Ľuboš Blaha: Vojna na Slovensku klope na dvere – pripravte sa na najhoršie!


Print Friendly, PDF & Email

Ľuboš Blaha: Vojna na Slovensku klope na dvere - pripravte sa na najhoršie!

(Ľuboš Blaha, Telegram) Pozrime sa na to úplne logicky, bez emócií. Čo hrozí v najbližšom čase na Slovensku?

1. Ak Naď s Hegerom oficiálne pošlú stíhačky na Ukrajinu, ako sa dnes protiústavne rozhodli, urobia niečo, na čo nemali odvahu ani Američania či Briti.

2. Američania tak Slovensko použijú na svoj džihád proti Rusku a z nášho územia urobia jedno veľké terčisko.

3. Ruský protiúder môže byť fatálny. Pýtajme sa – čo ak na Sliač dopadnú ruské rakety? Čo ak nás Rusko označí za legitímny vojenský cieľ?

4. Z vojenského hľadiska môžu argumentovať, že Slovensko sa priamo zapojilo do vojny a oficiálnym poslaním stíhačiek ako prvá krajina na svete prekročilo všetky červené čiary.

5. Aká bude reakcia odvolanej slovenskej vlády na ruský protiúder? Čo ak vyhlásia vojnový stav a zrušia voľby? Budú kričať, že sme v ohrození a že to musia urobiť.

6. A všetky liberálne médiá budú vrieskať, že za všetko môže zlé Rusko a že si teraz demokraciu nemôžeme dovoliť.

7. Vláda bude vyhlasovať, že sme boli napadnutí – logicky teda môže pristúpiť k mobilizácii. Otcovia a synovia pôjdu na smrť. Presne, ako som varoval.

8. Vojnová hystéria v médiách bude gradovať. Z Ukrajiny príde žiadosť, že potrebujú nielen naše stíhačky, ale aj našich vojakov.

9. Naď bude aj s Čaputovou a Hegerom ziapať, že slovenskí vojaci predsa musia ísť na ukrajinský front chrániť naše územie, lebo len tam sa dá Rusko zastaviť.

10. Ak poviete iný názor, tak vás zavrú. Veď vojnový stav. Každý, kto chce mier, bude označený za vlastizradcu. Opozícia bude odstránená – možno postavia aj zberné tábory.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

11. Skončí sa demokracia, skončí sa mier a Slováci budú umierať. Toto je reálny scenár. Toto je riziko, ktoré prináša rozhodnutie odvolanej vlády o stíhačkách.

12. Nie je to žiadne strašenie. Opakujem – bez emócií, čisto logicky. Toto všetko môže nastať ako následok šialeného rozhodnutia poslať naše Migy na Ukrajinu.

13. Hovorí sa tomu eskalácia. A Heger s Naďom a Čaputovou robia všetko pre to, aby konflikt eskalovali a maximálne nás doň zatiahli.

14. Poznáte to – sálamová metóda. Pošleme náboje a čakáme, čo Rusi. Oni nič, tak pošleme húfnice. A potom S-300 a potom stíhačky. Až kým Rusom neprasknú nervy.

15. Nakoniec možno pošleme armádu. A budeme čakať, čo urobia Rusi. A jedného dňa to vybuchne. A my budeme vo vojne. Čo to nevidíte?

Milí priatelia,

kvôli Hegerovi, Naďovi a Čaputovej hrozí, že na Slovensku budú umierať ľudia a že naše rodiny sú vo vážnom ohrození.

To nie je emócia, ale logický odhad situácie. Mrazivý odhad.

A teraz si konečne dovolím emóciu – choďte dočerta s tou vašou prekliatou vojnou, vojnoví štváči vo vláde, ohrozujete naše životy!

Ohrozujete celé Slovensko! A my sa budeme brániť!

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Ľuboš Blaha, Zdroj: Telegram

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. No však hej – ono vám to tu klepe na čelá niekoľko mesiacov – len vy to tu máte v piči!

 2. Samé strašenie a žiadne riešenie.

 3. Nekecám – dnes sa mi snívalo, že mi zavolal Heger a začal mi dávať slovo, že musí teraz robiť všetky pre bezpečnosť Slovenskej Republiky. A ja mu ironicky na to že, veď už to dlho robí ale, že už by s tým mal prestať lebo už je to za hranou a môže to pre Slovensko zle dopadnúť. Ešte niečo drkotal ale to som mu už zložil. Potom pricestoval za mnou do nášho mesta a povedal mi, že sa musí schovať pod zem do nejakého komplexu – bunkru. A aj zaliezol kamsi pod zem do akéhosi tunelu ako krysa. Potom som išiel na bycikli cez mesto domov a videl som ako sú na mojom bicykli poškodené/narazené a niekto – nejaký hlas mi povedal, že je to následok zemetrasenia ktoré zasiahlo celé Slovensko. Hovoril som si, že to je divné, že ho ani nezaregistroval. Malo to zemetrasenie byť pár dní nazad.

  .. možno „zatrasie“ Slovenskom nejaká správa…a možnosť nie.

  • Možno ním zatrasie spojenie dvoch vodíkov do hélia, ak tie stíhačky pošleme na Ukrajinu.

   • Typické strašenie. Rusi nepoužijú jadrové zbrane. Nič by tým nezískali.

    • Treba sa zamyslieť, že ak by došlo k obmedzenej jadrovej výmene ako nástroja k zastrašeniu pred totálnou jadrovou vojnou, tak kto by v takom prípade bol terčom. USA určite nie, lebo to by znamenalo začiatok totálnej jadrovej výmeny. Boli by to nejadrové krajiny v EÚ. A ktoré? No tie, ktoré Rusov najviac naštvali. A my si koledujeme byť v tom rebríčku na prvej priečke kvôli pár dementným psychopatom vo vedení štátu.

     • Niektoré štáty poslali tanky, my stíhačky. Aký je v tom rozdiel? Netvrdím že je to dobré. Rusko je slabý štát. Keby použil jadrovú zbraň, tak by mohol zažiť ozajstnú konvenčnú vojnu, a nie akúsi špeciálnu operáciu.

     • Názor – kurva už si uvedom, že existujú nejakí ukrajinskí príbuzní nejakých Rusov doboha!

     • provokater

      Heger, Naď, Čaputová……….posunuť Žilinkovi a z hrušky dolu. To ako vážne.

     • Redakcia, neprotirečíte si? V jednom komentári ste nedávno napísali, že mimozemšťania použitie jadrových zbraní znemožnia. Takže teraz naozaj neviem, či „vaši“ mimozemšťania existujú, alebo nie. Osobne o mimozemských civilizáciách silno pochybujem.

     • Čo sú vyradené stíhačky? Kovový šrot. Takže ideme Ukrajincom predať kovový šrot. Či??? Takto sa mal celý tento obchod deklarovať a bol by kľud. Čo nás po tom či s ním spravia?

     • Šrot zvyčajne nelieta. Tento „šrot“ áno.

    • Tebe straší v hlave …

   • To snáď nie ale určite nás tie MiG y k tomu posunú bližšie – keďže je to z našej strany akt agresie a sme aj docela rozbehnutá opravovňa vojenskej NATO techniky. Rusov – osloboditeľov od západného fašizmu by som rád na Slovensku privítal normálne ako človek človeka a nie aby mi ich bomby padali na hlavu kvôli podvraťákom typu heger/caput/nad/osusky, ktorí sú strčení takému odpadu akým sú neokoni v zadku.

    • Rusi nemajú sily na oslobodzovanie.
     Strach treba mať z odvlečenia na frontu. To je rýchla smrť.

     • Západ nemá ani floka na vojnu, Európa je vybrakovaná, USA sú v katastrofálnom stave. Jediné čo môže držať fašistický západ nad vodou sú zdroje z Ruska – Rusko musí dodávať západu zdroje aby západ mohol proti nemu viesť vojnu. A kto tomu západu tie zdroje z toho Ruska dodáva? Dodádavajú mu ich zradcovia sediaci v moskovských kanceláriách – vlasovci – paraziti – hitlerovci – zapredanci milujúci západ a nenávidiaci Rusko – tvoja krvná skupina.
      Mimochodom špatne si do tohoto fóra šlápol, každému časom dôjde odkiaľ v tvojom prípade vietor fúka.

     • pre Názor: kde si si dal urobiť takú kvalitnú lobotómiu? Zaslúžia si odmenu ….

     • Galaxia andromeda

      Ty sa bojiš! Ubohe ľudske stvorenie. Nech divtavpan povola a tvoj strach pominie.

     • názor,nie si dáky ukrajinský magor ?

     • Naverbovať na UA slovenských „demokratických“ liberálčikov podľa kľúča (viď kreslený „vtip“ v prílohe).

      P.S. Aspoň by sa Slovensko vyčistilo a zároveň by sa zvýšilo IQ slovenského národa..

      https://uploads.disquscdn.com/images/ba24acd10b1248af058dcb5953e3cc20e8aea1070fa7047e957d5be7bf9a0b42.jpg

 4. Ja len čakám že mi dá niekto samopal do ruky a povie že mám ísť bojovať… je jedno kde budem.
  Chcel som život prežiť bez toho, aby som niekoho zabil. Ale ak ma niekto bude nútiť zabíjať, zabijem toho, kto ma bude k zabíjaniu nútiť. Aj tak som už v takom prípde mŕtvy…
  Howgh.

  • Máš filmovú predstavu o vojne. Náboje ti dajú až na fronte a za tebou bude azovák ktorý ťa zastrelí ak nebudeš poslúchať.

   • Smrteľnou zbraňou môže byť aj ceruzka v krku.

    • doteraz som ťa bral vážne 😀

    • Ceruzka v krku – v uchu psa rotvailera – bol „nezdokumentovaný“ prvý prípad útoku psa na človeka – keď cca 9 ročný pes v Nemecku napadol a zabil dieťa v Nemecku, ktoré s ním vyrastalo. Treba si uvedomiť, že pohon na strážnych a bojových psov bol a je súčasťou agendy islámskej imigrácie – a pes je váš strážny anjel! Ale islamisti ho nenávidia!

     • Nikdy som tu nekomentoval ani uz viac nebudem ale ten text mal mať nejaky zmysel? k teme? Som drbnuty clovek vyskusam kadeco ale toto ma polozilo ako prípad rakety planucej v zadku džemovej vily ktora počitala odmocniny a vyšlo jej že priamoveky sklz dynosveta už nedosiahne kontinualnej roviny aby sa prepojili v slonie vajca funkčné hybridné konzistentne. Tiez to bol nezdokumentovany pripad preto o tom pisem normalne ma mozog rozbolel ..uz len moj nick je dementnejsi ako ten komentar

  • no a je to vymaľované!!!!!

  • Peter Jesenský

   Vojna: Masaker ľudí, ktorí sa navzájom nepoznajú, pre zisk ľudí, ktorí sa navzájom poznajú, ale nemasakrujú sa.

   Paul Valéry

 5. Všetko ide podľa (amerického) plánu – salámovou metódou, alebo ako keď varia žaby (Slovákov) za živa..

  Tento článok som uverejnila na jeden web presne pred rokom – 17.3.2022:

  „Slovensko čoskoro vtiahnu do vojny!

  Je to také hrozné, že sa o tom nesmie mlčať!
  Od začiatku mi bolo podozrivé, načo sa trepe americký minister obrany USA – Lloyd Austin do takej malej krajiny, ako je Slovensko?! Toto strašne smrdí. Žiaľ, novou vojnovou provokáciou!
  Washingtonská klika opäť obišla svojich západných spojencov z EU + NATO a našla si väčšieho somára a to ministra „vojny“ Slovenska (bez vojenskej knižky !) Tento minister arogancie síce dnes tvrdí, že Ukrajincom naše stíhačky a protilietadlové rakety ruského pôvodu ZATIAĽ nepošle, ale keď CNN hlási, že pošle, tak ich Naď s celou selfie-vládou plagiátorov – pošlú…
  Preto prišiel dnes 17.3.2022 na Slovensko americký minister obrany, čo je nevídané. Nikdy pred tým sa nič také neudialo. Ale teraz mu to zrejme stálo za to. Budú nám oficiálne nahovárať, že Slovensko zachránia ich Patrioty.. Washingtonská klika provokuje Rusko už roky a teraz vymysleli ešte diabolskejší plán. Obetovať po Ukrajine ďalší slovanský národ – Slovensko ! Je to skúška nervov ruského velenia!
  Pretože tých pár našich stíhačiek na Ukrajine – NIČ NEZMENÍ – ale prípadný protiúder proti Slovensku, už by bol napadnutím členskej krajiny NATO. A to by bola šanca, aby Američania pod touto zámienkou svojimi balistickými strelami vstúpili priamo do obrovského konfliktu. JE TO ŠIALENÉ, ale, žiaľ – všetko smeruje k tejto hrôze!
  OBETUJÚ Slovensko a vojnových štváčov za oceánom, to znovu a znovu bolieť nebude! (Chcela by som sa veľmi mýliť a veriť, že pre vojenské velenie RF- je to až príliš priehľadné..)“

  • oldmarxista pamprlik

   netaraj dve natri predsa kazdy vie ze len bolsani vyvrazdovali vlastne narody, trosku este sa pripri a bude tu druhe blahobytne svajciarsko.

   • Jak to že tu ešte vypisuješ? Už máš dávno strašiť na okrajine v zákopoch pod fašistickobu vlajkou a bojovať proti tým „zlým ruským bolšanom“! Necháš tam parťákov v štichu?
    FBI a Zaluznyj budú na teba budú dávať pozor aby sa ti tam nič nestalo – budú tí kryť chrbát, o to nemaj starosť!

    • Keď chceš ísť zomrieť na Donbas, tak tam choď sám a neposielaj iných. Je jedno na ktorej strane zomrieš.

     • Tak ty sa tu bez hanby hlásiš k nacizmu/vrahom/agresorom/hitlerovcom/vlasovcom a zároveň tvrdíš, že je jedno na ktorej strane zomrieš – máš to v hlave v poriadku?
      A keby sa nedajbože presunula tá banderovská pliaga na Slovensko tak na ktorej strane budeš stáť, na strane Slovákov alebo západu/banderovcov?
      Si uvedom, že Ruská armáda chráni aj tvoj zadok pred západnými vrahmi!

    • oldmarxista pamprlik

     k tomu snad len tolko :NESLOPTAJ UZ. venuj sa radsej duchovnym odkazom. A mimochodom v rusku su kapitalisti tak ako u nas a v eu a v usa.

   • 1/ V pondelok (13.3.2023) bol Matovič – akože – naprávať reputáciu po Káčerovi a Naďovi v Michalovciach a samozrejme – robil si už svoju vlastnú kampaň. Prvé 3 rady boli obsadené jeho komparzistami a také „stranícke“ boli i dotazy na neho.
    Ale jedna pani mu položila otázku, že či po vojenskej technike, vr. MIGov, nebudú posielaní na UA slovenskí vojaci (muži), že či to môže zagarantovať. Jeho odpoveď – bez mihnutia oka – bola:
    „Prisahám vám, ako ma tu vidíte, tak Slováci NIKDY nepôjdu bojovať na UA! “

    P.S. Ibaže – kto by mu po 3 rokoch teroru, lží a minupulácií – ešte veril, že..

    2/ A ešte si dovolím zacitovať pár viet z knihy: Peter Bielik – Svobodné zednářství – Neštěstí naší doby – r. vydania 2021 (v t.č. sa robí II. dotlač)

    „Sila Ruska môže byť podkopaná jedine oddelením od Ukrajiny. Je potrebné Ukrajinu nielen oddeliť, ale tiež postaviť ju proti Rusku. Národ rozdeliť na dve časti a potom sa len dívať, ako brat zabíja brata. Preto musíme nájsť a vychovať zradcov z prostredia ukrajinskej nacionalistickej elity a s ich pomocou zvrátiť a dostať sa až do štádia, kedy budú Ukrajinci nenávidieť všetko ruské. Všetko ostatné je len otázkou času.

    A pokiaľ bude chcieť niekto poraziť Rusko, musí najprv odtrhnúť od neho Ukrajinu a poštvať proti nemu ďalšie slovanské národy, pretože jedine Slovania sú rasa, ktorá je schopná zničiť samu seba. S ich pomocou bude možné Rusko poraziť. Po jeho porážke zostanú tieto slovanské národy bez ochrany a bude jednoduché ich zlikvidovať.“ Koniec citácie.

    https://www.databazeknih.cz/knihy/svobodne-zednarstvi-nestesti-nasi-dob-508328

    • objavenie teplej vody

     • Aj si prečítal tú knihu?

     • Dávno. Neponúkaš riešenia.

     • No daj, aké riešenia ponúkaš Ty?

     • názor – ja tu nemôžem ponúknuť občiansku vojnu – ku ktorej – ako k riešeniu provokuješ. Súkromne – ťa zadrbem do zeme. Tam zapustíš korene a motykou ťa odjebem ako burinu!

      Ona tá burina stále bude vyrastať – ale tento národ je kultúrny – a tak to ide donekonečna – momentálne tento národ miľuje židoburinu a židokraciu – a prizerá sa čo z toho bude! Budou z toho letničky!

     • oldmarxista pamprlik

      Co to trepes pan Maros. aku zidokraciu ved ti su predsa riadeni ufonmi tak potom narod pestuje ufokraciu a ufo burinu,hm

  • Austin mal rozhovor medzi 4 ocami s Caputovou v specialnej miestnosti. O tom vie ochranka a aj ludia z prezidentskeho palaca. Potom Caputova zacala robit same nepochopitelne veci.

   • Ja len že – historickým – riešením je niekto z jej ochranky.

    • A také maličkosť – 175.výročie protihabsburgskej revolúcie /1848/, keď Maďarom idioti Slováci pomohli k R-U vyrovnaniu, za čo sa im Maďari v roku 1867 odvďačili Aponiho protislovenskými zákonmi – no a v roku 1872 to celé dorazil krach viedenskej židobanky. A takto si tu bačujeme debili!

    • Myslíte na Caligulu a jeho Pretoriánsku gardu?

  • Chazarske židosionisticke satanisticke špiny nam to už davno zdeluju.Najskor polsky židovsky papež jan pavol pred cca 25 rokmi pri navšteve Slovenska povedal,že Slovensko je sice mala krajina v srdci europy,ale raz zohra ešte vyznamnu ulohu v historii. Potom tu bola navšteva von der Leyenovej a jej pozdrav s flandrou Caputovou prekrižene ruky cez prsia znamenajuci prinašanie velkych obeti na životoch a nakoniec navšteva vatikanskeho satana Bergolia,ktory to cele posvätil.

 6. Ja som koncom januára doručil na okresný úrad v sídle kraja listinu (s úradne overeným podpisom), že odmietam výkon mimoriadnej služby. Je polovica marca a stále mi z úradu nič neprišlo, pritom podľa zákona mali do 30 dní vydať rozhodnutie a doručiť mi ho, nie?

  • Asi tých vyhlásení majú príliš veľa. Z termínov si štátna správa ťažkú hlavu nerobí. Ale skúste vy zaplatiť dane alebo odvody o deň neskôr. Penále a úrokom z omeškania sa nevyhnete.

  • Law85: Asi nechcú poslať. Ako rýchlo by rozposlali povolávacie rozkazy? Za 1 deň? Čo im spravíme?

  • Mne lekárka potvrdila – že z oboch podaní jej synov – dostal rozhodnutie len jeden! Takže robia problémy! Treba to urgovať! Ide o život!

   • Aj tak si myslíme, že najjednoduchším riešením by bolo organizované naháňanie verbovačov palicami, bičmi či lopatami a veľmi rýchlo by bolo po akejkoľvek mobilizácii.

   • Ako urgovať? Podľa zákona sa oznamuje neúčasť na ich vojne? A nie že s tým oni musia súhlasiť?

 7. mariankosmac

  Spomenul som si na predpoveď jednej /nie známej/ slovenky astrologičky ešte zo začiatku vojenskej operácie. Predpovedala že niekedy začiatkom leta začne atómová vojna. To sa nestalo ale predpovede môžu byť nepresné takže to môže byť tento alebo budúci rok alebo to nemusí nastať vôbec. No a ešte vravela že Nemecko bude zničené a Slovensko z toho vyjde ešte pomerne dobre pretože je pod ochranou panenky Márie. Toľko jej predpoveď.

  Aj keď nie som úplne veriaci tak cítim že Slovensko je pod ochranou. Tak ak Slováci vyhynú tak jedine na svoju blbosť.

  • holistický prístup

   Ach-jaj … a sme o-5 pri páľenke máriške … jehowistom – diablovým výtvorom – ide karta …

   • No – tu stále ide o projekt Veľkého Izraela – a tam – a nám – bombičky Domu Sionu padať nebudú – jedine v prípade Holokaustu č. 2 – čo je zase iný koncept inej mocenskej štruktúry.

  • holistický prístup

   To je AKÝ „nie úplne veriaci“?!? – ako nie úplne panna, nie úplne pravda, nie úplne lož, nie úplne …, …, nie úplne neveriaci (v ČO, KOHO, KOMU, ČOMU?!?), nie úplne vojna, nie úplne hlad, nie úplne …, … dosaď si čo len chceš.

 8. NWO-reality

  Takže
  ani kapka ropy, ani kubík plynu
  Jak dlouho vydrží ty tyče v atomovce?
  Je to ruský reaktor.
  S americkými bude problém.

 9. Israismael

  Veľká vojna vždy súvisela s pádom bankového SEKTORU…. tieto pády bánk následne viedli k hospodárskej, finančnej kríze a až k hladomoru, známeho napr. po roku 1929.. Ale dnes to ma ešte aj iný účel pre niekoho(zámerný) . Toto všetko čo sa začína formovať zatiaľ iba v USA ale pôjde to ďalej do celého sveta bude veľmi veľmi nebezpečný precedens.
  UZATVORENIE OPERÁCIE BANK:
  Mali by ste vedieť, čo neviete
  1.Globalistická kabala NWO chce, aby všetky kryptomeny, najmä bitcoiny, zmizli – NAVŽDY – aby mohli zaviesť svoje CBDC bez akejkoľvek konkurencie. (CBDC = Digitálna mena centrálnej banky). Chazarská kabala vie, že štátom sponzorované CBDC a súkromne emitované kryptomeny nemôžu koexistovať v rovnakej mene a/alebo investičnom priestore…
  2.prebieha veľmi nenápadné sprisahanie NWO s cieľom úplne odstrániť všetku papierovú menu a kovové mince z celej planetárnej civilizácie
  Kabala je obzvlášť odhodlaná zbaviť Američanov ich penazi , ktoré nie sú uložené v bankách, či už štátnych alebo komerčných.. Platí to ovšem globálne ten zámer kabaky a nielen pre Američanov..
  Preto s týmito dobre naplánovanými zatváraniami bánk začína proces zatvárania každej banky s obchodom . Jednoducho povedané, žiadna banka, do ktorej by mohli vstúpiť ľudia, nebude mať žiadnu hotovosť na vyberanie peňazí . Čo znamená, že zatvorenie sa nakoniec stane cieľom všetkých bánk..
  3.Celý bankový priemysel sa pripravuje na úplné prevzatie federálnou vládou USA. Tento tajný plán bude implementovaný po riadenej demolácii Globálneho ekonomického a finančného systému. Bankovníctvo, poisťovníctvo, nehnuteľnosti, deriváty, uhlík atď. budú po tomto ničivom deme v troskách. Keď sa akcie a dlhopisy zrútia a zhoria, meny a komodity na celom svete ich budú rýchlo nasledovať.
  4.Chazarská kabala vie, že jediná cesta vpred k plne funkčnej vláde jedného sveta je prostredníctvom meny jedného sveta .
  Pretože iba týmto spôsobom budú šialenci ovládajúci kabalu na samom vrchole schopní vykonávať úplné velenie a kontrolu nad každým človekom na planéte.
  Celosvetový systém sociálnych kreditov potom môže byť prakticky spravovaný a prísne presadzovaný, keď sa globálny CBDC stane štandardom a jediným prostriedkom pre všetky transakcie. Monitorovanie každej jednej transakcie CBDC je ta profanovana týrania, ta diabolska 666
  Hlavné mesto Jednosvetovej vlády už bolo identifikované ako Jeruzalem, odkedy chazarská kabala na tento účel pevne nastavila Izrael, vlastne od jeho samého začiatku.
  DÚFAM ĽUDIA ZE TOTO NEPRIPUSTIME!!!!

 10. Otázka znie nakoľko a kedy možno veriť politikom zo SMER-u. Len už X-krát niečo deklarovali a úplne inak hlasovali, či už v našom alebo zhnitom eu parlamente. Posledne si len dobre spomeňte na hlasovanie o členstve Švédska a Fínska v NATO. Toto nie je dráždenie Ruska a eskalácia bezpečnostnej situácie v Európe? Aha, toto vyhodnotili inak, ale prečo inak? Dobre, niektorí povedia, že SMER je oveľa menšie zlo ako súčasná vládna koalícia… ale aj Lajčák, Ševčovič, Beňová a pod. grázli vzišli z predmetnej straničky a dobre vieme, aká je to škodná ! Takže osobne berie SMER veľmi s rezervou, sú to veľkí populisti a chameleóni… ako tá ich túžba o členstve Slovenska v „jadre EU“, o čom už teraz krásne čušia ! Na rozkrádanie verejných financií (viď LEN čo sa dialo roky rokúce vo finančnej správe!) mali ľudí a nápady, ale za svoje dlhé volebné obdobie ani sa nesnažili zvýšiť detské prídavky (vraj tá smiešna čiastka je na základne potreby dieťaťa – úplne na výsmech), ktoré sú v porovnaní len s okolitými krajinami smiešne, ale hubu mali vždy plnú, pokiaľ ide o podporu rodín… Takže asi tak, p. Blaha a Fiko! Pred voľbami vždy spievajú politici ľuďom to, čo chcú počuť !

  • Samozrejme. SMER je riadená opozícia. Súčasnému zlu položili základ oni. NAKu a špeciálny súd stvorili oni, zmluvu o Sliač s američanmi pripravili už oni. Súčasná vláda je vláda hlupákov a primitívov. SMER je inteligentné zlo, ktoré vždycky vedelo mazať medové motúzy popod nos ľuďom, ale v skutočnosti hlasovali a robili opačne. Áno, majú určité červené línie, možno by nenahnali Slovensko do vojny proti Rusku, ale všetko ostatné by sa dialo tak či tak. Len by to vedeli lepšie okecať.

   • I keď plyn Ukrajincom reverzným tokom dával taktiež SMER, čo bola priama provokácia Ruska, na úkor občanov Slovenska.

    • Tak ale je rozdiel dodávať plyn a stíhačky, to musíte uznať.

     • Stíhačky rozdávajú ako symbol – že už nikoho nebude treba stíhať! Veď si to dajte – bez kurva – pred oči – že tu niet koho stíhať, že tu máme absolútne kriminálne prostredie – beztrestnosť – a to vytvorili títo vydrbanci zo SMERu!!!

 11. zapredana SR

  Aká vojna? Nepriateľa spoznám na 1000km a RF to určite nie je. Tak si kladiem otazku čo pán BLAHA s vojnou myslel? Ak myslí všetky depopulacne procesy ktoré teraz prebiehajú, demoralizácie národov a ich potomstva, dosadenie vládnych predstaviteľov, ktorý postupujú podľa týchto metód na zníženie a zotročenie obyvateľstva, tak musím konštatovať, UZ SME VO VOJNE MINIMALNE 2 ROKY (a viac, ktorá je jasne dokazatelna a ani sa tým netaja) A PREHAVAME NA PLNEJ ČIARE. GLOBALISTI VYHRAVUJU A MY PREHRAVAME. Pán BLAHA na začiatok bude stačiť, ked zastavíte prelety chemtrails. Potom sa môžme pozrieť na ďalšie vaše sľuby a predpovede. Kto mne prikáže ísť bojovať proti Slovanom? Keď môj jasný nepriateľ je anglosas. NIKTO, tak osobnosť sa ešte nenarodila.

 12. svatoslav butora

  Prajem všetkým pokojný deň vo svete končiacej velmocenskej politiky USA a spol. Oni pripravujú nášmu svetu smrť, pretože u nich doma a všade všetko umiera – aj ich finančný/bankový systém aj ich hospodárstvo založené na starých otrokárskych princípoch. Zabudli, že náš svet ľudí a Zem a kozmický priestor nepatria im.
  O tom, čo sa stane s USA a spol. po 20.4. tohoto roku sa dá meditovať, ale je zrejmé, že po 20.4. tohoto roku bude Ruská Federácia priamo susediť so SR aj s Maďarskom aj s Polskom. Na projekt Trojmoria a na usadenie sa mašinérie USA a spol. v Európe budú tieto elementy ešte nejaký čas spomínať v sci-fi románoch…
  Všetci normálni ľudia sa potešia, že po nadchádzajúcich udalostiach po 20.4. t.r. sa bude zase dať plánovať normálna mierová budúcnosť bez amerického vojnového strašidla.

 13. Už kricite 3 roky, keď ste nedokázali nič urobiť ste rovnako vinní, a nehovorte ze sa nič nedalo, ale načo? však vám výplata išla každý mesiac

 14. Tak už viete, prečo prezidentka vládne krajine kde sa ľudia nebudú báť zomierať.?

 15. Ladislav - 1968

  Na tomto foru sa mi zda, ze bytosti nezneho pohlavia maju TU prevahu v clankoch, ktore reaguju na situaciu. Muzi – az na par vynimok – iba kritizuju s poza computra. ZIADNA SOLUTION. Niektore komenty maju hlbku a vidiet, ze ten clovek nieco vie, ale navrhy na riesenie neexistuju. Kazdy si robi prdel z vaznych situacii. Ja stale mam na mysli zariadenie, ktore by mi mohlo pomohlo vykolajit vlak s tan kami. Nanestastie , musim byt tam a vzdialenost je limitovana dosahom cabla, cize moj prvy vykolajeny vlak by bol aj moj posledny. Rozmyslam na dialkove prehodenie zelezneho modulu, co by zmenilo smer kolies. Zelezo je tazke, treba silne torgue to vyzdvihnut na kolajnice. Stacil by aluminium? ( ”Je to vsetko velmi teroreticke” na tuto temu.)
  Neviem, ci ste poculi, ze na Sliaci vraj obkladaju budovu olovennymi platnami, cize nasi americki bratia chcu tam asi mat skladiste nevhodne na dlhy zivot. Urcite tam nebudu mat jeden- dva kusy. Treba aj s tym pocitat, ze ak ten darcek , co chcu skladovat na nasom uzemi, vdaka nasej zradkyne, vybuchne, ta EMP zlikviduje chladiaci system v nuklearnych elektrarniach a tie same o sebe znicia cast krajiny, kde sa nachadzaju……” Piestany budu v nasich srdciach na veky!”. Ked sa pozriete na mapu, kde skladuju v Europe tieto darceky, uvidite, ze Slovensko bude ta najblizsia lokacia k RF! Je jasne, ze oni toto naplanovali daleko v minulosti. Ked sa najde v nasich radoch Slovan, co tak suhlasi s takymi vecami – a je ochotny do ruk si zobrat zbran do ruk proti dalsiemu Slovanovi- tak ako narod, ked pride k lamaniu chleba, si to odnesie znicenim nasej malej a KRASNEJ krajinky a zasluzene! Ru si jasne v svojej doctrine hovoria, ze pouziju tieto zbrane na ich obranu. P uti n tiez vraj tiez povedal: “….My pojdeme do neba a vy do pekla.” Koniec filma!
  Koniec sveta , ak to raz zacne – je blizko. Oni (RF) maju aj mrtvu ruku, ktora do haja posle zvysok zapadu. Cize nase male Slovensko moze prispiet k takemu koncu, uz len tym, ze dovoli skladovat toto svinstvo na nasom uzemi. Nemoze sa na Slovensku urobit referendum, ohladne odvolania ( impeachment) prezidentky- uz ked je nasa ustava taka slaba, ze to vraj nedovoli? Kde ona chce ujst po skonceni jej mandatu? Do Afriky – kde si vraj uz kupila farmu?

  • Objektívne

   V 21.storočí sa robí záškodníctvo hacknutím infraštruktúry. Nie je potrebné tam byť osobne.

  • Israismael

   Veľké plus pán Ladislav ..Len doplním ,že k čomu nám je ako malému statiku akým sme,také provokovanie tých Rusov ??.veď sme ako sršni ..zbrane nech si dáva Amerika ktorá to rozduchala tuto vojnu na Ukr ..ale my máme takých užitočných blazonkov vo vláde, ako Heger ..Nad alebo aj prezidentka Caputova ,ktorí musia za každú cenu posluhovat svojim pāničkom!..My ako ľudstvo sme v úplne inej dobe ,na úplne inej časovej osi ako sme boli pred rokom 2019..začiatkom roku 2020 začala časová os tzv Suzenia ľudstva ..to sa dá dohľadať prečo suzenie ,prečo takáto časová os ..apod ..My ako ľudstvo sme tesne pred veľkou očistou Zeme a každého žijúceho človeka !

 16. Konečne si uvedomte, že myšlienka má veľkú silu a Vaše myšlienky a slová sú stále viac a viac negatívne. S takýmto postupom nič nedosiahnete a zaváňa to manipuláciou. Nič s tým nevyriešite, radšej sa zamerajte myšlienkou na to, aby sa vojna skončila z vnútra Ukrajiny a Ruska, to jest. aby pospolití ľud týchto dvoch mocností apeloval na skončenie vojny, demonštráciami vo vnútri štátov, len tak môžu pochopiť politický predstavitelia, že národ – ľud vojnu nechce a nech sa postavia do prvej línii Zelenský s Putinom.

  • holistický prístup

   Urob si jasno v tom, KTO je KTO, KTO je OKUPANT a KTO v skutočnosti SME – aký je dôvod nášho rozdelenia, … tzv. „Ukrajina“, tzv. „Slovensko“ a ostatné BIELE „obyvateľstvo“ (juho-slávia = južní SLOVANIA) sú jeden ná-rod – rozdrobený, rozkúskovaný s jediným cieľom – úplného zotročenia a ak nie, tak likvidácie – parazit ničí svojho „hostiteľa“ … učte sa BUKVICU a mnohé začnete chápať … všetky tie mená ako „nemci“, „slováci“, „ukrajinci“, „maďari“, „rumuni“, sýrčania (z Írie), … a ich rôzne tzv. „jazyky“ majú len jediný cieľ … dokážeš vôbec pochopiť, že toto nie je „vojna“ rus = biely proti „ukrajincovi (čo je tiež biely = rus), ale je to vojna rusa proti rusovi v záujme čiernej „šľachty“ vedenej jezuitmi na pokyn „jehowu“ – navonok ích nástrojmi – žrútmi človekov = chazarmi (sionom) … a ostatnou perifériou ne-moci ne-mocných diablových pomocníkov.

   • Israismael

    Pochybuješ ci mam znalosť?.. Alebo vieš azda ze znalost nemam žiadnu?.. Ja som to nepísal preto ze neviem kto je kto, že aby mi to niekto nasepkal… Ale máš pravdu s tými jezutmi. Pretože oni sú tiež veľká súčasť tejto poslednej hry temna na planéte.. (Societas jesu)

    • holistický prístup

     Israismael.

     si Marta???

     Aby sme si vyjasnili – TEBA vnímam sťa ťažkého sektára vnoreného do biblického projektu, ktorý robí „robotu práve pre JEZUITOV – teda Jehowu, Satana, Seta, …; sťa niekoho, kto VEDOME šíri TEMNO – SVOJU falošnú pravdu.

     KTO je ČLOVEK a kto je boh?!?

     Koniec diskusie.

     • Israismael

      Ja ta nevnímam vôbec!!! Pre mňa si nulita v duchu.. Zero!..

     • Israismael

      Ty musíš byť zrejme postihnutym.. Ja pracujem pre jezuitov o ktorých viem ze sú súčasťou inkvizicnych procesov?.. Si sa zrazil priamo s lucifukom?.. Tak ja bojujem proti temnu na tejto zemi a mam pracovať pre jezuitov?.len preto ze netozumies Slovu ktoré ta nemôže nikdy osloviť?.. . A kto ti dal také právo súdiť človeka ?.. Kto ti dal to právo???… Ty mne nemôžeš rozumieť pretože ty si niekde celkom inde…A pravo súdiť ma len Boh a nie nejaká háveď, ktorá si chce osopovat právo na súdenie!!!!. Daj si pozor na súdenie.. Daj si pozor ako píšeš lebo to je tvoje vnútro tvoj duch a ten bude súdený…

 17. YHWH RAPHA

  ŽALM 115:11,13 R 11 Vy, ktorí sa bojíte !!! Hospodina, nadejte sa na Hospodina! On je ich pomocou a ich štítom.
  13 Požehná tých, ktorí sa boja !!! Hospodina, malých s veľkými
  ŽALM 128:1,4 R Blahoslavený každý, kto sa bojí !!! Hospodina, kto chodí po Jeho cestách.
  2 Keď sa budeš živiť z práce svojich rúk, budeš blažený a dobre sa ti bude vodiť.
  3 Tvoja žena bude v tvojom dome ako úrodný vinič; tvoji synovia budú okolo tvojho stola ako mladé olivy.
  4 Hľa, takto bude požehnaný muž, ktorý sa bojí !!! Hospodina.
  Ž 112:1 Haleluja! Blahoslavený muž, ktorý sa bojí !!! Hospodina a v Jeho príkazoch má
  veľkú záľubu.
  ZJAVENIE 1: R 17 A keď som KRISTA uvidel, padol som k Jeho nohám ako mŕtvy, a položil na mňa Svoju Pravú ruku a povedal mi: Neboj sa! Ja Som prvý a posledný
  18 a ten Živý. A bol som mŕtvy, ale hľa, som Živý na veky vekov. Ameň. A mám kľúče pekla i smrti.
  – KRISTUS: A mám kľúče pekla i smrti.
  FILIPSKÝM 2: 8 a KRISTUS, súc v spôsobe najdený jako človek ponížil sa !!!!!!! stanúc sa poslušným až po smrť, a to po smrť kríža.
  9 Preto aj Bôh jeho povýšil nad všetko !!! a dal mu z ľúbosti meno, ktoré je nad každé meno,
  – a dal mu z ľúbosti meno, ktoré je nad každé !!! meno,
  – a dal mu z ľúbosti meno, ktoré je nad každé !! meno,
  10 aby sa v mene KRISTUS sklonilo každé koleno bytostí ponebeských a pozemských i podzemských,
  11 a každý jazyk aby vyznal !!!, že Ježiš Kristus je Pánom, na slávu Boha Otca.
  ? VYZNÁVAŤ STRACH, HRUBOSTI, SPROSTOSTI, …… = VEĎ ČÍM JE DUCH – SRDCE NAPLNENÉ TO VYCHÁDZA Z JEHO ÚST!
  PREČO RADŠEJ NEVYZÝVATE – KLAĎTE MENO KRISTUS NA ČESKOSLOVENSKO A PREHLASUJTE ŽIADNE SATANSKÉ, GENOCÍDNE PLÁNY SA NEUSKUTOČNIA! NIKDY! VYHLASUJTE JEHO, BOŽIU VLÁDU. PROKLAMUJTE EKONOMICKÚ PROSPERITU NEBÝVALÉHO RÁZU, NECH SA V OKOLÍ DEJE ČOKOĽVEK. VYZNÁVATE JEHO OCHRANU NAD NAŠOU KRAJJNOU!
  ps. ŽIVÝ KRISTUS NEMÁ NIČ SPOLOČNÉ S VATIKÁNOM, KATOLÍCKOU ZEMSKOU CIRKVOU A S ĎALŠÍMI C.
  A NA KONIEC PRE NÁS VŠETKÝCH:
  KAZATEĽ 12:Slovo na záver všetkého, čo si počul: Boha sa bo !!!!!!!j a Jeho prikázania zachovávaj, lebo toto je povinnosť !!!!!! každého človeka!
  14 Boh predvolá na súd každý !!! čin !!!, všetko !!!!!!!, čo je skryté, či je to dobré, alebo zlé.
  BOŽIA MÚDROSŤ S VAMI!

  • Objektívne

   Pekené, pekné…
   Keď spomínate ten súd, tak môžem prispieť. Je to o súdnom dni a teda o poslednom dni.

   Matúš kapitola 24…
   2: všetko bude zborené
   13: Ale kto vytrvá do konca, bude spasený.
   16: vtedy tí, čo budú v Judei, nech utečú do hôr,
   17: kto bude na streche, nech nezostupuje vziať si niečo z domu,
   18: a kto bude na poli, nech sa nevracia vziať si plášť.
   19: Beda ťarchavým ženám a tým, čo budú v tie dni pridájať!

   Čo sa stane v posledný deň?
   Zjavenie [6:12] Keď otvoril šiestu pečať, videl som a hľa, nastalo veľké zemetrasenie a slnko sčernelo ako vrece, mesiac v splne bol ako krv,
   Joel [2:10] Zem sa pred nimi trasie; nebesá sa chvejú. Slnko a mesiac sa zatmia a hviezdy stiahnu svoj jas.
   Joel [2:31] Slnko sa obráti na tmu a mesiac na krv, prv ako príde Pánov deň veľký a hrozný.
   Matúš [24:29] „Hneď po súžení tých dní sa zatmie slnko a mesiac nevydá svoje svetlo, hviezdy budú padať z neba a nebeské mocnosti sa budú chvieť.

  • holistický prístup

   Ach-jaj …

  • Israismael

   Toto je to ,že človek dnesneho sveta nemá v plāne spoznať..Spoznať Boha a jeho Slovo ..Áno ,keď napíšem že jeho Slovo, hneď sa niekto ohradí,že veď nevidím ho ,nie je ,neexistuje ,tak ako môže dať ešte aj Slovo ?..Takýto sú žiaľ ľudia dnes … lebo si nevedia vysvetliť niečo čo sa nedá pochopiť v pozemskom svete a pozemskymi zmyslami ,ale to ešte neznamená že On neexistuje a že neexistuje jeho Slovo ! Existuje jeho Slovo a bolo prinesené na zem pred 2tis rokmi a aj pred vyše 140 rokmi ..To Slovo pred vyše 140r o Tom sa začne hovoriť hneď po očiste ,tj po udalostiach siedmych pecati..( prvé dve pečate už boli ..čakáme na 3a 4 v tomto roku ,5 a 6 v nasledujúcom a poslednú ktorá odstrartuje sériu ocistnych udalosti na zemi ,katastrof od roku 2025/26)
   Preto ,ake bude veľké prekvapenie ľudí ,keď ešte táto generácia zažije príchod Syna Božieho k súdu! Nebudem písať dátum ,ale nebude to už ani sto rokov k príchodu a možno už ani desať rokov…Už som to raz naznačil že agenda globalistov je agenda temna agenda2030, a oni veľmi dobre vedia kto má prísť do toho roku 2030 cca ,aby bolo odstránené temno na Zemi ..veľmi rýchlo sa ponáhľajú s ľudstvom zničiť veľkú časť a nastaviť svoju koncepciu sveta, lebo vedia že po roku 2030 by už nemali ani kúsok sance..Tak či tak nebudú mať šancu ale oni si to stále myslia že majú ..

   • Objektívne

    Vy chcete prežiť udalosti očisty? Vo fyzickej realite je potrebné spraviť prípravu ak by náhodou ano. Existuje graf popisujúci niektoré záležitosti +/- 1 rok od udalosti vypracovaný výskumníkmi, ktorí pravidelne sledujú Slnko v spolupráci s mnohými vedcami z ooboru. Dávam ho k dispozícii všetkým, ktorí by sa odhodlali niečo podniknúť k svojej záchrane (bude sa to ešte spresňovať). https://ibb.co/nfrmLY0

    • Israismael

     Dobrá otázka… Niekto bude chránený v tých časoch..ale ako to bude sa nevie… asi to nebude možné to chranenstvo tu priamo na Zemi, keďze očista prebehne ohňom a očistiť sa musí všetko každý kút zeme.. To musíme nechať v kompetencii niekoho iného.. My to nevyriešime.. . Spoluposobit budu :slnko, sopky, zemetrasenia,vsetky formy bytostnych z bytostnych sfér a riadiaca sila z Najvyššieho..

     • Objektívne

      Povedal by som, že pud sebazáchovy začne v okamžiku keď všetci uvidia zmeny na Slnku, akurát pre mnohých z tých 10% prebudených bude už neskoro. Vtedy totiž začne chaos aký nikto ešte nevidel. Teraz sme v počiatočnej fáze zmien. Podľa Biblie sme v prvvom jazdcovi apokalypsy kedy má Slnko „korunu“ (Vyžaruje viac energie a v inom spektre – je viac biele ako v minulosti). Druhý jazdec je znamením kedy Slnko sčervenie. Vyzerá to tak, že to bude ~1 rok pred udalosťou. Od tej doby začne tmavnúť až napokon bude takmer čierne. Podľa mytológie bude vyžarovať len z rovníkovej oblasti. Graf nezobrazuje všetky udalosti, ktoré nastanú. Nie je tam zahrnutá záplavová vlna, ktorá vznikne vyliatím všetkých morí a oceánov zo svojich korýt. Počiatočná rýchlosť vlny na pobrežiach sa očakáva niekde okolo 640 km/h a mala by sa preliať cez všetky kontinety.

 18. VRAH a PSYCHOPATOV IGIOT, tak ako jediný na svete sme sa plošne testovali celý štát kôli rozšíreniu nákazy a tak rozpútal GENOCÍDU občanov NELIEČBOU, tak jediný na svete pošleme priamo do bojov všetky a jediné existujúce stíhacie bojové lietadlá plne funkčné s výzbrojou a náhradnými dielmi.
  Zadanie bolo jasné -> otvoriť front členského štátu NATO! GENOCÍDA občanov Slovenska bude pokračovať a znovu sa dostaneme na prvé miesto na svete pre zmenu v úmrtnosti počas VOJNY USA proti RUSKU!
  Ďakujeme Vam spoluobčania ktorí ste odignorovali plebiscit a ukončili HRÔZU BEZ KONCA!

 19. Polsko se stává první členskou zemí NATO, která plní stále naléhavější požadavky ukrajinské vlády na poskytnutí bojových letounů.

  Polsko pošle Ukrajině v nejbližších dnech čtyři stíhací letouny MiG-29 a další budou následovat později.
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/polsko-vysle-na-ukrajinu-nejmene-ctyri-stihacky-mig-29/

 20. …kedy prestane slovač kydať jeden na druhého…Blaha má možno pravdu, možno nie…ale keď si predstavím čo som doteraz čitala aj zo západných alternatívnych médií, nie sme od vojny ďaleko, uvažujte, namiesto aby sme sa mi jeden druhého urážali, treba v prvom rade zvrhnúť „okamžite“ tých potkanov vo vláde…😡😡😡😡už stačilo, dokedy budú potápať a likvidovať Slovensko, náš národ, aspoň teraz by sme mali držať spolu…a nielen pri hokeji, alebo futbale…🤮🤮🤮

  • holistický prístup

   Mária,

   nie že nie sme ďaleko od „vojny“, my sme do tej nepretržitej krvavej VOJNY proti človeku zatiahnutí od čias vraj „príchodu“ vraj „svätých“ v satanských sutanách, voči ktorým sme aj paškvilom s pomenovaním „ústava“ v otroctve!!!! – aj tá najmenšia osada je pod ICH „starostlivých“ dohľadom – prečo asi tak všetko musia „posvätiť“?!? – aj tzv. p-rezidentov kľačiacich na kolenách pred satanistami v sutanách?!? Prečo asi tak sú CHRÁNENÉ tzv. „cintoríny“ sekty „dietok“ JEHOWOVÝCH a kosti človekov sú kopené v katakombách a „kostniciach“?!? – všetko so všetkým súvisí …

   Dumajte – všetko je pred vami a predsa si pred tým zatvárate oči, upchávate uši, … a sektárov je tu na stránke ojojóóój …

   • Israismael

    Jeden z nich si ty …sektar ..a hadzes to na kade koho ..
    Sektar =bludar ,človek,ktorý nepozná prave čisté Slovo ale rozširuje bludy medzi ľudí .alebo robí to zamerne a falošne lebo je spätý s temnom sveta a temnými ľuďmi ..príde čas keď to spoznás,ako to je !! ..a nebuď si sebaistý tým čo (ne)poznáš

    • holistický prístup

     Čítali ste „slovo“ JEZUITU – už si nemáš čo vyzliecť – si opuchnutý zlobou, zášťou, nenávisťou, … – výdatne kŕmiš svojho temného pána – daj si pozor, lebo sa rozleješ na kolomaž.

     Čítaj po sebe – máš veľmi slabú pamäť a si bez napojenia na VEDOMIE.

     • Israismael

      Ty co trepes človeče biedny.?? .. Ja som písal o jezuitoch iba to, ze sú zodpovedni za stredovek inkvizícii.. A že tento pápež je z ich radov a ze bude posledný.. Ty musíš byť inak postihnutý…. a ja sa nebudem bavit s niekym kto je postihnutý na prednom i zadnom mozgu!!. Žiadam ta nereaguj na mňa, pretože ja na teba môžem akurát tak…. Vieš čo

     • holistický prístup

      Israismael = diablov OTROK – pomocný inkvizírtor – OTROK JEZUITOV,

      zbytočne tu robíš BU-BU-BU – ja viem, kto som a kam patrím – to nie ja reagujem na TEBA, ale TY si sa pasoval aj za Martu a Máriu v snahe zúrivo si kopnúť do niekoho, kto nie je sektár, kto je človekom – ži vo vlastnej špine – oprostený od VEDENIA – rochni si v nej.

      PS: prečítaj si, ako a kedy si reagoval na moje príspevky – kto napáda koho – príspevky od TEBA dávno ignorujem – odmietam sektárom venovať svoju pozornosť – zvlášť, ak dookola stále píšu to isté – tie isté bludy – všetci sektári ste agresívni – to je znak OTROKA JEZUITOV – bez schopnosti to rozoznať.

      Koniec diskusie.

 21. František

  Ano,takto sme dopadli–Lebo FICO !!! Ták tí,čo volili to.čo nám nie že vládne ale rozkazuje,ale veď prečo nie?Urobili sme niečo proti tomu??Ojebali nás na voľbách aj teraz s termínom ďaľších a my stále nič?Na čo čakáme??
  na prvú Ruskúraketu??Už je 5minút po dvanástej Slováci Budíček…….

  • holistický prístup

   František,

   všetky tzv. demokratické voľby sú PODVOD, LOŽ, ABRAKA-DABRA.

   démos = slobodný ľud (ľudiny) vlastniaci OTROKOV = OTROKÁRI

   demokracia = OTROKÁRSTVO = otrokárska spoločnosť

   Účasť v tzv. „demokratických voľbách“ je len akt slobodného prejavenia súhlasu OTROKA s postavením OTROKA – to je aj jediný dôvod, prečo začína snaha ponúkať za účasť diablove obrázky – tzv. peniaze – snaha kúpiť si váš súhlas s postavením OTROKA = judášsky groš!!! – kúpiť si VAŠE DUŠE.

 22. Všetky tieto komentáre sú úplne zbytočné.Slovák je neuveritelne sprostý,keby mal iba štipku rozumu,tak nenechá vládnut šialenu vládu a so zbranou ju vyženie alebo zabije.Národ je jeblý,leze fašistom do riti a myslí si že je v nebi a pritom je v ….

  • holistický prístup

   Milan,

   vidím, že sám seba poznáš celkom uspokojivo – odefinoval si sám seba pomerne výstižne.

   Haníš bez poznania – teda haníš sám seba.

  • Israismael

   Kľudne ste to mohol dopovedat že v riti !!..
   Našťastie však nie celý národ ,ale možno tak 1/3 národa …Začalo to rokom 2019 koncom roka keď nás začali strašiť cez Činu ako tam ľudia odpadavaju na uliciach ,kvôli novému strašiaku covid..však boli videá ,herci na uliciach …potom prišlo vo febr 2020 Taliansko ,katastrofálne zábery nákladných áut ako vyvážajú mŕtvych lebo už nebolo miesta v marniciach v Bergame…strašne pocity som mal vtedy ,ešte nevediac že to bola psychóza na ľudí v Európe aby ich ovládol veľký strach ..Aj mňa ovládol a všetkých ľudí v celom mojom okolí a myslím že aj veľkú časť Slovenska …Bežal čas …,prišli vakcíny a začali sa objavovať mimo maestream články, u nás ,ale aj v zahraničí, že to je možno aj špekulácia a finta na ľudí ..covidovy to hoax, že bol umelý sa stal skutočnosťou ,vakcínacny to hoax ,že nezaberajú sa stali tiež skutočnosťou ,dokonca sú aj horšie než sme mysleli ,žiaľ aj smrteľne niektoré …atď atď atď …
   Potom prišla vojna Ukrajina ..hrozna situácia …lebo človek si myslel ,že sa to rozšíri rýchlo po Európe ..Kto si nezhanal informacie , opäť naletel ako pri covide a vakcinach tým našim MSM media ..že Rusko je to nacistické ,a že fašistické a Ukrajine ako obetí treba pomáhať plným zbrojnom atď atď …
   Nie však to som chcel s tým covidom a vojnou povedať ..
   Toto je dôležité :
   Ľudstvo je oklamane,zbite a zmagorene!…na začiatku som písal že aj Slovensko je v tej riti ,ale našťastie len cca 1/3 sa dala nachytať ukladom diabla s tými vakcinami a aj s názorom kto je kto v tejto nešťastnej vojne ..kto za čo bojuje a pod..
   Dnes sme v štádiu žitia, keď všetko musí vyjsť na povrch a na svetlo sveta ..všetko !!!..či je temné alebo svetle všetko musí ukázať svoju povahu …Svetle porastie a porozumie ,ale temné uschne a zanikne ..Takýto je dnes čas ..Brána sa pomaly bude zatvárať ,kruh sa uzavrie …po pár rokoch už nebude možnosť skúmania a rozoznávania ,čo bolo dobré a zle ,alebo kto bol dobrý a zlý …Milosť Najvyššieho pomaly končí …A potom to všetko príde ako blesk co málokto očakáva …..

  • v riti °°

  • Sprostosť sa ľahko zamieňa s dobrotou, laskavosťou.

 23. Slovensko pošle na Ukrajinu stíhačky MiG-29 a časť systému protivzdušnej obrany Kub. Dočasne poverená vláda Eduarda Hegera o tom rozhodla na piatkovom online rokovaní
  https://www.hlavnespravy.sk/slovensko-posle-na-ukrajinu-stihacky-mig-29-a-cast-systemu-kub/3080004

 24. Nuž, my to vidíme, ale čo vieme urobiť?! Čo viete robiť vy ako redakcia? Tiež len písať o tom… Ja som si myslela, že preto máme politikov, vládu a parlament, že sa postarajú o ľud, ale keď hlúpy ľud sa nechal emóciami opantať – tešili sa, ako sa pomstia Ficovi, a zvolili si takú vládu, tak teraz tu ho má. Tak bude vo vojne, a my, čo chceme mier, nič s tým neurobíme! Menšina sa musí, žiaľ, vždy prisposobiť väčšine – fakticky o tom je demokracia a nie o tom, že každý si robí, čo chce! To šialené ľudstvo sa nepoučí a stáročia nerobí iné, iba vojny. Tak ako naši predkovia buď prežili alebo umreli, takto dopadneme aj my! Zmeňte to, ak možete, držím vám palce!!!

 25. Pán Blaha je obyčajný pokrytec! Akosi vedome zabúda povedať verejnosti, že to bolo práve za vlády SMERu, keď sa podpísalo Bukureštianske memorandum, kde sa Slovensko a ďalší zaväzujú pomôcť Ukraine v prípade útoku na ňu!!!

 26. Pavel Smutny

  Dakovny list p. predzidentke a nasej vlade v demisii sice a uz aj v inej strane, nevadi,..
  Dakujeme liberalnej pravici, …ze nam dezolatom tak jasne, otvorila komplet oci. Z vahajucich sa stali presvedceni. Niektorych prebralo uz nanucovane krvave celoplosne nososparchlovanie, ci az 100x po dvoch dnoch rozrypane nosy,..nadhera, to nevymyslis,.. Inych zobudilo denodenne nosenie nahubkov, ci 3, 4 experimentalne KillBill vcelicky, lockdowny,..Zvysnych osvietili energo supercachre, ked kupujeme za 5x,..to co sme vyrobili,..to je skutocna sikovnost takto obalamutit verejnost, media urobili skvelu pracu tiez! Za 3 mesiace stúpli ceny potravín o 30%, tak konečne si vážime aj Ukrajinskú GMO pšenicu, či.. Slobodne sme odovzdali vsetky seriozne zbrane Ukrajine,..to tak hocikdo neurobi,..dokonca ako jedini vo svete este aj vsetky nase stihacky,..fantazia,…ved este aj Poliaci cuvli,..sme svetovi,..dakujeme???!!! Pozyvaci list pre Rusku armadu uz nemusia ani pisat, ved urobili vsetko co mohli aby nas dostali zo sparov NATO a EU,.. Este raz vrela vdaka,…

Pridajte komentár

*