4 príčiny, prečo bolo Taliansko postihnuté pandémiou viac než ostatní


Print Friendly, PDF & Email

4 príčiny, prečo bolo Taliansko postihnuté pandémiou viac než ostatní

Počas vrcholu pandémie v Taliansku sa mnohí zamýšľali nad tým, prečo bola táto krajina a zvlášť jej severná časť, postihnuté počtom prípadov nákazy i úmrtiami omnoho viac než iné krajiny.

Vysvetlení sa objavilo viacero. Poďme sa teraz v krátkosti pozrieť na jednotlivé možné príčiny.

Možné príčiny silného postihnutia Talianska pandémiou

1. Vysoké znečistenie vzduchu

Jedným z dôvodov bol napríklad fakt, že severné Taliansko má mimoriadne znečistený vzduch, ktorý je v tomto regióne vo všeobecnosti častou príčinou zvýšeného počtu respiračných ochorení.

Podobne tomu je aj v čínskom Wuchane, ktoré je tiež známe ako najznečistenejšia oblasť Číny.

2. Vysoký počet starých ľudí

Ako ďalšia možná príčina sa uvádzalo prestarnuté obyvateľstvo, ktoré sa vyznačuje jedným z najvyšších podielov ľudí nad 80 rokov.

Navyše, vysoký počet z týchto starých ľudí žije v domovoch sociálnych služieb. V nich sa nielenže nákaza rýchlo šírila, ale došlo tam aj ku kolapsu starostlivosti, keď tisíce zahraničných i domácich ošetrovateľov počas vrcholu krízy nenastúpili do práce.

Starkí potom vo svojich izbách bez pomoci zomierali viac na dehydratáciu ako na následky infekcie vírusom.

3. Poddimenzované zdravotníctvo

Tretia príčina silného priebehu pandémie sa udáva podfinancované a poddimenzované talianske zdravotníctvo.

Je verejným tajomstvom, že talianske zdravotníctvo kolapsu nečelilo iba tento rok, ale v podstate mu čelí každoročne počas chrípkovej sezóny.

4. Vysoká zaočkovanosť proti chrípke

Štvrtým dôvodom, o ktorom sa špekuluje a ktorý je aj jadrom témy tohto článku, je chípková vakcína. Tá údajne robí nákazu novým koronavírusom oveľa pravdepodobnejšiou a s ťažším priebehom.

No a Taliansko má pomerne vysokú mieru zaočkovanosti proti chrípke, hlavne u staršej vekovej kategórii obyvateľov.

Poďme sa teda pozrieť na toto tvrdenie trocha bližšie.

Čo zistila v súčasnosti najviac cenzúrovaná vedkyňa Mikovitsová

Mikovitsová je o tomto probléme silne presvedčená a neverí, že COVID-19 je len kvôli koronavírusu SARS-CoV-2, ale skôr, že vírus môže slúžiť na aktiváciu latentnej retrovírusovej infekcie XMRV.

Poukzuje na to, že typický podpis cytokínovej búrky, pozorovaný u COVID-19, nespôsobujú koronavírusy, ale retrovírusy.

Mikovitsová má podozrenie, že u ľudí, ktorí nemajú retrovírusové infekcie, nespôsobuje koronavírus SARS-CoV-2 žiadne, alebo len mierne symptómy.

Podobne ako Mikovitsová, aj J.F. Kennedy mladší cituje štúdiu Pentagonu, publikovanú 10. januára 2020, ktorá zistila, že máte až o 36% vyššiu pravdepodobnosť nakazenia sa koronavírusom, ak ste boli v roku 2017 alebo 2018 očkovaní proti chrípke.

Tí, ktorí dostali injekciu proti sezónnej chrípke, mali o 36% vyššiu pravdepodobnosť nakazenia sa koronavírusom a o 51% vyššiu pravdepodobnosť nakazenia sa ľudským metapneumovírusom (hMPV), než nezaočkovaní jednotlivci.

Stop Candida

Výrečný je aj pohľad na zoznam symptómov pre hMPV, kde k hlavným symptómom patria horúčka, bolesť hrdla a kašeľ. Zvýšené riziko ťažkého priebehu ochorenia hMPV majú starší ľudia a ľudia s narušenou imunitou, u ktorých k symptómom patria aj dýchacie ťažkosti a zápal pľúc.

Všetky tieto symptómy platia aj pre COVID-19. A opäť, hoci sa táto štúdia neprizrela konkrétne CoV-2, pozrela sa na koronavírusy, takže: „Je to červená zástava,“ hovorí Kennedy, dodávajúc:

 „Táto štúdia nie je jediná. Objavili sme aspoň 10 ďalších štúdií – a zverejnil som ich na svojom Instagrame – ktoré hovoria: ´Keď dostanete očkovanie proti chrípke, máte oveľa vyššiu pravdepodobnosť získania nechrípkovej respiračnej vírusovej infekcie.´ Riziko stúpa, v niektorých tých štúdiách, o asi 600%. V niektorých ďalších z tých štúdií je to menej – o 200%, 300%, 400%.

No doslova všetky tie štúdie ukazujú, že vakcína proti chrípke vás vlastne robí na koronavírus náchylnejšími a môžu na to eixistovať dôvody. Špekulovalo sa, že vakcíny proti chrípke môžu byť kontaminované koronavírusom… alebo možno vírusom XMRV.

Paradoxnú imunitnú odozvu dostávate preto, lebo ste pri očkovaní proti chrípke boli nechtiac zaočkovaní koronavírusom. Teda, nevieme to, ale pozorovaný efekt je veľmi dobre zdokumentovaný…

V severnom Taliansku, tesne pred prepuknutím COVID-19, bolo masové očkovanie veľmi silnou vakcínou proti chrípke… nie je to však oficiálne. Nie je na to [na tú súvislosť] žiadny dôkaz.“

Mikovitsová je presvedčená, že dôvodom, prečo boli v severnom Taliansku tak silno zasiahnutí starší ľudia, je to, že podaná vakcína bola vypestovaná v bunkách psích obličiek, ktorú sú podľa jej tvrdenia kontaminované koronavírusmi.

Môže očkovanie proti chrípke spôsobiť pozitívny test na koronavírus SARS-CoV-2?

Ďalej Mikovitsová tvrdí, že každý, kto dostal vakcínu proti chrípke, bude pravdepodobne pri použití PCR testu zaregistrovaný ako pozitívny na koronavírus SARS-CoV-2, kvôli skutočnosti, že väčšina vakcín proti chrípke v USA sa vyvrába z kuracích buniek alebo z buniek psích obličiek, ktoré sú podľa výsledkov jej výskumu kontaminované koronavírusmi.

V rozhovore vysvetlila:

 „Pestujú sa [vakcíny] vo zvieracích bunkách a… niektoré majú rovnaké hostiteľské vírusové bielkoviny a zámky a kľúče. Ako sa vznášajú v laboratóriu, kde sú pestované veľké kmene týchto buniek, aerosolizujú sa, kontaminujú a krížovo kontaminujú prostredníctvom vzduchu…

Zistili sme to v roku 2011. Nastalo veľké „Ach, môj Bože“, nemôžeme si dovoliť prispôsobiť naše laboratóriá a výrobné zariadenia na biologickú bezpečnosť úrovne 3 a 4, aby sme chránili laboratrnych praconíkov, ktorí tieto vírusy šíria a infikujú sa.

A teraz sú [retrovírusy] vo forme aerosolov… Kontaminované sú všetky bunkové línie…“

Mikovitsovej výskum ukazuje, že ku kontaminácii došlo počas pôvodnej tvorby pestovaných bunkových línií, ktoré boli potom použité na pestovanie vakcíny.

Povedané inak, bunky, v ktorých sa mnohé vakcíny pestujú, už infikované sú. Tak sa do vakcíny dostávajú retrovírusy a potom šíria prostredníctvom očkovania. Neverí, že kontaminácia vakcín retrovírusmi bolo zámerná. Rozhodne však je zámerné utajovanie.

 „Posolstvom knihy ´Mor korupcie´ je, že nemôžeme miešať živočíšne tkanivá s ľudskými. Nie iba koronavírusy, ale aj infekčné retrovírusy [sa šíria týmto spôsobom].

Očkovaním zanášame do ľudí veľa živočíšnych tkanív, plodových tkanív a po celý čas vytvárame nové vírusy, dokonca aj v jednotlivcovi alebo rodine,“ hovorí.

Liečba osteoporózy

Zdroj: Mercola.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. A toto by som ešte pridala:

  5. Kde bola spustená 5 G sieť tam vznikla korona

 2. To nie je nic nove… Takymto sposobom, pri vyvoji vakcin sa napachalo v minulosti uz vela skod… Preniesol sa nejaky virus z tkaniv zvieracich na ktorych sa mnozil nejaky material pre vakcinu atd…

  A ja stale cakam kedy niekto dokaze jednoznacne a nepochybne ze virus HIV je pricinou AIDS… Taky Fauci by nam o tom mohol nieco povedat napr…

 3. a VY zistite aku skupinu krvi maju tam vacsinou ludia……………. bude to velmi zaujimave

 4. Zuzana Halandová

  Poddimenzované zdravotníctvo je možnou príčinou výskytu vírusu ? Vírus teda vie, kde je zdravotníctvo predimenzované a tam jednoducho nepríde….
  Dúfam, že príspevok ostane, lebo bežne mi to mažú.

  • Milá pani, ak ste si neprečítali článok, mohli ste si prečítať aspoň titulku. Tam sa píše o príčinách ťažkých následkov pandémie, nie o príčinách šírenia vírusu. Každému s aspoň minimom kognitívnych schopností je jasné, že následky pandémie nezávisia iba od vírusu, ale aj od ďalších faktorov, ako je vek pacienta, stav zdravotníctva a podobne.

   To, že vám zvyknú na weboch mazať komentáre možno nebude tým, že ste „odhalili nepohodlnú pravdu“, ale tým, že sa ich správcom nechce reagovať a strácať čas s vašimi nezmyslami kvôli nepochopeniu základných faktov.

  • Vůbec bych se nedivil. Já už raději ani žádné příspěvky nedávám.

 5. Táto lekárka vysvetľuje ako veľmi nebezpečná bude vakcína proti Covidu-19, čo bude obsahovať, ako zmení dna, na akej báze je pripravovaná (podobne ako gmo)… Na konci videa plače.
  https://banned.video/watch?id=5f176746677a7f01e9302af6

  • Z potomkov zaočkovaných budú mutanti. Mnohí v dôsledku očkovania už mutantmi sú AUTISTI sú najznámejší MUTANTI pretože REtrovírusmi infikované očkovania spúšťajú formy mutácií CNS vo vývojovom štádiu. Tých postihnutých je omnoho viac nie iba AUTIZMUS.

 6. Depopulácia sa má začať od nás od dôchodcov:
  https://www.hlavnespravy.sk/bill-gates-ludia-budu-mozno-potrebovat-niekolko-davok-vakciny-proti-covidu-19-najma-stari-ludia/2240814
  Aj pani Krištúfková plánuje začať depopuláciu od dôchodcov:
  https://zemavek.sk/epidemiologicka-kristufkova-najvacsie-nebezpecenstvo-su-odporcovia-ockovania/
  Dnes na naturalnews.com bolo napísané, že jedna prísada vo vakcíne proti corone spôsobuje narkolepsiu (kedykoľvek zaspíme).

  • … zaspíme na veky, ale iba citlivejší v dôsledku nedostatku ZINKU (zinok musí byť v až 70 tich biochemických procesoch, inak nastáva zlyhávanie imunity) SELÉNu – bez neho taktiež nastáva zlyhávanie inej časti imunity ako pri nedostatku zinku. A vitamínu C komplet = vit. C + vit. P = vit. Ck

 7. Chýba tam 5. príčina a to, že takmer všetci čo tam normálne umierali boli uvedení ako príčina smrti koronavírus. Odborné odhady sú, že v skutočnosti na Covid 19 zomrelo len 2,5%.

 8. Bohužiaľ aj v medicínskej politike sú klamstvá a nelogičnosti ako pri presadzovaní „demokracie“ vojnovými procesmi produkujúcimi tísice sirôt a vdov !
  Má vojak právo byť štátom podporovaným vrahom ?

 9. Povazay Taja

  Tajka, precitaj si to.

Pridajte komentár

*