Oficiálna správa: Takmer všetky covidové úmrtia v skutočnosti spôsobili pľúcne ventilátory


Print Friendly, PDF & Email

Oficiálna správa: Takmer všetky covidové úmrtia v skutočnosti spôsobili pľúcne ventilátory

(Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice) Takmer všetci pacienti s ochorením Covid-19, ktorí zomreli v nemocnici počas ranej fázy pandémie, boli zabití v priamom dôsledku napojenia na pľúcny ventilátor. K tomuto záveru dospela znepokojujúca oficiálna správa.

Nová analýza naznačuje, že u väčšiny pacientov, ktorí boli prinútení nemocničnými lekármi k napojeniu na ventilátor, sa vyvinul sekundárny bakteriálny zápal pľúc. Tento zápal pľúc bol zodpovedný za vyššiu úmrtnosť ako samotná infekcia Covid-19.

Takže, aj keď covid priviedol týchto pacientov do nemocnice, v skutočnosti to bola sekundárna bakteriálna infekcia spôsobená použitím pľúcnym ventilátorom, ktorá spôsobila ich smrť.

„Naša štúdia zdôrazňuje dôležitosť prevencie, vyhľadávania a agresívnej liečby sekundárnej bakteriálnej pneumónie u kriticky chorých pacientov s ťažkým zápalom pľúc, vrátane pacientov s Covid-19,“ hovorí Benjamin Singer, pneumológ z Northwestern University v Illinois.

Stránka Sciencealert.com uvádza:

Tím vedcov sa pozrel na záznamy o 585 ľuďoch prijatých na jednotku intenzívnej starostlivosti (JIS) v nemocnici Northwestern Memorial Hospital, v štáte Illinois. Všetci mali ťažký zápal pľúc a zlyhávanie dýchania a 190 malo Covid-19.

Pomocou využitia strojového učenia na spracovanie údajov výskumníci zoskupili pacientov na základe ich stavu a množstva času, ktorý strávili na jednotke intenzívnej starostlivosti.

Ich zistenia vyvrátili myšlienku, že cytokínová búrka v vyvolaná ochorením Covid-19 (čo je ohromujúca zápalová reakcia spôsobujúca zlyhanie orgánov) bola zodpovedná za významný počet úmrtí. U sledovaných pacientov sa nepreukázalo ani multiorgánové zlyhanie.

Namiesto toho bola u pacientov s Covid-19 väčšia pravdepodobnosť vzniku pneumónie spojenej s ventilátorom a dlhší priebeh ochorenia. Prípady, keď pneumónia vyvolaná ventilátorom nereagovala na liečbu, boli významné z hľadiska celkovej miery úmrtnosti v štúdii.

„Tí, ktorí sa vyliečili zo sekundárnej pneumónie, pravdepodobne prežili, zatiaľ čo tí, ktorých zápal pľúc neustúpil, s väčšou pravdepodobnosťou zomreli,“ hovorí Singer.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

„Naše údaje naznačujú, že úmrtnosť súvisiaca so samotným vírusom je relatívne nízka, ale iné veci, ktoré sa dejú počas pobytu na JIS-ke, ako napríklad sekundárna bakteriálna pneumónia, to viac než kompenzujú.“

Tieto výsledky naznačujú, že výsledky na JIS-kách by mohli byť lepšie, ak by existovali kvalitnejšie stratégie na diagnostiku a liečbu sekundárnych bakteriálnych infekcii z ventilátorov – niečo, čo podľa výskumníkov treba v budúcnosti riešiť.

Je potrebné mať tiež na pamäti, že ak si liečba komplikácií Covid-19 u pacienta vyžada napojenie na ventilátor a ten spôsobí sekundárnu infekciu, neznamená to, že infekcia Covid-19 je menej nebezpečná, ani to neznižuje počet úmrtí na Covid-19.

Ako píšu autori vo svojej práci:

„Relatívna dlhá dĺžka pobytu pacientov s Covid-19 je primárne spôsobená dlhotrvajúcim respiračným zlyhaním, ktoré ich vystavuje vyššiemu riziku sekundárnej bakteriálnej infekcie.“

Zistenia však zdôrazňujú potrebu ďalšej štúdie a opatrnosti pri vytváraní záverov o príčine smrti v prípadoch Covid-19. Podrobná molekulárna analýza z tej istej štúdie by mala odhaliť viac o tom, čo je najviac zodpovedné za to, kedy sa pacient zotaví zo sekundárneho bakteriálneho zápalu pľúc a kedy nie.

Záver

Ide o ďalší príklad toho, ako dokáže umelá inteligencia pomocou strojového učenia spracovať obrovské množstvo údajov a rozpoznať vzory, ktoré my bežní ľudia nedokážeme – či už ide o analýzu bielkovín alebo pokrok v matematike.

„Aplikáciu strojového učenia a umelej inteligencie na klinické údaje možno použiť na vývoj lepších spôsobov liečby chorôb, ako je Covid-19 a na pomoc lekárom na jednotke intenzívnej starostlivosti pri liečbe týchto pacientov,“ hovorí Catherine Gaoová, pneumologička v Northwestern Hospital.

Predmetný výskum bol publikovaný v Journal of Clinical Investigation.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Sean Adl-Tabatabai, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.



Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Zaujímavé čítanie: https://www.zvedavec.news/komentare/2023/05/9635-jak-odhalovat-dezinformace-jako-dezolat-i-lepsi-clovek.htm ! Odporúčam !
  Pokiaľ ide o článok, zabudli na experimentálne lieky, ktoré prukázateľne tiež zabíjali !

 2. Stále dokola , do kolečka dokola.

 3. Jedna banda vládnych zločincov dnes odišla, druhá prichádza..
  Ale – ľudia by nemali zabúdať, čo nám za ich „panovania“ spôsobila (viď odkaz).

  P.S. Len imbecil by im dal vo voľbách znovu hlas..

  https://uploads.disquscdn.com/images/ea1af697326964d0c52a5027fb7181913b0dbac30cc262c8c186c74473ed565d.jpg

  • a ešte doplním do celistvosti:
   konečný efekt ich bezbrehého 3-ročného vládnutia je – takmer absolútny prepad SR v chudobe obyvateľov – v rámci EÚ (už len Bulhari sú pod nami..)
   A tak si k tomu SUPER výkonu zatlieskajte, blázni amatérski! Bravó!!

   https://uploads.disquscdn.com/images/84178e12359626c9f14e81d6a3c1a03cc1e51f3e706c5d9987f6c452588b1d6b.jpg

   • Zial moja skusenost je asi taka, ze vacsina ockovancom sa tesi a veri tejto „novej vlade odbornikov“! Je to strasne, kolko tupych ludi zije medzi nami, pre ktorych rozmyslanie je bud bolestive alebo nemozne. A jedovatost ockovania proti covidu je stale podla vacsiny z nich len konspiraciou…

    • Je to strasne, kolko tupych ludi zije medzi nami, pre ktorych rozmyslanie je bud bolestive alebo nemozne

     Nie sú to ľudia, ale BioRoboty.
     Nemajú myslenie, sú to NPC Non Player Character, počítačovo ovládané postavičky, chodiace Windows 25 v ľudských telách. To čo ich ovládací program dovoľuje, to vykonávajú.

     nechápem, prečo stále odmietate to čo tvrdí UŽ množstvo otitulovaných kvantových fyzikov: hmota neexistuje, sme v holografickom „vesmíre“.

     Táto „planéta“ je škola, takéto BioRoboty majú za úlohu pomáhať rozvíjať sa bytostiam s dušou.

    • Vraj väčšina očkovaných, ako keby tí neočkovaní boli uvedomelí a smelí. Potom treba vysvetliť, prečo neočkovaní nenapĺňajú pri demoštráciách slovenské námestia. Dva a pol milióna neočkovaných – stačila by desatina a mali by sme státisícové demonštrácie, či už v minulosti proti covidovým vládam, alebo teraz proti úradníckej vláde, ktorej ústavnosť je pochybná. Demonštrácie, ktoré by otriasali daným systémom.

     • Na toto hladajte odpovrd v mentalite a historii naroda, kt vzdy bolo drahsie poddanstvo, vlastna zahradka ako boj o statnost a nezavislost. Kolki vam na vsetko povedia, vsak nejako bude, vzdy bolo aj zle a prezili to nasi predkovia… Slovak skor hundre ako sa cini! VZDY TO TAK BOLO…

    • Čudujete sa? Kedy sa robila nejaká osveta o ľudskom tele a zachovaní zdravia? Okrem biológie na ZŠ, kde sa učí tak všeobecne o anatómii človeka, nikde nič iné nepočuť, len o tom, že chorý má ísť k lekárovi, a prevencia proti všetkému spočíva iba v očkovaní! A tak veľa ľudí uteká k lekárovi, ak si nevie prdnúť, lebo niekde vyčítal, resp. počul, aké je doležité mať vetry! Nuž, a možno vetry majú aj v hlave a tak im vyfučí aj zdravý sedliacky rozum! O vzdelaní počas posledných 30 rokov ani nehovorím: disciplína na vysokej škole produkuje takých lekárov, akých máme a obyčajný žiak sa učí iba trochu na zajtra, lebo čo ak učiteľ ho vyvolá… Takže nemusí to byť ani mentalita ani história národa, stačí ak berieme do úvahy „vývoj“ po nežnej revolúcii!

    • na tej tuposti uz pracuju vladcovia tohto sveta dlhe roky a uz prinasaju „zrele“ ovocie

   • Slovensko je 2.najchudobnejšia krajina v EU , ktorá je 1. ?

  • Stačilo .Jedu mimo ně . Zločinci udělali dvě korporace ČR a SR a všechno rozkradli přes kuponovou privatizaci .Základ je zrušit s nimi smlouvu ,jsem člověk .
   Základ je nevolit ,nedát jim svou vůli a hlas ,nikomu z nich je to jedna banda rozdrobena do několika stran a hnutí aby zblbli lid.
   Takže nevolit je cesta z bludného kruhu ven .
   http://www.czechaslavakia.cz/wp-content/uploads/2022/10/istina-nivolic%CC%8Ce-SR-a-PR.pdf
   http://www.czechaslavakia.cz/listiny/

  • Súhlasím a netreba na to zabúdať, ideme voliť, a budeme používať predovšetkým šedú kôru mozgovú, ktorá bezpečné bude vedieť, čo mám, ako Slovák urobiť- pretože využijú všetky možné i nemožné prostriedky na oblbnutie ľudí a netreba zabudnúť na ich sľuby, ktorými tak veľmi radi obľbujú ľudí, ale výsledky neprinášajú, a tie ich kecy veľa nestoje, iba si derú papulu, za čo dostany bohatý finančný úlovok.

   • “ ideme voliť, a budeme používať predovšetkým šedú kôru mozgovú, ktorá bezpečné bude vedieť“ – čo robia emócie a strata pamäti v marketingu!

    Teraz inak. Ovce nasledujú médiami vyrobené „autority“. Takéto „autority“ vyrába dokonca aj „protisystémová“ Infovojna – lebo neustále púta pozornosť na týchto sračkárov! Keby Infovojna od roku 2014 edukovala svoje publikum o Globálnom mocenskom systéme – žiadna figúrka ako Matovič, Fico, Heger, Remišová – by nemohla fungovať ako opinion líder – názorový vodca, ten, ktorý vedie stádo a prináša – ako subjekt – nejakú pozitívnu zmenu! Pokiaľ každý Slovák, Slovenka nebude mať pojem o skutočných subjektoch globálneho riadenia – svoju mozgovú šedú aj bielu kôru si môžete strčiť do prdele! A preto Slováci budú voliť opäť ako idioti, pretože v nich neustále niekto – aj Infovojna – buduje povedomie o „autoritách“, ktoré treba nasledovať a voliť! Presne – voliť Lichtnerovych zamestnancov. V tomto robí Lichtner väčšiu škodu na národe ako samotná vláda! Veď nie náhodou sem prišiel robiť mediálnu politiku globálneho projektu Infowars z Nového Zélandu – ktorý je fyzickým sídlom mnohých hláv Globálneho prediktora! Pre Lichtnera Globálny mocenský systém NEEXISTUJE! Tak ako ani Satan!

    • Vankúš s logom Infovojna môže ako cenu ponúkať jedine sektársky úchyl! Už sa preberte! Medzi koho nohami bol tento vankúšik! Však očuchajte! Symbolika illuminátov ako vyšitá!

     https://twitter.com › InfovojnaSk
     Infovojna SK (@InfovojnaSk) / Twitter
     1. 12. 2021@InfovojnaSk · Mar 7 Víťazom akčnej 5ky je pán Poliačik (PS). Odmenu dostane naša poslucháčka Oľga z Ružomberka, vankúš s logom nášho rádia. Zapojte sa tiež do hlasovania, mailom na [email protected] – nominácie sú: Pročko, Krajniak, Dzurinda, Remišová, Cigániková 🙂 Infovojna SK @InfovojnaSk · Mar 7

  • vsetky krajiny sveta budu stejne: absolutna elita a absolutni otroci,ci to je v afrike,australii,usa,europa,takze budeme vse-rovni,nebudeme nic vlastnit,ale budeme stastni

 4. Vydejte se na cestu do Evropy, Japonska a USA a zjistěte, proč porodnost v průmyslově vyspělých zemích již několik desetiletí klesá.
  video cca 51 minut
  https://otevrisvoumysl.cz/propast-v-porodnosti-o-populacnim-kolapsu-1-cast/

  • Neviem, nechápem… stále sa rozpráva o tom, že klesá porodnosť a nerodia sa deti… prosím vás, ako to potom vysvetlíte, že na Zemi žije už pomaly 8 miliárd ľudí?! Prišli z inej planéty, či? Lebo pred sto rokmi bolo iba 1,8 miliárd ľudí na tejto planéte a za 100 rokov je 4 násobok! Tak ako?!?

   • Toto je hlavne statistika ohladom bielych ludi,ostanych nas „zozeru“ a tych 8 milliard,je len docasne,elita sa o to uz postara

 5. mariankosmac

  Ešte začiatkom roku 2022 bolo Slovensko tretia najchudobnejšia krajina a teraz je už druhá. Na druhú stranu stále sa na Slovensku žije celkom dobre takže ľudia to zhoršovanie zatím nepostrehli. Niektorí si dokonca pochvaľujú zdražovanie a rôzne šetrenie a obmedzovanie a myslia si že tým bojujú proti Rusku a klimatickej zmene a zachraňujú planétu. Nič iné než klesajúcu životnú úroveň si takéto ovce ani nezaslúžia.

 6. Koukám, že můžu být ráda, že jsem to přežila! Byla jsem na ventilátoru v umělém spánku, dostala bakteriální zápal plic a rodičům řekli, že mají počítat se vším, že se pravděpodobně už neprobudím. No, probudila jsem se. Následné komplikace (a operace) byly dle mého způsobeny „léčbou“ než samotným covidem. K „očkování“ jsem měla negativní postoj od samého začátku a názor jsem nezměnila ani po této mé zkušenosti. A to i přesto, že to do mě doktorka po návratu z nemocnice chtěla hned píchat. Když jsem řekla, že nevidím důvod, tak na mě vyštěkla: „To radši umřete?“ Co na to říct… Nevím, jestli ti doktoři fakt věřili, že lidem pomáhají a nebo jen měli hlavy tak zblblé „školením“. Každopádně jsem ráda, že jsem dostala druhou šanci a jsem stále tady! 😉

  • Vemte si fakcínu na covid nebo zemřete , vemte si léky na VKT protože jinak infarkt a zemřete , musíte na chemoterapií jinak je za chvíli po vás, dejte si zaočkovat děti jinak vás nahlásíme na sociálku . Všimli jste si ,samé strašení a výhrůžky , manipulace to jsou jejich metody dobře je to mafie naučila.

  • Velmi jednoduche Chripku premenovali na covid,nastrasili ludi aby isli do pavuciny-cize nemocnice a tam dostali pavuci jed-cize Remdesivin,to napadlo oblicky,voda isla do pluc a na ventilatore vacsinu ludi pozabijali ako pavuci vycicaly Ludi z penazi,ako aj cely narod sa zadlzil,doteraz ziadny covid nebol izolovany

 7. Israismael

  Pivonka ono tí lekári mali inštrukcie veľmi pofiderne od svojich nadriadených ,pretože oni nadriadení mali zase ďalšie inštrukcie od ďalších zainteresovaných v tejto hre s ľudstvom s názvom covid a vakcíny ..Najhoršie na tom bolo to, že boli v Tom špinavé krvavé a smrtiace peniaze ,ktore žiaľ tých vysokých pohanali inštruovat tých ,,malých,, podriadenych ,aby liečili tak ako liečili ..Ti vysokí v hre vedeli zákernosť o čo sa hrá ,no a tí malički poväčšinou len časom prichádzali na tie špinavosti vysokých ..
  Vojna na Ukrajine úplne všetko odhalila ,keď to zrazu v jeden deň všetko skončilo s covidom a vakcinami ..Ale hra neskončila s ľuďmi ,lebo zákernosti prišli aj s ruskom a ukrajinou ….Nakoniec mnohe som napísal na stránke inej ako je táto ,a ja som to skopíroval čo som tam napísal na tej inej web stránke :
  Tu je to :
  ,,Ono na tejto ZEMI pomaly končí OCISTA planéty a všetkých tu žijúcich ľudí, Konči,lebo tiež má určité časové hranice ta očista ,že dokedy môže dôjsť na časovej ose k triedeniu ľudí na oných svetlých a na tých čo majú radšej temno a žije sa im starým spôsobom pohodlne a lepšie zo zvyku(liberálny svet =temnota) …Prichadzame dnes a v týchto nadchádzajúcich mesiacoch do najväčšej fázy a zároveň do poslednej fázy 3 a pol ročnej fázy Súdu nad ľudstvom, kde ešte má človek možnosť zatriedit sa ku SVETLU a môže ešte včas ustúpiť od temna …Ale dvere sa už pomaly zatvárajú a spustia sa viditeľné udalosti ,ktoré budú riadené božím zásahom na tejto Zemi…potom už nebude možnosť triedenia ..Triedenie prebieha napr podľa toho kto ako prijal globálne udalosti od roku 2020 ,či sa človek tými udalosťami prebudil,či sa nedal oklamať napr vakcinami a ako vníma konflikt na Ukrajine ,prípadne že či človek spozoroval a uvedomil si, ktoré krajiny ovláda temno a pod a či sa človek vie dnes orientovať vo svete globálnych súvislosti a situácii …temno je svetske a teda viditeľné i keď často skryté v zákulisí (rôzne korporácie,vlády ,organizácie ovládajúce človeka ako WEF WHO OSN a iné) ale je aj temno oveľa silnejšie než človek ,aj keď môže len pôsobiť na ľudí nie ich priamo fyzicky napádať , zneužívať ,tryznit a pod ..toto temno je tzv nad zemou pod nebesiami a sú to padli anjeli,a ich vodca a jeho meno snáď nemusím sem písať …TEMNO POMALY KONCI NA TEJTO ZEMI.. ALE ESTE NEJAKY CAS SA BUDE BRANIT ,ABY SI UDRZALO NADVLADU NAD LUDSTVOM…OSLOBODENIE VSAK PRIDE ,NO NIE KAZDY CLOVEK SA TOHO TEMNA ZBAVI ..KTO BUDE TEMNYMI NITKAMI SPOJENY S TEMNOTAMI ,TAK PADNE SPOLU S TEMNOTOU ..JE LEN LOGICKE ZE KTO IM PODA RUKU ALEBO IM JU PODAVA DLHODOBO NEMOZE BYT SPOLUÚČASTNYM NA NOVOM MILENIU ,KTORE PRIDE PO OCISTE !!

  • Som zvedava, kolki nechapavci navstevujuci tuto stranku to konecne po vasom zrozumitelne napisanom prispevku pochopia, tzn. rozmer toho, co sa prave v globalnych procesoch, ale aj priamo u nas na Slovensku (tlak na zavedenie lgbti, gender, snahu vsetko tvorstvo skrz WHOa dalsich geneticky znicit a pod.) deje!

   • Israismael

    Ľudia by mohli pochopiť p. Oľga veľmi zásadnú a podstatnú skutočnosť a to, ze kde sa nachádza, v ktorom štáte skutočne temno a kde to temno riadi svet a ľudí , a ze teda v ktorej významnej svetovej krajine je tak veľmi aktívne to svetské temno, ktoré je zároveň riadené nadpozemskym temnom … Nech už konečne ľudia neadoruju tej krajine,… Samozrejme, ze ľudia sú pomyleni keď vláda a pani v rezidencii adoruju tejto krajine!

  • Objektívne

   Povedal by som to trocha inak. Triedenie prebieha na všetkých úrovniach. Jeff Bezos pochopil o čo ide keď hĺbi úkryt pod horou. Z tých prebudených o ktorých sa hovorí, že sú prebudení nikto rovnakú vec nerobí (česť výnimkám), pretože takmer nikto z bežných ľudí nevie čo to v skutočnosti znamená deň súdu. Veci, ktoré sa dejú sú len odklonením myslenia na vedľajšiu kolaj aby nikto na to neprišiel a týka sa to aj náboženstva.

  • To temno,este len ZACINA

 8. …vďaka za infor.,,,,

 9. Israismael

  Deň súdu nie je skutočný jeden deň… Deň súdu v skutočnosti prebieha už dávno.. Dnes sme však už vo fáze keď sa všetko ukončí a vskutku to už nebude trvať veľmi dlho a pravdepodobne sa ho dožije táto generácia o ktorej hovoril na olivovom vrchu svojim učeníkom sam Ježiš..
  Za dalsie, isto zrejme viete, že bol Ježišom prisubeny ľuďom Duch Pravdy, ktorý má na konci časov (dnesny čas, dnešná doba) uviesť ľudstvo do všetkej Pravdy a poučí ľudstvo o všetkom čo nestihol Ježiš za svojho krátkeho pobytu na Zemi… Preco bol prislľúbený sa moc nevie medzi dnešnými ľuďmi, ale bolo to tým ze Ježiš vedel ze nedokončí kvôli ľuďom tej doby svoje dielo a preto ziadal o pomoc pre ľudí.. Neuveriteľna láska.. Je to neuveriteľné co pre tak male spurne bezduché ľudstvo urobí Najvyšší tvorca aby ľudstvo nemuselo byť v konečnom dôsledku zničené za to všetko co robí na tejto planéte!!! … Bezduché hovorím preto, ze človek používa iba rozum a ducha obišiel… popritom ho ma každý človek v sebe ako iskru, ale nehorí, nie je činný a je skoro mŕtvy, tak ako je to písané že príde súdiť živých duchom na ich slávu a mŕtvych duchom na ich zatartenie, telo pri tom nehrá žiadnu úlohu lebo nebude súdené.. . Človek dneska nepozná nič, a duchovne už vôbec nič a zamietol dnes všetko čo sa týka Boha a jeho Synov (Ježiša a Ducha Svätého, ktorý má meno Imanuel v BOZSKOM- na zemi mal meno Abdrushin Duch Pravdy) ..
  Duch Pravdy už prišiel teda na túto Zem a pred vyše 140 rokmi napísal, spísal všetko potrebné ako bolo zasľúbené Ježišom.. to nie je žiadna moja paródia, ci výmysel co píšem.. Napísal to tentokrát preto, aby poučil svet Slovom od Boha a aby už nikdy nedoslo k skomoleniu Božieho slová ako tomu bolo po odchode Ježiša, keďže on Slovo Bozie nespisoval pre tu dobu ale ústne hovoril ..
  Vo Svetle Pravdy, Doznievanie Posolstva je to dielo… Každý si to môže preštudovať ci knižné alebo online na internete… Až po preskúmaní môže človek pochopiť co je to za dielo! Je to 900 strán Pravdy a ži eho SLOVA.. Vola sa aj knihou SÚDU…

Pridajte komentár

*