme vidieť radšej trošku z uhla, lebo čo ak nejaká ofca sa nebodaj aspoň na štvrť zrenice rozhľadí?? To sa stať nesmie! Oni musia držať opraty pevne v rukách až do víťazného konca, ako všetci narcisti! Taký je ich cieľ.
     Nech sme aj offfce, no naša súdržnosť je väčšia, ako tá ich – tá týmto indivíduám trvá len do bodu odhalenia trestného skutku a potom sa budú obviňovať medzi sebou navzájom, hádzať špinu jeden na druhého…tak to už zvykne chodiť medzi darebákmi.
     Máš pravdu, moja, už dávno som sem nič poriadne na úvahu nedala; k PC iba odbieham… v zime bude hádam o čosi viac času (dúfam), dačo vymyslím, sľubujem🙂

  • Kvaksina::, presne tak a nie inak

 7. Zmrazenie účtov je varovaním pred akoukoľvek podporou digitálnej meny. Stačí ak máte iný ako oficiálny názor a štát vám „zmrazí“ vaše peniaze (a môžete sa ísť pásť). Navyše dáva do rúk bánk neslýchanú moc. Presadzovanie digitálnej meny sa začína „odmeňovaním“ za platbu kartou, hodinkami či mobilom. Je to pohodlné a zákulisníci rátajú s pohodlnosťou ľudí pri presadzovaní digitálnej meny.

 8. Keďže Stredná a Východná Európa, je v situácii, kedy väčšina obyvateľom má svoje byty a domy v súkromnom vlastníctve, narozdiel od západu, masívne zadlžovanie cieľom zbavenia ná všetkého majetku naberá na obrátkach !
  https://cz24.news/brusel-luciferuv-plan-schvalen-novymi-poplatky-lulucf-budou-biti-hlavne-cesi-a-slovaci/

  • A preto v panike neprepálim drevo za 1200 eur, ale radšej elektrinu navyše za povedzme 500 e! Každá hystéria ako každá bublina má svoj vrchol! Komu je jasné, že palivo na zimu predstavuje predovšetkým vylágrované úspory – u dôchodcov určite – musí byť jasná stratégia prežitia! Isteže – mať drevo znamená nebyť závislý na Black Out – ale nie za cenu vylágrovaných úspor! 600 eur za tonu rašelinových brikiet znamená – nákup kompostu za tretinu a výrobu vlastných brikiet! Na to vám stačí obyčajný menší lis na hrozno!

   10l x 100 = 1000 l za 220 e!
   https://www.tovochem.sk/substraty-raseliny-mulce/raselina-zahradna/

   • Marek Kosice

    Maros, odkedy 1L raseliny sa rovna 1kg raseliny? Ehmm…si sa prepocital…

    • Samozrejme – aj tých 10 litrov rašeliny v balíku obsahuje na rozdiel od brikiet aj vodu doboha! Ja som sa neprepočítal! Bol to len hrubý príklad! Lebo ako mám kurva porovnať niečo, čo nebude lisovať hydraulický lis? Lebo doma? Navyše – nebudeš asi kupovať maloobchodné pytliky po 2,20 eura, ale rovno v kubíkoch – teda nie v litroch! Ale tá cena je stále tretinová! Teda – nabudúci rok si nechám doviesť 3 kubíky rašeliny a vyrobím si z nich brikety!
     To tvoje počítanie s presnými číslami a objemami je dôležitejšie ako podstata veci? Lebo tú rašelinu ti nedovezú v litroch! a môžme sa baviť ďalej, či pôjde o rašelinu z pravého rašeliníka, alebo kompostovú „rašelinu“. V každom prípade – ide o produkt, ktorý v prrodných podmienkach prešiel tlením – detto ako drevené uhlie – a má výhrevnosť hnedého uhlia. Za 10 kg dreveného uhlia na BBC dáš koľko? 22 eur?
     https://www.alza.sk/hobby/carbon-vegetal-de-marabu-grilovacie-uhlie-10-kg-d6438613.htm

     https://ornica.sk/raselina-predaj/

     Lebo 10 litrov rašeliny váži podľa vlkosti od 5 kg vyššie – za 2 eurá. Takže na to nepotrebujem kalkulačku – len sedliacky rozum! Tak ma tu nejeb s presnými číslami! „Zemina“ využitá na kúrenie je skrátka lacnejšia ako brikety! A netreba ju ani lisovať – stačí poprepichovať vrecká a uložiť na seba – cez leto to vyschne, a do kachiel to naložíš ako „kravince“.

    • Ty si proste blbec! 1 liter rašeliny sa rovná 2 kg rašeliny vtedy, keď sa do nej vyštíš! Prepočítaj si to na kravince! Som rád, že to nikomu sprostému nezapaluje! Tak ako Mongoli tisícročia kúria kobylincami – ja môžem kúriť rašelincami!
     https://ornica.sk/raselina-predaj/

     • Kde sú kilogramy?!
      „10 l x 100 = 1000 l za 220 e!“ – a?!

      Ty máš stále niečo mútne pred očami! Ale hlavne, že v košickej bytovke si v kachliach nezakúriš! Tak treba riešiť jednotky! Sprostý človek nepochopí podstatu nikdy! Na rozdiel od Rakúska, kde ľuďom rozdali kompostéry – debilní Slováci vyvážajú „separujú“ organickú hmotu zo svojich pozemkou a neustále ju tak oberajú o to najcennejšie – o humus, takže skončíme ako civilizácia Mayov. ktorá si vyčerpala humus plytkým hospodárením – pestovaním kukurice, a potom išla do piče! Ja z môjho pozemku nič organické neodnesiem, a preo nebudem ani robiť brikety z nakoseného materiálu. Preto rozmýšľam o nákupe rašeliny – keď to pôjde – ok – keď nie – vždy to viem dať k stromom. To je celé!

      No – keď si taký múdry – daj sem tabulku na prepočet objemu rašeliny a jej mernej hmotnosti! To treba vypátrať a ja sa kvôli tebe s tým srať nebudem!

     • Prostoreky šoram +++

  • Kazdy,kto bude nieco vlastnik okolo 2030,bude oznaceni za RASISTU a bude „prevychovani,ak to nepomoze,nato je vyse 30 tisic Guillotines,tuna v usa

 9. jojo-ked sa objavi novy ,,spartakus,,

 10. Film, ktorý vás prefacká! Je z roku 2010 mexickej produkcie, teda 12 rokov starý, ale je to absolútny prierez štruktúrami biedy súčasnej španielskej Barcelony – pre nás prekvapivo „aktuálny“ obraz Španielska dneška – houby – ono je to fakt 12 rokov staré – len to k nám v tej najreálnejšej podobe ešte nedorazilo – možno v roku 2023! Odbočím.

  Film som si stiahol na „zaspávanie pri telke“ a zvuk ma dosť rušil. ale niečo mi nedalo, takže som si ho pozrel znovu v rámci dňa! V tom okamihu bola dramatizácia zvuku na správnom mieste, pretože tento film strčí všetky filmy o postapokalyptickom období do prdele – tento film je o apokalypse spoločnosti reálne už prebiehajúcej! Viktor Hugo s jeho Bedármi je ako naratív slabý odvar! Prebieha totálny rozklad spoločnosti na všetkých úrovniach a film len naznačuje chabý pokus jednotlivca – hlavný hrdina na prahu smrti – rakovina prostaty – psychosomaticky neschopný to celé ako muž ústáť – sa snaží o prežitie rodiny a upratať si pred smrťou! Španielsko ako krajina dvoch svetov – ten jeden je ten bedársky a otrokársky – rodina – všetky rodiny – aj imigrantov – v totálnom rozklade! Napriek všetkému – autori filmu ukazujú vzopätie človeka v poslednom ťažení – zachovať si česť, súcit a spravodlivosť, a odísť zo sveta ako človek!

  BIUTIFUL drama Mexiko,Španělsko 2010 CZ dabing ČSFD 74%.mkv
  https://ulozto.net/file/PDA7zqFQ/biutiful-drama-mexiko-spanelsko-2010-cz-dabing-csfd-74-mkv#!ZJVmMGR2AwIuATSxA2L5AGNlA2EyZSSTpKc0pF5EsxyWEJZ1MD==

  • Toledo bolo kedysi centrom Chazarov, kde mali financnu moc a arabi vojensku.
   Spanielsko ako krajina 2 svetov. Obidva zotrocovali.

 11. Alena Jančigová

  …Rybka treba veriť, že majú len placebá a v duchu o to prosiť, lebo ich máme veľmi radi, však?…a ešte, ďakujem Maroš za TIE vysielania Slob.vysielača…

 12. Alenka,kedze zlata rybka neexistuje,mozeme veri,ze snad niekto dostal placebo,alebo menej ucinny Jab,ale o nepomoze k pokracovani masivnej Genocidy a ovladania ludstva,vcetne digital tyranny

 13. …veru John, taká rybka neexistuje, no stále verím tomu, že to takto dostali…a verím aj tomu, že ,,kto druhému jamu kope, sám do nej spadne“- toto platí aj pre ,,vyvolených…

Pridajte komentár

*