Britský novinár odhalil lži o „plných nemocniciach“. Strašia a klamú aj nás?


Print Friendly, PDF & Email

Britský novinár odhalil lži o „plných nemocniciach“. Strašia a klamú aj nás?

Ak sledujete správy médií hlavného prúdu za posledné týždne, určite vám neunikli každodenné katastrofické správy o tom, ako sa nezadržateľne plnia nemocnice pacientami s ochorením COVID-19 a ako hrozí kolaps zdravotníctva.

Takéto alarmujúce správy sa neobjavujú len u nás, ale momentálne v takmer každej krajine Európy. Je to naozaj pravda alebo ide o nehanebné manipulácie zo strany vlád a médií, ktoré s nimi kolaborujú?

Odhalenia britského novinára

Britský novinár Ross Clark sa rozhodol, že sa tomuto problému ohľadne údajne plných nemocníc pozrie bližšie na zúbok.

Tu je oficiálny graf, ktorý publikovali médiá hlavného prúdu:

Uvedený graf zobrazuje 29 britských nemocníc a ich aktuálnu naplnenosť pacientami, ktorí sú chorí na COVID-19.

Zelená farba – zobrazuje nemocnice, v ktorých je viac ako 100 pacientov s COVID-19, no menej ako polovica počas vrcholu prvej vlny pandémie.

Oranžová farba – nemocnice s počtami pacientov s COVID-19 väčšími ako polovica na vrchole predošlej vlny.

Červená farba – nemocnice s počtami pacientov chorých na COVID-19 väčšími ako na vrchole predošlej vlny.

Novinár Ross Clark však upozornil, že ide len o malú vzorku 29 nemocníc z celkového počtu 482 štátnych a súkromných nemocníc v celom Anglicku.

Reálne k 27. októbru 2020 minimálne 232 nemocníc nemalo žiadneho pacienta s COVID-19!

Takéto zistenie viacmenej ani neudivuje, nakoľko samotná britská vláda uviedla, že počet pacientov s COVID-19 bol ku koncu októbra 9213 v porovnaní s 17172 na jar počas prvej vlny pandémie.

Aká je skutočnosť s naplnenosťou nemocníc v Anglicku

No a tu je graf, ako by to vyzeralo, ak by sa zverejnili údaje nie iba z 29 najvyťaženejších, ale zo všetkých 482 anglických nemocníc:

Najtmavšou červenou farbou je zobrazených tých 29 najviac zaplnených nemocníc.

Potom postupne s blednúcou farbou sú menej vyťažené nemocnice, a napokon svetložltou farbou sú nemocnice, kde nie je ani jeden pacient s ochorením COVID-19.

Takže tuto vidíte, ako vláda so spriahnutými médiami manipulujú správy!

Aká je situácia na Slovensku?

Ukazuje sa, že vláda Veľkej Británie zámerne zhromažďuje pacientov s COVID-19 v pár vybraných nemocniciach, ktoré sa týmto spôsobom samozrejme rýchlo zaplnia.

No a potom sa to odprezentuje ako „katastrofický scenár“ možného kolapsu zdravotníctva.

Robia sa podobné manipulácie a šíri sa zbytočný strach aj u nás na Slovensku?

To bohužiaľ nevieme preukázať, keďže nemáme prístup k dátam o vyťaženosti všetkých našich nemocníc. Ministerstvo zdravotníctva však tieto dáta má, tak ich môžete skúsiť požiadať, nech vám ich poskytnú.

My by sme si tieto údaje od ministerstva tiež radi vypýtali, ale vzhľadom na to, že sme mnohokrát odhalili a poukázali na ich lži, tak nám už nechcú na naše otázky odpovedať.

Počas súčasnej globálnej pandémie vlády jednotlivých krajín od seba mnohé veci a opatrenia preberajú. To je pomerne jasný fakt. Preto aj v tomto prípade máme vážne podozrenie, že podobné manipulácie sa môžu odohrávať aj na Slovensku.

Záver

Čo si o tom myslíte vy? Hrozí nám reálne kolaps nemocníc pod ťarchou pacientov s COVID-19?

Alebo je to len ďalšia z mnohých lží šírených vládou, ministerstvami a médiami hlavného prúdu, aby nás strašili a odôvodňovali tým zavádzanie ďalších drakonických obmedzení pre ľudí?

Zdá sa, že každým dňom sa na svetlo sveta dostávajú stále nové a nové dôkazy o tom, ako celá táto pandémia je len jeden gigantický podvod.

Stop Candida

Zdroj: tapnewswire.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Viete, že ma to ani neprekvapuje?

 2. MUDr.Andrej Janco – SLUŠ
  Trestné oznámenie
  https://www.facebook.com/524775884724062/posts/910109896190657/?extid=0&d=n

  Redakcia – došlo mi mailom, lenže Facebook ma blokuje „pokiaľ“ – tak prosím zaraďte komentár s obsahom T.O. Ďakujem!

  • nerozumiem, prečo právnik nabáda ľudí aby podali trestné oznámenia?… on to už urobili???

   • Ametyst – vďaka za upozornenie – bol som jednak už unavený, jednak som nevidel text na Fb – tak som „domyslel“, že trestné oznámenie – lebo to tam mal tak ako headline myslím označené ako Trestné oznámenie č.1. Správne poďla textu od Ivy je to podnet na okresnú prokuratúru. Je to lekár, nie právnik. Chybička sa vlúdila.

 3. Definitiva

  Dôležitééééé!
  Fico o testoch, migrácii, porušenie Ústavy, p-rezidentka sklaola pred Matelkom a Matelkovom rozkrádaní.

  https://sk-sk.facebook.com/LBlaha/videos/3005195452914051/

  • Zato Hlas-SD akosi nepočuť, tí sú asi tiež dohodnutí na pokračovaní doterajšieho tlačenia vakcín a všetkého predpísaného okolo, najvyššími z pozadia (čakajú, kedy budú môcť postupne a poslušne nastúpiť). Hoci túto despotickú diktatúru asi neprekonajú – nedorovnajú, vo výsledku to môže byť to isté…

 4. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2020/11/03/covid-vaccines-will-make-people-more-sick.aspx
  Prekladám názov dnešného článku Dr. Mercolu:
  COVID vakcíny urobia ľudí viac chorými.

 5. To je vrchol ake nehorazne klamstva uverejnujete. Vidim ze tiez ste smeraci! Fico vas plati. Podla toho co ste napisali v clanku cely svet hovori klastvo -Češi , Angličania, Spanieli, Poliaci, aj ine krajiny pozrite si radsej aktualne spravy na Ceskej televizi, na BBS, na Madarskej televizi na Polskej televizii . Uvidite kde je pravda , nepocuvajte tieto vyplody smerakov , ktorym nejde o ludske životy ale o to ze sa chcu dostat naspat do vlady , tak ociernuju a vymyslaju klamstva prostrednictvom medii a takycto platenych člankov. To chcete povedat ze vsade na svete klamu a pravdu hovori len tento platok , ktory financuju ficovci?! Je to HOAX., tolko klamstiev co tu uz popisali je neuveritelne!

  • Ste nás odhalili! Len jeden malý detail máte nesprávny – neplatí nás Fico, ale Putin osobne.

   • Vážená redakcia Bádateľa, bohužiaľ je obrovská nevedomosť – mne sa to stalo včera, keď som prehovorila s jednou dôchodkyňou, trochu som chcela objasniť skutočnosť – ihneď ma nazvala konšpirátorkou a bohužiaľ ani to nevie čo bude Covid dobrovoľná – povinná vakcinácia. Je to na zaplakanie.
    A čo sa týka blogov, vieme, že je veľa platených trolerov.

   • „PREPLNENÉ NEMOCNICE“ = marketingová analógia „AŽ DO VYPREDANIA ZÁSOB!“

    Prosím chápte Susi, že ona sa na rozdiel od ostatných do tej nemocnice DOSTAŤ CHCE! Moja pošahaná matka mala životný štýl založený na póze OBETE, k čomu patrilo chodenie po lekároch – ako pútanie pozornosti. Dnes je zašitá v psychiatrickom starobinci – a myslím, že je tam šťastná – a dožije sa vysokého veku. Ja osobne nemocnice NEZNÁŠAM!

    Ale čo s ľuďmi, ktorých paradigma zdravia spočíva v tom, že ho zásadne delegujú na lekárov? No – teraz sú v stave paniky a práve strach je ten základný ovládač psychologickej operácie Covid 19. Susi je obeťou „televízora“. Pravdu má len v jednom, že „Fico sa chce dostať k moci“, lebo úlohou týchto boľševikov je po „Matovičovych“ drzých „dvoch krokoch“ smerom k NWO bude treba odpustiť paru – aby systém neruchol. A celý systém sa dostane „len“ o krok smerom ku NWO. Ach jo.

    To MUDr.Jancovo trestné oznámenie na Facebooku neviete obtiahnuť ako text do komentára tu dole? Ja od vás nechcem nový článok. Ja z rovnakých dôvodov ochrany mojich metadát nechodím ani na váš Facebook. Alebo mám poprosiť nejakého diskutujúceho? MUDr.Janco to rozposielal každému, s ktorým nejako komunikuje, takže má záujem o zdieľanie a určite nepotrebujete autorizáciu. Vy si len zabezpečte pôvodný text v pevnom formáte – ako obrázok.

    • Meno a priezvisko: ……………………………………………………………………………………………., kontaktná adresa:……………………………………………………………………………….
     tel. č. : ……………………………………, email: …………………………………………………

     Okresná prokuratúra ……………… ………………………………………………..
     …………………………………………………

     V ……………………… dňa …..11.2020

     VEC: O z n á m e n i e o skutočnostiach nasvedčujúcich spáchaniu trestného činu

     Podpísaný/á …………………………………………., trvale bytom ……………………………………., občan/ka SR, na základe nižšie uvedeného skutkového stavu podávam nasledovné oznámenie o skutočnostiach nasvedčujúcich tomu, že mohlo dôjsť k spáchaniu trestného činu .

     V dňoch 24.10. až 26.10.2020 sa uskutočnilo pilotné testovanie antigénnymi testami na COVID-19 v najviac postihnutých oblastiach Slovenskej republiky. V dňoch 31.10. a 01.11.2020 sa uskutočnilo plošné testovanie obyvateľstva na území Slovenskej republiky. 23.10.2020 a 30.10.2020, t. j. v dni pred započatím testovaní, odzneli v médiách vyjadrenia predstaviteľov vlády a zástupcov ZMOS, ako aj prezidentky republiky, že personálne zabezpečenie celoštátnej akcie je nedostatočné. Prezidentka vyzvala, aby sa testovania zúčastnili občania, ktorí pociťujú príznaky ochorenia. Vládni predstavitelia vyzvali všetkých občanov, aby sa testovania zúčastnili nezávisle na zdravotnom stave, a to pod hrozbou obmedzenia, až straty niektorých Ústavou SR a medzinárodnými dohovormi garantovaných osobných práv a slobôd. Využili aj psychologický nátlak na občanov vo forme legitimizovania oprávnenia zamestnávateľa ukončiť pracovný pomer pre prekážku na strane zamestnanca pri neúčasti dotknutého alebo aj jeho rodinných príslušníkov na plošnom testovaní. Takisto bolo vládnymi predstaviteľmi spomenuté na tlačovej besede, že tí, ktorí sa nezúčastnia na testoch, budú mať hradený len obmedzený rozsah zdravotnej starostlivosti z verejného zdravotného poistenia oproti tým, ktorí sa dali otestovať.
     Okrem dňa 1.11.2020 sme v testovacích dňoch mali možnosť v médiách sledovať po celom Slovensku niekoľkohodinové rady a zhluky ľudí zdravých a preukázateľne aj chorých, ako aj starších ľudí z rizikových skupín, ktorí obvykle trpia chronickými ochoreniami, vo vlhkom a chladnom počasí spoločne čakajúcich na testovanie. Takisto sme sa dozvedeli, že na poslednú chvíľu prišli na žiadosť vlády pomôcť zdravotníci z Maďarska a zdravotníci z Rakúskej armády.
     Organizátori akcie boli lekármi a inými odborníkmi verejne upozornení na riziko prenosu SARS-CoV-2 medzi spoločne čakajúcimi na testy. Takisto boli upozornení na rozdielnu senzitivitu zakúpených testov oproti tej, ktorú uvádza juhokórejský výrobca a v dôsledku toho riziko falošnej negativity testu a tiež na možnosť falošnej pozitivity testu, čo aj pri verejných vystúpeniach opakovane vládni predstavitelia potvrdili. Kompetentní napriek uvedeným skutočnostiam nevyčlenili odberové miesta alebo časy odberov zvlášť pre príznakových a pre bezpríznakových testovaných, pričom si museli byť vedomí verejného ohrozenia z prenosu ochorenia z chorých na zdravých testovaných, ktoré takýmto postupom potencovaným chladným a vlhkým počasím spôsobili.
     Vzhľadom na uvedené máme za to, že došlo verejne zo strany vládnych predstaviteľov k prejavom nátlaku na občanov a nepriamo aj na zamestnávateľov v zmysle §192 trestného zákona.

     De facto organizovanie zhromaždení na prístupových cestách pred odberovými miestami je v rozpore s uznesením vlády, ktoré zakazuje združovanie sa viac ako 6 osôb z obavy pred prenosom SARS-CoV-2 a tým rozšírenia ochorenia COVID-19, v dôsledku čoho by mohli kolabovať zdravotnícke zariadenia a došlo by k verejnému ohrozeniu. Na základe uvedeného máme za to, že kompetentní vedome alebo z nedbanlivosti navodili situáciu, ktorá znamená riziko všeobecného ohrozenia v zmysle § 284 a §285 Trestného zákona, ktoré sa môže prejaviť v najbližšom období.
     Napriek tomu, že COVID-19 poznáme ako nebezpečnú nákazlivú chorobu, trestný čin šírenia nebezpečnej nákazlivej choroby v zmysle §164 a §165 v súvislosti s COVID-19 náš Trestný zákon nepozná, lebo ho nezahŕňa aktuálna Vyhláška č. 105/1987 Zb. ktorou sa určuje, ktoré choroby sa v SR považujú za nákazlivé v zmysle Trestného zákona.
     Ak kompetentní nepovažujú dôsledky šírenia COVID-19 za verejné ohrozenie a bez obáv organizujú plošné akcie, kde sa združujú ľudia pozitívni na SARS-CoV-2 a negatívni, tak v tom prípade vláda vedome bezdôvodne obmedzila osobné slobody občanov v zmysle §195 ods.1) z. č. 300/2005 Z. z. Trestného zákona.
     Tomu by nasvedčovala aj 10.aktualizácia Usmernenia hlavného hygienika SR v súvislosti s ochorením COVID-19 spôsobeným koronavírusom SARS-CoV-2 OSIO/79/116950/2020 z 30.10.2020 v ods. 9.3 a vyhlásenie ministra zdravotníctva o tom, že bezpríznakoví lekári pozitívni na SARS-CoV-2 môžu pracovať, byť v kontakte s kolegami, ošetrovať pacientov a dokonca aj operovať. Ostatní musia byť v nútenej izolácii a mať uzatvorené prevádzky aj v tých prípadoch, keď sú existenčne v dôsledku výpadku príjmov tieto prevádzky ohrozené alebo im hrozia pokuty. Ak nie je u bezpríznakových nosičov dokázateľný antigén zo slín alebo z okrajov nosových prieduchov, je dôvodný predpoklad, že pri zachovaní hygienických opatrení, nie je nutná ich izolácia.
     Toto oznámenie podávam za účelom preverenia, či vyššie uvedené skutočnosti a konanie kompetentných nie je v rozpore s právnym poriadkom Slovenskej republiky a či ich konanie nezakladá trestnoprávnu zodpovednosť v zmysle slovenských právnych predpisov, nakoľko vyššie uvedené skutočnosti nasvedčujú tomu, že mohlo dôjsť k spáchaniu trestných činov v zmysle §190, §192, §195, §284 a § 285 zákona č. 300/2005 Z. z. Trestného zákona v platnom znení .

     V nasledujúcom texte si dovoľujem odcitovať ustanovenia Trestného zákona, na ktoré sa odvolávam:
     § 192 Nátlak
     (1) Kto iného núti, aby niečo konal, opomenul alebo trpel, zneužívajúc jeho hmotnú núdzu alebo naliehavú nemajetkovú potrebu, alebo tieseň vyvolanú jeho nepriaznivými osobnými pomermi, potrestá sa odňatím slobody až na tri roky.
     (2) Odňatím slobody na jeden rok až päť rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1
     a) závažnejším spôsobom konania,
     b) na chránenej osobe,
     c) z osobitného motívu,
     d) v úmysle získať pre seba alebo pre iného väčší majetkový prospech alebo iný prospech, alebo
     (3) Odňatím slobody na štyri roky až desať rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1
     a) a spôsobí ním ťažkú ujmu na zdraví alebo smrť, alebo
     b) a spôsobí ním značnú škodu.
     (4) Odňatím slobody na desať rokov až dvadsaťpäť rokov alebo trestom odňatia slobody na doživotie sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1
     a) a spôsobí ním škodu veľkého rozsahu,
     b) a spôsobí ním smrť viacerých osôb,
     c) ako člen nebezpečného zoskupenia, alebo
     d) za krízovej situácie./

     § 195 Porušovanie slobody združovania a zhromažďovania
     (1) kto iného násilím, hrozbou násilia alebo hrozbou inej ťažkej ujmy obmedzuje vo výkone jeho združovacieho práva alebo zhromažďovacieho práva, potrestá sa odňatím slobody až na dva roky.

     Všeobecné ohrozenie § 284
     (1) Kto úmyselne
     a) vydá ľudí do nebezpečenstva smrti alebo ťažkej ujmy na zdraví alebo cudzí majetok do nebezpečenstva škody veľkého rozsahu tým, že spôsobí požiar alebo povodeň, alebo poruchu, či haváriu prostriedku hromadnej prepravy, alebo škodlivý účinok výbušnín, plynu, elektriny, rádioaktivity alebo iných podobne nebezpečných látok alebo síl, alebo sa dopustí iného podobného nebezpečného konania (všeobecné nebezpečenstvo), alebo
     b) všeobecné nebezpečenstvo zvýši alebo sťaží jeho odvrátenie alebo zmiernenie,
     potrestá sa odňatím slobody na štyri roky až desať rokov.
     (2) Odňatím slobody na desať rokov až pätnásť rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1
     a) závažnejším spôsobom konania,
     b) na chránenej osobe,
     c) z osobitného motívu, alebo
     d) preto, aby inému zmaril alebo sťažil uplatnenie jeho základných práv a slobôd.
     (3) Odňatím slobody na pätnásť rokov až dvadsať rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1
     a) a spôsobí ním ťažkú ujmu na zdraví alebo smrť, alebo
     b) ako člen nebezpečného zoskupenia.
     (4) Odňatím slobody na dvadsať rokov až dvadsaťpäť rokov alebo trestom odňatia slobody na doživotie sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1
     a) a spôsobí ním ťažkú ujmu na zdraví viacerým osobám alebo smrť viacerých osôb, alebo
     b) za krízovej situácie.
     § 285
     (1) Kto z nedbanlivosti spôsobí alebo zvýši všeobecné nebezpečenstvo, alebo sťaží jeho odvrátenie alebo zmiernenie, potrestá sa odňatím slobody až na jeden rok.
     (2) Odňatím slobody na šesť mesiacov až tri roky sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1 závažnejším spôsobom konania.
     (3) Odňatím slobody na dva roky až päť rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1 a spôsobí ním
     a) značnú škodu, alebo
     b) ťažkú ujmu na zdraví alebo smrť.
     (4) Odňatím slobody na štyri roky až desať rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1 a spôsobí ním ťažkú ujmu na zdraví viacerým osobám alebo smrť viacerých osôb./,

     Zároveň žiadam, aby orgány činné v trestnom konaní za účelom zistenia skutkového stavu postupovali v súlade s § 2 ods. 5 zákona č.301/2005 Z. z. ( Trestného poriadku) a aby ma o postupe orgánov činných v trestnom konaní v zmysle § 197 a § 198 Trestného poriadku, informovali.

     S úctou

     ……………………………………………………………………………..
     podpis oznamovateľa

     • Iva – Ďakujem! Vyriešila si to tým správnym spôsobom aj z pohľadu „autorského zákona“ – teraz narážam na mŕtveho chrobáka tu! Ten koncept MUDr.Janca je správne postavený smerom k všeobecnému ohrozeniu z dôvodu nátlaku z osobitného motívu! Toto musí trknúť každého normálneho policajta, ktorý má „Pomáhať a chrániť!“

      Diskutérom tu navrhujem:
      1/ Text si stiahnite a preveďte do formátu svojho vlastného dokumentu.
      2/ Vytlačte si ho a noste ho so sebou ako manuál pre prípadnú diskusiu s policajtmi, SBS-kármi a debilmi, ktorých stretnete.
      3/ Zdieľajte ho na svojej sociálnej sieti.
      4/ Kto ste tu z Tadesca – zaveste ho ako komentár tam. Ja to hodím inde.
      5/ Iva – ešte raz vďaka! Niečo ti dám „zahrať“!

     • Pre Ivu – nenašiel som v ponuke link na tú najkrajšiu rozpeckovanú verziu /mám ju v kompe/ – 3 dievčatá s gitarkou sedia doma v izbe, tak aspoň túto lyrickú z ulice…
      „выйду ночью в поле с конём“
      Russian Girls sing Lube – Kon
      https://www.youtube.com/watch?v=Fk2c02-jg2E

     • Любэ – Конь – текст

      Выйду ночью в поле с конем,
      Ночкой темной тихо пойдем.
      Мы пойдем с конем по полю вдвоем,
      Мы пойдем с конем по полю вдвоем.

      Ночью в поле звезд благодать…
      В поле никого не видать.
      Только мы с конем по полю идем,
      Только мы с конем по полю идем.

      Сяду я верхом на коня,
      Ты неси по полю меня.
      По бескрайнему полю моему,
      По бескрайнему полю моему.

      Дай-ка я разок посмотрю –
      Где рождает поле зарю.
      Ай, брусничный цвет, алый да рассвет,
      Али есть то место, али его нет.

      Полюшко мое, родники,
      Дальних деревень огоньки,
      Золотая рожь да кудрявый лен –
      Я влюблен в тебя, Россия, влюблен.

      Будет добрым год-хлебород,
      Было всяко, всяко пройдет,
      Пой златая рожь, пой кудрявый лен,
      Пой о том, как я в Россию влюблен!
      Пой златая рожь, пой кудрявый лен…

      Мы идем с конем по полю вдвоем.

      Existuje aj anglická verzia textu – ale to je len preklad.
      Verzia naspievaná originál s autorom piesne – Ljube, anglické titulky.

      Любэ – Выйду ночью в поле с конём(eng subs) – YouTube
      [Prehľadávať doménu http://www.youtube.com/watch?v=511Lt3Kg0aI%5D https://www.youtube.com/watch?v=511Lt3Kg0aI
      Russian song „Выйду ночью в поле с конём“ (I’ll go out to the field with the horse in the night) in perfomance of group Lyube. Enjoy!

     • a môžete tam k tomu dopísať, že sa k tomu donúteniu na testy sám a dobrovoľne priznal dňa 1.11.2020 o 11:22h na ta3 slovami citujem:
      „Prepáčte, že sme vás donútili ísť na tento test.“ 19:09 min.videa,
      link je tu https://www.ta3.com/clanok/1195866/tb-i-matovica-a-ministrov-o-prvom-dni-plosneho-testovania-naroda.html

      ak viete niekto z toho urobiť zálohu, prosím urobte, lebo neviem ako dlho to tam vydrží

   • Slovensko je jeden veľký ovčinec, vždy to tak bolo. A nielen Slovensko.
    Náš ľudský mozog, už od narodenia poškodzovaný nežiaducimi cudzorodými látkami, má zníženú úroveň vnímania; jasne to vidieť pri porovnaní človeka s ktorýmkoľvek druhom voľne žijúcicich – 100%-ne koncentrovaných zvierat: či už z
    pohľadu množstva a druhu nehôd, úrazov a všakovakých ochorení – vrátane psychických.

    • No veď na tom je postavená aj reklama COOP Jednota – NA STOTOŽŇOVANÍ SA S VÝROBKAMI!
     Tradičná kvalita (62s) | COOP Jednota | 2016
     https://www.youtube.com/watch?v=et8t-l8uAEo

     Ja – ako Braislavčan – už na južnoslovenskej dedine – som osobne veľmi spokojný – pri nákupoch sa navzájom zdravíme – sú tu omnoho lepšie vzťahy. Také Tesco – to je „ľadová“ jaskyňa plná biorobotov. COOP reklamy majú vynikajúci copywriting!

  • Susi…ste zlatá… spinkajte ďalej 🙂

 6. „Exkluzivně: Uniklý dokument z nejmenované olomoucké nemocnice s pokyny pro kódování výkonů zdravotní péče v souvislosti s COVID-19 odhaluje, jak se v České republice vyrábí ta obrovská čísla pozitivních a hospitalizovaných pacientů, kvůli kterým prý kolabují nemocnice! Dokument odhaluje instrukce lékařům, jaké kódy mají uvádět do zdravotních výkazů pacientů, aby nemocnice za virové pacienty dostaly více peněz, než kdyby v nemocnici leželi jenom jako obyčejní pacoši, ze kterých na bodovém ohodnocení z pojišťoven se tolik “nevytočí” na úhradách! Dokument prokazuje, že lékaři mají nařízeno označovat zemřelé s pouhým pozitivním testem za oběti COVID-19 stejně, jako kdyby opravdu zemřeli na virus!“
  https://aeronet.cz/news/exkluzivne-unikly-dokument-z-nejmenovane-olomoucke-nemocnice-s-pokyny-pro-kodovani-vykonu-zdravotni-pece-v-souvislosti-s-covid-19-odhaluje-jak-se-v-ceske-republice-vyrabi-ta-obrovska-cisla/

 7. Práve som vypočula toto zaujímavé video:
  https://banned.video/watch?id=5fa1eb29dace1614ffd3a6b2
  Prekladám názov:
  David Icke: Celý zmysel tohto Lockdownu (uzavretia) je aby sa zničila nezávislosť (voľnosť, suverenita).
  Alex Jones tu hovorí s Davidom Icke, tiež spomínajú prázdne nemocnice, ako boli najatí herci…
  Podľa nich neexistuje žiaden vírus, rozoberajú ako elity sveta (tá 0.0001 percentná elita čo diriguje túto zemeguľu) plánujú zobrať všetok náš majetok, urobiť nás veľmi chudobnými, veľmi zadlžiť a potom im všetko podpíšeme a odovzdáme im dobrovoľne celý svoj majetok.
  Spomínajú Georga Sorosa, čo všetko platí, ako sa Soros vyjadril: „Nehľadím na sociálne dopady, len na svoje peniaze“.
  Používajú trik: rozdeľuj a panuj, vytvorí sa chaos a potom oni zasiahnu a dávajú „svoje“ príkazy.
  Celá pandémia je hoax, toto je totálny útok na ľudskú slobodu.
  Zaujímavé obrázky sú v tomto videu.
  Idú zničiť všetok biznis.
  Teraz kto sa dostane do nemocnice, snažia sa každému pripísať, že má Covid (sú za to peniaze), keď niekto zomrie na iné choroby, ak na úmrtný list napíšu, že zomrel na Covid, nemocnice, lekári dostanú peniaze. Už veľa ľudí zavraždili intubáciou – umelou ventiláciou – sú za to obrovské peniaze. Ľudom, čo nepotrebujú umelú ventiláciu dajú ju kvôli peniazom od zdravotnej poisťovne a fakticky takto zavraždia pacienta.
  Celé je to organizovaný podvod.
  Plánuje sa viac a viac testovať, aby bolo viac fake positive testing (falošne pozitívnych).
  Bude na nás poslaná armáda, polícia. Vo Veľkej Británii naberajú viac a viac policajtov, aby to boli schopní celé previesť.
  Pochopiteľne, keď sme pozitívne testovaný, nie sme vôbec chorí, nerozširujeme túto chorobu.
  Plánujú Universal Income – univerzálny príjem, každý z nás dostane trochu peňazí ale budeme musieť všetko splniť do poslednej bodky, čo nám elity prikážu, napr. prijať depopulačnú vakcínu s čipom.
  Plánujú zaviesť celosvetovo Social Credit System ako to už zaviedli vo viacerých mestách v Číne – každý náš krok je pod ich kontrolou.
  Plánujú viac a viac lockdownov (uzavretí), viac a viac fašizmu.
  Všetky tieto testy sú len podvod.
  Fauci+Biden = vedecká diktatúra.
  Vírusy nespôsobujú choroby…
  5 G je veľmi nebezpečné, bunka sa dusí, môžu povedať, že Covid…

  • Jean – konečne dobre zhrnutý materiál – odkiaľ kam to fúka – ľudia nechápu podstatu globálneho programu elít – toto ma napríklad serie na Infovojna.sk, že ľudí síce detailne informujú o tom, čo ako Matelko, ale už vôbec nie prečo to Matelko. Takže v priebehu 24 hodín sa potvrdilo to, čo tu trúbim – že pozor na Sulíka – lebo nepodmienený príjem /zásadne digitálny!!!/ a sociálne kredity ako v Číne!

   Richard Sulík – Dokumenty a knihy na stiahnutie
   [Prehľadávať doménu sulik.sk/dokumenty-na-stiahnutie/] https://sulik.sk/dokumenty-na-stiahnutie/
   Odvodový bonus II – Zmena paradigmy | Richard Sulík 21.05.2005 | PDF – 240 strán | 12,1 MB Súčasný komplikovaný sociálny a odvodový systém by mohol byť nahradený jediným odvodom a jedinou sociálnou dávkou.
   —————————————————
   Jean – otázka – môžem prevziať tvoj preklad videa a rozposlať „svojim“ /preložila Jean/ ???

   • Čína povolí používať internet len sociálne spoľahlivým …
    [Prehľadávať doménu magazin1.sk/cina-povoli-pouzivat-internet-len-socialne-spolahlivym-ludom/] https://magazin1.sk/cina-povoli-pouzivat-internet-len-socialne-spolahlivym-ludom/
    V Číne majú kontrolu nad obyvateľstvom. Prepracované kamerové systémy kontrolujú každého obyvateľa a následne ho bodujú. Čím získava sociálne kredity. Kto sa nespráva tak, ako sa má, štát mu zakáže isté „výhody“, ako po novom bude používanie internetu, či cestovanie.

  • Definitiva

   Zľahka, aby som neuškodli svojej psychike, občas načriem inde do studnice ľudovej diskusie. A všetky!!! diskusie sú o PANDÉMII a neprimeraných opatreniach vlády.

   Prosím všetkých, aby si uvedomili, že ľudská myseľ, ktorá nepracuje s faktami a dôkazmi, je mysľou v poruchovom stave, až v stave psychopatickom.

   Prosím všetkých, aby si uvedomili, že žiadna korona pandémia NEEXISTUJE!!!
   Pandémia, epidémía, pouličná nákaza, existuje len vtedy, ak existujú KLINICKY CHORÍ ľudia.
   Choroba je určená príznakmi, poruchami zdravia, špecificky pre každú chorobu. Choroba má svoj typický priebeh, má svoju príčinu, izolovaného PôVODCU choroby.
   Čiže choroba musí byť medicínsky odborne dokázaná!

   Covid existuje len v mysliach vystrašených ľudí a len v podobe testov s vysokou chybovosťou. Čím viac sa testuje, tým viac akože „chorých“. Dodnes nebol izolovaný z chorého človeka pôvodca Covid ochorenia.
   Médiá a politici sa oháňajú pozitívnymi testami. Ale NIKTO neukazuje chorých, plné nemocnice, nikto nepopisuje príznaky, na ktoré pacient zomrel. Nikto na ulici, ani v práci, ani v izloácii nestretne človeka klinicky chorého. NIKTO nepovedal, čím sa odlišuje tzv. Covid ochorenie od chrípky, nádchy, rôzneho kašľa… a ako doktori odlíšia tzv. Covid od ostatných dýchacích ochorení.

   Wantajm nexttajm Matelko sám hovorí, že kto je pozitívny, ten ešte nemusí byť chorý a kto je negatívny, ten ešte nemusí byť zdravý. Že Wantajm je chorý na hlavu, to už národu dokázal.

   Komu to prospeje? Wantajm, aj nexttajm Matelko už zarob-il -í. Farmaceuti zhrabnú miliardy, nemocnice milióny. Bankári po nesplatiteľnom zadĺžení oddĺžia všetkých výmenou za ich majetok. A svetovláda má vakcínu, ktorá vám zničí imunitu a depopuluje planétu. A pacienti sa po oddĺžení a výmene majetku za dlhy stanú nekonečne šťastnými otrokmi. Veď predsa nemať majetok znamená nemať starosti, veď to je rozkoš sama. Wantajm.

   • A to ešte neboli vyčíslené náklady obcí a štátu za manévre prvej vlny testov. Najväčšia sranda je, že ten typ testov do 5 eur bol vyvinutý pre nízkopríjmové krajiny a ups! My máme na celoštátne manévre!

    Keď WHO definuje zdravie ako stav fyzickej, duševnej a sociálnej pohody – tak sme z toho SOCIOPATA!!! chorí všetci! To on je tá choroba!

    • My tu máme onen vírus, je to jedna z najhorších mutácií v Európe; už nejde o Wuhanský, ale Wantajmský vírus, no postupuje v aktuálnom čase takmer identicky, cez istú pošahanú gebulú, rovno do čínskej totality pre celú SR a hlavne pre vybranú neohnutú populáciu, ktorá nepochopila, že slobodné rozhodnutie, či vlastný názor už nie sú povolené..

 8. To už ani nie je možné, dnes vypotili ďalšie povely, nadradené zákonom
  Zákaz vychádzania (bez testu) potrvá do 14. novembra.
  + ďalší padlý už „zvažuje“, že budú slobodným občanom predlžovať zákazy aj po 15.11.2020!!!
  Ani nechcem tipovať čo budú vymýšlať ďalej, lebo toto už vyzerá na dodatočne trvalé domáce väzenie po voľbe dobrovoľného netestovania; prezidentka ktorá v tom ide s nimi už ani nepípne za jediného občana obraného neústavnými vyhláseniami a vyhláškami o jeho práva, a hlavný roznášač povelov sa bezpečne stiahol niekam do milionárskeho zátišia pre ďalšie povely a kutie zákerností…

  Tí s nespoľahlivými gaunersky vykšeftovanými natlačenými testami – s negatívnymi výsledkami, asi sú všetci na 100% bezinfekční na vírusy chrípky, prechladnutia… (dnes všetko = chorí na Covid 19) po národnej tlačenici a vykašliavačke, že sú nepochybne 2-3 týždne všetci v pohode. zato človek bez choroby a bez jej príznaku, ktorý dodržal zákaz zhromažďovania sa, je tu fackaný každé 3 dni z každej strany novými prepleskami od spolupáchateľov bezprávia, podvodu a zla.
  Zdravotní pracovníci Covid 19 pozitív „bez príznakov“ môžu prísť každý deň do roboty, nim ani ich pacientom, kolegom, tento zákerný vírus nijak neublíži, hlavný príkazca to tak všetko vymyslel, popri tom, ako v tomto bezprávnom ukradnutom štáte zakázal sa smiať.
  To len tí neotestovaní (vládna mašinéria garantovala dobrovoľnosť) sú všetko v tej komplikovanej, myšlienkovo nekonzistentej gebuli, bezpríznakoví nebezpeční roznášači…

  • Chemické závody Juraja Dimitrova – sirovodík škodí nervom! Budeme cestovať po vertikále! Až na Mesiac!
   Astrál nám Matelko zakázať nedokáže – a tam ho dostaneme!

   Jones Vs. Jones (Feat. Angie Stone)
   https://www.youtube.com/watch?v=kojAiYiGUts

   Hovorím – zvyknite si pri zaspávaní myslieť na to príjemné – ako s blaženosťou Matelkovi vytrhávate srdce z tela /a hádžete ho psovi/ – a on o tom ani netuší – lebo ho ten jeho Archón nepotrebuje. He – Matelko „prisahal“ národu nie na svoje srdce, ale na svoju náprsnú peňaženku!

   Roberta Flack – Killing Me Softly
   https://www.youtube.com/watch?v=k4A5XuMz_Tw

   • Nemám tam J/ CHZJD, takže len nejaký chlapík z davu. Ktorý si už „užíva“ oblastné ožarovanie O2 G5. Prečo to asi nezaviedli v prvom slede na územie zmenkárky z Trnavy.

    Tých Covid19 zdravotníkov som uviedol v rámci hry satanov, akože ich politicko-pavedecká logika.
    Koviditída škodí ľudským životom inak v masovejšom meradle než tom mediálne nafukovanom:, útlakom (už mali byť páchatelia v zmysle stále platných zákonov zamknutí na doživotie), ničením zdravia psychického i fyzického (lebo všade „liečime“ len kovidy, ostatným starostlivosť odopretá) mučením, plánovanými narafičenými lágrovými deportáciami (aj Lejnová už dala prísľuby cezhraničnej lágrovej koncentrákovej „pomoci!). otroctvom, zabíjaním, cez satanské samozvané nastrčené -vraj vládne- mašinére.

    Pesnička Jones .. pekná, nepoznal som dík.

    A námet na zaspávanie som si všimol už včera, asi by sa rátal aj Carlovi Maria Viganovi – zameraný na všetkých hadov!

 9. vraj sa dal náš najvyšší do karantény?? … možno sa len hrá na schovávačku lebo sa bojí vyjsť medzi ľudí??

  • Fyzická ochrana týchto ľudí je pre ich ochranku jednoduchšia, keď sa nepohybujú, ale sú zalezení v nejakom objekte. Princíp kruhovej obrany.

   He – alebo sa hadi Matovič a Naď zvliekajú z kože. Otázka – a čo karanténa Pavlínky?

 10. Tak je to jasné, odpadlíci s mocou vytvoril III. kategóriu najbezprávnejších občanov, o žiaden kovid a ani o jeho potlačenie, ani jemu nejde (on je z neho živý), Netestovaní sú v neustále a nekonečne predlžovanom treste nevychádzania dlhšie, než pozitívne testovaní…
  Tí ktorých označili pozitívni, 10 dní karanténa, dobrá vôľa slobodná rozhodnutie netestovať sa v davoch (a s XY inými pochybnosťami) = väzenie zatiaľ na 14 dní…

  Je to séria trestov zato, že sme neprešli testom servilnosti. Mali sme len jednu šancu. Sme pre nich najviac nebezpeční. Aj pre uzurpovanú moc, aj pre vyhliadnutých poslušných, ktorých si budú naoko hýčkať krátkym výbehom pre malý cukor a občasný bič.
  Som rád, že som nehlasoval za hentakú prezidentku, ani hentakú bandu, s ktorou je aj ona v jednom kotli (či ešte len bude v tom na zákazku)…

  • chzd – neklesaj na duchu. Toto si vypočuj celé, počúvaj medzi riadkami a hlavne vnímaj energiu. A tie náznaky.
   VIDEO: Koľko pravdy znesieš?
   https://www.infovojna.sk/article/video-kolko-pravdy-znesies

   A porovnaj s prejavom Putina /musím si to ísť požičať na Tadesco.

   „Podľa Putina neexistuje miesto pre suverénne národy v globalistickej vízii budúcnosti, a ruský prezident ukázal prstom priamo na Rothschildovcov a ich kabalu a na medzinárodné elity.
   „Rothschildovská kabala prenikla do vašej vlády, do vašich médií a do vašich bankových inštitúcií. Už im nestačí páchanie zverstiev na Strednom východe, robia to teraz na vlastnej pôde, zúfalo dokončujú plán jednej svetovej vlády, jednej svetovej armády, doplnené svetovou centrálnou bankou.
   “ Myslia si, že to môžu robiť tak, že vás budú terorizovať, než sa podrobíte. Desia vás, aby ste prijali všetky nové zákony, ktoré zavedú, pod zámienkou vašej ochrany. “
   Putin vyzval Európanov, aby odmietli výzvu sirén globalizátorov a ich kultu smrti.

   „Oni (Európania) sa musí postaviť svojim pánom, ktorí už dávno prestali slúžiť ľuďom a požadujú, aby boli ich hlasy vypočuté.“
   „Západné vlády už ani neskrývajú svoje skutočné zámery. Môžete vidieť hrôzy, ktoré sa skrývajú za ich maskami.
   Nespúšťajte z nich oči !
   Nepodľahnite ich trikom !
   „Rusko sa nebude len pozerať, a nedovolí, aby Európa bola porazená a takto dehumanizovaná.
   Vojna začala !!
   Pravda a spravodlivosť zvíťazí!
   —————————————-
   Z môjho pohľadu Naď už nasral tých správnych ľudí! Žiadna pomoc NATO – servismana USA – nie je zadarmo, takže Naď posunul hranice „Slovenska“ bližšie k Rusku. A v hre o nedotknuteľnosť Slovenska sú aj iné ENTITY! A prebehla Jalta 2.

 11. Jednoduchá

  jE to až neskutočne pravdivé, ako sa takz.KONŠPIRÁCIE stávajú skutočnosťou, som veľmi rada, že môžem čítať túto stránku a prečítať si názory iných….celý svet sa teraz zapodieva 1 jediným bodom – covidom a tiež neskutoč.strachom, pomocou kt. chce elita sveta ovládať masy ľudí- tých si plánuje preriediť a nechá si len ,,STATOČNÝCH“ bez chrbtov.kosti ! no a najhoršie je, že nie všetci to takto vnímame, s vlast. rodinou som sa ,pohádala nielen kvôli rúškam, aj kvôli test., nepomohlo ani vysvetľ.- možno u mladš.sa to dá pochopiť , no u rovesníkov??? :-(…..Som veľmi rada, že čítam aj inú liter., ako bežne kúp.v nov.stánkoch, práve ona mne osobne teraz pomáha najviac! všetkým nám držím palce, aby ten scenár nastáv.dní ,,chytil“ iný, ten lepší smer, než ako sa to zdá!…………….
  Všetkým skutoč.bádajúcim ďakujem za príspevky a želám pekný večer :-)…………………..

 12. Jednoduchá

  P.Maroš vďaka za tie povzbudivé slová, nielen pre chzd……..len verím tomu, že večer sa mi to video bude dať aj prehrať, aj včera ste dali príjemnú pesničku do etéru – ďakujem :-)…..,
  Želám Vám aj podobne zmýšľ.pekný deň :-)……………..

 13. Vlad Drakula na ty vsechny COVID, GMO az NSP gangstery

 14. Sorry, nemam cas citat diskusiu (navyse je spred roka), ale neda mi nepridat link na asi jedinu nemocnicu, co aktualne cisla zverejnovala a zverejnuje. Metodiku, kto sa kolkokrat zarata, samozrejme urcuje ministerstvo, ale aspon vidite cisla. Na strankach inych nemocnic, ktore som pozerala, som taketo nieco nenasla.
  https://www.fnspfdr.sk/denny-prehlad-poctu-hospitalizovanych-pacientov-s-ochorenim-covid-19-a-pozitivne-testovanych-zamestnancov/

Pridajte komentár

*