Rumunská lekárka hovorí, že vie vyliečiť 100% covidových pacientov


Print Friendly, PDF & Email

Rumunská lekárka hovorí, že vie vyliečiť 100% covidových pacientov

(Flavia Grosan, lifesitenews.com) – Pneumologička bola Bihorským lekárskym kolégiom v Rumunsku zbavená podozrenia zo „zanedbania lekárskej starostlivosti“.

Stalo sa tak po tom, čo ju nedávno predvolali predstaviť svoju osobnú metódu liečby pacientov s ochorením COVID-19, ktorá, podľa toho, čo tvrdí, jej umožnila vyliečiť už skoro 1000 pacientov.

Covid lieči ako „netypický zápal pľúc“

Flavia Groşanová z Oradey neďaleko maďarských hraníc sa v rumunských médiách stala známa svojím rozhodnutím nepoužívať na liečbu pacientov s ochorením COVID-19 vo všetkých jeho štádiách oficiálne protokoly a namiesto toho pristupovať k ochoreniu ako k „atypickej pneumónii“.

Zašla dokonca tak ďaleko, že povedala, že v nemocniciach sa prílišnou kyslíkovou terapiou a, v tých najhorších prípadoch, intubáciou, dopúšťajú obrovských chýb, čo, podľa jej tvrdení, chorého v skutočnosti „zabíja“.

Priveľa kyslíka po príliš dlhú dobu, hovorí Groşanová, môže viesť k cerebrálnemu edému (opuchnutiu mozgu), ktorý zasa môže spôsobiť smrť. Ešte nebezpečnejšia je podľa bronchopneumologičky intubácia (napojenie na pľúcny ventilátor).

Ona sa, na základe svojich dvadsaťročných skúseností, rozhodla podávať kyslíka menej a to tak, aby neprekračoval potreby pacienta. A tiež podáva antibiotiká a niekoľko ďalších lacných liekov, na rozdiel od odporúčaní v mnohých krajinách.

Hovorí, že toto rozhodnutie jej umožnilo vyliečiť „sto percent“ z približne 1000 pacientov, ktorí prešli jej rukami, pričom len veľmi malá časť z nich sa možno neskôr, bez jej vedomia, dostala do nemocnice.

„Mojím cieľom od začiatku pandémie bolo, že žiadny pacient by nemal dostať kyslíkovú masku, ani byť intubovaný. A to sa nestalo,“ povedala pre veľmi čítaný denník National.

„Používam svoje klasické, lacné lieky, medzi ktoré patrí aj Clarithromycín, čo je antibiotikum, patriace do skupiny makrolidových antibiotík. Ide o jediné antibiotikum s virálnym tropizmom (vlastnosťou nachádzať sa v určitých orgánoch).“

 „V skupine makrolidových antibiotík sa nachádzajú len tri, a to erytromycín, ktorý poznajú všetci, azithromycín a clarithromycín. Azithromycín nemám rada, lebo je slabšou kópiou clarithromycínu.

Pracovala som v niektorých veľmi zaujímavých klinických štúdiách o pneumónii a tam som sa dozvedela o virálnom tropizme clarithromycínu, ako aj o jeho protizápalovej role, ktorú nemá žiadne antibiotikum.

S týmto antibiotikom pracujem pri vírusových a atypických zápaloch pľúc už desať rokov.

Keď udrela pandémia, prešla som na etiologickú liečbu, clarithromycín. Samozrejme, okrem tohto antibiotika je niekoľko adjuvantných liečob, pretože to nemôže zvládať samo. Je to liečebná schéma, ktorá je moja vlastná.“

Lekárska komisia zbavila lekárku Grosanovú všetkých obvinení

Jej senzáciu budiace vyjadrenia viedli niektorých pacientov s nedostatkom kyslíka z dôvodu infekcie ochorením COVID-19 k odmietnutiu liečby v nemocnici. Čo je zrejme jeden z dôvodov, prečo ju požiadali, aby predstúpila pred lekársku radu, ktorá má moc ju sankcionovať.

Ale ani toto neviedlo k oficiálnemu zavrhnutiu jej liečby. Bihorské lekárske kolégium namiesto toho médiám povedalo, že vypočutie Dr. Flavie Groşanovej nebolo „vyšetrovaním“, ale len „diskusiou“ o jej vyhláseniach.

Carmen Pantişová, prezidentka lekárskeho kolégia, po stretnutí uviedla, že Groşanová vyjadrila „lásku“ k svojim pacientom a objasnila, že na jej strane neboli „žiadne prvky nedôvery“ vo vzťahu k lekárskej činnosti v nemocnici.

Podľa oficiálneho vyhlásenia sa ju etická komisia rozhodla  nesankcionovať, pretože Groşanovou aplikovaná liečba „má svoju rolu a svoje miesto“.

Pantişová dodala, že v tom, čo sa udialo pred komisiou, zohrala rolu „obrovská rola sympatií“, sprevádzajúca nezávisle uvažujúcu lekárku, čo potvrdzuje, že lekárkine liečby sú dobré“.

Flavia Groşanová prišla na vypočutie v sprievode právnika a vítal ju dav povzbudzujúcich podporovateľov všetkých vekových kategórií a tiež veľký počet novinárov. Dostalo sa jej kvetov a potlesku. Tlač poznamenala, že bola rehabilitovaná Etickou komisiou nemocnice, ktorej svoju liečbu predstavila.

Oficiálny protokol je podľa lekárky príliš náročný

Groşanová, ktorá je momentálne zamestnaná v súkromnej nemocnici, ďalej na záznam povedala, že oficiálny, povinný protokol liečby ochorenia COVID-19 pokladala za „extrémne náročný“.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Dôvodom je skutočnosť, že tento protokol vyžaduje čakať, dokým sa u pacientov infikovaných vírusom SARS-CoV-2 prejavia nebezpečné príznaky ako sú sťažené dýchanie a nedostatok kyslíka, pričom sa im dovtedy podáva len paracetamol.

Groşanová vysvetlila, že využila svoje osobné skúsenosti s mnohými pacientmi z predošlých rokov:

„Našla som lacnú možnosť s liekmi z nomenklatúry Ministerstva zdravotníctva. Je to lacná a neuveriteľne krásna kombinácia. Mám dvadsať rokov skúseností v pneumológii,“ povedala.

Tvrdila, že tento tradičný prístup, pri ktorom lekári využívajú obdobnú logiku a dôverujú vlastným znalostiam medicíny a individuálnych reakcií na liečby, jej umožnil vyliečiť všetkých takmer 1000 pacientov, ktorým poskytla svoju „krásnu“ liečbu, nech boli v akomkoľvek štádiu ochorenia.

Namiesto podávania masívnych dávok kyslíka, keď saturácia pacienta dosahuje nebezpečne nízke hladiny, sa Groşanová „nadmerným dávkam“, ktoré používajú nemocnice a ktoré môžu viesť k edému mozgu, vyhýba.

Ako vysvetľuje:

„Keď je saturácia nad 80 percent, podávam svojim pacientom len veľmi malé dávky kyslíka, rádovo 2 až 3 litre za minútu, vo forme krátkych každodenných podaní, najviac 4 až 5 hodín.

Je dôležité vedieť, že priveľa kyslíka mozog tlmí, pretože vo všeobecnosti je to mozog, čo riadi naše telo, nie nejaký stroj.

V tomto ohľade vonkoncom nesúhlasím so súčasným protokolom liečby ochorenia COVID: vysoké dávky kyslíka, ktoré predpisuje, rádovo 20 litrov, vedú k acidóze, spôsobujúcej u pacientov cerebrálny edém… ktorý zasa, pravdaže, vedie k ich smrti.“

Varovala tiež pred podávaním Kaletry (lieku proti HIV, lopinaviru) a kodeínu, ktoré očividne predpisujú pacientom s ochorením COVID-19 v Rumunsku. Tie môžu symptómy len zhoršovať.

„Našťastie bolo niekoľko sestier – tie považujem za ozajstné hrdinky – ktoré pacientov pozorovali a varovali, aby Kaletru neprehĺtali a liek vyhodili. Keď ich potom prišli skontrolovať lekári, boli udivení, že nemajú hnačku a že sa cítia dobre.

Dôvod bol ten, že neužili liek, predpisovaný protokolom. Takto tieto ošetrovateľky skutočne zachránili životy svojich pacientov.

Keď sa používa kodeín, z dôvodu potlačenia kašľa nemôže pacient vykašlávať sekréty, tvoriace sa v pľúcach a sú to práve tieto sekréty, čo ich dusí – nie krvné zrazeniny, ale nahromadené sekréty,“ vysvetlila.

„V tomto bode pacienti podľa očakávania prepadajú panike, lebo už nemôžu dýchať a tak im podajú lieky na tlmenie bolesti a napoja ich na umelú pľúcnu ventiláciu – a od tej chvíle ich môže zachrániť už len Božia milosť!“

Strach je najväčší nepriateľ pacientov s Covidom

V nedávnom rozhovore vysvetlila, že vyliečila päť členov jednej rodiny, vo veku od 37 do 97 rokov, umožniac im všetkým, úplne vyliečeným, spoločne osláviť Vianoce.

V interview preloženom periodikom Visegrad Post ľutovala, že tí, ktorí ochorejú, sa začnú veľmi báť a chcú ísť do nemocnice, „hoci môžu zostať doma a liečiť sa užívaním liekov.“

Ona sama ponúka online konzultácie a keď má podozrenie na prítomnosť „atypickej pneumónie“ spojenej s ochorením COVID-19, okamžite predpisuje clarithromycín, aj keď má pacient len nízku alebo vôbec žiadnu teplotu.

Napriek tomu, že ju kolega za nedodržiavanie pravidiel nahlásil úradom, svoj neodporúčaný protokol ďalej používa. Kolegovia pneumológovia Groşanovú takmer jednotne odmietajú, no podarilo sa jej presvedčiť zdravotnícku hierarchiu v Rumunsku, že by jej tvrdenia nemali spakruky odmietať.

Carmen Pantişová z Bihorského lekárskeho kolégia objasnila, že Groşanová môže pokračovať v práci ako vždy, keď vyhlásila:

„Lekárka bude svojich pacientov liečiť presne tak, ako doteraz. Všetky vážne prípady budú odoslané do nemocnice, kde majú komplexnejšie testy a podpornú liečbu.“

Ak sú ale Groşanovej tvrdenia správne, nebude to potrebné, ak sa budú riadiť jej terapeutickými odporúčaniami.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Flavia Grosan, Zdroj: lifesitenews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Mám známu rumunku a ona počula z úst ministra zdravotníctva v Rumunsku , že on by nedal ani svoju rodinu zaočkovať.

  • ??? Ja to poznám vo verzii, že by nenechal zaočkovať ani svojho psa – čo pravda nevylučuje, že by pes nemohol byť členom jeho rodiny.

  • Ametyst – a Ty by si sa dala zaočkovať? (ak, pravda už nie si…). Kedysi som odišiel z východného Slovenska, však viete, kde… Keď som sa na víkend vracal domov, tvrdil som, že keď tam vystúpim z vlaku, pripadám si, ako keby som prišiel do Rumunska.
   Týmto sa všetkým Rumunom ospravedlňujem.
   Viem, že je to nesúvisiaca reakcia. Len ma tu napadajú veľmi široké súvislosti medzi lekármi a „lekármi“….

 2. https://www.naturalnews.com/2021-04-27-covid19-vaccine-pfizer-brain-damage-neurodegenerative-disease.html
  Covid-19 vaccine from Pfizer confirmed to cause brain damage, neurodegenerative disease
  Je potvrdené, že Covid-19 vakcíny od Pfizeru spôsobujú poškodenie mozgu, neurodegeneratívne choroby

  Tieto:
  Alzheimer’s and Lou Gehrig’s disease, dementia (demencia)

  • Prečítal som si originálny článok aj ďalšie, na ktoré odkazuje. Jean, musím Ťa sklamať, ale žiadny dôkaz o poškodení mozgu po vakcinach na báze RNA som tam nenašiel. Pre istotu som článok poslal dvom renomovanými vedcom v tomto odborné (sú to dobrí známy našej rodiny). Vysledok: rovnaký, ako som uviedol. Navyše mi odporučili čítať články v serióznych vedeckých médiách… Ale Ty si ver čomu chceš veriť, lebo takto to robí väčšina laikov (to je ich údel).

   • Wihelm „kolkáty“ – to, čo tu predvádzaš je typická paradigma tzv. „odborných lekárskych“ trollov a astroturfing! Čiže – pokiaľ „tvoji renomovaní“ – ku.va sem s ich menami!!! – musia mať predsa za sebou nejaké publikácie doboha! – pokiaľ nepočuli o piči – tak pre nich neexistuje! Nó – len človek ťukne do vyhľadávača a je toho plná piča! A nemienim tu nazývať vagínou to, čo je piča!

    „Od konca 80. rokov minulého storočia dostalo viac ako 2 100 rodín kompenzáciu za zranenia spôsobené vakcínami v rámci federálneho programu určeného na pomoc v zriedkavých prípadoch závažných vedľajších účinkov očkovania. A viac ako polovica z týchto ocenení je za poranenia mozgu.

    Celkový počet prípadov poranenia mozgu kompenzovaných federálnym súdom pre vakcíny

    (od mája 2010 vrátane novo zverejneného riešenia prípadu autizmu Hannah Poling )

    Encefalitída / encefalopatia: 639

    Záchvaty: 656

    Autizmus 1 *

    Spolu: 1 296

    Zdroj: HHS-HRSA (Správa zdrojov a služieb v zdravotníctve a sociálnych službách)“
    https://www.cbsnews.com/news/vaccines-autism-and-brain-damage-whats-in-a-name/

   • sudruh chod trolovat niekde inde,dokonca moj priatel co je MD 60 rokov,ma problemy tohto typu a to len od jednej „vacciny“ od pfizer, druhu uz odmietol tiez aj jeho zena maju „tazku hlavu“

 3. https://www.naturalnews.com/2021-04-27-globalist-next-move-ostracize-unvaccinated-like-hitler-ostracized-jews.html
  Globalist next move in the Marxist playbook: Ostracize the unvaccinated like Hitler ostracized the Jews
  Ďalší krok globalistov v Marxistickej hracej knihe: Zbaviť sa nezaočkovaných ako Hitler sa zbavil Židov

  • Preto treba marxistov predbehnúť a začať s ostrakizáciou očkovaných. Jeden taký článok sme už dali a systém poriadne zaskočil, vyviedol ich z miery:

   https://www.badatel.net/vynimkou-z-testovania-pre-ockovanych-pacha-vlada-viacere-trestne-ciny/

  • Prečo máš potrebu neustále preháňať? U mnohých si sa preto stala nedôveryhodnou. ?

   • Wilhelm, Jean iba zverejňuje linky, ktorých autorom je niekto iný. Každý nech si vytvorí obraz, aký chce. Väčšina z nás si ho robí na základe vlastných skúseností.

   • Chod na ine, zidovske forum,nesmrad tu

   • Redakcia, vložte Johnovi medzi slová „iné“ a „židovské“ čiarku; bez nej dáva jeho výrok opačný zmysel – nie taký, aký on mal na mysli. My Johnove názory poznáme, nás to nezmýli – ale zavíta na Vašu stránku niekto iný a nemusí to pochopiť reálne .
    (Takto výrok vyznieva, akoby ste židovské fórum boli aj Vy – čo John určite tak nemyslel…my na rozdiel od angličtiny máme mimoriadne komplikovanú gramatiku, miestami aj úplne postavenú na hlavu.)

    • vložené 🙂

    • Emily – zastreliť, nie oslobodiť! Koniec koncov – všetci máme svojho rabína – či chceme, či nie. Osobne si myslím, že ste práve porušili Johnove autorské právo na vlastnú korektúru.

     • S naším neprehľadným, chaotickým jazykom máme problém aj my žijúci na Slovensku, Maroš, však čo si budeme nahovárať. Tak sme uchmatli Johnovo „autorské právo na vlastnú korektúru“, aby sme jedinou čiarkou oddelili redakciu od židovstva. Až teraz je to v súlade s Johnovým postojom, ako my tohto nášho komentátora poznáme.
      …a prečo si uviedol iba polovicu čiarkového obracača zmyslu?? Dajme ho celý:
      zastreliť nie, oslobodiť!
      zastreliť, nie oslobodiť!
      Už len dúfať, Maroš, že ma tentoraz od verbálneho zastrelenia oslobodíš.

  • Ander Kixa

   Akože marxisti chcú neočkovaných vysťahovať do Izraela? Alebo na Madagaskar?

 4. https://www.infovojna.sk/article/sukromna-skola-v-miami-nebude-zamestnavat-ucitelov-ktori-budu-ockovani-vakcinou-proti-covid-19
  Súkromná škola v Miami nebude zamestnávať učiteľov, ktorí budú očkovaní vakcínou proti Covid-19

  Zatímco jinde vymýšlejí omezení a penalizace pro neočkované zaměstnance, soukromá škola v Miami ohlásila, že nezaměstná žádného učitele, který si nechá dát vakcínu proti covidu. Podle vedení instituce není dosud zřejmé, zda je očkování stoprocentně bezpečné a bez vážných vedlejších účinků.
  „Nebylo to jednoduché rozhodnutí, ale dohodli jsme se na tom spolu s našimi poradci. Je to v nejlepším zájmu dětí, které tak budou chráněné. Nevíme, jaký by to mohlo mít dopad, kdyby s nimi v blízkosti byl celý den nedávno očkovaný učitel,“ napsala škola v dopise rodičům.

  • Očkovanie mRNA vakcínou proti Covid 19 údajne podľa nejakej štúdie znižuje inteligenciu o 18 bodov – zdroj VK Aeronet. Očkovanie učiteľov je teda súčasťou debilizácie ľudí na planéte. Moje osobné skúsenosti – ak porovnám bystrosť niektorých svojich známych ešte pred rokom a teraz – začínajú byť akýsi spomalení a mimo, ja o koze, oni o voze, žiadne nejaké budúce plánovanie, niekam odvracajú zrak, sú akýsi neprítomní – očakával by som po tých lockdownoch viac srdečnosti, zvnútra cítim, že začínajú byť viac uzavretí. Možno psychóza, možno testy, očkovanie /niektorí áno/. Ale to je badať aj na vyjadreniach politikov – pyramída idiotizmov. Čiže – niekto zrejme má svoje info a preto – v rámci experimentu – nechce zamestnávať očkovaných debilizačných učiteľov.

 5. https://www.infovojna.sk/article/video-heger-oznamil-intenzivnu-pripravu-slovenska-na-zavedenie-covid-pasu
  VIDEO: Heger oznámil intenzívnu prípravu Slovenska na zavedenie COVID pasu

 6. https://zemavek.sk/vakciny-benefity-a-rizika/
  Vakcíny, benefity a riziká

 7. Ešte k tej pľúcnej ventilácii či intubácii, s kt. sa to v nemocniciach na začiatku covidizácie neraz až trestuhodne zvyklo preháňať – už od nepamäti je známe, že ľudia žijúci vo vyšších nadmorských výškach, kde je kyslíka menej, sú respiračnými neduhmi postihovaní oveľa zriedkavejšie, ako „nizozemci“.

 8. https://www.banned.video/watch?id=608887d43eb1a210d3d35b29
  Biden Dumps Banned Covid-19 Vaccines on India
  Biden dal zakázané Covid-19 vakcíny Indii

  Išlo o vakcíny od AstraZeneca

 9. https://www.hlavnespravy.sk/slovensko-sa-po-vyzve-eu-intenzivne-pripravuje-na-zavedenie-covid-pasov-povedal-premier/2517254
  Slovensko sa po výzve EÚ intenzívne pripravuje na zavedenie COVID pasov, povedal premiér. Čo v nich bude zaznamenané?

 10. Prečítala som jeden blog na hlavnespravy.sk Neskutočne sa smejem. Niektorí ľudia sa teda vedia vyjadriť. Ale bojím sa to sem prekopírovať lebo sú tam aj nevhodné slová.

 11. Ďakujem Jean ze ta tu máme stojím pri vás fakt ako pilna usilovna včielka

 12. https://tadesco.org/preparat-m-rna-covid-19-nie-je-vakcina/
  Preparát m-RNA COVID 19 nie je vakcína

 13. https://www.naturalblaze.com/2021/04/likely-death-blow-to-masks-and-distancing-numerical-proof-covid-pandemic-did-not-exist-uk.html

  V tomto článku je uvedené koľko chorôb spôsobuje nosenie masiek, vrátane predčasnej smrti.
  hypoxia, hypercapnia, shortness of breath, increased acidity and toxicity, activation of fear and stress response, rise in stress hormones, immunosuppression, fatigue, headaches, decline in cognitive performance, predisposition for viral and infectious illnesses, chronic stress, anxiety and depression.

 14. No – práve počúvam Infovojnu, v nej Marčeka – pozýva na prechádzku, keďže demonštráciu 1. mája v Blave je zakázaná. Takže vám – redakcia – ďakujem za „prieskum trhu“ ohľadom „jázd slobody“ – dúfam, že jednu spanilú u nás urobia aspoň Noční Vlci z Ruska – keďže nie sme na zozname nepriateľských krajín voči Rusku /napriek snahe Čaputovej a Korčoka/.

  Ha – práve Marček vysvetľuje „predaj-nepredaj“ svojich strán – ja hovorím – „Marček predaj a urob novú!“ Ku.va!

  Takže redakcia – pozdravuje vás moja vuvuzela – testom geometrického radu sa zjavne bojíte prejsť, lebo nebodaj by sa zistilo, že ste pre túto vládu skutočne nebezpeční. Nie – nie ste nebezpeční pre žiadnu vládu. A preto si na vás dávam pozor ja.

  • Dáme tu vuvuzelu zajtra (vo štvrtok) ako článok. Chystajú sa aj ďalšie organizované auto-protesty po celom Slovensku na 8.5., tak to spojíme do jedného článku, aby to nebolo rozdrobené kade-tade.

   A nie sme nebezpeční pre vládu? Potom je zvláštne, že sme jedinou stránkou, proti ktorej vedú „trestné stíhanie“. A pritom my dávame len 1 článok denne. Iné alternatívne weby dávajú aj oveľa väčšie množstvo článkov za deň a aj tvrdšie články (tvrdšie z hľadisko toho, čo oni nazývajú „hoaxy“, respektíve „poplašné správy“). Čím to bude, že nášho jediného článku denne sa tak strašne boja?

   • No – tiež som to poslal na papiňák Infovojna – výsledkom je, že Lichtner robil promo Marčekovi. V matike sme mali skúšku správnosti – suma sumárum. Čiže ak sa niečo niekde stratí – niečo nie je v poriadku.

    Keby ste boli tú výzvu uverejnili už v utorok – mohla byť distrubuovaná priaznivcami Badatela aj linkami v komentároch na Infovojne. Resp. – možno by to zaplo „kreatívcovi zvukárovi“ Lichtnerovi – lenže ten má svoju politiku! Momentálne žehlí, že uviedol Radačovského v deň pred moratóriom volieb do EU parlamentu a tým ho tam aj posadil!!! A dnes Marček – „ako jediný organizovaný protest“! FUCK!

    Takže – pokiaľ s tým nepríde „mág Flašík“ – nikto nevie „vymyslieť“ poriadnu haluz – áno?! Na čo čakáte?! Čo riešite – súťaže ega? Budeme súťažiť 20 rokov – než niekomu zapnú najefektívnejši riešenia? Chcete kúpiť TV Markíza?

    Ja som COPYWRITER na vašej-našej strane! Ja nepotrebujem tútora! Ja som horizontálna organizácia!

    „Projekt ti schvália vtedy, keď budú mať podiel na úspechu, a v prípade neúspechu nebudú niesť zodpovednosť!“ – Rogerovo pravidlo.

    A o tom to celé je – netvorivosť, priposratosť, nekompetentnosť, nerozhodnosť, Ego.
    Každý kompetentný človek jednoducho vie, že mnou navrhovaná forma protestu neporušuje žiadne pravidlá – akurát sa pri nej nemôžu priživiť žiadni Marčekovia na pódiu z bedničiek z pomarančov!

    Keby som za Habsburgov vyslal posla na koni – už by ľudia boli dávno zmobilizovaní. Takto budú – po funuse!

    Pochod padlych revolucionaru.mp3
    https://ulozto.net/file/uy1CjQ3qpcJk/pochod-padlych-revolucionaru-mp3#!ZGVlAwR2ATHkATH1MwL2BGx1LJWyZ2gXL3OmMxSiMTp3AmRjZN==

 15. https://www.protiproud.cz/politika/5771-do-totality-pres-covidovy-chaos-globalni-prestavba-v-plnem-proudu-podari-se-elitam-predelat-svet-sevreni-strachem-jsme-vsichni-na-sikme-plose-ale-stromy-rostou-rovne-i-na-svahu-cesta-ke-svobode-pres-odchod-z-eu.htm
  Do totality přes covidový chaos: Globální přestavba v plném proudu. Podaří se elitám předělat svět? Sevřeni strachem. Jsme všichni na šikmé ploše, ale stromy rostou rovně i na svahu. Cesta ke svobodě přes odchod z EU

 16. https://otevrisvoumysl.cz/zdravotnici-z-londynskeho-protestu-mluvi-o-vakcinach-proti-covidu-a-situaci-v-britanii/
  Zdravotníci z londýnského protestu mluví o vakcínách proti covidu a situaci v Británii

  Ve zkratce…
  Na londýnském protestu z 24.4.2021 proti covidovým nařízením vystoupili dva zdravotníci a sdílí svůj pohled na vakcíny a co se teď děje v Británii.

 17. https://zemavek.sk/materske-mlieko-prinieslo-babatku-smrt-patmesacny-dojceny-chlapcek-zomrel-tri-dni-po-ockovani-matky/
  Materské mlieko prinieslo bábätku smrť. Päťmesačný dojčený chlapček zomrel tri dni po očkovaní matky

  O krvných zrazeninách po očkovaní covid vakcínami sme už informovali veľakrát. Prvýkrát sa stalo, že krvným zrazeninám podľahlo bábätko, ktoré očkované nebolo. Očkovaná bola jeho matka, ktorá ho dojčila.

 18. https://zemavek.sk/usa-uz-netaji-dobyvacne-zamery/

  Pavučina, ktorú utkala americká agresorská politika, je čoraz viditeľnejšia. Amerika sa prestala tajiť svojimi expanzívnymi zámermi na celom európskom území. Cez svojho užitočného paholka Georga Sorosa dosadila na čelo Európskej únie nadpolovičnú väčšinu poslušných eurokratov. Postupne si do jednotlivých vlád dosadila oddaných vazalov. Prostredníctvom mimovládnych organizácií zrekonštruovala štátne a justičné aparáty vo svoj prospech. Obsadila mediálny priestor a na záver nasadila medicínsky teror, prostredníctvom ktorého dosiahla absolútnu poslušnosť podrobených krajín a ich občanov.

 19. Prekopírovala som jeden blog:
  USA/RUSKO: Koronavírus spôsobujúci ochorenie Covid-19 mohol
  uniknúť z amerického biologického laboratória. Ruská vláda by mala
  nastoliť otázku zodpovednosti za únik vírusu. Vyhlásil to Vjačeslav
  Volodin, hovorca ruskej Štátnej dumy.
  „Keďže klientske štáty USA mlčia a pôsobia skôr ako mŕtvychrobák, dá
  sa usudzovať, že vírus unikol z jedného z laboratórií, ktoré USA
  zriadili po celom svete. Povedal podľa portálu tass.ru na zasadnutí Rady zákonodarcov Ruskej federácie Vjačeslav Volodin.
  Volodin vyzval USA, aby zastavili výskum, ktorý by mohol spôsobiť
  ďalšiu vlnu epidémie COVID-19. „A nech sa zamyslia nad tým, ako nahradiť
  všetkým krajinám straty, ktoré v súvislosti s pandémiou utrpeli. Vírus
  sa našiel vo Wu-chane. Čie je to však laboratórium? Je to americké
  laboratórium financované z Ameriky,“ poznamenal.

  Volodin nevylúčil, že sa pracuje na modelovaní vírusu „a robia to
  Spojené štáty“. Ak sa takýto výskum nezastaví, svet „bude rukojemníkom
  inej podobnej situácie“, varoval

 20. https://www.hlavnespravy.sk/dokaz-ze-zidovsky-holokaust-zacinal-obmedzeniami-ako-dnes-pre-netestovanych-zajtra-pre-neockovanych/2518198
  Dôkaz, že židovský holokaust začínal obmedzeniami ako dnes pre netestovaných, zajtra pre neočkovaných

  Je podoba tohto dokumentu čisto náhodná? Včera to boli rasoví hygienici, dnes sú to epidemiologickí hygienici, ktorí vraj vedia, čo treba robiť pre bezpečnosť a zdravie verejnosti.

  Treba nám začať utekať? A je vôbec dnes kam, keď sa dnes pripravujú covid pasy pre celý svet? Nečudo, že práve z Izraela, kde sú už vakcinačné pasy realitou, zaznievajú obavy o nový holokaust. Tento bude mať však globálny rozmer a vďaka technológiám bude dokonale zrealizovateľný. Tí, čo sa nebudú chcieť poddať výmyslom moci budú najprv izolovaní a neskôr sa bude na nich ukazovať prstom ako na príčinu problémov v spoločnosti. Potom genocída môže začať.

  • Blog pod týmto článkom:
   A covid pas? Nie je to obdoba žltých hviezd?

   • Prekopírovala som ďalší blog:
    Postup je jednoduchý.

    1/ Obmedzíte, zastrašíte vytriedite ovce.
    2/ Odporujúcich zostrakizujete a zlikvidujete.

    3/ Potom zlikvidujete ovce.

    Potom už bude raj na zemi, pre objednávateľov tohto triedenia.

    • Ďalší blog pod týmto článkom:
     Taky je plan…Ako sa pise v biblii…kto neprijme znak selmy v casom suzenia nebude moct robit zhola nic, nebude mat prijem, nebude moct nakupovat, predavat, nebude clovek….Ale kto ho prijme uz je mrtvy a uz mu nebude viac pomoci…Ti co ho neprijmu aj ked zomru budu vecne zit v tom je trpezlivost svatych.

 21. takže prečo asi neschválili Ivermectin?
  Lebo „Koncom týždňa by mali na Slovensko prísť prvé dodávky moderného lieku Bamlanivimab na ochorenie covid-19. Podľa doteraz publikovaných informácií dokáže významným spôsobom pomôcť v liečbe rizikových pacientov a znížiť tlak na nemocnice“

  Je to čerstvý produkt (oktober 2020), neviem či poriadne odskúšaný, alebo ho idú testovať na nás?? Výrobca je firma Eli Lilly and Company. Je to firma, ktorá vyrába psychiatrické lieky, Cialis na podporu erektilnej dysfunkcie a … inzulín !!
  Všetkých čo som poznala a zomreli na covid, pridruženou chorobou bola cukrovka..žeby náhoda?

  takže ak sú tu pilné včielky, čo vedia anglicky tak tu o tom lieku zistíte viac (to som vysnorila) https://covid-vaccine.canada.ca/bamlanivimab/product-details

  https://www.canada.ca/en/health-canada/services/drugs-health-products/covid19-industry/drugs-vaccines-treatments/treatments/bamlanivimab.html

  dajte prosím potom nejaké info v akom stave je ten liek, keď ho idú nakúpiť.. ďakujeeeem 🙂

  • Výrobca je firma Eli Lilly and Company?? Pre nu pracoval predsa John Virapen, co napisal knihyVedlajsi ucinok smrt, Kult liekov…….a pisal o vlastnej skusenosti prave v tejto firme..

  • Citujem: „Bamlanivimab je monoklonálna protilátka namierená proti spike proteínu SARS-CoV-2.“

   Už vieme, že mRNA vakcína spôsobuje, aby si telo tvorilo SYNTETICKÝ proteín proti spike proteínu vírusu SARS-CoV-2. Vieme aj to, že telo začne doslova chrliť tento nezastaviteľný proteín…

   O čom je celá táto obludnosť ??!

   • Takže covid nieje,len vakcíny naň.
    A to čo v tele vznikne z vakcíny, na to treba liek – Bamlanivimab .
    Tajnička vylúštená.

 22. Dnes ráno:
  6:10 – SPUTNIK V: Vo štvrtok si ruská strana odvezie zo Slovenska vakcínu Sputnik V na vlastnú kontrolu. Pôjde o 600 dávok vakcín. Kontrola vakcín má trvať jeden mesiac. „Definitívne rozhodnutie o očkovaní Sputnikom u nás padne až po ukončení tejto kontroly,“ uviedol rezort zdravotníctva.

  9:20 – SPUTNIK V: Rusi si dnes ráno o 8.00 h odviezli 600 dávok vakcíny Sputnik V z Imuny v Šarišských Michaľanoch. Informáciu priniesla TV Markíza. Vakcíny prišla vyzdvihnúť jedna dodávka prepravnej služby s rakúskym evidenčným číslom. Konateľ Imuny pre TV Markíza potvrdil, že ich vezie do Viedne na letisko a odtiaľ pôjdu lietadlom do Moskvy.
  (zdroj actuality)

  ..čím to je, že sa tak poponáhľali? ..veď o 9.20h ešte nebol štvrtok 😀

 23. ďalej..
  „Jedna dávka vakcíny Pfizer alebo AstraZeneca znižuje až o 50 percent pravdepodobnosť, že niekto ňou zaočkovaný, ale infikovaný koronavírusom rozšíri túto nákazu aj na ďalších ľudí žijúcich s ním v spoločnej domácnosti. Uvádza sa to v britskej štúdii….“

  vidíte tam to čo ja, že zaočkovaný môže byť infikovaný??!! …“niekto ňou zaočkovaný, ale infikovaný koronavírusom rozšíri túto nákazu ..“

 24. Zaujímavé video:
  https://www.youtube.com/watch?v=vwSnRtvr4Tw
  Audio: Slovensko v socializme a dnes očami zahraničného Slováka

 25. https://www.naturalnews.com/2021-04-28-south-dakota-governor-bans-vaccine-passports.html
  Gov. Kristi Noem bans vaccine passports in South Dakota
  Guvernátorka Kristi Noen zakazuje vakcinačné pasy v Južnej Dakote

  Many Republican states ban vaccine passports
  Veľa Republikánskych štátov zakazuje vakcinačné pasy

 26. https://www.naturalnews.com/2021-04-28-indian-actor-vivekh-dies-taking-covid-vaccine.html
  Famous Indian actor Vivekh dies day after promoting and taking COVID vaccine
  Slávny Indický herec Vivekh zomiera deň po propagácii a prijatí COVID vakcíny

 27. https://www.naturalnews.com/2021-04-28-28-year-old-phd-physical-therapist-dead-2-days-after-being-injected-with-covid-experimental-mrna-vaccine.html
  28-year-old PhD physical therapist DEAD 2 days after being injected with COVID experimental mRNA vaccine
  28 ročná PhD fyzikálna terapeutka zomrela 2 dni po zaočkovaní Covid experimentálnou mRNA vakcínou

 28. http://www.zvedavec.org/komentare/2021/04/8693-dejte-si-pozor-na-testy-pcr-a-neuprosnou-kampan-ockovat-ockovat-ockovat.htm
  Dejte si pozor na testy PCR a neúprosnou kampaň „očkovat, očkovat, očkovat“

 29. Ja to tvrdim uz davno… Nevedia liecit… Podavbaju paracetamol, cim ludom skodia, tlmia priznaky, ale to skodi… Priznaky su o tom, ze telo bojuje s infekciou a to netreba tlmit. Podavaju kortikoidy, cim zase tlmia priznaky, blokuju vykasliavanie, hlien sa hromadi a nakoniec v plucach je hlien/voda, clovek nemoze dychat a hrozi mu infekcia, kedze mu tam stoji ten hlien na plucach… A nakoniec ho daju na umele dychanie a tym ho dorzaia… A cloveka s obycahnou chripkou tak lekari zabiju … Super…

Pridajte komentár

*