Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Ďalšia fáza moderného vedenia vojny je vývoj neurónových zbraní, ktoré dokážu ovládať ľudský mozog


Print Friendly, PDF & Email

Ďalšia fáza moderného vedenia vojny je vývoj neurónových zbraní, ktoré dokážu ovládať ľudský mozog

(Ava Grace, Natural News) Ďalšia veľká vojna už nie je len o vojenskej sile alebo ekonomickej nadvláde. Namiesto toho ide hlavne o kontrolu nad ľudským mozgom.

Takýto záver vyplýva zo štúdie „Neurowar Is Here“ (Neurovojna je tu), ktorú v decembri 2021 zverejnili Joshua D. Gramm a Brian A. Branagan v rámci diplomovej práce svojho magisterského štúdia v odbore „Obranná analýza“ na námornej postgraduálnej škole v Monterey v Kalifornii.

„Veľká mocenská konkurencia sa vrátila do popredia medzinárodných vzťahov, keďže Čína a Rusko sa snažia bojovať proti americkému globálnemu líderstvu,“ napísali Gramm a Branagan.

„Táto súťaž je v konečnom dôsledku bojom… o manipuláciu a kontrolu protivníkov aj domáceho obyvateľstva. Bitka o vplyv začína a končí v ľudskej mysli, kde je vnímaná realita.“

(Súvisiace: Poradca Pentagonu chce vytvoriť neurozbrane na ovládanie mysle. Z toho by sme mali byť všetci vydesení.)

Podľa štúdie sa neurologické zbrane zameriavajú na mozog alebo centrálny nervový systém, čím manipulujú duševný stav človeka, jeho rozumové schopnosti a správanie. Autori tvrdia, že masmédiá skrývajú tento pokračujúci boj o kontrolu nad mysľou a myšlienkami ľudí, čo ho robí ešte desivejším.

Uvedenú realitu vnímajú vojenskí analytici a technológovia prinajmenšom od roku 2000. Práve vtedy Panel Európskeho parlamentu pre budúcnosť vedy a techniky zverejnil štúdiu o technológiách na ovládanie davu.

Zároveň v tom čase Severoatlantická aliancia (NATO) oznámila nové politiky týkajúce sa používania nesmrtiacich zbraní, ako sú rádiofrekvenčné a riadené energetické zbrane, ktoré môžu manipulovať ľudské správanie bezprecedentným spôsobom.

Tento vývoj Gramma a Branagana vážne znepokojuje:

Stop Candida

„Najväčší záujem je o systémy, ktoré dokážu priamo komunikovať s ľudským nervovým systémom,“ varovali Gramm a Branagan. „Výskum, ktorý sa doteraz uskutočnil v USA, ale aj v Rusku, možno rozdeliť do dvoch súvisiacich oblastí: individuálna kontrola mysle a kontrola davu.“

Zákaz neurozbraní je jediným spôsobom ako ochrániť ľudstvo

Gramm a Branagan tvrdia, že jediný spôsob, ako zabrániť tomu, aby sa tieto druhy neurozbraňových technológií používali v širokom meradle na globálnej verejnosti, je ich zákaz.

No a jediný spôsob, ako zakázať neurozbrane, je masívny verejný tlak, ktorý by mohol viesť k odtajneniu výskumu týchto zbraní.

Nedostatok medzinárodných dohôd zakazujúcich používanie neurotechnológií na diaľkové ovládanie ľudského nervového systému však dvojicu znepokojuje. Medzinárodná dohoda, ktorá zakáže používanie neurotechnológií umožňujúce kontrolovať činnosť ľudského mozgu, je tým najväčším cieľom.

Bez takejto dohody zostane stále viac a viac otázok o budúcnosti neurotechnológií nezodpovedaných, napríklad, kto ich bude kontrolovať a ako sa budú využívať.

Záver

Zistite viac o najnovšom vývoji v oblasti technológií na stránke FutureTech.news.

Tiež si pozrite prednášku Jamesa Giordana, predsedu organizácie IEEE Brain Project a člena Centra pre klinickú bioetiku Georgetownskej univerzity, ako diskutuje o budúcnosti vojen a rizikách spojených s používaním neurozbraní (v angličtine):

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Ava Grace, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Tieto zbrane úspešne otestovali pri Psyops s názvom kovid. Nepotrebujú ani Neuralink. Na ovplyvnenie vnímanie reality stačí dôvera ludí v hovoriace hlavy z masmédií.

 2. V knize Psí vojny jsem narazila na jednu zajímavou poznámku .Čarodějnické procesy prý mohly být taky reakcí na velkou oblibu magie v širokých lidových vrstvách .
  Sidorov se zmiňuje o vzniku opic-primátů z člověka.Šimpanzi prý podle domorodců a badatelů umí přivolat déšť.Zvířata zpravidla magické rituály nevykonávají.
  Samci chodí kolem stromu,něco vyřvávají a do 3 dnů přijde déšť .V hluboké minulosti lidstva prý některé rasy „lidí “ při odchýlení duchovního vývoje, vydaly opačným směrem a staly se z nich primitivní primáti.
  V podzemí existují rozsáhlé prostory, jejichž vchody byly zazděny.Na příkaz církve.Prý lidé si vyměňovali s pozemními obyvately nějaké předměty.Uhlí,kovy diamanty?A co mohli nabídnout pozemšťané?Že by lidské oběti.Třeba malé děti Čarodějnice často používali na kouzlení nekřtěňátka.Krásná žena se změnila v hada.atd
  https://pravednes.cz/KuschHeinrich.profil
  Zuřivé upalování bylo hlavně na západ od nás Německo,Španělsko,Holandsko atd.
  Třeba právě z důvodu zabránění našeho úpadku byla lidem všťípena idea Boha plného lásky a milosrdenství.A to nás může dělat lepší.
  Ne Bůch nezakročí, když se někde dějí nějaká zvěrstva.Ale naše silná víra a pokora může dost věcím zabránit .Ale něco,co je silnější než my a třeba nás pozoruje dá třeba lidstvu pořádnou facku,jestli se moc odkloní od plánovaného vývoje.
  A nebo zakročí příroda.
  https://www.csfd.cz/film/203367-supervulkan/prehled/

  • 2024-03-08 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.news pan VK komentuje aktuální události
   https://www.svobodny-vysilac.cz/2024-03-08-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-news-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

   Satan Fiala! Česká chunta ako jediná z EU /NATO/ umožňuje – protokolárne – používanie českých zbraní na terorizmus voči civilným cieľom vo vnútrozeimí Ruska. Korupcia Ukrajincov Čechmi! Akože rozjebaná V4? Už žiadni bratia Česi!

   • Vláda má důvěru 2% obyvatel jak jsem někde chytil. 🙂

    • Miroslav Čižmár

     U Maroša ste už skončili ako bratia.

     • Z You Tube bol okolo roku 2014 odstránený dokument – transkripcia – „Vsja pravda o rubľach i dolarach“ – jednak o tom, kto bol za WW1, WW2, a kto bude za WW3, ako prebehla najväčšia lúpež Mikulášovho II. zlata – 2200 ton, tzv. zlatý ešalón-vlak, určeného na vybudovanie Hodvábnej cesty cez Rusko /preto India paktuje s globalistami/, a akú úlohu pri jeho ochrane a nakoniec aj lúpeži zohrali čs. légie – boľševici z Wall Street nám to dodnes nezabudnú, a to bolo do bojov zapojených len max. 80 tisíc – iný údaj 70 tisíc čs. vojakov – zrejme mali iné gule. Inak z iného dokumentu z oblasti rieky Jennisej – v tamojšej ruštine cítiť neskutočný československý akcent – zrejme potomkovia zostavších legionárov. Skrátim – boľševici majú historicky pifku na čs. vojakov, aj keď už počas VVV väčšina – ktorí neskončili v gulagoch – prebehla k sovietom. Takže nie je náhoda, že niekto riadi Čechov – Slovanov – srať sa do Rusov! A takto zákerne! Lebo v Čechách sa nie náhodou nehovorí Rus, ale hanlivo Rusák, a o to sa postaral v roku 1945 židák-soviet Erenburg – aby zasial semeno nenávisti voči Rusom na desiatky rokov dopredu! Človek by povedal – dnešný kaviarenský intelektuál, ktorý kartu cvikať nikdy nebude – lebo sa živí rozvratom – to má v DNA!

      https://www.badatel.net/mat-kontrolu-nad-vsetkymi-peniazmi-je-nevyhnutne-ak-chce-vladnuca-trieda-dominovat-svetu
      Mať kontrolu nad všetkými peniazmi je nevyhnutné, ak chce vládnuca …
      Obr 22.1: Stalinov židovský minister propagandy Iľja Erenburg vyzýval sovietskych vojakov na znásilňovanie nemeckých žien a vraždenie žien a detí „Znásilňovanie a masakrovanie. Keď začali nemecké armády ustupovať do Ríše, Spojenci sa začali dopúšťať voči nim nevýslovných zverstiev bez ohľadu na obete.

      Tomuto veríte, že už z kultúrnej tradície – manželky ruských vojakov nemajú nič iné na práci /okrem dennodenného strachu o svojho muža doboha!/, ako povzbudzovať svojich mužov, aby znásiľňovali Ukrajinky? To vám až tak je.e?!
      https://plenum.sk/manzelky-ruskych-vojakov-povzbudzuju-svojich-muzov-aby-znasilnovali-ukrajinske-zeny-tvrdi-zelenska
      Manželky ruských vojakov povzbudzujú svojich mužov, aby znásilňovali …
      19. 1. 2023Prvá dáma Ukrajiny obvinila ruské sily z používania znásilnenia ako vojnovej zbrane v jej krajine a vyzvala na „globálnu reakciu“. Olena Zelenská tiež vyhlásila, že manželky ruských vojakov ich povzbudzovali k znásilňovaniu ukrajinských žien.

      https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/znasilneni-jako-nastroj-valky-skutecne-cislo-obeti-ruska-zna/r~a97a54aac48411eca89f0cc47ab5f122
      Oběťmi jsou i malé děti. Znásilňování je taktika ruských vojáků …
      2022 10:02. Z ukrajinských regionů, odkud se stáhli ruští vojáci, už několik týdnů přichází zprávy o zvěrstvech, kterých se tam invazní armáda dopouštěla. Výjimkou nejsou ani znásilnění. Ukrajinští i zahraniční odborníci upozorňují, že Rusové používají sexuální násilí jako strategii v boji. Protest před ruskou ambasádou v Berlíně.

      https://www.startitup.sk/rusky-vojak-znasilnil-nemluvna-podobnych-hro
      Ruský vojak znásilnil bábätko – Startitup.sk
      11. 4. 202211. apríla 2022 o 17:09. Ruskí vojaci sa neštítia znásilňovať ženy, deti a dokonca ani nemluvňatá. Znásilnenie je zbraňou, expertka sa bojí, že vidíme len špičku ľadovca. Twitter/AS74. Po ústupe ruských vojakov z okupovaných ukrajinských miest a dedín sa na svetlo sveta dostávajú hrôzy, aké na civilnom obyvateľstve páchali.

      https://www.hlavnydennik.sk/2023/2/30/migranti-hladajuci-azyl-sa-nemecku-odvdacili-viac-ako-7-000-zien-znasilnenych
      Migranti sa Nemecku ODVĎAČILI: VIAC AKO 7 TISÍC ZNÁSILNENÝCH ŽIEN!
      Od otvorenia brán neobmedzenej masovej migrácii v roku 2015 bolo v Nemecku nelegálnymi migrantmi žiadajúcimi o azyl znásilnených alebo sexuálne napadnutých najmenej 7 000 žien. Zistila to analýza vládnych údajov a informuje o tom americký portál Breitbart .

      https://www.roman-bednar.com/news/nemecky-sud-svojim-rozsudkom-vyslovene-povzbudzuje-migrantov-k-znasilnovaniu-krestanskych-zien
      Nemecký súd svojím rozsudkom vyslovene povzbudzuje migrantov k …
      4. 8. 2023Nemecký súd svojím rozsudkom vyslovene povzbudzuje migrantov k znásilňovaniu kresťanských žien 04.08.2023 22:31 Tento verdikt súdu v Regensburgu začiatkom týždňa musia nielen obete veľmi ťažko znášať. 23 ročný Afgánec Mohammad M. sexuálne obťažoval v priebehu troch rokov šesť mladých žien, pričom jednu z nich …

      https://www.aktuality.sk/clanok/527399/znasilnovanie-nadalej-ostava-jednym-z-nastrojov-vedenia-vojen
      Znásilňovanie naďalej ostáva jedným z nástrojov vedenia vojen
      Odhaduje sa, že až 200-tisíc žien znásilnili pakistanské jednotky počas tzv. bangladéšskej oslobodzujúcej vojny v roku 1971. So slovami „donútime vás kojiť pandžábske deti“. V Kolumbii si rivalské gangy vzájomne mrzačili a zabíjali ženy v snahe podrobiť si dediny či mestá.
      ______________
      Toto – si ujasnime!
      „Prečo Dr. J. Tiso vyznamenal nemeckých vojakov
      Predstavitelia ÚZŽNO vo svojom otvorenom liste primátorovi Ružomberka MUDr. Igorovi Čomborovi, tohoto oslovili ako „Anti/fašistu“ a historika F. Vnuka urážlivo označili za „modlu neoľudákov a popieračov holokaustu“ a za „Tisovho pohrobka“.

      K tomu podotýkam, že docent František Vnuk je nositeľom viacerých vyznamenaní, vrátane Veľkej zlatej Cyrilometodskej medaily s reťazou ÚSKI (Ústredia slovenských katolíckych intelektuálov, 1977), Striebornej medaily Ministerstva kultúry SR (1996), Pamätnej medaily Matice slovenskej (1996), Pamätnej medaily Konfederácie politických väzňov Slovenska (1996), Veľkej medaily svätého Gorazda Ministerstva školstva SR, Rytierskeho radu svätého Gregora Veľkého, ktorý mu udelil pápež Ján Pavol II. (1996), Zlatej medaily Matice slovenskej, Ceny Daniela Rapanta na rok 2001 a ďalších ocenení. Prednášal na Bohosloveckej fakulte UK v Bratislave, kde obhájil docentúru z cirkevných dejín a patrí medzi najplodnejších slovenských historikov a publicistov. Napísal obrovské množstvo monografií, štúdií, článkov a recenzií. Bol zvolený za riadneho člena Slovenského ústavu v Ríme, Predsedníctva Matice slovenskej, Slovenského historického ústavu Matice slovenskej a redakčnej rady Slováka v Amerike, Slovak Studies, Historického zborníka a iných periodík, je členom Združení slovenskej inteligencie KORENE.

      Voči primátorovi je v liste od ÚZŽNO aj výčitka: „Vy, funkcionár Zväzu protifašistických bojovníkov, ste boli schopný cenu dopriať človeku, ktorý obdivuje Tisa, teda osobe, ktorá vyznamenala vojakov za boj proti účastníkom SNP.“

      Udalosť vyznamenania vojakov Dr. J. Tisom chcem preto osvetliť na základe dobových svedectiev v nasledujúcich riadkoch.

      Okolnosti vyznamenania nemeckých vojakov

      Udalosť vyznamenania nemeckých vojakov v Banskej Bystrici v októbri 1944 prezidentom Dr. J. Tisom je jednou z najčastejšie spomínaných a žiaľ aj zneužívaných v súvislosti s jeho osobou. Fotografia prezidenta, ako pripína vyznamenania nemeckým vojakom sa stala priam „kultovou“ pre simplexnú komunistickú propagandu pred rokom 1989, ktorá má v dnešnej dobe zjavne svojich ideologických pokračovateľov. Samozrejme zamlčiavajú kontext a okolnosti, ktoré sprevádzali túto udalosť. Pokúsim sa priblížiť svedectvá súčasníkov prezidenta SR Dr. J. Tisa o tejto udalosti.

      Zachrániť ľudí

      Obhajca Žabkay na súde s Dr. J. Tisom uviedol: „Höfle uviedol, že o tom s ním v Bratislave vôbec nehovoril, a tak túto časť akcie mohol dohodnúť len minister obrany Š. Haššík. Obžalovaný predložené vyznamenania rozdal, dekoroval nemeckých vojakov, čím chcel len získať priazeň tých, čo nás okupovali. Len cez nich mohol plniť vytýčený cieľ, ktorým bolo udržať a dosiahnuť rešpektovanie slovenskej štátnej autority a zachrániť ľudí.“1

      Chlapci, hlavy hore, nebojte sa, robíme všetko, čo je možné pre vaše vyslobodenie!

      Katolícky kňaz Jozef Murár, ktorý v danom čase pôsobil v banskobystrickom biskupstve takto o tom spomína:

      „V októbri po potlačení povstania prišiel k biskupovi Škrábikovi redaktor časopisu Slovenský rozhlas Ján Priehradnik, rodák zo Svätého Kríža nad Hronom… Ján Priehradník vysvetľuje, ako mu v Bratislave povedali. Nemecké orgány sa rozhodli svoje víťazstvo nad povstalcami osláviť tak, že po príchode do Banskej Bystrice dajú na námestí obesiť niekoľkých zajatých veliteľov povstania a nechajú ich visieť na námestí počas niekoľkých dní… Na osobné zakročenie prezidenta Jozefa Tisu odstúpili od týchto zámerov. Prezident však musel súhlasiť, že pôjde do Banskej Bystrice, kde odbaví ďakovné bohoslužby a dekoruje niekoľkých nemeckých a slovenských vojakov, ktorí sa vyznamenali pri obliehaní Banskej Bystrice.“ Ďalej Murár zaznamenáva niektoré časti dialógu medzi Škrábikom a Priehradníkom: Po tejto argumentácii biskup namietal: ..Uvedomili si v Bratislave, čo to bude znamenať pre Cirkev, ak sa oslava víťazstva spojí s bohoslužbami a v dome biskupovom bude pohostenie?“ „Zdá sa mi“ – odpovedá Priehradnik – .,že iné východisko tu nie je, okrem tých šibeníc na námestí…“ „Veľmi pekne Vás prosím, pán redaktor“ – prosí neúnavne biskup – „zájdite ešte za pánom prezidentom a tlmočte mu moju úpenlivú prosbu, aby tam v Bratislave celú situáciu veľmi náležite a vo veľmi hroznej zodpovednosti znovu zvážili a mali pred očami následky, ktoré takáto oslava môže mať pre Cirkev aj pre mňa osobne!“ Potom sa Priehradník odporúčal…

      Kritický deň Jozef Murár opisuje takto:

      „Ráno 30. októbra okolo 9.30 hod. prišiel do mesta konvoj áut, v ktorých prišli s prezidentom Tisom, predseda vlády Štefan Tiso a iní vládni činitelia s generálom Höflem a jeho štábom. Prezident Tiso prišiel do rezidencie bez akýkoľvek privítaní, veď sa do poslednej chvíle vlastne nevedelo, či slávnosť naozaj bude. Prezident bol dojatý a bolo na ňom vidieť silné vzrušenie. Jeho reč inokedy pokojná chladnokrvná je teraz náhlivá a trhaná. Narýchlo vysvetľuje biskupovi chúlostivosť situácie a nalieha na biskupa, aby šiel do katedrály aj on na bohoslužby, lebo jeho neprítomnosť by sa vysvetľovala ako demonštrácia a tú si nemôžeme dovoliť (…) Musíme a chceme ratovať, čo sa dá, aby sa uchránili ľudské životy…“

      „Pred udelením vyznamenania Tisa predniesol na námestí prejav. Údajne to bolo na výslovnú žiadosť Höfleho, ktorý mu predložil aj osnovu pripravenú prof. Raschhoferom, ktorú však prezident nepoužil. Podstatnú časť prejavu uverejnila vtedajšia oficiálna tlač. Po dekorovaní odchádzajú prezident Tiso a Höfle krížom cez námestie do biskupskej rezidencie. Biskup na dekorovaní nebol, čakal v kancelárii na prízemí rezidencie. Pred bránou rezidencie sa zhromaždili politickí predstavitelia a zástupcovia mesta, aby pozdravili prezidenta a generála Höfleho.

      Práve vtedy sa objavila kolóna zajatcov eskortovaná nemeckými vojakmi. Zrejme museli niekde v Hornej ulici stáť a čakať, kým sa dekorovanie skončí. V predpoklade, že prezident aj generál sú už vo vnútri, kolóna dostala povolenie pochodovať cez námestie. Zajatí mali vyhrnuté goliere na plášťoch, záložky na čiapkach mali spustené na uši, zarastení a vyhladnutí pôsobili žalostným dojmom. Prezident Tiso zbadal tento sprievod. Aj nemeckí činitelia zbadali vážnosť okamihu a snažili sa dostať prezidenta pod bránu Biskupského úradu. Ale prezident sa vymanil z kruhu okolo neho a postavil sa na okraj chodníka do tesnej blízkosti kolóny zajatcov. Z kolóny bolo počul výkriky: ,,Pán prezident, zachráňte nás! My za to nemôžeme!“ Dr. Tiso zvolal: ,, Chlapci, hlavy hore, nebojte sa, robíme všetko, čo je možné pre vaše vyslobodenie! Zachovajte odvahu a nedajte sa strhnúť k nerozmysleným činom!“ Dlhší dialóg nebol možný, lebo ozbrojené stráže stále nástojčivejšie velili pokračovať v pochode.“ 2

      Zachránili sme azda desaťnásobne viac ľudských životov, než sme vydali tých vyznamenaní

      Dr. Jozef Paučo za prvej SR pracoval ako novinár, po vojne odišiel do exilu, do USA, kde sa angažoval v slovenskom národnom živote, bol šéfredaktorom novín „Slovák v Amerike“ až do svojej smrti v r. 1975. Vo svoje knihe „Dr. Jozef Tiso o sebe“ uvádza, že osobne hovoril s Tisom po návrate z Banskej Bystrice, kde tento dal vyznamenania nemeckým dôstojníkom a vojakom. Dr. Jozef Tiso o tom hovoril: „Viem, že niektorí ľudia sa pozastavia nad tým činom. Ale viem i to, že za bezcenné plechy zachránili sme azda desaťnásobne viac ľudských životov, než sme vydali tých vyznamenaní.“ V Tisovej záverečnej obhajobnej reči, na národnom súde, odzneli nasledovné slová: „A toto boli intervencie, ktoré vychádzali práve z mojej funkcie a o ktorých som dobre vedel, čo to znamená, že dávam vyznamenania, za čo trpím prípadne od niektorých ľudí.“ K týmto slovám v poznámke Dr. Paučo uvádza: Obžaloba „národného“ súdu tento čin Dr. Tisu kládla medzi najväčšie „zločiny.“3

      Prezident orodoval za záchranu miest

      O Tisovej záchrane niekoľkých slovenských miest, no bez súvislosti s vyznamenaním nemeckých vojakov, sa zmieňuje aj bývalý člen Štátnej rady v 1. SR Ján Balko: „Nemecká okupačná armáda mala po vypuknutí povstania pod velením generála Hubizkého (Pozn.: správne má byť Hubicki, velil nemeckým vojskám nasadenými proti povstaniu len do 1. 9. 1944) pomstiť zavraždenie vojenskej misie plukovníka Otta v Turčianskom Sv. Martine a masové hroby povraždených Nemcov v Mičinskej doline, v Kováčovej a v Kunešove. (Pozn.: Otto bol len podplukovník a spolu s ním boli okrem vojakov aj civilisti). Odplatou za túto hrdinskú činnosť malo byť úplné zbombardovanie Turčianskeho Sv. Martina, Banskej Bystrice, Kováčovej a Brezna. Prezident orodoval za záchranu týchto miest u Höfleho a Ludina. No a jedine ich zákroku bolo možno ďakovať, že tieto mestá neľahli popolom.“ 4

      Ďakujem Bohu, lebo mi tými pár plieškami umožnil zachrániť životy

      Jozef Vrba (riaditeľ Živnostenského úverného ústavu v Bánovciach od r. 1936, osobne poznal Dr. J. Tisu a ako 92-ročný vydal knižne svoje osobné svedectvo), ktorý bol v osobnom kontakte s prezidentom, vo svojej knihe „Muž, ktorý sa vzoprel Hitlerovi“ hovorí, že v priamej komunikácii o tejto udalosti s prezidentom Tisom, dostal nasledovnú odpoveď:

      „My sme v takej situácii, že zachraňujeme, čo môžeme. Za zavraždenie nemeckej vojnovej misie v Turčianskom Svätom Martine mali byť ako odplata zbombardované a vypálené tri mestá, ktoré boli ohniskom povstania: Zvolen, Banská Bystrica a Brezno. Malo byť zastrelených 300 ľudí, ktorých mali Nemci v rukách a odtransportovaných 15000 ľudí do Nemecka. Žiadal som a prosil generála Höfleho, aby to nebolo uskutočnené. Odôvodňoval som to nevinou mnohých ľudí, ktorí boli zatiahnutí do povstania komunistickou a benešovskou propagandou. Iní sa tam dostali mobilizáciou, ktorú nariadili na povstaleckom území pod trestom smrti. Iný sa ocitli v povstaní tak, že boli povolaní na manévre. Konečne s Božou pomocou sa mi podarilo generála Höfleho prehovoriť tak, že prisľúbil upustiť od odplaty, ale položil si podmienku, že vyznamenám istý počet ním vybraných nemeckých vojakov. Prezident Dr. Tiso, veľmi dojatý a s vážnosťou mi povedal: ‚Ďakujem Bohu, lebo mi tými pár plieškami umožnil zachrániť životy a hodnoty, na vytvorenie ktorých sa trápili generácie a ak by boli zničené, na ich náhradu by sa museli trápiť ďalšie generácie… ‘“ 5″
      https://blog.postoj.sk/85691/preco-drjtiso-vyznamenal-nemeckych-vojakov
      ——————
      Teraz moja veľká prosba k čitateľom Badatela – nemusíte byť moji priaznivci. V roku 2013 /?/ bol nakrútený úžasný príbeh o ruskom vojenskom oddieli, ktorý počas Veľkej vlasteneckej vojny na vlastnú päsť ochraňoval malé mestečko na východe Nemecka /niekde pri Severnom mori/ – práve proti zverstvám postupujúcej žido-SOVIETSKEJ Červenej armáde /prof.Antony Sutton o dvoch globálnych konceptoch z dielne illuminátov Rádu smrti 322 – fašistickej a komunistickej agende/. Tak toto chcelo gule a vrchol ľudského svedomia a odvahy. Film sa dal stiahnuť cez nejaké torenty, avšak vtedy som nebol technicky vybavený – o filme som vedel z iného zdroja. Takže poprosím – máte niekto o tomto pojem? Myslím, že je to mimoriadne aktuálne! „Humanizmus“ je slobodomurársky odvar zo židovských predkožiek! Asi tak. Inak – naozaj sa stalo! Milujem kuracie a vôbec hydinové kožičky – pečené- varené. Raz sme mali na gympli polievku – samá kožka – pre mňa labúž, a spolužiak poznamenal – „asi z predkožiek!“ Takže odvtedy tak! Polievku z CELÝCH varených cicín – ešte som nejedol! Tento koment som písal pol dňa? Zamrznutý PC. Borovičkové potrubie vyschlo – lebo Rusi. Tak šuip na nákup. Veľmi veľmi prosím zdroj na ten film! Ďakujem! Na redakčnú úpravu pochopitelne serkám – musím odoslať koment, než zapnem žiarovku, a tá mi vyjebne poistky – už mám tušáka.

     • Môj kilometrový koment čaká na schválenie. Ja mám s Čechmi – zrelými ľuďmi, dobré vzťahy, ale teraz to my nie sme v pozícii malého brata! To vy ste v pozícii užitočných idiotov /koho?!/ teraz! Vy toto vojnové svinstvo buď zastavíte, alebo s vami nechcem /čo ja už, že/ mať nič spoločné! O tom je ten váš Mahrál a židocentrizmus! Ups! Volali sme to pragocentrizmus! Ups! Inak veľa slovenských chtonicky = materiálne orientovaných ambicióznych „osobností“ utieka za úspechom a peniazmi do Prahy. V 90.tych rokoch som to odmietol /copywriting/ a majiteľ RA firmy to označil ako slovenskú malosť. Ja som len nechcel byť občan 2. kategórie – aj keď možno dobre platený = exploatovaný, v nejakom zasratom pražskom byte, kde mi polovicu mzdy zožerie prenájom u nejakej príživníčky. Doma je doma a srať na peniaze! Inak do Prahy naozaj smeruje množstvo slovenských židov. O tom, prečo je to tak – anonymita pre DNA potenciálnych psychopatov – hovoril Grigorij Klimov. A rovnakí sú za útokmi na civilné ciele v Rusku. Chazari. Pomsta v génoch.

    • mariankosnac

     důvěru 2% obyvatel nemala hádam ani tá najhoršia vláda na planéte, takže to bude asi blbosť – zrejme anketa na nejakom protivládnom vebe. Lebo blbcov je vždcky dosť. Bude to tak 20% to by mohlo byť reálne

   • Veď Česi prídu k rozumu … a nebude by to dlho trvať.

 3. Tyhle „neurozbraně“ způsobí smrt mnoha lidem, kteří mají například „budík“ u srdce, krevní sraženiny a vůbeč nemoci spojené s oběhovým systémem. To už ani nehovořímo lidech trpících psychiatrickým onemocněním. Takže se může klidně stát, že v „testované“ oblasti se vyskytne takových 20 až 40% mrtvých.

 4. Objektívne

  Pre súčasnú napätú situáciu kde sme sa len o malý chlp vyhli jadrovej vojne sa oplatí pozrieť filam „Neodvolatelná mise“
  https://www.csfd.sk/film/3056-neodvolatelna-mise/prehlad/

 5. Nejaký odvážlivec zverejnil:
  BattleSpace of Mind – AI and Cybernetics in Information Warfare (March 19th, 2024).epub
  https://github.com/autonomous019/Battlespace-of-Mind

  pozrite kap. 10 a porovnajta s tým čo sa deje okolo

 6. Aj toto sú zbrane: Rozporuplné. Dezinformačné!!

  🥇 Mýtus o zásaditom účinku citrónu a jeho hodnota pH: Toto ste netušili! (aktivnavoda.sk) —– pH: 2,2 – 2,4

  Kyselinotvorné a zásadité potraviny :: Centrum-harmonie-kleopatra (webnode.sk) —– pH: 9

  Kde je Pravda, do r*t* !!! ???

  Zvieratá pH neriešia, lebo majú inštinkt, o ktorý človiečika okamžite ohrabali tí Bieloplášťoví Zapredanci „Boha“ Sionu hádam ešte predtým, ako mu odcvakli pupočnú šnúru. Hanba im!!

  Hŕstke výnimočných alternatívnych Lekárov bojujúcich proti prúdu – naopak: Všetka Úcta a Česť.

  • 1.
   Link neprešiel, teda kópia textu:
   Šťava z citróna obsahuje 5% až 6% kyseliny citrónovej, s pH približne 2,2. To jej dáva výraznú kyslú chuť a je kľúčovou zložkou v nápojoch a potravinách, ako je limonáda a citrónový koláč.

   2.
   https://centrum-harmonie-kleopatra.webnode.sk/tabulka-kyselinotvornych-a-zasaditych-potravin/

  • mariankosnac

   Podstatné je, aký stav po strávení v tele vyvolá. A citrón je určite zdravý alebo aspoň neškodný, viď: Proč pít teplou vodu s citronem?

   Pokud ho budete pít každé ráno nalačno, nastartujete svůj zažívací systém a posílíte imunitu. Navíc podpoříte ledviny. Tak jednoduché! A citronová voda vám může pomoci zbavit se mnoha zdravotních potíží.

   alebo žeby nám aj v tomto klamali? Lebo napríklad taký med nieje taký zdravý ako si ľudia myslia a je kyselý.

   • Vo veľkej miere súhlasím. No vieme aj to, že účinky potravín závisia od veľa faktorov; ani na jedného a toho istého človeka nemusia pôsobiť vždy rovnako. A ešte správna kombinácia potravín – tak to je úplná veda (sme rozličné metabolické typy – mne napr. absolútne nesedí makrobiotika; ayurveda z väčšej časti áno).
    Čo ma zaráža (a na čo som zaútočila) je práve tá vyjadrená JEDNOZNAČNOSŤ niektorých odborníkov pri zverejňovaní veľakrát životne dôležitých údajov (a v tomto prípade ide o niekoľkonásobne protichodné hodnoty). Skrátka, ak poniektorí povedia A, a nepovedia B: dostať sa do anafylaxie a nemať okamžitú pomoc je neraz boj o život. A kto nás pripravil o vrodený inštinkt? – toto bola pointa mojej reakcie na objektívne(?) informácie, ku ktorým sa dnes už dopracovať takmer ani nedá. Všetko zničil nepriateľ.

    • Serieš sa v panike do niečoho, čomu nerozumieš! V konečnom dôsledku Krebsov cyklus je zásadotvorný! Lebo odoberanie kyslíka je zásadotvorné! Aj rajčiny sú kyslé, ale inak zásadotvorné! Väzba na kyslík obsahuje energiu – to je podstata. A o energiu vždy ide. Preto sú alkalické zeminy „mŕtve“ – zredukované, a kyseliny v humuse – v zbytkoch organickej energie – sú „živé“. Bavím sa o organických kyselinách.
     https://www.greelane.com/sk/science-tech-math/veda/citric-acid-cycle-373397/
     https://sk.lamscience.com/what-is-ph-sugar-solution

     • jo 1*

     • Veď ja nehovorím, že kyslé = kyselinotvorné, ani že zásadité = zásadotvorné (inak, hneď v hlavičke tabuľky to majú uvedené rozporuplne).
      Na kyslé a zásadité potraviny ani nevyhnutne nepotrebujeme tabuľky; v dospelosti ich väčšinou rozlíšime už podľa ich dobre známej chuti + vypozorovaného spôsobu ich trávenia.
      No o zásadotvornosti či kyselinotvornosti prijatej potravy rozhoduje veľa faktorov: náš vek, metabolický typ, celkový zdravotný stav, naše Diagnózy, Psychika (pohoda/stres), dĺžka a kvalita prežúvania, tvorba a kvalita slín, aké množstvo tekutín (a akých tekutín) sme pred jedlom popili, to, či sme počas noci spali, alebo sme noc prehýrili…ešte aj to, či sme zjedli (rovnako veľkú) porciu na deň splnu, alebo novu Mesiaca… dnes už aj to, ktorú potravinu sme v akej predajni, či skôr v ktorom reťazci kúpili. A je tu ešte voda. Vieme, čo okrem toxického chlóru ešte všetko do nej lejú? Takže, keď to všetko zhrnieme – pôsobenie jednotlivých preéčkovaných a chemtrailsom pravidelne opatrených potravín či plodín na náš organizmus je také individuálne a každú chvíľu iné, že zaškatuľkovať to by bolo veľmi nepresné. No je tu doba s kvantom stále narastajúcich a neprehľadných informácií s cieľom zahltiť nám celú myseľ.
      Zvieratá Inštinkt majú. Ony nepotrebujú komplikované a nejednoznačné tabuľky na to, aby boli zdravé a krásne. Nás o vrodený inštinkt bieli kati ošklbali okamžite + nekonečná séria ďalších trestuhodných povinných očkovaní. Ako bonus lekári svoje celoživotné dielo skazy zakončujú mňamkou; na radosť pohrebných služieb. Hlboká poklona tým z nich, ktorí svoju Česť nezapredali.

      Aj jedálniček v nemocniciach, v škôlkach, v školách, jedálňach… má od dodržiavania pH veľmi ďaleko. A tu je zakopaný pes s naším celoživotným prekysľovaním organizmu. Všetko možné nám liali do hláv od škôlky až do dospelosti, len to, čo treba, nie. Veď koho by pásli, keby nebolo oviec?
      O našom jedálničku veľa napovie aj správanie sa ľudí k sebe navzájom.

 7. Israismael

  ULTIMÁTUM RUSKA NEMECKU do PONDELKA 11.3.2024 DO 11h ..
  Nemci musia vysvetliť rusom čo všetko plánovali s raketami Taurus ,ako to chceli vyriešiť cez Ukrajincov ,ako chceli oklamať svet a odpaľovať rakety cez ich nemecké družice ,a ako chceli odpáliť Krymský most a ešte aj podľa nových informácií hlboko zasiahnuť letiska na ruskom území…Tieto nemecké rakety majú nosiče jadrových zbraní ,preto Rusko nikdy nedovolí aby boli používané na Ukrajine ..Ich prevoz na Ukrajinu by bol obrovský problém ,pretože majú dosah až na Moskvu a navyše s nosičom jadrových zbraní by hrozil jadrový útok na samotnú Moskvu ..Preto to ultimátum nemčina do pondelka ,do 11h

  • Tam to je prý i o dohodě že po spojení NDR A SNR nezaútočí na „sajuz a rusko je právně nástupnický stát a mohou to považovat za výpověď statutu, tedy i s reakcí na porušení. Do jaké míry to je otázka. ..hodně tenký led

  • „Nemci“ /rozvratníci chazarskí aškenázi/ flagrantne porušili 2 zmluvy – jednu v zmysle podmienky rozdelenia v roku 1945, a druhú v zmysle podmienok zjednotenia /1990?/. No komu by vyhovoval ruský útok na Nemecko? To JE židovina ako sviňa! Samovražečdný nemecký národ? Boľševička Merklová s izraelským pasom?

   Evropa – Poslední bitva 4 – Judea vyhlašuje válku Německu (CZ)
   https://odysee.com/Evropa—Posledn%C3%AD-bitva-4—Judea-vyhla%C5%A1uje-v%C3%A1lku-N%C4%9Bmecku:6

   • Merkelová a bolševička? – to je teda gól!
    Skôr Globalistka! Aj Marx bol bolševik?. Aj Smeráci sú nakoniec tiež boľševici?…Aj Stanislav Slabyecius?
    Heh, to je nechutné!

    • Merklová bola vytrénovaná členka teroristickej skupiny Stassi – „Červený chodník“, ktorej úlohou bolo – v období studenej vojny – likvidácia vybraných politikov na Západe. A čo si sem nasral toho zakomplexovaného Slabejca?! To je zase pre mňa to nechutné! Osobne ťa vnímam ako zhrdeného komunistu – ich užitočného idiota – na rozdiel od Mariána Čalfu – ty si ostal s holým ko.otom! Lebo slúžiť papalášom! Z tvojich komentárov je cítiť clivota za komunistickým režimom. Dal ti istoty ako každému otrokovi. A ešte si dáš nick ako egyptský faraón. Nechutné!

    • Ach ty kon, či nie, baterka sa ti vybila, kua si koň , či kobyla.?

 8. Čerstvý predvolebný „pozdrav“ žido-kandidátovi na prezidenta SR – Ivanovi Korčokovi – od Zoroslava Kollára.

  https://www.youtube.com/watch?v=rAMHiiK-FSc&t=743s

  P.S. Motto I.K. – Slušne a rázne ! (doplním: ZA likvidáciu SR!)

Pridajte komentár

*