Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Pandémia vo svete kolabuje, no elita sa ju snaží zubami-nechtami udržať


Print Friendly, PDF & Email

Pandémia vo svete kolabuje, no elita sa ju snaží zubami-nechtami udržať

Už je tomu takmer rok, čo sa globalisti snažia pretvoriť naše životy po vypuknutí pandémie COVID-19. Už vyše mesiaca však celosvetovo dochádza k prudkému poklesu nových prípadov. Zdá sa, akoby už kolektívna imunita bola za rohom.

Napriek tomu svetová elita sa zúfalo snaží naďalej šíriť strach, ktorým ospravedlňujú ďalšie pokračovanie lockdownov a zrýchľovanie očkovania. Nemôžu predsa dovoliť, aby táto „kríza“ vyšla nazmar.

Príkladom takéhoto šírenia strachu je nemecká kancelárka Angela Merkelová, ktorú agentúra Reuters citovala počas stretnutia skupiny G7 minulý piatok:

„Vrámci mnou navrhovaných opatrení silno zdôrazňujem, že pandémia sa neskončí, dokým všetci ľudia na svete nebudú zaočkovaní.“

Od inaugurácie nového amerického prezidenta Joe Bidena už stihli vlády USA a Nemecka zlepšiť medzinárodnú spoluprácu. Podľa Merkelovej sa zmenou vlády v USA posilnil medzinárodný multikulturalizmus.

A skutočne, podobne ako v Nemecku, aj nová Bidenova administratíva konzistentne prostredníctvom vrcholných predstaviteľov šíri strach, a to aj napriek drastickému zlepšeniu pandemickej situácie od inaugurácie.

V utorok (16.2.2021) prezident Biden vyhlásil pre CNN, že nejaká forma normality by mohla prísť už „na Vianoce“.

Svetlo na konci tunela už túto jar

Avšak, zatiaľ čo západní lídri pokračujú v šírení atmosféry strachu do hláv miliónov ľudí, začína sa ukazovať jasné svetlo na konci pandemického tunela, pravdepodobne už túto jar.

Dr. Marty Makary, chirurg z Univerzity Johna Hopkinsa, napísal komentár pre Wall Street Journal (WSJ), v ktorom vysvetlil, prečo kolektívnu imunitu na COVID-19 môžeme dosiahnuť už v apríli 2021:

„…konzistentný a prudký pokles nových prípadov od 8. januára je možné vysvetliť iba pomocou kolektívnej imunity.

Správanie ľudí sa počas vianočných sviatkov náhle nezmenilo. Ľudia dokonca počas nich cestovali viac než v predošlom období.

Prudký pokles prípadov nevysvetľujú ani vakcíny, nakoľko miera zaočkovanosti je stále nízka a navyše vakcínam trvá niekoľko týždňov, kým zaúčinkujú“.

Ak sa pozrieme na graf 7-dňového priemeru celosvetových „nových prípadov COVID-19“, tak pandémia mala vrchol niekedy v januári:

Na ďalšom grafe okrem nových prípadov v USA (modrá čiara) vidíme aj vývoj hospitalizácii (zelená čiara) a úmrtia (červená čiara):

Elita sa snaží za každú cenu predlžovať kolabujúcu pandémiu

Dr. Makary argumentuje, že súčasný pokles prípadov nákazy, hospitalizácii aj úmrtí nie je možné vysvetliť opatreniami (lockdownami), bez ohľadu na to, ako veľmi by si to politici a ich nohsledi v médiách hlavného prúdu želali.

Kým od kolektívnej imunity na nový koronavírus nás delí len zopár mesiacov, západní lídri a ich spriaznené média pokračujú v pretláčaní naratívu strachu. Samozrejme, majú pre toto šialenstvo svoj dôvod.

Tým dôvodom nie je len pokračovanie v bezbrehom tlačení nových peňazí centrálnymi bankami, ale hlavne im ide o uchopenie ešte väčšej moci a kontroly na obyvateľstvom.

Niektoré štáty USA pod kontrolou guvernérov z Demokratickej strany, ktoré mali veľmi tvrdé lockdowny, začínajú odmietať posledné nariadenia Bidenovej administratívy a drakonické obmedzenia sa snažia naopak uvoľňovať. Napríklad taká Florida pod Republikánmi to urobila už dávno.

Obyvatelia štátov ovládaných Demokratmi konečne začínajú myslieť vlastnou hlavou a v prípade Kalifornie dokonca žiadajú odvolanie súčasného guvernéra (niečo na spôsob impeachmentu).

Najhoršie formy strašenia ľudí však prichádzajú nielen od západných lídrov, ale aj od miliardárskych pretláčateľov vakcín ako Bill Gates, ktorý naďalej tlačí na pokračovanie lockdownov, nosenie rúšok, dodržiavanie (anti)sociálnych odstupov až do roku 2022 a „úplnú zmenu v každom aspekte ekonomiky“.

Záver

Komentáre Angely Merkelovej, aj napriek vedeckým dôkazom o kolapse pandémie, jasne potvrdzujú, že za oponou existuje globalistická agenda, ktorú sa snažia presadiť.

No a jediný spôsob, ako túto agendu môžu naplniť, je neustále šírenie neopodstatneného strachu (nové mutácie vírusu, ktoré sa rýchlejšie šíria a sú smrteľnejšie).

Preto je dôležité týmto zločincom nenaletieť. Pandémii bude čoskoro koniec, musíme ešte chvíľu vydržať, vzdorovať im a nepodľahnúť ich nátlaku. Potom nastúpi zákon a mnohí súčasní lídri budú za svoje zločiny postavení pred spravodlivosť.

Zbohom vysoký krvný tlak

Zdroj: zerohedge.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Jednoduchá

  ,,Pandémia vo svete kolabuje, no elita sa ju snaží zubami – nechtami udržať“….
  Tak za 1:
  Žiadna pandémia NEBOLA a ANI NIE JE! všetky ochorenia, ako je chrípka, zápal priedušiek a zápal pľúc sú jednoducho ,,premenované“ na cov.19 ! O.K., môže tu byť dáky vírus, kt.to všetko sťažuje, no všetko sú to tieto ochorenia ,,skryté“ pod iným názvom! Alebo zázračne pominuli ???…určite nie !
  a za 2 :
  Je to predovšetkým OBROVSKÉ VYVOLÁVANIE STRACHU v nás, obyčaj.ľuďoch práve vyššie spomínanou ,,ELITOU“! strach im pomáha nás viac SLEDOVAŤ, KONTROLOVAŤ A OVLÁDAŤ, aby sme robili to, čo oni chcú!!! Mnohí z nás im ,,vidia ako sa hovorí do karát“, príp.začínajú vidieť aj mnohí ďalší, začínajú SI UVEDOMOVAŤ, ako nás VŠETKÝCH KLAMÚ a samozrejme ich plán- ,,vytvorenie Nového sveta, označ.ako VEĽKY RESET sa im začína doslova rúcať pod nohami…..No a,, rozprávka o zázr.pomoci po podaní vakcín“- ide to vraj k lepšiemu?…všetko je také ako aj pred tým, len ČÍSLA SA UPRAVUJÚ!!! A prečo práve teraz? preto, lebo nastúpil nový prezident USA – J.Biden, takže za jeho ,,prezidentovania“ to musí byť lepšie! On JE totiž členom ELITY !, prezident D.TRAMPH NEBOL, bojoval za obyč.ľudí v USA……………………….

  • Anna Tabačková

   Páči sa mi Váš komentár a celkom s Vami súhlasím. Iba ľudia ešte nedospeli k tomu, aby si dali dohromady päť a päť, ale myslím si, že konečne začnú uvažovať takým tým obyčajným “ sedliackym“ rozumom a nedovolili, aby ich nejaké chamtivé živly terorizovali.

 2. Is Young Girl Posing with Hitler Angela Merkel? | Drupal
  [Prehľadávať doménu mythdetector.ge/en/myth/young-girl-posing-hitler-angela-merkel] https://mythdetector.ge/en/myth/young-girl-posing-hitler-angela-merkel
  Angela Merkel, 3 years old, 1957 The photo depicting Hitler allegedly with young Angela Merkel has long been circulating on the Internet. According to TinEye, a reverse image search engine, the photo depicting Hitler and an unknown young girl coupled with Angela Merkel’s photo was first spread in 2016.

  Hitler – štvrtinový žid po starom otcovi – jeho starú mamu ako slúžku v bohatej židovskej rodine otehotnil syn zamestnávateľa – ten platil za syna alimenty až do 14 rokov Hitlerovho otca položida. A. Hitler trpel psychickými aj fyzickými problémami, ktoré prisudzoval práve židovskej krvi – tomuto sa hovorí komplex Hitlera. Hitlerova konkubína Eva Braunová bola tiež štvrtinovou židovkou. Okrem nej mal Hitler aj neoficiálnu „plemenicu“ – niečo ako Michael Jackson – na rodenie potomkov, ktorá však u Hitlera bola jeho vzdialenou príbuznou! Takže sa netreba čudovať líniovej podobnosti Merklovej a Hitlera – údajnej Hitlerovej vnučky! U Rómov /údajne 13. stratený židovský kmeň – nie z Indie, ale z Kašmíru/ – olašských, sú sobáše bratrancov a sesterníc úplne bežnou záležitosťou, a kto pozná niektoré ich klany – majú typické rodinné fyziognomické znaky incestných DNA línií. Pravoslávne náboženstvo napr. zakazuje sobáše medzi možnými príbuznými až 6 generácií /“kolien“/ dozadu.

  https://ulozto.net/file/AVbWQ0lG4KJR/grigorij-klimov-o-komplexe-hitlera-zidovsky-povod-mp4

  • Ten Grigorij Klimov- stačilo trochu pozrieť- veď je to totálny blb. Nechápe ani fimózu. Je viac príčin. Ak u dieťatka debili násilne preťahujú predkožku- tá sa zjazví a stvrdne. Alebo donedávna matky s hrubou vrstvou rybieho tuku v rôznych pastách natierali zadočky detičkám a ak tá pasta zašla pod predkožku a správne sa nevyplachovala- spôsobila zápal. Ten mohol postupovať až do semenníkov. Ak sa to neskoro ošetrilo- tak vznika tá akože degenerácia. No proste Grigorij je blb. A kto to zistil, že Angela je hitlerovou vnučkou?

   • Zvedavá – čo tu spájaš Klimova s fimózou? Robíš blba z predného odborníka na židovstvo vo všetkých súvislostiach! „stačilo trochu pozrieť“ – si ho naštuduj celého – celú tu vašu kabbalu a Cabbal Ty predkožka! Ale najprv sa nauč rusky!

    Každá normálna – poučená matka – vie, že chlapcom treba naťahovať cez žaluď predkožku od narodenia a pri kúpaní ju vymývať. Bežne sa dieťaťu vyplavuje močom, ale ak by sa nenaťahovala – penis by sa nevyvinul správne a pri pubertálnej erekcii by spôsoboval bolesti a teda impotenciu muža v dospelosti – aj ako psychickú disfunkciu! Poznal som zopár bielych nežidovských obrezancov práve z tohto dôvodu!

    „Alebo donedávna matky s hrubou vrstvou rybieho tuku v rôznych pastách natierali zadočky detičkám a ak tá pasta zašla pod predkožku a správne sa nevyplachovala- spôsobila zápal.“ – doboha! To nerobili ani Eskymáci! Kde zoberieš hrubú vrstvu rybieho tuku vôbec?! A vieš ako odporne rybí tuk páchne?! Vieš, že sa vyrába z vnútorní rýb = rybí trán?! ZALEZ DO RYBÍCH VNÚTORNOSTÍ!

    Naše deti sme po kúpaní poctivo natierali na grécky spôsob olivovým olejom – čo sa im veľmi páčilo, lebo to bola super masáž. Pri prebaľovaní sme im zadočky natierali Phytiolom – za socíku úplne bežný krém so 100% účinnosťou.

    neoPhytiol – mast k ošetření kůže, bez parabenů
    [Prehľadávať doménu http://www.neophytiol.cz] https://www.neophytiol.cz
    NeoPhytiol je hojivá mast na bázi ichtamolu, oxidu zinečnatého a alantoinu. Umí si poradit s chronickými ekzémy, opruzeninami, intertrigem ad., čtěte více.

    Ty si niekedy prebalila alebo vykúpala malé decko?

    Ten Klimov ťa vydesil! A dobre že ťa vydesil!

    https://ulozto.net/file/zx6BgM1q3Xz7/grigorij-klimov-o-degeneratoch-mp4

    • Ad fimóza ako príznak degenerácie /Klimov/, ktorý má brániť ďalšiemu rozmnožovaniu takýchto jedincov – áno! Aj keby matky svojím synom po narodení nenaťahovali predkožky cez žaluď – normálne stoporený pubertálny penis nabáda k masturbácii a chlapci si s tým pomôžu sami. Nie však u chorobnej fimóze, keď bolesť stoporeniu vyslovene bráni. Teda – židovská obriezka má jednak praktický význam v prípadoch incestnej degenerácie, jednak ide o kult krvi! A v pozadí je aj rituálna pedofília a homosexualita – keď rabi obrezávanému dieťaťu zastavuje krvácanie vlastnými ústami! No iste – hlavný argument je „hygiena“ penisu. To, že dospievajúci chlapec s obnaženým žaluďom je neustále dráždený /abstrakt/ a potom nakoniec vylezie na svoju príbuznú – je nepodstatné.

     • Fimóza u psů

      Phimosisje reprodukční problém, který nastává, když otevření v psí předpině, kožní plášť nad jeho penisem, není dostatečně velký. Psi s fimózou se často nemohou spojit, protože penis nemůže vyčnívat z kůže. Phimosis se liší od parafimózy, což je stav, kdy se váš pes nemůže vrátit penis zpět do kůže.
      Fimóza a parafimóza

      Penis vašeho psa je obvykle pokryt kožním pláštěm, nazývaným předkem, když není vztyčen. Když se normální, zdravý pes pes chce spojit, vzpřímený penis vyčnívá z tohoto kožního pláště. Fimóza a parafimóza jsou dvě rozdílné stavy se dvěma různými sadami příčin.

      Fimóza nastane, když je otvor na konci předkoleku příliš konstrický a zakazuje, aby váš psí vzpřímený penis vyčníval během páření. Parafimóza vytváří opačnou situaci; dělá penis vašeho psa roztažený, takže váš pes nemůže vzít penis zpět do prepuku po páření.
      Příčiny a symptomy fimózy

      Často je fimóza genetickým stavem. Zlatí retrívci a němečtí ovčáci jsou nejvíce ohroženi vrozenou fimózou. Jiné příčiny fimózy zahrnují zranění předkožky, zvláště když vede k rozvoji:

      jizva tkáně
      rakovina
      zánět penisu nebo předkožky
      otok nebo zadržování vody v penisu

      Někteří psi mohou trpět souvisejícím stavem nazývaného penis / prepuciální frenulum, ve kterém úzký pás pokožky přiloží penis na předkožku, což vede k fimóze, a to i tehdy, pokud je předsunutý otvor technicky dostatečně velký.

      Pokud má váš pes fimózu, bude mít problémy s pářením. Jeho penis nebude schopen vyčnívat z předkoleku, když je vztyčený. Může se vám to podařit vidět jako velkou vyvýšeninu pod kůží.

      Váš pes může dokonce ublížit při pokusu o spojení s phimosis a může trpět trvalým poškozením penisu. Váš pes může mít také problémy s močením. Jeho moč nemusí být schopna účinně uniknout z předpubu.

      Pokud k tomu dojde, může se v kůži pokožky nahromadit moč, což pomalu klesá. Moč obsahuje kyseliny žíravé a pokud je povoleno zůstat v kontaktu s pokožkou, může to vést k stavu známému jako opaření moči, při kterém se pokožka stává chronicky podrážděná. Poškození a infekce se mohou vyvíjet na pokožce moči zapálené.
      Léčba fimózy u psů

      Váš veterinář může snadno léčit fimózu jednoduchým chirurgickým zákrokem. Pokud není váš psí ústa dostatečně velký, může váš veterinář chirurgicky zvětšit. Pokud váš pes trpí penisem / prepuciálním frenulem, může váš veterinář chirurgicky odtrhnout pás tkáně, který připevní penis vašeho psa k jeho předkožce. Pokud však neplánujete pěstovat svého psa, a jeho fimóza nezpůsobuje problémy s močením, můžete si vybrat, že ho jednoduše necháte kastrovat, a tím zcela eliminuje nutnost otevření předsudku.

      Ačkoli fimóza je někdy genetickým stavem, podmínka není považována za dostatečně závažnou k prevenci chovu. Psi s fimózou mohou být stále chováni.
      https://cs.petsnatureworld.com/phimosis-in-dogs_8159

     • aké krásne je vybočiť z coronacirkusu k penisom 😀
      Maroš, ty máš vždy také nevšedné kultúrne vložky 😀

    • Maroš, vy to už preháňate. Moje deti nemali s predkožkou ani najmenší problém. Lebo ja som im ju po narodení veľmi j e m n e preťahovala.
     A na zaparené zadočky je určite dobrá rybia pasta- z lekárne, ktorú často odporúčajú aj detské lekárky. Samozrejme, že netreba to potom „natrepať“ až na koniec penisu, lebo tá rybia pasta z lekárne/a nie od Eskimákov / sa nedá spod predkožky vymyť. No poznám matky, ktoré dovolili preťahovať predkožku oteckovi s obrovskými rukami a ten to robil necitlivo, poranil predkožku, tá sa hojila jazvami a ostalo to už navždy. A po tých rybích pastách sa pridružil aj zápal -takže „degenerácia rodu“ podľa toho blba bola spečatená. A ak po operácii urolog nepodal antibiotiká- tak sa to mohlo zle hojiť aj neskôr- a to už ide podľa toho blba o totálnu degeneráciu. Netvrdím to o tom odborníkovi na židovstvo až tak vážne, lebo ho nemám naštudovaného a ani ma to až tak nezaujíma. A nemám na takéto veci čas. Ale tie fimózy dal do jedného vreca v podstate .Aj keď spomenul , že tie v dospelosti sú degeneráciou. Tie v dospelosti sú možno len zanedbané z detstva.

    • Viď odpoveď na konci. Ale- rybiu pastu odporúčila detská lekárka a nie Eskimáci.

  • Plne Suhlasim,Hitler bol tiez 3 generacia Rotschidov

 3. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/02/23/professional-sports-players-say-they-wont-take-the-shot.aspx
  Professional Sports Players Say They Won’t Take the Shot
  Profesionálny športovci hovoria, že neprijmú vakcínu

 4. https://www.naturalnews.com/2021-02-24-france-slows-down-covid-vaccinations-healthcare-workers-falling-ill.html
  Hospitals in France forced to SLOW DOWN covid vaccinations as healthcare workers fall ill in droves
  Nemocnice vo Francúzsku sú nútené SPOMALIŤ covid vakcinácie pretože zdravotnícky pracovníci húfne chorľavejú (z vakcín)

  • ved aj tu sa ide spomaliť vakcinácia o týždeň… nebude sa dať prihlasovať vraj.
   No čo … všetky firmy (Pfizer, Moderna, AstraZ) sa dali do rekonštrukcie výrobných liniek a celú EU nechali v štichu… pôvod dôvodu hľadajme úplne inde.
   Treba predsa začať zbierať doklady na EMA registráciu vakcín…nie len predbežný súhlas ako doteraz!!

 5. https://www.naturalnews.com/2021-02-23-children-recruited-for-coronavirus-vaccine-trial.html
  SACRIFICE THE CHILDREN: Oxford Vaccine Group recruits children for coronavirus vaccine trials
  OBETUJTE DETI: Oxfordská vakcinačná skupina verbuje deti pre skúšky (pokusy) corona vakcín

 6. https://www.naturalnews.com/2021-02-23-oregonians-test-positive-for-coronavirus-after-vaccination.html
  4 People in Oregon test positive for coronavirus after receiving second vaccine shot
  Štyria v Oregone sú pozitívne testovaní na korona vírus po prijatí druhej dávky vakcíny

 7. https://www.naturalnews.com/2021-02-23-hague-court-dutch-coronavirus-lockdowns-illegitimate-violation.html
  Hague court declares Dutch coronavirus lockdowns “illegitimate, far-reaching violation”
  Voľný preklad:
  Hágsky tribunál vyhlasuje, že Dánske korona vírusové lockdowny sú „protizákonné, ďalekosiahle porušenie“

 8. https://www.banned.video/watch?id=6035962a54f65e16df31385e
  Prestigious Medical Journal Warns Pfizer mRNA Vaccine Linked to Brain Damage, Alzheimer’s – FULL SHOW 2/23/21
  Prestížny medicínsky časopis varuje, že Pfizer mRNA vakcína je spojená s poškodením mozgu, s Alzheimerovou chorobou

  • Ktovie ako to je s ruskou a čínskou vakcínou.

   • Čínska kritika

    Čínsky GlobalTimes na správy reagoval kritikou, že použitie vakcín vyrobených na základe metódy mRNA by malo byť zastavené. Tento nový spôsob tvorby vakcín nebol doposiaľ nikdy aplikovaný na širšiu populáciu, hovoria domáci imunológovia.
    Vakcíny na báze mRNA učia ľudské bunky vytvoriť proteíny, ktoré spustia imunitnú reakciu tela, čím ho ochránia pred reálnym vírusom. Medzitým však v tele vznikajú toxické látky, tvrdí Yang Zhanqiu, virológ z Wuchanskej univerzity.
    Čínsky virológ obhajuje tradičný spôsob výroby vakcín na báze vstreku neaktívneho vírusu, ktorý používajú aj čínske farmaceutické spoločnosti. Aj napriek nemu sa v Číne očkujú iba ľudia vo veku 19-59 rokov, čo je v značnom rozpore s plánovanou stratégiou západných krajín.
    https://www.trend.sk/spravy/norsko-varuje-pred-ockovanim-seniorov-vakcinovy-superoptimizmus-dostal-dalsich-par-ran

 9. svatoslav butora

  Prajem pekný deň. Kovidná chrípka je politická a genocídna chrípka. Vystrašení ľudia majú prijímať genocídne testovanie a genocídnu vakcináciu ako dar od vedecky sa tváriacich nástupcov dr.Mengeleho a tešiť sa na dezinfekčné kolektívne sprchovanie cyklónom B a následné kolektívne splyňovanie svojich životov a nádejí a túžieb a snov, pretože vo Svete darebáckých Západných predstáv o ich múdrej svetovláde pre šťastných ľudí nie je miesto. Miesto v nimi ovládanom svete podľa ich Idiotských Nevedomostí o živote a ekonomike a prírode majú len tí, čo ich IN-politiku prežijú ako ctitelia ich Vládcu – Satana. Všetko čo vidíme je satanizácia sveta, ktorá prišla zo vznešeného idiotmi riadeného Západu. Západní Zvrhlíci nič iného než kradnúť iné životy a cudzie zdroje nevedia. Diskusia a diplomacia s IN-satanistami má zmysel len vtedy, keď sa im hlasite povie: NIE.

  • objektívni ľudia

   Obávam sa, že povedať hlasite len NIE nepostačí. Treba dať rozumy dokopy a popremýšľať čo a ako. Ale paušálne odmietať vakcináciu ako takú určite nie je správne.

   • Objektivni ludia pozri http://Www.geneticka-vakcina.com

    • vďaka, Alkynka, za všetkých…ak už toto neotvorí ľudom oči (a rovnako aj linky od našej včeličky Jean a ďalších našich Bádateľových anticoviďákov), tak potom už je to len a len na nich, ktorú cestu si zvolia

   • Vakcíny jsou svinstvo – uplně všechny, jsou jen zdrojem zisku pro chamtivé typu Bill a Melinda .U mně vzniklo autoimunitní onemocnění nevyléčitelné po vakcině proti hepatitídě A a B . U syna MMR vakcína vedlejší účinek autistické spektrum – poznačený celoživotně. Očkování proti TBC – neúčinné mám potvrzeno od personálu a lékařů Tuberkulozního ústavu ,kde jsem se ocitla pracovně.Pediatři to mají deně před očima ty případy trvalých následků očkovaných dětí .Kdyby chtěli mluvit všichni lékaři a odborníci jako mluví například doktorka Eleková nebo Prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc., tak by se veřejnost dozvěděla pravdu.To si ale bílá mafie ohlídá přes legislativu aby šlo vše podle jejich plánů.

 10. https://www.banned.video/watch?id=6035ad7445e415171a368de5
  Anthony Fauci Announces He Will Decide What You Can Do In Your Own Home
  Anthony Fauci oznamuje, že on rozhodne čo môžete robiť vo vlastnom dome

 11. https://www.infowars.com/posts/report-georgia-mother-of-two-dead-after-receiving-covid-vaccine/
  Report: Georgia Mother of Two Dead After Receiving Covid Vaccine
  Rýchly preklad:
  Matka dvoch detí umrela po prijatí kovid vakcíny

 12. https://www.infowars.com/posts/fauci-says-vaccinated-people-still-cant-dine-indoors-or-go-to-the-theater/
  Fauci Says Vaccinated People Still Can’t Dine Indoors Or Go To The Theater
  Fauci oznamuje, že zaočkovaní ľudia stále nemôžu večerať (jesť) vnútri alebo ísť do divadla

 13. https://www.hlavnespravy.sk/co-aktualne-trapi-caputovu-hlada-zamestnanca-na-boj-s-dezinformaciami-za-1-300-eur-mesacne/2448232
  Čo aktuálne trápi Čaputovú? Hľadá zamestnanca na boj s dezinformáciami za 1 300 eur mesačne

 14. Hana Gebauerova

  Vazna redakce … zamysleli jste se nekdy nad tim, ze od revoluce zadne strany a vlady se nesnazily podporovat skolstvi a vychovavat vzdelane a pracovite mlade lidi , kteri by pozdeji zastoupili starsi generaci … Ted po 30 letech vsude chybi vysoce kvalifikovani a kvalifikovani odbornici ….uz pred 10 lety firmy krachovaly kvuli zamestnancum, nebyli vyskoleni a ty ktere privezli ze zahranici neumeli pracovat a po vecerech pachali trestni cinnost … Pred 4 lety si doktori stezovali, ze jsou pretizeni, ze jich je malo a na pacienta maji pri vysetreni 5 minut …nektere oddeleni museli dokonce zvirat a pred rokem se psalo, ze v Rumunsku nejsou doktori skoro zadni …… Stavby staly kvuli tomu , ze nemohli sehnat eletrikare … chybeli strojvudci na lokomotivy ..piloti a jine profese … atd atd … nad tim celosvetovym problemem se zamyslete , ze lidi je dost ale odborniku malo …

  • Milá Hanka, elity sveta nepotrebujú vzdelaných ľudí. Len otrokov, ovečky ktoré ich budú poslúchať. Ale elity sveta pre svoje deti majú výberové drahé školy kde ich aj učia. V týchto drahých súkromných školách deti nemusia byť zaočkované. Elity vedia čo robia.

  • V.V.Pjakin – skupina Globálny prediktor sa v roku 1775 dohodla na brzdení vedeckého poznania a vzdelávania, aj keď naoko vznikali nové objavy. Iste – keď GP ich pustili von – aj vo vlastnom záujme – to, čo umožnilo preformátovať biogénnu rovnovážnu civilizáciu na technologickú, ktorá posilnila exploatáciu prírodných zdrojov v prospech GP a ich chrámovo-otrockej židovskej periférie moci – aj tej „akademickej“ /Nobelova cena/ – a zároveň to vytvorilo zabijaka ľudskej invencie – pohodlnosť, a tým aj jeho závislosť práve na technológiách – nie na tvorivej improvizácii. Pretože človek je viac zvedavý, ako hladný!

   V roku 1776 vznikol za týmto účelom hermetický rád Illuminátov, ktorého úlohou je dodnes ovládať akademickú pôdu a držať všetky vynálezy proti plánu GP – v šuplíkoch. A s tým súvisí aj plánovaná debilizácia. To, čo sa prezentuje ako „pokrok“ – je možno ani nie 1% z toho, čo by ľudstvo pri všeobecných globálnych vedomostiach mohlo dosiahnuť. Jeden objav jedného by mohol pomôcť inému vyriešiť vynález toho či onoho. Zoberte si utajovanie voľnej energie. Zoberte si schopnosti človeka ako elektromagnetickej bytosti. Tých zabrzdených tém je spústa. Predstavte si to ako priehradu kolektívnych vedomostí na skrytom mieste, z ktorých vám niekto prepúšťa len pramienok, a potom, keď sa to preplní – vám vypúšťa potôčik. Potom potok! A vy nakoniec zblbnete a prestanete tvoriť a poznať – lebo tečie viac, ako NEPRIPRAVENÍ!!! viete obsiahnuť a netušíte, koľko toho z tej priehrady vôbec nepoznáte /“neviem čo neviem“/. Dnes naše deti degenerujú rovnako ako skupina GP – tí už nezvládajú vedomosti, ktorými kedysi ovládali ľudstvo – nosiť to vo vlastných hlavách – už ich tajné vedomosti odkladajú na clouds nosiče – kedysi to boli hermetické knihy. A naše deti majú všetko virtuálne uložené na „clouds“ – v mobiloch. Keď im ich niekto vypne – umelá inteligencia – budeme nahratí úplne!

   • Čítala som, že elity sveta nechcú aby deti vedeli čítať a písať len ovládať počítač a mobil. A potom keď im sa zachce vypnú tieto zariadenia a ľudia budú úplne stratení, úplne ovládaní elitou.

    • budú tupé ako polená, neschopné napísať slohovú prácu bez internetu…
     ctrlc a ctrlv
     viete si to predstaviť, že budú v autobuse musieť čumieť von oknom a nie okna v mobile???

 15. Ahojte odporučam pozriet skupinu ivermektin.sk na facebooku. Su tam okrem skusenosti s ivermektinovou liecbou aj zaujimave odkazy a videa….velmi odporúčam…ludia sa zobudzaju!! je tam okolo 5000 prihlasenych

 16. Geneticka- vakcina.com

 17. Ja zaostalá dôchodkyňa pred chvíľou na rádio Slovensko som počula:
  Vakcína je víťazstvo

 18. https://zemavek.sk/vakciny-proti-covidu-predstavuju-riziko-pre-vsetkych-obyvatelov-zeme-zodpovedny-je-skor-ten-ktory-sa-odmieta-ockovat-genetickymi-typmi-vakcin/
  Vakcíny proti covidu predstavujú riziko pre všetkých obyvateľov Zeme. Zodpovedný je skôr ten, ktorý sa odmieta očkovať genetickými typmi vakcín!

 19. https://www.hlavnespravy.sk/grecke-ministerstvo-zdravotnictva-informovalo-o-vaznych-komplikaciach-po-ockovani-vakcinou-proti-covidu-19/2448360
  Grécke ministerstvo zdravotníctva informovalo o vážnych komplikáciách po očkovaní vakcínou proti covidu-19

 20. Zaujímavý článok:
  https://blog.hlavnespravy.sk/25882/prezident-rf-v-v-putin-v-davose-nacrtol-vyvoj-najblizsich-desatroci-zeby-prichadzalo-svetlo-na-konci-tunela-dostalo-sa-to-k-vam-co-povedal-zo-zapredaneho-mainstreamu/
  Prezident RF V. V. Putin v Davose načrtol vývoj najbližších desaťročí. Žeby prichádzalo svetlo na konci tunela? Dostalo sa to k Vám čo povedal zo zapredaného mainstreamu?

 21. Apel exministra Miškova!
  Pozor, toto nie je žart! Núdzový stav už navždy?“ začal zostra vo svojom príspevku o predĺžení núdzového stavu. Miškov upozorňuje pritom na zámer, ktorý vyhodnotil ako reálnu hrozbu. „Matovičova vláda úplne vážne v návrhu zákona, ktorým bude dnes v parlamente prerokovávané predĺženie núdzového stavu, navrhuje možné zrušenie núdzového stavu, až keď Slovensko dosiahne kolektívnu imunitu,“ napísal pobúrený exminister s tým, že v uvedenom dokumente na stránke Národnej rady ju bude možné dosiahnuť len tým, že očkovaných občanov bude 60 až 80 %. Teda zase niečo nedobrovolne povinné.
  „Vážení, toto je tak brutálny zásah politikov do ľudských práv a osobných slobôd , aký si ja osobne po revolúcii nepamätám!! Ozaj, neviete, čo je s našou ombudsmankou pre ľudské práva?!“ napísal rozhnevane.

  Ja sa pýtam to čo je za odbornú pande komisiu keď situácia sa len zhoršuje. Každá dobrá partia odborníkov má pracovať tak, aby to vždy išlo k lepšiemu a u nás? Čím ďalej tým horšie. Vyhovárať sa na rôzne mutácie to nestačí. Týchto treba odstaviť, to nás vedie do záhuby, nech nastúpia odborníci hlavne z praxe a nie nejakí ziskuchtiví biznismeni. Ako sa to dá ináč chápať keď to ide len k horšiemu.
  A núdzový stav do nekonečna? To aby sa vláde v pohode darilo a potom si čo ešte stanovia, že tu budú na veky večné?
  To čo mohol robiť v opozícii Matovič, to sa nedovolí teraz nikomu? Nie tu nie je hlavný dôvod len vírus, tu ide o túto vládu zrejme s pocitom na VEČNÉ ČASY a NIKDY INAK!
  No a p. prezidentka hľadá človeka čo vraj má riešiť hoaxy, tá nech hľadá toho kto bude riešiť trapasy tejto vlády a celého riadenia testovacej slovenskej činnosti, ako svetového unikátu a nech sa zoberá aj jej zlými výsledkami. Každý schopný odborník má vždy za sebou len dobré výsledky svojej práce a nie ako to funguje u týchto „odborníkov“. Treba tých čo to nedokážu odstaviť a dať príležitosť aj takým odborníkom z praxe, čo majú zdravý a nefalšovaný názor.

  • nech si majú svoj núdzový stav!! .. s prihliadnutím na zákaz vychádzania boli dnes plné detské ihriská s rodičmi 🙂
   konečne niečo krásne a živé

   • Tiež ma teší, keď počujem z tých prechádzok veselé detské hlásky a výskanie a prekrikovanie sa cez pol dediny! „Příroda smrdí a ptáci řvou!“ Schumannova frekvencia robí svoje!

    • nevieš čo je na tom pravdy, že teraz niekedy boli nejaké zmeny v Hz Schumannovej fr. ?
     Začula som o tom v nejakom videu medzi rečou.

     • Len tipujem – keďže sa Zem rozpína… /Pod prílivom neutrín z Centrálneho Slnka = „nádych“/

 22. Zaujímavý príbeh: Záchranárka Michaela dostala ťažký koronavírus po druhej dávke vakcíny.
  Nádejou ako zastaviť šírenie koronavírusu má byť vakcinácia. Že to nemusí celkom tak byť svedčí aj príbeh záchranárky Michaley, ktorá dostala COVID-19 už po zaočkovaní.
  Jarčuška však vysvetľuje s tým, že vírus môžeme dostať aj keď sme zaočkovaní.
  Tak načo tento cirkus s očkovaním je vlastne dobrý. Nebola by účinnejšia nejaká liečba medikamentami. A nebolo by dobré celý tento cirkus,ktorý sa tu predvádza zastaviť a skončiť a spustiť normálny život,ktorý nebude ničiť život po ekonomickej
  a sociálnej línii.

 23. https://www.naturalnews.com/2021-02-24-uk-government-reports-deaths-after-coronavirus-vaccination.html
  UK government reports over 240 deaths shortly after coronavirus vaccination
  Vláda Veľkej Británie hlási viac ako 240 úmrtí krátko po koronavírusovej vakcinácie

  • nebojte sa… o týždeň bude aktualizácia článku, že všetci zomreli na iné choroby a nie na vakcínu…tak ako to urobili aj pri tých 23 dôchodcoch v Nórsku

   Aktualizácia 18.1.2021

   „Nórsko nenašlo žiadne priame spojenie medzi úmrtiami starších ľudí a ich zaočkovaním vakcínou, píše v pondleok Bloomberg. Krajina tvrdí, že všetci ľudia, ktorí zomreli, boli vážne chorí. Nórsko zaočkovalo 42-tisíc najzraniteľnejších ľudí, z čoho menej ako jeden z tisíca umrel. Podľa Nórskej medicínskej agentúry sa môže v určitých prípadoch zaočkovaním choroba zhoršiť, čo sa nedá vylúčiť.“

 24. Tereza Borkovicova

  Skrátene. Strach je výborný nástroj pre totalitné režimy a hlavne pre diabla. To by mali vedieť hlavne kresťania.
  Treba vedieť používať obyčajný, sedliacky rozum. A ten by mal mať každý.
  A neriaďte sa masmédiami. Tie boli vždy nástrojom vlád!!!

 25. V prvom rade by som nechala otestovať a vakcinovať rodiny našich vládnucich úradníkov a vyskúšala by som všetky druhy vakcín, aby si na vlastnej rodine otestovali to, čo skúšajú na nás a našich deťoch…Či by potom boli takí smelí hrdinovia!?
  Koniec núdzovému stavu, nenchať boháčov chodiť po dovolenkách do exotiky a potom ešte požadovať vládne špeciály, aby sa chudáčikovia mohli dostať domov… 3x hanba a fuj hyeny, ktoré vždy niečo donesú. Keď sa im páči v exotiek, nech tam zostanú a užívajú si aj ich zdravotníctvo—

Pridajte komentár

*