Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Elon Musk: Pľúcne ventilátory a nie covid ničili pľúca a zabíjali ľudí


Print Friendly, PDF & Email

Elon Musk: Pľúcne ventilátory a nie covid ničili pľúca a zabíjali ľudí

(Patricia Harrity, Expose News) „80% ľudí, ktorých napojili na pľúcne ventilátory, zomrelo,“ zaznelo nedávno v rozhovore Joe Rogana s miliardárom Elonom Muskom.

„Áno, napísal som o tom,“ povedal Elon Musk, „pretože som zavolal lekárom do Wu-chanu a opýtal som sa ich, aké sú najväčšie chyby, ktoré urobili počas prvej vlny pandémie? Oni odpovedali, že to bolo naintubovanie príliš veľa ľudí na pľúcne ventilátory.“

Potom napísal na Twitter:

„Hej, od Wu-chanu som počul, že urobili veľkú chybu, keď napojili ľudí na dlhý čas na ventilátory. A že to bolo vlastne to, čo im poškodilo pľúca, nie covid. To liečba zabíjala.  Liečba je horšia ako choroba. A ľudia na mňa potom kričali a hovorili, že nie som lekár. Ja som im odpovedal: Áno, ale vyrábam vesmírne lode so systémami podpory života.“

Vyhlásenia Elona Muska o pľúcnych ventilátoroch potvrdzuje aj známy americký lekár Dr. Joseph Mercola. Dňa 7. júna 2023 Mercola napísal na X (bývalý Twitter) o „smrteľnej covidovej nemocničnej pasci“.

Uviedol nasledovné:

„V priebehu týždňov od vypuknutia pandémie sa ukázalo, že štandardná prax napojenia pacientov s Covidom-19 na mechanickú ventiláciu je v skutočnosti rozsudkom smrti.

Až 76,4% pacientov s Covidom-19 vo veku 18 až 65 rokov v New Yorku, ktorí boli napojení na pľúcne ventilátory, zomrelo. Medzi pacientmi nad 65 rokov, ktorí boli ventilovaní, bola úmrtnosť až 97,2%.

Odporúčanie umiestniť pacientov s covidom na mechanickú ventiláciu ako riešenie prvej línie prišlo od Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO), ktorá údajne vychádzala zo skúseností a odporúčaní lekárov z Číny.

V skutočnosti sa zavzdušňovanie pacientov s covidom neodporúčalo preto, lebo malo zvyšoval prežitie. Pravým dôvodom bolo, že išlo o ochranu zdravotníckych pracovníkov izoláciou vírusu vo vnútri ventilačného zariadenia, nakoľko ventilovaní pacienti nekašlú.“

Dáta naznačujú, že približne 10 000 pacientov zomrelo na covid v nemocniciach v New Yorku po tom, čo im na jar 2020 nasadili ventilátory. Aj ďalšie metropolitné oblasti zaznamenali masívne nárasty úmrtí medzi mladšími jedincami, ktorí mali nízke riziko úmrtia na covid.

Je možné, že mnohé z týchto úmrtí boli výsledkom umiestnenia na mechanickú ventiláciu (pozri graf nižšie).

Ako vyliečiť štítnu žľazu

„Nikto nepovedal pacientom: Hej, napojíme vás na pľúcnu ventiláciu a pravdepodobne vás to zabije, ale môže to ochrániť zdravotníckych pracovníkov,“ dosvedčil právnik Tom Renz začiatkom tohto roka pred senátom amerického štátu Pennsylvania .

„Rodinám to nikto nepovedal.“

Video s jeho výpoveďou si môžete pozrieť tu (v angličtine):

Vo videu ďalej hovorí:

„Mám údaje z CMS, ktoré ukázali, že v mnohých nemocniciach v Texase zomrelo až 90% pacientov nasadených na ventiláciu. Nedovolili vám vyskúšať ivermektín, ale boli viac než ochotní dať vás na prístroj, na ktorom ste mali až 90% úmrtnosť.

Chcete mi povedať, že si to nevšimli? Samozrejme, nie všetci lekári sú si rovní. Dr. Peter McCullough je nad väčšinou. No každý kto vyštudoval medicínu, myslím, musí byť dosť bystrý na to, aby si to všimol, keď deväť z desiatich tvojich pacientov na ventilácii zomrie.

Minimálne by ste si mali položiť otázku, či existuje lepší spôsob? Prečo nedať niekomu vyskúšať ivermektín alebo hydroxychlorochín v situácii, keď aj tak vám deväť z desiatich pacientov zomiera?“

Nemocnice vraždili covidových pacientov. Čím viac zabili, tým viac peňazí zarobili.

Záver

Ak sa chcete dozvedieť ďalšie podrobnosti o tom, ako sa pacienti s covidom doslova „stali väzňami“, pozrite si tento rozhovor portálu Epoch Times so Stellou Paulovou s náznom „Pravda o covidových protokoloch nemocníc“.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Patricia Harrity, Zdroj: expose-news.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Kovid neexistuje. Nebol dokázaný podľa Kochových postulátov. Jednoducho neexistuje, a kto tvrdí že existuje, tak klame. Čo nie je dokázané, tak to neexistuje.

  • Vladimír neexistuje. Nebyl prokázán podle Kochových postulátů. Jednoduše neexistuje, a kdo tvrdí že existuje, tak lže. Co není dokázáno, tak to neexistuje.

  • oldmarxista pamprlik

   vidis a najlepsie na tom je ze existuje zisk , ktroi nam neexistujuci kovid prinasa. proste nelam si uz hlavicku kovid je vynikajuci kseft a preto existuje v mimozmislovej rovine. ale na ukludnenie za komancov by urcite neexistoval este dobre ze sme im odzvonli a mame tu slobodu a moznost kseftovat.Bum, bum.

  • Dôležité je – a stále viac to graduje – že existuje Pravda, aj Lož. Vo vzájomnej opozícii ich dnes už vidieť iba ojedinele. Vedľa seba ich vnímame len občas. V lepšom prípade sú obe v jednom. A v ideálnom – zmixované dohromady. A práve v tomto poslednom spomenutom sa ľudstvo topí odnepamäti až dodnes; uvediem iba jediný príklad – ten, ktorý mám prežutý: svätá biblia.

   • – čo sa týka tzv. svätých kníh – čo by napr. na túto hrozbu všemohúceho boha povedal spravodlivý a odpúšťajíci Ježiš? (biblia – Roháčkov preklad):

    Dt 28,13
    „Ak budeš poslúchať príkazy Hospodina, svojho Boha, ktoré ti dnes prikazujem zachovávať a uskutočňovať ich, Hospodin ťa ustanoví za hlavu, nie za chvost. Budeš vystupovať čoraz vyššie a nebudeš upadať.“

    Dt 28,15
    „Ak ale nebudeš poslúchať hlas Hospodina, svojho Boha, ani zachovávať a uskutočňovať všetky jeho príkazy a ustanovenia, ktoré ti dnes dávam, doľahnú na teba všetky tieto kliatby a budú ťa prenasledovať.“

    Vidím to tak, že človek, ak by nemal svoju vlastnú, vnútornú rozlišovaciu schopnosť, utopil by sa v oceáne nezmyslov a do očí bijúcich Lží.

    • upresním: 5. Mojžišova, kniha 3

     • Upresni doboha, kto to napísal!

     • Z pôvodných jazykov text preložil prof. Jozef Horáček. A ostatné si dohľadaj; máš viac času, ako ja.

     • Kto napísal tie mojžišoviny vôbec – preklad ma netrápi. Mojžiš musel zdrhnúť, pretože zabil egyptského vojaka – soka, kvôli prostitútke. Podľa dobového opisu ho mnohí považujú za ťažkého schizofrenika a psychopata. Podľa súčasných egyptských archeológov – žiaden Exodus sa nekonal. Udalosti opisované v biblii sa odohrali za iných historických okolností a v inom čase. Napr. Jericho nebolo zničené trúbami a židmi, ale zemetrasením – židia tam vtrhli až po. Samotní Izraelci pripúšťajú, že nie je dôležitá pravda, ale legenda, ktorá stmeľuje židov. Ak tu niekto tvrdí, že Ježiš Kristus – a je jedno ktorý – hlásal Mojžišove zákony, tak zjavne nechápe rozdiel medzi Starým zákonom boha Sionu, a Novým zákonom, aj keď oba sú produktom židov určeným pre nežidov.

      https://sk.eferrit.com › mojzis-a-desat-prikazani-biblicky-pribeh
      Mojžiš a desať prikázaní – EFERRIT.COM
      Desať prikázaní bolo povedané Mojžišovi v Božom hlase a potom neskôr napísané na dvoch tabletách kameňa samotným Božím prstom. Sú pre Boha mimoriadne dôležité. Potom, čo Mojžiš zničil tablety napísané Bohom, dal Mojžiša písať nové, podobne ako tie, ktoré sám napísal.
      ——————–
      K tomu asi toľko, že odkiaľ sa objavilo tých 380 prikázaní v judaizme.

      https://www.mojabiblia.sk › svatepismo › 2 › 2-kniha-mojzisova-kapitola-34 › evanjelicky-preklad
      Moja Biblia – Sväté písmo – 2. Kniha Mojžišova 34. kapitola
      Mojžiš bol na vrchu štyridsať dní a štyridsať nocí. Dt 9:9 – Keď som vystúpil na vrch, aby som prijal kamenné dosky – dosky zmluvy, ktorú Hospodin uzavrel s vami – pobudol som na vrchu štyridsať dní a štyridsať nocí, nejedol som chlieb, ani vodu som nepil.
      ———————
      Pránista, alebo luhár! Ani vodu nepil?

      97%+ Of Jews Are Not of Abraham – Fake Hebrews
      DNA research science from Dr. Eran Elhaik (a Jew) and associates at the McKusick-Nathans Institute of Genetic Medicine, Johns Hopkins University School of Medicine, have confirmed that, “97% of the 17 million of the world’s Jews ARE NOT descendants of Abraham.”
      https://theserapeum.com/97-of-jews-are-not-of-abraham-fake-hebrews/

     • Ježiš sa „mojžišovinami“ nezaoberal. Prišiel na Zem, aby povedal Pravdu o svojom Otcovi (ktorý taktiež nie je obyvateľom našej planéty). Zrušil tu nezmyselných a zbytočne rozvláčnych desatoro nariadení „boha“ sionu a odporučil ľudstvu, aby sa navzájom milovali (nemyslel fyzicky, pochopiteľne). Ak by bol toho schopný každý jedinec, tak načo nejaké despotické a uzákonené nariadenia? Každá matka, aj zvieracia vie, čo má robiť a ako sa o svoje potomstvo postarať. Ibaže narcistický samovyvolený akože „boh“ „sionu“ potrebuje sluhov a otrokov, na hladkanie si svojho ega. A po zaklincovaní či likvidácii jednoduchej a jasnej Pravdy (bez náznaku akéhokoľvek prepojenia s náboženstvom) nastrčili v Ježišovom mene svojho krista s jeho 12 apoštolmi + s desiatimi zbytočnými despotickými nariadeniami a rozbehli si naplno svoj binis.
      Čísla sú v biblii symbolické; nemožno ich brať doslova.
      Pravý Ježiš sa nenarodil – bol odpočiatku, teda vždy. A náboženstvá sú – slovami Ježiša – „pšenica“ s „kúkoľom“ (Pravda so Lžou) a „pšenicu do kúkoľa nasial človek-nepriateľ“.
      Zožeň si aspoň Roháčkov preklad a maj pri čítaní oči otvorené dokorán. Pravda je jednoduchá, priamočiara a jasná. Rozvláčnosť, prekrúcanie, protirečivosť (tisícstranové spisy na súdoch) sú plodmi klamárov. Je to zámer: zahrabať Pravdu čo najhlbšie pod zem.

    • Duchovné pravdy sú väčšine ľudí – vzhľadom na ich úpadok – nedostupné.
     Nielenže nedokážu sami pochopiť napríklad desatoro ale nedokážu ho pochopiť ani vtedy ak im ho preloží do rozumu zrozumitelnejšej reči a popod nos prinesie aj sám Najvyšší vyslanec Svetla. A čo viac – čím sú bližšie k najčistejšiemu prameňu – zdroju informácií tým viac v ich vnútri kypí nepokoj a nenávisť a zároveň roky/životy nimi samými potláčané zúfalstvo z toho, že jedni jednoduchú Pravdu chápu bezprostredne a im – vzdelaným je nedostupná aj pri sebekvalitnejšom vzdelaní a znalosťiach rovných tým čo v zákulisí riadia Zem. Jediným kľúčom k pochopeniu každému dostupnej jednoduchej Pravdy je dostatočná zrelosť jeho ducha – ktorá je výsledkom nie práce rozumu/logiky/intelektu/vzdelania ale prejavom pohybu ich ducha. duchovné chcenia – pohybu.
     Preto či už sú rôzne duchovedy/hnutia a diela vo forme kníh falošné alebo menej kontaminované skrytými lžami alebo či sú úplne čisté – tak je to pre človeka založeného na čisto rozumovom/analytickom chápaním sveta absolútne nedostupné a všetko hádže do odpadu, všetko radí do kategórie „bezštruktúrneho riadenia Globálnych parazitov“.

     • Tiež si to myslím, Achnaton.
      Voľne žijúce zvieratá potravu privoňajú, ochutnajú, až potom ju zjedia. Človek nahádže do seba hocičo, a úmerne tomu aj funguje. Pritom naše mozgové hemisféry by mali spolupracovať, aj keď sú oddelené.

     • Miroslav Čižmár

      Šieste prikázanie hovorí nescudzoložíš. Keď sa Ježiša pýtali na cudzoložstvo, povedal, že kto prepustí ženu, vystavuje ju cudzoložstvu, a kto si prepustenú vezme, cudzoloží. Nikde ani slovko o prepustenom, rozvedenom mužovi. Muž si môže vziať žien koľko chce, a prepustiť koľko chce. Keby sme chceli byť doslovní, museli by sme zmeniť národnú kultúru a zvyky.

     • Miroslav, biblia je písaná obraznou rečou. Presnejšie: skrytou rečou. Pôvodne mala slúžiť iba kňazom; „ovce“ (vo väčšine náboženských organizácií) čítať bibliu mali zakázané.
      V starej verzii biblie, patriacej do rúk biskupov, sú dole, pod čiarou vysvetlivky: nahí = odhalení (v duchovnom zmysle, pochopiteľne ); anjeli = kňazi. Atď.
      Cudzoložstvo je odklonenie sa od materskej cirkvi a kolaborácia s inou cirkvou. Pravý (tu, na Zemi zavraždený) Ježiš nemá nič spoločné ani s bohom sionu, ani so židovským falošným kristom, pred ktorým on sám svojich učeníkov, keď bol na návšteve našej planéty, varoval.
      Ježiš žije na tej planéte, z ktorej pred 2023 rokmi prišiel na Zem „zbúrať“ svojím učením kostoly a náboženstvá, za čo bol Rímom odsúdený a za nadšenia židov zavraždený. Po jeho „odchode“ nastala duchovná „tma“, ktorá sa už pomaly, ale isto začína trhať – a vidíme to aj tu na Bádateľovi.

     • ešte doplním: ženy sú pseudonymom slova náboženstvá

     • Miroslav Čižmár

      V dnešnej dobe je internet falošným prorokom. Človek si pozrie video na internete, a na základe neho spochybní tisícročia starú náboženskú tradíciu, alebo vedecky potvrdené fakty o guľatosti Zeme.

     • MČ – vedecky potvrdené fakty, že Zem nie je guľatá – ale ty guľo-bulo veriaci si to nepozrieš.

      Convex Earth The Documentary (CZ titulky).mp4
      https://ulozto.net/file/DT3HaXvW5AtP/convex-earth-the-documentary-cz-titulky-mp4#!ZGp3ZmR2AmR4ATZ2BGH4A2D0ZQx0MIO0DGIlGv1fnxg2EmZ5LD==
      ———————
      Zjavne ti uniká rozdiel medzi Flat Earth a Convex Earth. Inak gnostickí illumináti a Archonti to dali do loga OSN a smejú sa z guľatozadubencov, lebo všetko je inak.
      https://www.vipnoviny.cz/wp-content/uploads/2022/08/un-g27d0e22ee_1920-1024×576.jpg
      https://mma.prnewswire.com/media/639424/Convex_Earth.jpg?p=facebook

     • Konkávne verzus konvexné

      Akýkoľvek objekt, ktorý má zakrivenie, je konvexný alebo konkávny. Konvexné a konkávne krivky sú pre nás užitočné a používajú ich výrobcovia na výrobu produktov, ktoré nám uľahčujú život. Existuje však veľa rozdielov medzi týmito dvoma typmi kriviek, o ktorých sa bude diskutovať v tomto článku.

      Pozrime sa najprv, čo máme na mysli konvexné a konkávne. Aby sme uviedli najbežnejšie príklady, guľová guľa má konvexný povrch, zatiaľ čo lyžica alebo misa, ktorú používame v našom každodennom živote, majú vydutý povrch. Konkávna je teda krivka, ktorá sa tiahne dovnútra, zatiaľ čo konvexná je krivka, ktorá sa tiahne von. V prípade konvexnej krivky by ste našli vydutie, zatiaľ čo v prípade konkávnej krivky by existovala dutá štruktúra.
      https://sk.differkinome.com/articles/science–nature/difference-between-concave-and-convex-2.html

      V prípade tvaru Zeme sa jedná o konvexný tvar „bruchom dole“ – „zrezaná hruška“.
      https://augen-experte.de/wp-content/uploads/2015/01/Augenlinse-bikonvex.jpg

     • Moju generáciu (aj deti o dve-tri-štyri generácie odo mňa staršie) v škole učili, že zem je guľatá, na póloch „sploštená“. Táto teória sa mi javí ako najpravdepodobnejšia. Mar(e)kova teória o Zemi v tvare dosky by podľa mňa mala o.i. aj problémy pri obehu okolo slnka a nekorešpondovala by s tvarmi logickej postupnosti týkajúcej sa fáz (pribúdania aj ubúdania) Mesiaca.
      !!Moje vyjadrenie je výlučne mojím uhlom pohľadu a nemusí mať so skutočnosťou nič spoločné. Slušnú, konštruktívnu kritiku podopretú logickými faktmi a relevantnými argumentmi prijímam.
      Uvítala by som tu vyjadrenie čitateľa píšuceho pod značkou Objektívne; v tejto oblasti má odo mňa vysoko navrch.

     • Miroslav Čižmár

      Maroš

      Entropia vytvára gule, a nie lyžice v tvare hrušky. Keby Zem bola lyžicou, nemohla by sa do toho tvaru vyvinúť prirodzene. Zakrivenie časopriestoru by robilo Zem proporčne väčšou než sú galaxie.

   • Biblia jeden z najvacsich podvodov na svete

  • Vyzerá to tak. A akými „vitamínmi“ vyrobenými v biolaboratoriách obdarovávali demokratické Sion-neviňátka z USA obyvateľstvo Číny a iných štátov vedia najlepšie oni sami (biologických zbraní vyrobených v laboratóriách je požehnane)..ale žiadny kovit, ktorý sa nečakane objavil to nebol.
   O tom, že žiadna skutočná epidémia či pandémia neexistuje hovorí vo videu (11 minút) aj parazitológ Vladimír Kvačkov (*5.8.1948) je bývalý plukovník SPETSNAZ a vysoký dôstojník ruskej vojenskej rozviedky GRU. V 90-tych rokoch viedol Oddelenie špeciálnych operácií GRU. Vyhlásil, že Rusko okupuje židovská slobodomurárska mafia.
   Zdôraznil, že „dokiaľ sa nezbavíme vnútorných parazitov, ktorí nás ovládajú, nebudeme schopní sa zbaviť tých vonkajších.“

   Vnutorní paraziti = piata kolóna (v každom štáte)

   https://ulozto.sk/file/ATwwJEp5jUOr/vladimir-kvackov-koronavirus-je-satanisticky-plan-na-snizeni-populace-lidstva-mp4#!

  • Ani Rivers Postulatov a jasne je napisane v Rockefellers Papieroch na 18 stranke,ze pouziju Chripku- bezne ochladenie ako Virus,atd,atd. Nastrasili ludi,dali im jed – Remdesovir,ktory in znicil Ladviny a sup na ventilator-na smrt a zdravotni pracovnici dostali bohate odmeny,ako hned od zaciatku pouzili falosny PCR Test.Dokonca ani fda,cdc,len uviedlo ze ten „covid“ nebol este :\“izolovany“,ale ze existuje

 2. Mafia v bielych pláštoch

 3. Kolegyně z práce byla velmi nachlazená,kašel,horečka apod.Doktor se jí jen podíval do krku,konstatoval viróza.Ať si doma lehne,něco si koupí a za týden zavolá.
  Dřív by ji aspoň poslechl.Ten kašel by dost ošklivý.Protože se jedná o zdravou ženskou kolem padesátky,tak se z to toho dostala.Starší člověk by při takovém přístupu doktorů asi měl velké problémy.

  • Rozumný lekár.
   Lekári vedia, že lieky neliečia, ale znižujú imunitu a vyvolávajú nežiaduce účinky. Stačí nakúpiť si kopu čerstvého ovocia, ešte lepšie deň-dva nejesť nič, len piť veľa tekutín (stačí aj letná voda s citrónom) a zaľahnúť. Organizmus si vytvorí protilátky. „Lieky“ majú opačný účinok: znižujú imunitu a predlžujú čas uzdravovania sa. A kvantum nežiaducich akože „vedľajších“ účinkov, ktoré zabraňujú tvorbe protilátok. „Lieky“ sú brzdou na ceste k zdraviu. Výhodné sú jedine ako biznis.

   • Ano to je sice pravda,ale aspoň poslechnout ji mohl.A že je v pořádku ,taky poznal po telefonu.
    Škoda,že tak rozumní nejsou při klasickém očkování dětí.To bych velmi uvítala .
    Sama mám vyzkoušené,že když při chřipce nic neberu,trvá sice trochu déle,ale nejsem aspoň unavená ještě několik měsíců.

    • Ideálne by bolo, keby už deti v ZŠ (namiesto niektorých predmetov tlačiacich im do hláv rôzne nezmysly) mali v školských osnovách učivo (aj učebnice) zamerané na správnu výživu, aj celkovo na životosprávu. Prípadne aj predmet s názvom Asertívne správanie. Vymývanie ich mozgov odmalička prináša to, čo tu teraz máme…niekedy mám pocit, že práve o to nejakej skupine šlo.

    • Pohoda, musíme urobiť všetko preto, aby sme tých bielych vrahov nepotrebovali. Keby sme všetci mali zdravý mozog ako zvieratá vo voľnej prírode, stačil by možno záchranár, ktorý by sem-tam pomohol človeku v prípade globalistami nastavenej a starostlivo ukrytej pasce kdesi vo voľnej prírode. A možno ešte chirurg v prípade poškodenia pascou.
     V súčasnosti najväčšou hrozbou pre človeka je jeho dekoncentrácia spôsobovaná nám od narodenia nanútenými očkovaniami, „liečivami“, (p)otravinami, mikrovlnkami, klimatizáciou a ďalšími výdobytkami modernej techniky.

 4. Pascal Najadi před několika dny zveřejnil toto krátké video, ale jeho Xúčet @najadi4justice byl zablokován. Pascal Najadi, syn spoluzakladatele Světového ekonomického fóra Hussaina Najadiho, v tomto videu vyzval k zatčení Billa Gatese, WHO vedení, WEF, Klause Schwaba, vedení Big Tech a Big Pharma.
  http://energieupramene.blogspot.com/

 5. Spoveď našich pravnukov z roku 2060

  V roku 2030 ľuďom zakázali spaľovacie motory. Vraj kvôli záchrane planéty. Elektroautá si mohlo dovoliť len 1 percento ľudí, ostatní skrátka prišli o individuálnu mobilitu.
  …a s klimatickou zmenou to ani nepohlo

  Potom nám zakázali lietať a nakoniec akékoľvek dovolenky. Lebo cestovanie má vysokú uhlíkovú stopu.
  …a s klimatickou zmenou to ani nepohlo

  Potom nás prinútili žiť v 15minútovom meste, v trvalom klimatickom lockdowne s povolením vycestovať 3x do roka na vzdialenosť do 100 km.
  …a s klimatickou zmenou to ani nepohlo

  Potom nám zaviedli digitálnu identitu, sociálny kredit, bezhotovostnú menu, povinné očkovania a neustále monitorovanie našich aktivít. Na to poslúžilo to 5G, 6G, nie na stiahnutie filmu za sekundu, ale za prenos terabajtov údajov o nás samotných. Sme pod totálnou kontrolou, každý náš krok. Samozrejme len pre našu bezpečnosť a pre jednoduchšiu kontrolu uhlíkovej stopy ľudstva.
  …a s klimatickou zmenou to ani nepohlo

  Potom sme sa museli zbaviť našich domov a bytov, pretože sme nedokázali splácať obrovské dane za nehnuteľnosti a iné uhlíkové dane, ktoré boli zavedené na záchranu planéty. Všetci sme sa presťahovali do nedôstojných boxov s rozlohou 20-30m2, ktoré sme ani nesmeli vlastniť. Pretože v novom poriadku sa už nič nevlastní.
  …a s klimatickou zmenou to ani nepohlo

  Potom nám definitívne zakázali jesť mäso, mliečne výrobky aj obilniny a zeleninu, pretože pestovanie a chov má vysokú uhlíkovú stopu. Začali sme povinne jesť cvrčky, červy a synteticky vypestované hmoty, z čoho sme chradli a priemerná dĺžka dožitia prudko klesla.
  …a s klimatickou zmenou to ani nepohlo

  Nakoniec nám prikázali povinnú eutanáziu v 45. roku života, teda tým šťastlivcom, ktorým sa podarilo takéhoto veku dožiť. Vraj sme podľa Svetového ekonomického fóra priveľkou záťažou pre túto planétu.
  …a s klimatickou zmenou to ani nepohlo

  Toto všetko nám urobili, a vysvetľovali to záchranou planéty. Ale s klimatickou zmenou to ani nepohlo. Nemohlo, pretože klimatická zmena je výsledkom prirodzených planetárnych cyklov. Od ľudskej činnosti vôbec nezávisí.

  Ale od totality Nového svetového poriadku už nie je cesty späť.

  PS: prosím šírte ďalej

  • svatoslav butora

   To všetko, čo popisujete, je nacistický teror diktovaný dozorcami nad globálnym svetom ľudí, ktorí majú byť zavretí v globálnom nacistickom koncentračnom tábore. Svet musí byť denacifikovaný a zbavený nacistických elementov v organizáciách, ktoré sa nechali nacizmom sparchantiť: OSN a WEF a WHO a všetky ich finančné klony.
   Anglosaský svet a jeho ovládatelia dospeli do štádia, v ktorom vládne obnovená nacistická Veľkonemecká III.Ríša v podobe IV.Anglosaskej nacistickej Ríše. Demokratický vývoj prestal existovať. Nacistické „ekologické“ zmýšľanie ovládlo Vlády USA a Izraela a Nemecka a postupne si získava moc nad myslením nehodných servilných našich-nie-našich vlád, ktoré sa nechávajú opíjať zločinnou mocou nacistickej ideológie, zahalenej do „environmentálnej“ nacistickej uniformy.

  • Alenka,podla Great Reset,bude potrebne len asi 10% otrokov,zbytok bude zabity,kedze ROBOTY,atd. budu robit 90%,co elita potrebuje. Obama mal vo vlade jednoho zida,ktory napisal knihu,ze po 45 roku,zivota otroka,uz nedostane lekarske osetrenie a ludia pojdu pred poroty,jeho meno je Rahm Emanuel,ma tiez dvojite obcianstvo a pod tlakom,odisiel a „zvolili“ ho ako starostu Chicaga,co je teraz v „ruinach“

 6. mariankosmac

  Plúcne ventilátory sa ale používajú bežne i mimo ,,záchrany“ kovidpacientov. Chyba možno nebude ani tak v prístroji ale v dementovi ktorý prístroj nastavoval. Je úlohou lekárov anestéziológov nastaviť dané parametre tlaku, prietoku a objemu plynov veľmi citlivo tak, aby nedošlo k poškodeniu pacienta, ale zároveň aby došlo k dostatočnej oxygenácii. Takže v daných nemocniciach pracuje buď vela šlendriánskych dementov – alebo sa to zanedbalo schválne.

  • mariankosmac,
   žiaľ, v tomto prípade to bol pravdepodobne úmysel nariadený Zhora, na povel tzv. „boha“ sionu, lebo dialo sa to na celej zemeguli… pričom zo začiatku radoví lekári nemuseli ani tušiť, že ide o ZHN

  • Docent Torok (dve prehlasované o) s VÚSCH Košice ešte na začiatku covidu povedal, ako teba ventilovať. Rozpracoval so svojím tímom pľúcnu ventiláciu na základe teórie chaosu. Svojich pacientov liečil úspešne vitamínmi C, D, zinkom, selénom, ivermektínom a antibiotikami. Napriek tomu Matovičova vláda presadila namiesto účinnej liečby mRNA vakcíny. Žiaľ, výdatne jej v tom asistoval aj prof. Krčméry.

 7. Bílým plášťům (až na vzácné vyjímky) od Kovidu nevěřím. Snažím se k nim nechodit a každou radu, co mě dají, si sám ověřuju. Dokonce znám 3 felčary (jinak je nazvat neumím), co to svinstvo v nevědomosti napustili do svých dětí.
  Na druhou stranu akce Kovid hodně lidi probudila a dost lidi si uvědomilo, kdo ve skutečnosti za tím vším stojí. Proto, až spadne dolarová pyramidová hra, může mít ta sionistická klika, která to celé financuje a řídí, velký problém.

 8. Myslím si, že je to o vzdelaní, zodpovednosti a chamtivosti dochtorov. A zakulisníci toto „teátro“ riadiaci to veľmi dobre vedia. Je len škoda, že ľudia o súvislostiach nerozmýšľali a nie to ešte, že by robili nejakú oprávnenú reakciu!

 9. Generální ředitel Světové zdravotnické organizace kritizuje pomalý pokrok při přípravě pandemické smlouvy

  https://aktax.cz/generalni-reditel-svetove-zdravotnicke-organizace-kritizuje-pomaly-pokrok-pri-priprave-pandemicke-smlouvy/

  • Viktor Orbán už podpísal všetky prístupové protokoly k WHO! „Nesledujte to, čo hovorím, ale to, čo robím!“

   Inak – na Slovensko prúdia imigranti preto, pretože Orbán im otvoril hranice! Výmena obyvateľstva je pre globalistov priorita č. 1!

   Viktor Orbán – otec cigáň, matka židovka! Ako „náš“ Dzurinda!

   • U nás cigáni a ich podporovanie všetkými vládami, plnia úlohu migrantov

   • Marosko a debili ho zboznuju ako ‚spasitela“ aj slovenski. Tiez velke mnozstvo zidov z IsraHella bolo pocas operacie „covid“ v Madarsku

 10. Rozpadající se entita: Izrael je dnes ve skutečnosti slabší než pavučina

  Izrael je tak slabý, jak jen může být, a jeho slabost se netýká jen Hamásu a PIJ na frontě v Gaze, ale také severní fronty s Hizballáhem, jižní fronty s Jemenem a dokonce i vnitřní fronty – proti němu samému.

  Je velmi snadné obvinit nepřítele ze slabosti, protože nikdo není imunní vůči propagandě, ale mediální fronta je stejně silná jako skutečná bojová fronta, takže to neberte ode mě, ale od samotných Izraelců, kteří přiznávají slabost vlastní vlády a její nedostatky na mnoha frontách.

  https://aktax.cz/rozpadajici-se-entita-izrael-je-dnes-ve-skutecnosti-slabsi-nez-pavucina/

 11. Vplyv koncentracie ozonu na respiracne choroby:
  https://regnum.ru/article/2986250

 12. Předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová ve svém projevu k poslancům Ukrajinského parlamentu (Nejvyšší rady) potvrdila, že EU příští týden oznámí svůj 12. balíček sankcí vůči Rusku.

  https://aktax.cz/von-der-leyenova-eu-oznami-12-balicek-sankci-proti-rusku/

 13. Vladimír
 14. Cigan cigana neokradne

 15. V 2026 se pocita s terrorem vybuchu nuklearni naloze v poschodi noveho financniho centra
  Bydlime v ….clone… od radiace
  Na horach fajn na bystrinach
  Na pozemcich nam behavior zajouci srnky medvidci
  Mam odstrlovacku pistols vintovka zasoby na 1.5 roku solarky…
  Nuklearni zima vyresi nesmysl globalniho oteplovani prelidneni

 16. Leceni
  Hyperbaric o2 terapie
  Roztoky coloidniho stribra
  Citronova stava
  Zivot zpusobu modre zony dlouhovekosti
  Dostatek sexu viry …. deti

Pridajte komentár

*