Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Bývalý poradca Pentagónu hovorí, že NATO čelí na Ukrajine „katastrofickej porážke“


Print Friendly, PDF & Email

Bývalý poradca Pentagónu hovorí, že NATO čelí na Ukrajine „katastrofickej porážke“

(Niamh Harrisová, The People’s Voice) Bývalý poradca americkej armády Edward Luttwak tvrdí, že ak členovia bloku NATO pod vedením USA chcú zabrániť ruskému víťazstvu, tak budú musieť nasadiť svoje jednotky na Ukrajine.

Vojenský stratég tvrdí, že len priame nasadenie jednotiek NATO dokáže predísť nevyhnutnému víťazstvu ruských síl.

Minulý štvrtok v komentári zverejnenom v britskom online médiu UnHerd Luttwak napísal:

„Táto aritmetika je nekompromisná: krajiny NATO budú musieť čoskoro poslať vojakov na Ukrajinu, inak sa budú musieť zmieriť s katastrofálnou porážkou.

Briti a Francúzi spolu so severskými krajinami sa už v tichosti pripravujú na vyslanie svojich jednotiek – malých elitných jednotiek, ako aj logistického a podporného personálu – ktorí by mali zostať ďaleko od frontu.“

Ruská televízia RT (na otvorenie tohto odkazu potrebujete VPN, lebo v EÚ je ruská televízia cenzurovaná) uviedla, že konflikt nemožno vyhrať bez priameho nasadenia jednotiek NATO, pretože bez ohľadu na množstvo a kvalitu zbraní poslaných do Kyjeva sú ukrajinské sily vysoko početne prečíslené Rusmi.

„To znamená, že pokiaľ sa ruský prezident Vladimír Putin nerozhodne ukončiť vojnu, ukrajinské jednotky budú znovu a znovu zatláčané späť, pričom v tomto procese budú strácať vojakov, ktorých nemožno nahradiť,“ dodáva Luttwak.

Luttwakove komentáre nasledujú po týždňoch bojov ruských síl v regióne Donbasu.

Západní lídri trvali na tom, že môžu zabezpečiť ukrajinské víťazstvo poskytnutím pomoci Kyjevu. Francúzsky prezident Emmanuel Macron napokon vo februári vyhlásil, že nemožno vylúčiť priame nasadenie vojenských jednotiek NATO na Ukrajine.

„Európski členovia NATO musia urobiť „prelomové rozhodnutie“, pretože USA čelia rastúcej hrozbe potenciálneho čínskeho útoku na Taiwan. Bude teda výlučne na Európe, aby poskytla sily, ktoré Ukrajina potrebuje,“ povedal Luttwak.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

„Ak Európa nedokáže poskytnúť Ukrajine dostatok vojakov, Rusko zvíťazí na bojisku, a aj keď diplomacia úspešne zasiahne, aby sa vyhla úplnému debaklu, ruská vojenská sila sa napokon víťazne vráti do strednej Európy,“ dodal.

Vzťahy medzi NATO a Ruskom sa počas ukrajinskej krízy natoľko zhoršili, že západná aliancia už dnes je v „priamej konfrontácii“ s Moskvou, uviedol minulý štvrtok hovorca Kremľa Dmitrij Peskov.

Putin varoval, že ak by členovia NATO poslali vojakov na Ukrajinu, NATO bude riskovať spustenie jadrového konfliktu.

Luttwak navrhol, že poskytnutím podporných jednotiek pre také úlohy, ako je výcvik vojsk alebo oprava poškodeného vybavenia, by štáty NATO mohli uvoľniť viac ukrajinských jednotiek, ktoré by sa z tylu presunuli do prvej línie.

„Títo vojaci NATO možno nikdy neuvidia boj, no to ani nemusia. Aj takýmto spôsobom účinne pomôžu Ukrajine čo najlepšie využiť jej vlastné nedostatkové vojenské jednotky,“ povedal.

Kto je Edward Luttwak

Luttwak sa narodil v Rumunsku, vyrastal a vzdelával sa prevažne vo Veľkej Británii, bol poradcom Pentagonu, Ministerstva zahraničných vecí USA a Rady národnej bezpečnosti Bieleho domu a ďalších subjektov vo Washingtone.

Britské noviny The Guardian ho označili v decembri 2015 za „Machiavelliho z Marylandu“. Dnes má 81 rokov a údajne radil klientom od Dalajlámu až po premiéra Kazachstanu.

Napriek tomu, že je zástancom zapojenia Západu do konfliktu na Ukrajine, bol Luttwak v roku 2022 zaradený na ukrajinskú čiernu listinu za názor, že Kyjev nemôže reálne dúfať, že porazí Rusko a zosadí Putina.

Stop Candida

Autor: Niamh Harrisová, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Israismael

  Horí to na Ukrajine ale aj na blízkom východe ..správa z Hall Turner:
  Viaceré zdroje naznačujú, že Irán sa v najbližších hodinách chystá priamo iniciovať akciu proti Izraelu . Išlo by o odvetu za to, že Izrael asi pred desiatimi dňami bombardoval dom iránskeho veľvyslanca na pôde iránskeho veľvyslanectva v Damasku v Sýrii.

  Iránsky minister zahraničia dnes už skôr povedal sýrskemu prezidentovi Asadovi, že by sa mal okamžite evakuovať. Teraz sa objavili správy, že prezident Bašár Asad, jeho rodina a vláda sa presunuli do protileteckého krytu neďaleko ruskej vojenskej základne v Chmeimime .

  Izraelská televízia Channel 10 odkazuje občanom, aby očakávali útok na Tel Aviv.
  Irán vydal Notice To Air Missions (NOTAM), v ktorom oznamuje „Odpálenie rakiet…útok sa očakáva až skončí Ramadán,ktorý konci dnes večer 9.4.2024 ,resp deň ,dva po ukončení ramadánu.
  V CNN bolo povedané, že sa očakáva nejaký útok proti Izraelu a že sa ho môžu zúčastnia viaceré skupiny..
  Čo je pravdou a čo nie sa má ukázať v najbližších hodinách

  https://halturnerradioshow.com/index.php/en/component/content/article/covert-intel-syrian-president-and-family-evacuated-iran-attack-upon-israel-said-likely-within-hours?catid=17&Itemid=220

  Išlo by o odvetu za to, že Izrael asi pred desiatimi dňami bombardoval dom iránskeho veľvyslanca na pôde iránskeho veľvyslanectva v Damasku v Sýrii.

  Iránsky minister zahraničia dnes už skôr povedal sýrskemu prezidentovi Asadovi, že by sa mal okamžite evakuovať. Teraz sa objavili správy, že prezident Bašár Asad, jeho rodina a vláda sa presunuli do protileteckého krytu neďaleko ruskej vojenskej základne v Chmeimime .

  Izraelská televízia Channel 10 odkazuje občanom, aby očakávali útok na Tel Aviv.

  • Najskor chystaju utok pod falosnou vlajkou

   • Podľa uniknutých info z Medzinárodného menového fondu /2015?/ – prave tu a takto by mala začať WW3 na Blízkom východe. WW3 slúži okultným židovským silám na privolanie Antikrista.

    Ortodoxní židia – sami – veria – že židia nesmú mať vlastný štát! Prečo – lebo to je svetonázorový motor ich kozmopolitizmu – rozptylovania sa. Potom je tu aj násilný motor – vyháňanie židov, pogromy, násilné rozptylovanie. Tak sa židia dostali do každej krajiny sveta – nájdeš ich všade. Tým sa napĺňa plán Globálneho mocenského systému – mať všade židov, ako svoju viditeľnú perifériu moci – „za všetkým je žid!“

    Ortodoxní židia teda tvrdia, že Izrael – a ešte ukradnutý Palestínčanom – nikdy nemal existovať. Izrael vybudovali svetoví sionisti na pozadí pogromov ortodoxných židov. Izrael – ako palebná základňa proti Iránu – aby ten – vyprovokovaný – zničil Izrael, a aby „odôvodnene“ mohla vypuknúť globálna WW3 vojna židov proti celému svetu – v očakávaní utrpenia v mene príchodu Antikrista. A teraz logika! Ak je účelom kozmopolitizmu židov byť všade ako periféria moci GMS – tak nikto nebude koncentrovať židov do jediného štátu – Izraela – keby išlo o židov – lebo jedna bombička do jedného košíka a máš po vajíčkach. Izrael je upečený obetný baránok – investícia pre naplnenie vyšších okultných cieľov – a svetovej genocídy pod zámienkou. Tak to treba aj sledovať. Preto Izraelcov /zo židov 70% Chazari, 30% Chassidi/ bez problémov opichali – lebo je to už jedno voči tomu, čo má prísť.

 2. Niekto si myslí že je pán sveta:
  „Európski členovia NATO musia urobiť prelomové rozhodnutie, pretože USA čelia rastúcej hrozbe potenciálneho čínskeho útoku na Taiwan.“

  Čo má USA s Taiwanom a aká to je pre USA hrozba, keď Čína obsadí územie 15000km od územia USA?

  „Táto aritmetika je nekompromisná: krajiny NATO budú musieť čoskoro poslať vojakov na Ukrajinu, inak sa budú musieť zmieriť s katastrofálnou porážkou.“

  NATO bude porazené na Ukrajine, ktorá nie je v NATO, kde (oficiálne) nie sú jednotky NATO. Ale ako tam to NATO potom môže byť porazené? Logika chorej uhorky :).

 3. Marek Košice

  Do konca roka skonci vojna na Ukrajine…. Ale ti kktni „vladci sveta“ na nas v roku 2025 hodia dalsiu „plandemiu“… Plandemia este viac berummca slobodu nez „covid“, greendeal, hrozba hladu, atd…..A TUPCI POJ*BANI AJ KED O TOM VEDIA (ti co vedia), NEDOKAZU ODOLAT SVOJMU POJ*BANEMU ZVIERACIEMU PUDU A ROZMNOZUJU SA AJ NADALEJ….. Deti tu budi trpiet, ich rodicia ESTE VIAC (pokial to nie su poj*bane libtardicke OTROCKE obce ktore vzrusuje sluzit a podriadovat sa), lebo sa budu pozerat na to, ako z ich dietata rastie TRANSHUMAN, poloclovek-polostroj….
  Ja mam obtovsky problem najst si partnerku (ak sa nemienim ulakomit na spatu), pretoze nechcem rodinu a chcem zit bez partnerky (milujem samotu, väcsinu dna chcem byt sam)…. J*BETE TU DO MNA, lebo je vo mne OVELA MENEJ ZVIERACIEHO nez vo vas. A ani si to neuvedomujete. Vytvarate si VZTAHY (koho-coho) ZAVISLOSTI. STE VO VÄZENI….preto bez orgazmov alebo alkoholu, cigariet ci prezierania sa sladkostami (alebo klasickym jedlom) nedate ani ranu. RODINA VAS NEUROBILA STASTNYMI….len odrbavate samych seba ze urobila (niektori si ale aspon priznavate, ze nie)…..JE TO TOALNA ZBYTOCNOST. Je to len dalsi zachytny bod v tomto Pekle. Primitivni veriaci NEVIDIA, ze bud dobrotivy Boh NESTVORIL toto Peklo (& zivot na Zemi – nakolko ho stvoril Satan, pricom Boh len dusu), alebo ze (druha moznost) Boh je TYRAN, ktory dal slobodnu volu a tesi sa vzry, KED JE ZNEUZIVANA….
  ZBABELI ZBABELCI si vymysleli teorie, ze „zivot na Zemi je skola zivota od Boha“……TUPE OVCE…..Naco dokonalej dusi bez tela zijucej v jednote (tam hore), NECHYBUJUCEJ dusi…..NACO jej skusenost v kazajke menom telo a zivot na Zemi? NA NIC. NEDAVA ZMYSEL, aby dusa mala byt „ucena“ na Zemi v tele, a teda v prostredi, ktore je o TISIC LEVELOV NIZSIE nez jednota „tam hore“….. DUSA BOLA SATANOM STIAHNUTA do tiel, na Zem….

  LENZE TUPE OVCE SI PRED TYM ZAKRYVAJU OCI A USI….Lebo keby to priznali, ZILO BY SA IM TAAAAK TAZKO….Tak radsej budu ZAMERNE verit tomu, co im vyhovuje, miesto toho, aby PRIZNALI, ze pravda je ina, a je velmi bolestiva. SK*RVENALUDSKA ZBABELOST ZNICILA SVET…A bude len horsie. Amen. 🙂

  • Marek Košice

   Ale nie, nedepkarim. Pisal som to „bez emocii“. SO SYSTEMOM (nemyslim tym politicky system, ale system ktory stvoril Stvoritel) VYJ*BEME LEN TAK, ZE SI NEBUDEME NIC (!!!) BRAT OSOBNE. TO NIE JE DUCHOVNY RAST. TO JE Z NUDZE CNOST. To je jediny recept na to, ako nekrmit toho sk*rvenca Satana negativnou energiou. SAMOZREJME AJ KED TO NEBUDEME ROBIT, neuchrani nas to OD NICOHO. Akurat nebudeme stracat energiu. TO JE VSETKO. Starnit budeme tak ci tak, budeme vidiet umierat blizkych, oni nas…. A kludne nas moze niekto prizabit/zabit, atd…. JE TO LEN SK*RVENA POCITACOVA HRA, KTORU SME PRINITENI (!!!) HRAT…..Lebo ten poj*bany Satan nas obliekol do obleku na virtualnu realitu, dal nam okuliare virtualnej reality a znemoznil nam dat si to dole….TO JE VSETKO……Bez toho obleku (umoznuje citit bolest, starnut, umierat od hladu a smädu), a okuliarov (umoznuji vidiet VIRTIALNU REALITU, ktoru povazujeme za skutocnost…) SME CISTA DUSA ZIJUCA V EXTAZE A NEODDELENOSTI…V JEDNOTE.

   • Ja myslím, že veľkou chybou rodičov je nechať dieťa s PC či mobilom celý deň bez kontroly. Najlepšie je keď je režim dňa dieťaťa (môže to byť aj 40 ročný caloň bývajúci u mamy) vyvážený – pravidelné pomáhanie pre domácich prácach, občas si skúsiť aj ženské práce a tiež práce v záhrade nech získa aspoň nejaký stručný bod z realitou (keď už vzťahy v rodine sú v háji) – to je jediná obrana pred tým oceánom rôznorodých informácií, ktoré sú na nete.
    Nikdy nieje neskoro, fyzická práca kultivuje aj vnútro človeka a napĺňa ho pokojom. Aj nejaký zmysluplný koníček dokáže človeka vytrhnúť z „Matrixu – z bludov“. Sám som si prešiel v živote mnohým a môžem povedať, že v istej etape môjho života keď som žil sám tak ma vnútorne napĺňalo aj to keď som si sám opral ponožky či tričká.
    Ono keď sa človek zameria viac na seba a stará sa o seba tak ho vzťahy z inými toľko nezaťažujú a to ani partnerské ako keď rezignuje. Dokonca odpadne aj nevysvetliteľná túžba – blud nájsť toho ideálneho partnera, ktorý človeka urobil šťastným. Odpadnú aj strachy z budúcnosti a človek sa skôr na budúcnosť teší ako rozmýšľa čo sa všetko strašné môže stať.
    Keď má človek zo života a informácií chaos a sám cíti a vidí že stojí akosi mimo tak by mal začať s niečím čo mu robí skutočnú radosť – kedy sa cíti šťastný.
    To má takú silu, že on ostatné sa potom zrovná – ak sa bude držať toho čo ho robí šťastným a napĺňa ho vo vnútri a nie v mysli, ktorá tlačí človeka aby hľadal šťastie zvonka – keď ho núti aby uspokojoval len svoje ego.
    Nieje nenormálne ak chce nejaký muž či žena zostať po celý svoj život „single“ a bez potomkov – má to svoj význam pre neho samého aby si v sebe vyriešil dôležité veci, ktoré treba dať do poriadku. Za to ho nikto súdiť nemôže.
    Ale ten zmysel „single“ žitia je ten aby sa naučil žiť vo vzťahoch a nie vyhýbal sa im.

    • Prečítala som si tvoj komentár , píšeš v nom dobré a poučne nie žiadne talapatky dobre vediet ako s detmi riešit a viest ich k plusovým hodnotám netreba podcešnovat , detský vývoj je dôležitý s detmi mám vela skuseností vdaka za tvoje obsiahle komenty °°

     • To bolo pre Achnatona

     • Ešte by som chcel k tomu jedno: podstatné vo výchove detí je aj to, aby jeden rodič nenegoval pred dieťaťom rozhodnutia druhého rodiča. Ak matka povie: bež vyniesť smeti tak by také rozhodnutie matky nemal ‚zrušiť“. Môže ho trocha skorigovať – napríklad: „ale najprv si ulozíš topánky..a potom choď s tým smetným košom“!. To je v poriadku.
      Ak by aj matka povedala, že ten kôš nutne hneď potrebuje prázdny tak by mal otec povedať: áno, bež s tým košom!“. A nie že :“NO TAK TEDA bež s tým košom!“. To pridané „no tak teda“ dieťa berie akože sa otec matke z nejakého dôvodu podvolil a nieje si vnútorne isté či s tým aj súhlasil (aby sa topánky riešili až potom). Otec by mal dieťaťu ukázať, že plne stojí za matkou a naopak.
      A ak si rodičia vymieňajú názory – tak sa musí brať ohľad na to že sú tam deti. Ak nie je možnosť deti poslať preč tak by mali výmenu názorov plne prispôsobiť tomu faktu že sú deti prítomné. A to píšem o akejkoľvek výmene názorov – od tej najkultivovanejšej až po ostré hádky. Všimol som si, že v niektorých rodinách intelektuálov sa deje niečo čo by som nazval akýmsi „nevedomým liberálnym prístupom“ vo výchove detí. Jedná sa o to že aj keď je rodina súdržná, kultivovaná a nevznikajú v nej napätia vo vzťahoch tak cez to všetko rodičia časom deti „strácajú“ – prejavuje sa to tým, že také deti od puberty začínajú byť akosi na rodičov (a tiež na okolí) príliš názorovo a osobnostne príliš nezávislé – vyrastá tak mladý intelektuál, ktorý síce v sebe nesie pocit bezpečia z domu ale nevidí pred sebou akoby vyššiu úroveň ktorá ho prevyšuje, nevidí v rodičoch a starých rodičoch múdrosť – necíti, netuší, že sa má od nich po stránke mravov, životných skúseností čo učiť. A ako ktomu prišlo keď vyrastal v mierumilovnom a láskavom prostredí? No pretože sa pred ním jeho rodičia v prevažnej väčšine ich komunikácie bavili ako pred sebarovným, ako pred dospelým. Darmo, že sa komunikácia niesla v pokojnej atmosfére a že o nič nepekné nešlo – to nestačí – pred sa nesmie dieťaťom hovoriť to čo by malo pred ním zostať skryté – nemalo by počuť to čo som hore napísal, to „no tak teda (bež s tým košom)“. Nemajú pred ním odkrývať svoje dôvody rozhodnutí, pretože môžu byť rôzne. Ide predsa o dieťa a nie o rodičov. Rodičia vždy po celý život zostanú pre deti rodičmi napriek tomu že všetci budú zrelými či nezrelými nezávislými či akýmikoľvek osobnosťami. Ten nutný a prirodzený odstup medzi rodičmi a deťmi musí po celý ich život zostať zachovaný a musia ho obe strany cítiť. Rodičia niesú deťom kamaráti! Vždy majú byť tým niečím vyšším a múdrejším doslova tajomnejším ako studnica nevyčerpateľnej múdrosti. Tou studnicou má byť každý z rodičov zvlášť a tiež ich spoločný vzťah.

   • janko hraško

    Pre Marek Košice.
    Možno jeden z návodov ako z tohto „pekla“ von: Květoslav Minařík – Přímá stezka: Mystická praxe k poznání skutečnosti.

   • Čo je v Košicoch nedostatok kyslíka? Alebo máš halucinácie z iných príčin?

    • Napísal si to fundovane Achnaton vyčerpávajúca odpoved som síce vdova manžela nemám no poskytol si mi dost vácne informácie vdaka ti za tvoj čas korý si mi venoval pekný deň °°

     • prečítaj knihu Modlitba trpiacich, ako šitá pre teba aj Marečka

  • Marek Košice: Prečo by ťa nejaká žena mala chcieť? Si slabý duchom, chudobný, nechceš ju živiť.

 4. Taiwan je bašta pohúnkov USA bSion – neokonov.
  Kto myslíš, že v Číne vykonávabl kovid teror? Predsa pohúnkovia USA v čínskej vláde.
  Je ich tam ešte dosť ale Čína ako nové centrum Globalistov sa ich postupne zbavuje.
  Ale je to boj. …a tiež boj o Taiwan.

 5. E. Macron sa chystá vyslať na Ukrajinu 100 000 armádu, na ktorej čele by bola pravdepodobne Francúzska cudzinecká légia. Západní vojenskí experti a politológovia sa prikláňajú k názoru, že napoleonské plány Macrona sú úplne reálne. Zdroj: cz24news.

 6. Vojska NATO dorazila do Lvova a Kyjeva
  Elitní oddíly jednotek NATO dorazily do Lvova a Kyjeva, jak informoval informační portál Cargrad. Tento přesun vojenských sil byl součástí společné mise na Ukrajině, o jejímž vytvoření již dříve informoval polský ministr zahraničí Radoslaw Sikorski. Zdůraznil, že přítomnost aliance na ukrajinském území neznamená její přímou účast v konfliktu s Ruskem.
  Tento krok ze strany členských zemí NATO je označován za snahu zabránit katastrofě v zóně speciální vojenské operace. Západní tvůrci politik se shodli zejména na tom, že je zapotřebí „zásadního rozhodnutí“ vyslat na Ukrajinu malé elitní skupiny spolu s podpůrným personálem.

  Hlavním úkolem přijíždějících jednotek bude udržovat a opravovat vojenskou techniku, nikoli se přímo účastnit nepřátelských akcí. Přitom podle publikace UnHerd není vyloučena možnost umístění vojáků NATO na hranici Ukrajiny s Běloruskem nebo v přístavech Oděsa.

  Místopředseda Rady bezpečnosti Ruské federace Dmitrij Medveděv v souvislosti s těmito událostmi vyjádřil názor, že případný zásah vojáků NATO do konfliktu na ukrajinském území z nich udělá plnohodnotné účastníky ozbrojené konfrontace s Ruskou federací. Uvedl také nutnost poskytnout bonusy pro každého člena NATO, který se účastní bojů na straně Ukrajiny.

  Подробнее на: https://avia.pro/news/voysk

 7. Táto téma je len jedna časť veľkej skladačky, zato mnohým jednoduchším zalepila dokonale oči aj na iné témy a udalosti či prebiehajúce, plánované globálne procesy !
  https://protiproud.info/politika/7857-velky-mentalni-reset-cesta-do-otroctvi-pres-covid-klima-a-migraci-to-hlavni-je-lidi-zblbnout-normalni-clovek-to-svinstvo-snadno-prohledne-valka-proti-lidskemu-mozku-vrcholi-spinave-plany-wef.htm

 8. Vojna sa bude naďalej vliecť ako sopeľ a na smrť budú posielané ďalšie tisíce ľudí denne.

  • Objektívne

   Celkom dobre si to vystihol. Vojna začala príliš skoro lebo nevedia kedy bude reset. Sú k dispozícii dátumy resetu: 2025, 2036, 2046. Niektorí neveria, že nejaký reset vôbec bude, ale veria, že bude len zotročenie.

  • očakávaj povolávací rozkaz

 9. Priame zasiahnutie cudzích vojsk na RF je neoficialne vyhlásenie vojny.Vtedy može RF verejne zasiahnuť na mestá zúčastnených krajín a potom myslím si že bude po vojne.

 10. VIDEO: Česká neuroložka, která nemlčí. Končí u ní lidé se závažnými následky očkování proti Covid-19. MUDr. Chlupová promluvila o tom, co za poslední roky viděla ve své ordinaci
  https://www.infovojna.bz/article/video-ceska-neurolozka-ktera-nemlci-konci-u-ni-lide-se-zavaznymi-nasledky-ockovani-proti-covid-19-mudr-chlupova-promluvila-o-tom-co-za-posledni-roky-videla-ve-sve-ordinaci

 11. Ukrajinská energetická firma Burisma spojená s Hunterem Bidenem financovala teroristické útoky v Rusku

  https://aktax.cz/ukrajinska-energeticka-firma-burisma-spojena-s-hunterem-bidenem-financovala-teroristicke-utoky-v-rusku/

 12. Molekulární genetik vysvětluje, jak byly navrženy mRNA vakcíny, aby ovládly lidskou mysl

  https://aktax.cz/molekularni-genetik-vysvetluje-jak-byly-navrzeny-mrna-vakciny-aby-ovladly-lidskou-mysl/

 13. „Mírotvorci“ OSN zabíjejí civilisty, zatímco pracovníci WHO znásilňují děti

  https://aktax.cz/mirotvorci-osn-zabijeji-civilisty-zatimco-pracovnici-who-znasilnuji-deti/

 14. Vlha zostal po voľbách pobúrený: Urobím všetko preto, aby dcéra odišla zo Slovenska!
  https://sportovy.cas.sk/clanok/2915319/vlha-zostal-po-volbach-pobureny-urobim-vsetko-preto-aby-dcera-odisla-zo-slovenska/
  ——————
  Vlhová si zajtra vyvalí koleno a pôjde do pi.e vôbec!

  • Sú to strážcovia systému,a vlhová medzi nimi,tvorcovia egregorov systému,zberači energie… sú to herci,politici,kňazi,umelci,influenceri, médiá, športovci, v alternatíve, vedci,doktori, .. všetci sme si rovní ale niektorí sú si rovnejší..a vlhová (lyžiarka) je transka MTF … systém sa rúti dole briežkom….

 15. https://www.agrobiznis.sk › podohospodarstvo › zivocisna-vyroba › 7850-eu-pocet-osipanych-klesol-za-12-mesiacov-o-viac-ako-7-milionov
  EÚ: Počet ošípaných klesol za 12 mesiacov o viac ako 7 miliónov
  14. 3. 2023Európske stavy ošípaných sa za posledný rok výrazne znížili. Keďže klesol aj počet prasníc, klesajúci trend by mal zatiaľ pokračovať. Európske stavy ošípaných výrazne klesli. Dokazujú to výsledky najnovších prieskumov hospodárskych zvierat z novembra a decembra 2022. Počet všetkých
  ————
  Ja len – koľko ošípaných denne sa zabije v EU – a koľko ľudí na Ukrajine?

  • To je drsná prirovnávka pšípaných zvierat s ˇludmi ale čo už realita je už taká ďaleko menej zvierat padlo na bitunku ako ľudi na Ukrajine vo vojne rukou vrahov, smutná to skutočnoťvo

 16. holistický prístup

  Hmmm … otvorené priznanie, že všetko je inak, ako bolo prezentované?!? … ale aj tak – je to ešte inak – Maroš vie, o čom píšem.

 17. Neviem, či tu bola zaregistrovaná tá skutočnosť, že 9.4.2024 bolo na Výbore NRSR – pre financie a rozpočet o.i. – schvaľované a nakoniec i schválené digitálne EURO v pomere 8-ZA a 2- PROTI (Ľupták – SNS a Viskupič – SaS) s tým, že na niektorej schôdzi NR SR, sa bude o tom v Pléne hlasovať.

  Čo sa týka hlasovania v EP, tak tam je postačujúca 2/3 väčšina. Takže ja to vidím na salámovú metódu k postupnému zotročovaniu tzv. „euro-občanov“.

  P.S: Pomerne detailne to vysvetľuje vo svojom videu Ľupták – viď odkaz (14:21 min.) nižšie.

  https://www.infovojna.bz/article/video-parlamentny-vybor-pre-financie-a-rozpocet-schvalil-digitalne-euro-co-to-znamena-pre-slovensko-informoval-poslanec-luptak

 18. + okrajinští občané, kteří se snažili vyhnout odvodu, byli vyhozeni z autobusu a zbiti SBU! Viz:
  https://twitter.com/sulatron1ka/status/1766324872077308292

  + objevila se šokující videa, která ukazují mentálně postižené lidi na frontové linii války, kterým se ostatní vojáci vysmívají! Viz:
  https://twitter.com/stillgray/status/1740915576435097656

  + V Poltavě okrajinští náboroví důstojníci zmlátili mladíka, který se bránil nucenému odvodu do armády:
  https://www.brighteon.com/f566678d-72bd-401a-8e98-144ada5b4c11

Pridajte komentár

*