Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Patológ Dr. Stojan Alexov: „Neexistuje žiadny dôkaz, že koronavírus zabíja“


Print Friendly, PDF & Email

Patológ Dr. Stojan Alexov: „Na koronavírus doteraz nikto nezomrel“

Veľmi uznávaný európsky patológ uvádza, že on a jeho kolegovia v celej Európe nenašli žiadny dôkaz o žiadnych úmrtiach na nový koronavírus na tomto kontinente.

Dr. Sojan Alexov nazval Svetovú zdravotnícku organizáciu (WHO) „zločineckou lekárskou organizáciou“ za to, že vytvára celosvetový strach a chaos bez poskytnutia objektívne overiteľného dôkazu pandémie.

Odhalenia bulharského patológa

Ďalším ohromujúcim odhalením prezidenta bulharskej Asociácie patológov (BPA) Dr. Alexova je jeho presvedčenie, že vyrobiť vakcínu proti vírusu je v súčasnosti „nemožné“.

Prezradil tiež, že európski patológovia neidentifikovali žiadne protilátky, typické pre SARS-CoV-2.

Tieto ohromujúce vyhlásenia vyvolávajú veľké otázky, vrátane tých o tvrdeniach oficiálnych predstaviteľov a vedcov o tom, že na svete je veľa vakcín, ktoré sa blížia ku klinickým testom.

Tiež vyvolávajú pochybnosť o pravdivosti tvrdení o objave protilátok proti novému koronavírusu (ktoré začínajú používať na liečbu pacientov).

Protilátky, špecifické pre nový koronavírus, majú byť údajne základom pre drahé súpravy na sérologické testovanie, používané v mnohých krajinách (u niektorých bolo zistené, že sú neprípustne nepresné).

A sú údajne kľúčom k imunitným certifikátom, po ktorých baží Bill Gates a ktoré sa majú používať hromadne – vo forme COVI-PASU – v 15 krajinách, vrátane Spojeného kráľovstva, USA a Kanady.

Dr. Alexov priniesol svoje ohromujúce postrehy vo videorozhovore, sumarizujúcom konsenzus účastníkov webinára Európskej spoločnosti patológie (ESP) o COVID-19 z 8. mája 2020.

Videorozhovor s Dr. Alexovom viedol 13. mája Dr. Stojčo Kacarov, predseda Centra pre ochranu občianskych práv v Sofii a niekdajší bulharský námestník ministra zdravotníctva. Video sa nachádza na stránke BPA’s website a vysvetľuje tiež niektoré hlavné argumenty Dr. Alexova.

Rodenú Bulharku s vedeckým vzdelaním sme požiadali o ústne pretlmočenie videa do angličtiny. Jej preklad sme potom prepísali.

Protilátky na nový koronavírus údajne neexistujú

Jednou z veľkých bômb, ktoré Dr. Alexov zhodil, bola tá, že lídri webinára ESP z 8. mája povedali, že sa nenašli žiadne protilátky, typické pre nový koronavírus.

Telo si vytvára protilátky typické pre patogény, s ktorými sa stretáva. Tieto konkrétne protilátky sú známe ako monoklonálne protilátky a v patológii sú kľúčovým nástrojom.

Toto sa robí prostredníctvom imunohistochémie, pri ktorej sa protilátky označia farbami a potom nimi pokryjú sklíčka s tkanivami z biopsie alebo autopsie.

Keď antigénom poskytnú čas naviazať sa na patogény, ktoré sú pre ne typické, môžu si patológovia pozrieť sklíčka pod mikroskopom a vidieť konkrétne miesta, kde sa sfarbené protilátky nachádzajú – a tým aj patogény, na ktoré sa viažu.

A preto pri neprítomnosti monoklonálnych protilátok na nový koronavírus nemôžu patológovia potvrdiť, či je v tele prítomný koronavírus SARS-CoV-2, ani či ochorenia a úmrtia jemu pripisované boli skutočne spôsobené vírusom a nie niečím iným.

Bolo by ľahké zavrhnúť Dr. Alexova len ako ďalšieho vyšinutého ´konšpiračného teoretika´. Nakoniec, veľa ľudí je dnes presvedčených, že sú všade, šíriac nebezpečné dezinformácie o COVID-19 a iných problémoch.

Navyše, len málo z toho, čo Dr. Alexov označuje za konsenzus webinára z 8. mája, sa nachádza vo verejne dostupných častiach rokovaní.

Majte však na pamäti, že whistlebloweri často stoja osamotení, lebo prevažná väčšina ľudí má strach ozvať sa verejne.

Dr. Alexov má tiež bezchybný záznam a reputáciu. Lekárom je 30 rokov. Je prezidentom BPA, členom poradného výboru ESP a vedúcim oddelenia histopatológie v Onkologickej nemocnici v Sofii, hlavnom meste Bulharska.

Navyše, slová Dr. Alexova majú podporu aj inde.

Chýbajú dôkazy o smrtnosti COVID-19

Riaditeľ Ústavu forenznej medicíny Zdravotného centra univerzity Hamburg-Eppendorf v Nemecku napríklad v rozhovoroch pre médiá povedal, že zúfalo chýbajú pevné dôkazy o smrtnosti COVID-19.

 „COVID-19 je fatálne ochorenie len vo výnimočných prípadoch, no u väčšiny prípadov je to prevažne len neškodná vírusová infekcia,“ povedal v apríli pre jedny nemecké noviny v ďalšom interview Dr. Klaus Püschel.

Ďalej uvádza:

V nemálo prípadoch sme tiež zistili, že súčasná korona infekcia nemá vôbec nič spoločné s fatálnym výsledkom, pretože sú prítomné iné príčiny smrti, napríklad, krvácanie do mozgu alebo infarkt […]

COVID-19 nie je obzvlášť nebezpečné vírusové ochorenie. Všetky špekulácie o jednotlivých úmrtiach, ktoré neboli odborne preskúmané, len živia úzkosť.

Chýbajú vedecké dôkazy o samornej existencii SARS-CoV-2

Aj ďalší novinári, ako Rosemary či Amory Devereux, zdokumentovali 9. júna v článku pre Off-Guardian, že nový koronavírus nenaplnil Kochove postuláty. Písali sme o tom aj na našej stránke v tomto článku.

Tieto postuláty sú vedecké kroky, používané pre dôkaz toho, či vírus existuje a či má priamy vzťah s konkrétnym ochorením.

Ukázali sme, že doposiaľ nikto nedokázal, že koronavírus SARS-CoV-2 spôsobuje individuálne ochorenie, zodpovedajúce charakteristikám všetkých ľudí, ktorí údajne zomreli na COVID-19. A ani vírus nebol izolovaný, reprodukovaný a potom podaný dôkaz, že spôsobuje toto konkrétne ochorenie.

Navyše, v článku Off-Guardian z 27. júna ďalší dvaja novinári, Torsten Engelbrecht a Konstantin Demeter prispeli k dôkazu toho, že „existencia SARS-CoV-2 RNA sa zakladá na viere, nie na faktoch.“

Obaja tiež potvrdili, že „nejestvuje žiadny vedecký dôkaz toho, že tie sekvencie RNA [údajne sa zhodujúce so sekvenciami nového koronavírusu] sú hnacím činiteľom toho, čo sa nazýva COVID-19.“

Ako vyliečiť štítnu žľazu

V rozhovore z 13. mája Dr. Alexov uviedol, že:

Hlavný záver [tých z nás, ktorí sa 8. mája zúčastnili webinára] bol ten, že pitvy vykonané v Nemecku, Taliansku, Španielsku, Francúzsku a Švédsku nedokazujú, že vírus je smrtiaci.“

Ďalej dodal, že:

To, čo povedali všetci patológovia je, že nie je nikto, kto zomrel na koronavírus. Zopakujem to: na koronavírus nikto nezomrel.

Dr. Alexov si tiež všimol, že z pitiev nie je žiadny dôkaz o tom, že by niekto podozrivý z nakazenia sa novým koronavírusom zomrel len kvôli zápalovej reakcii, vyvolanej vírusom (prezentovanej ako intersticiálny zápal pľúc), a nie na nejaké iné, potenciálne fatálne ochorenia.

Ďalším jeho odhalením je, že:

 „Potrebujeme presne vidieť, ako sa zákon vyrovná s očkovaním a vakcínou, o ktorej všetci hovoríme, pretože som si istý, že vytvoriť vakcínu proti COVID-19 je [v súčasnej dobe] nemožné. Nie som si istý, čo robí Bill Gates so svojimi laboratóriami – je to naozaj vakcína, čo vyrába, alebo niečo iné?“

Vakcinácia a „imunitné pasy“

Ako bolo poukázané vyššie, neschopnosť identifikovať monoklonálne protilátky na vírus naznačujú, že nie je žiadny základ pre vakcíny, sérologické testovanie a vydávanie imunitných certifikátov po celej zemeguli v bezprecedentnej rýchlosti a za bezprecedentné náklady.

V skutočnosti nie je žiadny pevný dôkaz toho, že vírus existuje.

Dr. Alexov mal ešte dôležitejšie poznámky. Uviedol, napríklad, že na rozdiel od sezónnej chrípky nebolo u koronavírusu SARS-CoV-2 dokázané, že zabíja mladých:

 [Pri chrípke] vieme nájsť jeden vírus, ktorý môže spôsobiť, že zomrie mladý človek bez prítomnosti iného ochorenia […] Povedané inak, infekcia koronavírusom je infekcia, ktoré nevedie k smrti. A chrípka k smrti viesť môže.

U mladých ľudí s podozrením na infekciu novým koronavírusom boli hlásené ťažké ochorenia, ako sú ochorenie podobné Kawasakiho chorobe a mŕtvica. Väčšina publikovaných štúdií o týchto prípadoch je však veľmi krátka a týka sa len jedného či pár pacientov.

Navyše, tí, ktorí štúdie komentujú, uvádzajú, že nie je možné určiť rolu vírusu, pretože autori štúdií nedostatočne, ak vôbec, kontrolovali ďalšie faktory.

Je veľmi pravdepodobné, že úmrtia detí, pripisované COVID-19, boli v skutočnosti dôsledkom viacnásobného orgánového zlyhania z kombinácie liekového kokteilu a pľúcnej ventilácie, ktorým sú tieto deti vystavené.

Svetová zdravotnícka organizácia vytvára iba chaos

Dr. Alexov preto usúdil, že: „WHO (Svetová zdravotnícka organizácia) vytvára celosvetový chaos a za tým, čo hovoria, nie sú žiadne reálne fakty.

Jeden z nespočetného množstva spôsobov, akými WHO ten chaos vytvára, je zákaz takmer všetkých pitiev ľudí, u ktorých je podozrenie, že zomreli na COVID-19. V dôsledku toho boli, podľa Dr. Alexova, v Bulharsku do 13. mája vykonané len tri také pitvy.

A WHO tiež prikazuje, že u všetkých údajne nakazených novým koronavírusom, ktorí následne zomrú, sa musí ich smrť pripísať COVID-19

„Je to pre nás dosť stresujúce, a najmä pre mňa, lebo máme protokoly a postupy, ktoré potrebujeme používať,“ povedal Dr. Kacarovovi.

„… A ďalší patológ za sto rokov povie: ´Hej, tí patológovia nevedeli, čo robia [keď povedali, že príčinou úmrtia bol COVID-19]!´ Potrebujeme teda byť v našich diagnózach naozaj presní, aby mohli byť dokázané [či nedokázané] a byť znova overené neskôr.“

Prezradil, že patológovia v niekoľkých krajinách Európy, ako aj v Číne, Austrálii a Kanade, silne vzdorujú na nich vyvíjanému tlaku, aby úmrtia pripisovali len COVID-19:

Som naozaj smutný z toho, že sa musíme riadiť pokynmi [WHO] bez toho, aby sme o nich premýšľali.

No v Nemecku, Francúzsku, Taliansku a Anglicku si začínajú myslieť, že by sme sa nemali tak prísne riadiť WHO, a keď píšeme príčinu smrti, mali by sme [miesto nej] mať nejakú patológiu a mali by sme sa držať protokolu. [To preto, lebo] keď niečo hovoríme, musíme byť schopní to dokázať.

Vakcína proti chrípke zrejme zhoršuje ochorenie COVID-19

Ďalej dodal, že pitvy by mohli pomôcť potvrdiť či vyvrátiť teóriu, že mnohí ľudia v Taliansku, ktorí údajne zomreli na COVID-19, dostali predtým vakcínu proti chrípke H1N1.

Pretože, ako uviedol, vakcína potláča imunitné systémy dospelých a preto môže byť významným prispievateľom k ich úmrtiam, lebo ich robí oveľa náchylnejšími na infekciu (aj o tom sme podrobne písali nedávno v tomto článku).

Doktori Alexov a Kacarov sa zhodli na tom, že ďalším aspektom WHO vyvolaného chaosu a jeho fatálnych dôsledkov je pravdepodobnosť skorého úmrtia mnohých ľudí na ochorenia ako je rakovina, z dôvodu obmedzenia pohybu obyvateľstva, v kombinácii s vyprázdňovaním nemocníc (údajne kvôli vytvoreniu miesta pre pacientov s COVID-19), zastaviac všetky procedúry a liečby, okrem tých najnaliehavejších.

Pozorovali tiež, že tieto ochorenia sú aktivované strachom a chaosom okolo COVID-19.

Vieme, že stres výrazne potláča imunitný systém a tak môžem skutočne na 200% tvrdiť, že všetky chronické ochorenia budú samé osebe ešte horšie a ešte akútnejšie. Konkrétne karcinóm in situ – viac než 50% z nich sa stane ešte inváznejších […]

A tak poviem, že táto epidémia nie je ani tak epidémiou vírusu, ako skôr vyvolávania strachu a stresu u ľudí.

Navyše, postuloval Dr. Alexov, ďalším priamym a strašným následkom paniky z pandémie je to, že mnoho ľudí stráca vieru v lekárov.

Pretože podľa môjho názoru koronavírus nie je taký nebezpečný a ako majú ľudia veriť môjmu výkonu rakovinovej patológie, z ktorej veľká časť súvisí aj s vírusmi? O tom však nikto nehovorí.

Otázky na Dr. Stojanova a mlčanie jeho kolegov

Dr. Alexovovi sme e-mailom poslali niekoľko otázok, vrátane tej, prečo je presvedčený, že nie je možné vytvoriť vakcínu proti COVID-19.

Na otázky neodpovedal priamo. Namiesto toho odpísal to, čo sme popísali vyššie, teda ako WHO zakazuje pitvy, že nikto nezomrel „na“ COVID-19, ale iba „s“ COVID-19 , a že WHO je kriminálna organizácia:

Oslovili sme e-mailom aj päť kolegov Dr. Alexova z ESP, aby potvrdili jeho odhalenia. S dvomi z nich sme sa spojili telefonicky. Nikto neodpovedal.

Prečo Dr. Alexov ani jeho päť kolegov neodpovedali na naše otázky?

Pochybujeme, že by to bolo kvôli nedostatočnej znalosti angličtiny.

Pravdepodobnejšie je, že sa tak stalo kvôli tlaku na patológov riadiť sa smernicami WHO a nevyjadrovať sa verejne. (A navyše, oddelenia patológie sú vo svojom financovaní závislé na vládach.)

No aj napriek tomu sa zdá, že patológovia ako Dr. Alexov a Dr. Püschel sú ochotní vystúpiť a povedať, že na infekciu novým koronavírusom nikto nezomrel.

Možno preto, lebo záznamy a reputácia patológov sa zakladajú skôr na konkrétnych fyzických dôkazoch, než na subjektívnej interpretácii testov, znakov a symptómov.

A žiadne konkrétne fyzické dôkazy toho, že COVID-19 je naozaj smrteľný, neexistujú.

Zbohom vysoký krvný tlak

Zdroj: off-guardian.org, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Dosť divný článok. Skôr mi to pripadá, že patológ nedokáže identifikovať vírus, lebo nemá správne technológie.

 2. Samozrejme že tento vírus len slúži na vyvolanie strachu u ľudí!!! NWO a Bill Gates,potrebujú zaočkovať celý svet,a samozrejme dobre na tom zarobiť!!! Ľudia sú dnes poslušní ako ovce, ktoré len poslušne počúvajú príkazy!!!
  Je mi ľúto našich detí,lebo žijú vo svete plno klamstiev a strachu!!! Milá redakcia, vďaka za skvelý článok! ???

  • Ľudia sa liečia „ničím “ na chorobu “ o ktorej nevedia“, až keď ich otestujú ! Chorí nie sú , ale “ sa vyliečia“. Ale tí čo sú naozaj chorí, si cez telefón , majú požiadať o lekárske
   vyšetrenie! Ale veď my nie sme rozvojová krajina ?! Lenže ľudia zomierajú na
   choroby bez významu, taká rakovina , infarkt to teraz neriešime. Ale covid 19?Táto smrť má význam, veď sa o ňom teraz hovorí, žijeme len preň, všetko je tomu podriadené!!!

 3. Adriana Menyhartova

  Umiera masa ľudí vo svete ,takže aj španielska chrípka bola podla tohto článku nezmysel aj keď na ňu zomieralo miliony ľudí .Poniektoré články v bádateľovi sa mi zdaju skor táraniny.Samozrejme že chrípka zabíja a aj zabíjala ,ale to neznamená ,že sa k nej máme stavať bezprízorne.

  • Masy ľudí na svete každý deň zomierali, zomierajú a budú zomierať, a to bez ohľadu na nejaký vírus. Tento článok pojednáva o koronavíruse, nie o španielskej chrípke. O tej sa ani slovkom nezmieňuje. Ak ho považujete za táraninu, tak nám teda poskytnite dôkaz, že koronavírus zabíja. Nevieme sa naň dočkať. A mimochodom, to nie je náš článok, ale vyjadrenia Dr. Stojanova. My ich len tlmočíme slovenskému publiku.

  • Definitiva

   Španielska chrípka nebola španielska a ani chrípka bolo to rozvlečenie inej nákazy po pokusnej a nepodarenej vakcinácii US vojska. Zdroje si dohľadajte a verte vlastnému rozumu. Od doby tzv. Španielskej chrípky sa táto už v dejinách nevyskytla ani raz a taká chrípka- jednorazovka s miliónmi mŕtvych neexistuje a nikdy neexistovala, doktori sa o nej dodnes neučili. Všetky formy chrípky sú vysoko nákazlivé, lebo vírus mení svoje vlastnosti a ľudia preto nemajú imunitu, ale sa jedná o ochorenie dýchcích ciest bez trvalých následkov a žiadna chrípka, ani korona, už vôbec nie sú príčinou úmrtí.
   Korona pandémia je politická pandémia, slúži elitám na ovládnutie davu a udržanie si rúcajúceho sa otrokárskeho sociálne parazitického systému.

 4. Definitiva

  Dr. Palkovič, hlavný patológ, potvrdzuje bordel vo svete a vysvetľuje príčinu rozdielnych výsledkov v štátoch.
  https://www.youtube.com/watch?v=EaWZqmQ__jA&feature=em-uploademail

 5. Dobrý článok aj niektoré komentáre…ale stále je to chodenie okolo horúcej kaše…
  Chce to nové systémové filozofické východisko podstaty života, zdravia a smrti človeka…..aj existencie celej súčasnej ľudskej civilizácie….vo vesmírnom poňatí…
  Pre filozofické myslenie je to pochopenie Indickej védskej filozofie, egyptskej chrámovej medicíny KARNAK aj kresťanské interakcie VIERY A VEDY….
  V rámci terapeutických východísk ide o systémovú
  kognitívnu biológiu a farmakologiu na báze kvantovej fyziky * najmä entanglementu /previazanosti/……niečo o tom viem
  po zážitkoch z klinickej smrti 3.stupňa…Jozef

 6. https://youtu.be/EaWZqmQ__jA

  Tu je rozhovor s odborníkom na túto tému…

 7. Teraz som vypočula jedno video o korona viruse (fakticky neexistuje). Kde sa pustí 5 G tam sa z tela uvoľňuje exosome a „vedci“ to nazvali korona. V tomto videu je, že keď o tomto prehovoríme, sme nazvaný „konšpiračný teoretik“, ak koronu spochybníme sme „odporcovia vedy“. Jediné čo nám bude dovolené je prijať experimentálnu vakcínu, čo zmení DNA. Vo videu je otázka: Kto vlastní naše telo? A na fotke je Bill Gates s vakcínou.
  https://banned.video/watch?id=5f19fff068370e02f296c69d
  Kto vie angl. nech vypočuje celé video. Je to tam presne, odborne vysvetlené. Ja som to len laicky preložila.

 8. Vedecký podvod: Guvernér Floridy DeSantis sa dovoláva vyšetrenia prečo ľudia ktorým test na korona vírus vyjde pozitívny nikdy ho nedostanú.
  https://www.naturalnews.com/2020-07-24-desantis-investigation-people-testing-positive-coronavirus-never-tested.html

 9. Práve som si vypočula najnovšie video pána Dr. Rashid Buttar kde odborne vysvetľuje ako bude veľmi nebezpečná RNA vakcína proti Covidu 19. Zmení nám to genetický kód, prepíše naše DNA. Zmení to systém človeka na niečo iné, bude to veľmi katastrofálne, bude sa to replikovať, reťazová reakcia…Takže už viac nebudeme ľudia.
  https://www.youtube.com/watch?v=uQ7sWQuUMmk

 10. Ďalej tu čítam, že táto korona vakcína bude obsahovať quantum dot tattoo a AI nanobots (jednoducho povedané, budú nás vedieť úplne kontrolovať, kontrolovať aké vakcíny sme už prijali a budeme pripojení na umelú inteligenciu).

 11. Jednoduchá

  Ďakujem p.Definitivovi za výborné video s Dr.Palkovičom, hlav.patológom.
  Rozhovor s ním vysvetľuje a objasňuje mnohé infor.
  o ,,úmrtnosti NA či S covidom 19″………………..

Pridajte komentár

*