Postoje hlavného prúdu k očkovaniu proti Covid-19 sa kvôli poškodeniam pomaly menia


Print Friendly, PDF & Email

Postoje hlavného prúdu k očkovaniu proti Covid-19 sa kvôli poškodeniam pomaly menia

(Cassie B., Natural News) Relatívna miernosť variantu omikron spôsobila, že niektoré z nedávnych humbukov ohľadom covidu sa trochu uvoľnili.

Zároveň rastie počet hlasov vyjadrujúcich pochybnosti o bezpečnosti vakcín, ktoré dostalo toľko ľudí – a niektoré z týchto hlasov pochádzajú z nečakaných zdrojov.

Samozrejme, niektorí medicínski experti, určití novinári a znepokojení občania už dlho bijú na poplach kvôli týmto vakcínam, či už ide o bežných ľudí, ktorí používajú logiku na spochybňovanie vakcín, alebo tých, ktorí majú formálne vzdelanie a vysvetľujú, prečo by vakcíny mohli zlyhať.

Bývalí zástancovia očkovania menia názor

Čoraz častejšie však tí, ktorí boli pôvodne za očkovanie, začínajú meniť svoj postoj, pretože za záhadných okolností strácajú svojich blízkych.

To bol aj nedávny prípad britskej novinárky Ramshy Afridiovej, ktorá publikuje svoje články zvyčajne v denníkoch Telegraph a Daily Express. Afridi napísala v decembri pre RT článok s názvom „Anti-vaxxeri ma prinútili stratiť dôveru v politickú pravicu“.

Článok diskutoval o tom, ako mala pocit, že „existuje príliš veľa konzervatívcov bez akéhokoľvek zmyslu pre racionalitu, pokiaľ ide o vakcíny, pretože dezinformácie proti očkovaniu majú aj naďalej príliš veľký vplyv na niektorých komentátorov“.

Teraz však vidí situáciu trochu inak. Dňa 6. mája 2022 tweetovala:

„Som zaočkovaná, ale príliš veľa ľudí, ktorých poznám, sa sťažuje na vedľajšie účinky vakcíny. Tiež len pred hodinou môj úplne zdravý 30-ročný priateľ skolaboval a zomrel na infarkt.“

Potom použila pomerne farbistý jazyk, aby sa spýtala, čo sa deje.

„Úprimne, každý vie, že som bola za očkovanie, a dokonca som povzbudzovala ľudí, aby sa očkovali, ale v tomto bode prestanem,“ pokračovala a navrhla ľuďom, aby pri rozhodovaní o očkovaní si vykonali vlastnú analýzu prínosov a rizík.

Pokračovala spomenutím kamarátky, ktorá po zaočkovaní dostala tinnitus (pískanie v uchu) natoľko, že musela opustiť prácu. Mnohé jej priateľky hlásili nepravidelnú menštruáciu. Iná osoba, o ktorej vie, zasa mala také bolesti na hrudníku, že musela zavolať sanitku.

Na záver dodala:

„Je rozumné žiadať, aby úrady vyšetrili vedľajšie účinky týchto vakcín. Mám úprimnú otázku: Bolo pred covidom normálne počuť o takom množstve ľudí, ktorí zomierali na infarkty tak, ako my teraz?

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

A prosím, nehovorte mi, že infarkt u mladých ľudí je niečo normálne.“

Úrad pre lieky a potraviny (FDA) potichu mení usmernenia týkajúce sa vakcíny Johnson & Johnson kvôli krvným zrazeninám

Nie sú to však len novinári, ktorí menia tón. Dokonca aj americký Úrad pre potraviny a liečivá (FDA) teraz potichu priznáva, že vakcíny proti Covid-19 môžu spôsobiť krvné zrazeniny a mení aj svoje usmernenia týkajúce sa jednej populárnej vakcíny.

Nedávna tlačová správa FDA uvádza, že použitie vakcíny od Johnson & Johnson bolo obmedzené a teraz je ňou možné očkovať len ľudí vo veku 18 rokov a starších.

Dôvodom tohto obmedzenia je riziko trombózy so syndrómom trombocytopénie (alebo TTS), ktorý je opísaný ako „syndróm zriedkavých a potenciálne život ohrozujúcich“ krvných zrazenín v kombinácii s nízkymi hladinami krvných doštičiek s nástupom symptómov približne jeden až dva týždne po podaní vakcíny.

Keďže stále viac ľudí zažíva na vlastnej koži – alebo pozná niekoho, kto zažil – zranenia spôsobené očkovaním proti covidu, narastá váhavosť, pokiaľ ide o podanie ďalších dávok vakcíny, najmä druhého kola preočkovania.

Mnoho ľudí, ktorí nemali problém dať si úvodné dávky očkovacej látky pri ich prvotnom uvedení na trh, sú dnes oveľa menej dychtiví po preočkovaní, najmä keď je čoraz očividnejšie, že tieto vakcíny nezabránia ľuďom, aby sa nakazili.

Dokonca aj odborníci sú čoraz ostražitejší. Riaditeľka Centra pre výskum imunizácie na Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health, Dr. Anna Durbin, pre ABC News začiatkom jari priznala :

„Je len veľmi málo ľudí, ak vôbec nejakí sú, ktorí podľa môjho názoru potrebujú štvrtú dávku.“

Spravodajstvo ABC News pripustilo, že mnohí experti neveria, že existuje dostatok dôkazov na odôvodnenie štvrtej dávky, dokonca ani u starších ľudí.

Záver

Aj keď sa to môže zdať ako pozitívny vývoj, nebude prekvapujúce, keď čoskoro uvidíme ďalší tlak v mainstreamových médiách a na sociálnych sieťach na umlčanie alebo ostrakizáciu tých, ktorí vyjadrujú výhrady voči posilňovacím dávkam alebo zdieľajú príbehy o poškodeniach po očkovaní, aby ochránili zisky svojich sponzorov z Big Pharmy.

Čo sa týka Slovenska, tak minister zdravotníctva Lengvarský už avizoval, že v lete majú doraziť aktualizované vakcíny pre variant omikron.

Preto sa dá racionálne očakávať, že na jeseň opäť stúpne tlak do očkovania. Prípadnému tlaku určite nepodľahnite a pre zachovanie si vlastného zdravia sa zaočkovať týmito nebezpečnými vakcínami určite nedajte!

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Cassie B., Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. To nemáme žiadnu novú mutáciu, stále len “starý” “dobrý” omikron? A zomiera naň toľko ľudí, že musel Lekvár objednávať nové génové roztoky pre omikron?
  To fakt ešte nevytriezveli tí, čo “veria vo vakcíny”?
  Veď Kill Gejc už avizoval nejaký nový vírus, novú plandémiu, tak by Lekvár mal objednať novú vakcínu proti ešte nevypustenému novému vírusu! Nie je možné, aby ju Gejc a Fajči už nemali patentovanú a pripravenú na povinné podmienečné použitie. Už majú nachystané WHO, nový vírus, že by nemali aj vakcínu? Neverím!
  Lekvár, nebuť labuť! Kúp novú, ešte nezverejnenú ešte neschválenú, ale iso nachystanú supervakcínu!
  Inak ťa vysmejú že ideš na novú plandémiu so starou vakcicínou.

  • Magdalena

   Je možné že rozjedou nové podezření a očkování na ptačí chřipku například.To vybíjení chovů by tomu nasvěčovalo.Vědci najednou zjistí že ptačí chřipka/ nebo prasečí/ je životu nebezpečná přenosná i na lidi. Pro ptáky je už vyvinuta vakcína ,nebude problém ani pro lidi.Státmi zakoupené a zaplacené vakcíny Covid19 se zničí a rozjedou nový směr terorizování ,jen vymění štítky na lahvičkách „vakcín“ . Fantazie a prostředků jak zničit,vyhladovět a utlačit lidi mají mnoho.

  • Uz davnejsie sa hovorilo a Kill Gaťes to povedal tiez, ze pride nieco nove a horsie, to ze skosi tych bez prirodzenej imunity a vystrasi ostatnych na novu vrazednu vakcinku.
   https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/v-londyne-byly-diagnostikovany-opici-nestovice-dvema-lidem/
   Alebo sa mylim? Dobre by bolo… Nezabudajte, ze Briti tiez vyvijaju biologicke zbrane, otrava Skripalova bolo v meste, kde su tieto labolatoria… pospominajte.

 2. KOVIDBARÓN!

  ,,,,jediným nebezpečným vírusom človeka-je jeho vlastné ego a pýcha v nevedomosti,,,,všetci uprednostňujete akési ľudské vzdelanie-potom narobíte mnoho chýb a potom ich roky naprávate a svoju minulosť sa snažíte vždy nejako ospravedlňovať-pri akejkoľvek svojej činnosti ľudsko/zvieracieho besnenia svoje prostredie napádate otravujete ho a ostáva po vás iba kopa odpadkov a dlžôb-ako akási jazva,ktoré radi rozdeľujete neprítomným,,,,vy potrebujete uzdu-reťaze okolo krku a pripútať ku stromu,tak potom môžete spokojne snívať a stárnuť a čakať na svoj koniec-vaších zbytočných a nepodstatných životov,,,,ten strom vám dá plody-tie hnilé spadnú na zem a toto môžete vy jesť,lebo len hnilé jedlo je vám hodné,,,,kovid vás porazí-kovid vás zničí-kovid je vaším katom,,,,dobre vám radím-daždý okamih svojho zbytočného a bezcenného života-venujte vlastnej sebaobnove jednoduchosti rozumu,podriadenosti zdravej logiky a primeranej skromnosti,lebo smrť vás neobíjde a ani súdu spravodlivého sa nevyhnete a „oko“ vidí a vie predvídať,,,,

  • A teraz bez sarkazmu,Dobrý príspevok,ani ja by som to lepšie nenapísal.

  • Študoval si sociálnu prácu?

   • S Radičovou… Zahýbala s ním Radičovi – keď ten kŕmil v telke „prasa pre premiéra“. Podprahovka – zvolená vďaka mediálne známemu Radičovi. Detto Let’s Dance – Flašík robil zo seba pajáca – aby Monika neupadla do zabudnutia a znovu sa dostala k hrantu v EU parlamente – a osrala mu potom k.k.t.
    „Lebo týchto poznáme!“ – aj keď ich nepoznáme!

    • Ty si robot? Lebo tak nesúvislý text človek nedokáže vytvoriť.

     • Robot sa neinšpiruje. Je zaujímavé, ako preberáš logiku captscha „Nie som robot“ – označte políčka so semafórmy! Robot nepozná semafory?

      Sociálnu prácu študovali všetci zmrdi, aby vedeli správne rozvrátiť spoločnosť. Viď Radičová, ktorá to dokonca „dotiahla“ vďaka Sorosovi tak „vysoko“ – a bez problémov všetkéhoschopná nechala vyhnať v Bratislave z útulkov bezdomovcov v najväčších mrazoch. Študoval Satan sociálnu prácu – alebo má na to talent od Boha? Študoval Jack Rozparovač medicínu? Čo má ku.va komentár Kovidbaróna spoločné so sociálnou prácou?! Študoval si sociálny darwinizmus na VUML?

 3. Filiekocherferderbendenbraj-dojceporekadlo o dodrbani čohokoľvek, čo robí viac ,,múdrych,,hláv. Teta bola pol dňa po očkovaní paralyzovaná,ale stále ma presviedča, aké je to dobré,nech sa dám aj ja. Odkedy sa už nenosia ruska,začína má skriabat v hrdle,asi sa zhyckalo za dva roky. Neandertálci boli aj pre to silnejší,lebo mali hustejšiu krv(viac trombov,oktanov v,,palive,,) , nie kvôli nejakým králikom vymreli , ich veľké barisne obľubovali menších,ale vrtkych a v sexe vysporiadanejsich sapiensikov,ktorým kvôli redsej krvi lepšie a dlhšie stoporilo. Tak to bolo súdruhovia , za všetkým hľadať treba ženský orgazmus,preto aj tá sexibitka prsnatych blondin,samcekom dramatický klesá libido,a ženy naopak sú čoraz chtivejsie.

  • to nemecké porekdlo znie originálne: „Viele Köche verderben den Brei“
   teda: veľa kuchárov kazí kašu

 4. Bádateľ cudzích stránok. Články Ctrl+C a Ctrl+V.

 5. Divím sa že ešte niekto potrebuje ku covid očkovaniu nejaké vysvetlenie keď jasne vidíme čo to robí z ludmi. Pripravil som pre vás čerstvý tohtoročný med repkový.Ešte mám v ponuke aj slnečnicový.Ceny sú 5,5E za 1kg, ostatné info k objednávkam je v názve adresy mňa komentujúceho hore v tomto komentári resp.článku.

 6. Hovorí Vám niečo runné očkovanie „imunizácia 2030“???
  https://cz24.news/valkova-vlastizradna-dohoda-s-who-podporuje-zniceni-cr-pres-cile-agendy-2030-nwo-videa/ čo tie kurvy zase v tichosti na nás pripravili? Rovnaký dokument podpísala aj vláda SR? Asi treba začať zákonom o slobodnom prístupe k informáciám a vyžiadať si rovnaké informácie ! Nacistické hnidy !

 7. BONUS: https://necenzurovanapravda.cz/2022/05/uz-28-kvetna-maji-byt-prijaty-predpisy-ktere-daji-who-pravomoc-primo-zasahovat-v-jednotlivych-statech/ – sadistickí psychopati, Satanisti rozbiehajú zabíjanie a zotročovanie ! Kto je prvý na vine? Všetci politici, ktorí im to dovolili, do jedného !!! Vojna o prežitie proti najväčším zmrdom sveta sa začala !!! Alibista neprežije !

 8. Vie niekto o nejakom dobrom lese kde by som mohol natrhať borovicové ihličie?

 9. svatoslav butora

  Prajem pekný májový deň v nepekne usporiadanom Svete pod nadvládou Sveta Kapitálu a jeho Systémových Sluhov a nimi idiotizovaných inštitúcií. Kovidné myslenie a kovidné „ohrozenie“ rovnako ako aj všetky gatesoviny a iné neľudské hovadiny majú rovnaký základ v orientácii tzv. Západných mysliteľov na svetovládne smerovanie USA vládnej politiky na získanie svetovlády na bázi starých otrokárskych ideológií svetovládnych Ríší Ríma a predtým Babylona. Títo „myslitelia“ tzv.Západu – Brzezinski a Kissinger a dnes i davoský Schwabe – vygenerovali systémový stav vysokej pažravosti kolektívneho Západu a s tým spojenej nenávisti voči Rusku a Rusom. Vyžrali a premrhali takmer všetky zdroje podliehajúce pod ich nenažranú mocichtivosť. Teraz sa pod sfašizovanými nedemokratickými zámienkami kolektívne chystajú ukradnúť to, čo ešte ukradnúť nestihli a nemohli. Kovidná demagógia je len jedným z mechanizmov podrobenia ľudí pod jarmo Svetovládnej nenažranej všetko ničiacej vládnej politiky Monštra USA a spol. Hitlerovské Monštrum pod vedením USA a spol. v spolupráci s WEF a OSN a OSN-WHO opakuje ničím neobhájiteľný revanš proti Rusku… a pokračuje v „práci“ hitlerovského Nemecka. Ukro-fašistická vláda je vydávaná za vzor úbohej obete „agresie Ruska“ proti susednej krajine.
  Len si prosím všetci spomeňte na agresie mohamedánskej Osmanskej Ríše proti Európskym krajinám. Keď tureckí Osmani obliehali v Maďarsku mesto Eger (Jáger) a keď hrdinskí obrancovia Egeru zaregistrovali, že im Turci podkopávajú hradby, tak urobili odvážny protivýpad proti Turkom a ich zhubné dielo zničili a ich jednotky zničili a zase sa stiahli. Nakoniec nad mohamedánskymi parchantmi zvíťazili. Rovnako aj dnes Rusko vytlačí spojené hordy svetovládnych idiotov z územia Ukrajiny a bude znovu priamo hraničiť s Polskom a Slovenskom a Maďarskom, atď. Geopolitika si vyžiada, aby to urobili, ak chce Rusko prežiť. Nemá na výber len ten maskovaný útok spojených hord USA a spol. odraziť.

  Bol kapitán Dobó a jeho posádka hradu Eger agresorom proti svetovládnej Osmanskej Ríši, keď podnikli ten protiútok??? ALEBO to boli hrdinskí obrancovia Maďarska a civilizácie ???
  Je Rusko v dnešnej dobe „agresorom“, keď bráni civilizáciu proti hordám spojených síl sfašizovanej USA vlády a sfašizovanej tzv. EU a proti janičiarom Ukro-fašistickej vlády???
  Sú anti-vaxeri celého sveta „agresormi“, keď bránia zdravý rozum a ľudskú civilizáciu pred nenažranými Svetovládnymi Idiotmi Sveta Kapitálu a sparchantelej nenažranej USA vlády a sfašizovanej tzv. EU ???

  • Zabudli ste na Jana II Sobieskeho a bitku pod Viednou, ktoremu sa odvdacila neskor Maria Terezia tym, ze suhlasila s rozdelenim Polska medzi Rusko, Prusko a Rakusko a vymazanim ho na ponad 100 rokov z mapy Europy… Tomu sa hovori historicka skusenost. Zaujimave je najma posobenie slobodomurarov od franc rev. Podarilo sa im zlikvidovat vsetky krestanske monarchie a najkoniec aj vznik Československa bol slobodomurarskym planom na likvidaciu Rakusko-Uhorska a laicizaciu vzniknutych krajin… a vo svojom satanistickom pochode idu podla planov dalej… Infiltracia Vatikanu, rozklad cirkvy a krestanstva pokracuje… a to nielen podporou migracie a islamu, lgbti a pod. Great reset a EU su tiez z ich diabolskej dielne!

Pridajte komentár

*