Vo svete sa formuje odboj voči nastupujúcej fašistickej totalite


Print Friendly, PDF & Email

Vo svete sa formuje odboj voči nastupujúcej fašistickej totalite

Za posledný takmer rok sme na celom svete, vrátane Slovenska, boli svedkami bezprecedentného okliešťovania ľudských a občianskych práv pod pláštikom údajnej pandémie.

Najprv to boli 2 týždne na sploštenie krivky. Potom ďalší mesiac, dva, pol roka. Prešiel rok a koniec tohto šialenstva je stále v nedohľadne. Rôzne nariadenia a obmedzenia sa nielenže neuvoľňujú, ale naopak, neustále stupňujú.

Odpor ľudí zatiaľ nepriniesol očakávané výsledky

Odpor ľudí na celom svete proti podvodom, klamstvám a zavádzaniu zo strany médií hlavného prúdu, vlád a štátnych orgánov sa doteraz obmedzoval nanajvýš na organizovanie protestov proti prehnaným pandemickým opatreniam.

Bohužiaľ, tieto protesty zatiaľ k veľkým úspechom neviedli.

Samozrejme, čiastkové úspechy sa kde-tu dosiahnuť podarilo. Napríklad v Dánsku sa podarilo po vyše týždeň trvajúcich protestoch zabrániť schváleniu zákona o povinnom očkovaní proti COVID-19.

Na Slovensku sa protestami možno tiež podarilo čiastočne skomplikovať zavádzanie novodobej totality. Avšak nie zastaviť, iba spomaliť. Zmeny ústavy, predĺžený núdzový stav, zákaz vychádzania, dobrovoľné testovanie nasilu a mnohé ďalšie opatrenia sú toho neklamným dôkazom.

Protesty prispeli aj k tomu, že mocní tohto sveta sa odporu obyvateľstva začali báť. Preto dnes svoje úsilie o nastolenie totality začínajú stupňovať. Vidno to na pritvrdzovaní lockdownov a zrýchľovaní očkovania. Chcú to stihnúť skôr, než sa dostatočnému počtu ľudí otvoria oči a zhatia ich plány.

Faktom však ostáva, že plán globálnej elity pod názvom „Veľký reset“, o ktorom sme viackrát písali, nijako vážne vykoľajený nebol a viac-menej naďalej pokračuje tak, ako si ho globálne elity naplánovali.

Namiesto „Veľkého resetu“ vzniká odboj „Väčšieho resetu“

V súčasnosti však nastal výrazný zvrat. Okrem organizovania protestov sa v zahraničí začalo formovať hnutie odboja, ktoré si dalo názov „Väčší reset“.

Cieľom tohto odboja už nebude len protestovať proti opatreniam štátov, ale aktívne tvoriť systém, aký ľudia chcú, nie aký ľuďom elity naordinujú.

Kým princíp „Veľkého resetu“ je centralizácia moci a plošné digitálne sledovanie všetkých (technokratický fašizmus), princíp „Väčšieho resetu“ je presný opak – decentralizácia, čiže samospráva ľudí a ich nezávislosť na centrálnej vláde.

Ľudia zapojení do tohto odboja sa nebudú snažiť priamo bojovať proti systému, ale snažiť sa od neho odpojiť.

Zakladatelia tohto hnutia vysvetľujú, ako by to malo fungovať. Ak viete anglicky, pozrieť si to môžete v nasledovnom videu (ak nie, pod videom uvádzame stručný preklad):

Princípy „Väčšieho resetu“

Ako vo videu vysvetľuje aktivista John Bush, základom sú miestne skupiny tvorené podobne zmýšľajúcimi ľuďmi, ktorí sa budú stretávať a diskutovať, aké opatrenia prijať, aby sa čo najviac odpojili od systému.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Skupiny by nemali byť príliš malé, ani príliš veľké, aby to sťažovalo ich prácu. Ideálna veľkosť je zhruba 8 ľudí. Výskum totiž zistil, že je to optimálna veľkosť, ktorá podporuje tvorivosť.

Samozrejme, nie je to rigidne dané. Skupina môže mať aj 6, 7, 9 či 10 členov.

Následne sa tieto základné skupiny budú združovať v rámci obce či mesta do väčších celkov, aby si mohli navzájom vymieňať nápady a inšpiráciu. Spojí sa napríklad 10 skupín po 8 ľudí, čiže takýto celok bude mať 80 členov.

V jednom meste takto môže pôsobiť 10, 20 či 50 skupín. Na konkrétnych spôsoboch optimálneho fungovania, stretávania sa a vzájomnej komunikácie sa stále pracuje a budeme vás o tom priebežne informovať.

V období od 25.1.2021 do 29.1.2021 sa plánuje konanie virtuálnej konferencie, na ktorej zatiaľ prisľúbilo účasť okolo 25 významných prednášateľov, medzi ktorými sú aj také mená ako Dr. Mercola, James Corbett či Dr. Shiva.

Virtuálna konferencia sa má konať v Mexiku. Je možná aj osobná účasť za minimálnu symbolickú vstupenku $30 na zabezpečenie nákladov.

Kvôli pandemickým opatreniam obmedzujúcim počet účastníkov ale zatiaľ nie je isté, koľko ľudí sa bude môcť tejto konferencie zúčastniť priamo. Jej priebeh sa však bude vysielať online do celého sveta. Virtuálna účasť je zdarma.

Organizátori nabádajú, aby ľudia nesledovali akciu sami doma, ale aby v rámci možností organizovali spoločné sledovanie v skupinkách (ktoré snáď môžu byť neskôr základom skupiniek odboja).

Záver

Dnes je nad slnko jasné, že v prípade súčasnej pandémie už nejde len o nejaký vírus alebo zabránenie jeho šíreniu. Skutočná agenda je zavedenie novodobej celosvetovej fašistickej diktatúry. Už to nevidia len slepí, hluchí a novinári z Denníka N.

Počas posledného roka sme sa intenzívne venovali článkom, v ktorých sme odhaľovali pozadie a podvody týkajúce sa tejto údajnej pandémie „nového koronavírusu“.

Je síce pekné vedieť o všetkých podvodoch pandémie, no len ich samotné poznanie život ľudí nezlepší ani nepovedie k zastaveniu tejto zločinnej agendy. Preto vzniklo spomínané globálne hnutie odboja, ktorého úlohou bude prichádzať s konkrétnymi riešeniami, ako sa z nadchádzajúcej celosvetovej fašistickej tyranie vymaniť.

Ako sme už skôr uviedli, cieľom odboja nebude boj proti diktátorskemu systému, ale snaha o odstrihnutie sa od neho a vytvorenie nového paralelného a slobodného systému.

V nasledujúcom období vám preto budeme pravidelne prinášať novinky práve z tejto oblasti a pevne dúfame, že toto nové hnutie odboja zapustí korene aj na Slovensku.

Nemôžeme sa totiž spoliehať na to, že nás zo súčasnej šlamastiky dostane niekto iný, alebo že niekto iný urobí prácu za nás. Ak chceme znova slobodne žiť, každý z nás sa o to bude musieť pričiniť aj vlastnými silami.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Zdroje: corbettreport.com, thegreaterreset.org, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Mimo tému, ale chcem to tu vypichnúť.

  https://ulozto.net/file/tJ3Nk6Bu4gsI/urovne-stravovani-michio-kushi-makrobiotika-pdf

  V angličtine je toho viac…

  • Pokial su mliecne zle, preco je ghee dobre?

   • Preto, že ghí je ČISTÝ tuk; po prečírení nemá s mliekom už nič spoločného.

    …ani mlieko nie je zlé – dokonca je pre život všetkých mláďat (vrátane našich detičiek) nevyhnutné. Lenže malo by byť od cicavca vlastného alebo aspoň príbuzného druhu a čerstvé, SUROVÉ !!

   • Rozdiel medzi maslom a ghi ako tukmi nie je (co sa týka obsahu nasýtených mastných kyselín) žiadny. Ich väčšia a dlhodobá konzumácia môže pôsobiť veľmi negatívne na kardiovaskulárny systém, najmä u ľudí, ktorí nemajú dostatok enzýmov na odbúravanie týchto tukov (majú na to predispozíciu) a majú neodhaleny problémový metabolizmus. Pozri fínsky paradox – zvýšená konzumácia mliečnych tukov u drevorubacov a kardiovaskulárne choroby (pred cca 15 rokmi).

    • Všetko dôležité, čo živé bytosti pre svoje zdravie potrebujú, je od samého začiatku úplne jednoduché a pochopiteľné každému živočíšnemu druhu. Keby človek nebol „moderným“ systémom prinútený k tomu, aby sa prestal riadiť svojím prirodzeným inštinktom, mohlo mu zdravie dodnes slúžiť rovnako, ako všetkým zvieratám vo voľnej prírode. Tá chyba sa stala hneď na začiatku, krátko po príchode človiečika na svet – a pretrváva dodnes…

     Vychádzajúc z vlastných skúseností pozorujem, že čím viac naša lekárska veda zbytočne príliš analyzuje – a syntetizuje – a dookola, tým väčších chýb sa dopúšťa. Pes bude zakopaný asi niekde tam, že aj na úplne jednoduché veci ide zbytočne príliš zložito, neraz systémom „kladivom na muchy“. A dôsledok je taký, že na Slovensku má takmer každý človek v strednom veku pospúšťaných aj niekoľko desiatok diagnóz. Zbytočných.
     Naša veda sa, žiaľ, dosiaľ x-násobne častejšie mýlila, ako nemýlila. Naši prastarí rodičia z tukov konzumovali iba bravčovú masť a prečírené maslo, a dožívali sa do stovky v plnom zdraví. A kde sme dnes my?
     Indická ajurveda sa považuje za najstarší a najkomplexnejší liečebný systém na svete. V Indii je známa a využívaná už viac ako 5000 rokov. V oblasti výživy sa drží jasného princípu: “Aké je jedlo, taká je myseľ, a aká je myseľ, taký je život…“ Ajurvede verím. Vrátila mne aj mojej rodine to najcennejšie: Zdravie.
     Ghí je vhodné aj pre ľudí, ktorí trpia laktózovou intoleranciou – po prepustení sa totiž maslo úplne vyčistí od mliečnych bielkovín. Ghí dobre uzavreté a ideálne uskladnené (zakopané hlbšie v zemi) vydrží čerstvé aj niekoľko rokov: „preživší“ a po vojne do svojich domovov sa „navrátivší“ obyvatelia Kľaku sa o tom presvedčili na vlastné oči.
     Ja po častých zlyhaniach našich lekárov dôverujem už iba tomu, čo vidím. A čo potom ešte opakovane a dlhodobo sama na sebe preverím.

     Ghí obsahuje veľmi prospešnú, KONJUGOVANÚ kyselinu linolovú:

     https://www.fitvit.cz/clanek/cla-konjugovana-kyselina-linolova

     • Milá pani Emily, máme podobné myslenie. Aj Dr. John Bergman vo svojich videách prirovnáva zvieratá a ľudí.
      Sama trochu ovládam ajurvedu – je v nej veľa múdrosti.
      Ja osobne varím hlavne na bravčovej masti.

     • No dobre ale.. Mlieko od krav je urcene pre ich mladata, nie ? Cize nedava mi logiku aby to pil dospely clovek. Sme blizsie k opici nez keave tak preco nie mlieko od opic? Nepride mi moralne odoberat kravske mlieko ani ine. To ze sa tam odstrani bielkovina nemeni to povod tuku ktory tam zostane…

     • Dušan – už som tu spomínal spoločnú tukovú bázu – človek, prasa, krava, ovca, koza, kôň. Jazdecké národy – Mongoli – pijú mlieko kobýl. Prasa sa podojiť nedá, navyše kojí málo a núti svoje mladé skoro k všežravosti. Ja mávam zhruba od strednej školy tiež sračky z kravského mlieka – chýba mi už laktáza – zrejme sme tak nastavení do dospelosti. Kyslé mlieko vypijem bez problémov, akurát nemám na neho vždy chuť. Ovčia bryndza a kyslá žinčica – to je moje. Detto ementál. Top je syr Karička – ak ju zoženieš v celku ako bochník – super na vyprážanie. Nepliesť si s lacnou Kravičkou – obsahuje sušené mlieka a tuším aj sóju. Všetci sme nejako nastavení – aj enzymaticky, aj mikrobiálne. Takže generalizovanie stravy je hovadina. Ak má človek vyslovene chuť na mlieko – hoci kazeín inak vo väčšom množstve vadí – odvápňuje a unavuje – málo kto myslí aj na tvorbu nechtov a vlasov. Nechty často signalizujú nedostatok niečoho v potrave, poruchu zdravotného stavu, poruchu srdca, zaplesnené na nohách cukrovku, atď. EU momentálne chce zakázať kapustu /naše národné jedlo/ a neskôr hrášok – „kvôli obsahu niečoho“ – čo hajzli označia za druhovo špecificky „škodlivú“ látku – to je princíp agendy Códex Alimentarius od roku 1962 – postupné vyraďovanie často kultúrne naviazanej potraviny, postupný rozvrat genómu plodín, hospodárskych zvierat a následne rozvrat DNA ich národných konzumentov. DNA poruchy z podvýživy. Eskimákov naučili na sladkosti a múčne výrobky, neviem ako s dovozom ovocia, ale pokiaľ Eskimák získaval vitamíny z pečení a tuku ulovených zvierat – čo to urobí s jeho mikrobiómom? Mlieko kráv by sa bez problémov dalo využiť na výživu ošípaných a odstavené teľatá na výživu ľudí. Hnoj hospodárskych zvierat je výživa „mikrobiómu“ zdravej pôdy. Momentálne chcú „v mene zastavenia prdenia CO2“ odstaviť ľudí od mäsa a chovu zvierat a naučiť jesť ľudí červy a hmyz. Červy aj hmyz obsahujú nebezpečné parazity aj mikróby – totálne tepelná úprava je mŕtva potravina. A aby sa aj v pôde rozložila organická hmota – sú potrebné všetky redukujúce organizmy – z čoho vznikne opäť CO2 a ostatné minerály. V Černobyle vznikol problém s rádioaktivitou v tom, že sa začala hromadiť organická hmota pre nedostatok reducentov – čo znamená riziko požiarov a zničenie zostávajúcich biotopov. Viď umelé požiare v Austrálii – ľudí vyháňajú z prírody do miest.

      Úplným odstavením plodín na kŕmenie zvierat získajú plánovači plochy pre GMO a technické plodiny. Bude menej kŕmnych obilnín – pokiaľ s nimi nechcú – ako v Belgicku – kúriť v elektrárňach. Bude menej zelených krmovín – o to viac bude biopalív – a menej organickej hmoty v pôde. Ľudí chcú kŕmiť ich vlastným odpadom. Baktériami na tomto odpade budú kŕmiť červy. Červami ľudí.

      Mlieko zatiaľ týmto odpadom nie je! Mlieko je súčasťou výživy celej živočíšnej triedy cicavcov! Chcú nás teda zlikvidovať reptiliáni, hmyzáci, šediváci „na svoj obraz“, t. j., že títo veľmi dobre vedia, že to, čo žerú oni- my nezožerieme?

      Teraz inak. Japonci vďaka mlieku poriadne podrástli. V Japonsku mlieku nehovoria fuj! A teraz inak – vznik tzv. sociálneho štátu súvisí s plánovaným množením vojakov. Japonsko začalo s prípravou novej generácie pre vojnu v roku 1921 sociálnymi reformami! Kedy začali Japonci piť mlieko? Lebo veľký Japonský vojak odnesie aj väčšiu poľnú!
      Malý japonský vojak „vyrastený“ na ryži a rybách odnesie prd! Čiže v Európe bude mlieko a hovädzina fuj kvôli „svetovému mieru“?!

      Japonci chcú touto reklamou podporiť pitie mlieka – Mojevideo
      [Prehľadávať doménu http://www.mojevideo.sk/video/2b56e/japonci_chcu_touto_reklamou_podporit_pitie_mlieka.html%5D https://www.mojevideo.sk/video/2b56e/japonci_chcu_touto_reklamou_podporit_pitie_mlieka.html
      Japonci chcú touto reklamou podporiť pitie mlieka. Japonská reklama, ktorá má podporiť pitie mlieka vás dostane na kolená.

      „Nejvyšší růst v Asii
      Ze studie vyplývá, že u populací ve východní Asii lze sledovat během uplynulých let nejvyšší nárůst centimetrů. Japonci, Číňané a Jihokorejci jsou mnohem vyšší, než byli před sto lety.“
      „S výškou postavy vědci spojují i různé zdravotní faktory a rizika. Vysocí lidé mohou prý dle dostupných výzkumů očekávat, že se dožijí v průměru vyššího věku a mají menší pravděpodobnost onemocnění srdce.“
      https://www.novinky.cz/koktejl/clanek/cesky-jsou-ctvrte-nejvyssi-na-svete-mezi-muzi-vevodi-nizozemci-40003191

     • Geniálny film podľa ešte geniálnejšej knihy
      https://uloz.to/file/Pdep8kjY/clavell-james-04-potkan-kral-pdf

      Film
      https://uloz.to/file/3PTyzaJA/kral-krysa-cz-dabing-ax-avi

      Ako prežiť japonský zajatecký tábor na šváboch chovaných v latrínach. Aj potravný reťazec začínajúci vo vlastných sračkách sa dá využiť na prežitie a kšeftovanie. Základ je však – kvôli prežitiu pri všeobecnom nedostatku – nevyzerať ako dobre živený pánko oproti tým ostatným zajateckým kostrám. Toto nevedia domyslieť hromadiči zásob potravín pre prípad apokalypsy, svetovej krízy a hladomoru /viď Tadesco/. Buď vás ostatní obvinia z kolaborácie, alebo z krádeží-lúpeží, alebo z kanibalizmu – v každom prípade – budete mať problém, že vôbec ešte žijete, resp. že ste to všetko prežili. Hladomor sa preto dá prežiť výhradne vysoko motivovanou prípravou aj na „nevyhnutný pôst“ a nielen hromadením zásob, či šikovnosťou – vrátane lotrovín. A samozrejme – vďaka vedomostiam ako prežiť – aj nenávisť a úklady okolia. Na každého skôr či neskôr čaká vystavený účet – „za dobrotu na žobrotu“. Výborne spracovaná psychológia jednotlivých ľudí v krajných situáciach.

     • Súhlasím, Dušan; kravské mlieko je pre teliatka, nie pre človeka. Dospelé jedince žiadneho druhu mlieko nepijú, s výnimkou človeka. Ľudská matka – na rozdiel od zvieracej – vďaka včasným povinným očkovaniam už od príchodu na svet, potom celoživotne zlej životospráve plus konzumácie všakovakých „liekov“, mlieko často predčasne stráca a treba ho miminu nahradiť. Ideálne surovým kozím. Ak nie je iná možnosť, tak ovčím, príp. aj kravským (pochopiteľne surovým), ale treba ho riediť vodou. Dospelý človek by ho mal piť jedine z núdze, ak momentálne nemá iný, lepší zdroj bielkovín alebo tukov.

    • „Jak vede snědení obyčejné koblihy k tvorbě zánětu a onemocnění?
     Představte si, že si na klávesnici vylijete sladký sirup a získáte představu o tom, co se stane s vašimi buňkami. Když sníme jednoduchý sacharid, jako cukr, hladina cukru v krvi rychle vzroste. V odpověď začne slinivka vylučovat inzulín, aby přesunul cukr do buněk, kde bude uskladněn jako zásoba energie. Pokud jsou buňky plné a další glukózu nepotřebují, nepřijmou ji.

     Jakmile plné buňky extra glukózu odmítají, hladina cukru v krvi vzroste, což vede k další produkci inzulínu, a cukr je proměněn na tuk a uskladněn v tukových tkáních.

     Co má toto všechno společného se záněty? Hladina cukru v krvi je udržována ve velmi úzkém rozsahu. Nadbytečné molekuly cukru se totiž navazují na různé bílkoviny, které pak poškozují stěny tepen. Opakovaná poškození vedou k tvorbě zánětů. Když si několikrát denně zvednete hladinu cukru v krvi, je to totéž, jako byste rozdírali citlivou vystýlku svých tepen kartáčem.

     I když to nevidíte, buďte si jisti, že k tomu dochází. Během pětadvaceti let jsem viděl více než 5000 pacientů, a všichni měli jedno společné – záněty v tepnách.

     Vraťme se ke koblize. Tato nevinně vypadající dobrota obsahuje nejen cukr, ale byla upečena v jednom z mnoha omega-6 olejů, například v sójovém. Brambůrky a hranolky se smaží v sójovém oleji. Polotovary jsou vyráběny s omega-6 oleji, aby se prodloužila jejich životnost v supermarketech. Ačkoliv omega-6 oleje patří mezi esenciální – jsou součástí každé buněčné stěny, která kontroluje výměnu látek mezi vnitřkem buňky a okolím – musí být konzumovány ve správném poměru k olejům omega-3.

     Pokud se tato rovnováha posune ve prospěch přílišné konzumace olejů omega-6, produkují buněčné membrány blokovací chemikálie, tzv. cytokiny, které přímo způsobují záněty. Dnešní strava obsahuje extrémní nepoměr těchto olejů. Tato nerovnováha se pohybuje mezi 15:1 až do 30:1 ve prospěch omega-6. To znamená obrovské množství cytokinů vyvolávajících záněty. Optimální zdravý poměr by měl být 3:1.“

     „Živočišné tuky obsahují méně než 20% omega-6 a jsou mnohem méně zánětotvorné, než údajně zdravé rostlinné oleje. Zapomeňte na „vědecká fakta“, která vám tak dlouho vtloukali do hlavy. Ve skutečnosti neexistují vůbec žádná vědecká fakta, podle nichž nasycené živočišné tuky způsobují onemocnění srdce. Vědecká fakta, podle nichž nasycené tuky zvyšují hladinu cholesterolu v krvi, jsou také velmi slabá. A protože dnes už víme, že cholesterol není příčinou onemocnění srdce, jsou obavy ze saturovaných tuků ještě absurdnější.

     „Cholesterolová teorie“ přišla s doporučením jíst potraviny bez tuků nebo nízkotučné, a to pak vedlo k vzniku „potravin“, které nyní způsobují epidemii zánětů. Doporučením, aby se lidé vyhýbali saturovaných tukům a upřednostňovali potraviny s vysokým obsahem olejů omega-6, udělala medicína obrovskou chybu. Dnes tu máme epidemii zánětů tepen, vedoucí k onemocněním srdce a napomáhající dalším tichým zabijákům.

     Co můžete udělat? Dejte přednost skutečným potravinám, které ještě jedla vaše babička a vyhněte se těm, které vaše matka nosila či nosí z regálů supermarketu plných polotovarů. Eliminací zánětlivých potravin a přidáním esenciálních živin z nezpracovaných potravin můžete napravit poškození tepen způsobené dnešní typickou stravou.“
     https://www.celostnimedicina.cz/velka-cholesterolova-lez.htm

     Treba si dohľadať dokument – prednášku
     Barbara O’Neil – Zázračný tuk
     Mňa to na You Tube nepustí.

     • Pán Maroš, dobre ste to napísali. Celý cholesterol – výmysel farmaceutického priemyslu.
      Spomínate Barbaru O´Niel – predtým som vypočula od nej viacero vídei. Musím ju zase pohľadať či má nové videa. Pamätám je to pani z Austrálie, kde aj má svoju kliniku naturálnej medicíny a viem, že ju aj krivo obvinili.
      Už to tak chodí – kto povie pravdu je konšpirátor, šarlatán, rozširuje hoaxy…

     • Maroš@děkuji moc …doporučuji shlédnout a jako bonus ,díky Marošovi ,žemůžeme shlédnout další části paní O Neill…,děkuji Badatelovi ,že je nám toto i přes nběj umožněno.

 2. Nenosim rusko v obchode a nikto nic.. Nic na vas nemaju. Netreba sa bat. Su len nasi sluhovia.

  • to iste tuna, vela ludi by to malo praktizovat,ale su ovce

  • No skús ísť do mesta do obchodu a uvidíš. SBS ťa chytí a vyvedie z obchodu. Pokiaľ budeš robiť problém zavolajú na teba štátnu políciu. Potom to už máš a s pokutou. Mám to odskúšané. /Tesco BA 11.1.2021/ Na dedine v zmiešanom tovar mozes machrovat hrdina. Všetky veľké potravinová e reťazce majú SBS a nepustia ťa bez masky. Tak bemachruj. ?

   • Pisemze tak chodim. Nie vsade je sbs. Maju pauzu atd. Niekedy ma hrubo ignorovali. Niekedy len oslovili. Nemachrujem. Len zijem bezny zivot.
    Ved skus.. Co ti mozu?
    Nebudem menovat kde vsade v ba mi to preslo aby nemal niekto problem ale ide to tak ako pisem. Veci sa ale rychlo menia.. Aj sbs je len clovek. Nie je to robot…

 3. Podobne OBCINY tu boli davno. Odporucam „ako dalej“ slobodny vysielac. Obciny google. Desiatkova sustava. Cinna kompetencia. Atd. Bojkot fasistov ako google a amazon a microsoft a bayera vsetkych smradov

  • a na zzidovske banki si zabudol?

   • Presne! Banky sú kľúčové. DojčeBank zablokovala Trampa! Treba si znej vybrať peniaze! Kto má.

    • Monika

     deutsche bank nepotrebuje peniaze drobných fyzických osôb….
     Neviem prečo je ťažké pochopiť, že my všetci máme na výber len z dvoch možnosti buď sa dáte zaočkovať alebo nedáte. Väčšina z Vás – bojovníkov sa bude vehementne snažiť dostať k vakcíne už len preto, že keď príde leto aby ste mohli ísť do Chorvátska. Je viac než isté, že balkánske krajiny vsadia na príjmy z cestovného ruchu, už len preto, že ich to nebude stáť veľa námahy iba žiadať potvrdenie o očkovaní. V skutočnosti sme všetci pokrytci a najväčší sú tí čo sa najviac búria.

     • Vladimír Jurišta MSc

      čiastočne možno, no kto chce ísť dobrovoľne do neba, aj keď je tam večný život. Chápete!!!

     • Monika – “ V skutočnosti sme všetci pokrytci a najväčší sú tí čo sa najviac búria.“

      V skutočnosti sú najväčší „pokrytci“ vojaci – preto im vymysleli maskáče. „Hrdinov“ sú plné cintoríny. Známy film s Henry Fondom „Na pravé poludnie“ končí chorou scénou – keď padouchovi dôjdu náboje – ten dobrý zachodí svoj kolt – aby to bolo fér.

      “ Väčšina z Vás – bojovníkov sa bude vehementne snažiť dostať k vakcíne už len preto, že keď príde leto aby ste mohli ísť do Chorvátska.“ – máš zjavne nastavený magnet svojho kyvadla na svoje ciele – prečo si myslíš, že si pletieme slobodu s rezortom pri mori?

  • JURAJ MICHÁLEK
 4. Nech dame dokopy 8 ludi. Musia byvat v bezprostrednej blizkosti? Ak nie ako budu komunikovat?

 5. Definitiva
 6. Pokiaľ nebude vytvorená riadiaca sila to je integrácia úsilia prostredníctvom politického hnutia nielen organizačného a ekonomického , ale politickej strany s programom , budeme naďalej tápať doma aj v medzinárodnom ponímaní.
  Lubomír

 7. Ďakujeme za preloženie ďalšieho dôležitého článku. Ja som vždy hovorila: „V jednote je sila“. Ale vieme, že elity sveta aplikujú: „Rozdeľuj a panuj“ – vedia ako na to, vedia, že keď nás rozdelia, sme oslabení (rozbiť rodiny, rozbiť morálku, rozbiť školstvo, rozbiť štáty…aby každý bol proti každému) a potom vedia nad nami vládnuť.
  Ináč o tomto systéme života veľa píše aj Tibor Eliot Rostas čo vedie Zem a vek.

 8. Kotleba bol zástancom stavovského zriadenia! Preto bola proti nemu hňeď taká silná mediálna kampaň. Neviem presne ako stavovský systém fungoval, ale asi by nebolo také jednoduché ho elitami ovládať, lebo sa vytváralo zdola. Predtým to asi infiltrovali tajnými slobodomurárskymi spolkami. Preto Kotlebu obvyňovali, že rozvracia štát! Štát netreba rozvracať, ale znovu na princípe troch grošov vybudovať. Bez možnosti vyciciavania sociálneho systému chytrákmi a tvorbou zisku pre správcov. A keďže človek je stádovité zviera, musíme mať múdreho vodcu – Hlavu stáda. Inakšie sa budeme len hádať a oslabovať.

  • Stavovský systém bol zakotvený v ústave prvej Slovenskej REPUBLIKY – nepliesť si s dočasným Slovenským štátom.

   HLAVA SIEDMA
   Stavovské zriadenie
   §
   60
   (1)
   Občania podľa svojho povolania sa soskupujú do týchto stavov:
   a)
   poľnohospodárstva,
   b)
   priemyslu,
   c)
   obchodu a živností,
   d)
   peňažníctva a poisťovníctva,
   e)
   slobodných povolaní,
   f)
   verejných zamestnancov a osvetových pracovníkov.
   (2)
   Každý stav sa skladá z osobitnej skupiny
   zamestnávateľov
   a
   zamestnancov.
   §
   61
   (1)
   Každý občan musí byť organizovaný v niektorom stave, ale funkciu
   môže mať len organizovaný príslušník politickej strany.
   (2)
   Výnimky určuje zákon.
   §
   62
   Stavy sa starajú o hospodárske, sociálne a kultúrne záujmy svojich
   složiek, najmä o zvýšenie ich výkonností a životnej úrovne, o úpravu
   pracovných pomerov, o vyrovnanie a usmerňovanie záujmov medzi
   stavmi, medzi výrobcami a spotrebiteľmi a o riešenie prípadných sporov
   medzi zamestnávateľmi a zamestnancami.
   §
   63
   (1)
   Stavy sa organi zujú na princípe samosprávnom.
   (2)
   Otázky organizácie, činnosti, právomocí stavov a štátneho dozoru
   nad nimi určuje osobitný zákon
   http://www.nobilitas.sk/HTML%20Nobilitas/Legislativa%20sk/01%20Ustava/185_1939%20sk.pdf

   Zaujímavá bola ochrana práce.

   §
   86
   Manželstvo, rodina a materstvo sú pod zvýšenou ochranou právneho
   poriadku.
   §
   87
   (1)
   Práca je chránená.
   (2)
   Vykorisťovanie sociál
   ne slabých občanov sa zakazuje.
   (3)
   Výška mzdy má byť primeraná pracovnému výkonu so zre
   teľom na
   rodinné pomery.
   (4)
   Rušenie a organizovanie rušenia práce sa zakazuje.
   (5)
   Podrobnosti určuje osobitný zákon.

  • Kotleba, to je ono. A tie kurvy ho odsúdia!!!…

 9. 2021-01-15 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.cz pan VK komentuje aktuální události.
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-01-15-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-cz-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

  Pozor na „priamu demokraciu“ riadenia hlúpym médiami sfanatizovaným davom z ulice!

 10. https://ac24.cz/en/-/muammar-kaddafi-v-roce-2009-varoval-pred-vakcinami-a-jak-funguje-farmaceuticky-byznys?redirect=%2Fen%2Fweb%2Fac24%2Fuvod
  Muammar Kaddáfí v roce 2009 varoval před vakcínami a o tom, jak funguje farmaceutický byznys

  • V tomto článku je neskutočné video Muammara Kaddáfiho – veľmi presne to predpovedal, nie náhodou bol odstránený.

 11. https://ac24.cz/en/-/cinsti-odbornici-po-umrtich-v-norsku-vyzvali-k-pozastaveni-pouzivani-vakciny-od-pfizeru-je-nebezpecna-tvrdi?redirect=%2Fen%2F
  Čínští odborníci po úmrtích v Norsku vyzvali k pozastavení používání vakcíny od Pfizeru. Je nebezpečná, tvrdí
  Řada čínských zdravotních expertů varovala před použitím mRNA vakcín, kterými jsou například očkovací látky vyráběné firmami Pfizer a BioNTech.
  Podle odborníků z Wuchanské univerzity může být tento typ vakcín pro pacienty nebezpečný, především pak pro starší lidi. Odborníci navíc tvrdí, že účinnost takových vakcín nebyla náležitě potvrzena.

 12. Rád by som vedel, čo by ste robili, keby ste mali zodpovednosť za zdravie a životy ľudí a hlavne ak by sa nemocnice zapĺňali chorými na Covid-19 a umierajucimi. Odpoviete mi?

  • 5000 je denne pozitívnych,akože. Sami sa doma vyliečia…Zvláštna terapia. Liečiť by sa mali tí, o majú horúčky a symptómy. Lenže nemá kto, pretože treba testovať nepresnými testami….Veľa umiera tých, čo potrebujú lekársku pomoc a nemajú ju. Teda pane, troška sa zorientujte. Mortalita sa vykazuje len akože na kovid a ostatné diagnózy odleteli do Vesmíru?

  • Covid je jedina vec? Si zodpovedny za moj nedoplatok? Za moje zdravie? Tak nevydieraj blbostami

  • Dufam ze nejazdis autom lebo ma ohrozujes.

  • Covid je neexistujúci, absurdný mýtus. Surrealizmus. No teraz vážne a úprimne – je to globalistický podvod na zlikvidovanie malopodnikateľov a ekonomiky malých štátov. Teda ešte okrem iného. A žalostnejšieho. Toto dnes nevidí už hádam iba ten, kto to vidieť nechce.

 13. stačí prečítať John Virapen

  • Ja som prečítala knihy od Johna Virapena a ešte niekoľko iných čo odhaľujú biznis vo farmaceutickom priemysle.
   Ale aj také niečo som čítala, že cca od roku 1900 Rockefellerovci ovládajú medicínu, farmáciu a oni sa rozhodli, že nedovolia lieky z prírodných zdrojov len lieky z ropy. Veď oni ovládajú aj ropný priemysel. Teraz keď niekto sa zaoberá naturálnou medicínou je nazvaný šarlatán. Ale aj to vieme, že elity sveta, tá 0.001 percentná elita čo riadi túto zemeguľu, oni sa liečia hlavne naturálnou medicínou.

 14. https://www.naturalblaze.com/2021/01/americas-top-owner-of-farmland-bill-gates-in-control-of-food.html
  America’s Top Owner Of Farmland: Bill Gates — In Control Of Food
  Bill Gates is the biggest owner of US farmland, having amassed 240,000 acres. His influence in the world food systems is astounding.

  Najväčším vlastníkom pôdy v Amerike je Bill Gates. On bude mať kontrolu na potravinami, on nám bude dirigovať čo máme jesť. Na tomto webe som čítala, že Bill Gates vlastní fabriku, kde sa bude vyrábať umelé mäso.
  Dnes v rádiu Slovensko som zachytila niečo také, že máme jesť menej mäsa.
  Teda „ovečky“ poslúchajú čo elity sveta dirigujú.

 15. V tomto článku nás Dr. Mercola vyzýva, že teraz sa máme zobudiť alebo budeme patriť „Elite zla“.
  https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/01/16/slavery-system.aspx
  The Plan for a Global System of Slavery.
  Plán pre globálny systém otroctva.

  V tomto článku sa presne vysvetľuje čo nás čaká ak sa nezobudíme.
  Digitálna mena, stále budeme pod kontrolou, budeme transhuman…

 16. Veľmi „zaujímavý“ článok:

  https://blog.hlavnespravy.sk/25300/eutanazia-za-potlesku-a-vyhrazok-matovicovych-odbornikov/
  Eutanázia za potlesku a vyhrážok Matovičových odborníkov.
  Prekopírovala som časť článku:

  No a čo obete, ktoré vám po tej fantastickej a bezpečnej vakcíne kapú? Lekári, zdravotné sestry, najnovšie 23 dôchodcov v Nórsku. To preto tak tlačíte na očkovanie dôchodcov? Vybudovali tento štát, vyžmýkali ste ich a už sú nepotrební? Eutanázia pod rúškom záchrany životov?

 17. Prenasledovanie ľudí s iným názorom
  Slovenská advokátska komora pozastavila výkon advokácie Judr. Adriany Krajníkovej
  https://zalobyvocistatu.sk/nezaradene/pozastavenie-vykonu-advokacie-judr-adriany-krajnikovej/
  Judr. Adriana Krajníková
  Keď „zatvárajú“ advokáta pre jeho právne názory a svedomie, a keď to robí jeho stavovská organizácia (Slovenská advokátska komora), je v spoločnosti už zle…
  Je piatok 15.01.2021 23:06 hod. a ja stále nemám oficiálnu informáciu o pozastavení výkonu mojej advokácie.
  Ale média túto oficiálnu informáciu o mne už majú … (ale ja som podľa Slovenskej advokátskej komory tá, ktorá porušuje zákon).
  https://zalobyvocistatu.sk/

  Kto v skutočnosti porušuje zákon? Premiér, vláda, Úrad verejného zdravotníctva, poslanci, verejní činitelia?

  Ministerstvo zdravotníctva SR uviedlo
  https://www.facebook.com/MinisterstvoZdravotnictvaSR/posts/772157586986353
  Advokátka Adriana Krajníková, ktorá navádzala jej klientku, aby odmietala protiepidemické opatrenia v košickej nemocnici, má pozastavený výkon advokácie.
  „Slovenská advokátska komora dnes pozastavila výkon advokácie košickej advokátke A.K.
  Rozhodla tak na základe návrhu predsedníčky Revíznej komisie SAK. Na advokátku komore prišlo množstvo sťažností, z ktorých doteraz už 4 boli vyhodnotené ako dôvodné a boli podané návrhy na začatie disciplinárneho konania. Návrh na pozastavenie advokátskej činnosti A.K. bol podaný na základe mimoriadnej závažnosti konania vyhodnoteného Revíznou komisiou SAK ako možné disciplinárne porušenie predpisov SAK a advokátskej etiky. Advokátka svojim konaním tak závažne znižuje dôstojnosť advokátskeho stavu, že ochrana stavu ako aj ochrana verejnosti a spotrebiteľov právnych služieb nevyhnutne vyžaduje postup podľa par. 8 ods. 3 Zákona o advokácii.
  Rozhodnutie bude právoplatné po doručení, prípadne na základe domnienky doručenia rozhodnutia advokátke.“

  • Čaputová sa dala vyškrtnúť zo zoznamu advokátov, čelí …
   [Prehľadávať doménu spravy.pravda.sk/prezidentske-volby-2019/clanok/506402-caputova-poziadala-o-vyskrtnutie-zo-zoznamu-advokatov-celi-pochybnostiam-ohladne-svojej-praxe/] https://spravy.pravda.sk/prezidentske-volby-2019/clanok/506402-caputova-poziadala-o-vyskrtnutie-zo-zoznamu-advokatov-celi-pochybnostiam-ohladne-svojej-praxe/
   Čaputová pochybila najprv v tom, že advokátsku komoru neinformovala o svojom živnostenskom oprávnení v čase výkonu koncipientskej praxe, ďalšie otázniky vyvoláva obsah jej živnosti. Podľa živnostenského registra podnikala v reklame či poradenstve, čo je koncipientom zakázané s výkonom koncipientskej praxe nezlúčiteľné.

   „Kandidátka na prezidenta bola obvinená, že sa neoprávnene dostala do Advokátskej komory, lebo nesplnila zákon o advokácii a počas koncipientskej praxe pracovala aj v inej firme, ako v tej v ktorej vykonávala koncipientsku prax . Ona argumentovala tým, že to vtedy bolo povolené a teda svoj advokátsky titul má oprávnene. Napriek svojmu presvedčeniu, že nepochybila, požiadala o pozastavenie advokátskej činnosti, ktorú má pozastavenú na vlastnú žiadosť od 12.3.2019. Tak som sa pozrel na zákon o advokácii v znení roka 2005, čo on na to…

   Tu uvediem citáty jednotlivých paragrafov aby sme sami mohli posúdiť.

   Druhá časť—ADVOKÁT. § 2. Predpoklady výkonu advokácie

   Advokát je ten, kto je zapísaný do zoznamu advokátov, ktorý vedie Slovenská advokátska komora( ďalej len komora).
   §3 c) získal najmenej trojročnú prax ako advokátsky koncipient d) zložil advokátsku skúšku.

   Advokátski koncipienti:

   § 61- Advokátsky koncipient je ten, čo je zapísaný do zoznamu advokátskych koncipientov vedeného komorou.
   d) je v pracovnom pomere s advokátom, verejnou obchodnou spoločnosťou, komanditnou spoločnosťou alebo so spoločnosťou s ručením obmedzeným, pričom nie je súčasne v pracovnom pomere alebo obdobnom pracovnoprávnom vzťahu s iným zamestnávateľom s výnimkou pedagogickej, publicistickej, literárnej, vedeckej alebo umeleckej činnosti, ak svojím rozsahom nemôže ohroziť výkon praxe advokátskeho koncipienta a nevykonáva ani činnosť, ktorá je nezlučiteľná s povahou a etickými princípmi výkonu praxe advokátskeho koncipienta.( tu spadá aj práca napríklad na vlastnú živnosť, lebo je to podnikateľskou činnosťou nezlučiteľnou s koncipientskou praxou)

   § 64

   (2) Advokátsky koncipient vykonáva pod vedením a dohľadom advokáta, spoločníka verejnej obchodnej spoločnosti, komplementára komanditnej spoločnosti alebo konateľa spoločnosti s ručením obmedzeným právnu prax, ktorej účelom je nadobudnúť vedomosti a osvojiť si skúsenosti potrebné na výkon advokácie. Počas tejto praxe je advokát oprávnený poveriť advokátskeho koncipienta vykonaním jednotlivých úkonov právnych služieb, ktoré advokátsky koncipient robí samostatne.

   5) Advokát, verejná obchodná spoločnosť, komanditná spoločnosť alebo spoločnosť s ručením obmedzeným, ktorá zamestnáva advokátskeho koncipienta, je povinná vytvárať také pracovné podmienky, ktoré advokátskemu koncipientovi umožnia riadnu prípravu na povolanie advokáta. Advokátskemu koncipientovi sa umožní najmä účasť na školeniach usporiadaných komorou, riadna príprava na advokátsku skúšku, ako aj účasť na advokátskej skúške.

   Od 15. augusta 2005 takmer dva roky pracovala Čaputová u advokátky Evy Kovačechovej, ktorá dnes kandiduje za ústavnú sudkyňu. Od nej prešla k Zuzane Dlugošovej a povinnú koncipientskú prax ukončila u Tomáša Kamenca, u ktorého pôsobila zhruba rok. Podľa živnostenského registra dostala oprávnenie podnikať 22. augusta 2005, čo je týždeň po tom, ako nastúpila na koncipientskú prax. Medzi predmetmi jej živnosti bolo ubytovanie, organizovanie konferencií, výskumná a analytická činnosť, reklamná a propagačná činnosť a kontrola transpozície práve EÚ do slovenského právneho poriadku.

   Môj záver…

   Svoje podnikanie nenahlásila advokátskej komore, čím porušila zákon o advokácii aj v znení 1. júna 2005 a to konkrétne § 61…. d) je v pracovnom pomere s advokátom, verejnou obchodnou spoločnosťou, komanditnou spoločnosťou alebo so spoločnosťou s ručením obmedzeným, pričom nie je súčasne v pracovnom pomere alebo obdobnom pracovnoprávnom vzťahu s iným zamestnávateľom … a nevykonáva ani činnosť, ktorá je nezlučiteľná s povahou a etickými princípmi výkonu praxe advokátskeho koncipienta.

   Výhovorky, že vtedy nebola ešte komisia ktorá by toto posúdila sú len v rovine výhovoriek, lebo úplne zrejme porušila vtedy platný zákon. Neoznámením danej skutočnosti uviedla Advokátsku komoru v omyl pri jej zapísaní za člena advokátskej komory. Špekulácie, či mohla alebo nemohla vykonávať prax koncipienta počas troch rokov v súlade so zákonom, ak pracovala v inej firme( na živnosť) a bola vzdialená od „advokátskej firmy“ v ktorej vykonávala prax, viac ako 200 km sú irelevantné( Živnosť mala vykonávať v Pezinku, dvojročnú časť praxe však mala absolvovať v Banskej Bystrici. Denne by tak musela cestovať stovky kilometrov. ), nič nemenia na stave porušenia zákona. Tým že pracovala súbežne na svoju živnosť, nemohla ani naplniť podmienku zákona o advokácii vyplývajúcu z § 64 odsek 2), ktorú som citoval vyššie.

   Pochybná koncipientska prax sa v júli minulého roku podpísala aj pod odstúpenie ministerky spravodlivosti Taťány Malej (ANO). Tá tvrdila, že ju vykonávala počas troch rokov v Dolnom Kubíne na Orave, čo potvrdil aj jej vtedajší školiteľ. Otázne sa však stalo jej denné dochádzanie. Aj v Česku je potrebné vykonávať prax na dennej báze. Dolný Kubín sa však nachádza takmer 300 kilometrov a štyri hodiny jazdy od juhomoravských Lelekovic pri Brne, kde Malá v tej dobe žila. ( pravda 25.3.2019)

   Kto chce si môže overiť mnou použité citácie zákona na tejto adrese: https://www.zakonypreludi.sk/zz/2003-586/znenie-20050701

   Ak sa ideme hrať na spravodlivých, mali by sme túto hru hrať vždy a bez rozdielu osoby, ktorej sa táto hra týka. Teda, ak sme to hrali pri praxi Fica, mali by sme aj teraz. Je na každom z voličov, či toto považuje za podstatné zlyhanie alebo nie. Každý sám sa rozhodne, kto bude jeho prezidentom. Ja som sa rozhodol, že ani jeden z týchto to pre mňa nebude a dobrovoľne sa vzdávam svojho hlasu.“
   https://simon22.blog.pravda.sk/2019/03/26/porusila-caputova-zakon-o-advokacii-586-2003-v-zneni-od-1-6-2005/

   • „Nikdy neľutuj právnika!“

    Už na škole sú tieto „výberové“ dietky pokrútené ako ančovičky.

 18. Áno, presne tak, netreba strácať nádej, a už vôbec nie báť sa. Treba dať hlavy dokopy, organizovať sa, pomáhať si, vytvoriť si vlastný systém fungovania a prežitia.
  My to dokážeme! Boh, pravda a spravodlivosť je na našej strane!

  • Mínus Jeden – Boh mu zovrel srdce a Satan si zobral jeho zapredanú dušu.
   https://www.infovojna.sk/article/potomok-zakladatela-dynastie-bankarov-rothshildovcov-benjamin-de-rothschild-skonal-po-infarkte

   Ad „Treba dať hlavy dokopy, organizovať sa, pomáhať si, vytvoriť si vlastný systém fungovania a prežitia.“

   „Začiatkom tohto týždňa obletela celé Slovensko správa, že v Harmaneckých papierňach antigénové testy označili až 46 percent pozitívne testovaných zamestnancov. Firma ich okamžite poslala do karantény a všetkým pozitívnym na vlastné náklady zabezpečila pretestovanie PCR testom.

   Ich výsledky šokovali firmu, odborníkov aj ministerstvo zdravotníctva. PCR testy totiž ukázali, že všetci pozitívni z antigénových testov sú vlastne negatívni. Informáciu priniesol Denník E. “

   „Najhoršie by bolo, ak by preto ľudia prestali dôverovať antigénovým testom. Dôsledky by boli pre krajinu zdrvujúce. Presnejšiu sú síce vždy PCR testy, no veľký význam majú v boji voči epidémii aj lacnejšie a rýchlejšie antigénové testy,“ povedal zas aplikovaný matematik Richard Kollár z iniciatívy Veda pomáha s obavou, že harmanecké výsledky sa môžu stať zdrojom konšpirácií. Podľa neho sa podobný prípad už vyskytol aj v Španielsku.

   Doteraz firma nezverejnila, akú značku antigénových testov použila a či nebola napríklad chybná jedna celá šarža.

   V sobotu podvečer predseda vlády Igor Matovič na sociálnej sieti uviedol, že nejde o testy, ktoré sa používajú pri celoplošnom testovaní. Chce tak podľa jeho slov predísť rečiam, že antigénové testovanie je zbytočné.

   „Pravda je taká, že v Harmanci testovali testami Eko Test Covid od čínskej firmy Assure Tech z Hangzhou, ktoré nemajú nič spoločné s testami používanými pri plošnom testovaní,“ napísal Matovič.“
   https://www.infovojna.sk/article/v-harmaneckych-papiernach-pouzili-antigenove-testy-s-vysledkom-46-percent-pozitivnych-zamestnancov-pcr-testovanie-neodhalilo-ani-jedneho-pozitivneho

   REPLAY – „„Pravda je taká, že v Harmanci testovali testami Eko Test Covid od čínskej firmy Assure Tech z Hangzhou, ktoré nemajú nič spoločné s testami používanými pri plošnom testovaní,“ napísal Matovič.““
   KU.VA! Čo to „Sulík, či št. hmotné rezervy vlastne nakúpili a kto to tu vlastne certifikova?!

   Čiže – takto sa to robí! Treba ich nechať do.ebať ich vlastnými zbraňami!
   REPLAY – „Firma ich okamžite poslala do karantény a všetkým pozitívnym na vlastné náklady zabezpečila pretestovanie PCR testom.“ – čiže – ak antigén est nebol na náklady firmy ale zdr. poisťovne, resp. niekto zo zdravotníctva – schválil ho kto?! Keďže „prioritou“ je testovanie?!

   Osobne som presvedčený, že čoskoro sa „Matovičovo kyvadlo“ zastaví nadobro a Satan si zoberie jeho dušu tiež! Vidieť mu to v očiach nad rúškom, ktorým si už zakrýva tvár tak, aby skoro nebolo vidieť ani jeho oči. Zastavme SA v Duchu Bratia – veď tyrani sa stratia – už ich nieto! Amen!

   REPLAY – „Najhoršie by bolo, ak by preto ľudia prestali dôverovať antigénovým testom.“ – koho zaujíma, či niekto dôveruje alebo nie tým zasraným tesstom, keď na základe ich „výsledku“ niekto nariaďuje lockdown, likvidáciu firiem a zamestnancov a domáce väzenie?! SERIEM NA TVOJU „DÔVERU“.

 19. Alena Jančigová

  …zdá sa, že p.Vlado a p.Vladimír Jurišta sú jedna a tá istá osoba…..
  …..a možno je aj pod inou, či inými značkami, však?…………………..

 20. Je to projekt freedomcells.org ???

  • Áno, je to to isté. Viacero aktivistov, ktorí sú do toho zapojených, môže o tom informovať samostatne a vytvoriť tak zdanie, že sa jedná o odlišné hnutia/projekty. V tomto prípade je Derek Broze jeden zo signatárov hnutia a bude vystupovať aj na tej online konferencii, o ktorej píšeme v článku.

 21. Uvedomte si, ze take komunistov bylo jen 8.5% a jak dlouho vladli neb jsme ohly hrbety a za svanec provadeli dene s ale jeste horsi. Je jich jen 1 : na nas asi 10 000 a zatim jim to vsemprochazxi. V USA se minulym rokem prodalo rekordni mnozstvi zbrani a munice, je asi 30 milionu a zbrani jeste vice takze zustava .. jak a co dale… Lide jsou vydeseni a zustavaji doma ti slabsi

 22. ŠPATNÁ VZPOMÍNKA PAMĚTNICE
  Jestli ctíš svoji zemi, máš paměť a chceš si zopakovat
  historii, čti.
  Po viru to nebude jako předtím – myslím, že sotva co bude jako předtím. Spousta person se
  naprosto odkopala, systém EU prokázal nečinnost a neschopnost.
  Vzpomínáš, jak všichni řešili konec světa, a jak se dotazovali všech vizionářů, co se tím
  myslí? Šamani říkali, že sice nepůjde o konec světa, ale o konec takového, jaký ho známe.
  Možná šlo fakt o tuhle nemoc, která si nevybírá, nemá hranice, není vidět, a přesto ukázala
  přes noc, co je důležité.
  Najednou jde zavřít a chránit hranice, zastavit migraci, kontrolovat příchozí,
  vystopovat kudy sem kdo přišel.
  Najednou se obejdeme bez hospod, bez kosmetik, umělých nehtů a prsou, bez
  bowlingů i bez Wimbledonu, bez OH a všech těch velkých nařvaných byznysů.
  Najednou jsme rádi, že nás to nezastihlo někde ve světě. Dokážeme vařit a péct měsíc
  z toho, co máme v malém mrazáku.
  Nejvíc nám postarším chybí ti malí a záleží nám nejvíc na nich. Taky nás těší, když zavolá
  kluk a zeptá se, zda matka nepotřebuje chleba. Možná už jsou lidi dost rozežraní a na
  druhé straně je jich hodně bez pomoci.
  Vadí mi ale, že nemáme svoje české brambory ani naše cukrovary, a mnoho jiného, viz
  níže.
  Najednou vidím lidi, jak si pomáhají, jak respektují vládu, jak nikdo nediskutuje o
  nařízeních, jak přestali okopávat kotníky Zemanovi i Babišovi. Myslím, že ANO má volby
  v kapse. Zeman právem nakopal Fialovi prdel.
  Mám za to, že padnou i vlády a že se toho posere víc. Kéž skončí Merkel a jí podobní. Že
  se rozpadne EU, protože každá země bude mít příliš starostí sama se sebou. Podnítí to
  lítost lidí, kteří přišli nebo ještě přijdou o své blízké. Obávám se toho a smekám před
  kýmkoliv ze zdravotnictví. Pracují v něm obě snachy, tak to víš, že se o ně bojím, a vůbec
  o všechny, kteří si nemohou dovolit luxus, že se jen drží rozumně a doma.
  Ale ke všemu přispěli a na všem se podíleli i naši lidé.
  K rozdělení státu by bez radikální vůle Slováků nedošlo. Všichni pamětníci pro to
  měli stejný komentář: A je to tu znovu! Zrada je zrada! Hlad našich lidí po zisku,
  jejich sobectví, úplatnost, a ochota zničit vybudované.
  Teď stačí malý vir, neviditelný … a už se všechno mění a odhaluje podstatu.
  Neschopnost EU ve všech ohledech.
  Mladý Klaus vyhlašuje kampaň za odstoupení od Lisabonské smlouvy jako
  dokumentu, který zbavuje státy svéprávnosti.
  Okamura vyhlašuje kampaň za úplný czechxit.
  Asi je pravdou, že jsme potřebovali srovnat určité systémy se západními zeměmi, ale
  tak rozsáhlý rozvrat všeho nikdo nečekal a nikdo si to nepřál. Je až s podivem, že
  všechno nějak jde.
  Pro sebe nechci nic, ale chci pro potomky a jejich děti potravinovou soběstačnost a peníze
  na lékařskou péči, včetně plné podpory těm, kteří jsou fatálně nemocní, zejména pro děti a
  jejich rodiče.
  Jak tomu bylo a je?
  Byla jsem toho dne na Albertově, na Vyšehradě, i na Národní, a prožívala jsem tu euforii.
  Fandila jsem pak chvíli i Havlovi a jeho družině, a vyrobila jsem si z moduritu placku OF.
  Do práce jsem nosila trikolóru na kabátě, účastnila se dalších demonstrací, a myslela jsem
  si uboze a naivně, že tu jde o naši zemi – lepší a krásnější.
  Dnes bych si za to nafackovala!
  Brzy mi spadly růžové brýle (někomu dodnes ne), a dnes je jasné, o co šlo:
  Šlo o majetky pro kolaboranty, kolaborantskou šlechtu, církve a sudeťáky. O
  prolomení Benešových dekretů.
  Od začátku šlo o zničení Československa, továren a podniků konkurujících těm
  západním, o rozdělení naší země na dvě malé bezbranné zemičky.
  Lituji, že jsem nevěřila své babičce, která tehdy plakala a říkala, že tu zase bude
  hrstka bohatých, kteří budou mít za prachy vše,včetně práv, a zbytek lidí bude místo
  života bojovat o finanční přežití.
  Babička zažila první republiku, 2. světovou válku, a celé období až do „sametu“,
  takže věděla, o čem mluví.
  Dnes zase mně nevěří moje děti, že ti, kdo dnes chodí na Letnou, jdou řvát jen za
  práva boháčů a za to, aby dosavadní korytáři a zlatá mládež nepřišli o svá koryta.
  Na Letné řvou postavy stojící proti lidu, ne s lidem. Oni lid nenávidí, protože lid nevolí
  jejich loutky zaprodané západním loutkářům.
  Letná – milion chvilek nenávisti, pražská kavárna, sluníčkáři, předskokani z pódií a
  tyjátrů – všichni jedno jsou: pátá kolona. Rozvraceči státu, kteří chtějí zvrátit
  výsledky demokratických voleb ve svůj prospěch, ponížit a degradovat hlasy dolních
  deseti milionů.
  Dnešní Letná má plnou hubu demokracie, ačkoliv vůbec nepochopila, co to demokracie
  je.
  Já tedy neoslavuji třicet let svobody.
  Je to 30 let svobody tunelářů, exekutorských mafií, podvodníků, Havlem amnestovaných
  zločinců, likvidátorů fabrik, podniků a zemědělství.
  30 let ničitelů našeho školství, zdravotnictví, kultury a tradic, – rozkradačů státu a
  rozdavačů peněz z našich daní.
  Je to 30 let svobody silných zemí EU, které v naší zemi řádí svými kvótami a diktáty.
  30 let svobody developerů, kteří ničí Prahu a další města a vesnice.
  30 let svobody realitních predátorů, kteří dodnes nadhodnocují ceny bytů do nehorázných
  výšin, a nikdo je nezastaví. Naše města už za chvíli nebudou naše, protože si v nich, ač
  jsme se tam narodili, nebudeme moci dovolit bydlet.
  Nechápu, jak někdo může slavit událost, jejímž výsledkem je zničení Československa a
  vše, co jsem výše vyjmenovala.
  Kampaň kolem výročí r. 89 mi připadá odporně hysterická, a nemůžu to už
  poslouchat, ani se na to dívat. Nikdo si tehdy nemyslel, že z Československa nezbude
  ani kámen na kameni.
  Nikdo z nás nečekal, že se cizákům rozprodají pozemky, domy, celé čtvrti, klíčová
  odvětví, podniky se staletou tradicí, energie, voda.
  Nikdo nečekal, že co se nerozprodá, to bude vytunelováno a zlikvidováno, jako většina
  podniků a továren, které před „sametem“ živily mnoho generací rodin (vedlejší státy přece
  nepotřebují konkurenci).
  Nečekali jsme, že přijdeme o cukrovary, mlékárny, masokombináty, zemědělská
  družstva a soběstačné potravinářství.
  Nikdo nečekal, že se budeme muset plazit pod nesmyslnými a bezbřehými diktáty EU.
  Nikdo nečekal ani to, že nebudeme smět chránit své hranice.
  A je tu někdo, kdo chtěl, abychom měli třetinové platy, ale vyšší ceny všeho, než v
  ostatních zemích EU?
  Nečekali jsme ani to, že staří lidé po celoživotní dřině nebudou mít jistotu bydlení,
  lékařské péče, a že se budou muset rozhodovat, jestli mají vydat peníze za léky, nebo
  za jídlo, protože na oboje nemají.
  A nečekali jsme ani to, že většina médií, politiků, a mládeže s vymytými mozečky
  budou starými lidmi opovrhovat, vysmívat se jim, a nejradši by prosadili, aby neměli
  ani volební právo.
  Vůbec nikdo snad nečekal, že se z naší země stane rejdiště developerů, exekutorů, a
  podvodných šmejdů.
  Nečekali jsme, že soudy budou pracovat ve prospěch šlechty, kterou zrušil a zakázal už
  Masaryk, že budou vydávat majetky kolaborantům, a že se tu začnou vyzdvihovat
  sudeťáci.
  Myslím, že nikdo z nás nečekal ani to, že tu bude pátá kolona rozvracečů státu, kteří
  beztrestně sprostě uráží nejdemokratičtěji (protože přímou volbou) zvoleného
  prezidenta republiky.
  A že na Letné v dnešní době budou za „demokracii“ demonstrovat ti, kteří vše, co
  jsem tady vyjmenovala, zavinili, nebo tomu napomáhají.
  A že tam nejvíc budou řvát ti, kteří ani neví, co to demokracie je.
  Demokracie znamená VLÁDA LIDU. Ne vláda samozvaných řvounů z neziskovek a
  podivných spolků.
  Lituji lidi, kteří nepoznali, že ten ve skoro henleinovském mundúru není na Letné pro ně…
  Lenka Doubravská – autorka.
  Pošli to prosím dále, pokud budeš chtít…

  Nyni chteji aby Slovane se navzajem zabijali? Ne deti, HRRR na ne!

 23. Woodrow Wilson sileny, snad nejhorsi USA prezident podepsal vytvoreni Rotshildovskeho Mezinarodniho Menoveho Fondu v 1913 a jiz pak nasledovala 1. Svetova valka a pak Velka krize celosvetoveho zbidaceni Kchazary, Kanalalisty? Vse pro upoevneni a neskutecne zisky IMF. Je take spoluvini za rozbiti Rise Rakouska-Uherska bez cehoz by nebyklo mnozne ucinit dnesni EU zotroceni a podvody.
  , pry Spanelskou chripku neb puvodnwe diky kulometum melo byt vyvrazneno pres 15 milionu vojaku vice! My se vsichni navzajem podporujem k rezistenci, amme hodne zbrani dobre vycviceni z mistnich strelnic, nejlepsi v USA statech Republikanu jako Texas, Florida a pak mensich mist kde my nikoho nikdy neposlechnem a mame ode vsech pokoj neb oni 1:50 000 SE NAS JIZ ASI BOJI. dAME SI mOBILY DO aluminiovych SACKU a nikdo nas neni schopen sledovat a vypatrat. Take si zakryvam TV a … neb je mozne se rezervne sledovat do bytu rodin tak rouska pres obrazovky… . Ti ultrabohati jiz utekli do svych der, hlavne do Puerto-Rico poblize Lukio Beach kde maji prisne hlidabe rwesizence s podzemnima krytama, tam jsou jiz zalezli od 2019 a v prws 720 koncenytrakach Kanady a USA jsou stohy plastikovych rakvi, ano COVID a asi Obcanska valka zabijeni jim opet nevyjde, musime byt silni a oni musi mit strach a respekt, ne my, zvitezime podobne jako v 1776 nad Britskym zlodejskym kolonializmem!

Pridajte komentár

*