Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Dr. Bryan Ardis: Vírus, vakcíny a niektoré terapie na Covid-19 sú odvodené od hadieho jedu


Print Friendly, PDF & Email

Dr. Bryan Ardis: Vírus, vakcíny a niektoré terapie na Covid-19 sú odvodené od hadieho jedu

(Mike Adams, Natural News) Dr. Bryan Ardis tento týždeň zverejnil sériu obvinení, že vírus SARS-CoV-2, „vakcíny“ a aspoň jedna liečba na Covid-19 pochádza z molekúl hadieho jedu (konkrétne z kobry kráľovskej).

Prvý rozhovor na túto tému zverejnil Stew Peters v Red Voice Media vo videu s názvom „Watch the Water“.

Dr. Bryan Ardis vyjadruje obavu, že molekuly súvisiace s hadím jedom (peptidy alebo proteíny) mohli byť vložené do vody (alebo uvoľnené inými metódami, ako je aerosólizácia), aby sa zinsenovalo „prepuknutie“ ochorenia Covid-19, čo v konečnom dôsledku priviedlo ľudí k očkovaniu, lockdownom, rúškam (respirátorom) a iným formám masovej lekárskej hystérie.

S doktorom Ardisom urobila následne rozhovor aj stránka Natural News. V prevažne neupravenom rozhovore sa Dr. Ardis podelil o svoj rozsiahly výskum spájajúci hadí jed s protilátkami, výrobou vakcín a strašidelne podobnými vedľajšími účinkami pozorovanými pri mRNA vakcínach a liečbe covidu.

Ako vysvetľuje Dr. Ardis vo videu, každý jeden vedľajší účinok pripisovaný Covid-19 je tiež známym účinkom vystavenia toxickému hadiemu jedu.

(Poznámka redakcie: Jedným zo spôsobov, ako hadí jed zabíja je, že zhustí krv, ktorá potom nie je schopná cirkulovať v žilách a človek následne umiera. Covidové vakcíny podobne vytvárajú krvné zrazeniny, následkom ktorých dochádza k srdcovým infarktom a mozgovým mŕtviciam.)

VenomTech práve ohlásil „Knižnicu hadích jedov“ pre nové farmaceutické liečby

Pre každého, kto si ešte neuvedomuje, že hadí jed sa bežne používa na vývoj liečiv a lekárskych terapií, pozrite si oznámenie od spoločnosti, ktorá sa v skutočnosti volá „VenomTech“ (Jedové technológie).

Chvália sa tým, že „Knižnice hadích jedov (T-VDA™) poskytujú výskumníkom priame riešenie na rýchly skríning tisícok jednotlivých fragmentov jedu, pričom každá vzorka je špeciálne navrhnutá tak, aby maximalizovala účinnosť pre konkrétny cieľ.

Generálny riaditeľ VenomTech, Paul Grant, dokonca uviedol nasledovné:

„Venomtech je v popredí výskumu jedu na objavovanie liekov už viac ako desať rokov.

Prostredníctvom vzťahu s laboratóriami Charlesa Rivera – svetovým lídrom v oblasti zmluvného výskumu objavovania liekov – môžeme teraz prezentovať našu inovatívnu technológiu a predstaviť širšiemu odvetviu potenciál jedov väčšiemu počtu potenciálnych zákazníkov a tiež rýchlejšie pre široký záber využitia.“

Stránka Natural News oslovila Gilead Sciences so žiadosťou o rozhovor

Stránka Natural News priamo oslovila spoločnosť Gilead Sciences a požiadala o rozhovor s ich vedúcim vedeckým pracovníkom, aby sa vyjadrili k týmto obvineniam a predstavili svoju verziu príbehu o tejto dôležitej otázke.

Od Gileádu zatiaľ neprišla žiadna odpoveď.

Portál InfoWars sa tiež venoval tejto novej afére.

„Rýchle vyhľadávanie na internete odhaľuje množstvo publikácií bežných médií, ktoré v začiatkoch pandémie covidu pripúšťali, že môže byť odvodený od hadov,“ uvádza InfoWars.com.

„Od Scientific American po CNN bola hadia teória spočiatku široko propagovaná.“

Mohli by sme citovať časopis Scientific American a jeho článok z roku 2020: „Hady by mohli byť pôvodným zdrojom prepuknutia nového koronavírusu v Číne“.

Spomínaný príbeh uvádza podobnosť medzi SARS-CoV-2 a hadím genetickým materiálom:

Liečba osteoporózy

„Hady – čínsky krait a čínska kobra – môžu byť pôvodným zdrojom novoobjaveného koronavírusu, ktorý túto zimu vyvolal v Číne prepuknutie smrteľného infekčného ochorenia dýchacích ciest.“

Dr. Ardis je presvedčený, že kobrí jed bol použitý ako východiskový bod pre zvýšenie funkcií SARS-CoV-2, čím sa vírus efektívne transformoval na systém podobný, ako keď jed otrávi telo po uštipnutí hadom.

Z príbehu Scientific American ďalej vyberáme:

„Výskumníci použili analýzu proteínových kódov uprednostňovaných novým koronavírusom a porovnali ich s proteínovými kódmi z koronavírusov, ktoré sa nachádzajú v rôznych živočíšnych hostiteľoch, ako sú vtáky, hady, svište, ježkovia, pangolíny, netopiere a ľudia.

Prekvapivo zistili, že proteínové kódy vo víruse SARS-CoV-2 sú najviac podobné tým, ktoré sa vyskytujú u hadov.“

Ako ďalej informuje InfoWars, štúdia z roku 2021 tiež spojila čínskeho kraita a kobru kráľovskú s hrotovým proteínom Covid-19 a vysvetlila:

„Objav superantigénového vzoru v proteíne S1 Spike, ako aj dvoch ďalších vzorov podobných neurotoxínom majú peptidové podobnosti s neurotoxínmi z rodov Ophiophagus (kobra) a Bungarus.“

Neskôr počas rozhovoru sa Dr. Ardis dotkol skutočnosti, že hydroxychlorochín, očierňovaný médiami, je známy tým, že blokuje nikotínové receptory v mozgovom kmeni pred poranením jedom kobry a zmije.

Uvedená štúdia má názov „Toxínom podobné peptidy vo vzorkách plazmy, moču a stolice od pacientov s COVID-19“.

Prítomnosť toxínom podobných peptidov by mohla byť potenciálne spojená s infekciou SARS-CoV-2. Ich prítomnosť naznačuje možnú súvislosť medzi ochorením COVID-19 a uvoľňovaním (oligo-)peptidov v tele, ktoré sú takmer identické s toxickými zložkami jedov zo zvierat.

Pozrite si rozhovory Dr. Ardisom

Má Dr. Ardis pravdu o pôvode hadieho jedu v súvislosti s covidom, vakcínami a niektorými spôsobmi liečby?

Jeho dôkazy uvádzame v nasledujúcich rozhovoroch, ktoré sú plné podrobných citácií z lekárskych časopisov a spravodajských zdrojov. Ako sme už uviedli, kontaktovali sme aj spoločnosť Gilead Sciences so žiadosťou o vyjadrenie, ale zatiaľ sme nedostali žiadnu odpoveď.

Tu sú časti 1 a 2 rozhovoru, po ktorých nasleduje podcast Situation Update stránky Natural News (v angličtine), ktorý ďalej analyzuje, čo sa môže stať s hadím jedom a Covidom-19 (teraz nazývaným aj „Covenom-19“, resp. „Cojed-19“ v slovenčine).

Video, časť 1:

Video, časť 2:

Najnovšiu časť podcastu Mikea Adamsa zo stránky Natural News nájdete na Brighteon.com.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Mike Adams, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ešte Sabáka a ste jasní! Nevládzem! Kobra kráľovská – základ je kráľovská – bežne vyskytujúci sa had v Malých Karpatoch! Už len za tento článok by vás mali zrušiť!

  • Kobra v Karpatoch? Presťahovali sa kobry, či Karpaty? Však tam, juh, juhovýchod Ázie, ni?

   • Miroslav Čižmár

    Na jednom ostrove v Indonézii žijú miniatúrne slony. Veľhad kráľovský by ich možno dokázal prehltnúť.

   • Ľudia chovajú kadečo a videl som dávno v Bratislave v objekte Vojenskej nemocnice plaziť sa dosť veľkého zeleného hada s trojuholníkovou hlavou, takže jedovatého – možno vypadol z vlaku. S exotickým ovocím môžu navoziť hocičo.

    Hadí jed je sakra drahá záležitosť – aj syntetický. To by museli vyvinúť lacný syntetický jed aby to mohli použiť masovo. Hadí jed sa používa na prekrvovanie a uvoľňovanie a proti bolesti a proti vráskam – takže mi to v tom článku nesedí. Banán má k človeku geneticky bližšie ako opica – teda treba „obviniť“ banány. Nejedzťe banány! A v ich špičkách môže byť nebezpečný parazit – banánu by sa nemala odhrýzať jeho špička.

    „Hadia“ mutácia „covidu“ je PSY OP – „netopiere“ detto – musí to vyvolávať hnus – inak by nás predtým nemohli „chrániť“. Banány sú na vymretie a je to ovocie najviac ošetrované pesticídmi. V poslednej dobe som z banánov zvracal – lebo žáha.
    By ma fakt zaujímalo, kto kontroluje na Slovensku – banánovej republike – ich nezávadnosť.

    • Zamŕza mi PC na tomto článku, tak len odkaz. Banánové muchy sa šíria svetom a muchy vedia byť veľmi variabilné – rod drozofila sa používa na skúmanie chromozómov a dedičnosti, takže banány môžu byť „tie vektory“.

     Banány, výnimočný mineralizátor, parazity v banánovom červe
     [Prehľadávať doménu sk.koshachek.com] https://sk.koshachek.com › articles › banany-vynimocny-mineralizator-parazity-v.html
     Keby som červy v banánoch ani nevidel, netušili, že tam sú, každopádne sa dalo predpokladať ich spolužitie. Pretože banán je dobrý. Oranžová je ale naštvaná. A nikdy v nej nikto nebude žiť. Parazity v banánovom červe pevne vstúpili do našich životov, jeho plody sa šíria čoraz viac a Kamčatka nie je výnimkou.

    • Maros,mas pravdu Hadi Jed sa pouziva uz dlhodobe,nic noveho,ja som pred par dnami objavil maleho Strkaca pri Mure,tazko ho bolo rozoznat,zrovna bol u mna priatel,co ho volame „svaty muz“,lebo kazde slovo je Jezis a nuti do tej jeho sekty,kazdeho velmi agresivne,tak si ho zobral domov,ze mu bude chytat stromove potkany(co su v tejto oblasti bezne.) Keby ho ten mlady strkac pohryzol,tak by mal zivot velmi ochrozeny,lebo mlady vpustia celu zasobu jedu na raz

 2. Hadí jed obsahuje tráviaci enzým, ktorý rozkladá obeť. S tým súvisia príznaky ako „zhustenie“ krvi. „Liečivá“ je zavádzajúce označenie. Vlastnosť jedu je, že škodí a nepomáha vždy.

  • Miroslav Čižmár

   Tak potom je dobrý na trávenie. Keď ťa neotrávi, tak ti lepšie trávi.

   • Ide o to či si žalúdok alebo jedlo.

   • Neviem, či ste si všimli židofarma doktrínu – že malé možstvo jedu dokáže liečiť! Čierne vdovy vás malými dávkami jedu vyliečia z celého života! To je polopravda – aby ste akceptovali malé dávky jedov vo veľkých množstvách. „Nie sme chorí – sme trávení!“ – Dr.Klinghart.

    Ja teraz nehovorím o pár bioaktívnych látkach – jedoch-liekoch, ale hovorím o koncepte jedov, ktoré sa skrývajú za výnimočné jedy-lieky.

   • zvlast ak si uz zjedol zopar strkacov,co maju chut ako Kura

 3. Niečo k tomu, ako vytvoriť nové dôvody na ďalšiu, inú vakcináciu: https://cz24.news/bida-obrna-a-tuberkuloza-import-jiz-vymycenych-chorob-z-ukrajiny-proc-ct-mlci-jak-zarezana-proc-bakala-hlasi-dalsi-dane-proc-bude-stat-leceni-ua-migrantu-5x-vice-proc-u-nas-nejdrazsi-elektrina/ !
  Len pripomínam, že povinné očkovanie detí proti TBC už neplatí v našej gubernii od 2012. roku.
  Takže primitívna vláda SR buď zo svojej tuposti alebo na objednávku nevyšetruje prichádzajúcich utečencov z Ukrajiny, a tým priamo ohrozuje verejný záujem a bezpečnosť krajiny !!!

  • Galaxia andromeda

   FašistickéVlady maju za ulohu čo najviac škodiť a ničiť a to aj robia. Uloha psyops je jasna naprogramovať ludi na povel vykonat samovraždu.Nebojte sa umierať…. pamätáte ked to arcizlocinka povedala? V Číne to uz funguje.

   • „VIDEO: Ruské ministerstvo obrany oznámilo zničení slovenského PVO komplexu S-300 na Ukrajině! Protibunkrová raketa Kaliber zničila komplex uvnitř hangáru v Dněpropetrovsku, kde procházel úpravou ze systému NATO na ukrajinské volací kódy letadel a rovněž změnou maskovacího nátěru a doplňkové kamufláže pro podmínky terénu na Ukrajině! Sergej Lavrov prohlásil, že Ruská armáda na Ukrajině bojuje za ukončení amerického světového řádu Pax Americana!“

    „Ukrajinská armáda je zničena a vojenské operace provádí už jen malé odštěpenecké skupiny složené často ze zahraničních žoldáků, které bojují jen kvůli tomu, že mají strach z Rusů, kteří žoldákům negarantují práva válečných zajatců. Tyto skupiny jsou obklíčeny v desítkách ukrajinských měst a používají lidské štíty jako poslední formu ochrany před ruskými jednotkami. Západní a zejména česká MSM média lžou takovým způsobem, že to pomalu vypadá, že už se ani nesnaží o novinařinu, teď už jedou jenom válečnou propagandu. Zničení slovenského PVO S-300 v Dněpropetrovsku je toho nejlepším příkladem. Jedinou komplexní skupinou je zakopaná ukrajinská armáda na Donbase, ale ta je už podle informací bez munice. Dodávky skončily po uzavření kotle Donbasu Ruskou armádou před necelými 2 týdny.

    Velká sláva s dodávkou S-300 Ukrajině skončila de facto po 2 dnech po zásahu jediné ruské rakety

    Česká média hlavního proudu tvrdí, že mluvčí ruského ministerstva obrany Igor Konašenkov nespecifikoval, kde byl systém S-300 zničen, že to prý potom není jasné, jestli šlo o slovenský komplex, anebo o nějaký jiný. Naše redakce proto přináší v úvodu nahoře přímo video z tiskové konference ruského ministerstva obrany, kde jasně zaznívá, že úder byl veden na komplex ukrajinské armády v Dněpropetrovsku, což je jeden z hlavních PVO uzlů ukrajinské armády, kde se nachází letecké opravny a především PVO velení ukrajinské armády, tedy to málo, co z ní zůstalo po takřka úplné likvidaci Ruskou armádou.
    Systém S-300 nemůže Ukrajina ze Slovenska hned poslat do služby na Ukrajině na frontu, protože slovenský S-300 je upravený pro NATO a není kompatibilní s ukrajinským PVO řízením obrany. Českým prolhaným novinářům by měl někdo vysvětlit, že PVO systémy jsou propojeny na centrální velení PVO dané země a každý komplex musí umět s tím ukrajinským informačním systémem komunikovat. Slovenská S-300 proto musela v Dněpropetrovsku projít úpravami, což už Ukrajinci nestihnou. Stejně tak na Ukrajině nejsou tak široce rozšířené hluboké smrkové lesy, s výjimkou západu Ukrajiny a Černobylské oblasti, takže slovenská lesní khaki kamufláž je na Ukrajině převážně nepoužitelná, takže v Dněpropetrovsku probíhala podle našich informací i změna kamufláže.“

    „Lavrov: Na Ukrajině bojujeme za ukončení amerického světového řádu

    Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov v neděli pro 1. kanál ruské televizi poskytl [2] exkluzivní rozhovor, ve kterém uvedl naprostou bombu. Uvedl totiž, že cílem ruské vojenské akce na Ukrajině je ukončit světový řád ovládaný Spojenými státy. V rozhovoru, který v pondělí odvysílala ruská televize, zdůraznil, že Washington usiluje o nadvládu tím, že zavádí pravidla ad hoc a porušuje mezinárodní právo. Měl na mysli americké snahy o zavedení vlastního modelu Pax Americana do globální podoby, což je model založený na pravidlech, které se setkaly se silným odporem Moskvy a Číny.

    “Naše speciální vojenská operace má ukončit bezostyšnou expanzi NATO a bezostyšnou snahu o úplnou nadvládu USA a jejich západních subjektů na světové scéně,” řekl Lavrov zpravodajskému kanálu Rossija 24.

    “Tato nadvláda je postavena na hrubém porušování mezinárodního práva a podle nějakých pravidel, která nyní tolik vyzdvihují a která si vymýšlejí případ od případu,” dodal.“

    „Rusko patří mezi země, které se nepodřídí vůli Washingtonu, dodal ruský diplomat. Bude pouze součástí mezinárodního společenství rovných a nedovolí, aby západní země ignorovaly jeho legitimní bezpečnostní zájmy, uvedl Lavrov. Lavrov vyčetl šéfovi zahraniční politiky EU Josepu Borrellovi, že se zdá, že podporuje další boje na Ukrajině. Nejvyšší diplomat bloku prohlásil, že konflikt “bude vyhrán na bitevním poli“, když minulou sobotu oznámil další vojenskou pomoc Kyjevu. Lavrov toto prohlášení označil za “nehorázné“.

    “Když šéf diplomacie EU Borrell řekne, že určitý konflikt lze vyřešit pouze vojenskou akcí… tak to musí být něco osobního. Buď se špatně vyjádřil, nebo mluvil bez rozmyslu a učinil prohlášení, o které ho nikdo nežádal. Ale je to nehorázná poznámka,” dodal Lavrov. Podle něj se role EU během ukrajinské bezpečnostní krize posunula. Dříve nevystupovala jako vojenská organizace “bojující kolektivně proti vymyšlené hrozbě”. Podle Lavrova je tato změna důsledkem tlaku, který na členy bloku vyvíjí Washington a který jej tlačí blíže k NATO.
    Nacifikace Evropy je “velkolepým” návratem nacistů a jejich ideálů z amerického exilu po roce 1945

    Borrellův výrok potvrzuje to, o čem tady na Aeronetu píšu už nějakou dobu, že EU se postupně nacifikuje a diplomacii nahrazují válečné a nacifikační procesy síly a násilí jako takového. Nacisté se po exilu v USA po II. světové válce prostě a zkrátka vracejí zpátky domů do Evropy. Nacismus spočívá v bezohledném pošlapávání lidských práv, svobod člověka a principů právního státu. Začalo to covidovým terorem v roce 2020 a pokračuje to současným tažením nacifikované EU na východ a na Rusko.“

    „Samizdatová realita nové doby

    Válka na Ukrajině postupně splní své zadání a na Západě zůstane hromada hnoje a zápachu po těch nekonečných lžích mainstreamu. Hnůj se ale bude recyklovat a použije se k utužování nacismu v Evropě, protože jedna éra právě skončila. Poválečná Evropa a její rozdělení sfér vlivu po roce 1945 je definitivně pryč. Rusko na Ukrajině bojuje za to, aby nacisté navracející se z USA zpátky do Evropy nepřinesli s sebou 3. světovou válku. A nejsme od ní daleko. Premiéři zemí Trojmoří dělají pro válku maximum. Sami by přitom své děti do války neposlali. Postupně zbavují své země suverenity, obrany, ekonomické, bezpečnostní, hospodářské a potravinové soběstačnosti.“

    https://aeronet.news/video-ruske-ministerstvo-obrany-oznamilo-zniceni-slovenskeho-pvo-komplexu-s-300-na-ukrajine-protibunkrova-raketa-kaliber-znicila-komplex-uvnitr-hangaru-v-dnepropetrovsku-kde-prochazel-upravou/

    KONTEXT:

    „VIDEO: Slovensko poslalo na Ukrajinu svůj páteřní PVO systém S-300, aniž by mělo vlastní dispoziční náhradu! Ministr obrany před 2 dny v televizi tvrdil, že vyfotografovaný transport nemíří na Ukrajinu, jenom že míří na východ Slovenska! Další důkaz, že politikům dnes už není možné věřit ani jediné slovo! Robert Fico čelí obvinění Sórošova mainstreamu, že prý o den dříve prozradil Rusům transport S-300 na Ukrajinu! Kyjev zinscenoval další útok, na Kramatorsk dopadla ukrajinská balistická raketa Točka-U a ukrajinská vláda tvrdí, že to byl ruský Iskander!“

    „Na celé věci je nejhorší to, jakým způsobem se sytém S-300 na Ukrajinu dostal. Ministr obrany Jaroslav Naď totiž ještě ve středu v televizi de facto lhal, když na dotaz moderátora TV Markíza odpověděl, že záběry natočené televizí a zachycující transport S-300 vlakovou soupravou jsou nějakým transportem na východ Slovenska, a že ministr netuší, o co konkrétně se jedná.

    Ministr se tvářil, že o ničem neví a netuší. Informaci o transportu ve skutečnosti jako první přinesla slovenská alternativa, a to už počátkem tohoto týden, i naše redakce byla již v předstihu upozorněna, že slovenská armáda nakládá S-300 na vlak. Skandál spočívá nikoliv v tom, že Slovensko pomáhá Ukrajině, což nikoho nepřekvapuje, ale jde o to, že Slovensko tímto darem Ukrajině přišlo o vlastní kontrolu protivzdušné obrany. Nejde o to, že Slováci mají PVO systémy Patriot na svém území, protože to nejsou systémy pod kontrolou slovenské armády! Nikdy nebyly, nejsou a nikdy nebudou!“

    „Nahradit S-300 Patrioty je jako vyměnit jednu vlastní Tatrovku za 4 zapůjčené Multikáry. A to se vyplatí?

    Tady si musíme vysvětlit vojenské hledisko. Ruský systém S-300 je vícevrstvý protivzdušný systém páteřního určení, dokáže likvidovat systém letící po vektorové i balistické dráze a na rozdíl od systému Patriot má dálkové pokrytí vzdušného prostoru proti vysoko i nízko letícím cílům. Patriot poskytuje ochranu pouze v mnohem menším lokálním perimetru.

    S-300 tak poskytuje zemi lacinější PVO ochranu, protože pokrývá mnohem větší prostor. Patriot je určen pro lokální obranu objektů a měst, nikoliv pro obranu celého území nebo krajiny. Proto se PVO systémy dělí na systémy páteřní a lokální obrany. Slovensko se zbavením S-300 doslova odrovnalo, protože americké systémy Patriot jsou zranitelné systémy, což dokazují nedávné útoky z Jemenu na ropné rafinérie v Saúdské Arábii [1], kde se dronům čínské výroby podařilo systémy Patriot obelstít.“

    „V roce 2019 zaútočili Húthové ze sousedního Jemenu na ropné rafinerie firmy Aramco v Saudské Arábii, ale systémy Patriot se nespustily. Došlo k obrovským škodám na rafinérii. Dodnes se nepodařilo selhání Patriot PVO systému vysvětlit, ale podle informací z amerických military serverů byl problém nikoliv v technické rovině, ale prostě ve specifikaci obrany rafinérie. Systém Patriot totiž nebyl navržen pro nízko letící objekty po ploché dráze, tedy po trajektorii. Je to známá slabina systému Patriot, který poskytuje velice dobrou obranu proti balistickým cílům, ale u trajektorových cílů je Patriot účinný až od výšky přibližně 700 metrů.
    Největší slabinou PVO Patriot ve srovnání s S-300 je jeho slepota pro nízko letící cíle letící v reliéfu krajiny“

    Poznámka – ako prvé ciele pri útoku na krajinu sa vyraďujú systémy protivzdušnej obrany! „Slovenská“ vlastizradná vláda ich vyradila takýmto spôsobom! Toto nie je vojensko-politická idiocia! To je zámer! Riadená samovražda národa!

    https://aeronet.news/video-slovensko-poslalo-na-ukrajinu-svuj-paterni-pvo-system-s-300-aniz-by-melo-vlastni-dispozicni-nahradu-ministr-obrany-pred-2-dny-v-televizi-tvrdil-ze-vyfotografovany-transport/

    • Po prečítaní som si uvedomil, že USA a NATO NIKDY nespomínali verejne nejakú rovnosť pred medzinárodnými zákonmi alebo nejaké spoločenstvo suverénnych a rovnoprávnych štátov. Oni vždy spomínajú len “zločinecké” režimy a “neprispôsobivé” štáty, teroristické štáty…

     • O tom je NATO konglomerát a blok Ruskej federácie.
      VK z Aeronetu použil nesprávny výraz alebo preklad – neviem.
      “ Buď se špatně vyjádřil, nebo mluvil bez rozmyslu a učinil prohlášení, o které ho nikdo nežádal. Ale je to nehorázná poznámka,” dodal Lavrov. Podle něj se role EU během ukrajinské bezpečnostní krize posunula. Dříve nevystupovala jako vojenská organizace “bojující kolektivně proti vymyšlené hrozbě”. Podle Lavrova je tato změna důsledkem tlaku, který na členy bloku vyvíjí Washington a který jej tlačí blíže k NATO.“

      EU nemôže byť blok pri súčasnej hegemónii Nemecka a Francúzska voči ostatným štátom a pri súčasnej podriadenosti EU USA! EU je konglomerát!
      Snažia sa to zakryť doktrínou pseudodemokracie a liberastickými heslami o rovnosti – equality – ale to je tak všetko o „pevnosti“ EU! Kde sú jedni občanmi-národmi prvej kategórie a iní pre nich ksindli – tam nemôže byť blok! Nepleťte si ruskú dominanciu s hegemóniou – každá pevná rodina potrebuje silného spravodlivého otca-ochrancu – nie manipulatívneho sociopata – príživníka, pasáka, tyrana.

    • Maros vyborny clanok,mozem to potvrdit aj z inych zdrojov,cauko

 4. Čo sa tu zasa v tichosti pripravuje: https://www.slov-lex.sk/pravne-predpisy/SK/ZZ/2022/129/ ???

  • A ten „európsky“ dôchodkový fond bude spravovať = rozkrádať Slovensko – ha ha!

  • Len vyberám: Suma doživotného dôchodku sa určí v závislosti od hodnoty majetku8) sporiteľa a od veku sporiteľa, od ktorého sa začne doživotný dôchodok vyplácať.
   Asi to nebude tak, že chudobný dostane viac a bohatý menej…
   Ak nás teraz oberú o majetky, darmo si budeme platiť na dôchodky…

   • Dendy a co ine mozes ocakavat,vsak nebudu skoro ziadny stari ludia podla Ataliho, najpr,vyvrazdia vaccinami Starych,potom chorych a nakoniec SPROSTYCH,tych je najviac,cauko

 5. …zaujím.zistenie, že zdrojom vypuknutia nov.koronovíru sú hady…

  • Tuna zabijaju milliony moriakov,sliepok,atd. kvoli takzvanej“slepacej Chripke“,co bude znamenat vacsie ceny vajec a hydinoveho masa,mozno len umeleho z Bill Gates Laboratories,cau

 6. Jen na okraj; kousnutí chřestýšem / zmijí ( jakýkoli cytotoxický jed) se účinně léčí pomocí nízkoampérového vysokonapěťového šoku (např. paralyzéru) v místě kousnutí. Totéž platí pro jed včel a štírů. Tuto techniku jsem s úspěchem použil v terénu. Neurotoxický jed (např.: mamba černá) nelze tímto způsobem léčit, ale přístroj na srdce / plíce oběť vytáhne, protože jde o časově omezený jed, který se rozpadá…., pokud se k němu dostanete včas. Hemotoxické jedy (např.: Boomslang) jsou ty nepříjemné.

Pridajte komentár

*