Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Od zavedenia vakcín proti covidu doslova explodoval výskyt schizofrénie a samovrážd


Print Friendly, PDF & Email

Od zavedenia vakcín proti covidu doslova explodoval výskyt schizofrénie a samovrážd

(Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice) Podľa znepokojujúcich nových údajov zverejnených americkým Centrom pre kontrolu a prevenciu ochorení (CDC) počet ľudí trpiacich vážnymi psychiatrickými problémami, vrátane schizofrénie a samovražedných myšlienok, od zavedenia covidových vakcín priam explodoval.

Od začiatku aplikácie toxických mRNA vakcín zdokumentoval americký Systém hlásenia nežiaducich udalostí vakcín (VAERS) viac ako 9 400 prípadov úzkosti, 1 600 prípadov depresie, 975 prípadov podráždenosti, 1 100 prípadov halucinácií a 1 500 záchvatov paniky.

Ohromujúcich 60% všetkých prípadov úzkosti nahlásených v systéme VAERS súvisí s očkovaním mRNA vakcínami.

Tieto prípady sú pravdepodobne len špičkou ľadovca, pretože všeobecní lekári nie sú adekvátne vyškolení na identifikáciu psychiatrických problémov po očkovaní. Okrem toho, reálne sa hlási len asi 1 až 10% všetkých nežiaducich účinkov vakcín.

Stránka Naturalnews.com k téme uvádza:

Po očkovaní sú hlásené aj prípady nespavosti a dokonca samovražedné sklony. Neexistujú však žiadne oficiálne protokoly na sledovanie psychiatrických ochorení po očkovaní.

Americké regulačné úrady FDA a CDC odmietajú študovať úlohu hrotového proteínu vyprodukovaného vakcínami pri vyvolávaní telesných zápalov, poškodzovaní krvných ciev a v konečnom dôsledku obmedzovaní kyslíka pre mozog.

Z dôvodu nedostatku dôkladného vedeckého výskumu poškodení zdravia spôsobených vakcínou neexistuje žiadny presvedčivý dôkaz, že vakcíny proti Covidu-19 vyvolávajú rôzne psychiatrické symptómy hlásené do VAERS. Napriek tomu sa týmto problémom začína teraz venovať väčšia pozornosť.

60-ročný lekár trpí cerebellovou ataxiou (slabou kontrolou svalov) a destabilizujúcimi záchvatmi paniky po očkovaní proti covidu

Prípad Dr. Patricka Williama Slatera môže poskytnúť pohľad na mechanizmy vakcíny proti Covidu-19 vo vzťahu k psychiatrickým ochoreniam.

Tento 60-ročný lekár bol pred spustením masového očkovania ​​zdravý a aktívny. Viedol úspešnú lekársku prax na plný úväzok v Austine v Texase a vo voľnom čase sa venoval turistike a rybolovu. Tieto dni sú však „vďaka“ vakcíne proti Covidu-19 nenávratne preč.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

V októbri 2021 bola Dr. Slaterovi diagnostikovaná cerebelárna ataxia. Po aplikovaní vakcín proti Covidu-19 Dr. Slater stratil kontrolu nad svojimi pohybmi a trpí spontánnymi záchvatmi paniky. Po očkovaní už nedokázal sám ani len jesť, ísť na toaletu alebo ovládať svoje pohyby.

Dr. Slater uvádza, že jeho záchvaty paniky prichádzajú každú noc. Sú také intenzívne, že počas nich zažíva „obrovskú hrôzu“. Často dokonca uvažoval o tom, že si vezme život.

Neurológovia a psychiatri považujú jeho symptómy ako všeobecnú úzkosť a odmietajú priznať akúkoľvek súvislosť s vakcínami.

Dr. Slater je však pevne presvedčený, že strata jeho motorickej kontroly a novoobjavené psychiatrické symptómy sa objavili po úvodnom dvojdávkovom očkovacom režime proti Covidu-19 a následnej posilňovacej dávke. Hovorí, že v jeho mysli niet pochýb, čo spôsobilo záchvaty paniky a stratu kontroly nad svalmi.

Dr. Slater nie je sám. Niektorí psychiatri vedia, čo sa deje po očkovaní mRNA vakcínami. Psychiatrička menom Dr. Amanda McDonaldová osobne videla, ako sa mnoho jej zaočkovaných pacientov stalo nestabilnými, duševne chorými a trpiacimi panickými stavmi.

Podľa doktorky McDonaldovej sa v roku 2021 u jej pacientov náhle objavili príznaky nespavosti, depresie a úzkosti „bez akéhokoľvek príčiny alebo dôvodu“. Jediná vec, ktorú títo pacienti mali spoločnú, bola nedávna vakcína proti Covidu-19 alebo posilňovacia dávka.

„V tom čase som „nevedela prísť na to, prečo,“ hovorí doktorka McDonaldová. „Moji pacienti majú zvyčajne stabilný zdravotný stav.“

Po spustení očkovacej kampane ​​však jej pacienti začali trpieť atypickými záchvatmi paniky, depresiou a zvláštnymi halucináciami.

McDonaldovej trvalo viac ako rok, kým vôbec zvážila, že vinníkom môžu byť vakcíny. Pred lockdownami a očkovaním svojich pacientov dobre poznala. Keď ale prišlo covidové šialenstvo, u svojich pacientov začala pozorovať „prejavy“, ktoré neboli normálne.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Sean Adl-Tabatabai, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Málokto si uvedomuje, že postihnutí ľudia vytvárajú komunitné eugenické žiarenie a morfické – informačné polia, a teda, že to ochorenie nie je už len záležitosťou chorých jednotlivcov, ale je to sociálne ochorenie! Spoločnosť bláznov!

  • Marek Košice

   Kuknime tu NA NEHO 😀 😀 😀 😀 😀 ……..Tak teraz ti zrazu ezoterika & ezoterické vysvetľovanie vecí/dejov VYHOVUJE, ale keď píšem o sexuálnej alchýmii, tak som j*bnutý ezoterik, pretože si dovoľujem písať o tom, čoho ty nikdy nebudeš schopný (lebo si sa tak ROZHODOL, bez orgazmovania by si úplne stratil zmysel života – JE TO VIDIEŤ)…
   Aké „komunitné eugenické žiarenie a morfické – informačné polia“ vytváraš ty (a tebe pobodní) tým, že neustále skratuješ svoju sexuálno-duchovnú energiu orgazmami a rád si vypiješ? Priaznivé či nepriaznivé? Vyjadri sa. Je mi jasné ako to bude vyzerať. Nazveš ma úchylom, narcisom, a popraješ mi nech skapem. A nájde sa tu nejaký ďalší hlupák, ktorý napíše niečo v zmysle „Neber si Maroša do huby, on je tu king“… Mali by ste spolu začať chodiť do krčmy, a po krčme pred spaním POSLUŠNE „vyprázdniť“ vercajg, tak ako každé správne zviera. Krčmový ejakulátor Maroš rozdáva rozumy… Samozrejme za každou či aspoň každou druhou vetou výkričník.

   TROCHU SEBAKRITIKY, čo ty na to? 🙂

   • Mareček,
    predsa si nám to tu všetkým sľúbil, takže – prečo sa nesprávaš, ako Človek, ktorý si stojí za tým, čo povie?

    Odkaz:
    Marek Košice
    18/11/2023 at 22:29
    Ajša (a všetci čitatelia) :

    „Odkaz pre Redakciu : Pod tento článok už nenapíšem do diskusie ani jeden príspevok o orgazmovaní a sexe. Tento jeden úplne stačí. Ďakujem“.

    P.S: 1 – Čo si to za malého človiečika, ktorému sa nedá absolútne veriť? Akým spôsobom chceš mať vzťah so ženou, keď nevieš akceptovať svoje vlastné Slovo?!

    A – prosím – nereaguj na mňa, skôr sa zamysli nad sebou v kontinuite – čo Myslíš – čo Rozprávaš – čo Píšeš – čo Konáš.. Nevidím v tom veľký súlad a harmóniu. Naopak, cítim tam veľa diskrepancií.

    Prepáč mi to, prosím, ale, žiaľ, nedalo sa inak!

    • Mániodepresívna obsedancia – keď musíš tak musíš!

    • Marek Košice

     Ajsa : Vidis len to, co chces vidiet. Pisal som to POD INY clanok. A prehodnotil som nazor.
     Si smiesna v tom ako sa snazis ohybat realitu. Moje slovo ma slabu vahu (nedodrzim ho) LEN V PRIPADE ak napisem, ze uz sem nepridem, a ze uz nenapisem o orgazmoch (to s orgazmami je vynutene – keby to Redakcii vobec nevadilo, nikdy by som nepisal, ze sa budem krotit v pisani o skratovani).

     Juraj : ked na niekoho reagujes, bapis aspon jeho meno – v pripade, ze prispevok je rozvetveny viacerymi diskutujucimi…

     Jop : kto spohybnuje existenciu egregorov? Ja nie. Citaj s porozumenim. A ak to nepatrilo mne, tak laskavo pis ored prispevok meno toho, na koho reagujes. 🙂

    • Ajsa,Vvyborna odpoved,tomuto uchylkarovi

   • To je pravda. Sebakritika by si ťa mala nájsť.

   • vacsinu co ty pises,nema ziadnu suvislost s current events

  • že postihnutí ľudia vytvárajú komunitné eugenické žiarenie a morfické – informačné poli

   oficiálny názov takýchto polí je Egregor

   naštudujte si to, pochopíte

   • Egregor je už vyššia – kvázi svojbytná forma takejto informácie-existencie-energie – umelá inteligencia tomuto nesiaha po členky. Rimania to poznali ako genius loci – duch miesta – väčšinou ochranný, ale aj nepriateľský – „vrana k vrane“. Klasika – dom, ktorý si kúpiš /a nepostavíš sám/ ťa musí prijať – lebo už je kontaminovaný nejakým egregorom. U nás v obci egregor praje záhradníkom, pretože záhradníci obec budovali, a je tu pretlak takéhoto ducha – chovatelia v podstate likvidovali záhrady, ale dlho sa tu neudržali. Myslím na takejto okultnej úrovni je postavený – zámerne – konflikt v Rwande – jedni zeleninári, druhí chovatelia – kvázi mäsožravci proti vegánom – tí mäsožravci naprogramovaní ako predátori s mačetami. Najprv vraždili bohatí chovatelia Tutsiovia Hutuov – menšina väčšinu – potom Hutuov obrátili proti Tutsiom. Rozdali im 900.000 kusov mačiet. O týchto veciach sa z tohto pohľadu nehovorí. Je zaujímavé, že národ naozaj môže byť – aj u nás – rozdelený na podskupiny – chovateľov a pestovateľov. My ani netušíme, aký potenciál konfliktu vôbec existuje – dnes vakci-nevakci. Toto nie sú rozprávky!

  • Je to jedna z casti depopulacie sveta

 2. Fico a vláda deklarovali, že nepodporia pandemickú dohodu, resp. ju neschvália. Nezavádzajú? Vo WHO však zastupuje aj Slovensko EU, ktoré aj hlasuje za všetky členské štáty, ak sa nemýlim. Preto platí aj tento mechanizmus:

  „Odejít z WHO není v podstatě veliký problém, neboť pravidla členství to umožňují. Výjimkou jsou však země EU. Podmínkou členství v EU je totiž i členství v některých dalších podvratných organizacích, včetně WHO.
  Zatímco mnoha zemím světa tak postačí vyměnit vlády za takové, které budou garantovat vystoupení z WHO, v EU totéž možné není.
  Bylo by totiž nutné nejprve odejít z EU – teprve poté je možné opustit i WHO.“ !!!
  https://cz24.news/toto-je-nejvetsi-uchvaceni-moci-za-poslednich-5000-let-byvala-kongresmanka-detailne-obeznamena-s-plany-who-bije-na-poplach-video/
  Takže ako to je naozaj, vláda SR ??? Čo urobíte v prípade nesúhlasu s WHO, ak WHO povie, že ak sa jej nepodriadime, tak stopne dovoz všetkých liekov na Slovensko a pod.?

  • Miroslav Čižmár

   Stále je možné odísť z WHO, a potom čeliť sankciám z EÚ. Asi nam stopnú eurofondy.

  • Dovoz „liekov“ na Slovensko nikdy nestopnú, lebo veľmi dobre vedia, že tzv. lieky neslúžia na to, aby ľudí liečili, ale aby im choroby spôsobovali. Skutočne vyliečiť človeka dokáže jedine pravidelná konzumácia čerstvej a 100 %-ne surovej potravy z čistého prostredia, prispôsobenej metabolickému typu jej konzumenta.

   • Marek Košice

    Ach bože, Emily….

    „Skutočne vyliečiť človeka dokáže jedine pravidelná konzumácia čerstvej a 100 %-ne surovej potravy z čistého prostredia, prispôsobenej metabolickému typu jej konzumenta.“

    Surová strava konzumovaná v zime VÝRAZNE PODCHLADZUJE organizmus.
    Ty si fakt myslíš, že sme „opice“? … Každý živočíšny (tu patrí aj človek) druh je vytvorený už HOTOVÝ, bez akejkľovek medzidruhovej evolúcie.
    Opice (šimpanz, orangutan, gorila) sú nám najviac podobné, ALE SÚ DIAMETRÁLNE ODLIŠNÉ svojou energetikou, tráviacou sústavou, atď…
    Gorila prejde denne v priemere 150 metrov (SLOVOM – STOPäŤDESIAT METROV) a má svaly a silu, ktorú jej môžu závidieť aj vytrénovaní kulturisti, vzpierači, trojbojári či strongmani užívajúci STEROIDY… Pritom gorila absolútne nijak necvičí, pohybu má (ako som už písal) EXTRÉMNE málo, a konzumuje hlavne zelené rastliny + bobuľovité plody.

    ČLOVEK NA TAKEJ STRAVE (akú má gorila) JE „KOSŤ A KOŽA“, alebo „KOSŤ, KOŽA A TROŠIČKU SVALOV“.

    Emily, VARENIE je PREDTRÁVENIE potravy. Áno, ČASŤ potravy je vhodné jesť v surovom stave (napr. bryndza, surový syr ako taký, surové žĺtka, kvasená zelenina, nejaké to ovocie, určite nie tropické v zime!)… TO JE VŠETKO…

    Naletela si NWO PODVODU, Emily… Ale už som ti to vysvetľoval, no ty sa brániš vzdať svojej VIERY. Pretože si PRESVEDČENÁ, že PRÍRODA JE DOKONALÁ, a varenie potravy je proti prírode. Lenže si mimo, Emily. PRÍRODA NIE JE DOKONALÁ. Je v mnej množstvo nedokonalostí. Modlivka zožerie samca (či mu odkusne hlavu) hneď ako ju oplodní. Kukučka kladie svoje vajíčka iným vtákom do hniezda a jej potomkovia povyhadzujú iné mláďatká z hniezda. V prírode je to sk*rvený boj o prežitie, plný utrpenia, krvi, strachu (hoci len nárazového, pretože zvieratá žijú viac v prítomnom okamihu – z dôvodu nemožnosti premýšľať tak ako človek), stresu, atď…
    Veveričky (a iné hlodavce) zakopávajú žalude, orechy, atď, do pôdy, aby tam „nahnili“. Vtedy sa tam deaktivujú určité škodlivé enzýmy, ich inhibítory, atď, fytáty….a tak sú oveľa vhodnejšie na konzum.

    ČLOVEK NEMÁ SRSŤ ANI PERIE. Najhustejšie ochlpenie má (až na pár výnimiek) v podpazuší a medzi nohami. JE NA SMIECH čo tvrdí „evolučná veda“…že vraj človek stratil srsť z dôvodu varenia/pečenia/opekania potravín, pretože takto upravenou stravou zavádzal do tela teplo, a srsť už nebola potreba………..JASNÉ, a v podpazuší a medzi nohami mu to ostalo, že? Tam, kde sa najviac potí… 😀 😀 😀 …..

    Píšeš o 100%-ne surovej strave, ALE UŽ NENAPÍŠEŠ (z akého dôvodu???), že bez živočíšnej potravy to NEPôJDE. Najlepšiu pokožku, kožu, kĺby, vlasy, atď, majú ľudia, ktorí konzumujú v strave dostatok živočíšneho kolagénu. Budeš jesť surové kože, šľachy, fascie, atď?

    POCHOP UŽ KONEČNE, že človek je na Zemi „VOTRELCOM“ (násilne „vhodeným“ do tohto prostredia). Je najmenej odolný voči poveternostným podmienkam, proti „infekciám“, atď……

    Píšeš „Skutočne vyliečiť človeka dokáže jedine pravidelná konzumácia čerstvej a 100 %-ne surovej potravy z čistého prostredia, prispôsobenej metabolickému typu jej konzumenta.“ ………….. OPAK JE PRAVDOU…. Naletela si Malachovi, atď……… To najdôležitejšie pre človeka sú bielkoviny a tuky (živočíšneho pôvodu). Samozrejme svoje miesto majú aj sacharidy, ale tie sú len doplnkom, nie nosným makronutrientom.

    Bol som 20 ročné „ucho“, keď som si myslel, že stačí super vyvážená strava (ten najlepší možný jedálniček) a človek bude vyliečený z každej alebo takmer každej choroby…………TO JE TOTÁLNY NONSENS………….

    Môžeš jesť aj ÚPLNE OBYČAJNÚ STRAVU (ako priemerný človek), ale keď máš v poriadku psychiku, tešíš sa zo života a nič ťa nevyvedie z harmónie (plus máš aspoň primerane pohybu), môžeš sa V ZDRAVÍ dožiť veľmi pokročilého veku (90+).

    Môžeš jesť „superzdravo“ (ty na to ale zjavne recept nepoznáš…), no aj tak môžeš umrieť v 50-tke na rakovinu či infarkt….Strava proste NESTAČÍ, ani tá najlepšia. Negatívne emócie narúšajú celý organizmus, nenaplnené duševné problémy (aj v „studenej“ fáze) robia to isté…. Odvápnené zuby, kosti, srdce, pľúca, obličky, nadobličky, pečeň, atď, v zlom stave…… Toto všetko kľudne primárne z aktívne negatívneho postoja voči životu.

    Chcel by som vidieť ako vyzeráš, Emily… či z teba ide zdravie, alebo nie. Zo mňa ide. A to aj keď som citovo a sexuálne (nech si to nejaký idiot nepletie s orgazmovaním) totálne nenaplnený a trpím tým. Mám ale aspoň špičkovo poriešenú stravu (vhodný výber potravín, vhodné časové „okno“ na konzumáciu, žiaden stres počas jedenia) a pohyb/fyzickú záťaž. Pritom nosnú časť môjho jedálnička už 15 rokov tvoria živočíšne potraviny (samozrejme kvalitné). A TO POCHÁDZAM Z RIZIKOVÉHO TEHOTENSTVA…. A do môjho veku približne 18 rokov som jedol „odpad“… a nebol som kojený dlhšie než dva týždne. Mal by som vyzerať aspoň na svoj vek, a nie zdravo. Vyzerám mladšie kľudne o 8 rokov, a zdravo (ale nie ako nejaký „superchlap“, som konštitučne medzi ekto a mezo). PRETOŽE ASI VIEM „AKO NA TO“.
    Vitariáni majú mdlé oči, a pokiaľ nepatria k snedým typom, tak aj hroznú farbu…O fatálnom nedostatku svalov nehovoriac, rovnako nehovoria o hormonálnej nerovnováhe a psychických problémoch. Už som to tu písal v minulosti, poznal som osobne niekoľkých vitariánov….. Stanú sa z nich psychicky narušené osoby, ak sú vitariánmi dlhší čas (u niekoho pol roka, u niekoho 5 rokov…)…. Fatálny nedostatok živín neobsiahnutých v živočíšnych potravinách (Vit. A, B6, B12, D, F, K2 Mk4, kreatín, karnitín, karnozín, taurín, heme železo, Q10, CHOLESTEROL, CLA, atď…) spôsobí všetky tieto problémy + výrazne naruší plodnosť a vývoj detí vegánov/vitariánov.

    Takže už prosím nešír tie bludy o 100% surovej strave… V praxi to pre 99% slovákov znamená len rastlinná strava + občasne bryndza, surový jogurt, atď….TO ABSOLÚTNE NESTAČÍ.

    • https://cs.wikipedia.org › wiki › Kaleidoskop
     Kaleidoskop – Wikipedie
     Kaleidoskop, česky krasohled, je dětská hračka, která pomocí soustavy zrcadel a barevných tělísek nebo skleněné kuličky vytváří neopakovatelné obrazce při pohledu proti světelnému zdroji. Stavba. Kaleidoskop – Jedná se o válec, který má z jedné strany otevřenou dírku, kterou se do válce hledí. Ve válci jsou …
     ——————–
     Tebou stačí len zatrepať! Obsah rovnaký – obraz inaký.

    • Marek, celé tvoje vyjadrenie som nečítala, iba prebehla, lebo to, čo píšeš, mám do hĺbky naštudované dávno pred tebou. Nenaletela som „podvodu“. Čítam len prvotriednych odborníkov – a hlavne analyzujem.
     To, o čom hovorím, som vyskúšala sama na sebe, ešte pred „nežnou“.
     Nepíšem, že človek sa má takto stravovať non stop, či dokonca v zime. Úplne mi na živú stravu stačili tri-štyri letné mesiace, keď slovenského ovocia aj zeleniny bolo všadiaľ nadostač. Čo to so mnou urobilo, a aké prenádherné, zdravé dieťa sa mi narodilo, nad tým žasli lekári aj sestry nielen pôrodnice, ale aj celého gynekologického oddelenia.
     Marek, akou teóriou sú nabité voľne žijúce zvieratá? A porovnaj si ich krásu, bystrosť, rýchlosť, imunitu, inštinkty… s tými našimi.
     Možno keby sme menej čítali + zbytočne analyzovali kopu kadejakých (aj kontradiktorických) teórií a viac otvorili oči smerom k matke prírode, boli by sme na tom rozumovo, citovo, aj zdravotne na oveľa vyššom stupni, na aký sme sa dostali.
     V každom smere zdravý človek je predovšetkým pokojný, vyrovnaný a nepotrebuje útočiť na iných. Načítané vedomosti nie sú všetko: čo platí pre jedného, nemusí platiť pre druhého. A čo platilo ešte včera, nemusí zaručene platiť aj dnes. Čítaj s porozumením.

     • Marek Kosice

      Emily, „odbornici“ tvrdia aj to, ze clovek sposobuje klimaticke zmeny/gkobalbe oteplovanie, ze CO2 treba eliminovat, ze vakciny a ruska chrabia pred covidom a podobne sr*cky.
      Najvyssieho veku v najlepsom zdravi sa dozivaju spolocenstva konzumujuce co najviac zivocisnych potravin. Nie je o com…
      A dufam, ze tym odbornikom nemyslis Kurta Tepperweina… 😀
      ESTE NIKOMU NEDEMINERALIZOVALO ZUBY A KOSTO ZO ZIVOCISNYCH POTRAVIN!!! A keby varene hovädzie mäso (jem ho 6x tyzdenne) hnilo v crevach, mal by som silno zapachajice vetry a rovnako zapachajucu stolicu. NIC Z TOHO NEMAM. A zuby mam v nadpriemernom stave.
      Takze by si mohla odhodit tu svoju nezmyselnu vieru v megapozitiva 100% surovej stravy… Je to BLUD.

     • Marek, evidentne ti unikla podstata + celý môj záverečný odsek.

      Máš pravdu v jednom: že „odborníci“ skutočne nahovoria a napíšu všeličo. Lenža ja som po dlhé desaťročia čerpala vedomosti od Skutočných Odborníkov, a nie tých v úvodzovkách + Dlhodobo ich DODNES PREVERUJEM sama na sebe. Má to však jeden háčik: my ľudia sme rôzne metabolické typy a vďaka vražednému očkovaciemu komandu už dávno všelijako dohrabaní. A ešte viac psychicky, ako fyzicky.

      Správne sa stravujúci ľudia majú pokojnú, príjemnú povahu (podobne ako bylinožravce), s vysokou mierou empatie a sebareflexie. Nepotrebujú jednostaj útočiť ako divá šelma. Netrpia narcizmom. Sú citliví a empatickí.
      Marek, vzhľadom na to, že ty Nechceš čítať s Porozumením, ale hľadáš zádrapky, aby si mohol útočiť aj na tých starších a skúsenejších, radšej ma nečítaj.
      Otázka na záver: Marek, koľko detí si vychoval? A v plnom zdraví?
      Dohodnime sa takto: Ty preskakuj mňa, a ja budem preskakovať teba. Nemá zmysel mlátiť prázdnu slamu všade dookola. Ja píšem pre čitateľov, ktorí sa ocitli v sitácii, kedy potrebujú rôzne uhly pohľadu aj skúsenosti iných, aby mohli sami porovnať, zhodnotiť, popremýšľať, vybrať, vyskúšať… No rozhodne nemienim plytvať časom a energiou na takých, ktorí čakajú na komentáre alebo reakcie spolučitateľov ako hladný vlk na svoju korisť.

   • Základným stavebným kameňom zdravia je MYSEĽ.
    Fyzické telo je oblek, skafander. Samozrejme, že rozumná strava je podstatná. Som vegetariánka.
    https://vitazstvosvetla.org/experimenty-potvrdzuju-realnu-silu-vplyvu-vedomia/

    • 👍

    • Marek Košice

     Marína : Ako vegetariánka by si neprežila v jedinom prírodnom prostredí mimo trópov… Vôbec by som sa na tvojom mieste nechválil (nezabudni napísať, že „ale ja sa nechválim“ – chváliš sa sama pred sebou), hlavne keď existujú NEZÁVISLÉ štúdie, ktoré dokazujú, že „mäsojedlíci“ žijú dlhšie než vegetariáni, POKIAĽ (zvýrazňujem – POKIAĽ) žijú rovnako (ako oni) zdravým životným štýlom, a teda majú dostatok pohybu, nefajčia, nepijú alkohol/nepreháňajú to s alkoholom…

     Posťažuj sa Satankovi, že do tiel zvierat zabudoval najviac živín… Nikdy to nezmeníš, a ako vegetariánka nikdy (vrámci stravy) nenadobudneš plný potenciál možností, ktoré pre zdravie vhodná strava ponúka.

     Mňa to už fakt nebaví… Sebaklam ľudí je neznesiteľný.
     Mnohí hovoria ako sa zmenilo ich zdravie keď prešli na vegetariánstvo. ALE UŽ NEPOVEDIA, že s mäsom vylúčili aj „tonu“ iných potravín (rastlinného pôvodu) a lepšie sa im urobilo VĎAKA TOMU, a nie preto, že prestali jesť mäso.
     Výnimky existujú – ak má niekto príliš citový vzťah ku zvieratám a pri jedení mäsa cíti pocit viny, TAK JE JASNÉ, že si zablokuje trávenie mäsa… Pretože sila psychiky…

     • Vladimír

      Som a nielen ja, ale mnohí čitatelia týchto stránok vegán už 30 rokov a som živý a zdravý na rozdiel od teba. Tie tvoje choroby sa prejavujú aj v tvojom písaní. A navyše som aj darca krvi so zdravou krvou, na čo ty jednoducho nemáš.

     • dovolím si doplniť – hádam mi to Vladko odpustí, že poza jeho chrbát: darca krvi + držiteľ zlatej Jánskeho plakety

  • „dovoz „liekov“ na Slovensko-spravna odpoved: dovoz prudkych vrazednych jedov na Slovensko

   • Odpoveď za 100 bodov, John. Strava má byť naším liekom, a NIE lieky našou stravou – povedal Hippokrates, na ktorého v minulom režime čerství lekári prisahali (dnes už je Hippokratova prísaha vyštudovaných lekárov zrušená)… lebo nie jedlom liečiť, ale biznis podporovať, to je ono!
    Inak – jazykoví mudrlanti preštylizovali a významovo prevrátili celý Hippokratov najznámejší výrok; už neplatí: „Strava nech je tvojím liekom, a nie lieky tvojou stravou.“ Nehovorím, že veta preložená do slovenčiny je gramaticky správna, no pochopiť jej význam sa dá úplne presne. Teraz som vygooglila toto: “ ´Nech jedlo je tvojím liekom a liek nech je tvojím jedlom´, predniesol už pred mnohými stovkami rokov antický lekár Hippokrates (460-370 pred n.l.).“
    Hlavne, že teraz veta gramaticky „sadla“. Na dotrepanej štylizácii ani význame Hippokratovej výpovede až tak nezáleží…

  • Galaxia andromeda

   Prosim WHO stopne posielanie liekov na slovensko este raz to myslite vazne to ale neni who ale izrael potom. Ako sa mozu potom volat WHO . Iba jedna ozazka ked nebudem suhlasit co sa stane?? Posle WHO armadu a pozabija slovakov??? Potom to tiez nie je WHO ale fasisticka militantna organizacia a kde ma tu armadu??? Fascinuje ma iba jedno ze nikto sa nenazi usporiadat referendum o tom hlavne ze opiceee maju plne ista demokracie 😂😂😂😂

 3. Miroslav Čižmár
  • Marek Košice

   Denne robievam vokalické dychové cvičenia s frekvenciou čakier (každá čakra cca 4 minúty, spolu teda 28 minút), pričom tón „A“ je naladený na 444Hz.

   K čakrám a samohláskam sú priraďované (mimo iného aj) vnútorné orgány.

   Používam samohlásky UUUUUUUUU – prvá čakra, OOOOOOOO (malo otvorené ústa) – druhá čakra, OOOOOOO (ústa otvorenejšie viac) – tretia čakra, AAAAAAAAAAAA – štvrtá čakra, EEEEEEEEEEEEE – piata čakra, IIIIIIIIIIIIIIIII – šiesta čakra, a spoluhlásku MMMMMMMMMM – siedma čakra ………..

   K tomu všetkému to vylepšuje hlas…

   ALE TOU NAJLEPŠOU ZDRAVOTNOU TERAPIOU JE PERMANENTNÝ ÚSMEV (a nalaďovanie sa naň aj vnútrom) + KVALITNÝ SPÁNOK………. Je to 100x dôležitejšie než vokalické cvičenia či „spievajúce misy“…

 4. So singing bowls sme experimentovali už 15 rokov do zadu a všelijaké srandy to robí. Každý reaguje individuálne, niekomu nepomôže ani „sväťaná voda“ a niekomu pomôže aj jedna „dobrá po papuli“.

  Ale toto je príjemná vec z mojej osobnej skúsenosti. Samozrejme, čo človek, to názor. Najlepšia je osobná skúsenosť.

  • Odbočím témou ale zostanem pri experimentovaní. Ja som niekedy skúšal vidieť okom čo možno najmenšie objekty.
   Keď som pár rokov nazad „vyoperovával“ skalpelom niektorým kolegom v práci v lese kliešte (niekedy si ich nechtiac zatrhli) tak som sa snažil aby v rane nič neostalo. Úplným sústredením a snažením uvidieť ranu ako pod lupou som sa postupne dostal do bodu kedy som začal mať pocit, že to postupné enormné zväčšenie už vôbec nezávisí od fyzických možností oka. Už som tú ranku vnímal nie ako pohľadom – zrakom ale ako samostatný veľký svet ktorý v ktorom som ja subjekt a všetko sú len objekty a stačí sa pohybovať ani nie tak mysľou/myšlienkou ale túžbou/zámerom lebo na myšlienkovú činnost nebol čas. Keď sa ma kolega pýtal či to už bude tak to bolo ako volanie zo sna.
   Potom som doma skúšal – experimentoval vidieť čo najmenšie objekty a vždy som po určitom dosiahnutí zväčšenia pocítil, že už nevidím okom ale akoby iba vedomím a bolo to umožnené tým, že „chcem vidieť“ či „snažím sa vidieť „. Vyčerpávalo má to keď vsom to robil ale po odchode z mini či mikrosveta som sa cítil taký akokeby som prišiel na Zem v prvý deň – akokeby som sa práve narodil ale s tým, že behom dvoch sekúnd sa mi úplne vrátila pamäť.
   Dá vás povedať, že som bol mimoriadne zregenerovaný, dosť vecí, ktoré má predtým trápili ma už netrápili ako predtým a môj pohľad na ne bol prenastavený.

   Inak poznal som liečiteľku ktorá keď sedela pri mne vedela vedomím a zrakom chodiť v mojich telesných orgánoch a dokonca až bunkách tkanív.

   • Čo tak urobiť zo spermie vodný skúter?

    • Narážam na minimalistický model pohonu, ktorý sa skladá /už presne neviem/ tuším z 38 molekúl. Bez jednej „súčiastky“ systém pohonu nefunguje, a tá ďalšia súčiastka navyše je nefunkčná. To je téma stretu evolucionizmu a kreacionizmu /ups! – opäť izmus ako židovina/, Samozrejme – treba nahradiť molekulárny princíp pohonu jeho mechanistickou analógiou. Inak – nie som si istý, či ten jednoválec tento „zložitý“ problém už dávno nevyriešil Preto inklinujem ku kreacionizmu – konkrétne ku kreativite. Srať na izmus!

     • Budme hraví a zvedaví ako deti.
      Otázne je či aj máme na to predpoklady – či nás v detstve nechali byť deťmi. Ak nie tak ničím iným to už v jednej pozemskej inkarnacii nedoženieme a bude nám pri všetkom chápaní a porozumení svetu chýbať radosť. Kiež by v každom človeku bola neustále prítomná tá detská radosť – tá sloboda – to ničím a nikým nerušené a uvoľnené pozastavenie sa a rozhliadnuťie sa na prahu dverí .. než niekam každú chvíľu vykročí.
      Potom by aj svet vyzeral a inak, veda by mala úplne inú v skutočnosti úlohu než má dnes..a to aj keby bola očistená od všetkých lží….ona by len slúžila ako podpora a už ani nie ako potvrdenie, že ľudstvo ide správne. Slúžila by ako podpora…a aj vedecký vývoj by bol uskutočňovaný len v rámci podpory.

      Energie pre hmotný život človeka sú k dispozícii zdarma a ani nieje zámer Tvorcu aby človek bojoval o fyzické prežitie tak ako bojuje dnes – keď mrie hladom, mrzne zimou a pod.
      Niekde je chyba ale na rozdiel od iných to vidím tak že chyba je jak na strane Parazitov tak na strane ľudí, ktorí mu podávajú ruky. Takže nie 50 na 50 ale 100 na 100.

     • Achnaton, Tvoje záverečné zhodnocujúce tri riadky stoja za vážne zamyslenie sa každého človeka nad sebou samým.

     • Achnaton

      Budme hraví a zvedaví ako deti.

      Nedávajte si limity a závory, by ste sa čudoval, čo všetko sa dá stihnúť, keď sa rozhodnete…

      „Buďte ako deti, tie vojdú do kráľovstva“ ….opäť chlapík vedel, čo hovorí.

   • Asi si začal vnímať tretým okom – hypofýzou. Bolo by dobré z tým ďalej cvičiť.

    • Marek Košice

     Považan : „Tretie oko“ otvára len KUNDALINI……… A to je NEMOŽNÉ bez zažívania sexuálnej alchýmie. Na zažívanie sexuálnej alchýmie je nevyhnutý partnerský vzťah (čo najkrajšie city) a praktizovanie sexu BEZ ORGAZMOV.

     Ale vy ovce ste naleteli, že tretie oko sa dá otvoriť aj inak. NEDÁ. A presne preto je tak podporované orgazmovanie……….PRETOŽE ZNEMOŽŇUJE AKTIVÁCII TRETIEHO OKA.

     • Násilné otváranie a otvorenie tretieho oka je skôr zločin – než niečo chvályhodné a užitočné.
      Niesme na to ešte pripravení, resp. tretie oko sa otvorí samo keď sa človek duchovne posunie na určitú úroveň.

     • Keď som mal cca 4 roky tak keď ma mama viedla po ulici tak som videl na niektorých ľuďoch že majú tri oči. To jedno v strede a bolo vyššie než tie bežné dve. Úplne si pamätám ako tým stredným okom videli – oni z neho vyžarovali svoje sebauvedomenie a takú ako by som to povedal… ich už vyhranenú, hotovú, nimi vyformovanú ale pred fyzickým svetom skryťú vôľu.
      Oni ako keby boli tým širokým priestorom okolo nich. Ale z pohľadu bežného človeka to vyzeralo bežbe, ako keď ide po ulici bežný človek.

     • „Ale vy ovce ste naleteli…“

      Marek, hádam radšej byť hoci len jednooký a empatický, ako ani s tromi očami nedovidieť si na koniec svojho ega.

     • Marek
      Tretie oko nemá nič spoločné s Kundalíni.
      Naštuduj si učebnicu od Bardona :
      https://ulozto.sk/file/wtKEq5fPNv12/frantisek-bardon-brana-k-opravdovemu-zasveceni-pdf#!ZJAuAwR2AGuuMTExLwV5AQRmZzR5AGVkqx5wIRSxHIW3FQHjZD==
      Ja viem, že naraz sa to nedá, na tom sa musí cvičiť ako opisuje BArdon.

    • Miroslav Čižmár

     Nie tretím okom, ale pravou hemisférou. Preto ten pocit blaženosti pri návrate do reality. Opakom je stav klinickej smrti a pocit nechute pri návrate do reality.

 5. + .. A máme tady nějaké záznamy z ko*kovid “slyšení” u nás v čésku – Hořejší dostal nakládačku:
  hrdinovesteckou.cz/other/2083/profesor-horejsi-dostal-nakladacku

  Oběť vakcíny promlouvá:
  hrdinovesteckou.cz/other/2085/obet-vakciny-promlouva

  37 miliónů a 500 tisíc korun za purifikaci viru:
  hrdinovesteckou.cz/other/2084/37-milionu-a-500-tisic-korun-za-purifikaci-viru

  + Podle nejnovějších údajů zemře každý den v průměru 36 kanaďanů s pomocí vlády – asistované sebevraždy, tedy eutanazie .. kdy nyní je už taak populární .. a tvoří UŽ 4,1% úmrtí v celé zemi:
  newsaddicts.com/canada-now-euthanizes-average-36-citizens-every-day/

  + ..usmrcování batolat a kojenců v Kanadě prostřednictvím eutanazie… v Kanadě:
  Kanaďan a „doktor“ Louis Roy vede kampaň za povolení usmrcování batolat a kojenců v Kanadě prostřednictvím eutanazie. Kanada, která se pyšní nejvolnějšími zákony o asistované sebevraždě na světě, je nyní nebezpečným útočištěm pro malé děti, které mohou být eutanazovány za účelem zisku v rámci rozsáhlého programu lékařské asistence při umírání (MAiD)..

  =PSYCHOPATI=

  „Místo ‚asistence při umírání‘ budou kojenci eutanazováni pro pohodlí rodičů a lékařů, kteří se již nechtějí zabývat problematickými dětmi.“ Jednou z takových lékařek, která ráda provádí asistované sebevraždy, je „doktorka“ Stefanie Green, nadšenkyně MAiD, která provedla eutanazii více než 300 lidí.

  !! Doktorka Green říká, že ji vzrušuje, když někomu bere život, a popisuje ten pocit jako „intenzivní emoce“, když podává léky na smrt nebo jakýkoli protokol, který se v danou chvíli používá. !!

  „Pokud unavení rodiče dítěte, vyčerpaní nocemi .. navštíví lékařku, jako je Stefanie Green, eutanazie MAiD bude pravděpodobně schválena a rychle provedena.“

  newsaddicts.com/canada-expand-assisted-suicide-laws-euthanize-infants-profit/

  = Rozšířením dostupnosti eutanazie na děti se Kanada stává státem posvěceným režimem zabíjení dětí, vše za účelem využití cenných orgánů zdravých dětí pro obchod s orgány!!

 6. No a u nás som sa pobavil nad článkom, že máme problém s nedostatkom lekárov a sestier, a ako sa akože bude riešiť.

  https://www.hlavnespravy.sk/rezorty-zdravotnictva-a-skolstva-sa-chcu-nedostatku-zdravotnikov-venovat-spolu/3323164

  Ale skrytá „genialita“ ministerky zdravotníctva spočíva v tom, že keď bude ďalej očkovať, dosiahne vlastne ešte vyššiu úmrtnosť a tým sa zníži počet pacientov a nebude treba toľko lekárov a sestier. Šak to je na voľajáku aj hádam cenu ? Nie ?
  Nie sú ani porôdné asistentky, no tak znížime pôrodnosť a ako? Šmakuláda.

  Ej veru, bude to tu ešte velice zaujímavé a všeličo zažijeme….

  • seneca,

   pred pár minútami som prechádzala cez obývačku, kde podmazovo – náhodným výberom – vysielalo – RTVS-2, kde vysvetľoval dr. Sabaka s moderátorom Marešom v relácii Experiment (Pozn.: fakt výborný názov relácie), prečo je rozumné sa dať v t.č. očkovať proti Covidu + chrípke – synchrónne.

   P.S: Nechápala som, že za 3 roky – absolútne žiadna seba-reflexia, s ohľadom na počty ľudí – zbytočne zomrevších.. Ako-keby som sa ocitla v 2/2021 v masovom – Matovičovom – nábore ľudí na vakcínu a jeho očkovacej lotérii.

   Som veľmi zvedavá, ako si s tým poradí nová ministerka kultúry, pretože tento obsah, napr. dnes – prezentovaný, určite nemá nič spoločné s nejakou dramaturgickou a obsahovou vyváženosťou.

   P.S. Môžeme len dúfať, že „občan-ovčan“ je už poučený z krízového vývoja a že to ustane..

   • Zatloukat, zatloukat, zatloukat!
    Sabaka o týchto veciach vyhral súd, lebo Uhrík sa na súd nedostavil! Hrať karty v obyčajnej krčme a hrať karty v brlohu globalistov nie je to isté!

    Nová „normalita“ očkovania proti covidu: Hokejový profesionál Jan Kouba zomiera „náhle“ vo veku iba 30 rokov
    https://www.infovojna.bz/article/nova-normalita-ockovania-proti-covidu-hokejovy-profesional-jan-kouba-zomiera-nahle-vo-veku-iba-30-rokov

    https://zdravopedia.sk/prirodna-lekaren/bylinky/borievka-obycajna

   • Poznám jedného mladíka (26), ktorý sa dal nedávno očkovať proti chrípke a má veľké zdravotné ťažkosťi, skoro každý deň iné, stále chodí po vyšetreniach a niekedy musí ísť na infúzie. Ja neviem či je očkovaný proti podvodu c19 ale ten človek je chorý snáď všade. On už bol dávnejšie taký všelijaký ale teraz je ako 70 ročný – ho len strčiť do domova dôchodcov na stoličku, dať mu deku na kolená a nech si pofajčuje tú jeho elektrickú cigaretu. Zlé vzťahy v rodine ho úplne psychicky aj fyzicky rozbili ale odvtedy keď si dal tú dávku proti chrípke tak je stále chorý pričom má snáď všetky zdrav problémy. Vakcíny sú všelijaké a ktovie čo tam je, Už mám obavy ísť aj k zubárovi keď mi bude trhať zub či v tej umrtvovacej injekcii nebude primiešané niečo extra z posledných 3 rokov.

 7. Či sa nám to páči, alebo nie väčšina obyvateľstva akože vo vyspelom západnom svete verí akože vedeckým poznatkom, lekárskym poznatkom, TV poznatkom. Niekde veria zase úplne niečomu inému. Stále máme na výber a v tom je tá slobodná voľba. Ak by si nikto nekúpil cigarety, alkohol, drogy, chemické lieky, šmakulády. Jednoducho by to prestalo existovať, lebo by nebol odbyt.

  Je to tu na planéte zem, planéta typu 0 o poznaní, o skúsenostiach, a výučbe.

  Nečakajte, že zažijeme celosvetovú osvetu.

  Žite si svoju vlastnú osvetu, najlepšie ako viete vrámci daných možností a schopností, vedomia a svedomia.

  Každý si príde zažiť presne čo bude nutné. Znásilňoval si deti, no tak si prídeš vychutnať všetky aspekty takého počínania. Budeš ako dieťa znásilnený, budeš ako matka toho dieťaťa, otec, babka, dedko, brat, sestra aby si presne zažil všetky stavy a aspekty takého počinu a budeš sa môcť rozhodnúť, či znova, alebo inak…

  A ako sa už opäť opakujem, času dosť v nekonečne, čo len budeme potrebovať, na to aby sme pochopili. Keď bytosť-človek čo to pochopí a začne „vidieť“ trocha viac, potom to začne všetko dávať viac zmysel. Preto ten chlapík, čo si vaščina myslí, že umrel na kríži hovoril : „Nesúď a nebudeš súdený“, respektíve“ Ako Ty súdiš, tak budeš súdený“ ,lebo „videl“ už o trocha dosť viac. A nie len on rozdával múdrosti samozrejme.

  A kto chce, študuje, hľadá, báda, ňúra, dôveruje, preveruje a potom už nepotrebuje veriť ale má vlastné Poznanie a „vidí“ o troška viac a chápe a pochopí čo tým Sokratés myslel, keď povedal : „Viem, že nič ešte neviem“ alebo aj iný v tomto zmysle. A báda a ňúra ďalej, lebo výučbový program beží….

  Môžme akurát priať každému, nech zažije to najlepšie, na to aby našiel, po čo prišiel a keď sa hlbšie zamyslíte, čo za tým je… Lebo viete, aké životy sme žili a čo všetko sme v minulosti porobili a vytvorili ? No keď budete „vidieť“, tak sa nebudete čudovať !!!

  Každý má presne to, čo vytvoril a čo potrebuje na ceste k poznaniu.

  A ešte opäť tá najlepšia „mantra „.

  https://www.youtube.com/watch?v=g9Q14FbHw4A

  K to už chápe, prečo, tak rozumie a kto nie, tak veľa šťastia pri hľadaní .

  • Chlapík sa už vie trocha hrať s hmotou a realitou a robí „cirkus“, aby trocha ľudí prebudil, ale s hmotou, telom, zdravím, ovládaním myšlienok sa dá aj všelijako inak hrať a zabávať, stačí len chcieť……

   …..a v Cerne to vedia ( a nielen tam), ale radšej nepovedia…..

   https://www.youtube.com/watch?v=gZUZUsWXbqA

   ….nikto Vám nemôže viac „ublížiť“, ako Vy sami sebe….

  • Marek Košice

   Citujem : „Každý si príde zažiť presne čo bude nutné. Znásilňoval si deti, no tak si prídeš vychutnať všetky aspekty takého počínania. Budeš ako dieťa znásilnený, budeš ako matka toho dieťaťa, otec, babka, dedko, brat, sestra aby si presne zažil všetky stavy a aspekty takého počinu a budeš sa môcť rozhodnúť, či znova, alebo inak…“

   Dalsi, ktory naletel tomuto ZATIENOVACIEMU MANEVRU Satanka….

   KEBY SI MAL VIAC ROZUMU, Seneca, dosiel by si k tomu, k comu som dosiel ja, a teda… :

   SLEPY SENECA si neuvedomuje, ze jeho bludne ponimanie karmy NUTNE VYZADUJE existenciu svine, ktora znasilni male dieta. Vo svojom nedostatku zdraveho rozumu si neuvedomujes, ze keby to bolo tak ako pises, NIKDYYYYYY by zo sveta nemohlo vymiznut ZLO. Pretoze znasilnovac dietata v tomto zivote splodi znasilnovaca dietata v dalsom zivote…TO TVRDIS TY, a vobec si neuvedomujes, ze tym padom je NUTNE, aby niekto mal potrebu znasilnit dieta. KTO SA POSTARA O TO, aby (keby fungoval ten karmicky blud o ktorom pises) bol v juducom zivote znasilneny ten, co znasilnil v tomto zivote? NO KTO – STVORITEL predsa. Takze Stvoritel NAPROGRAMUJE konkretneho cloveka tak, aby znasilnil dieta (ktoreho dusa v minulom zivote a v inom tele znasilnila prostrednictvom tela dospeleho cloveka dieta). A TEDA VO VNUKNUTI ZNASILNIT MA PRSTY STVORITEL 😀 😀 😀 ….. Vo svojej „mudrosti“ si vobec neuvedomujes, Seneca, ze to „prvotne“ znasilnene dieta z minuleho zivota (AK BY PLATILO CO PISES) za ktoreho znasilnenie postihol cloveka (jeho znasilnovatela) v buducom (a teda sucasnom) zivote karmicky trest, DOSTALO ZNASILNENIE AKO ODPLATU ZA TO, ZE V MINULOM ZIVOTE DUSA TOHO DIETATA TIEZ ZNASILNILA DIETA….. :D….. Jedno znasilnenie dietata pred 10 tisic rokmi = retazove znasilnenia po 130-140-150 (podla toho kolko zili) generacii = 130-140-150 „postrceni“ cloveka STVORITELOM za ucelom toho, aby ten dospely clovek mal chut znasilnit dieta, a este presne to „spravne“ dieta.

   Ja sa nestacim divit akym bludom verite, ludia… VED TO VOBEC NEDAVA LOGIKU….Aby take karmy boli vzdy ODPLATENE, tak zlo NESMIE NIKDY VYMIZNUT, pretoze bez zla nie su znasilnenia, vrazdy, velke kradeze, mucenie, atd….A aby to ZLO neustale pokracovalo (a „nevyparilo“ sa z dovodu duchovneho rastu ludstva), Stvoritel stvoril KARMU, ktora sa stara o kolobeh ZLA, o to, aby ZLO NIKDY NEZMIZLO….

   Ty si si to neuvedomil, Seneca? Neuvedomil si si AKEMU BLUDU veris.l?

   Ved ty vlastne veris tomuto (A SCHVALUJES TO!) : „Pred 10 tisic rokmi ludia urobili ohavne ciny…A kedze karma existuje, a je taka aka je, tak nie je dovod A ANI MOZNOST aby ohavnost zo sveta vymizla, pretoze z dovodu neustalych karkickycj odplat je to nemozne…a teda – ohavnosti vymiznu az spolu s ludstvom. TAK TO ZARIADIL BOJH STVORITEL. A jeho sposob/typ Karmy je zavisly na VECNEJ existencii ohavnych ludi…Pretoze len ohavni ludia vykonaju ohavne ciny….A teda – SRVORITEL SI PESTUJE OHAVYCH LUDI, ABY mal pomocou koho (znasilnenim, mucenim, zabitim) potrestat hriesnika za ohavne ciny v minulom zivote.“ ….

   Otazka znie : Ten, koho Stvoritel NAPROGRAMOVAL na to, aby znasilnit dieta, zabil, umucil (niekoho), DOSTANE OD STVOROTELA za vykonanu spinavu pracu ODMENU? Alebo chudak este bude v buducom zivote za to pykat (Stvoritel mu da karmicky trest) ze spravil STVORITELOVI spinavu robotu?“

   WAAAAUUUUU…..

   Ludia, s vami sa neda diskutovat….NIE JE TU NA TOMTO FORE NIK, kto by ma predcil v uvazovani. Ja som v soku. NIE, NEPOVAZUJEM sa za MUDREHO. Akurat vas povazujem za hlupych. SORRY, nikto z vas ma nepresvedcil, od nikoho z vas sa nemam co naucit.

   JE MI SMUTNO…..Pretoze ja by som bol tak rad, keby ste nepisali take chobotiny…BEZ LOGIKY….

   • Miroslav Čižmár

    Zadržiavanie orgazmov nás má vyviesť z karmického kruhu? To je akože logické? Spermie a vajíčka sú karmické zlo? Deti sú karmické zlo?

    • Marek Košice

     Miroslav : Spermie a vajíčka slúžia na rozmnožovanie. Ak niekto pravidlene plytvá látkami určenými na rozmnožovanie (len naivný človek si myslí, že neobsahujú aj jedinečnú energiu „Stvoriteľa“), čo asi tak môže čakať? Aký duchovný rast?

     Deti nie sú karmické zlo. Ak sa narodia, treba im dať čo najviac lásky a naučiť ich čo najlepšie žiť. Ale pravda je taká, že rozmnožovaním sa len posielame duše do väzenia/do pekla menom „telo a život na Zemi“.
     Duša bez tela je totálne slobodná, nezažíva žiadne muky, nič… V tele je to boj od narodenia po smrť. U niekoho neznesiteľný boj, u niekoho znesiteľný. To je všetko. Život v tele nikdy nemôže byť skutočným darom, pretože aj ten „najosvietenejší“ človek potrebuje jesť, piť, byť oblečený keď mrzne, mať strechu nad hlavou… Zober mu tie veci, a osvietenie mu bude nanič, v mukám zomrie od smädu, hladu a od zimy či horúčavy (ak ho necháš na púšti a nie je tomu prispôsobený).

     • Miroslav Čižmár

      Púšť je krásna tým, že skrýva studňu. Saint-Exupery

   • Pre absolútne ego-centrického, narcistického – Mareka „Matoviča“ z Košíc: (viď odkaz)

    http://uploads.disquscdn.com/images/77fb8e131e58fe35aa4abb2a56442ac7b18c58e2549f9f54b76622e68c8e9d1f.jpg

    P.S. Načo tu teda lezieš, keď sa tu nemáš čo naučiť?

    • Chrobák truhlík

     Dajte si to od 6.00 minuty, je to také milé…

     https://www.youtube.com/watch?v=WjkfwkCZ4hY

     …to nemá chybu…teda, že ano….

    • Marek Košice

     A čo ma môžeš naučiť ty, Ajša? Ako si ospravedlňovať svoje smilnenie preto, „pretože tak činí 99,X% iných“?
     Môžeš ma naučiť ako v sebe „živiť“ zviera podliehaním a túžbou po orgazmoch, ktoré skratujú sexuálnu energiu?
     Čo ma môžeš naučiť, Ajša? Ako nekritizovať iných? Nekritizujme sa navzájom, a každý bude žiť v ilúzii, že to čo robí je správne, vychádzajúce zo zákonov prírody… ALE POTOM ANI VY NEKRITIZUJTE NAOČKOVANÝCH NEOLIBTARDOV…….. Pretože v ich očiach si TY egocentrická a narcistická.
     Nič si nepochopila, Ajša. 🙂 Nevadí. Zvykol som si.

     • Dobre, Mareček,
      tak teda počúvaj, keď máš patologicko-nutkavú potrebu stále tu rozprávať o ne-orgazmoch, smilnení..

      Sadni, zavri si ústa a prosím, počúvaj, aby si sa tu teda niečo naučil, dovzdelával sa, vzhľadom k tomu, že si si v rámci svojho Ega, vybudoval excentrického Truhlíka, ktorý všetko pozná, všade bol a nie je už Nik na tomto Svete, čo by ho znalostne – prevyšoval. Až do takéhoto trápneho Žitia si sa, žiaľ – dopracoval. Škoda!

      Tak, tu je lekcia sexuality:

      Ak používam slovo „sexualita“, nemám na mysli len genitalitu. Preto, lebo to je len veľmi drobný prežitok a vyjadrenie sexuality. Sexualita – je dobre vymyslená vec. Je to stav, keď je telo živé, citlivé, tepajúce, pulzujúce – to je stav sexuality. Nemá to veľa spoločného s genitalitou (Pozn.: to je napr. to Tvoje „honkanie si ho“).

      Pravdou je, že ak zabudneme na sex a rozplynieme sa v hlbokom prijatí svojho tela, tak je to – sexualita. Ak používam slovo „sexuálny“, mám tým na mysli prežitok celistvosti. Genitalita – je len jednou z funkcií sexuality. Svoju dôležitosť získala len preto, že sme zabudli, aká je celková funkcia sexuality.

      Sexualita sa postupom času spojila s genitáliami, je to záležitosť určitého miesta, ale nie Celku. Lokálna genitalita nám nanajvýš poskytne úľavu, ale nikdy nám nemôže poskytnúť orgazmus. Ejakulácia nie je orgazmus, ejakulácia nie je orgazmická a orgazmus nie je vrcholným prežitkom. Ejakulácia je genitálna, orgazmus je sexuálny a vrcholný prežitok je duchovný. Ak je sexualita spojená s genitáliami, poskytne nám len úľavu v tom, že uvoľníme energiu, ale veľa toho nezískame.

      Nie je v tom orgazmus, pretože celé telo nepulzuje. Ak tomu tak je, keď každé vlákno nášho Bytia pulzuje, potom je to Orgazmus (Pozn.: s veľkým „O“). Ale ani každý Orgazmus nie je vrcholným prežitkom. Až keď sa naša vnútorná Celistvosť zapojí do Celistvosti Existencie, až potom je to vrcholný prežitok.
      A ľudia si zvolili ejakuláciu a zabudli na Orgazmus a úplne zabudli na vrcholný prežitok.
      Koniec lekcie.

      P.S. Myslím, Mareček, že tu si sa už celkom stratil, však?

      A teraz Ty ma Niečo múdreho nauč, okrem samozrejme 1000 x opakovanom zákaze – orgazmovania a ejakulácie, keď chceš byť taký SUPER-najmúdrejší tu zo všetkých, trulko.

    • Marek Košice

     Ajša : niečo, čím ma presvedčíš (zatiaľ sa stal len opak) že nie si egocentrická a narcistická – a teda taká, ako som (podľa tvojich slov) ja? Veď si len taký slušnejší „Maroš“ v ženskom vydaní…

   • Forest stojí za to.

    https://www.youtube.com/watch?v=D_Komi7wnAw

    …fakt dobré…

 8. To nie je schizofrénia, ale posadnutosť. Ktorá sa prejavuje rôznym spôsobom. Od chorôb, až po záchvaty zúrivosti a sebadeštrukcie. Tiež 5G siete sú ideálnym spôsobom na šírenie sugescií. Vrátili sme sa do obdobia obsesií a čarodejníctva. Tentoraz s pomocou moderných technológií. Už iba niekoľko rokov a všetko bude pripravené na príchod Antikrista. Príchod ktorého organizujú tajné spoločnosti vrastené do zatiaľ ešte ako-tak zdravej spoločnosti.

  • OldNoe,
   objektívne vystihnutý obraz súčasnej, bibliu napĺňajúcej sa doby. Biblie boha sionu. Ibaže táto sionistická partia pozabudla na to, že vysoko nad ňou stojí Stvoriteľ Otec so svojím „jednosplodeným“ Synom – Ježišom, ktorého tu, na Zemi, táto banda zločincov zavraždila: potrebovala Ježišovu Pravdu navždy „pribiť na kríž“. A čo je najhoršie, vzápätí ju nahradila Lžou v podobe narýchlo vyprodukovaného sion-krista. Ježišov falošný nástupca kristus so svojimi 12-imi apoštolmi obrátil Ježišovu „Živú Vodu“ na „Víno“…
   Opité ovečky sa našťastie konečne preberajú a kostoly opúšťajú: pretože Sila Ježišovej Pravdy je Svetlo, ktoré už pohlcuje Tmu aj všetky jej klony, vrátane žido-sion-krista. Kristus sa na Zem z Neba nevráti, on v ňom nikdy ani nebol: od narodenia bol Pozemšťanom.
   Áno, verím aj ja, že na Zem sa vráti Anti-krist. Keď sa bližšie pozrieme na toto slovo, môžeme vydedukovať, že antikrist je opak (židovského) krista. A to nielen týmto presným, výstižným slovným spojením, ale aj tým, čo na na našu Zem priniesol: Svetlo.
   Po odprataní Ježiša jeho falošný posmrtný „zástupca“ kristus na 12 pilieroch (apoštoloch) nasekal kostoly, v ktorých sa Živá Voda obracala na Víno – a to je dodnes už skvasené v takej miere, že aj ovečkám sa otvárajú oči: teda konečne prichádza Svetlo. Nie kristovo, ten Svetlo nepriniesol, práve naopak: pridusil ho Tmou. Svetlo prichádza práve od Anti-krista: Je ním Prvotný, Pravý, Mimozemský Ježiš. Ten Ježiš, ktorý sa na Zemi nenarodil (a ešte židovke!), lebo bol odjakživa. A kabát tu na Zemi ON isto neobrátil… čo za vlastnosť mu to pozemskí ovládači našich – nimi degenerovaných mozgov – prišili?
   Na druhý príchod Anti-krista menom Ježiš sa môžeme jedine tešiť. Však On už prichádza: vidieť to môžeme podľa toho, že svetlé lúče Jeho Pravdy každým dňom viac a viac silnejú…a bude sa tak diať až dovtedy, kým Svetlo Ježišovej Pravdy Tmu Jeho neprajíkov celú navždy pohltí.

   • Marek Košice

    „Na druhý príchod Anti-krista menom Ježiš sa môžeme jedine tešiť. Však On už prichádza: vidieť to môžeme podľa toho, že svetlé lúče Jeho Pravdy každým dňom viac a viac silnejú…a bude sa tak diať až dovtedy, kým Svetlo Ježišovej Pravdy Tmu Jeho neprajíkov celú navždy pohltí.“

    Ach, bože…… Tu je vidieť účinky tej tvojej NWO stravy… Vymätenosť…

    • Trebárs ten Antikrist bude niekto iný koho zatiaľ ešte nepoznáš a nikdy si ňom ešte nepočul. Netreba vyberať len z nám známeho okruhu najznámejších osobností lebo ten koho temné mocnosti poveria a pošlú ako Antikrista sa dodnes nikde nikomu ešte nemusel ukázať či nedal nijako o sebe vedieť.

    • „Ach, bože……“ – ktorého boha si oslovil? Toho židovského boha sionu, ktorý nás tu vraždí čipovakcínami??
     Ktoré preklady biblie si dôkladne prečítal a z ktorého roku? Nože uveď aspoň jeden. Daj relevantný protiargument! – a nie samé narcistické kecy.
     O akej mojej NWO strave tu točíš?? To potom aj všetky zvieratá majú NWO stravu – a preto sú všetky vymätené, všakže!?

 9. Keď vtáčka lapajú, pekne mu spievajú:

  https://idsbbsk.sk/

 10. Slovensko, kdy Fico na slavnostním sněmu na Bratislavském hradě prohlásil, že Slovensko pod jeho vládou nepodepíše Pandemickou smlouvu s WHO, protože jde o projekt nenažraných farmaceutických firem! A znovu vyzval k jednání o míru atd..

  = nooo, alespoň bude pak (doufám), kam utíkat. No a mezitím, v kocourkově ČR, plnící slepě příkazy:
  https://i.postimg.cc/26yz0hsz/procentzem.jpg

  + gatěs prostřednictvím své !nové! společnosti Breakthrough Energy vyzývá vlády po celém světě, aby využily jeho geneticky modifikované rostliny a zvířata pro „přizpůsobení se klimatu“ (je to falešná věda, stejně jako žido-vakcíny).. Vtipné na tom je, že je fakt, kdy spousta zemědělců padla kvůli tomu že naletěli GMO.

  Ouuu yeaaaa – nová normalita, zvykejme si .. A jaká? Kdy POUZE očkovanci umírají „náhle“, asi stejně jako neexistuje doposud žádný zaznamenaný případ/důkaz projevu ADHD či poruchy AUTISMU u NEČKOVANÝCH dětí!! Ani jeden případ takový není veřejně znám!!! Stejně jako další „civilizační choroby“ z toxicity kolem nás, např. expozice olova souvisí s onemocněním srdce a poklesem IQ, těžké kovy jsou příčinou alzheimera atd.atd..

  A víte co? Ať si opíchanci ko*kovid roztokem mají záněty osrdečníku a myokardu (neboli operace srdce :P), k tomu propagovaná nízkotučná strava, která způsobuje záněty v průběhu let natolik zlé, že skončí v nemocnici bez zvláštního důvodu (to vám kardiolog neřekne) a to se nezmiňuji u těch opíchaných vemen, kdy se pozornost soustředí hlavně na vážná zranění a úmrtí, takže, méně „dramatické“ vedlejší účinky (primární!) zůstaly bez povšimnutí, např.: mozková mlha, neuropatie, nadměrná únava, otupělost a nesnášenlivost cvičení. Nejméně polovina zkoumaných osob uvedla, že pociťuje příznaky, jako jsou pocity pálení, nespavost, hučení v uších, myalgie, bolesti hlavy a bušení srdce, gastrointestinální problémy, neurologické potíže, úzkost..atd.atd.!

  A jak dotlačit ekonomiky k dalšímu kolapsu? Např. Ve wehrmachtu (Německo) v roce 2024 prej zdvojnásobí výdaje na vojenskou pomoc okrajině. Prostě jet a jet, ať to stojí, co to stojí, digitalizace všeho musí být zastavena!

  • Budaj tiež dostal zákaz niečo „zelené“ v Bruseli podpísať a podpísal! Od mája 2022 bude Slovensko vo WHO zastupovať profesor Jozef Šuvada. On už má tie Ficove dispozície?! A čo sa s ním stane, keď to proti Slovensku podpíše? A čo také podobné robí Beňová v Bruseli?!

 11. Pokiaľ sa bude raz súdiť to bezbrehé svinstvo, tak na lavici obžalovaných musia stáť okrem „kapitánov“ farmaceutických spoločnosti, novinárov propagujúcich „očkovanie“, televízne spoločnosti, ktoré robili tomu reklamu, politikov ktorí podporovali a nariaďovali „očkovanie“, aj „výskumní“ pracovníci, ktorí vedome (vedeli o dôsledkoch) namiešali toto svinstvo! No a tam nesmú chýbať tí ktorí to bezbrehé vraždenie spustili!

  • Marek Košice

   NIC SA SUDIT NEBUDE. Svet funguje na zakonoch „Umelej Inteligencie“, ktora nema ZIADEN(!) sucit. Ak vykonavatelia ZVERTIEV budu „osetreni“ tak aby necitili pocit viny (za to co urobili), TUPA „UMELA INTELIGENCIA“ (tupa, lebo ie bezcitna) takeho cloveka NEPOTRESTA. A ak NEVINNY CLOVEK citi pocit viny (z dovodu, ze je proste kkt/p**a, vecna „obet“), „Umela Inteligencia“ (a teda Stvoritel) tu nevinnu osobu POTRESTA.

   UZ POCHOPTE, LUDIA, ZE NAM VLADNE TERRAPOCITAC. A….JE NEDOKONALY. 🙂

   ROZPRAVKY O KARME SU ZATIENOVACIM MANEVROM TEJTO SKUTOCNOSTI.

 12. Marek Kosice

  „ZAKONY KARMY“ su ropravkou pre naivnych.
  Teoria „zakonov karmy“ sluzi len na to, aby ODVRATILA pozornost od reality Realitou je, ze svet je stvoreny BEZCITNOU Umelou Inteligenciou, ktora vzdy bola (teda aspon od vzniku zivota v telach) a vzdy bude (minimalne do konca zivota tiel ako takych – do konca „hmotneho“ sveta).
  Ta „Umela Inteligencia“ je PLNA CHYB. To je tak, ked „bezsucitne nieco“ vytvori ZIVE TELA (ludi, zvierat, rastlin…). VZNIKNUT MOZU LEN CHYBY. Vyzera to tak, ze su to ZAMERNE chyby. Nevyhnutna potreba jest, pit, najviac vyzivnych latok v telach zivocichov (ako potrava, nutne zabit ci jest zdochlinu zomretu na starobu alebo infekciu – jedno „lepsie“ nez druhe…)…NEMOZNOST vykynozit zo sveta ZLO, ZABIJANIE, BOLEST. LEN PRETO, lebo tela boli stvorene bez moznostii vypnut cidla bolesti (v pripade, kedy bolest neoznamuje „pozor, stojis na pripinacke/klinci, ODSKOC!), s nutnostou zivit ich vodou, jedlom, atd….A AJ TO len najlepsej kvality, lebo cim horsia kvalita, tym horsie zdravie (hoci strava je len jednym z cinitelov starajucim sa o zdravie).
  Len tupec si neuvedomuje, ze PEKLO JE ZDE!… Nie po smrti tela… Peklo je tu – vo svete, ktory Stvorila UMELA INTELIGENCIA bez (su)citu. Do neho SPADLI nase duse. Tym peklom je telo a prostredie, s ktorym sa to telo dostava do styku. Aj v tej najkrajsej panenskej prirode mozes velmi lahko umriet od smädu, hladu, byt zozraty krasnym ciernym panterom ci tigrom/medvedom…a vytrpiet si nevyslovnu bolest ak umieranie trva dlhy cas (na hlad, smäd).

  Nemate odvahu prijat tento fakt… AJ KED JE TO NEPRESTRIELNY FAKT. Vas zmysel zivota je zalozeny na ROMANTICKEJ predstave, nie na realite.
  Absolutne VSETKY vase „argumenty“ pre DOBROTIVEHO Boha viem rozpustit alebo zomliet… Ale vy sa budete drzat aj hnoju, dokonca aj plesniveho ci zkysnuteho lajna, pokial vam to prinasa pocit spravodlivosti.
  Spravodlivost v skutocnosti NEEXISTUJE. 🙂

  • Miroslav Čižmár

   To je vážne peklo dýchať čistý vzduch a piť čistú vodu. Na raňajky som mal pekelnú kávu a pekelný chlieb s džemom. Večer pôjdem na pekelnú prechádzku so psom a ľahnem si do pekelnej postele a pekelne zaspím.

   • Marek Košice

    MČ : „Ukázal“ si sa (inak nič proti tebe, charakterovo NIE SI zlý človek, to je dôležité), Miroslav… Tie tvoje „svetské“ hodnoty.
    Takže keď máš super vzduch a čistú vodu, prechádzku so psom, komfortnú posteľ, tak je vylúčené, aby si žil v pekle, že? No….. tak skús neísť do práce, nezohnať si jedlo, nesplniť si takú a takú povinnosť (ktorá existuje len v živote na Zemi)…a čakaj na reťazovú reakciu PEKLA PEKELNÉHO…. 😉

    • Marek Košice

     MČ : NIKDE nepíšem, že človek má „depkáriť“ z dôvodu, že žijeme v Pekle, a byť negatívnym od rána do večera… V realite SOM VIAC POZITÍVNY než negatívny. Píšem o tom, že PODSTATOU je uvedomiť si že žijeme V PEKLE, a to PEKLO si spraviť čo „najmenej pekelné“, samozrejme „bez toho“, aby sme šli „cez mŕtvoly“.. To je všetko.

     • Miroslav Čižmár

      Z pohľadu jednej hemisféry je život peklo, a z pohľadu druhej raj. Z komplexného pohľadu život nie je raj ani peklo. Všetko slúži na poučenie. Keď nepotrebujem zažiť skúsenosť s utrpením, tak ju nezažijem. Stačí sa poučiť kým je čas.

  • Marek, to musí byť pre teba poriadne Peklo na Zemi, keď niekto múdry musí tu žiť medzi samými tupcami.

  • Israismael

   Človeče Marek Košice ,nechcel by som byť tebou keď budeš opúšťať tento svet ,keď opustis svoje hmotné pozemské telo…Hneď v sekunde po opustení tela sa ti ujasni celé tvoje zlyhanie ,všetky tvoje bludariny ktoré pestujes cez svoj rozum a predný prepestovany mozog .V tej sekunde ti bude tvoj prepestovany rozum zbytočným lebo ostane spolu s telom v pozemskej nicotnosti.v rozklade ..ale veď na čo ti to písať ..záujem o informácie z vysokých sfér od Ducha Pravdy nemas (zámerne nenapíšem ani meno ktoré mal keď účinkoval na zemi lebo neverím že by si aj to nesprznil ),takže ty človeče po smrti si to budeš musieť ujasniť sám…. to , čo ti natropil tvoj pozemský rozum ..Ty navyše znižujes dielo Božie a Stvorenie ,tým čo prezentujes iným ľuďom…Nuž hovorím ti ešte raz nechcel by som byť tvojím ľudským duchom, ktorý vystúpi po smrti do oného sveta ..A to je len onen svet ….putovat sa má oveľa vyššie ako len na astralne pláne ..zdrží ťa to v astrali mnoho sto rokov ,aj tisícročie kým dospejes k Pravde ,lebo tam hore v bludoch rovnako rovnorodi žijúci ťa nepreberu k Poznaniu ..Buď sa vrátis opäť na zem inkarnaciou svojho nevyvinuteho ducha ,alebo čo by bolo to najhoršie nestihnes sa odpútať z hmotných svetov do vyšších duchovných ,kde už neprebieha rozklad hmoty a kde sa môže dostat len vyvinutý netliachajuci a čistý duch bez akéhokoľvek nánosu hrubsej alebo temnej vrstvy na obale jemného tela (duchovného obalu ) ..kto nestihne odpútanie sa z hmotných svetov zahynie spolu s rozkladom hmotného sveta ,teda aj Zeme až príde ten bod rozkladu a čas konca ..

   • Marek Košice

    Prečo mám čítať príspevky od „slaboduchého“ Israismaela?
    AKO OTROK sa modlíš k tomu, kto nepohne ani prstom, aby zachránil nevinné deti pred kradnutím, týraním, vraždením, zotročovaním.. Ako OTROK sa modlíš k tomu, kto vo svojej „všemohúcnosti“ stvoril telo (ľudské, zvieracie), ktoré NEPEKNE starne (aj so všetkými neduhmi), je závislé na vode, jedle, atď…….
    Čo mi TY môžeš „dať“, keď romantizuješ takého konanie nášho Stvoriteľa?
    Čo mi TY môžeš „dať“, keď si nevieš spočítať „2+3“ (že je to 5), keďže si nedospel k Pravde, že svet nestvoril dobrotivý Boh, ale bezcitná Umelá Inteligencia?
    Prečo je príroda (BEZ ZÁSAHU ČLOVEKA, aj keby človek nežil) plná KRUTOSTI??? … Zbytočne sa pýtam, ZBYTOČNE………… Presviedčam sa o tom, že ak človek neskratuje svoju sexuálnu/duchovnú energiu, dôjde k veciam, ktorým nebudú bežní ľudia rozumieť…… A za to ho (mňa) budú neznášať. 🙂
    A to, že si dovolím niečo také napísať, bude samozrejme považované za narcizmus. Ach, ten váš predvídateľný „program“… Neviete ničím prekvapiť, ľudkovia z tohto diskusného fóra…

    • Marek, tvoji rodičia musia mať radosť z toho, že sú pre teba umelou inteligenciou. Aspoň na ich pocity ani trochu nemyslíš? Keďže evidentne necítiš.

 13. Depopulace Gazy by mohla usnadnit Izraelské plány na vybudování lukrativního konkurenta Suezského průplavu

  https://aktax.cz/depopulace-gazy-by-mohla-usnadnit-izraelske-plany-na-vybudovani-lukrativniho-konkurenta-suezskeho-pruplavu/

  • Hej! Ty si Pipi?! Akože cieľom je budovanie konkurencie?! Aby sme sa vyvinuli z opíc?! Aby to vyriešil trh?! To dokedy chceš prispievať na toto ojebávanie?!

 14. Terorista Tedros vyzývá země, aby zahájily propagandistické kampaně s cílem vnutit občanům pandemickou smlouvu WHO

  https://aktax.cz/terorista-tedros-vyzyva-zeme-aby-zahajily-propagandisticke-kampane-s-cilem-vnutit-obcanum-pandemickou-smlouvu-who/

 15. Tak, tu je krásne graficky odprezentovaná tá „Sloboda v očkovaní“ – v podobe Matovičovej „ruskej“ rulety – a to pre výstrahu ľuďom v týchto jesenných dňoch, ktorí nebodaj váhajú sa dať vakcínkou opichať pred hroziacim C-19 ev. chrípkou.

  odkaz:

  https://uploads.disquscdn.com/images/bd957dec9bfbf274b59561d9fd60ca7e43dc7e12ccf8d34472d13779a548d4bf.png

  P.S. Treba tam ešte doplniť (v zmysle redakčného článku) nové fatálne diagnózy a to: schizofrénia a samovraždy.

 16. Treba začať odmietať úplne všetky „lieky“!
  Čo bolo skôr: príroda, alebo lieky? Naši predkovia ich nepotrebovali? Nie, nepotrebovali. Načo by im boli!?
  Keď som bola po prvý raz na návšteve u mojej nastávajúcej svokry, chcela som si večer umyť zuby, no nenašla som zubnú pastu. Ona to postrehla a oznámila mi: „U nás pastu nenájdeš; my si zuby čistíme tak, že zjeme jablko.“
  Aká to obmedenosť! – bolo prvé, čo mi napadlo. A potom som konečne začala premýšľať. Aká to bola tuposť – ale tá moja!

  V divej prírode je všetko, čo pre zdravie tela aj mozgu potrebujeme. Samozrejme, musíme dôkladne poznať svoj organizmus a účinky jednotlivých druhov ovocia, zeleniny, škrobov, bielkovín, tukov…a všetkého, čo konzumujeme. Literatúru si zvoľme od preverených odborníkov (už tu boli ich mená veľakrát).

  Odkedy žijem a vnímam svet, stále viac a viac som si istá pravdou môjho otca, ktorý mame opakovane prízvukoval: „Nevláč našu malú k lekárom; oni neslúžia na to, aby ľudí liečili, ale aby im choroby spôsobovali.“
  Škoda, že nepočúvla rady toho múdrejšieho. A koľko ľudí túto úbohosť bielej temnoty nie a nie vidieť ani dodnes .

  • Nech nám je jedlo liekom a k tomu dobrá nálada a pohoda.
   „Potom riekol Boh: Ajhľa, dal som vám všetky semenoplodné byliny, ktoré sú na celej Zemi, a všetky stromy, na ktorých je ovocie z ich semenom; to vám bude za pokrm.“ (Mojžiš 1, 29)

Pridajte komentár

*