Očkovali ste sa kvôli cestovaniu? Tak na lietanie môžete zabudnúť


Print Friendly, PDF & Email

Očkovali ste sa kvôli cestovaniu? Tak na lietanie môžete zabudnúť

(Great Reject, greatreject.org) – Posledné mesiace letecké spoločnosti tvrdo pracovali spolu s vládami a pandemickými tímami mnohých krajín na propagácii očkovania proti Covid-19. Často pri tom používali slogan „Žiadna vakcína, žiadne lietanie“.

Ono to zjavne zafungovalo, pretože mnohí ustráchaní a ľahkoverní ľudia sa rýchlo podrobili a nechali tak zo seba urobiť pokusných očkovacích králikov. To všetko len preto, aby mohli „slobodne vycestovať na dovolenku“. Táto osvedčená donucovacia technika má však jeden háčik.

Letecké spoločnosti očkovaných do lietadla napokon možno nevpustia

Práve v tejto chvíli sa odohrávajú konzultácie leteckých spoločností, nakoľko sa ukazuje, že po očkovaní proti Covid-19 sa u zaočkovaných ľudí vyskytuje vyššie riziko krvných zrazenín.

Po celé desaťročia platia v leteckej doprave pravidlá, že pasažier so zvýšeným rizikom krvných zrazenín mohol cestovať len pod prísnym dohľadom.

Dokonca sa odporúčalo, že títo ľudia by radšej nemali lietať vôbec, prípadne len vtedy, ak ide o život ohrozujúcu situáciu (napríklad prevoz pacienta v kritickom stave do nemocnice).

V istej nadmorskej výške má totiž človek s nábehom na krvné zrazeniny vyššie riziko komplikácií, mozgovej mŕtvice, trombóz a srdcových infarktov.

No a v súčasnosti je už potvrdené, že každý zaočkovaný proti covidu (bez ohľadu na značku vakcíny, ktorú dostal) má zvýšené riziko krvácania a tvorby krvných zrazenín.

Ide o presne rovnakú kontraindikáciu pre lietanie, ako platila doteraz pre riziko krvných zrazenín z iných než očkovacích dôvodov.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

V týchto dňoch letecké spoločnosti húževnato analyzujú vlastnú hmotnú zodpovednosť a diskutujú, čo robiť so zaočkovanými, nakoľko ľudia so zvýšeným rizikom krvných zrazenín by lietať nemali.

Tieto diskusie sa síce ešte len začali, no už teraz je vysoko pravdepodobné, že každému, kto je zaočkovaný, nebude umožnené lietať. A naopak, neočkovaným môže byť umožnené nastúpiť do lietadla.

Letecké spoločnosti so sebou riadne vybabrali

Takže ako sa zdá, letecké spoločnosti propagovaním očkovania proti Covid-19 so sebou riadne vybabrali. Ich potenciálny trh zákazníkov sa ich vlastným pričinením scvrkol na nulu.

Neočkovaní nebudú môcť lietať, pretože predstavujú „riziko šírenia vírusu“ (čo síce nie je dokázané, ale to teraz nechajme bokom). No a zaočkovaní zasa nebudú môcť lietať, pretože majú zvýšené riziko krvných zrazenín.

Čiže zosumarizované a podčiarknuté – lietať nebude môcť nikto…

Hlavným vinníkom celej tejto situácie je však niekto iný. Ten niekto je taktiež zodpovedný za porušovanie ľudských práv, porušenie Norimberského kódexu a zničenie ekonomiky.

Ak letecké spoločnosti chcú prežiť, budú musieť zažalovať tých, ktorí na nich tieto požiadavky kladú. To znamená konkrétne menovanie jedincov a organizácií a branie ich na zodpovednosť za tie enormné škody, ktoré svojím konaním zapríčinili.

Liečba osteoporózy

Autor: Graat Reject, Zdroj: greatreject.org, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Dnes som o tom čítala na akw.sk 🙂
  ale tento citovaný článoček je z 15. mája 2017, kde bol covid len v plienkach a myšlienkach a teda o.i. „Cestovná trombóza je označenie pre komplikácie krvného obehu v žilnom systéme. Jednoducho teda pri cestovaní môže nastať situácia, že krv nám v tele nebude obiehať tak plynule ako má.
  Najčastejšie vznikajú problémy pri cestovaní lietadlom, pri tzv. transkontinentálnych letoch. Nie je nutné preletieť hneď niekoľko kontinentov, v praxi ide o lety dlhšie ako 5 hodín. Aj keď je cestovná trombóza spojená s leteckou dopravou, v skutočnosti nás môže postihnúť v akomkoľvek dopravnom prostriedku, vlastný automobil nevynímajúc.

  Pokiaľ sa prietok krvi v žilách spomalí, môže prísť k vzniku krvnej zrazeniny a k upchatiu niektorej z hlbokých žíl. Krvná zrazenina môže tiež nejaký čas po tele cestovať a usadiť sa ďaleko od miesta svojho vzniku. Niekedy sa krvná zrazenina môže uvoľniť, vtedy sa volá embolus, a prúd ju krvným riečiskom odnesie napríklad do pľúc a spôsobuje závažný stav označovaný ako pľúcna embólia.“
  https://www.zzz.sk/clanok/14096-ked-nechcete-aby-dovolenka-skoncila-skor-ako-zacala

  ..takže ako opichanci?? ..ešte chcete letieť? (…lebo nie je nebo ako nebo)

  • Lietanie prináša riziko trombózy odkedy sa lieta.
   Doporučenia pre lietanie staršieho dáta boli uvedené napr. v Pravde, 29.1.22017:
   Ako sa vyhnúť cestovateľskej trombóze?
   – pite čo najviac tekutín (na palube 1 liter za 5 hodín, nie alkohol a kávu)
   – počas cestovania cvičte nohami (najmä lýtkovými svalmi, prepínajte špičky, krúžte členkami)
   – každú hodinu sa postavte a poprechádzajte
   – pred cestou užite doplnok výživy určený na kŕčové žily, resp. znižujúci pravdepodobnosť vytvárania trombov
   – pacienti užívajúci liečivá na kŕčové žily a antitrombotické liečivá by ich nemali vynechávať
   – osoby v riziku trombózy by si dve hodiny pred odletom mali pichnúť nízkomolekulárny heparín
   – vyhýbajte sa užívaniu diuretík (odvodňovacích liekov) a hypnotík (liekov na spanie)
   Ak teda často lietate, ste zaočkovaní alebo máte sklon k trombóze, dodržte tieto jednoduché rady.

  • https://rumble.com/vtnjod-balzamovai-nachz-ly-a-tepny-naplnn-dosud-nevdanmi-gumovitmi-sraeninami-cz-t.html
   Tu je čerstvé zverejnenie upchatia žíl po očkovaní a diskusia na tému tvorby „čohosi“ v žilách.

 2. viete o tom, že Kanada je prvá krajina, ktorá kvôli pandémii môže zrušiť parlamentné voľby?
  vo videu je hlasovanie… až jeden bol proti 🙁
  https://www.youtube.com/watch?v=YYCznEAuZkM

  • ziju v Kanade, ted se opravdu rozhodli ze volby nebudou pokud je vsechno zavrene. Jenom potraviny a lekarny jsou otevrene, noc jineho a lidi nechteli volit postou jak to bylo v Americe. Neverime na volby postou

   • Dobre – a máte nejaký inštitút, ktorý by dokumentoval protest proti forme volieb – pretože neísť na voľby je akože vaše právo, ale prečo ja konkrétne nejdem na voľby – z technických dôvodov – to už je politikum!

 3. Teraz budem citovať Petra Weisa ohľadom Slovenského protipandemického zákona pekne odzadu:
  „Krátke zhrnutie:
  Orgány štátnej moci získali bežným zákonom niektoré z tých doterajších oprávnení, ktoré mali doteraz iba na základe ústavného zákona. Ústavno-právna otázka teda znie: Prečo to odteraz je možné na základe bežného zákona, keď doteraz to bolo možné iba na základe ústavného zákona?
  Vláda SR a jej podriadené orgány nestratili žiadne zo svojich doterajších oprávnení, avšak získali ďalšie, ktoré vláda SR už aj využila pri prijímaní nariadenia vlády SR č. 183/20021 Z. z.

  Čo urobíte, ak vám v čase Veľkej októbrovej pandémie príde armáda spapať kravičku a sliepočky? Poďakujete. Na Slovensku totiž aktuálne už neexistujú prostriedky rýchlej a účinnej právnej nápravy.

  A ak k vám okrem armády zavíta aj poriadna inflácia, otázka znie: Ako ste si pestovali vzťahy so susedmi počas doby konzumu, ktorá zjavne končí?

  Prajeme veselé premýšľanie, času máte celé leto.
  JUDr. Marián Sivák a JUDr. Peter Weis“
  https://akw.sk/pravo/slovensky-protipandemicky-zakon/

 4. MUDr. Ján Lakota CSc.: „Táto vakcína je veľká neznáma a nevieme, čo sa s človekom v priebehu mesiacov udeje.“

  Budú na jeseň viac postihnutí ľudia, ktorí sa dali zaočkovať?

  „Pri očkovaných je, podľa môjho názoru, situácia iná. Ak imunitný systém usúdi, že nie je potrebné vytvoriť nový druh protilátok, ako sú tie, ktoré vznikli po očkovaní, ich účinnosť bude nízka. Ale iné nevytvorí! Len tie „očkovacie“. A potom sa budú všetci čerti ženiť. „Očkovacie“ protilátky nebudú schopné mutovaný vírus zneutralizovať, naopak, pomôžu ho rozniesť do celého organizmu. Takto sa poškodia aj orgány, ktoré predtým vírus nenapádal (ADE). Zároveň pri syntéze málo účinných protilátok bude imunitný systém zahltený ich syntézou a „nezvýši mu čas“ na syntézu iných protilátok (PAH).“

  https://www.40plus.sk/mutacie-covid-19-a-ucinnost-vakcin-jan-lakota-tato-vakcina-je-velka-neznama-a-nevieme-co-sa-s-clovekom-v-priebehu-mesiacov-udeje/

  • to je na dnes všetko …have a nice day 🙂
   a môžete si k tomu pustiť aj pesničku s rovnakým názvom od Bon Joviho

 5. Tak pôjdu loďkou 🙂

 6. Tzv. ekonomika postavená na vzájomnom požieraní sa a parazitizme – ekonomický darwinizmus – krypto marxizmus – si sama vniesla pravidlá džungle – židovský chtonizmus, namiesto ľudskej harmónie vyvážených hodnotových nehmotných vzťahov. Tie letecké spoločnosti absolútne neserie, že by im tam mal zomrieť človek, ale koľko lówe ich to bude stáť.

  O týždeň aplikujú rovnaké prevzatie zodpovednosti pasažierov za riziko letu, ako ho prevzali vakcinovaní idioti za experimentálnu vakcínu. Problém bude skôr technický – správne odhadnúť počet mŕtvych pri letoch a podľa toho navrhnúť optimálnu kapacitu mrazákov, prípadne pasažierom nechať podpísať klauzulu „o pohrebe do mora“ – t. j. výsadkom z paluby!

  A teraz dobre sledujte čo sa stane! Paluba lietadla je výsadným územím štátu, ktorému lietadlo patrí, resp. je v ňom registrované. Tipujem, že tak ako s problémovými pravidlami – lietadlá budú preregistrované k štátom, kde to bude pre letecké spoločnosti výhodné! Takže bacha! Chceš letieť do Chorvátska Libérijským lietadlom?

  Inak – všetko suma sumárum smeruje k obmedzeniu mobility aj k obmedzeniu spotreby, takže tak ako budú redukovať autá – budú redukovať aj lietadlá. Tak ako majú krachovať firmy či už kvôli pokutám, alebo nedostatku vakcinovaných zákazníkov – to isté sa deje aj s leteckými spoločnosťami. A potom s dopravnými spoločnosťami vôbec, potom s globálnou distribúciou tovarov a potravín – a ďalej už to poznáte. Ak je konečným cieľom zaškrtenie spotreby – zabudnite na dnešnú globálnu ekonomiku – tá sa premiestni len do centier plánovanej budúcej Zlatej miliardy.

  Myslíte si, že nedostavanie diaľníc na Slovensku súvisí len s rozkrádaním fondov? Hovno! To má ďalekosiahlejší zámer – Slovensko v strede Európy – „ako spojnica“ – nech je to akokoľvek nelogické – nebude v centre Zlatej miliardy.
  Jurský park Tatry a Lužné lesy. Tak nechcite diaľnice v Jurskom parku!

  http://4.bp.blogspot.com/-17LJ_dNuUoA/VclpRk0OFZI/AAAAAAAAChc/qigy04KMo0A/s1600/Living%2BDinosaur%2BSighting%2Bcaught%2Bon%2BCamera.jpg
  https://3.bp.blogspot.com/-Oph-MHziWIA/VclfUWsNYwI/AAAAAAAACgs/-l0GOK9wjRE/s1600/Real%2BDinosaur%2Bsighting%2Bcaught%2Bon%2BCamera_Raptor%2BEvidence.jpg
  To má z ihličia…
  https://intheseats.ca/wp-content/uploads/2015/11/The-Good-Dino-Intrro.jpg
  https://duckduckgo.com/?q=amazing+dinosaurus+on+camera!&atb=v275-1&ia=web

 7. VIDEO: Držiteľ Nobelovej ceny za medicínu vysvetľuje dôvod, prečo sa nedá očkovať proti COVID-19
  „Profesor Luc Montagnier získal Nobelovu cenu za medicínu v 2008. V relácii Le Défi de la vérité vysvetľuje jeho postoj, postoj odborníka ku COVID-šialenstvu.

  Rozhorčenie prichádza so zisteniami, že neodborníci, ale vplyvní (majúci peniaze) ľudia, nám určujú čo máme robiť nehľadiac na to, že sú to totálne nezmysly.

  Montagnierovi sa podarilo izolovať a identifikovať vírus HIV so svojim tímom spolupracovníkov. Svojim výskumom výrazne prispel aj k overeniu iných spôsobov liečenia autizmu s použitím antibiotík.

  Napriek jeho úspechom je proti nemu vedená diksreditačná kampaň.“
  https://www.infovojna.sk/article/video-drzitel-nobelovej-ceny-za-medicinu-vysvetluje-dovod-preco-sa-neda-ockovat-proti-covid-19

  • Mainstream obracia…

   „Pozdravujem pán Andrásy
   3. júna 2021 23:09, Prečítané 621x, viva54, Nezaradené

   Tak som si prečítala odkaz Olivera Andrásyho čo koluje po internete a ostala som v nemom úžase, že jedna ľudská bytosť môže vôbec niečo také vyhlásiť o inej ľudskej bytosti.

   Tento pán píše, citujem “ Pán premiér, ja by som sa na vašom mieste v tejto situácii venoval prioritne tomu, aby čo najskôr boli zaočkovaní všetci, ktorí sa zaočkovať chcú. Tí čo sa nechcú, na tých kašľať, nech skapú. Aspoň bude menej sprostých ľudí. „

   Nuž, neviem či sa tento pán nechal inšpirovať našou vládou, ktorá svojich občanov nazýva tiež všelijako, ale prečo nie, veď ryba smrdí od hlavy, keď sa tak môžu vyjadrovať politici, prečo by sa nemohli aj ostatní ?

   Na tých “ sprostých “ reagovať ani nebudem, kto je sprostý a kto nie, na to máme každý svoj názor a to ukáže až čas. Len sa chcem spýtať pána Andrásyho, či už počul o karme ? Inak povedané, keď niekto želá inému smrť, veľmi ľahko sa mu to môže vrátiť. Takže by som na jeho mieste bola veľmi opatrná s takýmito výrokmi. Ešte by som ho rada upozornila, že kapú iba zvieratá, ľudia umierajú.

   K tomu očkovaniu ešte jedna poznámka. Prečo sa propagátori vakcín tak veľmi snažia všetkých dotlačiť do očkovania ? Prečo im nestačí, ak sa dajú zaočkovať len tí, ktorí naozaj chcú ? Veď keď sa dajú zaočkovať, tak im od nás neočkovaných nič nehrozí lebo budú chránení. Že nebudú ? Aha, vlastne tak by to malo byť, ak by to boli normálne vakcíny. No keďže nie sú, tak vraj aj zaočkovaní môžu chorobu dostať a šíriť. Takže sa pýtam aký je rozdiel medzi zaočkovaným a nezaočkovaným ? Podľa mňa nijaký. Námietka ? Že rozdiel je v tom ak očkovaní schytajú covid tak budú mať ľahší priebeh a neumrú ? S tým na mňa prosím nechoďte. Keďže nie som riziková skupina, som dokonale zdravá a mám silnú imunitu, tak budem na tom rovnako. A nielen ja, ale vyše 99 percent populácie prežije ak na tento vírus ochorie.

   Prečo by som teda podľa Andrásyho mala byť “ sprostá “ a prečo by som mala “ skapať “ keď ten vírus dostanem ? Ja takto negatívne nezmýšľam, vlastne sa touto, ani inými chorobami nezaoberám, radšej sa starám o to ako byť zdravý. Navyše ja mám toľko roboty a povinností, že nemám čas byť chorá ani umrieť -:) Ale čo sa má stať, nech sa stane….Keď už mám umrieť, tak radšej na covid ako na neznáme nežiadúce účinky po vakcíne. Pretože áno, ľudia už po vakcíne umreli a možný súvis s vakcínou pripustili už aj naše úrady. A vôbec ma nezaujíma či to bolo od vakcíny, faktom je, že to bolo po vakcíne.

   No ja aj tak neverím, že som za 15 mesiacov nemala tú “ česť “ a nikdy som sa nedostala do kontaktu s infikovaným človekom. A veru že som sa ľuďom vôbec nevyhýbala, ale celú dobu som sa snažila žiť tak normálne ako sa len dalo. Takže buď som covid prekonala a ani neviem o tom, alebo ma ochránila moja imunita. Preto nechápem, prečo by to odteraz malo byť inak.

   Každopádne by som bola rada keby propagátori vakcín vzali do úvahy, že my ktorí sa nechceme dať očkovať, sme svojprávni, je to naše zdravie, naše telo a náš život. Preto si s ním môžeme robiť čo chceme a nech nám už konečne dajú pokoj. V normálnom svete normálni ľudia by mali rešpektovať slobodnú vôľu každého človeka. Ale my už bohužiaľ v normálnom svete nežijeme, lebo všetko čo doteraz bolo normálne a prirodzené, dnes už nie je.

   Na záver ja, antivaxer na rozdiel od pána Andrásyho mu prajem dlhý a šťastný život.“

   Poznámka – ja antivaxer – mám život tohto falošne žoviálneho arogantného blbca na háku!
   https://viva54.blog.pravda.sk/2021/06/03/pozdravujem-pan-andrasy/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_rightbox

   • Oprávnený záujem ochrany zdravia občana voči inému občanovi končí tam, kde začína oprávnený záujem ochrany iného občana na ochranu svojho zdravia.
    Ak nejaký úkon na ochranu zdravia niekoho môže potenciálne ohroziť zdravie ostatných , NIE je tento úkon právne, ľudsky a ani v zmysle zákonov , či stvorenia vymáhateľný !!!!!

   • Jiří Paták

    ??? Nelze než 100%-ně souhlasit! ???

 8. https://zemavek.sk/za-pozvanie-na-protest-2-roky-vazenia/
  Za pozvanie na protest 2 roky väzenia?

  „REPUBLIKA rázne odmieta policajné obvinenie Milana Mazureka kvôli podpore protivládnych protestov.

  Policajné besnenie pokračuje. Dňa 2.6.2021 si poslanec NR SR a podpredseda hnutia Republika Milan Mazurek prevzal uznesenie, ktorým voči nemu polícia vzniesla obvinenie pre údajné spáchanie prečinu podnecovania, za ktorý mu hrozia až dva roky vo väzení.

  Dopustiť sa ho mal tým, že ako opozičný politik vyzval ľudí, aby protestom prišli vyjadriť svoju nespokojnosť so súčasnou vládou. Za pozvanie občanov na protivládny protest mu tak hrozia dva roky väzenia.

 9. https://www.banned.video/watch?id=60b9a5b15c3ba066feb299bf
  Dead And Paralyzed After The Covid-19 „Vaccine“
  Mŕtvi a ochrnutí po Covid-19 „vakcíne“

  • Teraz som vypočula celé toto video a pýtam sa v akom zverskom svete to žijeme? Dokedy sa toto všetko dovolí? Pre peniaze všetko? Aj vraždiť? Aj invalidizovať? A potom ešte tupo sa poškodeným povie: To nie je z vakcíny.

 10. https://otevrisvoumysl.cz/david-icke-nikdy-v-historii-jsme-nemeli-takovouto-prilezitost/
  David Icke – Nikdy v historii jsme neměli takovouto příležitost

  Ve zkratce…
  David Icke o stavu současného dění a o tom, že musíme přestat tiše souhlasit s tím, co se děje a postavit se tomu.

 11. https://tadesco.org/zpravy-od-meldy-3-6-2q21/
  BOMBA! – Důvěrný výzkumný dokument společnosti Pfizer. Přeloženo z japonštiny do angličtiny. Studie „biologické distribuce“ mRNA vakcín.

  PROKAZUJE, že mRNA se pohybuje z místa vpichu do krve, poté cirkuluje spike proteiny v celém těle a napadá vaječníky, játra, neurologické tkáně a další orgány. Toto je studie, jejímž výsledkem bude stažení vakcín mRNA z trhu! Absolutní důkaz systémového nebezpečí pro tělo:

  Studie v pdf zde: https://www.naturalnews.com/files/Pfizer-bio-distribution-confidential-document-translated-to-english.pdf

  • Neviem, či si ten článok všimne aj nick „otázka“ – „keďže tu si cyklujeme len čo sa nám hodí“ a štúdia Pfizer nie je štúdia – a toto je tiež len výskumný dokument.
   Treba vyskúšať na vlastnej koži.

 12. Tamilský herec Vivekh zemřel na zástavu srdce pouhý den po obdržení vakcíny na covid. Ve čtvrtek 15. dubna byl jmenován zdravotním velvyslancem indického státu Tamilnádu, aby propagoval vakcínu, a v sobotu ráno 17. dubna zemřel v nemocnici. Paradoxně Vivekh tak udělal „vakcíně“ tu nejlepší reklamu.
  https://t.me/TheTruthAboutCancer_Vaccines/607

 13. https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/cesti-odbornici-schvalili-ockovani-tehotnych-a-kojicich-zen/
  Čeští odborníci schválili očkování těhotných a kojících žen

 14. https://www.euportal.cz/Articles/43570-nesvate-valky-billa-gatese-charita-pohanejici-byznys-depopulace-skrze-vakciny-sledovani-kazdeho-zruseni-hotovosti-a-vypnuti-nepohodlnych-mocnejsi-nez-soros.aspx
  Nesvaté války Billa Gatese: Charita pohánějící byznys. Depopulace skrze vakcíny? Sledování každého, zrušení hotovosti a vypnutí nepohodlných. Mocnější než Soros

  Pokud si chceme uchovat naše svobody a zvyky z předpandemické „normálnosti“ – jediné normálnosti – musíme klást odpor a bránit se před jeho nesvatých válkami.

 15. https://zemavek.sk/niekolko-informacii-o-organizaciach-ktore-maju-v-nazve-termin-svetovy/
  Niekoľko informácií o organizáciách, ktoré majú v názve termín: svetový

  Moderátor Sky News Cory Bernardi hovorí, že Svetové ekonomické fórum je „architektom Veľkého resetu“, a jeho cieľom je urobiť z ľudí obyčajných ekonomických vazalov pre pár oligarchov.

 16. Aký podvodník je Elon Musk:
  https://www.banned.video/watch?id=60b8eae106fe3d64b0f4f3bb
  Elon Musk Exposed
  Elon Musk odhalený

  The fake genius to help lead humanity into the abyss
  Falošný génius chce priviesť ľudstvo do priepasti

 17. https://www.infowars.com/posts/german-study-finds-lockdown-had-no-effect-on-stopping-spread-of-coronavirus/
  German Study Finds Lockdown ‘Had No Effect’ on Stopping Spread of Coronavirus
  Nemecká štúdia zistila, že lockdowny (uzatvorenia) „nemali účinok“ na zastavení rozširovania korona vírusu

  A major new study by German scientists at Munich University has found that lockdowns had no effect on reducing the country’s coronavirus infection rate.

 18. https://otevrisvoumysl.cz/kanadsti-lekari-promluvili-chranme-nase-deti-pred-ujmou/
  Kanadští lékaři promluvili: Chraňme naše děti před újmou

  Ve zkratce…
  Několik kanadských lékařů sdílí svůj pohled na zaváděná opatření s ohledem zejména na děti, jak jim škodí masky a že očkování nedává žádný smysl.

 19. vsichni mluvi o tom ze ockovani nebudou moct cestovat – mozna. . . .co piloti kteri jsou ockovani? Budou porad moct letat? To je daleko horsi jestli umre pilot za letu nez jeded nebo dva cestujici, nemyslite?

 20. Jednoduchá

  ….Maroš dal si tu veľmi dobrý príspevok, resp.vysvetlenie, prečo sa na Slovensku tie diaľnice nestavajú- to je ozaj ,,logické vysv.“ ako samí ,, globalisti“………………,…..

  …..avšak iné som hlavne chcela, ten malý ,,dinosaurík“ je podarený- ako z rozprávky…..no mne sa veľmi rátajú tie pridané podcasty v nemčine, sú výborné !!! :-)…….ĎAKUJEM MOC, veľa mi to pomôže !…………

  …a Oliver A. sa nám ,,vyfarbil, čo už, okrem okresov sa nám aj ľudia ,,zafarbujú“……
  je to smutné a úbohé zároveň!:-(((…………………..
  ….stále verím, že to pôjde čoraz k lepšiemu……………………………………….vďaka ,,prebúdzaniu mnohých ľudí“………………

 21. Matovič si to za Sputnik poriadne ZLÍZOL: Čo urobíme s nevyužitými vakcínami?

  Mali sme veľké oči, no zatiaľ to vyzerá na veľké fiasko! Igor Matovič ešte ako premiér hovoril, že neregistrovanú ruskú vakcínu kupujeme, pretože sa ňou chce dať zaočkovať až 300-tisíc Slovákov. Po prvých dňoch možnosti registrácie sa však na ňu hlási len zlomok z tohto odhadu. Čo urobíme s nevyužitými vakcínami?
  Slovensku podľa Matoviča môže hroziť, že mu ostanú milióny vakcín proti ochoreniu COVID-19. „Pred dvoma týždňami som žiadal ministra zdravotníctva, aby predložil jasný písomný plán, akým spôsobom bude Slovensko nakladať s vakcínami, ktoré by nám potenciálne mohli ostať, komu ich chceme predať,“ uviedol Matovič po stredajšom rokovaní vlády. Nechce, aby sa stalo, že sa nenájdu kupcovia a v chladničkách ostanú preexspirované vakcíny……………..

  Ten kto bezhlavo nakupoval, nech aj rieši, ľahké hodiť na MZ. A aká bude zodpovednosť za neuvážený počin? Bežný občan by niesol zodpovednosť a dobre platení si môžu robiť čo len chcú. Lebo v tomto prípade si Matovič aj Krajči urobili svojvolne čo len chceli. Trestuhodné!!!!!!!!!!

  • Za toto by mali ísť sedieť… je to neefektívne vynakladanie štátnych finančných prostriedkov. Na to je zákon.

  • Ale to preto,že obmedzil podávanie vakcíny do 60 r a hlavne takmer VSETCI nad 60 si ju chceli dať!

   • Ano, je to pravda, starí sa chceli očkovať Sputnikom ale aj bolo veľmi málo očkovacích miest, kde bol Sputnik. Na Východe iba v Michalovciach. Aj silná proti-propaganda na Sputnik urobila svoje.

 22. Jsem chřipkový typ v říjnu, v březnu každého roku, létám na několik měsíců za rodinou do ciziny, normálně chodím všude s rouškou, venku ne, stravují se zdravě pokud to důchod dovolí a ani mě nenapadne dávat do svého těla cokoliv není prověřeno a vůbec už nehodlám tím podporovat byznys, moje tělo je jen moje, bylo mi dálnici do Vilniu vpořádku a míjí povinností je se o něj starat tak, abych nikoho a sebe neohrozil, a nedávala mu jedy, které někdo někomu vnucuje a zakazuje je mu takřka vše, když se nepodřidi???!!! Ani náhodou, ani omylem do sebe nikdy nic nedám, protože to nějaký neznámý idiot nařídil??! Dnes už víme co je to za sračky co po nich je plno ochrnutí, také bysme měli vyvolat STOPKU sajrajtům a dále se zdravě stravovat, dodržovat hygienu jako při všech nemocech v dávných dobách a a neničit zdraví vědomě s nošením hadru na obličeji a neověřených sajrajtů, NATO už máme dostatečných zpráv a celosvětových informací negativních !!!!!!!!

 23. Jednoduchá

  …tak aj ,,p.Matovič“ sa nám vyfarbil, okrem toho, že je pre nás Slovákov ,,veľký filantrop“ v zháňaní testov a vakcín , tak je aj ,,poriadny šibal“……nebaví Vás sedieť na ,,1stoličke s obrovs.zodpovednosťou“??? tak si jednoducho presadnite na inú, a to ,,čo ste navarili“ na predch., nech ,,iní dojedia“……..však vy už budete mať ,,inú stoličku“….presne toto urobil Matovič……sa ,,vyznamenal“…,,úžasný vzor“ pre nás Slovákov …….čo už, keď aj on sa chce ,,FARBIŤ“………………

 24. Boli zaočkované milióny ľudí, veľa z nich odvtedy letelo lietadlom. Bol už takýto prípad – trombóza a prípadné úmrtie u očkovaného mRNA-vakcínou v lietadle – zaznamenaný? Alebo je to zatiaľ len teoretická možnosť?
  Keby to bola pravda, bol by to skvelý fórik, že tí, čo sa dali opichať práve kvôli lietaniu, nemôžu lietať – keby nešlo o ľudské životy.

  • Ak očkovaný človek poletí, ešte to neznamená, že určite dostane trombózu. Je to len zvýšené riziko. Pre leteckú spoločnosť to však môže byť privysoké riziko. Ak by len 1 z 200 ľudí na palube dostal počas letu infarkt (v dôsledku trombózy), lietadlo musí hneď pristáť. Pre leteckú spoločnosť sú to potom vysoké náklady na extra palivo, hotely pre ostatných pasažierov (prípadne odškodnenie za meškanie, ak je to len pár hodín), nadčasy pre posádku, atď. A navyše môže byť spoločnosť ešte aj súdená tým pasažierom, ktorý mal zdravotný problém počas ich letu.

   Očkovaní ľudia majú oficiálne riziko trombózy 1:250000 (neoficiálne môže byť vyššie). Toto riziko sa počas letu zvyšuje, presne o koľko, sa zatiaľ nevie. Ak by to bolo napríklad 1:2000, tak to znamená, že ovplyvnený by mohol byť každý desiaty let, ak berieme, že je 200 očkovaných ľudí na palube. Pri riziku 1:20000 by to bol každý stý let.

  • Viete komu patrí portál MSM? Microsoftu. Tej firmy, ktorú zakladal Bill Gates. Očakávať od Billa Gatesa informácie proti očkovaniu je akoby ste očakávali od niekdajšieho Völkischer Beobachter (nacistické noviny) články kritické voči Hitlerovi.

 25. Nedáva to zmysel, aby letecké spoločnosti vylučovali z leteckej dopravy zaočkovaných ľudí, potenciálnzch pasažierov. To by pílili konár sami pod sebou a aj oni uznávajú boha biznisu ZISK. Obdobne ako farmaceutické spoločnosti budú či už priamo, alebo nepriamo podporovať očkovanie svojimi „overenými“ vakcínami bez ohľadu na budúcnosť zaočkovaných.

  • No lenže práve o toho Boha biznisu ide. Ak im počas letu náhodou vážne ochorie alebo nebodaj zomrie človek, potom musia núdzovo pristáť – a to sú extra náklady na palivo, platy personálu a odškodňovanie ostatných cestujúcich za meškanie.

 26. tu máme tiež niečo o lietaní….ale dronov, ktoré majú ovplyvňovať počasie … nesmiali sa nedávno ľudia, že je to konšpirácia??
  „Budeme schopní ovládať počasie? Dubaj vyvoláva dážď lietajúcimi dronmi“
  https://noizz.aktuality.sk/enviro/dubaj-vyvolava-dazd-lietajucimi-dronmi/knn3yzy

 27. Ano, je to pravda, starí sa chceli očkovať Sputnikom ale aj bolo veľmi málo očkovacích miest, kde bol Sputnik. Na Východe iba v Michalovciach. Aj silná proti-propaganda na Sputnik urobila svoje.

Pridajte komentár

*