Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Oficiálna štúdia zistila, že takmer všetci pacienti s „dlhým covidom“ boli zaočkovaní mRNA vakcínou


Print Friendly, PDF & Email

Oficiálna štúdia zistila, že takmer všetci pacienti s „dlhým covidom“ boli zaočkovaní mRNA vakcínou

(Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice) Nová štúdia zistila, že takmer všetci pacienti, ktorí zažívajú takzvaný „dlhý covid“, v skutočnosti trpia vedľajšími účinkami škodlivej mRNA vakcíny.

V štúdii publikovanej v Žurnále klinickej medicíny (Journal of Clinical Medicine) výskumníci viedli rozhovory s 390 ľuďmi v Thajsku, ktorí sa nakazili Covidom-19 počas „piatej vlny pandémie“, keď bol dominantný variant omikrón.

Pacienti boli telefonicky sledovaní od troch mesiacov po diagnóze do jedného roka s cieľom monitorovania ich fyzického stavu, duševného zdravia, porúch spánku a kvality života.

Stránka TheEpochTimes.com uvádza, že z 390 ľudí s covidom bolo 377 (97 percent) zaočkovaných, 383 (98 percent) podstúpilo antivírusovú liečbu a u 330 (78 percent) sa vyvinul syndróm dlhého covidu.

Najčastejšie hlásenými príznakmi boli únava a kašeľ. Ďalšie hlásené symptómy zahŕňali depresiu, úzkosť a zlú kvalitu spánku.

Štúdia zistila, že u pacientov mladších ako 60 rokov s kašľom ako počiatočným príznakom je pravdepodobnejšie, že sa u nich tento stav rozvinie. V podskupine pacientov s dlhotrvajúcim covidom výskumníci našli u žien pozoruhodnú koreláciu s bolesťami hlavy, závratmi a mozgovou hmlou.

„Napriek rozsiahlej distribúcii vakcín a antivírusových terapií zostáva výskyt dlhého covidu vysoký,“ napísali autori stúdie.

Hoci sa definície dlhého covidu líšia, americké Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) vo všeobecnosti definuje dlhý covid ako „príznaky, symptómy a stavy, ktoré sa naďalej vyvíjajú po akútnej infekcii Covidu-19 a môžu trvať týždne, mesiace alebo roky.“

Pojem „dlhý covid“ zahŕňa aj postakútne následky infekcie vírusom SARS-CoV-2, dlhotrvajúce ochorenie na Covid-19.

Podľa Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO), zatiaľ čo väčšina ľudí s Covidom-19 sa uzdraví a vráti do normálneho života, niektorí pacienti, vrátane pacientov s miernym ochorením, majú príznaky, ktoré pretrvávajú týždne alebo mesiace po zotavení sa z akútnej fázy ochorenia.

Liečba osteoporózy

Takmer 7% dospelých Američanov v prieskume CDC v roku 2022 uviedlo, že zažili dlhotrvajúci covid.

Aj keď regulačné úrady USA tvrdia, že očkovanie proti Covidu-19 môže znížiť riziko vzniku dlhotrvajúceho ochorenia, aktuálna štúdia nenašla významnú súvislosť medzi prítomnosťou komorbidít alebo závažnosťou infekcie a objavením sa dlhodobých symptómov covidu.

Štúdie spájajú dlhý covid s očkovaním

Februárová správa, ktorú zverejnilo CDC, uvádza, že viac ako 8% účastníkov prieskumu v siedmich štátoch USA uviedlo, že mali dlhodobé príznaky covidu. V Západnej Virgínii takmer 11% účastníkov uviedlo dlhodobé príznaky ochorenia. Či boli respondenti prieskumu zaočkovaní, však agentúra nezverejnila.

Niektoré výskumy naznačujú, že dlhotrvajúci covid môže byť spôsobený nadmernou imunitnou reakciou na hrotový proteín, ktorého produkciu vakcíny indukujú na vyvolanie tvorby protilátok. Ďalej naznačujú, že v dôsledku očkovania niektorí ľudia vytvárajú druhé kolo protilátok, ktoré sa zameriavajú na prvé.

V štúdii z februára 2023 publikovanej v časopise Journal of Medical Virology výskumníci analyzovali hladiny hrotového proteínu a vírusovej RNA u pacientov hospitalizovaných kvôli Covidu-19, z ktorých časť trpela a časť netrpela dlhým covidom. Zistili, že vyššia pravdepodobnosť výskytu hrotového proteínu a vírusová RNA bola u pacientov s dlhým covidom.

V štúdii z augusta 2023 publikovanej v International Journal of Infectious Diseases výskumníci zistili, že riziko dlhotrvajúceho covidu bolo nižšie u tých, ktorí mali predchádzajúcu infekciu SARS-CoV-2. Výskumníci tiež zistili, že neočkovaní ľudia infikovaní variantom omikrónom mali najnižšie riziko dlhého covidu ako pri iných variantoch vírusu.

V štúdii z roku 2023 publikovanej v Európskom prehľade lekárskych a farmakologických vied výskumníci študovali krvné sérum 81 jedincov s dlhotrvajúcim ochorením. Zistili vírusový hrotový proteín u jedného pacienta po vymiznutí infekcie napriek negatívnemu testu na Covid-19 a vakcínový hrotový proteín u dvoch pacientov dva mesiace po očkovaní.

V štúdii z decembra 2022 zverejnenej v PLoS One výskumníci zasa zistili, že u pacientov je väčšia pravdepodobnosť, že budú mať dlhotrvajúci covid, ak mali už existujúce zdravotné ťažkosti, vyšší počet symptómov počas akútnej fázy ochorenia Covid-19, ak ich infekcia bola závažnejšia alebo mala za následok hospitalizáciiu alebo, ak dostali dve dávky vakcíny proti covidu.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Sean Adl-Tabatabai, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. A kazdy, kto ma informacie nevsedne od ludi zasvatenych taktiez vie, ze cely covid nebol koordinovany len vladnymi babkami… ale najma ludmi zo slobodomurarskych lozi! A teraz este nieco o „nich“ !!!
  https://necenzurovanapravda.cz/2024/03/svet-v-siti-svobodnych-zednaru-video/

 2. Šokujúca správa /obligátny titulok NČ – už seriál/: Zomrel známy slovenský hudobník, mal iba 34 rokov
  „Mladý hudobník /?/ podľa portálu sobotnik.sk zomrel na náhle zdravotné komplikácie.
  https://www.cas.sk/clanok/2903241/sokujuca-sprava-zomrel-znamy-slovensky-hudobnik-mal-iba-34-rokov/
  ————
  Ja neviem prečo, ale nie som šokovaný. Vakcína je sloboda – výberu. On si ako DJ vybral turné podmienované opichaním. Ako DJ sa už predsa nebude živiť ničím iným – len hypnotizovaním iných. Taký malý „žrec“ cez hudbu. Niektorí skrátka kartu cvikať nikdy nebudú – z montovní si nedovolili prepustiť všetkých neopichaných – to by montovne skrachovali. Je zaujímavé, že nikto nechce zamestnávať DJ na plný úväzok, ale zaplatí mu násobne toľko – čím to je? Za tú hypnózu, ktorá prináša zisk? Šokovanie je tiež hypnňoza Novým Časom či? Ale mňa Nový Čas nemôže šokovať ničím, aj keby ho Soros predal kotlebovcom.

  Otázka – prečo NČ redaktori nepíšu o šokujúcich úmrtiach neznámych ľudí – že by „vakcína“ pôsobila len na kvázi celebrity? Prečo sú redaktori NČ tak zapredaní bulvárni idioti?

  • Ale čo by zapredaní bulvárni idioti, nepreháňaj, sú to „normálne“vzdelaní „slovenskí“ žurnalisti, teda v podstate to, čo si napísal aj ty.

  • „Veľká tragédia! Vo veku 37 rokov zomrel fínsky hokejový brankár Petri Koivisto, príčina smrti zatiaľ nie je známa.“
   https://sportovy.cas.sk/clanok/2903389/kruta-rana-osudu-zomrel-skvely-hokejovy-brankar-37/
   ————
   EŠTE RAZ – KTO SA BUDE KONEČNE VENOVAŤ SYNDRÓMU NÁHLEHO ÚMRTIA U MLADÝCH ZDRAVÝCH ĽUDÍ U NÁS?!

   https://www.pohrebnictvo.sk › nahle-umrtia-sportovcov
   Náhle úmrtia športovcov | Slovenské pohrebníctvo
   Syndróm náhleho úmrtia pri športe je, čím ďalej, tým viac, aktuálnou témou. Náhlych úmrtí pri športe pribúda. Nie sú to len starší športovci, ale často aj mladí ľudia. Táto téma je často medializovaná, hoci do médií sa spravidla dostanú len tí športovci, ktorí zomreli pri významnom zápase či podujatí.

 3. Napriek všetkým informáciám, dátam a dôkazom sa všade prechádza na vraždiacu technológiu mRNA očkovania a všetky vlády mlčia, súhlasia a tvária sa, že nič nevidia a nepočujú ! A ani tá slovenská nie je výnimkou, o ministerke zdravotníctva nehovoriac. Skutočne platí, že politiku robia najmä karieristickí zadubení, do seba zahľadení ľudia bez charakteru a svedomia, inak povedané bez žalúdka !
  https://necenzurovanapravda.cz/2024/03/britske-statistiky-4x-naockovani-mladi-dospeli-maji-o-256-vetsi-sanci-ze-zemrou-nez-jejich-neockovani-vrstevnici/

  • Úspech, honba za úspechom, to je „médiami“ vymasírovaný motor exploatácie. Neviem, prečo úspešné dojnice, ktoré o tomto nevedia – dostávajú kravské plemenné známky do ucha, ale Dolinková, ktorá o tomto má vedieť – ju do ucha nedostane – zrejme je to tým opačným garde – ona má podojiť nás, či?

   • Však ona je dobre zaškolená dojka aby nás podojila ako profíčka bez spraty na dojivosti aj známku do ucha bude mat pridelenú zlatonosnú °°°°°°

 4. Šéf Britských ozbrojených sil tajně pomáhá Ukrajině s přípravou bojových plánů proti Rusku

  https://aktax.cz/sef-britskych-ozbrojenych-sil-tajne-pomaha-ukrajine-s-pripravou-bojovych-planu-proti-rusku/

 5. No,až se to bude oficiálně vysílat tady,tak to bude rána.Zatímco se řeší BidenxPutin,kdo z nich je lepší,tak Země draka nezahálí .
  https://m.youtube.com/watch?v=DdsSY1zIqcE&t=612s

 6. Hollywoodská elita panikaří, protože oběť P Diddyho slíbila, že identifikuje VIP pedofily

  https://aktax.cz/hollywoodska-elita-panikari-protoze-obet-p-diddyho-slibila-ze-identifikuje-vip-pedofily/

 7. Znám pár lidí, kteří jsou dnes na alternativě a všechno chápou. Konkrétně třeba jeden známý, mladý ročník má neustále zdravotní problémy, právě tohoto typu, ale jinak to má v hlavě naprosto srovnaný, jen se mu rozsvítilo o pár vteřin pozdě. Kdybychom se tehdy znali, tak bych ho varoval. Stačilo by mě 5 minut, ale bohužel jsme se tehdy neznali. Tak snad to bude OK.

  • Ja zasa o liberálnych retardoch s fašistickými psychopatickými sklonmi – taký jeden poznatok – čo o niečom „povie“ Google tak to je pravda a je tam tom niečom dokonca celá. A čo povie človek to je pre nich „jedna baba povídala“. A táto skupina zmetkov sa delí na dve skupiny: prvá sú tí, ktorí tomu sami veria a druhí sú tí čo tomu neveria a tieto taktiky a psychologické praktiky vedome používajú na potláčanie vôle iných. Píšem len z vlastnej skúsenosti – z toho čo som zažil,… hlavne posledný rok. Nanič je že dosť takých zmetkov čo sa vedome nedali zaočkovať lebo vedia o čom očkovanie je ale každému budú hučať do hlavy, že je neočkovaný dezolát a podobne.
   To je zvláštna skupina, ktorá mi nervy pije najviac. „Najradšej“ mám keď mi nejaký zdravoťák (ako sa mu stalo) povie, že sa dali zaočkovať s manželkou aj s deckami … – zrovna on, ktorý je v zdravotníctve 35 rokov a má všetky vplyvné známosti všade možne – že by nevedel o čo ide. Táto kategória vedomých klamárov ma často ženie až k nepríčetnosti, stačí keď sú v mojej blízkosti – už však s nimi nedokážem nijako baviť ale mám potrebu sa ich iba zbaviť.

   • Znám lidi,kteří pracují ve zdravotnictví a uvěřili tomu.Poctivě se nechali opíchat a běda,kdyby se někdo před nimi zmínil o škodlivisti včeličky.A ty jejich pohledy na ty omezené blbečky,kteří tomu nevěří.

 8. Objektívne

  Google urobil svoju umelú inteligenciu tak, že špecificky odmieta zobrazovať bielych ľudí. Podľa Google nie je správné zobrazovat bielych ľudí, protože to nie je inkluzívne.
  https://pctuning.cz/article/ai-pokalypsa-nez-nas-ai-znici-aspon-bude-sranda

  • Umelá inteligencia je na hlavu padlá aj ten čo ju vymyslel ani ma nenapadá nič čim by som pomenovala tento skutok ktorý pácha na ľudstve ,..

Pridajte komentár

*