Celosvetovo pribúdajú záhadné úmrtia pilotov, zrušené sú veľké množstvá letov


Print Friendly, PDF & Email

Celosvetovo pribúdajú záhadné úmrtia pilotov, zrušené sú veľké množstvá letov

(TLB Staff, thelibertybeacon.com) – ER Editor: Vďaka jednému z našich čitateľov za to, že nás upozornil na tento príbeh. Dátum uverejnenia v anglickom preklade z nemeckej stránky Report24.news je 22. júna 2021.

Druhý článok pod ním, z The Colorado Herald, uvádza, že niekoľko leteckých dopravných spoločností v USA nedávno zrušilo viac než zvyčajný počet letov.

Zamestnancov aerolínií očkujú prvou dávkou vakcíny proti vírusu SARS-CoV-2 v miere 96 – 99% (!). V čase hlásenia zomrelo z dôvodu „covidu“ 17 pilotov. V lete. V pomerne mladom veku (v jednom prípade 37 rokov).

Pripomíname čitateľom, rovnako, ako správy nižšie, že piloti sú jednými z vôbec najzdravších ľudí a nevyhnutne takými musia byť.

The Colorado Herald plným právom spúšťa poplach ohľadom NAŠICH rizík ako letiacich zaočkovaných pacientov. Čelíme presne tým istým rizikám ako sami piloti, hoci nemusíme byť takí zdraví.

A veľmi odporúčame kliknúť si na stránku, pre nás novú, The Colorado Herald. Neboja sa písať o tom, od čoho nás MSM (mainstreamové mediá) odvádzajú.

Pozrite si tento článok, ktorý bol nedávno uverejnený pod názvom „4 piloti British Airways zomreli po očkovaní proti COVID-19. Španielsko a Rusko sa obáva krvných zrazenín počas letov lietadiel“.

Môžu byť príčinou úmrtí vakcíny?

V súčasnosti spôsobujú rozruch správy o mŕtvych pilotoch. V poslednom čase vo veľmi krátkom čase zomreli štyria piloti britského leteckého dopravcu British Airways.

Len pred pád dňami (16. júla 2021) bola zverejnená ďalšia správa o tom, že medzi februárom až májom 2021 zomrelo až 5 pilotov americkej leteckej spoločnosti Jet Blue Airlines.

To núti k zamysleniu, pretože táto profesná skupina musí absolvovať pravidelné dôkladné prehliadky svojho zdravotného stavu – riadiť lietadlo môžu len tí, ktorí sú v najlepšom zdravotnom stave.

Čo sa teda stalo?

Mnohí sa obávajú, že rolu v tých úmrtiach by mohli zohrávať očkovania proti covidu.

Samotné British Airways sa k príčine úmrtí pilotov nevyjadrujú. Prostredníctvom Twitteru iba popreli spojitosť medzi prípadmi (napr. po očkovaní?).

To však reči nezastavuje – práve naopak. Fakt, že piloti musia v ročných až šesťmesačných intervaloch podstupovať zdravotné prehliadky, nie je neznámy.

Piloti podstupujú zdravotné prehliadky každý rok. Toto vyšetrenie sa týka srdca, zraku, sluchu, mozgu a tak ďalej. Od istého veku sa musí zdravotná kontrola robiť každých šesť mesiacov. Je veľmi nepravdepodobné, že by títo piloti mali nejaké predchádzajúce ochorenie.

Mimochodom, nedávno zomrelo aj veľa indických pilotov!

Úmrtia pilotov v Indii

Len v máji zomrelo v Indii päť pilotov, ďalšie zdroje uvádzajú dokonca 17 úmrtí.

Údajne sa hovorí, že tí ľudia zomreli na Covid-19. Lenže očkovanie pilotov v Indii sa malo začať až v máji – a jedna z dotknutých leteckých spoločností povedala, že už stihla zaočkovať veľkú časť svojich zamestnancov.

Nejasné zostáva, či príslušní piloti dostali očkovanie proti covidu krátko pred svojou smrťou.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Z hľadiska rizika trombózy ako dôsledku očkovaní a zvýšeného rizka trombózy počas letu sa mnohí ľudia cítie nesvoji.

Pri „overovaní  faktov“ prostredníctvom Reuters sme sa dozvedeli, že úmrtia medzi zaočkovanými pilotmi „nie sú známe“, aspoň nie Britskej regulačnej agentúre MHRA – to však, bohužiaľ, nič neznamená.

Tisíce letov zrušených pre ochorenia či úmrtia pilotov

Ako uvádza Darcy Schoeningová, podľa štúdie z roku 2014, uverejnenej v časopise Journal of Thrombosis and Haemostasis, čelia piloti z dôvodu častých a dlhých letov zvýšenému riziku problémov so zrážanlivosťou.

Pilotov preto nabádajú, aby si boli vedomí príznakov hlbokej žilovej trombózy a problémov zrážanlivosti a robili preventívne opatrenia, ako sú napríklad nosenie kompresných ponožiek a ponaťahovanie si nôh počas dlhých letov.

Dňa 15. júna 2021 uverejnili Medical News Today štúdiu, ktorá ukázala zvýšené riziko krvných zrazenín a nízkeho počtu krvných doštičiek u príjemcov vakcíny AstraZeneca proti ochoreniu COVID-19.

Niektorí vedci vyslovujú hypotézu, že keďže kyselina etyléndiamíntetraoctová (EDTA) v očkovaní vyvoláva celotelovú reakciu, tak akonáhle sa vakcína dostane do kontaktu s krvnými doštičkami v ľudskom tele, doštičky aktivuje, čím spôsobí zmenu ich tvaru a prenos chemických signálov do imunitného systému.

Tie krvné doštičky vysielajú doštičkový faktor 4 (PF4), regulujúci zrážanie krvi. U niektorých ľudí sa však PF4, po istej neurčenej dobe, náhodne prichytávajú na vakcínu a vytvárajú veľké „komplexy“.

Keďže sú tie komplexy „neznáme“, ľudské telo tie zhluky interpretuje ako hrozby. A tak imunitné bunky v tele mylne útočia na PF4, znemožňujúc im zabraňovať problematickým krvným zrazeninám, objavujúcich sa u niektorých príjemcov vakcíny proti ochorenu COVID-19.

Zvýšené riziko krvných zrazenín majú piloti (teda každý, kto lieta). A zvýšené riziko krvných zrazenín majú aj príjemcovia vakcín proti ochoreniu COVID-19. Čiže tu máme dvojité riziko.

Reuter´s a overovači faktov nemôžuutajiť fakt, že zvýšené riziko, ktoré ešte zvyšuje nejaké zvýšené riziko, je katastrofa, nijako však neberie ohľad na ľudský život či pravdu, čoho dôkazom je propaganda, ktorú v súčasnosti veľmi rýchlo vytvárajú.

Letecké spoločnosti a vyžadovanie očkovania proti covidu

Delta Airlines teraz dokonca požadujú očkovanie proti COVID-19 u všetkých nových zamestnancov, čo ich vystavuje riziku krvných zrazenín a smrti.

American Airlines vakcínu nevyžadujú, no za zaočkovanie dávajú zamestnancom 50 dolárov a deň voľna.

Spoločnosti Delta ani American Airlines sa nijako nezmieňujú o podstatnom riziku pre pozemných zamestnancov, nehovoriac o tých, ktorí trávia veľa času v oblakoch.

V spoločnosti British Airways zomreli nedávnotýždeň najmenej štyria piloti, no dopravca chce, aby ste vedeli, že ich úmrtia absolútne nesúvisia. No a overovači faktov a Reuter’s  sa usilovne snažia rozptýliť všetky reči o tom, že by piloti mohli zomrieť na vakcínu proti COVID-19.

British Airways sa chvália 85-percentnou zaočkovanosťou svojich zamestnancov.

Aerolínie sa tak veľmi náhlia riadiť vackinačným naratívom COVID-19, že zabúdajú na to, že je v stávke blaho ich vlastných zamestnancov!

Záver

Podľa stránky flightaware.com, je celosvetovo rušených priemerne 120 000 letov za rok. Za deň by to bolo v priemere 329 zrušených letov. Dvojdenný priemer by predstavoval 658 storn.

Medzi piatkom a sobotou (od 18. do 19. 6.) však došlo k 3 533 stornám (1766 denne). To je celosvetovo 580%-ný nárast odvolaných letov za uvedené dva dni!

Pri kontrole dňa 19.7.2021 tam bolo 1 783 zrušenúch letov, takže trend z júna 2021 pokračuje aj v júli 2021. Názor na to nech si urobí každý sám.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: TLB Staff, Zdroj: thelibertybeacon.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Keď to takto bude pokračovať nebude pilotov.
  Mám taký pocit, že aj u nás vďaka vakcínočke je viac autonehôd.

 2. https://www.hlavnespravy.sk/robert-fico-nasou-odpovedou-na-destrukciu-statu-koaliciou-bude-velky-protivladny-protest-1-septembra/2613614
  Robert Fico: Našou odpoveďou na deštrukciu štátu koalíciou bude veľký protivládny protest 1. septembra

  • Eli Ronec

   Neplanuje vlada pred september 1/21 urobit dalsie obmedzenia aby zabranili protestu ? Necudoval by som sa ak by tato pro-USA vlada a EU vymysleli dalsiu protiludsku a protipravnu paku na ludi. Toto je dalsia genocida.

   • Dá sa predpokladať, že do návštevy pápeža nebudú robiť nič výrazné. Dokonca aj čísla nakazených budú pravdepodobne držať dole, lebo inak by museli vyhlásiť lockdown či dokonca zrušiť jeho návštevu. Ťažko by sa im totiž zdôvodňoval zákaz zhromaždenia nad 6 ľudí a potom dovolili ísť státisícom na papežovú omšu.

 3. https://www.hlavnespravy.sk/skleroza-multiplex-i-neurologicke-poruchy-po-ockovani-poskodeni-prosia-o-prispevky-online-odskodnenia-niet/2612416
  Skleróza multiplex i neurologické poruchy po očkovaní – poškodení prosia o príspevky online, odškodnenia niet

  • Prekopírovala som blog pod týmto článkom:
   Kamošov brat mrtvy po dvoch dávkach fajzer. Ďalej žene z môjho okolia začala hustnúť krv po chuťovke zo striekačky. Druhá žena hospitalizácia po astre s problémami so srdcom, ale dezoláti budú stále štekať niečo o slobode.

 4. https://otevrisvoumysl.cz/exkluzivne-45-tisic-umrti-po-covid-injekci-tvrdi-vladni-informatorka-v-usa-pravnik-podava-zalobu/
  EXKLUZIVNĚ: „45 tisíc úmrtí po covid injekci,” tvrdí vládní informátorka v USA & právník podává žalobu
  Ve zkratce…
  Před pár dny vystoupil na veřejnosti právník Thomas Renz a sdílel šokující zprávu od vládní informátorky, že po covid injekci zemřelo minimálně 45 tisíc lidí, a že vláda utajuje skutečný počet úmrtí a poškození. Právník Renz s podporou Amerických lékařů z první linie podává žalobu na základě přísežného prohlášení této informátorky, pod hrozbou křivé přísahy. Více ve videu.

 5. https://www.naturalnews.com/2021-07-20-uk-chief-advisor-admits-fully-vaccinated-hospitalized.html
  UK chief science advisor admits that 60% of people admitted to UK hospitals are “fully vaccinated”
  Hlavný britský vedecký poradca pripúšťa, že 60% ľudí prijatých do britských nemocníc je „úplne očkovaných“

  COVID vaccine efficacy could be as insignificant as 1%, when determining absolute risk reduction
  Pri určovaní absolútneho zníženia rizika môže byť účinnosť vakcíny COVID zanedbateľná asi 1%

  Natural immunity up to 40 times more effective in preventing hospitalizations in Israeli study
  Prirodzená imunita až 40-krát účinnejšia pri prevencii hospitalizácií v izraelskej štúdii

 6. https://www.naturalnews.com/2021-07-20-la-quinta-columna-vaccination-vial-graphene-oxide.html#
  La Quinta Columna: ‘98% to 99% of the vaccination vial is graphene oxide’
  La Quinta Columna: „98% až 99% injekčnej liekovky je oxid grafénu“

 7. má to zmysel stále opakovať, že tieto vakcíny robia presne to, na čo boli vyrobené?!
  :((((

 8. Martin Ondrušek

  A čo tak Peter Švec

  • Je to obrovská strata pre Slovensko.Museli ho odstrániť skôr než by sa presadil v politike.Kým bol pre väčšinu Slovákov neznámy.Potom by to bolo pre „NICH“ ťažšie,umlčať ho.

 9. https://zemavek.sk/covid-19-vojensky-projekt-americkych-bazin/
  Covid-19, vojenský projekt amerických bažín

  Tanečky okolo covidu a vakcín sú iba predohrou. Predohrou, ktorá má odpútať pozornosť od skutočných udalosti, ktoré sa odohrávajú v pozadí vyfabulovanej covid pandémie. Priam dokonale premyslený plán na ovládnutie svetového bohatstva bez odporu, do rúk pár jednotlivcov.

  Tí, ktorí prijali a uverili celosvetovej fraške na pandémiu, nikdy neprijmú pravdu, že boli podvedení. Do posledného momentu budú veriť, že vlna udalostí, ktorá zosypala ekonomiky rozvinutých západných civilizácií, ktorá im nasadila symbolické, ale aj skutočné náhubky, zhltne ich generáciami ťažko nadobudnuté strechy nad hlavou, polia a pôdu, firmy aj prácu, ale aj vlastníctva štátov, až po ich definitívnu likvidáciu, je skutočne dôsledkom smrtiacej svetovej pandémie.

  • Ucel svati prostriedky,ovce su uz tak presvedcene ze virus existuje,ze ich nikto z toho nepresvedci(ani sam jezis-ouch) a tento masivny podvod,bude pre nich smrtelnym,vcetne majetkovej smrti

 10. https://www.banned.video/watch?id=60f76953ccddd3019f4a91b9
  Bill Gates Talked About Bioweapons Being Released Long Before COVID
  Bill Gates hovoril o uvoľňovaní (pustení) biologických zbraní dávno predtým, ako došlo ku COVIDU

 11. https://www.banned.video/watch?id=60f71ba34a65716ffc20d241
  Live from London: Boris Johnson Admits to Using ‚Mind Control‘ to Establish Medical Dictatorship
  Naživo z Londýna: Boris Johnson pripúšťa použitie „kontroly mysle“ na nastolenie lekárskej diktatúry

 12. Dušan Gažúr

  …no a máme to, poskladané– akože konšpirácie ..sú teraz pravda – ako že sa to časom aj tak toto klamstvo ukáže

 13. https://zemavek.sk/v-piatok-sa-bude-schvalovat-zavedenie-covid-pasov-pre-vstup-do-restauracii-a-podnikov/

  Občania chystajú na piatok protesty proti predmetnej novele. Vo Francúzsku vyvolala rovnaká správa vlnu odporu. Zopakuje sa situácia aj u nás?

 14. https://zemavek.sk/67-milionove-francuzsko-kupi-od-pfizer-2-miliardy-vakcin-na-ockovanie-v-r-2022-23/
  67 miliónové Francúzsko kúpi od Pfizer 2 miliardy vakcín na očkovanie v r. 2022-23

  Globalisté mají v plánu přeočkovávat obyvatelstvo periodicky každý měsíc až 3 měsíce, kvůli prý ochraně před novými a novými mutacemi, které vyrábí očkované osoby… to je doslova očkovací Perpetuum Mobile

  • Očkovaní lidé tím nikdy nezískají svobodu, ne ne! Přesně jak jsem varoval, tito lidé díky své tuposti pouze naletěli globalistům, protože ti jim žádnou svobodu nevrátí. Když se člověk naočkuje, pouze do sebe dostane grafen, hliník, sulfáty, adenoviry, začne mít magnetismus v těle, bude z něho chodící ID karta, kterou půjde oskenovat při průchodu bezpečnostním rámem.

   • to povedal uz v roku 1999,Dr Pierre Gilbert,tekuté kryštály sa dostanu do mozgu pomocou Magnetickeho Hydrogenu a pomocou nizkej frekvencie-5G a ludia sa stanu ZOMBIES

  • Táto správa vychádza zo zlého zdroja. Je ešte z apríla 2021 a nákup sa týka celej EÚ, nie iba Francúzska.

 15. https://www.hlavnespravy.sk/su-mrna-vakciny-urcite-neskodne-co-prezradili-najnovsie-vedecke-studie/2614158
  Sú mRNA vakcíny určite neškodné? Čo prezradili najnovšie vedecké štúdie?
  Hneď na úvod chceme upozorniť, že zdroje všetkých informácií, na ktoré sa odvoláva tento článok, sme vybrali zámerne tak, aby nemohlo byť žiadnych pochybností o ich serióznosti: sú renomované a svetovo uznávané

 16. https://cz24.news/vedci-experti-vetsina-lidi-kteri-byli-ockovani-mrna-covid-vakcinami-zemre-do-roku-2025/
  VĚDCI, EXPERTI: VĚTŠINA LIDÍ, KTEŘÍ BYLI OČKOVÁNI MRNA COVID VAKCÍNAMI, ZEMŘE DO ROKU 2025

  Většina lidí, kteří si vzali COVID „vakcínu“, bude do roku 2025 mrtvá. Důkazy jsou nyní k dispozici všem.

 17. Katarina Kostankova

  Ja si uz pripadam ako by som zila v nejakom zlom sne z ktoreho sa nie a nie zobudit!Je toto mozne,aby este niekto veril tomu,ze sa nam vrati zivot, aky sme mali predtym a ze ta vakcina nam to zaruci!?Ved z toho umieraju ludia,ci maju zdravotne komplikacie….,preco tomu este veri tolko ludi a napriek takymto tragediam si daju napichat do tela experimentalne latky o ktorych nic nevedia…!?

  • Nevim, cemu se stale divite. Tyto vakciny jsou zde pro depopulaci a experti v cele s Dr. Sherri Tenpenny tvrdi, ze lide, kteri dostali vakcinu jiz mezi nami za 3 roky nebudou. Pokud lide veri jakekoli vladni instituci, tak vzdy budou litovat. Nejmenovana vladni osoba rekla, ze za dobu vakcinace zemrelo na jeji nasledky pres 15 tisic senioru jen u nas. A vy tady mluvite o par pilotech. Pravdu vam nikdy nereknou, jen lzi, ktere budou opakovat, az se stanou pravdou. Nekolik desitek poslancu reklo, ze oni vakciny odmitaji, ze vedi, ze to skodi a ne pomaha. Bylo to v TV jednou a pak to zmizelo a jiz nikdy nevysilalo. Jeste jsem nezazil, aby stat nekomu vnucoval tak vehementne navod na dobre zdravi a pokud ne, tak malem pujdete do koncentraku. Takove jednani je jen velice nestandartni a tedy i podezrele. Tak si to preberte. A beda nam, az celoplosne spusti 5G internet.

  • velky suhlas Katarina a tiez nedostanu ziadnu kompenzaciu,ked im ublizi a ublizi zabije ich na 100% skorej,alebo neskorsie a su od ludi,co otvorene propaguju depopulaciu ludstva,ako Bill Gates

 18. https://www.infovojna.sk/article/dalsia-trhlina-v-covid-divadle-pre-verejnost-zaockovany-predstavitel-bieleho-domu-aj-zamestnanec-sefky-snemovne-reprezentantov-mali-pozitivny-test-na-koronavirus
  Ďalšia trhlina v covid-divadle pre verejnosť: Zaočkovaný predstaviteľ Bieleho domu aj zamestnanec šéfky Snemovne reprezentantov mali pozitívny test na koronavírus

  Absurdnosti súvisiace s vakcinačnou propagandou sú stále okatejšie.

 19. Nevim, cemu se stale divite. Tyto vakciny jsou zde pro depopulaci a experti v cele s Dr. Sherri Tenpenny tvrdi, ze lide, kteri dostali vakcinu jiz mezi nami za 3 roky nebudou. Pokud lide veri jakekoli vladni instituci, tak vzdy budou litovat. Nejmenovana vladni osoba rekla, ze za dobu vakcinace zemrelo na jeji nasledky pres 15 tisic senioru jen u nas. A vy tady mluvite o par pilotech. Pravdu vam nikdy nereknou, jen lzi, ktere budou opakovat, az se stanou pravdou. Nekolik desitek poslancu reklo, ze oni vakciny odmitaji, ze vedi, ze to skodi a ne pomaha. Bylo to v TV jednou a pak to zmizelo a jiz nikdy nevysilalo. Jeste jsem nezazil, aby stat nekomu vnucoval tak vehementne navod na dobre zdravi a pokud ne, tak malem pujdete do koncentraku. Takove jednani je jen velice nestandartni a tedy i podezrele. Tak si to preberte. A beda nam, az celoplosne spusti 5G internet.

 20. Takáto je pravda o očkovaní:

  Výrobca nenesie zodpovednosť
  Vláda nenesie zodpovednosť
  Očkujúci lekár nenesie zodpovednosť

  Ty keď sa nedáš zaočkovať si NEZODPOVEDNÝ.

  Nech vakcinátori vysvetlia,kto je teda zodpovedný, lebo za všetko vyrobené vždy musí niesť niekto zodpovednosť. Ak takého niet, potom nikoho nemožno OZNAĆIŤ ZA NEZODPOVEDNÉHO!!!

  Jediný NEZODPOVEDNÝ je potom ten kto niečo také vnucuje!!!!

  • Žiaľ, tých je dosť. Verejnú mienku tvorí vláda, cirkev, škola, rozličné kluby či spolky… a tieto inštitúcie, resp. organizácie ju servírujú širokej verejnosti predovšetkým za pomoci skorumpovaných médií.

   • Presne tak Emily, ešte aj Jednota dôchodcov Slovenska, na čele s ich vedúcim doporučuje očkovanie pre dôchodcov.
    Darmo treba ušetriť naše dôchodky. Ale dnes tento svet je nastavený tak aby mladí boli proti starším (nás berú za zaostalých…)
    Rozdeľuj a panuj. Každého poštvať proti každému a potom „elity“ si s nami robia to čo oni chcú lebo mi sme už riadne oslabení.
    Rozbiť štát, rozbiť morálku, robiť rodinu…

 21. https://www.infovojna.sk/article/video-vakcinacni-andel-smrti-v-izraeli-propukly-zanety-srdce-u-mladych-ockovanych-muz
  VIDEO: Vakcinační anděl smrti: V Izraeli propukly záněty srdce u mladých očkovaných mužů!

 22. https://otevrisvoumysl.cz/australie-protesty-proti-tvrdemu-lockdownu-navzdory-2-umrtim-na-covid-za-poslednich-8-mesicu/
  AUSTRÁLIE: Protesty proti tvrdému lockdownu navzdory 2 úmrtím na covid za posledních 8 měsíců

  Ve zkratce…
  V Austrálii v posledních dnech vypukly masové protesty v reakci na drakonická opatření a tvrdý lockdown navzdory faktu, že za posledních osm měsíců tam měli pouze 2 úmrtí na covid a počet případů pouze trochu vzrostl. Více ve videu.

 23. Aké peknučké:
  https://www.hlavnespravy.sk/prihlasovat-sa-na-ockovaciu-premiu-a-sprostredkovatelsky-bonus-bude-mozne-od-1-augusta/2614658
  Prihlasovať sa na očkovaciu prémiu a sprostredkovateľský bonus bude možné od 1. augusta. „Čím skôr sa zaočkujete, tým budete mať väčšiu šancu na výhru,“ nabáda Matovičov rezort

  „Zaujímavý“ blog pod týmto článkom:
  Satanisti z Pfizeru to majú dobre prešpekulované. Za 25 milión eur
  skorumpujú celú vládu i prisluhovačov, pričom vláda vynaloží
  ako prejav vďaky a oddanosti satanistom 200 milión z peňazí daňových
  poplatníkov na propagáciu experimentálneho genetického
  Toxínu od Pfizeru. To je na okamžitú verejnú popravu pred celým národom.

 24. https://www.hlavnespravy.sk/muz-trpel-po-prvej-aj-druhej-davke-vakciny-ojedinelou-reakciou/2614198
  Muž trpel po prvej aj druhej dávke vakcíny ojedinelou reakciou

  Britské portály vrátane The Sun a Dailymail informovali o prípade 61-ročného muža, ktorý utrpel paralýzu tváre. Stalo sa tak po podaní ako prvej, tak aj druhej dávky vakcíny Pfizer

 25. https://www.hlavnespravy.sk/who-mozno-sa-objavi-este-nebezpecnejsi-variant-ako-delta-potrebujeme-bezprecedentne-opatrenia-zockovat-musime-70-sveta/2614420
  WHO: Možno sa objaví ešte nebezpečnejší variant ako delta. Potrebujeme bezprecedentné opatrenia, zaočkovať musíme 70% sveta

  Generálny riaditeľ WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus povedal na 138. zasadnutí Medzinárodného olympijského výboru, že by sa na svete mohol objaviť nový kmeň koronavírusu, ktorý by bol ešte nebezpečnejší než jeho delta variant. Prenos bol vysielaný na internetových stránkach výboru

 26. Smejem sa na tomto blogu:
  Človek aby sa bál vyjsť na ulicu.. lebo už aj v podchode ho budú čakať s natiahnutou striekačkou..

 27. Niečo som prekopírovala

  Šušká sa, že tí „šikovnejší“ si už „kupujú“ očkovanie, prídu do vakcinačnej ambulancie, priplatia si… a do ramena dostanú nič alebo aqua pro injectione, oficiálne ich zaregistrujú, dostanú Covid-pass a s vodou v ramene budú všetci spokojní… Slováci sú skrátka vynaliezaví.

 28. Kovid Pasy (GreenPass)

  Očkovacie digitálne pasy – 23.7.2021 o 10:00 hod. – bude hlasovanie v Narodnej rade SR

  Návrh vlády na skrátené legislatívne konanie o vládnom návrhu zákona, ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 355/2007 Z. z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov

  https://www.nrsr.sk/web/Default.aspx?sid=zakony%2Fcpt&ZakZborID=13&CisObdobia=8&ID=613&fbclid=IwAR2947pDs0t8pZ4I6p4kxpP7U6lmVAUUd1LdzEyF6v909xEnKohnA_NFhpM

  Podmieňovanie vstupu do prevádzkových priestorov zariadení, v ktorých dochádza k zhromažďovaniu osôb a vstupu na hromadné podujatia preukázaním sa vstupujúcich osôb potvrdením o absolvovaní očkovania proti ochoreniu COVID-19, alebo potvrdením o prekonaní ochorenia COVID-19 alebo potvrdením o negatívnom výsledku testu na ochorenie COVID-19

  https://www.facebook.com/ing.milan.uhrik/photos/a.193582427661544/1477555215930919

  PS: Ste zaočkovaní? Ako dlho vydrží platnosť očkovania? Od septembra 2021 bude tretia vakcína, potom štvrtá? Bude potrebné očkovanie každý mesiac? Kto zodpovedá za nežiadúce účinky vakcín?

 29. no to je teda doooost sialene… nastastie ja lietat mozem 🙂

 30. Toto sa mi páči, aj naši policajti by si mali zobrať príklad:

  https://www.infowars.com/posts/must-see-french-police-join-anti-forced-vaccine-protest/
  Must See! French Police Join Anti-Forced Vaccine Protest
  Musíme vidieť! Francúzska polícia sa pripojila k protestu proti núteným vakcínam

 31. https://www.infowars.com/posts/former-pfizer-vp-destroys-media-hit-piece-attacking-his-warnings-about-covid-injection-a-pack-of-lies/
  Former Pfizer VP Destroys Media Hit Piece Attacking His Warnings About COVID Injection: ‘A Pack of Lies’
  Voľný preklad:
  Bývalý viceprezident spoločnosti Pfizer zasiahol proti mediam, ktoré útočia proti jeho varovaniam pred injekciou COVID: „Balíček klamstiev“

 32. Jednoduchá

  …milá Jean, presne ako ste napísala, všetko toto majú dávno naplánované ešte pred rokom 2019, a vôbec tu nejde o ZDRAVIE ľudí….ide o ZNÍŽENIE POČTU nás VŠETKÝCH a našu kontrolu……je veľmi smutné, že mnohí ľudia tomu neveria, a ani si o tom nič nechcú prečítať a pritom toľko ,,hoaxu sa stalo skutočnosťou“, vrátene mojej vlast,rodiny….tieto ich plány a normy nemajú v sebe nič ľudské a pozitívne pre nás ľudí, no napriek tomu stále verím, že nie všetci sa dáme sa zastrašiť, nie všetci sú pohodlní čítať aj nepríjemne veci a nie všetci sa len tak vzdávajú!….každý si máme svoj život vážiť ako dar, máme s ním opatrne nakladať a máme ho CHRÁNIŤ…..a keďže vakcíny náš život ohrozujú, treba im povedať rázne NIE !….
  páči sa mi príklad franc.polície, nech by takýchto ľudí nachádzajúcich skutočné ,,Svetielko“ na konci tunela bolo o najviac…..

  • Ander Kixa

   Nejde im o ľahšiu kontrolu. Dávno majú pod kontrolou 7 miliárd a 10 miliárd je žiadny problém.
   Ide im o prežitie planéty. Aj ONI chcú čistý vzduch, vodu a jedlo…
   Pre tých, čo zostanú, to určite nebude horšie ako o 10 rokov keby sa nedepopulovalo. Skôr lepšie.
   Ak budem medzi nimi, teším sa na to. Ide ma poraziť z toľkej debility všade naokolo.

 33. Vakcinácia pri koronavíruse je akcia-reakcia, je to zásah do duchovno /vesmírno hmotnej podstaty ľudskej bytosti…
  prekračujeme tabuizovanú hranicu zrodu, života, zdravia a smrti človeka…
  vrátane embryonálnej fáze cez blastogenézu a metamorfózu /epifýza, VNO atď./
  Ide o existenciu súčasnej ľudskej civilizácie….možno pyramidálny
  cyklus 22.000 rokov a iné aj biblické vysvetlenia /aj mimozemské zásahy/……..
  princípy vesmírnej kvantovej informatiky atď.
  ……….je to na zamyslenie a priznám sa „mám individuálny životný strach“
  o život našich detí….

 34. Jana Holubová

  Tito vrahové by měli být postavení před mezinárodní tribunál. Nějakou zodpovědnost by měli mít.A co ty malé děti? Kdo za ně zodpovídá? Ti vrahové
  si žádnou nzodpověnost ani nepřipustí.

Pridajte komentár

*