Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Vlády nedodržiavajú pravidlá WHO, jej šéf preto oznámil zavedenie nových covidových diktátov


Print Friendly, PDF & Email

Vlády nedodržiavajú pravidlá WHO, jej šéf preto oznámil zavedenie nových covidových diktátov

(Rhoda Wilson, Expose News) Minulý týždeň v ťažko opísateľnej miestnosti zdanlivo bez okien, ktorá vyzerala skôr ako bunker než miestnosť pre tlačové konferencie, usporiadali nádejní svetoví zdravotnícki diktátori mediálny brífing o aktuálnych globálnych zdravotných výzvach.

Diktátori vydali „stále odporúčania pre covid“ a oznámili, že čoskoro budú nasledovaťaj ďalšie odporúčania pre opičie kiahne, známe ako Monkeypox.

Nižšie menujeme niektoré z prítomných osôb. Od začiatku šírenia zločinov proti ľudskosti prešli už viac ako tri roky a nikto z nich nemôže tvrdiť, že je nevinný:

 • Generálny diktátor Tedros terorista (šéf WHO)
 • Profesor Preben Aavitsland z Katedry globálneho verejného zdravia a primárnej zdravotnej starostlivosti na Univerzite Bergen v Nórsku a člen poradného výboru WHO, ktorý odporúča „stále odporúčania“
 • Mike Ryan, írsky epidemiológ, výkonný diktátor pre núdzové plánovanie
 • Sylvie Briandová z Kráľovskej spoločnosti tropickej medicíny a hygieny, diktátorka pripravenosti a prevencie na epidémie a pandémie
 • Maria van Kerkhove, modelárka a čestná lektorka na Imperial College London, technická vedúca pre Covid-19

Terorista Tedros začal brífing tým, že sa svetu znova vyhrážal covidom:

„Pred tromi mesiacmi som vyhlásil ukončenie pandémie Covid-19 ako globálnej zdravotnej núdzovej situácie, hoci som upozornil, že covid zostáva globálnou hrozbou pre zdravie.“

Povedal, že počet prípadov, hospitalizácií a úmrtí sa znížil, ale len preto, že menej krajín predkladá aktuálne údaje WHO. „Za posledný mesiac len 25% krajín nahlásilo WHO úmrtia na Covid-19 a iba 11% nahlásilo hospitalizácie a prijatie na JIS,“ povedal.

Musíme sa pýtať, ktoré krajiny tvoria tých 25%, ktoré stále plnia požiadavky nikým nevolených predstaviteľov z WHO, mimovládnej organizácie, ktorá sa ukázala ako podvodná. To už však Tedros nepovedal.

„WHO v súčasnosti sleduje niekoľko variantov vírusu,“ oznámil terorista Tedros, „vrátane EG.5, pre ktorý dnes zverejňujeme hodnotenie rizika. Stále pretrváva riziko, že sa objaví nebezpečnejší variant, ktorý by mohol spôsobiť náhly nárast nových prípadov ochorenia a úmrtí.“

Potom sa Tedros pokúsil zvaliť vinu na druhých:

„Keď som v máji vyhlásil ukončenie núdzového stavu v súvislosti s ochoreniami Covid-19, oznámil som, že zakladám revízny výbor, ktorý mi bude navrhovať stále odporúčania na podporu krajín, aby zvládali ochorenie Covid-19 z dlhodobého hľadiska.

Dnes na radu výboru vydávam stále odporúčania pre krajiny v siedmich hlavných oblastiach. Tieto odporúčania posilňujú minulé odporúčania, ktoré WHO poskytla krajinám vo svojom pláne strategickej pripravenosti zverejnenom v máji.“

„Stále odporúčania pre Covid-19“ sú platné pre všetky „zmluvné štáty“ od 9. augusta 2023 do 30. apríla 2025, uvádza WHO.

V tomto bode si autorka tohto článku Rhoda Wilsonová myslí:

„Dúfam, že 25% poslušných krajín počúva a rozhodne sa prestať poskytovať svoje údaje. Ich konanie slúži len na to, aby povzbudzovalo WHO, aby si myslela, že ich fantázie sa jedného dňa stanú celosvetovou zdravotníckou diktatúrou.“

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

No a tu už sú odporúčania teroristu Tedrosa a jeho výboru:

1. Všetky krajiny by mali aktualizovať svoje národné programy pre Covid-19 pomocou strategického plánu pripravenosti a reakcie WHO.

2. Všetky krajiny by mali zdieľať spoločný monitoring nad Covid-19.

3. Všetky krajiny by mali WHO alebo v otvorených zdrojoch oznamovať údaje o ochoreniach na Covid-19, najmä genetických sekvenciách vírusu, úmrtiach, závažných ochoreniach a dáta o účinnosti vakcín. (Otvorené zdroje. Je len náhoda, že Data Commons prevádzkované spoločnosťou Google, zbiera údaje z otvorených zdrojov do jednej celosvetovej databázy? To by mohlo byť užitočné nielen pre cenzúru, ale aj na zhromažďovanie údajov, že krajiny nepredkladajú údaje WHO.)

4. Všetky krajiny by mali naďalej ponúkať očkovanie proti Covid-19. (A tým pokračovať v genocíde.)

5. Všetky krajiny by mali naďalej podporovať a spolupracovať na výskume s cieľom získať dôkazy o prevencii a kontrole Covid-19.

6. Všetky krajiny by mali poskytovať rovnocennú klinickú starostlivosť pre Covid-19, vrátane prístupu k osvedčeným liečebným postupom a opatreniam na ochranu zdravotníckych pracovníkov a opatrovateľov. (Ignorovali a démonizovali osvedčené spôsoby liečby, namiesto toho sa rozhodli pre škodlivú a smrteľnú liečbu. Volá WHO opäť po tom istom?)

7. Všetky krajiny by mali pokračovať v práci na zabezpečení spravodlivého prístupu k „bezpečným, účinným a kvalitným“ vakcínam, testom a liečbe Covid-19. (Na to, aby ste dokázali klamať zoči-voči zdrvujúcim a nevyvrátiteľným dôkazom o dokázaných škodlivých „vakcínach“, je potrebný zvláštny druh charakteru. Pri slove „spravodlivý“ môžeme hádať, že cielia na chudobnejšie krajiny. Napríklad africké národy by mali byť aspoň rovnako vystavené genocídnym vakcínam, ak nie viac, aby dobehli západné krajiny a boli rovnako postihnuté.)

Záver

Terorista Tedros, ktorý vie, že hra skončila a momentálne už len kope do mŕtveho koňa, no nie je ochotný to priznať, ešte povedal:

„Uvedomujeme si, že mnoho ľudí vo vládach považuje Covid-19 za vec minulosti. Prečo sú teda tieto odporúčania stále dôležité? Pre tých, ktorí stratili niekoho, koho milujú, pre tých, ktorým naďalej hrozí vážna choroba alebo, pre tých, ktorí naďalej trpia komplikáciami po Covid-19 alebo dlhým covidom, pre nich je Covid-19 stále každodennou hrozbou a každodennou traumou. WHO nezabudne na Covid-19.“

Tak a tu máme dôvod, prečo sa WHO stále nevzdáva. Ide zrejme o nostalgiu za pocitom dôležitosti počas pandémie.

Vlády nemôžu zabudnúť na covid, povedal diktátor, pretože „tieto odporúčania nielen chránia pred covidom, ale pomôžu krajinám predchádzať iným chorobám a reagovať na ne… Rada WHO momentálne diskutuje aj o stálych odporúčaniach pre opičie kiahne, ktoré vydá neskôr tento týždeň.“

Tým, že sa pokúša o psychologickú manipuláciu s pocitmi jednotlivcov, ktorí trpia traumou z covidu, dúfa snáď WHO, že jej ľudia budú dôverovať a tlačiť na politikov, aby sa podriadili svetovej zdravotníckej diktatúre?

Vieme, že hrozbou nie je covid. Vieme tiež, že to nie sú len naše vlády, ale ešte viac je to WHO, ktorá sa stala každodennou hrozbou pre našu slobodu a blahobyt. Narúšajte ich plány. Nedodržiavajte ich odporúčania a tlačte na politikov, aby robili to isté. #Vystúpiť z WHO

Liečba osteoporózy

Autor: Rhoda Wilson, Zdroj: expose-news.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. oldmarxista pamprlik

  Mi biznismeni s momiek sa uz nevieme dockat kedy sa zase rozbehne nas biznis. Ps . hlada sa sikovna upratovacka do momky.

 2. Israismael

  USA pripravujú novú pandémiu – ruské ministerstvo obrany

  Americké úrady začali pripravovať novú pandémiu, preto štáty hľadajú vírusové mutácie.

  Podrobnosti o vojenskom biologickom programe Pentagonu odhalil na brífingu Igor Kirillov, šéf RKhBZ (šéf ruskej radiačnej, chemickej a biologickej ochrany)
  Vedúcu úlohu vo vojensko-biologickom programe Pentagonu bude hrať Výskumný ústav infekčných chorôb americkej armády.
  Ústav sa zapájal najmä do biologických programov na Ukrajine: skúmali sa možnosti využitia článkonožcov na šírenie vírusu kliešťovej encefalitídy, ako aj patogénov krymsko-konžskej horúčky a hantavírusov.
  USA a Ukrajina je jedna a tá istá ruka zla na svete !

  • Kdyz jsem jeste horsi psalm jiz drive BYVAL JSEM SYSTEMATICKY
   P O R T A L E M SK
   BLOKOVAN MAZAN
   UKRAJINSTI NACKOVE BRALI DETI S RUSKYCH SYROTCINCU A PRODABALI JE K PRIMEME ZAZIVA rozrezavajicich deti transplantaci NAHRADNICH ORGANU stariku ZAPADNIHO SATANISMU

   DETSKA KRV EU 9000
   SRDCE EU 20 000
   PLASMA EU 10 000
   proto rusove Wagnerovci.
   Tyto nacky likvidovali vcetne zapadnich polnich expertu

   .lekaru rezniku…

   RIKA SE
   JEDINNA. ZACHRANA LIDSTVA JE TOTALNI LIKVIDACE VSECH TECH SADISTIcKYCH SATANISTICKYCH ZRUD DRAKULOVCU ukrajincu
   …VenCEREMOS CUBANOS

 3. + „Západní hodnoty“: Migrace, perverze, válka.

  • drogy prostituce vrazdeni ve skolach
   Skupinove znasilnovani ilehalnich emigrants
   Typ Jeff Epstein …nosatec…

   Jeho client princ Andrew pri manzelstvi a pod….Clinton ovci
   Mel pry divvenky pod 15 roku mimo MONIKA LUINSKY
   PRY ukoncili zivoty pres 80 obeti bcetne letevke havarie kennedyho mladsiho
   Shalom misplokcha

 4. Víťazstvo a spravodlivosť v štáte sa nezaobídu bez masových represií!

  V ruskej spoločnosti je veľký dopyt po spravodlivosti a nespravodlivosť sa často v národe vyjadruje vetou – „Stalina na vás!“ – adresované všetkým tým oligarchom, liberálom a ďalším, ktorí nepracujú pre Rusko. A samozrejme, že opačnou tendenciou sú slová vznikajúce u ľudí, ktorí cítia, že obeťami oných hromadných represálií budú práve oni.

  Najväčší rozdiel medzi nami a nimi nespočíva v očakávaní represií, ale v jednoduchej a hroznej veci: – oni sa domnievajú, že život, úspech, životné plány každého z nich, sú dôležitejšie ako Štát a Vlasť. My sme ale presvedčení, že akokoľvek sme talentovaní, schopní a dôležití, je pre nás každého a všetkých dohromady ten Štát dôležitejší!

  Slovo represálie nehovorí o tom, ako ho chápu nepriatelia, že potrebujeme hory mŕtvol. On píše o tom, že musíme byť pripravení priniesť akékoľvek obete pre víťazstvo – ale ak sme ochotní na obete, tak potrebujeme, aby protivník vo vnútri krajiny, ona piata kolóna, bola zničená. Nie preto, že sme krvilační, ale preto, že oni skutočne prekážajú krajine v skutočnom Živote a pretože reálne pracujú PROTI Štátu.

  Vidíme mnoho-tisícovú armádu proti+ruských emigrantov, ktorí priamo slúžia Západu – za peniaze. Tak oni vždy fungovali – za peniaze, za jedlo. Vidíme isté množstvo vnútorných emigrantov, ktorí zo všetkých síl pracujú na oslabení Ruska. Kto sú títo ruskí liberáli? Kým je táto skupina intelektuálov, voči ktorým by sme radi uplatnili represie a najmä tie hromadné? Sú to ľudia, ktorí v pravom slova zmysle, sú ochotní predať VLASŤ za jedlo.

  Bez ohľadu na to, že sa k nim od istého momentu štát skutočne začal správať prísnejšie, o nejakých represáliách, nielen v stalinskom štýle, ale ani v tom najvegánskejšom štýle, nemôže byť ani reči. Veľká väčšina z nich riskuje, že získa štatút zahraničného agenta, ktorý len trochu komplikuje zarábaniu peňazí tu. A len mizivé množstvo ľudí, ktorí príliš otrávili atmosféru, sa niekedy dostane do zorného poľa orgánov činných v trestnom konaní a len niekedy je proti nim začaté trestné stíhanie. Ak porovnáme ich situáciu a situáciu oných cudzích agentov s pojmom „PROTI KORUPCII“, zistíme, že v Rusku korupčníkov zatvárajú desaťnásobne viac ako tzv. agentov.

  Horšie je ale niečo iné.
  Zatiaľ čo tento boj, hoci málo medializovaný, prebieha, liberáli, zahraniční agenti, agenti zahraničných rozviedok, protiruskí a protištátni agitátori, dopisovatelia v médiách už oficiálne vyhlásených za nežiaducich – tí všetci sa cítia byť úplne beztrestnými a v úplnom bezpečí. S tým treba niečo robiť a to hneď. Ak s tým nič neurobíme, tak národne orientovaní Rusi sú schopní znehodnotiť akékoľvek ruské víťazstvá na fronte v UA a to by mohlo znamenať v konečnom dôsledku – tzv. Pyrhovo víťazstvo.

  https://cz24.news/analytik-a-perla-vitezstvi-a-spravedlnost-se-neobejdou-bez-masovych-represi-video/

  P.S. 1 – Text vyššie je síce z ruského prostredia a tvrdím, že vonkajší nepriateľ je jasný. Rusi vedia na UA, proti komu (NATO) a akým zbraniam bojujú, majú moderné systémy, určujúce polohu protivníka atď. Ale oveľa – 100 x horší, je ten vnútorný nepriateľ, ktorého majú vo vnútri štátu, o ktorom – o každom jednom – nemôžu ani tie najsam-lepšie tajné a bezpečnostné služby vedieť, nevidia do mysle každého človeka, vr. imigrantov do RF – hlavne z UA, či im nevyhodí do „luftu“ napr. továreň na výrobu ich vlastných zbraní, letisko, mosty, drony z vnútra Ruska na konkrétne ciele, atď..

  P.S:2 – Ale k téme: To, o čom vyššie píšem v rámci RF, to isté, sa týka i SR i každého štátu EÚ a ich piatej kolóny, USA-agentov, rôznych tých liberálov, bojujúcich proti slovenskému občanovi, národu, vlasti, štátu. A ak sa neprijmú opatrenia na úrovni Vlády SR, aby tieto proti-slovenské „entity“ , boli právnym systémom – eliminované, tak – prosím – nečakajme, že SK bude politicky, hospodársky, sociálne a hlavne – medziľudsky – prosperovať!

  • Dnes sa už inak človek pozerá na Stalinove pracovné prevýchovné tábory. A aj to chápe. Neviem, či ešte dospejeme znova do tohto bodu, alebo si to v matrixe niekedy inokedy a inde nejako zopakujeme, ale nič neostane nezabudnuté a ani nepovšimnuté. Ani u mňa a ani u nikoho iného. Nie je všetko len čierno-biele, ale je to presné, na atóm a kvark presné…výučba pokračuje.

   Vládnu tu stále komouši, respektíve ich nejaký potomkovia, ktorý nepredali čo to po privatizácii. Akurát ich už neni vidieť, prezliekli sa do akože demokracie a finančných skupín. Tak ako svet ovládajú peniaze. Skvelý vynález aj na oddelenie sa zrna od plevelu. Nemajte ilúzie, nikomu, čo tam boli po 98 nezáležalo na SK. Nikomu. Ak by sa taký objavil, za mesiac by mal guľku v hlave.

   Ako inak bytosti pochopia, že treba inak, od detstva, dokonca od počatia, aby svet vypadal inak ? A koľko krát tu už ľahli vyspelé civilizácie a furt tu akože nie je „dokonalá spoločnosť“ ? Do tej sa „nahráme“ až keď budeme mať kvalitu potvrdenú v tomto leveli. A koľko je levelov, svetov, civilizácií v temer nekonečnom hmotnom vesmíre a čo ešte iné existencie v iných rozmeroch a nerozmeroch …?

   To je furt také Sci-fi, jak to, že ako funguje mravec, vrabec, slivka že je slivka, človek…ešte nevieme temer nič.

   • Stalinove pracovné prevychovné tábory?
    Tak jak to, že c19 je podvod tak aj to ,že Stalin bol čestný človek sa nedá miliónom ľudí nijako vysvetliť pretože stále ich zaujíma len „kde čo lítá“a skutočný záujem o podstatu vecí nemajú.
    Za všetky špinavosti ktoré sa pripisujú Stalinovi sú zodpovední prozápadní trockisti. Stalinovi možno len ďakovať, že národy Európy zostali existovať. Nebyť jeho vhľadu do chodu vecí na tej najvyššej – globálnej úrovni tak by to na Zemi vyzeralo inak. To že zásluhou Stalina bol porazený západný fašizmus je záležitosť ktorá zmenila chod sveta – i keď Stalin a boľševici na konci 2.sv. vojny už nemali zdroje na to aby fašizmus bol vyhladený celkovo na celej planéte. Tým, že sa neoprávnene kydá na Stalina tým sa zmazáva kontrast toho čo v terajšom Rusku budoval Stalin a čo „budovali“ trockisti. Treba očistiť Stalinove meno….potom milióny ľudí uvidia ako boli mimo – strašne mimo v mnohých veciach…- obraz Stalina aký v sebe nosia je ukazateľ mnohého.

    ..a znalosti – ja funguje mravec, svet a čo je slivka – tie netreba o tom hĺbať, unášať sa fantáziou alebo hodiť flintu bdi žita. Netreba ich ani hľadať u elít – v ich knižniciach či u „zasvätených“ – oni nemajú ten celkový správny vhľad do chodu Stvorenia – oni majú len to čo zo Stvorenia obkukali ich nedokonalými schopnosťami – ich „vyššie“ hermeticky zakonzervované znalosti boli nadobudnuté len z pozície zlodeja, ktorý na to aby mohol previesť nejakú lúpež a zahladiť stopy sa zaujímal len o to aby mu vyšiel jeho podlý plán ale o nič viac pretože ak by mal objektívny vhľad do chodu vecí tak by nikdy také niečo neurobil. Preto tie ich utajené „znalosti“ sú nič proti tomu čo nám voľne leží dennodenne „na chodníku “ pred nami. Len ich treba vedieť celistvo vedieť prijímať a na to netreba žiadne vzdelanie či nutnosť sa dobrať k utajeným znalostiam elít – nech si ich kľudne nechajú – ten ich neobjektívny konstrukt – je to ich voľba, cesta s tiež s mini i zhynú.
    Netreba ísť za nimi, treba ísť za Svetlom.
    V ťažkých dobách nás zachráni cesta ku Svetlu – a nie hrať ich hru a pitvať sa v ich plánoch. Nejde sa ubrániť zlu keď ho máme aj v sebe – vo svojich pohnútkach.
    Problém je aj v tom že mnoho ľudí si myslí, že stačí zlikvidovať elity a bude svet zachránený ale neuvedomujú si že ho majú aj v sebe – len ho pre vonkajší „hukot“ v sebe nevidia. To zlo v človeku je pre človeka ďaleko nebezpečnejšie než akékoľvek zlo zvonka pretože zlo zvonka – elity človeka zlikvidujú fyzicky a duševne (s možnosťou nápravy) ale skryté zlo v človeku človeka zlikviduje duchovne a to navždy a bez možnosti nápravy a pokračovania v existencii.

  • Ale k téme: To, o čom vyššie píšem v rámci RF, to isté, sa týka i SR i každého štátu EÚ a ich piatej kolóny, USA-agentov, rôznych tých liberálov, bojujúcich proti slovenskému občanovi, národu, vlasti, štátu. A ak sa neprijmú opatrenia na úrovni Vlády SR, aby tieto proti-slovenské „entity“ , boli právnym systémom – eliminované, tak – prosím – nečakajme, že SK bude politicky, hospodársky, sociálne a hlavne – medziľudsky – prosperovať

   Hlupáčik aj ty patríš medzi tých vnútorných emigranto-zradcov? Kedy vláda a Slovenská Národná Zrada slúžila záujmom Slovenského národa?

   • Xyz,
    1/ Mea maxima culpa, priznávam. Dopĺňam (a opravujem) môj koment zo 16/08/2023 at 22:22 nasledovne:

    „Ale k téme: To, o čom vyššie píšem v rámci RF, to isté, sa týka i SR i každého štátu EÚ a ich piatej kolóny, USA-agentov, rôznych tých liberálov, bojujúcich proti slovenskému občanovi, národu, vlasti, štátu. A ak sa neprijmú opatrenia na úrovni Vlády SR, aby tieto proti-slovenské „entity“ , boli právnym systémom – eliminované (dopĺňam: ČOMU NEVERÍM!!, pretože to by tu musel vládnuť Diktátor – koniec vsuvky), tak – prosím – nečakajme, že SK bude politicky, hospodársky, sociálne a hlavne – medziľudsky – prosperovať!“

    2/ A ešte druhý dodatok: Veľmi rýchlo vynášaš súdy nad ľuďmi a ocajchuješ si ich tak, ako to Tebe práve vyhovuje. Je to v dnešnej dobe také – infantilné, lacné a nízko-pudové..

    P.S: Tým, že si si kopol do mňa, dúfam, že si mal hneď „krajší“ deň!

   • Tu mi redakcia pozdržala komentár.., takže čakám.

    • Reakcia ho zverejní možno zajtra, keď to tu už nikto nebude čítať.
     Typni si ktoré slovo je zakázané, a nahraď bodkou písmeno v slove.
     Ak bude znova vyžadované schválenie, tak si typni iné slovo.

 5. Mohlo by vás zaujímať
  Ghosting ako zbraň alebo obrana?
  https://www.radipsychologicka.sk/l/ghosting-ako-zbran-alebo-obrana/
  —————————-
  Z prostredia IT
  Co je anti-ghosting? Poznejte funkci herních klávesnic | herní klávesnice
  https://www.tecnobreak.com/cs/co-je-anti-ghost-zn%C3%A1t-funkci-hern%C3%AD-kl%C3%A1vesnice-hern%C3%AD-kl%C3%A1vesnice/

 6. To je šéf who? To je iná absurdita…a z ktorého kmeňa vlastne pochádza? Keď bol malý tak po ňom muchy lozili a teraz je veľký šéf, ktorý má šéfovať svetu? Keď tam do takej funkcie vlyvní niekoho dajú aby ho riadili tak by mohli mať aspoň vkus a trocha zodpovednosti – veď keď ľudstvo vidí takú opicu čo má určovať všetkým štátom pravidlá tak už to je urážka ľudstva za ktorú by si zaslúžili rozkopať tie ich degenerované západné elitarske držky.
  Ešte nedávno ich vozili v reťazách na otrokárskych lodiach a teraz to má šéfovať svetu? No nieje ten západ jeden veľký trápny odporný cirkus?

 7. „A predsa sa točí“ – SR v skorumpovanom Covidovom šialenstve, ak vezmeme do úvahy štátne dotácie v státisícoch EUR do médií – na podporu Vakcinačného Teroru.

  http://uploads.disquscdn.com/images/1bbd7b0546f869cb8db0e1e6400eb3928c0db460188fb721b72ff14dc8566c8c.jpg

  P.S. Chcem veriť, že jedného Dňa za TO – ten Niekto (Tí Niektorí) – ponesie(ú) právnu i človečenskú Zodpovednosť!

  • Politická kultúra – 15.8.2023 v Snine v prítomnosti I.M. – „Bez ochranky“ – za „500“, s tým, že už veľa nechýbalo, aby mu tam Slovák zo Sniny – jednu (za nás všetkých) uvalil .. Za to všetko, čo nám ten psychopat – spôsobil..

   https://www.facebook.com/republika.presovsky.kraj/videos/1459113624945189/?ref=embed_video&t=33

   • Indivídu z TT nie je čo závidieť. Bojí sa viac svojich páničkov ako Nás. A má sebevražené sklony, čo sa mu ani nečudujem, preto chodí k psychoušovi a je na práškoch. A „ochranku“ má stále-izrealskú (francúzku). Som sa pobavil, keď v TA3 okoštoval vlastnú medecínu o podplatenom redaktorovi, Už som len čakal, kedy to nevydrží a povie, že sám im posielal peniaze, keď bol ešte veľký pán a mal dosah (biely kôň – respektíve biely somár) na dianie. Ale asi mal lexaurin v sebe, tak vydržal.

    Všetci sú tam platení – podplatení, aby šírili to, čo si niekto u nich zaplatí. A všetci si zožnú, to čo siali. Už sa zabudlo, jak Rostasa za citovanie Štúra brala Na-ka a na deti mu mierili samopalmi a fčil jak vyplakávajú, že čo sa im robí…šak siali, tak žnú !!! Mal som veľa kamošov z toho prostredia a vlasy by Vám dupkom išli, čo aj oni robili. Všetci boli a sú prisluhovači páničkov, lebo judášky groš stojí za to.

    To čo rozpráva Trnavčan, je temer všetko pravda o nich, čo robili. Jeho štve, že nemohol tak kradnúť jak za „vyhybkára“ a že ho oberali o jeho „zisky“ a ešte ukázali, čo je zač, pritom oni boli v tom čase 10x horší. (ľudia majú fakt krátku pamäť) To, že je napomáhateľ genocídy a finančného rozkladu štátu, to je už na jeho triko a všetkých zúčastnených. A že ich neni málo…

    A to je len naše 5 mil. SK. A ako to tu upratať ? A poupratujte celý svet. Ale príde veľké upratovanie….

    A preto sa tešte z každého dňa, zo všetkého, čo sa dá, sejte to, čo chcete žať, lebo neviete dňa a ani hodiny…

    Múdro ten chlapík hovoril, a nie len on.

  • Ajša: Kde si takú sprostoť počula, že Zem sa točí?

   • oldmarxista pamprlik

    presne tak kazdemu je jasne ze placka sa nemoze tocit to len bludar galieo a jeho potomci chazari manipuluju s ovcanmi dodnes.

   • Názor,
    nepochopil si (alebo si nechcel – pochopiť), že to bola z mojej strany – Metafora? Ja som absolútne nemala vôľu evokovať tu ťažkú debatu o tom, či je Zem guľatá, hranatá, plackatá, hruškovitá alebo koso-štvorcová..Každý nech si myslí o tom podľa svojej ľubovôle.

    Z duchovného princípu je to Matka Zem – živý organizmus, pre niekoho možno je to Otec-Zem (pre Toltékov a Aztékov).

    Ale to nie je až natoľko dôležité. Treba vedieť, že sme všetci prepojení, lebo existuje Jedno Vedomie a tým je Vedomie našej planéty Zem. A ľudstvo (vyspelé, alebo menej vyspelé) s ním úzko súvisí!

    Zaujíma ma obraz, presah, metafora..

    • Svedkovia glóbusoví nemajú jediný dôkaz. Metafory sú na oblbovanie. Vakcíny sú utajovaná zbraň, tak ako mnoho iných.

    • Ľudia sa navzájom zabíjajú. Niet nevinných. To je problém. Vakcína je iba zbraň.

   • Plochozemec „názor“ a kde je Slnko v noci? Podľa teba je to žiarovka?

    • Globofil „Vladimír“: Predpokladám, že Slnko je mimo sféry viditeľnosti. Za falošným horizontom.

     • Vladimír

      Ak prestaneš s alkoholom a práškami, tak ho možno aj uvidíš.

     • Volodimir, vidíš Slnko v noci?

     • Vladimír

      Samé predpoklady a možno, dokument o plochej zemi som videl, ale je nepresvedčivý bez faktických dôkazov. Ak by si mal pravdu, tak by som z Lomnického štítu dovidel až na Kilimandžáro alebo Mont Everest. Skús sa nad tým zamyslieť, ak budeš chvíľku triezvy.

    • Marek Kosice

     Vladimir : Je vidiet, ze si si o plochej Zemi nastudoval h*vno… Takze necakaj, ze „nazor“ sa bude tebou zaoberat. O plochej Zemi sa zacalo hovorit na SK (hoci posmesne) uz v roku 2015. Ak si si doteraz nenastudoval ani prd, tak my ti tiez vysvetlime prd. 😉

     • Vladimír

      Poznám osobne človeka, ktorý bol na orbite. Jeho osobná skúsenosť je viac než tvoje halucinogénne teórie.

     • Tvoja osobná výpoveď nie je dôkaz.

   • A točí okolo svojej osy a než sa otoččí trvá to 24 hodín

    • Ak sú 2 Slnká, tak 48 hodín.

     • názor,
      ak pôjdeš po rovníku úplne priamo, po prekonaní celej jeho dĺžky sa dostaneš do toho istého z bodu, z ktorého si vyšiel. A keby si sa rozhodol niekam (kamkoľvek) putovať radšej v smere poludníka, dopadlo by to rovnako.
      Podľa teba zo Slovenska do Ruska je nemožné dostať sa inak, než vycestovať výlučne smerom na východ? Som si stopercentne istá, že prídeš tam aj v prípade, ak sa vyberieš cez Prahu – Ameriku… len ti to bude o čosi dlhšie trvať. A dokáž mi, že trepem.

     • …do toho istého bodu…
      (predložka „z“ tam vkĺzla omylom)

     • Do Antarktídy je zakázaný vstup a lietadlá tam nelietajú. Narazili by modrej ľadovej steny. Ekvátor je kruh, iba ak nasledujeme kompas. Lietadlo letí pomocou gyroskopu, a na guľatej Zemi by neustále muselo upravovať výšku.

      Ako napísal Marek Košice, treba si naštudovať plochú Zem.

     • Cez Antarktídu do Ruska ísť netreba. A Zem je sploštená.

     • Aj na plochej Zemi sa do Ruska dostaneš rôznymi cestami. Napríklad pomocou kompasu na rovnobežke smerom na západ. Pozri si letecké radary https://www.flightradar24.com . Cez póly sa nelieta.

     • Možno je Zem výrez pásu, ktorý obývajú ľudia. Veľká „planéta“ je centrifúga kozmickej lode ako zo Star Treku, len väčšia. Po stranách má dva ľadové pásy, severný a južný, to je kraj centrifúgy.

      Teórii existuje veľa. Podstatné je čo si vieme overiť.

     • Tvoje záverečné konštatovanie, názor, je trefa do čierneho! A presne To hŕstka samovyvolených sionistov v plnej miere využíva, podľa potreby neustále mení, prekrúca, vnucuje a pchá do školských (i lekárskych) osnov, do biblií… a, samozrejme, do skorumpovaných médií. A tak máme tu kvantum pribúdajúcich, vnútorne protirečivých, zahmlievajúcich a podľa potreby neustále sa meniacich „poznatkov“ – lebo (hore) Rozdeľ, a (dole) Panuj.
      Nedovoľme im rozoštvať nás. My bádatelia sa spojme do kompaktného celku, argumentmi sa dopĺňajme, ale nenapádajme a neosočujme sa – narcizmus a uštipačnosť nechajme bokom: lebo verbálna agresivita súdržnosť ľudí rozbíja – a práve o to sionu ide!

 8. Tvrdí se že de facto majitelem who je gejts, depulacionista a eugenik.

  votroci

 9. právní džungle s ondřejem dostálem ze serveru abybylojasno.cz
  https://abybylojasno.cz/pravni-dzungle-s-ondrejem-dostalem/
  odpovídá na různé dotazy, četně WHO, EU, COVID nařízení
  https://youtu.be/w18mPXOHoUU

 10. „Medvede už pred rokom zavítali na západ a juh Slovenska. V Jelke a pri Galante vtedy videli statnú medvedicu s mladými, neďaleko Pezinka zas iného maca.“
  https://bratislava.dnes24.sk/medved-kusok-od-bratislavy-statne-zviera-videli-priamo-pri-frekventovanej-cyklotrase-418811
  ————————————-
  A ku.vy novinárske to stále volajú „macko“ – však o nič nejde lebo medveď. Čiže už aby som sa bál ísť na bicykli do drujej dediny!
  Našťastie ich začali likvidovať nejakí pytliaci, čo sa s tým neserú. Lesní robotníci už chodia do lesov s devinami. Takže ešte nám tu budú Ukrajinci na niečo dobrí.

  Toto by sa malo dať dobre rýchlo vyťahovať – lebo prekvapko z húštiny trvá len pár sekúnd!
  https://www.northwestfirearms.com/attachments/244zbmh-jpg.254284/

  https://seredsity.sk › pri-obci-abraham-sa-objavila-medvedica-s-mladatami-prisla-tam-z-majcichova-selmy-coraz-castejsie-schadzaju-juznejsie
  Pri obci Abrahám sa objavila medvedica s mláďatami, prišla tam z …
  V obci Abrahám pri Galante zaznamenali výskyt medveďa, pričom sa šelma potuluje po okolí aj s dvoma mladými. Naposledy medvedicu videli iba pár metrov od rodinných domov. Starosta upozorňuje ľudí a poľovníci zvýšili hliadky na kraji dediny. Medvede sa presunuli z Majcichova do obce Hoste a teraz sú už niekoľko dní v Abraháme.

  • Zver sa množí geometricky. Treba s tým niečo rýchlo robiť.

   • Otázka: Kto je na Slovensku premnožený a treba jeho stavy znižovať? Medveďov je na Slovensku 900 kusov plus mladé.
    Ľudí je na Slovensku 5 500 000. Po horách chodím pešo takmer každý deň či v zime alebo v lete a tie medvede mi neubližujú. Najčastejšie útočia na poľovníkov…

    • Zvieratá bojujú o územie a jedlo. Je otázkou času kedy množiace sa zvieratá budú chcieť územie a jedlo ľudí.

     • Vladimír

      Kto tu bol skôr? My alebo zvieratá. Odlesňuje sa tu na Zemi každý deň. Stromy tu sú 420 000 000 rokov a vedia bez nás prežiť, my bez nich neprežijeme.

     • názor,
      zvieratá bojujú len o toľko územia a jedla, koľko ho potrebujú. A my ľudia? – naši vládni činitelia, sprisahaní lekári, lživé médiá, rôzne pochybné spolky…? Odtiaľto by bolo treba začať!

  • Ad „Princíp 100 opíc! Stačí, keď jedna opica /sliepka, to je fuk/ ukáže spôsob riešenia problému – ostatné ju hneď napodobnia. Čiže – už sa stalo, už je to vo vedomí – už sa to bude zdieľať!“

   Je to princíp morfických polí – informačného pola. Teda stačí – a už sa to deje, že si pár medveďov uvedomí, že sa nemusia báť človeka, lebo človek sa bojí ich.

   Však nech sa prechádzajú po sídlisku! Akurát táto sku.vená vláda nám už nemôže vnucovať „to v mene vašej bezpečnosti sa musíte vzdať svojich občianskych práv!“ – vyniesť smeti do kontajnera!

   Tie medvede nakoniec z kontajnerov zožerú niečo, z čoho ich rozbolí bruško a bude po nich. Veď keď sú chránené zákonom na úkor človeka – nech si ich chráni zákon. Ja mám právo hubiť potkany na svojom pozemku, takže tak.

   Tu ide o to, že táto agenda wilderizácie – vytláčanie ľudí a farmárov, hospodárov z kultúrneho prostredia kultúrnej prírody dotváranej človekom – ktorý je tiež súčasť prírody, stavia kvôli sebaobrane človeka proti prírode a prírodu proti človeku – je to agenda nenávisti. Človek žije v prírode, lebo ju poznáva. Takto bude nepoznaná, skônčia reči o kráse prírody – a nastúpi boj s prírodou – čistý marxizmus!

 11. Marosko na Grizliho 9MM nestaci spray tiez za nich nestoji. Aspon 10mm plna gulka,nie ta co sa rozstiepi,najlepsi je 357,44mm,atd. Rumuni vyrabaju male AK-47,30 nabojov,7,62

 12. Nedávno jste si zde mohli přečíst o případu, který velmi silně otřásl celou Francií. Nyní se objevují další informace jak k případu, tak k samotné osobě pachatele, jehož podoba je již známa (viz titulní obrázek).

  Oumar, který prohlásil, že činu nelituje a nemá soucit ani s obětí (zřejmě lituje jen toho, že ho chytili), velmi brutálně znásilnil 29letou ženu poté, co se vloupal do jejího domu. Ženu zbil a opakovaně znásilnil, včetně znásilnění násadou od koštěte.

  https://necenzurovanapravda.cz/2023/08/francie-bestie-ktera-brutalne-znasilnila-zenu-kostetem-sveho-cinu-nelituje/

 13. Obed dojedz , aby ti ten párok zostatý v čreve nesposobil zácpu +++

 14. Velmi důležité pro nastávající období

  Co konkrétně udělat pro změnu systému a jak být připraveni na budoucí období? Jiří Havel a Martin Koller v Klatovech na besedě s občany.

  https://paralelne.cz/2023/08/16/co-konkretne-udelat-pro-zmenu-systemu-a-jak-byt-pripraveni-na-budouci-obdobi-jiri-havel-a-martin-koller-v-klatovech-na-besede-s-obcany/

  doporučovaná příručka lze stahnout

  https://paralelne.cz/2023/08/01/pripravenost/

 15. Neodpustiteľný podvod s ivermektínom podľa podľa TYLER DURDEN (možnosť použiť prekladač do SJ)

  https://www.zerohedge.com/markets/unforgivable-ivermectin-swindle?utm_source=&utm_medium=email&utm_campaign=1757

 16. Kecal „oldmarxista pamprlik“ tu má nadpráva? Na reakciu naň potrebujem schválenie?

 17. Celé WHO a jeho sponzori by už dávno mali visieť za genocídu ľudstva, ak to nepôjde podľa zákona, tak to pôjde po zlom. Oni majú tú drzosť po tých miliónoch mŕtvych vakcinovaných ešte otvárať tie hnusné papule a chrliť klamstvá!?!

 18. Jednoduchá

  …vďaka za inf…..

Pridajte komentár

*