Prečo pandémia vo februári náhle skončila a aké to má paralely s 2. Svetovou vojnou?


Print Friendly, PDF & Email

(Henry Makow, henrymakow.com) „Nemýľte sa, s Ruskom sme vo vojne. V tomto bode ide o zástupnú vojnu, ale napriek tomu ide o vojnu.

Keď si uvedomíte, že propagátori falošných správ počas pandémie šli naplno, zavraždili a zmrzačili milióny ľudí v procese presadzovania ich falošného vírusu, potom je zrejmé, že tento nový vojnový hoax sa neskončí ani skoro, ani príjemne.“

Prečo pandémia vo februári náhle skončila?

Vo februári som premýšľal o tom, prečo bol vírusový podvod tak náhle ukončený.

V tom čase sa do tohto podvodu zapojili doslova miliardy ľudí na celom svete a my sme boli pripravení na plnohodnoptné koncentračné (karanténne) tábory, aké už mala v tom čase vybudované Austrália.

Tuční, hlúpi Američania i Európania by do nich išli dobrovoľne, nikto by ani prstom nepohol, aby to zastavil. No potom sa to zdanlivo, z ničoho nič celé zastavilo samo.

Moja teória je, že vírusový podvod bol zrušený s cieľom nastoliť ešte väčší a dôležitejší podvod.

Nemôžete totiž manipulovať s mozgovo vyprázdnenými masami viac ako jedným podvodom naraz. Teda, je to možné, ale výsledkom je trieštenie síl a väčšina ľudí sa nedokáže sústrediť na viac vecí súčasne.

Naša nelegitímna vláda nemôže nasilu kŕmiť verejnosť podvodom vyvolávajúcim hystériu o neexistujúcom víruse a zároveň ju kŕmiť úplne iným podvodom o „NATO, ktoré neprovokuje Rusko“.

Inými slovami, vírusový podvod bol zrušený s cieľom začať s Ruskom vojnu. Majte to na pamäti a uvedomte si dve veľmi odhaľujúce udalosti, ku ktorým došlo minulý týždeň.

Prvou bolo vyhlásenie Ruska, že zmobilizujú 300 000 záložníkov.

Druhou bol súčasný falošný americký prezident Biden, ktorý počas relácie 60 minút vyhlásil, že falošná pandémia je už za nami. (pritom ešte pred 2 týždňami behal po meste s rúškom na tvári.)

Tým sa to spečatilo. Vírusový podvod bol vymenený za vojnu s Ruskom. Môžeme poďakovať Putinovi, že nás všetkých zachránil pred pandémiou a „strašne smrteľným“ vírusom. Aspoň zatiaľ. Je to jediný človek na svete, ktorý sa postavil NWO.

Trocha histórie – paralely dneška so začiatkom 2. Svetovej vojny

Udalosti, ktoré sa odohrávajú dnes, sú takmer totožné s tým, ako začala Druhá svetová vojna. Dalo by sa to nazvať desivo podobné.

Poľsko v roku 1939 pod vedením Edwarda Rydz-Smiglyho, vľavo (hore, ak čítate článok na mobile), mučilo a vraždilo nemeckých občanov v danzigskom koridore. Rydz-Smigly to odmietal zastaviť aj vyjednávať. (poznámka: O tomto sa v historických knihách príliš nehovorí.)

Jeho odmietnutie si vynútilo spoločnú vojenskú odpoveď Nemecka a Ruska. Týmto udalostiam predchádzal a výrazne ich ovplyvnil pokus o komunistický prevrat v Španielsku.

Teraz sa rýchlo posuňme vpred v čase do roku 2022: Ukrajina pod vedením Volodymyra Zelenského mučila a vraždila vlastných občanov ruskej národnosti na Donbase.

Zelenskyj odmietal prestať a jeho odmietanie si vynútilo vojenskú odpoveď Ruska. Týmto udalostiam predchádzal úspešný komunisticko-fašisticko-liberálny prevrat v Spojených štátoch (sfalšované voľby a inštalácia Bidena za prezidenta). Naozaj desivo podobné.

Nemýľte sa, s Ruskom sme vo vojne. V tomto bode ide o zástupnú vojnu, ale napriek tomu ide o vojnu.

Keď si uvedomíte, že propagátori falošných správ počas pandémie šli naplno, zavraždili a zmrzačili milióny ľudí v procese presadzovania ich falošného vírusu, potom je zrejmé, že tento nový vojnový hoax sa neskončí ani skoro, ani príjemne.

Spomeňte si na desaťročia plánovania, vynaložené bilióny dolárov a milióny životov, ktoré stálo presadenie vírusového podvodu. Však si nemyslíte, že vojna s Ruskom bude menej deštruktívna?

Tí, ktorí presadzujú vojnu s Ruskom, nemajú problém zabiť a zmrzačiť milióny ľudí.

Práve teraz môžete sledovať eskaláciu, ktorá sa odohráva priamo pred vašimi očami. Sankcie zlyhali, peniaze a zbrane prúdiace na Ukrajinu zlyhali. Aký je ďalší nevyhnutný krok? Jedinou logickou projekciou je ďalšia eskalácia.

Záver

Čo sa týka zmenšujúcich sa zvyškov vírusového podvodu, teraz už všetci vieme, že to bol čistý a úplný podvod.

Každý, kto vám hovorí niečo iné, každý, kto vám hovorí, že je to skutočná vec alebo ešte horšie, že je to čínska alebo ruská biologická zbraň, je opovrhnutiahodný klamár a už nikdy by ste mu nemali veriť ani ho znova počúvať v akéhokoľvek inej veci. Bez výnimky.

Každý, kto za posledné tri roky nosil rúško/respirátor vždy a z akéhokoľvek dôvodu (okrem kupovania si jedla), je hlupák, zbabelec a zradca svojej krajiny a už nikdy by sa mu nemalo veriť ani ho z akéhokoľvek dôvodu viac počúvať.

Každého, kto vás nabádal alebo vám radil, aby ste sa zaočkovali, či už ide o vášho lekára, vášho zamestnávateľa, vášho najlepšieho priateľa alebo obľúbenú politickú osobnosť, by ste mali zavrhnúť a už nikdy by ste mu nemali dôverovať ani ho zo žiadneho dôvodu počúvať.

Každý, koho poznáte, kto sa dnes odmieta pozrieť pravde do očí, kto pokračuje v živote, ako keby sa všetko vrátilo do „normálu“, je hlúpy idiot, ktorému by sa už nikdy nemalo veriť ani ho počúvať.

Je úžasné, ako tieto udalosti odhalili podvodníkov ako šváby.

Stop Candida

Autor: Henry Makow, Zeroj: henrymakow.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Fauci /možno ako obetný baránok/ dostal prednedávnom 21-dňovú lehotu, aby odtajnil podvod s coronavirom. Je v tom niečo spravodajsky nové? – lebo myslím tie 3 týždne sú už po.

  Možný vojenský problém nastane v stredu – podľa výsledku referenda o pripojení DLR a LRL k Rusku.

  VIDEO: Autentické záběry z mobilů žáků na škole v Iževsku zachycují paniku během řádění neonacistického útočníka, který postřílel nejméně 15 lidí, z toho 7 dětí! Útočníkem byl podle informací bývalý žák, který se přišel pomstít! Na ruských médiích se už vynořují informace, že měl krátce před střelbou dostat povolávací rozkaz k mobilizaci! Rovněž unikla zpráva, že měl kontakty s ukrajinskými neonacisty, kteří ho naverbovali k provedení teroristického činu v Rusku! Zásobníky do zbraně měl pomalované nápisem “Nenávist” a do školy nakráčel s pistolí a s hákovým křížem na mikině!
  https://aeronet.news/video-autenticke-zabery-z-mobilu-zaku-na-skole-v-izevsku-zachycuji-paniku-behem-radeni-neonacistickeho-utocnika-ktery-postrilel-nejmene-15-lidi-z-toho-7-deti-utocnikem-byl-podle-informaci/
  ———————————
  Udalosť len potvrdzuje Fjodorovovo tvrdenie, že v ruskej armáde je 80% dôstojníkov zradacov – tento iba branec je vrcholom ľadovca a má to zjavne ideologické pozadie – vo „výchove“ mládeže k nenávisti k Rusku. Ak sa takto prejavil tento mladík – čo sa odohráva vnútri armády? Rusi o vlastných náckoch už nakrútili zopár filmov.

  V stredu – ak prebehne cez Dumu a Putina pripojenie týchto dvoch republík k Rusku – prakticky zanikne nárazníková zóna!

  • Výsledok referenda už bol zverejnený dnes. Všetky 4 oblasti sa vyslovili za vstup do Ruskej federácie.

   • No – uvidíme, čo na to Vagovič a Aktuality, resp. Axel Rotschieldov Nový Čas. No a čo zapotí viceprezidentka Čaputová – ty kokso!

    Obyvateľom zmienených republík gratulujem k správnemu, a hlavne k rozhodnému rozhodnutiu! Treba vždy vedieť kto si a kam patríš!

    Otázka znie – čo Rusko urobí s ukrajinskou „Maginotovou“ líniou bunkrov popri hraniciach – a možno z toho Iskandermi urobia Nové Zakopané.

  • https://nypost.com › 2022 › 09 › 07 › judge-orders-wh-to-turn-over-emails-fauci-jean-pierre-sent-big-tech
   Judge orders WH to turn over emails Fauci, Jean-Pierre sent Big Tech
   7. 9. 2022A judge has ordered the White House to turn over emails from press secretary Karine Jean-Pierre and chief medical adviser Dr. Anthony Fauci as part of a lawsuit that claims the Biden administration…

 2. Na tej palarele s Polskom som sa teda poriadne pobavil, vidno ze to nenapisal historik… 🤣

  • My tiež nie sme historici, ale čo ak nás naši historici klamú alebo minimálne nehovoria celú pravdu?

   Poznáme jedného človeka, ktorý mal históriu ako hobby a podľa neho s napadnutím Sovietskeho zväzu Nemeckom to vraj bolo tiež trocha inak, ako sa oficiálne tvrdí.

   Vraj Sovietsky zväz bol už už pripravený napadnúť Nemecko. Na hraniciach mal 3 miliónové vojsko a napadnutie sa malo uskutočniť masívnym výsadkom hlboko vo vnútrozemí Nemecka. Hitler v podstate nemal na výber a musel zaútočiť na ZSSR, inak by ho 3 milióny výsadkárov bleskovo obsadilo.

   Hitlerovi sa podarilo obkľúčiť a zajať veľké množstvo z tej 3 milónovej armády ZSSR nachádzajúcej sa pokope tesne za hranicami. Preto na začiatku operácia Barbarossa postupovala tak rýchlo – lebo ZSSR prišiel o obrovské množstvo vojakov a trvalo im nejaký čas ich nahradiť. A to, že Nemci v Rusku mrzli, nebolo preto, že boli blbí a išli tam zle vybavení, ale preto, že sa nestihli adekvátne vybaviť kvôli predčasnému útoku.

   Že ste o tejto verzii ešte nepočuli?

   • 3 milióny výsadkárov by nevymyslej ani surrealista Salvator Dali st. Ale nevylučujem, že si Stalin neprenajal voľné kapacity Lufthansi.

    Ujasnite si, čo je to neochronológia a hlavne z akého zdroja!

   • Redakcia vazim si vas nesmirne ale 3 miliony vysadkarov nastupenych na hraniciach je hlupost ako voda v kosi. Nasa obec ma tiez amaterskeho historika(byvaly starosta), ktory trepe 2 na 3
    1.Ziaden stat na svete nema, nemal a asi ani nebude mat 3 miliony vysadkarov. Je to prilis drahe a neprakticke, Su to male a dobre vycvicene jednotky, ktore maju soecialne urcenie(diverzia, prieskum, obsadzovanie klucovej infrastruktury, likvidacia ludi a objektov atd.)
    2.Vysadkari nie su zoskupeni na 1 mieste „na hraniciach“ ale su dopraveni na miesto urcenia hlboko z tyla a stiahnuti po operacii( ked maju to stastie).
    3. Na dopravu sa zvacsa pouzivaju vrtulniky a lietadla. Kolko lietadiel a vrtulnikov by dopravilo 3 miliony vysadkarov?

    • Bolo to pred rokmi a presne si už nepamätáme konkrétne čísla, ale 3 milióny uvádzal ako celkový počet vojakov na hraniciach. Nevieme presne koľkí z nich boli výsadkári. Zrejme nie všetci, časť boli podpora, ďalší piloti lietadiel, ktorí ich mali dopraviť, logistika a možno aj nejaké tankové divízie a podobne, ale celkový počet tých vojakov boli tie 3 milióny.

     Naupínajte sa na konkrétne číslo, ale na podstatu tej správy, že Nemecko v podstate muselo zaútočiť na ZSSR, inak by boli skončili.

     • Myslím, že ak by toľkí boli na hranici, nepostúpili by tak rýchlo do vnútrozemia

     • dalila: Nemci ich boli schopní obkľúčiť a vziať do zajatia. Nakoľko tam mali ZSSR koncentrované takmer celé vojsko, Nemcom ostal potom v podstate voľný priestor, preto v začiatkoch vojny tak rýchlo postupovali.

     • No – chytiť by sa dalo neochronologickej verzie o 20 tisícoch tankoch, ktoré mal Stalin pripravené na útok na západ. Nonsens!

      Takéto číslo obrnenej techniky nemala ani Varšavská zmluva – v rokoch 1981 pripravená v zápanej Európe nastoliť komunizmus násilnou cestou! A to je fakt! Treba si spomenúť, v ktorej fáze WW2 vyvinuli v ZSSR tank T-34 – dovtedy mali sovieti k dospozícii hlavne technické šroty z USA a Británie, väčšinou dovážané potápanými konvojmi cez Murmansk. Tých 20 tisíc bola-je – „historikmi“ vypotená účtovná uzávierka zo strany zbrojárov dodávajúcich zásadne obom stranám konfliktu – vrátane tých potopených – čo je superpodvod! A hlavne – dnes sa magoria nové generácie tým, že WW2 začal ZSSR a oslobodili nás amíci. Takže vnášajte informačný chaos ďalej! Stalin v 30. rokoch zlikvidoval celý trockistický dôstojnícky aparát – aby s generáciou oddaných nových kadetov napadol Nemecko? V 30. rokoch ľudia nemali čo žrať – nieto pripravovať vojnu! Tá sa pripravovala ideologicky. Ale nie v ZSSR! A bez toho to nejde. Vojna sa pripravuje celú generáciu – 15-20 rokov – teda? Kde máte dôkazy tejto prípravy? Huckal niekto v ZSSR proti Nemecku? Zoberte si dobové noviny a máte jasno! Pred vojnou sa ZSSR snažil uzavrieť čo možno najviac dohôd o neútočení – a ako prvé toto odmietlo Poľsko! Preto vznikol pakt Molotov-Ribentrop. Všetci zo Západu mali podmieňované zmluvy „keď“ – nie jednoznačné zmluvy o vojenskej pomoci! Veď si spomeňte na Mníchovskú zradu! Kvôli čomu?! Že sa ZSSR chystá napadnúť Nemecko?

   • O tom, že Nemci boli prinútení zaútočiť na ZSSR, píše vojenský historik Viktor Suvorov (vlastným menom Vladimir Bogdanovič Rezun) v publikácii „Všetko bolo inak alebo Kto začal druhú svetovú vojnu“. Údajne sa touto verziou obhajoval generál Alfred Jodl pred Norimberským tribunálom. P.S. Tri milióny vojakov a tri milióny výsadkárov je veľký rozdiel.

    • 3 milióny bol celkový počet vojakov na hraniciach, nie všetci z toho boli výsadkári. Zrejme sme sa trocha nepresne vyjadrili.

   • Sprostosť ako rampa.
    Existovali plány pohybu a útokov Ruských vojsk cez Poľsko na Nemecko ,pretože Rusko bolo ochotné zakročiť proti Hitlerovi spolu so západom ,pokiaľ by došlo k dohode k povoleniu vstupu na územie Poľska ,čo poliaci zamietli. O tejto variante sa uvažovalo,preto existovali plány . Keďže však Británia a Francúzi do poslednej možnej chvíle blokovali dohodu , obávalo sa Rusko, že po útoku na Nemecko ,bude v tejto operácii samé, prípadne, že mu Briti skočia do chrbnáta…ako neraz v histórii. Ale nakoniec Poliaci aj tak nesúhlasili a naopak sa ponúkli Hitlerovi,že s ním zaútočia na ZSSR. Poliaci obsadili veľkú časť Bieloruska a Ukrajiny už predtým v 1919-1921 roku. Nakoniec aj v Napoleonovej armáde,kde boli takmer všetky národy Európy , tvorili Poliaci najväčšiu časť ……60.000 mužov. Celá Napoleonova armáda mala cca 440.000 mužov.
    Teória s výsadkármi je principiálne kravina ,pretože bez ťažkých zbraní by nemali šancu a aj logistika takého útoku je nemožná…..zásobovanie, problém so zranenými ………..jedinou možnosťou bol útok na Nemecko z Poľského územia…a to nebolo reálne ,nakoľko polskí zmrdi boli vždy proti Rusku……
    Suvorov je idiot,ktorý nenávidí Rusko a Putina a prekrútil tieto historické skutočnosti úplne naopak,aby Rusko vyzeralo ako agresor a dobrí Nemci sa vlastne len bránili…..

    • Nehovoríme, že to, čo sme uviedli, je pravda. Je to výpoveď jedného hobby-historika. Uviedli sme to len ako zaujímavosť a že história nemusí byť vždy taká, ako sa oficiálne uvádza. Je tiež známe príslovie, že „históriu píšu víťazi“.

    • Nemci sa bránili na poľskom území ? A ako sa tam dostali až k ruským hraniciam ? Po prašných cestách pre kone a voly skoro 1000 km ich delili od seba ! No skúste ako pešia jednotka prejsť iba od mohyly štefánika na pamatník dukla pešo aby ste to mali „v kostiach“ a okúsili tú slasť ! A potom po stovkách kilometrov pešo dajte sa do naznačeného útoku do behu 40 km !
     To ktorí z Vás máte disciplínu „Železného muža“ od klávesníc ? Ja som zabehol maratón 42 km 4x. 1x som bol 2., 3x 4. Na piaty beh už ma nikto neprehovoril a to som sa trénoval denne od 05.00 do 6.00 denne každý 2. týždeň. Pól hodinový beh na 3/4 výkonu a 1/2 hodinový beh naplno 2roky!

     • A poznáš aj Dzurindu? Lebo jeho ako „maratónca“ poznáme – vďaka telke. Nebol si v telke – nebežal si maratón – asi tak.

      Bouře duší – Historický, Válečný 2019 CZdab (dublsoft).avi
      https://uloz.to/file/aRWSfkFqWMaV/boure-dusi-historicky-valecny-2019-czdab-dublsoft-avi#!ZJEwLwR2Z2DmZGt2Mwp5A2AzAwplZIMuGIqUZF41Mx43ETSxZj==
      ———————————–
      Film začína „prispato“ – obligátnym vyvražďovaním Lotyšov Nemcami počas WW1 – kvázi pokračovanie invázie nemeckých rytierov proti pobaltským národom. Film postupne graduje – tak ako sa stupňuje bojová skúsenosť odvedencov – väčšinou dobrovoľníkov. V určitej fáze je film svedectvom, ako to na fronte prebiehalo do detailov – v tomto by som ho bral ako edukačný výcvikový materiál pre vojakov vôbec. Žiadne hollyvoodske okázale masakry – prosto umieranie v spŕškach frontových gulek a bitiek na bodáky. Mimoriadne poučné každodenné návyky a kreativita-vynaliezavosť vojakov na bojisku. Veľa veľa pochovávania – ako keby ľudia tej doby nemali inú prácu – len pochovávať blízkych a mŕtvych. A aby to nestačilo – Lotyš sa musel začať brániť pred vlastnými a boľševikmi.

      Viackrát počas filmu som si položil otázku – napriek smútku a utrpeniu – kde vtedy ľudia brali chuť a vôľu žiť, brať udalosti ako „samozrejmé“, začínať znovu a vzdorovať bez desu. Kam sa to stratilo.

   • Redakcia, redakcia ah jaj…. Objavili ste nový filmový internetový portál a na ňom dokument: Posledný boj Európy…?
    No aspoň ste sa teraz vyfarbili koho obdivujete a za koho kopete, Gratulujem.

   • Napisal to Suvorov a mal pravdu. Najme preto bolo skoro cele sovietske letectvo znicene za hranicami a mosty neboli zaminovane. Predbehli sovietov o 2 tyzdne. Preto Sovieti neboli v obrannom postaveni naopak tesne za hranicami ci v pohybe ku hraniciam vo vlakoch. Ale dalsia teoria je aj to, ze Zukov bol zradca pracujuci pre britov a skodil kde mohol. Co ked clovek analyzuje jeho posobenie pocas 2sv. vojny dava jednoznacne zmysel.

  • Ja som len rád že to nezmanipuloval Iz-Toryk.

 3. Doplním číselné údaje z referend za vstup do RF:
   Referendá sa skončili: volebné miestnosti zatvorené. Komisie spočítali hlasy. % hlasov za vstup do Ruskej federácie z počtu hlasujúcich obyvateľov.
  • DPR – 93, 95 % (údaj zo 31,74 % hlasov);
  • LNR – 98,52 % (údaj zo 69,4 % hlasov);
  • Záporožský región – 92,74 % (údaje z 90 % hlasov);
  • Chersonský región – 96,3 % (údaje z 53 % hlasov).

   Spočítaných 100% hlasov v referende, občania, ktorí hlasovali na území Ruskej federácie:
  • 98,69% občanov DĽR hlasovalo za pripojenie k Rusku.
  • 97,93 % občanov LĽR hlasovalo za pripojenie k Rusku.
  • 97,81 % voličov hlasovalo za vstup regiónu Záporožie do Ruska.
  • 96,75 % voličov hlasovalo za vstup Chersonskej oblasti do Ruska.

  Zdroj:
  https://politikus.info/events/147004-128202-predvaritelnye-itogi-s-referenduma-po-vstupleniyu-v-sostav-rf.html

  P.S. Čo som čítala, tak – ruskí Ukrajinci, ev. ukrajinskí Rusi, boli v rámci referend pod silným existenčným tlakom od Zelenského a jeho chunty, ktorý sa im vyhrážal za účasť – min. 5 rokov na tvrdo – za vlastizradu.

 4. Teoreticky by som bol veľmi rád, ak by bola pravdivá veta, že Putin sa ako jediný postavil NWO. Avšak podľa toho, ako sa postavil ku Covid divadlu mi logicky nepasuje, aby to bolo naozaj tak. On mi z toho vychádza ako súčasť väčšieho plánu a globálneho divadla na ľuďoch. A tým, že sa stal hlavnou tvárou jednej strany vojnového konfliktu mi príde, že je len imaginárnou „druhou stranou“. Aby sa vojnou ospravedlnilo ďalšie ožobračovanie obyvateľstva a ďalšie kroky k nastoleniu NWO. Skôr mi príde, že jedna z mála krajín, ktorá mala „Covid“ v paži bolo Bielorusko a tým pádom aj plánom NWO.

  • Myslím, že treba rozlišovať medzi účelom Total Control zo strany globalistov a total control v Rusku na kontrolu domáceho terorizmu. Ten vonkajší terorizmus na Západe je skôr nástroj na nastolenie štátneho terorizmu – viď rozhovor zlikvidovaného režiséra Árona Russoa o Rotschieldoch a ako sa po uchopení štátnej moci Deep state zrazu stratili všetky teroristické útoky v USA. V Rusku je to iné – jednak permanentný pokus už od smrti ortuťou a jeho anglickým lekárom otráveného Ivana Štvrtého Hrozného – o vnútorný prevrat Ruska, až po dnes – takže ktorý mocenský aparát vrátane Putinovho a RŽK by nechcel použiť Total Control – práve v boji s vnútorným nepriateľom? Narážam na prevalenú info od ruského hackera o sledovaní všetkých očkovaných Sputnikom V cez mobilnú sieť Cellular.

   A čo tak „naše“ elektronické sčítanie ľudu?
   https://uloz.to/file/kV5fUeFR6dVl/matovicovo-druhe-prerieknutie-o-cipovani-mp4#!ZGt0LmR2AGL0A2H1MwuwMzDmA2LmLzkJMQMVAQO3GHEwszZ5Lj==

  • hľadač pravdy

   Kenco,

   Skôr, ako v krátkosti okomentujem Váš príspevok,….
   – iba uvediem, že web ,,bádateľ“ registrujem v podstate takmer od jeho začiatku v r.2007, aj keď som ho navštevoval iba mimoriadne zriedkavo a veľmi výnimočne – pre účel na ktorý bol zriadený (portál o zdraví). Teda veľmi okrajovo som to tu registroval približne až do mája/júna 2021. Odvtedy tieto stránky čítavam celkom pravidelne – najmä diskusie (novšie články ma tu väčšinou vôbec nezaujímajú), do ktorých už takmer 15. mesiacov aj prispievam.

   ….Týmto smerujem len k tomu, že Váš príspevok, tak ako je napísaný – je tu (a nielen tu) veľmi zriedkavý. To, že sa tu pred ľudstvom hrá globálne divadlo, žiaľ nemôže pochopiť približne 93% celosvetovej populácie. Toto chápu možno tak nejaké žalostné dve percentá bežných ľudí vo svete.
   Ja síce vôbec nepoznám Váš pohľad na svet, svetonázor, ani vierovyznanie, ale myslím, že pod tento text môžem uviesť – je potešujúce, keď sa tu v tom množstve príspevkov úplne mimo realitu nájde aspoň kde-tu reakcia, ktorú napíše triezvo uvažujúci a svoj rozum používajúci človek.
   Práve k tomuto celosvetovému divadlu, ktoré hrá zvrátená ,,elita“ pred ľuďstvom, dokončujem aj príspevok v ktorom bude uvedených viacero ,,divadelných hercov”….

  • Trefa ! V Európe iba Lukašenko CoViDoVu 3 člennú komisiu ponížil pred talianskymi novinármi ktorí mu neboli ochotní vybaliť úplatok pred novinármi ako to Luka žiadal.
   Tiež sa na CoViD idiotov vykyšlali a vysmiali mnohí africký prezidenti a premiéry. Troch ten verejný výsmech stál život !
   Jednalo sa o tunelovanie štátnej kasy za tučný uplatok pod falošnou vlajkou plandémie aby sa americká elita vyhrabala z finančnej krízy na úkor ostatných – solidárne ! Predsedovia vlád a prezidenti dostali veľmi tučne zaplatené v hotovosti 2 kufre plné dolárov ešte nepokrčených – rovno z rotačky !

 5. mne sa veľmi páči toto tvrdenie autora:

  Môžeme poďakovať Putinovi, že nás všetkých zachránil pred pandémiou a „strašne smrteľným“ vírusom. Aspoň zatiaľ. Je to jediný človek na svete, ktorý sa postavil NWO.

  autor je štandardný hlupák, lebo takúto vetu nemôže z úst vypustiť nikto, kto chápe, čo sa vo svete deje

  • Nebolo to „tvrdenie autora“ myslené skôr ironicky? Inak – dlho som si lámala hlavu nad tým, ako to autor v skutočnosti myslel…no a neviem to s istotou posúdiť ani doteraz.
   Niekedy mám pocit, že vrchnosť v pozadí drží spolu a pred nami ovcami hrá akúsi divnú hru podľa princípu Dole rozdeľ a Hore zjednotene panuj… no ale kto to dnes kompetentne posúdi? Ešte asi neprišiel ten správny čas

   • Voľačo na tom bude. Nevidíme všetky karty, ale čas ukáže ako sme tipovali. Možností je viac a hra je stále otvorená.

    A odpoviem TU na tú funkčnosť ohľadom toho rozhodnutia sa každého. Ak niekto príjde s tým, že šak ma liečte a dajte mi niečo a ja nebudem robiť nič, tak mu ani nič moc nepomôže. To môže ísť ku klasickému lekárovi.

    Tento spôsob je o aktívnej spolupráci človeka na vlastnom liečení a napomáhaní si aj poznaním, ako veci fungujú. Jednoducho sa vysvetlí človeku o čo ide a tam je dôležité, že človek má chuť aktívne zlepšovať svoj vnútorný a aj zdravotný stav svojho organizmu.

    Je to niečo podobné ako nedávajte ľuďom ryby len tak, ale ich naučte chytať. Ak sa človek naučí a pochopí, prečo má organizmus v nerovnováhe aj s jeho prejavmi, tak môže následne sám aktívne vylepšovať svoj zdravotný stav a nemusí chodiť po doktoroch. Nepotrebujeme mať stálych zákazníkov, ako je to v lekárňach o biznise so zdravým.

    A tak je to aj vlastne so spoločnosťou. Ochorela, tak sa dejú rôzne symptómy. A podľa urgentnosti a blbosti spoločnosti, budú aj patričné nápravné mechanizmy. Je to naozaj dosť zaujímave a uvidíme, čo všetko ešte zažije, a že toho zažijeme ešte dosť a aj veci, čo nás budú celkom slušne šokovať. Ale keď človek má určité nastavenie, tak je relatívne v pohode. Všelijaké zážitky sa udiali a tie človeka primäjú inak pozerať na svet na okolo a aj na vlastný život.

    • Súhlas, Seneca.
     Od mafie v bielych plášťoch (podobne ako od partie v čiernom dlhom habite) sa držím čo najďalej už celé desaťročia, odkedy som pochopila, že jedni aj druhí slúžia samozvanému „bohu“ Sionu. No odkedy naše predajne potravín boli vytlačené a nahradené reťazcami, ľudia žijúci v mestách, nemajúci možnosť vlastného hospodárenia, idú so zdravím z kopca. Ale už bielu mafiu v každom prípade obídem; v prírode je všetko, čo náš organizmus potrebuje.
     Už len od tých nešťastných 5G držať sa čo najďalej… alebo aspoň chodiť s alobalovým turbanom na hlave.
     Je neskutočné, čo kadečo najhlúpejší živočích planéty Zem pomenovaním človek dokáže navymýšľať, aby zničil všetko navôkol, aj seba.

     • Emily, je to individuálne, aj klasický lekári a väčšina má snahu úprimne pomôcť, tak ako sme všetci individuálny. 80% ľudí neverí na alternatívu, tak sú potrebný lekári západného typu. A človeka nepresvedčíte, pokiaľ nezažije. Komplet celá Naša rodina sa dali šmakuládovať, okrem mojich 80 ročných rodičov, inak komplet a to máme ešte aj lekárov v rodine. My sme pre nich čudní, už dlhodobo. Jednoducho to bolo ich rozhodnutie. A my vieme ešte o iných srandách, čo sú v šmakuláde, nielen tie hmotné záležitosti, čo sú v nej microskopicky rozoznateľné. Tam sú ešte iné srandy.
      Ale to sa bude už javiť ako Sci-fi, ako keď Vám tiež budem tvrdiť, že celá 5G, keď človek študuje, hľadá a je otvorený v mysli, tak Vám nič nebude robiť, pokiaľ máte znalosti, ako veci fungujú. Ja som zažil a zažívam stále také úžasnosti, že sa mi rozum zastavuje, ale stále hľadám spôsob ako to pochopiť a vysvetliť a sranda je, že aj nachádzam.
      veľmi zaujímavá je kniha od Bernadete von Dreinen, skoro sci-fi, ale nie je, to sú také pecky tam, že až.
      Ale je len na Nás, čo sme ochotní pripustiť, alebo nie. A o tom je tá hra tu vo výučbovom programe život na zemi. Lebo Naša podstata má úplne iné parametre, hmota je len nástroj, aby sme to ako tak pochopili.

      https://www.martinus.sk/?uItem=652695

      A potom zrazu aj veci veľké naokolo začnú dávať zmysel, aj keď ich ne-zmyselnosť žijeme v prítomnosti a v tom je tá škola.
      Ak človek pochopí, že sa nemusí báť odchodu z tohto matrixu, tak nazerá na veci už s iným pohľadom. A stále je sa čo učiť…

     • Seneca – pre neveriacich lekárov. Musíme opustiť predsudok, že lekár je človek altruista a že sa neustále vzdeláva, aby nám mohol čo najlepšie pomôcť! A na tom je založený náš rešpekt a dôvera! Hovno! Žiadne vzdelávanie – len korporátne školenia a programovanie a dealing.

      GÉLOVÉ ŠMAKULÁDY SÚ „HOAX“!

      Elektricky vodivý, samoliečiaci materiál
      „Skupina vedcov z University of Texas v Austine v USA, pod vedením Yu Guihua, vytvorila flexibilný elektrický obvod založený na špeciálnom géli, ktorý, ak sa rozdelí na dva, sa úplne uzdraví a obnoví svoju pôvodnú elektrickú vodivosť.

      Nový gél má kombináciu vlastností, ktoré predtým neboli splnené, je to flexibilita, vysoká elektrická vodivosť a schopnosť samoobsluhy pri izbovej teplote. Takéto riešenie otvára širokú škálu možných aplikácií: flexibilnú elektroniku, robotiku, elektrické batérie a dokonca aj mäkké umelé kože a biomimetické protézy.

      Vlastnosti nového gélu poskytujú dve gélové zložky svojej látky: supramolekulárny gél (alebo „supergel“) a matrica z vodivého polymérneho hydrogélu, do ktorého sa supramolekulárny gél zavádza. Fyzikálne a chemické vlastnosti každej zložky sú teda kombinované.

      Zavedený supergel dáva schopnosť samoliečenia vďaka svojej supramolekulárnej chemickej štruktúre, ktorej zvláštnosťou je, že nie jednotlivé molekuly, ale zlúčeniny veľkých molekúl, sú základnými prvkami štruktúry.

      Tieto veľké subštruktúry sú držané pohromade silami oveľa menšími ako jednotlivé molekuly, takže ich interakcie, ako napríklad oddelenie, sú ľahko reverzibilné. Ukázalo sa, že ide o „dynamické lepidlo“, ktoré sa dokáže počas separácie zísť.

      Medzitým vodivý hydrogél vďaka svojej trojrozmernej štruktúre poskytuje vodivosť. Trojrozmerná štruktúra uľahčuje transport elektrónov. Okrem toho hydrogél, rovnako ako chrbtica, zvyšuje pevnosť a elasticitu kompozitného gélu. Keď je supergel zavedený do hydrogélovej matrice, tečie okolo hydrogélu takým spôsobom, že vytvára druhú sieť, čo ďalej zvyšuje integritu hybridného gélu.
      hybridný gél

      Vedci vykonali experimenty na kontrolu elektrických vlastností na tenkých filmoch hybridného gélu uloženého na pružných plastových substrátoch. Štúdie ukázali, že vodivosť nového gélu je jednou z najvyšších medzi vodivými gélmi, a zostáva tak vďaka schopnosti gélu samoopraviť aj po opakovanom ohýbaní a napínaní.

      Vedci ukázali, že ak je elektrický obvod vyrobený z hybridného gélu prerušený, potom sa po minúte obnoví a elektrická vodivosť bude rovnaká ako pred rezom. Stáva sa to aj po opakovanom rezaní na rovnakom mieste.

      Podľa vedcov bude hybridný gél, ktorý vymysleli, nájsť mnoho aplikácií, až po implantovateľné biosenzory, kde sú samo uzdravovacie elektródy jednoducho potrebné na zabezpečenie životnosti zariadenia. Gél sa dá ľahko použiť na zosilnenie elektród. lítium-iónové batérie vysoká kapacita.

      Vývojári nového vodivého gélu sú presvedčení, že ich prístup ku kombinácii supramolekulárnej chémie s polymérnymi nanovedami vytvára stratégiu pre vývoj nových samoliečivých materiálov. Plánujú preskúmať základné mechanizmy samoliečenia, aby lepšie porozumeli kľúčovým faktorom, ktoré sa týkajú iónov rôznych kovov, geometrie molekúl, interakcie supramolekúl s rôznymi rozpúšťadlami a ako to ovplyvňuje vlastnosti samoliečenia. Prispeje to k zlepšeniu novo vyvinutých materiálov.

      Vedúci skupiny Yu.Guihua poznamenal, že osobitné úsilie sa bude venovať vývoju rozsiahlych stratégií na výrobu samoliečivých vodivých gélov s lepšími vlastnosťami, ako je mechanická pevnosť a elasticita, takže použitie vodivých samoliečiacich gélov bude možné v mnohých rôznych technologických oblastiach vrátane elektroniky, energie, bezpečnosti. životné prostredie a zdravie.“
      https://electrohomepro.com/sk/main/news/1001-elektroprovodyaschiy-samovosstanavlivayuschiysya-material.html

     • Seba ničí kyselinami: Na spodok hrnca mastné kyseliny – tuky pripáliť – tepelným preťažením štrukturálne zmeniť aby ich nebol schopný zúžitkovať ale iba uložiť ako brušný tuk – obezita.
      Príloha sú sacharidy – sladko chutiace kyseliny. V menu mäso – zdroj kyseliny močovej. NEPITE DOSŤ aby vyprodukovaný odpad ste nevylúčili, telo sa nemohlo včas očistiť od toho čím sa hlupaňa nasýtila. Až koncentrácia uložených škodlivýn dosiahne kritickú úroveň nádory nenechajú na seba dlho čakať !

     • MUDr.Lant – opakovane spomínam teóriu exozómov – že chrípka ako prenosné vírusové ochorenie neexistuje – že ide o desaťtisíce rokov zabudovaný mechanizmus každoročnej periodickej očisty pred zimou – DNA detox podľa rodovej pamäti.

      Práve si opísal – koľko toho bordelu do seba dostávali naši predkovia pri obyčajnej „každodennej“ /ak ulovili/ opekačke. Takže tá predzimná očista /exozómy/ má logiku.

     • Súhlasím, Seneca, že aj klasickí lekári majú snahu úprimne pomôcť. A verím, že ich je dosť. Len sú t.č. akosi v úzadí, k čomu prispievajú predovšetkým naše „objektívne“ médiá. Napriek tomu sú tu stále. Aj na tomto portáli. A Seneca je jedným z nich. Mýlim sa?🙂

  • Anthony Morava

   Ono to v kontextu bylo jinak a ironicky, ale v jiném úhlu potenciálně pravdivé, vypálením amerických vojenských laboratoří na Ukrajině.

 6. A je to tu! EU Obesenec sa prebral – treba ho stiahnuť za nohy!

  VIDEO: Tři masivní exploze zničily plynovody Nord Stream 1 a 2 nedaleko dánského a švédského pobřeží a polský europoslanec a bývalý ministr obrany a zahraničních věcí již za likvidaci obou plynovodů stihl USA poděkovat na Twitteru! Podle ruské FSB mohlo jít o exploze protiponorkových torpéd svržených na potrubí z lodi nebo ze stíhačky!

  „Ruské seismologické stanice v Petrohradu podle ruské televize zaznamenaly při explozích otřesy na dně Baltu o sílu 5,8 stupně Richterovy škály a podle vojenských analytiků na 1. kanálu ruské televize odpovídaly otřesy použití protiponorkových 1000 lb. torpéd odpálených buď z lodi, z ponorky anebo shozených ze stíhačky.

  Na sociálních sítích v Polsku se naopak tvrdí, že za útokem stojí polská armáda, která použila munici dodanou z USA, konkrétně letecké protiponorkové bomby s naváděním. Nad oblastí prý před výbuchy kroužilo letadlo polského námořnictva. Rusům to může být jedno, protože oba plynovody jsou v majetku Německa, konkrétně německé firmy Nord Stream AG. Níže jsou záběry dánského letectva zachycující místa po explozích, kde na hladinu moře uniká plyn.“

  „Německo právě přišlo o naději na záchranu průmyslu, teď začne naprosté peklo

  A vzhledem k tomu, že k událostem došlo na dvou oddělených plynovodech Nord Stream 1 a 2, potom jediným možným vysvětlením je sabotáž. Pokud někdo výbušninami zničil na mořském dně obě potrubí, potom jejich oprava vyžaduje součinnost Dánska, protože se jedná podle informací o jeho teritoriální vody, ale Dánsko uvalilo na Rusko mohutné sankce, takže to vypadá, že dokud nebudou sankce proti Rusku zrušeny, plynovody opraveny být nemohou. Další poškození se nachází i v teritoriálních vodách Švédska.

  A i kdyby došlo ke zrušení sankcí, oprava v těch místech bude trvat i déle než rok. Podle Gazpromu jsou potrubí poškozena v místech, kde je větší hloubka a opravu nemohou provést potápěči, takže nepoškozené konce potrubí se musí pomocí lan vyzvednout nad mořskou hladinu a poškozená část bude vyměněna za novou trubku a všechno se to svaří dohromady na palubě pokládkové lodi.“

  „tále více německých ekonomů tvrdí, že jim připadá, že to co dnes právě zažíváme v Německu je proces nepřátelské deindustrializace ordinované Německu z USA. A pád Německa jako ekonomiky č. 1 v EU povede i ke zhroucení EU. A na jejím místě nezůstane vzduchoprázdno, ale již dopředu je připravený nový projekt pod kontrolou amerických neonacistů, pohrobků německých esesáků odsunutých po II. sv. válce v rámci tajné operace Paperclip do USA. Jejich potomci ovládli americký Deep State a po desítkách let se snaží znovu vrátit do Evropy a do rodného Německa, ale k převzetí moci nad Německem potřebují nejprve v Německu vyvolat mamutí krizi, tu samou krizi, která v roce 1933 vynesla k moci Adolfa Hitlera.
  Američané získali pro projekt Trojmoří už i Itálii, nová premiérka je koněm Aspen Institutu. Velký špatný pro vlastence!

  Bez krize není možné provést v Německu americkou renacifikaci, protože Německo bylo důkladně denacifikováno po roce 1945. Pouze mohutná ekonomická krize v Německu tuto denacifikaci vynuluje a umožní návrat neonacistickým a současně pro-americkým procesům řízení stejně, jako k tomu došlo v pondělí v Itálii, kde se k moci dostala pro-americká kobyla, členka italské pobočky Aspen Institutu a obrovská zastánkyně dodávek zbraní Ukrajině proti Rusku Giorgia Meloni a její hnutí Italské bratrstvo. Velká zastánkyně svazku Itálie a USA vyhrála volby a povede Itálii proti Evropské unii a ve prospěch pro-amerického projektu Trojmoří v Evropě. Mnoho lidí v ČR jásá, že v Itálii vyhrála proti-bruselská strana, jenže to je omyl.“

  „Skutečnou vlasteneckou stranou je pouze strana Liga pod vedením Mattea Salviniho, která ale získala jen 8% hlasů. A to je všechno. O italských volbách chystám extra analytický článek, kvůli kterému asi v mnoha rodinách spadnou hodiny ze zdi, ale Itálie a její vlastenci se stali oběti monstr-podvodu a nechali se zlákat Světlonošem v sukních.

  Giorgia Meloni je totiž tak úzce provázaná na Deep State v USA, že v jejím týmu jsou dokonce poradci a lidé z bývalé vlády pro-amerického poskoka Maria Montiho. Všechno, co se teď děje, je proces likvidace Německa s cílem svržení poválečného politického systému v Berlíně a tichá či více hlučná reinstalace neonacistického systému, který ale nepůjde po krku Židů, ale tentokrát po krku Rusů a všeho ruského! A to se již de facto děje v celé Evropě.
  Nacismus se s velkou sebejistotou vrací po 77 letech do Evropy z USA, kam v roce 1945 byl evakuován naivními Američany

  Jak jsem již v pátek minulý týden vysvětloval Vítkovi na SVCS, k nastolení tvrdého neonacistického a protiruského systému v Evropě se musí nejprve zhroutit německá ekonomika, která umete cestu novým radikálním a neonacistickým politikům, které ale většina z vás nebude schopna za neonacisty označit nebo identifikovat, protože se budou ti politici etablovat jako vlastenci, kteří jsou proti migraci, kteří jsou proti Bruselu, a jsou proti Berlínu, ale na straně druhé už zdaleka tak nejsou proti NATO, ani proti USA a hlavně ani proti Izraeli.“

  „Konec projektu Das Neue Europa a polský europoslanec a bývalý ministr obrany a zahraničí poděkoval USA na Twitteru za útok na oba plynovody

  Německo bez ruského plynu se položí. Je to otázka několika týdnů a celé to začne odstávkami provozů, krácením výroby a hlavně zavíráním podniků v Německu, v ČR a na Slovensku a přesun výroby na jihovýchod a sever Evropy. To není skepticismus, ani alarmismus, to je prostě konstatování faktu a reality, protože strojní firmy, které ve výrobním procesu mají použití plynu, nemohou dále pokračovat ve výrobě v prostoru, kde je plynu nedostatek, a když nějaký je, tak je extrémně předražen a nelze ho zákazníkovi promítnout do ceny, kterou má za zboží zaplatit.

  Projekt Trojmoří je tady a oznámily ho de facto tři mohutné exploze konce německého průmyslu, které zahřměly na dně Baltského moře. A ty exploze dost možná pohřbily i Aachenskou smlouvu a projekt Das Neue Europa. A potvrzuje to i reakce polských politiků. Europoslanec Radek Sikorski dokonce na Twitteru poděkoval USA za zničení Nord Stream 1 a 2! Sikorski byl v minulosti ministrem obrany a rovněž ministrem zahraničí Polska. Tady prostě není potřeba spekulovat, oni se s tím ani netají a dokonce rovnou Američanům polští poslanci děkuji. Ano, Německo je likvidováno v přímém přenosu a Poláci se těší na novou říši v Evropě, na projekt Trojmoří.“

  „Dopady na Německo a průmysl se projeví s určitým zpožděním, za pár dnů až týdnů, až se situace stačí odrazit do nových propočtů cen plynu pro průmysl, který definitivně přišel o ruský plyn, i o to málo, k čemu se německý průmysl upínal. A dopad na český a slovenský průmysl bude o to tvrdší. Bez německého průmyslu se položí celá Evropská unie, která spadne do náruče nácků v Trojmoří, kteří jsou již nachystaní k zopakování tažení celé Evropy na Rusko. Drang nach Osten! To samé proběhlo v ČR, kde vlastenecké hnutí bylo v roce 2017 uneseno pro podporu NATO a Izraele. Plné huby vlastenectví a potom hlasují pro nasunování zbraní na Ukrajinu, pro transatlantické souručenství a pro bezmeznou podporu nejvíce nacifikovaného státu na světě, Izraeli!“
  https://www.infovojna.bz/article/video-tri-masivni-exploze-znicily-plynovody-nord-stream-1-a-2-nedaleko-danskeho-a-svedskeho-pobrezi-a-polsky-europoslanec-a-byvaly-ministr-obrany-a-zahranicnich-veci-jiz-za-likvidaci-obou-plynovod-stihl-usa-podekovat-na-twitteru-podle-ruske-fsb-mohlo
  ———————————————-
  Dúfam, že odteraz je každému jasné, ako sa stanovuje výpalné – aby vypalovaný prežil a mohol platiť! Chazari sa za tisíc rokov po rozvrate Chazarského kaganátu nijako nezmenili k lepšiemu – naopak – zorganizovali sa pod prísahou pomsty Rusom, vytvorili horizontálnu organizáciu prepojenú ideológiou prevzatého talmudu, neskôr sionizmu. Organizovaný zločin podkutý ideológiou! No áno – všeobecne platí – každé podnikanie musí mať svoju filozofiu! Podnikanie je iniciatíva! Kto má iniciatívu – riadi a určuje! A debili sa prizerajú vlastnej úžere – hlavne že prežijú – aby parazit, zločinec a výpalník mohol prosperovať!
  https://www.infovojna.bz/article/za-financne-problemy-si-mozu-sami-vlada-s-tym-nic-nema-novy-proamericky-minister-hospodarstva-hirman-sa-zbavuje-nielen-zodpovednosti-ale-aj-povinnosti-riesit-situaciu-kvoli-dopadom-novely-energetickeho-zakona-a-zvaluje-vinu-na-slovenske-elektrarne

  https://www.infovojna.bz/article/na-slovensku-hrozi-zatvaranie-potravinarskych-prevadzok-a-rozvrat-prvovyroby-ak-vlada-neprijme-adekvatne-opatrenia-varuje-sefka-potravinarskej-komory-slovenska-surove-obilie-ani-zive-zvierata-narod-nezasytia
  —————————————
  No – z tohto si dlhodobo nerobí problém rozvratný holohlavý kokot Sulík – veď načo je nám sebestačnosť – dovezieme! Myslím že by zmenil názor v base s misou polievky zo švábov a keď mu zhabú všetok majetok – predtým než ho obesia!

 7. kvakcína je sloboda
 8. Když je dalším logickým krokem válka, navrhuji udělat něco nelogického. V jednom filmu bylo řečeno, že muži umějí dělat jen tři věci – války, dluhy a děti. O dětech s rostoucí neplodností začínám pochybovat, ale první dvě jim jdou stále dobře. Co by udělaly ženy?

  • U mužov biorobotov aj žien biorobotiek je to obdobné – vojny, dlhy a deti. Výsledkom je po čase Idiokracia podobná rovnomennému filmu. Kreatívneho myslenia a budovania je schopný len človek..

   • Mně se líbilo, co vymyslely ženy, mám dojem, že to bylo v jihoamerickém městečku nebo vesnici, kde zuřila válka drogových gangů. Neustálé potyčky, přestřelky, pohřby a oplakávání. Místní ženy už toho měly dost a vyhlásily válku na oplátku mužům, že pokud s tím nepřestanou, nebude žádný sex. Muži se zpočátku usmívali, ale když zjistili, že ženy drží slovo, co myslíte, že časem nastalo? Mír 🙂

    • Lepší nežli ženská zrada – teplá prdel kamaráda!

     Poznám pár prípadov kamarátov, ktorých ženy nimi manipulovali vydeľovaním pičky – niektorí sú fakt na ženuškách závislí a sprostí servismani, ale iní si našli bokovku a nakoniec z toho bol rozvod. Ženy vedome ale aj nevedome manipulujú mužmi svojou sexualitou – neverím však v prostredí grázlov a gangov a rôznych slečien-pután, že by z gangstrov boli andílci len kvôli vynútenej sexuálnej abstinencii – keď každý správny mucho musí mať kvôli rešpektu ďalšiu putanu, jeho žena to vie a necháva sa podplácať špinavými peniazmi.

     Skôr to vidím opačne – keď žena núti chlapa sexovať a ten jej už má plné zuby, a tak sa radšej túla „za robotou“.

    • U nás to pekne raz bolo v Radošinskom naivnom divadle povedané ústami klasika : Keby všetky ženy sveta povedali svoje NIE, nebolo by viac vojen, ba ani vojakov.

  • Pavla, vtipný a pravdivý komentár…palec hore! Aj keď som chlap. Ale nedá mi aj dopovedať: ja do šablóny nezapadám, lebo mám 6 detí…:-)

 9. Axel Rotschieldov /proxy Sorosov/ Nový Čas pokračuje v covid agende – „po prekonaní covidu vám hrozia zrazeniny – po covid vakcíne samozrejme nie“! Ale! To fakt nesmiete prekonať ten covid – lebo! A Mengelengvarský „už ide“ na 4. booster – aj keď ešte nejde – ale myslite si, že ide!
  O referende na východe Ukrajiny ani ťuk – ešte nedostali noty. Základ je, že Tódová dala Cigánik Gender Psovitej napiču a naopak.

  Obligátne britskí vedci…
  “ britskí experti varujú, že rok po prekonaní ochorenia sme vystavení vyššiemu riziku krvných zrazenín.

  Krvné zrazeniny môžu spôsobiť infarkt, porážku, embóliu, trombózu a v najhoršom prípade smrť. Ako informuje denník The Sun, výskum publikovaný v akademickom žurnáli Circulation pracoval so 48-miliónmi zdravotných záznamov a tvrdí, že vírus dokáže spôsobiť viac ako 10-tisíc infarktov.

  Trombóza je krvná zrazenina, ktorá sa najčastejšie vytvára v nohe. Naopak embólia je krvná zrazenina, ktorá upcháva pľúcnu tepnu. Oba prípady sú smrteľne vážne. Ľudia s ľahkým priebehom nie sú výnimkou. Vedci z prestížnych univerzít Spojeného kráľovstva upokojujú, že riziko je v skutočnosti malé a po čase klesá. Autor štúdie dokonca prišiel s preventívnou stratégiou ako znížiť krvný tlak a predísť tak krvným zrazeninám.
  Iba po týždni je nebezpečenstvo zástavy srdca alebo mozgovej porážky 21-krát vyššie. Predošlé výskumy sa pozerali na dopad covidu na hospitalizovaných pacientov. Nová štúdia dokazuje, že všetci, ktorí prekonali chorobu, sú v potenciálnom ohrození. Najohrozenejší sú muži nad 80 rokov. “Sme presvedčení, že riziko infarktu a porážky sa rýchlo znižuje,” uviedol profesor epidemiológie Jonathan Sterne z Bristolskej univerzity. Odborníci si v minulosti mysleli, že riziko smrteľnej krvnej zrazeniny je vyššie, ak osoba nebola zaočkovaná a nakazila sa vírusom. Hoci vakcíny sú spojené s mizivým percentom zrazenín, stále sú považované za bezpečné a efektívne.“
  https://www.cas.sk/clanok/2721311/prekonali-ste-v-poslednom-case-covid-vedci-biju-na-poplach-hrozi-vam-smrtelne-riziko/

  REPLAY: „výskum publikovaný v akademickom žurnáli Circulation pracoval so 48-miliónmi zdravotných záznamov a tvrdí, že vírus dokáže spôsobiť viac ako 10-tisíc infarktov.“ – akurát výskum doteraz nepracoval so 48 miliónmi vakcinovaných, že – tobôž nie s 5,1 miliardou opichaných.

 10. Jaky to musi byt postoj mejnstrimu ale aj vsemoznej altetnativy k osobe V.V.Putina ked na uvodnych ilustraciach k clankom je casto vyobrazeny ako nejaky oligsrcha ktory zo vsetkymi riadne „vyjeb..al“. Nieco ako fotky Lucanskeho v nocniku N. Kazdy dobry ale nevedomy ci mlady clovek je hned takymito dezinfo-obrazkami indoktrinovany a len sa mu tym potvrdzuje systemom podsuvans vseobecna lož ze aj tak su vsetci robnaki. Akokeby neexistovali skutocne lusdki a cestni
  politici a rozne vyznamne osobnosti.
  Ten V.V.Putin na uvodnom obrazku so vztycenym ukazovackom jak to je cista (dobre premyslena) diverzia, to ukazuje mnohe.
  To nekoncipuju grazli a hlupaci ktori vidia v kazdom seberovneho ale inteligentni z.mrdi.

 11. ..,vďaka za článok aj kopec ďalš. komentárov, vojens.analytik M.Koller má výbor.znalosti ohľad.celej situác.s Ukrajinou…tiež niekto dobre vedel, čo má s NORD Stream urobiť, však to ,,mal nariadené“….

 12. Pokolra veluk

  Lebo na 24.2.2022 už dlho predtým bol naplánovaný začiatok falošno-prorokového konfliktu s Ruskom. Síce ja som z toho bol trochu zaskočený, lebo napokon neprišla 2.2.2022 alebo 20.2.2022 alebo 22.2.2022 ale 2(2+2).2.2022.

  22 je iluminátske „hlavné číslo“ v kabalistickej numerológii.

  Prečo si mohli dovolit na febr. „ukončiť“ pandémiu? Pravdepodobne kvoli tomuto: po niekoľkých rokoch sa asi aj drvivá vačšina nezaočkovaných stane „infikovanou“ inteligentným nanografénom a začne vysielat frekvecie …
  https://pokolraveluk.info/2022/02/13/zaockovani-su-zacipovani/
  „Ak nie ste zaočkovaný, snažte sa minimalizovať čas strávený v blízkosti zaočkovaných v uzavretých priestoroch. „Inteligentný nanografén“ sa prenáša dychom (shedding), a pokiaľ sa dostatočné množstvo dostane aj do vášho tela, snaží sa samoorganizovať do nanoštruktúr (čipov), a časom sa aj vy stanete „zaočkovaným“. Ak je to možné, tiež sa vyhýbajte blízkemu kontaktu sa zaočkovanými vrátane sexuálneho. Pokiaľ vaše telo nevysiela frekvencie a MAC adresy, všetko je ale fajn „

  • Pokolra veluk

   Vedel to aj Vladimír Žirinovskij, možno to originálne naozaj bolo naplánované na 22.2.2022

   https://www.mirror.co.uk/news/world-news/eerie-footage-shows-russian-politician-26297654

   „On December 27 ultranationalist Vladimir Zhirinovsky told parliament that a military campaign would begin at 4am on February 22.“

   • Ten dátum by zaujímavo vyzeral v tvare tvoriaceho zrkadlový obraz:
    22.02.2022 —– 22022022

    KÓD?

    • Pokolra veluk

     Kabalisticko-numerologický „podpis“. Keďže je plný čislic 22, symbolizuje pre nich ozaj mimoriadne dolezitú udalost: naštartovať vojnu na konci ktorého sa ako „záchranca sveta“ má objaviť ich falošný mesiáš (biblický falošný prorok v Zjavenioach Jána)

     Kennedyho zavraždili 22/11/63 v Dalase.
     22 – „hlavné číslo“ v Kabale (doležitá udalost)
     11 – symbol smrti v Kabale
     33 – škótsky rítus slobodomurárstva má 33 stupňov zasvätenia
     Poloha zemepisnej šírky mestu Dalas je totiž 33 stupňov , podobne ako vrchu Chermon v Izraeli. Kto poznal túto numerológiu, okamžite vedel, kto stál za Kennedyho vraždou…
     https://pokolraveluk.info/2021/12/06/hroza-toto-je-v-covid-vakcinach/
     A viete prečo škótsky rítus slobodomurárstva má 33 stupňov zasvätenia? Lebo poloha zemepisnej šírky vrchu Chermon v Izraeli je 33 stupňov. A viete kto pristával podľa Henochovej knihy na vrchu Chermon? Padlí anjeli, naši “plejáďania”:
     6:6. Celkem dvě stě jich pak sestoupilo ana Arias, jež tvoří vrchol Chermónua, jak se zapřisáhli a zavázali vzájemným zaklínáním.
     6:7. A toto jsou jména jejich vůdců: Semjaza, který jim stál včele, Araki, Berameel, Kokebiel, Tamiel, Ramiel, Daniel, Ezekeel, Berakeel, Asael, Betareel, Ananel, Zekiel, Semsapeel, Setereel, Tureel, Jomjal, Arazjal. Toto jsou jejich desátníci.

     • Zorientovanosť na vysokej úrovni. Srdečná vďaka, Pokolra veluk.

  • Dosť možné a nanešťastie aj reálne. Rady, ktoré je vhodné dodržiavať. Ale ešte stále sa dá isť ďalej a ako keby byť aj nad touto hrou. Len to chce otvorenú myseľ a pracovať na sebe a svojom Poznaní.

Pridajte komentár

*