Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Nikdy neľutujte, že ste dobrí k nesprávnym ľuďom: Pripomeňte si týchto 5 vecí vždy, keď sa necítite dosť dobrí


Print Friendly, PDF & Email

Nikdy neľutujte, že ste dobrí k nesprávnym ľuďom: Pripomeňte si týchto 5 vecí vždy, keď sa necítite dosť dobrí

Skutočnou pravdou je, že zažívame značné množstvo naozaj dobrých, aj tých extrémne zlých dní súčasne.

Občas sa zdá, že sa jedny z nich dejú častejšie než druhé a môžu nám navodzovať skutočne dobrú náladu, alebo nás nútiť všetko nenávidieť.

Dôležité je, aby sme si pripomínali, že veci nie sú také zlé, keď sa cítime úplne nanič.

Zažívať zúfalstvo je strašný pocit. Uvádzame niekoľko pripomienok, ktoré by ste mali mať na pamäti, keď ste na tom so svojou sebaúctou najhoršie.

1. Pokračujte stále dopredu

Dôležité je, aby ste neprebývali pridlho v minulosti. Keď budete vo svojom živote neustále premýšľať nad „čo ak“, môžete upadnúť do špirály zúfalstva.

Pripomínajte si, že je v poriadku pohnúť sa so svojím životom vpred, odpustiť minulosti všetky jej predošlé chyby a uvedomiť si, že s tým už nič viac urobiť nemôžete.

Pohnite sa v živote ďalej a zamerajte sa na prítomnú chvíľu.

2. Ste úplne „v poriadku“

Myslieť si, že s vami nie je niečo „v poriadku“, je hrozný spôsob nazerania na seba a aj na súčasnú situáciu.

Chyby robí každý a keď ide o základné inštinkty, ste iba človek.

Urobili ste to, čo ste považovali za správne a metódou pokusu a omylu ste sa naučili rozlišovať správne od nesprávneho. Je to skúsenosť, že v istom bode našich životov sa musíme učiť všetci.

3. Pozitívne myslenie robí s vaším mozgom zázraky

Stačí prepnúť svoje celkové zmýšľanie do pozitívneho „módu“ a váš mozog začne vidieť svetlú stránku vo všetkom, čo sa vo vašom živote deje.

Dôležité je pripomínať si, že v hlavách nie sme obmedzovaní len na negatívne myšlienky.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Aj hoci bolesť ešte môže trápiť, hojivý proces si bude vyžadovať, aby ste sa naučili vyrovnať s nepriazňou osudu tým, že budete na všetko hľadieť oveľa pozitívnejším pohľadom.

4. Buďte zmenou, po ktorej najviac túžite

Sú chvíle, kedy si musíme uvedomiť, že jediným človekom, ktorý nás môže naozaj spraviť šťastným, sme my sami. Nikto vás nepozná tak, ako sa poznáte sami.

Dôležité je pripomínať si, že aj keď si vo svojich životoch želáme nejakú drastickú zmenu, ktorá nás urobí šťastnými, tou zmenou, po ktorej tak túžime, sa musíme stať my.

To sa však ľahšie povie, než urobí. Čím viac úsilia vynaložíte na seba a svoje šťastie, tým pravdepodobnejšie ho budete považovať za svoje.

5. Neubližujte sami sebe

Je dôležité pripomínať si, že toto nie je koniec sveta.

Iste, môže sa vám zdať, že práve teraz sa všetko okolo vás rúca, máte však príležitosť postaviť niečo z toho zrúcaného nanovo.

Môžete z tých ruín znovu vytvoriť seba a vrátiť sa tak ešte silnejší.

Táto chvíľa vo vašom živote neurčuje, kto dnes ste a nikdy by ste sa nemali cítiť byť k tým nešťastným skúsenostiam viazaní. Buďte svetom, v ktorom tak zúfalo túžite žiť.

Záver

Dúfame, že sme vám týmto zdvihli náladu a sebaúctu a že pre seba budete robiť niečo lepšie. Kvôli svojmu fyzickému a duševnému zdraviu.

Ak tieto informácie považujete za zaujímavé alebo nápomocné, nezabudnite, prosím, článok zdieľať so svojou rodinou a priateľmi!

Zbohom vysoký krvný tlak

Zdroj: higherperspectives.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  1. Jana Nagyová

    Badatel.net mi mení život k lepšiemu.Najväčší priatel je mi internet,lebo mi otvára oči a nový náhlad na život.Prežila som už 50 rokov s narcisom,ale až dnes konečne vela vecí chápem,čo mi prináša optimizmus do dalších rokov,hoci boli obdobia,že sa mi ani žiť nechcelo.Dnes si vážim zdravie-čo je prvoradé.Ale mám taký pocit,že aj to vám vedia ludia závidieť-lepšie nehovoriť.Po prečítaní horoskopu,som zistila,že naozaj sú pravdivé.Ja som v znamení Strelca a manžel Panna.Neodporúča sa úplná nezhoda.A to mám aj syna a vnuka-kopie.Aspon je sranda-nenúdime sa.

Pridajte komentár

*