Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Orbán tvrdí, že západná liberálna hegemónia, ktorá prekvitala v dobe, keď ľudia boli ešte morálni, môže do konca roka skolabovať


Print Friendly, PDF & Email

Orbán tvrdí, že západná liberálna hegemónia, ktorá prekvitala v dobe, keď ľudia boli ešte morálni, môže do konca roka skolabovať

(Ethan Huff, Natural News) Maďarský premiér Viktor Orbán sa domnieva, že západnú liberálnu hegemóniu, teda západnú civilizáciu ako celok, treba zničiť, pretože „zlyhala“.

Už do konca roku 2024 by západný svetový poriadok pôvodne postavený na slobode, ktorá bola infiltátormi zvnútra medzičasom zničená, mohol dosiahnuť svoj koniec.

Vo svojom prejave počas Konferencie konzervatívnych politických síl (CPAC Hungary) v Budapešti Orbán kritizoval súčasný „svetový poriadok založený na progresívnej liberálnej hegemónii“ a dodal, že podľa jeho názoru západní lídri „nie sú spôsobilí byť lídrami“ kvôli ich nekonečnej posadnutosti vojnou.

Dokonca aj na „súťažiach krásy“ vedia o mieri viac ako súčasní skorumpovaní západní lídri, povedal Orbán na zhromaždení.

Zamieňajúc si starý Západ so Západom dneška, Orbán kritizoval „hegemonickú ideologickú kontrolu, ktorej sa musí každý podriadiť“, čo je samo osebe forma fašizmu taká strašná, že otcovia zakladatelia Spojených štátoch amerických sa pravdepodobne otáčajú v hroboch.

Americkí a iní západní politici namiesto toho, aby vládli pre ľudí tak, ako im to ústava káže, menia „štátne orgány na nástroje útlaku“. A toto treba zastaviť.

„Pokrokoví liberáli cítia nebezpečenstvo,“ dodal Orbán. „Koniec tejto éry znamená aj ich koniec.“

(Súvisiace: Západné sankcie voči Rusku len posilňujú Rusko)

Čo prinesú tohtoročné voľby v EÚ a USA?

Blížiace sa voľby v Európskej únii aj v Spojených štátoch amerických budú ukazovateľom toho, kam sa svet bude uberať ďalej.

V závislosti od toho, kto bude na jeseň tohto roku dosadený do úradu amerického prezidenta, Západ buď povstane, alebo padne – a bohužiaľ sa zdá, že čas Západu vypršal a že je pred nami nová éra, z ktorej sa mnohí nebudú tešiť.

„Zástancovia starého sveta sedia v Bruseli, a hoci nie je mojou vecou zasahovať do americkej politiky, obávam sa, že sedia aj vo Washingtone,“ povedal Orbán.

„Toto je naša úloha pre tento rok. Tento rok sa ich pokúsime vyhnať.“

Liečba osteoporózy

Orbán to nechápe celkom správne, pretože je kritický voči celému systému a nie len voči korupcii v tomto systéme. Vlastenci a iní dúfajú, že hadov síce vyženú, ale systém zachovajú. Dúfajme, že Orbán pochopí rozdiel.

Orbán ďalej hovorí, že jeho „Nový svetový poriadok“, ktorý chce zaviesť, má byť založený na suverenite. No uvidíme. Hovorí tiež, že každý jednotlivý národ bude poháňaný svojimi vlastnými národnými záujmami a nie globalistickou ideológiou.

„Nech príde éra suverenity,“ vyhlásil Orbán.

„Vráťme sa k mieru a bezpečnosti. Urobme Ameriku opäť skvelou. Urobme Európu opäť skvelou.“

Orbán by si možno mal prečítať z Biblie 1. Tesaloničanom 5:3, kde sa píše:

„Keď povedia pokoj a bezpečnosť, vtedy na nich príde náhla skaza ako bolesť na tehotnú ženu a neujdú jej.“

Reakcie na Orbána

V komentároch niekto zdôraznil to isté, čo sa tento autor pokúša povedať o tom, že problémom nie je samotná západná civilizácia, problémom je nekontrolovateľné zamorenie zlých globalistov v každej vrstve vlády a médií.

„To, čo treba zničiť, je nenávistný, rasistický progresivizmus, ktorý infikuje politiku západnej civilizácie,“ napísal tento človek.

„Tu treba urobiť zásadné rozlíšenie, pán Orbán,“ napísal ďalší komentátor. „Západná civilizácia NESMIE byť zničená, musí byť za každú cenu zachovaná. To marxistické ideológie a ľavicou inšpirované, kolektivistické hrozby v nej MUSIA byť zničené.“

Najnovšie správy o tragickom kolapse Západu nájdete na stránke Collapse.news.

Stop Candida

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Marek Košice

  „Už do konca roku 2024 by západný svetový poriadok pôvodne postavený na slobode, ktorá bola infiltátormi zvnútra medzičasom zničená, mohol dosiahnuť svoj koniec.“

  😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ………

  A čo bude spojené s „novým začiatkokm“ po zničení „západného svetového poriadku“? …… „Východný svetový poriadok“ … To je to isté len v bledomodrom… Digitálna mena, kreditný systém, zatajovanie fungovania sveta (teraz nenarážam na politiku), pôvodu života, zmyslu sexuality (mimo rozmnožovania sa), voľnej energie, atď, atp……….VŠETKO TO BUDE UTAJOVANÉ AJ NAĎALEJ……….

  • Israismael

   Človeče ty si niekedy celkom blízko k Pravde ale zároveň tak hodne ďaleko v mnohom ako je zem od Gurunu ..
   Ty proste MzK nevidíš komplexnejšie veci a to prosím ťa , ja ťa týmto nekritizujem len konštatujem ..Ty proste nevidíš odlišnosti ,napr že západ je tma lebo tam je západ slnka ,a východ je svetlo lebo tam vychadza slnko.>> jedna sa o symboliku… aj keď v podstate je to aj pravda zároveň ..
   Či nevieš čo ide zo západu ake agendy voči ľudstvu aj proti Bohu ,že sa to nezlucuju tie ich západné agendy zo zákonom stvorenia a že chcú konať nečestne a depopulizovat ? Čo sa chystá na nás ako na ľudstvo zo západu ,čo stvárajú USA ako hegemon ,že nás ťahajú Európu aj celý svet do tretej svetovej a jadrovej vojny ..To snáď vidíš,nie? Netreba otvárať oči ani špricovať uši..Vychod má iné hodnoty ,zakladajú sa na rodine ,na civilizovanejšich a ludskejšich hodnotách ,darmo ľudia nadávajú na Rusko ..nadávajú takí ,ktorí nevedia aká je história konfliktu na Ukrajine a prečo museli tí Rusi zakročit (a mali už dávno po roku 2014,ale nemali takú techniku aby si to mohli dovoliť voči NaTO a západu)..Zásah ale musel prísť lebo boli už dlho provokovaní zo všetkých strán a Ukrajina je to ohnisko a hlavný bod ,ktorý ich ohrozoval a aj ohrozuje a teraz už natrvalo ..Preto bude ťažké pre Rusov sa z toho dostať ..
   Preto tento článok to celkom dobre objasňuje že západ je zahnitý a pomaly dožíva a prídu nové časy a aj nový svet (králi od východu )..a bude v tom aj Najvyšší ,jeho ruka a to bude základ všetkého nového ..

   • Marek Košice

    „Ty proste nevidíš odlišnosti ,napr že západ je tma lebo tam je západ slnka ,a východ je svetlo lebo tam vychadza slnko.>> jedna sa o symboliku… aj keď v podstate je to aj pravda zároveň ..“ …. Toto mi stačilo aby som ďalej nečítal…
    Veď ty si sektár. Sektár typu „Len východ je správny, západ je nesprávny…Východ je božský, západ je satanský“….. 😀 😀 😀

    V Rusku máš rovnaké (ale oveľa menej kvalitne natočené) „péčka“ ako na západe, dokonca aj tie najzvrátenejšie aké si vieš predstaviť. Ázia ako taká je plná šikmáčov a indov…. Šikmáči (nie je to rasistické pomenovanie…) sú plní krutosti, vládnu tam divné hierarchie, totálne otrasné správanie ku zvieratám (aziati obecne), „harakiri“ keď ide o česť (Japonsko), mohutné samovraždy (Japonsko), zabíjanie žien vo veľkom (od novorodeniat po dospelé) v krajinách kde máš len čiernovlasých ľudí (kde patrí tá väčšia časť Ázie, a teda východu), časté svadby „z rozumu“ miesto „z lásky“, náboženské kulty falošných guruov (India), „zvieracie“ správanie sa veľkého množstva ľudí (hlavne India), veľký temperament s nedostatočným „ovládaním sa“ (moslimské krajiny)……

    TO JE TEN TVOJ „DUCHOVNÝ VÝCHOD“???????????? Preber sa už konečne…….. Ako západ, tak východ je PEKLO.

    • aj,ked sa da nieco odkukat od asiatov,myslim zdravia,nie nadarmo bola cina ohradena cinskym murom a ako bolo uvedene bolo a bude zatajovane,manipulovane aj nadalej co sa tyka nasej existencie

    • Galaxia andromeda

     Ziaden zapad ani vychod neexistuje to je len tuposť ludi a ich ega. Zem je gulata takže všade je zapad aj vychod zapad a vychod je len dočasny smer vzhladom na poziciu smer rozumite? to nie je dobre alebo zle je to len orientacia ale na vymyvanie mozgov to stači.
     Aky zapad slnka je na severnom pole?

     • Israismael

      Pochopiť symboliku je tak ťažké ? ..západ v symbolike =napr západné krajiny ..však odtiaľ ide symbolicky ta temnota po zemi …ale nielen symbolicky ale aj fakticky …Treba začať vymenúvať čo všetko ide zo západu ake agendy ? A že k západu sa pripájajú napr politicky aj USA …treba ti to nejak zdôrazňovať či už v symbolike alebo aj vo faktoch ? (Samozrejme taký liberál to vidí inak ako to naozaj je )
      Západom sú však myslené nebeské sféry,tým čo som ja načrtol vyššie v momente , a nie je to myslené v závislosti na krajiny a tak ,že zem je guľatá a všade je východ a západ ..
      Východ symbolicky pri obzreti sa zo zeme človekom , je sféra duchovna., teda z pohľadu zo zeme smerom Hore ,keď pozeráš na nebesku sféru ….. V skutočnosti je to ozaj tak a nie že by sa to hovorílo iba kvôli východu slnka ..Severná sféra z pohľadu zo zeme je sféra anjelská ,západná sféra je sféra kde majú ,,domov “ (obrazne) padlí anjeli….východná sféra je teda duchovna a božská ,ale myslené to je len ako pre orientáciu ,pretože tie sféry a oblasti pri pohľade hore si pozemský človek nedokáže predstaviť ani v najlepšom sne ..Nemám to ja toto všetko čo píšem len tak z brucha vymyslené a ani od žiadnej sekty ,ako si to myslí ten milý ,kujon“ MzK..
      Vo svetle Pravdy .Abdrushin /Duch svätý a zároveň Ježišom avizovaný Duch Pravdy .Odtiaľ od Neho sú veci duchovné pre pozemského človeka )..Keď príde On naučí vás všetkej Pravdy lebo všetko čo vezme,tak odo mňa vezme..A čo je moje je aj Otcovo … TOTO NIE JE NÁBOŽENSTVO ANI CIRKEV , ANI NIEČO z galaxie Andromedy ..To je odkaz pre sektara MzK ,pretože práve on preberá všetky možné prúdy všelijakých učení a má potrebu súdiť!! ..

    • Israismael

     Vidíš to vidíš Marečku podlejte mi pero ! Vidíš to ..aký si ty nechápavo hlupucky ..Pretože ty nevieš navnímať ani len symboliku ,tak ako môžeš vnímať správne duchovné veci v pravom zmysle .> Ty máš ducha síce oziveneho ,nespí smrteľným spánkom, ale rozum je u teba taký ,že nemôžeš pochopiť vyssie veci ,duchovné veci aj keď si myslíš že ich chápeš a máš akoze niečo sčítané a pod …tebe nefunguje anténa pre príjem duchovna z duchovných sfér(anténa= zadný mozog) ..Jednoducho zadný mozog ,malý mozog nefunguje správne a tým pádom nemôžeš chápať práve tie veci ohľadne duchovna ,pretože prepestovany predný mozog ti neumožní prepracovať podnety zo zadného mozgu…
     Preto si síce ,,veľmi múdry“ ,premudrely ako sa povie ,ale veľké duchovno v tom nie je ! Prosím ťa nechaj si tie hlúpe poznámky ohľadne sektara a pod …Nesud ešte aj ty,ako to robí ten HP ! Nie je to v kompetencii človeka a ak sa mýliš tak si iba zbytočne poškodis pred Bohom v určitý daný čas, keď sa za to budeš musieť zodpovedať(však ako aj každý človek )…Dobre? preto nikdy nesúď ….Zdrž sa toho!

    • Israismael

     MzK ako si napísal ty nečítaš moje príspevky …Tak ťa poprosím ani sa nevyjadruj ,keď nečítaš ,resp keď prečítaš dve vety .,.lebo potom nedojdes k súvislostiam ako som čo myslel..A navyše ty ma nerozumieš v tom čo píšem ,lebo to slovo nie je tak jednoduché na pochopenie ,ktoré píšem ..Mnohí to nechápu ,napriek tomu že by som bol rád keby pochopili ..myslím obsahovo pochopili ,nie mňa ako pišuceho .Mňa ako osobu človeka tu pišuceho nehodnot..ľudia nech hodnotia obsah ..Mňa nik nepozná ,nik nevie kto som ,tak je zbytočne sa dívať na mňa ako na pišuceho…Obsah je omnoho dôležitejši, ak sa otvorí duch …Dnes sa však duch človeka otvorí skôr k tým temnejšim obsahom ,lebo vyzerajú lákavo a viac príjemnejšie …A čo je svetle je považované za temné !

   • Západ – Tma a Východ – Svetlo. To platí v symbolickej a duchovnej rovine ale neplatí to v prípade ako je Globalistami znásilnený – politicky rozčlenený svet – a v tomto prípade platí že Západ a Východ je Tma a Ruský svet Svetlo. Rusko – Ruský princíp globalizácie nieje dnešnému temnom zamorené mu Východu prijateľný aj keď by mu prijateľný v skutočnosti mal byť. Záchrana potemnelého Východu je v dnešnej situácii len v Rusku – ak by Rusko padlo tak zhasnú aj tie posledné iskierky Svetla na Východe. Veď tam na Východe tiež všetky národy trpia pod terorom Sionizmu tak ako všade na našej planéte. Už len to ako sa posledné mesiace a týždne mení politika v Číne voči Rusku – to už je ukazatel, že sa v riadiacich štruktúrach Číny pretahujú o moc 3 ale v podstate 2 mocné skupiny.
    Kam na Zemi vkročí noha Západu a Východu je to pre ľudí skazou. Rusko má k národom Zeme iný vzťah a tohoto hľadiska ho nemožno nazývať Východom.
    Ale isteže máš pravdu v tom delení Západu a Východu ale ja som to chcel podať v tej rovine ako je dnes náš svet povedzme politicky nastavený.
    Likvidáciou satanického skazeného Západu Globalistická mafia ešte nekončí – to ani náhodou – i keď ju to do istej miery oslabí. Práve preto je dnešný Východ nebezpečný a nabýva tiež satanickej povahy pretože Globalistická mafia sa presúva do Číny a ten Západ – ten je jej vrelo ukradnutý – veď kto napokon všetkými agendami oslabuje Západ rozkladá Západ? Veď predsa Globalisti – mafia ich pretláča do už tak skazenej spoločnosti. Preto má MzK pravdu v tom, že Východ je rovnako nebezpečný ako Západ. Lenže on hovorí o tom Východe ktorý je pod riadením Globalistickej mafie a nie o Východe z duchovného hľadiska.
    Isteže to dnešný Východ v sebe má – to Svetlo ale v dnešnej dobe je pod riadením Globalistickej mafie a taký Východ je pre všetkých na Zemi skazou – NWO.

   • Dusan Podolsky

    Naprosty souhlas s Vaším nazorem.
    Ve všem…

 2. Marek Košice

  https://www.youtube.com/watch?v=lWT4OhNG3Yk

  Saková spomína budúcu spoluprácu s Ažerbajdžanom v mnohých smeroch, a zjavne sympatizuje s ich výstavbou „SMART VILLAGE“ (čo spomína v čase 1:16)… !!! …
  Takže nás to bude čakať aj tu…………. „Ďakujeme“, vláda…..

  • Marek Košice

   + odstrihneme sa od Ruského plynu (prečo????? Od čiernych z Azerbajdžanu bude plyn lepší?)…

   • pripadajú mi belší ako slováci

   • Maďarsko s Azerbajdžanom koncom apríla dohodlo na dovoze plynu cez južnú trasu plynovodov, slovenská vláda rozbehla rokovania o tom, že pôjde cez Ukrajinu. Dôvodom je, že zmluva o dovoze medzi Ruskom a Ukrajinou vyprší o dva roky a aj Ukrajina hľadá alternatívne riešenia. Slovensko chce kúpiť plyn a previesť ho cez Ukrajinu pretože kvôli vojne sa momentálne nedá podpísať nová zmluva medzi Ukrajinou a Ruskom, tá vyprší v r.2026. Ani od ruského plynu sa celkom neodtrhneme.
    Záujem o zemný plyn má ako Rakúsko tak i Česko, no v rokovaniach sa najbližšie dostalo Maďarsko a Slovensko.
    Treba myslieť dopredu, tvoje ďakovanie vláde je na mieste.

  • holistický prístup

   „Saková“ je sionistka – s nadšením odovzdala všetku našu zdravotnú dokumentáciu „azraelu“ = sionistom, rovnako tak náš poklad – našu banku semien a mnoho iného. Saková je OTROK temna.

   Ak je tu nejaký lekár, tak vie, ako je dnes nastavený systém – doktorov je dosť, ale ako niekedy každý lekár – aj napr. zubár – bol schopný liečiť takmer všetko, aj odviesť pôrod, predpisovať lieky, … – tak dnes musí mať „zubár“ špeciálne atestácie na každý výkon – len máloktorý môže vykonávať extrakcie (vytrhnutie) zuba – takže taký, ktorý nemá „atestáciu“ odosiela svojich KLIENTOV do vzdialených „centier“, každý lekár má predpísané, koľko akých „výkonov“ MÔŽE za určité časové obdobie vykonať, koľko a akých „liekov“ môže „predpísať, … všetko je to dojebabrané a stále sa snažia. Každý „doktor“ – lekár – môže vykonávať len svoju „špecializáciu“!!! – lekár pre dospelých nesmie liečiť deti, …

   Sionisti sú ovládaní tými, ktorí si dnes dali „meno“ JEZUITI – to je tá mafia – syndikát – zločincov na najvyššom stupni „zemských“ beštií.

   • holistický prístup

    Každý lekár je súčasťou systému – každý jeden vidí a môže sledovať a doslova zavraždiť každého – vidí jeho „diagnózy“, predpísané „lieky“, spôsoby „liečby“, … – je to šialené, ako je to nastavené. Je to jeden odporný hnisavý VRED – každý, kto chodí k „lekárom“ dáva všetky informácie o sebe a svojich blízkych a vôbec si neuvedomuje, čoho je súčasťou – úplne dobrovoľne = dáva súhlas s vlastným zavraždením!!!!

    Takýchto obrovských hnisavých vredov je veľa, stále rastú, množia sa – práve pričinením tých, ktorým tak nadšene hádžete svoje HLASY do URIEN. Ak už musíte ísť k tzv. „voľbám“ (JEZUITSKÁ MATRICA), tak do URIEN hádžte VEDOME svoje VOĽBY – nikdy nie hlasy.

    • Celkom trefná symbolika. Hlasy, voľby do URIEN. Veď práve keď to skončí v urnách, tak to tam aj skončí ako v urnách, hroboch…takže čo z toho vyplýva :

     Voliči dávajú mandát na splnenie NIE svojich volieb, túžob, predstáv a očakávaní ale tých čo volia ! Oni si plnia svoje predstavy, sny a všetci ostatní im na to pekne prispievajú. Ich vlastné voľby končia v urnách-hroboch. Dokedy sa bude voliť menšie „zlo“, tak tu aj menšie zlo bude.

     Komu zdvihol platy ? Tým čo niečo vytvárajú, dennodenne idú do práce, na nočné ! Alebo sebe a „svojim“ splnil sny o lepšej výplate ?

     A keď dvihnú aj poslancom, tak dvihnú aj tým, čo tak akože škodia. Takže dostanú zvýšené platy ešte aj, za to, čo tu porobili a aj robia.

     To je fakt už také didum absurdum, že až. A práve preto to musí ísť až do absurdna, lebo inak to obyvateľstvo nepochopí…Preto možno prejde aj zmluva WHO, preto sa udejú veci,ktoré sa udejú, aby bolo pochopené a zažité, že ako nie, ale že inak treba.

     Že spolupracovať treba a nie sa hádať. Nádherné. Ako dole, tak aj hore.

     X krát sa história opakovala a aj sa zopakuje. (Tu v hmote)
     OPAKOVANIE JE MATKA MÚDROSTI.

     Čo si kto vytvára, to aj žije. Niekto v pekle a niekto v raji. Niekto v blahobyte, niekto v blahoBYTE a niekto má možno aj BLAHÉ-BYTIE.

     Nieje umenie byť šťastný,keď máte všetko. (Aj tak šťastný človek nemusí byť)

     A čo je šťastie ? Kto hľadá, ten nájde…

     • „Preto možno prejde aj zmluva WHO“

      Už je to jasné – na rokovanie o „pandemickej“ pôjde splnomocnenec Kotlár, ktorý ju odmieta z dôvodu „úradníckeho“ zasahovania do nášho zdravotníctva neodborníkmi WHO. Zrejme šikovný spôsob, ako im to nepodať natvrdo odmietnutím NWO, lebo keď ide o moc – ide aj o život – aj o život národa. Aj naši politici, ktorí nie sú idioti, si uvedomujú, koľko moci by touto zmluvou stratili oni, ako totálne bábky, resp. bábky totality.

 3. Objektívne

  Orbán netuší ako blízko je k tomu keď hovorí, že civilizáciu ako celok je treba zničiť. Budúca covilizácia bude o nás hovoriť ako o Atlantíde. Keď za 10-tis rokov obnažia elitárske úkryty budú sa čudovať prečo si ľudia sami kopali hrobky.

  • Marek Košice

   A prečo si myslí, že budúca civilizácia na tom bude lepšie ako táto? Tá pred nami na tom bola lepšie, tá po nás na tom bude lepšie…Takže vždy tá „súčasná“ je na tom najhoršie? 😀

  • holistický prístup

   CI-VILI-ZÁ-CIA = rozdelenie = JEZUITSKÁ MATRICA = pyramída (ne)moci = smrť = vraždenie = lúpenie = chaos = …

   KULT-U- RA = jednota = život = harmónia = svedomie = … = horizontálna moc

  • Podľa určitých info má prejsť zem očistou ( už 5. krát) ohňom. A to po nás neostane ani mastný flak. Možno kameň, čo to pyramídy, čo je tiež otázne.
   Veď ako poupratovať všetok ten šrot železný, plastový, radiačno-uránovo jadrový a neviem aký ešte chemický sajrajt. Takže po nás ani potopa nebude. Po tejto výučbovej lekcii bude možno zase chvíľu dobre dlho sa regenerovať zemička. No veď uvidíme.

   Stačí sa len logicky zamyslieť a netreba ani mať predpovede. Výsledok sa ponúka sám. Ako inak to môže dopadnúť pri súčasnej skladbe obyvateľstva na zemi. ( A to už tu boli vyspelejšie civilizácie a nevedeli čo od dobroty)

   Jeden druhého zotročiť, okradnúť, zabiť lebo každý má svoju „pravdu“.

   Ale šak raz pochopí každý z nás a posunie sa ďalej…času dosť v takmer nekonečnom hmotnom vesmíre.

   Tie čerešne sú geniálne vymyslené…pozná z Nás niekto, TOHO, kto ich vymyslel ?

   • holistický prístup

    seneca,

    každý z nás nutne musí prejsť sebaočistou od všetkých negatív = strachu, zášti, závisti, nenávisti, … – to je tá očista doslova ohňom – len málokto to dokáže – je otázne, či chce – ten, kto má mentalitu sluhu, otroka, dobytka – tí, ktorí potrebujú vodcu stáda, tak tí končia.

    • Israismael

     Ak myslíš pozemského vodcu stáda tým pádom máš pravdu,lebo takí ľudia ak idú za slepým vodcom a ak ich vedie tiež ako slepých ,tak všetci pripadajú do hlbokej obrovskej jamy ..Ak však myslíš Boha samého ,ktorý je iba jeden jediný pravý na Nebesiach a iba ľuďmi sú vymylsení ešte mnohí iní bohovia ,tak s tým by si sa hodne až šeredne mýlil v závislosti na tvojom pohľade na mna ..až tragicky ..Pretože ty mňa prirovnávas napríklad k nejakému inému Bohu sekty a pod.,Len preto že ty nerozumieš Vo svetle Pravdy ! Pochop správne čo som napísal ,lebo to nie je teraz kritika na teba ,ani to ,že sa nad tebou vyvyšujem…Spoznas to raz ako fakt ,že ako som to myslel ..
     A vo Svetle Pravdy spoznas ..

     • holistický prístup

      Israismael,

      Ty a Tebe podobní ste tým dobytkom potrebujúcim pastiera, pána, … – ste ideálni otroci – milujete svoje okovy, svojho trestajúceho pána.

      KONIEC.

   • Objektívne

    O tom ako prebieha očista po celé veky písal grécky filozof Hesiod (~700 pred Kr.). Písal o 5.rase, ktorá bude zničená ohňom.
    Z Hesiodových spisov čítame o koncepcii štyroch predchádzajúcich vekov, ktoré prekvitali na zemi. Prvá bola známa ako zlatá rasa smrteľného človeka. Žili v dobe Kronosa, starého boha slnka. Títo ľudia sú opisovaní ako bohovia, ktorí nevedia nič o chorobách alebo sporoch. Zem zabezpečovala všetky ich potreby vo veľkom množstve. Táto ľudská rasa bola zničená, keď ich prikryla zem. Potom Boh vytvoril druhú rasu ľudí, známu ako strieborná rasa. Títo muži boli menej ušľachtilí ako predchádzajúca rasa. Neboli ako zlatá rasa ani telom, ani duchom. Hesiodos opisuje týchto ľudí ako hlúpych vo svojich spôsoboch. „Zeus (nové slnko), syn Kronosa, sa nahneval a dal ich preč, pretože by nevzdali česť požehnaným bohom, ktorí žijú na Olympe.“

    To nám hovorí, že slnko zničilo túto generáciu ľudí. Potom bola vyrobená tretia generácia mužov. „Zeus Otec stvoril tretiu generáciu smrteľných ľudí, drzú rasu, vyrastenú z jaseňov; a v žiadnom prípade sa to nerovnalo striebornému veku, ale bolo to hrozné a silné.“

    Milovali násilie. Boli veľkého vzrastu; a skutočne, dnes by sme ich nazvali obrami. Ich zbrane a nástroje boli vyrobené z bronzu. Táto rasa ľudí bola zničená čiastočne ich vlastnými rukami a zvyšok kataklizmou. Štvrtá rasa mužov produkovaná Zeusom (slnkom), synom Kronosa, bola ako polobohovia. Títo boli zničení oceánom.

    Piata rasa mužov sme my. Hesiodos nás nazýva „železnou rasou“.

    „Ľudia nikdy neodpočívajú od práce a smútku vo dne a od hynutia v noci; a bohovia ich budú veľmi trápiť… Zeus (Slnko) zničí túto rasu smrteľných mužov aj vtedy, keď budú mať pri svojom narodení šedivé vlasy na spánkoch. Otec nebude súhlasiť so svojimi deťmi, ani deti s otcom, ani hosť so svojím hostiteľom, ani druh s druhom; ani brat nebude bratovi drahý ako predtým. Muži budú zneucťovať svojich rodičov, keď rýchlo zostarnú, a budú na nich hľadať chyby, karhajúc ich trpkými slovami, tvrdohlaví, nepoznajúci strach z bohov. Nebudú splácať svojim starým rodičom náklady na ich výchovu, lebo im patrí moc, a jeden vydrancuje mesto druhého. Nebude priazne pre človeka, ktorý dodrží svoju prísahu, ani pre spravodlivého, ani pre dobrého; ale skôr budú ľudia chváliť zločinca a jeho násilnícke konanie. Sila bude správna a úcta prestane byť; a bezbožní ublížia hodnému mužovi, hovoriac proti nemu falošné slová, a prisahajú na nich. Závisť, sprostá záľuba v zlom, so zamračenou tvárou, pôjde spolu s úbohými ľuďmi.“

    Evelyn-White, H. G., “Hesiod-The Homeric Hymns and Momerica” (Cambridge, Mass., Harvard University Press, 1936).

 4. A je to tu. Má sa rokovať o uzatvorení škôl. Druhý kovid?

  • Ďalšia debilizázia a teror!

  • Rumcajz,

   daj, prosím – relevantný odkaz o rokovaní k uzatváraniu škôl. Inak je to – JPP..

   Tu je odkaz Eštoka:

   https://www.cas.sk/clanok/2924685/sutaj-estok-o-bombovych-hrozbach-na-skolach-toto-odkazal-obcanom/

   • v televízii hovorili

   • Udržiavanie povedomia o terorizme udržiava terorizmus štátu. Dostalo to 1300 škôl, čo je fyzicky nemožné na toľkých miestach spáchať reálny útok, takže „spam“. Pracuje sa s deťmi, a teda s emóciami verejnosti. Viete si sami predstaviť, že musíte naškrabať 1300 e-mailových adries škôl z 2900 obcí, a váš mailbox operátor vám musí povoliť takýto mohutný spam odoslať? Lebo sieťový protokol to zakazuje. Čiže – za tým je organizácia a sofistikovaná príprava a nie šialený jednotlivec „z Ruska“ /www.xy.ru?/. Qui bono?

    • Vďaka, Maroš za adekvátnu spätnú väzbu v danej veci..

     P.S. Ja osobne sa necítim byť IT – znalcom, takže v tom, čo píšeš vyššie, môže byť racio, samozrejme..

     P.S: 1 – Ja osobne v tom vnímam určitú evokáciu Strachu u obyvateľstva a vysoko necitlivé je, že u detí a ich rodičov..

     Pretože:
     „Na najvyššom tróne negatívnych emócií, je STRACH. A Strach je fundamentálnym atribútom k udržaniu kontroly a moci. A množstvo jeho foriem vychádza z rôznych zámerov.
     Strach je mimoriadne silná vibračná zbraň. Je tým, čo odnepamäti udržiava masy pod totálnou kontrolou.

     P.S: 2 – A tak by sa dalo povedať, že úspech presily vlkov tkvie v tom, že sa malá svorka v tichosti a nepozorovane zakráda k stádu. Keď ho napadne, namiesto toho, aby sa im črieda spoločne postavila na odpor a hravo sa tak ubránila predátorom, rozpŕchne sa a jednotlivci sa stávajú korisťou.

     Na žiadnom inom princípe Zákonov Prírody už tisícročia nefunguje ani spoločenstvo – Homo sapiens. Jediné, čo nás reálne oslobodzuje a spája, je nekonečné Vedomie v každom z nás.
     Všetko ostatné sú ilúzie revolucionárov so zaťatými päsťami, ktorí predstierajú, že sa stanú vlkmi, pričom si hľadajú len tú najlepšiu pozíciu v stáde..

     Len toľko som chcela, uvidíme, akou „pravdou“ nás nakŕmi NAKA v rámci daného vyšetrovania.. Vďaka!

 5. Môžu takéto veci rodiť ľudia s dušou a svedomím? https://necenzurovanapravda.cz/2024/05/spolecnost-pfizer-testovala-mrna-vakcinu-na-344-detech-a-toto-je-vysledek-video/
  A týmto kreatúram veria a slúžia od obyčajných ľudí, lekári, politici, novinári, učitelia… a ani dnes, keď už je toľko informácií a faktov si ani popol nesypú na hlavy za to, koľko ľudí dotlačili či presvedčili na smrtiace mňamky, ale ďalej kričia, kvičia a urážajú tých pravoverných, ktorí ani vtedy a ani teraz nestralili rozum, svedomie a charater !

 6. A tento skurvysyn satanský psychopatický primitívny niktoš by mal ASI dlho, veľmi dlho v mukách umierať, lebo rýchla smrť by bola preňho len odmenou na tomto svete ! Ale Pán Boh už všetko preňho pripravil, aj patričnú odmenu po smrti !
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/gates-chce-zachranit-planetu-pomoci-ai-geneticky-modifikovat-hovezi-dobytek/
  Nedá si pokoja, nezastaví sa tento zločinec a vrah a nikto proti nemu nevystúpi a neuprave ho ! V akom zvrátenom svete to žijeme? Nedávno si s ním ruky podával a za EU zmluvu o znižovaní a uskladňovaní CO2 podpisoval samoľúby narcis, Ševčovič… kandidát Fica a švagor Korčoka ! Má ešte niekto zo slovenských politikov v našom parlamente svedomie, charakter a česť ?

  • Israismael

   To uvidíme podľa toho či majú svedomie , alebo nie, že či podpišu /nepodpišu Pandemicku Zmluvu ..To sa dozvieme o pár dní …

  • Opakuješ sa, koho zaujíma kto je čí švagor a kto si s kým podáva ruky. Šefčovič napriek všetkému je skúsený, múdry uznávaný diplomat nech je z akejkoľvek strany. Ak by bol navrhnutý hoc aj Matovičom, nevadilo by mi to.
   A či podpíšu alebo nepodpíšu pandemickú zmluvu, náš diskusný názor nikto brať do úvahy nebude. V mojom predošlom príspevku je názor na pandemickú zmluvu a netrpezlivého Tedrosa, tiež nechcem aby bola podpísaná tak ako si to WHO s Tedrosom želá, ale môže to byť len želanie, ak to podpíšu všetky krajiny a my nie, nájdu spôsob ako sa nám pomstiť. Treba dúfať že k tomu nedôjde tak ako si to WHO želá a každá krajina si dokáže ustrážiť sama zdravie svojich obyvateľov.

  • Marek Košice

   XXL : „Ale Pán Boh už všetko preňho pripravil, aj patričnú odmenu po smrti !“ ……

   Čo si ty za tupca, človeče?????

   Ty veríš v existenciu Boha, ktorý je ochotný potrestať jednu z najväčších ľudských svíň na svete AŽ PO SMRTI JEJ TELA, pretože znemožniť jej to (tej ľudskej svini Gatesovi) už počas života a tak zachrániť ťažké milióny životov BY PREDSA NEBOLO FÉR VOČI GATESOVI, ktorý dostal „slobodnú vôľu“? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

   Vráť občiansky preukaz…….. SI OVCA OVIEC S VYKASTROVANÝM ZDRAVÝM ROZUMOM.

 7. holistický prístup

  Nemecké úrady zakázali počas podujatí na 9. mája v Berlíne používať ruské vlajky, vojenské uniformy a plagáty s písmenami V alebo Z.Tento rok polícia zakázala v blízkosti sovietskych pamätníkov ruské vlajky, vojenské uniformy, plagáty s písmenami V alebo Z a iné symboly a nápisy, ktoré by mohli oslavovať vojnu Ruska proti Ukrajine. Zakázané sú aj ruské vojenské pochody a piesne.

 8. holistický prístup

  „Zamieňajúc si starý Západ so Západom dneška, Orbán kritizoval „hegemonickú ideologickú kontrolu, ktorej sa musí každý podriadiť“, čo je samo osebe forma fašizmu taká strašná, že otcovia zakladatelia Spojených štátoch amerických sa pravdepodobne otáčajú v hroboch.“

  Tzv. „USA“ sú „otcami zakladateľmi“ = sionistami!!! založené na VRAŽDENÍ, NIČENÍ, LÚPENÍ od samotného začiatku – prisvojili si, čo im nikdy nepatrilo a nikdy nebude patriť – žijú na cudzom, ulúpenom území presiaknutom krvou tých, ktorým táto „zem“ patrí a stále ho ničia! To isté v tzv. „Austrálii“ a na iných miestach „Zeme“.

  „Orbán“ je súčasť systému!

  • „Západ“ je v podstate industializovaná – zmaterializovaná „civilizácia“ vytvorená židmi, ktorá sa vyvinula s výrobou kovov a z nich zbraní, a židia podchytili obchodovanie s nimi. Národy, ktoré mali dobré zdroje kovov a boli šikovné vo výrobe zbraní nad svoju reálnu potrebu, začali vďaka chamtivým vodcom /počiatky korupcie/ vyrábať kovy a zbrane na predaj. Tak vznikal prvý vojensko-priemyslový komplex. A ľudia začali myslieť viac materiálne. To je ten „Západ“ – dnes je globalizovaný – vrátane Číny, ktorá sa tiež naučila chŕliť zbrane a nie budhizmus – duchovno „Východu“. Čína je už na Západe, hoci je na východe. Aj Slovensko je „západ“ a Sloweni majú leví podiel na prvopočiatkoch výroby kovov /hrivny/ a zbraní pre židov a eskorty týchto karaván židovských obchodníkov. Takže žiaden holubičí národ.
   https://www.ciernenabielom.sk/kniha-detail/augustin-milan-kovove-krizovatky-pani-historie/22817/

   Orbán je súčasťou systému, lebo je to Chazar /ako Porošenko/ a jeho meno nie je náhodné vo výbere vodcov.

   https://www.impulzrevue.sk › article.php?281
   Impulz: Carihradské delá
   Orbánov príchod do Edirna musel preto vyzerať ako prozreteľnostný. Sultán privítal majstra odlievača a dopodrobna sa ho vypytoval. Opýtal sa ho, či by dokázal odliať delo, ktoré by vystrelilo kamennú guľu dosť veľkú nato, aby rozdrvila carihradské hradby.
   ——————–
   Čiže Orbán bol ten zbrojár, ktorý pomohol svojimi superdelami rozvrátiť Konšantinopol – dnešný Istanbul.
   Lebo posledný cisár Konštantinopolu nemal dosť peňazí na jeho ponuku na vyzbrojenie mesta. Tak prešiel k Turkom. Sorošov človek, ktorý sa tvári, že prešiel na druhú stranu. „Hrady“ sa dajú dobiť aj zradou.

   • Niečo sa serie na stránke cez vyhľadávač /bezpečnosť/, tak článok Orbán – Carihradské delá otvoríte tu
    http://www.impulzrevue.sk/article.php?281

   • https://www.noviny.sk › zahranicie › 322519-zverejnili-list-v-ktorom-orban-ziada-peniaze-od-sorosa
    Zverejnili list, v ktorom Orbán žiada peniaze od Sorosa – Noviny
    V dokumente žiada 25-ročný maďarský premiér o štipendium na štúdium politických vied na Oxfordskej univerzite a list doplnil životopisom. Jeho text je určený pre nadáciu Georgea Sorosa, amerického miliardára maďarského pôvodu, ktorý sa stal filantropom po tom, čo získal finančné bohatstvo.

    https://www.cas.sk › clanok › 676297 › soros-financoval-orbanovi-studium-skandal-sa-prevalil-pred-volbami-v-madarsku
    Soros financoval Orbánovi štúdium: Škandál sa … – Nový Čas
    03.04.2018 11:01. Soros financoval Orbánovi štúdium: Škandál sa prevalil pred voľbami v Maďarsku. Zdieľaj. Diskusia / Máte tip? Dajte nám vedieť. 2 Galéria > Vodu káže, víno pije. Orbán vyštudoval vďaka Sorosovi. Zdroj: reuters. Po poprave Jána Kuciaka († 27) a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej († 27) vyšli do ulíc desaťtisíce ľudí.

    • holistický prístup

     Maroš,

     pozri na „Dolinkovú“ z profilu – hneď je jasné, že je to chazarka – preto je postavená tam, kde je.

     Všetky tieto beštie v „ľudskej“ podobe sa zaštiťujú že sú „maďarského“, „ruského“, „slovenského“, … pôvodu – NIE! – sú to len masky,mimikry, hmly, ZÁSTERY, … na zahalenie svojej podstaty.

     • holistický prístup

      Prašivý potkan ostane prašivým potkanom, aj keď sa vykotí v stajni ušľachtilých žrebcov.

 9. Západní svět je na pokraji kolapsu a během 6 let dojde k rozpadu unie trotlů . Vše bude jinak jen nevím jak !

 10. Západ, západ,západ…….čo sa to tu furt omieľa? Židákom, miliardárom,“filantropom“a ďalším psychopatom, ktorí riadia cez kúpených politikov tento svet a snívajú len o tom ,ako nás vyhubia,tak tým je jedno, či žijete na Západe, či na Východe.Neutešujme sa,že nás to minie…

 11. Velká Ukrajinská loupež ještě neskončila

  https://aktax.cz/velka-ukrajinska-loupez-jeste-neskoncila/

 12. USA došly všechny zásoby raket Patriot pro Ukrajinu, což znamená blížící se Ruské vítězství

  https://aktax.cz/usa-dosly-vsechny-zasoby-raket-patriot-pro-ukrajinu/

 13. “NAKA zadržala počas stredajšej akcie s krycím názvom Škola 14-ročnú osobu v súvislosti s podozrením zo spáchania trestného činu šírenia poplašnej správy.

  Podozrivý mal v utorok (7. 5.) zaslať na jednu zo základných škôl v okrese Brezno výhražný e-mail o bombe. TASR o tom informovala Zuzana Hrabovská z odboru komunikácie a prevencie Prezídia Policajného zboru (PZ).
  Policajti odosielateľa e-mailu vypátrali a zadržali do 24 hodín. Aktuálne prebiehajú so zadržaným mladistvým ďalšie nevyhnutné procesné úkony potrebné na zabezpečenie dôkaznej situácie a vyhodnotenie reálnej hrozby, uviedla Hrabovská“.

  https://www.hlavnydennik.sk/2024/05/08/a-je-tu-dalsia-bomba-naka-zadrzala-14-rocneho-mladika

  P.S: 1 – Otázkou je, či tento tínedžer – vzhľadom na svoj vek, je ešte pod zákonom, alebo už spadá pod trestno-právnu zodpovednosť.

  Človek sa oprávnene pýta, či stál za tým Aktom, niekto z dospelákov a „mladý“ plnil „len“ niečie pokyny.

  Pozn.: I keď dnes sa tie decká vedia v rámci IT orientovať lepšie, ako mnohí ich rodičia a zistiť si mailové adresy základných škôl v SK, zrejme tiež nie je až taký nedosiahnuteľný problém..

  I keď – jednalo sa tiež o bombové výhražné e-maily na bankové domy a nejaké elektro-predajne. A tam som si už nie taká istá, či toľko technických informácií by taký 14-ročný tínedžer – mentálne zvládol tak (naviac vraj s doménou – .ru), aby to aj reálne (technicky) naraz odpálil (nie – bombovo, ale – našťastie len – mailovo).

  P.S: 2 – V článku je písané, že Polícia zistila, že tento „terorista“ mal zaslať 7.5.2024 na jednu zo ZŠ v Brezne výhražný e-mail o bombe.
  Asi je potrebné zistiť i tých zvyšných 1200 bombových e-mailov, odkiaľ a kým boli zaslané a hlavne – motív celého aktu, v rámci ktorého bol evokovaný enormný – STRACH – hlavne u tých najzraniteľnejších, a to: u detí od 6 – 15 rokov, ale rovnako tak i u učiteľov a ostatného školského personálu, vzhľadom k tomu, že v t.č. Slovensko, nie je ešte na takéto USA-teror-akty zvyknuté..

  A tak sa pýtam: Cui bono?

  P.S:3 – Počkajme si na výsledky vyšetrovania NAKA (ak ich vôbec pravdivo občanom odprezentuje), ale zrejme 14-ročný mladík – tým hlavným organizačným a riadiacim poplašným teroristom – NEBOL..

  Tak, to len taká malá úvaha z mojej strany.. Vďaka!

  • Fízli si hocičo vymyslia aj s ich spriaznenými novinárskymi pobehlicami. Ja som bol napríklad doma a do médii vypustili, že som bol na úteku a už ma zadržali. A taktiež mi vzniesli obvinenie bez toho aby ma predvolali a vypočuli.

   • Dodko,

    neviem síce, čo si spáchal 😏, ale čo sa týka vo všeobecnosti – mainstremových presstitútov (tiek), tak vedz, že ich hlavnou úlohou je – „pomáhať a ochraňovať“ – korporátny systém a zároveň okrádať verejnosť o príležitosť – spoznať skutočný Svet.

    P.S: Podobne sú na tom i policajti..

Pridajte komentár

*