Covidové mRNA vakcíny spôsobujú niektorým ľuďom drastické zmeny osobnosti. Prečo?


Print Friendly, PDF & Email

Covidové mRNA vakcíny spôsobujú niektorým ľuďom drastické zmeny osobnosti. Prečo?

(Ethan Huff, Natural News) Minulý mesiac počas zasadnutia Medzinárodného výboru pre vyšetrovanie trestných činov (ICIC) viedol právnik Dr. Reiner Fuellmich rozhovor s profesorom Sucharitom Bhakdim, profesorkou Dr. Karinou Reissovou, Dr. Naomi Wolfovou a Dr. Petrom R. Bregginom o vedľajších účinkoch „očkovania“ mRNA vakcínami proti covidu.

Jednou z tém, o ktorých diskutovali, bolo to, ako tieto „vakcíny“ poškodzujú malé kapiláry v mozgu, prekonávajú hematoencefalickú bariéru a spôsobujú rozsiahle poškodenie mozgu, ktoré často vedie k extrémnym zmenám osobnosti.

Niektorí očkovanci, ktorí si nechali pichnúť mRNA patoky, nakoniec zažívajú zlomenú vôľu, čo nie je úplne bežný vedľajší účinok týchto „vakcín“.

Čo robia tieto experimentálne génové preparáty ľuďom, že zmenia spôsob, akým funguje ich mozog? O tom bola diskusia, ktorú si môžete v plnom znení pozrieť buď nižšie, alebo na stránke The Exposé:

Počas rozhovoru Dr. Wolfová vysvetlila, ako vyzerá poinjekčné „lámanie vôle ľudí“ v reálnom živote, zatiaľ čo Dr. Breggin zdôraznil znepokojujúce paralely medzi tým, čo mRNA injekcie spôsobujú mozgu a účinkami skutočnej lobotómie (vyoperovanie časti mozgu).

Z ich diskusie je rýchlo jasné, že covidová očkovacia kampaň bola v skutočnosti jedným z najbrutálnejších a najsurovejších zločinov proti ľudskosti, aký bol kedy spáchaný – a to všetko v mene „verejného zdravia“.

(Súvisiace: Určitý stupeň poškodenia srdca sa vyskytuje u každého človeka, ktorý bol zaočkovaný proti covidu.)

Predtým zdraví a energickí ľudia sa po injekcii stali „poslušnými“ a zábudlivými, hovorí Fuellmich

Jednou z vecí, ktoré si Reiner Fuellmich a jeho manželka osobne všimli, je, že čašníci v miestnych reštauráciách, ktorí boli kedysi veľmi bystrí, interaktívni a plní života, už viac nie sú ich niekdajšími normálnymi „ja“.

Niektorí z nich neustále zabúdajú na veci a musia sa vrátiť k stolu, zatiaľ čo iní sú teraz submisívni, kým predtým boli silnými osobnosťami.

Dr. Wolfová vysvetlila, že aj ona si to všimla. Existujú dôvody, ktoré podľa Dr. Bhakdiho spôsobujú prelomenie hematoencefalickej bariéry a uloženie mRNA do mozgového tkaniva.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

A plán je, ako odhalil Dr. Bhakdi v niekoľkých jeho prezentáciách, nakoniec prerobiť všetky doterajšie klasické vakcíny (aj detské) na mRNA „vakcíny“.

„Ľudia nechápu, že všetky mRNA vakcíny sú nebezpečné a ohrozujú život,“ povedal Dr. Bhakdi publiku.

„Nezáleží na tom, či vakcína kóduje proteín z osýpok či proteín chrípky – na tom nezáleží. Prečo? Pretože celé nebezpečenstvo vakcíny pramení zo schopnosti imunitného systému rozpoznať cudzorodé látky.“

Poškodenie, ktoré to spôsobuje nervovému systému, je niečo, čo sa dá hmatateľne zmerať a pozorovať, na čo poukazuje diskusia. Ľudia, ktorým bola podaná injekcia, už v mnohých prípadoch nie sú sami sebou. Často vyjadrujú nezvyčajné emócie, ktoré predtým neboli súčasťou ich osobnosti.

„Bežní ľudia aj moji kolegovia sú po injekcii vo svojom myslení oveľa dualistickejší, oveľa rigidnejší – a ak poznáte štruktúru mozgu, dáva to zmysel,“ vysvetľuje ďalej Dr. Wolfová svoje pozorovania.

„Ak je myslenie ľudí strnulejšie a dochádza k poškodeniu nervových štruktúr, je to niečo, čo stojí za ďalšie skúmanie. Všimla som si tiež, že ľudia sú oveľa nahnevanejší, majú menšiu schopnosť ovládať svoje emócie – na provokácie reagujú skôr živočíšne.

Ľudia tiež hovoria, že zmeny osobnosti sú afektívne – jedinci, ktorí boli predtým vrúcni a láskaví, sa stali chladnými, odmeranými alebo sa prestali stýkať s inými ľuďmi.“

Záver

Viac informácií o tomto všetkom nájdete v kompletnom rozhovore, ktorý sa oplatí pozrieť celý. Uvedený je vyššie v článku.

Chcete držať krok s najnovšími správami o covidových „vakcínach“? Potom navštívte stránku ChemicalViolence.com.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Evropa má obrovskou nadúmrtnost obyvatel | Tomáš Fürst – cca 24 minut
  https://www.youtube.com/watch?v=WUAP3CkT0Mc&list=LL&index=4

 2. Pokolra veluk

  „jedinci, ktorí boli predtým vrúcni a láskaví, sa stali chladnými, odmeranými alebo sa prestali stýkať s inými ľuďmi.“
  „čašníci v miestnych reštauráciách, ktorí boli kedysi veľmi bystrí, interaktívni a plní života, už viac nie sú ich niekdajšími normálnymi „ja“.“
  ————————
  Inými slovami stali sa akýmsi „bezduchými“ – nie obrazne ale doslovne. Postupne sa menia na ovládatelné kyborgy so zníženou životnou energiou kvoli poškodenej „spojke“ tela s duchovným svetom. Materialistickej vede sa problém može javit ako poškodenie orgánov, ale je za tým ešte viac. Ak by sa „spojka“ s duchovným svetom zámerne nepoškodila, DNA zaočkovaných by sa tiež lahšie „samoopravila“ od genetických zmien sposobených vakcínami. https://pokolraveluk.info/2021/12/06/hroza-toto-je-v-covid-vakcinach/
  Symbolizuje logo Operácie Warp Speed (distribúcia vakcín v USA) prerušenie “Antahkarany”? Antahkarana https://en.wikipedia.org/wiki/Antahkarana je spojka medzi castou mysle v materiálnom svete a jej reinkarnačnou častou (“dušou”) v duchovnom svete. Jej prerušením sa mozog stáva lahšie ovládatelným, natolko “duša” už s ním nedokáže dokonale interferovat, a tým sa mozog stáva lahšie “programovatelným”, človeka tak možno lahšie zbavit svojej slobodnej vôle, transformovat na bezduchého kyborga ovládaného technológiami

  “Zdroj” (Source) == duša == reinkarnačná časť duše v duchovnom svete

  Google preklad: Problém vakcíny je v tom, že odpája telo od Zdroja, takže človek už nie je vnímaný ako predtým z pohľadu ľudí okolo tohto človeka, a to sa deje progresívnym akumulačným spôsobom.

  • zatial nikto

   Moja mama je zacipovana.Odmeranost a chlad som si nevsimol.ani uzavieranie sa,no pripada mi menej bystra nez predtym.Inak vsetko ok.
   Konspiracie neberie ani jednu a to som jej ich dokladne vysvetlil.
   Aj ked mozno je to len vekom kedze ma 70.

   • Pokolra veluk

    Vakcíny neboli rovnaké. Niektoré šarže ľuďom neurobili nič, iné zas silne uškodili.

    • zatial nikto

     Moze byt

    • To je možné,ale pokuď šel někdo 3x tak pravděpodobně se té špatné nevyhnul.Možná zkraje se některým starým lidem píchalo placebo nebo nižší dávka.Může se jednat i o kumulativní účinek.Většině lidem v mém okolí po jedné dávce nic nebylo,po druhé jim bylo zle a ta třetí to byla pro někoho síla.

 3. To jehrozne ! Dakujeme redakcii, ze nas o tom informuje .

 4. Pokolra veluk

  „Životná energia“ (aura) sa javí ako elektromagnecické pole okolo tela, ktoré drží telo pokope. Po smrti zaniká práve toto pole, a tým sa začne rozklad tela. Povod tohto pola je ale z „druhej strany“, t.j. z duchovného sveta. Ak vakcína poškodí „spojku“ s duchovným svetom, tak sa poškodí aj toto EM pole okolo tela, čo más za následok kopec problémov o.i. aj výrazné zmeny v správaní. Neviem, akým sposobom to poškodenie „spojky“ dosiahne, asi cez poškodenie určitých orgánov či krvného obehu v mozgu.
  Navrhoval by som porovnať elektromagnetický odtlačok aury zaočkovaných s aurami nezaočkovaných, určite tam budú viditelné rozdiely.

  • Myslim, ze toto poskodenie spojky sa dosiahne zmenou kvality krvi po ockovani. Krv je lepidlo, ktore ako jedine dokaze drzat spolu hmotne telo cloveka a jemnohmotne (dusu v ktorej je zas ukotveny nehmotny duch – jadro cloveka – clovek). Inak kvalitu krvi si clovek urcuje/ovplyvnuje sam svojim zivotom na vsetkych urovniach bytia.

   • Ano tak to bude.Ne nadarmo se říká horká krev,bujná krev,mladá krev.Staří lidé už mají organismus zanesený a krev nemůže volně všude proudit,zhoršuje se prokrvování důležitých orgánů, člověk je unavený,pomalý v myšlení a pomalu umírá.Dokud mi proudí krev žilách žiji.Krev jako důležitý nosič informací se využívá i v magii,krvavých rituálech atd.Vampíři prahnou po krvi,ne jako po hmotě,ale kvůli energii kterou nese.Smluva s ďáblem se strvzuje krví !!!!

    • Adrenochrom
     https://otevrisvoumysl.cz/?s=adrenochrom
     *****
     Nedávno jsem našel knihu nějakého ruského vědce, který zjistil, že smrt souvisí s hustotou krve! Hodně laicky: Řídká krev = život; hustá krev = smrt

     • A preto ju treba riediť vínom a kyslými rybičkami!

     • No, ten vedec objavil Ameriku! Ja som to vedela už pred 30-35 rokmi, že hustá krv znamená smrť! Dokonca som prišla aj na to (sledovala som niekoľko rokov vo svojom okolí životný štýl mužov), že muži tým, že fajčia, pijú tvrdý alkohol a zapíjajú ho s pivom, okrem možno raňajšieho čaju, čo im manželka pripraví, nepijú vodu vobec, zomreli na infarkt okolo 40-ky. Takže ani vedcom som nemusela byť, iba chodiť s otvorenými očami a ušami po svete. Nie ako dnešní mladí: oči v mobile a v ušiach slúchadlo!

     • Barbara
      je to Boris Bolotov – narozen 30.11.1930, vystudoval vysokou technickou školu, zkoumal biopole člověka, zabýval se fyzikou – výroba jaderné reakce za studena; v roce 1977 ukončil svou třicetiletou práci, která čítala 13 svazků textu psaného na stroji. Tři z nich popisovali 2000 léčivých rostlin, 6 000 starodávných receptů, netradiční léčebné metody člověka, včetně kmenových buněk. V roce 1983 mu KGB zabavila přes 750 knih včetně jeho spisů!
      Smrt podle Bolotova způsobuje – hustá krev a silně zásaditá. O možnostech okyselování a ředění krve se věnoval ve spisu: Naučím vás žít věčně.

    • Cukrovka a rakovina jsou vymyšlené nemoci, parkinsonismus neexistuje, pokud máte zdravá střeva, k čemuž napomáhá gymnastika. Chůze zase zabraňuje zvýšenému krevnímu tlaku, kategoricky tvrdí ruský vědec Ivan Pavlovič Neumyvakin, slavný ruský lékař, který „léčí i kosmonauty“, jak o něm předčasem psalo pár českých alternativních médií.

     https://daryodprirody.cz/rusky-profesor-cukrovka-a-rakovina-jsou-vymyslene-nemoci-vsechno-je-ve-strave-peroxid-vodiku-vselek-verit-pohadkam-nebo-zustat-v-pasti/

     • zatial nikto

      Dopsal knihu „Naučím vás žít věčně.“ a zemrel.
      Tim jako nechci kritizovat,naopak,cest jeho dilu a pamatce.
      Ale tak je to trochu tragikomicke.

  • Nie – treba mať jasno, že vedomie sa nachádza mimo tela – predstav si kýbel okolo hlavy. Mozog je len prijímač-vysielač – v podstate diaľkovo riadené autíčko. Oni nedokážu ovplyvniť vedomie – len komunikáciu medzi vedomím a autíčkom! Poškodili prijímač-vysielač autíčka – grafén – kurva veď o čom sú grafitové bomby. ktoré vyraďujú komunikačné prostriedky nepriateľa?

   Dobrá správa pre mozog! Krčméry – tento covidový vakcinačný krt vyjebaný sa konečne utopil vo vlastných pľúcach! A pôjdu tak do piče aj ďalší zmrdi!
   Niekoľkokrát zaočkovaný epidemiológ a vakcinátor Vladimír Krčméry zomrel vo veku 62 rokov na obojstranný zápal pľúc
   https://www.infovojna.bz/article/niekolkokrat-zaockovany-epidemiolog-a-vakcinator-vladimir-krcmery-zomrel-vo-veku-62-rokov-na-obojstranny-zapal-pluc
   —————————————–
   Dnes je čo oslavovať – končí najkratší deň roku – a s čerešničkou na torte! Áno – nenávidím týchto zmrdov! Na moje „nízke vibráce“ sa vyjebte! Sú vysoké, lebo jasám!

  • Ľudia, čo sa zaoberajú liečiteľstvom a veštením tvrdia, že týmto ľuďom nevidia auru…

  • Prof. Peter Garyaev – autor vlnovej genetiky /tiež zomrel narýchlo ako Karry Mullis/ – tvrdil, že výskum úkázal, že frekvenciou zdravého orgánu možno vyliečiť chorý orgán. Pridaním mRNA a grafénu sa všetkým orgánom mení ich frekvencia – a teda aura nedokáže správne komunikovať s telom! To je to odtrhnutie od Zdroja Života!

   Od jedného chiropraktika viem /on tú auru u ľudí videl/, že existuje aj úplne čierna aura – „chodiace zlo po Zemi“ – označil tak jedného môjho „kamaráta“ a všetko sa aj potvrdilo!

   Ten chiropraktik veľa chlastal, leb bol frustrovaný z toho, čo videl okolo seba. Mňa vtedy /cca 28 rokov späť/ označil ako prevažne
   „Světle modrá obvykle náleží hledačům cesty. Jedná se o lidi, kteří jsou oddáni nějakým ideálům, ale hledají duchovní podstatu. Někdy bývají svárliví.“ – čo sedelo ako šerbeľ na riť!

   Barvy aury a jejich význam
   https://www.badatel.net/covidove-mrna-vakciny-sposobuju-niektorym-ludom-drasticke-zmeny-osobnosti-preco/#comment-165144

   • zatial nikto

    Cierna farba aury moze byt aj pri ochoreniach alebo negativnom ovplyvnovani (magia,astralne vplyvy),ale clovek moze byt viacmenej dobry a hladac pravdy.

 5. zomrel Vladimír Krčméry – ktovie, či sa mu na konci jeho bytia aspoň o štipku pohlo svedomie
  a ktovie, aká je tá skutočná príčina jeho predčasnej smrti

  https://www1.pluska.sk/rady-a-tipy/posledne-foto-profesora-vladimira-krcmeryho-62-takto-pracoval-poslednej-chvile

  • mariankosmac

   Obezita? Plus i vakcínka možno trošku prispela.

   • ani jedno, ani druhé vylúčiť nemožno
    tipujem, že mal x-krát viac neprajníkov, ako priateľov

    • Zeby ho zabila sustredena nenavist na urovni egrogorov? Ja by som za tym skor videl tu jezuitsku sektu.
     Na mainstreame: sokujuca sprava! Zomrel prof. Krcmery….
     Urcite to pre nich bola sokujuca sprava; to im tak zeriem.

     • v tom prípade sa pravdu o skutočnej, prvotnej príčine jeho smrti verejnosť nedozvie asi nikdy

      aj náhla smrť aktívneho metalistu, mediálneho magnáta Radima Pařízka prišla ako blesk z jasného neba…ani rozpracovanú skladbu nestihol dokončiť

   • zatial nikto

    Zabil ho smutok,ze nedokazal splnit plan a zacipovat viac ovci.

  • kvakcína je sloboda

   nech mu je zem ťažká a v pekle už má rezervované miesto medzi svojimi

 6. zapredana SR

  Vianoce tento rok prišli trochu skôr. Krčméry IS dead. Keď budem pozerať ohňostroj na Silvestra, budem si predstavovať ako sa varia v kotli s Madelaine Albrightovou a jej manžel Satan hádže pod kotol polievka a prihadzuje bujón od pfizeru.

  • Už som tu viac krát písal, že ich vieme na diaľku zabiť – ale musí to byť s pocitom našej radosti, šťastia a zadosťučinenia – s pocitom blaženosti – nie s nenávisťou – to potom nefunguje. Zmena reality sa dá len s pocitom self feeling – s pocitom blaženosti! Toto funguje! Zdochol Krčméry – som blažený!

   Viete – teraz si uvedomte znovu, čo je to design lexikon a výklad pojmov! „Miľuj svojho nepriateľa!“ Ako je to myslené? No pre židokresťanov – ovládač odpúšťanie!

   Ale pre tých, ktorí už vedia – na okultnej úrovni – to znamená „Miľujme smrť našich nepriateľov!“

   A preto je správne – „Zastavme SA – v duchu – bratia – veď sa oni stratia!“

   • nevola sa to „jarosť“ zabijanie bez nenavisti a navazovania negativnej karmy?

    • ??? Rozjarenosť je pochabosť – starý, ale jarý = vitalita.

    • holistický prístup

     Stav jarosti = stav ľúbosti k tým, ktorých chrániš, ochraňuješ, zabezpečuješ bezpečie – to je jediný stav, kedy má človek právo „zabíjať“ – ak má možnosť a neučiní tak, v danom prípade si sám viaže karmické okovy – možno popísať aj viac. Maroš sa toho okrajovo dotkol – ak niekto ubližuje je povinnosť odpovedať aj s oveľa vyššou razanciou (trestať) priamo, okamžite – ak nie, tak ten, kto činí zlo je vyviazaný z karmy a získava právo takto činiť naďalej – berie sa to sťa súhlas.

     Pozn. Beštie nezomierajú, ale dochnú, kapú, miznú, … a ten, ktorému dali meno Krčméry (krčmár) bol krvavá BEŠTIA.

 7. Nuž opustil nás MUDr. Krčméry, potom tento https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/35lety-sef-kanadskeho-zavadeni-vakcin-nahle-zemrel/ a začína to naberať spád… Ak si pamätáte niekoľko starších celebrít odišlo po očkovaní na zápal pľúc, ako Žbirka a pod. čiže oslabená imunita sa nie vždy prejavuje len rakovinou či zástavou srdca… Mám obavy, že sme len na začiatku vymierania… a vlak naberá na rýchlosti, kompetentní a zodpovední sú však ako vždy zalezení a mlčia aj teraz !

  • Viršík stihol ledva dopísať príspevok na sociálne siete, o jeho inteligencii a nutnosti očkovať sa pre všetkých….

 8. Nechcem tvrdit, ze je to tak ale ked si vezmem priestory kde je sustredenych vela ludi – firmy (desiatky az tisice ludi), nakupne centra, centra miest a pod. tak sa mi nechce verit, ze by ti z.rdi toho nevyuzili a na tych ludoch neskusali rozne technologie.

  • kvakcína je sloboda

   tiež mi to napadlo,keď som si uvedomila, že nám nad hlavami pracuje klimatizácia – čo všeličo je možné tam zakomponovať – aký „osviežovač“ vzduchu

  • A s tym Krcmerym,

   1.mozno videl ako sa ruca jezuitska vlada SR a preformatovana naka po volbach pojde po nom za vakcinacne vrazdenie alebo mu srdce puklo ked videl ako jeho kamarat jezuitsky vatikansky cernoknaznik matovic ma velke problemy a je pripravovane jeho eliminovanie.
   2. mozno mu este odstupujuca vlada stihne dat nejake vysoke vyznamenanie s pompeznym megapohrebom alebo vobec – zalezi ako sa 5 kolona rozhodne vyuzit jeho smrt.
   3. mozno sa ho zbavili jeho vlastni – bud moc kecal z cesty alebo v tazkom zdravotnom stave pred smrtou chcel prezradit dake pikosky a ulavit si alebo bol uz v takom dezorientovanom a dezolatnom stave, ze sa ho jeho vlastni rozhodli radsej zbavit aby nahodou nevyviedol nejaku hlupost a nenahnal „hoaxerom“ vodu na mlyn.
   3.mozno zomrel naozaj na zapal pluc a podlahol virusom lebo nasledkom vlastnej nezodpovednosti a lahostajnosti k sebe a k okoliu prestal nosit respirator alebo iny nahubok.
   4.mozno ho na prikaz jeho milovaneho satanasa jezuitu frantiska vyhlasia za svateho.
   5.mozno namiesto morovych stlpov v mestach umiestnia „kovidove“ stlpy a na nich sochu Krcmeryho s napisom: svaty vladimir, rytier v bielom plasti s mecom – vakcinou v ruke, bojoval za nas!
   6.mozno jeho smrt – ak bola zavinena cudzou osobou – bude vysetrovat lipsic – ten udatny slovensky robin hood a jeho druzina z mi5 a CIA.
   (Mimochodom, kde su zahrabani vsetci kadehaci? Zeby remeslo povesili na klinec, venuju sa rodine, domacim pracam alebo uz kuju pikle dzurindom?)
   7. mozno truhla s krcmerym bude hermeticky uzavreta a cele roky vystavena ako V.V.Lenin (akorat ze ten sa casom spamatal do coho ho anglosasi namocili, vzoprel sa im a zacal pracovat pre svoj narod narozdiel od krcmeryho)
   8.mozno aj v truhle bude mat nasadeny respirator (svoju zbran proti hnusobe) – ved aj vsetci slavni hrdinovia – bojovnici boli pochovani so zbranou.
   9. mozno mu po smrti konecne docvakne, do akych neskutocnych svinstiev sa nechal namocit.
   A ked mu to tam nedocvakne tak su tam na to odbornici ktori mu to vysvetlia.

   10. Vladimír, zacni svoj dalsi pozemsky zivot zit ako clovek a vyhni sa oblukom tej odpornej podradnej luze ktora ti diktovala zivot z vatikanu a londyna!!!

   • kvakcína je sloboda

    myslím, že zbaviť sa ho nebol žiaden veľký oriešok; keď si spomeniem, aký dýchavičný bol na tlačovkách, ksicht sa mu leskol ako dobre prepečený bôčik a aj farebne tomu zodpovedal, tak stačilo len malé štuchnutie na to, aby skolaboval

   • kvakcína je sloboda

    malá oprava: Lenin(Uljanov) bol Vladimír Iljič, takže jeho skratka je V. I.

  • K tým nákupným centrám a ďalším monštrám:
   Zdá sa, že na záchranu cti covid-trepanice sa robili v dostatočnom časovom predstihu prípravy na všetky strany. Kvalitné, nepoškodené otváravé okná sa z budov inštitúcií vo veľkom zničohonič – rýchlosťou blesku – vyhadzovali a nahrádzali sa pevnými, kvôli klimatizácii. V takomto dobre nevetrateľnom, bohviečím všetkým namorenom prostredí – nepochybne z dôvodu ochrany zdravia oviec – sa potom očkovalo. Žeby kvôli lepšiemu účinku vakcín? Tejto alternatíve verím…lenže akého účinku?? Čo s čím malo správne zreagovať? To sa môžeme jedine dovtípiť.

 9. Krčméry náš prvý priekopník v napichávaní mRNA geneticky manipulovaným patokom riskoval zdravie v záujme vedeckého pokroku. Jeho predpoveď sa splnila ešte skôr ako predpokladal. Vedľajší účinok sa u neho prejavil skôr ako za päť rokov. Sedemnásť opichávaní vydržal, osemnáste sa mu s najväčšou pravdepodobnosťou stalo osudným. Jeho spolupáchatelia z radov politikov ho teraz velebia až do neba. Asi ho dajú vyhlásiť za svätca.

 10. mariankosmac

  ,,Včera sme si ešte písali, informoval ma, že tete Ester ešte do konca roka chce poslať ďalšie peniažky.“

  Zdá sa že bol pred smrťou relatívne v pohode. Že si poň príde Zubatá rozhodne nečakal. Vyzerá to na nečakanú smrť v spánku ako i u iných obetí vakcíny. Ale tiež sa môžem mýliť. Tak aspoň že stihol účinkovať v tej chujovine v Siedmom nebi a zanechať dobrý dojem u ovečiek.
  https://www.joj.sk/v-siedmom-nebi/novinky/726307-velke-srdce-takto-velkoryso-vladimir-krcmery-62-este-v-nedelu-pomohol-v-siedmom-nebi

  • On urobil dosť veľa zlého v Afrike – a z Afriky pochádza aj woodoo. To len špekulujem.

   ODPORÚČAM PREČÍTAŤ A HLAVNE POZRIEŤ ZOBRAZENIA!
   Praktizovali na Slovensku praveké „voodoo“?
   https://historylab.dennikn.sk/pravek/praktizovali-na-slovensku-praveke-voodoo/
   ——————————————-
   Na Slovensku sa vždy čarovalo – určitú prietrž tomu urobili komunisti s ich materializmom – ľudia prestali veriť čarám, a v tomto vždy funguje len to, čomu človek verí, že to funguje. Starí Slovania mali žrecov, ktorí týmito technikami chránili svoj kmeň – národ. Naši predkovia mali aj svoje domové „feng šuej“. Inak centrom psychotronického tajného výskumu v ČSSR bola vojenská škola v Liptovskom Mikuláši – prečo asi – pretože vôbec existovali jedinci s takýmito schopnosťami. Sovieti sa tomuto venovali naozaj vážne! Niektorí globálni zmrdi sú podľa mňa chránení práve takýmito jedincami schopnými telepaticky zachyťiť nebezpečenstvo a zdroj tohto nebezpečenstva – aj preto treba byť pri woodoo útoku blažený! Nielen kvôli tvoreniu reality.

 11. Jeden zo slovenských kovid – apoštolov už má po tom. Myslím si, že ho dobehli kliatby na jeho adresu za presadzovanie kovid agendy!

 12. Už aj slovenská bulvárny mainstream pripravuje svedkov Pfizerových (nepriamo) na možné zdravotné problémy a nie je to prvý článok ! Všimli ste si?
  https://vysetrenie.zoznam.sk/cl/1000649/2434265/PREDZVEST-mrtvice-tyzden-dopredu–Ak-spozorujete-TOTO–budete-potrebovat-lekara

 13. …podľa toho vysielania v 7nebi,tam Krčméry vyzeral veľmi nezdravo….a tie príznaky tej mŕtvice na to ,,sedia“…celkovo mi prišiel taký ,,nezdravý“…tiež si myslím, že to súvisí sj jeho tak veľmi propag.očkovaním….neprajem nikomu nič zlé, no rozhodol sa takto sám …zrejme aj karma ,,zapracovala“….

 14. …Oľga vďaka za zauj.link…

 15. pamätate sana trenera Pašku? ten sa obesil potom čo nanutil hračov na vakciny a vzapäti jeden zomrel ,zatial, A čo ostatni, ? tyto ako možu spať

 16. Jednoduchý názor: Pri silných ANTIBIOTIKáCH sú nevyhnutné probiotikách a pri covidových vakcinách je nevyhnutný prírodný genomový VNO-epifýzny reštart, fenomén W.Reich…….

 17. Dr.Jozef Tlamka

  Pre zainteresovaných orgon energia

 18. Dr.Jozef Tlamka

  Táto téma ma oslovila na tímové hľadanie riešenia uvedených covidových symptómov na báze vedy a viery resp. princípov kvantovej informatiky….a bunečnej regeneračnej embryonálnej kognitívnej medicíny………
  na odbornú diskusiu som pripravený……

Pridajte komentár

*