Odhalia mega-podvod? Florida nariadila zverejňovať parametre PCR testov


Print Friendly, PDF & Email

Odhalia mega-podvod? Florida nariadila zverejňovať parametre PCR testov

Laboratóriá vyhodnocujúce PCR testy na COVID-19 nikdy nezverejňujú lekárom alebo pacientom detaily o ich parametroch. Uvádzajú len, či je konečný výsledok testu pozitívny alebo negatívny.

Takže najdôležitejší parameter, ktorým je počet cyklov, zostáva utajený. Cyklus je proces, v ktorom sa zdvojnásobí hľadaná genetická sekvencia vírusu až na úroveň, kedy sa dá zaznamenať.

Prečo je počet cyklov pri PCR testoch kritický

Ak je počet cyklov prinízky, zvyčajne pod 20, tak vo vzorke sa bude nachádzať primálo genetického kódu vírusu, aby sa dal zaznamenať. Čiže všetky testy by vyšli negatívne.

Naopak, ak je cyklov priveľa, nakopia sa v odobratej vzorke chyby kopírovania a potom v podstate každý test vyjde pozitívny.

Hlavný americký hygienik Anthony Fauci tvrdí, že testy, ktoré majú viac ako 35 cyklov amplifikácie, už nemajú výpovednú hodnotu. Ich výsledky totiž bývajú falošne pozitívne.

Inými slovami, označia testovaného človeka za infikovaného vírusom, pričom v skutočnosti infikovaný nie je.

Americké úrady ako FDA či CDC však odporúčajú až 40 cyklov!

Takto nastavené PCR testy potom vykazujú oveľa väčšie počty „pozitívnych výsledkov testov“, na základe ktorých sa potom ospravedlňujú lockdowny a ďalšie pandemické obmedzenia.

Florida začala vyžadovať transparentnosť

V súčasnosti začal americký štát Florida robiť niečo, čo bolo doteraz neslýchané. Vyžaduje po laboratóriách, aby s každým vykonaným PCR testom uvádzali aj „prah cyklov“.

Tuto nasledujú presne odcitované slová z vyhlásenia vydanom guvernérom Floridy, Ronom DeSantisom, a floridským ministerstvom zdravotníctva z 3. decembra 2020:

„Hodnota prahu cyklov a ich referenčné intervaly musia laboratória okamžite začať zverejňovať ministerstvu zdravotníctva elektronickou formou, prípadne faxom.“

Môžeme sa domnievať, že existuje iba jediný dôvod pre toto nariadenie.

Guvernér Floridy a floridské ministerstvo zdravotníctva sú si vedomé, že počet cyklov 35 alebo vyšší vedie k zavádzajúcim, prípadne úplne chybným výsledkom PCR testov na COVID-19 a rozhodli sa toto zločinné konanie zastaviť.

Predstavte si, čo by sa stalo, ak by príklad Floridy nasledovali ostatné štáty USA aj iné krajiny vo svete. Možno by bolo rázom po pandémii.

Ďalšie zvláštnosti okolo vyhodnocovania PCR testov

V oficiálnom vyhlásení guvernéra Floridy sa uvádza ešte nasledovné:

„Ak vaše laboratórium nie je schopné uviesť počet cyklov a ich referenčné intervaly, prosíme o vyplnenie priloženého krátkeho dotazníka a jeho zaslanie späť ministerstvu zdravotníctva, odboru epidemiológie.“

„Neschopné uviesť“? Prečo by toho nemalo byť laboratórium schopné?

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Dotazník ďalej uvádza dve zvláštnosti.

Prvou zvláštnosťou je: „Hoci kvalitatívny výsledok testu je generovaný na základe počtu cyklov, zariadenie počet cyklov neuvádza. Udáva len konečný výsledok.“

Čože? Táto veta značí, že niektoré prístroje na vyhodnocovanie PCR testov môžu byť interne predprogramované na vykonanie testu bez možnosti nastavenia počtu cyklov a laboratórium nevie, aké to číslo je, nevie to zistiť a ani výrobca prístroja to neprezradí.

To je však absurdné! Ide snáď o nejaké štátne tajomstvo?

Druhá zvláštnosť je: „Laboratórium nemá samostatný mechanizmus pre hlásenie počtu cyklov ministerstvu zdravotníctva, nakoľko tieto hodnoty sa momentálne nehlásia.“

Nemá mechanizmus pre hlásenie? Tak taký vytvorte! Email, fax, papier a ceruzka, poštový holub. Veď je to absurdné!

Odkaz floridským úradom

Nepoľavte zo svojich požiadaviek! Nedovoľte laboratóriám nájsť si nejaké výhovorky, prečo sa to nedá! Nepripusťte, aby sa z toho nejako vykrútili!

Zlyhanie v hlásení dôležitých faktov v čase krízy je zločin. Ak to nepôjde inak, podajte na zopár laboratórií žaloby alebo trestné oznámenia. Súďte sa s nimi. Vytvorte strach zo stíhania aj u štátnych laboratórií.

Ste na správnej ceste, urobili ste dôležitý prvý krok. Máme totiž dočinenia s mnohými podvodníkmi.

Nechceme predsa, aby celý štát bol tlačený do lockdownu na základe falošných čísel získaných z podvodných testov. Teraz je dôležité, aby sa pritlačilo na nespolupracujúce laboratória.

Ak totiž laboratória majú prístroje, ktoré sú dopredu naprogramované na istý počet cyklov a nikto nevie, ako sa k týmto údajom dostať, tak potom najmite profesionálov, ktorí to zistia.

Verím, že sa tým odhalí obrovský škandál.

Mnohé prístroje pravdepodobne budú nastavené na 40 cyklov. Určite neskôr informujte verejnosť o vašich zisteniach a odkryte ťažký zločin.

Taktiež pozorne sledujte predstaviteľov verejného zdravotníctva. Medzi nimi nájdete množstvo agentov, ktorí nebudú chcieť, aby sa pravda dostala von. Môžu vaše snahy sabotovať všetkými spôsobmi, ktoré budú mať po ruke.

Záver pre Slovensko

Ak sa takéto veci dejú na Floride v USA, tak je dôvodné predpokladať, že sa podobné veci môžu diať aj na Slovensku.

Preto, ak podstúpite PCR test, odporúčame vám, aby ste od laboratória žiadali nielen konečný výsledok testu, ale aj počet cyklov. A trvajte na tom.

Ak vám tieto informácie odmietnu dať, odmietnite výsledok testu a prípadne aj podajte na príslušné laboratórium trestné oznámenie pre podozrenie z podvodu.

Je totiž najvyšší čas vniesť svetlo a transparentnosť do celej tejto pandémie, ktorá ničí životy, ľudské práva, občianske slobody i ekonomiku. Platí to zvlášť v situácii, kedy existujú vážne podozrenia, že sa tu dejú nekalé podvody.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Zdroj: davidicke.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. S tymi "obycajnymi " ludmi je aj problem v politike ...

  Ty si taky optimista ako fico . V tomto chaose bordeli a s blaznami sa ti kazdy na nejake hlasenie cyklov vykasle ..

 2. Preposielam na rovnakú tému od kolegy lekára:

  RT-PCR – ako tomu máme rozumieť ?
  Ľudia už pomaly začínajú cítiť, že s tými testami čosi nie je úplne v poriadku. Problematika testovania sa však mnohým zdá komplikovaná. Vedľa oficiálnej propagandy a kolosálneho množstva dezinformácií, existuje aj obrovské množstvo poctivých odborných článkov, ale pre verejnosť nie moc vhodných na to na to aby si ich prečítala a ešte čo len aj pochopila. To je úplne normálne.
  Smutné ale je, že ani prevažná väčšina mojich slovenských kolegov lekárov v tomto vôbec nemá jasno. Veľa z nich nekriticky aplikuje oficiálnu agendu, iní nechcú nič vedieť lebo sa boja (čo chápem), iným je to jedno a iba zopár sa snaží objektívne informovať. Bohužiaľ. S tým potom aj súvisí (ne/dez)informovanosť verejnosti
  Pokúsim sa teda všetkým čo najjednoduchšie vysvetliť podstatu a hlavne zákernosť RT-PCR testov.
  Vírus SARS-CoV-2 je neživá informácia v podobe RNA s cca genómom 30 000 párov báz a obalom. Na to aby sa reprodukoval potrebuje bunku a jej mechanizmus, ktorý následne obráti v svoj prospech na výrobu seba samého.
  RT-PCR test funguje asi tak. V odobranej vzorke sa zisťuje prítomnosť konkrétneho virálneho RNA. Nakoľko sa ale RNA zle detekuje, je informácia (poradie báz/sekvencia) umelo prevedená na sekvenciu DNA. Ale iba jeden reťazec DNA. Fígeľ je potom v tom, že k tomu reťazcu sa priloží druhá časť DNA (tzv. primer) s presným známym poradím/sekvenciou báz, ktorá doňho „zapadne“ a tá už je označená fluorescentnou látkou. Aby mohol byť detekovaný, sa tento reťazec potom veľakrát amplifikuje, to znamená že sa geometricky násobí počet jeho kópií. Na identifikáciu sa však nepoužije celých 30 000 párov báz, ale len niektoré sekvencie dlhé napr. 17, 18 a 21 báz, ktoré sú publikované napr. WHO. A tu sa začínajú naozajstné problémy:
  Sekvencie niektorých používaných primerov sú spoločné aj pre iné vírusy a existuje aj primer, ktorý je identický so sekvenciou ľudského chromozomu 8!
  Ďalším problémom je amplifikácia. Amplifikácia je násobenie počtu DNA a vyjadruje sa číslom Ct (cycle treshold) čo je počet cyklov násobení. Napríklad Ct 30 znamená že ak máte jeden ks RNA na začiatku tak na konci amplifikácie ich je 536 870 912. Amplifikuje sa dovtedy kým Vám vzorka fluorescenčne nezasvieti danou intenzitou a to stanoví hodnotu Ct. Asi Vám dochádza, že toto číslo je mimoriadne dôležité, pretože dáva informáciu o počiatočnom množstve RNA. Hodnota Ct udáva to čomu sa hovorí „vírová nálož“ to je kvantitatívna prítomnosť vírusu vo vzorke, teda čím je nižšia tým je ho viac. V poctivej vedeckej obci obecne panuje zhoda, že už nemá význam ísť nad Ct 34. Tu už ani nie je možné z pôvodnej vzorky vykultivovať vírus lebo prakticky tam žiaden nie je. Od tejto hodnoty hore už nemôže byť žiadna reč o infekčnosti. De facto hranica „pozitivity/negativity“ RT-PCR testu by mala byť na tejto úrovni Ct hodnoty. A teraz si predstavte, že niektorí výrobcovia RT-PCR testov odporúčajú Ct 35-45. V mnohých krajinách sa používajú hranice Ct až 42!!! Vo všeobecnosti v ČR je to 36 a na Slovensku 40. Na tejto hodnote je už falošne pozitívny úplne každý RT-PCR test! Navyše aby to bolo ešte nepriehľadnejšie, Ct hodnota sa v RT-PCR jednoducho bežne neudáva. Ľuďom príde len SMS-ka pozitívny a to je všetko! Ich hodnota Ct ostáva utajovaná. Prečo asi?
  Treba si uvedomiť na čom primárne staví Matovič & spol. (a jemu podobní po celom svete) svoju stratégiu totálnej diktatúry. Áno je to práve na tomto permanentnom falošnom navyšovaní Covid prípadov. A tým sa dajú zdôvodniť úplne všetky „opatrenia“!
  Pritom existuje dávno zavedený antigenový test ELISA, ktorý z krvnej vzorky určí pozitivitu (nemôže určiť negativitu v rannej fáze), ale hlavne určí v akej časovej fáze infekcie sa človek nachádza a či už má IgM, IgA a napokon IgG protilátky. Krivka hodnôt IgG v počiatočných fázach infekcie má aj predikčnú hodnotu ohľadne vážnosti vývoja (nízke hodnoty sú zlé). U bezpríznakových vysoké hodnoty IgG ukazujú získanú imunitu BEZ POTREBY VAKCÍNY. O tom však nikto z „matodborníkov“ nepovie ani slovo. A keď sa ozvete tak Vám budú tvrdiť, že získaná imunita je iba pár týždňová (čo je samozrejme nehorázna lož). ELISA test je na Slovensku dostupný a stojí okolo 20 – 40 EUR pre samoplatcov. V zahraničí už sa postupne začína prevaľovať, že bezpríznakových s protilátkami IgG (čiže neinfekčných) ľudí je naozaj veľa. A veľmi pravdepodobná tu je aj istá krížená imunita (imunita vytvorená na základe podobnej časti iného druhu koronavírusu), ktorá chráni veľké percento populácie. Preto je teraz odrazu vytváraný nový trend propagandy deklarujúcej údajné definitívne poškodenia mozgu, srdca atď. po tzv. bezpríznakovom priebehu SARS-Cov2 „ochorenia“ s nutnosťou sa nechať zaočkovať.
  Na Slovensku (a všade inde na svete) budú plandémia a budovanie diktatúry trvať dovtedy, kým sa neprenastaví správna Ct hodnota RT-PCR testov. Rovnako bude potrebné urobiť štúdie, ktoré určia percento populácie s anti SARS-Cov2 IgG. Ale prestavte si potom ksichty tých potencionálnych diktátorov a hlavne tie straty farma-firiem…
  Môj príspevok môžete samozrejme šíriť ďalej, ale to vás neoslobodzuje od povinnosti si sami vyhľadávať adekvátne informácie.
  Veľa zdravia!
  (keďže už nežijeme v slobodnej spoločnosti tak bez podpisu – ublížil by som tým veľa ľuďom, nielen sebe)

  • Vrelá vďaka za toto vysvetlenie. Snáď sa k Vám pridajú aj ďalší odborníci. Vo veku 53 rokov som prišla o prácu, ale teraz to nie je dôležité…. dôležité je, aby sme to šialenstvo zastavili, inak neprežijeme!

  • MU – vidím to takto.
   1/ Nielen Matovič, ale aj ostatné – veľmi dobre informované svine, zainteresované – ako ústavní činitelia, premiéri, prezidenti – vedia o tomto globálnom podvode, a sú jeho aktívnou súčasťou, avšak – pokiaľ nemajú preukázateľne odbornú spôsobilosť ako osoby vzdelané v lekárskych vedách, genetike, mikrobiológii, virológii – a teda v zmysle „ak dostali diplom, tak musia poznať aj podstatu PCR testov z roku 1983“, čo je pomaly 40 rokov – a vôbec nie je podstatné, či vtedy boli v škole alebo nie – tak „vodcovia stád“ pracujú na postoch, v ktorých vedia získať odborné informácie – aj o atómovej bombe! Matovič rád používa tento výraz, pretože ako premiér – hoci medicínsky a prírodovedne odborne nespôsobilá osoba – tieto informácie MÁ!!! – a treba mu to dokázať! Preto tají členov pandemickej komisie! Pretože sa bojí únikov – sledovania komunikácie týchto ľudí! Ale zároveň – keď mu pôjde o krk – vyhovorí sa práve na odborne spôsobilých členov tejto tajnej komisie – že ho „neinformovali správne“! „Zlí radcové“ – viď Princezná so zlatou hviezdou na čele. V tomto by mohli pomôcť etickí hackeri – samozrejme mimo tajnej služby – ktorá nechráni občanov, ale pracuje len pre vládu ako takú. Som presvedčený, že záznamy existujú, pretože aj Matovič a spol. musia „na klavíri“ dokazovať, že si plnia svoje úlohy pre páničkov – inak by už boli dávno odinštalovaní, alebo skôr mŕtvi – aby sa niečo neprevalilo ani náhodou!

   Sorosove OCCRP v Bosne a Hercegovine takéto záznamy má určite hacknuté! A USA NSA – na milión percent! Čiže dôkazy fyzicky existujú, len ich treba vyhrabať! Veď čím iným môže byť už namotaný Matovič viac vydieratelný?! Stal sa súčasťou medzinárodného podvodu – je jedným z nich – aj keď poskok – ale vie – „kapitán“ potápajúci vlastnú loď! Odbočím – aby niekto bol prijatý do gangu či mafie – musí sa vedome „namočiť“ – pred svedkami z klanu spáchať ťažký zločin – najlepšie vraždu! Je to satanistická iniciácia krvou! Koľko má tento podlý „odborník“ – na – podľa jeho vlastných slov – „koronku“ – zmarených životov – aj keď ani raz nestlačil spúšť? Lebo bez tejto vedomej autodiskreditácie by ho nikto do klanu medzi zločincov neprijal!

   2/ Takže tu máme ešte odborne spôsobilé osoby presne z lekárskych, prírodovedných, epidemiologických, virologických kruhov, ktoré presne = odborne spôsobilo – vedia, že toto celé je podvod, plánovaná genocída, vlastizrada, vydieranie, útlak, rozvrat štátu – a keďže ide o trestné činy s trestnou sadzbou najmenej 10 rokov – ako osoby, ktoré vedia o tom – ako elektrikár o bludných prúdoch pod vysokým napätím – že sa tu pácha odporný ťažký zločin! Treba týchto „omertu“ držiacich – menovite – aj keby ku.va bolo treba zabásnuť celú lekársku fakultu, ľudí vo vojenských nemocniciach, ľudí v armáde, ľudí v SAV – tak to trestné treba na nich podať! Zoznam nie je problém – stačí zoznam takto odborne spôsobilých osôb – ktoré nereagovali – nereagujú!

   JUDr.Krajníková – čo vy na to – urobiť si PR na trestnom stíhaní mlčiacich dospelákov-odborníkov prizerajúcich sa hrdelnému trestnému činu, a neriešiť si tu predvolebnú kampaň na testovaných chúďatkách detičkách! Už v tom máte zjavný stereotyp – už je to priehladné! NASTUPUJE Marin Daňo – taký malý nosatý „youtuberský Pročko káder“ – sion koník B’Nay B ‚Rith – už sa aktivizuje – údajne požiadal o bezpečnostnú previerku – načo asi?! Lebo ste babráci! Lebo sofistikované veci treba „opravovať a rozoberať“ sofistikovaným postupom! Opakujem ešte raz – Daňa a jeho GINN stvorila B’Nay B ‚Rith, Daňo stvoril youtubera Ha-rabína, a Ha-rabín stvoril Krajníkovú. Lenže títo dvaja sú egocentrickí ješitní davoelitári, a pravdepodobne to celé opäť poserú. Ak sa podarí – ak sa dajú dohromady straničky Harabína, Krajníkovej, nosatých z Priamej demokracie, Daňova strana – ona bude založená – „a né že né“ – „na riešení kovid krízy“ – budú onedlho namiesto obyčajných liberálnych „progresívnych“ užitočných gójimskych idiotov – pri moci Vyvolení! Pretože ovládnuť štát je vyššia priorita, ako sa v štáte hrať na niekoľko mafiánskych klanov!

   Poznámka – tak ako mainstreamoví novinári ZÁMERNE nekladú správne otázky – tak tzv. Charta „spravodlivých“ právnikov ZÁMERNE nejde k meritu veci! Tou vecou je globálny podvod a zločin Covid 19 a všetko sa odvíjajúce od tohoto podvodu!!!

   „NIKDY NEĽUTUJ PRÁVNIKA!“

   „§ 341 Neprekazenie trestného činu

   (1) Kto sa hodnoverným spôsobom dozvie, že iný pripravuje alebo pácha zločin, na ktorý tento zákon ustanovuje trest odňatia slobody s hornou hranicou trestnej sadzby najmenej desať rokov, alebo niektorý z trestných činov korupcie uvedených v treťom diele ôsmej hlavy osobitnej časti a spáchanie alebo dokončenie takého zločinu alebo trestného činu neprekazí osobne alebo prostredníctvom inej spôsobilej osoby, alebo príslušného orgánu, potrestá sa odňatím slobody až na tri roky.

   (2) Kto spácha čin uvedený v odseku 1, nie je trestný, ak nemohol zločin prekaziť bez značných ťažkostí alebo bez toho, že by seba alebo blízku osobu uviedol do nebezpečenstva smrti, ťažkej ujmy na zdraví, inej závažnej ujmy alebo trestného stíhania. Uvedenie blízkej osoby do nebezpečenstva trestného stíhania však nezbavuje páchateľa trestnosti, ak sa týka neprekazenia zločinu, za ktorý tento zákon umožňuje uložiť trest odňatia slobody na doživotie.

   (3) Prekaziť zločin možno aj jeho včasným oznámením orgánu činnému v trestnom konaní alebo Policajnému zboru; vojak môže namiesto toho urobiť oznámenie nadriadenému alebo služobnému orgánu a osoba vo výkone trestu odňatia slobody alebo vo výkone väzby príslušníkovi Zboru väzenskej a justičnej stráže.

   (4) Povinnosť podľa odseku 1 sa nevzťahuje na osobu, ak by jej splnením porušila spovedné tajomstvo.“

   Len pre zaujímavosť – prečo viazne od februára 2019 prijatie novely Trestného zákona – nový trestný čin, a to falšovanie a pozmeňovanie zdravotnej dokumentácie?
   https://duckduckgo.com/?q=trestn%C3%BD+%C4%8Din+a+to+fal%C5%A1ovanie+a+pozme%C5%88ovanie+zdravotnej+dokument%C3%A1cie&atb=v236-1&ia=web
   Príprava na Covid 19?!

  • Ďakujeme za odborné vyjadrenie. Bodaj by bolo viac charakterných lekárov …

   Eva

 3. Ďakujeme za preloženie článku od David Icke. Oplatí sa počúvať aj videa tohto pána na banned.video
  David Icke už bol odstránený z youtube.com

 4. Kiež by sa tento článok preložil:
  http://stateofthenation.co/?p=13275

  Túto dôležitú časť som prekopírovala:
  The FunVax bioweapon system is using at least 4 different modalities. The perpetrators are (i) using chemtrails to spray flu viruses and aerosol vaccines, (ii) administering adult flu shot programs and childhood vaccination schedules, (iii) releasing several variants of the COVID-19 bioweapon in hospitals, nursing homes, assisted-living facilities (and on cruise ships when they were operating), and (iv) utilizing the intensive 5G roll-outs to weaken the immune system as well as amplify the electromagnetic frequencies and microwave transmissions that facilitate the clandestine FunVax vaccination process. Also, the perps have planned a fifth component whereby they are (v) formulating a mandatory COVID-19 vaccine which will ensure that every individual receives the VMAT2 ‘immunization’ that will be enforced via an immunity certificate. (They essentially used our stolen tax dollars to pay for our future compulsory FunVax.)

  Možno že poobede to preložím – teraz nemám čas.

 5. Ad „„Ak vaše laboratórium nie je schopné uviesť počet cyklov a ich referenčné intervaly, prosíme o vyplnenie priloženého krátkeho dotazníka a jeho zaslanie späť ministerstvu zdravotníctva, odboru epidemiológie.“

  „Neschopné uviesť“? Prečo by toho nemalo byť laboratórium schopné?“ – podľa dokumentu Plandemic 2 môžu robiť PCR testy len PATENTOVO ZAZMLUVNENÉ laboratória – lebo v biznis pláne Fauci, Gates a spol. je prioritou vytĺcť peniaze o. i. aj na pokračovanie a udržiavanie covid podvodu. Avšak – aj tzv. načierno labáky pomáhajú udržiavať podvod covid scény pri živote, keďže to má viesť k ďalšiemu biznisu s vakcínami a – genocíde! Ono je to v podstate spiknutie hlavných zločincov s tolerovanou paralelnou galérkou – dílerovi drog v žiadnom prípade nevadí pasák s prostitútkami závislými na jeho drogách – hlavne nech berú! A tak je to aj s ku.vami v zdravotníctve – berú.

  • Fantasticky vystihnute a 100% pravdive

  • „Skutečnost, že AstraZeneka a další velcí výrobci si vymiňují trestní ochranu ukazuje, jak malou důvěru mají farmaceutické elity v připravované vakcíny. Ironie spočívá v tom, že nám nabízí cinknutou imunitu a sami pro sebe požadují imunitu opravdovou. Je to příklad par excellence prvního přikázání neoliberální doktríny—všechen zisk koncernům, všechno riziko společnosti.

   Poprvé v historii vakcinace dochází k tomu, že tzv. vakcíny mRNA poslední generace zasahují přímo do genetického materiálu pacienta, čímž mění individuální genetický materiál. To představuje genetickou manipulaci, tedy něco, co již bylo zakázáno a do té doby považováno za zločin. Po této vakcíně mRNA již nebudete moci léčit příznaky po vakcíně alternativním způsobem. Budete muset žít s následky, které už nebude možné vyléčit pouhým odstraněním toxinů z těla, stejně jako člověk s genetickou vadou, jako je např. Downův syndrom, Klinefelterův syndrom, Turnerův syndrom, genetická srdeční zástava, hemofilie, cystická fibróza, Rettův syndrom, atd., protože genetická vada je navždy! To zcela jasně znamená: pokud se objeví příznaky po vakcíně mRNA, já ani žádný jiný terapeut vám nebude moci pomoct, protože poškození, způsobené očkováním, bude geneticky nevratné. Podle mého názoru znamenají tyto nové vakcíny zločin proti lidskosti, který nebyl nikdy v dějinách spáchán v tak ohromném měřítku. Jak řekl zkušený lékař Dr. Wolfgang Wodarg: „Ve skutečnosti by tato „nadějná vakcína“ měla být pro drtivou většinu lidí ZAKÁZÁNA, protože se jedná o genetickou manipulaci! “.

   Obecně jsou všechny vakcíny proti chřipce, i další „vyzkoušené“ velmi problematické. A to i bez šílené genetické manipulace ve ,, vakcíně smrti“ údajně pro Covidu.

   První vakcíny od Jennera, Pasteura a Kocha, ale i ty nejmodernější, jsou tvořeny bílkovinami z odumírajících, nakažených vzorků živočišné tkáně (hovězí, ovčí, opičí, lidské a koňské), které nesou nějaké „oslabené“ nakažlivé agens. Jiné jsou tvořeny toxiny – jedovatými produkty mikroorganismů, které jsou neutralizované formaldehydem a hliníkem.

   Většina vakcín obsahuje složky jako formaldehyd, hliník a rtuť – tzv. „adjuvancia“ či „pomocné látky“. Formaldehyd je karcinogenní kapalina, používaná pro balzamování. Rtuť je přidávána nejčastěji ve formě thimerosalu, což je konzervační prostředek, který způsobuje poškození nervů, autoimunitní poruchy a rakovinu. Hliník je prokázaný neurotoxin, pozitivně spojený s Alzeimerovou chorobou a s několika dalšími neurologickými poruchami. Můžeme opravdu z těchto směsí získat imunitu?

   „Není žádný důkaz, že by nějaká vakcína proti chřipce byla účinná, tj. zabránila nebo zmírnila útok onemocnění tohoto druhu. Výrobci protichřipkových vakcín to vědí a přesto je stále prodávají.“

   Dr. Anthony Morris, bývalý Hlavní kontrolor vakcín a virolog amerického Úřadu pro potraviny a léky (FDA).

   Lidé očkovaní proti chřipce mají o 36 procent zvýšené riziko, že podlehnou nákaze Covidu. Není žádný důkaz, že by vakcína zabrala proti chřipkové infekci. Navíc u dětí podstatně zvýšila výskyt akutních dýchacích onemocnění. Chřipkové vakcíny způsobují kardiovaskulární změny, které jsou varováním zvýšeného nebezpečí srdeční zástavy a mozkové mrtvice.

   Chování farmaceutických korporací nikoli náhodou připomíná nacistický chemicko- farmaceutický kartel IG Farben. Korporace GSK byl rovněž usvědčena v Severní Americe. Londýnský deník Guardian uvedl v článku GlaxoSmithKline dostala pokutu 3 miliardy dolarů za to, že uplácela lékaře kvůli zvýšení prodeje léků, že: Farmaceutické uskupení GlaxoSmithKline dostalo pokutu 3 miliardy dolarů (1,9 miliardy liber), neboť vyšlo najevo, že došlo k podplácení lékařů a k jejich přesvědčování, aby předepisovali nevhodná antidepresiva dětem. Oni se neštítí ani pokusů na dětech – jsou to skuteční Mengeleho pohrobci.“
   http://www.nwoo.org/2020/12/13/vakcinace-jako-novodobe-plynove-komory/

   Poznámka – v relácii Pán VK z Aeronetu komentuje – na SVCS z 11.12.2020 /archív/ odznela správa, že aj prezident Hondurasu /teraz neviem ktorý – ex bol prichytený na US hraniciach s 18 tisíc drogovými USD – články sú blokované podmienkou registrácie/ – ako Porošenko z Bieloruska – oznámil verejnosti, že sa ho WHO pokúsila podplatiť – resp. „niekto“ cez WHO – za vyvolanie korona krízy a lockdownov v Hondurase. Ako poznamenal pán VK v relácii týždeň predtým /vždy v piatok/ – čím viac ľudí je do tohto podvodu zapojených, tým je väčšia šanca, že sa to prevalí. Prevalilo sa to už v Španielsku – že to bolo rozširované /asi chemtrails, keďže sa v nich používajú aj baktérie, ktoré majú vytvárať kondenzačné jadrá namiesto jodidu strieborného/ ešte pred vypuknutím vo Wu Chane, prevalí sa to cez korupčný škandál v Taliansku – v štádiu investigatívneho vyšetrovania žurnalistami, resp. už bol podaný podnet. Teda – už len sa dočkať, kedy sa to prevalí u nás a Matovič a spol. skončia ako „Mussoliniho“ králiky – dole hlavou!

   „“Nechápem už vôbec. Najprv zburcujú v ľuďoch až nenávisť voči mne a plošnému testovaniu, a teraz to ja mám nejakým zázrakom zvrátiť,“ skonštatoval Matovič s tým, že takto vyzerá nebezpečný populizmus počas pandémie.

   Myslí si, že naň doplatia stovky nevinných ľudí životmi a tisícky trvalými zdravotnými následkami.“
   https://www.infovojna.sk/article/matovic-sa-stazuje-ze-kritici-jeho-konania-burcuju-v-ludoch-voci-nemu-aj-voci-plosnemu-testovaniu-nenavist-a-strasi-stovkami-mrtvych-ludi

   „Samotné zabití je velmi jednoduché. Stačí králíka uchopit za zadní nohy, upažit s ním před sebe a obratnější rukou ho udeřit „za uši“ nějakým tupým předmětem či hranou ruky. Osobně užívám topůrko ze sekerky, jelikož udeření rukou nemusí být vždy příjemné. Úder směřujte co nejvíce od těla králíka – prakticky ho stačí jen „líznout“ po čele. Udeříte-li ho blízko ke krku, udělá se na místě podlitina. Po úderu králíkovi většinou začne z nosu a tlamy téci krev. Navíc mu ještě podřízneme krční tepnu, aby došlo k co nejkvalitnějšímu vykrvení!“. Tak.
   http://www.chovzvirat.cz/clanek/479-zabiti-a-stazeni-kralika/

 6. Ľubomír

  Nuz neviem, ci by nam aj tie laboratoria neklamali, ze spravili pocet cylkov 20 a realne ich spravia 35 a viac. Ak nemali problem klamat ako doteraz tak budu klamat nonstop.

 7. https://www.naturalnews.com/2020-12-13-covid19-evidence-of-global-fraud.html#
  COVID19 – Evidence of global fraud
  COVID19 – Dôkaz (svedectvo), že je to celosvetový podvod.

 8. Máte nejaké info o počte ľudí na JIS na Slovensku za minulé roky, aby sa dalo porovnať ako sa zmenila situácia? To mi príde ako jediný relevantný údaj o tom, či tu máme vážny problém alebo nie.

  • Jano – parametrické rovnice vyžadujú určité konštaty – aby si mohol zistiť premenné. Na JISku sa môžeš dostať po autonehode – obmedzilo obmedzenie mobility počet autonehôd? A čo samovraždy – zo stresu z koronacirkusu, z bankrotu? Intoxikácie – práškami, alkoholom? A čo zanedbané diagnózy vedúce do kómy?

   Takže „To mi príde ako jediný relevantný údaj“ – naozaj? A čo tých 2 tisíc eur za hospitalizáciu „pozitívnych“ a 5 tisíc za „covid“ u zomrelých?

  • Ja som také počula, že v Domovoch dôchodcov non stop testujú a keď niekomu vyjde test pozitívne tak ho odvezú do nemocnice – ale nemám to potvrdené, povedala mi to známa, ktoré má niekoho v dom. dôchodcov. Aj takto sa dá neskutočne navýšiť počet chorých. A keď dôchodca nemá Covid-19 môže to ľahko schytať v nemocnici na Covidovom odd. Ináč v Amerike sa to robí – takto sa starajú o depopuláciu dôchodcov.

 9. Chemtrails se již roky používají k dodávání respiračních virů i aerosolových vakcín.

  Zde je hlavní důvod, proč je
  globalistická kabala NWO mrtvá, když
  byla povinna nařídit univerzální očkovací program COVID-19.
  Ne, nemá to nic společného s imunitou vyvolanou vakcínami,
  která je jediným způsobem, jak kontrolovat tuto zcela vyrobenou
  pandemii a stupňovitou paniku vyvolanou jejich bioinženýrovaným
  novým koronavirem, který byl nenápadně šířen po městských oblastech intenzivně využívajících 5G po celém světě.
  Stát národa

  V roce 2005 byla úředníkům DoD a vojenské mosazi v Pentagonu věnována vysoce utajovaná prezentace o přísně tajném programu FunVax.
  Video z krátkého segmentu tohoto briefingu Pentagonu bylo tajně pořízeno informátorem, který je k dispozici zde: FUNVAXgate : Schéma Pentagonu k úplné neutralizaci genu boha (video) .

  SHRNUTÍ
  Z této extrémně odhalující a radioaktivní prezentace provedené zkušeným vědcem v oblasti biologických zbraní, který se ukázal být špičkou projektu FunVax, existují minimálně 3 zásadní kroky. Jak následuje:

  (1) Americký vojenský program biologických zbraní vyvíjí vakcínu, která je speciálně vyvinuta pro imunizaci cílených jedinců a populací proti expresi genu God , známého také jako vezikulární monoaminový transportér 2 (VMAT2). Potlačení VMAT2 je po celá desetiletí primárním cílem amerických laboratoří biologických zbraní se zjevným účelem neutralizace teroristů, kteří jednají na základě svého náboženského fanatismu. Skutečným cílem je však naočkovat lidi po celém světě proti náklonnosti k duchovnímu pronásledování a / nebo mystickým zážitkům (viz screenshot níže). Někteří hlubokí zasvěcenci se dokonce domnívají, že skutečným účelem FunVaxu je trvale zakrnět vývoj duše.

  (2) Nejpraktičtější formou, jakou může mít očkovací program VMAT2 s ohledem na nutnost extrémního utajení, je respirační virus, který by mohl být skrytě uvolněn do jakéhokoli města nebo národa či regionu na světě. Tím by se odstranil problém, který představují společnosti, které odmítají očkování injekčně. Náboženské kultury se obecně stále více obávají skutečného záměru imunizačních záběrů. Mnoho lidí nejenže zažilo nebo bylo svědkem nežádoucích vedlejších účinků vakcín, jsou také oprávněně skeptičtí k jejich účinnosti.
  (3) Navrhovaná vakcína FunVax by byla aerosolizována podobným způsobem jako systematické, rozsáhlé a nerozlišující postřikování chemtrails na nic netušící populaci níže. Protože americké ozbrojené síly navždy popíraly existenci chemtrails, většina občanů byla podmíněna falešnou domněnkou, že jsou contrails. Tímto způsobem lze aerosolizované vakcíny nenápadně podávat občanům jakéhokoli národa, který nezákonně povoluje chemické geoinženýrské operace.
  ~~~ Konec SHRNUTÍ ~~~

  * Pro podrobnou diskusi o vakcíně FunVax, stejně jako o genu VMAT2 známém také jako gen God , poskytuje následující podrobné vyšetřování řadu vědeckých faktů, které existenci tohoto vojenského programu biologických zbraní v USA dodávají vysokou míru důvěryhodnosti: Hloubkové vyšetřování VMAT2 a vakcíny FunVax

  KLÍČOVÝ BOD: FunVax byl původně koncipován jako vojenská strategie pro neutralizaci teroristů na celém Středním východě. Americké armádě trvalo 7 let, než nasadila konkrétní biologickou zbraň, která se v Saúdské Arábii projevovala jako respirační syndrom na Středním východě (MERS) od roku 2012 do roku 2020. Jižní Korea, další země s velkou americkou vojenskou přítomností, která neustále podléhá chemtrailingu, také v roce 2015 došlo k výraznému propuknutí MERS.

  ~ MERS je jen jedním příkladem „aerosolizované vakcíny“ dodávané prostřednictvím chemtrails, která se konkrétně zaměřila na militantní wahhábistickou sektu islámu v Saúdské Arábii v letech 2012 až 2020. Wahhábistická teroristická síť byla vytvořena NATO a Vojenskými a zpravodajskými komunitami Zio- Anglo-americká osa, stejně jako ISIS v severní Levantě. ~

  PROVOZNÍ COVID-19
  Všechno ukazuje na COVID-19 jako na biologickou zbraň FunVax, která byla cíleně uvolněna po celém světě různými způsoby šíření, aby exponenciálně množila vektory šíření skryté vakcíny VMAT2.

  Primárním cílem OPERATION COVID-19 je tedy významně snížit religiozitu v celém světovém společenství národů, zejména v těch zemích, které jsou nedílnou součástí formování totalitní vlády jednoho světa . Těmito národy jsou především západní vojenské mocnosti Zio-anglo-americké osy, které jsou členy NATO i G20.

  Ve skutečnosti je nový světový řád agenda nemůže být úspěšně realizován v rámci těchto zemí, kde občané mají silné duchovní impulsy a zbožný náboženské praxi. Globalistická kabala NWO bude mít ještě obtížnější období všude tam, kde existuje historická tradice mystiky, jako je Indie, nebo pokračující duchovní obrození, jak ji zažívají letniční a evangeličtí křesťané na celém Západě.

  Jedinou cestou vpřed pro globalistického kabala Nového světového řádu je tedy plně aktivovat jejich „kvartérní zbraňový systém“, který byl navržen tak, aby usnadnil proces očkování proti VMAT2. Viz: ČTVRTLETNÍ SYSTÉM ZBRANÍ aktivovaný před každou explozí clusteru koronavirů

  Nenechali nic na náhodu, pachatelé OPERATION COVID-19 se dostali do plné pušky s každým ze čtyř zbraňových systémů přímo spojených s očkováním celého lidstva. Čtyři hlavní metody imunizace proti genu God v roce 2020 byly dříve zveřejněny v tomto expozici: Zde je schéma NWO pro vymáhání povinných očkování .

  (1) COVID-19 Bioweapon
  (2) Zavádění 5G a stávající 4G
  (3) Každoroční vakcíny proti chřipce
  (4) Chemtrail aerosoly
  Každý z těchto čtyř systémů biologických zbraní se tajně používá k rychlému a synergickému podávání globálního očkovacího režimu VMAT2, mimo jiné zlovolným účelům.

  Je pravda, že výše uvedené video hovoří pouze o aerosolizované vakcíně VMAT2; to však bylo před 15 lety. Kabala NWO výrazně zrychlila svůj harmonogram z rozhodujících důvodů týkajících se existenčních hrozeb, kterým nyní čelí, a od té doby vymyslela současný OPERATION COVID-19 zavedením svého původního schématu na super-steroidy.

  Jinými slovy, kvartérní zbraňový systém, který byl zaměřen na celé lidstvo, byl maskovaný jako globální pandemie, aby pokryla celou planetu biozbranou COVID-19 a jejími falešnými protijedy, které účinně slouží jako očkování proti VMAT2.

  KLÍČOVÝ BOD: Nejenže se k aplikaci vakcíny VMAT2 rafinovaně používají plány očkování proti chřipce a dětské očkování, hlavním důvodem povinné vakcíny COVID-19 je zajistit, aby každý obdržel svůj certifikát o imunitě vůči Bohu . Viz: FUNVAXgate: Implantabilní kvantová tečka Billa Gatese, systém dodávání vakcíny s mikrojehly a luciferáza

  Maximalizace pokrytí Země tak, aby každý obyvatel dostal úder FunVax, je nadále hlavním globalistickým cílem. Tímto způsobem je kabala NWO schopna uskutečnit mnohem složitější a komplikovanější COVID-1984 , který musí udělat po spěchu, pokud mají The Powers That Be (TPTB) uniknout hněvu My lidé .

  Z tohoto důvodu, PROVOZ COVID-19 je jen první rána do vyřazovací strategii jeden-dva šídlo proti lidskosti, aby pro TPTB zřídit Global Security superstát; COVID-1984 představuje druhou ránu.

  „Stejně jako státem podporovaný 9/11 false flag operace byla použita
  k vytvoření americkou národní bezpečnost státu, COVID-1984 se
  provádí na podstrčit globální bezpečnostní superstát na celý
  planetární civilizace jako předzvěst Jedné světové vlády.
  Každý krok provedený globalistickou kabalou Nového světového řádu
  během provádění této inscenované pandemie a globálního psyopu
  byl naplánován v dostatečném předstihu. Je to proto, že COVID-1984
  představuje vyvrcholení 100 let biologického boje vedeného
  proti lidské rase. Není to jen depopulační biologická zbraň,
  jakou byla španělská chřipka z roku 1918. Sledujte každý obrat a obrat
  klasický problém ~ reakce ~ operace řešení, zejména jak je
  falešně hlášeno Mockingbird Media CIA . Hodiny do každého
  výsledku NWO, malého i velkého, protože každý kousek dokonale zapadá
  do předem naplánovaného puzzle COVID-1984 . Proto byl
  označen jako „Plandemic“… stejně jako „ THE VELKÁ SCAMDEMIKA “.
  – zpravodajský analytik a bývalý důstojník americké armády
  (Zdroj: COVID-1984: „Global 9/11“ inaugurate a Global Security Superstate )

  Mezinárodní bankovní kartel a kriminální syndikát
  Dalekosáhlé důsledky biozbraně Pentagonu FunVax jsou stejně rozsáhlé, jako jsou pro lidskou rasu velmi důležité.

  Kdyby si američtí občané byli vědomi tohoto odporného triku s cílem uhasit duchovní pronásledování a náboženskou horlivost v celé politice těla, ministerstvo obrany by bylo defundováno bleskem DC, než by bylo nadobro otřeseno. Lidé ve všech 50 státech okamžitě přestanou platit daně, než budou vážně uvažovat o kontrolované demolici Pentagonu.

  Ale jak se to opravdu stalo?

  Je tu několikaleté zločinecké spiklenecké spiknutí s cílem zhroutit Americkou republiku, které začalo vážně na počátku 20. století. V té době bylo americké ministerstvo války, nyní nazývané ministerstvo obrany, zcela převzato zákonem Federálního rezervního systému z roku 1913. Od té chvíle byla každá globální kataklyzmatická událost pečlivě plánována, koordinována, prováděna a kryta stejný genocidní kmen, který vlastní a provozuje International Banking Cartel & Crime Syndicate (IBCCS).

  Arménská genocida,
  první světová válka,
  bolševická revoluce,
  španělská chřipková genocida,
  velká deprese,
  druhá světová válka,
  holocaust,
  teroristické útoky z 11. září,
  válka proti terorismu
  a pandemie COVID-19 – to
  vše má společné.
  Všechny byly financovány z
  Mezinárodního bankovního kartelu a kriminálního syndikátu .
  (Zdroj: STAGED CORONAVIRUS PANDEMIC : International Criminal Conspiracy of Epic Proportions )

  K zahájení provozu OPERATION COVID-19 a COVID-1984 to vyžadovalo obrovské financování a nesčetné množství pracovníků vytrvale pracujících více než století . Platit toto financování výzkumu a pokrývat desetiletí vládních platů bylo možné jen díky Federálnímu rezervnímu systému, který byl vytvořením Mezinárodního bankovního kartelu a kriminálního syndikátu .

  * POZNÁMKA FEDERÁLNÍ REZERVY: Měna Fiat + Frakční rezervní bankovnictví = Zábavné peníze
  Takto mohl IBCCS kooptovat a ovládat klíčové agentury v rámci federální vlády USA, které byly všechny nezbytné k provedení mnoha černých operací a utajení, které vedly k první operaci OPERATION COVID-19 a poté COVID -1984 . Nekonečné krádeže a finanční šikana, nad nimiž dohlíží Federální rezervní systém, je také tím, jak globalisté založili a financovali nyní notoricky známý Deep State . Tito zrádci americké republiky, také známí jako vrchní výkonná služba , musí být okamžitě zatčeni a stíháni v plném rozsahu zákona… PŘED KTERÝMI JSOU ZACHOVÁNÍ ŽIVĚ NA INTERNETU! ! !

  Mainstreamová média jsou samozřejmě také plná zrádců, stejně jako CIA, FBI, DoJ, NSA, DHS a ministerstvo zahraničí zaměstnává tolik podvratníků. Deep State zrádci také naplňují CDC, HHS, NIH, FDA a Big Pharma. Ve skutečnosti je nyní v Deep State více pobuřujících prvků než vlastenců a nacionalistů. Globalisté doslova převzali vládní zámek USA, akcie a barel. Přesně proto zahájili tak zoufalý a bezohledný, drzý a šílený biologický útok proti celé planetární civilizaci, aby trvale vymýtili gen boha .

  Zrádci a přebalovači
  Kdo přesně jsou?

  Kdo jsou členové mocenské elity, kteří páchají tuto sérii ohavných zločinů proti lidskosti známých jako OPERATION COVID-19 a COVID-1984 ?

  William Henry Gates III
  George Soros
  Henry Kissinger
  Barack Hussein Obama
  Hillary Rodham Clinton
  Joe Biden
  Nancy Pelosi
  Kamala Harris
  Lindsey Graham
  Chuck Schumer
  Adam Schiff
  Tom Cotton
  Dianne Feinstein
  Maxine Waters
  Eric Swalwell
  James Comey
  Robert Mueller
  Rod Rosenstein
  George W. Bush
  Dick Cheney
  Anthony Fauci
  Deborah Birx
  Robert Redfield
  Gavin Newsom
  Andrew Cuomo
  Elon Musk
  Eric Schmidt
  Tim Cook
  Larry Page
  Sergej Brin
  Mark Zuckerberg
  Jack Dorsey
  Sundar Pichai
  Ajit Pai
  Satya Nadella
  Jeff Zucker
  Vlk Blitzer
  Anderson Cooper
  Jim Acosta
  Chuck Todd
  Jake Tapper
  Chris Cuomo
  Rachel Maddow
  Don Lemon
  Andrea Mitchell
  Brian Stelter
  Alisyn Camerota
  Erin Burnett
  Mezi nesčetnými dalšími operátory krizového provozu COVID-19
  a kriminálními spiklenci COVID-1984
  Všichni tito špatní herci mají jednu společnou věc – nemají ŽÁDNÉ VĚDOMÍ. Což pravděpodobně znamená, že již dostali svůj FunVax. Podívejte se, jak to cynicky zaznamenali do FunVaxu, jako by bylo tak zábavné tajně tlumit náboženskou povahu oběti a vrozenou touhu hledat duchovní pravdy.

  Závěr
  Je nesmírně důležité správně pochopit skutečnou složitost doručovacího systému FunVax. Představuje vyvrcholení mnoha desetiletí tajné biologické války vedené proti lidstvu. Avšak nyní, když pandemie koronaviru odhalila tento hanebný spiknutí, pachatelé nevědomky nechali kočku z vaku po celou dobu.

  Systém biologických zbraní FunVax používá alespoň 4 různé způsoby. Pachatelé (i) používají chemtrails k rozprašování chřipkových virů a aerosolových vakcín, (ii) provádějí programy očkování proti chřipce pro dospělé a plány očkování u dětí, (iii) uvolňují několik variant biozbraně COVID-19 v nemocnicích, pečovatelských domech, v domově s asistencí zařízení (a na výletních lodích, když byly v provozu) a (iv) využití intenzivních zavádění 5G k oslabení imunitního systému a zesílení elektromagnetických frekvencí a mikrovlnných přenosů, které usnadňují tajný proces očkování FunVax. Pachatelé také naplánovali pátou složku, ve které (v) formulují povinnou vakcínu COVID-19, která zajistí, aby každý jedinec obdržel „imunizaci“ VMAT2, která bude vynucena prostřednictvím osvědčení o imunitě.

  Všichni tedy prožíváme a / nebo jsme svědky vlny zločinu skutečně epických rozměrů, která se znovu a znovu a znovu promývá nad planetou Zemí. Tato pokračující řada bioteroristických útoků je součástí mezinárodního zločineckého spiknutí známého jako OPERATION COVID-19, což je předpoklad NWO pro celosvětovou implementaci COVID-1984 .

  Snad jediným nejlepším způsobem, jak ukončit toto skutečně „Šokující satanské spiknutí“, je odhalit to a zveřejnit, jako by neexistovalo zítra … … … protože pokud to hledači pravdy nedělají, nebude zítra! S velkou naléhavostí je třeba odhalit skutečné pachatele na samém vrcholu plazového potravinového řetězce jako nikdy předtím. Viz: KHAZARIAN MAFIA : Ty nevíš, co nevíš!

  Sečteno a podtrženo : Nic se nemění, dokud ti, kteří tajně vládnou USA jsou stíháni pro 9/11, JFK, OK City, 5G, chemtrails, Očkovací látky, GMO, glyfosát, fluoridů, Meters SMART, COVID-19 ….
  CAVEAT: Globalisté NWO jsou absolutně odhodláni očkovat téměř 7,8 miliardy obyvatel planety Země, než skončí OPERATION COVID-19 . Proto k dodání vakcíny VMAT2 používají tolik technik a technologií; nechtějí, aby byla jediná lidská bytost naživu s jejich Božím genem neporušená a plně fungující. Proto je bezpodmínečně nutné, aby si každý přečetl a zveřejnil tuto vynikající radu od The Coronavirus Coach, aby se zabránilo imunizaci FunVax: Zde je návod , jak se každý může vyhnout získání Coronavirus

  #FunVax
  State of the Nation
  6. května 2020

  Poznámka redakce

  FunVax před více než 100 lety předpověděl jeden z největších proroků moderní doby, jedinečný vědec Země a zakladatel biodynamiky a antroposofie – Rudolph Steiner. Viz: Před více než 100 lety varoval Rudolf Steiner před ďábelským spiknutím s cílem očkovat celé lidstvo.

  Akční plán
  Jedinou cestou vpřed je, abychom My lidé vzali zpět naši vládu zlodějům a vrahům, kteří ji přímo ukradli. Znásilnili, drancovali a drancovali celý svět s našimi daňovými dolary a dělali tak v našem jménu. Musí to být zastaveno – VČERA! Uvědomte si, že jediným důvodem, proč je proti USA vedena biowarová válka, je to, že vědí, že jsme na nich … a že přicházíme pro každého z nich. Zde jsou jen dva nejnepravitelnější mezinárodní zločinci z povolání, s nimiž je třeba jednat dříve než později.

  Veřejný nepřítel č. 1: BILL GATES : Hrozba společnosti, která musí být zatčena a stíhána za zločiny proti lidskosti

  Public Enemy # 2: George Soros musí být zatčen, stíhán a uvězněn, aby se zabránilo občanské válce

 10. Prekopírovala som zaujímavý blog:
  na doplnenie. problem s covidom je len v statoch, kde ziju a posobia cisto nahodou dealeri big farma

  • Milá Danka, dnes ráno mi nabehol Newsletter od Dr Mercolu ohľadne tohto článku s nadpisom:
   The Tricks They’re Playing to Get You Vaccinated
   Preklad:
   Triky s ktorými sa hrajú aby ste boli zaočkovaní.
   Veľmi to vystihli.

 11. https://www.youtube.com/watch?v=tyOAx1Ai2OU
  MAP 748 Odhaleno! Digitální očkovací pas – mikročip Vás má sledovat a řídit dávkování léků z kapsule

 12. Starosta Londýna Sadig Khan sa dal takto zaočkovať – na ihle bola plastová krytka, aby „ovce“ mysleli, že prijal očkovanie.

 13. Na Slobodnom vysielači sú 2 fantastické videá, určite si ich vypočujte – https://www.youtube.com/watch?v=vfqNA17fd5U
  https://www.youtube.com/watch?v=MtPp-sXI1MY

 14. Jednoduchá

  Musíme sa vedieť zastať sami seba, teda svojho zdravia a postaviť sa zoči – voči ,,covidcirkusantom“ a VYDRŽAŤ! keď nebude ,,covid.cirkus.divákov“, nebude ani ,,covidcirkus“ !!!……………………………………

 15. https://truth11.com/2020/11/20/its-all-rigged-case-numbers-death-certificates-vaccine-efficacy-and-the-biden-presidency/

  Pre tých, ktorí nemáte nastavený automatický preklad, odosielam skopírovaný obsah textu:
  (sú v ňom – pochopiteľne – logické chyby, ale nie je problém z neho vyjsť)

  „Je to všetko zmanipulované: čísla prípadov, úmrtné listy, účinnosť vakcíny, a Biden predsedníctva
  November 19, 2020 Lance D Johnson

  (Prírodné Novinky) Prezidentské voľby v roku 2020 sú rovnako zmanipulované ako počet prípadov koronavírusu vo Wu-chane (COVID-19), podvodné úmrtné listy a štúdie účinnosti vakcíny spoločnosti Big Pharma a tieto podvodné skutočnosti sú na pokraji zlúčenia a stávajú sa zbraňou deprivácie a lekárskej tyranie, ktorá je nútená k americkému ľudu a zvyšku sveta. Nová vlna lockdowns a ekonomické obmedzenia sú zavedené, a cielenejšie sýtič body sú plánované na distribúciu vakcíny, aby prinútili populácie, aby predložila Moderna a Pfizer nové mRNA bunky-meniace experimenty. Biden prechod tím je útulný až do vakcíny tvorcovia, aby sa ubezpečil, ich distribúcia rovnako potláča životy každého z nás.

  Lekárske podvody a volebné podvody idú ruka v ruke
  Rovnako ako diagnostické kritériá boli rozšírení tak, aby sa zhodujú viac prípadov COVID-19, tak aj požiadavky na id boli zlacnené, aby podvodne rozsielať viac mail-in hlasovacích lístkov pre Joe Biden. Rovnako ako PCR testovacie súpravy sú citlivejšie na zhodujú sa viac falošne pozitívnych prípadov COVID-19, tak sa dominion volebný softvér bol použitý na zmenu Trump hlasov na Biden hlasy. Ak sa globalisti môžu presvedčiť zdravých ľudí karantény, pretože sú nejako šíri infekcie nemajú, potom globalists môže ľahko manipulovať celý volebný proces pomocou komunistami-inšpiroval volebný softvér.

  V roku 2020, FDA-schválené COVID-19 testovacie súpravy mali veľké nezrovnalosti, čo vedie k počtu prípadov anomálií, rovnako ako mail-in hlasovacie lístky a volebný softvér ukázali veľké nezrovnalosti, čo vedie k štatistickej anomálie pre hlasovanie súčty a neskorý nárast hlasov percentuálne zisky pre Biden. Štúdie účinnosti vakcíny sú tiež zmanipulovaným procesom. Tieto štúdie nevystavujú príjemcov očkovacej látky a príjemcov placeba rovnako predpokladanému vírusu, aby otestovali skutočnú účinnosť vakcíny. Veľa informácií, ktoré sú vysielané Associated Press a Big Tech je falošná realita, ktorá sa používa na vynútenie podania, nie kritické myslenie a nezávislosť.

  Covid-19 počet prípadov a Joe Biden hlasovanie celkom majú jednu vec spoločnú
  FDA-schválené testy sa snažili rozlišovať rôzne kmene vírusu RNA, čo vedie k štatistike, ktoré predstavujú len priemerné percento respiračných ochorení, ktoré sa vyskytujú v populácii, bez ohľadu na to. V mnohých prípadoch, testy sú precitlivené a nie je schopný odlíšiť benígne vírus trosiek od živých prelievanie vírusov, nakoniec prináša falošné pozitíva u ľudí, ktorí nie sú ani chorí, čo vedie k viac paniky a médiá vyhlásil „ohniská.“ Čísla prípadov nereprezentujú seriózne údaje. Mnohí guvernéri štátov veria, že môžu zamknúť životy ľudí, ak miera pozitivity testovacích súprav dosiahne určitú hranicu (t. j. 7 percent).

  Čo keď psychopati, ktorí vlastnia patent na sekvencie DNA vírusu tiež vlastnia patent na testovaciu metodiku a môžu kontrolovať citlivosť jeho detekcie? Čo keď ako vírus a proprietárne testovacie súpravy sú používané ako bio-zbraň spôsobiť paniku, predávať ohniská, ktoré nie sú skutočné, a nakoniec umožniť vážne vírusové patogén uniknúť detekcii? Čo keď sa to robí, aby nakoniec zotročiť ekonomické systémy na globálne obnovenie komunizmu a zotročiť ľudské bytosti na experimentálne mRNA technológie dodávané prostredníctvom Pfizer a Moderna nové vakcíny?

  Testy použili chybné činidlá, čo viedlo k falošne pozitívnym a niektoré testy boli kontaminované, čo viedlo k skutočným respiračným infekciám a šíreniu. Na Floride boli dokonca podvodne pripisované pozitívne na COVID-19, kde boli výsledky testov na ľuďoch, ktorí neboli nikdy testovaní. To je podobné mŕtvym ľuďom hlasovať pre Joe Biden alebo ľudí so zmenou adresy hlasovania v ich novom štáte, ako ich mail-in hlasovanie bolo nezákonne zozbierané v ich domovskom štáte dať dohromady viac hlasov pre Biden. Lekársky podvod je v súlade s volebným podvodom. Prípady ochorenia COVID-19 sú vyhlásené len preto, že niekto je členom rodiny pre niekoho, kto mal pozitívny test. Existujú prípady podvodov s občianskymi preukazmi, ktoré sa používajú na lievik fiktívnych predčasných hlasovacích lístkov pre Bidenových priaznivcov. Je to všetko jedno a to isté – podvod a teror.

  Nikto nemá byť lekársky pacient, myseľ sa konala v strachu, aby Big Pharma je manipulatívny experiment. Nikto sa nemusí podriadiť týmto zákerným komunistickým obmedzeniam nášho živobytia a nikto sa nemá skloniť pred oltárom Bidenovej vedeckej pravoslávie. Nikto nemá trpieť viac návštev lekára, autoimunitné stavy, horúčka, bolesť hlavy, únava, a hrozba priečnej myelitídy, Guillain-Barré syndróm, a smrtiace reakcie z týchto vakcín. Trumpov člen pracovnej skupiny pre koronavírus Dr. Scott Atlas povedal, že jediný spôsob, ako sa to skončí, je, ak ľudia povstanú!“

Pridajte komentár

*