Lekár objavil čosi závažné o vakcínach. Jeho telo našli neskôr plávať v rieke. Čo zistil?


Print Friendly, PDF & Email

Lekár objavil čosi závažné o vakcínach. Jeho telo našli neskôr plávať v rieke. Čo zistil?

Dr. Jeff Bradstreet, zanietený výskumník a silný odporca očkovacích vakcín, bol nájdený mŕtvy. Jeho telo bolo nájdené v rieke Severnej Karolíny.

Súdna analýza ukázala, že lekár mal strelné rany v oblasti hrudníka. Predpokladá sa, že Dr. Jeff Bradstreet zomrel za „podozrivých okolností“.

Jeho telo našli rybári v americkej rieke Rocky Broad River v štátnom parku Chimney Rock. Stalo sa to v piatok, 19. júla tohto roku.

Policajní vyšetrovatelia stále tvrdia, že lekár spáchal samovraždu, ale ľudia, ktorí ho poznali, majú na to iný názor. Jeho rodine a priateľom sa dôkazy potvrdzujúce jeho samovraždu nezdajú byť presvedčivé.

U jeho dieťaťa sa vyvinul autizmus po tom, čo mu vpichol očkovaciu vakcínu. Tým sa preukázala zlá stránka očkovania a Dr. Jeff Bradstreet sa stal čoskoro otvoreným aktivistom proti týmto očkovacím vakcínam.

Osobná správa lekárovho syna o výsledkoch vakcíny je stále dostupná na internete, na jeho online blogu.

Infowars hovorí:

„Bradstreet mal strelnú ranu na hrudi, ktorú si podľa polície pravdepodobne spôsobil sám.“ hovorí WHNS.

Tu sú slová, ktoré oznámil šerif Úradu okresu Rutherford:

„Potápači zo záchrannej čaty okresu Henderson, ktorí boli zodpovední za danú oblasť, našli v rieke strelnú zbraň.“

Vyšetrovanie lekárovej smrti je stále otvorené a na výsledky jeho pitvy sa stále čaká.

Dr. Bradstreet vykonával súkromnú prax v meste Buford, Georgia. Zameriaval sa na „liečenie detí s poruchou autistického spektra (PAS) a na s tým súvisiace neurologické a vývojové poruchy.“

Okrem iných liečebných prostriedkov ponúklo jeho wellness centrum aj liečbu „ortuťovej toxicity“. Dr. Bradstreet veril, že tento ťažký kov je hlavnou príčinou vývoja autizmu u detí.

Ako bolo uvedené vyššie, lekár začal svoju misiu v boji proti očkovacím vakcínam po tom, ako rutinné očkovanie vyvolalo u jeho syna autizmus.

„Autizmus ma o medicíne naučil viac ako lekárska fakulta.“ vysvetľoval Dr. Bradstreet na konferencii, ako uviedli noviny Epoch Times.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Navyše lekár ponúkol svoje znalecké vyhlásenie federálnemu súdu, samozrejme, v záujme rodín, ktorí nesúhlasili s očkovaním. Dr. Bradstreet bol zakladateľom a prezidentom Medzinárodného detského rozvojového centra (Child Development Resource Center). Dr. Andrew Wakefield, odborník na autizmus, bol vedúcim výskumu v jednom stupni.

Podozrivé okolnosti jeho smrti

Nedávna razia, zahŕňajúca niekoľko agentúr, vedená Americkou agentúrou pre potraviny a lieky (FDA), robí celú vec ešte podozrivejšou. Vyšetrovatelia sa zamerali na lekárovu kanceláriu.

„Agentúra FDA zatiaľ prezradila, že agenti prehľadali lekárovu kanceláriu vraj kvôli bývalému pastorovi, ktorý bol podozrivý už viac ako 10 rokov.“ uviedla správa Gwinnett Daily Post.

Mnohé rodiny povedali, že Dr. Bradstreet ovplyvnil ich životy pozitívne. Môžete si prečítať ich komentáre na stránkach sociálnych médií určených tomuto lekárovi.

„Dr. Bradstreet bol lekárom môjho syna po tom, čo mu diagnostikovali autizmus. Robil zázraky,“ poznamenala jedna užívateľka Facebooku, „v 16. rokoch teraz môže žiť normálny život, za čo vďačím jemu. Každý deň mu budem ďakovať.“ 

„Budem mu navždy vďačná za zotavenie môjho syna… z autizmu,“ napísala iná užívateľka, „liečba zmenila život môjho syna, aby vyrástol a žil zdravý normálny život. Dr. Bradstreet nám bude veľmi chýbať!“

Jeden z členov rodiny Dr. Bradstreeta založil stránku GoFundMe, kde môžete „nájsť odpovede na mnohé otázky vedúce k smrti tohto lekára, vrátane dôkladného vyšetrenia na možnosť násilného zločinu.“

Rodina lekára požiadala verejnosť, aby prestala špekulovať. Mnohé rodiny veria, že jeho smrť nie je nič iné ako sprisahanie.

„Seba-zapríčinenie? Na hrudi? Mňa si tým nekúpia,“ bolo uvedené v komentároch WHNS, „bol to lekár, ktorý mal prístup k rôznym druhom liekov. Bol to zbožný muž s úspešnou lekárskou praxou. Prepáčte, ale toto mi smrdí vraždou a jej zastieraním.“

Pozrite si túto presvedčivejšiu domnienku:

„On sa nezabil SÁM! Bol zavraždený niekým, kto ho osočoval. Musel ho poznať a vedieť, čo robí. Bol brilantne súcitným lekárom s úžasnými liečebnými schopnosťami. Bol odprataný. Zastavený. Umlčaný. Prečo by lekár, ktorý mal prístup k liekom a mohol tak umrieť v pokoji, si sám strelil guľku do hrude??? A vrhnúť sa sám do rieky??? To je zrejmá vražda!“

Už ste si domysleli motívy. Doktor Bradstreet predstavoval hrozbu pre svet konvenčnej medicíny. Nezabúdajte, že očkovacie vakcíny prinášajú obrovské zisky.

Súdne dôkazy dosvedčujú, že doktor Bradstreet sa nezabil sám. Pozrite si video vyššie pre viac informácií.

Stop Candida

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Klasika. Spáchal sebevraždu tak, že se třikrát střelil do zad.

  • dusantomasek

   na blizsie nemenovanom, skoro cisto USA fore (o peniazoch, akciach), ked som toto vytiaho, dostal som BAN, a potom sa tam vyajdrovali, ze to bol podvodnik, a discovery channel je bulvar, a vsetko je OK…
   dane forum ma neskutocne vymletych moderatorov, podla mna. to mas tak, slepeho nepresvedcis, ze svet nie je ciernobiely, pokial nikdy nevidel farby, alebo je plateny aby ich nevidel.
   trocha uvahy – forum o akciach, mam akcie bigpharma, plynu mi dividendy, lgociky na nich nebudem nadavat 🙂
   to je ako keby mam akcie mekacu a idem strajkovat, nech zavru mekac… logic…

 2. hajzli

 3. Asi je datum nespravny, lebo Vikipedia uvadza umrtie 19.06.2016.

 4. Vlastne 2015.

 5. Farmaceutický priemysel predbehol v ziskoch zbrojný priemysel a to, že neraz používa mafiánske metódy, je všeobecne známe. Pokiaľ ohrozujete jeho zisky, máte šancu skončiť ako Dr. Bradstreet. Odporkyňou povinného očkovania je v ČR prof. Anna Strunecká. A hneď sa na ňu zviezla vlna kritiky od Doc. Rastislava Maďara, „nestranného“ predsedu komisie na podporu očkovania a odborného poradcu súkromnej očkovacej firmy Avenier. Nuž, koho chlieb ješ, toho pieseň spievaj. Jednoducho, nedovolia vám presadiť nepohodlnú pravdu. A na koho strane stojjí štát, lobisticky prepojený s farmaceutickými firmami, nie je ťažké uhádnuť.

 6. Anka Košičanka

  Asi podám žalobu na generálnu prokuratúru, aby vec dôsledne vyšetrila. Tu už prestáva každá sranda. Nepridá sa ešte niekto? V Nemecku deti nezomierajú a u nás a v USA áno? MMR ako vojnová biologická zbraň?
  Asi nie očkovanie ako také, ale zlá/zámerne? či sprostosťou výrobcov?/ chybná vakcína.
  Nech sa vyjadria aj alternatívní lekári, ako je najľahšie a najbezpečnejšie vypudiť ortuť z tela.
  Vakcíny zo živých vírusov by asi mali zakázať. Ak sa to ovšem riadne dokáže. Alebo ide ozaj len o tie adjuvancia? /Ortuť, hliník a pod./ Keď v Nemecku nemajú problém, tak to asi NIE JE CHYBA správneho očkovania , ale fušerského očkovania.
  Budem to sledovať po všetkých dostupných kanáloch informačných. A potom sa rozhodnem ako ďalej. Nedávno príbuzný mal očkovanie proti osýpkam. Vysypala sa mu ruka. Bolela ho. Potom mal oslabenú imunitu a nádchy jednu za druhou. Skončilo sa to ATB. Aj domáci škrečok vtedy zahynul.

Pridajte komentár

*