Bývalý ruský prezident varuje Západ, čo spôsobia ich samozničujúce sankcie


Print Friendly, PDF & Email

Bývalý ruský prezident varuje Západ, čo spôsobia ich samozničujúce sankcie

(Tyler Durden, Zero Hedge) Po jednej vlne sankcií za druhou a hrozbách o uvalení ďalších, bývalý ruský prezident Dmitrij Medvedev tento týždeň predpovedal, že to bude mať množstvo globálnych dôsledkov.

Medvedev, ktorý je podpredsedom Bezpečnostnej rady Ruska, napísal na Telegrame, že sankcie by mohli byť impulzom k novému svetovému poriadku, o ktorom Moskva predtým povedala, že by ho privítala.

„V dôsledku sankcií sa vytvorí nová bezpečnostná architektúra,“ povedal Medvedev.

„To by zvýraznilo slabosť západných konceptov medzinárodných vzťahov, ako je poriadok založený na pravidlách.“

Medvedev tiež predpovedal „zrútenie myšlienky americko-centrického sveta“.

10 vecí, ktoré spôsobia sankcie Západu

V príspevku s názvom „Čo sa stane ďalej alebo svet po protiruských sankciách (vôbec nejde o predpoveď) “, Medvedev v 10 bodoch načrtol, ako by sa mohli zrútiť dodávateľské reťazce, ako by mohla stúpnuť inflácia či ako môže vzniknúť finančná a potravinová kríza.

1. Skolabuje množstvo globálnych dodávateľských reťazcov pre rôzny tovar. Je možná veľká logistická kríza, vrátane kolapsu zahraničných leteckých spoločností, ktoré majú zakázané lietať nad ruským územím.

2. Energetická kríza sa zintenzívni v tých štátoch, ktoré uvalili sankcie typu „streľ si do vlastnej nohy“ na dodávky ruských energetických nosičov. Bude pokračovať ďalší rast cien fosílnych palív a rozvoj digitálnej ekonomiky vo svete sa spomalí.

3. V jednotlivých štátoch vypukne plnohodnotná medzinárodná potravinová kríza s perspektívou hladomoru.

4. V niektorých krajinách alebo spoločenstvách krajín je možná menová a finančná kríza spojená s podkopávaním stability viacerých národných mien, prudkou infláciou a deštrukciou právneho systému na ochranu súkromného vlastníctva.

5. Nové regionálne vojenské konflikty vzniknú na tých miestach, kde sa situácia dlhé roky nerieši mierovou cestou alebo sa ignorujú významné záujmy významných medzinárodných hráčov.

Prírodná liečba osteoartritídy

6. Teroristi sa stanú aktívnejšími, pretože veria, že pozornosť západných vlád je dnes presmerovaná na súboj s Ruskom.

7. Začnú sa nové epidémie spôsobené odmietnutím poctivej medzinárodnej spolupráce v sanitárnej a epidemiologickej oblasti alebo priamymi aktami použitia biologických zbraní.

8. Dôjde k útlmu činnosti medzinárodných inštitúcií, ktoré pri riešení situácie na Ukrajine nedokázali preukázať svoju efektivitu, ako napríklad Rada Európy.

9. Vytvoria sa nové medzinárodné aliancie krajín založené skôr na pragmatických ako ideologických anglosaských kritériách.

10. V dôsledku toho sa vytvorí nová bezpečnostná architektúra, v ktorej sa de-facto a potom de-jure zohľadnia nasledujúce skutočnosti:

a) slabosť západných konceptov medzinárodných vzťahov ako je „Poriadok založený na pravidlách“ a iné nezmysly Západu

b) kolabujúca myšlienka, že stredobodom sveta je Amerika (USA)

c) existencia záujmov rešpektovaných svetovým spoločenstvom v tých krajinách, ktoré sú v akútnom štádiu konfliktu so západným svetom

Záver

Medvedevov pochmúrny obraz budúcnosti – odklon od medzinárodného poriadku po studenej vojne – odráža komentáre ruského prezidenta Putina tesne pred spustením „špeciálnej operácie“ na Ukrajine.

Prírodná liečba osteoartritídy

Zdroj: zerohedge.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. „Bývalý ruský prezident varuje Západ, čo spôsobia ich samozničujúce sankcie“

  Teraz neviem kto je najväčší proamerický zmetek, či Gorbacov, Jelcin alebo Medvedev. Každopádne ale viem, že všetci traja sú VLASTIZRÁDCI,
  Málokto sa poslednú dobu postaral o likvidáciu Ruska ako Medvedev. Medvedev plne šlape v projekte štátneho prevratu v Rusku (ma to byť niečo ako na Ukrajine 2014). Samozrejme sa už vidí ako prezident Ruska na obojku páníčka z USA/Londýna. Okamžite by prepustil zajatých vrahov fašistov z azovstalu a dal im vyznamenania.
  A samozrejme by to naše mediálne tv šľapky dávali v priamom prenose.

  • Medvedev je v Rusku všeobecne považovaný za konceptuálneho idiota a USA Deep State podpindusníka, ktorý by sa inak veľmi rýchlo dohodol s USA a ruskými jastrabmi na WW3!

   „To by zvýraznilo slabosť západných konceptov medzinárodných vzťahov, ako je poriadok založený na pravidlách.“ – pokiaľ viem, tak poriadok je založený na dodržiavaní pravidiel a nie na fakultatívnych ultimátnych „pravidlách“, ktoré konkrétna známa strana – USA a nimi riadená EU – nedodržiava, lebo z pozície sily „môže“ nedodržiavať. Typický Medvedev.

   Redakcia nám tu podsúva – čo Rus – to génius? Sledovať a zaoberať sa mentálnymi pochodmi Medvedeva je to isté, čo sledovať mentálne pochody Čaputovej – a to je už vedomá debilizácia. ??? Prečo toto robíte?

  • Absolútne správny názor! Medvedev je nastrčená bábka Západu, z ktorého plánujú spraviť po Putinovi – prezidenta Ruska. Hrá sa na Patriota, jeho vyhlásenia po 24.2.2022 sú viac radikálnejšie, ako Putinove. Ale srdiečko mu nebije pre Rusko! Pozor na týchto pindosov! Verím, že Rusi ho majú dobre prečítaného!

   • Absolútne mylný názor!
    Putin nie je Rus, Putin má talmudistický pôvod! Myslíte, že jemu v skutočnosti záleží na Rusoch, a vôbec na Slovanoch?

    • A to má byť ten dôvod na pochybovanie
     O Putinovej ľudskosti? Veď hlavne prozápadní liberálovia ROKY tvrdia, že kvality človeka nesmieme posudzovať podľa vzhľadu, farby pokožky, etnického pôvodu, krajiny pôvodu, náboženského vyznania ATD! Teda tvrdili to zatiaľ pokiaľ išlo o mimoeurópskych obohacovačov s IQ 44.
     Tak potom jak to teda je? Pre Putina to principiálne pravidlo neplatí?

    • Počkaj času, ako hus klasu! Určite Putin nenechá zlikvidovať ruský národ tak, ako sa o to snaží momentálne naša slovenská vládna chunta – ťažko ovplyvnená americkými globalčikmi s ich najlepším „priateľom“ z UA -Elenským. Ten má aký pôvod?!

     • Prečo Putin vedie pomalú vojnu? Aby pozabíjal čo najviac odvedených ukrajincov?

 2. KOVIDBARÓN!

  ,,,,čo človek-to zviera,čo politik-to had,čo občan volič-to zradca a judáš,,,,v rusku žijú zradcovia a judáši tak,ako všade inde-je ich všade po svete ako prachu a popola,,,,ľudstvo sa samo nedokáže viesť,rozumne napredovať a organizovať sa bez pomoci mimozemšťanov z pozadia a to už od prvopočiatku,alebo aj samotného diabla,či satana,ľudstvo je iba chaotická zmes nečistého,kde len málokto dokáže vydržať 5-10minút,aby nepáchal niečo zlé zákerné proti svojmu okoliu,alebo aby mu hlavou nepreleteli nejaké podivné nápady či zámery,,,,nenávisť a závisť sú všade prítomné a nikto z vás nemá žiadny záujem tomu odolať,lebo je to pre vás príznačné od svojho pôvodu,,,,ste určení iba pre jednoduchú činnosť-otročiť a množiť sa,aby bolo pracovnej sily dostatok a duší ako obeta temnote detto,,,,keby vám diabol nepodstrčil kultúrnejší spôsob života-tak dodnes žijete,ako vyhnanci v špine a zápachu a kŕmite sa podradnými spôsobmi,,,,v každej rodine sú aj zradcovia a hraboši majetku a priestoru-aj v tých vaších,,,,v ničom nieste lepší od tých,akože horších či najhorších-iba si to radi takto namýšľate k vlastnému uspokojeniu a ospravedlneniu svojho zvieracieho správania,,,,človek sa veľmi preceňuje a rád podporuje svoje ego a povznáša ho nad zdravý rozum,lebo ako má zdravý rozum fungovať-skoro nikto ani len netuší,,,,stačí ísť v nedeľu do kostola za pupkatým pozláteným kňazom ku spovedi-a už ste bez viny,,,,

  • provokater

   no a ty to len komentuješ, a aj to za pomoci Judáša, čo si jeho vyslanec .??? Kde má kanceláriu,ten diabol, daj mi číslo mobilu, zavolám mu. Nenadávaj na otrokov, lebo oni živia všetkých skurvysynov, králov, politikov, jednoducho priživníkov, DARMOŽRAČOV.
   Či sa chceš zaradiť ,aj so svojim Satanom medzi nich??? Spamätaj sa a už neblúzni.

 3. Miroslav Čižmár

  Vo všetkých bodoch s Medvedevom súhlasím.

  • No – kto by nesúhlasil s perestrojkou, že. Vyjadrenia Medveďova chápem ako prosbu k západu – „Prosím vás – teraz to neposerte, pretože my podpindusníci s tým už nebudeme môcť urobiť nič! Trochu ustúpte, lebo inak to Rusko preklopí do nevratnej polohy a vy mi páničkovia skapete, a ja vám potom nebudem môcť slúžiť!“

   „Spravodlivý a solidárny svet“ na nás chystá GMS so svojím NWO a jedinou svetovou vládou a digitálnymi peniazmi a identitou a kontrolou životných funkcií a myšlienok – potom nebudú vojny, pretože tá pol miliarda ľudí bude stále v robote a mimo roboty bude vypnutá! Začne to spravodlivým prídelom potravín ľuďom solidárnym-lojálnym s totalitnou svetovládou!

   Pokiaľ viem – Putin nepropaguje „spravodlivý“ svet, pretože si uvedomuje úskalia spravodlivosti, pretože spravodlivosť neexistuje bez súcitu = súcitu so všetkým a všetkými. Putin propaguje NWO so slovanským pohľadom na svet – teda všetko s mierou. Preto Rusi doteraz majú zdoje, pretože ich nepľundrovali – mimo obdobia komunistického-boľševického-materialistického režimu ovládaného z Wall Street.

   V celej prírode všetko skutočne inteligentné nejakým spôsobom spolupracuje – delfíny, stromy, huby so stromami, Len človek je NAUČENÝ parazitickým globálnym mocenským systémom všetko exploatovať, sám sa nechať exploatovať, zabíjať, zabíjať sa – a to čoraz viac sofistikovane – odkedy židoillumináti prišli s doktrínou darwinizmu a sociálneho darwinizmu, aby vytvorili informačné pole pre marxizmus a triedny boj a eugeniku prostredia – eugeniku vojny ako súťaže o prežitie najsilnejšieho! Stromy vždy chránia tých najslabších – „človek“ – židmi programované zviera – má tých slabích zabíjať! Pre mňa rozdiel medzi Západom /= materiálno/ a Východom /= duchovno/, je v tom, že Západ už nemá problém deti zabíjať alebo ich nenechať narodiť – kam už patrí aj postupne degenerované Slovensko, ale „Východ“ – kam duchovne patrí Rusko – svoje rybjónky vie stále chrániť! Áno – Rusi majú stále bližšie k delfínom a k stromom, pretože napriek židoboľševikom stále vedia a chcú spolupracovať. To má byť ten NWO slovanského sveta – o ktorom v tomto kontexte Medvedev nepovedal nič! On len varuje Západ, že ak ho Rusko zmetie – on nebude mať komu slúžiť! Pretože všetci ktorí chcú slúžiť svojím pánom – pre nich to nie je spolupráca – pre nich je to dobrovoľné otroctvo – ako spôsob prežitia v NWO podľa konceptu GMS a Sionu!

   • Miroslav Čižmár

    Nie je to o slovenskom NWO. Na svete nežijú len Slovania. Je to o vzájomnom rešpekte v medzinárodných vzťahoch. Každý nech si doma robí čo chce, ale do iných nech sa memieša. Medvedev to síce nepovedal, ale je na správnej strane. Nie je to o Tom, kto je silnejší, alebo bohatší, ale komu je dané zhora.

    • Miroslav Čižmár

     Je to vlastne protiklad sorosovskej otvorenej spoločnosti, kde sa Amerika mieša všade.

    • „Každý nech si doma robí čo chce, ale do iných nech sa memieša. “ – a preto treba zrušiť tú illuminátsku OSN a WHO, pretože NWO chcú nasunúť cez medicinálnu moc medicinálnej mafie! Sú to predsa „humanisti“!

    • Miroslav Čižmár

     O tom hovorí Medvedev v bode 8.

 4. o koho sa tento americký lokaj bojí?! o Rusov alebo o krachujúci západ? aj jemu zmrazili páničkovia účty?!

 5. Mňa skôr zaujíma, aký bude ďalší ťah zhnitých západných slobodomurárov, psov satanových. Oni vždy niečo nenápadne vyvolajú (ideológiu, revolúciu a pod.), a potom sledujú vývoj… sem tam jemne zasiahnu, ak sa uberá nie správnym smerom. Tak to bolo aj s Ukrajinou, kedy nepriamo prinútili Rusov k akcii. Teraz si naverbovali cez Schwabove kurvy alebo premiérky Švédsko a Fínsko do NATO a zase vyčkávajú… A čo príde potom?
  Oni hrajú takto… vždy prinútia urobiť nejaký nemilý krok tú druhú stranu, ktorý potom otočia „morálnym“ vysvetlením proti nemu… zatiaľ len vysvetlením. Však Rusi tvrdili, že nevstúpia na Ukrajinu, ale zhnití slobodomurári to zariadili tak, že nemali na výber… Takto by mali hrať proti nim aj Rusi, o reciprocite sankcií nehovoriac ! Možno plánujú aj to, aby skutočnú militárnu nukleárnu vojnu začalo takýmto spôsobom Rusko… tak posúvajú figúrky pomaly na šachovnici do vopred pripravenej pozície… Dúfam, že sa Rusi už poučili a čítajú správne ich zámery… predpoklady na to majú väčšie ako súper!
  A rovnako to bude aj u nás so zavádzaním digitálnej identity, sociálnych kreditov a pod. sračiek.
  Ako sa hovorí, žer najväčším umením je niekoho poslať do riti tak,
  že si myslí, že je to jeho nápad a už sa na cestu aj veľmi teší!
  Všetkým prebudeným prajem pohodový víkend! :o)))

 6. Mám dosť silný pocit ,ako keby sa tu v komentároch hrali nadšení chlapci témou o sklenené, kovové, hlinené, umelo hmotné ,či dokonca aj strieborné,z roztaveneho priboru rodičov. Ja nie som žiadny odborník na čokoľvek z tohoto tuná,no závidím ten entuziazmus a vnesenie sa do aktuálneho deja. Osobne si myslím, že ilja muromec sa schoval do vačku sviatogora,potom mu pretiahol krásnu ženu,sviato sa zavrel dorakve,ilja nevedel dostihnúť sedliaka Ivana ani cvalom, keď ten na neho počkal ,ilja zistil, že ivanovu (nazvime to moderne batožinu), nedokáže on , ilja muromec aktuálne po emigracii sviata do zemickou pripravenej rakve, najväčší bohatier,,,, nedokáže ani len odlepiť od zeme……..

Pridajte komentár

*