Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Úmrtia na COVID-19 poklesli po tom, čo lekári odmietli ventilátory


Print Friendly, PDF & Email

Úmrtia na koronavírus poklesli po tom, čo lekári odmietli ventilátory

Analýza zistila, že miery úmrtia pacientov vážne chorých na COVID-19 prudko poklesli po tom, čo lekári vo Veľkej Británii odmietli používať mechanické pľúcne ventilácie.

Šanca, že človek zomrie počas pobytu na jednotke intenzívnej starostlivosti bola pred vrcholom pandémie 43%. V súčasnosti to pokleslo na 34%.

Čo konkrétne zistila analýza

V správe vydanej dňa 2.9.2020 Centrom Auditu a výskumu jednotiek intenzívnej starostlivosti sa hovorí, že počas obdobia poklesu úmrtnosti neboli zavedené žiadne nové lieky, ktoré by mohli byť zodpovedné za tento pokles.

Avšak na druhej strane, ako ďalej uvádzajú, došlo k dramatickému poklesu používania mechanických pľúcnych ventilátorov.

To znamená, že uvedený pokles úmrtnosti je možné vysvetliť jedine obmedzením používania týchto pľúcnych ventilácií.

Pred vrcholom pandémie vo Veľkej Británii okolo 1. apríla 2020 bolo 75,9% pacientov s COVID-19 napojených na pľúcnu ventiláciu do 24 hodín po tom, čo ich prijali na JIS-ku.

Toto číslo neskôr kleslo na až 44,1%.

Medzičasom percento pacientov na ventilátoroch na JIS-kách v ktoromkoľvek štádiu liečby kleslo na 61% v oboch koncoch krivky vrcholu pandémie.

Ako to komentujú výskumníci

Dr. Charlotte Summersová, ktorá prednáša medicínu intenzívnej starostlivosti na Univerzite v Cambridge, hovorí:

„Ľudia sú nadizajnovaní tak, že kyslík do svojich pľúc dostávajú nasávaním, čiže negatívnym tlakom. Ventilátory fungujú tak, že vzduch do vašich pľúc pumpujú pod pozitívnym tlakom.

Milióny rokov evolúcie vytvorili omnoho rozdielnejší systém dodávania kyslíka do pľúc než ten, ktorý používajú mechanické pľúcne ventilátory.

Preto každý človek, ktorý sa dostane na ventilátor, tak je to pre neho menejcenný spôsob dýchania než ten, na aký bol pôvodne stvorený.

Netreba zabúdať na to, že každá liečebná terapia na akúkoľvek chorobu má bezpochyby aj svoje nevýhody.“

Stop Candida

Zdroj: msn.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Toto je presne o tom, o čom hovoril Dr.Buttlar – v okamihu, keď vám vrazia trubku do hrdla – máte zápal pľúc! Takto zlikvidovali aj Karyho Mullisa – autora PCR testov – aby mohli spustiť Covid 19!

  Stále tvrdím – základ je sa ani zaboha teraz nedostať do nemocnice!

  • Prebehla som článkom. Presne takto som to čítala na svojich angl. weboch. Presne takto to tvrdil aj Dr. Rashid Buttar vo svojich videách. V Amerike za toto dostali lekári nenormálne peniaze od poisťovní (keď dali človeka na umelú ventiláciu) – 37 000 USD ? – nepamätám. V USA doslovne lekári vraždili pacientov, len aby dostali peniaze (dali ich na umelú ventiláciu keď to nepotrebovali) – sú o tom videa lekárov čo robia v súkromných nemocniciach.
   Teraz pred chvíľou som počula rádio, že na Novom Zélande sa uvoľnil Korona cirkus. Na Novom Zélande boli obrovské manifestácie – ja si myslím, že hlavne preto to uvoľnili, lebo politici sa zľakli ľudu. Pán Bill Gates ale predtým navštívil Nový Zéland ich prime ministerku (neviem to povedať v rýchlosti slovensky). Tá asi konala na príkaz Billa Gates a preto urobila uzáveru Nového Zélandu.
   Ako vidím Bill Gates diriguje celú zemeguľu, mal aj video konferenciu s primátorom Bratislavy. Ako vidím, kde sa ľudia vzbúria tam sa to uvoľní. Darmo Rockefellerovci to „dobre zorganizovali, dobre vymysleli“.

   • Toto inak opisuje vo svojich videach aj americka vojacka a zdravotna sestra ako zabijali pacientov tak, ze ich dali na umelu plucnu ventilaciu, je to na webe ,,otevrisvoumysl.cz,, a lekari za to neniesli ziadnu zodpovednost!!! Genocida, nacisti, satanisti!!!

    • „HYPERVENTILAČNÝ SYNDRÓM
     Viliam Dobiáš
     Subkatedra urgentnej medicíny, Slovenská zdravotnícka univerzita, Bratislava
     Hyperventilačný syndróm (HVS) sa vyskytuje relatívne často ako súbor príznakov spoločný viacerým ochoreniam psychického charakt
     eru.
     Patria k nim rôzne úzkostné poruchy a fóbie, panické reakcie, neurocirkulačná asténia, hyperventilačná tetánia, neurózy a neura
     sténie. Keďže
     sa prejavuje rovnakými príznakmi ako srdcovo-cievne a nervové ochorenia, od ktorých ho ťažko odlíšiť, býva dôvodom privolania z
     áchrannej
     služby alebo LSPP. Je známy už 100 rokov, stále však nie je presne definovaný. Jeho patofyziológia je spoločná viacerým častým
     psychickým
     stavom, ktoré sa ťažko diagnostikujú. Príznaky sú po
     dobné somatickým ochoreniam, ktoré sa neľahko vylučujú.
     Kľúčové slová: hyperventilácia, tetánia, fóbie, panická reakcia, respiračná alkalóza.“ – dosť hutný článok!
     http://viapractica.sk/index.php?page=pdf_view&pdf_id=2895&magazine_id=1

     • Po prečítaní článku o hyperventilačnom syndróme pochopíte princíp Covid 19 – PSY OP, a prečo toľko ľudí skončilo v strese a panike na JIS-kách! Preto si na juhu Slovenska niekto rovno strelil do hlavy – aby už mal ten des /horror mortis/ za sebou!

      TO! SÚ VAŠI ŽALOBCOVIA! MOR HO!

      Hovorí sa tomu Horror mirabelli /žltá mirabelka – po taliansky kuriatko/ -= hypnóza kurčaťa vyvolaná desom – mechanizmus manipulácie objavený /už neviem kým/ v roku 1778 – je to súčasť psychologickej-psychiatrickej náuky /pozor na tradíciu Mikuláša a čertov!!!/. No a keďže v roku 1776 vznikli Bavorskí illumináti – je to pravdepodobne z ich dielne.

   • Jean, čítam Vaše komentáre, ste perfektná ako badatel 🙂 Vďaka.

  • Presne tak!! Som zdravotnik a posobila som v Taliansku a taliani uz podali zaloby na vladu za zavrazdenie ludi nespravnou liecebnou metodou, teda, ze ich napojili na tie plucne ventilatory, sposobili zapaly pluc a nikto to neprezil, prakticky ich zabili, ano a som blokovana na FB, lebo som to tam pisala na profile ministerstva hoaxov, teda ,,zdravotnictva,, teda aj to som pisala, ze nosenie rusok likviduje u zdravych ludi imunitu atd…

 2. Toto sa oplatí prečítať:
  https://zemavek.sk/rockeffelerova-nadacia/

 3. Keď si zlomíš nohu si pozitívny,lebo z vírusu máš krehké kosti,kto vie či dostaneš sádru alebo ta budú liečit na vírus.

 4. Silvia Jelínková

  Plne súhlasím pľúcny ventilátor je ako trest smrti pacienta.Píšu o tom samotní lekári,niet čo pochybovať!

 5. Máme tu adepta na pľúcnu ventiláciu – Matoviča! O čom točím? Narážam na komentár V.V.Pjakina z prelomu februára-marca tohto roku, keď – citujem – povedal: „Koronavírus je globálne divadlo v ktorom neúčasť sa trestá smrťou!“ Doslova uviedol, že ktorý vyzvaný politik sa tohoto nezúčastní – zomrie na koronavírus! Symbolicky! Pre tých s menšou fantáziou – politik odrazu skolabuje – a v nemocnici ho dorazia! Dorazí ho „pandémia“! Je to super krytie!

  Teraz odbočím – v čom je rozdiel „Nemusím.“ a „Nechcem!“
  Už ste zrejme zaregistrovali, ako sa v médiách „celebrity“ prezentujú a zavádzajú verejnosť pózou – „Toto nemusím!“ O čo ide? O to, že vazali s privilégiami sú panovníkom oslobodení od určitých povinností – teda niečo naozaj nemusia, čo musia ostatní. Ale! Slobodný človek nečaká na to, až mu niekto dovolí niečo nemusieť! Jemu stačí nechcieť, odmietnuť! V genetike základných motivácií sa tomu hovorí ODPOR! A to je základ – jeden zo základov vnímania slobody. Vlk nechce – pes nemusí. Takže – tipnime si! Skončí Matovič na pľúcnej ventilácii – tak ako Kary Mullis – alebo nie?!

  „Podľa informácií Aktuality.sk jeden zo šoférov predsedu vlády Igora Matoviča (OĽaNO) bol pozitívne testovaný. Túto skutočnosť nám potvrdil aj samotný premiér.

  „Mám informáciu, že jeden z vodičov Úradu na ochranu ústavných činiteľov bol pozitívne testovaný,“ skonštatoval.

  Podľa šéfa vládneho kabinetu neprišiel s nikým z úradu vlády, a teda ani s ním osobne, do kontaktu.

  „Nemuseli byť preto prijímané žiadne opatrenia a nikto nemusel byť ani testovaný,“ dodal predseda vlády pre Aktuality.sk.“

  REPLAY – „nikto NEMUSEL byť ani testovaný“
  REPLAY – „ani“ – ani ČO?!

  Čiže – prečo sa tento ko.ot, ktorý sa vykrúca pred testovaním – bojí tých zázračných PCR tyčiniek vrážaných do nosa? Lebo môže skončiť na pľúcnej ventilácii!
  https://www.aktuality.sk/clanok/823759/koronavirus-sofer-premiera-matovica-bol-pozitivne-testovany/

  https://www.aktuality.sk/clanok/823658/v-poprade-sa-buria-proti-sefovi-nemocnice-prisiel-od-krajciho-a-robi-aj-na-razsochach/

 6. Dnes na webovej stránke pán Dr. Mercolu http://www.mercola.com nabehli 4 články o očkovacom biznise. V rámci dňa nimi prebehnem.
  Ale rozmýšľam ako je toto všetko nastavené. Aj na webe http://www.naturalnews.com som čítala, že ľudia čo zarábajú miliardy, milióny na očkovaní nedovolia seba a svoje rodiny zaočkovať. Boli tam vymenované aj mená, jedným z nich je Bill Gates.

  • Toto som prekopírovala z dnešného článku pána Dr. Mercolu, čo plánuje elity sveta s nami urobiť ak neprijmeme depopulačnu vakcínu proti Covidu.

   Being employed and going to work in an office
   Getting an education
   Obtaining a driver’s license or passport
   Boarding a train or other public transportation
   Attending a sports game or concert
   Entering a store, restaurant, bar, coffee shop or nail salon
   Booking an appointment with a doctor
   Getting an education
   Boarding a train or other public transportation
   Attending a sports game or concert
   Entering a store, restaurant, bar, coffee shop or nail salon
   Booking an appointment with a doctor

   Rýchly preklad: Ak neprijmeme vakcínu nebudeme môcť sa zamestnať v úrade, nebudeme môcť dostať vzdelanie, nebudeme schopní získať šoferák a pas, nebudeme môcť nastúpiť do vlaku alebo inej mestskej dopravy, nebudeme môcť navštíviť športové podujatie alebo koncert, nebudeme môcť vstúpiť do reštaurácie, baru, kaviarne alebo nechtového štúdia, nebudeme môcť sa objednať u lekára.
   https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2020/09/22/coronavirus-vaccine-news.aspx
   Ešte jednu vetu som prekopírovala z tohto článku:
   According to the World Health Organization, the overall infection mortality rate for COVID-19 is about 0.6%
   Rýchly preklad:
   Podľa WHO celková úmrtnosť na COVID-19 je okolo 0,6%.

 7. Ty kokso! Plánovači genocídy sú veľmi veľmi netrpezliví! Nestíhajú TIMING!
  Stret záujmov ako Brno?! Srať na ne! Prymula sa stal novým ministrom „zdravoochranénia“! Tfuj tajbl! Vakcinačný biznis a genocída pred štartom! Postihnutými budú plniť nemocnice!
  „Nejdůležitější je zabezpečit kapacity nemocnic, při jakémkoli scénáři vývoje epidemie,“ řekl premiér Andrej Babiš.“

  “ Češi ztrácejí zábrany, říká Prymula. Hrozí zavření škol a omezení akcí“
  “ Pokud se situace kolem koronaviru zhorší, zavřou se střední školy a základní na druhém stupni, naznačil nový ministr zdravotnictví Roman Prymula poté, co ho premiér Andrej Babiš uvedl do ůřadu. Vyzval ředitele škol, ať zavedou páteční volno.“ ‚debilizácia a rozklad školstva pokračuje – kto sa postará o deti v ten piatok?

  Slobodomurárska banda Prymulu samozrejme podporuje!
  “ „Nedovedu si představit nikoho kompetentnějšího, který by stál v čele boje proti druhé vlně pandemie. Vím, jak skvěle jste obstál, když se bojovalo s první vlnou, a plně věřím, že stejně tak obstojíte i nyní ve velice a velice složité situaci,“ uvedl v pondělí prezident Miloš Zeman, když v Lánech jmenoval do čela ministerstva zdravotnictví Romana Prymulu.“
  https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/prymula-novy-ministr-zdravotnictvi-uvedeni-do-uradu-babis.A200922_042829_domaci_kop

 8. Ďalší zlikvidovaný web, vrátane zdrojového o slobodomurároch na Slovensku – AstroTabu.

  „Kruh sa uzatvára | háčky a udice – Blog.cz
  [Prehľadávať doménu afinabul.blog.cz/1212/kruh-sa-uzatvara-i-cast] afinabul.blog.cz/1212/kruh-sa-uzatvara-i-cast
  Kruh sa uzatvára (I. časť) Denník SME priniesol 6.mája 2003 túto radostnú správu: Na Slovensku sú slobodomurári hlavne v Bratislave a medzi umelcami, novinármi, vedcami, lekármi, povedal včera slobodomurársky majster Peter Bu, ktorý tu pred desiatimi rokmi založil lóžu Humanizmus.“

  REPLAY – „Na Slovensku sú slobodomurári hlavne v Bratislave a medzi umelcami, novinármi, vedcami, lekármi,“

  He! Číslo 5 ešte stále žije!

  „3) Vedúcou myšlienkou slobodomurárov bolo a je: „Rozbiť starý svet a postaviť nový na slobodomurárskych základoch“! Následne prezidenti, ministri a poslanci štátov, ktoré vstúpili do Spoločnosti národov, neskôr do OSN a ktorí navrhovali a schvaľovali rôzne zákony a zmluvy – nikdy nevykonávali vôľu svojho ľudu, ale počúvali príkazy a rozkazy slobodomurárskych lóži ku škode vlastných národov. Občania si túto pascu neuvedomujú v plnom rozsahu. Táto satanská politika je však stále rovnaká, ibaže dnes sú nám predkladané inštitúcie ako: MMF, CFR, OECD, NATO atď a smerujeme (lákajú nás, sľubujú sú veľmi nedočkaví hoci naoko robia drahoty a rôzne strašenie ak nevstúpime) do Európskej únie…“
  https://carli51.estranky.sk/clanky/s-astrologom-frantiskom-steffekom-/slobodomurari.html

 9. Teraz sa už nedivím že na tlačovke vyhlásila doktorka že prakticky každý na ventilácii zomrie.

 10. Je to zdrvujuci pocit že sme nositeľmi a širitelmi covidu.To už môžu vyhlásiť že sme všetci nositeľmi a širitelmi HIV.Každy človek má v nosohltane a ústnej dutine milióny streptokokov a stafilokokov a choroba sa prejavuje len u časti národa a nikto z toho nerobí drámu.Pre upokojenie situácie by sme mali prejsť na švédsky model.

  • Zdrvujúci pocit je, keď raz zistíš /hovorím obecne/, že ťa klame tvoja vlastná matka alebo vlastný otec. To, že nás klamú médiá a politici preto nemôže byť zdrvujúci pocit predsa.

   „Znelo to spočiatku ako anekdota: niekto sa vraj nahlásil na korona-test, potom zistil, že by musel dlho čakať, teda sa nenechal testovať, ale aj tak mu prišiel pozitívny výsledok. V obmene si dotyční vybrali testovaciu tyčinku z obalu, nepoužili, vrátili do obalu, poslali na test a opäť – aké prekvapenie – s pozitívnym výsledkom. Keď som sa na to pýtal cez Facebook, rovnaký príbeh už koluje aj v Austrálii, ale aj v Čechách a dokonca aj u nás. Na to je jednoduchý recept – pokus urobený investigatívnymi novinármi. Už predviedli všeličo, aj bombu skúšali prepašovať na letisko, že sa nemajú k niečomu tak jednoduchému a pritom potrebnému?

   A nezabúdajme, že na samom začiatku korona-paniky v istom africkom štáte si najvyšší štátny predstaviteľ dovolil taký pokus, že nechal do testovacieho strediska odoslať vzorky kôz, šimpanzov, ale aj banánov, či iného ovocia. To všetko označené falošnou identifikáciou ľudských osôb. A výsledkom boli pozitívne testy na ľudský korona-vírus?!! Brali sme to naozaj ako anekdotu, lebo sme si mysleli, že veď v Európe sa niečo také stať nemôže…

   Ale naozaj som spozornel, keď som sa dočítal, že o nostrifikáciu požiadali autori slovenského patentu na odlíšenie korona-vírusu a vírusu chrípky?!! To myslia vážne??! Takže (uvedomuje si to vôbec niekto?!) tie súčasné pozitívne testy pripisované Covid-19 môžu byť celkom ľahko prekryté obyčajným chrípkovým vírusom a nikoho to netrápi? Veď začína klasická chrípková sezóna a tá strašidelná „druhá vlna“ korona-pandémie môže byť celkom ľahko takto vyfabrikovaná práve tou chrípkou?!“
   https://www.infovojna.sk/article/falosne-pozitivne-testy

   • Jaroslav D M

    Rozptyl COCID-19 ? Ne prirozene ale s pomoci … pry take letaji lehke letadylka (s HAARP to byly velke …) zjistene hlavne nad Italskymi Dolomitama vyhratymi skalami hor a horke proudy rozsivaji / zamoruji pry nove modyfikovane kmeny do atmosferickych vysinach po cele zemekouli!
    Za CSSR by se takovi narusitele vzdusneho prostoru sestrelili a byl by klid! Nebo parkrat podletl tryskacem a pak letadylko skonfiskovalo a pilutek predvolan pred soud a hnev pracujiciho lidu!
    Procital jsem moudrosti o COVID-19 Sir = ASI brzo? Billa Gate a zasnu odkud ma tolik odbornych a velice presnych zprav. Neni to nahodou od vsech tech mudrcu Neautorizovane Lekarstvi bez Diplomu a Praxe, debo dokonce cinnost kriminalniho Vyvinu Zbrani Hromadneho Nicerni?
    Dle znamych dobre informovanych z lekarskych, vedeckych a FEMA kruhu tak vlna je naplanovana na 5 roku. 1. rok je za nama? Joe Biden, kandidat na USA prezidenta se prorekl kdyz se zminil, ze na COVID-19 umre na 200 000 000 Amerticanu, to znamena z dnesni populace 330 000 000, ubytek 60% obyvatel. Mimo jine byl to on ktery spolu s John McCain (snad en potomek Kajna ktery zabil abeal) byli na stranbe vsech rozpoutanych a nevyhlasenbych valek USA/NATO, vceten Jugoslavie az Libya…
    Rika se, ze jen ti poslusni, kteri se nechaji „zdomestikovat a dobrovolne krizit“ na novou pricmouhlou rasu NSP budou usetreni aby se z nich mohli stat OTROCI, Gojimove, Goya-h. NEZACINA nam NAHODOU NOVY HOLOCAUST, koncentracni tabory pry jiz maji pripravene jen v USA a Kanade pres 720, plne vybavenych vsim konfortem vcetne pry spaloven mrtvol a rodinnych rakvi? -tod po vzoru svetoveho terrorizmu?
    Dal jsem priteli Vas Badatel v Angline. Navstivil nemocnici kde se pry „vyvazely v mrazicich nakladacich mrtvoly“. Lekar vsichni jsou enjak bojacnejsi, jako kdyby jim slo o vse? A se snazil naruzive „pacienta“ dat do seznamu Vaccinace pry v jeho veku je to velice nutne a an vsechny se nemusi dosytat. Odpovedel, ze v zivote zadnou Chripku / flue nemel a tezko asi bude mit… Lekar – pry ty nicemu nerozumis, toto je vse daleko jine. Pt. ano ja chapu a proto ji nepotrebuji. Upozornuji, ze nekolikrate mnozi byli v USA chyceni dvema pacholky a dasi mila sestricka jim davala injekce od trankilizatoru kde za 20 sekund jsi v liombu az ???? Stanete se Zombie, zdepersonalizovany, se vsim souhlasicim, asi dealli testy v praxi … Pacienti prichazi k „jasnejsimu chapani po 2.5 rocich od posledniho Nasilneho Medikamentovani???
    Pozoruji, ze ‚Medicinsti“ asi budou dostavat „extra bonusy“ za kazdou injekci ANDELA SMRTI, D’IZRAELI…
    Znamy nabidnul Vas BADATEL v Anglictine lekari pak jeste 3x v nemocnici… , – vzdy vyskocili vse predcasne skoncilo otevrel-i dvere a naridil Sir, okamzite opustte office. Pozoruje se, ze se vsichni nejak velice boji, jakekoliv diskuse, maji asi nainstalovane kamery a „varovani“? Neni to normalni. Take sranda, jak vsichni gojimove maji poslusne NAHUBKY take an kolach a behajicich a dokonce jejich deti na hristiuch? A berou toto promyti moz=ku jako Vlasteneckou snad povinost!

 11. Prekopírovala som jeden blog:
  Očkovanie proti Covid-19 bude najväčší biznis v histórii farmaceutického priemyslu.

 12. Mimo tému – ale dôležité – dnes 22. septembra 2020 sa naposledy píše rok 7528 od Stvorenia Sveta v Hviezdnom Chráme /pri Kaspickom mori/ – teda podpísaním /teda gramotne!/ Veľkého Mieru v Ázii medzi ruskými bielymi plemenami a čínskymi žltými plemenami.

  Výraz Od Stvorenia Sveta sa používa ako metafora kvôli veľmi dlhej a nivočivej vojne, takže už len obyčajný mier znamenal niečo konštruktívne. Do tohoto dáta sa udáva aj začiatok stavania Veľkého čínskeho múru – čím sa čínske plemená zaviazali zabrániť porušovaniu tohto mieru divokými neposlušnými hordami a ich lúpeživým útokom na ruskú zem. Strieľne na tomto múre sú zásadne smerom do vnútra čínskeho priestoru – nie smerom von!

  Zajtra 23. septembra 2020 začína Slávnym Sláviacim nový rok 7529! V tom je rozdiel medzi rokom pána a rokom Slávov – 5 a pol tisíc rokov utajenej histórie!

  • Jaroslav D M

   Ono doslo k niceni veskerych historickych a Archeologickych dokumenty veskereho Slovsnstva pry predchudci Jezujitu a Kchazaru… Myslim, ze to je Slovansky Buh Perun ktery ma v brisku cloveka-ze by geneticky klonovany – vytvor Boha?
   Slovansky rok 7528 / 7529
   Zidovsky / Hebrejsky 5780 / 5781; 18. do 29. Septembra 2020 zapadom Slnka zacina Novy rok… Povezte, co je to za rozdil -1748 roku v 5.781 zidovstva, neb radeji 7.529 tisicilete His-s-Tory Slovanu kteri teduy asi byli stvorenijiz o 1748 roku drive. Jen pro zajimavost co se udalo v nasich a Slovanskych zemich v roce 1748??

 13. Načo sa hrá tento svet?Naraz nikomu nevadí že mnohí ľudia sa prežieraju alebo inak si humpluju život a potom nastanú u nich akési problémy s vírusom.Ročne zomrie v USA okolo 300 000 ľudí na obezitu.Poznam 80 aj 90 ročnych- skromne žijúcich ľudí ktorí nemajú žiadne ťažkosti s vírusom.Mam 70 rokov a som nahnevaný na týranie s rúškami a strašenie s ventilátorom.Ja ľutujem ťažko choré deti a mladých ktorí majú povinnosti voči svojim rodinám.Prečo mám ľutovať niekoho kto nie je zodpovedný voči svojmu telu.A keď už,vo svete zomierajú všetky vekové kategórie a pritom trpia ďaleko väčšími bolesťami.Toto megašialenstvo s vírusom môže trvať celé roky.

 14. Jaroslav D M

  Nemelo by se od zvoleneho casu v celE EU snad sVete vyjhlasit DEN normalniho rozumu, odhodit rousky, zacit normalni zivot, … a co oni ijue jich jen 1:5000 co mohou nam ucinit? Kdyz nebudeme mit mezi sebou vlastni pohunky, zradce, jim nedochazi, ze v dalsich fazich oni budou take zniceni?
  Izarel s UAE – Emiraty – ARABOVE UDELALI SMLOUVU K NOVEMU ROKU o pratelstvi. Potomci Ismaele a Izaka
  OBAVAME SE, ZE TIMTO mohou byt ZNICENI ZBYTEK PALESTINCU PRES covid-19!
  https://ac24.cz/-/covidite-ted-podivejte-se-na-pravdiva-cisla-a-neverte-vsemu-cim-nas-krmi-ve-zpravach?redirect=%2F
  https://ac24.cz/-/covidite-ted-podivejte-se-na-pravdiva-cisla-a-neverte-vsemu-cim-nas-krmi-ve-zpravach?redirect=%2F;

 15. Jaroslav D M
 16. Miroslav Yorkiboy

  Ty svině je treba povešiať-

Pridajte komentár

*